Домой / Віза / Корисно знати / Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу

Якщо Ви зайшли на цю статтю значить Вам або відмовили у візі, або Ви хочете дізнатися ймовірність відмови.

Відразу перейдемо до справи. Основні причини відмови в національній візі в Польщу:

Статистика . Більшість людей, що отримали відмову в візі потрапляють під статистику відмов. Так як, Польща не може давати візи всім, то навіть з ідеальними документами від перевірених фірм може бути відмова без пояснення причини.

Перевищенний ліміт на фірмі . Фірма, яка запрошує людину на роботу, виписує занадто багато запрошень. Якщо, наприклад, фірма вказує, що у себе в штаті вона може працевлаштувати 50 осіб, а за фактом запрошує на роботу 200 чоловік, це може бути причиною відмови.

Заявник раніше працював по Польської візі не в Польщі . Якщо у Вас була відкрита Польська віза, а Ви працювали не в Польщі. Це буде видно по сплаті податків за Вас роботодавцем. Якщо консул бачить, що роботодавець, який видав Вам запрошення для візи, повідомив, що Ви до нього не приїхали і ніхто інший не відкрив для Вас запрошення, це означає для консула тільки одне, що Ви не працювали в Польщі, а поїхали працювати в Чехію або Німеччину.

Страховий поліс не відповідає вимогам . Пам’ятайте, що при покупці страхового поліса він повинен відповідати всім вимогам. Їх я описував в цій статті . Так само пам’ятайте, що страховий поліс не може бути дешевим. Купуючи страховку за 200 грн або менше ймовірність відмови дуже велика.

Це основні причини. Більш детальніше розглянемо їх окремо.

Перше, що людина отримує при відмові — це (Формуляр рішення про відмову у відачі національної візи)
Ось його зразок: (Ваш формуляр може відрізнятися)

І печатка в паспорт, виглядає це так:

Перше, що думає людина коли бачить цю печатку, що це печать про відмову і у мене тепер будуть проблеми при перетині кордону по безвізу або при повторному отриманні візи.

Можу Вас порадувати, це не так, таку печатку отримують абсолютно всі, хто отримав візу і ті, хто її не отримав. Тим, у кого віза відкрита, на це місце вклеюється віза. Якщо у Вас вже раніше були Польські візи можете їх піднести на світло і побачите таку ж печать. Що стосується подальшого відкриття віз і перетину кордону по безвізу, то ця печатка ніяким чином ні на що не впливає, так як її ставлять усім при прийомі документів. Тут вказана дата прийому документів і обведена категорія візи.

Далі розглянемо докладніше лист відмови, в ньому все більш-менш зрозуміло, але ми пройдемо по кожному пункту окремо.

1 — Ваші персональні дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких небажано на території Польщі.

Тут все зрозуміло, значить у Вас були вже якісь проблеми, можливо не сплачені штрафи, і т.д.

2 — Ваші персональні дані були внесені в базу SIS, з метою заборони у в’їзді.

Це означає що раніше Ви порушили закони ЄС, через які Вас внесли в базу СІС. В основному туди вносять за перевищення часу знаходження, наприклад пробули не пів року а рік. Або контрабанду.

3 — Ви не надали підтвердження про наявність достатнього фінансового забезпечення.

Ця відмова ставлять тільки тим, хто подається на короткострокову туристичну візу, але оскільки вже є безвіз майже ніхто не отримує відмову з цього пункту.

4 — Ви не надали підтвердження про наявність чинного медичного страхування.Причина відмови говорить сама за себе, проблеми в страховці, вона не відповідає вимогам.

5 — Рішення про відмову обумовлено міркуванням оборони, державної безпеки та громадського порядку.

Відмова по цьому пункту говорить про те, що консул підозрює Вас в порушенні громадського порядку.

6 — Ваш проїзний документ не відповідає вимогам в ст. 77 абз 5 Закон про іноземців.

7 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиві персональні дані / підроблену інформація або долучили документ який містить таку інформацію.

Відмова по 7 пункту, в основному, означає, що до анкети був доданий документ, найчастіше це запрошення — підроблене.

8 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали правдиву інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий документ.

Пункт 8 однаковий в 7 пунктом, підробка документів, простіше кажучи, іноді буває що в анкеті була навмисне вказано неправдива інформація.

9 — Ви не доведена мети або умов запланованого перебування.

Можу з упевненістю сказати, що це один з найпоширеніших пунктів у відмові. Так як це, простіше кажучи, відмова без причини. У цьому пункті говориться, що консул не побачив мету візиту або йому не достатньо документів, які були спрямовані йому від заявника. В основному, такі відмови ставлять через статистику, так як всі підряд не можуть отримувати візи, повинні бути відмови.

10 — Існують обгрунтовані сумніви з Вашим наміру покинути територію Польщі перед закінченням терміну візи.

Відмова по 10 пункту, в основному означає, що у Вас раніше були випадки, коли Ви не виїжджали вчасно. Якщо візу отримуєте перший раз, це відмова дуже дивна, але її буває ставлять, якщо чоловік з дружиною подають на візу разом і консул передбачає, що вони хочуть там залишитися.

11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від за декларованою.

Простіше кажучи, 11 пункт — це відмова через те, що у Вас була раніше Польська віза, по якій Ви не працювали в Польщі. Консул може це перевірити таким чином: немає сплати податків, роботодавець який видавав запрошення вказав що Ви до нього на роботу не приїхали, а інший роботодавець не оформив Вас на роботу.

Що можна зробити при відмові

Є 2 варіанти: подати на апеляцію і повторно подати на робочу візу.

Основний варіант це апеляція, розглянемо її детальніше.

Якщо Ви отримали відмову без причини, або ,наприклад, з причини страховки, наполегливо рекомендую подавати на апеляцію. Це безкоштовно, реєструватися не потрібно, необхідно прийти в консульство, та в живій черзі з 8.30-12.30 подати документи. Але чомусь тільки в Одесі беруть гроші за апеляцію, можливо щось зміниться з часом, пишіть питання в коментарях.

Апеляцію можна подавати протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки.

Для подачі на апеляцію необхідно з собою мати виправлені документи, в залежності від причини відмови. Якщо відмова через страховку, необхідно придбати нову страховку і принести в консульство. Якщо відмова без причини (немає підстав для відкриття візи), можете з собою принести лист підтвердження від роботодавця. Де роботодавець у вільній формі, на ім’я консула пише заяву, де просить його переглянути рішення в позитивну сторону. Заява в довільній формі польською мовою,  з печаткою і підписом директора фірми. Крім документів, які Ви будете додавати до заяви, необхідно написати заяву на ім’я консула у вільній формі. Ось приклад заяву, коли людина отримала відмову з вини страхового полюса.

Це всього лише приклад, не зразок , Ви можете писати заяву на свій розсуд, такий бланк зможете взяти в консульстві або написати заяву на звичайному аркуші А4.

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, діліться своїм досвідом, будемо допомагати один одному.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цім посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

Смотрите также

Штрафи в Польщі

Штрафи в Польщі Штрафи в Польщі набагато вище ніж в країнах СНД. Той хто коли …

171 комментарий

 1. доброго вечора! маю питання: була відмова у візі,я зробила біометричний паспорт і їздила у Польщу на 2 місяці,приїхала і подала знову документи. скільки часу будуть розглядатися документи в моєму випадку?

  • Татьяна Визовый специалист

   Добрий вечір. Процедура стандартна і час розгляду звичайний, в порядку черги, як і в інших бажаючих

  • Доброго дня 03.04 подали на візу , 05 .04 прийшла смс про те що вислали паспорт , це скоріше всього відмова у видачі візи??

   • Татьяна - Визовый специалист

    Доброго дня. Ні, інколи просто так швидко розглядають

    • Доброго дня, моя сестра отримала відмову у в Польській робочій візі по пункту 11, хоча вона раніше не працювала по візі ніде взагалі, вона їздила по білметрії знайшла там роботу, і приїхала робити візу, чим пояснюється цей пункт, чим обґрунтовується ?
     І як правильно вирішити це питання ?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Можуть відмовити і без причини, просто тому, що всім 100% не можуть відкривати візу.
     Можна протягом 14-ти днів подати на апеляцію заяву в Консульство з листом відмови, паспортами та листом-підтвердження від роботодавця, що справді Вас чекає і просить відкрити візу

    • Скільки триває апеляція, і чи дадуть після неї візу?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Апеляція не гарантує відкриття візи. Можуть розглядати заяву 7-20 днів

  • людмила

   Доброго дня , відмова по пункту 9, після апеляції знов відмова , що не так чи можуть бути проблеми на кордоні. ?

   • Татьяна - Визовый специалист

    Доброго дня. По безвізу можна їхати.

    • Добрий день,у мене була відкрита віза на 3 місяці,я єю не скористався її термін вичерпано,чи можу я перетинати кордон по біометрії,чи порібно чекати коридор?

    • Юля Визовый специалист

     Доброго дня. Так, можна

 2. Доброго дня, в мене таке питання,чи можу я отримати візу після відмови по 11 пункту
  В мене є довідка з польської лікарні що на попередній роботі я не підійшла за станом здоров’я тобто зір не відповідав вимогам

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так, можете отримати візу, з новими документами подавайте ще раз.

   • Тобто з цією довідкою на повторний розгляд чи у візовий центр з новим пакетом документів

    • Константин - визовый специалист

     Якщо 14 днів пройшло з моменту відмови то лише повний пакет і нова подача.

    • Скажіть будь ласка!
     А якщо у мене запрошення на роботу наприклад з 11.03.2019 а я не встигаю подати документи до візового центру,то мені можуть відмовити у візі?

    • Константин - визовый специалист

     Доброго дня, це не буде причиною у відмові в візі. Подавайте.

   • Анастасія

    Доброго дня.Склалася така ситуація.Була у Польщі,офіційно працювала,правда що змінила декількох работодавців,але подалася на карту побиту,податки сплачував і я ,і работодавець.Карти не дочекалась,відмовилась і поїхала додому.Зробила новий біометричний паспорт,бо старому термін закінчувався.Подавала на сезонну мультивізу і отримала відмову по п.11.Яка може бути причина?І чи можу я по біо без візи поїхати?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. в 11 п вказана причина відмови. По безвізу їхати можна через 90 днів перебування в Україні

 3. Скажіть будь-ласка,перший раз подала була відмова по 9-му пункту,за другим разом відмова по 11-му пункту,чи можу я їхати по безвізу???

 4. Доброго дня. Подавав документи на візу по запрошеню від Воєвуді. Отримав відмову по 7, 8 та 9 пункті. В паспорті стоїть синій штамп visa A,C,D але, нема ніякої цифри не (1,2,3…). Якщо я не помиляюся саме цифри уточнюють причину відмови? То як зрозуміти даний штамп??? Дякую на перід

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня. Даний штамп є стандартним. Ставлять всі хто подає документи на візу і ні на що не має впливу

   • А яким чином я можу взнати точну причину відмови?

    • Татьяна Визовый специалист

     Причини вказані у Вашому листі про відмову

   • Добрий вечір. Мій знайомий отримав відмову по 8 пункту, підробка, коли виїжджав по чеській візі йому вручили повідомлення, що він має з’явитися в поліції, висунули звинувачення у підробці. На разі чекає рішення прокурора. Підскажіть, куди звернутися?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. До адокватів

 5. Доброго вечора. Отримала відмову у візі по Воєводському запрошенню за 9 та 11 пунктом. Чи можу є подати апеляцію і що для цього потрібно.

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня. Можете протягом 14ти днів з паспортами та листом відмови прийти у консульство у робочий час і написати заяву на апеляцію в довільній формі. Зразок Вам видадуть

   • Світлана

    Сьогодні отримала відмову п 11. В минулому році зробила польську візу D 05 але насправді в Польщі не працювала. Чи є сенс подавати на апеляцію?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Тому відмовили, через нецільове використання візи. На жаль, апеляція зараз нічого не вирішить

 6. Станіслав

  Доброго вечора отримав відмову по 9 пунку що робити і як отримати візу без витрати зайвого часу

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, подавайте на апеляцію, це буде якнайшвидше.

 7. Доброго дня! Я отримав відмову в візі по 9 пункту, подав на апеляцію з додатковими документами і підтвердженням, що дійсно працюю на фірмі також додав умову про працю, і все одно дістав відмову в візі за пунктом 9! Ніяких документів мені не повернули, навіть запрошення! Я так розумію, що мені треба, щоб фірма зробила мені повторно запрошення і які ще мені потрібні документи для повторного подання? Подавав в місті Івано-Франківськ відсилали до Львівського посольства!

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, повторно подавайте, але бажано запрошення з іншої фірми.

   • Але я маю умову про працю від фірми і фірма сказала що пришле нове запрошення! Ви думаєте що не пройде?

 8. наталія

  доброго дня получила відмову у воєводі поіхала по безвізу поверталася назад повіли що я внесина до системи sis по якій причині незнаю і на який термін що робити

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Зв’яжіться з нами за контактними номерами в робочий час

   • Доброго вечора. В мене відмова по 11 пункту. Документи подавали в м. Житомир. Куди мені подавати на епіляцію, у Житомир у візовий центр чи потрібно їхати у консульство у Вінницю?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. В консульство Вінниці

   • Доброго дня получила видмову 11 пункт Але раньше виз немала в Польши була
    по биометрици Але не працювала Чи может Бути причина видмови в запрошени

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Може бути і без причини відмова. Всім 100% візу відкривати не можуть

 9. Катерина

  Доброго дня. Отримала відмову по пункту 4, робила страховку Гарден. Не розумію, що в ній не так. Чи є смисл подавати на апеляцію? Дякую.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так є зміст. Можна подати на апеляцію зі страхокомпанійиі отримати візу. Вона точно підійде. Просто Гардіан вони виключили зі списку підходящих для візи страхових компаній

   • Катерина

    Тобто, зробити страховку в іншій страховій компанії? Ще хотіла б запитати, в брата такаж страховка, але візу йому відкрили, подавали разом. Чи пропустять його на кордоні із цією страховою чи потрібно переробляти?

 10. Наталія

  Доброго дня! Відмова по п.4.Страхівка була від фірми Еталон .Вона є у списку страх.фірм.Що робити ? Запрошення не віддали. Дякую!

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Рекомендуємо брати страховку ПЗУ та подати на апеляцію. Тоді можна отримати візу

   • Обов’язково подавати апеляцію в консульство?чи через візовий теж можна?і які потрібні документи? Дякую.

    • Татьяна - Визовый специалист

     Лише в консульство. Потрібні паспорти, лист відмови та при можливості лист-підтвердження від роботодавця, що Вас чекає та просить відкрити візу

 11. Доброго дня . мені прийшла відмова у візі на біометричний паспорт по пунктах 4 . 9. 11 . печать в паспорті і обкреслена буква Д . Чи зможу я вийхать по без візу . але в мене був простий паспорт якого я здав але на ньому був коредор до 1 квітня це непомішає мені вийхати за кордон

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Паспорт ролі не відіграє, якщо у Вас йде коридор, то його треба чекати в Україні

 12. Добрий день, підкажіть будь-ласка,якщо після подачі документів на польську національну візу, впродовж 10 денного терміну візу не отримала,а в статусі про стан справи вказано,що документи знаходяться на додатковому розгляді,чи варто мені очікувати відмови? І як довго в такому випадку мені чекати на рішення?

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день, до місяця часу можливо очікування, з приводу відмови то не факт, але може бути.

 13. Валентина

  Доброго дня! Подала на робочу візу, була відмова по пункту 7,8.Після чого поїхала, по безвізу до Польщі на 90 днів. Коли поверталася додому, сказали, що я в базі і я немала права їхати по безвізу, бо з дати відмови повинно пройти 1 рік. Після чого поставили депортацію на три роки. Що мені робити?..

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Можете зв’язатись з нами в робочий час. Ми зможемо Ваш контакт передать адвокату з цих питань

 14. Добрий день получивив відмову по першому пункті це серйозно і чи є смисл подавати на апеляцію?

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день, це серьозно, якісь порушення були?

 15. Добрий день. Маю в паспорті (громадянки України на другій сторінці ) помилку в назві села (одна буква неправильно прописана). Чи може це бути причиною відмові у візи. Чи вважається такий паспорт дійсним.

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день, це не вважаєтьсе великою помилкою, причиную у відмові не буде.

 16. Володимер

  Добрий день получивив відмову по першому пункті на 1 рік пройшло уже 4 роки чи можуть дати відмову у робочій візі в Польшу

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. 90% отримання візи.

   • Доброго дня,
    Я випускник польського вишу (денна форма навчання), маю umowę o pracy на 30 місяців, на даний момент очікую на карту тимчасового побиту.

    Хочу приїхати додому і відкрити робочу візу. Чи є можливість того, що мені не відкриють візу, через те, що я очікую на карту ???

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Візу відкриють. Але, якщо запрошення не від того роботодавця, з яким оформляете карту, то це може вплинути на видачу карти

    • Юля Визовый специалист

     Доброго дня! Візу можуть відкрити, поки Ви чекаєте на карту, не відкривають, коли вже є карта.

 17. Ярослав

  Доброго дня якщо в мене є відкриті кредити в інтернеті в мікрофінансових організаціях тобто швидкі кредити через інтернет і прострочок є поних чи буде це впливати на відкриті візи і чи перевіряють кредитну історію при відкриті візи чи можливо на кордоні можуть не пустити?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо суд Вас не розшукує то проблем не буде.

 18. Доброго дня! Отримали відмову у польській робочій візі через те, що всі заїзди до Європи були через Чоп. ( по візі та безвізу). Відмова у вигляді штампу з буквами visa applied дата та букви a b c d. Але ніякі букви при цьому не обведені. Підкажіть, будь ласка через скільки часу можна подаватись знову на візу і чи потрібно міняти паспорт на новий?! Дякую за відповідь!

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, паспорт немає сенсу міняти, через 2-3 тижня подавайте ще раз.

