lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Корисно знати / Відмова в робочій візі в Польщу
Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу — якщо Ви зайшли на цю статтю значить Вам або відмовили у візі, або Ви хочете дізнатися ймовірність відмови.

Відразу перейдемо до справи. Основні причини відмови в національній візі в Польщу:

Статистика . Більшість людей, що отримали відмову в візі потрапляють під статистику відмов. Так як, Польща не може давати візи всім, то навіть з ідеальними документами від перевірених фірм може бути відмова без пояснення причини.

Перевищенний ліміт на фірмі . Фірма, яка запрошує людину на роботу, виписує занадто багато запрошень. Якщо, наприклад, фірма вказує, що у себе в штаті вона може працевлаштувати 50 осіб, а за фактом запрошує на роботу 200 чоловік, це може бути причиною відмови.

Заявник раніше працював по Польської візі не в Польщі . Якщо у Вас була відкрита Польська віза, а Ви працювали не в Польщі. Це буде видно по сплаті податків за Вас роботодавцем. Якщо консул бачить, що роботодавець, який видав Вам запрошення для візи, повідомив, що Ви до нього не приїхали і ніхто інший не відкрив для Вас запрошення, це означає для консула тільки одне, що Ви не працювали в Польщі, а поїхали працювати в Чехію або Німеччину.

Страховий поліс не відповідає вимогам . Пам’ятайте, що при покупці страхового поліса він повинен відповідати всім вимогам. Їх я описував в цій статті . Так само пам’ятайте, що страховий поліс не може бути дешевим. Купуючи страховку за 200 грн або менше ймовірність відмови дуже велика.

Це основні причини. Більш детальніше розглянемо їх окремо.

Перше, що людина отримує при відмові — це (Формуляр рішення про відмову у відачі національної візи)
Ось його зразок: (Ваш формуляр може відрізнятися)

Відмова в робочій візі в Польщу

І печатка в паспорт, виглядає це так:

Відмова в робочій візі в Польщу

Перше, що думає людина коли бачить цю печатку, що це печать про відмову і у мене тепер будуть проблеми при перетині кордону по безвізу або при повторному отриманні візи.

Можу Вас порадувати, це не так, таку печатку отримують абсолютно всі, хто отримав візу і ті, хто її не отримав. Тим, у кого віза відкрита, на це місце вклеюється віза. Якщо у Вас вже раніше були Польські візи можете їх піднести на світло і побачите таку ж печать. Що стосується подальшого відкриття віз і перетину кордону по безвізу, то ця печатка ніяким чином ні на що не впливає, так як її ставлять усім при прийомі документів. Тут вказана дата прийому документів і обведена категорія візи.

Далі розглянемо докладніше лист відмови, в ньому все більш-менш зрозуміло, але ми пройдемо по кожному пункту окремо.

1 — Ваші персональні дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких небажано на території Польщі.

Тут все зрозуміло, значить у Вас були вже якісь проблеми, можливо не сплачені штрафи, і т.д.

2 — Ваші персональні дані були внесені в базу SIS, з метою заборони у в’їзді.

Це означає що раніше Ви порушили закони ЄС, через які Вас внесли в базу СІС. В основному туди вносять за перевищення часу знаходження, наприклад пробули не пів року а рік. Або контрабанду.

3 — Ви не надали підтвердження про наявність достатнього фінансового забезпечення.

Ця відмова ставлять тільки тим, хто подається на короткострокову туристичну візу, але оскільки вже є безвіз майже ніхто не отримує відмову з цього пункту.

4 — Ви не надали підтвердження про наявність чинного медичного страхування.Причина відмови говорить сама за себе, проблеми в страховці, вона не відповідає вимогам.

5 — Рішення про відмову обумовлено міркуванням оборони, державної безпеки та громадського порядку.

Відмова по цьому пункту говорить про те, що консул підозрює Вас в порушенні громадського порядку.

6 — Ваш проїзний документ не відповідає вимогам в ст. 77 абз 5 Закон про іноземців.

7 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиві персональні дані / підроблену інформація або долучили документ який містить таку інформацію.

Відмова по 7 пункту, в основному, означає, що до анкети був доданий документ, найчастіше це запрошення — підроблене.

8 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали правдиву інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий документ.

Пункт 8 однаковий в 7 пунктом, підробка документів, простіше кажучи, іноді буває що в анкеті була навмисне вказано неправдива інформація.

Відмова в робочій візі в Польщу пункт 9 — Ви не доведена мети або умов запланованого перебування.

