Як перевірити роботодавця в Польщі
5/5 - (16 голосов)

Як перевірити польського наймача, щоб уникнути шахрайства?

Як перевірити роботодавця в Польщі — вирушаючи на роботу за кордон, багато хто побоюється обману. Адже можна зустріти недобросовісних посередників, які обіцяють золоті гори. А можна нарватися на роботодавця, який в будь-який момент зможе залишити без зарплати в чужій країні. Щоб цього уникнути, роботодавців бажано перевіряти ще перебуваючи в Україні. Для цього існують он-лайн ресурси, про які ми і поговоримо далі.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Чи можлива перевірка компанії
Що являє собою KRS?
Як можна зрозуміти, що ви маєте справу з шахраями?
Методи перевірки
Перевірка по базі KRS.
Етап 1. Необхідно увійти на сайт
Етап 2. Забиваємо наявну інформацію
Етап 3. Отримання результату
Етап 4. Вивчаємо інформацію
Вид діяльності
База даних REGON
Як перевірити посередника
Підсумки

Чи можлива перевірка компанії

Так, будь-яку юридичну особу, зареєстровану в Польщі можна перевірити. І зробити це потрібно обов’язково. Найчастіше на роботу їдуть люди, які відчувають матеріальні труднощі. Та ще й роботу вибирають не з легких, адже саме на них постійно відкрита велика кількість вакансій. Трапляється, що працівник витратив чимало коштів на збір документів, дорогу, перший місяць проживання в Польщі. В результаті роботодавець виявився шахраєм і не виплатив належну заробітну плату. Це жахлива ситуація, яка відбувається не так рідко. Тому, як тільки отримали запрошення від потенційного наймача, спочатку перевірте його по базі. І тільки якщо все в порядку, приступайте до оформлення робочої візи.

Як перевірити роботодавця в Польщі

Щоб перевірити наймача, вам потрібні будь-які з наведених нижче даних:

 • Код судової бази KRS.
 • Зареєстроване назва юридичної особи.
 • REGON — статистичний ідентифікатор фірми.
 • NIP — податковий код.


Якщо запрошення у вас на руках, то в ньому ви точно знайдете необхідну для перевірки інформацію.

Як перевірити роботодавця в Польщі — Що таке KRS?

Як перевірити роботодавця в Польщі - Що таке KRS?


KRS — це судовий реєстр Польщі. У ньому міститься інформація про всі юридичні особи Польщі. Це можуть бути ФОП, компанії, невеликі фірми — вони всі проходять по базі KRS. Що саме інформативне для майбутнього працівника, так це фінансовий стан фірми. І якщо фірма — банкрут, то з нею зв’язуватися вже точно не варто.

Як можна зрозуміти, що ви маєте справу з шахраями?

Щоб пошуки були максимально ефективними, потрібно знати, що шукати. Як зрозуміти, що перед вами шахрай? Для цього потрібно звернути увагу на наявність таких даних:

 • Компанія не зареєстрована;
 • Фірма зареєстрована, але фактичний вид діяльності не збігається із заявленим. Адже погодьтеся, це дивно, коли компанія зареєстрована як суб’єкт ресторанного бізнесу, а звуть іноземця на будівництво будинків;
 • Реєстрація анульована;
 • Існує велика заборгованість перед бюджетами;
 • Були порушення трудового законодавства;


Якщо є хоча б один з пунктів, варто насторожитися. Можливо, цьому є логічне пояснення і перед вами сумлінну роботодавець. Але краще убезпечити себе на початкових етапах, ніж потім турбуватися, коли залишитеся без зарплати. Звичайно, навіть якщо по базі все добре, проблеми можуть виникнути. Але ви зробили все, що могли.

 Як перевірити роботодавця в Польщі

Методи перевірки


Як ми говорили раніше, є кілька даних, за якими можна здійснити перевірку. Проблеми зазвичай виникають від незнання польської мови. Адже інформації буде багато, а де шукати підступ — не зрозуміло. Тому постараємося покроково пояснити вам, то робити.

Перевірка по базі KRS.


Це найзручніший ресурс для перевірки, тому його ми і поставили на перше місце. Крім того, щоб здійснити пошук, не потрібно знати всю інформацію, досить одного з параметрів. Адже поки на руках немає запрошення, ви майже нічого не виясните про наймача.

Етап 1. Необхідно увійти на сайт


Офіційний сайт для вивчення бази даних судового реєстру знаходиться за цим посиланням https://www.krs-online.com.pl/. Заходьте по ній і будемо розглядати подальші кроки на його прикладі.

Етап 2. Забиваємо наявну інформацію

Як тільки ми увійшли на головну сторінку сайту, перед нами спливає велика кількість непотрібної інформації. Нам потрібен рядок пошуку, який польською мовою називається «Szukaj». Ось її ми знаходимо і вносимо ті дані, які у нас є про наймача. З цифрових кодів у нас можуть бути NIP, Regon, KRS. Кількість цифр у них відрізняється між собою, тому система сама знає, який код ви ввели. Головне, писати всі цифри без помилок і в повному обсязі.

Якщо кодів у вас немає, але є офіційне найменування компанії, можна його внести в рядок пошуку. Але ви повинні точно знати найменування і форму власності. Адже може бути однакову назву у ТОВ і компанії, тому зупинитися на одному буде складно. Якщо ви не володієте точною інформацією даного плану, краще внесіть код. В такому випадку варіант буде 100% правильним.

Етап 3. Отримання результату

Система видасть вам юридична особа за запитом. Його найменування є активним посиланням. Натискаємо на нього і переходимо далі.

Етап 4. Вивчаємо інформацію

Перед вами відкриється повна інформація про компанію, яка вас цікавить. Ви можете виписати собі все, що вам необхідно для подальшого використання. Що саме можна знайти в базі:

Загальна інформація. Вам доступні найменування підприємства, ім’я відповідальної особи, коди, згадані вище. А також активна мітка на гугл-карті, по якій ви можете подивитися місце розташування об’єкта. Загалом все, що пов’язано з роботодавцем.

Зверніть увагу на інформацію «Судовий та господарський Монітор». Це свого роду державний реєстр, в який вносяться всі рішення, зміни, реорганізації по кожній юридичній особі. Рядки MSiG і Pozycja представляють собою активні посилання. MSiG — Це номер «Монітор», Pozycja — конкретна характеристика юр.особи.

Звертайте увагу на:

 • Зміни в складі власників;
 • Зміну форми власності;
 • Різні штрафи, які були виписані з різних причин;
 • Факти судових розглядів;
 • Ліквідацію юр.особи.