  • Доброго дня, відмова по воєвуді 11 пункт, запрошення не повернули. Чи можна подати на апеляцію без запрошення( бо воно залишилося там)?

   • Татьяна - Визовый специалист

    Доброго дня. Так, можна. Бажано взяти у роботодавця лист-підтвердження, що Вас чекає

 19. Татьяна

  Доброго дня, отримала відмову у воєвудській візі до Польщі по пунктам 10 та 11 (з іншими візами до інших країн проблем не було). в паспорті стоїть синій штамп A C D. скажіть, будь ласка, чи вплине ця відмова на подачу візи в іншу країну по гостьовому запрошенню?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, не вплине

  • Гавка Татьяна

   Доброго дня, скажіть будь ласка прийшла відмова 11 пункт хочу подати на апеляцію яле інтайм довго доставляв документи мені орієнтуватися на дату яка стоїть з печаткою в паспорті про відмову чи на дату коли я получила документи на руки

   • Юля Визовый специалист

    Доброго дня Тетяна! Дні рахуються з моменту отримання документів на руки.

 20. Доброго дня. Так ситуація, я подавала на візу(навчання поліцеальна школа) пів року тому, отримала відмову по пункту 9.
  ‘Подала апеляцію, візу відкрили.
  ‘Зараз при подачі отримала відмову по пункту 11
  Питання, які документальні підтвердження я можу предоставити в консульство? Якщо я дійсно навчають у цій школі.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Це індивідуально. Все, що зможе Вам видати школа як доказ підійде

  • Ярослав

   Доброго дня!!
   Їхав по безвізу до Польщі. Погано порахував дні, отримав відмову і штамп F. Їхав чекати далі дезизію на карту, тепер треба робити візу. Наскільки цей штамп вагомий?

   • Татьяна - Визовый специалист

    Доброго дня. Про цей штамп на жаль немає інформації. Але по безвізу не пропустили так як всі дні згоряють при очікування в Польщі карти. Коли пройде в Україні 90 днів, то по безвізу пропустять. Або з робочу візу по запрошенні від Вашого роботодавця

 21. Доброго дня підкажіть скільки чекати на відповідь якщо була подана апеляція до польського посольства

 22. Володимир

  Доброго дня. Отримали відмову разом з дружиною пункт 9 — Ви не обгрунтували мету або умови запланованого перебування. Запрошення від Воєводи.Запрошення повернули.Всі документи були надані.Підскажіть будь ласка в чому може бути причина і чи є сенс ще раз подавати на візу?Запрошення дійсне фірма на нас чекає і сама нерозуміє в чому проблема.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Є зміст подати на апеляцію

   • Володимир

    14 день завтра ін тайм довго доставляв документи, що порадите робити в такому випадку?Чи можемо ми поїхати по біомеиричних паспортах?Чи небуде проблем?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Можете подати на апеляцію протягом 14-ти днів з дня отримання посилки. По безвізу також їхати можна. Відмова ніяк не впливає

   • Володимир

    Які документи мені потрібні для подачі на апеляцію по 9 пункту?

 23. Доброго дня. Прийшла відмова у візі. Страховка не підійшла. Подала на апеляцію. Чи дадуть візу, і скільки часу це займе. Запрошення з 15.03.19.?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Це залежить лише від консула. Розгляд 7-10 днів

 24. Світлана

  Доброго дня.10 березня їхала по біометрії до Польщі,сказала, що до подруги в гості на місяць.Були гроші,але відмовили,сказали, що на такий термін в гості не їдуть,а на 2 тижні.Потім сказали,щоб зробила робоче запрошення,якщо дійсно їду на роботу,хоть по біометрії і тоді можу спокійно їхати на 90 днів. Чи мали право мене повернути і чи при наявності запрошення не знайдуть ще якусь причину дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Якщо Ви сказали, що в гості на місяць, то виникли підозри, тому й завернули. З Запрошенням можна спокійно їхати на 90 днів. Або заїжджайте в інший день і кажіть що на 3 дні в гості їдете.

 25. Добрий вечір, подав документи на польську робочу візу, отримав відмову, адже до цього в паспорті були вклеїни німецькі візи, бо я там проживав до того три роки, отримав в листі пункт11, можна знову подавати на візу, чи отримаю відмову? Маю на даний момент два момент два паспорти (звичайний закордонний і біометрію), може той паспорт де візи вклеїні не показувати?Дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Паспорти ролі не відіграють, адже вся інформація фіксується в базі. Чим більше часу пройде з моменту відмови тим вірогідніше отримати візу.

