Віза / Корисно знати / Відмова в робочій візі в Польщу
Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу — якщо Ви зайшли на цю статтю, значить Вам або відмовили у візі, або Ви хочете дізнатися ймовірність відмови.

Відразу перейдемо до справи. Основні причини відмови в національній візі в Польщу:

Статистика . Більшість людей, що отримали відмову в візі потрапляють під статистику відмов. Так як, Польща не може давати візи всім, то навіть з ідеальними документами від перевірених фірм може бути відмова без пояснення причини.

Перевищений ліміт на фірмі . Фірма, яка запрошує людину на роботу, виписує занадто багато запрошень. Якщо, наприклад, фірма вказує, що у себе в штаті вона може працевлаштувати 50 осіб, а за фактом запрошує на роботу 200 чоловік, це може бути причиною відмови.

Заявник раніше працював по Польській візі не в Польщі . Якщо у Вас була відкрита Польська віза, а Ви працювали не в Польщі. Це буде видно по сплаті податків за Вас роботодавцем. Якщо консул бачить, що роботодавець, який видав Вам запрошення для візи, повідомив, що Ви до нього не приїхали і ніхто інший не відкрив для Вас запрошення, це означає для консула тільки одне, що Ви не працювали в Польщі, а поїхали працювати в Чехію або Німеччину чи де інде.

Страховий поліс не відповідає вимогам . Пам’ятайте, що при покупці страхового полісу він повинен відповідати всім вимогам. Їх я описував в цій статті . Також пам’ятайте, що страховий поліс не може бути дешевим. Купуючи страховку за 200 грн або менше ймовірність відмови дуже велика.

Це основні причини. Більш детальніше розглянемо їх окремо.

Перше, що людина отримує при відмові — це (Формуляр рішення про відмову у видачі національної візи)
Ось його зразок: (Ваш формуляр може відрізнятися)

Відмова в робочій візі в Польщу

І печатка в паспорт, виглядає це так:

Відмова в робочій візі в Польщу

Перше, що думає людина коли бачить цю печатку, що тепер будуть проблеми при перетині кордону по безвізу, або при повторному отриманні візи.

Можу Вас порадувати, це не так, таку печатку отримують абсолютно всі, хто отримав візу і ті, хто її не отримав. Тим, у кого віза відкрита, на це місце вклеюється віза. Якщо у Вас вже раніше були Польські візи можете їх піднести на світло і побачите таку саму печатку. Що стосується подальшого відкриття віз і перетину кордону по безвізу, то ця печатка ніяким чином ні на що не впливає, так як її ставлять усім при прийомі документів. Тут вказана дата прийому документів і обведена категорія візи.

Далі розглянемо докладніше лист відмови, в ньому все більш-менш зрозуміло, але ми пройдемо по кожному пункту окремо.

1 — Ваші персональні дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких небажано на території Польщі.

Тут все зрозуміло, можливо у Вас були вже якісь проблеми, можливо не сплачені штрафи, і т.д.

2 — Ваші персональні дані були внесені в базу SIS, з метою заборони у в’їзді.

Це означає, що раніше Ви порушили закони ЄС, через які Вас внесли в базу СІС. В основному туди вносять за перевищення часу знаходження, наприклад, пробули не пів року а рік. Або контрабанду.

3 — Ви не надали підтвердження про наявність достатнього фінансового забезпечення.

Ця відмова ставлять тільки тим, хто подається на короткострокову туристичну візу, але оскільки вже є безвіз, майже ніхто не отримує відмову з цього пункту.

4 — Ви не надали підтвердження про наявність чинного медичного страхування. Причина відмови говорить сама за себе, проблеми в страховці, вона не відповідає вимогам.

5 — Рішення про відмову обумовлено міркуванням оборони, державної безпеки та громадського порядку.

Відмова по цьому пункту говорить про те, що консул підозрює Вас в порушенні громадського порядку.

6 — Ваш проїзний документ не відповідає вимогам в ст. 77 абз 5 Закон про іноземців.

7 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиві персональні дані / підроблену інформація або долучили документ який містить таку інформацію.

Відмова по 7 пункту, в основному, означає, що до анкети був доданий документ, найчастіше це запрошення — підроблене.

8 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали правдиву інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий документ.

Пункт 8 однаковий в 7 пунктом, підробка документів, простіше кажучи, іноді буває що в анкеті була навмисне вказано неправдива інформація.

9 — Ви не довели мети або умов запланованого перебування.

