lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Корисно знати / Відмова в робочій візі в Польщу
Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу

Відмова в робочій візі в Польщу — якщо Ви зайшли на цю статтю значить Вам або відмовили у візі, або Ви хочете дізнатися ймовірність відмови.

Відразу перейдемо до справи. Основні причини відмови в національній візі в Польщу:

Статистика . Більшість людей, що отримали відмову в візі потрапляють під статистику відмов. Так як, Польща не може давати візи всім, то навіть з ідеальними документами від перевірених фірм може бути відмова без пояснення причини.

Перевищенний ліміт на фірмі . Фірма, яка запрошує людину на роботу, виписує занадто багато запрошень. Якщо, наприклад, фірма вказує, що у себе в штаті вона може працевлаштувати 50 осіб, а за фактом запрошує на роботу 200 чоловік, це може бути причиною відмови.

Заявник раніше працював по Польської візі не в Польщі . Якщо у Вас була відкрита Польська віза, а Ви працювали не в Польщі. Це буде видно по сплаті податків за Вас роботодавцем. Якщо консул бачить, що роботодавець, який видав Вам запрошення для візи, повідомив, що Ви до нього не приїхали і ніхто інший не відкрив для Вас запрошення, це означає для консула тільки одне, що Ви не працювали в Польщі, а поїхали працювати в Чехію або Німеччину.

Страховий поліс не відповідає вимогам . Пам’ятайте, що при покупці страхового поліса він повинен відповідати всім вимогам. Їх я описував в цій статті . Так само пам’ятайте, що страховий поліс не може бути дешевим. Купуючи страховку за 200 грн або менше ймовірність відмови дуже велика.

Це основні причини. Більш детальніше розглянемо їх окремо.

Перше, що людина отримує при відмові — це (Формуляр рішення про відмову у відачі національної візи)
Ось його зразок: (Ваш формуляр може відрізнятися)

Відмова в робочій візі в Польщу

І печатка в паспорт, виглядає це так:

Відмова в робочій візі в Польщу

Перше, що думає людина коли бачить цю печатку, що це печать про відмову і у мене тепер будуть проблеми при перетині кордону по безвізу або при повторному отриманні візи.

Можу Вас порадувати, це не так, таку печатку отримують абсолютно всі, хто отримав візу і ті, хто її не отримав. Тим, у кого віза відкрита, на це місце вклеюється віза. Якщо у Вас вже раніше були Польські візи можете їх піднести на світло і побачите таку ж печать. Що стосується подальшого відкриття віз і перетину кордону по безвізу, то ця печатка ніяким чином ні на що не впливає, так як її ставлять усім при прийомі документів. Тут вказана дата прийому документів і обведена категорія візи.

Далі розглянемо докладніше лист відмови, в ньому все більш-менш зрозуміло, але ми пройдемо по кожному пункту окремо.

1 — Ваші персональні дані знаходяться в списку іноземців, перебування яких небажано на території Польщі.

Тут все зрозуміло, значить у Вас були вже якісь проблеми, можливо не сплачені штрафи, і т.д.

2 — Ваші персональні дані були внесені в базу SIS, з метою заборони у в’їзді.

Це означає що раніше Ви порушили закони ЄС, через які Вас внесли в базу СІС. В основному туди вносять за перевищення часу знаходження, наприклад пробули не пів року а рік. Або контрабанду.

3 — Ви не надали підтвердження про наявність достатнього фінансового забезпечення.

Ця відмова ставлять тільки тим, хто подається на короткострокову туристичну візу, але оскільки вже є безвіз майже ніхто не отримує відмову з цього пункту.

4 — Ви не надали підтвердження про наявність чинного медичного страхування.Причина відмови говорить сама за себе, проблеми в страховці, вона не відповідає вимогам.

5 — Рішення про відмову обумовлено міркуванням оборони, державної безпеки та громадського порядку.

Відмова по цьому пункту говорить про те, що консул підозрює Вас в порушенні громадського порядку.

6 — Ваш проїзний документ не відповідає вимогам в ст. 77 абз 5 Закон про іноземців.

7 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиві персональні дані / підроблену інформація або долучили документ який містить таку інформацію.

Відмова по 7 пункту, в основному, означає, що до анкети був доданий документ, найчастіше це запрошення — підроблене.

8 — У поданій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали правдиву інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий документ.

Пункт 8 однаковий в 7 пунктом, підробка документів, простіше кажучи, іноді буває що в анкеті була навмисне вказано неправдива інформація.

Відмова в робочій візі в Польщу пункт 9 — Ви не доведена мети або умов запланованого перебування.

Можу з упевненістю сказати, що це один з найпоширеніших пунктів у відмові. Так як це, простіше кажучи, відмова без причини. У цьому пункті говориться, що консул не побачив мету візиту або йому не достатньо документів, які були спрямовані йому від заявника. В основному, такі відмови ставлять через статистику, так як всі підряд не можуть отримувати візи, повинні бути відмови.

10 — Існують обгрунтовані сумніви з Вашим наміру покинути територію Польщі перед закінченням терміну візи.

Відмова по 10 пункту, в основному означає, що у Вас раніше були випадки, коли Ви не виїжджали вчасно. Якщо візу отримуєте перший раз, це відмова дуже дивна, але її буває ставлять, якщо чоловік з дружиною подають на візу разом і консул передбачає, що вони хочуть там залишитися.

11 — Існують обгрунтовані сумніви, щодо Вашої декларованої мети візиту на території Республіки Польща, з огляду на можливі докази або об’єктивні обставини, які вказують на те що мета перебування може відрізнятися від за декларованою.

Простіше кажучи, 11 пункт — це відмова через те, що у Вас була раніше Польська віза, по якій Ви не працювали в Польщі. Консул може це перевірити таким чином: немає сплати податків, роботодавець який видавав запрошення вказав що Ви до нього на роботу не приїхали, а інший роботодавець не оформив Вас на роботу.

Відмова в робочій візі в Польщу — Що можна зробити при відмові

Є 2 варіанти: подати на апеляцію і повторно подати на робочу візу.

Відмова в робочій візі в Польщу

Основний варіант це апеляція, розглянемо її детальніше.

Якщо Ви отримали відмову без причини, або ,наприклад, з причини страховки, наполегливо рекомендую подавати на апеляцію. Це безкоштовно, реєструватися не потрібно, необхідно прийти в консульство, та в живій черзі з 8.30-12.30 подати документи. Але чомусь тільки в Одесі беруть гроші за апеляцію, можливо щось зміниться з часом, пишіть питання в коментарях.

Апеляцію можна подавати протягом 14 днів з моменту отримання документів на руки.

Для подачі на апеляцію необхідно з собою мати виправлені документи, в залежності від причини відмови. Якщо відмова через страховку, необхідно придбати нову страховку і принести в консульство. Якщо відмова без причини (немає підстав для відкриття візи), можете з собою принести лист підтвердження від роботодавця. Де роботодавець у вільній формі, на ім’я консула пише заяву, де просить його переглянути рішення в позитивну сторону. Заява в довільній формі польською мовою,  з печаткою і підписом директора фірми. Крім документів, які Ви будете додавати до заяви, необхідно написати заяву на ім’я консула у вільній формі. Ось приклад заяву, коли людина отримала відмову з вини страхового полиса.

Відмова в робочій візі в Польщу

Це всього лише приклад, не зразок , Ви можете писати заяву на свій розсуд, такий бланк зможете взяти в консульстві або написати заяву на звичайному аркуші А4.

Отказ по визе в Польшу: что делать и какие виды существуют?

З цією статтею так само цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче  Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ часто задаваємі питання)

Чи можу я їхати по без візу як що в мені відмовили в візі по 10 пункті

  • Так, можно

Якщо я отримала відмову по п. 11,то які мені потрібні документи для подачі на епіляцію

  • Вам потрібно взяти лист від роботодавця, там де він в вільний формі повинин написати на скільки ви важливий співробітник. Потім йдете в консульство, там пишете заяву також в вільний формі на консула, де просите про те щоб він переглянув справу

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, діліться своїм досвідом, будемо допомагати один одному.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як оплатити візовий збір онлайн через кредобанк

5 / 5 ( 4 голоса ) Як оплатити візовий збір онлайн через кредобанк Сплатити …

Подписаться
Уведомление о
guest
417 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Ігор
Ігор
2 дней назад

Доброго дня
Відмова у візі по 11 пункту,але жодної печатки в паспорті немає і запрошення повернули
Чи можна виїхати по цьому запрошенню по безвізу зараз?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 день назад
Ответ для  Ігор

Так, можна якщо маєте невикористаний безвіз

Вадим
Вадим
3 дней назад

Доброго дня , я подав на візу документи мені дзвонили питали чи запрошення орегінал , сказали з візового центру що це копія , а я не знав що це копія так як перевізник перепутав орегінал з копіею , і прийшла мені відмова в візі , а зараз я забрав орегінал і чи можно щось зробити?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
3 дней назад
Ответ для  Вадим

Подавати знову на візу з оригіналом

Сергій
Сергій
6 дней назад

Відмова по студентській візі.
Пункт 8 Неправдива інформація
Через фіктивну довідку яка підтверджує платоспроможність.
Чи є шанси при подачі апеляції і які приблизно терміни?

Анна
Анна
9 дней назад

Доброго дня. Мені і знайомій агентство з працевлаштування в Польщі замовило запрошення, але по невідомій причині нам їх не прислали. Агентство замовило запрошення в іншої фірми, з ним ми подали на візу, і обом нам відмовили. Але у мене в відмові зазначений 8 пункт, а в знайомої 10. Запрошення і всі документи однаково робилися. Яка могла бути причина, щоб навіть не вислали запрошення? І чому при однакових запрошеннях причина відмови різна?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
9 дней назад
Ответ для  Анна

Вибачте, але ми також агенція, що займається документами для подачі на візу. Не бачу чи Ваших документів і візової історії загалом неможливо щось відповісти.можна звернутись за консультацією до консульства Польщі в Україні

Богдан
Богдан
15 дней назад

Відмовили по пункту 9 і забрали запрошення, для дівчини, для мене просто повернули документи без всяких відмов. Як таке розуміти ?

Оксана
Оксана
22 дней назад

Доброго дня, двічі була відмова по п.5, перший раз попала на посередника, який дав фальшиве робоче запрошення, другий раз подавала на студентську візу ( тут з документами все було ок), зараз заїхала по біо і таке питання: чи є сенс подавати на карту? Чи скоріш за все теж буде відмова? Чи краще поміняти паспорт все таки? У консульстві є якась база тим, кому відмовили у візі, чи вони як правило орієнтуються по тому, що уже була так звана «печатка відмови»?

Микола
Микола
24 дней назад

Доброго дня мені відмовили в візі п 5 вже 2 раз. Закон про іноземців ст.65 ч.1 п 5.Яка це може бути причина? І чи варто знову подавати на польську робочу візу?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
23 дней назад
Ответ для  Микола

Зараз нема змісту. Лише паспорт міняти і тоді вже заново подати

Світлана
Світлана
25 дней назад

Відмовили двічі… Конкретної причини незнаю…. Чи можливо поїхати по біометрії….
Або зробити нову анкету і знову подати на чергу? Запрошення нормальне тому що подруга теж таке мала і відкрили???

Христина
Христина
1 месяц назад

Дрброго дня
Двічі відмовили у візі пункт 5
Чи можу я поїхати по біо ???

Христина
Христина
1 месяц назад

Чи не буде у мене проблем на кордоні ???

Назар
Назар
1 месяц назад

Доброго дня подавав документи з воєводським запрошенням 29.07 ще немає результату там страхування від PZU на рік но перебування 50 днів чи відкриють візу
Минулого року робив на 30 днів візу викрили

Юра
Юра
1 месяц назад

Доброго дня, відмовили у візі, у Польщу, причина 7А, що не так? Запрошення дійсне, їздив по біометрії по ньому два рази до Польщі, і все добре.

Юра
Юра
1 месяц назад

Ось

20200820_105530.jpg
Юра
Юра
1 месяц назад

І ось

20200820_105705.jpg
Юра
Юра
1 месяц назад

А на кордоні пробивають чи нормальне запрошення, чи ні? Просто я місяць назад їхав по ньому на роботу, і з роботи, і все добре. Нічого не говорили. І ще одне, ми подавали на візу, я і ще дві людини, то їм видали візи, а мені ні. Запрошення всі мали одинакові, від одної пані.

Юра
Юра
1 месяц назад

Вот іменно, що ми самі заповнювали, всі три анкети одна людина заповнювала, жінкам пройшло, а мені ні, зараз я знов подав, з тим запрошенням, і тепер анкету заповнювали у візовому центрі. Працівниця візового. Запрошення є дійсне, надіюсь що в анкеті була помилка, а Ви як думаєте?

Юра
Юра
1 месяц назад

Так, запрошення віддали мені, запрошення, і паспорт.

Світлана
Світлана
25 дней назад
Ответ для  Юра

Така сама ситуація

Микола
Микола
2 месяцев назад

Доброго дня мені відмовили у візі по пункту 5 і 8 . Чи зможу я ще раз подати документи на візу але з іншим запрошенням і чи варто ще раз подавати на візу?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Микола

Лише з новим паспортом є зміст подавати одразу

Олена
Олена
2 месяцев назад

Доброго дня мені відмовили у візі по 6 пункту. Яка може бути причина?

Оксана
Оксана
2 месяцев назад

Мені відмовили у візі по пункту 8 .Що мені робити щоб відкрити нову?

Олена
Олена
2 месяцев назад

Відмовили у візі по пункту 6.Що може бути не так.

Алла
Алла
2 месяцев назад

Вітаю! Мені було відмовлено в візі 01.07.20 по 11 пункту, при цьому не було повернуто запрошення на роботу. Чому?Чи можна його забрати і виїхати з запрошенням по біо хоть на 3 місяці? І куди звертатися, якщо можна забрати?

Елена
Елена
2 месяцев назад

Доброго дня,отримано відмову по 7п,працедавець візу не анулювував,чи може бути причина ,воєвудка на 2.9р,попередня відкривалась по цій воєвудці, на старий паспорт,що віза подавалась на новий паспорт

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Елена

Так, може бути така причина

Елена
Елена
2 месяцев назад

Що робити в такому випадку?воєвудку не повернули

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Елена

Виїздити з іншим запрошенням по безвізу

Елена
Елена
2 месяцев назад

Дякую

Тома
Тома
3 месяцев назад

Доброго ранку, якщо відмовили в візі польській. 11 п. ,Чи стоїть замінити на новий паспорт?

Юля - Визовый специалист
Автор
Юля - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Тома

Доброго ранку, так, можна зробити новий паспорт, або подавати на нову візу, через пів року.

Виктор
Виктор
3 месяцев назад

Добрый день. Что делать, если отказали в рабочей визе на Польшу и забрали приглашение по п. 11 , я работал во Франции вьезжал по Польской визе, но и налоги платил в Польше .Стоит ли подавать на апелляцию или лучше оформлять новое приглашение?

Тома
Тома
3 месяцев назад

Через какое время можно подавать или же сделать новый паспорт?

Toma
Toma
3 месяцев назад

Доброго ранку, скажіть будь ласка, що робити, якщо відмовлено в візі пункт 11, і не повернули дозволення , хоча офіційно працюваву Польщі і сплачував податки?Чи можу подавати на апеляцію?

Юля - Визовый специалист
Автор
Юля - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Toma

Добрий ранок! На апеляцію потрібно обов’язково подавати, попросіть у Вашого працедавця лист підтвердження, що він дійсно на Вас чекає на роботу, і просить Консула переглянути Вашу справу.

Тома
Тома
3 месяцев назад

На цей треба час, а якщо по новому дозволенню і у мене є два паспорта ,то на другий паспорт можливо, але ж в іншому паспорті стоять печать, чи можливо так зробити?

Toma
Toma
3 месяцев назад

Доброго ранку, скажіть будь ласка, якщо відмовили в візі польській, тому що працював у Латвії, але через фірму Польщі і податки платив в Польщі, чи можна подавати на апеляцію?

Оксана
Оксана
3 месяцев назад

Доброго дня! Відмова у видачі сезонної візи , пункт 5,7,11, оригінал запрошення у консулстві не віддали. Підскажі що найдоцілніше робити у такому випадку? дякую

Христина
Христина
4 месяцев назад

Добрий день! Є відмова у видачі візи (п.11). При подачі на апеляцію лист від роботодавця повинен бути оригінальним чи це може бути, на приклад, скан оригіналу? Дуже дякую за інформацію!

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Христина

Може бути і сканкопія

Христина
Христина
4 месяцев назад

Ще дозволю собі у Вас запитати — чи можливо після такої відмови поїхати по безвізу (зважаючи на теперішню ситуацію), маючи дозвіл на роботу? Щиро вдячна за Вашу відповідь!

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Христина

Так, можна

Галина
Галина
4 месяцев назад

Доброго дня подавав на польську візу отримав відмову по №11 ,дівчина з таким самим запрошенням візу отримала.Я до цього часу в Польщі не був віз не мав,тільки Чеські.Зараз карантин і апеляцію не можливо подати,якщо я зроблю нове запрошенням і знову подати попередній результат не повпливає.

Жанна
Жанна
4 месяцев назад

Які сроки реальні строки подання апеляції,і ще запрошення з02.03.2020 по 02.03.2021,якщо подати в травні то термін візи з якої дати буде?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Жанна

Зараз невідомо це все поки не запрацюють візові центри

Алена
Алена
6 месяцев назад

Мне отказали в визе , могу ли я подать на аппеляцию онлайн заявкой ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Алена

На апелляцию нужно подавать в Консульство, а оно сейчас на карантине до 03.04

Алена
Алена
6 месяцев назад

Смогу ли я после карантина подать на апелляцию ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Алена

Да

Вениамин
Вениамин
6 месяцев назад

Здравствуйте!отказали в визе,по пункту 6(испорченный паспорт)хотя с паспортом всё хорошо.Можно ли подавать в таком случае аппеляцию???

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Вениамин

Рекомендуем уточнить информацию в Визовом центре по номерам:
+38 044 5955151
+38 032 2984410
+38 032 2424564
+38 050 4193010
+38 067 3430480
+38 093 1755503

Володимир
Володимир
6 месяцев назад

Доброго вечора,получив відмову п.2 як взнати причину? Як подати апеляцію? Чи можна їхати по біометрії ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Володимир

В такому випадку потрібно звертатись до юристів

Марія
Марія
7 месяцев назад

Якщо в мене використано 85 днів біометрії, то скільки потрібно коридору щоб знову поїхати на 90 днів?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
7 месяцев назад
Ответ для  Марія

91 день

Марія
Марія
7 месяцев назад

Якщо я два рази отримала відмову по пункту 11 чи можу я їхати по біометрії? І чи мож використати страховку від візи для біометрії?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
7 месяцев назад
Ответ для  Марія

Так, можна