lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Навчання в Польщі / Анкета на студентську візу в Польщу
Анкета на студентську візу в Польщу

Анкета на студентську візу в Польщу

Європейська освіта славиться своїм високим рівнем. І якщо раніше навчання за кордоном здавалася чимось захмарним, то зараз багато випускників вступають в вузи Польщі, Англії, Франції. Найчастіше, звичайно, колишні учні вибирають польське освіта. Це дешевше, ніж в інших країнах ЄС, недалеко від будинку, та й мова зрозуміти можна.

Щоб почати навчання в Польщі, для початку потрібно оформити студентську візу. По факту це буде національна або шенгенська віза в залежності від тривалості навчання. Але основа її відкриття – навчання в вузі або мовні курси.

 1. Шенгенська віза оформляється, якщо студент планує недовге перебування в Польщі. Наприклад, для навчання на мовних або підготовчих курсах. Шенгенська віза дає право знаходження в країні протягом 90 днів протягом піврічного періоду. При цьому можна відвідувати країни ЄС в якості туриста без обмеження в’їздів/виїздів.
 2. Національна віза необхідна тоді, коли іноземець планує отримувати повноцінне вища освіта протягом декількох років.

Анкета на отримання візи

Для того, щоб отримати візу, необхідно подати цілий перелік документів. Одним з найголовніших документів є Анкета-заява. Вкрай важливо заповнити її правильно, без помарок, інакше її просто не приймуть.

Купити візову анкету можно прямо зараз, залиште заявку прямо зараз

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)


  Як визначитися з мовою заповнення?

  Згідно з правилами, анкета повинна бути заповнена мовою приймаючої країни, тобто польською мовою. Однак, якщо ви не говорите на цьому мовою, ви можете внести дані українською мовою, але в латинській транслітерацію. Ви також можете подавати інформацію англійською мовою, використовуючи друковані літери, щоб зробити текст розбірливим.

  У разі якщо Вам потрібна допомога з оформленням анкети для студентської візи в Польщу, ми можемо її оформити за всіма правилами консульства.

  Вартість анкети 100 грн, для замовлення анкети звертайтеся за цими номерами телефонів.

  Офіційний бланк анкети ви можете подивитися на сайті Візового центру, ми розповімо вам, як правильно його заповнювати.

  Анкета на візу в Польщу d завантажити анкету для національної візи в Польщу word українською нижче за посиланням.

  Завантажити пустий бланк анкети у форматі Word українською мовою можна тут

  У нас анкета нового зразка, регулярно оновлюємо!

  Анкета на студентську візу в Польщу

  Інструкція: як заповнити анкету-заяву

  Ось так виглядає перший лист бланка анкети. Все, що відокремлена праворуч, заповнювати не потрібно. Ваші розділи, які знаходяться ліворуч.

  Отже, починаємо заповнювати інформацію:

  П. 1-3: Особиста інформація, а саме прізвище, попередня прізвище та ім’я. Щоб заповнити всі коректно, перепишіть інформацію з вашого закордонного паспорта.

  П. 4: Дата вашого народження.

  П. 5: Місце вашого народження.

  П. 6: Країна вашого народження.

  П. 7: Ваше громадянство.

  П. 8: Ваша стать.

  П. 9: Ваш сімейний стан (неодружений, одружений).

  П. 10: Даний пункт повинні заповнювати тільки неповнолітні заявники, вписуючи в нього ПІБ, громадянство та адресу проживання батьків.

  П. 11: ІПН.Анкета на студентську візу в Польщу

  П. 12-16: Документ, за яким ви в’їжджаєте в Польщу. П. 12: тип документа (для цього необхідно вибрати правильний варіант в переліку і поставити позначку навпроти нього). П. 13: номер паспорта, п. 14-15: коли виданий та до якої дати дійсний паспорт, п. 16: орган, що видав паспорт.

  П. 17: Ваші контактні дані, за якими можна з вами зв’язатися (e-mail, телефон)

  П. 18: «чи ви постійно Проживаєте не в країні походження?». Це питання актуальне для тих, хто має документ, що дозволяє довгостроково і на законних підставах проживати в Польщі. Наприклад, karta pobytu або karta polaka. У відведених місцях необхідно прописати тип документа і його термін дії.

  П. 19: Ваша освіта;

  П.20: Місце навчання для студентів.Анкета на студентську візу в Польщу

  !!! Якщо ви бачите поля з зірочкою (*), знайте, що їх не повинні заповнювати родичі резидентів Шенгенської зони, Європейського Економічного простору та Швейцарії. Якщо ви ставитеся до таких громадян, то вам потрібно буде заповнити п. 34-35.

  П. 21: Мета поїздки, а точніше підстава для отримання візи. Вам необхідно вказати, що ваша мета – навчання.

  П. 22: Країна для в’їзду. У нашому випадку це Польща.

  П. 23: Країна, через яку ви будете в’їжджати в Польщу. Це може бути, наприклад, Угорщина, її і вказуєте.

  П. 24: Кількість попередніх перетинів кордонів з Польщею;

  П. 25: Загальна кількість днів перебування у Польщі.

  П. 26: Шенгенські візи, які вже були вами оформлені у попередні 3 роки. Якщо такі були, вписуєте період дії «від» і «до».

  П. 27: Інформація про те, чи надавали ви відбитки пальців при оформленні попередніх віз.

  П. 28: Цей пункт для тих, хто їде транзитом через Польщу. Так як наше місце навчання саме Польща, даний пункт пропускаємо.

  Анкета на студентську візу в Польщу

  П. 29-30: Дати запланованого в’їзду і виїзду з Шенгенської зони.

  П. 31: Контактні дані сторони, яка вас запрошує. Якщо ви їдете на навчання, можете вписати інформацію про внз.

  П. 32: Заповнюється, якщо ви їдете в гості до друзів або родичів. У нашому випадку пропускаємо.

  Анкета на студентську візу в Польщу

  П. 33: З перерахованих пунктів необхідно вибрати того, хто є спонсором поїздки, хто буде оплачувати ваші витрати в Польщі.

  П. 34-35: Заповнюють лише ті, у кого є родичі в Євросоюзі, ЄЕП або Швейцарії.

  П. 36: Місто і дата заповнення анкети (наприклад, Dnipro, 2019.02.07)

  П. 37: Ваш підпис.

  У нас можна купити обов’язкову медичну страховку для студентської візи в Польщу, вартість можете дізнатися за посиланням тут

  Заповнення анкети на національну візу для довгострокового навчання

  Бланки анкет для шенгенської, так і для польської національної візи ідентичні. Вище ми розглянули всі пункти детально, а заповнення в паперовому вигляді нічим не відрізняється від попереднього варіанту.

  Заповнення анкети в електронному вигляді

  Якщо ви не хочете заповнювати анкету від руки, можна скористатися онлайн сервісом для заповнення. Для цього необхідно перейти на secure.e-konsulat.gov.pl Міністерства закордонних справ Польщі. На їх ресурсі ви заповнюєте анкету, роздрукуйте її та надати в Консульство разом з підготовленим пакетом документів. Також одночасно ви можете записатися на прийом до найближчого Консульський відділ.

  Сайт дозволяє вибрати тільки Консульства в залежності від міст. Але ви можете подавати документи і у Візові центри. Відмінність в тому, що в Консульстві ви не будете платити додаткових зборів за послуги, але ось черги там дійсно великі. Тому, вибирати тільки вам, ви хочете заощадити час або гроші.

  Отже, переходимо до заповнення. Як тільки ви перейшли на сайт, необхідно вибрати мову. Це ніяк не вплине на результат, але вам буде набагато зручніше.

  Далі вибираєте країну Україна і ваше місто. І вам буде запропоновано адреса установи. Після цього вибираєте тип візи, в нашому випадку «національна» і зазначаєте, чи необхідна вам запис на прийом до Консульства. Якщо запис потрібна, обираєте пункт «Zarejestruj formularz», якщо ж ви хочете подати документи у Візовий центр, то вибирайте «Wypełnij formularz».

  Щоб заповнити анкету онлайн, переходимо на сайт secure.e-konsulat.gov.pl і прописуємо адресу установи, у який в подальшому будемо подавати документи.

  1. Щоб перейти до заповнення анкети, необхідно у списку ліворуч вибрати кнопку «Національна Віза — Зареєструйте бланк».
  2. Ви побачите інформацію по заповненню анкети. Щоб пройти далі, введіть дані CAPTCHA, які ви побачите на екрані.
  3. Далі обираєте пункт «Національна віза» і клікаєте по«Зареєструватися».
  4. Вибрати із запропонованого списку дат ту, яка вам підходить і знову натискаєте «Зареєструватися».

  Далі ви побачите електронну версію анкети, дублюючу паперову форму заяви на шенгенську візу. Ми не будемо знову розглядати кожен пункт, їх ви можете переглянути на початку статті. Пам’ятайте, щоб заповнити анкету онлайн, вам буде виділено обмежений час. Найчастіше вказують 30 хвилин або годину. Тому, перш ніж почати заповнення, ознайомтеся з нашим матеріалом ще раз, щоб прискорити процес.

  Підсумки

  Отримання візи є обов’язковою умовою для легальної навчання в Польщі. Тому, заздалегідь займіться процесом збору документів, заповненням анкети. Консульства вимагають, щоб документи були оформлені правильно, складені в правильному порядку, а анкета була заповнена розбірливо і правдиво. Тому, уважно ознайомтеся з нашим матеріалом, і нехай подача документів буде легкою.

  З цією статтею так само цікавляться:

  Що таке Karta absolwenta, які переваги вона дає українським випускникам у Польщі? Полицеальная школа в Польщі і в неї вступити Яка вартість навчання в Польщі для іноземців.
  Що таке Karta absolwenta, які переваги вона дає українським випускникам у Польщі? Скільки коштує страховка на студентську візу до Польщі Яка вартість навчання в Польщі для іноземців.

  Якщо залишилися питання-пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Обучение в Польше с Картой поляка

  Навчання в Польщі з Картою поляка

  Оцените запись Навчання в Польщі з Картою поляка Навчання в Польщі з Картою поляка «Вчення …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  11 Комментарий
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Мар'яна
  Мар'яна
  3 місяців назад

  Підкажіть будь ласка, в рядку 19, 20 що потрібно прописувати при виготовленні візи для школярів?

  Мар'яна
  Мар'яна
  3 місяців назад

  А це місце в десь в інших документах має зазначатись?

  Мар'яна
  Мар'яна
  3 місяців назад

  Можете підказати де це вказується, бо ми ніби ніде не вказували місце проживання дітей.

  Мар'яна
  Мар'яна
  3 місяців назад

  Дякую за консультацію

  Віталій
  Віталій
  7 місяців назад

  Доброго дня! як правильно надрукувати анкету з обох сторін аркушу чи кожна сторінка окремо?

  Оксана
  Оксана
  8 місяців назад

  Син навчається у Польщі і у березні закінчується віза чи можна там залишитись ще на три місяці по безвізу?