Можу з упевненістю сказати, що це один з найпоширеніших пунктів у відмові. Так як це, простіше кажучи, відмова без причини. У цьому пункті говориться, що консул не побачив мету візиту або йому не достатньо документів спрямованих від заявника. В основному, такі відмови ставлять через статистику, так як всі підряд не можуть отримувати візи, повинні бути відмови.

10 — Існують обгрунтовані сумніви з Вашого наміру покинути територію Польщі перед закінченням терміну візи.

Відмова по 10 пункту, в основному, означає, що у Вас раніше були випадки, коли Ви не виїжджали вчасно. Якщо візу отримуєте перший раз, це відмова дуже дивна, але її буває ставлять, якщо чоловік з дружиною подають на візу разом і консул передбачає, що вони хочуть там залишитися.

11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від задекларованої.

Простіше кажучи, 11 пункт — це відмова через те, що у Вас була раніше Польська віза, по якій Ви не працювали в Польщі. Консул може це перевірити таким чином: немає сплати податків, роботодавець який видавав запрошення вказав що Ви до нього на роботу не приїхали, а інший роботодавець не оформив Вас на роботу.

Відмова в робочій візі в Польщу — що можна зробити при відмові

Є 2 варіанти: подати на апеляцію і повторно подати на робочу візу.

Відмова в робочій візі в Польщу

Основний варіант — це апеляція, розглянемо її детальніше.

Якщо Ви отримали відмову без причини, або ,наприклад, з причини страховки, наполегливо рекомендую подавати на апеляцію. Це безкоштовно, реєструватися не потрібно, необхідно прийти в консульство, в порядку живої черги з 8.30-12.30 подати документи. Але чомусь тільки в Одесі беруть кошти за апеляцію, можливо щось зміниться з часом, пишіть питання в коментарях.

Апеляцію можна подавати протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки.

Для подачі на апеляцію необхідно з собою мати виправлені документи, в залежності від причини відмови. Якщо відмова через страховку, необхідно придбати нову страховку і принести в консульство. Якщо відмова без причини (немає підстав для відкриття візи), можете з собою принести лист підтвердження від роботодавця. Де роботодавець у вільній формі, на ім’я консула пише заяву, де просить його переглянути рішення в позитивну сторону. Заява в довільній формі польською мовою,  з печаткою і підписом директора фірми. Крім документів, які Ви будете додавати до заяви, необхідно написати заяву на ім’я консула у вільній формі. Ось приклад заяву, коли людина отримала відмову з вини страхового полиса.

Відмова в робочій візі в Польщу

Це всього лише приклад, не зразок , Ви можете писати заяву на свій розсуд, такий бланк зможете взяти в консульстві або написати заяву на звичайному аркуші А4.

Отказ по визе в Польшу: что делать и какие виды существуют?

З цією статтею також цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських візПерелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Чи можу я їхати по безвізу, якщо мені відмовили в візі по 10 пункті

  • Так, можна

Якщо я отримала відмову по п. 11,то які мені потрібні документи для подачі на апеляцію

  • Вам потрібно взяти лист від роботодавця, там де він в вільний формі повинен написати на скільки ви важливий співробітник. Потім йдете в консульство, там пишете заяву, також в вільний формі на консула, де просите про те, щоб він переглянув справу.

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, діліться своїм досвідом, будемо допомагати один одному.

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Польская виза

Цікаві питання і відповіді мігрантам

5 / 5 ( 1 голос ) Вам буде цікаво почитати таку інформацію У нас …

Подписаться
Уведомление о
guest
508 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Валя
Валя
10 днів назад

Доброго дня мені також сьогодні прийшла відмова у віза хоче це вже 3 раз візу откриваю все було добре,а тут відмова.
Так ви можете по біо їхати,я також буду їхати.

Антон
Антон
Відповідь для  Валя
10 днів назад

Дякую. Сподіваюсь що пропустять.

Елена
Елена
Відповідь для  Валя
10 днів назад

А запрошення вони ж не вертають?

Антон
Антон
Відповідь для  Елена
10 днів назад

Ні, буду нове робити.

Оля
Оля
Відповідь для  Валя
10 днів назад

Та ж сама проблема і в мене я робила теж візу і ті ж самі пункти відмови (не чітко сказано ціль поїздки і тд) .Я просто зробила на Чехію наступні документи.Чекаю.

Маша
Маша
Відповідь для  Оля
10 днів назад

Треба конкретно розібратися з причиною і потім усувати її.