 26. Доброго дня) замітив, що в запрошені не вірно вказаний рік видачі і дійсності закордонного транспорту) замість 2017 і 2027 стоїть 6 замість 7) розумію) що це) мабуть) відмова в наданні візи) чи, можливо) що ця інформація немає великого значення? Дякую…

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. 1 помилка допустима. Але щоб бути точно впевненим можна роботодавця попросити вислати офіційне підтвердженні, що він в курсі помилки.

 27. Любомир

  Якщо є відмова по першому пункту, що робити?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Звернутись до юристів для вияснення причини та роз’яснень

 28. Доброго дня в запрошенні написано 19.03.19 але запрошення я отримаю через тиждень чи відмовлять у візі ? Підскажіть будь ласка я получу запрошення і подам на візу документи ще пройде десь тиждень це ніяк не буде вліяте на відмову? Дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, це ніяк не впливає, просто буде менше днів по візі, адже запрошення вже діє

 29. вiдмова по 5 i 8 пункту це серйозно

  • Татьяна - Визовый специалист

   Так, це підробка документів або ж у Вас були порушення умов перебування за кордоном.

 30. Доброго дня, підскажіть будь ласка. Оплатив візовий внесок тиждень тому і завтра потрібно подавати документи, але фірма ще не встигла виробити запрошення і зробила мені так званий «витяг»(запрошення без печатки), а запрошення з печаткою буде готове через два дня. Мені в такому випадку вікриють візу?
  Чи почекати на запрошення з печаткою і заплатити візовий внесок заново?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так, потрібно заново оплачувати збір.

 31. Доброго дня отримала відмови по запрошенні від воєвуди спочатку по9 пункту подала на апеляцію з листом від роботодавця потім отримала відмову по 11 пункту не розумію причин відмови нічого не порушувала чи є сенс звертатись до консула?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, на жаль. Ви вже зробили все, що можливо було.

 32. Доброго дня отримала відмову по запрошенні від воєвуди по9 пункту подала на апеляцію з листом від роботодавця отримала знову відмову по11 пункту порушень не мала чи є сенс звертались до консула ?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, на жаль. Ви вже зробили все, що можливо було.

 33. Людмила

  Доброго вечора. Сьогодні отримала відмову по 9 пункту по воєвудському запрошенню. Запрошення не повернули. Чоловіку відкрили візу. Запрошення були від одного роботодавця. Неодноразово візу відкривали по цьому ж самому роботодавцю. Не зрозуміло , чому відмова. Чи є сенс подавати на апеляцію, чи можливо краще — по новому запрошенню? І ще цікавить чи при відмові — повертається візовий збір?Дякую за відповідь.

  • Юля Визовый специалист

   Доброго дня! Подавати на апеляцію необхідно, це плюс для Вас. Якщо є така можливість, хай працедавець Вам напише листа, в якому він підтверджує, що дійсно на Вас чекає і просить відкрити Вам візу. Візовий збір можно повернути, треба в консульстві написати заяву на повернення.

   • Мені відмовили по пункту 8,біометрика чиста,білет на літак куплений,я можу як гість до брата полетіти? Проблем з документами та речами не буде?

    • Юля Визовый специалист

     Так, можете по безвізу, якщо є невикористані дні

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Можна подати на апеляцію в такому випадку. п. 9, це не суттєва причина, просто всім 100% не можуть відкривати візу. Збір — ні, не повертається

 34. Гавка Татьяна

  Доброго дня, скажіть будь ласка прийшла відмова 11 пункт робоча польська віза хочу подати на апеляцію яле інтайм довго доставляв документи мені орієнтуватися на дату яка стоїть з печаткою в паспорті про відмову чи на дату коли я получила документи на руки

  • Юля Визовый специалист

   Доброго дня Тетяна! Дні рахуються з моменту отримання документів на руки.

 35. Олександр

  Якщо спочатку після першої відмови ( 9 пункт) і також після апеляції знову прийшла відмова, варто подавати документи ще раз?

 36. Александр

  Доброго дня. Я вперше поїхав по безвізу. Повертався в Україну літаком, щоб уникнути депортації. Після подачі документів на річну візу, отримав відмову — 9 пункт. Подав апеляцію — знову відмова. Чи може бути причиною відмови факт повернення літаком? І порадьте будь-ласка, чи варто подавати документи ще раз, чи краще знову їхати по безвізу? Дякую.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Впливає не літак, а нелегальна робота по безвізу. Зараз змісту подавати на візу немає. Потрібно, щоб пройшов час

   • Александр

    Дякую за відповідь! А як довго варто зачекати?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Таких термінів немає. Хоча б три місяці

 37. Анатолій

  Доброго дня прийшла відмова по 11 пункті подавався по воевудському запрошенні (Запрошенн повернули разом з листом і паспортом ), Чи є шанс отримати позитивну оцінку піля апеляціі до заяви додаючи лист прохання від пана з Польші.

