Віза / Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)
Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)
4.9/5 - (61 голос)

Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)

Запрошення на півроку дає право іноземцю працювати на території Польщі протягом 180 днів . Після цього він зобов’язаний повернутися в Україну. За таким запрошенням зазвичай їздять вперше, щоб зрозуміти, чи підходять умови роботи і сам роботодавець.

Де можна взяти запрошення на півроку

Існує два шляхи отримання запрошення: від майбутнього роботодавця або у посередника.

Видачу та оформлення запрошення ініціює роботодавець. Тому, якщо ви вже визначилися з місцем роботи, запитайте даний документ за місцем вашої майбутньої роботи. Саме на підставі цього запрошення вам і буде видана робоча віза.

Запрошення в Польщу

Якщо ви не визначилися з місцем роботи, отримати запрошення можна в нашій фірмі . На відміну від попереднього варіанту, у нас немає прив’язки до роботодавця . Наш польський роботодавець згоден, що Ви не будете працювати в нього, при необхідності він підтвердить що Ви їдете до нього і він чекає на Вас. Будьте уважні, звертайтеся до професіоналів, щоб не натрапити на дилетантів чи шахраїв. Адже вам можуть надати фальшиве запрошення. У підсумку, це може привести до того, що у і візі вам буде відмовлено, і зіпсовано візову історію.

Запрошення на півроку чи можна купити?

Робоча віза в Польщу компанія "Візія"Робоча віза в Польщу компанія «Візія»

Запрошення можна придбати, це не заборонено. По приїзду на інше місце роботи новий роботодавець просто оформить нове запрошення, ось Ви і переоформлені на нове місце роботи, віза залишається дійсною, її переоформляти не має потреби. Роботодавцю набагато зручніше, щоб Ви вже приїхали з готовою візою, а він просто переоформить запрошення.

Наша компанія пропонує придбати запрошення на півроку до Польщі у нас , ми оформляємо не тільки піврічні візи, а й візи на рік і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Запрошення на півроку Запрошення на півроку, терміново Запрошення на 9 місяців (Сезонна віза) Запрошення на рік
2300 грн 135 200 € 300 €

Запрошення від реальних фірм з Польщі! Без прив’язки до роботодавця, тобто, якщо ви не приїдете до нашого роботодавця, він не буде подавати вас в розшук, у вас з цим не буде проблем.

Залиште заявку прямо зараз

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант запрошення

  Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами .

  lifecell    +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS        +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar  +38(067)726-52-34 (Viber)

  kyivstar +38(098)786-79-18

  Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

  Залиште номер телефона і ми зателефонуємо

  Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонді. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати на будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.

  Зразок запрошення, сторінка 1

   Запрошення на півроку Зразок запрошення, сторінка 2

   Запрошення на півроку

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант запрошення

   Електронне запрошення

   Для отримання візи, Вам може бути видано не лише запрошення з мокрими печатками, а й електронне запрошення. Таке запрошення зараз дуже популярно, так як його не потрібно передавати в Україну для відкриття візи, а можна отримати на емейл, вайбер і просто роздрукувати. Такий процес істотно спрощує роль роботодавцю.

   Основна відмінність електронного запрошення від запрошення з мокрими печатками в тому що на електронному запрошенні немає взагалі ніяких печаток і штампів, на ньому тільки червоним шрифтом зазначено що запрошення є електронним.

   Якщо Вам запрошення надіслав роботодавець відскановане і на скане є друку, значить Вам потрібно отримати оригінал, з таким сканом візу не відкриють.

   Зразок електронного запрошення

   Електронне запрошення до Польщі

   Сторінка 2

   Електронне запрошення до Польщі 2

   Запрошення на півроку — як перевірити запрошення

   Перед тим, як віддавати запрошення до Візового центру, перевірте правильність його оформлення. Отже, на що слід звернути увагу перш за все:

   • Зовнішній вигляд. Переконайтеся в тому, що отриманий документ відповідає бланку встановленого законом зразка.
   • Дані працівника. Всі ваші дані повинні бути прописані в точній відповідності з паспортом. Жодних неточностей або помилок не допускається.
   • Телефон роботодавця. Запрошення — це офіційний документ від роботодавця, який надає вам роботу. І ця інформація може бути перевірена консульством при наданні вам візи чи на кордоні стражем граничним. Тому, не полінуйтеся і зателефонуйте за вказаним номером, адже має бути реальним і працюючим.
   • Умови роботи. У запрошенні прописуються ті умови роботи, про які ви домовлялися з роботодавцем.
   • Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, чи не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.

