Виза / Зміна роботодавця в Польщі
Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі, зміст статті:
По піврічному запрошенню
Скільки разів можна міняти роботодавця
Чи може роботодавець анулювати візу
Що робити, якщо піврічне запрошення куплено у посередника
Як поміняти роботодавця по воєводському запрошенню 
Чи анулюється віза, якщо анулювати запрошення від воєводи
Змінити роботодавця по карті побиту

Якщо Вам не подобається роботодавець, з любих причин: обман в зарплаті, погане житло, або ж взагалі роботи для Вас в даний момент не має. Запам’ятайте, Ви можете змінити роботодавця завжди, ніхто не буде Вас тримати в рабстві, не подобається робота — змініть її !

Зміна роботодавця в Польщі по піврічному запрошенню (освядченію)

Якщо Ви оформили візу на 180 днів, приїхали до роботодавця, а роботи для вас не має, не турбуйтеся, змінити роботодавця за таким запрошенням найлегше. Для цього потрібно:

1 — знайти нового роботодавця

2 — попросити щоб він оформив нове запрошення від своєї фірми

І це все, непотрібно нікого повідомляти, ні ужонд, який видавав запрошення, ні старого роботодавця не обов’язково. Але пам’ятайте! завжди домовляйтеся з роботодавцями мирним шляхом, якщо роботи не має або робота не влаштовує  Вас, просто повідомте це роботодавцю, не потрібно йти з роботи не попередивши.

Скільки разів можна міняти роботодавця?

Скільки хочете — стільки і міняйте. У Вас є обмеження по терміну візи — 180 днів, наприклад. В цей період можете роботодавця змінювати не обмежену кількість разів. Запрошень у Вас теж може бути виписано будь-яку кількість.

Зверніть увагу, при перетині кордону в Україну, обов’язково показуйте останнє запрошення, так як попередні, за яким Ви працювали можуть бути анульовані.

 Зміна роботодавця в Польщі

Чи може роботодавець анулювати візу?

Ні, сам роботодавець може анулювати тільки запрошення , візу може анулювати консул або прикордонник. Наприклад, Вам не підійшов роботодавець, і Ви благополучно від нього втекли не попередивши, а Вам кажуть, що анулюють візу і взагалі, все буде жахливо (загрожують ), не переживайте, не Ви перші. Що потрібно робити в такому випадку? Необхідно якомога швидше знайти нового роботодавця і ввічливо попросити у нього нове запрошення, воно обов’язково потрібно при будь-якій перевірці документів, можливо відбудеться вона на кордоні або просто на вулиці. Якщо Ви будете перебувати з недійсним запрошенням на території Польщі, ось це вже не добре. Якщо це виявить поліція або прикордонники, тоді можуть і візу анулювати і дати заборону на в’їзд на певний період.

Смена работодателя и карты побыту. Легальное пребывание в Польше

 

Що робити, якщо піврічне запрошення куплено у посередника?

На даний момент, як показує практика, більшість роботодавців не хочуть заздалегідь висилати запрошення і на це є причини, ось основні:

Довго чекати запрошення. Звичайне піврічне запрошення в 2018 році оформляється протягом 2-3 тижнів, і це ще не великий термін, буває і більше. І воно стало платним 30 злотих.

Черги в візовому центрі і ризики відмови у візі. Роботодавець довго оформлював документи: запрошення 3 тижні, потім черга до візового цент близько 2-3-х тижнів, розгляд документів консулом від 7 до 30 днів. Крім цих всіх дат, можуть ще відмовити у візі. Тобто, роботодавець 1.5 місяці чекає працівника, тримає для нього місце, а в підсумку в візі відмовляють, прикро.

Українці по Польській візі їдуть працювати не в Польщу. Роботодавець витрачав купу часу, оформляв документ, стояв в чергах, заплатив за документ в ужонді гроші, а працівник, якому він все це робив, навіть не сказавши спасибі , просто поїхав в Чехію нелегалом. Така ситуація, на жаль, зараз часто з’являється. Потім люди дивуються, чому роботодавець не охоче заздалегідь оформляє їм запрошення. Зміна роботодавця в Польщі Це основні і найвагоміші причини того, що роботодавець не хоче заздалегідь оформляти запрошення. З урахуванням того, що Українців в Польщі зараз дуже багато вже з відкритими візами, роботодавці, звичайно, воліють взяти на роботу людини з візою, а поки він буде працювати, просто йому переоформити запрошення.
 

Зміна роботодавця в Польщі по воєводському запрошенню

Із заміною роботодавця з воєводським запрошенням трохи складніше, ніж зі звичайним піврічним. Але все ж можливо. При зміні роботодавця так само як і з піврічним запрошенням, перше що потрібно — це оформити нове запрошення. Але воєводське запрошення вже прив’язує Вас до певного воєводства, тобто якщо хочете все зробити легально, потрібно зробити все таким чином:

  • Сповістити воєводу про зміну роботи (після цього запрошення буде анульовано)
  • Протягом 14 днів знайти нового роботодавця і попросити нове запрошення, враховуйте, що річне запрошення (зазволеніе) буде оформляти близько 2-3 місяців.

Пам’ятайте, що часта зміна роботодавця по воєводському запрошенню може негативно позначитися на подальшому отриманню віз.

Суть Воеводской Визы, ее Минусы и Плюс | Почему НЕ покупать? | Типичные проблемы. Как решать?

Чи анулюється віза, якщо анулювати запрошення від воєводи?

