Ділова віза в Польщу
5/5 - (1 голос)
Ділова віза в Польщу

Ділова віза в Польщу потрібна для ділових відносин з польськими партнерами або для роботи в якості приватного підприємця в Республіці Польща. Найкраще для цього підходить шенгенська ділова віза. При цьому ви можете як турист відвідувати всі країни Шенгенської зони протягом 90 днів протягом шести місяців.

У цій статті ми обговоримо, які кроки необхідно зробити, щоб отримати робочу візу, не порушуючи польське законодавство, які причини і документи мають бути представлені.

Зміст статті:
Бізнес-віза: причини для подачі заяви
Ділова віза в Польщу — підстава
Як подати заяву
Відмінності туристичної та ділової візи
Ділова віза — етап отримання
Вимоги до запрошення
Вартість бізнес-візи
На який термін видається
Умови видачі
Підсумки

Ділова віза в Польщу причини для подачі заяви

Щоб отримати робочу візу, мають бути наступні чинники:

 • переговори з партнерами в Польщі;
 • побудова потенційних ділових відносин;
 • рішення проблем існуючого ділового партнерства;
 • участь у конференціях, програмах, семінарах;
 • підприємницька діяльність.

Ділова віза в Польщу — підстави для подачі заяви

Відповідь проста — тільки офіційне запрошення від польської сторони, зареєстрованої як юридична особа, або як підприємець, але не як фізична особа. У той же час, маючи таку ділову візу, ви не маєте права працювати найманим працівником у Польщі чи інших державах, які є учасниками Шенгенської угоди.

З точки зору партнерства — ситуація зрозуміла, в принципі. Але є питання з приводу приватної компанії, чи можна працювати підприємцем. Відповідь — це можливо. Ви можете займатися бізнесом, головне, не бути найманим працівником. Але запрошення в будь-якому випадку обов’язково. Ви можете самі зареєструвати компанію в Польщі і видати запрошення на своє ім’я. Це звичайна практика.

Як подати заяву на ділову візу в Польщу

Ви можете зробити це наступним чином:

 1. Зареєструвати компанію в Інтернеті через CEIDG, для цього ви навіть можете не приїжджати до Польщі. Таким чином, ви можете зареєструвати ТОВ, акціонерне товариство або командитне товариство.
 2. Якщо ви хочете зареєструвати компанію з іншою формою власності, ви повинні приїхати до Польщі і зробити це на місці. У той же час, бізнес-віза спочатку не призначена для того, щоб приїжджати в країну для оформлення підприємства, доведеться оформити якусь іншу візу.

Відмінності і спільні моменти у туристичної та ділової візи

 

 1. Терміни:
 • туристична віза відкривається на весь термін поїздки або не більше 3 місяців;
 • ділова віза — на весь період, протягом якого планується підписання договору, проведення конференції та інших бізнес-процеси.
 1. Продовження термінів:
 • туристична віза — дуже рідко;
 • ділова віза — досить часто.
 1. Наявність запрошення:
 • для туристичної візи — не вимагається;
 • для ділової візи — обов’язково.
 1. Можливість працювати в якості найманого працівника:
 • для туристичної візи — неможливо;
 • для ділової візи — неможливо.

Ділова віза етап отримання

Далі ми поетапно розповімо процес одержання ділової візи, враховуючи, що запрошення вже у вас на руках. Наявність самого запрошення не дає 100% гарантії отримання візи, власне як і наявність зареєстрованої компанії в Польщі. Щоб збільшити ваші шанси, візьміть на роботу хоча б кілька поляків і доведіть, що ваша компанія працює на благо польської економіки.

Отже етапи:

 1. Збір і подача документів. Існує чіткий перелік документів, які необхідно підготувати для подання:
 • анкета на ділову візу;
 • запрошення на візу;
 • оригінал і копія закордонного паспорта та українського паспорта;
 • дві фотографії 3,4х4,5 см, згідно з візовим правилами;
 • медична страховка на весь термін перебування в Польщі;
 • підтвердження платоспроможності;
 • довідка з місця роботи.

Після того, як пакет документів був зібраний, він повинен бути відправлений у Візовий центр або Консульство.Це залежить від завантаженості фахівців, точності підготовлених документів та їх повноти. Звичайно, краще доставити якомога раніше, щоб затримка не вплинула на ваші плани.

