Захворів в Польщі і не знаєш, які подальші кроки зробити?
4.7/5 - (13 голосов)

Що робити якщо захворів у Польщі?

Що робити якщо захворів у Польщі? Довге перебування за кордоном завжди пов’язане з великими стресами і навантаженнями. Тож не дивно, що рано чи пізно організм починає давати збої. Саме тоді ми і хворіємо. Якщо це невелика температура на відпочинку, то це не так страшно. Але що робити, якщо ти знаходишся на роботі за кордоном, і тебе раптово накрила хвороба? У даній статті ми розповімо вам, куди звертатися за допомогою, як викликати «Швидку допомогу» і які послуги при цьому можна отримати безкоштовно.

Зі статті Ви дізнаєтесь:

Види звернень при хворобі
Виклик швидкої допомоги
Види Pogotowie ratunkowe
Як же викликати Pogotowie ratunkowe?
Вартість виклику екіпажу «Швидкої допомоги»
За яким принципом працює служба Pogotowie ratunkowe?
Прийом у лікаря по запису
Вибір клініки і лікаря.
Запис на прийом.
Напрямок допрофільного фахівця.
Які документи вимагають в реєстратурі

Що робити якщо захворів у Польщі — куди звертатися під час хвороби

Залежно від серйозності захворювання і екстреності необхідної допомоги, ви можете або викликати «Швидку допомогу», або записатися на прийом до лікаря в лікарню за місцем проживання.
І ось тут хочемо відразу проінформувати вас про головну проблему польської медицини — нестачі кадрів. Незважаючи на велику кількість трудових ресурсів з України, все одно на цьому ринку відчувається явний брак робочих рук. Тому, якщо ви вирішили записатися до сімейного лікаря, вам доведеться довго чекати свого прийому. Можливо, навіть до тижня. Але якщо ви скаржитеся на різкі болі, вас можуть прийняти без черги та попереднього запису. Відразу їдьте в лікарню і почекайте в «живої черги» поки вас приймуть.

ЧТО ДЕЛАТЬ! ЕСЛИ ЗАБОЛЕЛ В ПОЛЬШЕ!ЧТО ДЕЛАТЬ! ЕСЛИ ЗАБОЛЕЛ В ПОЛЬШЕ!

Є також можливість вдатися до послуг «Швидкої допомоги». Але, на відміну від української, вона виїжджає лише на певний перелік симптомів, що вимагають термінового втручання. В іншому випадку вас може очікувати штраф за помилковий виклик. Тому, вивчіть симптоми, за якими ви точно можете викликати строкову невідкладну допомогу.

Виклик швидкої допомоги

Служба «Швидкої допомоги» в Польщі називається Pogotowie ratunkowe. Її можна викликати тільки в критичних станах. У Польщі до них відносяться:

 • Втрата свідомості;
 • Напади психічних захворювань;
 • Сильна кровотеча;
 • Гострий біль в кишечнику або шлунку;
 • Симптоматика серцевого нападу;
 • Судоми;
 • Харчове або інше отруєння;
 • Складні переломи, через які пацієнт не може самостійно пересуватися;


Також якщо ви знаєте про свої хронічні захворювання і періодичних загостреннях, скажіть про це оператору при виклику. При загостреннях «Швидка допомога» також виїжджає.

Види Pogotowie ratunkowe

Екіпажі швидкої допомоги діляться на 2 типи. Але, який саме послати до вас на виклик, вирішує диспетчер, а не пацієнт. Тому, дана інформація носить лише ознайомлювальний характер.
«P» — Загальна допомога, яка виїжджає на нескладні, непрофільні виклики. Найчастіше це фельдшер і медсестра.
«S» — Фахівці (профільні лікарі). На виклик приїжджає 3-4 людини. З них один профільний лікар, 2 медсестри або фельдшера і водій. Іноді водій може бути фельдшером з ліцензією на керування автомобілем.

Як же викликати Pogotowie ratunkowe?

Щоб зателефонувати в службу, досить набрати з мобільного телефону загальноєвропейський номер 112 або польський номер 999. Який би номер ви не набрали, вас автоматично перекине на диспетчера в Польщі. Після з’єднання з диспетчером, задається перелік питань.Найголовніші з них — це:

 • Інформація про пацієнта;
 • Симптоматика;
 • Місцезнаходження пацієнта.

 Як же викликати Pogotowie ratunkowe?