Якщо ви знайшли хоч один з перерахованих вище фактів, не зв’язуйтеся з таким роботодавцем. Адже наявність порушень і судових розглядів характеризує його не з кращого боку.

Вид діяльності

Якщо вас запрошують на збір овочів, то підприємство повинно бути зареєстровано в сфері сільського господарства. І якщо ви бачите, що його сфера діяльності і та робота, на яку ви збираєтеся, ніяк не перетинаються, краще відразу відмовитися від цієї затії.

Як бачите, інформація по базі KRS досить повна. У ній є все, що потрібно для повноцінної перевірки потенційного роботодавця. Але якщо вам цього мало, можете скористатися альтернативними базами.

База даних REGON

База даних REGON

Також зручна база, яка шукає інформацію за трьома кодами. Але ось обсяг інформації в ній трохи менший, ніж в KRS. Отже, яка методика пошуку в базі REGON.

Етап 1. Входимо на головну сторінку бази по посиланню https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx . Зліва ви побачите активне вікно пошуку, куди потрібно вводити наявні у вас коди REGON, NIP і KRS.

Етап 2. Введення інформації . У вікно пошуку введіть один або кілька кодів. Також можна шукати і за адресою реєстрації підприємства, але це не так зручно. З цього пошуку відкриється згорнута інформація по суб’єкту. Цифри в  REGON є активним посиланням, тому натискаємо сюди.

Етап 3. Аналіз інформації . Ми бачимо всю доступну інформацію, яка стосується форми власності, адреси та дати реєстрації, останніх змін. А також зверніть увагу на дати припинення діяльності підприємства або оголошення банкрутом. Знайшли дату закінчення реєстрації, банкрутства, виключення з реєстру — заняття не будете робити з цим наймачем, є шанс, що перед вами шахрай, який хоче заробити на наївному іноземця.

Етап 4. Вивчення видів діяльності . Якщо зареєстрований вид діяльності відрізняється від фактичної роботи, яку вам пропонують, то це також швидше за все шахрай. Люди могли зареєструвати компанію в сфері послуг, при цьому розсилають вакансії на збір овочів, рибні заводи, будівництво. Адже чим більше оголошень розішлеш — тим більше бажаючих можна відшукати. Тому, завжди звертайте увагу на вид діяльності компанії.

Як перевірити посередника


Якщо ви вирішили не шукати самостійно роботу, а довіритися посередникам, то і їх не завадило б перевірити. Для цього існує база KRAZ. Увійти на сайт можна за цим посиланням https://stor.praca.gov.pl/portal/#/kraz . Зліва ви побачите більше 10 параметрів, за якими можна знайти агентство. Це, наприклад, найменування агентства, номер реєстрації, тип агентства, дата і адреса реєстрації, інше. Якщо є хоч якась реєстраційна інформація, ви зможете знайти агентство в цій базі. Головне, на що потрібно звернути увагу — наявність реєстрації. Якщо її не існує, то перед вами шахраї. Обходьте таких посередників стороною.

Як перевірити посередника

Підсумки

Не варто довіряти людям, яких ви не знаєте і які ще не встигли заслужити вашу довіру. Спеціально для цього існують безкоштовні бази, які покажуть вам повну інформацію про наймача і посередників. А вам лише варто вирішити для себе, працювати з цими людьми чи ні. Будьте уважні і тоді шанси нарватися на шахраїв будуть мінімальними.

Як перевірити роботодавця в Польщі — з цією статтею також цікавляться:

Чи можна взяти відпустку в Польщі на роботі Робота в Польщі, як знайти самостійно Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому
Чи можна взяти відпустку в Польщі на роботі Робота в Польщі, як знайти самостійно Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому

Як перевірити роботодавця в Польщі. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Костянтин – візовий фахівець

Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

Смотрите также

Яка чергу на візу в Польщу

Яка черга на візу в Польщу

4.4/5 - (59 голосов) Черга в візовий центр Польщі Для того що б подати на …

Подписаться
Уведомление о
guest
219 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Viktoriia
Viktoriia
6 місяців назад

Агентство з працевлаштування
Привіт всім. Підкажіть, будь ласка, агентство з працевлаштування без кидалова.

Михайло
Михайло
Відповідь для  Viktoriia
6 місяців назад

Gremi personal, 3 рази їздив, всі норми, правда, у них ставки низькі, зате не кидалово.

Віталік
Віталік
Відповідь для  Viktoriia
6 місяців назад

Наші агенції завжди хочуть обдурити… ти заробітчанин… шукайте через друзів, знайомих, агенції я обходив би…

Галина
Галина
Відповідь для  Віталік
6 місяців назад

Хм, не завжди і не всі, просто ніхто не хоче нічого радити, тому що «ВСІМ НЕ ДОГОДИШ»))

Віталік
Віталік
Відповідь для  Галина
6 місяців назад

Та НУ…

Галина
Галина
Відповідь для  Віталік
6 місяців назад

Так Так)

Unlx
Unlx
Відповідь для  Viktoriia
6 місяців назад

Але немає таких агенцій! Завжди можна нарватися на непорядного куратора або п’ятизірковий хлів, де вас поселять в одній кімнаті через шторку з п’ятьма гарячими грузинськими джигітами. Просто потрібно мати запас приблизно 1000 злотих. Щоб якщо щось пішло не так, мати можливість оперативно все поміняти.

Юрий
Юрий
11 місяців назад

Хто працював на фірму Отто
Привіт, хто працював на фірму Отто ? Нормальна кантора не кидають?

Ханна
Ханна
Відповідь для  Юрий
11 місяців назад

Отто не погана кантора, якщо брати з усіх, напевно серед кращих. Працювали в Познані, Зара то ті що були з Отто прекрасно себе почували, мали велику ставку і були майже у вершини

Наталія
Наталія
Відповідь для  Юрий
11 місяців назад

Моя перша робота була від Отто проблем не було

зойц
зойц
Відповідь для  Юрий
11 місяців назад

Отто нормальна фірма плюс мінус. Ідеальних немає. Якщо ти в Польщі, то телефонуй в їх офіси. В гуглі є номери. Є україномовні координатори. І шукай умову працї. 13.50 злотих це знущання, це не те що мало, зараз я навіть не знаю де є такі роботи. За злеценію мінімум 16 повинно бути (і це якщо 26 років вже є) І то … десять разів подумати ще, чи погоджуватися

Йоахім
Йоахім
Відповідь для  Юрий
11 місяців назад

А що за вакансія?

Йоахім
Йоахім
Відповідь для  Йоахім
11 місяців назад

Якщо не є студентом, то я не радив би туди їхати, там мінімальна ставка багато не заробити.

А так то ОТТО нормальна агентство.

Юрий
Юрий
Відповідь для  Йоахім
11 місяців назад

Так в планах надійти в поліцеальну школу,
Просто приїхали тут нас злегка бортанули дівчині дають роботу, а для мене немає, то знайшов у Отто цю вакансію

Ольга
Ольга
1 рік назад

підроблене запрошення
Хлопці всім привіт!)
Поїхали з подругою в Польщу, вона спокійно пройшла контроль, а мене затримали і звинуватили в тому, що запрошення підроблене. Хоча запрошення нам робив один і той же чоловік, хоча запрошення у нас були різні
Загалом, провела я в граничної ментів 11 годин, у мене відразу ж забрали телефон без можливості зателефонувати кому або (
Людина який в цьому винен, тепер не хоче віддавати мені гроші і морозиться від мене.
На нього можна знайти якусь управу?
Дякуємо

Vasya
Vasya
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Судячи з бажанням поїхати працювати в іншу країну-грошей у вас немає. Тому давати посилання на сайт кілерів сенсу я не бачу. А судячи з того що ви для пошуку роботи користуєтеся послугами третіх осіб-у вас, вибачте, проблеми з головою, раз ви довірлива така. Управи ви не знайдете. Всі агентства з працевлаштування надають тільки інформативні послуги, а все, майже, агенти надають кидалово з гарантією надовго запам’ятовуються. Це ж елементарно Уотсон!

Ольга
Ольга
Відповідь для  Vasya
1 рік назад

Добре, Шерлок)
А як я на Вашу думку, поїхала працювати до Чехії і вельми вдало?)

Vasya
Vasya
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Тільки нелегально на даний момент.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Vasya
1 рік назад

Добре)
Удачі Вам у починаннях знайти другу половинку)

Vasya
Vasya
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Та все норм! Я половину земної кулі об’їздив у пошуках, ще Азія і обидві Америки залишилося прошерстить. Фігня делов :). Пропихну.

Alex
Alex
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

таке зараз буде все частіше і частіше — ти сама винна не треба було довіряти йому

Ольга
Ольга
Відповідь для  Alex
1 рік назад

Так, ну це очевидно)
А за фактом що?)

Alex
Alex
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

за фактом можеш загриміти в СІС базу взагалі нікуди не виїдеш що ще не ясно? спроба в’їзду за підробленими документами в ЄС -тобі далі розписати наскільки це серйозно?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Alex
1 рік назад

А навіщо ти це пишеш?)
Я ж не про це запитала)

Alex
Alex
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

а що ти просила? у тебе серйозні проблеми якщо прикордонники в базу тебе занесли

Ольга
Ольга
Відповідь для  Alex
1 рік назад

А ти почитай питання, а потім мудрувати)

Максим
Максим
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

До речі так, не дай бог потрапити в базу Sis як небажаного іноземця, це гірше депортації, тоді точно ніколи не виїдеш в країни шенгенської і не відкриють візу. Є випадки коли якраз за підроблені документи люди в цю базу потрапляли і дізнавалися про це тільки коли їм вдруге при подачі відмовляли у візі.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Хлопці, ну це зрозуміло, вистачить сіяти жах. Я запитала про допомогу, а не про роз’ясненнях. Давайте поважати один одного.

Alex
Alex
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

чуєш коза ти слухай що розумні люди тобі радять а потім мудрувати таких і кидають і більше не пиши мені удачі

Bloody
Bloody
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Ще й гроші платили за безкоштовне запрошення … ..

Ольга
Ольга
Відповідь для  Bloody
1 рік назад

Гроші то таке, він кинув мене одну в Смітнику в чужій країні, досі сниться що я в тюрмі))))))

Bloody
Bloody
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Все ж безкоштовне … там де просять гроші 100 відсотків кидалово! Будьте уважні

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Bloody
1 рік назад

не розповідай! казки про 100% кидалово.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

фіга тут розумних розвелося.
відразу визначають у кого легальне запрошення, у кого немає.
ужондово-прикордонні агенти з викриття запрошень якісь
ну а телефон якщо забрали, то чи не є гуд.

Максим
Максим
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Співчуваю. Прикордонники не стануть розбиратися де ви взяли запрошення і можуть депортувати з подальшою забороною на в’їзд до країн шенгену.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Дякую)
Просто анулювали візу, але вони запитували де я взяла запрошення, але їм глобально все одно (

Максим
Максим
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Все залежить від зміни прикордонників і їх настрою. Кому як пощастить.

Alex
Alex
Відповідь для  Максим
1 рік назад

не тільки шенгену взагалі Британія США і тд база загальна вона взагалі крім Туреччини нікуди не виїде

Адвокат
Адвокат
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Цікаво, а можна фото і контакти через кого робили документи?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Адвокат
1 рік назад

Я поки не буду зливати контакти, сподіваюся, що поверне гроші, завтра у нього останній термін.

Галина
Галина
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Як же ви отримали візу? Думаю що запрошення нормальне. Питання до прикордонників.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Галина
1 рік назад

Теж так гадаю. Як з ними вирішити питання? (

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Галина
1 рік назад

Консул не так ретельно перевіряє запрошення, як прикордонники

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  підозрюваний
1 рік назад

ось це і можна оскаржити.
якщо консул не звертав увагу на липове запрошення, то, що вже говорити про просту людину, яка не особливо розбирається в цьому.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Ковідло
1 рік назад

Я можу це зробити в місті подачі?

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

потрапив теж в таке раз, але мобілу не забирали, втілити павука в паспорт.
фірма зробила нове запрошення, гроші за автобус повернули.
АЛЕ був складений договір, якщо у вас немає, то ……

Ольга
Ольга
Відповідь для  Ковідло
1 рік назад

Я зараз напишу про нього і номер сюди скину, щоб більше ніхто не повівся

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

я не знаю як, що і де.
«Подати апеляцію на заборону на в’їзд в шенген» вбей в гугл і пошукай.
створи тему зі своїм питанням, може хто і підкаже.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Ковідло
1 рік назад

Спочатку потрібно дізнатися чи є заборона, у мене анульована віза.

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

він змінить номер вайбера та іншого, і продовжить свою діяльність.
хоча країна повинна знати своїх героїв.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Ковідло
1 рік назад

За 4 дні не змінив

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

poland-consult.com/polezno-znat/shengenskaya-zona-i-evrosoyuz/sis.html

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

спробуй замовити нове запрошення, але вже старайся безкоштовно.
так теж можна перевірити.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Ковідло
1 рік назад

Так, так і роблю, але в Чехію

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Консул не може анулювати заборону на в’їзд. Необхідно подавати апеляцію на рішення про заборону на в’їзд.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Ковідло
1 рік назад

Дякую

Олег
Олег
1 рік назад

Мама хоче на роботу
Позвонила мама, суть така хоче до мене на роботу. працюю на електролюксі. відмовляю як можу, але вона вперлася. як їй пояснити щоб не образилася. які роботи для жінок порадити в Польщі і чи є зараз взагалі для них робота. до себе не хочу це 100%

Serhii
Serhii
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Для хлопчиків перші 40 років найважчі)

Aleks
Aleks
Відповідь для  Олег
1 рік назад

А скільки тобі років?

Микола
Микола
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Пошукайте роботу в готелях. Покоївки, помічниці кухаря, дуже багато літніх жінок там працює. Пошукайте в Свіноуйсцю там багато готелів і працюють майже весь рік.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Такий великий а не знаєш жіночої психології. Чим більше відмовляєш тим більше буде лізти. І нехай приїде. Домовся щоб потрапила на конвеєр через день два інтенсивної роботи сама захоче додому

Nick
Nick
Відповідь для  Олег
1 рік назад

на Amazon завжди потрібні прибиральники, якщо таке влаштовує.

Ann
Ann
Відповідь для  Nick
1 рік назад

Є контакти?

Nick
Nick
Відповідь для  Ann
1 рік назад

немає. агентство ab owo займається.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Чому відмовляєш?

Nick
Nick
Відповідь для  Sergey
1 рік назад

а нафіга таке щастя?

Tatka
Tatka
Відповідь для  Nick
1 рік назад

Зашибісь ….

Yuriy
Yuriy
1 рік назад

Прямий роботодавець
Скажіть, будь-ласка, хто знає, якщо на пряму приїхати на фабрику або завод на роботу, візьмуть чи тільки через агенство?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

Шукайте в інтернеті роботу від прямого роботодавця і контактуйте з ним. Запитуйте або безпосередньо бере до праці або через посередників в через яких?

Yuriy
Yuriy
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Дякую

Yuriy
Yuriy
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

Можливо зате сайти? Дякуємо.

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

Olx.pl praca.pl

Yuriy
Yuriy
Відповідь для  Sardelka
1 рік назад

Дякую

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

Припустимо, якщо знайдете роботу — візьмуть, чому б і ні, але мова потрібно знати хоча б на мінімально рівні.

Вася
Вася
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

Житло своє потрібно мати

Галина
Галина
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

З вулиці українців на роботу ніхто не бере, повинна бути відкрита вакансія … Зараз йде велике скорочення, роботу знайти неможливо навіть через агентства Польщі. Я чекаю вакансію вже два місяці в Україні

Vadim
Vadim
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

Зараз навіть поляків не беруть Тебе пощастить якщо хоч як то влаштуєшся -роботи коментарі

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

Агентство це посередник між вами і роботодавцем. Візьму чому ж немає

Андрій
Андрій
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

Ви можете просто набрати робота в Польщі.

Yuriy
Yuriy
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  Yuriy
1 рік назад

За мову не переживайте. Зрозуміють Вас нормально. Тим більше на заводах і фабриках є україномовні кадри

Люба
Люба
1 рік назад

запрошення
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка як перевірити НЕ чи підроблене електронне запрошення?

Ростик
Ростик
Відповідь для  Люба
1 рік назад

Запитай у роботодавця.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Люба
1 рік назад

При подачі на візу або перетині кордону точно скажуть

Сергій
Сергій
Відповідь для  Люба
1 рік назад

Ніяк. Або при перетині кордону дізнаєтеся, коли правоохоронці проб’ють по базі, чи при подачі на візу, якщо відкриють, то чинне, якщо ні, то ліве.

Вася
Вася
Відповідь для  Люба
1 рік назад

Дорога, я вільний якщо що 😉

Женя
Женя
1 рік назад

Загалом робив документи через агенство, візу зробили, але як і очікувалося, після візи пропонують зовсім інші вакансії, які мені не зовсім підходять.
Так ось, чи можна мені поїхати в Польщу з цього запрошення і візі (що зробило агенство) і знайти іншу роботу. Як бути з обсервацією? Можна самому знайти житло в будь-якому місті і пройти там обсервацію? У запрошенні не вказано де я повинен обсервацію проходити? Чи зможу я наприклад з України забронювати якось житло в Польщі якщо я не знаю їхньої мови?
Як буде з роботою і старим запрошенням? Мене зможуть влаштувати на нову роботу? Якщо, наприклад, вони не захочуть старе запрошення анулювати?
Або можливо мені варто вже зараз знайти нову роботу в інтернеті і просити їх вислати мені запрошення?
Ну і на кінець можливо у когось є пропозиції по роботі або рекомендації до кого звернутися. Віза у мене з 18.12.
Всім хто зволить відповісти — величезне спасибі. Їду 1-й раз так що питання можуть здатися дуже дурні.

Света
Света
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Питання ви назадавать але я прочитала і можу відповісти. Ви можете і самі анулювати, я десь є зразок цього листа для анулювання, але там в тексті є скарга на фірму яка не хоче анулювати. Тобто це треба робити якщо фірма в преться кутом і не анульовуватіме. Якщо потрібно буде текст то звертайтеся. Відправляти цей лист з проханням ануляції освядченя треба в той ужонд який його видав.

Борис
Борис
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Можете шукати іншу роботу, новий роботодавець нехай зробить вам нове запрошення, попереднє треба анулювати. На рахунок житла — можете теж самостійно його шукати, в будь-якому місті, вам підходить, на кордоні вам треба буде вказати точно місце обсервації, все можна забронювати онлайн, для цього не треба величезні навички мовні.

Женя
Женя
Відповідь для  Борис
1 рік назад

Спасибі. А на рахунок анулювання, важко це зробити самому? Скільки часу на це піде? Адже щось мені підсказуе що агентство не буде це робити.

Лев
Лев
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Ох і питань у вас накопичилося!)

Таня
Таня
Відповідь для  Женя
1 рік назад

А на яку вакансію ви в першу чергу хотіли їхати?

Женя
Женя
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Склад одягу з хорошими умовами праці.

Таня
Таня
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Довго візу чекали? на жаль, це часта практика … по візі можете їхати з цим запрошенням, знайдете іншу роботу, обсервацію теж самі можете знайти де проходити. новий роботодавець зробить вам нове запрошення, старе треба буде анулювати.

Женя
Женя
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Ні, все зробили швидко.

Игорь
Игорь
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Я знаю лише одне, що самому обсервацію можна знайти …

Женя
Женя
Відповідь для  Игорь
1 рік назад

На кордоні питають напевно де будеш обсервацію проходити? Потрібна точна адреса, мені так говорили знайомі.

Игорь
Игорь
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Так і є, знаходиш сам собі місце обсервації, природно зараз це не безкоштовно, домовилися про ціну, тобі скажуть точну адресу і все, готово …

Иван
Иван
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Їдь від цієї контори, побудь на обсервації і після її перейди до іншого агентства. Трудовий договір не підписаний що хочеш, те й робиш.

Марк
Марк
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Тут в пошуку напишіть «Гостинний дім» дівчина проходила обсервацію, там і контакти є і опис, принаймні з житлом на обсервацію визначитеся, залишиться тільки іншу роботу знайти.

Дина
Дина
Відповідь для  Женя
1 рік назад

З ними не лайся, щоб не анулювали запрошення. Заїжджай по їх документах. Житло на карантин можеш знайти через олх і інші соцмережі. Вибереш місто. Документи новий Роботодатель переробить.

Вера
Вера
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Я думаю бажано написати назву агенції, щоб люди знали на будущее.а так може хтось ізнать вам тут че і підкаже.

Женя
Женя
Відповідь для  Вера
1 рік назад

Так, я пізніше опишу все докладно, просто мало, вони зможуть мені якось напаскудити поки я не поїхав.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Поки не влаштуєшся краще не пиши назва фірми. Якщо вони ще тебе чекають, то ехай типу до них бо нове запрошення від іншої фірми потрібно чекати і не факт, що попереднє буде швидко анульовано. Поки сидиш вдома, подзвони до цих і запитай чи чекають вони тебе. Паралельно шукай роботу в іншій фірмі, а краще відразу в декількох фірмах домовляйся, як запасні варіанти.

Diana
Diana
1 рік назад

Просто огидно. Оформляла документи, через агенство в січні 2020 року, на виїзд в березні, зі зрозумілих причин виїзд так і не відбувся. На даний момент проживаю в Польщі, через нестабільну ситуацію з коронавірусів їхати в Україну щоб відкрити візу зараз просто величезна проблема (як і принципі навіть перебуваючи в Україні з візовими центрами велика біда), але при цьому зі мною зв’язалася менеджер і поставила перед фактом або виїжджати в листопаді або розриваємо договір. Хоча по початку пандемії сказали, що не переживайте зможете виїхати хоч в наступному році. Персонал просто огидні хами, які ще й насміхаються над тобою виписуючи «Ми вам нічого не винні.». Договір за 200 євро не дає ніяких гарантій, за фактом такі документи коштують 50 євро, природно і на це я отримала свою відповідь «Якщо знаєте де за 50 євро там потрібно було і оформляти.» Але я то сподівалася на гарантії, а якби просто хотіла ризикнути то і не зверталася б до посередників; (Я і спочатку не сподівалася на повернення коштів, і хотіла поїхати, але просто поставити перед фактом або їдеш або розриваємо договір і при цьому красиво сказати «Відмовити ми вам не можемо, на наступне оформлення документів, але це буде нова оплата.» Звичайно не зможете, за мої гроші. Звертатися через даного посередника чи ні вирішувати вам. немає жодних гарантій від даної фірми, адже ми теж не винні з цієї пандемією, а 200 євро це навіть не мінімальна зарплата в Україні і заробити їх навіть в тій Польщі величезна праця, і не варто того щоб про вас за ваші ж гроші так витирали ноги.

Вова
Вова
Відповідь для  Diana
1 рік назад

да уж, ситуація однако. це вони в якому місті в Україні?

Diana
Diana
Відповідь для  Вова
1 рік назад

У Харкові, але є філія ще в Дніпрі. Коли прийшла до них дівчинки, які сиділи в офісі, були в шоці .. видать не очікували мене і взагалі не були в курсі чи є мої документи .. Я як дурочка просиділа, прочекав мені ніхто нічого не проінформував толком ..Вручілі документи і до побачення ✋ Вот таке ось обслуговування …

Рома
Рома
1 рік назад

Усім привіт! Можете порекомендувати перевірені агенства або певних людей, які можуть допомогти знайти некваліфіковану роботу в Польщі? Може бути якісь групи в соц. мережах, Телеграма? 5 днів як звільнився з роботи в Польщі, сиджу на хостелі, сьогодні тільки анулювала запрошення. Перший раз в Польщі. Уже потрапив на одного машенніка. 5 днів морочив голову, попросив відправити копії документів, і пропав …
Буду вдячний будь-якої інформації
Всім відгукнувся заздалегідь СПАСИБІ.

Дима
Дима
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Печалька, що сказати, на жаль, не ви перший, не ви останній з тих мошеннікамі..де ви перебуваєте?

Лена
Лена
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Можете пошукати на razemwork — це польський сайт з оголошеннями по роботі.

Дана
Дана
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Ну і olx pl не варто виключати, авось щось і знайдете.

Рома
Рома
Відповідь для  Дана
1 рік назад

Спасибі, приєднався! Буду стежити!

Дана
Дана
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Супер, бажаю вам швидше знайти щось путнє!

Леша
Леша
Відповідь для  Рома
1 рік назад

У фейсбуці є групи по Вроцлава, «Наші в Вроцлаві» якось так якщо не помиляюся, може подивіться, що підкажуть.

Полина
Полина
Відповідь для  Рома
1 рік назад

В якому місті зараз?

Рома
Рома
Відповідь для  Полина
1 рік назад

Вроцлав. В цілому все нормально, але візи ще рівно 2 місяці, і безвіз не використаний. Дуже хотілося б знайти роботу до кінця цього місяця.

Дина
Дина
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Altego агентство можете спробувати. Пошукайте групу в фейсбуці або інстаграме. У них умови середні, за щось не кидалово і ставлення ніби як більш менш нормальне до людей.

Зина
Зина
Відповідь для  Дина
1 рік назад

О, я як раз збираюся через них на роботу влаштуватися. Якщо є можливість, то будь ласка поділіться досвідом.

Рома
Рома
Відповідь для  Дина
1 рік назад

Спасибі, вже написав їм.

Олександр
Олександр
1 рік назад

Агентство працевлаштування EUROPE SERVICE
Доброго дня, не раджу зв’язуватися з цим агентством по працевлаштуванню в Польщі. Вони нам вислали запрошення пакет документів для подачі до візового центру (ціна їхніх послуг 2800грн.). Ми получили на руки паспорта 20листопада з візами 180/360 . Але коли я до агентства зателефонував за подальші дії для виїзду, вони кажуть ,що ця вакансія на яку ми їхали уже не актуальна, пропонують ті вакансії з яких люди через два тижні після роботи звільняються. Кажуть що на заводі виявили 👑 вірус в українців, і всіх
хто працював посадили на карантин,тому не беруть українців до праці. Але я зателефонував щоб цю інформацію перевірели, мені дали відповідь, що там все нормально, і ця фабрика не може закритися на карантин, українці як працювали, так на далі працюють. Я скільки не їздив до Польщі працювати не звертався до допомоги українських агентств праці. Завжди висилали запрошення безкоштовно. Але зараз ті фабрики для тих хто в Україні хочуть тільки через агентство. EUROPE SERVICE пропонують в цьому місяці працю на Амазон, та на пакування морозива. Або чекати поки та фабрика якоби вийде з карантину, кажуть через місяць чи два.
ПОРАДА, КРАЩЕ ОБІЙДІТЬ ЦЕ АГЕНТСТВО СТОРОНОЮ. Я почув тут відгуки про них занадто пізно, бо уже мав від них пакет документів.
ВСІМ УДАЧІ, І НЕ ПОПАДАТИСЯ ДО ТАКИХ АГЕНТСТВ. ОБХОДИТИ СТОРОНОЮ.

Михайло
Михайло
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

для того і є ця мережа, щоб тут ділитись. дякуєм, що попередили! хоча я і раньше читав за них погані відгуки… 

Михайло
Михайло
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

і на днях писав якраз хтось за те, що вони на амазон пропонують їхати

Олександр
Олександр
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Ok

Олександр
Олександр
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Так, де ху..ва праця, туди і відправляють

Діма
Діма
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Я на Залндо проацював і люди були які працювали на амазоні і їм краще там будо працювати тому тут кому як

Стас
Стас
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

дякуємо за інфу! напишіть ще відгук про них в розділі Роботодавців

сарказм
сарказм
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Правильно кажеш. Саме краще запрошення, це пряме.
А будь-яке за фактом агентство погане. Починаючи з директорів.

Я не скажу що це якесь — то жахливе агентство. Але ручаюсь 7-10 днів, запрошення у вас на руках. «Ворк лайф». Робив запрошення від них в 2 рази. Одного разу їхав з їх групою, кинули на бабки (автобус х, що розвозив під під’їзди).
Другий раз просто робив від них запрошення. Якщо їх не торкатися до вибору вакансій — роботи. А саме робити запрошення і їхати самому на якусь роботу. Раджу 100 відсотків, швидко і без всяких неприємностей.

Олександр
Олександр
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

Дякую

сарказм
сарказм
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Звертайтеся. 🥴

Alina
Alina
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

Допомога в оформленні піврічної візи теж реальна? Без всяких проблем, і прив’язки до роботи в майбутньому, якщо просто віза потрібна

сарказм
сарказм
Відповідь для  Alina
1 рік назад

Я написав. Задавити можна тільки за запрошення.
Вони вам надішлють заповнені бланк разом з запрошення, готовий до відправки на нову пошту.
Але він потребує доопрацювання, отксерить 4 додаткові папери в двох примірниках, і зробити 2 фото. Все, очікуємо візу.

Alina
Alina
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

Коротше, уточню у них
дякую

сарказм
сарказм
Відповідь для  Alina
1 рік назад

Неправильно прочитав коментар. . Чекаю в Вайбере.

Антон
Антон
1 рік назад

Агенство
Всім доброго дня. Хочу поцікавитись агенством. Europa WorkINTENSE. Робота в Чехії. Може хтось працював. Дякую.

Den
Den
Відповідь для  Антон
1 рік назад

чув що довго дуже доки роблять, а потім вакансія, на яку їдещь вже відповідно не актуальна

Zlata
Zlata
Відповідь для  Den
1 рік назад

так і не тільки з Чехією, з нашими агенціями, які в Польщу відправляють такі ситуації теж часті

Den
Den
Відповідь для  Zlata
1 рік назад

таки да, але ви з цим нічо не зробите, хіба що все безпосередньо самому шукати

Михайло
Михайло
Відповідь для  Антон
1 рік назад

відгуки читав, погані

Oksana
Oksana
Відповідь для  Антон
1 рік назад

вирішувати вам, але подруга як шукала роботу, то добре що не встрягла через них, почитайте відгуки в гуглі про них, все пічяльно

Ярослав
Ярослав
1 рік назад

Агенство
Знайшов агенцію,попросив ліцензію,вони сказали немає,але є виписка і зразок договору?хто може допомогти їх правильно перевірити

Боря
Боря
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

як ви їх перевірите як навіть ліцензії у них немає

Боря
Боря
Відповідь для  Боря
1 рік назад

а якщо по відгукам хочете щось почути то хоч назву напишіть)

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Боря
1 рік назад

сказали що є виписка і договір за яким працюють скинули мені його навіть

Боря
Боря
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

договір з ким/чим? чи зразок договору, який з людьми заключають?

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Боря
1 рік назад

можу вам на вайбер кинути

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Боря
1 рік назад

договір за яким вони офіційно працюють

Боря
Боря
Відповідь для  Боря
1 рік назад

так, подивився в пошуку, то це ви і запитували за них раніше

Боря
Боря
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

більш ніж впевнений що вже хтось до вас теж за них питав не так давно, ще тут в пошуку пропишіть

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Боря
1 рік назад

немає за них нічого

Костік
Костік
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

називаються як?

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Костік
1 рік назад

VN-Work

Елена
Елена
1 рік назад

Автомобільний завод

Чи працював хто на автомобільному заводі Valeo під Кракоковом у Хшануві, поділіться враженнями. Цікавить робота та умови проживання

H1m
H1m
Відповідь для  Елена
1 рік назад

Житло так.
Зп +-.
Господиня квартири пизда. (Мариола)

До поради, якщо заробити, є. Якщо на побут — так.
Не буду распісівать. Бо писав уже, по пробуйте забити в пошуку, там є мій коментар під постом саме за Валею.

Руслан
Руслан
Відповідь для  Елена
1 рік назад

А хто пропонує таку вакансію?

Alex
Alex
Відповідь для  Елена
1 рік назад

таке, відгуки неоднозначні, тут навіть багато писали

H1m
H1m
Відповідь для  Alex
1 рік назад

Ну і хулі. Я так скажу.
В принципі, працювати було там легко. Просто я б уже не стала працювати за ті 15 злотих.
За 8 годин.
+ Там буває що навіть роботи немає. Ходиш, замітаєш, або ту плівку дереш лопаткою, навіть в той момент сісти не можна і так далі.
Дають з іншої лінії якусь противну полячку, вона там вся з себе начальницю включає, а сама працює за той же гроші що і ми.

Alex
Alex
Відповідь для  H1m
1 рік назад

печаль, імітація діяльності виходить

Stas
Stas
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Ти через манпавер або Адекко працював?

H1m
H1m
Відповідь для  Stas
1 рік назад

Addeco
Та ж куратор, Тянюшечка, з якої кожне слово тягнеш. А їй лінь розжувати для тебе, бо ж польський на початку поганий. Я як перший раз їхав, як згадаю ..
Лінія р 21 була у мене, я нічого собі, керовнік пропонував стати лідером. Але я злякався, бо польський жував під ніс.
Лінія якраз тільки починала все це.
Тільки будувалася, ми там ділові були, говорили що доставити і т.д.
Доплачували за кожен придатний момент по 100 злотих.
Одягли мене в ту зелену кепку, ходив як дурень. 😆
За фактом, я хотів туди по їхати, але знайшов роботу взагалі гарну. Тому НI.

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Яку порадиш роботу на півроку поїхати перший раз?

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Можу по радити навіть це саме валео.
Бо реально, робота легка, і більш менш оплата.
Дістатися є як, саме по житлу куди селять, все поруч, жаба, є там і піцерія і все це. Там від цього Валео селять в гміни. Одна це «СМТ Trzebinia», друга Кшанув. Але я б сказав, так як місто, перспектив ще більше але було досить і самого селища. Все є. Автобус йде чітко під роботу, а ось квартири я йшов 2 хвилини до зупинки, і 2 хвилини до роботи, якщо навіть не менше.
Я навіть за фактом, можу написати лідеру, тебе може якщо є місце, візьмуть там де я був. Скажу що від мене, тебе там будуть раді. Головне не сильно ж тупи, і буде тобі люкс. Я курити там ходив кожні 15 хвилин, особливо в вихідні, там взагалі краса. Навушники одягнув і працюєш, також і в ночі. Я зараз не знаю яка у них там оплата, у мене начебто була 15.48 свого часу

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Є фірма від якої можна поїхати, то можу і через неї влаштується
Ось дуже багато варіантів переглянув і цей досить привабливий, тому й питаю

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Я вдруге їду від «Work life».
Я б не сказав що фірма в принципі погана. Перший раз їхав, в ній працювала подруга.
Зараз вже їду від типу просто робочого в ній. Ну як би, він на всі питання які мені треба було відповідав, так і відповідає досі. Залишилося поставити йому оцінку.

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Так, спасибі велике за відповіді, немає нічого кращого ніж реальні відгуки без лушпиння

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Ну як би я говорю, впринципі тобі для першого разу взагалі буде чудово.
Щоб взагалі понять, що й до чого. + На лінії є час як ніяк поговорити. НЕ працюєш як віслюк. Тим Самим і польський вчиш, як би корисно почати з малого. Брехати не буду, я там мільйон НЕ заробив. Я вже не пам’ятаю скільки я привіз. Але я і витрачав. Дівчина ніби як 7500 злотих привезла в минулому році. Так це дуже мало, але їжа, сиги. А Сиги це ж пиздець які дорогі.

Sum
Sum
Відповідь для  H1m
1 рік назад

А на яку роботу їдеш від work life?

H1m
H1m
Відповідь для  Sum
1 рік назад

Я їду туди де працює мій друг, Ворк лайф чисто для липового запрошення.
Ну як від агентства, чисто для перетину кордону.
Бошь, Лодзь.

Sum
Sum
Відповідь для  H1m
1 рік назад

А можна ссилочку на вакансію, а то сиджу в Польщі без роботи шукаю щось

H1m
H1m
Відповідь для  Sum
1 рік назад

Ууу, я хз.
Бо я сам (Вася 😄 ) їду туди по знайомству.
Забий тупо в Гуглі «Бош» місто Лодзь.
А взагалі я напишу йому, якщо що повідомлю. Сьогодні він опівдні лупить.
Поки відсиджу обсірвацію, вони зроблять же мені мої документи. Людей туди беруть, якщо там прям горить, то я потім все у нього розпитаю, ну або ж як сам дізнаюся конкретно. А то так ніхуя і не скажу.
Бачив зарплату, дівчата його 3750 чистими. 2 суботи працювала по 4 години. Все, вуаля.

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 рік назад

велике спасибі

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

на здоров’я

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Можу зв’язати тебе впринципі з ним, він ще на зв’язку

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 рік назад

З ним це з ким?

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Людина яка працює в цій фірмі.
І яка займалася моїм запрошення

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Я ось говорив з фірмою в якій є координатор в Польщі, яка роботу поміняти може і все таке
Так може вона буде мені практичніше на перший раз

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Можна, чому ж не можна. Зроби так як вважаєш за потрібне, ти запитав, я тебе відповів.
Саме це валео і була моя перша поїздка в Польщу. Ще й з дівчиною. По дорозі, нігтів НЕ залишилося навіть на ногах.
Так як саме боявся за дівчину, щоб якщо що нічого НЕ сталося.
З дуру закинув наперед туди 2500 злотих. Одним словом одну зарплату, на випадок того, щоб будь-якими способами якщо що поїхали. А так страшного нічого немає.

Valenk
Valenk
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Спасибі, що розписав все що знав, людям стане в нагоді =)

H1m
H1m
Відповідь для  Valenk
1 рік назад

Нема за що, думаю що комусь і допоможе

ника
ника
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Я шукаю роботу, прочитала ваше повідомлення, про дівчину що заробила 3750 можете написати що за робота, дуже потрібна робота, або номер? Дякуємо

Олена
Олена
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Спасибі, переглянула)

zoyc
zoyc
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Тобто в місяці було по п’ять днів на тиждень по 8 годин і дві суботи по 4 години і вона отримала 3750?

H1m
H1m
Відповідь для  zoyc
1 рік назад

Ну да, що не зрозуміло — то братан))

Надежда
Надежда
Відповідь для  H1m
1 рік назад

Чи можна попрохати контакти мені з сином

Stas
Stas
Відповідь для  H1m
1 рік назад

А нам кажуть що будемо з дружиною працювати через манпавер, пішли чутки що можуть в різні зміни поставить з дружиною що це за пи # дець у них там? Хто розподіляє? Які поради даси в перші дні роботи?

H1m
H1m
Відповідь для  Stas
1 рік назад

Які? Підіть особисто в манапавер і говоріть на дану тему. Або і в Рось. Те тільки на різних лініях, я сюди з дружиною навіщо їхав? Щоб не бачити її?
У мене таке було з Адек, 3 зміни працювали на різних лініях.
Я пішов до її керовніку і сказав що це мовляв моя господа, і без неї я працювати не хочу. Або ми шукаємо нову роботу, або ви звід нас хоча б в один графік. Керовнік точно зрозуміє. Та й в манпавере НЕ дурна баба сидить, але це з чуток

Stas
Stas
Відповідь для  H1m
1 рік назад

велике спасибі

Leo
Leo
1 рік назад

підсудність

Привіт всім. таке питання працюю зараз на одній фірмі попередив роботодавця що хочу їхати на свята в Україну. попередив за місяць на що від нього отримавши відповідь що я можу працювати до 24 грудня а якщо ні то оштрафують на 1000 злотих. що в такій ситуації потрібно робити?

Юлія
Юлія
Відповідь для  Leo
1 рік назад

Напишіть на листку на ім’я начальника їм це попередження про розірвання договору. Це повинно бути типу нашу заяву на звільнення. Вкажіть там знизу потрібну дату. Занесіть цей документ до кадрової. Це буде вважатися офіційним попередженням, а не усною домовленістю. Тоді маніпуляції будуть безсилі і неправомірними.

Пам’ятайте, що відлік 14 днів починається з наступного дня після написання заяви. Уважно порахуйте дні! І не буде зайвим ще раз перечитати в договорі або це має бути за 14 днів або за 14 робочих днів? Тому що це також істотно змінює ситуацію.

Leo
Leo
Відповідь для  Юлія
1 рік назад

Мені здається що тут і ця заява допоможе бо вони кажуть що у них немає людей і ми повинні працювати до тих пір вони не знайдуть заміни

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Leo
1 рік назад

Перечитайте ваш договір з роботодавцем і подивіться за що він вас має право оштрафувати.

Leo
Leo
Відповідь для  Vladyslav
1 рік назад

Там вказано якщо я її непопереджаю за два тижні до віднізду тоді штраф

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Leo
1 рік назад

Тоді ви маєте рацію і наполягайте на своєму. Нехай спробує оштрафувати, будете тоді скаржитися. А це вас не відпускає координатор з Агенції або ви на пряму працюєте?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Leo
1 рік назад

Не має права штрафувати 🙂

Leo
Leo
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Я їм казав що за контрактом треба попередити за два тижні а я вас попереджаю за місяць і їм все одно вони стоять на своєму і все

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Leo
1 рік назад

Повідомити роботодавцю що він трошки а …. і не має права вас штрафувати. У разі штрафу скажіть, що будете скаржитися до інспекції праці!

Leo
Leo
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Інспекцією я їх вже також лякав і їх все одно вони кажуть що я повинен працювати і все

Igor
Igor
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

зніми рожеві окуляри Він Господар! хоче і буде штрафувати! Тут всюди так Їх інспекція ще й тебе нагне якщо Господар прав

Suspected
Suspected
Відповідь для  Igor
1 рік назад

Так господар тут правий!

Його попередили за місяць в наміри звільнитися !! Хоча за законом належить за два тижні !!!

Михайло
Михайло
1 рік назад

Розповідь про роботу на заводі Hatchinson м. Живец від кантори personal service ( в Україні viza staf і денесюкджоб). А саме робота в цеху А-3 формування патрубків.
Робота тяжка в плані норм і навантаження на пальці рук при виконанні даних норм. Пропрацював аж три тижні разом з школєнієм ( показували як шо). Мало того що треба робити, ти ще маєш додаткову писанину. А це займає певний час. Він в свою чергу впливає на виконання норми. Особисто норму робив, але не довго, бо зрозумів що на довго не хвате.
Окрема мова за координаторів. Їх було і є аж троє. В чаті відповідають рідко. В лічку треба довго стукати. Розмова з працівниками коротка, не нравиться тебе ніхто не тримає.
Житло дійсно безкоштовно. Біда постійні переїзди і не близько, що важливо, від бедрьонки. Постійно на чемоданах.
Доїзд також безкоштовно.
Особисто. Робота не те що обіцяли. Координатори клоуни.

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Таке враження, що толкових координаторів не існує!) За свою практику зустріла тільки одну координаторку, яка ніколи не відмовляла в допомозі! Що саме цікаве, це те що вона виявилась полячкою, але розмовляла так чисто українською що навіть 85% українців так не можуть! А все тому що навчалася у Львові та вийшла заміж за нашого козака)))) До чого я це веду… що від нашого брата допомоги не дочекаєшся напевно

Діма
Діма
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Прикольна ситуація)

Иван
Иван
2 років назад

Добрий день.Підписали з агентомдоговор про умове злицения. Запрошення і умове злицения,наш примірник залишився в агентстві. Просимо вислати нам відповіли що знищили наш екземпляр. Їх примірник залишився можуть дати тільки копію. Чи буде він мати ту ж юридичну силу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иван
2 років назад

У разі втрати один з примірників, копія може замінити його, але тільки якщо вона відповідним чином завірена.

Иванна
Иванна
2 років назад

Мені в Україні агенція з працевлаштування робило запрошення на роботу в Польщі, але номери NIP, REGON і KRS не вказано взагалі в моєму запрошенні. Що це означає?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иванна
2 років назад

Иванна якщо під «запрошенням» мається на увазі освядчення, то такі реквізити повинні бути присутні. З іншого боку, якщо візу дали, значить у посольства/консульства Ваш роботодавець сумнівів не викликав.

Иван
Иван
2 років назад

Дані ви можете допомогти перевірити агенство?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иван
2 років назад

Иван ми не надаємо подібних послуг. Але Ви можете перевірити самі, способами, описаними в статті.

Стас
Стас
2 років назад

Скажіть якщо номер NIP і номер REGION не збігаються з назвою підприємства і його адресою, які зазначені в запрошенні до Польщі, чи може це означати це те, що запрошення не дійсно?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Стас
2 років назад

Так може,але це може бути і банальної помилкою. Але навіть у цьому випадку високий шанс, що перевірять ці дані і дипломатичні працівники, і відмовлять Вам у візі.

Соня
Соня
2 років назад

Польська фірма з працевлаштування N звільняє людей без пояснень і виплати з.п.? При звільненні з’ясовується , що працівник не був навіть офіційно працевлаштований. Працівник бачив, що умова злецення оформлена на інше підприємство, але підписав, так як куратор пригрозила підписати цю «липу» або роботи не буде.Куратор сказала,що якщо працівник піде з цими липовими запрошеннями на роботу і договором то його депортують. Хто в даному випадку потрапляє під статтю(Фірма N або працівник )? І що в таких випадках робити і куди звертатися ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Соня
2 років назад

Соня з’ясування за договорами подібного типу тільки в судовому порядку. Трудова інспекція регулює тільки випадки умовы про праце. На мій погляд, єдиний здоровий варіант – звернутися до юриста, що спеціалізується на подібних справах.Роботодавця повинні покарати в будь-якому випадку. Але якщо буде доведено, що працівник свідомо знав, що підписує фіктивний договір, проблеми можуть бути і у нього.