 38. Добрий день. Мені відмовили у воєвудській візі п 11, юридична підстава- ст 65 ч 1 п 10. Запрошення повернули. Чи може бути причиною відмови те, що я недавно перебувала в іншій Європейській країні по безвізу майже 3 місяці, але нічого не протермінувала і робочої візи у мене не було. І що робити далі, щоб отримати візу?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так, на це могли звернути увагу. Можна ще спробувати подати заяву на апеляцію в Консульство протягом 14ти днів з листом відмови і вашими паспортами

 39. Доброго вечора
  Отримала відмову по візі, пункт 9
  Хочу подати на апеляцію, маю підтвердження від роботодавця, все робилось через посередника
  Скажіть, підтвердження має бути обов’язково з мокрою печаткою?
  Посередник мені скинув на почту його, щоб я сама роздрукувала, є підпис, але без печатки, лише зверху адреса польскої фірми, назва і тд, типу підтвердження надруковано на бланку цієї фірми, вважається воно дійсним?
  Дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Підтвердження не являється офіційним документом і може бути будь-якого вигляду залежно від бажання і можливості роботодавця.

 40. Доброго вечора
  У разі відмови у візі після апеляції, можу я їхати по безвізу чи можуть на кордоні завернути?
  І ще таке питання, чому одним запрошення повертають після відмови у візі-іншим ні? Якщо я бачила, що воно в червоних печатях усе, це із ним щось не так було чи як?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Переважно запрошення не повертається. По безвізу їхати можна їхати

 41. Здравствуйте, получила отказ по 11 пункту. До этого была польская виза на пол года, по которой, я не работала и находилась в другой стране, потом была литовская виза на год, и она была аннулирована через 2 месяца после получения (по ней я тоже не работала-не подошли условия работы), я об этом узнала, только когда прилетела домой по истечению срока и увидела письмо в почтовом ящике..
  В этот раз подавалась на воеводы на 1год, приглашение действительное и там меня ждут. Может ли быть причиной отказа предыдущие 2 визы, по которым я не работала? Есть ли смысл подавать на аппеляцию? Заранее спасибо за ответ.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Да, это причина. Шансы невелики на апелляции

   • Спасибо за ответ. Можно ли мне сейчас ехать по безвизу? А по возвращению подавать опять на визу? Или теперь постоянно будут отказы?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Можно ехать по безвизу. Через 2-3 месяца можно пробовать податься на визу

 42. Добрий день. Мені відмовили у воєвудській візі п 11, юридична підстава- ст 65 ч 1 п 10. Запрошення не повернули. печатки в паспорті немає І що робити далі, щоб отримати візу?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Можна подати заяву на апеляцію в консульство протягом 14ти днів

 43. Наталія

  Доброго вечора.Чоловіку дали відмову п.11,а потім він подав заяву про повторний розгляд справи. Дали відмову на підставі ст.76 закону про іноземців від 12 грудня 2013 року.;Відомості законів від 2013 р. 1650 з подальшими змінами.Чи можна йому подавати ще документи на візу і коли? Через скільки часу? І чи є у нього шанс отримати на наступний раз візу?Що для цього потрібно? Дякую:)

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так, можно подавати на візу повторно, але хочаб через місяць після відмови, процедура така сама.

 44. Людмила

  Доброго дня! Моя племінниця була 90 днів в гостях в Італії, приїхали звідти 14 лютого 2019 року, зараз подала документи на візу для роботи в Польщі, у неї є запрошення на роботу, а в наданні візи їй відмовили, мовляв, вона поїде в Італію, вона не збирається їхати в Італію, вона збиралася працювати в Польщі. Подає на апеляцію. Нададуть їй візу чи ні?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Це залежить лише від консула. Можна взяти листа-підтвердження від роботодавця, що Вас чекає на роботу та просить візу відкрити

 45. Доброго дня! Якщо не відкрили візу в одному місті, чи можна прописатися в інше і там подаватися?
  Тому що я подавалася у Львові і там дуже великі черги, чи не буде з цим проблеми

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. На це можуть звернути увагу. Потрібно щоб пройшов деякий час

 46. Обов’язково подавати апеляцію в консульство?чи через візовий теж можна?і які потрібні документи? Дякую.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Лише в консульство. Потрібні паспорти, лист відмови та при можливості лист-підтвердження від роботодавця, що Вас чекає та просить відкрити візу

  • В м.Київ станом на 5 травня 2019 можна подати апеляцію і через візовий центр,якщо апеляція на візу D то безкоштовно.

