ПМЖ в Польщі / Навчання в Польщі / Анкета на студентську візу в Польщу
Анкета на студентську візу в Польщу

Анкета на студентську візу в Польщу

Європейська освіта славиться своїм високим рівнем. І якщо раніше навчання за кордоном здавалася чимось захмарним, то зараз багато випускників вступають в вузи Польщі, Англії, Франції. Найчастіше, звичайно, колишні учні вибирають польську освіту. Це дешевше, ніж в інших країнах ЄС, недалеко від дому, та й мову зрозуміти можна.

Щоб почати навчання в Польщі, для початку потрібно оформити студентську візу. По факту це буде національна або шенгенська віза в залежності від тривалості навчання. Але підстава для її відкриття – навчання в вузі або мовні курси.

 1. Шенгенська віза оформляється, якщо студент планує недовге перебування в Польщі. Наприклад, для навчання на мовних або підготовчих курсах. Шенгенська віза дає право знаходження в країні протягом 90 днів протягом піврічного періоду. При цьому можна відвідувати країни ЄС в якості туриста без обмеження в’їздів/виїздів.
 2. Національна віза необхідна тоді, коли іноземець планує отримувати повноцінну вищу освіта протягом декількох років.

Анкета на отримання візи

Для того, щоб отримати візу, необхідно подати цілий перелік документів. Одним з найголовніших документів є Анкета-заява. Вкрай важливо заповнити її правильно, без помарок, інакше її просто не приймуть.

Купити візову анкету можна у нас, залиште заявку прямо зараз

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)


  Як визначитися з мовою заповнення?

  Згідно з правилами, анкета повинна бути заповнена мовою приймаючої країни, тобто польською мовою. Однак, якщо ви не говорите польською мовою, ви можете внести дані українською мовою, але в латинській транслітерації. Ви також можете подавати інформацію англійською мовою, використовуючи друковані літери, щоб зробити текст розбірливим.

  У разі, якщо Вам потрібна допомога з оформленням анкети для студентської візи в Польщу, ми можемо її оформити за всіма правилами консульства.

  Вартість анкети 100 грн, для замовлення анкети звертайтеся за цими номерами телефонів.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  Офіційний бланк анкети ви можете подивитися на сайті Візового центру, ми розповімо вам, як правильно його заповнювати.

  Анкета на візу в Польщу d завантажити анкету для національної візи в Польщу word українською нижче за посиланням.

  Завантажити пустий бланк анкети можна тут

  У нас анкета нового зразка, регулярно оновлюємо!

  Анкета на студентську візу в Польщу

  Інструкція: як заповнити анкету-заяву

  Ось так виглядає перша сторінка бланка анкети. Все, що відокремлено праворуч, заповнювати не потрібно. Ваші розділи, які знаходяться ліворуч.

  Отже, починаємо заповнювати інформацію:

  П. 1-3: Особиста інформація, а саме: прізвище, попереднє прізвище та ім’я. Щоб заповнити все коректно, перепишіть інформацію з вашого закордонного паспорта.

  П. 4: Дата вашого народження.

  П. 5: Місце вашого народження.

  П. 6: Країна вашого народження.

  П. 7: Ваше громадянство.

  П. 8: Ваша стать.

  П. 9: Ваш сімейний стан (неодружений, одружений).

  П. 10: Даний пункт повинні заповнювати тільки неповнолітні заявники, вписуючи в нього ПІБ, громадянство та адресу проживання батьків.

  П. 11: ІПН.Анкета на студентську візу в Польщу

  П. 12-16: Документ, за яким ви в’їжджаєте в Польщу. П. 12: тип документа (для цього необхідно вибрати правильний варіант в переліку і поставити позначку навпроти нього). П. 13: номер паспорта, п. 14-15: коли виданий та до якої дати дійсний паспорт, п. 16: орган, що видав паспорт.

  П. 17: Ваші контактні дані, за якими можна з вами зв’язатися (e-mail, телефон)

  П. 18: «чи ви постійно Проживаєте не в країні походження?». Це питання актуальне для тих, хто має документ, що дозволяє довгостроково і на законних підставах проживати в Польщі. Наприклад, karta pobytu або karta polaka. У відведених місцях необхідно прописати тип документа і його термін дії.

