Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі
4.8/5 - (13 голосов)

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі для українців та інших іноземців

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі. Працюючи офіційно в Польщі на заводі, сезонному зборі врожаю або в кафе біля моря, хочеться розраховувати на те, що раптова хвороба або періодичне загострення хронічного захворювання не залишить вас без засобів до існування. В Україні ми сміливо йдемо на лікарняний і лікуємося будинку в середньому тиждень. Але як бути іноземцеві в Польщі? Як отримати свій законний лікарняний, з чого почати оформлення паперів і інші нюанси ми розкриємо в цій статті.

Зі статті Ви дізнаєтесь:

Хто має право на виплати за лікарняним листком?
Як самостійно дізнатися, чи платить роботодавець податки?
— Як це можна зробити
— Види виплат
— Zasiłek chorobowy
— Świadczenie rehabilitacyjne
Декрет, пологи, материнство
Як отримати лікарняний в Польщі для іноземців та українців?
Хто виплачує лікарняний
Якщо здоровий, але лікарняний потрібен: як це зробити?

Хто має право на виплати за лікарняним листком?

 • Найманий працівник, який підтвердить факт своєї хвороби довідкою від лікаря;
 • Якщо він виплачував або виплачує внески в ZUS /NFZ.

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі

Згідно із законом, всі виплати, пов’язані з офіційним працевлаштуванням найманого працівника, бере на себе роботодавець. Тому, кожен працівник, будь то іноземець або поляк, має право на виплати через хворобу.

Як самостійно дізнатися, чи платить роботодавець податки?

 

Якщо ви свідомо погоджуєтеся на нелегальну роботу в Польщі, то ви свідомо берете на себе ризики, пов’язані з хворобою і відстороненням від роботи без будь-якої компенсації. Але як бути, якщо роботодавець лише на словах підтвердив ваше офіційне працевлаштування, а на ділі вирішив заощадити. Краще це перевірити самостійно і не розраховувати на порядність незнайомого вам людини.

Як це можна зробити:

 1. Увійдіть на офіційному сайті PUE (ZUS). У вашому особистому кабінеті буде відображена персональна інформація про вас. Крім іншого, ви можете побачити відрахування на ваше ім’я.
 2. Особисто зверніться в ZUS із запитом.
 3. Запитайте у роботодавця PIT-11 або IFT-1R. Якщо є хоч один з цих документів, можете бути впевнені в тому, що податки сплачено.

Найпростіше, звичайно, дочекатися отримання документів від роботодавця. Але на це потрібен тривалий час. А ось на походи в ZUS не завжди є час і бажання. Тому, найпростіше все ж зареєструватися на сайті і моментально отримати інформацію.

Види виплат

Залежно від складності, серйозності захворювання і виду непрацездатності, виплати можуть відрізнятися. При цьому всі вони відносяться лише до тимчасової втрати непрацездатності.

Zasiłek chorobowy

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі Zasiłek chorobowy

Найчастіше працівникові виплачують саме Zasiłek. Ця назва буквально перекладається, як допомога при захворюванні. Щоб отримати цей вид виплат, необхідно:

 • Надати довідку від лікаря;
 • Платити страхові внески;
 • Термін одужання повинен бути менше 182 днів.

Якщо все відповідає вимогам, ви можете отримати до 100% вашої середньої заробітної плати. Саме тому важливо бути застрахованим і мати офіційне працевлаштування.

Świadczenie rehabilitacyjne

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі Świadczenie rehabilitacyjne

Дані виплати являють собою «допомога на реабілітацію». Вони мають місце в тому випадку, коли за попередні 182 дня пацієнт не видужав. При цьому повинно бути підтвердження лікаря, що повне одужання можливе. Термін виплати такої допомоги — до одного року.

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі. Декрет, пологи, материнство

Різні види виплат, але для наочності наведемо їх у таблиці:

Тип виплат Умови і розмір
Одноразова допомога «becikowe»

 

Одноразова допомога, яка виплачується після народження дитини протягом року. Розмір 1000 злотих.

