Віза / Корисно знати / Відмова в робочій візі в Польщу
Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу — якщо Ви зайшли на цю статтю, значить Вам або відмовили у візі, або Ви хочете дізнатися ймовірність відмови.

Відразу перейдемо до справи. Основні причини відмови в національній візі в Польщу:

Статистика . Більшість людей, що отримали відмову в візі потрапляють під статистику відмов. Так як, Польща не може давати візи всім, то навіть з ідеальними документами від перевірених фірм може бути відмова без пояснення причини.

Перевищений ліміт на фірмі . Фірма, яка запрошує людину на роботу, виписує занадто багато запрошень. Якщо, наприклад, фірма вказує, що у себе в штаті вона може працевлаштувати 50 осіб, а за фактом запрошує на роботу 200 чоловік, це може бути причиною відмови.

Заявник раніше працював по Польській візі не в Польщі . Якщо у Вас була відкрита Польська віза, а Ви працювали не в Польщі. Це буде видно по сплаті податків за Вас роботодавцем. Якщо консул бачить, що роботодавець, який видав Вам запрошення для візи, повідомив, що Ви до нього не приїхали і ніхто інший не відкрив для Вас запрошення, це означає для консула тільки одне, що Ви не працювали в Польщі, а поїхали працювати в Чехію або Німеччину чи де інде.

Страховий поліс не відповідає вимогам . Пам’ятайте, що при покупці страхового полісу він повинен відповідати всім вимогам. Їх я описував в цій статті . Також пам’ятайте, що страховий поліс не може бути дешевим. Купуючи страховку за 200 грн або менше ймовірність відмови дуже велика.

Це основні причини. Більш детальніше розглянемо їх окремо.

Перше, що людина отримує при відмові — це (Формуляр рішення про відмову у видачі національної візи)
Ось його зразок: (Ваш формуляр може відрізнятися)

Відмова в робочій візі в Польщу

І печатка в паспорт, виглядає це так:

Відмова в робочій візі в Польщу

Перше, що думає людина коли бачить цю печатку, що тепер будуть проблеми при перетині кордону по безвізу, або при повторному отриманні візи.

Можу Вас порадувати, це не так, таку печатку отримують абсолютно всі, хто отримав візу і ті, хто її не отримав. Тим, у кого віза відкрита, на це місце вклеюється віза. Якщо у Вас вже раніше були Польські візи можете їх піднести на світло і побачите таку саму печатку. Що стосується подальшого відкриття віз і перетину кордону по безвізу, то ця печатка ніяким чином ні на що не впливає, так як її ставлять усім при прийомі документів. Тут вказана дата прийому документів і обведена категорія візи.

Далі розглянемо докладніше лист відмови, в ньому все більш-менш зрозуміло, але ми пройдемо по кожному пункту окремо.

1 — Ваші персональні дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких небажано на території Польщі.

Тут все зрозуміло, можливо у Вас були вже якісь проблеми, можливо не сплачені штрафи, і т.д.

2 — Ваші персональні дані були внесені в базу SIS, з метою заборони у в’їзді.

Це означає, що раніше Ви порушили закони ЄС, через які Вас внесли в базу СІС. В основному туди вносять за перевищення часу знаходження, наприклад, пробули не пів року а рік. Або контрабанду.

3 — Ви не надали підтвердження про наявність достатнього фінансового забезпечення.

Ця відмова ставлять тільки тим, хто подається на короткострокову туристичну візу, але оскільки вже є безвіз, майже ніхто не отримує відмову з цього пункту.

4 — Ви не надали підтвердження про наявність чинного медичного страхування. Причина відмови говорить сама за себе, проблеми в страховці, вона не відповідає вимогам.

5 — Рішення про відмову обумовлено міркуванням оборони, державної безпеки та громадського порядку.

Відмова по цьому пункту говорить про те, що консул підозрює Вас в порушенні громадського порядку.

6 — Ваш проїзний документ не відповідає вимогам в ст. 77 абз 5 Закон про іноземців.

7 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиві персональні дані / підроблену інформація або долучили документ який містить таку інформацію.

Відмова по 7 пункту, в основному, означає, що до анкети був доданий документ, найчастіше це запрошення — підроблене.

8 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали правдиву інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий документ.