  П. 19: Ваша освіта;

  П.20: Місце навчання для студентів.Анкета на студентську візу в Польщу

  !!! Якщо ви бачите поля з зірочкою (*), знайте, що їх не повинні заповнювати родичі резидентів Шенгенської зони, Європейського Економічного простору та Швейцарії. Якщо ви ставитеся до таких громадян, то вам потрібно буде заповнити п. 34-35.

  П. 21: Мета поїздки, а точніше підстава для отримання візи. Вам необхідно вказати, що ваша мета – навчання.

  П. 22: Країна для в’їзду. У нашому випадку це Польща.

  П. 23: Країна, через яку ви будете в’їжджати в Польщу. Це може бути, наприклад, Угорщина, її і вказуєте.

  П. 24: Кількість попередніх перетинів кордонів з Польщею;

  П. 25: Загальна кількість днів перебування у Польщі.

  П. 26: Шенгенські візи, які вже були вами оформлені у попередні 3 роки. Якщо такі були, вписуєте період дії «від» і «до».

  П. 27: Інформація про те, чи надавали ви відбитки пальців при оформленні попередніх віз.

  П. 28: Цей пункт для тих, хто їде транзитом через Польщу. Так як наше місце навчання саме Польща, даний пункт пропускаємо.

  Анкета на студентську візу в Польщу

  П. 29-30: Дати запланованого в’їзду і виїзду з Шенгенської зони.

  П. 31: Контактні дані сторони, яка вас запрошує. Якщо ви їдете на навчання, можете вписати інформацію про ВУЗ.

  П. 32: Заповнюється, якщо ви їдете в гості до друзів або родичів. У нашому випадку пропускаємо.

  Анкета на студентську візу в Польщу

  П. 33: З перерахованих пунктів необхідно вибрати того, хто є спонсором поїздки, хто буде оплачувати ваші витрати в Польщі.

  П. 34-35: Заповнюють лише ті, у кого є родичі в Євросоюзі, ЄЕП або Швейцарії.

  П. 36: Місто і дата заповнення анкети (наприклад, Dnipro, 2019.02.07)

  П. 37: Ваш підпис.

  У нас можна купити обов’язкову медичну страховку для студентської візи в Польщу, вартість можете дізнатися за посиланням тут

  Заповнення анкети на національну візу для довгострокового навчання

  Бланки анкет для шенгенської, так і для польської національної візи ідентичні. Вище ми розглянули всі пункти детально, а заповнення в паперовому вигляді нічим не відрізняється від попереднього варіанту.

  Заповнення анкети в електронному вигляді

  Якщо ви не хочете заповнювати анкету від руки, можна скористатися онлайн сервісом для заповнення. Для цього необхідно перейти на secure.e-konsulat.gov.pl Міністерства закордонних справ Польщі. На їх ресурсі ви заповнюєте анкету, роздрукуйте її та надаєте в Консульство разом з підготовленим пакетом документів. Також одночасно ви можете записатися на прийом до найближчого Консульського відділу.

  Сайт дозволяє вибрати тільки Консульства в залежності від міст. Але ви можете подавати документи і у Візові центри. Відмінність в тому, що в Консульстві ви не будете платити додаткових зборів за послуги, але ось черги там дійсно великі. Тому, вибирати тільки вам, ви хочете заощадити час або гроші.

  Отже, переходимо до заповнення. Як тільки ви перейшли на сайт, необхідно вибрати мову. Це ніяк не вплине на результат, але вам буде набагато зручніше.

  Далі вибираєте країну Україна і ваше місто. І вам буде запропоновано адреса установи. Після цього вибираєте тип візи, в нашому випадку «національна» і зазначаєте, чи необхідний вам запис на прийом до Консульства. Якщо запис потрібен, обираєте пункт «Zarejestruj formularz», якщо ж ви хочете подати документи у Візовий центр, то вибирайте «Wypełnij formularz».

  Щоб заповнити анкету онлайн, переходимо на сайт secure.e-konsulat.gov.pl і прописуємо адресу установи, у який в подальшому будемо подавати документи.

  1. Щоб перейти до заповнення анкети, необхідно у списку ліворуч вибрати кнопку «Національна Віза — Зареєструйте бланк».
  2. Ви побачите інформацію по заповненню анкети. Щоб пройти далі, введіть дані CAPTCHA, які ви побачите на екрані.
  3. Далі обираєте пункт «Національна віза» і клікаєте по «Зареєструватися».
  4. Вибрати із запропонованого списку дат ту, яка вам підходить і знову натискаєте «Зареєструватися».

  Далі ви побачите електронну версію анкети, дублюючу паперову форму заяви на шенгенську візу. Ми не будемо знову розглядати кожен пункт, їх ви можете переглянути на початку статті. Пам’ятайте, щоб заповнити анкету онлайн, вам буде виділено обмежений час. Найчастіше вказують 30 хвилин або годину. Тому, перш ніж почати заповнення, ознайомтеся з нашим матеріалом ще раз, щоб прискорити процес.

  Підсумки

  Отримання візи є обов’язковою умовою для легального навчання в Польщі. Тому, заздалегідь займіться процесом збору документів, заповненням анкети. Консульства вимагають, щоб документи були оформлені правильно, складені в правильному порядку, а анкета була заповнена розбірливо і правдиво. Тому, уважно ознайомтеся з нашим матеріалом, і нехай подача документів буде легкою.

  З цією статтею також цікавляться:

  Що таке Karta absolwenta, які переваги вона дає українським випускникам у Польщі? Полицеальная школа в Польщі і в неї вступити Яка вартість навчання в Польщі для іноземців.
  Що таке Karta absolwenta, які переваги вона дає українським випускникам у Польщі? Скільки коштує страховка на студентську візу до Польщі Яка вартість навчання в Польщі для іноземців.

  Якщо залишилися питання-пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливого навчання, дякуємо за звернення! 

  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Карта часового побыта для студентов

  Карта часового побиту для студентів

  5 / 5 ( 16 голосов ) Посвідка на тимчасове проживання для студентів з України …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  84 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Nataliia
  Nataliia
  2 місяців назад

  Заповнена анкета.
  Добрий день. Хто-небудь особисто заповнював анкету на візу онлайн? Це дуже важко?

  Юрчик
  Юрчик
  Відповідь для  Nataliia
  2 місяців назад

  Все залежить від вашого АЙ-КЬЮ

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Юрчик
  2 місяців назад

  Я думаю, вище ніж у Вас. Я хоча б знаю, як правильно пишеться це слово.

  Юрчик
  Юрчик
  Відповідь для  Nataliia
  2 місяців назад

  Так чого ти тоді питаєш курка?

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Юрчик
  2 місяців назад

  Назвати незнайому жінку куркою може тільки справжнісінький ПІВЕНЬ. Цікаво, а ображати можеш тільки в соцмережах? Ти мені це в очі скажи. Тільки перед цим зад добре вимий.

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Nataliia
  2 місяців назад

  Вона глючная, краще pdf заповнити, скачати і роздрукувати.

  Vika
  Vika
  Відповідь для  Сергій
  2 місяців назад

  ПДФ вже не приймають

  Алёна
  Алёна
  Відповідь для  Vika
  2 місяців назад

  Приймають пдф

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Алёна
  2 місяців назад

  Так приймають чи ні? Де можна дізнатися 100%? Дякую.

  Tati
  Tati
  4 місяців назад

  Vfs global анкета

  Хлопці хелп!
  Намагаюся заповнити анкету на оф сайті і мені цілий день видає помилку
  Час сесії вийшов
   хто стикався
   ????

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Tati
  4 місяців назад

  Я встиг заповнити першу сторінку, і на цьому все. Тому краще в pdf заповнити.

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Tati
  4 місяців назад

  Спробуйте інший браузер.

  аа
  аа
  Відповідь для  Tati
  4 місяців назад

  Я встиг навіть дві анкети заповнити в середині лютого, але все одно подавав в ппва анкету заповнену в ПДФ. Я дуже багато разів писав на цьому сайті про ПДФ, шукайте

  Василь Lonely_wolf
  Василь Lonely_wolf
  Відповідь для  аа
  4 місяців назад

  Скажіть, а останні два пункти в pdf-форматі ви набирали на комп’ютері? Тому у мене не набираються пункти дата і місце складання анкети. Або їх потрібно заповнювати від руки?

  аа
  аа
  Відповідь для  Василь Lonely_wolf
  4 місяців назад

  Дата, місто і підпис х2 писав від руки

  Василь Lonely_wolf
  Василь Lonely_wolf
  Відповідь для  аа
  4 місяців назад

  Спасибі за інформацію.

  Василь Lonely_wolf
  Василь Lonely_wolf
  Відповідь для  аа
  4 місяців назад

  Заповнювали всі без винятку поля, як написано на сайті VFS global?

  аа
  аа
  Відповідь для  Василь Lonely_wolf
  4 місяців назад

  Так, всюди писав N / A

  Василь Lonely_wolf
  Василь Lonely_wolf
  Відповідь для  аа
  4 місяців назад

  Ще раз дякую.

  Tetiana
  Tetiana
  Відповідь для  Tati
  4 місяців назад

  Зараз заповнюється в ПДФ форматі) на головній сторінці візового зможете знайти посилання

  Василь
  Василь
  Відповідь для  Tati
  4 місяців назад

  Постійно вибиває таку помилку, один раз пропустило, встиг заповнити 1 етап. І все …

  Serhii
  Serhii
  4 місяців назад

  Виїзд по студентській візі
  Підкажіть будь ласка, хто-то виїжджав за студентською візою? НЕ хочеться сидіти коридор. Є якісь підводні камені в цій візі або проблеми при перетині кордону, просто запрошення роблять швидко за пару днів на відміну від воевуди 3-4 місяці.

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Serhii
  4 місяців назад

  Шукайте проблеми якщо Ви не є студентом

  Serhii
  Serhii
  Відповідь для  Андрій
  4 місяців назад

  Так може сезонне?

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Serhii
  4 місяців назад

  Сезонне або Воєвудське ще краще

  Serhii
  Serhii
  Відповідь для  Андрій
  4 місяців назад

  Воевуду чекати дуже довго, до трьох місяців (

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Serhii
  4 місяців назад

  Нічого не поробиш. З липовим студентським ще гірше а як піймають -Може бути заборона на в’їзд.

  Nameis
  Nameis
  5 місяців назад

  студентам без карантину?
  чи можу я поїхати в Польшу по запрошенню на навчання «кандидат на вступ» без карантину? Хтось так їхав?
  Дякую

  Макс
  Макс
  Відповідь для  Nameis
  5 місяців назад

  По факту я думаю це рівняється з тим що ви студент і не повинні проходити карантин. Але краще запитати у вашого навчального закладу.
  І попросіть засвідченіє про науку в ньому

  Nella
  Nella
  5 місяців назад

  Анкета в візовий

  Хтось уже пробував реєстрацію на VFS? У мене не виходить зареєструватися. Можливо сайт ще не працює.

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Nella
  5 місяців назад

  Я вчора теж пробував реєструватися але не вийшло сьогодні дзвонив Агентства де роблять анкети вони ще самі нічого не зрозумів сказали що передзвонить коли розберуться я не знаю що робити мені 11 Числа подавати документи

  аа
  аа
  Відповідь для  Nella
  5 місяців назад

  Вчора реєструвався, але сайт кривий. І Нема нового 34 пункту в анкеті. Сказали що заяву можна буде реєструвати тільки після 8 числа

  Станіславівна
  Станіславівна
  Відповідь для  аа
  5 місяців назад

  Що ж робити тим у кого подача 8-9 числа?

  аа
  аа
  Відповідь для  Станіславівна
  5 місяців назад

  Запитати в тех підтримці. А так думаю спробувати і через сайт зареєструватися і вручну написати. Ну раптом якщо їм щось не сподобається нехай самі заповнюють по 100 грн …

  Nella
  Nella
  Відповідь для  аа
  5 місяців назад

  Як ви зареєструвалися у мене щось не йде ((

  аа
  аа
  Відповідь для  Nella
  5 місяців назад

  Вчора без проблем зареєструвався

  Nella
  Nella
  Відповідь для  аа
  5 місяців назад

  Щоб сторінку перезавантажити у вас вибиває 30 хвилин перерви?
  І ще як заповнив наприклад першу сторінку що ви натискаєте? «Зберегти» або «наступна сторінка»?

  аа
  аа
  Відповідь для  Nella
  5 місяців назад

  Вчора тільки 1 раз була проблема з цими 30 хвилинами, більше НЕ було. Спочатку зберегти, потім наступна сторінка.

  Ще один баг, я не можу вибрати звичайний паспорт. Коли вибираю в самій анкеті не ставить галочку …

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  аа
  5 місяців назад

  Зареєструвався з горем навпіл
  мало не побили всю техніку
  почав заповнювати дійшло до проїзного документа який повинен був документ не знаю
  кинув
  нервів Бракує
  в старій анкеті було все просто

  аа
  аа
  Відповідь для  Nella
  5 місяців назад

  online.vfsglobal.com/OnlineVAF-Poland/Account/RegisterUser

  Єгор
  Єгор
  Відповідь для  Nella
  5 місяців назад

  Інструкція щодо заповнення є тут https://multi-viza.com.ua/viza/kak-zapolnit-anketu/

  Igor
  Igor
  Відповідь для  Nella
  5 місяців назад

  Це якісь нововведення?
  Я подавав документи до візового центру 2 числа, просто оплатив зборів, мені призначили дату, і я прийшов і подав, ніде НЕ реєструвався на подачу)

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Igor
  5 місяців назад

  Справа в тому що, з 8-го числа папірці заповнені від руки не приймаються.

  Igor
  Igor
  Відповідь для  Олександр
  5 місяців назад

  Можна детальніше?

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Igor
  5 місяців назад

  Прочитав, що після 8-го числа, анкети які будуть заповнені в ручну (тобто ручкою, олівцем, фломастером і так далі), прийматися не будуть.

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Nella
  5 місяців назад

  Все проти людей

  Taras
  Taras
  5 місяців назад

  Виготовлення візи в Херсоні

  Доброго времени суток, підкажіть, скільки потрібно мати на рахунку на карті, щоб відкрили студ. візу? Хто робив, відгукніться

  Макс
  Макс
  Відповідь для  Taras
  5 місяців назад

  15к по-моєму, я робив.

  Taras
  Taras
  Відповідь для  Макс
  5 місяців назад

  Дякую) А в якому візовому центрі ви робили?

  Макс
  Макс
  Відповідь для  Taras
  5 місяців назад

  У Вінниці. Але візу не отримала. І 3 одного і подружка теж не отримали. Хоча всі інші в інших візових отримали норм. Хз з чим це пов’язано. Але в Вінниці немає сенсу робити студентські візи …

  Natalia
  Natalia
  6 місяців назад

  Якою мовою?
  Якою мовою повинна бути анкета для візового центру?

  Kateryna
  Kateryna
  Відповідь для  Natalia
  6 місяців назад

  Формуляри є на укр., Польськ., Англ.
  Анкета заповнюється латинськими літерами (abcdefg), кирилиця (абвгдж) не допускається.

  Natalia
  Natalia
  Відповідь для  Kateryna
  6 місяців назад

  Дякую

  аа
  аа
  Відповідь для  Natalia
  6 місяців назад

  Нема різниці. Укр / підлога / англ

  Alexsandrovna
  Alexsandrovna
  6 місяців назад

  Віза.
  Добрий день. Подавала документи через нову пошту. У мене воевуда з 22.01 повинна бути відкрита. Але в анкеті вказала дату виїзду 5.02. Але після свят подзвонив роботодавець і сказав раніше виїхати. Дивилася інформацію пише. Передано з консульства в візовий центр. Документи ще не готові до видачі ?? Підкажіть будь ласка, як це розуміти? Коли буде готова віза?

  Bohdan
  Bohdan
  Відповідь для  Alexsandrovna
  6 місяців назад

  Це добре що там вже в середньому в консульстві 10 робочих днів чекайте

  Олександр
  Олександр
  7 місяців назад

  Заповнення візової анкети

  Для подачі через нову пошту можна заповнити бланки анкети на комп’ютері, потім роздрукувати і підписати бути все написано ручкою?
  Якщо заповнювати від руки то все великими літерами?

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  Я набирав на комп’ютері. А у візовому писав все від руки. Як вам зручніше. Букви великі звичайно.

  Tarik
  Tarik
  Відповідь для  Анатолій
  7 місяців назад

  Все пишеться великими літерами?

  Миколай
  Миколай
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  через Acrobat Reader DC, завантажити цю програму, внести туди анкету, віддрукувати і роздрукувати на принтері, тільки потрібен новий зразок діючий з 1 грудня

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Миколай
  7 місяців назад

  А трансліт на латинський ви на якому сайті робили?
  Я якийсь знайшов, це нормально в словах виходить багато апострофів?

  Миколай
  Миколай
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  там є роз’яснення з цього приводу, пошукайте

  Дмитро
  Дмитро
  7 місяців назад

  Доброго вечора, відправив документи Новою Поштою, позвонили і сказали що не правильно заповнена анкета, підскажіть як довідправити документи??? 
  Чи можна звернутися в візовий центр чи потрібно відправляти Новою Поштою?

  Tarik
  Tarik
  Відповідь для  Дмитро
  7 місяців назад

  Добрий вечір. Скажіть, а що не так було з вашою анкетою?

  Наталья
  Наталья
  Відповідь для  Tarik
  7 місяців назад

  Коли відправляла документи, оператор не вклала чек, отож мені подзвонили з візового і попросили надіслати знову ж Новою поштою. Відправила і на наступний день документи відправили в консульство

  Tarik
  Tarik
  Відповідь для  Наталья
  7 місяців назад

  Ви ці 410 або 360 прямо на пошті оплатили, або треба йти в банк?

  Наталья
  Наталья
  Відповідь для  Tarik
  7 місяців назад

  На пошті

  Дарина
  Дарина
  8 місяців назад

  Карантин студенту

  Підкажіть будь ласка, як зараз йдуть справи з карантином для студентів українських вузів. Якщо їхати з Польщі в Україну, чи буде карантин чи ні?

  Den
  Den
  Відповідь для  Дарина
  8 місяців назад

  по ідеї карантину вам не потрібно

  Костік
  Костік
  Відповідь для  Дарина
  8 місяців назад

  ви укр студент, але повертаєтесь з Польші, правильно?

  Дарина
  Дарина
  Відповідь для  Костік
  8 місяців назад

  Так

  Костік
  Костік
  Відповідь для  Дарина
  8 місяців назад

  то не будете проходити, принаймні донедавна так було

  Vladyslav
  Vladyslav
  Відповідь для  Дарина
  8 місяців назад

  Якщо студент укр вузу то не повинно бути карантину.

  Мар'яна
  Мар'яна
  1 рік назад

  Підкажіть будь ласка, в рядку 19, 20 що потрібно прописувати при виготовленні візи для школярів?

  Мар'яна
  Мар'яна
  Відповідь для  Константин - визовый специалист
  1 рік назад

  А це місце в десь в інших документах має зазначатись?

  Мар'яна
  Мар'яна
  Відповідь для  Константин - визовый специалист
  1 рік назад

  Можете підказати де це вказується, бо ми ніби ніде не вказували місце проживання дітей.

  Мар'яна
  Мар'яна
  Відповідь для  Константин - визовый специалист
  1 рік назад

  Дякую за консультацію

  Віталій
  Віталій
  1 рік назад

  Доброго дня! як правильно надрукувати анкету з обох сторін аркушу чи кожна сторінка окремо?

  Оксана
  Оксана
  1 рік назад

  Син навчається у Польщі і у березні закінчується віза чи можна там залишитись ще на три місяці по безвізу?