   Запрошення на півроку

   Якщо при перевірці були виявлені помилки, це не можна ігнорувати. Не важливо, навмисно була подана неправдива інформація або це технічна неточність. Це може стати причиною відмови у видачі візи. Тому, як тільки ви виявили помилку, зверніться до роботодавця з проханням зробити нове запрошення. Також допускається лише 3 помилки у прізвищі та імені.

   Скільки оформляється запрошення?

   В середньому, оформлення запрошення складає 14 днів . Але це лише середньостатистична цифра. Адже все залежить від роботодавця, наскільки повну інформацію він подасть. Також необхідно час на пересилку документів з Польщі в Україну. Тому, не відкладайте оформлення запрошення в довгий ящик і подбайте про це заздалегідь. В умовах пандемії дозволені до подачі роздруковані запрошення з електронним підписом. Їх висилають працівнику на електронну пошту чи вайбер.

   Скільки діє запрошення на півроку?

   Запрошення на півроку

   Запрошення на півроку або Oświadczenie дійсно протягом 180 днів і використовувати ви його повинні протягом року. Дану інформацію ви можете побачити в самому документі.

   Якщо запрошення анулювали

   Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення. Якщо ви вже прибули до Польщі і з’ясували це, найкращим варіантом буде —  знайти нового роботодавця і оформити через нього нове запрошення . Робочу візу при цьому переробляти не потрібно, вона залишається дійсною.

   З цією статтею також цікавляться:

   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) Страховка для візи в Польщу Сезонна віза на 9 місяців до Польщі

   Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Скільки робиться запрошення в Польщу?

   ✅ Є 2 варіанти оформлення запрошень, термінове за 7-10 днів і не термінове за 14-20 днів.

   ⏩ Скільки коштує запрошення в Польщу?

   ✅ Піврічне запрошення коштує 2300 грн на даний момент, так само є варіант оформити запрошення на рік і 9 місяців, вартість таких запрошень уточніть у менеджера.

   ⏩ Хто може зробити запрошення в Польщу?

   ✅ Запрошення оформляється тільки в Польщі роботодавцем, з Польщі роботодавець передає запрошення працівникові або візової агенції і лише після цього можна подавати на візу.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення в Польщу?

   ✅ Перевірити запрошення на оригінальність можна за NIP номером або REGON номером, який вказаний у запрошенні. АЛЕ зверніть увагу, що це тільки перевірка фірми, існує така фірма в базі чи ні, перевірити конкретно ваше запрошення діє воно або анульовано на жаль неможливо, такої бази немає у відкритому доступі.

   ⏩ Скільки часу робиться віза в Польщу?

   ✅ На це питання однозначно відповісти неможливо, тому що подача документів йде за місцем прописки, а очередя в візовий центр можуть бути різні, від 1 тижня до місяця. Після подачі документів строк розгляду становить 7-10 робочих дня.

   ⏩ Які документи потрібні для отримання запрошення?

   ✅ Тільки закордонний паспорт, запрошення можна оформити на біометричний і звичайний закордонний паспорт.

   ⏩ Що таке Освядчення?

   ✅ Це звичайне піврічне запрошення в Польщу для роботи, візу за таким запрошенням ще називають національною візою.

   ⏩ Скільки днів йде запрошення з Польщі в Україну?

   ✅ Якщо пересилання поштою, термін доставки 10-14 днів, в основному відправка відбувається автобусом, доставка 1-2 діб.

   ⏩ Скільки часу діє запрошення на візу?

   ✅ Запрошення може анулювати роботодавець в будь-який момент і воно перестане діяти, потрібно просити роботодавця що б він цього не робив. Так само по піврічному запрошення не можна подати на візу якщо пройшло вже 3 місяці з дати дії запрошення.

   ⏩ Скільки чекати документи з Візового центру?

   ✅ Після подачі документів на візу термін розгляду 7-10 днів, доставка паспорта з візою кур'єром займає 4-8 дні, рекомендуємо не замовляти доставку, забрати паспорт самостійно.

   ⏩ Скільки чекати після оплати візового збору?

   ✅ Після оплати збору оператор передзвонить і призначить дату подачі документів через 1-2 дня.

   ⏩ Де можна відкрити візу в Польщу?

   ✅ На візу можете подати у візовому центрі або в консульстві Польщі, подача документів відбувається лише за попередньою реєстрацією.

   ⏩ Скільки коштує польське запрошення?

   ✅ Запрошення на пів року до Польщі коштує 2300 грн.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення до Польщі?

   ✅ Звертайте увагу на печатки організації і ужонда праці, подивіться зразок запрошення на нашому сайті і порівняйте зі своїм запрошенням. Замовляйте запрошення тільки в перевіреної організації, з активним сайтом, не замовляйте запрошення на дошках оголошень.

