Домой / Віза / Ділова віза в Польщу
Ділова віза в Польщу

Ділова віза в Польщу

Ділова віза в Польщу потрібна для ділових відносин з польськими партнерами або для роботи в якості індивідуального підприємця в Республіці Польща найкраще підходить шенгенська ділова віза. При цьому ви можете як турист відвідувати всі країни Шенгенської зони протягом 90 днів протягом шести місяців.

У сьогоднішній статті ми обговоримо, які кроки необхідно зробити, щоб отримати робочу візу, не порушуючи польське законодавство, які причини і які документи повинні бути представлені.

Зміст статті:
Бізнес-віза причини для подачі заяви
Ділова віза в Польщу підстава
Як подати заяву
Відмінності туристичної та ділової візи
Ділова віза етап отримання
Вимоги до запрошення
Вартість бізнес-візи
На який термін видається
Умови видачі
Підсумки

Ділова віза в Польщу причини для подачі заяви

Щоб отримати робочу візу, повинні бути наступні причини:

 • переговори з партнерами в Польщі;
 • побудова потенційних ділових відносин;
 • рішення проблем існуючого ділового партнерства;
 • участь у конференціях, програмах, семінарах;
 • підприємницька діяльність.

Ділова віза в Польщу підставу для подачі заяви

Відповідь проста — тільки офіційне запрошення від польської сторони, зареєстрованої як юридична особа або як підприємець, але не як фізична особа. У той же час, маючи таку ділову візу, ви не маєте права працювати найманим працівником у Польщі чи інших державах, які є учасниками Шенгенської угоди.

З точки зору партнерства ситуація зрозуміла всім в принципі. Але є питання з приводу приватної компанії, можна працювати підприємцем. Відповідь ясна, це можливо. Ви можете займатися бізнесом, головне не бути найманим працівником. Але от запрошення в будь-якому випадку обов’язково. Ви можете самі зареєструвати компанію в Польщі і видати запрошення на своє ім’я. Це звичайна практика.

Як подати заяву на ділову візу в Польщу

Ви можете зробити це таким шляхом:

 1. Зареєструвати компанію в Інтернеті через CEIDG, для цього ви навіть можете не приїжджати до Польщі. Таким чином, ви можете зареєструвати ТОВ, акціонерне товариство або командитне товариство.
 2. Якщо ви хочете зареєструвати компанію з іншою формою власності, ви повинні приїхати до Польщі і зробити це на місці. У той же час бізнес віза спочатку не призначена для того, щоб приїжджати в країну для оформлення підприємства, доведеться оформити якусь іншу візу.

Відмінності і спільні моменти у туристичної та ділової візи

 

 1. Терміни:
 • туристична віза відкривається на весь термін поїздки або не більше 3 місяців;
 • ділова віза — на весь період, протягом якого планується підписання договору, проведення конференції та інших бізнес-процеси.
 1. Продовження термінів:
 • туристична віза — дуже рідко;
 • ділова віза — досить часто.
 1. Наявність запрошення:
 • для туристичної візи — не вимагається;
 • для ділової візи — обов’язково.
 1. Можливість працювати в якості найманого працівника:
 • для туристичної візи — неможливо;
 • для ділової візи — неможливо.

Ділова віза етап отримання

Далі ми поетапно розповімо процес одержання ділової візи, враховуючи, що запрошення вже у вас на руках. Більш того, наявність самого запрошення не дає 100% гарантії отримання візи, власне як і наявність зареєстрованої компанії в Польщі. Щоб збільшити ваші шанси, візьміть на роботу хоча б кілька поляків і доведіть, що ваша робота працює на благо польської економіки.

Отже етапи:

 1. Збір і подача документів. Існує чіткий перелік документів, які необхідно підготувати для подання:
 • анкета на ділову візу;
 • запрошення на візу;
 • оригінал і копія закордонного паспорта та закордонного паспорта;
 • дві фотографії 3,4х4,5 см, згідно з візовим правилами;
 • медична страховка на весь термін перебування в Польщі;
 • підтвердження платоспроможності;
 • довідка з місця роботи.

Після того, як пакет документів був зібраний, він повинен бути відправлений у Візовий центр або Консульство.Це залежить від завантаженості фахівців, точності підготовлених документів та їх повноти. Звичайно, краще доставити якомога раніше, щоб затримка не вплинула на ваші плани.

