ПМЖ в Польщі / Праця / Як перевірити роботодавця в Польщі
Як перевірити роботодавця в Польщі

Як перевірити польського наймача, щоб уникнути шахрайства?

Як перевірити роботодавця в Польщі — вирушаючи на роботу за кордон, багато хто побоюється обману. Адже можна зустріти недобросовісних посередників, які обіцяють золоті гори. А можна нарватися на роботодавця, який в будь-який момент зможе залишити без зарплати в чужій країні. Щоб цього уникнути, роботодавців бажано перевіряти ще перебуваючи в Україні. Для цього існують он-лайн ресурси, про які ми і поговоримо далі.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Чи можлива перевірка компанії
Що являє собою KRS?
Як можна зрозуміти, що ви маєте справу з шахраями?
Методи перевірки
Перевірка по базі KRS.
Етап 1. Необхідно увійти на сайт
Етап 2. Забиваємо наявну інформацію
Етап 3. Отримання результату
Етап 4. Вивчаємо інформацію
Вид діяльності
База даних REGON
Як перевірити посередника
Підсумки

Чи можлива перевірка компанії

Так, будь-яку юридичну особу, зареєстровану в Польщі можна перевірити. І зробити це потрібно обов’язково. Найчастіше на роботу їдуть люди, які відчувають матеріальні труднощі. Та ще й роботу вибирають не з легких, адже саме на них постійно відкрита велика кількість вакансій. Трапляється, що працівник витратив чимало коштів на збір документів, дорогу, перший місяць проживання в Польщі. В результаті роботодавець виявився шахраєм і не виплатив належну заробітну плату. Це жахлива ситуація, яка відбувається не так рідко. Тому, як тільки отримали запрошення від потенційного наймача, спочатку перевірте його по базі. І тільки якщо все в порядку, приступайте до оформлення робочої візи.

Як перевірити роботодавця в Польщі

Щоб перевірити наймача, вам потрібні будь-які з наведених нижче даних:

 • Код судової бази KRS.
 • Зареєстроване назва юридичної особи.
 • REGON — статистичний ідентифікатор фірми.
 • NIP — податковий код.


Якщо запрошення у вас на руках, то в ньому ви точно знайдете необхідну для перевірки інформацію.

Як перевірити роботодавця в Польщі — Що таке KRS?

Як перевірити роботодавця в Польщі - Що таке KRS?


KRS — це судовий реєстр Польщі. У ньому міститься інформація про всі юридичні особи Польщі. Це можуть бути ФОП, компанії, невеликі фірми — вони всі проходять по базі KRS. Що саме інформативне для майбутнього працівника, так це фінансовий стан фірми. І якщо фірма — банкрут, то з нею зв’язуватися вже точно не варто.

Як можна зрозуміти, що ви маєте справу з шахраями?

Щоб пошуки були максимально ефективними, потрібно знати, що шукати. Як зрозуміти, що перед вами шахрай? Для цього потрібно звернути увагу на наявність таких даних:

 • Компанія не зареєстрована;
 • Фірма зареєстрована, але фактичний вид діяльності не збігається із заявленим. Адже погодьтеся, це дивно, коли компанія зареєстрована як суб’єкт ресторанного бізнесу, а звуть іноземця на будівництво будинків;
 • Реєстрація анульована;
 • Існує велика заборгованість перед бюджетами;
 • Були порушення трудового законодавства;


Якщо є хоча б один з пунктів, варто насторожитися. Можливо, цьому є логічне пояснення і перед вами сумлінну роботодавець. Але краще убезпечити себе на початкових етапах, ніж потім турбуватися, коли залишитеся без зарплати. Звичайно, навіть якщо по базі все добре, проблеми можуть виникнути. Але ви зробили все, що могли.

 Як перевірити роботодавця в Польщі

Методи перевірки


Як ми говорили раніше, є кілька даних, за якими можна здійснити перевірку. Проблеми зазвичай виникають від незнання польської мови. Адже інформації буде багато, а де шукати підступ — не зрозуміло. Тому постараємося покроково пояснити вам, то робити.

Перевірка по базі KRS.


Це найзручніший ресурс для перевірки, тому його ми і поставили на перше місце. Крім того, щоб здійснити пошук, не потрібно знати всю інформацію, досить одного з параметрів. Адже поки на руках немає запрошення, ви майже нічого не виясните про наймача.

Етап 1. Необхідно увійти на сайт


Офіційний сайт для вивчення бази даних судового реєстру знаходиться за цим посиланням https://www.krs-online.com.pl/. Заходьте по ній і будемо розглядати подальші кроки на його прикладі.

Етап 2. Забиваємо наявну інформацію

Як тільки ми увійшли на головну сторінку сайту, перед нами спливає велика кількість непотрібної інформації. Нам потрібен рядок пошуку, який польською мовою називається «Szukaj». Ось її ми знаходимо і вносимо ті дані, які у нас є про наймача. З цифрових кодів у нас можуть бути NIP, Regon, KRS. Кількість цифр у них відрізняється між собою, тому система сама знає, який код ви ввели. Головне, писати всі цифри без помилок і в повному обсязі.

Якщо кодів у вас немає, але є офіційне найменування компанії, можна його внести в рядок пошуку. Але ви повинні точно знати найменування і форму власності. Адже може бути однакову назву у ТОВ і компанії, тому зупинитися на одному буде складно. Якщо ви не володієте точною інформацією даного плану, краще внесіть код. В такому випадку варіант буде 100% правильним.