Ні, віза залишається діяти далі, але без запрошення знаходиться не можна. Якщо, наприклад, хочете оформити піврічне запрошення у нового роботодавця (освядченіе), пам’ятайте, що легально Вас можуть влаштувати на роботу тільки в тому випадку, якщо у Вас не було перед цим піврічної візи. Якщо ж у Вас була така віза, у Вас зараз йде візовий коридор та Вас не візьмуть офіційно на роботу поки він не закінчиться.

Воєвудські запрошення і рабство! Віза в Польщу. | Bizemigrant

 

Що буде якщо працівник не повідомив про зміну роботодавця, а роботодавець анулював запрошення.

Якщо з офіційної точки зору, це не легально і потрібно якомога швидше знайти нового роботодавця і просити запрошення, бажано таке ж (від Воєводи). Якщо не офіційно, то якщо не будете потрапляти на очі перевіряючим, то ніхто не дізнається що Ви змінили роботодавця.

Які можуть бути ризики якщо не оформити нове запрошення:

  • можна отримати депортацію при перевірці документів на вулиці або на кордоні.
  • неофіційне працевлаштування
  • проблеми в подальшому з отриманням віз

Що я рекомендую: перебуваючи в Польщі з воєводським запрошенням і річною візою, працюйте у того роботодавця який вислав Вам запрошення. Якщо ж це не можливо — знайдіть нового роботодавця і просіть у нього запрошення, бажано таке ж річне, від воєводи, тоді буде все офіційно.
 

Зміна роботодавця в Польщі по карті побиту

Якщо Ви перебуваєте в Польщі по карті побиту і плануєте змінити роботодавця пам’ятайте, новий роботодавець — нова карта побиту.

Карта побиту на відміну від віз жорстко прив’язує Вас до роботодавця, але якщо необхідно його змінити така можливість є.

Можна при зміні роботодавця, по карті побиту зробити наступним чином: взяти у нового роботодавця запрошення, приїхати в Україну, відкрити візу і поїхати на роботу по цьому запрошенню і відразу ж подати на карту побиту. Зміна роботодавця в Польщі Або можна не гратися із запрошенням, а подати документи одразу на нову карту побиту, але пам’ятайте, поки оформляється карта виїжджати зі країни не можна. А карта може оформлятися до півроку, в деяких випадках і більше.

Що робити, якщо міняєте роботодавця?

1 — повідомте ужонд про зміну роботи (це потрібно зробити протягом 15 днів після звільнення)

2 — протягом 30 днів знайдіть нового роботодавця і подайте документи на нову карту

При зміні роботодавця потрібно писати заяву в той ужонд який видавав карту, це важливо!

Про зміну роботодавця протягом 15 днів повинен повідомити сам працівник а не роботодавець. Потрібно звернутися до відділу у справах іноземців, в тому воєводстві, де отримували карту побиту. Написати заяву про зміну роботодавця або місця роботи (wniosek o zmianę stanowiska pracy), така заява заповнюється на Польському мовою.

Зразок (wniosek o zmianę stanowiska pracy)

Зверніть увагу, що таку заяву потрібно подавати саме в той уженд, де отримували карту, інакше це буде прийнято як оформлення нової карти.

Після того, як Ви подали цю заяву, необхідно протягом 30 днів знайти нового роботодавця , заключити з ним трудовий договір, оформити медичну страховку і взяти рішення старости та надати всі ці документи до відділу по справам іноземців.

Далі потрібно оплатити гербовий збір 440 злотих + 50 злотих за випуск нової карти, в разі, якщо Ви подали документи, але вони ще не готові (децизии) рішення ще не має, а Ви повторно хочете змінити роботодавця — гербовий збір не оплачується.

Треба також подати наступні документи для зміни роботодавця :
Діючий закордонний паспорт
2 фото 3,5*4,5мм
робоче запрошення та робочий контракт
Договір оренди житла і підтвердження прописки(Oświadczenie o zameldowaniu)

Тепер Ви знаєте, як змінити працедавця, якщо залишилися питання — пишіть в коментарях, якщо знаю — допоможу.

З цією статтею також цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче Річне запрошення Як продовжити шенген візу не виїжджаючи з Польщі
Поняття «візовий коридор» і як його порахувати?Перелік документів, необхідних для роботи в ПольщіЯк продовжити шенген візу не виїжджаючи з Польщі

Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Чи може роботодавець анулювати візу і запрошення скільки на це потрібно часу? Чи легко анулювати запрошення від воєвуди Роботодавцю?
  • Так, це не важко, роботодавець за 1 день це може зробити

Якщо є воєвода але змінили роботодавця, що в такому разі з візою? Дякую

  • Віза залишається, потрібно переробити запрошення і можете далі працювати

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Скільки коштує запрошення на півроку

Запрошення в Польщу 2021 нового зразка

4.9 / 5 ( 46 голосов ) Запрошення в Польщу 2021 нового зразка: терміни, ціна, …

Подписаться
Уведомление о
guest
424 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Kristina
Kristina
2 днів назад

Зміна роботи
Якщо я їду від агенції і мені не подобається робота чи з/п , чи можу я переїхати на іншу роботу? Це без проблем? Чи є якісь нюанси?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Kristina
2 днів назад

На такий випадок. Треба з іншими домовлятися раніше. Бо період пандемії оформлення документів робиться через пошту.

Rufik
Rufik
Відповідь для  Kristina
2 днів назад

да потрібно домовитися з новим роботодавцем щоб підготували всі документи, а це може зайняти деякий час, що чекати буде просто невигідно, тому в такому випадку краще працювати на своїй роботі поки не буде все готово в іншого роботодавця всі документи, а потім звільнятися і переходити на іншу роботу з мінімальною втратою часу звичайно попередивши наперед першого роботодавця про звільнення найближчим часом тільки краще не говорити, що інша робота і т д тому що можуть бути труднощі, але всі проблеми в тому на яких ви документах влаштовані і якій у вас дозвіл від цього залежить чи буде максимально просто і швидко, або дуже довго і важко

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Kristina
2 днів назад

буває і за один-два дні тебе зможуть взяти на нову роботу.
тільки потрібно спершу поспілкуватися з новим роботодавцем, як, що і по чому.
головне, що б не було From bad to the worse

Дима
Дима
17 днів назад

Ти можеш працювати у роботодавця та 3 місяці що залишилося, але якщо хочеш працювати далі просто від нового работадателей попроси нехай зроблять нове запрошення. Ти зможеш працювати до кінця свого візи в паспорті, якщо немає 3х місяців або взагалі немає освячення то тоді потрібно чекати запрошення поки зроблять від нової фірми від 1 до 3 місяців дивлячись яке воевудсво.

Жека
Жека
Відповідь для  Дима
17 днів назад

Спасибі за відповідь.
Ще такий вопрос.Еслі мені новий роботодавець зробив oświadczenie на три місяці, чи можу я передумати і залишитися у попереднього роботодавця по zezwoleniu на підставі якого я відкрив візу Воєвудський? Іншими словами … анулюється чи zezwolenie у зв’язку з виготовлення oświadczenie.?

Дима
Дима
Відповідь для  Жека
17 днів назад

Тут залежить від самого роботодавця так як тільки він може анулювати освячення, якщо він не анулює то освячення буде витрачено даремно. Телефонуй дізнавайся зі свого досвіду скажу що погоджуються не завжди їм просто впадло з вами возитися.

Жека
Жека
Відповідь для  Дима
17 днів назад

Приїхав по воевуде, а потім вирішив змінити роботу, замовив у іншого роботодавця oświadczenie і …… передумав (виявилося що на така вже й хороша робота на заводі Tenneko w Gliwicach) .Позвоніл, сказав що передумав, але …… починають мені втріать, що тепер пізно, так як oświadczenie анулювати zezwolenie.Т.е. тепер навіть якщо я і передумав, то залишитися там, куди я приїхав по воевуде, на буде можливо, так як воно вже анульовано фактом виготовлення нового oświadczenie, що для мене здається абсурдом, якщо звичайно система urzędu не робить це автоматично ..
Тепер розумію, що можна спокійно працювати по zezwoleniu і відкритою на його підставі Воєвудський візі, а oświadczenie «викинути» … Єдине що погано, так це те, що нове ізготовітькже не можна .По рацней доти, доки не пройде 90 днів …
Велике Спасибі за помощь !!!

Дима
Дима
Відповідь для  Жека
17 днів назад

Я був в такій ситуації, місяць працював на чорну знав що не залишать, вони мені переробили запрошення воевуди під себе. І тоді я став офіційно працювати вже, але потрібно знати що вас точно не кинуть.

Жека
Жека
17 днів назад

Добридень !
Підкажіть будь ласка, чи можна отримати oświadczenie якщо ситуація виглядає наступним чином:
Відпрацював за oświadczeniu червень, липень і серпень з безвізу, повернувся в Україну, посидів там три місяці, отримав zezwolenie на 3 роки, відкрив по ньому візу Воєвудський, в’їхав в Польщі 11 грудня, пройшов 10-денний карантин і тепер в межах цього ж воєвудства хочу змінити роботодавця .Якщо я правильно розумію законодавчі зволікання, то у мене є можливість змінити роботодавця за oświadczeniu на решту не використані в році 3 місяці.
Якщо хто знає, підкажіть.

Виктор
Виктор
19 днів назад

Добрий день !
Підкажіть будь ласка, чи можна отримати oświadczenie якщо ситуація виглядає наступним чином:
Відпрацював за oświadczeniu червень, липень і серпень з безвізу, повернувся в Україну, посидів там три місяці, отримав zezwolenie на 3 роки, відкрив по ньому візу Воєвудський, в’їхав в Польщі 11 грудня, пройшов 10-денний карантин і тепер в межах цього ж воєвудства хочу змінити роботодавця .Якщо я правильно розумію законодавчі зволікання, то у мене є можливість змінити роботодавця за oświadczeniu на решту не використані в році 3 місяці.
Якщо хто знає, підкажіть.
Z góry dziękuję 🙂

Анна
Анна
Відповідь для  Виктор
19 днів назад

Так.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Анна
19 днів назад

Спасибі.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Виктор
19 днів назад

Ти можеш працювати у роботодавця та 3 місяці що залишилося, але якщо хочеш працювати далі просто від нового работадателей попроси нехай зроблять нове запрошення. Ти зможеш працювати до кінця свого візи в паспорті, якщо немає 3х місяців або взагалі немає освячення то тоді потрібно чекати. Запрошення поки зроблять від нової фірми від 1 до 3 місяців дивлячись яке воевудсво.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Ульяна
19 днів назад

Спасибі за відповідь.
Ще такий вопрос.Еслі мені новий роботодавець зробив oświadczenie на три місяці, чи можу я передумати і залишитися у попереднього роботодавця по zezwoleniu на підставі якого я відкрив візу Воєвудський? Іншими словами … анулюється чи zezwolenie у зв’язку з виготовлення oświadczenie.?

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Виктор
19 днів назад

Тут залежить від самого роботодавця, так як тільки він може анулювати освядченіе. Якщо він не анулює то освячення буде витрачено даремно, телефонуй дізнавайся. З власного досвіду скажу що погоджуються не завжди їм просто впадло з вами возитися.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Ульяна
19 днів назад

Приїхав по воевуде, а потім вирішив змінити роботу, замовив у іншого роботодавця oświadczenie і …… передумав (виявилося що на така вже й хороша робота на заводі Tenneko w Gliwicach) .Позвоніл, сказав що передумав, але …… починають мені втріать, що тепер пізно, так як oświadczenie анулювати zezwolenie.Т.е. тепер навіть якщо я і передумав, то залишитися там, куди я приїхав по воевуде, на буде можливо, так як воно вже анульовано фактом виготовлення нового oświadczenie, що для мене здається абсурдом, якщо звичайно система urzędu не робить це автоматично ..
Тепер розумію, що можна спокійно працювати по zezwoleniu і відкритою на його підставі Воєвудський візі, а oświadczenie «викинути» … Єдине що погано, так це те, що нове ізготовітькже не можна .По рацней доти, доки не пройде 90 днів …
Велике Спасибі за помощь !!!

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Виктор
19 днів назад

Я був в такій ситуації, місяць працював на чорну. Знав що не залишать, вони мені переробили запрошення воевуди під себе і тоді я став офіційно працювати вже, але потрібно знати що вас точно не кинуть.

Маєр
Маєр
26 днів назад

Зміна роботодавця після закінчення візи під час карантину. Привіт всім!
Прохання допомогти до знаючих людей!
Віза закінчилася 30.10. Працюю до сих пір, так як візу продовжили у зв’язку з карантином. 10.12. виробництво закривається, всіх українців звільняють.
Чи можливо працевлаштуватися на нову роботу, у нового роботодавця при ситуації, що склалася? Або виходить, що перебування легальне 30 днів після карантину а працювати легально можна?
Може є якийсь документ або роз’яснення з цього приводу?

Миколай
Миколай
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

потрібно тільки запрошення від іншого роботодавця … ..

Маєр
Маєр
Відповідь для  Миколай
26 днів назад

Запрошення на підставі чого?
Віза закінчилася вже.
Хто реально має досвід такого працевлаштування?

Миколай
Миколай
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

дивіться відео, для запрошення не треба підстави, запрошення має бути просте від роботодавця

Маєр
Маєр
Відповідь для  Миколай
26 днів назад

Де, крім відео, це можна ще дізнатися. У тимчасовому агентстві мені вже відмовили, мотивуючи тим, що продовжується тільки те запрошення, яке було робоче на момент закінчення візи. Відео я дивилася, звідки взята ця інформація з відео незрозуміло.

Маєр
Маєр
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

Точніше крім слів Сергія Пеха хотілося б мати розуміння з чого це випливає.

Миколай
Миколай
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

шукайте його (того, що говорив по відео) по інтернету питайте, ви в Польщі? можу запропонувати роботодавця (поляка) той не відмовить, тільки не знаю будете ви там працювати мул немає. Але це якщо хочете то розмова продовжимо завтра, а то я йду в люлю.

Маєр
Маєр
Відповідь для  Миколай
26 днів назад

Так, цікаво, тільки я завтра в другу зміну, буду тут після 22. Так, я в Польщі

Миколай
Миколай
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

робота із сортування сміття, від Варшави 30 км, робота по 12 годин, жінки працюють на стрічці, два рази перерву по 30 хв., який входить робочий час, норм немає (а це не маловажно) в обід дають друге, якщо працівник нормально працює , пропусків немає, то за житло (гуртожиток по 4-6 чол) та харчування (в обід Друге, решта за свій рахунок) безкоштовно, 12 злотих на годину, думайте.

Маєр
Маєр
Відповідь для  Миколай
26 днів назад

Микола, я подумаю 🙂

Kris
Kris
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

З 14 березня 2020 р підлягає продовженню на термін 30 днів з наступного дня після оголошення закінчення епідемії перебування на підставі: ❗
1) Національних віз, які закінчилися під час епідемії;
2) Карт побиту, які закінчилися під час епідемії;
3) Термін на подачу Внески на карту побиту (годинний, сталий, карта резидента);
4) Термін дії вже виданих дозволів на роботу (зезволеній), сезонних дозволів на
роботу, а також освядченій піврічних.

Маєр
Маєр
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

Люди !!!
Вдалося поспілкуватися з працівником уженда працї. Підтвердили, що можна, що все легально. Тепер залишилося донести цю інформацію до працівників агентств. Всім удачі, і спасибі за допомогу!

Наталія
Наталія
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

Так як ваш побит на даний момент є легальний, ви можете змінити роботу. Процедура зміни роботи залишається та ж — дозвіл на нову роботу і вперед! У мене віза 3.11 закінчилася. 30.11 звільнилася з роботи, знайшла нову і вже мені подали документи на новий

Маєр
Маєр
Відповідь для  Наталія
26 днів назад

Наталія, поділіться, будь ласка, через яке агентство вийшло так зробити? У мене реально проблема. Буду дуже вдячна.

Наталія
Наталія
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

Це не через агентство. Все сама 😉

Маєр
Маєр
Відповідь для  Наталія
26 днів назад

Наташ, спасибі.

Миколай
Миколай
Відповідь для  Маєр
26 днів назад

дивіться на ютубі відео

Юрій
Юрій
26 днів назад

Карта на 2 роки Всім привіт, підкажіть хто в курсі, а не хто далі села не виїжджав зате знавець у всіх справах. Якщо зробити карту на 2 роки під певну вакансію, через який термін можна звільнитися і піти на іншу роботу?

Оля
Оля
Відповідь для  Юрій
26 днів назад

Через півроку

ххх
ххх
Відповідь для  Юрій
26 днів назад

Через півроку, зміна роботодавця !!!! Ідеш в поліцію і подаєш заяву, і чекаєш результат !!!

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Юрій
26 днів назад

Що значить зробити карту на 2 роки під певну вакансію ???

Юрій
Юрій
Відповідь для  Bogdan
26 днів назад

Ну ось так роботодавець пропонує роботу і під цю роботу робить карту, не зрозуміло?

Xena
Xena
Відповідь для  Юрій
26 днів назад

по вакансії карту не роблять, вказуєте фірму де працюєте, карту можуть видати від року до трьох

Ua
Ua
Відповідь для  Юрій
26 днів назад

Перший раз таке чую 🤔 Поляки ймовірно думають що Українці зовсім тупі 🤔 🤣 а насправді я ще не бачив мудрого Поляка

Володимир
Володимир
Відповідь для  Ua
26 днів назад

Це про Чехію

Ua
Ua
Відповідь для  Володимир
26 днів назад

серйозно?

Григорій
Григорій
Відповідь для  Ua
26 днів назад

Вони все мудрі, тільки в свою сторону

Марк
Марк
29 днів назад

Скажіть, якщо подалися на воевуду коли працювали ще за біометрії, і після того вже пройшов коридор і наша воевуда ще не готова. Нам зробили запрошення на в’їзд по біометрії. Але ми хочемо по приїзду міняти роботодавця і подаватися на карту побиту, чи можливо так зробити?

Олег
Олег
Відповідь для  Марк
29 днів назад

Можете, для в’їзду робіть нове запрошення від нового роботодавця і йдіть на карту.

Лена
Лена
Відповідь для  Марк
29 днів назад

Можна, потрібно запрошення від іншого Роботодатель.

Марк
Марк
Відповідь для  Лена
29 днів назад

Чи можна через нового роботодавця податися на карту?

Лена
Лена
Відповідь для  Марк
29 днів назад

Звичайно можна.

Микола
Микола
1 місяць назад

Зміна роботи при очікуванні карти.
Доброго вечора! Маю таку ситуацію: залишився місяць безвізу, хочу продовжити перебування в Польщі надовше, хоча б ще на 3 місяці, але змінити роботу на іншу.
Чи можливо податися на карту побиту від цієї роботи, але через місяць змінити роботу і очікувати на карту вже від іншого роботодавця?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Микола
1 місяць назад

Так можете податись з місця де працюєте зараз а потім змінити роботу. Але обов’язково долучіть нову умову до справи в уженді коли зміните роботу

Микола
Микола
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Дякую!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Микола
1 місяць назад

Немає за що

Микола
Микола
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

А якщо це буде робота в іншому уженді?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Микола
1 місяць назад

Уженді? Можливо воєвудстві?

Ірина
Ірина
Відповідь для  Микола
1 місяць назад

Якщо в іншому воєвудстві тоді потрібно буде щей новий «вньосок» з оплатами повторно

Микола
Микола
Відповідь для  Ірина
1 місяць назад

Дякую, це трохи напряжно все, краще вже буде мені певно зробити воєводську візу…

Ян
Ян
1 місяць назад

Я приїхав на роботу але на мене не найшлось місця. Знайшов іншого роботодавця але там молода фірма яка ніколи не брала на роботу українців і роботодавець не знає як переоформити документи. Підкажіть як йому переоформити запрошення що для цього потрібно і що ще йому знадобиться щоб легально мене працевлаштувати.

Олег
Олег
Відповідь для  Ян
1 місяць назад

Але він може сам подзвонити в той же уженд Воєвудський або Urząd do Spraw Cudzoziemców і проконсультується.

Ян
Ян
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Згоден, так буде навіть, швидше.

Анна
Анна
Відповідь для  Ян
1 місяць назад

Ви думаєте роботодавець той крепко буде спішити кудись дзвонити?

Ян
Ян
Відповідь для  Анна
1 місяць назад

Цей буде.

Анна
Анна
Відповідь для  Ян
1 місяць назад

Ну тоді в ужонд телефонує і все йому гарно підскажуть я думаю.

Маша
Маша
Відповідь для  Ян
1 місяць назад

Найкращий варіант — усе уточнити в ужонді.

Вика
Вика
Відповідь для  Ян
1 місяць назад

Вам потрібно щоб зробили нове запрошення ві цього роботодавця.

Гена
Гена
Відповідь для  Ян
1 місяць назад

Ну якщо він роботодавець і бере людину на роботу, значить напевно зацікавлений щоб зробити все правильно.

Яков
Яков
Відповідь для  Ян
1 місяць назад

Якщо він не знає, значить ти йому не потрібен, якби потрібен то він подзвонив в уженд і все дізнався б.

Николай
Николай
1 місяць назад

Чи можна змінити роботу і місто проживання коли чекаю на карту побиту? Якщо так, то що для цього буде потрібно?

Ua
Ua
Відповідь для  Николай
1 місяць назад

По 1 — робота в другому місці
По 2 — бажання

Карта була привязана до роботодателя?

Николай
Николай
Відповідь для  Ua
1 місяць назад

Не знаю Скоріше всього що так

Ua
Ua
Відповідь для  Николай
1 місяць назад

А як ви взагалі подавали на карту побиту? Через кого? Хто вас туди завіз і вам показав?

Николай
Николай
Відповідь для  Ua
1 місяць назад

Поштою, моя агенція, в той час був на карантині. В мене на руках тільки жовта картка з печаткою і кодом

Zhenia
Zhenia
Відповідь для  Николай
1 місяць назад

Зміна роботи, чекаючи Карту Побыту
Бувають окремі випадки, коли міняється працедавець в період очікування отримання ВНЖ : усі документи подані, але ствердна відповідь і Карта ще не видані. У цих випадках, можна поміняти дані безкоштовно. Але якщо КП вже оформлена, доведеться сплатити ще раз.

Николай
Николай
Відповідь для  Zhenia
1 місяць назад

Зрозумів, дякую

Andrii
Andrii
1 місяць назад

Добрий вечір. Подав документи на карту хочу повернути кошти 440зл. Скиньте копію документа щоб відправити. andriistasogol@gmail.com моя ел. пошта.

Рая
Рая
Відповідь для  Andrii
1 місяць назад

пишеться в довільній формі 2 заяви про припинення адмінпровадження і про повернення коштів, в неті зразок приблизний що писати можна знайти, але якогось шаблону як такого нема

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Andrii
1 місяць назад

Заявление пишется от руки на польском языке, бланка нет. https://multi-viza.com.ua/pmzh-polshi/karta-pobyta/kak-otkazatsya-ot-karty-pobyta-v-polshe-samomu/#6

Robert
Robert
1 місяць назад

Зміна роботи по воевуді

Добрий день. Чи зможе новий роботодавець переоформити візу на свою агенцію?
Я вже в цьому році працював по піврічний візі 168 днів і маю коридор для знаходження на освячення. Якщо анулюється зезволеніе, за яким відкрита воевуда на рік, то я не маю права законно перебувати для роботи. Виходить, що тільки нове зезволеніе від воевуди відкривати (а це не так швидко, від 2-х місяців), вірно? Або спрацює тарчу (антикризовий щит)?
Я по освядченію відпрацював 168 дня. По освядченію можна працювати 180 днів. А по тарчу можна влаштувати, якщо є хоча б 1 день по освядченію.

Артем
Артем
Відповідь для  Robert
1 місяць назад

О, Дімон, ти теж тут є))

Ксенія
Ксенія
Відповідь для  Robert
1 місяць назад

важкувато, але тут від роботодавця залежати буде (нового)

Влад
Влад
Відповідь для  Robert
1 місяць назад

теоретично можливо

Viktor
Viktor
Відповідь для  Robert
1 місяць назад

Важко знайти такого роботодавця який погодиться

Сергій
Сергій
Відповідь для  Robert
1 місяць назад

Можливо можна, якщо від нового роботодавця податися одразу на карту

Андрій
Андрій
1 місяць назад

Подав документи на карту побиту але роботи у роботодавця на даний момент не має! Роботодавець подав на відволанння документів на карту. Чи можу змінити роботодавця не роблячи нове запрошення? А якщо дні всі на роботу скінчились що робити?

Олександр
Олександр
1 місяць назад

Доброго вечора, скажіть будь ласка як мені краще зробити:
Я працюю на фірмі 1,5 року,в мене воєводське річне запрошення. Я вирішив змінити фірму і взяв запрошення з іншої фірми і виготовив візу піврічну,а подивившись на умови я вирішив повернутися на стару фірму,що мені потрібно зробити???

Artem
Artem
2 місяців назад

Що робити якщо заклав карту побиту на одній роботі, а потім міняєш роботу. І ще таке питання, якщо тільки подав документи то до того часу поки не прийде карта або відмова, повинен знаходиться на одному місці роботи?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Artem
2 місяців назад

Можете змінювати роботу поки немає дицизії. Головне долучайте документи з нового місця праці щоб не зробили карту на підставі роботи звідки подавались

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Можна спробувати поміняти роботодавця, але зі старим роботодавцем треба мирно розійтися і взяти у нього документи, (свядатцтво працї), мій роботодавець мені зробив западло і вислав цей документ на мій український адресу з поміткою «особисто в руки». Без цього документа мене ні на одну роботу не могли оформити жоден работодптель. Якщо роботодавець не віддасть всі необхідні документи, тоді краще написати відмову від карти побиту. Це теж поганий варіант, тому, що відмовившись від карти в Україні тобі відразу не відкриють Візувій Польщу, до того ж потрібно буде потрапити на прийом до консула приблизно заплативши перед цим 50 євро

У мене така ж ситуація закінчилася, простроченим часу перебування в Польщі, і депортація мені забезпечена

Maryna
Maryna
2 місяців назад

Є штамп в паспорті що чекаю карту, а дні по освядченію вичерпані, як в такому випадку змінити роботу?

Юлия
Юлия
Відповідь для  Maryna
2 місяців назад

по ідеї змінити роботу ви зараз не зможете

Mariana
Mariana
Відповідь для  Maryna
2 місяців назад

Маючи штамп в паспорті вас з Польщі не виженуть і депорт не поставлять.
Спокійно новий роботодавець виготовляє нове запрошення і подаєте ці документи в Ужонд)

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

А якщо освядченя «відпрацьовано»? ….

Mariana
Mariana
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Яка різниця
Печатка дає право легально перебувати на території республіки Польща, не працювати а перебувати.
А щоб працювати просто робите наступне і все

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

Як Ви зміните роботодавця, якщо на освядченя не будете мати право?
На якій підставі Вас утруднить інший роботодавець?
Питання полягає в тому — як змінити роботодавця, якщо дні робочого коридору вичерпані.

Mariana
Mariana
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

На основі того що ви чекаєте на карту побиту і все
Апріорі коли людина має печатку в паспорті коридори не мають значення, бо людина автоматично легально перебуває на території Польщі

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

На якій підставі людина матиме право працювати в іншого роботодавця?
Я не один раз міняв роботу будучи на карті, а також під час очікування децізіі.
Те, що Ви, наприклад маєте друк і чекаєте децізію у даного роботодавця — Вам не дає право змінити роботодавця за цією друку. У будь-якому випадку від Вас зажадають від нового роботодавця освядченя

Mariana
Mariana
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Слухайте ваш новий роботодавець може без проблем виготовити вам запрошення.
А як виготовляють запрошення коли люди ще в Україні? Чи не виготовляють тим в кого немає «коридору»??
Так само і він виготовить і тоді з тим запрошенням ви йдете в Ужонд і подаєте його як зміну роботодавця.
В любому випадку мені особисто в уженді казали, що як тільки хочеш змінити роботодавця маєш повне право і тільки поінформуй уженд, новий роботодавець виготовляє нове запрошення, яке ти несеш в уженд і все.
Яка взагалі підстава роботодавцю потрібна для виготовлення запрошення? Та ніякої. Люди які взагалі вперше їдуть в Польщу і ніяких підстав немають.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

У запрошення є коридор 180 днів на рік. І ось Вам приклад моєї ситуації. Почав працювати по освядченю. Подався на карту. Відпрацювавши 9 місяців — НЕ зміг змінити роботодавця, тому що нове освядченя міг отримати через 3 місяці !!!!
Точно так же роблять запрошення коли люди в Україні …. У освядченя завжди був коридор і є.
І якщо Ви відпрацювали пів року по освядченю, то наступне освядченя отримаєте тільки через пів року. І так було завжди.
Про що Ви говорите, що будь-який працедавцем зможе в будь-який момент зробити освядченя ???
Зробить тільки в тому випадку якщо є на те РОБОЧИЙ коридор. При чому тут люди, які вперше їдуть в РП.

І цілком правильно! Якщо немає коридору на робоче освядченя — тоді люди чекають в Україні або воевуду або пів року !!!! на нове освядченя !!!

Mariana
Mariana
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

В загальному в більшості випадків (не завжди!) Після подачі на карту хороший роботодавець робить воєвуду на 1.5-2 роки. І ви як ніхто мусите знати що після воєвуди, щоб зробити запрошення пів року ніякого коридору не потрібно.
Нехай людина звернеться до уженду де їй пояснять конкретно в ЇЇ ситуації, а не така яка була в мене чи у Вас.

Він
Він
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

Щодо ситуації то опонент цілком правий — варіант один — ждати коридор.
Поки людина не відсидить коридор в 6 місяців вона НЕ ЗМОЖЕ перейти до іншого роботодавця.
І повірте, я знаю що я пишу.
Маю зовсім аналогічну ситуацію.

Він
Він
Відповідь для  Maryna
2 місяців назад

Варіант єдиний, щоб працювати і чекати на карту це відпрацювати на цього роботодавця коридор по освядченю( 6 міс), але від нового взяти документи, і їх підмінити в ужонді.
Далі ж, як повезе, 2 варіанти :
а. Отримуєш карту вже від нового роботодавця
б. Допрацьовуєш коридор в 6 місяців, і спокійно переходиш до нового роботодавця, а від нього вже отримуєш карту

Андрій
Андрій
Відповідь для  Maryna
2 місяців назад

Нехай новий роботодавець зареєстру в уженді нову умову в освядченіє і працюєте далі. Але долучіть нові документи до справи на карту

Наталія
Наталія
2 місяців назад

Поміняли роботу пів року тому а карти фірма не хоче переробляти хоча говорили що переробляють всі документи.Як це нам вирішити підкажіть будь ласка.

Наталія
Наталія
Відповідь для  Наталія
2 місяців назад

А то що пройшло вже пів року після того як поміняли одну роботу на іншу то проблем не буде?

Надія
Надія
Відповідь для  Наталія
2 місяців назад

а що за фірма? як це не хочуть?

Наталія
Наталія
Відповідь для  Надія
2 місяців назад

Говорили спочатку що всі документи і всі листи вони самі відсилають а тепер кажуть що ми самі тим маємо займатися.

Mariana
Mariana
Відповідь для  Наталія
2 місяців назад

Ну відправити ви самі можете але сам пакет документів вони повинні вам надати, по іншому ви не зможете їх отримати

Влад
Влад
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

це завжди так? тобто за фактом вони зобов’язані це робити?

Mariana
Mariana
Відповідь для  Влад
2 місяців назад

Цього не знаю, по суті стара карта ще буде дійсна, але як на рахунок роботи і пересування по ній 🤷 варто шукати роботу де 100% згідні оформити вас по карті,хоча як бачимо думка їх може мінятися

Наталія
Наталія
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

Я читала що ми маємо на протязі 30 днів зайти собі роботу і повідомити про це листом.Нам сказали що ці всі питання вони вирішать а коли почали ходити і говорити за документи то сказали що ми самі це маємо робити.Наскільки я розумію то карта може бути анульована і на границі можуть дати депортацію.

Mariana
Mariana
Відповідь для  Наталія
2 місяців назад

Так правильно є 30 днів. Але тут ви маєте самі на них натиснути, тому що цілий пакет документів,аце дофіга паперів мусять вони вам надати, ті ж не можете мати цих паперів.
Карти по суті так, але казали, що в принципі 90% карт не анульовуют бо це довготривалий і трудомісткий процес, але ніхто гарантії дати не може, та й це у випадку коли вже є у вас на руках готова карта від колишнього роботодавця 🤷
Зараз я у вашій ситуації бачу лише або ви натискаєте на них щоб вони надали вам пакет документів, або шукайте інших

Наталія
Наталія
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

Дякую 🙂

Олександра
Олександра
4 місяців назад

Доброго дня, я маю воєвудську візу категорії А відкрита на рік, приїхала на місце роботи але у зв’язку з карантином всіх звільнили і всі візи анулювали. Під час карантину була в Україні по приїзду в Польщу, новий роботодавець зробив освядчення на 4м.(бо це є сезонна робота), питання чи можу я на підставі тої візи ще залишатись в Польщі і шукати наступного роботодавця?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Олександра
4 місяців назад

Можна доки діє віза

Юрій Чорноус
Юрій Чорноус
5 місяців назад

Доброго дня. Цікавить така інформація, якщо маю річну візу і змінюю роботодавця, то якии докумантами повідомити ужонд, чи просто таким же рукописним листом????

Screenshot_20200813_183142_com.android.chrome.jpg
Женя
Женя
5 місяців назад

Маю сезонну візу.По пів річній коридор.Як мені легально працювати в іншого роботодавця?,не в того від якого запрошення.Другий роботодавець мені зможе переробити тільки на те саме сезонне,чи як?

Женя
Женя
Відповідь для  Константин - визовый специалист
5 місяців назад

На пів річне напевно не получиться…бо піврічному коридор.А на сезонне ви кажете,що можливий такий варіант?

Anna
Anna
6 місяців назад

Доброго дня, скажіть будь ласка.Я подалась на карту побиту але ще неотримала децизії.Хочу поміняти роботодавця який з іншого воєводства. Чи я можу написати заяву прохання про передачу моєї справи в інше Воєводство?
Якщо так, чи можна це дописати в цій заяві (wniosek o zmianę stanowiska pracy)?
Чи це повинна бути окрема? І взагалі ,чи я повинна ставити у відомість?
Дякую.

Наталія
Наталія
7 місяців назад

Як можна анулювати запрошення,якщо попередня агенція не хоче анульовувати його?

Оксана
Оксана
7 місяців назад

Коли робиться карта побиту і змінили умову на1/2етату. Чи можна по ті умові робити,і чи не вплине ця умова на відкриття карти.

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Оксана
7 місяців назад

Це питання слід уточнити в Ужонді праці

Інна
Інна
8 місяців назад

Доброго дня,хотіла запитати,я наданий момент маю воєвудске запрошення типу А,але змінила роботу,що потрібно зробити моєму новому роботодавцю?Які документи потрібно?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

Потрібно зробити нове запрошення для роботи

Інна
Інна
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

Потрібно анулювати воєвуду і робити освядчениє так?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

Воєвуду не обов’язково анульовувати

Інна
Інна
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

Просто щоб новий роботодавець зробив освядчениє?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

Так

Дімитро
Дімитро
8 місяців назад

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Моя шефова закрила свою реставрацію, розвязавши зі мною умову о праце за місяць до офіційного закриття 30 листопада 2019. З кінця грудня до середини січня був в Україні (менше 15 днів) І повернувшись до Польщі, одразу почав працювати, на тій же посаді те саме приміщення, вулиця номер такий самий, тільки назва реставрації і власник змінилися. з 1 лютого мене зареєсрував новий шеф умова 1/2 етату. Сьогодні 29 квітня моя шефова написала мені, дізналась сьогодні ж, що я не можу працювати по її запрошенню на іншого шефа (зезволеніє тип — А. Не обнулила поки що)
Ну а я вже засвітився офіційно на новій фірмі, та й часу пройшло не мало. Як діяти, якщо реставрація та закрита вже 4 місяці? а на новій я 3

VLAD
VLAD
8 місяців назад

якшо міняти роботодавця в межах одного воєвудства по воєвудській візі.нове запрошення теж виготовляють 2-3 місяці?чи можливо скоріше?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  VLAD
8 місяців назад

На жаль так, це довго

VLAD
VLAD
8 місяців назад

В мене воєвудська віза.чи можу по освядченню змінити роботодавця?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  VLAD
8 місяців назад

Так, якщо не йде коридор після попереднього Освячення

VLAD
VLAD
Відповідь для  Ирина - Визовый специалист
8 місяців назад

попередньо я працював по воєвудській візі і воєвудському запрошенні.новий роботодавець виготовляє освячення.з цим освяченням і воєвудською візою я починаю працювати.паралельно подаюсь на воєвудське запрошення.так в принципі можливо зробити?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  VLAD
8 місяців назад

Так, можливо

Альона
Альона
10 місяців назад

Доброго дня! Скажіть будь-ласка скільки часу триває скасування воєводського запрошення?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Альона
10 місяців назад

2-3 місяці

Орина
Орина
10 місяців назад

Запрошення зроблено посередником який на даний час не бере телефон ,мали виїхати на роботу водій від фірми не приїхав і теж не бере телефон що робити чи можна анулювати запрошення
Дякую

Сергій
Сергій
10 місяців назад

Добрый вечір. Підкажіть будь_ласка, чи можуть два різних роботодавці з різних воєвудств оформити одночасно воєвудські запрошення на одну і ту ж саму людину? Щиро дякую.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Сергій
10 місяців назад

Ні, не можуть

Сергій
Сергій
Відповідь для  Ирина - Визовый специалист
10 місяців назад

Дякую.