Можу з упевненістю сказати, що це один з найпоширеніших пунктів у відмові. Так як це, простіше кажучи, відмова без причини. У цьому пункті говориться, що консул не побачив мету візиту або йому не достатньо документів, які були спрямовані йому від заявника. В основному, такі відмови ставлять через статистику, так як всі підряд не можуть отримувати візи, повинні бути відмови.

10 — Існують обгрунтовані сумніви з Вашим наміру покинути територію Польщі перед закінченням терміну візи.

Відмова по 10 пункту, в основному означає, що у Вас раніше були випадки, коли Ви не виїжджали вчасно. Якщо візу отримуєте перший раз, це відмова дуже дивна, але її буває ставлять, якщо чоловік з дружиною подають на візу разом і консул передбачає, що вони хочуть там залишитися.

11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від за декларованою.

Простіше кажучи, 11 пункт — це відмова через те, що у Вас була раніше Польська віза, по якій Ви не працювали в Польщі. Консул може це перевірити таким чином: немає сплати податків, роботодавець який видавав запрошення вказав що Ви до нього на роботу не приїхали, а інший роботодавець не оформив Вас на роботу.

Відмова в робочій візі в Польщу — Що можна зробити при відмові

Є 2 варіанти: подати на апеляцію і повторно подати на робочу візу.

Відмова в робочій візі в Польщу

Основний варіант це апеляція, розглянемо її детальніше.

Якщо Ви отримали відмову без причини, або ,наприклад, з причини страховки, наполегливо рекомендую подавати на апеляцію. Це безкоштовно, реєструватися не потрібно, необхідно прийти в консульство, та в живій черзі з 8.30-12.30 подати документи. Але чомусь тільки в Одесі беруть гроші за апеляцію, можливо щось зміниться з часом, пишіть питання в коментарях.

Апеляцію можна подавати протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки.

Для подачі на апеляцію необхідно з собою мати виправлені документи, в залежності від причини відмови. Якщо відмова через страховку, необхідно придбати нову страховку і принести в консульство. Якщо відмова без причини (немає підстав для відкриття візи), можете з собою принести лист підтвердження від роботодавця. Де роботодавець у вільній формі, на ім’я консула пише заяву, де просить його переглянути рішення в позитивну сторону. Заява в довільній формі польською мовою,  з печаткою і підписом директора фірми. Крім документів, які Ви будете додавати до заяви, необхідно написати заяву на ім’я консула у вільній формі. Ось приклад заяву, коли людина отримала відмову з вини страхового полиса.

Відмова в робочій візі в Польщу

Це всього лише приклад, не зразок , Ви можете писати заяву на свій розсуд, такий бланк зможете взяти в консульстві або написати заяву на звичайному аркуші А4.

З цією статтею так само цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче  Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ часто задаваємі питання)

Чи можу я їхати по без візу як що в мені відмовили в візі по 10 пункті

  • Так, можно

Якщо я отримала відмову по п. 11,то які мені потрібні документи для подачі на епіляцію

  • Вам потрібно взяти лист від роботодавця, там де він в вільний формі повинин написати на скільки ви важливий співробітник. Потім йдете в консульство, там пишете заяву також в вільний формі на консула, де просите про те щоб він переглянув справу

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, діліться своїм досвідом, будемо допомагати один одному.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як зареєструватися в візовий центр Польщі

Як перевірити запис у візовий центр Польщі

5 / 5 ( 27 голосов ) Як перевірити реєстрацію в візовий центр Польщі? Хочете …

Подписаться
Уведомление о
guest
357 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Христина
Христина
26 дней назад

Добрий день! Є відмова у видачі візи (п.11). При подачі на апеляцію лист від роботодавця повинен бути оригінальним чи це може бути, на приклад, скан оригіналу? Дуже дякую за інформацію!

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
26 дней назад
Ответ для  Христина

Може бути і сканкопія

Христина
Христина
25 дней назад

Ще дозволю собі у Вас запитати — чи можливо після такої відмови поїхати по безвізу (зважаючи на теперішню ситуацію), маючи дозвіл на роботу? Щиро вдячна за Вашу відповідь!

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
25 дней назад
Ответ для  Христина

Так, можна

Галина
Галина
1 месяц назад

Доброго дня подавав на польську візу отримав відмову по №11 ,дівчина з таким самим запрошенням візу отримала.Я до цього часу в Польщі не був віз не мав,тільки Чеські.Зараз карантин і апеляцію не можливо подати,якщо я зроблю нове запрошенням і знову подати попередній результат не повпливає.

Жанна
Жанна
1 месяц назад

Які сроки реальні строки подання апеляції,і ще запрошення з02.03.2020 по 02.03.2021,якщо подати в травні то термін візи з якої дати буде?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
1 месяц назад
Ответ для  Жанна

Зараз невідомо це все поки не запрацюють візові центри

Алена
Алена
2 месяцев назад

Мне отказали в визе , могу ли я подать на аппеляцию онлайн заявкой ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Алена

На апелляцию нужно подавать в Консульство, а оно сейчас на карантине до 03.04

Алена
Алена
2 месяцев назад

Смогу ли я после карантина подать на апелляцию ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Алена

Да

Вениамин
Вениамин
2 месяцев назад

Здравствуйте!отказали в визе,по пункту 6(испорченный паспорт)хотя с паспортом всё хорошо.Можно ли подавать в таком случае аппеляцию???

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Вениамин

Рекомендуем уточнить информацию в Визовом центре по номерам:
+38 044 5955151
+38 032 2984410
+38 032 2424564
+38 050 4193010
+38 067 3430480
+38 093 1755503

Володимир
Володимир
2 месяцев назад

Доброго вечора,получив відмову п.2 як взнати причину? Як подати апеляцію? Чи можна їхати по біометрії ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Володимир

В такому випадку потрібно звертатись до юристів

Марія
Марія
3 месяцев назад

Якщо в мене використано 85 днів біометрії, то скільки потрібно коридору щоб знову поїхати на 90 днів?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Марія

91 день

Марія
Марія
3 месяцев назад

Якщо я два рази отримала відмову по пункту 11 чи можу я їхати по біометрії? І чи мож використати страховку від візи для біометрії?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Марія

Так, можна

Надія
Надія
3 месяцев назад

Якщо мені відмова по пункту 1 та 2?чи можу я їхати по біометрії?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Надія

Це серйозні порушення. Виїхати неможливо взагалі. Треба звертатись до юристів

Аня
Аня
3 месяцев назад

Я подала документи на піврічну візу.В запрошенні немає печатки.Вписаний спеціальний код,по якому можна провірити.Чи можуть дати відмову мені у візі?

Максим
Максим
3 месяцев назад

Доброго дня отримав відмову по Польській національній візі по п.1 чи можу я поїхати в іншу країну по безвізу ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Максим

Це серйозна ситуація. Потрібно звертатись до юристів

Зореслав
Зореслав
3 месяцев назад

Мені відмовили по пункту 11, чи можу їхати по безвізу?

Микола
Микола
3 месяцев назад

Куди я можу звернутися, що написати скаргу на Консула у Вінниці?

Марія
Марія
3 месяцев назад

Чи повинні повернути гроші ті хто збирав пакет документів, якщо візу невідкрили

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Марія

Ні, адже документи оформлені, та коштують грошей. На жаль відмовити у візі консул має право, навіть безпричинно.

Марія
Марія
3 месяцев назад

Отримала відмову в польській візі подавала 2 рази обидва відмова, прислали листа щоб надіслати їм листа, якого листа їм потрібно надіслати?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Марія

Лист підтвердження від роботодавця що Вас чекає

Наталя
Наталя
3 месяцев назад

Доброго дня. Получила відмову по воєвудському. Обвели пункт 3 та 9,а з другої сторони 3 та 8.?? Зібрала пакет документів на апеляцію:заява від працодавці, на польській мові, моя заява, сплату податків за остатні 5 років, умова в найму мешкання в Варшаві. Чи може бути помилка???

Олег
Олег
3 месяцев назад

Здравствуйте, ищу образец написания апелляции отказа в украинской визе в Стамбуле гражданину Алжира.
Отказали из-за того что не было заявления приглашающей стороны, его жены. Приглашение сделано. Ищу как писать апелляцию в украинское посольство в стамбуле.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Олег

Мы частная фирма,занимаемся визами в Польшу, Чехию. Поэтому не имеем данной информации

Міша
Міша
3 месяцев назад

Якщо є відказ у візі чи вплини це на подачу другий візи?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Міша

Так, може вплинути, треба щоб пройшло трохи часу. Не менше 2-3 місяців

Міша
Міша
3 месяцев назад

То вже пройшло пів року

Анна
Анна
3 месяцев назад

Доброго вечора, отримала відмову по 11пункту, людина яка «допомагала» готувати документи відмовляється повертати мені кошти за не получену візу, завтра їду подавати на апеляцію, чи є якісь шанси получити візу??

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Анна

Тут ні до чого документи, які Вам зараз допомогли зробити. Це відмова через те, що консул підозрює, що Ви раніше нелегально працювали в інших країнах за кордоном по безвізу, або були не в Польщі по попередній візі в інших країнах. Зміст є подавати на апеляцію лише якщо матимете підтвердження по попередній роботі в Польщі.

Олег
Олег
3 месяцев назад

немає підтвердження з попереднього місця роботи. який алгоритм дій в даній ситуації?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Олег

Для якої мети потрібне підтвердження?

Олег
Олег
3 месяцев назад

Відмова по 11 пункту
Підтвердження з попереднього місця роботи не має.
Розумію що консул підозрює в несплаті податків і не офіційному працевлаштуванні
А зміст подавати на апеляцію є лише якщо матиму підтвердження по попередній роботі в Польщі
Це патова ситуація…

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Олег

На жаль. Треба підтвердження

Анна
Анна
3 месяцев назад

Який відсоток шансу, що після апеляції мені відкриють візу?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Анна

50/50

Сергей
Сергей
4 месяцев назад

Склалася така ситуація. 2 рази відмовили у візі до польщі. Надали листа в якому вказано що я небажана особа в Польщі. Що робити в такій ситуації. Хоча я довів їм що чистий перед польським законом. І маю довідки що я не каральний в Польщі

Сергей
Сергей
4 месяцев назад

Ні не має. Я чистий перед польським законом 100%.в консульстві мені не змогли сказати вчому причина. Змінювати Прізвище я не хочу і також міняти паспорт. Тому що я очікую карту побиту на паспорт що я маю наданий час. Та також я є зажонд польської фірми. Зміна паспорту для мене не вирішить питання

Svetlana
Svetlana
4 месяцев назад

Доброго вечора.скажіть будь ласка як довго треба чекати рішення консула,якщо подавати на апеляцію.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Svetlana

До 2х тижнів

Наталия
Наталия
3 месяцев назад

Доброго дня. Получила відмову по воєвудському. Обвели пункт 3 та 9,а з другої сторони 3 та 8.?? Зібрала пакет документів на апеляцію:заява від працодавці, на польській мові, моя заява, сплату податків за остатні 5 років, умова в найму мешкання в Варшаві. Чи може бути помилка???

Тетяна
Тетяна
4 месяцев назад

Доброго дня! В мене була перша польська віза але я жодного разу не їхала через польський кордон. Яка ймовірність що при наступній подачі буде відмова?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Тетяна

50/50 шанси

Валентина
Валентина
4 месяцев назад

Доброго дня! Подали на польську візу вперше. Не видають запрошення, кажучи, що вже мали польську візу. але це просто нереально. Раніше працювали за кордоном лише в Чехії один раз. Що робити в такому випадку

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Валентина

Не знаючи всіх деталей неможливо відповісти на це питання

Дмитро
Дмитро
4 месяцев назад

Скажіть будь-ласка якщо на воєводському запрошенні трішкі розмита печатка чи може це стати причиною відмови у Візі

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Дмитро

Це питання до Консульства

Аліна
Аліна
4 месяцев назад

Доброго дня міні прийшла відмова в видачі візи п 1.7.11. в 2016 році. Говорять що я занесена до списку бази сіс що з тим робити ? Як його зняти? Є якийсь термін цієї бази?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Аліна

Це питання до юристів

Марія
Марія
4 месяцев назад

Доброго вечора, отримала відказ на візу без причини чи можу подати на апеляцію з цими самими документами???

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Марія

Так, можете. Але бажано взяти якесь підтвердження від роботодавця, що справді Вас чекає

ВВВ
ВВВ
4 месяцев назад

Добрий день! Подала документи 12.12.19, паспорт повернули 10.01.20, прийшла відмова п. 11, довгий час працювала по Польській візі в іншій державі. Відмову поставили 13 грудня 2019. Чи можна подавати на апеляцію чи вже нічого не вийде і візу не дадуть? Може бути таке, що я занесена в систему і вже не зможу їздити за кордон?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  ВВВ

Можна і треба подавати на апеляцію. Багатьом в кінці року просто так давали відмови. Так буває щороку. Але на апеляцію бажано взяти листа підтвердження від роботодавця, що Вас справді чекає і просить відкрити візу Вам

Руслана
Руслана
4 месяцев назад

Доброго вечора, мені відмовили в студентській візі на рік по пункту 12, запрошення не віддали, хоча всі документи були правильні, як далі діяти що значить пункт 12 і чи можна подавати на апеляцію?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Руслана

Доброго дня. Це питання до консульства

Lora
Lora
4 месяцев назад

Доброго вечора. Таке питання — хлопець у 2018 р заїхав по візі до Польщі, по її закінченні залишився не виїжджаючи по біометрії, поступив до поліцеальної школи і подався на карту, школу закінчив- карту так і не отримав…чи може він тепер виїхати і заїхати знову по біометрії. Чи потрібно виїхати і чекати в Укр три місяці? Дякую

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Lora

Так, 90 днів доведеться чекати в Україні