Віза / Як продовжити шенген візу, не виїжджаючи з Польщі
Як продовжити шенген візу, не виїжджаючи з Польщі

Продовження Шенгенської і польської національної візи без виїзду з Польщі

Як продовжити шенген візу? Оформлена раніше віза має свої терміни. І рано чи пізно ці терміни добігають кінця. Якщо ви плануєте і далі перебувати в Польщі, то візу необхідно продовжити. Але як бути, якщо у вас немає можливості повернутися в Україну? Чи можна продовжити польську візу, перебуваючи в Польщі? Про це читайте в сьогоднішньому матеріалі.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Продовження візи безпосередньо з Польщі
Різниця між терміном дії візи і знаходженням в країні
Продовження віз, не залишаючи меж Польщі
Які документи необхідно подати?
Яка вартість пролонгації візи?
Що робити, якщо отримав відмову
Підсумки

Продовження візи безпосередньо з Польщі

Як продовжити шенген візу

Відповімо відразу на головне питання — така пролонгація дійсно можлива. Але вона носить скоріше винятковий характер, ніж розповсюджений . І залежить від типу віз і особливих обставин.

Різниця між терміном дії візи і знаходженням в країні

Для початку давайте розберемося в цих двох поняттях, щоб зрозуміти їх відмінність. Термін дії візи — це період, протягом якого іноземець може перебувати в країні. Термін перебування — це максимальна кількість днів, яке іноземець може бути на території іноземної держави. Тобто, національна віза може бути видана на рік, але перебувати в країні можна лише півроку, 180/360. І навіть якщо термін дії візи не закінчився, ви не можете перебувати в країні більше встановленої кількості днів. Це є порушенням закону і тягне за собою певну відповідальність, аж до депортації і заборони на подальший в’їзд.

Продовження віз, не залишаючи меж Польщі

Для початку розглянемо ситуацію з шенгенською візою. Відносно неї розрізняють два типи пролонгації:

 1. Обов’язкове;
 2. Факультативне.

Обов’язкове продовження можливо за умови, якщо іноземець не може покинути зону Шенгену з незалежних від нього причин. Це можуть бути обставини непереборної сили або гуманітарні обставини.

Тривалість перебування в країні можна пролонгувати і методом факультативної пролонгації. Для цього необхідна наявність важливих особистих причин для збільшення терміну дії візи або тривалості перебування в РП по візі. Але причини повинні бути дійсно значущими.

Також пролонгація може стосуватися і робочих віз. Але в цьому випадку все дуже жорстко регламентовано законом. Нижче ми наведемо перелік причин, які можуть виступати підставою для пролонгації. Але важливо пам’ятати, що потрібна не одна з цих причин, а все разом. Тільки в такому випадку закон буде на вашому боці.

 1. Дуже важливі особисті або гуманітарні причини, які перешкоджають виїзду з країни;
 2. Заявник ніяк не міг вплинути на події, що настали, і не міг передбачити їх заздалегідь;
 3. Знаходження в країні за попередніми візами проходили без проблем;
 4. Не виникало будь-яких попередніх труднощів, наприклад:
 • Проблеми з паспортом;
 • Відсутність страховки;
 • Проблеми з законом;
 • Нерезидент загрожує безпеці країни або її громадянам;
 • Надання завідомо неправдивої особистої інформації.

Також впливає стан здоров’я заявника. Якщо у нього серйозні проблеми зі здоров’ям, і це підтверджено документально, то це також може виступати підставою для можливої пролонгації. Зверніться до лікарні і запросіть у лікуючого лікаря відповідне підтвердження. Але пам’ятайте, продовжувати робочу візу можна лише один раз.Краще постаратися оформити карту побиту або запросити у роботодавця воєводське запрошення і оформити більш тривалу візу. За Воєводською візою вам не потрібно буде дотримуватися коридорів, виїжджати з країни. Це буде набагато зручніше, ніж продовжувати візу.

Як продовжити шенген візу

Які документи необхідно подати?

Пакет документів збирається відповідно до встановлених вимог і подається в Воєводство за місцем проживання. Які документи обов’язкові до подачі:

 1. Заява, формуляр F-01 /KIU-257;
 2. Фотографія розміру 3,5х4,5 см;
 3. Закордонний паспорт заявника;
 4. Страховий поліс;
 5. Підтвердження того, що заявник потребує пролонгації і не може покинути Польщу;
 6. Підтвердження того, що він володіє достатніми коштами для проживання в Польщі;
 7. Тимчасова реєстрація;
 8. Квитанція про сплату зборів.


Всі ці документи необхідно віднести в Воєводство і чекати рішення. Якщо підстави будуть достатніми, віза буде продовжена. Даний перелік документів може бути розширений за вимогою Воєводства на їх розсуд. Також заявника можуть запросити на співбесіду для особистого з’ясування всіх обставин.

Яка вартість пролонгації візи?

 Яка вартість пролонгації візи?

Залежно від типу пролонгації і типу візи варіюється і ціна:

 • Обов’язкова пролонгація — безкоштовно;
 • Факультативна — € 30;
 • Продовження робочої національної візи — 406 злотих.

Якщо в Воєводстві вирішать, що підстави незначні і вам буде відмовлено, оплачені збори не повертається.

Якщо ви розумієте, що віза добігає кінця, а виїхати в Україну не можете, відразу починайте збирати документи на продовження термінів. І краще не затягувати, адже якщо ви подасте після закінчення терміну дії, документи у вас просто не приймуть. Зробити це можна і за день, але краще хоча б за тиждень, щоб у фахівців був час все перевірити і можливо запросити відсутні документи. Всього на видачу рішення йде близько тижня. Але може спрацювати і людський фактор, а також банальний брак кадрів. Таким чином, ви можете прочекати місяць, а то й два. Точні терміни законом не встановлені.

Що робити, якщо отримав відмову

Що робити, якщо отримав відмову

Імовірність відмови висока, тому що не всі заявники реально розуміють підстави, за якими вони можуть залишитися в країні і продовжити візу зсередини. Розглядаючи справу, фахівці відмовляють і прямо говорять про те, що необхідно їхати додому і займатися оформленням документів з України. Але якщо ви впевнені у своїй правоті, у вас є 14 днів на оскарження рішення. Запит відправляється в столицю Польщі Варшаву, одержувач є голова міграційної служби. Місцеве воєводство є посередником, яке відправляє заявку.

Підсумки

Продовження термінів візи рідко практикується іноземцями. Найчастіше обирається шлях повернення на батьківщину і оформлення нової візи. Але бувають ситуації, коли це фізично неможливо, але і залишатися в Польщі без візи — не вихід. Тому, вивчайте питання більш детально, готуйте документи і велика ймовірність, що у вас все вийде.

Як продовжити шенген візу  — з цією статтею також цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче Річне запрошення Які бувають типи і види Польських віз
Запрошення на півроку, робоче Річне запрошення Які бувають типи і види Польських віз

Як продовжити шенген візу. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як зареєструватися в візовий центр Польщі

Отримання візи в Польщу

5 / 5 ( 4 голоса ) Отримання візи в Польщу Для того, щоб поїхати …

Подписаться
Уведомление о
guest
31 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Таня
Таня
7 місяців назад

Из-за непростой ситуации с ковид
Хотела бы спросить, как можно сделать раб визу польскую на территории Польши
У меня осталось полтора месяца и не хотят брать на другую работу из-за срока
Я знаю про то что можно продлевать визу на рамой фирме, но работать на мебельной фабрике(пилорама по произв фанеры)невыносимо

Vlados
Vlados
Відповідь для  Таня
7 місяців назад

Візу ви тільки зможете відкрити в Україні. в Польщі податися на карту побиту, не виїжджаючи з дивні

Zhanna
Zhanna
Відповідь для  Таня
7 місяців назад

Подаючись на карту не дає людині права працювати офіційно, лише #нелегал#

Zlata
Zlata
Відповідь для  Таня
7 місяців назад

та території Польші ви її не зможете зробити

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Таня
7 місяців назад

Візу не виїжджаючи можна зробити у Варшаві в консульстві … Але !!!!!! Тільки у виняткових випадках, коли виїзд з країни неможливий з причин не залежних від вас …. А так як у вас напевно таких причин немає, то тільки їхати додому або подати доки на карту

Влад
Влад
Відповідь для  Таня
7 місяців назад

так подавайтесь на карту

Андрій
Андрій
Відповідь для  Таня
7 місяців назад

Віза відкриважться в Україні. Можете подати на карту побиту і не виїжджати

Ваня Луцишин
Ваня Луцишин
1 рік назад

Доброго дня, маю запрошення на 90 днів(2 жовтня-31грудня)мені зроблять візу?

Інна
Інна
1 рік назад

Добрий вечір! Я подала документи на карту побиту, до закінчення робочої візи, отримала штамп в паспорті про те що перебуваю на території Польщі легально.Состою в шлюбі з гр. Польщі і перебуваю в декретній відпустці. Питання таке, чи можливо продовжити робочу візу або подати документи на туристичну не виїжджаючи з країни? Або необхідно подавати документи в Росії особисто? Питання друге. Т. К. Віза прострочена, але перебуваю я тут легально, якщо поїду в Росію для оформлення візи, чи можуть виникнути проблеми при зворотному в’їзді до Польщі?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Інна
1 рік назад

Інна, якщо Ваше перебування легально, навіщо Вам віза? Перебувайте на штампі — це досить для законного перебування.

Ярослав
Ярослав
1 рік назад

Добрий день. Чи можу я зареєструвати машину на себе якщо у мене закінчилася віза. Подав на карту побиту і чекаю децізію. PESEL у мене є.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Ярослав, як правило, не можете. Вони повинні видати Вам реєстрацію на термін законного перебування. Пізніше, коли отримаєте карту, зможете зареєструвати на її термін.

Настя
Настя
1 рік назад

Перебуваю по безвізу, сама з України, чи можна оформити робочу візу не виїжджаючи з країни, роботодавець все документи надає?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Настя
1 рік назад

Настя, візу — немає. Розгляньте питання посвідки на проживання (карту побиту).

Олена
Олена
1 рік назад

Скажіть якщо я в’їхала в Польщу за робочою візою, термін дії її скоро закінчиться, але я поступила в поліціальную школу .. якщо я відкрию студентську візу на рік
1. Чи треба мені виїжджати додому в білорусь для відкриття навчальної візи або я можу відкрити її в Польщі?
2. Коли закінчиться робоча віза, але у мене на руках буде студентська річна можу я залишатися, вже за студентською візою в Польщі?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Олена
1 рік назад

1. Візу, не залишаючи країни, можна відкрити тільки з гуманітарних обставинам. Треба буде виїжджати і відкривати візу на батьківщині.
2. Якщо буде дійсна віза, то, зрозуміло, перебувати в країні буде можливо. Але двох національних віз одночасно бути не може. Тобто треба щоб перша закінчилася, тоді відкривати другу або анулювати попередню і отримувати нову.

Ян
Ян
1 рік назад

Здраствуйте! Роботодавець говорить що зібрав документи на карту побиту що б їх подати потрібно пропрацювати 3месяца я приїхав в Польщу 2.03.2019 по безвізи оформлений я 15.03.2019 він говорить що зробить докумен на основі якого я зможу пробути в польщі легально до подачі документів на карту побиту тоесть прострочити безвіз на 15 днів це правда чи такого не існує. Зарание спасибі за допомогу

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ян
1 рік назад

такого не існує. Єдина можливість — подати на карту до закінчення терміну безвіза.Еслі Ви прийдете в уженд з простроченим перебуванням, у вас не тільки документи не приймуть, але і депортують.

Миколай
Миколай
1 рік назад

Привіт хотів запитати у мене студентська віза категорії D до 31 серпня, чи можу я її продовжити раніше терміну її закінчення, наприклад в червні. Заздалегідь дякую!

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Миколай
1 рік назад

да, можна анулювати попередню і подати на нову.

Юлія
Юлія
1 рік назад

Здраствуйте. Скажіть будь ласка ми з дитиною заїхали по безвізу для надходження чи можна оформити візу або карту побуту без виїзду у мене робоча віза і чоловіка теж або нам треба виежать.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Юлія
1 рік назад

Юлія, віза оформляється тільки вдома, карта побиту — тільки в Польщі. Якщо у вас підстави для карти є, то зручніше буде подавати на неї.

Володимир
Володимир
1 рік назад

Добрий день! Робоча віза в Польщу закінчуеться 28.10.2019? Щоб не повертатісь за візою можна зараз подати Вже на нову візу? Чи анулюваті стару и податі на нову ?? Дякую.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

анулювати одну і відкрити іншу можна, але робиться це на батьківщині. Альтернатива — карта годин побиту.

Єлизавета
Єлизавета
1 рік назад

Здравствуйте! У меня открыта рабочая виза типа D. Срок ее действия заканчивается в конце августа. Это мое первое пребывание на территории Польши по визе. Могу ли я сделать пролонгацию не выезжаю на территорию Украины и на сколько её могут продлить, если работодатель предлагает бессрочный контракт?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Єлизавета, продовжити візу можна тільки з гуманітарних обставин, що не Ваш випадок. Ви можете подати на карту годин побиту. Якщо подасте документи на карту до закінчення візи. Раз у весь термін розгляду зможете законно перебувати і працювати.

Олександр
Олександр
1 рік назад

Отримав по карті відмову, подав на апеляцію відповіді поки немає. Якщо і з апеляції дадуть відмову чи можу я подається на візу в Польщі? Як студент? чисто теоретично

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Якщо у Вас будуть підстави для візи — можете пробовать.Еслі відмова пов’язана з правопорушеннями, заборонами і іншим, то відмовлять і в візі. Якщо ж всі проблеми в документах, і для візи буде надано весь необхідний пакет, то видадуть.

Катя
Катя
1 рік назад

Доброго дня! У мене така ситуація: я зараз перебуваю в Польщі по студ.візе, чи можу я не виїжджаючи з Польщі отримати сдесь робочу візу

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Катя
1 рік назад

Катя, немає, віза тільки вдома. Але можете розглянути питання з картою побиту по роботі. Її оформляють в Польщі.