 1. Запис в візовий центр. Для запису на онлайн-чергу, ви можете зателефонувати або зайти на сайт онлайн. Ви повинні розуміти, що вам може бути призначена дата через кілька днів або тижнів. Все залежить від завантаженості Візового центру і консульства, до якого надсилаються документи.
 2. Оплата комісії.
 3. Відвідування Візового Центру. Як тільки прийшов день подачі документів, необхідно з’явитися в Візовий центр із повним пакетом документів, без запізнень. Якщо ви затримаєтеся, то ваша черга пройде і вам доведеться записуватися знову. А це знову очікування.
 4. Очікування візи. Як тільки віза буде готова, підходьте до  Візового центру і забирайте свій закордонний паспорт з печаткою.

Зверніть увагу, що якщо ви подаєте заяву на отримання візи на підставі запрошення від польської компанії, вам також необхідно буде представити документи та податкові декларації, які покажуть відсутність у вас боргів.

Це основні документи, але у Візовому центрі можуть запросити додаткові документи на їх розсуд. У цьому випадку ви повинні надати все, що від вас будуть вимагати.

Які вимоги до запрошення

Не кожне запрошення може задовольняти вимоги консульства. Щоб їх прийнятили до розгляду, в запрошенні має бути:

 1. На офіційному бланку фірми, яка його видала;
 2. Мати таку інформацію:
  • Мета перебування в Польщі
  • Терміни перебування
  • Інформація про запрошуючій стороні.
 1. Контакти і особиста інформація про вас.

Оригінал запрошення повинен бути прикладений до заявки, тому що копії, як правило, не приймаються.

При подачі документів в місті, в якому працюєте, а не по прописці, також необхідно додати довідку з місця роботи. Бувають випадки, коли цю довідку вимагають незалежно від місця подачі документів. Ось чому ви маєте бути готові до того, що вас про це спитають.
Що повинно бути в цій довідці:

 • Офіційний бланк з підписами і печатками;
 • Контактні дані роботодавця;
 • Ваша офіційна посада, з якої дати ви працюєте;
 • Ваша офіційна зарплата;
 • Довідка повинна бути свіжою, видана не пізніше одного місяця назад;
 • Мати вихідний номер.

Коли довідка видається компанією, засновником якої є сам заявник, вона повинна бути підписана його заступником або іншою відповідальною особою.

Вартість бізнес-візи до Польщі для українців

Сколько стоит виза в Польшу 2019. Снова в Польшу спустя полгода.Сколько стоит виза в Польшу 2019. Снова в Польшу спустя полгода.

 

Якщо говорити про середню ціну, вам доведеться заплатити за термінове оформлення близько 90 € і за звичайне близько 55 €. Крім того, існують витрати на фотографування, копіювання документів, замовлення sms-повідомлень, замовлення доставки паспорта із візовою печаткою.

Бізнес віза в Польщу — на який термін видається

Тривалість бізнес-візи залежить від необхідної заявнику тривалості перебування. Потрібно обґрунтувати приблизний період, протягом якого ви будете підписувати договори, брати участь у конференціях, налагоджувати ділові стосунки. На підставі цього вам можуть видати одноразову короткострокову візу або мультивізу. Найголовніше – обґрунтування і запрошення. Нарешті, якщо ви не укладетеся у терміни візи —  ви зможете її продовжити.

Бізнес віза в Польщу: умови видачі

Офіційно до ділової візи застосовуються такі ж загальні правила, що і до  шенгенської візи. Це означає, що ви можете відвідати інші країни ЄС в якості туриста. Однак, інколи деякі країни перешкоджають такому в’їзду. У більшості випадків це відбувається на німецькій митниці. У Польщі це проходить простіше, країна не забороняє поїздки, якщо цього бажає власник візи.

Ділова віза в Польщу — підсумки

Подача заяви на отримання бізнес-візи в Польщу є, відносно, простим завданням, яка не вимагає спеціальних навичок і знань, навіть, якщо ви вирішуєте робити це вперше. Головне, підійти до оформлення візи підготовленим, зібрати і правильно заповнити документи, подати їх у встановлений термін. Тоді заповітний штамп в паспорті не змусить себе чекати.

Ділова віза в Польщу. з цією статтею також цікавляться:

Оформление визы для изучения языка в Германии Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Польська мова для карти поляка Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!
О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Нові правила отримання візи в Польщу

4.8/5 - (23 голоса) Нові правила отримання візи в Польщу з 01.12.2020 Польський Сейм проголосував …

Подписаться
Уведомление о
guest
108 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Cristina
Cristina
1 рік назад

Віза відкриття
Доброї ночі, підкажіть чи можна в Польщі відкрити візу? Віза закінчилася в лютому, чи можу я в Польщі відкрити візу для в’їзду в Україну і для постановки на консульський облік. Дякую

Микита
Микита
Відповідь для  Cristina
1 рік назад

Впроваджують таку можливість у Варшаві з 14 червня

Kateryna Wizapolska
Kateryna Wizapolska
Відповідь для  Микита
1 рік назад

Ну да, тільки для громадян РБ))

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Cristina
1 рік назад

Все тільки на матір відкривати візу

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Cristina
1 рік назад

ні, візу тільки в Україні.

Cristina
Cristina
Відповідь для  Cristina
1 рік назад

Дякую всім погано (

Sam
Sam
1 рік назад

Документи Новою поштою
Підкажіть будь ласка Документи на польську візу подавала через візовий, отримання вказала через Нову пошту. Довго йтимуть?

Марія
Марія
Відповідь для  Sam
1 рік назад

15 — ого березня здавала документи у візовому центрі Києва, отримала 26 — ого березня.

Sam
Sam
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Дякую!

Марія
Марія
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Будь ласка

Максим
Максим
1 рік назад

Черга до візових центрів
Добрий день. Цікавить яка зараз черга в візові центри Києва або Харкова, від оплати візового збору і до призначеної дати на подачу документів на польську візу. Поділіться будь ласка інформацією, кому на коли передзвонювали і призначали дату. Заздалегідь дякую

Sergei
Sergei
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Сплатив позавчора, подзвонили вчора, призначили дату подачі документів Харків на 12 квітня відвідування в візовий а не новою поштою

Елла
Елла
Відповідь для  Максим
1 рік назад

vfsglobal.com/poland/ukraine/news.html

Олена
Олена
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Проплатила 25.03. Призначили дату на 20.04. Київ

Максим
Максим
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Дякую

Sam
Sam
Відповідь для  Максим
1 рік назад

У Харкові 14-17 днів

Максим
Максим
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Мені звичайно зручніше подаватися до Києва, але якщо в Харкові швидше, то краще там. А то я чув що начебто черга в Києві на подачу може бути півтора місяці.

Sam
Sam
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Так, зараз ніби в Харкові швидше

Єгор
Єгор
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Подача тільки по місцю прописки, так що вибирати ніяк не можна.

Максим
Максим
Відповідь для  Єгор
1 рік назад

Тобто якщо у мене Сумська приписка, то я можу подаватися тільки в Харкові, а в Києві не можна?

Єгор
Єгор
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Тільки в Харкові, Дніпрі та Запоріжжя — це на сайті візового центру відкрита інформація, всі хто говорять що в будь-якому місці можна подати, це маячня.

Паша
Паша
1 рік назад

Черга в візовий центр
Привіт, хочу поцікавитися, чи можливо змінити дату подачі документів на польську візу? Раніше можливий був варіант «купити» місце в черзі. Як зараз із цим справи?

Святослав
Святослав
Відповідь для  Паша
1 рік назад

Змінити дату або купить місце, точно не вийде.
Але, прискорити процес можливо шляхом подачі документів новой почтой.

Тобто, при вакцинацію проти жовтої лихоманки, можуть призначити дату подачі через тижні 2-3.
Щоб не чекати, люди відправляють документи відразу новой почтой. Так документи розглядають за днів 7-10.

І не важливо яку дату вам вказали. Подавати документи можна в будь-яку дату. Головне, щоб був проплачений візовий збір

Всього найкращого!

а
а
Відповідь для  Святослав
1 рік назад

Після 15 березня вже не можна відправити документи після оплати коли завгодно, також дзвонять і призначають дату коли ви повинні відправити документи НП.

Максим
Максим
Відповідь для  Паша
1 рік назад

Ще НЕ вистачало щоб місця купували, теж мені халявщики.

Галина
Галина
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Я мала на увазі оплати в банку, а ви про які місця?

Денис Андрійович
Денис Андрійович
1 рік назад

Віза НП
Доброго ранку

Підскажіть будь ласка хто відправляв документи НОВОЮ ПОШТОЮ (Вінниця)
Як там з чергами? За скільки тижнів можуть дати візу (припустимо ) будь ласка пишіть хто подавав саме в Вінницю, Житомир.
І чи варто подавати зараз на візу?

Богдан
Богдан
Відповідь для  Денис Андрійович
1 рік назад

Подав 10 лютого на Вінницю все
10 березня приїхали вже до мене

Денис Андрійович
Денис Андрійович
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Дякую

Але зараз вже потрібно подаватись так само на чергу як і особисто.
І хто його знає яка там черга буде(напевне як і особисто,с це мінімум місяць

Богдан
Богдан
Відповідь для  Денис Андрійович
1 рік назад

Думаю черги всюди будуть не менше місяця

Денис Андрійович
Денис Андрійович
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Печаль( потрібно валити по біо і не озиратись тільки роботу курва де знайти гідну.
Кругом нас обманюють(((

Ольга
Ольга
Відповідь для  Денис Андрійович
1 рік назад

10.02 проплатили візовий збір.
13.02 відправила документи НП.
10.03 обробили документи ВЦ. Відправили до консульства.
11.03 отримали документи в консульстві.
На данний час вони ще в консульстві. Отже вже місяць. Це Вінниця.

Денис Андрійович
Денис Андрійович
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Дякую

Сергей
Сергей
Відповідь для  Денис Андрійович
1 рік назад

vfsglobal.com/poland/ukraine/news.html

Денис Андрійович
Денис Андрійович
Відповідь для  Сергей
1 рік назад

Ви подавали на візу через НП в Вінницю?

Andrey
Andrey
1 рік назад

Не виходить з датою подання
Добрий вечір! Форумчани, підкажіть плз! Хто в курсі! За сімейними обставинами не виходить з’явиться на подачу в візовий центр, можу я після цієї дати відправити документи НП?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Andrey
1 рік назад

Ні

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Andrey
1 рік назад

Потрібно було після оплати відправляти НП документи в прозвона щодо візового центру. Після дзвінків це ваші проблеми що ви не з’явилися. Після прострочень дня подачі. Знову платите візовий збір і відправляєте документи тоді ПП

Ігор
Ігор
Відповідь для  Andrey
1 рік назад

Ні. Треба платити тоді в банку.

Stepan
Stepan
1 рік назад

Виїзд на роботу по біо паспорту
Є запрошення на роботу, і біо паспорт:
Скільки часу я можу працювати в Польщі?
90 днів як раніше, за паспортом
Чи все термін дії запрошення?

аа
аа
Відповідь для  Stepan
1 рік назад

90 днів

Вася
Вася
Відповідь для  Stepan
1 рік назад

А де ти працюєш? Куди влаштувався? Що за робота? Що за фірма? А то шукаю роботу і Не можу нічого знайти

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Stepan
1 рік назад

2,5 місяці є + дорога туди назад

Андрій
Андрій
Відповідь для  Stepan
1 рік назад

90 днів

Христина
Христина
Відповідь для  Stepan
1 рік назад

Ну бажано 88 десь днів, щоб був запас при виїзді

Сергій
Сергій
Відповідь для  Stepan
1 рік назад

За біо, 90 працюєш, 90 відпочиваєш в Україні. Або 90 працюєш, потім на карту побиту і далі працюєш.

Ist
Ist
Відповідь для  Stepan
1 рік назад

Якщо запрошення піврічне? Те відпочиваєш півроку)

Назар
Назар
1 рік назад

військкомат

Добридень! Я закінчив університет, мені 25 років, тимчасово їду в Україну. Оскільки мені немає 27 — я все ще військовозобов’язаний. Бачив в інтернеті фірми / людей які роблять запрошення на роботу і подібні документи чисто для в’їзду в Польщу. Хлопці якщо хто знає або чи можливо зробити наприклад польське освядченіе з будь-якого універу (як я описав — подібно фейковий запрошеннями на роботу) що я студент на 1 рік просто для відстрочки в армії, тобто папірець яку я міг би показати в військкоматі як причину для відстрочки? Природно від свого універу я нічого взяти не можу так як просто закінчився термін навчання. Дякую за увагу!

P.s там де я прописаний кілька років тому змінили начальника військкомату (центральна Україна). Навіть мої знайомі не допомогли — його моніторить сбу, відкупитися або як то по іншому вирішити питання не виходить.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Назар
1 рік назад

відкупитися або якось по іншому вирішити питання не виходить …… хоч щось хороше вже на практиці почали робити.

Євген
Євген
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Їдь в Польщу або просто за місцем прописки не відкриєш двері військкомату і працюй неофіційно. поки повістку не вручать нікому ти нічого не винен)

Sim
Sim
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Їдь до Польщі на два роки, справ то. і грошей заробиш. Приїжджай додому коли немає заклику і так два роки.

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Віддай борг батьківщині.

Suspected
Suspected
Відповідь для  твій Батя
1 рік назад

А він їй щось винен? Що вона йому дала?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Біо паспорт і можливість працювати за кордоном аха-ха-ха

Віктор
Віктор
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

А що він їй дав?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

А він начебто від неї нічого й не вимагає, лише тільки щоб відстали зі своєю армією

Unlx
Unlx
Відповідь для  твій Батя
1 рік назад

У нас уже 30 років як держави немає якщо хтось знає ще

Вершник
Вершник
Відповідь для  твій Батя
1 рік назад

А що йому батьківщина дала і що він їй повинен ????

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Назар
1 рік назад

За гроші можна все …

Сергій
Сергій
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Фірма Work Life, документи зроблять на 5 балів (за гроші), в Польщу пустять, а там вже вирішите, працювати або просто відпочити (якщо є гроші). P.s. у них вакансії після Вашого приїзду в Польщу, різко стають неактуальними.

Олег
Олег
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Пішов в армію!

Вершник
Вершник
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Президент і вся його компанія була в армії?

Роман
Роман
Відповідь для  Назар
1 рік назад

В окопи гарматним м’ясом на Донбас зараз є вакансії. І платять 17 000 грн.

Вершник
Вершник
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Ось і нехай синки депутатів туди йдуть і чесно заробляють, а не крадуть у людей.))))

Олександр
Олександр
1 рік назад

запрошення

Добрий день. Таке питання. У мене дійсно запрошення о 22.01 (п’ятниця). Прийшло ще одне запрошення від іншої фірми дійсно з 06.02 (тобто через два тижні). Я так розумію що виїхати я зможу тільки з 6 числа? Чи можливо перетнути кордон раніше (тобто сьогодні або завтра)?

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Виїхати ви можете хоч сьогодні

Юра
Юра
1 рік назад

Перетин кордону
Доброго дня, хто знає , чи їздять на росію на роботу, як перетинати кордон та які бумаги потрібно?…

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Юра
1 рік назад

ну і заробітки 40-50 рублів в Москві і Пітері, трохи віддалік, то ще менше.
на півночі більше, можна і мільйон потягнути, але це коли їдеш за контрактом місяців на 9. знайомі їздили, начебто нормально запрацювали, але 9 місяців без вихідних і по 12 годин НЕ кожен зможе.

Юра
Юра
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Ну йдеться що на сьогоднішній день там заробіток від 100 до150 тисяч рублів можна і більше витягнути якщо фахівець … то є правда?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Юра
1 рік назад

якщо фахівець, то можна. але кидалово поки ще НЕ скасовували.

Володимир
Володимир
1 рік назад

Воєвудська віза
Документи при перетині в Польщу Що потрібно мати з собою?

Рита
Рита
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Стандартно. Паспорт, місце обсервация, номер (бажано польська), страховка, поки, гроші (іноді запитують)

Suspected
Suspected
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

документи

Олена
Олена
1 рік назад

запрошення

якщо віза відкрита на запрошення з 15 листопада, а заїду після Нового року треба переробляти запрошення?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Дивлячись на скільки відкрита віза. Щоб дні не пропали.

Олена
Олена
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

На 180 днів, дні в будь-якому випадку пропадуть, цікавить термін дії запрошення

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олена
1 рік назад

У запрошенні повинні дати стояти. Або потім роботодавець переробить його.

Крісті
Крісті
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Можете, якщо у вас віза відкрита на 6 місяців. Те можете спокійно їхати. І в січні, і в лютому

Андрій
Андрій
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Якщо запрошення буде дійсно, тоді так

Ігор
Ігор
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Якщо роботодавець його анулює і воно активується то можна! Але по-моєму після 90 днів від дати видачі воно автоматично анулюється якщо ви не приступили до роботи …

Олена
Олена
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

Дякую

Юлія
Юлія
1 рік назад

Може хто підкаже

Якщо я перетну кордон завтра можу відразу в той же день всі папери вислати новою поштою на візу або не буде ніяких проблем не пішла на карантин і тд
Може хтось так робив

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Юлія
1 рік назад

Можете ви 24 години після перетину кордону щоб доїхати додому.

Юлія
Юлія
Відповідь для  Юлія
1 рік назад

якщо Ви про Україну, то проблем не буде

Андрій
Андрій
Відповідь для  Юлія
1 рік назад

відправляйте спокійно

Петро
Петро
Відповідь для  Юлія
1 рік назад

маєте на увазі кордон український?

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Юлія
1 рік назад

відправляйте без проблем, часу досить

Вікторія
Вікторія
1 рік назад

Залишилося 2 тижні візи, є ще три місяці біо потрібно перетинати кордон або можна залишатися відразу використовувати біо?

Tina
Tina
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Відразу можна залишатися, перетинати не потрібно

Анна
Анна
1 рік назад

Прислали скан копію запрошення, роздрукувала його на кольоровому принтері, але воно все таке каламутне вийшло, літери розпливчасті, хоча в телефоні все чітко … переживаю щоб не було проблем на кордоні. Їду по безвізу. А тепер питання)) якщо варту не сподобається моє роздруковане запрошення, підійде в телефоні ???

Николай
Николай
Відповідь для  Анна
1 рік назад

по безвізу пройде таке запрошення, лішьби розібралися, що там написано, у мене була подібна ситуація, скажіть а довго чекали запрошення і з якого воєвудства?

Анна
Анна
Відповідь для  Николай
1 рік назад

У понеділок подали, в п’ятницю вже було, поморське

Николай
Николай
Відповідь для  Анна
1 рік назад

фантастика, я чекаю третій тиждень з мазовецького, хлопець писав з Щецина вже Ворой місяць чекає, дівчина писала (не спитав звідки) чекала 3.5 місяці.

Анна
Анна
Відповідь для  Николай
1 рік назад

Нічого собі, у мене запрошення на 3 місяці, може від цього залежать терміни?

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Краще роздрукувати в іншому місці, що б нормально роздрукували, мені теж погано роздрукували, я говорю що ні буду за це платити, що це за фігня, нічого не зрозуміло, текст розмитий … Коротше пішов в інше місце, в бібліотеку) там відмінно роздрукували і менше грошей заплатив

Анна
Анна
Відповідь для  Дмитрий
1 рік назад

велике спасибі

Анна
Анна
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Роздрукуйте на кращому принтері і все вийде страж граничний пропустить і страховка шоб била

Юрий
Юрий
1 рік назад

Приїхала за без візу .. Але отримала Воєвудське запрошення.
Чи можу я не виїжджати з Польщі, і далі працювати але вже по воевуде?

Татьяна
Татьяна
Відповідь для  Юрий
1 рік назад

Можна, якщо подастеся на карту побиту.

Денис
Денис
Відповідь для  Юрий
1 рік назад

Ні. Потрібно мати вклеєною візу від цього запрошення.

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Юрий
1 рік назад

Після закінчення біо потрібно виїхати інакше депорт

Zlata
Zlata
Відповідь для  Юрий
1 рік назад

так, на жаль, неможна

Larysa
Larysa
Відповідь для  Юрий
1 рік назад

Ні неможна, потрібно відкрити візу в Україні

Лілія
Лілія
1 рік назад

Очікування запрошення. Скинула документи на виготовлення запрошення для роботодавця 28 вересня , роботодавець сказав що чекати мінімум 2-3 тижні .Потім вирішила запитати чи готові запрошення , сказали , що уженди гірше працюють через те, що Варшава знаходиться в червоній зоні але ще через 2 тижня повинні бути готові.
Запитала через 2 тижні за запрошення , сказав роботодавець зараз запитаю і вже кілька днів нічого не відписує.
Кажу одразу за запрошення нічого не платила.
Скажіть будь ласка може хто з таким стикався, і чи отримав хто те запрошення ? Чи я просто дарма хвилююсь?

Лідія
Лідія
Відповідь для  Лілія
1 рік назад

Попросіть щоб вам надіслали запрошення на електронну адресу, ви роздрукуєте і без проблем) Але якщо будете друкувати то тільки на кольоровому принтері))

Лілія
Лілія
Відповідь для  Лідія
1 рік назад

Та писала , але справа в тому , що роботодавець не відповідає на повідомлення.

Николай
Николай
Відповідь для  Лілія
1 рік назад

я чекаю з 20 жовтня, в червні чекав 8 днів, роботодавець один і той же, каже, що ви (тобто ми) потрібні йому і він сам чекає ці запрошення, один хлопець зі мною листувався чекає з 4 жовтня (з Щецина) Ось такі справи, сам в напряг.

Ігор
Ігор
Відповідь для  Николай
1 рік назад

Мені в Варшаві робили місяць, але з електронним підписом!