Віза / Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)
Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)

Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)

Запрошення на півроку дає право іноземцю працювати на території Польщі протягом 180 днів . Після цього він зобов’язаний повернутися в Україну. За таким запрошенням зазвичай їздять вперше, щоб зрозуміти, чи підходять умови роботи і сам роботодавець.

Де можна взяти запрошення на півроку

Існує два шляхи отримання запрошення: від майбутнього роботодавця або у посередника.

Видачу та оформлення запрошення ініціює роботодавець. Тому, якщо ви вже визначилися з місцем роботи, запитайте даний документ за місцем вашої майбутньої роботи. Саме на підставі цього запрошення вам і буде видана робоча віза.

Якщо ви не визначилися з місцем роботи, отримати запрошення можна в нашій фірмі . На відміну від попереднього варіанту, у нас немає прив’язки до роботодавця . Наш польський роботодавець згоден, що Ви не будете працювати в нього, при необхідності він підтвердить що Ви їдете до нього і він чекає на Вас. Будьте уважні, звертайтеся до професіоналів, щоб не натрапити на дилетантів чи шахраїв. Адже вам можуть надати фальшиве запрошення. У підсумку, це може привести до того, що у і візі вам буде відмовлено, і зіпсовано візову історію.

Запрошення на півроку чи можна купити?

Запрошення можна придбати, це не заборонено. По приїзду на інше місце роботи новий роботодавець просто оформить нове запрошення, ось Ви і переоформлені на нове місце роботи, віза залишається дійсною, її переоформляти не має потреби. Роботодавцю набагато зручніше, щоб Ви вже приїхали з готовою візою, а він просто переоформить запрошення.

Наша компанія пропонує придбати запрошення на півроку до Польщі у нас , ми оформляємо не тільки піврічні візи, а й візи на рік і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Запрошення на півроку Запрошення на півроку, терміновоЗапрошення на 9 місяців (Сезонна віза)Запрошення на рік
2300 грн 135 200 € 300 €

Запрошення від реальних фірм з Польщі! Без прив’язки до роботодавця, тобто, якщо ви не приїдете до нашого роботодавця, він не буде подавати вас в розшук, у вас з цим не буде проблем.

Залиште заявку прямо зараз

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант запрошення

  Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами .

  +38 (093) -726-52- 35
  +38 (066) -726- 52-35
  +38 (098) -786-79-18

  Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

  Залиште номер телефона і ми зателефонуємо

  Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонді. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати на будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.

  Зразок запрошення, сторінка 1

   Запрошення на півроку Зразок запрошення, сторінка 2

   Запрошення на півроку

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант запрошення

   Запрошення на півроку — як перевірити запрошення

   Перед тим, як віддавати запрошення до Візового центру, перевірте правильність його оформлення. Отже, на що слід звернути увагу перш за все:

   • Зовнішній вигляд. Переконайтеся в тому, що отриманий документ відповідає бланку встановленого законом зразка.
   • Дані працівника. Всі ваші дані повинні бути прописані в точній відповідності з паспортом. Жодних неточностей або помилок не допускається.
   • Телефон роботодавця. Запрошення — це офіційний документ від роботодавця, який надає вам роботу. І ця інформація може бути перевірена консульством при наданні вам візи чи на кордоні стражем граничним. Тому, не полінуйтеся і зателефонуйте за вказаним номером, адже має бути реальним і працюючим.
   • Умови роботи. У запрошенні прописуються ті умови роботи, про які ви домовлялися з роботодавцем.
   • Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, чи не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.

   Запрошення на півроку

   Якщо при перевірці були виявлені помилки, це не можна ігнорувати. Не важливо, навмисно була подана неправдива інформація або це технічна неточність. Це може стати причиною відмови у видачі візи. Тому, як тільки ви виявили помилку, зверніться до роботодавця з проханням зробити нове запрошення. Також допускається лише 3 помилки у прізвищі та імені.

   Скільки оформляється запрошення?