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант запрошення

    О программе Константин - визовый специалист

    Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

    Смотрите также

    Як зареєструватися в візовий центр Польщі

    Отримання візи в Польщу

    4.8/5 - (31 голос) Отримання візи в Польщу Для того, щоб поїхати на роботу в …

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    328 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Дмитро
    Дмитро
    10 днів назад

    Доброго дня! У мене помилка в дні народженні в запрошенні! Мені відкриють візу?

    Рома
    Рома
    Відповідь для  Дмитро
    9 днів назад

    Так, все буде добре

    Ольга
    Ольга
    15 днів назад

    В’їзд до Польщі
    Їду до Кракова на 5 днів (туризм). Сертифікат на короновак. Підкажіть-чи можна вколоти третю модерну або Пфайзер, щоб поляки пропустили без карантину?

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Ольга
    15 днів назад

    З короноваком будете сидіти обсервацію, її ЄС не визнає. А 3 не дасть результату. Або знову нові робити.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Ольга
    15 днів назад

    Будете сидіти обсервацію.

    Myron
    Myron
    15 днів назад

    ТУРИЗМ
    Їду до Польщі в четвер зроблено 2 дози faizer 14 днів пройшло можна показувати з телефону сертифікат? З Дії потрібно друкувати

    Руслан
    Руслан
    Відповідь для  Myron
    15 днів назад

    Про всяк випадок непогано мати і роздруковані сертифікати з QR кодом

    Pokergames
    Pokergames
    Відповідь для  Myron
    15 днів назад

    А що в Дії можна підтягнути сертифікат з qr кодом без цифрового підпису?

    Masha
    Masha
    15 днів назад

    Візовий Київ
    Хто знає скільки днів у візовому центрі з Києві проходить з дня здачі паспорта і до отримання з візою?

    Kos
    Kos
    Відповідь для  Masha
    15 днів назад

    Здали НП 17.09 отримав НП 10 березня.

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Masha
    15 днів назад

    Від 7 робочих днів

    Євген
    Євген
    Відповідь для  Masha
    15 днів назад

    Тільки отримав візу чекав 6 робочих днів. а взагалі у всіх по різному може бути

    Andrii
    Andrii
    15 днів назад

    НЕ ПРИЙНЯЛИ АДРЕСУ обсервації!
    Перетнули з дружиною сьогодні кордон.

    Польський прикордонник запитав ми вакциновані. Відповів: «Ні.»

    Пішов, поставив друку в паспорт, пройшли митний контроль і поїхали.

    На половині шляху згадали, що не дали номер телефону та адресу обсервації, щоб нас знайшли.

    У кого так було? Не знаємо, як повинні бути. Підкажіть, зі свого досвіду.

    Спасибі, бережіть себе

    zoyc
    zoyc
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    Ну все, свобода від обсервация!)) Везунчики
    Якщо серйозно, то телефонуйте в санепідем і питайте. А, може, вже обсервация скасували …
    Хоча …. хто його знає, може і пронести при виїзді

    Andrii
    Andrii
    Відповідь для  zoyc
    15 днів назад

    З одного боку, кльово, як би так було … З іншого боку — страшно

    Yurii
    Yurii
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    Якщо є бажання сидіти на обсервация встановіть програму kwarantanna domowa, там є телефон гір. лінії зрозумієте самі ….

    Denisky
    Denisky
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    При виїзді з країни все одно будуть перевіряти, щоб все було ок

    Roma
    Roma
    Відповідь для  zoyc
    15 днів назад

    У нас на карантинному житлі половини людей не було в списках поліції хо вони подавали цю адресу, вони їх запитували ті кажу типу ми хз НІ Тай все

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  zoyc
    15 днів назад

    НЕ скасували, тільки що перетинала кордон, у людей брали папірці з адресами

    Andrii
    Andrii
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    Передзвонив в санепідем!
    Страж ГРАНИЧНА таки забули ВЗЯТИ У НАС АДРЕСА обсервації, НАВІЩО В санепідем були здивовані, тому що нас не було в списку.
    Нас поставили все таки на карантин, і повідомила, ЯКБИ МИ проігнорували Б, нас ВСЕ ОДНО ИСКАЛИ б, тому що ми в’їхали І НА КОРДОНІ засвітилися!
    ВСІМ СПАСИБІ ЗА ВІДПОВІДІ!

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    У вас напевно був десь адрес, може в запрошенні, або папір яка з адресою, перегляду все поки, десь є адреса він його і записав, так не чого НЕ буває просто, тим більше у них.

