Домой / Віза / Корисно знати / Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу

Якщо Ви зайшли на цю статтю значить Вам або відмовили у візі, або Ви хочете дізнатися ймовірність відмови.

Відразу перейдемо до справи. Основні причини відмови в національній візі в Польщу:

Статистика . Більшість людей, що отримали відмову в візі потрапляють під статистику відмов. Так як, Польща не може давати візи всім, то навіть з ідеальними документами від перевірених фірм може бути відмова без пояснення причини.

Перевищенний ліміт на фірмі . Фірма, яка запрошує людину на роботу, виписує занадто багато запрошень. Якщо, наприклад, фірма вказує, що у себе в штаті вона може працевлаштувати 50 осіб, а за фактом запрошує на роботу 200 чоловік, це може бути причиною відмови.

Заявник раніше працював по Польської візі не в Польщі . Якщо у Вас була відкрита Польська віза, а Ви працювали не в Польщі. Це буде видно по сплаті податків за Вас роботодавцем. Якщо консул бачить, що роботодавець, який видав Вам запрошення для візи, повідомив, що Ви до нього не приїхали і ніхто інший не відкрив для Вас запрошення, це означає для консула тільки одне, що Ви не працювали в Польщі, а поїхали працювати в Чехію або Німеччину.

Страховий поліс не відповідає вимогам . Пам’ятайте, що при покупці страхового поліса він повинен відповідати всім вимогам. Їх я описував в цій статті . Так само пам’ятайте, що страховий поліс не може бути дешевим. Купуючи страховку за 200 грн або менше ймовірність відмови дуже велика.

Це основні причини. Більш детальніше розглянемо їх окремо.

Перше, що людина отримує при відмові — це (Формуляр рішення про відмову у відачі національної візи)
Ось його зразок: (Ваш формуляр може відрізнятися)

І печатка в паспорт, виглядає це так:

Перше, що думає людина коли бачить цю печатку, що це печать про відмову і у мене тепер будуть проблеми при перетині кордону по безвізу або при повторному отриманні візи.

Можу Вас порадувати, це не так, таку печатку отримують абсолютно всі, хто отримав візу і ті, хто її не отримав. Тим, у кого віза відкрита, на це місце вклеюється віза. Якщо у Вас вже раніше були Польські візи можете їх піднести на світло і побачите таку ж печать. Що стосується подальшого відкриття віз і перетину кордону по безвізу, то ця печатка ніяким чином ні на що не впливає, так як її ставлять усім при прийомі документів. Тут вказана дата прийому документів і обведена категорія візи.

Далі розглянемо докладніше лист відмови, в ньому все більш-менш зрозуміло, але ми пройдемо по кожному пункту окремо.

1 — Ваші персональні дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких небажано на території Польщі.

Тут все зрозуміло, значить у Вас були вже якісь проблеми, можливо не сплачені штрафи, і т.д.

2 — Ваші персональні дані були внесені в базу SIS, з метою заборони у в’їзді.

Це означає що раніше Ви порушили закони ЄС, через які Вас внесли в базу СІС. В основному туди вносять за перевищення часу знаходження, наприклад пробули не пів року а рік. Або контрабанду.

3 — Ви не надали підтвердження про наявність достатнього фінансового забезпечення.

Ця відмова ставлять тільки тим, хто подається на короткострокову туристичну візу, але оскільки вже є безвіз майже ніхто не отримує відмову з цього пункту.

4 — Ви не надали підтвердження про наявність чинного медичного страхування.Причина відмови говорить сама за себе, проблеми в страховці, вона не відповідає вимогам.

5 — Рішення про відмову обумовлено міркуванням оборони, державної безпеки та громадського порядку.

Відмова по цьому пункту говорить про те, що консул підозрює Вас в порушенні громадського порядку.

6 — Ваш проїзний документ не відповідає вимогам в ст. 77 абз 5 Закон про іноземців.

7 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиві персональні дані / підроблену інформація або долучили документ який містить таку інформацію.

Відмова по 7 пункту, в основному, означає, що до анкети був доданий документ, найчастіше це запрошення — підроблене.

8 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали правдиву інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий документ.

Пункт 8 однаковий в 7 пунктом, підробка документів, простіше кажучи, іноді буває що в анкеті була навмисне вказано неправдива інформація.