 47. Привіт. Чи можуть мене занести до бази SIS при відмові у візі з посиланням до пунктів 5,8,9. Буду вдячний за відповідь

 48. Перший раз взагали здавала документи на робочий візу виідмова п.11 підстава ст.65 п. 1 і 1а-g. Після абзацу де написано про можливість подати на апеляцію написано що це ришення Прийнято після повторного РОЗГЛЯДУ справи консулом і е остаточною та не підлягае оскарженню.

 49. ЧИ ПУСТЯТЬ ДО ПОЛЬЩІ ПО БЕЗВІЗУ, ЯКЩО ВІДМОВА П.1?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Можуть не пропустити. Залежить від прикордонної служби

 50. Перший раз взагали здавала документи на робочий візу виідмова п.11 підстава ст.65 п. 1 і 1а-g. Після абзацу де написано про можливість подати на апеляцію написано що це ришення Прийнято після повторного РОЗГЛЯДУ справи консулом і е остаточною та не підлягае оскарженню. Як таке можливо?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Це питання лише до Консула. Але є серйозні очевидно докази, що Ви раніше десь нелегально працювали, або не використовували візу за призначенням

   • ни я николи не намагалась видкривати шенгенську визу я навить здавала 2 паспорти 1 звичайний в якому никих штампив з 2011 року

    • Татьяна - Визовый специалист

     Тоді є зміст подати заяву на апеляцію в Консульство

   • а можливо подати на апеляцию якщо написано Прийнято після повторного РОЗГЛЯДУ справи консулом і е остаточною та не підлягае оскарженню?

    • Татьяна - Визовый специалист

     На жаль ні, розглядати заяву вже не буде консул.

 51. Людмила

  Добрый день. Подала на робочу вiзу, хочу почули вашу думку .В вiзовому центрi при подачi, з’ясувплось,що в запрошеннi в моему прiзвищi допущена помилка в однiй буквi.Я написала заяву,яку долучили та з Польщi повиннi були вислали лист,до з iхньоi вини це сталось.Е шанси на позитивне рiшення?

 52. мирослава

  добрий день, отримали відмову у робочому запрошенні на три місяці чи можна подавати на воєвудське запрошення чи може є ще якісь варіанти. дякую

  • Юля Визовый специалист

   Доброго дня. Так, можна на воєвудське або ж поїхати по безвізу

   • Добрий вечір! Скажіть будь ласка,якщо в запрошені,написана неправильна цифра в даті народження, відкриють візу?

    • Юля Визовый специалист

     Добрий день. Одна помилка допускається. Це не послугує відмовою у візі

 53. Доброго дня, подавав на робочу візу, відмовили по 11 пункті.
  Чи є сенс подавати на аппеляцію в Вінницю якщо до закінчиння запрошення залишилось 4 місяці.
  І як правильно подати апеляцію ?

 54. Доброго дня , подавала на національну робочу візу , але відмовили по пунктах 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 . Документи все в порятку і страховка і запрошення , штрафів ніколи не було , за кордоном ніколи не була , чому відмовили ? І чи можу я по безвізу поїхати на роботу ?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. По всіх пунктах одразу не відмовляють. Їх всього 11. Один з них має бути обведений або вказаний окремо в кінці листа. По безвізу поїхати можна, якщо у Вас є невикористані дні безвізу

 55. доброго дня. подавав на польську робочу візу, прийшла відмова по 11 пункті. ,Попередня віза польська, але в Польщі не працював, на мою думку це послужило відмовою у візі. Цікавить чи зможу я відкрити польську візу? І як це зробити? ДЯКУЮ.

  • Юля Визовый специалист

   Доброго дня. Зараз ні, бо знову буде відмова. По безвізу можна поїхати

   • Через який період можна буде знову спробувати? Чи потрібні будуть додаткові документи до основного пакету документів для подачі на візу? Дякую.

    • Юля Визовый специалист

     Ні, більше ніяких. Через місяці 3 хоча б

 56. Олексій

  Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо у пункті приписки у візовій анкеті першу літеру області написали укр., літерою і всі наступні латинсткими-це помилка? І якщо да, то що тоді мене очікує. Але у візовому центрі коли я їм наголосив, то вони не звернули уваги. Сказали підпишіться ось тут.

 57. Добрий день,у мене була відкрита віза на 3 місяці,я єю не скористався її термін вичерпано,чи можу я перетинати кордон по біометрії,чи порібно чекати коридор?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *