Відмова в робочій візі в Польщу
4.9/5 - (54 голоса)
Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу — якщо Ви зайшли на цю статтю, значить Вам або відмовили у візі, або Ви хочете дізнатися ймовірність відмови.

Відразу перейдемо до справи. Основні причини відмови в національній візі в Польщу:

Статистика . Більшість людей, що отримали відмову в візі потрапляють під статистику відмов. Так як, Польща не може давати візи всім, то навіть з ідеальними документами від перевірених фірм може бути відмова без пояснення причини.

Перевищений ліміт на фірмі . Фірма, яка запрошує людину на роботу, виписує занадто багато запрошень. Якщо, наприклад, фірма вказує, що у себе в штаті вона може працевлаштувати 50 осіб, а за фактом запрошує на роботу 200 чоловік, це може бути причиною відмови.

Заявник раніше працював по Польській візі не в Польщі . Якщо у Вас була відкрита Польська віза, а Ви працювали не в Польщі. Це буде видно по сплаті податків за Вас роботодавцем. Якщо консул бачить, що роботодавець, який видав Вам запрошення для візи, повідомив, що Ви до нього не приїхали і ніхто інший не відкрив для Вас запрошення, це означає для консула тільки одне, що Ви не працювали в Польщі, а поїхали працювати в Чехію або Німеччину чи де інде.

Страховий поліс не відповідає вимогам . Пам’ятайте, що при покупці страхового полісу він повинен відповідати всім вимогам. Їх я описував в цій статті . Також пам’ятайте, що страховий поліс не може бути дешевим. Купуючи страховку за 200 грн або менше ймовірність відмови дуже велика.

Це основні причини. Більш детальніше розглянемо їх окремо.

Перше, що людина отримує при відмові — це (Формуляр рішення про відмову у видачі національної візи)
Ось його зразок: (Ваш формуляр може відрізнятися)

Відмова в робочій візі в Польщу

І печатка в паспорт, виглядає це так:

Відмова в робочій візі в Польщу

Перше, що думає людина коли бачить цю печатку, що тепер будуть проблеми при перетині кордону по безвізу, або при повторному отриманні візи.

Можу Вас порадувати, це не так, таку печатку отримують абсолютно всі, хто отримав візу і ті, хто її не отримав. Тим, у кого віза відкрита, на це місце вклеюється віза. Якщо у Вас вже раніше були Польські візи можете їх піднести на світло і побачите таку саму печатку. Що стосується подальшого відкриття віз і перетину кордону по безвізу, то ця печатка ніяким чином ні на що не впливає, так як її ставлять усім при прийомі документів. Тут вказана дата прийому документів і обведена категорія візи.

Далі розглянемо докладніше лист відмови, в ньому все більш-менш зрозуміло, але ми пройдемо по кожному пункту окремо.

1 — Ваші персональні дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких небажано на території Польщі.

Тут все зрозуміло, можливо у Вас були вже якісь проблеми, можливо не сплачені штрафи, і т.д.

2 — Ваші персональні дані були внесені в базу SIS, з метою заборони у в’їзді.

Це означає, що раніше Ви порушили закони ЄС, через які Вас внесли в базу СІС. В основному туди вносять за перевищення часу знаходження, наприклад, пробули не пів року а рік. Або контрабанду.

3 — Ви не надали підтвердження про наявність достатнього фінансового забезпечення.

Ця відмова ставлять тільки тим, хто подається на короткострокову туристичну візу, але оскільки вже є безвіз, майже ніхто не отримує відмову з цього пункту.

4 — Ви не надали підтвердження про наявність чинного медичного страхування. Причина відмови говорить сама за себе, проблеми в страховці, вона не відповідає вимогам.

5 — Рішення про відмову обумовлено міркуванням оборони, державної безпеки та громадського порядку.

Відмова по цьому пункту говорить про те, що консул підозрює Вас в порушенні громадського порядку.

6 — Ваш проїзний документ не відповідає вимогам в ст. 77 абз 5 Закон про іноземців.

7 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиві персональні дані / підроблену інформація або долучили документ який містить таку інформацію.

Відмова по 7 пункту, в основному, означає, що до анкети був доданий документ, найчастіше це запрошення — підроблене.

8 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали правдиву інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий документ.

Пункт 8 однаковий в 7 пунктом, підробка документів, простіше кажучи, іноді буває що в анкеті була навмисне вказано неправдива інформація.

9 — Ви не довели мети або умов запланованого перебування.

Можу з упевненістю сказати, що це один з найпоширеніших пунктів у відмові. Так як це, простіше кажучи, відмова без причини. У цьому пункті говориться, що консул не побачив мету візиту або йому не достатньо документів спрямованих від заявника. В основному, такі відмови ставлять через статистику, так як всі підряд не можуть отримувати візи, повинні бути відмови.

10 — Існують обгрунтовані сумніви з Вашого наміру покинути територію Польщі перед закінченням терміну візи.
Відмова по 10 пункту, в основному, означає, що у Вас раніше були випадки, коли Ви не виїжджали вчасно. Якщо візу отримуєте перший раз, це відмова дуже дивна, але її буває ставлять, якщо чоловік з дружиною подають на візу разом і консул передбачає, що вони хочуть там залишитися.

11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від задекларованої.

Простіше кажучи, 11 пункт — це відмова через те, що у Вас була раніше Польська віза, по якій Ви не працювали в Польщі. Консул може це перевірити таким чином: немає сплати податків, роботодавець який видавав запрошення вказав що Ви до нього на роботу не приїхали, а інший роботодавець не оформив Вас на роботу.

Відмова в робочій візі в Польщу — що можна зробити при відмові

Є 2 варіанти: подати на апеляцію і повторно подати на робочу візу.

Відмова в робочій візі в Польщу

Основний варіант — це апеляція, розглянемо її детальніше.

Якщо Ви отримали відмову без причини, або ,наприклад, з причини страховки, наполегливо рекомендую подавати на апеляцію. Це безкоштовно, реєструватися не потрібно, необхідно прийти в консульство, в порядку живої черги з 8.30-12.30 подати документи. Але чомусь тільки в Одесі беруть кошти за апеляцію, можливо щось зміниться з часом, пишіть питання в коментарях.

Апеляцію можна подавати протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки.

Для подачі на апеляцію необхідно з собою мати виправлені документи, в залежності від причини відмови. Якщо відмова через страховку, необхідно придбати нову страховку і принести в консульство. Якщо відмова без причини (немає підстав для відкриття візи), можете з собою принести лист підтвердження від роботодавця. Де роботодавець у вільній формі, на ім’я консула пише заяву, де просить його переглянути рішення в позитивну сторону. Заява в довільній формі польською мовою,  з печаткою і підписом директора фірми. Крім документів, які Ви будете додавати до заяви, необхідно написати заяву на ім’я консула у вільній формі. Ось приклад заяву, коли людина отримала відмову з вини страхового полиса.

Відмова в робочій візі в Польщу

Це всього лише приклад, не зразок , Ви можете писати заяву на свій розсуд, такий бланк зможете взяти в консульстві або написати заяву на звичайному аркуші А4.

Отказ по визе в Польшу: что делать и какие виды существуют?Отказ по визе в Польшу: что делать и какие виды существуют?

З цією статтею також цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче  Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Чи можу я їхати по безвізу, якщо мені відмовили в візі по 10 пункті

  • Так, можна

Якщо я отримала відмову по п. 11,то які мені потрібні документи для подачі на апеляцію

  • Вам потрібно взяти лист від роботодавця, там де він в вільний формі повинен написати на скільки ви важливий співробітник. Потім йдете в консульство, там пишете заяву, також в вільний формі на консула, де просите про те, щоб він переглянув справу.

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, діліться своїм досвідом, будемо допомагати один одному.

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Допомога з оформленням візи

Послуги

4.5/5 - (15 голосов) Допомога з отриманням візи Страхування для отримання візи і безвіза Дні …

Подписаться
Уведомление о
guest
699 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Наталія
Наталія
3 місяців назад

Доброго дня, відмова у національній візі по пункту 6 нового зразку а саме «У рамках процедури видачі національної візи Ви подали анкету, що містить неправдиві персональні дані або неправдиву інформацію, або додали до неї документи, які містять такі дані або інформацію». Подавалася апеляція після розгляду залишили в силі відмову. Документи подані правильно та без помилок. У чому може бути справа як вирішити? Чи допоможе лише суд

Елена
Елена
3 місяців назад

Якщо мені відмовили у відкритті робочої візи за п11,то зможу я відкрити через декілька місяців візу за сезонним запрошенням?Чи ця відмова буде впливати і на подальші візи?

Юля
Юля
3 місяців назад

Добрий день, відмова по пункту 3
Щось можете порадити?

Андрей
Андрей
4 місяців назад

Добрий день . Відмовили у візі 11 пункт, що робити?

Катерина
Катерина
5 місяців назад

Здравствуйте!
Отмена в визе по причине — не объяснили цель и условия запланированного пребывания.
Положили копию приглашения, а оригиналы остались на руках.
Можно ли подать апелляцию и положить оригинал?

Юлия
Юлия
6 місяців назад

Доброго дня.Підкажіть, чи можуть бути проблеми при отриманні на тупної польської візи, якщо виїзд по попередній був не з польщі ,а з іншої країни?

Ната
Ната
7 місяців назад

Чи можу я подати на апеляцію документи у візовий центр свого міста ,там де і подавалась на візу?

Ната
Ната
7 місяців назад

Чи можу я подати документи на апеляцію у візовому центрі свого міста?

Влад
Влад
7 місяців назад

Відмова, підкажіть будь ласка
Добрий день, підкажіть будь ласка заїхав в Чехію по польської візи на півроку (через Угорщину) виїхав через Польшу !!! Подався знову на воевуду прийшла відмова. Зробив новий паспорт подався на пів року, теж прийшла відмова !!! Що може бути, може у когось були такі проблеми ???

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Влад
7 місяців назад

А відбитки у вас змінився при зміні паспорта?.

Влад
Влад
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

так

Ist
Ist
Відповідь для  Влад
7 місяців назад

Те що заїхали в Чехію по польській візі

Влад
Влад
Відповідь для  Ist
7 місяців назад

Так брат теж їздив зі мною ну йому дали візу, ну він перший раз їздив до Польщі а на другий раз поїхав до Чехії

Ist
Ist
Відповідь для  Влад
7 місяців назад

Значить в днях візи заплуталися

Наталя
Наталя
Відповідь для  Влад
7 місяців назад

У такому випадку за безвізу їхати в Польщу

Дайвінчік
Дайвінчік
Відповідь для  Влад
7 місяців назад

Юхху, -1

наталія
наталія
7 місяців назад

добрий день чуму може бути відмова у 3пункті?

Євгенія
Євгенія
8 місяців назад

Якщо відмовили в візі за двома першими пунктами то що потрібно робити?

Jerry
Jerry
Відповідь для  Євгенія
8 місяців назад

Нові документи і ще раз пробувати подавати

Роман
Роман
8 місяців назад

Доброго вечора.
У мене відмова у візі по пункт 1.
Що робити в такій ситуації???

Jerry
Jerry
Відповідь для  Роман
8 місяців назад

А що у вас було? Чому вам відмовляють по такому пункту, мабуть щось порушили

InnaMey
InnaMey
8 місяців назад

Відмова у візі
Привіт, зіткнулася з проблемою. Отримала відмову. Не розумію, чому. Забрала конверт, на конверті був прикріплений відмову, відкрила конверт там паспорт, в паспорті такі ж папери як і на конверті. Запрошення мені не повернули чомусь. Документи всі роблю вже не перший раз у людей. Все завжди було добре.
Хто стикався з таким? Допоможіть, я не знаю що мені робити

InnaMey
InnaMey
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

Я ходжу на роботу, додому, В магазин. На машині не їжджу. Тобто, не було ситуації з поліцією і так далі

Unlx
Unlx
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

Згадайте ви в Польщі нічого не начудили випадково. Типу провели ніч в поліції або їздили по п’яні в на червоне світло і т.д.

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Unlx
8 місяців назад

Це тут причому взагалі? Якщо проблема явно в запрошенні

Unlx
Unlx
Відповідь для  підозрюваний
8 місяців назад

Що в голові у консула одному богу відомо але я знаю реальні випадки, коли у візі відмовляли тому що людина потрапила в бази як «злісний» порушник швидкісного режиму ПДР. Або посміла сперечатися з поліцейським за що був доставлений у відділення для з’ясування особи. Через добу відпущена. Але потрапила в бази поліції назад і отримала відмову у візі а потім в карті побиту. Така фігня малята дорогі хлопчики і дівчатка

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Unlx
8 місяців назад

Ну він би так і позначив на папірці відмови, а він же уточнив, на пункті 8 читай

Anton
Anton
Відповідь для  підозрюваний
8 місяців назад

Вони не завжди відзначають явну причину, у мене була причина одна, а відмітка стояла зовсім інша

Roman
Roman
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

У мене так теж вилучили безпричинно Воєвудський запрошення, хоча там було все по правильному, проблема була в страховці. Вам вклали лист із зазначенням пункту про причини відмови. Але напишіть їм лист-апеляцію нехай повернуть запрошення і додатково розпишіть що до чого.

Anton
Anton
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

я коли подавав повторно, цей лист місце запрошення давав, швидше за все ви просто потрапили в% відмови, подайте заново і все без проблем

InnaMey
InnaMey
Відповідь для  Anton
8 місяців назад

У сенсі заново? Якщо немає запрошення .. що я подавати буду?

Anton
Anton
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

Коли мені прийшла відмова, я подавав епіляцію в місце запрошення цей папір, там де була причина відмови, у мене все взяли і зробили, тільки це було під час особистої подачі

InnaMey
InnaMey
Відповідь для  Anton
8 місяців назад

Тобто ви мені хочете сказати, я візьму паспорт і цей папір піду візовий центр (На подачу), І у мене візьмуть ці папери?

Anton
Anton
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

Ну у мене було так, я підходив питав, чому немає запрошення, мені сказали-для епіляції це і є пріглашеніе.Тесть та бірёте цей папір і паспорт, і потрібно бажано швидше, там начебто протягом 7ми робочих днів можна подавати епіляцію

Катерина
Катерина
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

У вас є скрін фото вашого запрошення? Швидше за все або зарплата неправильно в запрошенні, або немає електронного підпису або НІП не вказано, але то що справа в запрошенні це точно консул вам так і відповів що немає достатніх підстав для відкриття візи

InnaMey
InnaMey
Відповідь для  Катерина
8 місяців назад

Справа в тому що, запрошення забирала з рук в руки. Електронного виду у мене немає, і це сезонне запрошення. А фото я не зробила

Димитров
Димитров
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

Щось із запрошенням не те

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

2 варіанти:
1. Подавайте апеляцію на відмову безпосередньо в польське консульство. Процес подачі апеляції подивіться в інеті. Але в цьому випадку потрібно щоб роботодавець надіслав вам лист, де написано що він потребує вас як в працівника. З цим листом і паспортом йдете в посольство. Якщо відкриють візу, то відмова заклеять візою.

2. Замовляйте нове запрошення і подавайте за новою в візовий центр, але тут я думаю буде заважати попередній відмову і можуть не дивлячись зліпити ще один відмову. У мене так було і я пішов по 1-му варіанту.

Дар'я
Дар'я
Відповідь для  InnaMey
8 місяців назад

Можливо запрошення липове

Sergey
Sergey
Відповідь для  Дар'я
8 місяців назад

Так, найімовірніше причина

Олег
Олег
9 місяців назад

Є умова праці на 3 роки

Олег
Олег
9 місяців назад

Получив відмову по 11 пункті. Віза воєводська. Чи є шанс після апеляції отримати візу?

Павлот
Павлот
9 місяців назад

Получив відмову по пункту 6-8 ! Чи є шанс подати на апеляцію ! Дякую

Олег
Олег
9 місяців назад

Мені прийшла відмова по 1пункту шо робити?

Андрей
Андрей
10 місяців назад

Как подать на эту апеляцию? К кому обращаться?

Дарья
Дарья
Відповідь для  Андрей
10 місяців назад

Ответила ниже

Андрей
Андрей
10 місяців назад

А как же подавать повторно если приглашение осталось у них!!!???

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Андрей
10 місяців назад

Без приглашения подавать на апелляцию, если докажите свою правоту приглашение отдадут с визой

Андрей
Андрей
Відповідь для  Dimitrov
10 місяців назад

Как подать на апеляцию. Куда обращаться?

Дарья
Дарья
Відповідь для  Андрей
10 місяців назад

В этой статье все указано, просите лист у работодателя и подаете в консульство.

Роман
Роман
10 місяців назад

Мені відмовили у візі по пункту 1. Не розумію причини, на мені немає штрафів чи порушень закону. Куди звертатися?

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Роман
10 місяців назад

В консульство позвоните, там подробней скажут почему так

699
0
Залиште будь ласка коментарx