9 — Ви не доведена мети або умов запланованого перебування.

Можу з упевненістю сказати, що це один з найпоширеніших пунктів у відмові. Так як це, простіше кажучи, відмова без причини. У цьому пункті говориться, що консул не побачив мету візиту або йому не достатньо документів, які були спрямовані йому від заявника. В основному, такі відмови ставлять через статистику, так як всі підряд не можуть отримувати візи, повинні бути відмови.

10 — Існують обгрунтовані сумніви з Вашим наміру покинути територію Польщі перед закінченням терміну візи.

Відмова по 10 пункту, в основному означає, що у Вас раніше були випадки, коли Ви не виїжджали вчасно. Якщо візу отримуєте перший раз, це відмова дуже дивна, але її буває ставлять, якщо чоловік з дружиною подають на візу разом і консул передбачає, що вони хочуть там залишитися.

11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від за декларованою.

Простіше кажучи, 11 пункт — це відмова через те, що у Вас була раніше Польська віза, по якій Ви не працювали в Польщі. Консул може це перевірити таким чином: немає сплати податків, роботодавець який видавав запрошення вказав що Ви до нього на роботу не приїхали, а інший роботодавець не оформив Вас на роботу.

Що можна зробити при відмові

Є 2 варіанти: подати на апеляцію і повторно подати на робочу візу.

Основний варіант це апеляція, розглянемо її детальніше.

Якщо Ви отримали відмову без причини, або ,наприклад, з причини страховки, наполегливо рекомендую подавати на апеляцію. Це безкоштовно, реєструватися не потрібно, необхідно прийти в консульство, та в живій черзі з 8.30-12.30 подати документи. Але чомусь тільки в Одесі беруть гроші за апеляцію, можливо щось зміниться з часом, пишіть питання в коментарях.

Апеляцію можна подавати протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки.

Для подачі на апеляцію необхідно з собою мати виправлені документи, в залежності від причини відмови. Якщо відмова через страховку, необхідно придбати нову страховку і принести в консульство. Якщо відмова без причини (немає підстав для відкриття візи), можете з собою принести лист підтвердження від роботодавця. Де роботодавець у вільній формі, на ім’я консула пише заяву, де просить його переглянути рішення в позитивну сторону. Заява в довільній формі польською мовою,  з печаткою і підписом директора фірми. Крім документів, які Ви будете додавати до заяви, необхідно написати заяву на ім’я консула у вільній формі. Ось приклад заяву, коли людина отримала відмову з вини страхового полюса.

Це всього лише приклад, не зразок , Ви можете писати заяву на свій розсуд, такий бланк зможете взяти в консульстві або написати заяву на звичайному аркуші А4.

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, діліться своїм досвідом, будемо допомагати один одному.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цім посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

Смотрите также

Візовий коридор

Візовий коридор Зі статті Ви дізнаєтесь: Чи є у безвіза коридор? Після яких віз немає …

34 комментария

 1. доброго вечора! маю питання: була відмова у візі,я зробила біометричний паспорт і їздила у Польщу на 2 місяці,приїхала і подала знову документи. скільки часу будуть розглядатися документи в моєму випадку?

 2. Доброго дня, в мене таке питання,чи можу я отримати візу після відмови по 11 пункту
  В мене є довідка з польської лікарні що на попередній роботі я не підійшла за станом здоров’я тобто зір не відповідав вимогам

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так, можете отримати візу, з новими документами подавайте ще раз.

   • Тобто з цією довідкою на повторний розгляд чи у візовий центр з новим пакетом документів

    • Константин - визовый специалист

     Якщо 14 днів пройшло з моменту відмови то лише повний пакет і нова подача.

 3. Скажіть будь-ласка,перший раз подала була відмова по 9-му пункту,за другим разом відмова по 11-му пункту,чи можу я їхати по безвізу???

 4. Доброго дня. Подавав документи на візу по запрошеню від Воєвуді. Отримав відмову по 7, 8 та 9 пункті. В паспорті стоїть синій штамп visa A,C,D але, нема ніякої цифри не (1,2,3…). Якщо я не помиляюся саме цифри уточнюють причину відмови? То як зрозуміти даний штамп??? Дякую на перід

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня. Даний штамп є стандартним. Ставлять всі хто подає документи на візу і ні на що не має впливу

   • А яким чином я можу взнати точну причину відмови?