Етап 3. Отримання результату

Система видасть вам юридична особа за запитом. Його найменування є активним посиланням. Натискаємо на нього і переходимо далі.

Етап 4. Вивчаємо інформацію

Перед вами відкриється повна інформація про компанію, яка вас цікавить. Ви можете виписати собі все, що вам необхідно для подальшого використання. Що саме можна знайти в базі:

Загальна інформація. Вам доступні найменування підприємства, ім’я відповідальної особи, коди, згадані вище. А також активна мітка на гугл-карті, по якій ви можете подивитися місце розташування об’єкта. Загалом все, що пов’язано з роботодавцем.

Зверніть увагу на інформацію «Судовий та господарський Монітор». Це свого роду державний реєстр, в який вносяться всі рішення, зміни, реорганізації по кожній юридичній особі. Рядки MSiG і Pozycja представляють собою активні посилання. MSiG — Це номер «Монітор», Pozycja — конкретна характеристика юр.особи.

Звертайте увагу на:

 • Зміни в складі власників;
 • Зміну форми власності;
 • Різні штрафи, які були виписані з різних причин;
 • Факти судових розглядів;
 • Ліквідацію юр.особи.


Якщо ви знайшли хоч один з перерахованих вище фактів, не зв’язуйтеся з таким роботодавцем. Адже наявність порушень і судових розглядів характеризує його не з кращого боку.

Вид діяльності

Якщо вас запрошують на збір овочів, то підприємство повинно бути зареєстровано в сфері сільського господарства. І якщо ви бачите, що його сфера діяльності і та робота, на яку ви збираєтеся, ніяк не перетинаються, краще відразу відмовитися від цієї затії.

Як бачите, інформація по базі KRS досить повна. У ній є все, що потрібно для повноцінної перевірки потенційного роботодавця. Але якщо вам цього мало, можете скористатися альтернативними базами.

База даних REGON

База даних REGON

Також зручна база, яка шукає інформацію за трьома кодами. Але ось обсяг інформації в ній трохи менший, ніж в KRS. Отже, яка методика пошуку в базі REGON.

Етап 1. Входимо на головну сторінку бази по посиланню https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx . Зліва ви побачите активне вікно пошуку, куди потрібно вводити наявні у вас коди REGON, NIP і KRS.

Етап 2. Введення інформації . У вікно пошуку введіть один або кілька кодів. Також можна шукати і за адресою реєстрації підприємства, але це не так зручно. З цього пошуку відкриється згорнута інформація по суб’єкту. Цифри в  REGON є активним посиланням, тому натискаємо сюди.

Етап 3. Аналіз інформації . Ми бачимо всю доступну інформацію, яка стосується форми власності, адреси та дати реєстрації, останніх змін. А також зверніть увагу на дати припинення діяльності підприємства або оголошення банкрутом. Знайшли дату закінчення реєстрації, банкрутства, виключення з реєстру — заняття не будете робити з цим наймачем, є шанс, що перед вами шахрай, який хоче заробити на наївному іноземця.

Етап 4. Вивчення видів діяльності . Якщо зареєстрований вид діяльності відрізняється від фактичної роботи, яку вам пропонують, то це також швидше за все шахрай. Люди могли зареєструвати компанію в сфері послуг, при цьому розсилають вакансії на збір овочів, рибні заводи, будівництво. Адже чим більше оголошень розішлеш — тим більше бажаючих можна відшукати. Тому, завжди звертайте увагу на вид діяльності компанії.

Як перевірити посередника


Якщо ви вирішили не шукати самостійно роботу, а довіритися посередникам, то і їх не завадило б перевірити. Для цього існує база KRAZ. Увійти на сайт можна за цим посиланням https://stor.praca.gov.pl/portal/#/kraz . Зліва ви побачите більше 10 параметрів, за якими можна знайти агентство. Це, наприклад, найменування агентства, номер реєстрації, тип агентства, дата і адреса реєстрації, інше. Якщо є хоч якась реєстраційна інформація, ви зможете знайти агентство в цій базі. Головне, на що потрібно звернути увагу — наявність реєстрації. Якщо її не існує, то перед вами шахраї. Обходьте таких посередників стороною.

Як перевірити посередника

Підсумки

Не варто довіряти людям, яких ви не знаєте і які ще не встигли заслужити вашу довіру. Спеціально для цього існують безкоштовні бази, які покажуть вам повну інформацію про наймача і посередників. А вам лише варто вирішити для себе, працювати з цими людьми чи ні. Будьте уважні і тоді шанси нарватися на шахраїв будуть мінімальними.

Як перевірити роботодавця в Польщі — з цією статтею також цікавляться:

Чи можна взяти відпустку в Польщі на роботіРобота в Польщі, як знайти самостійноЯк відмовитися від карти побиту в Польщі самому
Чи можна взяти відпустку в Польщі на роботі Робота в Польщі, як знайти самостійно Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому

Як перевірити роботодавця в Польщі. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Робота в Польщі на автозаводах

Робота в Польщі на автозаводі

5 / 5 ( 10 голосов ) Робота в Польщі на автозаводі Робота в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
132 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Женя
Женя
30 днів назад

Загалом робив документи через агенство, візу зробили, але як і очікувалося, після візи пропонують зовсім інші вакансії, які мені не зовсім підходять.
Так ось, чи можна мені поїхати в Польщу з цього запрошення і візі (що зробило агенство) і знайти іншу роботу. Як бути з обсервацією? Можна самому знайти житло в будь-якому місті і пройти там обсервацію? У запрошенні не вказано де я повинен обсервацію проходити? Чи зможу я наприклад з України забронювати якось житло в Польщі якщо я не знаю їхньої мови?
Як буде з роботою і старим запрошенням? Мене зможуть влаштувати на нову роботу? Якщо, наприклад, вони не захочуть старе запрошення анулювати?
Або можливо мені варто вже зараз знайти нову роботу в інтернеті і просити їх вислати мені запрошення?
Ну і на кінець можливо у когось є пропозиції по роботі або рекомендації до кого звернутися. Віза у мене з 18.12.
Всім хто зволить відповісти — величезне спасибі. Їду 1-й раз так що питання можуть здатися дуже дурні.

Света
Света
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Питання ви назадавать але я прочитала і можу відповісти. Ви можете і самі анулювати, я десь є зразок цього листа для анулювання, але там в тексті є скарга на фірму яка не хоче анулювати. Тобто це треба робити якщо фірма в преться кутом і не анульовуватіме. Якщо потрібно буде текст то звертайтеся. Відправляти цей лист з проханням ануляції освядченя треба в той ужонд який його видав.

Борис
Борис
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Можете шукати іншу роботу, новий роботодавець нехай зробить вам нове запрошення, попереднє треба анулювати. На рахунок житла — можете теж самостійно його шукати, в будь-якому місті, вам підходить, на кордоні вам треба буде вказати точно місце обсервації, все можна забронювати онлайн, для цього не треба величезні навички мовні.

Женя
Женя
Відповідь для  Борис
30 днів назад

Спасибі. А на рахунок анулювання, важко це зробити самому? Скільки часу на це піде? Адже щось мені підсказуе що агентство не буде це робити.

Лев
Лев
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Ох і питань у вас накопичилося!)

Таня
Таня
Відповідь для  Женя
30 днів назад

А на яку вакансію ви в першу чергу хотіли їхати?

Женя
Женя
Відповідь для  Таня
30 днів назад

Склад одягу з хорошими умовами праці.

Таня
Таня
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Довго візу чекали? на жаль, це часта практика … по візі можете їхати з цим запрошенням, знайдете іншу роботу, обсервацію теж самі можете знайти де проходити. новий роботодавець зробить вам нове запрошення, старе треба буде анулювати.

Женя
Женя
Відповідь для  Таня
30 днів назад

Ні, все зробили швидко.

Игорь
Игорь
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Я знаю лише одне, що самому обсервацію можна знайти …

Женя
Женя
Відповідь для  Игорь
30 днів назад

На кордоні питають напевно де будеш обсервацію проходити? Потрібна точна адреса, мені так говорили знайомі.

Игорь
Игорь
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Так і є, знаходиш сам собі місце обсервації, природно зараз це не безкоштовно, домовилися про ціну, тобі скажуть точну адресу і все, готово …

Иван
Иван
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Їдь від цієї контори, побудь на обсервації і після її перейди до іншого агентства. Трудовий договір не підписаний що хочеш, те й робиш.

Марк
Марк
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Тут в пошуку напишіть «Гостинний дім» дівчина проходила обсервацію, там і контакти є і опис, принаймні з житлом на обсервацію визначитеся, залишиться тільки іншу роботу знайти.

Дина
Дина
Відповідь для  Женя
30 днів назад

З ними не лайся, щоб не анулювали запрошення. Заїжджай по їх документах. Житло на карантин можеш знайти через олх і інші соцмережі. Вибереш місто. Документи новий Роботодатель переробить.

Вера
Вера
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Я думаю бажано написати назву агенції, щоб люди знали на будущее.а так може хтось ізнать вам тут че і підкаже.

Женя
Женя
Відповідь для  Вера
30 днів назад

Так, я пізніше опишу все докладно, просто мало, вони зможуть мені якось напаскудити поки я не поїхав.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Женя
30 днів назад

Поки не влаштуєшся краще не пиши назва фірми. Якщо вони ще тебе чекають, то ехай типу до них бо нове запрошення від іншої фірми потрібно чекати і не факт, що попереднє буде швидко анульовано. Поки сидиш вдома, подзвони до цих і запитай чи чекають вони тебе. Паралельно шукай роботу в іншій фірмі, а краще відразу в декількох фірмах домовляйся, як запасні варіанти.

Diana
Diana
1 місяць назад

Просто огидно. Оформляла документи, через агенство в січні 2020 року, на виїзд в березні, зі зрозумілих причин виїзд так і не відбувся. На даний момент проживаю в Польщі, через нестабільну ситуацію з коронавірусів їхати в Україну щоб відкрити візу зараз просто величезна проблема (як і принципі навіть перебуваючи в Україні з візовими центрами велика біда), але при цьому зі мною зв’язалася менеджер і поставила перед фактом або виїжджати в листопаді або розриваємо договір. Хоча по початку пандемії сказали, що не переживайте зможете виїхати хоч в наступному році. Персонал просто огидні хами, які ще й насміхаються над тобою виписуючи «Ми вам нічого не винні.». Договір за 200 євро не дає ніяких гарантій, за фактом такі документи коштують 50 євро, природно і на це я отримала свою відповідь «Якщо знаєте де за 50 євро там потрібно було і оформляти.» Але я то сподівалася на гарантії, а якби просто хотіла ризикнути то і не зверталася б до посередників; (Я і спочатку не сподівалася на повернення коштів, і хотіла поїхати, але просто поставити перед фактом або їдеш або розриваємо договір і при цьому красиво сказати «Відмовити ми вам не можемо, на наступне оформлення документів, але це буде нова оплата.» Звичайно не зможете, за мої гроші. Звертатися через даного посередника чи ні вирішувати вам. немає жодних гарантій від даної фірми, адже ми теж не винні з цієї пандемією, а 200 євро це навіть не мінімальна зарплата в Україні і заробити їх навіть в тій Польщі величезна праця, і не варто того щоб про вас за ваші ж гроші так витирали ноги.

Вова
Вова
Відповідь для  Diana
1 місяць назад

да уж, ситуація однако. це вони в якому місті в Україні?

Diana
Diana
Відповідь для  Вова
1 місяць назад

У Харкові, але є філія ще в Дніпрі. Коли прийшла до них дівчинки, які сиділи в офісі, були в шоці .. видать не очікували мене і взагалі не були в курсі чи є мої документи .. Я як дурочка просиділа, прочекав мені ніхто нічого не проінформував толком ..Вручілі документи і до побачення ✋ Вот таке ось обслуговування …

Рома
Рома
1 місяць назад

Усім привіт! Можете порекомендувати перевірені агенства або певних людей, які можуть допомогти знайти некваліфіковану роботу в Польщі? Може бути якісь групи в соц. мережах, Телеграма? 5 днів як звільнився з роботи в Польщі, сиджу на хостелі, сьогодні тільки анулювала запрошення. Перший раз в Польщі. Уже потрапив на одного машенніка. 5 днів морочив голову, попросив відправити копії документів, і пропав …
Буду вдячний будь-якої інформації
Всім відгукнувся заздалегідь СПАСИБІ.

Дима
Дима
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Печалька, що сказати, на жаль, не ви перший, не ви останній з тих мошеннікамі..де ви перебуваєте?

Лена
Лена
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Можете пошукати на razemwork — це польський сайт з оголошеннями по роботі.

Дана
Дана
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Ну і olx pl не варто виключати, авось щось і знайдете.

Рома
Рома
Відповідь для  Дана
1 місяць назад

Спасибі, приєднався! Буду стежити!

Дана
Дана
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Супер, бажаю вам швидше знайти щось путнє!

Леша
Леша
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

У фейсбуці є групи по Вроцлава, «Наші в Вроцлаві» якось так якщо не помиляюся, може подивіться, що підкажуть.

Полина
Полина
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

В якому місті зараз?

Рома
Рома
Відповідь для  Полина
1 місяць назад

Вроцлав. В цілому все нормально, але візи ще рівно 2 місяці, і безвіз не використаний. Дуже хотілося б знайти роботу до кінця цього місяця.

Дина
Дина
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Altego агентство можете спробувати. Пошукайте групу в фейсбуці або інстаграме. У них умови середні, за щось не кидалово і ставлення ніби як більш менш нормальне до людей.

Зина
Зина
Відповідь для  Дина
1 місяць назад

О, я як раз збираюся через них на роботу влаштуватися. Якщо є можливість, то будь ласка поділіться досвідом.

Рома
Рома
Відповідь для  Дина
1 місяць назад

Спасибі, вже написав їм.

Олександр
Олександр
1 місяць назад

Агентство працевлаштування EUROPE SERVICE
Доброго дня, не раджу зв’язуватися з цим агентством по працевлаштуванню в Польщі. Вони нам вислали запрошення пакет документів для подачі до візового центру (ціна їхніх послуг 2800грн.). Ми получили на руки паспорта 20листопада з візами 180/360 . Але коли я до агентства зателефонував за подальші дії для виїзду, вони кажуть ,що ця вакансія на яку ми їхали уже не актуальна, пропонують ті вакансії з яких люди через два тижні після роботи звільняються. Кажуть що на заводі виявили 👑 вірус в українців, і всіх
хто працював посадили на карантин,тому не беруть українців до праці. Але я зателефонував щоб цю інформацію перевірели, мені дали відповідь, що там все нормально, і ця фабрика не може закритися на карантин, українці як працювали, так на далі працюють. Я скільки не їздив до Польщі працювати не звертався до допомоги українських агентств праці. Завжди висилали запрошення безкоштовно. Але зараз ті фабрики для тих хто в Україні хочуть тільки через агентство. EUROPE SERVICE пропонують в цьому місяці працю на Амазон, та на пакування морозива. Або чекати поки та фабрика якоби вийде з карантину, кажуть через місяць чи два.
ПОРАДА, КРАЩЕ ОБІЙДІТЬ ЦЕ АГЕНТСТВО СТОРОНОЮ. Я почув тут відгуки про них занадто пізно, бо уже мав від них пакет документів.
ВСІМ УДАЧІ, І НЕ ПОПАДАТИСЯ ДО ТАКИХ АГЕНТСТВ. ОБХОДИТИ СТОРОНОЮ.