Постарайтеся якомога чітко описати диспетчеру симптоми. Адже саме в цей момент приймається рішення, який саме екіпаж до вас направити. У разі, якщо вам необхідна допомога профільних спеціалістів, а вам направлять екіпаж «Р» , то буде втрачено час на надання необхідної допомоги. Тому, будьте гранично уважні і повідомте все точно. Якщо ви погано володієте польською мовою, постарайтеся знайти поруч того, хто зможе вам допомогти і правильно описати все диспетчеру.

Вартість виклику екіпажу «Швидкої допомоги»

що робити якщо захворів у польщі Вартість виклику екіпажу «Швидкої допомоги»

Точна вартість наданих послуг залежить від багатьох факторів. Це і обсяг послуг, що використовуються препарати, факт госпіталізації та інше. Наявність страховки передбачає безкоштовне надання цих послуг. Тому, якщо туристу необхідна така допомога, він може сміливо скористатися викликом 999 . Адже всі туристи для в’їзду оформляють обов’язкове страхування. Але незалежно від наявності страховки, екстрена допомога надається всім нужденним . Тільки потім вирішується питання виду оплати і його розміру.

Якщо виклик був хибним або таким, що не відноситься до компетенції Pogotowie ratunkowe, то на пацієнта накладається штраф у розмірі до 1,5 тисячі злотих.

Але в ряді випадків, сума може бути на порядок вищою. Штраф очікує як власників страховки, так і без її наявності.

За яким принципом працює служба Pogotowie ratunkowe?

що робити якщо захворів у польщі За яким принципом працює служба Pogotowie ratunkowe?

Робота «Швидкої допомоги» в Польщі нічим не відрізняється стандартної.

 • Диспетчер приймає і оперативно обробляє дзвінок;
 • У залежності від симптомів, на місце прибуває екіпаж, в середньому це займає 5-10 хвилин;
 • Надання допомоги;
 • При необхідності, госпіталізація.

І хоча робота Pogotowie ratunkowe вважається стандартною, є ряд нюансів, на які хотілося б звернути вашу увагу.

  1. При виїзді заповнюється велика кількість паперів, які пацієнт повинен обов’язково підписати. Це збільшує період надання допомоги.
  2. Бригада обов’язково попросить документ, що засвідчує особу. Причому будь-який місцевий документ має пріоритет перед закордонним паспортом. Тому, якщо у вас є документ, виданий в Польщі, краще надайте його. Хоча, допомогу вам нададуть в будь-якому випадку.
  3. Якщо госпіталізація не обов’язкова, пацієнта залишають на тому ж місці, де він перебував. Врахуйте цей факт і даремно не розраховуйте на те, що з будь-якого місця вас потім привезуть додому. Добиратися доведеться самостійно.
  4. Якщо з пацієнтом в лікарню хоче поїхати хтось із сім’ї, в машину Pogotowie ratunkowe його не візьмуть. Найкраще викликати таксі і слідувати за машиною до лікарні.

Що робити якщо захворів у Польщі. Прийом у лікаря по запису

Якщо стан пацієнта не критичний, зверніться до лікаря за місцем проживання. Це може бути державна поліклініка, приватний кабінет або виклик лікаря додому. Вибирайте самі, що вам зручніше.

Що робити якщо захворів у польщі. Прийом у лікаря по запису

Наступні етапи виглядають так:

Страхування. Візьміть собі за правило завжди купувати страховку, перебуваючи за кордоном. Сума не велика, але в підсумку вона може вам допомогти і заощадити чимало коштів. Кожен аналіз в Польщі коштує 100-200 злотих, прийом у звичайного терапевта 300 злотих , а якщо звертатися до профільного фахівця, то коштувати це буде в рази більше . Тому, не економте на страховках і тоді всі наступні прийоми і аналізи вам обійдуться безкоштовно.

Вибір клініки і лікаря.

Будь-яка застрахована особа може сама вибирати клініку, в якій вона хоче обслуговуватися. А якщо вона вас не влаштовує, або хочете іншого лікаря, ви можете їх змінити 2 рази в рік. Хоча і за доплату, але приємно усвідомлювати, що у вас завжди є право вибору.

що робити якщо захворів у польщі Вибір клініки і лікаря.

Щоб не платити за перехід в іншу клініку, спочатку зверніть увагу на такі важливі речі:

Розташування клініки. Щоб не їхати через все місто на прийом, віддавайте перевагу клінікам в своєму районі. Це значно заощадить вам час і гроші, якщо ви будете їздити туди на таксі. Адже в поганому стані на громадському транспорті не наїздишся.

