Домой / Виза / Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі, зміст статті:
Зміна роботодавця по піврічному запрошення
— Скільки разів можна міняти роботодавця
— чи може роботодавець анулювати візу
— Що робити якщо піврічне запрошення куплено у посередника
Як поміняти роботодавця по воєводському запрошенню 
— Чи анулюється віза, якщо анулювати запрошення від воєводи
Змінити роботодавця по карті побиту

Якщо Вам не подобається роботодавець, з любих причин: обман в зарплаті, погане житло, або ж взагалі роботи для Вас в даний момент немає. Запам’ятайте, Ви можете змінити роботодавця завжди, ніхто не буде Вас тримати в рабстві, не подобається робота — змініть її !

Зміна роботодавця по піврічному запрошення (освядченію)

Якщо Ви оформили візу на 180 днів, приїхали до роботодавця, а роботи для вас немає, не турбуйтеся, змінити роботодавця за таким запрошенням найлегше. Для цього потрібно:

1 — знайти нового роботодавця

2 — попросити що б він оформив нове запрошення від своєї фірми

І це все, непотрібно нікого повідомляти, ні ужонд, який видавав запрошення, ні старого роботодавця не обов’язково. Але пам’ятайте! завжди домовляйтеся з роботодавцями мирним шляхом, якщо роботи немає або робота не влаштовує  Вас, просто повідомте це роботодавцю, не потрібно йти з роботи не попередивши.

Скільки разів можна міняти роботодавця?

Скільки хочете, стільки і міняйте. У Вас є обмеження в візі 180 днів, наприклад. В цей період можете роботодавця змінювати не обмежену кількість разів. Запрошень у Вас теж може бути виписано будь-яку кількість.

Зверніть увагу, при перетині кордону в Україну, обов’язково показуйте останнє запрошення, так як попередні, за яким Ви працювали можуть бути анульовані.

Чи може роботодавець анулювати візу?

Ні, сам роботодавець може анулювати тільки запрошення , візу може анулювати консул або прикордонник. Наприклад, Вам не підійшов роботодавець, і Ви благополучно від нього втекли не попередивши, а Вам кажуть, що анулюють візу і взагалі, все буде жахливо (загрожують загальном), не переживайте, не Ви перші. Що потрібно робити в такому випадку? Необхідно якомога швидше знайти нового роботодавця і ввічливо попросити у нього нове запрошення, воно обов’язково потрібно при будь-якій перевірці документів, буде вона на кордоні або просто на вулиці. Якщо Ви будете перебувати з недійсним запрошенням на території Польщі, ось це вже не добре. Якщо це виявить поліція або прикордонники, тоді можуть і візу анулювати і дати заборону на в’їзд на певний період.

 

Що робити якщо піврічне запрошення куплено у посередника?

На даний момент, як показує практика, більшість роботодавців не хочуть заздалегідь висилати запрошення і на це є причини, ось основні:

Довго чекати запрошення. Звичайне піврічне запрошення в 2018 році оформляється вже 2-3 тижні, і це ще не великий термін, буває і більше. І воно стало платним 30 злотих.

Черги в візовому центрі і ризики відмови у візі. Роботодавець довго оформлював документи: запрошення 3 тижні, потім черга до візового цент близько 2-х тижнів, розгляд документів консулом від 7 до 30 днів. Крім цих всіх дат, можуть ще відмовити у візі. Тобто, роботодавець 1.5 місяці чекає працівника, тримає для нього місце, а в підсумку в візі відмовляють, прикро.

Українці по Польської візі їдуть працювати не в Польщу. Роботодавець витрачав купу часу, оформляв документ, стояв в чергах, заплатив за документ в ужонді гроші, а працівник якому він все це робив, навіть не сказавши спасибі , просто поїхав в Чехію нелегалом. Така ситуація, на жаль, зараз часто проявляється, потім люди дивуються, чому роботодавець не хоче заздалегідь оформляти їм запрошення. Це основні і найвагоміші причини того, що роботодавець не хоче заздалегідь оформляти запрошення. З урахуванням того, що Українців в Польщі зараз дуже багато вже з відкритими візами, роботодавці, звичайно, воліють взяти на роботу людини з візою, а поки він буде працювати, просто йому переоформити запрошення.
 

Як поміняти роботодавця по воєводському запрошенню.

З заміною роботодавця з воєводським запрошенням трохи складніше, ніж зі звичайним піврічним. Але все ж так само можливо. При зміні роботодавця так само як і з піврічним запрошенням, перше що потрібно — це оформити нове запрошення. Але воєводське запрошення вже прив’язує Вас до певного воєводства, тобто якщо хочете все зробити легально, потрібно зробити все таким чином:

 • Сповістити воєводу про зміну роботи (після цього запрошення буде анульовано)
 • Протягом 14 днів знайти нового роботодавця і попросити нове запрошення, враховуйте, що річне запрошення (зазволеніе) буде оформляти близько 2-3 місяців.

Пам’ятайте, що часта зміна роботодавця по воєводському запрошенню може негативно позначитися на подальшому отриманню віз.

Чи анулюється віза, якщо анулювати запрошення від воєводи?

Ні, віза залишається діяти далі, але без запрошення знаходиться не можна. Якщо, наприклад, хочете оформити піврічне запрошення у нового роботодавця (освядченіе), пам’ятайте, що легально Вас можуть влаштувати на роботу тільки в тому випадку, якщо у Вас не було перед цим піврічний візи. Якщо ж у Вас була така віза, у Вас зараз йде візовий коридор та Вас не візьмуть офіційно на роботу поки він не закінчиться.


 

Що буде якщо працівник не повідомив про зміну роботодавця, а роботодавець анулював запрошення.

Якщо з офіційної точки зору, це не легально і потрібно якомога швидше знайти нового роботодавця і просити запрошення, бажано таке ж (від Воєводи). Якщо не офіційно, то якщо не будете потрапляти на очі перевіряючим, то ніхто не дізнається що Ви змінили роботодавця.

Які можуть бути ризики якщо не оформити нове запрошення:

 • можна отримати депортацію при перевірці документів на вулиці або на кордоні.
 • неофіційне працевлаштування
 • проблеми в подальшому з отриманням віз

Що я рекомендую: перебуваючи в Польщі з воєводським запрошенням і річною візою, працюйте у того роботодавця який вислав Вам запрошення. Якщо ж це не можливо — знайдіть нового роботодавця і просіть у нього запрошення, бажано таке ж річне, від воєводи, тоді буде все офіційно.
 

Змінити роботодавця по карті побиту

Якщо Ви перебуваєте в Польщі по карті побиту і плануєте змінити роботодавця пам’ятайте, новий роботодавець — нова карта побиту.

Карта побиту на відміну від віз жорстко прив’язує Вас до роботодавця, але якщо необхідно його змінити така можливість є.

Можна при зміні роботодавця, по карті побиту зробити наступним чином: взяти у нового роботодавця запрошення, приїхати в Україну, відкрити візу і поїхати на роботу по цьому запрошенню і відразу ж подати на карту побиту. Або можна не гратися із запрошенням, а подати документи одразу на нову карту побиту, але пам’ятайте, поки оформляється карта виїжджати зі країни не можна. А карта може оформлятися до півроку, в деяких випадках і більше.

Що робити якщо міняєте роботодавця?

1 — повідомте ужонд про зміну роботи (це потрібно зробити протягом 15 днів після звільнення)

2 — протягом 30 днів знайдіть нового роботодавця і подайте документи на нову карту

При зміні роботодавця потрібно писати заяву в той ужонд який видавав карту, це важливо!

Про зміну роботодавця протягом 15 днів повинен повідомити сам працівник а не роботодавець. Потрібно звернутися до відділу у справах іноземців, в тому воєводстві, де отримували карту побиту. Написати заяву про зміну роботодавця або місця роботи (wniosek o zmianę stanowiska pracy), така заява заповнюється на Польському мовою.

Зразок (wniosek o zmianę stanowiska pracy)

Зверніть увагу, що таку заяву потрібно подавати саме в той уженд, де отримували карту, інакше це буде прийнято як оформлення нової карти.

Після того як Ви подали цю заяву, необхідно протягом 30 днів знайти нового роботодавця , заключити з ним трудовий договір, оформити медичну страховку і взяти рішення старости та надати всі ці документи до відділу по справам іноземців.

Далі потрібно оплатити гербовий збір 440 злотих + 50 злотих за випуск нової карти, в разі, якщо Ви подали документи, але вони ще не готові (децизии) рішення щенемає, а Ви повторно хочете змінити роботодавця — гербовий збір не оплачується.

Треба так само подати наступні документи для зміни роботодавця :
Діючий загрна паспорт
2 фото 3,5*4,5мм
робоче запрошення та робочий контракт
Договір оренди житла і підтвердженняпрописки(Oświadczenie o zameldowaniu)

Тепер Ви знаєте як змінити працедавця, якщо залишилисяпитання пишіть в коментарях, якщо знаю — допоможу.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Годовая виза в Польшу

Годовая виза в Польшу Из этой статьи Вы узнаете: Как получить визу в Польшу на …

139 комментариев

 1. маю запршення з 2017року а візу 2018 року національну до липня по стану здоровя мусила в березні виїхати до України чи потрібно мені було ставить якійсь штамп у візовому центрі про те що я приїхала раніше вказаних днів?що мені зараз робить.чи можу я зараз назад виїхати без проблем по цьому запрошенні?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, ставити штампи в візовому центрі не потрібно, якщо у Вас запрошення від того работодавця у якого працювали, тоді можете їхати.

   • Добрий день, хотіла б запитати, чи зможу я анулювати запрошення до Польши? Тому що посередник відмовляється і каже що це не можливо.

    • Татьяна Визовый специалист

     На жаль анулювати Запрошення можу лише ті особи, котрі його виписали.

  • Здравствуйте, если я хочу сменить работодателя на другого, а первый не анулировано приглашения, может ли второй дать мне приглашения без анулировано первого)? спасибо)

 2. Татьяна

  Подскажите пожалуйста, я в польшу заехала, сказала что на закупы, а работаю в ресторане, мне никакого документаию не дали на работе. Могут у меня быть проблемы на границе?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, это не легально, так как это является не целевое использования визы, будут ли проблемы, тут уже не могу сказать, все зависит от пограничников, 50 на 50, может пройти без проблем, могут и придраться, лучше в будущем так не делать.

 3. скажіть будь ласка моя тітка 6 місяців працювала в Польщі через закордоний паспорт, близько 2 місяців знаходиться в Україні. чи можна їй зараз поїхати на роботу до Польщі але за біометричним паспортом? дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо у неї була віза відкрита робоча в 2017 гоці, тоді не потрібно чекати.

 4. Добрий вечір.Скажіть будь ласка в мене віза польська робоча відкрита з 01.09.17 по 09.08.18 візою не користувався,але тепер хочу різати.Тепер не знаю чи мене пропустять на кордоні по запрошення яким я відкривав візу.Коридору зараз не має, не знаю чи ризикувати і їхати чи можна на кордоні сказати, що їду до іншого пана, який мені на місті зробить нове запрошення .

  • Константин - визовый специалист

   Добого вечора, можете попросити нове запрошення, щоб пан відправив в Україну, якщо їхати по старому запрошенню це 50 на 50, можуть і не пустити на кордоні, але їхати і казати що їдите до іншого не можно, не пустять точно.

 5. Добрий день.
  В мене північна віза запрошення від одного а працюю в іншого Поляка він не робить документів. Чи будуть проблеми на кордоні кажуть анулюють запрошення або депортація.Підскажіть будь ласка.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, проблем на кордоні не повинно бути, але потрібно казати що їдите на роботу саме до того роботодавця від якого отримали запрошення.

 6. Чоловік в Польщі по безвізу подав на вуєвудське запрошення.З Украіни подала документи на піврічне на його фамілію ,до господаря позвонив страж гранічний з питаннями про мого чоловіка і якщо він в нього то вони приідуть,але пан сказав, що ні.В суботу він іде на Украіну,які в нього можуть бути проблеми на границі?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можуть дати заборону на вїзд, але це дуже дивно як страж дзвонив, такого в основном не бувае, в основному страж телефонуе коли людина заїзджае і все.

 7. роксолана

  Доброго дня! Працювала по карті. змінила працедавця подала на нову карту через бюро подавче. Щоб підписати умову чекаю на зезволенє або осьвядченє. Хочу змінити знову роботу чи це можливо? Чи як поіду на Украіну не буде проблем на кордоні?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня! Требо змінити работодавця за 30 днів після того як звільнились, або подати на нову карту або взяти запрошення і приїхати в Україну за візою, проблем не буде якщо терміни ні перевищіні.

 8. Добрий день. Підкажіть будь ласка, якщо я в’їхала в Польщу по робочій візі, але працюю в іншого роботодавця, тобто маю запрошення від іншого роботодавця, то чи можуть виникнути проблеми, чи можуть дати депортацію, коли я буду по
  вертатися на Україну?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, проблем не буде, якщо маете нове запрошення проблем не буде.

 9. добрий день,чи правда що після відкриття візи потрібно виїхати до 10 днів.

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, нет это не так, главное приступить к работе в Польше после того как пересекли границу в течении 7 дней.

 10. Мирослава

  Маю питання я в Польщі з 01.02. 2018 р по біометричному паспорті офіційно працюю з квітня, 26.04. 2018 р. подала на тимчасову карту побита, який зараз порядок видачі цих карт, і чи можу я виїхати на Україну? І що для того потрібно зробити?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо термін безвіза закінчився виїзджати не можно, требо дочікатися карту.

 11. Скажіть будь ласка,якщо я маю запрошення від одного роботодавця,а їду і буду працювати у другого які документи мені повинен зробити роботодавець у якого я буду працювати і з яким запрошенням я маю перетинати кордон,якщо віза відкрита по запрошенню роботодавця в якого я не працюю.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по правилах потрібно вже їхати з тим запрошенням, там де будите працювати, тоді проблем точно не буде, якщо інакшим чином, тоді потрібно бути впевненим що роботодавець не анульував запрошення.

 12. Добрий день!!! Скажіть Будь-ласка в мене така ситуація маю зазволенія до праці приїхала до праці… По суті я на тиждень запізнилася з приїздом бо лежала в лікарні і не могла подати документи після того як приїхала то вже взяли інших людей до праці мені сказали допобачення .. доли документ wypowiedzenie umowy zlecenia.. як я можу залишитися легально в польщі якщо тих 7 днів на реєстрацію пройшло чи з поверненням це депорт

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, депорта не повинно бути, можете залишатися, знайти нову роботу і попросити нове запрошення від роботодавця, і робити до кінця візи.

 13. Доброго дня.В мене є деякі питання.Я маю відкриту візу,але моє запрошення на роботу вже скасоване.Мені наразі пропонують роботу,говорять що всі необхідні документи зроблять там на місці.І говорять щоб я на кордоні сказала що їду на закупи ,так як маю біометричний паспорт.Чи можливо таким чином перетнути кордон і чи будуть питання щодо моєї відкритої візи
  Також цікавить якою є необхідна сума на закупи і які потрібні документи.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, краще їхати як турист, а ще краще щоб роботодавець зробив нове запрошення і Ви їхали на работу офіційно, тоді і нічого вигадувати не потрібно буде.

 14. Добрий день. Якщо я приїхала в Польщу на роботу по воєводстькому запрошенні,зміна роботодавця,мені переробили на піврічне запрощення. Чи можу я працювати більше як пів року.. Або виїхати з України не чекавши пів року???

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо Вам зроблять ще одне піврічне запрошення можете не їхати в Україну по закінченню запрошення.

 15. Христина

  Доброго дня. Скажіть будь ласка , я маю дицизію але карти ще не отримала. І хочу змінити роботодавця. Чи можу я це зробити і чи можна все вирішити не виїжджаючи до України?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно зробити, якщо ще рішення по карті нє мае

 16. Доброго дня ! Отримав зезволение А1 від однієї фірми та виготовив річну візу, а прийшлось працювати на іншій в тому-ж самому воєводстві. Що потрібно зробити, щоб не порушити польське законодавство ? Заздалегідь вдячний за відповідь.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, попросідь у роботодавця нове запрошення, хочаб піврічне і працуйте, це не порушуе законодавство.

 17. Доброго дня. Маю наступне питання.
  В 2017 (грудень) отримала запрошення на роботу, яке було дійсне від лютого 2018. По цьому запрошенню приїхала в Польщу, але робота виявилась інша ніж мені обіцяли. Знайшла іншу, від цієї нової роботи вже зробили «освядченіє». Умовах ще не підписана. Мені поступилася пропозиція кращої роботи із більшою зарплатою. Чи маю я право піти на цю кращу роботу? Звісно новий працедавець буде робити нове «освядченіє» знову. Просто десь читала, що змінити працедавця цього року можна не більше трьох разів. Тобто перший — перше «освядченіє» по якому віза, друге, те яке я вже маю і зараз буде остання можливість. Це правда? Якщо ні, то де про це вказано в польських законах, як підтвердження?
  Дякую)

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, роботодавця змінувати можно любу кількість разів, в законі я не можу сказати де саму прописано, кажу з властного досвіду.

 18. Світлана

  Доброго дня! мій знайомий має карту побиту, але не знає, можливо вона вже зараз анульована. Оскільки після останнього заїзду в Польщу виявилось, що роботодавець закрився. Щоб зайти роботу, знайомий відразу (4 місяці назад) поїхав в іншу європейську країну. Тепер хоче додому приїхати і не знає, як зробити з мінімальними проблемами. Чи через Польщу, тоді мабуть депорт і штраф, чи прямо звідти, але мабуть є база даних, де можна перевірити дійсність польської карти? Ви з таким не стикалися?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня! Корта вже не дійсна це точно, звістно оскільки він робив не легально варінатв не дуже багато, і це не гарантія, навіть якщо він без проблем вийде із країни, можливі проблемі з відкриттям візи. Можно літаком аба через іншу країну.

 19. Костянтин

  Доброго дня. Скажiть будь ласка. Як що я одробив пiвтора мicяця по освядченню i зараз буду вiдкривати вiзу на пiв року то вичтуть той термiн що я був на попереднiй роботi?

  • Доброго дня. Тут птрібно розуміти чи Ви відкривали візу та отримали запрошення в 2017 чи в 2018 році. Якщо віза була відкрита та виписане запрршення в цьому році, то Вам потрібно чекати візовий коридор. Якщо запрошення було виписане ще в 2017 році, то чекати коридор не потрібно.

 20. Володимир

  Доброго дня,скажіть будьласка заїхав до польщі по візі із запрошенням від одного роботодавця а працюю в іншого який говорить що не робить нове запрошення і не реєструє , чи будуть в мене проблеми при виїзді з польщі,чи є шанс оиримати за таке депорт , чи в такому випадку краще виїхати через словаччину?

 21. Світлана

  Доброго дня!маємо проблему.черезінтернет знайшли роботу.запросили нас на 25 сидимо 5 днів ще не оформлені .повідомили куратора що не будемо там працювати бо дуже жарко і хімії багато .вони нам обіцяють жахливе життя і що ніде нас на роботу не візьмуть ще й вимагають оплатити за житло яке мало бути безкоштовне.що робити? Дякую

  • Вам потрібно знайти нового роботодавця та попросити що б він оформив нове запрошення від своєї фірми.
   І це все, непотрібно нікого повідомляти, ні ужонд, який видавав запрошення, ні старого роботодавця не обов’язково. Але пам’ятайте! завжди домовляйтеся з роботодавцями мирним шляхом, якщо роботи немає або робота не влаштовує Вас, просто повідомте це роботодавцю, не потрібно йти з роботи не попередивши.

 22. Світлана

  Доброго дня я заїхала в Польшу по воєвудському запрошенні але пішла працювати на іншу роботу. Запрошення мені не перетворили.Що тепер буде на кордоні при виїзді на Україну.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, це нормально, все правильно зробили, на кордоні показуйте запрошення по якому працюете.

 23. Маю піврічне запрошення на сезонні роботи від одного пана( куплене по знайомству за 110 злот) . Я в нього працювати не збираюся , зараз роблю піврічну робочу візу , і поїду зразу і Польщу , але до іншого роботодавця .
  Питання : я маю будучи в Польщі звонити до того пана , який мені видав це запрошення і просити щоб він пішов в Ужонд і підтвердив , що я до нього доїхав , чи можна не дзвонити , а зразу через нового роботодавця виробляти на себе друге запрошення ?

  • Доброго дня. Запрошення просто буде анульоване по Вашому неприїзду до даного пана. Ви можете робити інше запрошення, по ньому працювати і по ньому потім повертатись в Україну. Змінювати роботодавця в Польщі не заборнено. Головне розуміти, що заїжджати і виїжджати з Польщі Ви повинні по діючому запрошенні на момент перетинання кордону, від кого воно значення не має.

 24. Доброго дня. Чи можна по карті побиту Польські летіти літаком з України в Берлін на пару днів,пізніше вернутися в Польщу на роботу. Дякую

 25. Здравствуйте! Скажите пожалуйста,в какие сроки анулируется освядчение ?

 26. В мене віза з 21.06.2018 чи можна поїхати на роботу через місяць,чи це законно і не буде на кордоні проблем

  • Бажано виїхати на протязі тижня після отримання візи, інакше буде більше питань на кордоні — Чому не їхали одразу?, чи чекає Вас роботодавець? Можуть перевірити дійсність запрошення. Тому це питання Вам бажано узгодити наперед з роботодавцем.

 27. Мирослава

  Доброго дня, склалас така ситуація
  Мала їхати на роботу до одного пана який мені відправив запрошення , але яке до мене так і не дійшло. Приїхала тоді самостійно , знайшла фірму яка мені обіцяла зробити запрошення на пів року , але пізніше сказали що не можуть бо моє старе запрошення яке я не отримала не анульовано , хоча пан сказав що анолював давно .. Що в такому випадку робити?

 28. Олександр

  Як анулювати Польське запрошення на роботу , в Україні?

 29. Михайло

  Доброго дня! Таке питаня, приїхав до Польщі по робочій візі від роботодавця уйшов (від якого отримав запрошення) шукав іншу роботу майже місяць але віза має скоро закінчиться я можу не робити інше запрошення повернутись додому на Украіну зробити біометричний паспорт та повернутись до того роботодавця і після закінчення біометріі відкрити вуєвудське запрошеня чи звичайне? Чи потрібно буде чекати піврічний коридор для відкриття? Чи тільки на карту побуту?

 30. Доброго дня! Скажіть будь ласка, подався на карту, прийшла смс, що вже готова децизія, потрібно піти забрати. Проблема в тому, що я змінив роботодавця і отримаю карту на фірму, де вже не працюю. Що робити в такому випадку?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, все одно потрібно змінити карту, новий роботодавець — нова карта. Вам потрібно як будете забирати карту сказати що вже новий роботодавець, можливо не потрібно буде платити ще раз податок, зразу можливо віддадуть в роботу на нову карту, а стару не видадуть.

 31. Доброго вечора в мене таке питання я був за кордоном по шенген визи и в мене остался 8 днив тепер я зробив биометричний паспорт чи можу я заихати за кордон

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по правилах не можно, так як безвіз і віза шенгенська коткострокова це один тип візи, і у Вас зараз йде візовий коридор.

 32. Людмила

  Якщо запрошення уже зроблено чи існують якісь часові рамки щодо подачі у візовий та явки до праці.

 33. Светлана

  Здравствуйте! Работодатель не успевает выслать приглашение. Реально ли въехать на основании фото или ксерокопии? По безвизу. Спасибо

 34. Доброго вечора! У мене таке питання, чоловік працює в Польщі по карті побиту. Карта побиту була видана роботодавцем в якого він уже не працює, але вона ще дійсна. Зараз чоловік працює на іншій фірмі і він не подав інформації про зміну роботодавця до польських органів.Працює офіційно. Що йому може за це бути?

 35. Чекаю на карту побуту, звільнилася з праці. Що потрібно подати в ужендя чужоземцов. І чи обов’язково далі працювати?

 36. Володимир

  Доброго дня. У мене таке питання. Мені прислали запрошення на роботу і мені відкрили візу типу d05a.Хочу поміняти роботодавця. Я можу отримати інше запрошення від роботодавця і працювати на іншій роботі окрім сезоних робіт.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, треба щоб старий роботодавець скасував запрошення, тодіновий зможе дати своє запрошення.

 37. Добрий день, я маю діючу робочу візу на сезонні роботи (9 міс.), але жодного разу офіційно по ній не працював. Через чотири місяці з моменту вїзду в Польщу я без проблем повернувся в Україну, на Вашу думку чи зможу я знову без проблем вїхати на територію Польщі по діючій візі ?

 38. Володимир

  Доброго дня. Я працював на роботі у польші по біометрії з 01.01.2018 по 27.03.2018. Потім зробив піврічну візі і заїхав у польшу 01.08.2018. Чи можу я використати всі дні візи одназу.

 39. Якщо я відпрацювала умову про працю, закінчилась віза і я одразу підписала умову з іншим прпцедавцем і подалаась на карту побиту. Чи я зможу ленально надалі працювати та отримати карту від того нового працедавця?

 40. Доброго дня! Я працюю в Польщі по карті часового побиту. Планую звільнятися з роботи, не дочекавшись кінця терміну дії карти, і їхати в Україну. Чи потрібно повідомляти воєводу (ужонд) про мої наміри? Дякую!

 41. Відпрацювала 3 міс піврічної візи в польського роботодавця.Але через раптові сімейні обставини,змушена була покинути роботу і виїхати в Украіну,попередивши роботодавця телефонним дзвінком у день невиходу на роботу.Роботодавець відповів,що змушенрий буде повідомити про це Страж Гранічний. Чи будуть у мене проблеми на кордоні при наступному в’їзді до Польши,до іншого працедавця?

  • Константин - визовый специалист

   Так, потрыбно нове запрошення, від того роботодавця куди будете їхати.

 42. Доброго дня! По піврічній візі відпрацювала 3 міс і у зв’язку з сімейними обставинами повернулась до України. Запрошення анулювали.Тепер по інтернету знайшла нову вакансію.Для того,щоб новий працедавець оформив нове запрошення під залишок візи мені необхідно перетнути кордон/саме це вимагає польська агенція ніби-то згідно закону/ чи це необов’язково?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, Вам запрошення можуть відправити в Україну для перетину кордону, вони заздалегіть не відправляють бо переживають що Ви не доїдите до них.

 43. Доброго дня. Я маю карту ПОБИТУ на три роки. Але виїхала з Польщі і вже перебуваю на Україні більше як 90 днів. Але роботодавця попередила. Чи не буде проблем при перетині кордону в Польщу.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, не буде, можете їхати, головне щоб роботодавець чекав.

 44. Александр

  Доброго дня!Скажіть будь-ласка через який час можна відкрити робочу візу в Польщу якщо по біометриці всі дні вичерпані?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо на момент подачі документів у Вас буде на руках запрошення меньше ніж на 90 днів то візу не відриють. Потрібно або просити заропшення від воєводи, або чекати коридор 90 днів в Україні.

 45. Александр

  У меня приглашения и виза на полгода в работодателя который прислал приглашение нет работы могу ли я устроится к другому работодателю ?

  • Константин - визовый специалист

   Можно, для этого нужно что бы новый работодатель выписал новое приглашение.

 46. Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, выехал до Польши 12.07.18 по безвизу и устроился на работу официально с 06.08.18, в конце сентября хочу выехать на Украину. Когда можно вернуться в Польшу на работу и как лучше? Спасибо.

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, по безвизу у Вас еще будет время, можно работать в Польше по безвизу 3 месяца, а Вы пробыли немного больше месяца.

 47. Христина

  Доброго дня, якщо в мене немає ще дицизії на карту побиту, які документи потрібно подати при заміні роботодавця до уженду?

 48. Володимир

  Доброго дня. Якщо я отримав карту тимчасового побиту в Любуському воєводстві на основі навчання в університеті,і вирішив змінити університет,але він знаходиться в іншому воєводстві. Що тоді буде з старою картою побиту? Чи можна її швидко замінити в іншому воєводстві?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, звістно можно, новий університет, нова карта

 49. Доброго дня, пікажіть будь ласка, чи можна після праці по біометрії, отримати воєводське запрошення і зробити візу на рік?

 50. Олександр

  В мене було запрошення від воєвуди,по ньому ,я рік відпрацював,в цьому році я по ньому був 3 місяці.Закінчилася віза на початку червня.Зараз я хочу знов іхати до Польщі,але коли мені подали в Польщі на Запрошення то поляки сказали,що я вже маю 153 дні ….як так може бути?…якщо я був 3 місяці,і по воєвуді..Підкажіть,що мені робити?

 51. А мене карта побиту змінила
  Одразу після звільнення роботодавця маю децизію і нову умову ще немає 15 днів тепер маю повідомити воєвуду скільки часу буде важка стара карта

 52. Володимир

  Доброго дня. Маю наступне питання. Подаю на карту побуту в кінці жовтня. І на новій рік хочу поїхати додому на два тижні. Як мені правильно тоді звїхати назад. Маю ще візу яка до 7 січня 2019 року

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можете заїхати по візі або по безвізу.

 53. Олeксандр

  Доброго дня! Якщо запрошeння по якому відкривається віза ,наприклад ,на будівeльні роботи,а в Польщі робота в іншій галузі. Чи нe будe пeрeшкод і проблeм замінити запрошeння,чи потрібно працювати тільки тільки в тій сфeрі.

 54. Доброго дня, в мене таке питання просив у одного роботодавця вислати мені запрошення, місяць часу прошло а запрошення немає, тепер планую їхати по безвізу до іншого, але перший каже що вже зробив. Чи можу я поїхати по безвізу до другого роботодавця і там вже на місці зробити всі потрібні документи, чи потоібно всетак дочекатися від першого поки він надумається вислати зо б оформити візу

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можете зробити і так і так, різниці немає.

   • А те запрошення що робив перший він повинен його анулювати, чи просто не звиртати на нього уваги? Дякую

    • Константин - визовый специалист

     Краще щоб анульували, бо інший роботодавець не зможе виписати інше запрошення.

 55. Олександр

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка, маю карту тимчасового побуту і хочу змінити роботу, чи можна подати на візу після звільнення і повідомлення в уженд, якщо так то в який термін це краще зробити?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно на візу, треба попросити освядчення у роботодавця і відкрити візу.

   • Доброго дня,я зложила внтосек і уженд на карту тимчасового побиту від фірми,децизії ще нема….і через місяць звільнилася і знайшла іншу роботу,що потрібно ще донести до дицизії до уженду крім умови о праце і зусу?

 56. Володимир

  Доброго дня. Підскажіть хочу зїздити на Україну і повернутися назад. Чи підійде копія запрошення для предявлення на кордоні чи потрібен оригінал? І чи впустять у польшу якщо залишилося 21 день візи?

 57. Доброго дня.Скажіть будь-ласка якщо приїхала по робочій візі на одну роботу, а знайшли іншу і пішли працювати туда, вже по їхньому запрошенню, але робота не сподобалась,підписали умову праці на місяць.Чи зможу я після відпрацьованого вернутись до того працедавця куди їхала спочатку, чи його запрошення вже буде анульоване?

 58. Доброго вечора. підкажіть будь-ласка. я домовилась за польське запрошення з фірми на роботу по біометрії. мені сказали що його мені можуть прислати скан-копію і я, роздрукувавши її так зможу перетнути кордон. я про таке ніде не чула. зараз так можна?

 59. Катерина

  Віза національна робоча оформлена 02.11.2018. В семиденний термін виїхати не було можливості. Чи можна по тому самому запрошення перетинати кордон? Чи потрібно робити інше запрошення?

 60. Якщо звільнилася по карті побиту працювала і не повідомила в ужонд і не змінила працю що робити які наслідки

  • Константин - визовый специалист

   Якщо буде перевірка документів на фірмі можуть депортувати.

   • Чи можна влаштуватися до іншого працевався якщо минув місяць після звільнення і написати лист що зміна праці

    • Константин - визовый специалист

     Можно, навіть це потрібно зробити к можливо швидше.

 61. Якщо роботодавець подав документи на річне воєвудське, але я вже не планую в нього працювати, чи можна його просити скасувати подання?

 62. Маю карту побиту і хочу змінити працедавца. Як краще поступупити, щоб вкластися в час (30днів).Влаштовуватись через уженд праці (зезволення на напрацю), чи брати від нового працедавца запрошення і робити в Україні візу? А ще хочу забрати дитину(10р.)з України їй теж потрібна карта. Як мені все правельно зробити? Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Потрыібно анульувати карту, взяти запрошення у нового роботодавця, запрошення з школи, відкрити собі візу і візу дитині, по приїзду в Польщу зразу подавати документи на карту від роботодавця і від школи, отримати карту і радіти життю 🙂

 63. Дорого дня, я працювала по воєвуді і подалась на карту ,прийшла дицизія з рішенням ,але я хочу змінити роботодавця ,зі старої роботи не дають підтвердження що я у них вже не працюю і новий мене не може затруднит .Можна залишатись на території Польщі по безізу без виїзду якщо я тут була по воєвуді, і знову від нової фірми подати на карту

  • Константин - визовый специалист

   Добрый день, мы рекомендуем делать перезаезд для того что бы не было недоразумений на границе, правила и законы меняются каждый день, сегодня можно а завтра что то новое придумают и уже нельзя будет делать так, только из за этого. Но оставаться по безвизу после окончания визы по правилам можно. Подавать на карту можно.

 64. Доброго дня ….має річну воєвудську візу до березня….але хочу піти з тієї роботи….пані сказала що анулює запрошення….я планую лишатись в Польщі ще два місяці ….чи не буде проблем на кордоні при виїзді на Україну ….

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, не буде, але якщо Ви будете працювати, краще взяти нове запрошення від нового роботодавця, тоді точно питань не буде.

 65. Дякую….офіційно не планую працювати…в знайомих допомагати маю по дому….якщо запрошення анулюється то на кордон ці дані не передаються….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *