lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Зміна роботодавця в Польщі
Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі, зміст статті:
По піврічному запрошенню
Скільки разів можна міняти роботодавця
Чи може роботодавець анулювати візу
Що робити якщо піврічне запрошення куплено у посередника
Як поміняти роботодавця по воєводському запрошенню 
Чи анулюється віза, якщо анулювати запрошення від воєводи
Змінити роботодавця по карті побиту

Якщо Вам не подобається роботодавець, з любих причин: обман в зарплаті, погане житло, або ж взагалі роботи для Вас в даний момент немає. Запам’ятайте, Ви можете змінити роботодавця завжди, ніхто не буде Вас тримати в рабстві, не подобається робота — змініть її !

Зміна роботодавця в Польщі по піврічному запрошенню (освядченію)

Якщо Ви оформили візу на 180 днів, приїхали до роботодавця, а роботи для вас немає, не турбуйтеся, змінити роботодавця за таким запрошенням найлегше. Для цього потрібно:

1 — знайти нового роботодавця

2 — попросити що б він оформив нове запрошення від своєї фірми

І це все, непотрібно нікого повідомляти, ні ужонд, який видавав запрошення, ні старого роботодавця не обов’язково. Але пам’ятайте! завжди домовляйтеся з роботодавцями мирним шляхом, якщо роботи немає або робота не влаштовує  Вас, просто повідомте це роботодавцю, не потрібно йти з роботи не попередивши.

Скільки разів можна міняти роботодавця?

Скільки хочете, стільки і міняйте. У Вас є обмеження в візі 180 днів, наприклад. В цей період можете роботодавця змінювати не обмежену кількість разів. Запрошень у Вас теж може бути виписано будь-яку кількість.

Зверніть увагу, при перетині кордону в Україну, обов’язково показуйте останнє запрошення, так як попередні, за яким Ви працювали можуть бути анульовані.

 Зміна роботодавця в Польщі

Чи може роботодавець анулювати візу?

Ні, сам роботодавець може анулювати тільки запрошення , візу може анулювати консул або прикордонник. Наприклад, Вам не підійшов роботодавець, і Ви благополучно від нього втекли не попередивши, а Вам кажуть, що анулюють візу і взагалі, все буде жахливо (загрожують загальном), не переживайте, не Ви перші. Що потрібно робити в такому випадку? Необхідно якомога швидше знайти нового роботодавця і ввічливо попросити у нього нове запрошення, воно обов’язково потрібно при будь-якій перевірці документів, буде вона на кордоні або просто на вулиці. Якщо Ви будете перебувати з недійсним запрошенням на території Польщі, ось це вже не добре. Якщо це виявить поліція або прикордонники, тоді можуть і візу анулювати і дати заборону на в’їзд на певний період.

Смена работодателя и карты побыту. Легальное пребывание в Польше

 

Що робити якщо піврічне запрошення куплено у посередника?

На даний момент, як показує практика, більшість роботодавців не хочуть заздалегідь висилати запрошення і на це є причини, ось основні:

Довго чекати запрошення. Звичайне піврічне запрошення в 2018 році оформляється вже 2-3 тижні, і це ще не великий термін, буває і більше. І воно стало платним 30 злотих.

Черги в візовому центрі і ризики відмови у візі. Роботодавець довго оформлював документи: запрошення 3 тижні, потім черга до візового цент близько 2-х тижнів, розгляд документів консулом від 7 до 30 днів. Крім цих всіх дат, можуть ще відмовити у візі. Тобто, роботодавець 1.5 місяці чекає працівника, тримає для нього місце, а в підсумку в візі відмовляють, прикро.

Українці по Польської візі їдуть працювати не в Польщу. Роботодавець витрачав купу часу, оформляв документ, стояв в чергах, заплатив за документ в ужонді гроші, а працівник якому він все це робив, навіть не сказавши спасибі , просто поїхав в Чехію нелегалом. Така ситуація, на жаль, зараз часто проявляється, потім люди дивуються, чому роботодавець не хоче заздалегідь оформляти їм запрошення. Зміна роботодавця в Польщі Це основні і найвагоміші причини того, що роботодавець не хоче заздалегідь оформляти запрошення. З урахуванням того, що Українців в Польщі зараз дуже багато вже з відкритими візами, роботодавці, звичайно, воліють взяти на роботу людини з візою, а поки він буде працювати, просто йому переоформити запрошення.
 

Зміна роботодавця в Польщі по воєводському запрошенню

З заміною роботодавця з воєводським запрошенням трохи складніше, ніж зі звичайним піврічним. Але все ж так само можливо. При зміні роботодавця так само як і з піврічним запрошенням, перше що потрібно — це оформити нове запрошення. Але воєводське запрошення вже прив’язує Вас до певного воєводства, тобто якщо хочете все зробити легально, потрібно зробити все таким чином:

  • Сповістити воєводу про зміну роботи (після цього запрошення буде анульовано)
  • Протягом 14 днів знайти нового роботодавця і попросити нове запрошення, враховуйте, що річне запрошення (зазволеніе) буде оформляти близько 2-3 місяців.

Пам’ятайте, що часта зміна роботодавця по воєводському запрошенню може негативно позначитися на подальшому отриманню віз.

Суть Воеводской Визы, ее Минусы и Плюс | Почему НЕ покупать? | Типичные проблемы. Как решать?

Чи анулюється віза, якщо анулювати запрошення від воєводи?

Ні, віза залишається діяти далі, але без запрошення знаходиться не можна. Якщо, наприклад, хочете оформити піврічне запрошення у нового роботодавця (освядченіе), пам’ятайте, що легально Вас можуть влаштувати на роботу тільки в тому випадку, якщо у Вас не було перед цим піврічний візи. Якщо ж у Вас була така віза, у Вас зараз йде візовий коридор та Вас не візьмуть офіційно на роботу поки він не закінчиться.

Воєвудські запрошення і рабство! Віза в Польщу. | Bizemigrant

 

Що буде якщо працівник не повідомив про зміну роботодавця, а роботодавець анулював запрошення.

Якщо з офіційної точки зору, це не легально і потрібно якомога швидше знайти нового роботодавця і просити запрошення, бажано таке ж (від Воєводи). Якщо не офіційно, то якщо не будете потрапляти на очі перевіряючим, то ніхто не дізнається що Ви змінили роботодавця.

Які можуть бути ризики якщо не оформити нове запрошення:

  • можна отримати депортацію при перевірці документів на вулиці або на кордоні.
  • неофіційне працевлаштування
  • проблеми в подальшому з отриманням віз

Що я рекомендую: перебуваючи в Польщі з воєводським запрошенням і річною візою, працюйте у того роботодавця який вислав Вам запрошення. Якщо ж це не можливо — знайдіть нового роботодавця і просіть у нього запрошення, бажано таке ж річне, від воєводи, тоді буде все офіційно.
 

Зміна роботодавця в Польщі по карті побиту

Якщо Ви перебуваєте в Польщі по карті побиту і плануєте змінити роботодавця пам’ятайте, новий роботодавець — нова карта побиту.

Карта побиту на відміну від віз жорстко прив’язує Вас до роботодавця, але якщо необхідно його змінити така можливість є.

Можна при зміні роботодавця, по карті побиту зробити наступним чином: взяти у нового роботодавця запрошення, приїхати в Україну, відкрити візу і поїхати на роботу по цьому запрошенню і відразу ж подати на карту побиту. Зміна роботодавця в Польщі Або можна не гратися із запрошенням, а подати документи одразу на нову карту побиту, але пам’ятайте, поки оформляється карта виїжджати зі країни не можна. А карта може оформлятися до півроку, в деяких випадках і більше.

Що робити якщо міняєте роботодавця?

1 — повідомте ужонд про зміну роботи (це потрібно зробити протягом 15 днів після звільнення)

2 — протягом 30 днів знайдіть нового роботодавця і подайте документи на нову карту

При зміні роботодавця потрібно писати заяву в той ужонд який видавав карту, це важливо!

Про зміну роботодавця протягом 15 днів повинен повідомити сам працівник а не роботодавець. Потрібно звернутися до відділу у справах іноземців, в тому воєводстві, де отримували карту побиту. Написати заяву про зміну роботодавця або місця роботи (wniosek o zmianę stanowiska pracy), така заява заповнюється на Польському мовою.

Зразок (wniosek o zmianę stanowiska pracy)

Зверніть увагу, що таку заяву потрібно подавати саме в той уженд, де отримували карту, інакше це буде прийнято як оформлення нової карти.

Після того як Ви подали цю заяву, необхідно протягом 30 днів знайти нового роботодавця , заключити з ним трудовий договір, оформити медичну страховку і взяти рішення старости та надати всі ці документи до відділу по справам іноземців.

Далі потрібно оплатити гербовий збір 440 злотих + 50 злотих за випуск нової карти, в разі, якщо Ви подали документи, але вони ще не готові (децизии) рішення щенемає, а Ви повторно хочете змінити роботодавця — гербовий збір не оплачується.

Треба так само подати наступні документи для зміни роботодавця :
Діючий загрна паспорт
2 фото 3,5*4,5мм
робоче запрошення та робочий контракт
Договір оренди житла і підтвердженняпрописки(Oświadczenie o zameldowaniu)

Тепер Ви знаєте як змінити працедавця, якщо залишилисяпитання пишіть в коментарях, якщо знаю — допоможу.

З цією статтею так само цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче  Річне запрошення  Як продовжити шенген візу не виїжджаючи з Польщі
Поняття «візовий коридор» і як його порахувати? Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі Як продовжити шенген візу не виїжджаючи з Польщі

Питання та відповіді. (FAQ часто задаваємі питання)

Чи може роботодавець анулювати візу і запрошення скільки на це потрібно часу? Чи легко анулювати запрошення від воєвуди Роботодавцю?
  • Так, це не важко, роботодавець за 1 день це може зробити

Якщо є воєвода але змінили роботодавця, що в такому разі з візою? Дякую

  • Віза залишається, потрібно переробити запрошення і можете далі працювати

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Как подать документы в визовый центр

4.7 / 5 ( 26 голосов ) Как подать документы в визовый центр если уже …

Подписаться
Уведомление о
guest
310 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Олександра
Олександра
1 місяць назад

Доброго дня, я маю воєвудську візу категорії А відкрита на рік, приїхала на місце роботи але у зв’язку з карантином всіх звільнили і всі візи анулювали. Під час карантину була в Україні по приїзду в Польщу, новий роботодавець зробив освядчення на 4м.(бо це є сезонна робота), питання чи можу я на підставі тої візи ще залишатись в Польщі і шукати наступного роботодавця?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 місяць назад
Відповідь для  Олександра

Можна доки діє віза

Юрій Чорноус
Юрій Чорноус
2 місяців назад

Доброго дня. Цікавить така інформація, якщо маю річну візу і змінюю роботодавця, то якии докумантами повідомити ужонд, чи просто таким же рукописним листом????

Screenshot_20200813_183142_com.android.chrome.jpg
Женя
Женя
3 місяців назад

Маю сезонну візу.По пів річній коридор.Як мені легально працювати в іншого роботодавця?,не в того від якого запрошення.Другий роботодавець мені зможе переробити тільки на те саме сезонне,чи як?

Женя
Женя
3 місяців назад

На пів річне напевно не получиться…бо піврічному коридор.А на сезонне ви кажете,що можливий такий варіант?

Anna
Anna
4 місяців назад

Доброго дня, скажіть будь ласка.Я подалась на карту побиту але ще неотримала децизії.Хочу поміняти роботодавця який з іншого воєводства. Чи я можу написати заяву прохання про передачу моєї справи в інше Воєводство?
Якщо так, чи можна це дописати в цій заяві (wniosek o zmianę stanowiska pracy)?
Чи це повинна бути окрема? І взагалі ,чи я повинна ставити у відомість?
Дякую.

Наталія
Наталія
4 місяців назад

Як можна анулювати запрошення,якщо попередня агенція не хоче анульовувати його?

Оксана
Оксана
4 місяців назад

Коли робиться карта побиту і змінили умову на1/2етату. Чи можна по ті умові робити,і чи не вплине ця умова на відкриття карти.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
4 місяців назад
Відповідь для  Оксана

Це питання слід уточнити в Ужонді праці

Інна
Інна
5 місяців назад

Доброго дня,хотіла запитати,я наданий момент маю воєвудске запрошення типу А,але змінила роботу,що потрібно зробити моєму новому роботодавцю?Які документи потрібно?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
5 місяців назад
Відповідь для  Інна

Потрібно зробити нове запрошення для роботи

Інна
Інна
5 місяців назад
Відповідь для  Інна

Потрібно анулювати воєвуду і робити освядчениє так?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
5 місяців назад
Відповідь для  Інна

Воєвуду не обов’язково анульовувати

Інна
Інна
5 місяців назад
Відповідь для  Інна

Просто щоб новий роботодавець зробив освядчениє?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
5 місяців назад
Відповідь для  Інна

Так

Дімитро
Дімитро
5 місяців назад

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Моя шефова закрила свою реставрацію, розвязавши зі мною умову о праце за місяць до офіційного закриття 30 листопада 2019. З кінця грудня до середини січня був в Україні (менше 15 днів) І повернувшись до Польщі, одразу почав працювати, на тій же посаді те саме приміщення, вулиця номер такий самий, тільки назва реставрації і власник змінилися. з 1 лютого мене зареєсрував новий шеф умова 1/2 етату. Сьогодні 29 квітня моя шефова написала мені, дізналась сьогодні ж, що я не можу працювати по її запрошенню на іншого шефа (зезволеніє тип — А. Не обнулила поки що) Ну… Детальніше »

VLAD
VLAD
6 місяців назад

якшо міняти роботодавця в межах одного воєвудства по воєвудській візі.нове запрошення теж виготовляють 2-3 місяці?чи можливо скоріше?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 місяців назад
Відповідь для  VLAD

На жаль так, це довго

VLAD
VLAD
6 місяців назад

В мене воєвудська віза.чи можу по освядченню змінити роботодавця?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 місяців назад
Відповідь для  VLAD

Так, якщо не йде коридор після попереднього Освячення

VLAD
VLAD
6 місяців назад

попередньо я працював по воєвудській візі і воєвудському запрошенні.новий роботодавець виготовляє освячення.з цим освяченням і воєвудською візою я починаю працювати.паралельно подаюсь на воєвудське запрошення.так в принципі можливо зробити?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 місяців назад
Відповідь для  VLAD

Так, можливо

Альона
Альона
7 місяців назад

Доброго дня! Скажіть будь-ласка скільки часу триває скасування воєводського запрошення?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
7 місяців назад
Відповідь для  Альона

2-3 місяці

Орина
Орина
7 місяців назад

Запрошення зроблено посередником який на даний час не бере телефон ,мали виїхати на роботу водій від фірми не приїхав і теж не бере телефон що робити чи можна анулювати запрошення
Дякую

Сергій
Сергій
8 місяців назад

Добрый вечір. Підкажіть будь_ласка, чи можуть два різних роботодавці з різних воєвудств оформити одночасно воєвудські запрошення на одну і ту ж саму людину? Щиро дякую.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 місяців назад
Відповідь для  Сергій

Ні, не можуть

Сергій
Сергій
8 місяців назад

Дякую.

Kateryna Rumiantseva
Kateryna Rumiantseva
8 місяців назад

Подскажите пожалуйста, если открыта рабочая виза на пол года в Польшу, но освядчение аннулировано, смогу ли я переехать границу с этой визой?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 місяців назад
Відповідь для  Kateryna Rumiantseva

Нужно на руках новое действительное освячения

Міша
Міша
8 місяців назад

Доброго вечора чи легко роботодавцю анулювати воєвудське запрошення?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 місяців назад
Відповідь для  Міша

Це займає 2-3 місяці

Oleg
Oleg
9 місяців назад

Доброго дня, скажіть будь-ласка, якщо я маю річне запрошення воєвудське і візу D06,пропрацював в роботодавця 6 місяців, потім повернувся до України в зв’язку що в них не сезон і не було праці на даний час, потім через три місяці мав їхати до праці бо розпочинав я сезон, але я не мав змоги поїхати, тому що тяжно захворів тато, і вони зголосилися в Ужонд про те що не приїхав до праці,і анульовали запрошення і звільнили з праці,. Скажіть будь-ласка що може мені загрожувати, чи потрібно мені десь зголошувати, і як подальшому можу їхати працювати до Польщі по звичайному дозволі на працю… Детальніше »

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 місяців назад
Відповідь для  Oleg

Не потрібно нікуди повідомляти. Можна з будь-яким запрошенням їхати по цій візі або оформляти іншу і в Чехію також. Після цієї візи немає коридорів

Володимир
Володимир
9 місяців назад

Добрий вечір. Подав документи на карту побиту,дицизія через місяць. хочю змінити працедавця-що необхідно зробити?
Дякую

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 місяців назад
Відповідь для  Володимир

Доброго дня. Ми приватне агенство, готуєм документи на польську робочу візу, така інформація може бути у працедавця і в Ужонді праці.

Андрій
Андрій
10 місяців назад

Доброго вечора.Як у мене Воевуда і хочу поміняти роботодавця мое запрошення анулюется автоматично як мені зробили друге на півроку освядчення.Перетинати кордон по новому чи можна і по старому.Дякцю

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
10 місяців назад
Відповідь для  Андрій

Доброго дня. Це різні запрошення. Тому змогли піврічне зробити. Кордон перетинаєте з дійсним запрошенням на руках

Андрій
Андрій
10 місяців назад

Я так поняв перетинати з піврічним запрошенням що мені пришлють.Тільки я питаю в них чи старе запрошення анульовано вони кажуть питайте у свого роботодавця що видавав . Запрошення перероблялося всього три дня.Боюсь щоб не шахрайство

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
10 місяців назад
Відповідь для  Андрій

Дізнатись чи анульоване запрошення можна справді лише у того, хто його оформив. Піврічне Освячення за три дні зробити реально.

Ольга
Ольга
7 місяців назад

Доброго дня! Роботодавець не анольовує запрошення на ріврічну візу, а ми хочемо зробити нове. Чи реально це зробити, якщо старе не анольоване?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
7 місяців назад
Відповідь для  Ольга

Старе запрошення треба анулювати

Оксана
Оксана
11 місяців назад

Доброго дня. Мала oświadczenie з 01.08-31.12 Поміняла паспорт, в зв’язку зі зміною призвіща. Чи можу зараз знову податись на піврічну візу з новим паспортом?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
11 місяців назад
Відповідь для  Оксана

Доброго дня. Потрібне сезонне чи воєводське запрошення на нове прізвище для відкриття візи. Піврічне зараз не видадуть, бо іде коридор.

Тарас
Тарас
1 рік назад

Якщо маєш 180/360 візу і змінюєш роботодавця, отримуєш нове запрошення то теж буде коридор

Олег Приймук
1 рік назад

Доброго дня, скажіть будь ласка, мені працедавець зробив воєвудське запрошення до0101 2021а на руки мені не дає,як мені поміняти працедавця? дякую.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Олег Приймук

Доброго дня. Щоб зробити нове таке запрошення попередній роботодавець повинен анулювати своє. Потрібно домовлятись

Yuliia
Yuliia
1 рік назад

Доброго дня. Маю карту побиту, зараз буду змінювати роботу і подаватися на нову карту. Чи можу я подорожувати по старій карті доки чекаю нову.Дякую.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Yuliia

Доброго дня. Це питання слід вияснити в Ужонді праці

Mira
Mira
1 рік назад

Як буду мати карту і їхатиму на Україну то який паспорт показувати біометричний ,що дні прострочені чи звичайний де стоїть печатка з ужонду? Дякую

Mira
Mira
1 рік назад

Але потім на границі не буде проблем,що по біометрїї довше була ніж 90днів?

Юля - Визовый специалист
Автор
Юля - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Mira

Чекаючи карту маєте право знаходитись довше

Міра
Міра
1 рік назад

Добрий вечір.
Я подала на карту побиту,але виїхала з Польщі і поставили печатку в паспорті що виїхала.А потім в’їхала по біометричному паспорту і чекаю на карту ,90 днів скоро закінчується а карти ще не маю,чи можу лишитись в Польщі по старому паспорту в якому є печатка з ужонду.
Чи мушу виїхати.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Міра

Доброго дня. Так, по печатці про очікування карти можна залишитись

Наталiя
Наталiя
1 рік назад

Доброго дня. Пiдскажiть, будь ласка, скiльки часу приблизно займає ануляцiя запрошення на звичайну робочу вiзу? Дякую.

Юля - Визовый специалист
Автор
Юля - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Наталiя

Доброго дня. До 14-ти днів

Віталій
Віталій
1 рік назад

Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, чи можливо перевірити самому освячення не анульовано?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Віталій

Доброго вечора. На жаль, ні. Лише дізнатись можна у роботодавця

Tetiana
Tetiana
1 рік назад

Доброго дня.
Ситуація така, зараз маю воєвудську з 22.10.18 по 18.10.19. Але коли приїхала по ній змінила роботодавця і відпрацювала пів року тобто до 12.05.19. Зараз мені та сама фірма робить воєвудську. Але появилась інша краща робота. І хотіла б там працювати. Які можливі варіанти працювати в іншій фірмі? Чи можу я до прикладу в’їхати зараз по біометріі і далі від нової роботи подати на карту, чи щоб новий роботодавець зробив запрошення річне.. ???

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Tetiana

Доброго дня. До кінця візи можна працювати будь-де з будь-яким дійсним запрошенням на руках

Наталія
Наталія
1 рік назад

Добрий день.Маю візу D06 до 20.08.19 по запрошенню від воєводи .15.05.19 поміняла роботодавця, зробили освядченіє, чи можу я ще раз змінити роботодавця до закінчення візи, бо робота мені не підходить.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Наталія

Доброго дня. Можна скільки завгодно, Освяченіє треба анулювати та виписати нове

Надія
Надія
1 рік назад

Добрий день.В мене відкрита віза по запрошенню від воєводи.Поміняла роботодавця, мені зробили освядченіє.На руки освядченіє не віддали, маю тільки умову о праце.Чи будуть проблеми, якщо поліція захоче перевірити документи?