Михайло
Михайло
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

для того і є ця мережа, щоб тут ділитись. дякуєм, що попередили! хоча я і раньше читав за них погані відгуки… 

Михайло
Михайло
Відповідь для  Михайло
1 місяць назад

і на днях писав якраз хтось за те, що вони на амазон пропонують їхати

Олександр
Олександр
Відповідь для  Михайло
1 місяць назад

Ok

Олександр
Олександр
Відповідь для  Михайло
1 місяць назад

Так, де ху..ва праця, туди і відправляють

Діма
Діма
Відповідь для  Михайло
1 місяць назад

Я на Залндо проацював і люди були які працювали на амазоні і їм краще там будо працювати тому тут кому як

Стас
Стас
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

дякуємо за інфу! напишіть ще відгук про них в розділі Роботодавців

сарказм
сарказм
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Правильно кажеш. Саме краще запрошення, це пряме.
А будь-яке за фактом агентство погане. Починаючи з директорів.

Я не скажу що це якесь — то жахливе агентство. Але ручаюсь 7-10 днів, запрошення у вас на руках. «Ворк лайф». Робив запрошення від них в 2 рази. Одного разу їхав з їх групою, кинули на бабки (автобус х, що розвозив під під’їзди).
Другий раз просто робив від них запрошення. Якщо їх не торкатися до вибору вакансій — роботи. А саме робити запрошення і їхати самому на якусь роботу. Раджу 100 відсотків, швидко і без всяких неприємностей.

Олександр
Олександр
Відповідь для  сарказм
1 місяць назад

Дякую

сарказм
сарказм
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Звертайтеся. 🥴

Alina
Alina
Відповідь для  сарказм
1 місяць назад

Допомога в оформленні піврічної візи теж реальна? Без всяких проблем, і прив’язки до роботи в майбутньому, якщо просто віза потрібна

сарказм
сарказм
Відповідь для  Alina
1 місяць назад

Я написав. Задавити можна тільки за запрошення.
Вони вам надішлють заповнені бланк разом з запрошення, готовий до відправки на нову пошту.
Але він потребує доопрацювання, отксерить 4 додаткові папери в двох примірниках, і зробити 2 фото. Все, очікуємо візу.

Alina
Alina
Відповідь для  сарказм
1 місяць назад

Коротше, уточню у них
дякую

сарказм
сарказм
Відповідь для  Alina
1 місяць назад

Неправильно прочитав коментар. . Чекаю в Вайбере.

Антон
Антон
1 місяць назад

Агенство
Всім доброго дня. Хочу поцікавитись агенством. Europa WorkINTENSE. Робота в Чехії. Може хтось працював. Дякую.

Den
Den
Відповідь для  Антон
1 місяць назад

чув що довго дуже доки роблять, а потім вакансія, на яку їдещь вже відповідно не актуальна

Zlata
Zlata
Відповідь для  Den
1 місяць назад

так і не тільки з Чехією, з нашими агенціями, які в Польщу відправляють такі ситуації теж часті

Den
Den
Відповідь для  Zlata
1 місяць назад

таки да, але ви з цим нічо не зробите, хіба що все безпосередньо самому шукати

Михайло
Михайло
Відповідь для  Антон
1 місяць назад

відгуки читав, погані

Oksana
Oksana
Відповідь для  Антон
1 місяць назад

вирішувати вам, але подруга як шукала роботу, то добре що не встрягла через них, почитайте відгуки в гуглі про них, все пічяльно

Ярослав
Ярослав
1 місяць назад

Агенство
Знайшов агенцію,попросив ліцензію,вони сказали немає,але є виписка і зразок договору?хто може допомогти їх правильно перевірити

Боря
Боря
Відповідь для  Ярослав
1 місяць назад

як ви їх перевірите як навіть ліцензії у них немає

Боря
Боря
Відповідь для  Боря
1 місяць назад

а якщо по відгукам хочете щось почути то хоч назву напишіть)

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Боря
1 місяць назад

сказали що є виписка і договір за яким працюють скинули мені його навіть

Боря
Боря
Відповідь для  Ярослав
1 місяць назад

договір з ким/чим? чи зразок договору, який з людьми заключають?

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Боря
1 місяць назад

можу вам на вайбер кинути

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Боря
1 місяць назад

договір за яким вони офіційно працюють

Боря
Боря
Відповідь для  Боря
1 місяць назад

так, подивився в пошуку, то це ви і запитували за них раніше

Боря
Боря
Відповідь для  Ярослав
1 місяць назад

більш ніж впевнений що вже хтось до вас теж за них питав не так давно, ще тут в пошуку пропишіть

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Боря
1 місяць назад

немає за них нічого

Костік
Костік
Відповідь для  Ярослав
1 місяць назад

називаються як?

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Костік
1 місяць назад

VN-Work

Елена
Елена
1 місяць назад

Автомобільний завод

Чи працював хто на автомобільному заводі Valeo під Кракоковом у Хшануві, поділіться враженнями. Цікавить робота та умови проживання

H1m
H1m
Відповідь для  Елена
1 місяць назад

Житло так.
Зп +-.
Господиня квартири пизда. (Мариола)

До поради, якщо заробити, є. Якщо на побут — так.
Не буду распісівать. Бо писав уже, по пробуйте забити в пошуку, там є мій коментар під постом саме за Валею.

Руслан
Руслан
Відповідь для  Елена
1 місяць назад

А хто пропонує таку вакансію?

Alex
Alex
Відповідь для  Елена
1 місяць назад

таке, відгуки неоднозначні, тут навіть багато писали

H1m
H1m
Відповідь для  Alex
1 місяць назад

Ну і хулі. Я так скажу.
В принципі, працювати було там легко. Просто я б уже не стала працювати за ті 15 злотих.
За 8 годин.
+ Там буває що навіть роботи немає. Ходиш, замітаєш, або ту плівку дереш лопаткою, навіть в той момент сісти не можна і так далі.
Дають з іншої лінії якусь противну полячку, вона там вся з себе начальницю включає, а сама працює за той же гроші що і ми.

Alex
Alex
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

печаль, імітація діяльності виходить

Stas
Stas
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Ти через манпавер або Адекко працював?

H1m
H1m
Відповідь для  Stas
1 місяць назад

Addeco
Та ж куратор, Тянюшечка, з якої кожне слово тягнеш. А їй лінь розжувати для тебе, бо ж польський на початку поганий. Я як перший раз їхав, як згадаю ..
Лінія р 21 була у мене, я нічого собі, керовнік пропонував стати лідером. Але я злякався, бо польський жував під ніс.
Лінія якраз тільки починала все це.
Тільки будувалася, ми там ділові були, говорили що доставити і т.д.
Доплачували за кожен придатний момент по 100 злотих.
Одягли мене в ту зелену кепку, ходив як дурень. 😆
За фактом, я хотів туди по їхати, але знайшов роботу взагалі гарну. Тому НI.

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Яку порадиш роботу на півроку поїхати перший раз?

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 місяць назад

Можу по радити навіть це саме валео.
Бо реально, робота легка, і більш менш оплата.
Дістатися є як, саме по житлу куди селять, все поруч, жаба, є там і піцерія і все це. Там від цього Валео селять в гміни. Одна це «СМТ Trzebinia», друга Кшанув. Але я б сказав, так як місто, перспектив ще більше але було досить і самого селища. Все є. Автобус йде чітко під роботу, а ось квартири я йшов 2 хвилини до зупинки, і 2 хвилини до роботи, якщо навіть не менше.
Я навіть за фактом, можу написати лідеру, тебе може якщо є місце, візьмуть там де я був. Скажу що від мене, тебе там будуть раді. Головне не сильно ж тупи, і буде тобі люкс. Я курити там ходив кожні 15 хвилин, особливо в вихідні, там взагалі краса. Навушники одягнув і працюєш, також і в ночі. Я зараз не знаю яка у них там оплата, у мене начебто була 15.48 свого часу

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Є фірма від якої можна поїхати, то можу і через неї влаштується
Ось дуже багато варіантів переглянув і цей досить привабливий, тому й питаю

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 місяць назад

Я вдруге їду від «Work life».
Я б не сказав що фірма в принципі погана. Перший раз їхав, в ній працювала подруга.
Зараз вже їду від типу просто робочого в ній. Ну як би, він на всі питання які мені треба було відповідав, так і відповідає досі. Залишилося поставити йому оцінку.

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Так, спасибі велике за відповіді, немає нічого кращого ніж реальні відгуки без лушпиння

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 місяць назад

Ну як би я говорю, впринципі тобі для першого разу взагалі буде чудово.
Щоб взагалі понять, що й до чого. + На лінії є час як ніяк поговорити. НЕ працюєш як віслюк. Тим Самим і польський вчиш, як би корисно почати з малого. Брехати не буду, я там мільйон НЕ заробив. Я вже не пам’ятаю скільки я привіз. Але я і витрачав. Дівчина ніби як 7500 злотих привезла в минулому році. Так це дуже мало, але їжа, сиги. А Сиги це ж пиздець які дорогі.

Sum
Sum
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

А на яку роботу їдеш від work life?

H1m
H1m
Відповідь для  Sum
1 місяць назад

Я їду туди де працює мій друг, Ворк лайф чисто для липового запрошення.
Ну як від агентства, чисто для перетину кордону.
Бошь, Лодзь.

Sum
Sum
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

А можна ссилочку на вакансію, а то сиджу в Польщі без роботи шукаю щось

H1m
H1m
Відповідь для  Sum
1 місяць назад

Ууу, я хз.
Бо я сам (Вася 😄 ) їду туди по знайомству.
Забий тупо в Гуглі «Бош» місто Лодзь.
А взагалі я напишу йому, якщо що повідомлю. Сьогодні він опівдні лупить.
Поки відсиджу обсірвацію, вони зроблять же мені мої документи. Людей туди беруть, якщо там прям горить, то я потім все у нього розпитаю, ну або ж як сам дізнаюся конкретно. А то так ніхуя і не скажу.
Бачив зарплату, дівчата його 3750 чистими. 2 суботи працювала по 4 години. Все, вуаля.

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

велике спасибі

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 місяць назад

на здоров’я

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 місяць назад

Можу зв’язати тебе впринципі з ним, він ще на зв’язку

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

З ним це з ким?

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 місяць назад

Людина яка працює в цій фірмі.
І яка займалася моїм запрошення

Viktor
Viktor
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Я ось говорив з фірмою в якій є координатор в Польщі, яка роботу поміняти може і все таке
Так може вона буде мені практичніше на перший раз

H1m
H1m
Відповідь для  Viktor
1 місяць назад

Можна, чому ж не можна. Зроби так як вважаєш за потрібне, ти запитав, я тебе відповів.
Саме це валео і була моя перша поїздка в Польщу. Ще й з дівчиною. По дорозі, нігтів НЕ залишилося навіть на ногах.
Так як саме боявся за дівчину, щоб якщо що нічого НЕ сталося.
З дуру закинув наперед туди 2500 злотих. Одним словом одну зарплату, на випадок того, щоб будь-якими способами якщо що поїхали. А так страшного нічого немає.

Valenk
Valenk
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Спасибі, що розписав все що знав, людям стане в нагоді =)

H1m
H1m
Відповідь для  Valenk
1 місяць назад

Нема за що, думаю що комусь і допоможе

ника
ника
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Я шукаю роботу, прочитала ваше повідомлення, про дівчину що заробила 3750 можете написати що за робота, дуже потрібна робота, або номер? Дякуємо

Олена
Олена
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Спасибі, переглянула)

zoyc
zoyc
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

Тобто в місяці було по п’ять днів на тиждень по 8 годин і дві суботи по 4 години і вона отримала 3750?

H1m
H1m
Відповідь для  zoyc
1 місяць назад

Ну да, що не зрозуміло — то братан))

Stas
Stas
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

А нам кажуть що будемо з дружиною працювати через манпавер, пішли чутки що можуть в різні зміни поставить з дружиною що це за пи # дець у них там? Хто розподіляє? Які поради даси в перші дні роботи?

H1m
H1m
Відповідь для  Stas
1 місяць назад

Які? Підіть особисто в манапавер і говоріть на дану тему. Або і в Рось. Те тільки на різних лініях, я сюди з дружиною навіщо їхав? Щоб не бачити її?
У мене таке було з Адек, 3 зміни працювали на різних лініях.
Я пішов до її керовніку і сказав що це мовляв моя господа, і без неї я працювати не хочу. Або ми шукаємо нову роботу, або ви звід нас хоча б в один графік. Керовнік точно зрозуміє. Та й в манпавере НЕ дурна баба сидить, але це з чуток

Stas
Stas
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

велике спасибі

Leo
Leo
1 місяць назад

підсудність

Привіт всім. таке питання працюю зараз на одній фірмі попередив роботодавця що хочу їхати на свята в Україну. попередив за місяць на що від нього отримавши відповідь що я можу працювати до 24 грудня а якщо ні то оштрафують на 1000 злотих. що в такій ситуації потрібно робити?

Юлія
Юлія
Відповідь для  Leo
1 місяць назад

Напишіть на листку на ім’я начальника їм це попередження про розірвання договору. Це повинно бути типу нашу заяву на звільнення. Вкажіть там знизу потрібну дату. Занесіть цей документ до кадрової. Це буде вважатися офіційним попередженням, а не усною домовленістю. Тоді маніпуляції будуть безсилі і неправомірними.

Пам’ятайте, що відлік 14 днів починається з наступного дня після написання заяви. Уважно порахуйте дні! І не буде зайвим ще раз перечитати в договорі або це має бути за 14 днів або за 14 робочих днів? Тому що це також істотно змінює ситуацію.

Leo
Leo
Відповідь для  Юлія
1 місяць назад

Мені здається що тут і ця заява допоможе бо вони кажуть що у них немає людей і ми повинні працювати до тих пір вони не знайдуть заміни

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Leo
1 місяць назад

Перечитайте ваш договір з роботодавцем і подивіться за що він вас має право оштрафувати.

Leo
Leo
Відповідь для  Vladyslav
1 місяць назад

Там вказано якщо я її непопереджаю за два тижні до віднізду тоді штраф

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Leo
1 місяць назад

Тоді ви маєте рацію і наполягайте на своєму. Нехай спробує оштрафувати, будете тоді скаржитися. А це вас не відпускає координатор з Агенції або ви на пряму працюєте?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Leo
1 місяць назад

Не має права штрафувати 🙂

Leo
Leo
Відповідь для  Suspected
1 місяць назад

Я їм казав що за контрактом треба попередити за два тижні а я вас попереджаю за місяць і їм все одно вони стоять на своєму і все

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Leo
1 місяць назад

Повідомити роботодавцю що він трошки а …. і не має права вас штрафувати. У разі штрафу скажіть, що будете скаржитися до інспекції праці!

Leo
Leo
Відповідь для  Вікторія
1 місяць назад

Інспекцією я їх вже також лякав і їх все одно вони кажуть що я повинен працювати і все

Igor
Igor
Відповідь для  Вікторія
1 місяць назад

зніми рожеві окуляри Він Господар! хоче і буде штрафувати! Тут всюди так Їх інспекція ще й тебе нагне якщо Господар прав

Suspected
Suspected
Відповідь для  Igor
1 місяць назад

Так господар тут правий!

Його попередили за місяць в наміри звільнитися !! Хоча за законом належить за два тижні !!!