Дізнайтеся, які фахівці є в штаті клініки, і які аналізи вони роблять. Це важливо, щоб не обслуговуватися в декількох місцях за додаткову плату.

 • Часто іноземці не знають польську мову. Якщо це можливо, знайдіть лікаря, з яким ви зможете розмовляти на зрозумілій вам мові. Так спілкування пройде набагато комфортніше, і діагноз буде більш точним.
 • Графік роботи. Часто клініки працюють лише у чітко визначений час, крім свят і вихідних. Але все ж уточніть, можливо вам пощастить і ви зможете обслуговуватися нехай не в цілодобовій клініці, але хоча б з більш гнучким графіком.


Заява. Щоб лікар вас прийняв, необхідно написати відповідну заяву в реєстратуру. Після цього вас направлять до лікаря, дадуть його контакти.

Що робити якщо захворів у Польщі — запис на прийом.

Зазвичай попередній запис пацієнти здійснюють через Інтернет або зателефонувавши в реєстратуру. Через нестачу кадрів, вільне місце у лікаря може з’явитися тільки через кілька днів. Якщо біль гострий, можете відразу йти до лікаря, без запису . Але «живу чергу» ніхто не відміняв, тому постояти під кабінетом все ж доведеться . Якщо у вас є можливість, зверніться в приватний кабінет. Це буде коштувати дорожче, але допомогу вам нададуть набагато швидше.

Направлення до профільного фахівця.

Первинний огляд завжди здійснює терапевт. Саме він дає направлення до вузькопрофільного фахівця. І вже з цим направленням ви записуєтеся до наступного лікаря.
Існує певний перелік лікарів, до яких ви можете записатися безпосередньо. Це, наприклад, гінеколог, венеролог і інші. Перелік для кожної клініки різний, але його ви можете дізнатися прямо на місці.

Що робити якщо захворів у Польщі. Які документи вимагають в реєстратурі

Що робити якщо захворів у польщі. Які документи вимагають в реєстратурі

Найчастіше, досить паспорта і страховки. Якщо страховки на руках немає, можна надати:

 • документ з ZUS;
 • довідку з місця роботи;
 • документ, виданий центром зайнятості.

Якщо термін дії страховки закінчився або ви її і зовсім не оформляли, відразу повідомте про це в реєстратурі. Вони підготують вам рахунок за надані клінікою послуги.

Хворіти завжди погано, вдома чи за кордоном. Але, на жаль, від цього ніхто не застрахований. Тому, озбройтеся отриманою інформацією, обов’язково оформіть страховку, і нехай процес одужання буде для вас легким.

Що робити якщо захворів у Польщі — З цією статтею також цікавляться:

Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі для українців та інших іноземців Медична страховка NFZ в Польщі: скільки доведеться заплатити українцю?
Розрахунок і отримання лікарняного в Польщі для українців та інших іноземців Медична страховка NFZ в Польщі: скільки доведеться заплатити українцю? Медична страховка в Польщу

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Костянтин – візовий фахівець

Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

Смотрите также

Що потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців

Що потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців

4.7/5 - (16 голосов) Народження дитини в Польщі для українців Народження дитини в Польщі — …

Подписаться
Уведомление о
guest
150 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Дмитро
Дмитро
1 рік назад

стоматолог
Підкажіть будь ласка чи стоматолог в Катовіцах, або в Доброва — Гурнічна, який більш менш розуміє по-українськи або по-російськи?
І приблизно скільки буде коштувати видалити нерв? Хто то може вже видаляв.

дядько
дядько
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Знімання робив пломбу, з чищенням каналу, то 900 злотих.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  дядько
1 рік назад

Жесть ціни, спасибі

Ivan
Ivan
Відповідь для  дядько
1 рік назад

мда (

Aleks
Aleks
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

У Катовіце і Домброве не скажу, але є знайомий стоматолог-українець в Ченстохові. Це ~ 60 км від Катовіце.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

Зрозумів, а якщо що можна тіл, зателефонувати хоча б ціни дізнатися

Aleks
Aleks
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

m.facebook.com/groups/696370700571768/permalink/1337202313155267/

Валентин
Валентин
1 рік назад

Зуб мудрості і Польша
Всім привіт, в мене дуже нагальне питання: скільки буде коштувати вирвати зуб мудрості в Польші? Інші варіанти типу вибити чи ще щось не розглядаю))) Територіально знаходжусь у Варшаві

Віктор
Віктор
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

150 злотих мінімум

Валентин
Валентин
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

недешеве задоволення

дядько
дядько
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

750-900 злотих.