   В середньому, оформлення запрошення складає 14 днів . Але це лише середньостатистична цифра. Адже все залежить від роботодавця, наскільки повну інформацію він подасть. Також необхідно час на пересилку документів з Польщі в Україну. Тому, не відкладайте оформлення запрошення в довгий ящик і подбайте про це заздалегідь. В умовах пандемії дозволені до подачі роздруковані запрошення з електронним підписом. Їх висилають працівнику на електронну пошту чи вайбер.

   Скільки діє запрошення на півроку?

   Запрошення на півроку

   Запрошення на півроку або Oświadczenie дійсно протягом 180 днів і використовувати ви його повинні протягом року. Дану інформацію ви можете побачити в самому документі.

   Якщо запрошення анулювали

   Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення. Якщо ви вже прибули до Польщі і з’ясували це, найкращим варіантом буде —  знайти нового роботодавця і оформити через нього нове запрошення . Робочу візу при цьому переробляти не потрібно, вона залишається дійсною.

   З цією статтею також цікавляться:

   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)Страховка для візи в ПольщуСезонна віза на 9 місяців до Польщі

   Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Скільки робиться запрошення в Польщу?

   ✅ Є 2 варіанти оформлення запрошень, термінове за 7-10 днів і не термінове за 14-20 днів.

   ⏩ Скільки коштує запрошення в Польщу?

   ✅ Піврічне запрошення коштує 2300 грн на даний момент, так само є варіант оформити запрошення на рік і 9 місяців, вартість таких запрошень уточніть у менеджера.

   ⏩ Хто може зробити запрошення в Польщу?

   ✅ Запрошення оформляється тільки в Польщі роботодавцем, з Польщі роботодавець передає запрошення працівникові або візової агенції і лише після цього можна подавати на візу.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення в Польщу?

   ✅ Перевірити запрошення на оригінальність можна за NIP номером або REGON номером, який вказаний у запрошенні. АЛЕ зверніть увагу, що це тільки перевірка фірми, існує така фірма в базі чи ні, перевірити конкретно ваше запрошення діє воно або анульовано на жаль неможливо, такої бази немає у відкритому доступі.

   ⏩ Скільки часу робиться віза в Польщу?

   ✅ На це питання однозначно відповісти неможливо, тому що подача документів йде за місцем прописки, а очередя в візовий центр можуть бути різні, від 1 тижня до місяця. Після подачі документів строк розгляду становить 7-10 робочих дня.

   ⏩ Які документи потрібні для отримання запрошення?

   ✅ Тільки закордонний паспорт, запрошення можна оформити на біометричний і звичайний закордонний паспорт.

   ⏩ Що таке Освядчення?

   ✅ Це звичайне піврічне запрошення в Польщу для роботи, візу за таким запрошенням ще називають національною візою.

   ⏩ Скільки днів йде запрошення з Польщі в Україну?

   ✅ Якщо пересилання поштою, термін доставки 10-14 днів, в основному відправка відбувається автобусом, доставка 1-2 діб.

   ⏩ Скільки часу діє запрошення на візу?

   ✅ Запрошення може анулювати роботодавець в будь-який момент і воно перестане діяти, потрібно просити роботодавця що б він цього не робив. Так само по піврічному запрошення не можна подати на візу якщо пройшло вже 3 місяці з дати дії запрошення.

   ⏩ Скільки чекати документи з Візового центру?

   ✅ Після подачі документів на візу термін розгляду 7-10 днів, доставка паспорта з візою кур'єром займає 4-8 дні, рекомендуємо не замовляти доставку, забрати паспорт самостійно.

   ⏩ Скільки чекати після оплати візового збору?

   ✅ Після оплати збору оператор передзвонить і призначить дату подачі документів через 1-2 дня.

   ⏩ Де можна відкрити візу в Польщу?

   ✅ На візу можете подати у візовому центрі або в консульстві Польщі, подача документів відбувається лише за попередньою реєстрацією.

   ⏩ Скільки коштує польське запрошення?

   ✅ Запрошення на пів року до Польщі коштує 2300 грн.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення до Польщі?

   ✅ Звертайте увагу на печатки організації і ужонда праці, подивіться зразок запрошення на нашому сайті і порівняйте зі своїм запрошенням. Замовляйте запрошення тільки в перевіреної організації, з активним сайтом, не замовляйте запрошення на дошках оголошень.

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант запрошення

    О программе Константин - визовый специалист

    Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

    Смотрите также

    Что делать если пропустил звонок с визового центра

    Що робити, якщо пропустив дзвінок з візового центру

    5 / 5 ( 18 голосов ) Що робити, якщо пропустив дзвінок з візового центру? …

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    110 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Він
    Він
    2 днів назад

    Залишки днів по освядченю
    Як можна дізнатися взагалі залишки днів з пів річного освядчення?
    Відпрацював десь 80 днів, після чого отримав печатку в паспорті про зложення вньоску на карту. Зараз пройшло приблизно 3,5 місяців від печатки.
    Як дізнатися чи залишилися в мене дні, чи необхідно пересидіти пів року по печатці, оскільки хочу змінити роботодавця, а він каже що повинен пів року відсидіти кородир, тільки тоді.
    Допоможіть розібратися, бо вже запутався

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Він
    2 днів назад

    Якщо у Вас залишилося старе освядчення — там є кінцева дата. І якщо Ви не анулювали освядчення — ось до того кінцевої дати і є залишок важливості всіх Ваших освядченій.

    Він
    Він
    Відповідь для  Bogdan
    2 днів назад

    І не важливо, що я вже по печатці працюю?

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Він
    2 днів назад

    Неважливо

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Він
    2 днів назад

    Під час очікування карти ти можеш міняти роботодавця, але в ужонд доносиш Оновлені документи, навіщо тобі знати скільки ти очікуєш рішення ужонда, але потрібно мати запрошення на нову роботу, ось нехай тебе зроблять і переходь, удачі

    Він
    Він
    Відповідь для  Наталя
    2 днів назад

    В тому і сенс, що для того, щоб зробили запрошення вони кажуть що треба коридор півроку

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Наталя
    2 днів назад

    ОсвЯдчеНня, зезволеніе продовжені до кінця Пандемії + 30 днів

    https://www.gov.pl/web/gov/przedluzenie-waznosci-zezwolenia-na-prace-i-oswiadczenia?fbclid=IwAR0c2JsL509fii3nMo-1_uS5SrTa6TF0j822CwNRVMCS-GWcxJu3yaKRYi4

    Він
    Він
    Відповідь для  Suspected
    2 днів назад

    Мені не цікаво продовжені вони чи ні, мене цікавить конкретно моє запитання

    Егор
    Егор
    12 днів назад

    Доброго дня! Маю таке питання:
    Є відкрита піврічна віза,збираюсь на роботу в Польщу, є така ймовірність що під час відбуття обсервації може з’явитися кращий варіант роботи,ніж той куди я домовився. Візу я відкривав по купленому запрошенні,карантин буду відбувати теж на власному житлв,але роботодавець хоче щоб я вже,до поїздки,надав документи,щоб вони переробили запрошення на своє.
    Суть питання: Якщо мій теперішній роботодавець зробить запрошення, а я під час обсервації захочу піти на іншу роботу, мені доведеться переробляти запрошення знов, чи багато це забере часу і що,якщо теперішній роботодавець не анулює попереднє запрошення,чи зможе новий роботодавець відкрити нове?

    Гена
    Гена
    Відповідь для  Егор
    12 днів назад

    Точніше сказати не переробляти а нове робить кожен роботодавець під себе, на піврічну це не проблема, головне щоб старий роботодавець видалив своє запрошення.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Гена
    12 днів назад

    Ну старий Роботодатель мені нічого не надає до виходу на роботу, а зробити у них запрошення наперед його бажання, а не моє, тобто що я йому повинен, якщо що?
    За ідеї повинен анулювати, але хто знає що у нього в голові.
    І головне скільки часу буде делатся нове запрошення?

    Гена
    Гена
    Відповідь для  Егор
    12 днів назад

    Тиждень може два нове робиться.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Гена
    12 днів назад

    Мазовецьке воєвудство.

    Нина
    Нина
    Відповідь для  Егор
    12 днів назад

    Мені робили місяць в Варшаві.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Нина
    12 днів назад

    Нічого собі, ще такого не чув.

    Дима
    Дима
    Відповідь для  Егор
    12 днів назад

    Буває и до двох місяців!

    Полина
    Полина
    1 місяць назад

    Доброго дня. Чи можу я перетнути кордон для того щоб поїхати на роботу тільки з біометричним паспортом чи потрібно Освядчення до праці?

    Леша
    Леша
    Відповідь для  Полина
    1 місяць назад

    По біометрії уже давно ні.

    Олег
    Олег
    Відповідь для  Полина
    1 місяць назад

    Ні звичайно.

    Жанна
    Жанна
    Відповідь для  Полина
    1 місяць назад

    Тільки із запрошенням.

    Лиза
    Лиза
    Відповідь для  Полина
    1 місяць назад

    Запрошення (можна сканкопію), страховка, адреса обсервації, біопаспорт і можете їхати.

    Денис
    Денис
    Відповідь для  Полина
    1 місяць назад

    Треба 100%.

    Леша
    Леша
    1 місяць назад

    Доброго вечора. Мені виготовили освядчення, по якому я отримав візу і влаштувався на роботу. Зараз хочу змінити працю, потрібно нове від іншого роботодавця? Кажуть його зараз до місяця потрібно чекати. Чи можливо мені влаштуватися по старому?

    Юрий
    Юрий
    Відповідь для  Леша
    1 місяць назад

    Ні по старому не можливо потрібно нове освячення, щось вам не то кажуть. Залежить як в якому воєводстві але і за тиждень роблять запрошення і за днів десять. Не рідко буває і набагато раніше був випадок коли за 3 днів мені відправили готове, не ведіться краще на тих хто обіцяє так довго, можуть неофіційну роботу вам дать не раджу!!!

    Леша
    Леша
    Відповідь для  Юрий
    1 місяць назад

    З роботою тут порядок, провірена, два знайомих не один рік працюють. Так одному теж за 3дні виготовили, другий 7днів чекав, а мені сказали до місяця чекати(

    Олег
    Олег
    Відповідь для  Леша
    1 місяць назад

    За старим немає. Тому — що ви йдете до нового роботодавця!
    І не робиться воно місяць, якщо роботодавець адекват, 7 днів і пше- прошу.

    Лиза
    Лиза
    Відповідь для  Леша
    1 місяць назад

    Саме так і є, тільки можливо через пандемію близько 2-х тижнів буде робитися.

    Evgeniy
    Evgeniy
    1 місяць назад

    Якщо я маю освядчення від роботодавця, і буду йти до іншого, він мені може виготовити нове? чи потрібно анулювати старе?

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Evgeniy
    1 місяць назад

    Може.

    Для отримання нового освядченя не потрібно анулювати попереднє ….

    Evgeniy
    Evgeniy
    Відповідь для  Bogdan
    1 місяць назад

    дякую, виникла така ситуація, то ви мене втішили)

    Serhii
    Serhii
    2 місяців назад

    Віза після біометрії Працював офіційно по біометрії 2.5 місяця літом.Освядчення було зроблено на цілих 90 днів,з яких я пробув з 75днів.Чи зроблять візу так як має бути мінімально 91 день.Незнаю чи подало моє агенство в ужонд праці що я відбув не весь термін 90 днів.

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Serhii
    2 місяців назад

    Вам все одно можна зараз замовити запрошення і подаватися на візу, поки консульський, поки черга подачі і отримання, то вже і новий рік і все стерто і на коня Козак, як то кажуть за новими нагородами, початок кожного нового року, без віз залишається позаду, в новий рік з чистою програмою

    Rufik
    Rufik
    Відповідь для  Covidlo
    2 місяців назад

    новий рік єсле шо нічого не стирає не вводьте людей в заблудження

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Rufik
    2 місяців назад

    У мене товариш так їздив, біометрія не в облік. Зроблять, повір зараз такі чергу що мама не горюй, в наступному році виїдеш скоріше за все, в цьому не доведеться париться. І офіційно не 90 днів, а на зразок 87 йде за фактом

    Serhii
    Serhii
    Відповідь для  Covidlo
    2 місяців назад

    Дякую за відповідь,за черги знаю.Агенція просто що робе візу ,каже шо ужонд може дати запрошення на менше чим 91 день якщо мене не зняли раніше коли уїхав з праці.І візу в такому випадку не відкриють

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Serhii
    2 місяців назад

    Так вони правильно кажуть

    Serhii
    Serhii
    Відповідь для  Covidlo
    2 місяців назад

    я якось можу перевірити сам чи мене зняли раніше.Наприклад зателефонувати в ужонд праці.Кантора каже шо зняла,но я не сильно їм довіряю

    Уляна
    Уляна
    3 місяців назад

    Доброго дня) скажіть будь ласка чи повинні бути печатки на запрошенні ?

    Уляна
    Уляна
    Відповідь для  Константин - визовый специалист
    3 місяців назад

    А на кордоні не буде жодних проблем

    Марина
    Марина
    3 місяців назад

    Для поїздки в Польщу знадобилася національна віза на запрошення на пів року. Відразу звернувся в компанію Візія, все оформили вчасно і без зайвих проблем. Спасибо большое, це вже не перше моє співробітництво з даною компанією і як завжди все на вищому рівні.

    Наталія
    Наталія
    4 місяців назад

    Довго сумнівалася і вагалася, чи варто їхати в Польщу, щоб поправити своє матеріальне становище. Поступово дізнавалася, які потрібно зібрати документи, щоб пустили туди на заробітки. Найбільше запитань викликало Освядчення, так як їхати збиралася в повну невідомість. Вирішила не ризикувати і подзвонила в візію. Хлопці зробили мені запрошення на 180 днів без прив’язки до роботодавця. За ціною вийшло щось близько 2 тисяч. Освядчення спрацювало — в Польщі працевлаштувалася без проблем.

    0-02-0a-e28f73dac0ff28f9ff3b961afd4f040a92a0c8bb899802cd58913193a86db9a7_d38d12a1.jpg
    Анонім
    Анонім
    4 місяців назад

    Доброго дня як можна проїхати в Польщу коли тобі 17 з половиною років?

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Константин - визовый специалист
    2 місяців назад

    Ні, на роботу можна їхати з 16 років але має бути нотаріальний дозвіл від батьків на самостійний виїзд за кордон.

    Наталія
    Наталія
    4 місяців назад

    Багато сусідів і знайомі регулярно їздять до Польщі на заробітки і давно мені радили наслідувати їхній приклад. Я дуже смутно уявляла собі, як треба оформляти запрошення на півроку і скільки за нього доведеться заплатити. Перше, що спало на думку — це пошукати відповідь в Інтернеті, де і знайшла сайт Візії. Довго спілкувалася з ними по телефону, задала сотні півтори питань, в результаті благополучно купила це горезвісне Освядченіе і поїхала. Кому треба в Польщу за грошима — рекомендую менеджера Юлію.

    0-02-0a-4c4327711cde48b36267b8697ff66ce7a3e2cdb51cb697c4de63e43db3b7d462_53cbaf2b.jpg
    Роман
    Роман
    5 місяців назад

    Доброго дня, чи можна по біометричному паспорті і робочому запрошенні їхати на роботу в Польщу, чи потрібно робити візу?

    Віктор
    Віктор
    6 місяців назад

    Добрий день! На моєму піврічному запрошенні з обох сторін немає жодної печатки. Таке може бути?

    Ірина
    Ірина
    6 місяців назад

    Доброго дня, мені зробили запрошення, але воно в Польщі. Мені тільки надіслали електронний варіант. Можна її роздрукувати на кольоровому принтері і так поїхати на роботу сезону по біометрії? Коли оригінал знаходиться у Польщі. Чи пропустять на кордоні? Дякую

    Олександр
    Олександр
    6 місяців назад

    Доброго дня!
    Мені прийшло запрошення з синіми печатями,в мене питання,а хіба таке може бути?
    А в друга на сезонному, зі зворотної сторони, одна печать синя а кругла чорна…
    Взагалі їх хоть приймуть?!

    Юля - Визовый специалист
    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Олександр
    6 місяців назад

    Добрий день! Якщо є кольорова печатка Ужонді праці, то воно там зареєстровано, все нормально.

    Сергій
    Сергій
    7 місяців назад

    Візу отримав, все відмінно, дякую за роботу все було якісно, ​​рекомендую до співпраці

    Виза в Польшу.jpg
    Валентин
    Валентин
    7 місяців назад

    Дякую за запрошення отримав швидко, всім раджу

    0-02-0a-98dae81dd5ecab5657ad0ddcbfa5307ebe1a4575ef1eb153a1bc93fe4ff75a07_7cc947d.jpg
    Каміла
    Каміла
    7 місяців назад

    Скажіть чи можна роздрукувати запрошення з email,чи буде воно дійсне?

    Юля - Визовый специалист
    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Каміла
    7 місяців назад

    Ні, запрошення без реєстрації в Ужонді праці не дійсне, тільки оригінал з червоними печатками Ужонді праці.

    Валентин
    Валентин
    7 місяців назад

    На сьогоднішній день візовий центер в Тернополі працює, якщо так то який графік подачі документів і чи є сенс найближчими днями оплачувати візовий збір?

    Лена
    Лена
    8 місяців назад

    Доброго дня.
    Скільки буде коштувати освідчення на сезону роботу на 3 місяці?, потрібно, щоб представити на кордоні разом з біопаспортом.

    Оксана
    Оксана
    8 місяців назад

    Дякую за роботу, купила запрошення на пів року, прийшло за 10 днів на руки, роботою довольна !!

    Ирина
    Ирина
    8 місяців назад

    Добрий день, мені зробили запрошення робочої візи на ньому немає печатки,але в верхньому кутку є шрих код. Запрошення видане з 05.06.2020-02.09.2020 ; 02.12.2020-01.03.2021чи може бути відмова?

    Ірина
    Ірина
    8 місяців назад

    Якщо я мала освядчення з 05.06.19 до 01.12.19 то коли я можу зробити собі нове запрошення?

    Богдана
    Богдана
    8 місяців назад

    Доброго дня! Яка вартість запрошення на піврічну робочу візу?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Богдана
    8 місяців назад

    Доброго дня. 2300 грн піврічне запрошення. 3000 грн весь пакет документів

    Ася
    Ася
    9 місяців назад

    Добрий вечір) робите зараз запрошення?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ася
    9 місяців назад

    Так, готуємо

    Камілла
    Камілла
    9 місяців назад

    Доброго дня!Маю таке питання.Зараз знаходжуся в Польщі.Закінчується річна віза.Дістала освядчення на півроку,але зараз можливості немає виїхати відкрити візу.Працювати легально можу,чи не буде депорту потім чи штрафу при проходженні кордону,якщо я остануся до кінця терміну освядчення?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Камілла
    9 місяців назад

    В зв’язку із карантином можна залишатись

    Марія
    Марія
    9 місяців назад

    Доброго вечора. Маю запрошення дійсне з 1 травня 2020…на візу не встигла подати… Якщо візові будуть ще закриті, чи зможу по тому запрошенні після 1травня подати на візу?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Марія
    9 місяців назад

    Якщо роботодавець його не анулює, то звісно так

    Сергій
    Сергій
    9 місяців назад

    Був у Польші по безвізу і подав на карту побиту,безвіз закінчився 04.12.2019,чекав на карту до 21.03.20 і був вимушений виїхати до України,чи можу я зараз подати на візу??

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Сергій
    9 місяців назад

    Зараз карантин. На візу немає подач, візові центри і консульства не працюють.

    Уляна
    Уляна
    10 місяців назад

    Чи можна отримати два запрошення на роботу від різних роботодавців?

    Ксения
    Ксения
    10 місяців назад

    Якщо річне запрошення з 01.05.2020, а подавати документи на візу за 1,5 місяці, то відкривають з цієї ж дати?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ксения
    10 місяців назад

    Так, вірно.