ПМЖ в Польщі / Навчання в Польщі / Студентська віза в Польщу: які документи необхідні?
Студентська віза в Польщу: які документи необхідні?
4.9/5 - (53 голоса)

Студентська віза в Польщу: які документи необхідні?

ОСОБИСТА ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ У ВІДДІЛЕННЯ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НА НАЦІОНАЛЬНУ ВІЗУ (категорії D) для студентів ВНЗ

Цією послугою можуть скористатися лише громадяни України для відкриття Національної візи.

Крок 1 — Здійсніть попередню оплату сервісного збору  — 14 євро гривнях) за послуги ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ, обравши один із наведених нижче способів:

оплату сервісного збору  - 14 євро

 • В будь-якому відділенні ПриватБанку, КредоБанку чи ІдеаБанку;
 • На офіційному веб-сайті КредоБанку
 • Онлайн на офіційному веб-сайті ПриватБанку (для клієнтів ПриватБанку) у додатку «Приват24»:   Інструкція тут . У додатку «Приват24» у Вашому особистому аккаунті у розділі «Платежі» в полі «Новий платіж» потрібно вказати «VFS» і натиснути кнопку «Пошук».

Під час здійснення оплати необхідно вказати актуальний номер Вашого особистого телефону, обрати візовий центр (ППВА), до якого будете подавати документи (згідно з Вашою пропискою) та вказати яким способом подаєте документи – у відділенні Візового Центру чи Новою Поштою

Плануєте подати на студенську візу в Польщу? Допоможемо оформити страховку і анкету для візи, просто залиште заявку тут.

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Якщо заявник на візу (абітурієнт) — ПОВНОЛІТНІЙ (18 років і старші), то оплату здійснює самостійно.

  Якщо заявник на візу (абітурієнт) НЕПОВНОЛІТНІЙ (до 18 років) — оплату здійснює один з батьків.

  Оплата та реєстрація відбувається на основі закордонного паспорта абітурієнта. Якщо оплачує один з батьків чи член подружжя, потрібно також надати документи про родинні зв’язки  (свідоцтво про народження абітурієнта, свідоцтво про шлюб).

  Після здійснення оплати Ви отримаєте квитанцію з унікальним кодом PTN для реєстрації, яка долучається до візових документів.

  Крок 2 — Після оплати, дочекайтесь дзвінка з колцентру (будьте завжди на зв’язку, можуть телефонувати з 8.00 до 20.00). Повідомте оператору спосіб подачі документів – особисто  у відділенні Візового центру чи Новою Поштою, а також місто Візового Центру, до якого подаватимете документи (залежно від прописки абітурієнта) та дійсний номер телефону.

  Коли оператор з Вами зв’яжеться, він поінформує про автоматично зарезервовану дату  та час. У зазначений час Вам необхідно буде особисто поїхати до візового центру та подати документи. Прибути до візового центру необхідно за 15 хвилин до призначеного часу.

  Після оплати, дочекайтесь дзвінка з колцентру

  Якщо абітурієнт повнолітній (18 років та старші), то документи подає особисто. Якщо абітурієнт неповнолітній (до 18 років) — до візового центру їде один з батьків (повинен мати з собою оригінал українського паспорта).

  Крок 3 — Підготуйте пакет документів згідно з контрольним списком та подайте документи до Візового Центру у призначений Вам час.

  Зверніть увагу, що відсутність будь-яких підтверджуючих документів може призвести до відмови у видачі візи.

  Крок 4 — Подати на візу можна лише до візового центру Вашого консульська округа, відповідно до приписки абітурієнта. Перевірити належність до Консульського округу — відкрийте тут.

  КОНТРОЛЬНИЙ СПИСОК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ВНЗ:

  Студентська віза в Польщу: які документи необхідні?

  1. Квитанція про передплату послуг візового центру (здійснений в ПриватБанку, ІдеаБанку, або КредаБанку) – оригінал;
  2. ОРИГІНАЛ підписаної Клієнтом, повністю заповненої, візової анкети з вклеєним кольоровим фото (3,5 х 4,5 см, білий фон, обличчя займає 70-80%); Якщо абітурієт до 18 років, підписує один з батьків – дата подачі, місто візового центру, підпис (у двох відведених місцях, в кінці анкети)
  3. Кольорове фото (3,5 х 4,5 см, білий фон, обличчя займає 70-80%) ;
  4. Закордонний паспорт – оригінал та копії першої сторінки паспорта, попередніх шенгенських віз, виданих протягом останніх 3 років, останньої національної візи та копії всіх сторінок зі штампами в’їзду / виїзду для цих віз.

  Якщо є 2 дійсних паспорти – подаємо оригінали та копії обох паспортів;

  1. Заповнена заява про відсутність / наявність додаткового закордонного паспорта – оригінал.
  2. Внутрішній паспорт або ID картка разом із витягом з державного демографічного реєстру або довідкою про реєстрацію місця проживання, форма №13  — оригінал та ксерокопія.
  3. Свідоцтво про народження – оригінал та копія;
  4. Поліс медичного страхування – оригінал та копія, квитанція про оплату за поліс – оригінал та копія;
  5. Довідка з навчального закладу про зарахування або продовження навчання та супутні документи з навчального закладу – оригінали та копії;
  6. Запрошення на курси – оригінал та копія; оплата за курси — оригінал та копія (якщо стосується);
  7. Документ, що підтверджує, де буде мешкати студент, де вказана вартість такого проживання (може бути договір оренди житла або довідка з гуртожитку, де має бути вказана вартість оплати за проживання за весь період або помісячна оплата) — оригінал, копії.
  8. Квитанції – підтвердження оплати за навчання (вступний внесок, семестр/рік) — оригінали та копії.
  9. Квитанції оплати проживання (депозит та місяць, якщо є) – оригінали та копії;
  10. Фінансові документи абітурієнта чи батьків, один з варіантів — дорожній чек
  Свідоцтво про суму ліміту на кредитній картці, видану банком, що видав кредитну картку (допускається будь-який банк, який знаходиться в Україні або Польщі, або іншій країні) / свідоцтво про наявність грошових коштів у ПОЛЬСЬКОМУ банку або кооперативному ощадно-кредитному товаристві, що знаходяться на території Республіки Польща / документ, що підтверджує надання національної чи іноземної стипендії /довідка про працевлаштування та розмір заробітної плати.) — оригінал та копія.
  1. Якщо клієнт є неповнолітнім або повнолітнім і перебуває на фінансовому утриманні батьків, потрібно надати нотаріально посвідчений спонсорський лист від батьків або законних опікунів. Спонсорський лист робить той з батьків, чиї фінансові документи подаються – оригінал та копія; ЗРАЗОК СПОНСОРСЬКОГО ЛИСТА ДЛЯ НОТАРІУСА РОЗДРУКУВАТИ ТУТ.
  2. Якщо подаєте спонсорського листа, обов’язково долучити свідоцтво про народження абітурієнта та копію українського паспорта того з батьків, хто робив спонсорського листа і чиї фінансові документи подаються. Стосується і неповнолітніх, і повнолітніх абітурієнтів.
  3. Нотаріальний дозвіл від обох батьків на виїзд неповнолітнього абітурієнта (до 18 років) за кордон — оригінал та копія. ЗРАЗОК ДОЗВОЛУ РОЗДРУКУВАТИ ТУТ.
  4. Копії українських паспортів батьків та оригінал того з батьків, хто подає документи до візового центру – для неповнолітніх.

  Якщо є тільки один з батьків чи опікун, необхідно надати рішення суду про одноосібне опікунство, свідоцтво про смерть або інший підтверджуючий документ – копія; Якщо батьки мають інше прізвище, ніж абітурієнт, подати документи, що  підтверджують зміну прізвища-копії.

  У разі потреби ануляції ще діючої візи, потрібно долучити до пакета документів заповнену та підписану клієнтом заяву на ануляцію діючої візи.

  РАДИМО ПЕРЕД ПОДАЧЕЮ  ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ, ЗРОБИТИ ТА ЗАЛИШИТИ ВДОМА ДОДАТКОВІ КОПІЇ  ТИХ ДОКУМЕНТІВ,  ОРИГІНАЛИ ЯКИХ НАДАЄТЕ  У ВІЗОВИЙ ЦЕНТР (КОПІЇ ДОВІДКИ З НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПРО ЗАРАХУВАННЯ, ЗАПРОШЕННЯ НА КУРСИ, ДОКУМЕНТА ПРО ПРОЖИВАННЯ, КВИТАНЦІЙ ОПЛАТ ЗА НАВЧАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ, ФІНАНСОВИХ ДОКУМЕНТІВ ВІД БАТЬКІВ, ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА ТОЩО)

  Час обробки візової заявки складає не менше 6 робочих днів, не враховуючи день подання до ППВА. У разі необхідності додаткової обробки документів час оформлення візи може бути продовжений до: 60 календарних днів.

  Відстежити статус заявки:

  Он-лайн натисніть тут. Після подачі документів до ППВА Ви можете перевірити на нашому веб-сайті статус Вашої візової заяви, вказавши номер Вашого закордонного паспорта, на основі якого Ви подали заявку на візу, та дату Вашого народження (використовуйте формат дд/мм/рррр) або

  у Кол-центрі: +38 044 390 78 26 / +38 032 298 44 10 / + 38 032 236 26 05 /+38 050 419 30 10 / + 38 067 343 04 80 / +38 093 170 38 51

  При подачі документів безпосередньо до візового центру — берете з собою крім копій, всі оригінали документів.

  Далі розписано більш детально про пакет документів.

  Студентська віза в Польщу — отримати освіту за кордоном мрія багатьох українських абітурієнтів. Саме Польща все більше приваблює молодь. Вся справа в близькості розташування країн, схожість мов і менталітету. У цій статті ми розберемося, як отримати студентську візу в Польщу, і що для цього необхідно.

  Зі статті Ви дізнаєтесь:
  Основні документи, які потрібні для оформлення студентської візи:
  Заява-анкета
  Фотографії
  Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт)
  Паспорт громадянина України або id-карта
  Страховий медичний поліс
  Для неповнолітніх осіб, крім основного пакету документів, потрібно також приносити
  Потрібні додаткові документи особам, які перебувають на батьківському зміст?
  Скільки грошей має бути на рахунку?
  Оформлення візи з метою проведення наукових робіт
  Студентська віза в Польщу з метою стажування
  Оформлення візи з метою волонтерства
  Потрібно платити візовий та сервісний збір?
  Скільки чекати на візу?
  Висновки

  Основні документи, які потрібні для оформлення студентської візи в Польщу

  Основні документи, які потрібні для оформлення студентської візи в Польщу:

  Заява-анкета на візу в Польщу.


  Всі дані повинні бути вказані латинськими літерами. Рекомендується заповнювати анкету на польській мові, проте дозволяється ще англійською та українською мовою у транслітерації. Прізвище, ім’я та по батькові заявника повинні бути написані так, як зазначено в закордонному паспорті. В кінці анкети слід поставити підпис заявника. Якщо це неповнолітня дитина, то замість нього підпис ставить батько або мати.

  Фотографії.

  Розмір – 3.5*4.5 див. Кількість – 2 штуки. Зазвичай працівники фотоательє знають всі вимоги, однак ніхто не застрахований від зустрічі з непрофесіоналом. Для цього необхідно самому стежити за композицією фотографії, щоб не отримати відмову у візі. Розташовуватися до камери треба строго анфас. Особа – без міміки, рот закритий. Фон – світлий, однотонний. Окуляри дозволяються тільки з прозорими стеклами, за якими можна добре розгледіти очі. Затемнені або «хамелеони» заборонені. Головні убори можна надягати тільки за релігійними переконаннями. Однак вони також повинні відповідати вимогам: не перекривати риси обличчя і не робити тінь.

  Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт)

  Паспорт громадянина України

  • Повинен бути дійсним на момент подання документів, і ще як мінімум 3 місяці після передбачуваної дати повернення на батьківщину.
  • » Повинен містити не менше двох порожніх сторінок для проставлення віз.

  В візовий центр необхідно надати оригінал документа та копії всіх заповнених сторінок. Якщо у заявника є інші закордонні паспорти, то їх також необхідно додати до загального пакету документів. При оформленні візи для неповнолітньої дитини, в паспорті батька або матері повинно бути додатково дві вільні сторінки;

  Паспорт громадянина України або id-карта.


  Необхідний оригінал і копії документа. Важливо враховувати, що прізвище, ім’я та по батькові заявника у внутрішньому та закордонному паспортах повинні бути ідентичні. Інакше документи не будуть прийняті на розгляд.

  Страховий медичний поліс для візи:

  Страховий медичний поліс для візи

  Вартість можна уточнити тут

  • Сума покриття не менше 30 тисяч євро, яка поширюється на всі види термінових медичних послуг;
  • Зона покриття – всі країни Шенгенської зони;
  • Розмір франшизи не повинна перевищувати 150 євро. А для деяких міст України (Луцьк, Рівне, Тернопіль) 100 євро;
  • Обов’язково повинен бути надрукованим. Поліси, заповнені від руки, не приймаються;
  • Всі особисті дані заявника повинні бути вказані правильно, а прізвище, ім’я та по батькові – повністю збігатися з написаними в закордонному паспорті;
  • Термін дії повинен покривати весь період навчання в Польщі;
  • Оформляючи візу для неповнолітньої дитини, необхідно, щоб страхувальником виступав батько або мати;
  • Для отримання візи подається оригінал та копія страхівки, а також квитанція про її оплату. Чек обов’язково повинен бути надрукованим, а сума в чеку і в самій страховці повинні збігатися. Написані від руки квитанції не приймаються, вони повинні бути отримані або в банку, або в терміналі самообслуговування.

  Особи, що не є громадянами України, мають підтвердити законність перебування в країні. Для цього необхідно принести довідку про фактичне місце проживання та виписку з банку, що підтверджує достатню наявність фінансових засобів.

  Для неповнолітніх осіб, крім основного пакету документів, потрібно також приносити:

  • Свідоцтво про народження. Подається оригінал та якісна ксерокопія;
  • Внутрішні українські паспорта батька та матері. Потрібні тільки копії всіх заповнених сторінок;
  • Дозвіл від батьків на виїзд дитини за кордон, навіть якщо планується спільна поїздка. Воно обов’язково повинно бути завірене у нотаріуса і містити інформацію про країну, в яку буде їхати дитина, а також чіткі тимчасові рамки дії цього дозволу;
  • У разі, якщо у неповнолітньої особи є тільки один опікун, то потрібно подати документ, що підтверджує це.

  Документи-підстави, що підтверджують мету перебування. В даному випадку – для отримання освіти. Перелік паперу буде залежати від форми і ступеня навчання.

  Оформлення візи абітурієнтам бакалаврату, магістратури та аспірантури, а також особам, які планують проходження підготовчих курсів для вступу в навчальний заклад

  Оформлення візи абітурієнтам бакалаврату

  • Довідка з вузу або іншого навчального закладу про зарахування абітурієнта на навчання. Її зазвичай надсилають з Польщі поштою. Важливо, щоб дата надходження і семестр були актуальними, інакше такий документ буде визнаний недійсним;
  • Квитанція про оплату за навчання. У разі, якщо студент буде перебувати на безкоштовній формі навчання, то вуз повинен надати письмове підтвердження цього факту;
  • Підтвердження місця проживання майбутнього студента. Це може бути договір про оренду житла або довідка з гуртожитку. Необхідним є також зазначення того, яка вартість даного проживання.

  Підтвердження достатності фінансових коштів для проживання за кордоном і повернення на батьківщину. Такими документами можуть виступати:

  1. дорожній чек;
  2. виписка з банку про наявність кредитних коштів;
  3. підтвердження з вузу про присвоєння студенту стипендії;
  4. довідка про легальне працевлаштування, із зазначенням розміру заробітної плати;
  5. виписка з польського банку про наявність у заявника фінансових коштів. Банк повинен обов’язково знаходитися на території Польщі.

  Потрібні додаткові документи особам, які перебувають на батьківському зміст?

  Незалежно від того, є дитина неповнолітнім чи ні, якщо його змістом займаються батьки, то необхідно надати відповідні папери. Такий папером є «спонсорський лист», яке повинно бути завірене у нотаріуса. У ньому вказується, що батьки зобов’язуються оплачувати проживання, проїзд та харчування дитини. Для повнолітніх студентів також необхідно отримати заяву від батьків про їх згоду містити дорослої дитини. Батько чи мати мають прикріпити до пакету документів і одну з паперів, що підтверджує їх благополучне фінансовий стан:

  1. Дорожній чек;
  2. виписка з банку про наявність кредитних коштів;
  3. підтвердження з вузу про присвоєння студенту стипендії;
  4. довідка про легальне працевлаштування, із зазначенням розміру заробітної плати;
  5. виписка з польського банку про наявність у заявника фінансових коштів. Банк повинен обов’язково знаходитися на території Польщі.

  Скільки грошей має бути на рахунку на студентську візу в Польщу?

  Скільки грошей має бути на рахунку на студентську візу

  Українці, які планують навчання за кордоном, повинні мати гроші для повернення на батьківщину і для проживання на території іншої країни.

  Згідно з польським законодавством, громадянам України достатньо мати при собі 200 злотих для того, щоб повернутися додому. А для перебування студента в Польщі необхідно 700 злотих щомісяця.

  тобто, для оформлення річної студентської візи потрібно, як мінімум 700*12+200 = 8600 PLN, плюс оплата житла. Вона вираховується індивідуально, в залежності від того, де буде жити іноземний студент. Для цього необхідно принести довідку з гуртожитку чи договір про оренду житла, в якому указується щомісячна сума оплати.


  Статус «студент» мають лише особи, які навчаються на денній формі, або проходять підготовчі курси.

  Студентська віза в Польщу з метою проведення наукових робіт

  Студентська віза в Польщу з метою проведення наукових робіт

  Заявник зі статусом «вчений» повинен подати наступні документи для отримання візи:

  • Підтвердження про прийняття заявника з метою проведення наукових робіт. Воно повинно бути видано та підписано науковою установою, які перебувають у Польщі. За структурою підтвердження повинно відповідати трудовим контрактом або цивільно-правовим договором.
  • Підтвердження наявності фінансових коштів для перебування за кордоном і повернення на батьківщину.
  • Письмову заяву організатора наукової установи щодо його боргу покрити кошти з державного бюджету, пов’язані з прийняттям рішення про зобов’язання заявника повернутися, у зв’язку з його нелегальним перебуванням на території Республіки Польща протягом півроку з моменту закінчення договору.

  Оформлення візи з метою стажування

  Оформлення візи з метою стажування

  Заявник зі статусом «стажер» повинен подати наступні документи для отримання візи:

  • Документ про поточний отриманні вищої освіти за межами ЄС (або за давністю не більше двох років).
  • Договір про оренду житла в Польщі;
  • Підтвердження наявності фінансових коштів для перебування за кордоном і повернення на батьківщину.
  • Письмове підтвердження організатора стажування.

  Оформлення візи з метою волонтерства

  Заявник зі статусом «волонтер» має подати такі документи для отримання візи:

  • Договір про оренду житла в Польщі;
  • Підтвердження наявності фінансових коштів для перебування за кордоном і повернення на батьківщину.
  • Письмове підтвердження від волонтерської організації, в якій буде працювати заявник.


  Для отримання студентської візи, заявник повинен надати основний пакет документів і специфічні папери, що відповідають його статусу. Якщо у візовому центрі виявиться, що якихось документів не вистачає або вони заповнені неправильно, то заявнику буде надана можливість виправити помилки і донести папери протягом двох тижнів.

  Потрібно платити візовий та сервісний збір?

  Так, після подачі документів необхідно сплатити візовий та сервісний збір. Зробити це потрібно в той же день, в який подали документи.

  Потрібно платити візовий та сервісний збір?

  Громадянам України оплачують візовий збір у розмірі 14 євро, якщо заявка буде розглядатися в загальному порядку. Але в деяких ситуаціях Консул може прийняти рішення про прискорений розгляд. В такому випадку доведеться сплатити 30 євро. Громадяни інших країн обов’язково платять візовий збір у розмірі 60 євро.

  Візовий збір для українських та іноземних громадян становить 14 євро.

  Скільки чекати на студентську візу в Польщу?


  Процес обробки документів зазвичай становить 7-10 днів, не враховуючи день подачі у візовий центр. Однак точна кількість часу вказати практично неможливо, адже все залежить від завантаженості працівників. В деяких випадках, на розгляд анкети та видачу візи потрібно близько двох місяців.

  Висновки

  Отримання європейської освіти це прекрасна інвестиція в своє майбутнє. Республіка Польща надає велику кількість робочих місць, високий рівень заробітних плат і якісне медичне обслуговування. Виходячи з наведеного вище матеріалу, можна зробити висновок, що оформлення студентської візи це досить зрозумілий процес. Головне врахувати всі нюанси і надати в візовий центр необхідні папери.

  З цією статтею так само цікавляться:

   Що таке Karta absolwenta, які переваги вона дає українським випускникам у Польщі? Поліцеальная школа в Польщі і як в неї вступити Яка вартість навчання в Польщі для іноземців.
  Що таке Karta absolwenta, які переваги вона дає українським випускникам у Польщі? Поліцеальная школа в Польщі і як в неї вступити Яка вартість навчання в Польщі для іноземців.

  Студентська віза в Польщу, якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Кому нострификация не нужна

  Як підтвердити диплом в Польщі

  5/5 - (1 голос) Як підтвердити диплом в Польщі. Нострифікація Практично у всіх країнах, що …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  105 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Тетяна Казанова
  Тетяна Казанова
  2 місяців назад

  Плануємо вступати до технікуму в Польщу у наступному році, сину буде 15 років. З батьком не проживаємо, участі у вихованні сина він не приймає, згоду на виїзд сина на навчання відмовляється давати. Заборгованість по аліментам складає близько 50 000 грн. Підкажіть будь-ласка чи можливо оформити якийсь документ ( наприклад рішення суду про надання дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків) для оформлення візи та всіх необхідних документів без згоди батька? Чи як правильно вчинити в данній ситуації?

  Dimitrov
  Dimitrov
  Відповідь для  Тетяна Казанова
  2 місяців назад

  Так, можете зробити такий документ, якщо є заборгованість по єліментам без питань дадуть такий документ, це вам потрібно до юристів в вашому місті звернутись, вони скажуть як це зробити.

  Дима
  Дима
  3 місяців назад

  Перетин кордону з дитиною
  Збераємось їхати до школи в Польщу 16.08 я не вакцинований.дочці 7 років
  Чи потрібно нам буде сидіти карантин?

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Дима
  3 місяців назад

  Взагалі то ви супроводжуюча особа не повнолітнього, яка їде до навчання. Але завжди може щось змінитися.

  Stas
  Stas
  Відповідь для  Дима
  3 місяців назад

  Зараз не можна якщо є запрошення зі школи.

  Оксана
  Оксана
  4 місяців назад

  Будемо подаватись на кінець липня на річну студентську візу, але в лютому закінчується термін дії закордонного паспорта.Чи можна повернутись в Україну в січні,виробити новий паспорт і потім поїхати у Польщу із старим, в якому ще дійсна віза і новим паспортом,чи потрібно виробляти знову нову візу уже на новий паспорт?

  Максим
  Максим
  4 місяців назад

  Здравствуйте!
  Информация с вашей статьи актуальна? Список документов на визу с сайта вфс глобал пропал, хотел уточнить только — на студ визу актуальна та же формула для справки о наличии денег? То есть (701зл+кошт квартиры)*12 месяцев + 200 зл (при условии что год учебы уже оплачен)?
  Спасибо!

  Ivan
  Ivan
  7 місяців назад

  Ще одне питання про візу
  Все-таки цікавить Бажана форма подачі документів — особисто нести в пункт прийому або відправляти за новою поштою ?? Як буде швидше? Ходять різні історії про затримку з вини НП. Якщо що місто Хмельницький

  Volodymyr
  Volodymyr
  Відповідь для  Ivan
  7 місяців назад

  У разі, якщо щось накосячать, то при особистому поданні, дають шанс ще виправити

  Макс
  Макс
  Відповідь для  Ivan
  7 місяців назад

  Як показує практика майже те ж саме. Але все ж нп швидше

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Ivan
  7 місяців назад

  подавав через НП- візу отримав через 3 тижні

  Оксана
  Оксана
  7 місяців назад

  Доброго дня. Хочу забрати свою дитину 14 років до Польщі навчатись у ліцеї. Я маю річну візу. Чи потрібно робити візу дитині і яку саме? Чи можливо можна провезти по біометрії під час карантину? Дякую

  Aleksandra
  Aleksandra
  8 місяців назад

  податки студентам
  Я так розумію, що працівники до 26 років, які оформлені як студенти НЕ платять податки. Відповідно питання: чи потрібно в цьому випадку оформляти цей піт?

  Василь Lonely_wolf
  Василь Lonely_wolf
  Відповідь для  Aleksandra
  8 місяців назад

  Надаю послуги з розрахунку PIT-11. Недорого.

  Taras
  Taras
  Відповідь для  Aleksandra
  8 місяців назад

  потрібно

  Suspected
  Suspected
  Відповідь для  Aleksandra
  8 місяців назад

  Це обов’язок, а не привілей!
  Ви відправляєте декларацію в податкову, це робить кожен, хто заробляє

  Anna
  Anna
  8 місяців назад

  Студентська віза
  Доброго часу доби. Може хтось подавався на студентську візу для неповнолітньої дитини. Які потрібні документи. Буду вдячна за будь-які відповіді. Дякуємо)

  Юрчик
  Юрчик
  Відповідь для  Anna
  8 місяців назад

  Ютуб канал жити і працювати в Польщі. Там багато за поки відео і все детально, аж до заповнення анкети …. (Не реклама)

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Юрчик
  8 місяців назад

  Дякую

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Юрчик
  8 місяців назад

  Мені навіть візовий виразно нічого сказати не може. Два рази ходила на консультацію (

  Оксана
  Оксана
  Відповідь для  Anna
  8 місяців назад

  Добрий день. На сайті ВФС глобал є перелік документів, які потрібно для відкриття візи в т.ч. і для навчальної візи. Ми робили але перелік того року трохи змінився. В даний час читайте на цьому сайті.

  Еліна
  Еліна
  Відповідь для  Anna
  8 місяців назад

  Це називається віза навчальна довгострокова, з 11. Я дитині робила

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Еліна
  8 місяців назад

  Питання номер 1 — як зробити договір проживання якщо ти в Україні (потрібен оригінал). Питання номер 2 — спонсорський лист і сума коштів на рахунку? Питання номер 3 — вони написали що чекають нас вже з документами а ми НЕ закінчили ще 9 клас. Питання номер 5 — як перетнув кордон з татом якщо мама буде в Польщі?

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Еліна
  8 місяців назад

  як вам написати?

  Юлия
  Юлия
  9 місяців назад

  здравствуйте)) а если я сейчас собираюсь поехать сделать студенческую визу, а учеба до 30.09.2021, то ее выдадут на год или на оставшееся время (то есть до 30.09.2021)?
  благодарю:)

  Nataliia
  Nataliia
  9 місяців назад

  Віза
  Добрий день. Я заїхала до Польщі за річною візою 3.07.20., Вилітала в Україну і повернулася, з 8.12.20. по 25.12.20. Віза закінчується 15.03.21. Допоможіть будь ласка з відповіддю. Чи можу я залишитися працювати після закінчення візи. На роботі питала, мені сказали, що якщо б, я не виїжджала, то тоді можна було б. Будь ласка, допоможіть визначитися. Дякуємо.

  Люда
  Люда
  Відповідь для  Nataliia
  9 місяців назад

  Можна я теж працювала за річною візою їхала додому. До закінчення візи залишалося 2 тижні повернулася до Польщі і пропрацювала майже 4 місяці з простроченою візою

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Люда
  9 місяців назад

  Дякуємо. А ви вже з цієї простроченою візою кордон перетинали?

  Люда
  Люда
  Відповідь для  Nataliia
  9 місяців назад

  Ті хто по візі без різниці перетинав чи ні кордон віза автоматично продовжується до закінчення карантину +30 днів. Ми перед тим як залишитися дзвонили в страж граничний

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Люда
  9 місяців назад

  Дякую.

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Nataliia
  9 місяців назад

  Ще таке питання. А Ви на момент початку пандемії-14.03.20. були вже в Польщі, або заїхали пізніше? Дякуємо.

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Люда
  9 місяців назад

  Так

  Світлана
  Світлана
  Відповідь для  Nataliia
  9 місяців назад

  Вам краще зателефонувати на страж граничний і запитати, так буде спокійніше, тому що в кожного різні ситуації

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Світлана
  9 місяців назад

  Велике спасибі.

  Олександр
  Олександр
  9 місяців назад

  Яка сума повинна бути на кордоні
  Скільки потрібно мати грошей при в’їзді до Польщі по біо з робочим запрошенням?

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Олександр
  9 місяців назад

  а скільки ти хочеш взяти?

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Covidlo
  9 місяців назад

  а скільки треба

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Олександр
  9 місяців назад

  якщо їду, то беру 500-600 зл. і 100-200 доларів на всякий випадок.
  комусь потрібно більше, кому менше.

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Covidlo
  9 місяців назад

  Зрозумів спасибі.

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Олександр
  9 місяців назад

  500

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Олександр
  9 місяців назад

  Дякую

  Serega
  Serega
  Відповідь для  Олександр
  9 місяців назад

  А що на кордоні зараз запитують гроші коли на роботу їдеш?

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Олександр
  9 місяців назад

  Для прикордонника 600 зл, для себе штука баксів в самий раз

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Олександр
  9 місяців назад

  Ві їдете на роботу, гроші НЕ перевіряють …

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Vitalik
  9 місяців назад

  Дякую за відповідь, це мене и цікавіло

  Ірина
  Ірина
  Відповідь для  Олександр
  9 місяців назад

  Беріть 600 злотих як мінімум + обсервация. Чула зараз вона платна. + Деякі фірми повертають в з.п.

  Наталя
  Наталя
  Відповідь для  Ірина
  9 місяців назад

  За обсервацію беруть 200 — 300 зл, повертають якщо ви відпрацюєте місяць, беріть хороший запас

  Владислав
  Владислав
  9 місяців назад

  Запрошення електронною поштою
  Чи можна відкрити візу на запрошення яке направлено по електронній пошті, якщо так то розкажіть більш докладно

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Владислав
  9 місяців назад

  Ідеш з ПДФ файл і роздруковує на Кольоровому принтері

  Stop Be_toxic
  Stop Be_toxic
  Відповідь для  Владислав
  9 місяців назад

  Так, якщо воно завірена електронним підписом.

  Владислав
  Владислав
  Відповідь для  Stop Be_toxic
  9 місяців назад

  А як напишіть більш детальніше, буду дуже вдячний

  Stop Be_toxic
  Stop Be_toxic
  Відповідь для  Владислав
  9 місяців назад

  В кінці (швидше за все на 2-й сторінці) буде напис «завірена електронним підписом» і посилання.

  Напис на польському, звичайно.

  Владислав
  Владислав
  Відповідь для  Stop Be_toxic
  9 місяців назад

  Це потрібно спочатку роздрукувати, а візовий центр прийме таке запрошення?

  Микола
  Микола
  Відповідь для  Владислав
  9 місяців назад

  роздруковує хоч чорно-біле і проходить навіть на візу, тільки щоб був RQ код і електронний підпис

  Stop Be_toxic
  Stop Be_toxic
  Відповідь для  Владислав
  9 місяців назад

  Я подавав таке запрошення, і їхав з ним теж. Все буде нормально. І звичайно потрібно роздрукувати.

  Assol
  Assol
  10 місяців назад

  Карантин для студентів
  Привіт, чи треба студентам проходити карантин?

  Юрчик
  Юрчик
  Відповідь для  Assol
  10 місяців назад

  Не потрібно якщо ви Польський студент … тобто вчітесь в Польщі, а не в Україні …

  Aleksander
  Aleksander
  Відповідь для  Assol
  10 місяців назад

  Ні

  Assol
  Assol
  Відповідь для  Aleksander
  10 місяців назад

  спасибі за відповідь

  Lesia
  Lesia
  10 місяців назад

  Біометрія по студентському запрошенні
  Чи можна їхати в Польщу по біометрії, не відкриваючи візи, маючи Zaświadczeńia з поліціальной школи?

  Rekruter Contrain
  Rekruter Contrain
  Відповідь для  Lesia
  10 місяців назад

  Так + Страховка + гроші

  Lesia
  Lesia
  Відповідь для  Rekruter Contrain
  10 місяців назад

  Спасибі!

  Юрчик
  Юрчик
  Відповідь для  Lesia
  10 місяців назад

  Можна, ви ж на навчання їдете, а не на роботу

  Lesia
  Lesia
  Відповідь для  Юрчик
  10 місяців назад

  Спасибі!

  Євген
  Євген
  11 місяців назад

  студенти

  Ситуація наступного характеру: в зв’язку з подіями, що відбуваються затримували візу і довелося їхати дівчинці в жовтні по біометрії із запрошенням від університету. Підкажіть чи можна як то продовжити перебування або потрібно повертатися подавати і чекати на візу

  Владислав
  Владислав
  Відповідь для  Євген
  11 місяців назад

  Карта побиту для студентів.

  Іван
  Іван
  Відповідь для  Євген
  11 місяців назад

  по ідеї треба повертатися, ну або на карту подаватися

  Світлана
  Світлана
  Відповідь для  Євген
  11 місяців назад

  повертатися треба

  Ігорьок
  Ігорьок
  Відповідь для  Євген
  11 місяців назад

  дізнайтеся краще в консульстві, бо зараз Насоветуйте, а там хто його знає як насправді

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Євген
  11 місяців назад

  Хочете знати на 100% то зателефонуйте в консульство Польщі.

  Паша
  Паша
  1 рік назад

  Після отримання візи в який строк потрібно виежать в Польщу? Або можно відкласти на пару тижнів?

  Жанна
  Жанна
  Відповідь для  Паша
  1 рік назад

  Ваша віза ви і командуєте.

  Зина
  Зина
  Відповідь для  Паша
  1 рік назад

  Коли хочете, головне, щоб роботодавець не анулював запрошення.

  Oleksander
  Oleksander
  1 рік назад

  Привіт народ, хто подавався недавно на візу в Дніпрі, через який час після подачі приходить паспорт?

  Mila
  Mila
  Відповідь для  Oleksander
  1 рік назад

  26.10 подала документи. На сайті документи надійшли до консульства. Чекаю

  Oleksander
  Oleksander
  Відповідь для  Mila
  1 рік назад

  Так само

  Паша
  Паша
  Відповідь для  Oleksander
  1 рік назад

  Чому ви такі запитання не ставите в візовому центрі? Ніхто вам точно не скаже. дату розгляду документів!

  Oleksander
  Oleksander
  Відповідь для  Паша
  1 рік назад

  Ставив, сказали не раніше ніж через два тижні після подачі, і вони вже пройшли

  Паша
  Паша
  Відповідь для  Oleksander
  1 рік назад

  Так спробуйте до них в інфо.центр зателефонувати та запитатися. Ви подавалися в відділені чи через пошту?

  Oleksander
  Oleksander
  Відповідь для  Паша
  1 рік назад

  У відділенні

  Nazarich
  Nazarich
  Відповідь для  Oleksander
  1 рік назад

  до місяця з гаком, у всіх по-різному

  Oleksander
  Oleksander
  Відповідь для  Nazarich
  1 рік назад

  Місяць після подачі?

  Nazarich
  Nazarich
  Відповідь для  Oleksander
  1 рік назад

  да, час очікування

  Mykola
  Mykola
  1 рік назад

  Яка віза для заочки в Польщі??Хто знає яку візу відкривають для студентів заочки в Польші та на який термін? Аа і ще одне. Я чув що для заочників потрібний дозвіл на роботу а якщо я випускник польського ліцею чи потрібен він мені??Дякую)

  Влад
  Влад
  Відповідь для  Mykola
  1 рік назад

  так ви вчитися їдете або поєднувати з роботою — не зовсім зрозуміло?

  Valusha
  Valusha
  Відповідь для  Влад
  1 рік назад

  вам вірно відповіли все. треба віза категорії Д, як правило на півроку-рік її відкривають студенти, і звичайно ж має бути запрошення з вузу

  Галина
  Галина
  1 рік назад

  Вступила до поліцеальної школи .Треба відкривати студентську візу чи можливо в’їхати по біометрії?Які конкретно документи треба ,щоб отримати візу?

  Леся
  Леся
  1 рік назад

  На студентську візу кредитний ліміт може покривати витрати на один місяць?

  ЕКирил
  ЕКирил
  1 рік назад

  Якщо в мене піврічна навчальна віза закінчується 01.03.20 а друга віза на другому біометричному паспорті починається 02.03.20 чи можу я не виїзжати з країни?

  Оксана
  Оксана
  1 рік назад

  Підкажіть будь ласка, якщо в мене в запрошенні стоїть дата з 09.03.2020, а черга на подачу візи 03.03.2020,мені відкриють візу ?

  Валентина
  Валентина
  1 рік назад

  Доброго дня) Питання стосовно національної візи з метою навчання. Скажіть, будь ласка, якщо термін дії візи закінчився, то чи можна ще тиждень-два перебувати на території Польщі на підставі біометричного паспорту? Чи все таки потрібно повертатися додому і відкривати нову? Дякую)

  Юля
  Юля
  1 рік назад

  Потрібна віза для неповнолітньої дитини !!! Мене цікавить чи підходить zus польський на подачу документів дитина вписана до батька! Плюс унас є штампи на подану карту побиту! Засвядчення з садочку теж є! Якщо дитина буде подаватись з батьком чи можу подати виписку з банку на маму, так як картка у нас одна?!!!Буду вдячна за відповідь!

  Ирина - Визовый специалист
  Ирина - Визовый специалист
  Автор
  Відповідь для  Юля
  1 рік назад

  Доброго дня. Дане питання слід уточнити в Консульстві

  Дарина
  Дарина
  1 рік назад

  Доброго дня! Чи може бути спонсорський лист оформлений на брата?
  Яке підтвердження потрібне для візового центру про те що дійсно мій рідний брат є спонсором

  Ольга
  Ольга
  2 років назад

  Добрий вечір! Скажіть, будь-ласка, який банк видає виписку з банку про наявність кредитних коштів

  Юля - Визовый специалист
  Юля - Визовый специалист
  Автор
  Відповідь для  Ольга
  2 років назад

  Добрий день. Ваш банк, в якому у Вас є рахунки чи карти

  Татьяна
  Татьяна
  2 років назад

  Добрый день… Подскажите пожалуйста какой пакет документов нужно собрать для детей на открытие национальной визы.