Михайло
Михайло
2 місяців назад

Розповідь про роботу на заводі Hatchinson м. Живец від кантори personal service ( в Україні viza staf і денесюкджоб). А саме робота в цеху А-3 формування патрубків.
Робота тяжка в плані норм і навантаження на пальці рук при виконанні даних норм. Пропрацював аж три тижні разом з школєнієм ( показували як шо). Мало того що треба робити, ти ще маєш додаткову писанину. А це займає певний час. Він в свою чергу впливає на виконання норми. Особисто норму робив, але не довго, бо зрозумів що на довго не хвате.
Окрема мова за координаторів. Їх було і є аж троє. В чаті відповідають рідко. В лічку треба довго стукати. Розмова з працівниками коротка, не нравиться тебе ніхто не тримає.
Житло дійсно безкоштовно. Біда постійні переїзди і не близько, що важливо, від бедрьонки. Постійно на чемоданах.
Доїзд також безкоштовно.
Особисто. Робота не те що обіцяли. Координатори клоуни.

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Таке враження, що толкових координаторів не існує!) За свою практику зустріла тільки одну координаторку, яка ніколи не відмовляла в допомозі! Що саме цікаве, це те що вона виявилась полячкою, але розмовляла так чисто українською що навіть 85% українців так не можуть! А все тому що навчалася у Львові та вийшла заміж за нашого козака)))) До чого я це веду… що від нашого брата допомоги не дочекаєшся напевно

Діма
Діма
Відповідь для  Вікторія
2 місяців назад

Прикольна ситуація)

Иван
Иван
1 рік назад

Добрий день.Підписали з агентомдоговор про умове злицения. Запрошення і умове злицения,наш примірник залишився в агентстві. Просимо вислати нам відповіли що знищили наш екземпляр. Їх примірник залишився можуть дати тільки копію. Чи буде він мати ту ж юридичну силу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иван
1 рік назад

У разі втрати один з примірників, копія може замінити його, але тільки якщо вона відповідним чином завірена.

Иванна
Иванна
1 рік назад

Мені в Україні агенція з працевлаштування робило запрошення на роботу в Польщі, але номери NIP, REGON і KRS не вказано взагалі в моєму запрошенні. Що це означає?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иванна
1 рік назад

Иванна якщо під «запрошенням» мається на увазі освядчення, то такі реквізити повинні бути присутні. З іншого боку, якщо візу дали, значить у посольства/консульства Ваш роботодавець сумнівів не викликав.

Иван
Иван
1 рік назад

Дані ви можете допомогти перевірити агенство?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иван
1 рік назад

Иван ми не надаємо подібних послуг. Але Ви можете перевірити самі, способами, описаними в статті.

Стас
Стас
1 рік назад

Скажіть якщо номер NIP і номер REGION не збігаються з назвою підприємства і його адресою, які зазначені в запрошенні до Польщі, чи може це означати це те, що запрошення не дійсно?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Стас
1 рік назад

Так може,але це може бути і банальної помилкою. Але навіть у цьому випадку високий шанс, що перевірять ці дані і дипломатичні працівники, і відмовлять Вам у візі.

Соня
Соня
1 рік назад

Польська фірма з працевлаштування N звільняє людей без пояснень і виплати з.п.? При звільненні з’ясовується , що працівник не був навіть офіційно працевлаштований. Працівник бачив, що умова злецення оформлена на інше підприємство, але підписав, так як куратор пригрозила підписати цю «липу» або роботи не буде.Куратор сказала,що якщо працівник піде з цими липовими запрошеннями на роботу і договором то його депортують. Хто в даному випадку потрапляє під статтю(Фірма N або працівник )? І що в таких випадках робити і куди звертатися ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Соня
1 рік назад

Соня з’ясування за договорами подібного типу тільки в судовому порядку. Трудова інспекція регулює тільки випадки умовы про праце. На мій погляд, єдиний здоровий варіант – звернутися до юриста, що спеціалізується на подібних справах.Роботодавця повинні покарати в будь-якому випадку. Але якщо буде доведено, що працівник свідомо знав, що підписує фіктивний договір, проблеми можуть бути і у нього.

Света
Света
1 рік назад

Скажіть чи можна поїхати в Польщу з біометричною паспортом і знайти на місці роботу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Света
1 рік назад

Так але безвізове перебування 90 днів на півріччя. Якщо шукати роботу на місці, тобто витратити частину часу перебування на пошук, то безпосередньо на роботу залишиться менше часу.

Сергей
Сергей
1 рік назад

Добрий вечір.Фірму перевірив, як описано вище, вона зареєстрована і не закрита, але не є платником ПДВ (VAT), що це може означати?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Сергей
1 рік назад

Сергей якщо ви точно впевнені, що не помилилися, то краще не зв’язуватися з подібною «конторою».

Саша
Саша
1 рік назад

що значить якщо навпаки Status OPP написано Nie?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Саша
1 рік назад

OPP (Organizacja pożytku publicznego) – це певний статус «суспільної корисності», що застосовується в основному для громадських організацій. Якщо Ви не збиралися влаштуватися в одну з них волонтером, то промислові підприємства та інші комерційні фірми такого статусу можуть і не мати.

Женя
Женя
1 рік назад

Добрий день.В агентстві обіцяли візу,гроші взяли і контора закрилася.

Власник фірми з якої був договір у Польщі, відкрив нову фірму.

Як знайти дані фірми , якщо відомо тільки Ф. І. Про . цієї людини?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Женя виходить чоловік скоїв правопорушення і його пошуками повинні займатися правоохоронні служби. Як альтернатива – приватний розшук. Інших надійних способів я не знаю.