Оля
Оля
Відповідь для  Маша
10 днів назад

Ті люди які готували доки самі не знають. Консульство не відповість в чому причина. Мій друг по таким же доків отримав візу.

Иван
Иван
Відповідь для  Валя
10 днів назад

Подав на візу в Чехію в жовтні зі знайомими, документи були однаково (запрошення) їм трьом відкрили візу, мені відмову, сказали що ні достовірна інформація. Незрозуміло що вони там роблять з документами.

Наташа
Наташа
Відповідь для  Валя
10 днів назад

У мене була відмова у візі але по страховці (не потрапила в список) подала на апеляцію в Києві в консульстві через тиждень отримала візу.

Валя
Валя
Відповідь для  Наташа
10 днів назад

Страховку переробляли?

Наташа
Наташа
Відповідь для  Валя
10 днів назад

Так переробила страховку, і писала лист від руки що потрібно отримати візу для виїзду. Від дня подачі на апеляцію до отримання візи минуло менше тижня.

Валя
Валя
Відповідь для  Наташа
10 днів назад

За свій кошт переробка була або?

Наташа
Наташа
Відповідь для  Валя
10 днів назад

Безплатно, знаю що в Одесі тільки платять.

Антон
Антон
10 днів назад

Доброго дня. Мені вже 3й раз відмовили у видачі візи до Республіки Польша. Вже й паспорт новий отримав, ніби все відповідає необхідним вимогам. Але вже вкотре відмова. Минулого разу були пункти 9/11 якщо не помиляюсь(непраідива інформація та необгрунтована ціль поїздки) хоча зі мною подавався товариш по тому же запрошенню йому двли візу. Цього разу новий бланк і п7. Це недостовірна інформація або недійсні документи. В пвспорті печатка з відміткою D. Підкажіть в чому справа? Та чи можу я виїхати по біометрії?

Сніжана
Сніжана
Відповідь для  Антон
2 днів назад

Добрий вечір чи дали вам відповідь на ваше. Питання — бо в мене таке саме і незнаю чи можу виїхати по без візу

Анна
Анна
10 днів назад

На назначений день (13.01)в мене не буде запрошення чи зможу я через нову почту подати документи наприклад15.01

Марина
Марина
16 днів назад

Доброго дня!
Прошу допомогти у роз’яснені такої ситуації! Моєму хлопцю дали відмову у візі із такими пунктами як 3;8.. із кодом
А C D .. що потрібно до відправити у віз.центр?
Всім буду дуже вдячна за зворотній зв’язок!

Гена
Гена
Відповідь для  Марина
16 днів назад

Краще всього подзвоніть у візовий центр, там вам все докладніше розкажуть.

Марина
Марина
Відповідь для  Гена
16 днів назад

Дякую!

Жека
Жека
Відповідь для  Марина
16 днів назад

А подзвонити в візовий і протягом 5 хвилин отримати вичерпну відповідь не судилося?
Немає ж, потрібно написати на інфозу, сидіти і чекати коли з’явиться хтось щось знає, і не факт що його інформація буде на 100% актуальна …

Марина
Марина
Відповідь для  Жека
16 днів назад

Я не сиджу і чекаю, просто написала можливо хтось з таким стикався і людина яка розуміє мене і надасть якусь інформацію!
І вам також дякую за відповідь!
Для того і є цей сайт,щоб якось люди один одному допомогали і давали відповідь!
І раз ви мені також відписали, то вам також «не склало труднощів».
Могли цього не робити.

Оксана
Оксана
27 днів назад

Доброго дня. Отримала відмову у візі по пунктах 3 і 8. Не можу зрозуміти в чому проблеми що відмова. Чи можна подавати на апеляцію якщо це проблема із запрошенням, бо невідомо причини?

Юлія
Юлія
29 днів назад

Доброго дня! Отримала відмову у робочій візі, причини:

8.Ви не обгрунтували мету або умови запланованого перебування;
11.Існують обгрунтовані сумніви щодо декларованої вами мети перебування на території Республіка Польща з огляду на отримані установою докази або об*єктивні обставини, які свідчать про те, що фактична мета перебування може відрізнятися від задекларованої.

Що це означає? Запрошення не повернули з паспортом.

Наталія
Наталія
Відповідь для  Юлія
29 днів назад

Доброго дня, паспорт оригінал повертають, це вам потрібно в консульство прийти уточнити, але може бути з запрошенням або з візовою історією проблеми

Юлія
Юлія
Відповідь для  Наталія
28 днів назад

Дякую за відповідь. Підкажіть, якщо подавала на візу у ППВА у м.Рівне, а консульство у Луцьку, потрібно їхати до Луцька?Можлива, маєте інформацію як записатися на прийом?

Наталія
Наталія
Відповідь для  Юлія
28 днів назад

Потріюно телефонувати
адреса: вул. Дубнівська, 22 б, 43010 Луцьк
телефон: +380332280640
факс: +380332280659
е-мейл: luck.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Жанна
Жанна
30 днів назад

Отримала паспорт. Відмова в візі. Причина: !! в посольства є сумніви, щодо мети моєї поїздки та цілі перебування. Підкажіть, що роботи. Подаватися від іншого роботодавця? Можливо не не пік не менший період? Кажуть без візи складно перетнути кордон по біометрії та ще й з відмовою(. Дякую

Гена
Гена
Відповідь для  Жанна
30 днів назад

Контора липова скоріше за все, що робить дозвіл.

Жанна
Жанна
Відповідь для  Гена
30 днів назад

Дякую.

Нина
Нина
Відповідь для  Жанна
30 днів назад

Мабуть Ви колись їздили по візі і працювали не офіційно або ж взагалі не працювали, звідси такі наслідки.

Жанна
Жанна
Відповідь для  Нина
30 днів назад

Ні я не мала ніколи польської візи. І ніколи там не працювала. Працювала лише в Україні. Мала колись давно візи туристичні не польські. Тепер в біометричному є тільки штампи країн де я була. Ось так. Планувала їхати працювати.

Леша
Леша
Відповідь для  Жанна
30 днів назад

Раніше були в Польщі?

Жанна
Жанна
Відповідь для  Леша
30 днів назад

По візі не була.

Эрика
Эрика
Відповідь для  Жанна
30 днів назад

Думаю апеляцію навіть не слід розглядати, скоріше за все щось із запрошенням не лади.

Жанна
Жанна
Відповідь для  Эрика
30 днів назад

Як перевірити? Чи «липове» чи справжнє?

Эрика
Эрика
Відповідь для  Жанна
30 днів назад

Для початку перевірте по номеру Nip на запрошенні чи є така кантора офіційно.

Зина
Зина
Відповідь для  Жанна
30 днів назад

Якщо нормальне запрошення плюс страховка — то і з біо пропустять.

Жанна
Жанна
Відповідь для  Зина
30 днів назад

Дякую.

Рома
Рома
Відповідь для  Жанна
30 днів назад

Найімовірніше щось із запрошенням у вас не те….навіть і по біо як будете з тим же запрошенням їхати — то можуть і завернути, може воно липове?

Жанна
Жанна
Відповідь для  Рома
30 днів назад

Дякую.

Рома
Рома
Відповідь для  Жанна
30 днів назад

Нема за що, через агенцію документи робили?

Жанна
Жанна
Відповідь для  Рома
30 днів назад

Ні. Не через агенцію.

Нина
Нина
1 місяць назад

Хто знає, що робити … відмовили в візі 30.11 по 8 пункту, надана інформація не була переконливою. Що робити, чи можна якось повернути гроші? Подаватися заново? Або як? У кого так було, що робили?

Зина
Зина
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

Протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки можете подати на апеляцію, але у вас причина відмови така, що ліпше робити все заново, швидше всього запрошення якесь «ліве»

Зина
Зина
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

На апеляцію можна подавати, але якщо із запрошенням липа, то не варто, краще зробіть нормальний запрошення і подавайте на візу повторно.

Женя
Женя
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

Щось із запрошенням, заново подавайтеся.

Николай
Николай
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

Гроші не повернуть вже.
Можете подаватися заново, відповідно оплачуєте заново візовий збір, тільки зробіть нормальний запрошення на роботу !!! По всій видимості у вас воно було фальшиве.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

Заново подавайтеся.

Надя
Надя
1 місяць назад

Так а чому відмова?

Надя
Надя
1 місяць назад

Я не зрозуміла мені поставили в візі відмову п.11 і на штампі літера D що це в мене не в порядку щось із запрошенням

Надя
Надя
1 місяць назад

Добрий день. Що означає літера D на штампів про відмову візи. Дякую

Надя
Надя
1 місяць назад

Добрий день. Мені відмовили у Польській візі зг.п.11. Але я раніше ніколи не відкривала віз ніяких закони не порушувала. На апеляцію подавати пізно бо відмова хтозна де ходила пройшло 14 днів. Запрошення не повернули однак за все було заплачено. Номерів телефону не знаю Куди дзвонити ? Що робити? Допоможуть будь ласка Дякую

Надя
Надя
1 місяць назад

Відмовили у візі по п.11 і не повернули запрошення не розумію чому адже я перший раз взагалі подала на польську візу Апеляцію пізно подавати бо довго йшла відмова по новій почті Телефона консульства не знаю. Що робити? Дякую

Люда
Люда
1 місяць назад

Відмовили у робочій польській національній візі згідно п.3 (недостача фінансових коштів) і п.8 (не обґрунтована мета перебування). Що мені робити?
Запрошення мені не повернули. Штамп в паспорті стоїть. Там три букви «ACD» і дата.

Юра
Юра
1 місяць назад

Перетин кордону по безвізу, з відмовою в робочій візи в Польщу

Друзі, потрібна ваш рада.
 Мені відмовили в робочій, піврічній Польській  візі.
 У паспорті поставили штамп з числом, який підтверджує що я отримав відмову.
 Чи можу я зараз перетнути кордон по безвізу з цим же запрошенням, яке я подавав на робочу візу?
  Заздалегідь, велике спасибі!

1606574274_154127_n4O6m.jpeg
Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Юра
1 місяць назад

Запрошення то вже анульовано швидше за все, так що навряд-чи коштувати з ним їхати

Natali
Natali
Відповідь для  Юра
1 місяць назад

Вам треба дізнатися по перше причину відмови.

Юра
Юра
Відповідь для  Natali
1 місяць назад

 Причина відмови що нібито я не обґрунтував навіщо я туди їду, хоча в анкеті все написано, що їду на роботу, що подаю на робочу візу.

Natali
Natali
Відповідь для  Юра
1 місяць назад

Може в запрошенні не було вказано «stanowisko», це ким там будете працювати. А запрошення вам робила перевірена фірма?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Юра
1 місяць назад

якщо не вистачило днів для візи, має бути не менше 97 дней.то цілком можна покататися і по безвізу, якщо тільки активно то запрошення.

Олена
Олена
Відповідь для  Юра
1 місяць назад

Було 2 відмови, дві печатки .. Нове запрошення, безвіз, обсервація, і вже місяць відпрацювала на фабриці ..

Sam
Sam
Відповідь для  Юра
1 місяць назад

Запрошення дійсне скоріше за все, так як вам не дали візу, але Роботадавець може готовий вас запросити на роботу на 3 міс по безвізу, це нормальна практика

Olena
Olena
1 місяць назад

хочу запитати
У кого була відмова по польській візі пункт 7. Які є виходи? Дякую за поради.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Olena
1 місяць назад

Пункт 7. У документах або анкеті на отримання візи в Польщу була представлена ​​неправдива або Фальшива особиста інформація. Якщо доведено, що подається інформація була свідомо помилкової, заборона на в’їзд може стати передчасним (постійним). Єдиною можливістю для перегляду відмови є Пред’явлення доказів, що помилка зроблена ненавмисного і виправити її. Якщо ви отримали відмову в польській візі по 7 пункту, слід переглянути Подані документи.

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

запрошення хто зробив?

Olena
Olena
Відповідь для  Dimitrov
1 місяць назад

роботодавець

Olena
Olena
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

Дякуємо

Зоряна
Зоряна
1 місяць назад

Тернопіль

Зоряна
Зоряна
1 місяць назад

А який номер телефону в консульству?

Зоряна
Зоряна
1 місяць назад

Доброго дня! Візу роблю не в перше, мені дали відмову, пункт 8.Чи зможу я виїхати по біометрії?Чи потрібно анулювати попереднє запрошення? Причини які документи не правильно я не знаю, бо в посольстві не повернули. Чи можу я забрати в посольстві свої документи?

Євдокія
Євдокія
2 місяців назад

Доброго дня! Візу я роблю вперше, раніше їздила по біометрії, але мені відмовили, свої персональні дані я подала правильно, штрафів і порушень немає, але під час карантину на один місяць я перетнула кордон пізніше, мені відмовили по декілька пунктам, чи можу я знову подати документи на повторну візу? Дякую.

Вероніка
Вероніка
2 місяців назад

Доброго дня!
Прийшла відмова в студентській візі по пункту 9 і 11, чи може бути відмова в студентській візі через те що в мене було 2 робочі візи і я по них не працювала?

Вероніка
Вероніка
Відповідь для  Константин - визовый специалист
2 місяців назад

Виїзждала, по двох візах але не працювала, перший раз була пів річна віза, і другий раз піврічна(відкрили тільки на 4 місяці) , але був карантин не могла забрати паспорт і була там тільки 2 місяці, і без виїзду залишилась по біометриці на 2 місяці
Офійно працювала 1 раз по біометриці
По візі працювала тільки паро днів

Подавала на студентську візу і прийшла відмова по 9 і 11 пункті, але рішення можна оскаржити

Вероніка
Вероніка
Відповідь для  Константин - визовый специалист
2 місяців назад

Зібрала ще раз документи, школа вислала лист що мене чекають і просить консула переглянути справу, ще особисто школа відправила на електронну пошту консульству, додала матеріальне забезпечення батьків , є шанс на позитивне рішення консула про відкриття студентської візи?

Вероніка
Вероніка
Відповідь для  Константин - визовый специалист
2 місяців назад

Дуже дякую

Ірина
Ірина
3 місяців назад

Доброго дня. Подавала документи новою поштою. Сьогодні отримала відмову по візі пункт 9. Запрошення не повернули. Віза робилася 2 місяці, роботодавцю немає сенсу чекати так довго. Скажіть будь-яка апеляцію подавати необхідно їхати в консульство навіть якщо подавала новою поштою? І чи є зараз сенс подавати якщо там черги? Чи не буде тривати розгляд апеляції місяць?

Віталій
Віталій
3 місяців назад

Рішення чи видачати візу типу Д, чи ні оголошується безпосередньо в момент подачі документів? Чи телефонують пізніше(якщо так, то скільки часу) про рішення?
Дякую

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Віталій
3 місяців назад

Дізнатися про рішення можна лише отримавши документи на руки

Ігор
Ігор
3 місяців назад

Доброго дня
Відмова у візі по 11 пункту,але жодної печатки в паспорті немає і запрошення повернули
Чи можна виїхати по цьому запрошенню по безвізу зараз?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ігор
3 місяців назад

Так, можна якщо маєте невикористаний безвіз

Вадим
Вадим
3 місяців назад

Доброго дня , я подав на візу документи мені дзвонили питали чи запрошення орегінал , сказали з візового центру що це копія , а я не знав що це копія так як перевізник перепутав орегінал з копіею , і прийшла мені відмова в візі , а зараз я забрав орегінал і чи можно щось зробити?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Вадим
3 місяців назад

Подавати знову на візу з оригіналом

Сергій
Сергій
3 місяців назад

Відмова по студентській візі.
Пункт 8 Неправдива інформація
Через фіктивну довідку яка підтверджує платоспроможність.
Чи є шанси при подачі апеляції і які приблизно терміни?

Анна
Анна
4 місяців назад

Доброго дня. Мені і знайомій агентство з працевлаштування в Польщі замовило запрошення, але по невідомій причині нам їх не прислали. Агентство замовило запрошення в іншої фірми, з ним ми подали на візу, і обом нам відмовили. Але у мене в відмові зазначений 8 пункт, а в знайомої 10. Запрошення і всі документи однаково робилися. Яка могла бути причина, щоб навіть не вислали запрошення? І чому при однакових запрошеннях причина відмови різна?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Анна
4 місяців назад

Вибачте, але ми також агенція, що займається документами для подачі на візу. Не бачу чи Ваших документів і візової історії загалом неможливо щось відповісти.можна звернутись за консультацією до консульства Польщі в Україні

Богдан
Богдан
4 місяців назад

Відмовили по пункту 9 і забрали запрошення, для дівчини, для мене просто повернули документи без всяких відмов. Як таке розуміти ?

Оксана
Оксана
4 місяців назад

Доброго дня, двічі була відмова по п.5, перший раз попала на посередника, який дав фальшиве робоче запрошення, другий раз подавала на студентську візу ( тут з документами все було ок), зараз заїхала по біо і таке питання: чи є сенс подавати на карту? Чи скоріш за все теж буде відмова? Чи краще поміняти паспорт все таки? У консульстві є якась база тим, кому відмовили у візі, чи вони як правило орієнтуються по тому, що уже була так звана «печатка відмови»?

Микола
Микола
4 місяців назад

Доброго дня мені відмовили в візі п 5 вже 2 раз. Закон про іноземців ст.65 ч.1 п 5.Яка це може бути причина? І чи варто знову подавати на польську робочу візу?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Микола
4 місяців назад

Зараз нема змісту. Лише паспорт міняти і тоді вже заново подати