    Denisky
    Denisky
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    Може вам навпаки пощастило

    Denisky
    Denisky
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    Цікаво, а що може бути, якщо не взяли адреса обсервації або відразу почав ігнорувати карантин працюючи? Були такі випадки?

    Unlx
    Unlx
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    Офіційно карантин ще ніхто не відміняв. Тому ви можете нарватися на неприємності. Невідомо що він там ввів в комп’ютер. Зателефонуйте на гарячу лінію міністерства охорони здоров’я там є російськомовні оператори. Може вам пощастило і він поставив галочку що ви «щеплені» а якщо ні то вам точно «п»

    Unlx
    Unlx
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    Все-таки цікаво чим закінчилася ваша історія

    Andrii
    Andrii
    Відповідь для  Unlx
    15 днів назад

    Ще не закінчилася. Сьогодні 1 день «спостереження»

    zoyc
    zoyc
    Відповідь для  Andrii
    15 днів назад

    Реально, переглянь всі документи Які давали прикордонники, може там десь є адреса і він її записав

    Alex
    Alex
    15 днів назад

    Віза
    Хто найближчим часом подавав доки на польську візу, який cейчас термін очікування візи після подачі?

    Vika
    Vika
    Відповідь для  Alex
    15 днів назад

    Подавала в м Житомир через Нову пошту … не чекала дзвінка з візового … оплатила збір і відправила … 10.09 … отримала паспорт з візою 27.09 Удачі!

    Alina
    Alina
    Відповідь для  Alex
    15 днів назад

    Сьогодні подавала документи Харків, сказали чекати +/- 10 днів

    Треед
    Треед
    Відповідь для  Alex
    15 днів назад

    Регламент 10 днів, все що вище — індивідуальні ситуації.

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Alex
    15 днів назад

    Від 7-12 днів Вінницький округ

    Аліна
    Аліна
    Відповідь для  Анатолій
    15 днів назад

    Ми чекаємо дзвінка вже 17 днів

    Alex
    Alex
    Відповідь для  Аліна
    15 днів назад

    Я три тижні чекав дзвінка

    Meter
    Meter
    15 днів назад

    Роботодавець не може зробити освядченіе
    Добрий час доби. Ситуація така. Приїхав до Польщі на роботу по безвізу, маючи піврічне освядченіем на руках (не питайте, чому відразу не зробив візу). Відпрацював 2 місяці і попросив в бюро, зробити мені воєводське запрошення. Вони ж мені відповіли тим, що не можуть зробити мені нове запрошення, поки я не відпрацюю 90 днів поспіль (по безвізу, як би не виходить) .Неужелі вони не можуть анулювати старе освядченіе і зробити нове? На карту теж не можуть податися. Хочу залишитися на цій роботі, і не хочу сидіти вдома три місяці. Як бути? Може хто підкаже?

    Elena
    Elena
    Відповідь для  Meter
    15 днів назад

    повна маячня. ваш роботодавець просто вас розводить. зезволеніе він може вам зробити не залежно від того скільки ви у нього працюєте. можна не працювати і попросити зезволеніе. за нього просто потрібно заплатити і потім приїхати працювати. деякі фірми просто взагалі людей за дурнів вважають. правильно робите, консультуйтеся і отримуйте нормальні відповіді

    Віктор Генерал29
    Віктор Генерал29
    Відповідь для  Meter
    15 днів назад

    Розвод. У воевуди НІ коридору. І вона перекриває коридор

    Meter
    Meter
    Відповідь для  Meter
    15 днів назад

    Дякую за розгорнуту відповідь!

    дерева
    дерева
    Відповідь для  Meter
    15 днів назад

    А після як приїдеш по візі, проси зезволеня, на 1-3 роки, зараз карту немає сенсу робити, якщо не плануєш далі жити в пл

    дерева
    дерева
    Відповідь для  Meter
    15 днів назад

    Згідно із законом ти можеш 180 днів в році працювати, далі коридор, відповідно, якщо у тебе запрошення на 180 днів з которих ти відпрацював по безвізу менше 90, а візу відкрили можна за умови якщо у тебе в освядченю не менше 91 дня, краще їхати зараз , ніж потім, чекати запрошення, і їхати знову по безвізу, і + чекати коридор 90 днів

    дерева
    дерева
    Відповідь для  Meter
    15 днів назад

    Не тягни до трьох місяців, а їдь вже в укр, і вважай дні в освядченю, що б било більше 91 дня, і відкривай візу, по дорозі можеш вакцинуватися, для простоти заходу.

    дерева
    дерева
    Відповідь для  Meter
    15 днів назад

    Потрібно відпрацювати три місяці на одній фірмі, після можна податися на карту.