Віктор
Віктор
Відповідь для  дядько
1 рік назад

Чи не розчаровуй людини

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

як-то додзвонювався в стоматологію в Варшаві. там в них черги, але якщо трошки доплатити, то можуть і впихнути в перші ряди.
візьміть телефон в руку, відкрийте гугл-карти, вбийте в пошук зубника в Варшаві, знайдіть оних, зателефонуйте і запитайте.

Валентин
Валентин
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

так і буде))

Rawij
Rawij
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

У мене поруч боліло 2 зуба вони були під коронкою, зняли коронку і видалили зуб гірше 1, 300 злот

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

може все таки дешевше вибити буде?)))

Роман
Роман
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

А ти НЕ помічав що дуже багато поляків ходять з гнилої і дірявої пащею?) Якщо їм дорого, то уяви як для тебе буде)) хоча, зауважив що поляк краще на жрачку бабки витратить, ніж себе на зуби. Теж саме і з одягом. Секонд на секонді по всій Польщі) і коли завезення товару, то можна зайти себе для роботи що то купить-повний магазин поляків, штовхаються, вихоплюють все з рук .. Як то поросята

Alina
Alina
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

У минулому році була така ж проблема. Якщо йти до приватного лікаря 1 прийом починається від 100 злотих візит. Потім вам роблять томографію, +50 злотих, щоб побачити як лежить зуб і тд. Після цього за кожен зуб називають ціну, і рекомендують перед вирваних зуба пройти чистку +150 злотих. Загалом у мене було 4 зуба мудрості і рахунок в 3000 злотих, тому поїхала в Україні. Зробили операцію і лікування продовжила в Польщі через zus.
Спробуйте звернутися в поліклініку якщо є zus. Вони також мають стоматологів.

Ivan
Ivan
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

Співчуваю. це серйозно

І ванна
І ванна
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

150-170

Ist
Ist
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

Дешевше тільки в Україні, хоча і там ціни від 1000 грн. в міській лікарні

Валентин
Валентин
Відповідь для  Ist
1 рік назад

у нас набагато дешевше))

Ist
Ist
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

Давно не були там)

Ivan
Ivan
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Мені в Україні безкоштовно виривали у державній

Ist
Ist
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

Давно?)

Ivan
Ivan
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Року 4 тому

Ist
Ist
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

Рвав в листопаді 2020 року, ціна була за верхній тисячі 1000

Yulia
Yulia
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Уже 1400 грн в маленькому містечку
а що говорити про великі міста (

Ist
Ist
Відповідь для  Yulia
1 рік назад

Ось ось

Ivan
Ivan
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Мда. Дуже дорого для державної клініки. У мене в Хмельницькому схоже дешевше. Друк фотополімерна до 380 грн. Перед поїздкою до Польщі робили повну реставрацію зуба за 1000

Ist
Ist
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

клас

Aleks
Aleks
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

Ну так подзвони в стоматологію і дізнайся. Швидше буде.

Валентин
Валентин
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

і думав можливо хтось знає так, і є ж ще різні стоматології мабуть, як у нас

Aleks
Aleks
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

Якщо інформація допоможе, то скажу так: передостанній зуб зверху справа (не пам’ятаю як називається), видалив нерв, почистив канали, потім канали запломбували, вставили штифт і зверху наростили, типу новий зуб. Обійшлося в півтори тисячі. Відвідував лікаря в три рази. Все разом з рентгеном і відбілювання. Перепрошую за термінологію)))

Валентин
Валентин
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

все супер, дякую що розповіли! Я звичайно знаю що це дуже дорого тут, але сподівався на диво)) мені просто цікаво чи є якісь дешевше / дорожче клініки, або в них + — на пару злотих однакові ціни цілому.

мом
мом
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

Це в Польщі або в Україні?

Ist
Ist
Відповідь для  мом
1 рік назад

У Польщі мається на увазі.

Саша
Саша
1 рік назад

Нелегал може звернутися в лікарню?

Закінчилась віза 12 лютого.
Агентство каже, що подало мене на карту ще ло 12 лютого, проте підтвердження ніякого немає. Скажіть чи можу я звернутися у лікарню? І чи нічим мені це не грозить?

Наталя
Наталя
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Якщо є песель або NIP можна спокійно йти в пшіходню NFZ.Вас безкоштовно обслужать. Всі візи в період карантину автоматично продовжуються.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Візи продовжені через карантин. Ще не в курсі чи як?

Mark
Mark
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Візи продовжені а страховки немає!

аа
аа
Відповідь для  Mark
1 рік назад

Всім пофіг на ці українські страховки. Якщо ти працюєш легально роботодавець платить польську страховку ЗУС, по ній і йди в лікарню

Ален
Ален
Відповідь для  аа
1 рік назад

Контрольне слово «якщо», в підсумки роботодавець нічого НЕ відраховував і вся легальність перетворюється на пшик. Якщо всім пофіг на страховки, навіщо роблять? Їдьте без неї

аа
аа
Відповідь для  Ален
1 рік назад

А без страховки візу НЕ відкриють … Тому і роблять ці даремні страховки

Мухаморич
Мухаморич
Відповідь для  аа
1 рік назад

Так може це схема чисто візового і страхових компаній. в віз.центра там же список від 1.12.2020 які страхи актуальні. А консулу воно і не треба і погранцам … Тільки що згенерував

аа
аа
Відповідь для  Мухаморич
1 рік назад

Якщо не помиляюся я цей список бачив на сайті стража граничного, потрібно пошукати

Мухаморич
Мухаморич
Відповідь для  аа
1 рік назад

Провідна, або що ти ще там хочеш

Мухаморич
Мухаморич
Відповідь для  аа
1 рік назад

А аа

Юрій
Юрій
1 рік назад

Корона

Добрий день, хто підкаже куда звертатись якщо захворів, та пропав нюх, самопочуття погіршуеться, температура коливаеться 37-38,5 ліки приймаю.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Я як лікар рекомендую досить пити рідини, і при температурі парацетамол 500 мг / тбл 1 таб 4 рази на день, або Ібупрофен 400 мг / тбл 1тбл 4 рази на день. Якщо температура до 38 то пити тбл не обов’язково

Юрій
Юрій
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Дякую 

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

нюх пропасти може навіть через грип, не обов’язково корона.
я ось ще одне напишу, якщо присутні якісь неприємні відчуття в організмі, яких раннє НЕ відчував, то може і корона.
так само може виник почуття зради.
воно може бути схоже на зраду як після п’янки, але там більше тахікардія викликає такі почуття.

bez
bez
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

na cmentarzu od razu! знайшов де питати. Один з глистами, інший з рукою, половина і так на голову хворіє. Тут НЕ вилікують, а якщо підкажуть що купить в аптеці, то завтра вже з богом привітатися …

Юрій
Юрій
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Дякую всім за поради!

адвокат
адвокат
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

НЕ вір в цей псевдовірус

аа
аа
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Я перші дні тільки температуру збивав і все, далі організм сам справився з заразою без всяких антибіотиків

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

В аптеку за барбітуратами для зняття симптомів

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

старайся з антибіотиками поменше гратися, вони то якраз послаблюють імунну захист.

Ivan
Ivan
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Pogotowie 112

Олег
Олег
1 рік назад

Швидка
Всім привіт. Приїхав до Польщі після карантину приїхав на одну роботу і сьогодні мав би йти на неї але мені шось дуже погано і потрібно викликати швидку, але так як я піся породження карантину в мене немає грошей. Шо мені робити?

Piz
Piz
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Бухав на карантині?

Олег
Олег
Відповідь для  Piz
1 рік назад

Було шось 2 рази

Piz
Piz
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Не думаєш, шо це від того?

Олег
Олег
Відповідь для  Piz
1 рік назад

Ні. Мені здається шо це апендицит, але не впевнений

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 рік назад

А як ти збирався жити по першій зп якщо у тебе після карантину вже немає грошей? Якщо проблема виключно в грошах так є родичі / друзі, є банківські картки, на них говорять можна переводить гроші.

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 рік назад

Ууу який ти розумний, серйозно так кажуть? А я навіть не знав.
Я ради питаю а не нотації хочу почути

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 рік назад

А що ти хотів почути? Ти хотів щоб до тебе в чергу вишикувалися бабла дати? Або ти не знаєш що потрібно в будь-якому випадку до лікаря?

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 рік назад

Так питання нормально сформульоване, я не винен що ти українську мову НЕ розумієш

Xena
Xena
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Якщо не пройде по знеболюючим, зателефонуйте знову там де дзвонили, якщо Вам стане набагато гірше телефонуйте в швидку (999) обов’язково розкажіть всі Ваші симптоми і від коли почалося, якщо у Вашому житті, щось загрожує, швидка приїде з будь-якого

Наталя
Наталя
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Якщо апендицит, то небезпечно знеболює

Xena
Xena
Відповідь для  Наталя
1 рік назад

Я йому не поставила діагноз, а лише переписала то, що він писав (як дзвонив до лікарні, лікар сказав знеболююче взяти), тільки не бачу де це написано

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Олег
1 рік назад

зі швидкими у них не так як у нас, а й у нас уже вводять або ввели таку ж систему.
термінові, а не термінові. приїдуть через добу або взагалі НЕ приїдуть, а дадуть консультацію.
повідом керівництву, координатору, подзвони в страхову порадься.
попроси грошей в родичів або у знайомих, може і керівництво або агенція допоможе.

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Олег
1 рік назад

У вас повинен бути договір страхування, зателефонуйте на номер гарячої лінії вказані в договорі, повідомте свої симптоми, якщо випадок страхової то швидка і лікування повинне бути безкоштовне.

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

Зараз так зроблю, спасибі

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Але рекомендую звернути увагу на деякі нюанси в договорі, щоб вам хоч не відмовили, якщо будете говорити що ви приїхали працювати то передбачає це договір, тому що зазвичай це туристичне страхування, якщо вам погано вже давно, кілька днів то це не потрібно говорити, тому що договори зазвичай передбачають негайне звернення у разі погіршення здоров’я, а це це може бути причиною відмови …

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

Але я ще не підписав умову то нічого?

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Я думаю це не має значення, вас повинні питати з якою метою ви приїхали в Польщу, тому краще подивіться в договорі.Але як правельно вчинити вирішувати вам.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Ще є страховка, там навіть спеціально виділяють маркером контактні телефони за якими можна проконсультуватися.

Kris
Kris
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Треба дзвонити за номером гарячої лінії карантинної. І скажіть їм про ваші симптоми.

Леша
Леша
1 рік назад

Може хто знає чи можна як то викликати травматолога на будинок у Вроцлаві? Мама впала і пошкодила ногу, схоже що колінної чашечки змістилася, вона сидить на підлозі і навіть встати не може, в швидку дзвонили сказали добірайтесб самі до лікарні а то каретка приїде тільки вранці, а я навіть підняти її не можу так як при найменшому русі нога дуже болить, і не знаю що тепер робити.

Денис
Денис
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Знайти хто допоможе брати таксі бус і везти.

Леша
Леша
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Так машина є, підняти її не можу, говорить що біль неможлива.

Денис
Денис
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Таблетками біль прибити.
Є з будь-якого нормальні по сусідству допоможуть, питай.
Я б викликав таксі і таксисту заплатив три такси, ні або як то так.

Дима
Дима
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Везіть самі, оце Європа, ось це сервіс.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Медицину створювали для себе і вони нею і користуються! А ми яким боком до неї? Страховки не платимо итд ….
І потім медицина краща але не ідеальна.

Анна
Анна
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Служба спасенія.но хз, платна вона чи ні. Ну а так да, таксі і попросити таксиста допомогти. Благо в приберіть повно наших працює.

Валик
Валик
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Бро, непроста ситуація, тримайся! Все буде ОК!

Катя
Катя
Відповідь для  Леша
1 рік назад

А ви в якому місті? Невже з наших ніхто не відгукнеться ?! Зрештою телефонуйте в поліцію, нехай напружують службу порятунку.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Жесть. Допоможи вам Господь!

Влад
Влад
Відповідь для  Ульяна
1 рік назад

Господь спить в такий час.
Господь спуститься і не буде ні кого носити.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Влад
1 рік назад

Правильно. Він призведе потрібних людей і обставини.

Саша
Саша
1 рік назад

У мами різко температура піднялася, вона там одна, я в Україні, підкажіть хтось може стикався, як збити і одужати .. Таблетки, швидка .. Що робити?

Жека
Жека
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Нехай купить цинк в аптеці, дуже хороший в перші дні хвороби.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Для початку можна спробувати парацетамол (paracetamol) тільки памьятайте всі ліки приймати, після консультації з лікарем або фармацевтом.

