Обмеження відповідальності
Обмеження відповідальності

Компанія Візія візова вгенція – надає послуги, для візового центра і Посольства Республіки Польща, Україна («Посольство»). Компанія Візія окрема організація і не є партнером Посольства або візового центра Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Компанія Візія відповідає за оформлення документів для відкриття візи, а саме оформлення страхування, заповнення візової анкети, заповнення актів і договорів для візового центра і Посольства.

Слід зазначити, що надання або відмова у видачі візи в Україні здійснюється виключно на розсуд Посольства, і Компанія Візія не бере участі у процесі, не несе відповідальності та жодним чином не відповідає за будь-які зволікання з обробкою, наданням чи відхиленням візової анкети, страхування будь-якого заявника у Посольстві, яке залишає за собою право вимагати додаткових документів та відмови в оформленні візової заявки.

Компанія Візія вживає всіх необхідних запобіжних заходів під час оформлення документів заявника (-ів) і не несе жодної відповідальності перед заявником (-ами) за будь-які документи, які були втрачені під час передачі внаслідок нещасного випадку, крадіжки, стихійного лиха (дії непереборної сили) або будь-якої іншої причини, яка не підлягає контролю або не випливає із умисного невиконання Компанії Візія своїх обов’язків, а також, якщо документи передаються безпосередньо заявнику (-ам).

Служби доставки

Заявник (-и) погоджується з тим, що кур’єрською службою прийому та доставки, через яку документи повертаються заявнику від Компанії Візія, керує сторонній постачальник. Компанія Візія не контролює або не управляє жодною кур’єрською компанією, а також не контролює та не керує жодними об’єктами чи послугами, наданими кур’єрською компанією. Компанія Візія відмовляється від будь-якої відповідальності за будь-яку втрату або шкоду, заподіяну заявнику (-ам), у випадку, якщо його/ її документи затримуються/ недоступні/ втрачені/ пошкоджені кур’єрською компанією, незалежно від того, чи така затримка/ неправильна доставка/ втрата/ пошкодження є результатом халатності, аварії або будь-якої іншої причини. У жодному разі Компанія Візія та/ або її представники не несуть відповідальності за будь-які прямі, опосередковані, штрафні, випадкові, спеціальні, побічні збитки або будь-які збитки, завдані такими затримками/ неправильною доставкою/ втратою/ пошкодженням документів, включаючи паспорт Заявника. Без шкоди для вищезгаданого, виключна відповідальність Компанія Візія та/ або її представників у разі втрати чи пошкодження паспорта під час транзиту обмежується відшкодуванням суми платежів, що стягуються Посольством, за заміну загубленого/ пошкодженого паспорту відповідно до звичайної процедури подання заявки, та наданні допомоги заявнику при заміні втрачених віз. Заявник (-и) погоджується з тим, що вищесказане обмеження відповідальності — це узгоджений розподіл ризику між сторонами, і таке обмеження відповідальності є невід’ємною частиною цього обмеження відповідальності.
Компанія Візія або будь-яка з її посадових осіб, директорів, працівників, агентів тощо не несе жодної відповідальності за будь-які затримки або за втрату чи пошкодження будь-якої візової заяви, паспорта чи іншого документа, що спричинені або виникають під час подання заявки, паспорта чи документа через будь-яку сторонню поштову або кур’єрську службу, у тому числі, під час перевезення візових документів.

Повернення коштів

Торговельні інструменти, якщо застосовуються, підлягають реалізації. Плата за обслуговування, після отримання Компанія Візія від заявника, не підлягає відшкодуванню за будь-яких обставин, незалежно від того, чи Посольство надало візу, чи ні.

Реклама

Рекламні матеріали можуть супроводжувати відповідні документи під час їх повернення заявнику. Якщо заявник (-и) не бажає отримувати будь-які рекламні матеріали разом із відповідними документами, він повинен заздалегідь проінформувати Компанію Візія на час оформлення документів.

Компанія Візія, на власний розсуд, може змінювати, скасовувати або відміняти будь-які або всі умови, зазначені в даному документі, без попереднього повідомлення. Жоден співробітник Компанії Візія не має жодних повноважень змінювати, збільшувати або відміняти будь-які чи всі зазначені вище умови без попередньої письмової згоди Компанії Візія.

Ці умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії або спори, що виникають у зв’язку з наданими Компанії Візія заявнику послугами, підпадають під виключну юрисдикцію судів України.

Заявник погоджується і підтверджує, що заявник та/ або його представник перед тим як звернутись в компанію Візія за послугою оформлення документів на отримання візи прочитав, зрозумів і погодився виконувати без обмежень всі умови та деталі, вказані в цьому документі.Обсуждение закрыто.