 1. Запис в візовий центр. Для запису в онлайн-черга, ви можете зателефонувати або зайти на сайт онлайн. Ви повинні розуміти, що вам може бути призначена дата через кілька днів або тижнів. Все залежить від завантаженості Візового центру і консульства, до якого надсилаються документи.
 2. Оплата комісії.
 3. Відвідування Візового Центру. Як тільки прийшов день подачі документів, необхідно з’явитися в Візовий центр із повним пакетом документів, без запізнень. Якщо ви затримаєтеся, то ваша черга пройде і вам доведеться записуватися знову. А це знову очікування.
 4. Очікування візи. Як тільки віза буде готова, підходьте у Візовій центр і забирайте свій закордонний паспорт з печаткою.

Зверніть увагу, що якщо ви подаєте заяву на отримання візи на підставі запрошення від польської компанії, вам також необхідно буде представити документи та податкові декларації, які покажуть відсутність у вас боргів.

Це основні документи, але у Візовому центрі можуть запросити додаткові документи на їх розсуд. У цьому випадку ви повинні надати все, що від вас буде потрібно. І чим швидше, тим краще.

Які вимоги до запрошення

 

Не кожне запрошення може задовольняти вимогам консульства. Щоб бути прийнятим до розгляду, запрошення повинно бути:

 1. На офіційному бланку фірми, яка його випустила;
 2. Увімкніть таку інформацію:
  • Мета перебування в Польщі
  • Терміни перебування
  • Інформація про запрошуючій стороні.
 1. Контактна і особиста інформація про вас.

Оригінал запрошення повинен бути прикладений до заявки, тому що копії, як правило, не приймаються.

При подачі документів в місті, в якому працюєте, а не по прописці, також необхідно додати довідку з місця роботи. Бувають випадки, коли дана довідка запитується незалежно від місця подачі документів. Ось чому ви повинні бути готові до того, що вас про це спитають.

Що повинно бути в цій довідці:

 • Офіційний бланк з підписами і печатками;
 • Контактні дані роботодавця;
 • Ваша офіційна посаду, з якої дати ви працюєте;
 • Ваша офіційна зарплата;
 • Довідка повинна бути свіжою і бути виданої не більше одного місяця назад;
 • Мати вихідний номер.

Коли довідка видається компанією, засновником якої є сам заявник, вона повинна бути підписана його заступником або іншою відповідальною особою.

Вартість бізнес-візи до Польщі для українців

 

Якщо говорити про середню ціну, вам доведеться заплатити за термінове оформлення близько 90 € і за звичайне близько 55 €. Крім того, існують витрати на фотографування, копіювання документів, замовлення sms-повідомлень, замовлення доставки паспорта із візовою печаткою.

Бізнес віза в Польщу на який термін видається

Тривалість бізнес-візи залежить від необхідної заявнику тривалості перебування. Потрібно обґрунтувати приблизний період, протягом якого ви будете підписувати договори, брати участь у конференціях, налагоджувати ділові стосунки. На підставі цього вам можуть видати одноразову короткострокову візу або мультивізу. Найголовніше – обґрунтування і запрошення. Нарешті, якщо ви не укладетеся у строки, ви можете продовжити візу.

Бізнес віза в Польщу: умови видачі

Офіційно до діловій візі застосовуються ті ж загальні правила, що і до будь шенгенській візі. Це означає, що ви можете відвідати інші країни ЄС в якості туриста. Однак інколи деякі країни перешкоджають такому в’їзду. У більшості випадків це відбувається на німецької митниці. У Польщі це проходить простіше, країна не забороняє поїздки, якщо цього бажає власник візи.

Ділова віза в Польщу підсумки

Подача заяви на отримання бізнес-візи в Польщу є відносно простим завданням, яка не вимагає спеціальних навичок і знань, навіть якщо ви вирішуєте цю проблему вперше. Головне, підійти до оформлення візи підготовленим, зібрати і правильно заповнити документи, подати їх у встановлений термін. Тоді заповітний штамп в паспорті не змусить себе чекати.

Ділова віза в Польщу з цією статтею також цікавляться:

Оформление визы для изучения языка в Германии Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Польська мова для карти поляка Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

Смотрите также

Страховка для робочої візи в Польщу

Страховка для робочої візи в Польщу Всім вирушають за кордон на відпочинок, у відрядження, на …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о