Виза / Зміна роботодавця в Польщі
Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі, зміст статті:
По піврічному запрошенню
Скільки разів можна міняти роботодавця
Чи може роботодавець анулювати візу
Що робити, якщо піврічне запрошення куплено у посередника
Як поміняти роботодавця по воєводському запрошенню 
Чи анулюється віза, якщо анулювати запрошення від воєводи
Змінити роботодавця по карті побиту

Якщо Вам не подобається роботодавець, з любих причин: обман в зарплаті, погане житло, або ж взагалі роботи для Вас в даний момент не має. Запам’ятайте, Ви можете змінити роботодавця завжди, ніхто не буде Вас тримати в рабстві, не подобається робота — змініть її !

Зміна роботодавця в Польщі по піврічному запрошенню (освядченію)

Якщо Ви оформили візу на 180 днів, приїхали до роботодавця, а роботи для вас не має, не турбуйтеся, змінити роботодавця за таким запрошенням найлегше. Для цього потрібно:

1 — знайти нового роботодавця

2 — попросити щоб він оформив нове запрошення від своєї фірми

І це все, непотрібно нікого повідомляти, ні ужонд, який видавав запрошення, ні старого роботодавця не обов’язково. Але пам’ятайте! завжди домовляйтеся з роботодавцями мирним шляхом, якщо роботи не має або робота не влаштовує  Вас, просто повідомте це роботодавцю, не потрібно йти з роботи не попередивши.

Скільки разів можна міняти роботодавця?

Скільки хочете — стільки і міняйте. У Вас є обмеження по терміну візи — 180 днів, наприклад. В цей період можете роботодавця змінювати не обмежену кількість разів. Запрошень у Вас теж може бути виписано будь-яку кількість.

Зверніть увагу, при перетині кордону в Україну, обов’язково показуйте останнє запрошення, так як попередні, за яким Ви працювали можуть бути анульовані.

 Зміна роботодавця в Польщі

Чи може роботодавець анулювати візу?

Ні, сам роботодавець може анулювати тільки запрошення , візу може анулювати консул або прикордонник. Наприклад, Вам не підійшов роботодавець, і Ви благополучно від нього втекли не попередивши, а Вам кажуть, що анулюють візу і взагалі, все буде жахливо (загрожують ), не переживайте, не Ви перші. Що потрібно робити в такому випадку? Необхідно якомога швидше знайти нового роботодавця і ввічливо попросити у нього нове запрошення, воно обов’язково потрібно при будь-якій перевірці документів, можливо відбудеться вона на кордоні або просто на вулиці. Якщо Ви будете перебувати з недійсним запрошенням на території Польщі, ось це вже не добре. Якщо це виявить поліція або прикордонники, тоді можуть і візу анулювати і дати заборону на в’їзд на певний період.

Смена работодателя и карты побыту. Легальное пребывание в ПольшеСмена работодателя и карты побыту. Легальное пребывание в Польше

 

Що робити, якщо піврічне запрошення куплено у посередника?

На даний момент, як показує практика, більшість роботодавців не хочуть заздалегідь висилати запрошення і на це є причини, ось основні:

Довго чекати запрошення. Звичайне піврічне запрошення в 2018 році оформляється протягом 2-3 тижнів, і це ще не великий термін, буває і більше. І воно стало платним 30 злотих.

Черги в візовому центрі і ризики відмови у візі. Роботодавець довго оформлював документи: запрошення 3 тижні, потім черга до візового цент близько 2-3-х тижнів, розгляд документів консулом від 7 до 30 днів. Крім цих всіх дат, можуть ще відмовити у візі. Тобто, роботодавець 1.5 місяці чекає працівника, тримає для нього місце, а в підсумку в візі відмовляють, прикро.

Українці по Польській візі їдуть працювати не в Польщу. Роботодавець витрачав купу часу, оформляв документ, стояв в чергах, заплатив за документ в ужонді гроші, а працівник, якому він все це робив, навіть не сказавши спасибі , просто поїхав в Чехію нелегалом. Така ситуація, на жаль, зараз часто з’являється. Потім люди дивуються, чому роботодавець не охоче заздалегідь оформляє їм запрошення. Зміна роботодавця в Польщі Це основні і найвагоміші причини того, що роботодавець не хоче заздалегідь оформляти запрошення. З урахуванням того, що Українців в Польщі зараз дуже багато вже з відкритими візами, роботодавці, звичайно, воліють взяти на роботу людини з візою, а поки він буде працювати, просто йому переоформити запрошення.
 

Зміна роботодавця в Польщі по воєводському запрошенню

Із заміною роботодавця з воєводським запрошенням трохи складніше, ніж зі звичайним піврічним. Але все ж можливо. При зміні роботодавця так само як і з піврічним запрошенням, перше що потрібно — це оформити нове запрошення. Але воєводське запрошення вже прив’язує Вас до певного воєводства, тобто якщо хочете все зробити легально, потрібно зробити все таким чином:

  • Сповістити воєводу про зміну роботи (після цього запрошення буде анульовано)
  • Протягом 14 днів знайти нового роботодавця і попросити нове запрошення, враховуйте, що річне запрошення (зазволеніе) буде оформляти близько 2-3 місяців.

Пам’ятайте, що часта зміна роботодавця по воєводському запрошенню може негативно позначитися на подальшому отриманню віз.

Суть Воеводской Визы, ее Минусы и Плюс | Почему НЕ покупать? | Типичные проблемы. Как решать?Суть Воеводской Визы, ее Минусы и Плюс | Почему НЕ покупать? | Типичные проблемы. Как решать?

Чи анулюється віза, якщо анулювати запрошення від воєводи?

Ні, віза залишається діяти далі, але без запрошення знаходиться не можна. Якщо, наприклад, хочете оформити піврічне запрошення у нового роботодавця (освядченіе), пам’ятайте, що легально Вас можуть влаштувати на роботу тільки в тому випадку, якщо у Вас не було перед цим піврічної візи. Якщо ж у Вас була така віза, у Вас зараз йде візовий коридор та Вас не візьмуть офіційно на роботу поки він не закінчиться.

Воєвудські запрошення і рабство! Віза в Польщу. | BizemigrantВоєвудські запрошення і рабство! Віза в Польщу. | Bizemigrant

 

Що буде якщо працівник не повідомив про зміну роботодавця, а роботодавець анулював запрошення.

Якщо з офіційної точки зору, це не легально і потрібно якомога швидше знайти нового роботодавця і просити запрошення, бажано таке ж (від Воєводи). Якщо не офіційно, то якщо не будете потрапляти на очі перевіряючим, то ніхто не дізнається що Ви змінили роботодавця.

Які можуть бути ризики якщо не оформити нове запрошення:

  • можна отримати депортацію при перевірці документів на вулиці або на кордоні.
  • неофіційне працевлаштування
  • проблеми в подальшому з отриманням віз

Що я рекомендую: перебуваючи в Польщі з воєводським запрошенням і річною візою, працюйте у того роботодавця який вислав Вам запрошення. Якщо ж це не можливо — знайдіть нового роботодавця і просіть у нього запрошення, бажано таке ж річне, від воєводи, тоді буде все офіційно.
 

Зміна роботодавця в Польщі по карті побиту

Якщо Ви перебуваєте в Польщі по карті побиту і плануєте змінити роботодавця пам’ятайте, новий роботодавець — нова карта побиту.

Карта побиту на відміну від віз жорстко прив’язує Вас до роботодавця, але якщо необхідно його змінити така можливість є.

Можна при зміні роботодавця, по карті побиту зробити наступним чином: взяти у нового роботодавця запрошення, приїхати в Україну, відкрити візу і поїхати на роботу по цьому запрошенню і відразу ж подати на карту побиту. Зміна роботодавця в Польщі Або можна не гратися із запрошенням, а подати документи одразу на нову карту побиту, але пам’ятайте, поки оформляється карта виїжджати зі країни не можна. А карта може оформлятися до півроку, в деяких випадках і більше.

Що робити, якщо міняєте роботодавця?

1 — повідомте ужонд про зміну роботи (це потрібно зробити протягом 15 днів після звільнення)

2 — протягом 30 днів знайдіть нового роботодавця і подайте документи на нову карту

При зміні роботодавця потрібно писати заяву в той ужонд який видавав карту, це важливо!

Про зміну роботодавця протягом 15 днів повинен повідомити сам працівник а не роботодавець. Потрібно звернутися до відділу у справах іноземців, в тому воєводстві, де отримували карту побиту. Написати заяву про зміну роботодавця або місця роботи (wniosek o zmianę stanowiska pracy), така заява заповнюється на Польському мовою.

Зразок (wniosek o zmianę stanowiska pracy)

Зверніть увагу, що таку заяву потрібно подавати саме в той уженд, де отримували карту, інакше це буде прийнято як оформлення нової карти.

Після того, як Ви подали цю заяву, необхідно протягом 30 днів знайти нового роботодавця , заключити з ним трудовий договір, оформити медичну страховку і взяти рішення старости та надати всі ці документи до відділу по справам іноземців.

Далі потрібно оплатити гербовий збір 440 злотих + 50 злотих за випуск нової карти, в разі, якщо Ви подали документи, але вони ще не готові (децизии) рішення ще не має, а Ви повторно хочете змінити роботодавця — гербовий збір не оплачується.

Треба також подати наступні документи для зміни роботодавця :
Діючий закордонний паспорт
2 фото 3,5*4,5мм
робоче запрошення та робочий контракт
Договір оренди житла і підтвердження прописки(Oświadczenie o zameldowaniu)

Тепер Ви знаєте, як змінити працедавця, якщо залишилися питання — пишіть в коментарях, якщо знаю — допоможу.

З цією статтею також цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче  Річне запрошення  Як продовжити шенген візу не виїжджаючи з Польщі
Поняття «візовий коридор» і як його порахувати? Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі Як продовжити шенген візу не виїжджаючи з Польщі

Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Чи може роботодавець анулювати візу і запрошення скільки на це потрібно часу? Чи легко анулювати запрошення від воєвуди Роботодавцю?
  • Так, це не важко, роботодавець за 1 день це може зробити

Якщо є воєвода але змінили роботодавця, що в такому разі з візою? Дякую

  • Віза залишається, потрібно переробити запрошення і можете далі працювати

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Воєводська віза в Польщу

Воєводська віза в Польщу

5 / 5 ( 83 голоса ) Воєводська віза в Польщу Воєводська віза в Польщу, …

Подписаться
Уведомление о
guest
591 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Олександр
Олександр
8 днів назад

Зміна роботи по воєвуді
Доброго дня! Підкажіть, чи є можливість змінити роботодавця з річною воєвудою? Дякую!

Ist
Ist
Відповідь для  Олександр
8 днів назад

Є така можливість.

Kateryna Wizapolska
Kateryna Wizapolska
Відповідь для  Олександр
8 днів назад

Роботодавця можна змінити завжди) в чому проблема?!)

Олександр
Олександр
Відповідь для  Kateryna Wizapolska
8 днів назад

Запрошення прив’язане до певного місця роботи. Це не впливає?

Kateryna Wizapolska
Kateryna Wizapolska
Відповідь для  Олександр
8 днів назад

Звичайно, нове місце роботи — нові документи. Крім візи в паспорті.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Kateryna Wizapolska
8 днів назад

Дякую!

Александр
Александр
8 днів назад

Зміна роботи
Так сталося що прийшлося змінити місце роботи з одного воєводства на інше В першому воєводстві працював на основі зезволєня типу А В іншому пропонують роботу на основі освядченя Чи не анулюється зезволєнє типу А при видачі освядченя на другий мій паспорт біометричний .

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Александр
8 днів назад

Анулюється, при зміні воєводства

Александр
Александр
Відповідь для  Анатолій
8 днів назад

дякую

Олена
Олена
10 днів назад

Хто знає,чи здійснюються рейси Ryanair Познань- Одеса? Хочу летіти в червні.Дякую.

Украинский
Украинский
Відповідь для  Олена
10 днів назад

Я літав не один раз з Кракова (Катовіце) в Одесу і не було ніяких проблем, скачай додаток Ryanair і там все знайдеш.

Kateryna Wizapolska
Kateryna Wizapolska
Відповідь для  Украинский
10 днів назад

Ryanair — це лотарея. Я їм не довіряю. Скасування рейсів у них часте явище.

Валентина
Валентина
10 днів назад

Добрий день, ми з чоловіком приїхали по візі в Польщу, візу піврічну відпрацювали і залишилися по пандемії ще 
Питання чи можемо ми змінити місце роботи?

Anna
Anna
Відповідь для  Валентина
10 днів назад

Можете. Для офіційної роботи вам потрібно буде дозвіл (освядченіе або зезволеніе). Якщо ви відпрацювали 180 днів по освядченію тоді новий роботодавець повинен вам виготовити або Воєвудський зезволеніе або сезонне.

він
він
22 днів назад

зміна роботодавця
Добрий день.
Підкажіть, хто знає, є наступна ситуація-спокійно жив, працював через агентство. Від агентства отримав карту на півроку, правда, але це таке. І тепер планується перехід на пряму на завод.
Що робити в такому випадку з картою? Завод говорить що залежить новий вньосек на карту тільки через три місяці після початку роботи. Або це нормально?

Alex
Alex
Відповідь для  він
22 днів назад

нормально все

Anna
Anna
Відповідь для  він
22 днів назад

При зміні роботи вам потрібно протягом 14 днів проінформувати ужонд про втрату роботи. Обов’язково, інакше нову карту можете не отримати.
Якщо ви не вступайте в новий вньосек протягом 30 днів, тоді почнеться процес анулювання карти (який може тривати від 2-х місяців і до року)
Для офіційної роботи вам потрібно буде щоб роботодавець зробив вам дозвіл на роботу (освядчене або зезволене). Швидше за все вони хочуть, щоб ви відпрацювали 3 місяці і подали на карту, тому що в такому випадку буде потрібно громадську думку старости

він
він
Відповідь для  Anna
22 днів назад

Теж так гадаю. Освядчення готове, дали папірець що мовляв змінив роботу, і розумію що втратив основи для карти, і всю інформацію про карти одправляти на мою адресу, відразу при зміні адресу повідомлю ужонд і, що я з такого то числа ускладнень через заклад.
Одним словом, не страшно які не заклали новий вньосек, а працювати по освядченню?

Anna
Anna
Відповідь для  він
22 днів назад

Все правильно, так як ваша карта дійсна до моменту, поки ви не отримаєте децізіі про його анулювання.
Але у мене немає юр освіти, тому краще ще раз уточніть своє питання в спеціальних групах

Яна
Яна
1 місяць назад

Ужонд. Зміна роботодавця.
Хто знає, що може бути, якщо не сказати в уженд в зміні роботодавця на карту вчасно, Маючи при цьому дійсну візу від нього (нового роботодавця)?
Хто стикався з такою ситуацією?

Taras
Taras
Відповідь для  Яна
1 місяць назад

У вас є карта побуту?

Яна
Яна
Відповідь для  Taras
1 місяць назад

Ні. Подала документи років тому, але справа НЕ просувається

Taras
Taras
Відповідь для  Яна
1 місяць назад

Ви впевнені, що ваша справа ще актуальна?

Яна
Яна
Відповідь для  Taras
1 місяць назад

Я недавно писала в ужонд емейл, мені відповіли, що справа розглядається

Taras
Taras
Відповідь для  Яна
1 місяць назад

Тоді дійшло залончнік номер 1 від нового роботодавця і всі інші документи від нього ж

Anna
Anna
Відповідь для  Яна
1 місяць назад

Можуть бути проблеми при подачі на наступну карту, тому що ви зобов’язані вапна ужонд в зміні роботодавця протягом 14 днів від втрати роботи

Денис
Денис
Відповідь для  Яна
1 місяць назад

Потрібно повідомити в наміри змінити роботу або в той момент як новий роботодавець почне робити / зробить нове освядченіе / зезволеніе? Адже старому роботодавцю може бути просто лінь анулювати мої поки, тоді питання, що і коли я повинен повідомити в уженд?

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

У вас є 14 днів щоб повідомити в ужонд в втрати роботи (втрата роботи вважається останнім робочим днем), і у вас є 30 календарних днів щоб донести документи з нового місця роботи. Але це в разі якщо у вас є карта
Якщо ваша справа ще розглядається, тоді як таких термінів немає, просто потрібно постаратися якомога менший перерву щоб був між зміною роботи. Тому що Ви не знаєте коли і як будуть перевіряти вашу справу

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Так приблизно і думав, але були сумніви) в підсумки, так, вірно? При очікуванні карти можна звільняється і нікому нічого НЕ повідомляти, а як знайду нову роботу і зроблю нові поки — тоді роблю все по новій і відправляю, але без гербового збору, і це тільки в межах одного воєвудства, якщо інше — то ще папірці в перенесенні справи, все так?

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Ну да, приблизно так + лист пояснювальної «під час розгляду справи у мене змінилося місце роботи, так що прикріплюємо нові документи до справи»

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Це все виглядає дуже жахливо) ви можете допомогти написати понагленіе? Хочу спочатку для пристойності потрусити уженд, а потім вже займатися папірцями

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Якщо відбувається зміна воєвудства, тоді потрібно буде ще раз оплатить справу там, де вам будуть розглядати справу, а в старий ужонд відправити внесек в поверненні оплати

Anna
Anna
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Подивіться приклад запрошення
Якщо це не допоможе, тоді вже можна писати понагленіе

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

pobytwpolsce.pl/2020/01/13/darmowe-wzory-pism-w-sprawach-administracyjnych-wniosek-o-przyspieszenie-rozpoznania-sprawy/

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Не вдалося відкрити веб-сторінку

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Я відправила ще одне посилання, але якщо не відкривається, тоді просто в гуглі вбийте przyspieszenie karty pobytu wzór
І перший же приклад виглядає дуже пристойно

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Masz prawo żądać, aby Twoja sprawa została załatwiona w ustawowym terminie. Wniosek o przyspieszenie rozpoznania sprawy będzie impulsem do tego, by organ, który zbyt długo załatwia sprawę, pochylił się nad aktami Twojego postępowania. Koniecznie wskaż, że oczekujesz na wydanie decyzji w konkretnym terminie. Jeśli nie zostanie wydana, złożysz ponaglenie i skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Дата розгляду справи це дата, зазначена в папірці з номером справи? І коли цей папірець можна відправляти якщо у мене вказано що децізія буде 16.06.2021?

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Ого, 16.06? Таке може бути? У них немає права більше 2х місяців розглядають справу. Думаю тут потрібна консультація юриста

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Ну це виключено, шукати юриста коментарі бажання) напишу то що раджу, а далі його куди? Відправити поштою в уженд? Точно також як і документи? З підтвердженням отримання?

Денис
Денис
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Привіт, а можете допомогти правильно заповнити цей внесек? Не можу зрозуміти що ще за знак справа.

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Це номер справи

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Я так і написав, ще додав номер сигнатури, номер документу, спасибі

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

будь ласка)

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Там в цьому внеску є рядок «отжімалем / отжімалам децізіи, яке слово потрібно видалити?)

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Отшімалем (в чоловікові) отшімалам (про жінку)

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

І шрифт там таймньюроман 12 він підходить для доків, або потрібно поміняти на 14?

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Я думаю що взагалі все одно))

Денис
Денис
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

В Україні НЕ приймають поки в дрібному шрифтом) залишу тоді в 12

Денис
Денис
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

А що означає останній рядок перед підписом? Перекладач дивно переводить цю пропозицію

Anna
Anna
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Не знаю, якщо чесно

Artem
Artem
1 місяць назад

Карта побиту, зміна роботи
Вітаю! Хлопці підкажіть. Падав на карту побиту, через АГЕНТСТВО на яке зараз працюю, подав недавно, ще навіть відбитки НЕ знімали. Знайшов поруч кращу у сто крат роботу. Як мені бути з картою, що потрібно робити щоб нормально тривало її оформлення?

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Artem
1 місяць назад

Якщо ще не здавав відбитки пальців і немає децізіі, то треба від нової фірми занести залончнік №1, освядчення і умова … а також лист про зміну роботодавця

Artem
Artem
Відповідь для  Ruslan
1 місяць назад

Це повинен зробити новий координатор я так вважаю?

Alex
Alex
Відповідь для  Artem
1 місяць назад

правильно полегшує

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Ruslan
1 місяць назад

так … зверніться до координатора — повинен допомогти …. за всіма правилами уряд Воєвудський потрібно оповістити про зміну роботодавця протягом 10 днів

Тарас
Тарас
1 місяць назад

Я подався на карту, але змінив роботодавця і воєводство і не повідомив ужонд про це вже два місяці, але вже на даний момент працюю що Робити в цій ситуації?

Олена
Олена
1 місяць назад

Доброго дня,поміняла роботодавця,запрошення він не видав,гроші були оплачені,на руки видав тільки умова зліценія,що в такому випадку мені грозить,в данний момент я на Україну приїхала без депорта

Орест
Орест
2 місяців назад

Доброго дня порадили будь ласка що робити якщо роботодавець не надає роботи в Бельгії по А1 а ,,годує сніданками,, чи можна змінити роботодавця і чи дійсна А1

ми
ми
2 місяців назад

Зміна роботодавця в Польщі
Якщо є освядченіе на роботу від одного роботодавця, але я передумав і знайшов іншого, чи потрібно першому роботодавцю анулювати запрошення, що б другий міг почати його робити, або можна що б другий почав робити не анулюючи перший.

Bloody
Bloody
Відповідь для  ми
2 місяців назад

Новий роботодавець робить нове запрошення. А старе анулюється при цьому. можна нікому нічого не говорити . питання ануляції старого запрошення 5 хвилин

Bloody
Bloody
Відповідь для  ми
2 місяців назад

Новий роботодавець робить нове запрошення.

Bloody
Bloody
Відповідь для  ми
2 місяців назад

Старе анулюється при цьому. можна нікому нічого не говорити
питання ануляції старого запрошення 5 хвилин

Олександр
Олександр
Відповідь для  ми
2 місяців назад

Новий сам все анулює ..

Serhii
Serhii
Відповідь для  ми
2 місяців назад

Обов’язково треба анулювати треба. Розкажи про це старому роботодавцю, щоб він на зло тобі не тягнув цю справу. Він легко може тягнути 2-3 тижні …

Taras
Taras
Відповідь для  ми
2 місяців назад

Ні потрібно анульовати

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  ми
2 місяців назад

а новий роботодавець не знає як і що робити?

Михайло
Михайло
2 місяців назад

Зміна роботи після подачі на карту
Добрий день, таке питання, чи можна поміняти роботодавця і роботу після подачі на карту побиту, potwierdzenie odbioru вже прийшло, на відбитки ще не їздив, спасибі. Або які є варіанти змінити агентство

Сергій
Сергій
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

До отримання decyzji, можете спокійно змінювати роботу. Від нового роботодавця потрібно донести нові документи. Якщо робота в іншому воєводстві, потрібно писати заяву про перенесення справи в інше воєводство.

Михайло
Михайло
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

дякую

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Можна, можливо. Поки не отримали децізію … Від нового роботодавця нові доки …

Михайло
Михайло
Відповідь для  Юрчик
2 місяців назад

дякую

Taras
Taras
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

можете

Сергій
Сергій
2 місяців назад

Зміна роботодавця з картою побиту
Доброго часу доби. У мене питання з приводу процедури зміни роботодавця з уже наявну карту побиту. Перше з картою роботодавця можна міняти раз на рік або це міф? Друге (уточнення) відразу ж після закінчення роботи на одного роботодавця потрібно повідомити про це в ужёнд. Протягом якого періоду часу потрібно це зробити? І ще одне питання уточнення. Стара карта побиту змінюється на іншу при зміні роботодавця (з доплатою в 50 злотих за пластик) ???

Taras
Taras
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

У вас є 14 днів від втрати роботи щоб повідомити воєводу, тоді вам дається 30 на пошуки нової роботи і донесення документів відповідно. Змінюється карта на нову з доплатою 50 що все вірно

він
він
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

1. Цей міф для тих хто ще не має децізіі.
Вам це все одно, хоч і 200 разів.
2.14 днів в зглошення до ужонду, і 30 на нову подачу.
3 ні, ви повністю складаєте новий вньосек.

Сергій
Сергій
Відповідь для  він
2 місяців назад

Це при подачі на нову карту побиту. А у випадку з картою на руках ви міняєте пластик. З децізіей можна скільки завгодно змінювати карту. Про це я в курсі. Можливо ви не правильно зрозуміли моє запитання або самі були не в курсі.

Roman
Roman
3 місяців назад

Зміна роботи і карта побиту

Доброго часу!
Працюю в Гданську, подався на карту побиту (відбитки і фото ще не здавав). Однак роботи немає, годують сніданками, але вже 2 місяці працюю чисто на підтримку штанів. Знайшов тут іншу роботу. І думаю як перейти що б не анулювалася моя заявка на карту. Чув, що можна 1 раз на рік змінити роботодавця при поданій заявці на карту побиту.
Підкажіть плз, як можна змінити роботодавця і перевести карту побиту на нове місце роботи?
Дякую!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Roman
3 місяців назад

Міняєте без проблем і можна і не один раз. Якщо це робота в тому ж воєводстві то від нового роботодавця Вам потрібно робочий богу, залончнікN1, ZUS.Коли Вам викличуть на відбитки і штамп то долучіть до справи нові документи. Якщо знаєте номер своєї справи то можете нові документи відправити поштою.
Якщо робота в іншому воєводстві то ще потрібна заява про перенесення справи в інше воєводство

Roman
Roman
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Умова буде, песель вже є, а Зус обов’язково потрібен? І N1 (що це, до речі ?;))

Андрій
Андрій
Відповідь для  Roman
3 місяців назад

Якщо Ви подали від роботодавця то залончнік N1 Вам повинен надати роботодавець. Це дані, які заповнює фірма
ZUS також надає роботодавець. Якщо Ви працюєте офіційно це за Вас оплачують податки і страховку

Roman
Roman
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Роботодавець, у якого зараз, вже все це подав. Чекаю відбитки і фото здати. А якщо зараз піду від цього роботодавця до іншого? Що мені потрібно подати або написати? Ось у чому питання.
Зус, залончік вже подали в ужонд. Працюємо повністю легально.
Тепер якщо я піду на іншу фірму, їм потрібно буде мені на руки видати ці документи, а мені в ужонд віднести? Або який алгоритм дій від мене і нового роботодавця?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Roman
3 місяців назад

Якщо змінюють роботодавця то залончнік N1 і умова по якій працюєте Вам потрібно подати від нового роботодавця. Ви можете це зробити коли викличуть на відпічатки і штамп, а якщо знаєте номер справи то можете надіслати поштою копії

Roman
Roman
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Зрозумів, спасибі за допомогу!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Roman
3 місяців назад

І нема за що. Якщо щось пишіть чим зможу допоможу

Людмила
Людмила
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Тобто документи від нового роботодавця необовязково відправляти поштою в термін 30 днів а можна донести коли викличуть на відбитки

Natalia
Natalia
3 місяців назад

Заміна карти
Доброго дня. Хочу скласти внесок на карту резидента, але маю ще на рік дійсну карту побиту. Чи можу складати внесок уже? Чи потрібно чекати до закінчення карти???

Rekruter Contrain
Rekruter Contrain
Відповідь для  Natalia
3 місяців назад

Можете вже. Без проблем. Ця різних типи документів. Просто коли отримаєте резидента — пишіть відмову від карти тимчасового перебування

Natalia
Natalia
Відповідь для  Rekruter Contrain
3 місяців назад

Дякуємо

Kristina
Kristina
3 місяців назад

зміна роботи

Хочу змінити місце роботи і роботодавця. Нас поселили в готель, буде дозвіл на роботу 7 днів. Минуло вже більше, а про вихід на роботу ні слова. Роботи на даний момент зараз тут мало, і багато людей просто сидить. Чи можемо ми просто виїхати. Можуть бути якісь нюанси?

Олег
Олег
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Доброго ранку. З власного досвіду, не по чуткам-просто дзвоните і говорите що б анулювали запрошення (освядчення), що не надають роботу-вони зобов’язані це зробити, в іншому випадку потрібно буде щоб нова Ваша фірма від вашого імені подала в уженд прохання про анулювання щоб зробити нове … самому теж можна звернутися в уженд, але потрібно мову знати добре, краще просите нову фірму-без ануляції намагаючись не буде нового. Якось так

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

знайшли роботу, по тихій воді з’їхали і поїхали.
будете розповідати про вашому від’їзд, можуть пред’явити рахунок за проживання.
якось так

Kristina
Kristina
Відповідь для  Covidlo
3 місяців назад

А то що у них копії документів, не впливає ні на що?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

нехай вони з ними сходять в Кібло

Kristina
Kristina
Відповідь для  Covidlo
3 місяців назад

ахахаххаа

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Шукайте нового роботодавця нехай переробить Вам освядченіе в йдуть працюйте собі, а то Пасхи чекаєте. Будете далі чекати то і час витратите і гроші ще й важко потім буде з роботою так залишиться короткий термін і тоді будуть пропонувати найгірші вакансії. Але справа ваше

Сергій
Сергій
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Тобто oświadczenie на даний момент дійсно, а не анульовано, Ви підписала umowę o pracy (zlecenia), і чекаєте дзвінка куратора, щоб приступить до роботи?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Роботи зараз всюди мало. Яка різниця де сидіти?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Роботи зараз всюди мало. Чи не все одно де сидіти?

Kristina
Kristina
Відповідь для  Володимир
3 місяців назад

Тут де ми зараз, взагалі не виходять люди на роботу, деякі відсиділи карантин і ще 10 днів сидять уже

Володимир
Володимир
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Я повторюся, зараз так всюди. Різниця? Чекати тут, або переїхати і чекати там.

Kristina
Kristina
Відповідь для  Володимир
3 місяців назад

Там де ми хочемо, робота є. Питання в іншому

Vanya
Vanya
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Але ж коли ви їхали на Нинішнє місце вам напевно теж говорили, що робота є?)

Kristina
Kristina
Відповідь для  Vanya
3 місяців назад

Але не в цьому суть. Питання в іншому.

Vanya
Vanya
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Просіть анулювати освядчення. Щоб новий роботодавець без проблем зміг зареєструвати нове

Vanya
Vanya
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Теоретично можна і втекти. Але тут як пощастить. Якщо буде потрібно ануляція старого освядчення, то складно буде про це просить у роботодавця, від якого ви втік НЕ попередивши. Так що краще вчинити по-людськи

Vanya
Vanya
Відповідь для  Kristina
3 місяців назад

Я знаю людей, які 2 місяці сидять і чекають роботи

Юлія
Юлія
3 місяців назад

Якщо в’їхав в Польщу по воєводській візі , але змінив роботодавця , то який термін я можу працювати на новій роботі , якщо вони мені не видавали нове запрошення і чи не буде проблем при перетині кордону в Україну ?

Андрій
Андрій
3 місяців назад

Зміна роботодавця по карту побиту до децізіі.

Хлопці підкажіть. Чи можу я поміняти роботодавця не виїжджаючи в Україну з Польщі? Подався восени на карту побиту, подзвонили з уженда, сказали що прийняли заяву, чекайте лист з викликом на відбитки пальців. Ось до сьогодні чекаю … А чи можу змінити на цьому етапі роботодавця? Донести документи від нової фірми або агенції щоб не виїжджати і не робити візу в Україні? Або там є певна залежність від освядченій і зезволеній на працю?

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Так, поміняти можете
Щоб працювати вам потрібно щоб новий роботодавець зробив вам освядченіе або зезволеніе
На карту просто доносите / відправляєте документи від нового роботодавця (договір, дозвіл на роботу, залончінк 1, опінію старости (якщо не звільнені від неї))

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Ось тільки освядченіе було вже перед цим приїхав по безвізу і подався на карту, воно вже закінчилося, працюю зараз на зезволеніі, тобто виходить нового зезволенія або освядченія від іншого роботодавця вже не отримаю?

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

За освядченю можна працювати 180/360 по зезволеню 360/360, тобто коридору по зезволеню немає

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Тобто якщо вже є зезволеніе то можу перейти до іншого роботодавця або інший роботодавець може надати зезволеніе на рік?

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Новий роботодавець повинен зробити вам зезволеніе, щоб ви могли на нього працювати)
І так, воно може бути на рік або скільки там вам потрібно

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Дякую

Андрій
Андрій
3 місяців назад

Карта побуту, перехід на нову роботу
Добрий день, підкажіть, будь ласка, хочу поміняти роботу. Місце нової роботи в іншому воєводстві. Umowa o pracę закінчилася І я її не продовжував. Чи не втрачу я карту при зміні місця роботи?

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Якщо ваша карта прив’язана до конкретного роботодавця, то при зміні роботи її потрібно міняти

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Яка процедура заміни карти? Я спочатку влаштовуюся на нову роботу і подаю вже в новий ужонд прохання про заміну?

Rider
Rider
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

подивіться в ютубі, є багато інформації на цю тему

Андрій
Андрій
Відповідь для  Rider
3 місяців назад

Спасибі, все чітко і по місцях розклалося. Спасибі за відповідь !!!

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Протягом 15 днів від втрати роботи потрібно написати листа до ужонд, який вам видав карту ви втратили роботу.
У вас є 30 днів від втрати роботи на те, щоб скласти документи. Якщо у вас вже є децізія ніяких переносів не потрібно, просто складаєте документи в новому воєводстві

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Спасибі за відповідь.

Rider
Rider
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Подивися ютубі, є багато інформації на цю тему

Anna
Anna
Відповідь для  Rider
3 місяців назад

Co muszę zrobić, kiedy przestanę pracować u pracodawcy, na którego uzyskałem zezwolenie na pobyt czasowy i pracę? Ile czasu mogę zostać jeszcze w Polsce? Ile czasu w takiej sytuacji ważna jest karta pobytu czasowego?

Cudzoziemiec przebywający na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie zezwolenia na pobyt czasowy i pracę zawiadamia pisemnie wojewodę, który udzielił tego zezwolenia, w terminie 15 dni roboczych, o utracie pracy u któregokolwiek z podmiotów powierzających wykonywanie pracy, wymienionych w zezwoleniu.
W okresie 30 dni liczonych od dnia utraty pracy na rzecz podmiotu powierzającego wykonywanie pracy, wymienionego w zezwoleniu nie wszczyna się postępowania o cofnięcie cudzoziemcowi zezwolenia na pobyt czasowy i pracę, jeżeli cudzoziemiec wykaże, że dopełnił obowiązku powiadomienia, o którym mowa powyżej. Po ww. okresie wojewoda wszczyna z urzędu postępowanie o cofnięcie cudzoziemcowi zezwolenia na pobyt czasowy i pracę. Postępowanie zakończy się w ciągu miesiąca od odbioru zawiadomienia o wszczęciu postępowania przez stronę. Cudzoziemiec powinien opuścić terytorium RP w ciągu 30 dni od dnia, w którym decyzja o cofnięciu mu zezwolenia stała się ostateczna.

Тобто якщо протягом 30 днів ви НЕ склали новий пакет документів, тоді починається процес ануляції карти (що може тривати всього лише місяць в Деяких воєвудства), щоб цього уникнути, краще скласти нові документи. Але ви в праві робити так, як вам підходить

Max
Max
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Я вже півроку перебував в Україні, заїхав по карті яку зробив від старого роботодавця, її ніхто не обтяжувати закривати мабуть. Але знайти роботу нелегко по карті, все чомусь відмовляють, так що сиджу без роботи поки

Rider
Rider
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Ні не втратиш, але доведеться її переробляти.

Жанна
Жанна
4 місяців назад

Карта. Чи можна поміняти роботу?

Якщо оформити карту через АГЕНТСТВО, від конкретного роботодавця, чи можна потім поміняти роботу? І що необхідно для зміни роботи?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Жанна
4 місяців назад

Не можна змінити АГЕНТСТВО, а роботу можна міняти. Куди пошле агенція там і стане в нагоді

Вася
Вася
Відповідь для  Suspected
4 місяців назад

НЕ лякай людини

Вася
Вася
Відповідь для  Жанна
4 місяців назад

маю застарілі відомості. 3-4х річної давності. При зміні роботодавця за 14 днів повинен знайти нового. Подати від нього документи, або виїхати в Україну.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Вася
4 місяців назад

Ну тільки у нього роботодавець це агенція а агенція може влаштувати і працювати на іншу роботу ..

Вася
Вася
Відповідь для  Suspected
4 місяців назад

а може його агенція дістала?))) або він клімат змінити хоче, на море виїхати, а там в Агенції немає роботи))

Suspected
Suspected
Відповідь для  Вася
4 місяців назад

Ну в даному випадку вона хоче змінити роботу, а не роботодавця, як Я зрозумів

Жанна
Жанна
Відповідь для  Жанна
4 місяців назад

Всім дякую

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Жанна
4 місяців назад

Якщо зміниться прямий роботодавець до якого карта прив’язана то і її міняти треба …

Наталія
Наталія
4 місяців назад

Пропрацювала 4,5 міс в минулому році на одній агенції , звідки маю річне запрошення чи можу відразу після отримання візи їхати на іншу роботу чи лише на ту звідки запрошення,чи потрібно чекати коридор?

Ihor
Ihor
4 місяців назад

Чи будуть якісь штрафи?

Якщо мене звільнять з роботи і у фірми немає підходящої вакансії для мене, можу я поміняти роботодавця без штрафів і відпрацювання?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ihor
4 місяців назад

Будь спокійний

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Ihor
4 місяців назад

Дивлячись що підписували.

Ihor
Ihor
Відповідь для  Stop Be_toxic
4 місяців назад

Там то прописано відпрацювання якщо хочеш піти то штраф якщо без відпрацювання але я можу спиратися на те що у них немає підходящої для мене вакансії?

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Ihor
4 місяців назад

Якщо в умовах договору не вказано в яких випадках які пункти договору будуть не дійсні (або щось дуже подібне), то за законом ви повинні будете виконати умови договору. Як і компанія, до речі.

Ihor
Ihor
Відповідь для  Stop Be_toxic
4 місяців назад

Я не дуже розбираюся в умовах агентств, але де ви будете відпрацьовувати, якщо вас звільнили?

Anna
Anna
Відповідь для  Ihor
4 місяців назад

Я не дуже розбираюся в умовах агентств, але де ви будете відпрацьовувати, якщо вас звільнили?

Ihor
Ihor
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Наприклад на ті вакансії на які я не хочу!

Anna
Anna
Відповідь для  Ihor
4 місяців назад

Це буде дивно, закидати працівника тільки на 2 тижні для відпрацювання, ви ж там більше проблем принесете ніж користі)

Ihor
Ihor
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Ну і я так думав. ДЯКУЮ!

Anna
Anna
Відповідь для  Ihor
4 місяців назад

Так мені нема за що, адже я в цьому не розбираюся, тільки припускаю.
Бажаю вам успіху!

Володимир
Володимир
4 місяців назад

Допоможіть! Питання до знаючих!
Якщо я їду на запрошення від одного роботодавця але в Польщі по дорозі зустрічаю наприклад роботодавця з кращими умовами!
то як правильно контролювати процес з документами? Щоб не порушувати польських законів!
Заздалегідь дякую!

Володимир
Володимир
Відповідь для  Володимир
4 місяців назад

Як часто поляки так контактують?
Я дзвоню в як би власнику компанії (він так зарекомендував себе), але він пише:
Narazie jesteśmy na spotkaniu oddzwonimy

є: Зараз ми на зустрічі, ми вам передзвонимо

не пише: Я на зустрічі …

Дивно ?! Або це нормально у поляків?

Anna
Anna
Відповідь для  Володимир
4 місяців назад

Якщо це фірмовий номер, то це нормально. Я теж завжди завжди відповідаю «jesteśmy» з фірмового номера

Aleksander
Aleksander
Відповідь для  Володимир
4 місяців назад

Часто:) особливо власники фірм і особливо коли бачать невідомий номер.

Coolcat
Coolcat
Відповідь для  Володимир
4 місяців назад

Все Повинні переробити на новій роботі.

Юлія
Юлія
Відповідь для  Володимир
4 місяців назад

Новий роботодавець робить вам нове запрошення. Поки робиться запрошення ви НЕ маєте права у нього працювати …

Володимир
Володимир
Відповідь для  Юлія
4 місяців назад

А скільки ~ часу, для роботодавця, займає анулювати перше і зробити своє запрошення?

Таня
Таня
4 місяців назад

І чи потрібно анульовувати візу від попереднього працедавця?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Таня
4 місяців назад

Саму візу не потрібно анульовувати, лише потрібно переробити запрошення і працюйте далі

Таня
Таня
4 місяців назад

По цій візі я ще не працювала, відкрила її пів року назад і тільки тепер приїхала, а зараз хочу змінити роботодавця. ПІДкажіть що мені для цього потрібно зробити

Таня
Таня
4 місяців назад

Доброго дня, у ме наступна ситуація, я зараз зназоджусь в Польщі по візі на основі воєвудського зезволенія, по ньому ще не прац

Іван
Іван
4 місяців назад

зміна роботи
Як змінити роботу коли є карта побиту або воєводська віза, робити нові?

Іван
Іван
Відповідь для  Іван
4 місяців назад

Може бути така карта побиту, що не потрібно при зміні роботи подавати на нову (крім постійної)?

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
4 місяців назад

Якщо карта на побит і працю, то так робити нову
Візу переробляти не треба, тільки зезволеніе треба буде нове

Карина
Карина
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Потрібно знову на карту побиту подаватися

Іван
Іван
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

1. Якщо просто скоротили / звільнився?

2. Якщо запис-печатка на карту в побиту в паспорті, то теж потрібно на нову подаватися?

3. Чим друк на карту побиту гірше карти побиту, не можна перетинати кордон багаторазово?

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
4 місяців назад

1.?
2. Якщо друк, то до вашої справи доносите документи за новим місцем роботи і все
3. печатка дає право тільки перебувати в Польщі. Вона не дає права працювати або заїжджати в Польщу

Іван
Іван
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

1.Якщо звільнили / вся та ще не влаштувався нову роботу теж робити нову карту побиту?

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
4 місяців назад

Якщо ви вже отримали карту, Протягом 15 днів потрібно проінформувати ужонд про втрату роботи і протягом 30 днів скласти новий пакет документів

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
4 місяців назад

Ну з тих видів карт, я знаю, це возз’єднання з сім’єю, тоді партнер отримав таку карту може міняти роботу
Начебто ще щось пов’язане з навчанням може бути, але я не в курсі

Kristina
Kristina
5 місяців назад

Зміна роботи
Якщо я їду від агенції і мені не подобається робота чи з/п , чи можу я переїхати на іншу роботу? Це без проблем? Чи є якісь нюанси?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Kristina
5 місяців назад

На такий випадок. Треба з іншими домовлятися раніше. Бо період пандемії оформлення документів робиться через пошту.

Rufik
Rufik
Відповідь для  Kristina
5 місяців назад

да потрібно домовитися з новим роботодавцем щоб підготували всі документи, а це може зайняти деякий час, що чекати буде просто невигідно, тому в такому випадку краще працювати на своїй роботі поки не буде все готово в іншого роботодавця всі документи, а потім звільнятися і переходити на іншу роботу з мінімальною втратою часу звичайно попередивши наперед першого роботодавця про звільнення найближчим часом тільки краще не говорити, що інша робота і т д тому що можуть бути труднощі, але всі проблеми в тому на яких ви документах влаштовані і якій у вас дозвіл від цього залежить чи буде максимально просто і швидко, або дуже довго і важко

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Kristina
5 місяців назад

буває і за один-два дні тебе зможуть взяти на нову роботу.
тільки потрібно спершу поспілкуватися з новим роботодавцем, як, що і по чому.
головне, що б не було From bad to the worse

Дима
Дима
5 місяців назад

Ти можеш працювати у роботодавця та 3 місяці що залишилося, але якщо хочеш працювати далі просто від нового работадателей попроси нехай зроблять нове запрошення. Ти зможеш працювати до кінця свого візи в паспорті, якщо немає 3х місяців або взагалі немає освячення то тоді потрібно чекати запрошення поки зроблять від нової фірми від 1 до 3 місяців дивлячись яке воевудсво.

Жека
Жека
Відповідь для  Дима
5 місяців назад

Спасибі за відповідь.
Ще такий вопрос.Еслі мені новий роботодавець зробив oświadczenie на три місяці, чи можу я передумати і залишитися у попереднього роботодавця по zezwoleniu на підставі якого я відкрив візу Воєвудський? Іншими словами … анулюється чи zezwolenie у зв’язку з виготовлення oświadczenie.?

Дима
Дима
Відповідь для  Жека
5 місяців назад

Тут залежить від самого роботодавця так як тільки він може анулювати освячення, якщо він не анулює то освячення буде витрачено даремно. Телефонуй дізнавайся зі свого досвіду скажу що погоджуються не завжди їм просто впадло з вами возитися.

Жека
Жека
Відповідь для  Дима
5 місяців назад

Приїхав по воевуде, а потім вирішив змінити роботу, замовив у іншого роботодавця oświadczenie і …… передумав (виявилося що на така вже й хороша робота на заводі Tenneko w Gliwicach) .Позвоніл, сказав що передумав, але …… починають мені втріать, що тепер пізно, так як oświadczenie анулювати zezwolenie.Т.е. тепер навіть якщо я і передумав, то залишитися там, куди я приїхав по воевуде, на буде можливо, так як воно вже анульовано фактом виготовлення нового oświadczenie, що для мене здається абсурдом, якщо звичайно система urzędu не робить це автоматично ..
Тепер розумію, що можна спокійно працювати по zezwoleniu і відкритою на його підставі Воєвудський візі, а oświadczenie «викинути» … Єдине що погано, так це те, що нове ізготовітькже не можна .По рацней доти, доки не пройде 90 днів …
Велике Спасибі за помощь !!!

Дима
Дима
Відповідь для  Жека
5 місяців назад

Я був в такій ситуації, місяць працював на чорну знав що не залишать, вони мені переробили запрошення воевуди під себе. І тоді я став офіційно працювати вже, але потрібно знати що вас точно не кинуть.

Жека
Жека
5 місяців назад

Добридень !
Підкажіть будь ласка, чи можна отримати oświadczenie якщо ситуація виглядає наступним чином:
Відпрацював за oświadczeniu червень, липень і серпень з безвізу, повернувся в Україну, посидів там три місяці, отримав zezwolenie на 3 роки, відкрив по ньому візу Воєвудський, в’їхав в Польщі 11 грудня, пройшов 10-денний карантин і тепер в межах цього ж воєвудства хочу змінити роботодавця .Якщо я правильно розумію законодавчі зволікання, то у мене є можливість змінити роботодавця за oświadczeniu на решту не використані в році 3 місяці.
Якщо хто знає, підкажіть.