Егор
Егор
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Коротше як у мене було .. піднялася температура різко до 38. Інших ніяких симптомів, взяв вихідний на пару днів і пив багато чаю і лежав, температура спала, вийшов на роботу і через три дні виявив що зовсім не відчуваю запаху .. Коротше засадив себе на самоізоляцію на два тижні, особливого лікування не було, пив далі чай і аспірин. Через тиждень відчув задишку і вже стало якось не по собі. Пішов в бліжаюшую клініку яка співпрацює з NFZ. заповнив декларацію і мене прийняв лікар, послухав легені, сказав що все ок, але про всяк випадок відправив робити рентген і здавати кров з вени. В результаті аналіз в нормі, рентген теж. Повністю все безкоштовно.

Стас
Стас
Відповідь для  Саша
1 рік назад

У мене недавно була 38.8 збив до 37.5 пішов в лікарню, за симптомами трохи соплів були і більше нічого, лікар виписав антибіотик і ще таблетки від нежиті не пам’ятаю назву і сказав пити все 5 днів, якщо буде погано, то знову на прийом, якщо немає , то на роботу.

Ира
Ира
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Якщо мама працює легально, то вона має медичне страхування. Їй потрібно звернутися в лікарню або найближчий медпункт.

Саша
Саша
Відповідь для  Ира
1 рік назад

А в Україні можуть відправити?

Ира
Ира
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Якщо легальна робота, просто випишуть лікарняний і призначати лікування. Вилікується і далі буде працювати. Здоров’я важливіше!

Иванна
Иванна
Відповідь для  Саша
1 рік назад

В Польщі хворіють люди як і скрізь не планеті Земля, не панікуйте візьме вільний підлікуватись, отлежітся.Чаек, порошочкі, пропотіла і як скельце. Маму не лякайте ніхто її не забере і не обідіт.Здоровья!

Стася
Стася
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Арар в бедренке нехай купить і вип’є, це аналог парацетамолу, зіб’є температуру і потім в лікарню.

Игорь
Игорь
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Запарили зі своїм ковідом, як кашель, температура вже ковід, ааа все пропало … ковід відмінна хвороба виявляється, з його появою все інші хвороби зникли.

Саша
Саша
Відповідь для  Игорь
1 рік назад

Причому тут до вид ??? Тут і слова про нього немає !!!!

Игорь
Игорь
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Ну а до чого тоді паніка? До чого ця тема? Ніколи не було температури? Не знаєте як лікувати ?? Або що?? Що терміново ???

Дима
Дима
1 рік назад

Доброї ночі! Перебуваю зараз в місті Кошалін.
Як звернутися до лікаря так як не знаю мови.
Може хтось підкаже доктора який знає російську мову. Спасибі за відповідь!

Дина
Дина
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Якщо не екстрена допомога, то для початку в пшеходню.

Лев
Лев
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Звертайтеся спочатку в пшеходню де склали декларацію.

Глеб
Глеб
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Треба йти в пшіходню до сімейного лікаря, потрібен песель що б змогли вас зареєструвати і тоді на прийом або ж набрати по номеру в пшіходню місцеву і поцікавитися.

Андрей
Андрей
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Песель є у вас?

Алина
Алина
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Російськомовного незнаю, але можете пошукати через znanylekarz сайт, там виберете місто і є відгуки по лікарях, може так знайдете.

Ніна
Ніна
1 рік назад

Поліція

Підкажіть для виклику поліції в Польши потрібно набирати112 чи ще є якийсь код?

Mariana
Mariana
Відповідь для  Ніна
1 рік назад

112 це загальний
997 це поліція
998 пожарна
999 швидка

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Ніна
1 рік назад

Не легше в неті знайти?

Ніна
Ніна
Відповідь для  Viktor General29
1 рік назад

Я нашла але там ще шось було про якісь коди при наборі. В залежності де перебуваєш.

Міша
Міша
Відповідь для  Ніна
1 рік назад

997 — Поліція

Роман
Роман
1 рік назад

лікарня

Під час карантину стало погано. Але це 100% не корона. Куди можна звернутися? І які правила прийому в лікарні? Якщо немає грошей на лікування, а я б в ньому потребував, як бути?
Є річна віза. Контракт на роботу, страховка.

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Роман
1 рік назад

А звідки впевненість в 100%?

Роман
Роман
Відповідь для  Dimitrov
1 рік назад

Інші симптом. І перебуваю в карантині з дружиною. У сусідній кімнаті, проходить теж жінка. Сьогодні 10-й день. Всі почуваються добре. (Крім мене).

Sam
Sam
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Може у нього ниркові кольки?

Роман
Роман
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Це рофл?

Sam
Sam
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Якщо є страховка то повинні лікувати по страховці, хоча б частково Дзвони на 112.

Роман
Роман
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Дякую

Sam
Sam
1 рік назад

Підкажіть будь ласка, хто небудь викликав швидку допомогу в Польщі? Все так само як у нас? Приїжджають швидко? Платити що то потрібно? І номер 112 помоему, так?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Якщо маєте ZUS то все буде безкоштовно якщо ж ні то потім можуть виставити чек. Все залежить від того яка надається допомога і що трапилось

Xena
Xena
Відповідь для  Sam
1 рік назад

999 Pogotowie Ratunkowe(швидка допомога)112 Numer Alarmowy, платити не потрібно,чи швидко приїзжають ,все залежить від стану небезпеки для життя,плюс теперішня ситуація з вірусом

Sam
Sam
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Велике дякую

Xena
Xena
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Уточню,платити не потрібно,мала на увазі , щоб приїхали, а потім ,якщо не має убезпечення (ubezpieczenia ) ,то виставляють рахунок,якісь час тому ,знайомий українець ,отримав сім тисяч з копійками ,пережив інфаркт

Sam
Sam
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Який жах! Немає у мене страховка слава Богу ..

Галина
Галина
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Викликала моя подруга, то для неї все перекрила страховка!

Alex
Alex
Відповідь для  Sam
1 рік назад

приїжджають швидко, але випадок вкрай екстрений повинен бути, це не так, як у нас

Владимир
Владимир
Відповідь для  Alex
1 рік назад

Не так вже й швидко. Розповідати не давню історію зі свого життя: Я працюю водієм автобуса, пасажиру стало погано, в автобусі, викликали швидку допомогу, чекали 32 хвилини (пробок не було, час було 6.46), пасажир помер, серце, стояв дві години.

Sam
Sam
Відповідь для  Владимир
1 рік назад

Це в якому місті?

Владимир
Владимир
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Катовіце, маршрут 51.

Xena
Xena
Відповідь для  Владимир
1 рік назад

Пробки для швидкої не проблема,скоріше за все ,не мали вільної машини

Den
Den
Відповідь для  Sam
1 рік назад

ах да, ще майте на увазі, що виклик повинен бути вкрай обгрунтований, а то може бути і штраф, якщо все не настільки критично — звертайтеся в невідкладну допомогу в лікарні

Sam
Sam
Відповідь для  Den
1 рік назад

Щиро дякую за відповідь!

Den
Den
Відповідь для  Sam
1 рік назад

немає за що! не хворійте!

Corona
Corona
1 рік назад

Болить живіт і інші проблеми зі здоров’ям
Зараз перебуваю по без віз
На запрошення «Освядченіе»
Страховка тільки Українська
Хочу отримати медичну допомогу
Що робити? Куди звернутися?
 (Думаю що помру тут)
 (Боюся що якщо звернуся до куратора своєму, то мене відправлять в Україну, але там мені не змогли надати медичну допомогу …)

Zlata
Zlata
Відповідь для  Corona
1 рік назад

це що за жесть така і настрої, ви що! звертайтесь негайно до агенції, кураторів, вони ЗОБОВЯЗАНІ допомогти!

Михайло
Михайло
Відповідь для  Corona
1 рік назад

а що значить в Україні не надали допомогу?

Xena
Xena
Відповідь для  Corona
1 рік назад

Подзвоніть на швидку ,і опишіть ,що з Вами діється,щось порадять

Igor
Igor
Відповідь для  Corona
1 рік назад

Якщо влаштовані на умові о праці то просто зобов’язані пролікувати,якщо звісно страховка покриє.

Andriy
Andriy
Відповідь для  Corona
1 рік назад

Чому боїтеся, агенція зобов’язана надати вам допомогу!

Стас
Стас
Відповідь для  Corona
1 рік назад

Зверніться до куратора .він зобов’язаний допомогти.

Ruslan
Ruslan
1 рік назад

Covid-19Що робити якщо захворів на covid але ще не працевлаштвований офіційно?
Польща допомагає з лікуванням?..

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Ruslan
1 рік назад

Безкоштовно лікує

Ольга
Ольга
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Це 100% інформація?

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Таак, консультації і якщо потрібно в лікарню все безкоштовно. Читала колись про це.

Romchyk
Romchyk
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Це якщо у хворого є страховий поліс з врахованим випадком захворювання на ковід.

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Romchyk
1 рік назад

Звідки така інформація?