Умови отримання:

— Дохід на кожного члена сім’ї — до 1992 злотих нетто в місяць

— Жінка стала на облік не пізніше 10-го тижня вагітності

— Є заява на отримання виплат за місцем проживання

Вагітність і пологи: zasiłek macierzyński Регулярні виплати, тривалість яких залежить від кількості дітей. Виплачують їх як після пологів, так і після усиновлення дітей у віці до 7 років.
Догляд за дитиною: zasiłek opiekuńczy Якщо в сім’ї є діти до 8 років, то один з батьків може взяти оплачуваних відпустку по догляду за дитиною. Якщо дитина захворіла, можна оформити 14 днів. Але також ви можете взяти 8 днів, навіть якщо дитина здорова.

 Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі. Декрет, пологи, материнство

Це найпопулярніші і широко відомі виплати. Але, крім них, в Польщі існує ще велика кількість державних та соціальних програм, спрямованих на допомогу незахищеним верствам населення, поліпшення демографічної ситуації в країні та інші.

Як отримати лікарняний в Польщі для іноземців та українців?

Як ми побачили вище, існує кілька видів виплат при втраті працездатності. Але давайте детальніше розглянемо найпопулярніший з них — це becikowe. Отже, які кроки потрібно зробити, щоб отримати належну вам за законом виплату через хворобу:

 1. Найперше, що ви повинні зробити, це звернутися до лікаря. Тільки він має законне право підтвердити факт вашої хвороби. Тому, не відкладайте надовго і при перших ознаках хвороби звертайтеся до лікарні. Отримайте «лікарняний лист», це і буде ваш офіційний документ для подальших дій.
 2. З 2018 року в Польщі все лікарняні листи мають виключно електронний вигляд. Всі дані зберігаються в системі e-ZLA — це база даних, яка об’єднує всіх лікарів країни і має виходи на ZUS і роботодавців. Тому, зробіть все від вас залежне, щоб лікар вніс інформацію про вас в e-ZLA.
 3. Безпосередньо оплата лікарняного. Самий часто використовуваний варіант — це 80% від базової ставки за один день хвороби. Але бувають і інші випадки:

Як отримати лікарняний в Польщі для іноземців та українців?

  • 80% від середнього доходу в рік, якщо ви лікуєтеся вдома;
  • 80% від середнього доходу в рік, якщо ви лікуєтеся в лікарні;
  • 100% від середнього доходу в рік, якщо була отримана виробнича травма, або ви втратили працездатність по шляху проходження на роботу або з роботи.

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі — хто виплачує лікарняний

Платят ли украинцам больничный в ПОЛЬШЕ?Платят ли украинцам больничный в ПОЛЬШЕ?

Все компенсації з тимчасової хвороби працівнику виплачує роботодавець і Національний фонд охорони здоров’я. При цьому роботодавець виплачує тільки перші 34 дня хвороби, а все інше — сфера відповідальності фонду.

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі. Якщо здоровий, але лікарняний потрібен: як це зробити?

Наївно вважати, що в Польщі ніхто не порушує закон, і всі працюють чесно. Є велика кількість лікарів, які не проти заробити, і не менше працівників, які хочуть схитрувати і влаштувати собі відпустку за рахунок роботодавця. І це не просто плітки і домисли, це офіційна статистика ZUS. Це офіційна інформація, яка є у відкритому доступі.

Контролюючий орган ZUS постійно здійснює перевірки осіб, які перебувають на офіційному лікарняному. У 2018 році було перевірено 240 тисяч осіб, з них 25 тисяч не пройшли цю перевірку. Тобто, 10% виписаних лікарняних виявилися липовими. Ось така нехитра статистика.

Перевірки дійсно проводяться постійно, і порушників чекає повна зупинка виплат. При цьому роботодавець має повне право звільнити порушника за прогули, а це вже стаття. А там і до депортації рукою подати.

Тому, не варто починати свою трудову діяльність з халтури і обману. Але, якщо хвороба вас дійсно наздогнала за кордоном, та й ще й на робочому місці, не впадайте у відчай. Адже тепер ви знаєте, що маєте право на законний лікарняний і знаєте, як це зробити.

Не хворійте.

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі. З цією статтею так само цікавляться:

Захворів в Польщі і не знаєш, які подальші кроки зробити? Медична страховка NFZ в Польщі: скільки доведеться заплатити українцю?
Захворів в Польщі і не знаєш, які подальші кроки зробити? Медична страховка NFZ в Польщі: скільки доведеться заплатити українцю? Медична страховка в Польщу

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Костянтин – візовий фахівець

Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

Смотрите также

Що потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців

Що потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців

4.7/5 - (16 голосов) Народження дитини в Польщі для українців Народження дитини в Польщі — …

Подписаться
Уведомление о
guest
120 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Сергій
Сергій
11 місяців назад

Операція в Польщі для іноземців
Підкажіть будь ласка, що потрібно, для операції в Польщі іноземцю?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Сергій
11 місяців назад

Мати страхування. або кошти

Сергій
Сергій
Відповідь для  Анатолій
11 місяців назад

А де краще страховку зробити? І яку?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Сергій
11 місяців назад

При офіційному працевлаштуванні та сплату податків ви її отримуєте від роботодавця

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Анатолій
11 місяців назад

Навіть якщо працюєш на умову зліцення?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Сергій
11 місяців назад

Якщо у вас є офіційна договір з роботодавцем. Те ви можете користуватися всіма послугами польської медицини. Але є один цікавий нюанс про який мало хто знає. Ви застраховані в NFZ тільки поки діє договір ваш про працю. Наприклад з 1.09.2021 по 31.12.2021 З днем ​​коли вона закінчиться вам доведеться платити все самому. Тому 01.01.2022 лікування новорічного бодуна для вас буде вже платне. Така фігня малята дорогі хлопчики і дівчатка

Зена
Зена
Відповідь для  Unlx
11 місяців назад

А тут Ви помиляєтеся, ubezpieczenie дійсно, ще 30 днів (:

Lyudmila
Lyudmila
1 рік назад

Фіктивний лікарняний
Доброго вечора.Підкажіть,чи можна в Польщі взяти фіктивну довідку з лікарні?В Україні викликають на роботу, але хочу ще побути 2 тижні у Польщі?

Xena
Xena
Відповідь для  Lyudmila
1 рік назад

ні

слава
слава
Відповідь для  Lyudmila
1 рік назад

скажіть, що була підозра на зараження короной.2 тижні буде

Віталій
Віталій
Відповідь для  слава
1 рік назад

Слава, ти підозра на вагітність запропонуй

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Підозра на українському також підійде.

Liuba
Liuba
Відповідь для  Lyudmila
1 рік назад

Якщо у Вас щось болить і ви підете в лікарню, то лікар сам напише звільнення від роботи

Олга
Олга
1 рік назад

лікарняний
Дадуть лікарняний в Польщі. Якщо впала і отримала фінгал під оком. З такою красою на роботу не хочу йти.

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Олга
1 рік назад

Якщо поставити другий під іншим оком для симетрії, тоді можна спробувати, щоб дали ..

Liuba
Liuba
Відповідь для  Олга
1 рік назад

Ніхто нікому не платить, на своєму прикладі минулого року перевірила: хоча і було лікарняну з 4 серпня по 20

Suspected
Suspected
Відповідь для  Олга
1 рік назад

Ну як би ти працювати можеш, а через те, що не гарно на обличчі, лікарняний не дають)) можеш спробувати закосити, мовляв при падінні пошкодила руку або ногу

Олександр
Олександр
1 рік назад

відшкодування
Можливо хтось знає як подати на відшкодування (травма пальця) до pzu в Польщі?

Артем
Артем
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

ПЗУ це ж страхова. Іди в страхову з усіма документами, але колись треба було подзвонити і повідомити про випадок

Roman
Roman
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Сходи до них

zoyc
zoyc
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Куди?!

Roman
Roman
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

PZU

zoyc
zoyc
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Ти логічний, як завжди, рада пальцем в небо. А якщо людина живе на околиці села і працює в сотні кілометрів від міста?

Александр
Александр
1 рік назад

Відшкодування
Можливо хтось знає як подати на відшкодування (травма пальця) до pzu в польщі?

Юрій
Юрій
1 рік назад

дантист
Хто в Польщі стикався з дантистами, на скільки це дорого і на що розраховувати в загальному ??

Наталя
Наталя
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Якщо офіційно працюєш і є песель, шукаєш стоматологію з NFZ і можна безкоштовно запломбувати зуб. Правда в багатьох запис на місяць вперед ,, але все реально.

Ігор
Ігор
Відповідь для  Наталя
1 рік назад

Доброго ранку). Також цікавить, як працюєш на умови в праці і є Зус, підкажіть як можна записатися до стоматолога за місцем проживання і чи можливо це? Дякую.

Наталя
Наталя
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

Шукайте вивіску стоматології із позначкою NFZи записуєтеся. І як писала вище потрібен песель або хоча б NIP. Все буде безкоштовно.

Ігор
Ігор
Відповідь для  Наталя
1 рік назад

Песель є. Дякую).

Юра
Юра
1 рік назад

Працюю на умові злеценья, роботодавець відмовляється прийняти заяву на відрахування, щоб я міг отримувати лікарняний в разі чого, обумовлюючи це тим що зараз це не можливо зробити. Підкажіть будь ласка я можу якось сам оформити лікарняне без допомоги роботодавця?

Віталій
Віталій
1 рік назад

Дерматолог. Вроцлав
Добрий день. Підкажіть будь ласка, є запущена проблема зі шкірою (мікоз), чи є у Вроцлаві російськомовні дерматологи? Боюся польською ми можемо один одного не зрозуміти. Або хто зв’язувався з польськими дерматологами, як у вас це було і куди зверталися? Дякуємо.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Для того щоб поставити діагноз лікаря не потрібно з тобою говорити. Він буде спілкуватися з твоїм грибком чи у тебе ще там виявиться

Анастасія
Анастасія
1 рік назад

Вньосек лікарняний

Читала, що ті, хто працює за умовою злеценья можуть додаткові внески робити і тоді їм буде платитися лікарняний у разі чого. І хтось користувався такою послугою?

Mykola
Mykola
Відповідь для  Анастасія
1 рік назад

Так. Це можливо. Ви повинні скласти відповідну заяву в свого роботодавця. Як що пам’ять не підводить то це приблизно 50 — 60 злотих. на місяць

рус
рус
Відповідь для  Mykola
1 рік назад

Це приблизно 90зл.в місяць

Юра
Юра
Відповідь для  Mykola
1 рік назад

А якщо роботодавець відмовляється прийняти таку заяву, самому можна якось оформити лікарняний на умові злеценья, в зусі чи ще якось?

Ist
Ist
Відповідь для  Анастасія
1 рік назад

Не для всіх

Nadia
Nadia
1 рік назад

Стоматолог в Свидниці
Порадьте хорошого і якісного російськомовного стоматолога, тільки ціни щоб не космічні були. І хто був у нього. Напишіть номер телефону будь ласка. Песель і страховка є.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Nadia
1 рік назад

Песель і страхування не допоможуть вам. Зазвичай все стоматологи приватні і звичайний прийом обійтися від 80 злотих. Не кажучи про лікування

Nadia
Nadia
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Мені головне щоб якісно робив не важливо приватний чи ні.

Eil
Eil
Відповідь для  Nadia
1 рік назад

гугл дивись

Юля
Юля
1 рік назад

Підкажіть, якщо потрібно в один і той же час приймати ліки, на роботі можна домовитися щоб це робити спокійно і не пропускати прийом ліків. Хто стикався з такою проблемою? Ліки не впливають на роботу, просто потрібно постійно приймати.

Дима
Дима
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Можна домовитись чому ні. Врешті решт ви маєте законних 10хв щогодини якщо не помиляюсь.

Женя
Женя
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Я ніколи не була в такій ситуації, щоб не можна було вийти на пару хвилин щоб прийняти ліки.

Юля
Юля
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Невже все здорові їдуть до Польщі?
Начиталася просто, що і води відійти попити можна. Через це не можу зважитися їхати на роботу.
А якщо на конвеєрі стояти?

Жека
Жека
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Залежить які ліки,якщо Ви наприклад на інсуліні ,то невідомо як відреагують,також на ліки на тиск можуть по різному ,так чи інакше якщо ,щось серйозне то ліпше запитати одразу.

Юля
Юля
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Чи не інсулін і не тиск.
Зі мною не потрібно няньчитися, я і в Україні нормально фігачіть. Потрібна одна хвилина випити таблетку.

Анна
Анна
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Все реально і можна зазвичай кожну годину або раз в дві години перекур на 10 хвилин або природній процес сходити до туалету ніхто не забороняє. Ви ж не в рабство їдете а до праці

Инга
Инга
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Ой та що ви, я впевнена, що зможете домовитись, одна хвилина випити пігулку буде, вже ж не геть концтабори там.

Олександр
Олександр
1 рік назад

Які документи необхідні від працівника, якщо працівник офіційно працевлаштований в Польщі був прооперований в Україні, і знаходиться на лікарняному

Леша
Леша
1 рік назад

Куди в Польщі я можу звернутися щоб пройти перевірку чому я дуже худий і не можу набрати вагу, спасибі.

Лена
Лена
Відповідь для  Леша
1 рік назад

А що ви вже робили для набору ваги?
У чоловіків часто обмін речовин дуже хороший. Ну ще й вік, якщо + -20лет, тоді і правда набрати вагу не так просто.

Дана
Дана
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Все не можуть бути однакові, як і все в природі, люби себе таким який є і це правильно.

Жека
Жека
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Друг страждає тією ж фігньою, їсть як не в себе. А масу набрати не може. Борітся з цим з 18 років, зараз йому 31. Без варіантів. За пробуйте всякі протеїни, каші — Малаш, манки і іншу фігню. Я хз, сам по собі не кабан, але якщо хочу, маса в рази набирається. Так само і йде.

Женя
Женя
Відповідь для  Леша
1 рік назад

О боже, ну у вас і «проблема»))) не переживай, глистів точно немає! А ось природний, обмін речовин на високому рівні — так! І по ходу ви молода людина … .так що з поверненням, пару кілограмчік набереш)))) тільки дивись, щоб потім знову не питав, хлопці, що робити, я поравівшейся.

Леша
Леша
Відповідь для  Женя
1 рік назад

За 25 років вага до 60 кг зріст 180.

Оля
Оля
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Ну це можна в групах на Фейсбук глянути.

Леша
Леша
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Дякую.

Андрій
Андрій
1 рік назад

лікарняний

Чи можна в Польщі взяти лікарняному і перетнути кордон з Україною? Або це протизаконно?

Любов
Любов
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Ви можете поїхати в Україну, але якщо перевірять з роботи, або з ZUS, то будуть проблеми. А якщо повернетеся з України і Вас вишлють на обсервацію, то ZUS напевно то дізнається.

Олежик
Олежик
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

якщо оплачуваний лікарняний — то краще не ризикувати

Рая
Рая
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

думаю можна

Андрій
Андрій
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Можуть і перевірити. Якщо у Вас лікарняні оплачуються

Олександр
Олександр
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Можливо можна, чотири роки тому я був у відпустці, а після відпустки мав лікарняний.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

думаю пофіг, якщо не ковідний лікарняний

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
1 рік назад

Контакт з інфікованою людиною

Живу в хостелі. Вчора жінці стало погано, викликали швидку, її забрали. Пізніше підтвердив наявність COVID. На роботу дзвонив — просто сказали не виходити, і все. Але сьогодні у мене робочий день. Куди потрібно повідомити щоб Отримати карантин або лікарняний?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

У санепід телефонуйте.

Xena
Xena
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Зателефонуйте в поліклініку найближчу до Вас, де є nocna i świąteczna pomoc lekarska (це якщо сьогодні будете дзвонити) там дадуть лікарняний

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Всі на карантин … Не розносіть хворобу …

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
Відповідь для  Vitalik
1 рік назад

Ніхто і НЕ розносить)

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

це супер

Роман
Роман
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

У поліцію можете зателефонувати вони підкажуть. але в такому випадку весь хостел піде на карантин.

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Я розумію. І все це розуміють. Тут просто ситуація в тому що я єдиний з хостелу хто по розумне в праце працює. Решта все по злеценію. Прикиньте яка буде реакція у людей ((

Сергій
Сергій
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Так як ви працюєте по умові про працю, то говорите своєму координатору щоб він робив вам лікарняний, якщо Він не захоче, то вже в лікарні або поліцію. Так, людям буде неприємно, але ви ж не хочете свої гроші втрачати? Краще відразу оформити лікарняний НЕ Втрачаючи ні дня

Xena
Xena
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Цікаво як координатор може зробити лікарняний, хіба що працює тут, як лікар. Поліція також не видає лікарняних

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
Відповідь для  Xena
1 рік назад

У мене ще й мову на досить поганому рівні. У санепід дзвонити то можна, але як і що говорить? У лікарні де є Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna сказали тільки що не можуть дати лікарняний, це може зробити тільки мій лікар. А він сьогодні не працює.
Підсумок такий: сьогодні НЕ йду на роботу — прогул. Завтра на 6 ранку на роботу, а лікар працює з 8.00. Заднім числом ніхто ж мені НЕ зробить лікарняний. Виходить теж прогул

Xena
Xena
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Вони повинні дати, для того і працюють сьогодні, я особисто так брала, Ви говорили з діжурнім лікарем або з тими з реєстратури?

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Напевно з лікарем з реєстратури, Не можу точно сказати. Але мені відповіли що лікарняний може дати мені тільки мій лікар

Xena
Xena
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Немає такого лікаря реєстратури, і особа, яка піднімає трубку, повинна Вас з’єднати з лікарем черговим, може вони Вас не зрозуміли, телефонуйте до них в поки не поговорите з лікарем. Ви можете також зателефонувати на цілодобову інфолінія санепідем +48222500115

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Ще раз тільки що дзвонив. Сказали що вони не дають ніяких звольненій. Це може зробити тільки мій лікар.

Xena
Xena
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Це де так, перший раз з таким стикаюся, Ви розмовляли з доктором?

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Я подзвонив і розповів все те ж саме, що написав сюди! Заради інтересу можете зателефонувати і те ж саме сказати, послухайте теж що і я 2 рази)))

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

різниця по зарплаті велика між умова в праце і тих, хто по злеценію?
ви на одній фірмі працюєте?

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

на різних

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

по грошах не сильно втрачаєш. працюючи по умові про працю, ніж, ніж по злеценію?

Дмитро Миколайович
Дмитро Миколайович
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Не знаю, у мене хороша зарплата, по інших сказати не можу

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

це добре. що ти задоволений зарплатою. але все одно хочеться більше, правда?

Xena
Xena
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Телефонуйте до них і 5 разів, до поки не поговорить з Вами лікар

Сергій
Сергій
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Ну людина не сказали чи знає він польський чи ні, я тим більше без поняття. У нас на роботі якщо людина хворіла, то він дзвонив координатору і він відвозив його в лікарню, де допомагав йому зробити лікарняний

Unlx
Unlx
Відповідь для  Дмитро Миколайович
1 рік назад

Відповідь да

Наталия
Наталия
2 років назад

Как мне связаться с ЗУС во Вроцлаве?

Наталия
Наталия
2 років назад

Находилась на умове злецения. По дороге домой сломала руку. Больничный отдала работодателю. К кому обратится за выплатой, так как работодатель сказал что должен выплачивать ZUS? Что мне делать? К кому обратиться?

Андрей
Андрей
2 років назад

Работая по умове о праве получил травму руки (раздробило первую фалангу указательного пальца правой руки)врач больничный закрыл,но оплачивать его не спешат.С момента закрытия больничного прошло уже 3 месяца.
Подскажите пожалуйста куда можно обратиться?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Андрей
2 років назад

В страховую компанию, где заключали договор

Таня
Таня
2 років назад

Скажіть будь ласка як оплачуюця лікарняні якщо я маю на 6днів. І чи варто продовжувати і чи враховуєця субота неділя.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Таня
2 років назад

Це питання до відділу кадрів фірми

Оля
Оля
2 років назад

Якщо працюю в РП ,роботодавець сплачує мінімально по ZUS, на які декретні я можу розраховувати і хто іх має оплачувати?, умова о праці, фірма є приватна.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Оля
2 років назад

Це питання до страхової