Пункт 8 однаковий в 7 пунктом, підробка документів, простіше кажучи, іноді буває що в анкеті була навмисне вказано неправдива інформація.

9 — Ви не довели мети або умов запланованого перебування.

Можу з упевненістю сказати, що це один з найпоширеніших пунктів у відмові. Так як це, простіше кажучи, відмова без причини. У цьому пункті говориться, що консул не побачив мету візиту або йому не достатньо документів спрямованих від заявника. В основному, такі відмови ставлять через статистику, так як всі підряд не можуть отримувати візи, повинні бути відмови.

10 — Існують обгрунтовані сумніви з Вашого наміру покинути територію Польщі перед закінченням терміну візи.

Відмова по 10 пункту, в основному, означає, що у Вас раніше були випадки, коли Ви не виїжджали вчасно. Якщо візу отримуєте перший раз, це відмова дуже дивна, але її буває ставлять, якщо чоловік з дружиною подають на візу разом і консул передбачає, що вони хочуть там залишитися.

11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від задекларованої.

Простіше кажучи, 11 пункт — це відмова через те, що у Вас була раніше Польська віза, по якій Ви не працювали в Польщі. Консул може це перевірити таким чином: немає сплати податків, роботодавець який видавав запрошення вказав що Ви до нього на роботу не приїхали, а інший роботодавець не оформив Вас на роботу.

Відмова в робочій візі в Польщу — що можна зробити при відмові

Є 2 варіанти: подати на апеляцію і повторно подати на робочу візу.

Відмова в робочій візі в Польщу

Основний варіант — це апеляція, розглянемо її детальніше.

Якщо Ви отримали відмову без причини, або ,наприклад, з причини страховки, наполегливо рекомендую подавати на апеляцію. Це безкоштовно, реєструватися не потрібно, необхідно прийти в консульство, в порядку живої черги з 8.30-12.30 подати документи. Але чомусь тільки в Одесі беруть кошти за апеляцію, можливо щось зміниться з часом, пишіть питання в коментарях.

Апеляцію можна подавати протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки.

Для подачі на апеляцію необхідно з собою мати виправлені документи, в залежності від причини відмови. Якщо відмова через страховку, необхідно придбати нову страховку і принести в консульство. Якщо відмова без причини (немає підстав для відкриття візи), можете з собою принести лист підтвердження від роботодавця. Де роботодавець у вільній формі, на ім’я консула пише заяву, де просить його переглянути рішення в позитивну сторону. Заява в довільній формі польською мовою,  з печаткою і підписом директора фірми. Крім документів, які Ви будете додавати до заяви, необхідно написати заяву на ім’я консула у вільній формі. Ось приклад заяву, коли людина отримала відмову з вини страхового полиса.

Відмова в робочій візі в Польщу

Це всього лише приклад, не зразок , Ви можете писати заяву на свій розсуд, такий бланк зможете взяти в консульстві або написати заяву на звичайному аркуші А4.

Отказ по визе в Польшу: что делать и какие виды существуют?Отказ по визе в Польшу: что делать и какие виды существуют?

З цією статтею також цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче  Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Чи можу я їхати по безвізу, якщо мені відмовили в візі по 10 пункті

  • Так, можна

Якщо я отримала відмову по п. 11,то які мені потрібні документи для подачі на апеляцію

  • Вам потрібно взяти лист від роботодавця, там де він в вільний формі повинен написати на скільки ви важливий співробітник. Потім йдете в консульство, там пишете заяву, також в вільний формі на консула, де просите про те, щоб він переглянув справу.

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, діліться своїм досвідом, будемо допомагати один одному.

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Обсервація — карантин по приїзду в Польщу

5 / 5 ( 23 голоса ) Проходження карантину і обсервації по приїзду в Польщу …

Подписаться
Уведомление о
guest
589 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Диана
Диана
8 днів назад

Відмовили у роб польській візі.,стоїть штамп у паспорті A C D
Що робити відмова через фальшиве запрошення

Іван
Іван
10 днів назад

Доброго дня.
Така ситуація (і історія ))
Жодних проблем ні з безвізом ні з візами раніше не мав,завжди туди назад їхав без питань,коли подавав на сезонну то відмовили у п.3 недостатньо фін.забезпечення,на всякий випадок переробили запрошення ( і та людина сказала що причиною була мала кількість годин (40 в місяць)),зробили 80 але поїхав по біо(багато часу таки втратив,чекати і подавати знову не хотів),проїхав по біо все ок тільки так з подивом спитали ЦО у пана нема візи…І все б нічого,працюю і тут знайомий пише що його мамі з запрошенням 40 год в місяць візу відкрили…Як так? До консульства ні додзвонитися ні дописатись,а апеляцію тоді відповідно не було бажання подавати(.Хтось будь ласка поясніть

Наталія
Наталія
15 днів назад

Прийшла відмова у сезонній візі у чистому біо паспорті. Пункт 7В, і 10. Надсилали разом з не біо паспортом, всі попередні візи у ньому. Остання віза в’їзд Венгрія, виїзд Польща. Не знаю що робити далі з тими паспортами? Як тепер краще подавати ?

Сергій
Сергій
23 днів назад

Добрий день. Відмовили у отриманні візи D пункт7. Запрошення офіційне від роботодавця, неможу зрозуміти в чому причина.

Людмила
Людмила
24 днів назад

Добрий день. Якщо відмова по пункту 11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від задекларованої. Що робити, якщо роботодавець не може написати лист, оскільки запрошення без прив’язки до роботодавця?

Юля
Юля
1 місяць назад

Доброго дня..Подало нас 4 людини на візу.Трьом відмовили 8.10пункти..документи усім зроблено однакові..подали на апеляцію чекаємо результат..Чи реально що можуть переглянути позитивно?

Сергій
Сергій
1 місяць назад

Прийшла відмова на сезонку пункт 3 що робити?

Тамара
Тамара
1 місяць назад

Відмова в отриманні візи.
Привіт всім!
Дівчата, хто останнім часом оформляв візу в Україну із запрошенням від польської опікунської фірми? Чи правда, що відмовляють у відкритті, якщо останній штамп в паспорті країни з якої поверталася назад в Україну, була Німеччина?
Дякую!

Макс
Макс
Відповідь для  Тамара
1 місяць назад

маячня

Лана
Лана
Відповідь для  Макс
1 місяць назад

між

Лана
Лана
Відповідь для  Лана
1 місяць назад

Ви перетинаєте кордон між УКРАЇНА і Польшею.Мiж Польщею і Німеччиною умовну межу. Да ??

Тамара
Тамара
Відповідь для  Лана
1 місяць назад

Я закінчила роботу в Польщі і тепер неділю біля друзів в Німеччині. Вже придбала квиток на літак в Україну. Хочу вилітати з Німеччини, так швидше і менше ризику захворіти. І мені поставили до відома інформацію, якщо вилітаю з Німеччини, то в наступній візі можуть відмовити. Так як запрошення у мене від опікунської фірми, а багато опікунок працюють в Німеччині (зазвичай про легальність ніхто не говорить)

zoyc
zoyc
Відповідь для  Тамара
1 місяць назад

Класно ви поїхали. Як цікаво?
Два тижні тому знайомих депортували з ЄС і оштрафували на кілька тисяч євро. Так само працювали в Польщі, теж поїхали до друзів у гості до Німеччини. А ви боїтеся що всього лише в візі відмовлять.

Тамара
Тамара
Відповідь для  zoyc
1 місяць назад

Напевно проблема була в чому іншому. З діючими візою і тестом проїжджають ..

zoyc
zoyc
Відповідь для  Тамара
1 місяць назад

З діючими німецькою візою і тестом, звичайно проїжджають. Решта проїжджають без проблем, якщо просто пощастило ні на кого не нарватися хто зажадає пред’явити документи.
У них і була польська робоча віза і тест. А у вас які підстави знаходження в Німеччині, Маючи польську візу, при тому що туризм заборонений?

Emigrantua
Emigrantua
1 місяць назад

Відмова сезонна віза
Підкажіть будь ласка, якщо отримав відмову на сезонну візу, але маєш 14 днів на оскарження, то що робити далі, запрошення не повернули. З якого дня вважати, з того дня як уклали рішення, як отримав документи

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Emigrantua
1 місяць назад

тоді може варто прориватися по безвізу з іншим запрошення.

Olos
Olos
Відповідь для  Emigrantua
1 місяць назад

Чому відмовили?

Masik
Masik
Відповідь для  Olos
1 місяць назад

По 9 пункту, не бачать мети поїздки, хоча всі документи були однакові, що у мене, що у чоловіка, в той час дуже було багато відмов, у відкритті візи, як раз перед виборами.

Masik
Masik
Відповідь для  Emigrantua
1 місяць назад

Швидше за все з того дня коли уклали рішення, ми теж подавали в минулому році на літню пророцтва, і прийшла відмова, на чоловіка, хоча обидва подавали, від однієї фірми на один працю, подали на апеляцію, але знову відмова.

Olos
Olos
Відповідь для  Masik
1 місяць назад

А чому відмовили?

Коля
Коля
2 місяців назад

Доброго дня таке питання мені відмовили у візі D пункт 10 чи можу я подати апеляцію якщо минуло вже 20 днів

Андрій
Андрій
2 місяців назад

Доброго дня, мені відмовили у польській візі по п7 і8. Якщо я подам документи ще раз то скільки часу я буду чекати на візу?
Чи буде краще взяти запрошення і поїхати без візи?

ГАЛИНА
ГАЛИНА
2 місяців назад

документи повернулись без причини відмови. де дізнатись чому відмовили?

Оксана
Оксана
2 місяців назад

Доброго дня в 2020р отримала на звичайний не біометричний паспорт відмову на воєвудське п 11 чи можу тепер на біометричний робити сезонку ця відмова може вплинути ,дякую

Ліля
Ліля
2 місяців назад

Доброго дня Мені два рази відмовили у візі. Перший раз по пункту 5 та 7, шо запрошення підробне. Вдруге уже по п. 1,2. Чому вдруге відмовили у візі по таким пунктам, якщо запрошення переробляла

Валентина
Валентина
2 місяців назад

Доброго дня,отримала відмову у візі,ніби то через неправдиве запрошення,якщо подати другий раз по іньошому запрошенні відкриють візу чи знову буде відмова,і за скільки часу після відмови можна знову подавати документи на візу?

Юлія
Юлія
2 місяців назад

Доброго вечора!Може хтось мав подібну ситуацію, візу сезонну не відкрили поклали штамп із літерами A C D,чи можу тепер їхати по безвізу?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Юлія
2 місяців назад

Доброго дня, що ви поїхали по без візу?
Бо у мене така сама ситуація як у вас

Іра
Іра
2 місяців назад

Доброго, мені відмовили у візі, обгрунтовуючи це тим, що я хотіла обманути консула. В мене робоче запрошення

Іван
Іван
2 місяців назад

Добрий день.Є відмова у візі на сезонні роботи п.3 недостатнє фін.забеспечення
Чи можу я їхати з тим же запрошенням по біо?

Людмила
Людмила
Відповідь для  Іван
2 місяців назад

Добрий день, так можно

Іван
Іван
Відповідь для  Людмила
2 місяців назад

Дякую за відповідь

Іван
Іван
Відповідь для  Людмила
2 місяців назад

Побачив наступне,у попередній візі на сезонну роботу було більше годин,аніж в тому,що є на руках( 84 проти 40),це могла бути причина відмови ,як думаєте ?

Ліля
Ліля
2 місяців назад

Доброго вечора. Мені два рази відмовили у візі. Перший раз по пункту 5 та 7. Вдруге уже по п. 1,2. Що потрібно робити в даній ситуації?

Софія
Софія
2 місяців назад

Якщо відмовили у робочій візі по 3-му пункту, тобто через фінансову неспроможність. Як бути? подавати на апеляцію? і через скільки після звернення можна отримати відповідь?

Hanna
Hanna
Відповідь для  Софія
2 місяців назад

В консульстві скажуть, все індевідуально, при подачу на апеляцію всім кажуть коли приблизно буде відповідь

Марьяна
Марьяна
2 місяців назад

Прийшла відмова по візі на 9 міс,пункт 3,хтось може підказати в чому проблема…..

Даня
Даня
Відповідь для  Марьяна
2 місяців назад

Дивно, для робочої візи не потрібно фінансове забеспечення, зателефонуйте в консульство

Марьяна
Марьяна
Відповідь для  Даня
2 місяців назад

Дякую

Тетяна
Тетяна
2 місяців назад

Якщо відмовили у робочій візі по останньому пункту чи можу їхати по біо.

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Тетяна
2 місяців назад

Якщо у вас немає депорта і ви не в базі сіс можете сміливо їхати

Галя
Галя
2 місяців назад

Доброго дня! Мені відмовили у роб.візі на 9 міс. по П.10. Чи можу я по цьому ж біометр. паспорті переїхати кордон?

Наталья
Наталья
Відповідь для  Галя
2 місяців назад

Можно

Taras
Taras
3 місяців назад

Добре дня. По попередній робочій візі працював не офіційно,за мене не платили податків. Яка ймовірність відмови у відкритті наступної робочої візи?

Лева
Лева
Відповідь для  Taras
3 місяців назад

Можете подавати

Ірина
Ірина
3 місяців назад

Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи може таке бути що після подачі через НВ просто повернули всі документи. Немає відмови але і візу не відкрили?!

Лева
Лева
Відповідь для  Ірина
3 місяців назад

Може, це щось не так з документами, потрібно їх дивитись

Ірина
Ірина
Відповідь для  Лева
3 місяців назад

А чи можна їх знову відправити, так як немає обгрунтованої проблеми і всі сервісні платежі здійснено

Вікторія
Вікторія
3 місяців назад

Відмова у візі
Підкажіть будь ласка, два рази відмовили у візі, в паспорті стоїть два штампа про відмову, чи варто намагатися їхати по безвізу? Може хто недавно перетинав кордон по безвізу, або краще не ризикувати ….

Olena
Olena
Відповідь для  Вікторія
3 місяців назад

У вас щось не те із запрошенням.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Вікторія
3 місяців назад

Відмова чому?
Поділися

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Serhii
3 місяців назад

два поспіль відмови, все це дуже дивно.
ну а ті теж хороші, якщо даєте відмову, то будьте люб’язні пояснити причину.

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Covidlo
3 місяців назад

«Існують обгрунтовані сумніви в декларованої вами мети перебування на території Республіки Польща з огляду на отримані докази установою або об’єктивні обставини, які свідчать про те, що фактична мета перебування може відрізнятися від задекларованої» — ось такий пункт … Мені це не зрозуміло … ..

Serhii
Serhii
Відповідь для  Вікторія
3 місяців назад

Можливо зі сплатою податків, що то пов’язано.
Легально працювали?
Можливо не вірно оформлені були

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Вікторія
3 місяців назад

Робіть новий паспорт біо і їдьте по біо без проблем

Наталя
Наталя
Відповідь для  Анатолій
3 місяців назад

Але тоді хіба не потрібно нове запрошення? Чи можна їхати з тим, що дали відмову на візу?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Наталя
3 місяців назад

Запрошення робиться під конкретний паспорт, там вказується номер …… тільки нове, під новий паспорт

Olena
Olena
Відповідь для  Вікторія
3 місяців назад

Вам дали лист відмову, який там стоїть пункт?

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Olena
3 місяців назад

Пункт 10 а у 2м аркуші п.11. «Існують обгрунтовані сумніви в декларованої вами мети перебування на території Республіки Польща з огляду на отримані докази установою або об’єктивні обставини, які свідчать про те, що фактична мета перебування може відрізнятися від задекларованої» — ось такий пункт … Мені це не зрозуміло … ..

Христина
Христина
3 місяців назад

Отримала відмову. Детальніше прикріпила файл. Порадьте, будь ласка, що робити надалі?

Тетяна
Тетяна
3 місяців назад

Добрий день. Допоможіть будь-ласка.Отримала відмову на воєвудську візу по п.10 В минулому році і позаминулому була по безвізу на роботі. Запрошення від того самого роботодавця де працювала по безвізу. Запрошення не повернули.

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Константин - визовый специалист
3 місяців назад

…………………Дякую. Ще таке запитання. Якщо є воєвудське запрошення на 3 роки по безвізу можна поїхати на роботу?

Марія
Марія
3 місяців назад

Добрий день
чи потрібно записуватись на прийом у консульський відділ ?

Ирина
Ирина
3 місяців назад

Якщо відмовили в візі робила на 9 місяці чи можу я їхати по без візу по новому запрошені на 3 місяці????

Андрей
Андрей
Відповідь для  Ирина
3 місяців назад

Якщо по безвізу остані 3 місяці не їздили тоді так, можно по безвізу їхати