ПМЖ в Польщі / Навчання в Польщі / Плюси і мінуси навчання українця в Польщі
Плюси і мінуси навчання українця в Польщі

Плюси і мінуси навчання в Польщі

Плюси і мінуси навчання в Польщі. Більшість випускників українських шкіл приймають рішення вступати в польські університети. Це можливість отримати якісну освіту і відкрити двері європейське життя.

Переваги навчання в Польщі
Недоліки навчання в Польщі

Переваги навчання в Польщі

 1. Територіальна близькість до України і можливість часто відвідувати домівку.
 2. Вартість не набагато вища, ніж в українських університетах, а якість перевершує в рази.
 3. Польські дипломи котируються в усіх країнах, які входять в Євро Союз. В Україні, роботодавці теж воліють наймати на роботу працівників з європейською освітою.
 4. Польські гуртожитки знаходяться в набагато кращому стані, ніж у нас на батьківщині.
 5. Менталітет польського народу близький до нашого, тому період адаптації пройде швидко і безболісно.
 6. У польських університетах тісні відносини з ВУЗами Великобританії, Німеччини, багато студентів їздять за програмою обміну в ці країни.
 7. Польський уряд активно заохочує прийом на роботу студентів, даючи їм можливість оплачувати своє навчання.
 8. Закінчивши університет в Польщі, студент з України може працевлаштуватися без трудової візи.
 9. Шенгенська віза, яку отримують громадяни України, що навчаються в польському університеті, дає можливість подорожувати по всій Європі.
 10. Абсолютно нове коло знайомств.
 11. Для вступу до ВНЗ Польщі не треба здавати зовнішнє незалежне тестування, яке є обов’язковим для вступу в український вищий навчальний заклад. Тут зарахування проходить по балам в атестаті і в результаті співбесіди.
 12. Закінчивши університет у Вас з’являється право оформити карту випускника. Ця карта дає можливість відвідувати університет і після його закінчення, безкоштовно ходити в спортивний зал і користуватися знижками в тих закладах, які беруть участь в програмі для конкретного ВУЗу.
Учеба В Польше🇵🇱 5 причин сделать это🎓


Всі вище перераховані переваги відносяться до всіх вищих навчальних закладів Польщі.

Плюси і мінуси навчання в Польщі

Недоліки навчання в Польщі.

 1. Мабуть, найголовніший, що для вступу в польський навчальний заклад і для успішного навчання в ньому потрібно добре знати польську або англійську мови. І починати їх вивчати треба задовго до вступу.
 2. При вступі, необхідно буде скласти іспит з англійської або польської мови. Бали отримані, за результатами іспитів, будуть враховуватися при підрахунку середнього балу атестата.
 3. Програма навчання в Польщі розрахована на вміння мислити, аналізувати, висловлювати власну думку, тому одним «зубрінням» тут не відбудешся.
 4. Будьте готові, що навіть після тривалого проживання в цій країні акцент буде видавати, що Ви іноземець. Це відбувається через особливості вимови у польській мові.
 5. Якщо Ви закінчите малопоширений ВНЗ, то при влаштуванні на роботу будьте готові пройти додатковий іспит, для підтвердження своєї кваліфікації.

На цьому і закінчуються недоліки, як бачимо переваг набагато більше. Тому  — будьте наполегливі, і Ви обов’язково досягнете успіху!

Плюси і мінуси навчання в Польщі — з цією статтею також цікавляться:

 Умови зарахування та вартість навчання в Uniwersytet WarszawskiПлюси і мінуси навчання в Польщі Навчання в Польщі для Українців Страховка для студентської візи в Польщу
Умови зарахування та вартість навчання в Uniwersytet Warszawski Навчання в Польщі для Українців Страховка для студентської візи в Польщу

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Студенческая виза в Польшу: какие документы необходимы?

Студентська віза в Польщу: які документи необхідні?

5 / 5 ( 15 голосов ) Студентська віза в Польщу: які документи необхідні? Студентська …

Подписаться
Уведомление о
guest
32 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Петя
Петя
1 рік назад

Добрий день.Батько офіційно працює в РП, є карта побиту.Я хочу поступати до Вузу в Польщі,будуть знижки при оплаті за навчання ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Петя
1 рік назад

У законі немає таких пільг. Чи є щось подібне в конкретному вузі то треба уточнювати у них.

Паша
Паша
1 рік назад

Де можна знайти текст апеляції при відмові у візі в Польщу на навчання і які додатково документи потрібно надати в консульство щоб підтвердити мету поїздки на навчання ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Паша
1 рік назад

Паша зразок апеляційного листа можна взяти в ППВА і саму форму. Вона подається співробітникові цього центру з документами на розгляд справи. Як варіант, можна попросити аудієнції у консула Польщі, з метою прояснити причину відмови. Список документів краще подати заново в повному обсязі, за возможностию

Ира
Ира
1 рік назад

Я кинула інститут у Києві після 3-го курсу. На даний момент у мене є лише атестат про середню освіту (2003 року).Зараз хочу вступити в польський університет, мій атестат актуальне для надходження або зараз мені потрібно перескладати ЗНО?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ира
1 рік назад

Ира, шкільний атестат повинні прийняти.З приводу вступних іспитів, які форми навчання можливі потрібно дізнаватися в вузі.

Игорь
Игорь
1 рік назад

Доброго дня.Можна вчитися у вузі маючи на руках воевудское запрошення?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Игорь
1 рік назад

Воевудское видається під конкретне робоче місце. Якщо Ви приїдете, працевлаштуєтесь, оформіть всі необхідні документи та влаштуватися на заочне у ВНЗ (продовжуючи працювати), то теоретично це можливо. Якщо Ви збираєтеся вчитися без працевлаштування на вказаний у запрошенні місце, то не можна.

Иван
Иван
1 рік назад

Я навчаюсь на 3 курсі але для бакалаврів покладено 4, чи можу я перевестися в польську Академію відразу на 3 курс або на магістратуру???

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иван
1 рік назад

Иван у внз свої вимоги,вони можуть відрізнятися – треба уточнити у конкретному закладі – але як правило з 3-го курсу магістратури перевестися досить складно.

Юля
Юля
1 рік назад

Навчаюсь на даний момент в одному Вузі і хочу перейти в інший,є карта побиту(тимчасова),які мої дії що б отримати нову карту?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Доброго дня.Як тільки у Вас на руках будуть усі необхідні документи, подавайте на карту. Жодних часових лімітів» законом не передбачено, а візу Ви отримували за старим ВУЗу.

Лена
Лена
1 рік назад

Донька закінчила бакалаврат у Варшаві і вступила до магістратури.У уженде затягують отримання карти побиту ,в грудні 2019 тільки буде розгляд.Чи законні такі дії польського уженда по відношенню?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лена
1 рік назад

Лена навряд чи Ви зможете вплинути на ситуацію. Зараз черги величезні, а терміни очікування розтягнулися до непристойності. Але якщо документи прийняті і поставлений штамп, перебування цілком законно весь строк розгляду запиту з карти побиту, скільки б він не склав.

Марк
Марк
1 рік назад

Є сталый побут і бажання навчання неповнолітнього сина (11 років) у польській школі,є необхідність робити дитині навчальну візу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марк
1 рік назад

Якщо дитина не громадянин України, то для в’їзду в країну потрібна віза. Якщо син українець (за громадянством), то теоретично може в’їхати щодо безвізового режиму, але чи вистачить визначеного ліміту для оформлення сталего побиту – питання.Ви можете скористатися запрошенням з школи, а ще краще, якщо мати дитини не проти, скористатися програмою возз’єднання сім’ї – маючи ПМП зробити це не складно.

Дима
Дима
1 рік назад

Дитина буде поступати після 9 класу в польський технікум.Я їду на роботу за безвизу.А так як синові влітку буде 15,потрібен опікун на території РП.Чи можу я по приїзду в Польщу оформити опікунство і це буде на 3 міс.Як правильно вчинити?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Для виїзду дитини за кордон треба відповідні дозвіл від другого батька.Якщо ви будете перебувати там разом із сином никаккое опікунство не потрібно.

Даша
Даша
1 рік назад

Здрастуйте,Хочу дізнатися детальніше про середню освіту у Польщі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Даша
1 рік назад

Даша питання не зовсім за матеріалами даного сайту.

Юра
Юра
1 рік назад

Добрий день.У Польщі з немовлям буду їхати, я буду вчитися, а дитину в ясла поки не хочу віддавати (я мати одиначка). Навчання починається в лютому, а ми їмо в кінці жовтня для вивчення мови, звикнути до нового місця. Як правильно легалізувати своє прибування і якщо вдасться влаштуватися на роботу, як це зробити з візою без дозволу на роботу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юра
1 рік назад

Якщо під «без дозволу» Ви мали на увазі як студент, дивіться відповідний розділ. Якщо з заяви – зверніть увагу на статті про освядчення.

Юля
Юля
1 рік назад

Добрий день.При зміні вишу треба змінювати національну студентську візу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Старий ВНЗ зобов’язаний повідомити страж граничний, що Ви там не вчитеся.Замінити ВУЗ – Ваше право. Звичайно, нові підстави – нова віза, але, думаю, подати на карту від нового навчального закладу – оптимальний варіант для Вас. Знаходження буде офіційним навіть на етапі розгляду, а у стража граничного зникнути підстави пред’явити Вам які-небудь претензії.

Анна
Анна
1 рік назад

Доброго дня.Студентська віза до 26 вересня, але я вже захистила диплом недавно і фактично не є студентом. Чи можу я легально працювати( на umowa zlecenie, umowa o prace) залишився?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Анна якщо отримаєте документ-підставу. Це може бути освядчення або зезволення. Договір при цьому обов’язковий, але сам по собі він права на роботу не дає.

Лика
Лика
1 рік назад

У мене національна студентська віза ( cel wydania 09) на 8 місяців ( робила в січні) чи можу перетинати польський кордон щоб поїхати додому на канікули в Україну і потім повернутися назад?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лика
1 рік назад

Якщо віза передбачає мульти-в’їзд (MULT), то кількість в’їздів-виїздів не обмежена, але в рамках дії візи / допустимого періоду перебування.

Лев
Лев
1 рік назад

Їмо сім’єю перший раз в Польщу. Синові 13 років,запрошення в школу нам можуть вислати запрошення на роботу піврічні теж! Відкриють візу дитині учнівську на рік якщо у батьків буде піврічна віза?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лев
1 рік назад

Лев ви можете отримати всі піврічні, а вже в Польщі подати на карти побиту.

Лена
Лена
1 рік назад

Я поступаю в університет по студентській візі (D), чи зможу я під час навчання працювати на Umowa o prace?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лена
1 рік назад

Лена багато залежить від форми навчання. Очна дозволяє працювати протягом певних годин, заочна – в залежності від внутрішніх правил Воєводства. У будь-якому випадку, при офіційному перебування в РП Ви можете оформити освдчення / зезволення і працювати, в т. ч. і за умове про праце, і по іншим типам договорів.