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Meter
    15 днів назад

    Тут возитися не будуть, побачили і переконалися що Лох, на цьому кінець …

    Evgenii
    Evgenii
    1 місяць назад

    Виїзд за кордон
    Якщо громадянин Білорусі, з постійним дозволом на проживання, в Україні, хоче виїхати в Польщу, що потрібно для цього? Чи може він подати, ті ж документи, у візовому центрі, або ж потрібно що інше, підкажіть хто знає …. спасибі

    Віталій
    Віталій
    Відповідь для  Evgenii
    1 місяць назад

    Зайдіть на сайт vfs global, знайдіть там їх контакти і запитайте, точніше ніж там тут Вам навряд-чи підкажуть

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Evgenii
    1 місяць назад

    Наявність закордонного паспорта і ким видано?

    Сергій
    Сергій
    1 місяць назад

    Продовження роботи по біо
    В’їхав по біо на роботу.5чісла закінчуються 3міс.шеф зробив освядченіе на біо до нового року, і каже якнайдалі по ньому залишатися і не виїжджати .і так можна ?, Тому що є сумніви! Чи не буде Депорта коли буду виїжджати.

    Дайвінчік
    Дайвінчік
    Відповідь для  Сергій
    1 місяць назад

    У Вашому випадку тільки подача на карту, безвіз ніхто ніяк не продовжить

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Сергій
    1 місяць назад

    Термін безвіза не продовжується це діє тільки на візи. Для офіційного перебування після закінчення безвізових потрібно було вирушити на карту в період діючих днів. А детальну інформацію можете пошукати на gov.pl тут вказано на що продовжено термін дії але ні слова про безвізові

    Валерія
    Валерія
    Відповідь для  Сергій
    1 місяць назад

    Схема продовження по безвізу зараз не працює, хоча в кінці 2020 і початку 2021 можна було продовжитися. Зателефонуйте в страж граничний і уточніть, а то не всі роботодавці моніторять постійно зміни. Кожен день все змінюється, але на сьогодні безвіз не продовжують. Уточніть у компетентних, щоб не влетіти.

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Сергій
    1 місяць назад

    Якась схема є. Я в цьому році працював на агентство, де шеф продовжував перебування моїх колег по безвізу на термін за їхнім бажанням. Потім вони виїжджали і ніяких проблем не було.

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Володимир
    1 місяць назад

    Пов’язує тебе з босом

    Оксана
    Оксана
    1 місяць назад

    Електронне запрошення.
    Замовила запрошення на пів року.
    Чекала місяць. Почала дзвонити і мені на вайбер скинули електронне запрошення. Сказали розпічатати і у візовий. Таке питання, чи відкриють візу по цьому запрошенню. Там нема мокрої печатки, а тільки якийсь електронний підпис.

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Оксана
    1 місяць назад

    Візу відкриють.

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Оксана
    1 місяць назад

    відкриють

    Катерина
    Катерина
    Відповідь для  Оксана
    1 місяць назад

    Відкриють і на кордоні пропустять я теж по такому їхала

    Эльвира
    Эльвира
    2 місяців назад

    Добрый день, мне работодатель выдал приглашение ( освядчение) но на нем нету никаких печатей,а только сверху QR код и в конце написано что подтверждено електронной печатю и имя фамилия кем подтверждено,но это все в чернобелом формате, откроют ли мне визу с таким приглашением?

    Ольга
    Ольга
    2 місяців назад

    Освядченя
    Добрий день. Порадьте, будь ласка. Така ситуація: в’їхала в Польщу по Воєвудський візі, але працюю в іншій роботодавці по освядченю. Або після закінчення терміну дії освядченя (відпрацьованих 180 днів) я зможу залишитися працювати? Автоматично продовжується? А змінити працю можливо?

    Iina
    Iina
    Відповідь для  Ольга
    2 місяців назад

    У мене була така ж ситуація як і у вас, після освядченія я залишилася і ще працювала 3 місяці а віза ще тривала але я працювала в того- ж роботодавців, з приводу зміни роботи не знаю

    Ivan
    Ivan
    2 місяців назад

    Чи можливо попросити від Уженду своє старе запрошення / oświadczenie / umowę o pracę
    Привіт, чи можливо попросити своє старе запрошення / oświadczenie / umowę зі старої фірми на якій я працював?
    Справа в тому що, мені нужни ці документи, щоб отримати інший дозвіл на роботу
    Так як коли я закінчив працювати на фірмі старої, всі документи викинув у сміття, а зараз вони б мені стали в нагоді
    Звертатися до фірми цієї немає сенсу, вона банкрут
    З цього цікаво, чи можливо отримати такі документи старі, від уженду, і від якого
    Спасибі хто зрозумів

    Anna
    Anna
    Відповідь для  Ivan
    2 місяців назад

    Умова про працю можна запросить тільки в роботодавця, так як ці екземпляри лише для вас і для нього.
    А на рахунок освядченія, то не знаю, телефонуйте в ужонд, питайте.

    Anna
    Anna
    Відповідь для  Anna
    2 місяців назад

    Освядченіе видає повятового ужонд працю за місцем реєстрації підприємства (w powiatowym urzędzie pracy)

    Xena
    Xena
    Відповідь для  Ivan
    2 місяців назад

    Якщо ця фірма банкрут, але ще існує, то Ви можете у них попросити дублікат świadectwa pracy, якщо працювали по umowa o pracę

    La
    La
    2 місяців назад

    Oświadczenie
    Як має зараз виглядати, щоб перетнути кордон по безвізу? Далі без червоної печатки та підпису, з одним Куар кодом. Я зможу в’їхати по ньому, без проблем?
    І друге, якщо я поїду, але не на роботу на 1-2 місяці, чи будуть якісь непонятки при виїзді з Польщі? Дякуємо

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  La
    2 місяців назад

    ? -Це воно внизу

    Ist
    Ist
    Відповідь для  La
    2 місяців назад

    не буде

    Ігор
    Ігор
    Відповідь для  La
    2 місяців назад

    Ви можете перетнути кордон якщо є електронний підпис і кюар код., І можете не працювати і повернутися без проблем! Винятки бувають але дуже рідко …

    La
    La
    Відповідь для  Ігор
    2 місяців назад

    Дякуємо. Це в самому кінці написано, що документ пройшов кваліфікацію електронним підписом, але самого підпису немає. Це воно?

    Ігор
    Ігор
    Відповідь для  La
    2 місяців назад

    да

    Андріян
    Андріян
    3 місяців назад

    Доброго дня. Працюю водієм СЕ по ЄС від польких фірм третій рік. На першій фірмі все нібито було зрозуміло. Спочатку зробили освядчення потім воєвудське запрошення (по ньому я відпрацював рік). Коли влаштовувався на другу фірму(фірма А) відповідно (лише зараз я почав про це думати ) мені зробили освядчення з 24.06.20 до 3.10.20 по якому я відпрацював три місяця, а потім воєвудське по якому я відкрив візу D06 (відпрацював 3.5 місяці). Далі влаштувався на іншу фірму(фірма Б) , де мені зробили освядчення з 1.03.21 до 24.05.21. Там я відпрацював 7 тижнів по освядчення і 6 тижднів по новому воєвудському зезволєню виданому на рік і по старій візі D06 яку я оформив ще на основі зезволеня виданому від фірми А. На даний момент змінюю компанію (знаю, що зачастив зі зміною, але якось так сталось). Так ось маю таке питання, бо не можу розібратись і не знаю чого очікувати від нового працедавця. Так як перше освядчення було видане фірмою А 24.06.20, то ця дата вважається початком розрахункового року, а фірма Б видала до 24. 05. 21 так як на цю дату в мене закінчились робочі дні або термін освядчення? Мені потрібно чекати пів року для нового освядченя чині? І відповідно новий працедавець зможе мені зробити нове освядчення чи йому потрібно відразу оформляти воєвудське? На паред ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую за відповідь

    Dimitrov
    Dimitrov
    Відповідь для  Андріян
    3 місяців назад

    Доброго дня, можете робити піврічне запрошення на візу, все буде добре.

    Олена
    Олена
    3 місяців назад

    Доброго дня, брала запрошеня на пів року від роботодавця але такі не їздила до України щоб відкрити візу Скажіть що мені робити?

    Dimitrov
    Dimitrov
    Відповідь для  Олена
    3 місяців назад

    А що вам потрібно робити? Що ви хочите зробити?

    Артем
    Артем
    4 місяців назад

    Освядченіе
    Що означають 4 і 7 пункт запрошення в 4 одна дата а в 7 інша на 90 днів?

    Dimitrov
    Dimitrov
    Відповідь для  Артем
    3 місяців назад

    Це дати в запрошеннях, роботодавець точніше роскаже

    Паша
    Паша
    4 місяців назад

    Oświadczeniu o powierzeniu pracy-Що це таке?
    Доброго дня.
    Підскажіть будь ласка що це таке?

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Паша
    4 місяців назад

    Коридор напевно потрібно було прикріпити фото

    Olena
    Olena
    4 місяців назад

    Освядченіе
    Привіт, цікавить чи хто мав таку ситуацію: -віза до вересня цього року -освядченія було до 21.04 бо була зміна роботодавця за стан епідемії фірма не робила продовження освядченія, тому що вважали що не треба бо є стан пандемії. Тепер планую виїзд в Україну, і переживаю чи впустять мене знову в Польщу. Повертатися буду свідоцтвом про шлюб з поляком, то дає якісь привілеї? Або хтось стикався з подібною ситуацією?

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Olena
    4 місяців назад

    gov.pl вам на допомогу

    Liliia
    Liliia
    Відповідь для  Olena
    4 місяців назад

    Краще що ви могли б зробити це відправитися на карту побиту по возз’єднання … але якщо ви зараз збираєтеся їхати то повернутися до Польщі зможете хіба тільки теж із запрошенням

    Liliia
    Liliia
    4 місяців назад

    Подруга перетинатиме кордон з запрошенням після чого скоріш за все працювати на тій роботі не буде. Якщо їй скасують запрошення через те що вона не з’явилась до певного числа там, то вона виходить буде нелегально перебувати в Польщі , чи як?(по паспорті)

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Liliia
    4 місяців назад

    Звичайно легально.

    Сергей
    Сергей
    Відповідь для  Suspected
    4 місяців назад

    Їй потрібно буде зробити запрошення від тієї фірми де вона буде працювати.

    Liliia
    Liliia
    Відповідь для  Сергей
    4 місяців назад

    А на той час поки знайде іншу роботу?

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Liliia
    4 місяців назад

    все переробляється на новій рщботі.нема про що париться. 
     поки буде шукати нову роботу теж НІ нічого страшного … Тяу-Тяу

    Vova
    Vova
    Відповідь для  Covidlo
    4 місяців назад

    вона легально перетнула кордон, отож поки шукатиме роботу і буде робити нове запрошення все буде ок, це все легально

    Дима
    Дима
    4 місяців назад

    Якщо поляк зробив мені запрошення і відправив мені в електронному виді чи можу я роздрукувати його перетнути кордон?( Віза відкрита)

    Николай
    Николай
    Відповідь для  Дима
    4 місяців назад

    Легко.

    Дима
    Дима
    Відповідь для  Николай
    4 місяців назад

    Навіть якщо чорно біле запрошення? (З печаткою)

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Дима
    4 місяців назад

    Так, можете! І можете так-само подавати на візу.

    On
    On
    5 місяців назад

    Oświadczenie
    Привіт
    22 травня закінчується освядчення
    Чи воно продовжується автоматично до кінця пандемії?
    Потрібно робити воєводу щоб далі легально працювати?

    Чув що якщо після освядчення від того ж роботодавця подати на воєводу то можна далі легально працювати (і тоді коли чекаєш воєводу)

    Just
    Just
    Відповідь для  On
    5 місяців назад

    Якщо ще є невикористані дні по візі, то можете працювати, звичайно, якщо роботодавець продовжить з вами співпраця. У разі відсутності таких днів, то треба відкривати карту побуту або працювати по Безвізу, якщо є ще безвізові дня. В іншому випадку — потрібно відкрити візу нову

    Tatka
    Tatka
    Відповідь для  On
    5 місяців назад

    Запитуйте у Роботодавця, мої мені НЕ продовжили візу, а запропонували щоб працювати по безвізу

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Tatka
    5 місяців назад

    порушення

    Ist
    Ist
    Відповідь для  On
    5 місяців назад

    Триває. Ви по візі?

    On
    On
    Відповідь для  Ist
    5 місяців назад

    У мене була карта але я змінив роботодавця

    Konstantin
    Konstantin
    5 місяців назад

    Запрошення до праці коридор
    Вітаю, підкажіть закінчується віза річна, відкривав по Воєвудський запрошення. Хочу поїхати в Україну з визволення на пів року відкрити візу і приїхати назад. Можна так чи какойто коридор є або ще що то? До воевуди був в Польщі пів року потім на Країні пів року з за корони, по біометрії НЕ в’їжджав не разу. Зараз вже рік по Воєвудський. Дякую

    Ганна
    Ганна
    Відповідь для  Konstantin
    5 місяців назад

    Коридору немає між цими видами дозволів на роботу

    Viktor General29
    Viktor General29
    Відповідь для  Konstantin
    5 місяців назад

    Якщо ви працювали в по воевуді у того роботодавця хто його вам видав то все ОК. А якщо ви працювали в інший означає вам виробили освячення на 180 днів то може бути коридор

    Artur
    Artur
    6 місяців назад

    продовження перебування
    Добрий день. Працював по Воєвудський запрошення, закінчилося в лютому, зробили нове освядчення, щоб міг далі працювати в рахунок безвізових днів. До кінця травня. Потрапляю чи під закон про продовження перебування через Пандемію щоб ще довше залишитися?

    Галина
    Галина
    Відповідь для  Artur
    6 місяців назад

    За ідеєю, то безвіз не повинен бути використаний, то ви по воевуде працювали

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Artur
    6 місяців назад

    По воевуді так, по безвізу ні.

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Artur
    6 місяців назад

    Для безвіза даний закон недійсний

    Володимир
    Володимир
    6 місяців назад

    Біометрія
    Можна їхати в Польщу по біо із запрошенням? Пустять чи ні?

    Стасон
    Стасон
    Відповідь для  Володимир
    6 місяців назад

    пустять

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Стасон
    6 місяців назад

    дякую

    Людмила
    Людмила
    Відповідь для  Володимир
    6 місяців назад

    так

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Людмила
    6 місяців назад

    дякую

    Тетяна
    Тетяна
    6 місяців назад

    Доброго дня. Хто скільки чекав на піврічне робоче запрошення у 2021 році?

    Едуард
    Едуард
    6 місяців назад

    запрошення
    Всім привіт, тільки отримав запрошення на роботу 180/360
    Оригінал там є електронний підпис і мокрі печатки
    Це нормально?

    Sergei
    Sergei
    Відповідь для  Едуард
    6 місяців назад

    Дивлячись що написано на печатках і яким вони кольором

    Bloody
    Bloody
    Відповідь для  Едуард
    6 місяців назад

    Ні це ненормально .. сходи до лікаря

    Едуард
    Едуард
    Відповідь для  Bloody
    6 місяців назад

    Я серйозно взагалі то питаю, жартувати йди в іншому місці

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Едуард
    6 місяців назад

    так а що тебе так бентежить в твоєму запрошенні?
    скрін в тему закинь, будемо розбиратися, що робити далі

    Тетяна
    Тетяна
    6 місяців назад

    Доброго дня. Хтось може підказати, чи справді зараз теж є затримки в ужендах щодо видачі робочих запрошень? Просто замовила запрошення ще на початку березня і на мої питання фірма відповідає, що скоро отримаю.

    Людина
    Людина
    6 місяців назад

    Воевуда і освядчення.
    Привіт хлопців. Шукав інформацію на тут в темах, але в цьому достаток мало що знайдеш.

    Такий ось питання: закінчилася піврічна віза, зараз працюю по щиту і чекаю воевуду. Хочу коли отримаю воевуду, приїхати на 3 місяці в Україні, відкрити річну візу. По приїзду назад до Польщі, відпрацювати залишилися 3 місяці на роботі по якій віза, а потім вже по освядченню міняти роботу. За ідеєю же коридор по ній Пройде? Освядчення буде на 6 місяців? Або тільки на 3 місяці?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    6 місяців назад

    Виїхавши, повернувшись в Укр і знову заїхавши на рік назад буде інша віза. Воевудой вийде збити коридор піврічної візи.

    Людина
    Людина
    Відповідь для  Ist
    6 місяців назад

    виходить, роботу можна відразу міняти, але на 6 місяців?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    6 місяців назад

    Зезволеня воевуди дає можливість працювати рік, відкривши візу по ньому.

    Людина
    Людина
    Відповідь для  Ist
    6 місяців назад

    Так, я знаю, але міняти роботу по ній проблематично. Тому і цікавлюся, коли до відкритої візи на рік я зможу поміняти роботу за звичайним освядченню.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    6 місяців назад

    Не особливо проблематично. Але нюанси є. Коридор півроку чекати Вам.

    Міша
    Міша
    7 місяців назад

    Страховка
    Доброго дня.. хто закордоном на своїм авто відпишіть. де дешева Зелена Карта? і ще якщо їдеш на півроку то треба обовязково брати піврічну? чи якось можна це обійти

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    7 місяців назад

    Якщо там на фурі їздить, то не має потреби. А як назад їде я знову йому на 15 днів чи місяць купую

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    7 місяців назад

    Але бере чоловік на 15 днів

    Міша
    Міша
    Відповідь для  Ірина
    7 місяців назад

    Ще раз уточніть будь ласка.. чого на 15 днів чоловік бере?

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    7 місяців назад

    Бо йому авто треба фактично на 2-3 дні після перетину кордону. Далі він уже по роботі їздить на фурі від фірми. Якби він працював би що кожного дня катався на цій легковій, то брав би на більший термін відповідно до потреби.

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Ірина
    7 місяців назад

    Якщо ви кожного дня будете їздити то є сенс на півроку брати

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    7 місяців назад

    Беремо в першій страховій, бо там знайомі