    • Татьяна Визовый специалист

     Причини вказані у Вашому листі про відмову

 5. Доброго вечора. Отримала відмову у візі по Воєводському запрошенню за 9 та 11 пунктом. Чи можу є подати апеляцію і що для цього потрібно.

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня. Можете протягом 14ти днів з паспортами та листом відмови прийти у консульство у робочий час і написати заяву на апеляцію в довільній формі. Зразок Вам видадуть

 6. Станіслав

  Доброго вечора отримав відмову по 9 пунку що робити і як отримати візу без витрати зайвого часу

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, подавайте на апеляцію, це буде якнайшвидше.

 7. Доброго дня! Я отримав відмову в візі по 9 пункту, подав на апеляцію з додатковими документами і підтвердженням, що дійсно працюю на фірмі також додав умову про працю, і все одно дістав відмову в візі за пунктом 9! Ніяких документів мені не повернули, навіть запрошення! Я так розумію, що мені треба, щоб фірма зробила мені повторно запрошення і які ще мені потрібні документи для повторного подання? Подавав в місті Івано-Франківськ відсилали до Львівського посольства!

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, повторно подавайте, але бажано запрошення з іншої фірми.

   • Але я маю умову про працю від фірми і фірма сказала що пришле нове запрошення! Ви думаєте що не пройде?

 8. наталія

  доброго дня получила відмову у воєводі поіхала по безвізу поверталася назад повіли що я внесина до системи sis по якій причині незнаю і на який термін що робити

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Зв’яжіться з нами за контактними номерами в робочий час

   • Доброго вечора. В мене відмова по 11 пункту. Документи подавали в м. Житомир. Куди мені подавати на епіляцію, у Житомир у візовий центр чи потрібно їхати у консульство у Вінницю?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. В консульство Вінниці

 9. Катерина

  Доброго дня. Отримала відмову по пункту 4, робила страховку Гарден. Не розумію, що в ній не так. Чи є смисл подавати на апеляцію? Дякую.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так є зміст. Можна подати на апеляцію зі страхокомпанійиі отримати візу. Вона точно підійде. Просто Гардіан вони виключили зі списку підходящих для візи страхових компаній

   • Катерина

    Тобто, зробити страховку в іншій страховій компанії? Ще хотіла б запитати, в брата такаж страховка, але візу йому відкрили, подавали разом. Чи пропустять його на кордоні із цією страховою чи потрібно переробляти?

 10. Наталія

  Доброго дня! Відмова по п.4.Страхівка була від фірми Еталон .Вона є у списку страх.фірм.Що робити ? Запрошення не віддали. Дякую!

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Рекомендуємо брати страховку ПЗУ та подати на апеляцію. Тоді можна отримати візу

 11. Доброго дня . мені прийшла відмова у візі на біометричний паспорт по пунктах 4 . 9. 11 . печать в паспорті і обкреслена буква Д . Чи зможу я вийхать по без візу . але в мене був простий паспорт якого я здав але на ньому був коредор до 1 квітня це непомішає мені вийхати за кордон

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Паспорт ролі не відіграє, якщо у Вас йде коридор, то його треба чекати в Україні

 12. Добрий день, підкажіть будь-ласка,якщо після подачі документів на польську національну візу, впродовж 10 денного терміну візу не отримала,а в статусі про стан справи вказано,що документи знаходяться на додатковому розгляді,чи варто мені очікувати відмови? І як довго в такому випадку мені чекати на рішення?

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день, до місяця часу можливо очікування, з приводу відмови то не факт, але може бути.

 13. Валентина

  Доброго дня! Подала на робочу візу, була відмова по пункту 7,8.Після чого поїхала, по безвізу до Польщі на 90 днів. Коли поверталася додому, сказали, що я в базі і я немала права їхати по безвізу, бо з дати відмови повинно пройти 1 рік. Після чого поставили депортацію на три роки. Що мені робити?..

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Можете зв’язатись з нами в робочий час. Ми зможемо Ваш контакт передать адвокату з цих питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *