Віза / Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)
Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)

Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)

Запрошення на півроку дає право іноземцю працювати на території Польщі протягом 180 днів . Після цього він зобов’язаний повернутися в Україну. За таким запрошенням зазвичай їздять вперше, щоб зрозуміти, чи підходять умови роботи і сам роботодавець.

Де можна взяти запрошення на півроку

Існує два шляхи отримання запрошення: від майбутнього роботодавця або у посередника.

Видачу та оформлення запрошення ініціює роботодавець. Тому, якщо ви вже визначилися з місцем роботи, запитайте даний документ за місцем вашої майбутньої роботи. Саме на підставі цього запрошення вам і буде видана робоча віза.

Запрошення в Польщу

Якщо ви не визначилися з місцем роботи, отримати запрошення можна в нашій фірмі . На відміну від попереднього варіанту, у нас немає прив’язки до роботодавця . Наш польський роботодавець згоден, що Ви не будете працювати в нього, при необхідності він підтвердить що Ви їдете до нього і він чекає на Вас. Будьте уважні, звертайтеся до професіоналів, щоб не натрапити на дилетантів чи шахраїв. Адже вам можуть надати фальшиве запрошення. У підсумку, це може привести до того, що у і візі вам буде відмовлено, і зіпсовано візову історію.

Запрошення на півроку чи можна купити?

Запрошення можна придбати, це не заборонено. По приїзду на інше місце роботи новий роботодавець просто оформить нове запрошення, ось Ви і переоформлені на нове місце роботи, віза залишається дійсною, її переоформляти не має потреби. Роботодавцю набагато зручніше, щоб Ви вже приїхали з готовою візою, а він просто переоформить запрошення.

Наша компанія пропонує придбати запрошення на півроку до Польщі у нас , ми оформляємо не тільки піврічні візи, а й візи на рік і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Запрошення на півроку Запрошення на півроку, терміново Запрошення на 9 місяців (Сезонна віза) Запрошення на рік
2300 грн 135 200 € 300 €

Запрошення від реальних фірм з Польщі! Без прив’язки до роботодавця, тобто, якщо ви не приїдете до нашого роботодавця, він не буде подавати вас в розшук, у вас з цим не буде проблем.

Залиште заявку прямо зараз

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант запрошення

  Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами .

  lifecell    +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS        +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar  +38(067)726-52-34 (Viber)

  kyivstar +38(098)786-79-18

  Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

  Залиште номер телефона і ми зателефонуємо

  Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонді. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати на будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.

  Зразок запрошення, сторінка 1

   Запрошення на півроку Зразок запрошення, сторінка 2

   Запрошення на півроку

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант запрошення

   Електронне запрошення

   Для отримання візи, Вам може бути видано не лише запрошення з мокрими печатками, а й електронне запрошення. Таке запрошення зараз дуже популярно, так як його не потрібно передавати в Україну для відкриття візи, а можна отримати на емейл, вайбер і просто роздрукувати. Такий процес істотно спрощує роль роботодавцю.

   Основна відмінність електронного запрошення від запрошення з мокрими печатками в тому що на електронному запрошенні немає взагалі ніяких печаток і штампів, на ньому тільки червоним шрифтом зазначено що запрошення є електронним.

   Якщо Вам запрошення надіслав роботодавець відскановане і на скане є друку, значить Вам потрібно отримати оригінал, з таким сканом візу не відкриють.

   Зразок електронного запрошення

   Електронне запрошення до Польщі

   Сторінка 2

   Електронне запрошення до Польщі 2

   Запрошення на півроку — як перевірити запрошення

   Перед тим, як віддавати запрошення до Візового центру, перевірте правильність його оформлення. Отже, на що слід звернути увагу перш за все:

   • Зовнішній вигляд. Переконайтеся в тому, що отриманий документ відповідає бланку встановленого законом зразка.
   • Дані працівника. Всі ваші дані повинні бути прописані в точній відповідності з паспортом. Жодних неточностей або помилок не допускається.
   • Телефон роботодавця. Запрошення — це офіційний документ від роботодавця, який надає вам роботу. І ця інформація може бути перевірена консульством при наданні вам візи чи на кордоні стражем граничним. Тому, не полінуйтеся і зателефонуйте за вказаним номером, адже має бути реальним і працюючим.
   • Умови роботи. У запрошенні прописуються ті умови роботи, про які ви домовлялися з роботодавцем.
   • Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, чи не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.

   Запрошення на півроку

   Якщо при перевірці були виявлені помилки, це не можна ігнорувати. Не важливо, навмисно була подана неправдива інформація або це технічна неточність. Це може стати причиною відмови у видачі візи. Тому, як тільки ви виявили помилку, зверніться до роботодавця з проханням зробити нове запрошення. Також допускається лише 3 помилки у прізвищі та імені.

   Скільки оформляється запрошення?

   В середньому, оформлення запрошення складає 14 днів . Але це лише середньостатистична цифра. Адже все залежить від роботодавця, наскільки повну інформацію він подасть. Також необхідно час на пересилку документів з Польщі в Україну. Тому, не відкладайте оформлення запрошення в довгий ящик і подбайте про це заздалегідь. В умовах пандемії дозволені до подачі роздруковані запрошення з електронним підписом. Їх висилають працівнику на електронну пошту чи вайбер.

   Скільки діє запрошення на півроку?

   Запрошення на півроку

   Запрошення на півроку або Oświadczenie дійсно протягом 180 днів і використовувати ви його повинні протягом року. Дану інформацію ви можете побачити в самому документі.

   Якщо запрошення анулювали

   Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення. Якщо ви вже прибули до Польщі і з’ясували це, найкращим варіантом буде —  знайти нового роботодавця і оформити через нього нове запрошення . Робочу візу при цьому переробляти не потрібно, вона залишається дійсною.

   З цією статтею також цікавляться:

   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) Страховка для візи в Польщу Сезонна віза на 9 місяців до Польщі

   Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Скільки робиться запрошення в Польщу?

   ✅ Є 2 варіанти оформлення запрошень, термінове за 7-10 днів і не термінове за 14-20 днів.

   ⏩ Скільки коштує запрошення в Польщу?

   ✅ Піврічне запрошення коштує 2300 грн на даний момент, так само є варіант оформити запрошення на рік і 9 місяців, вартість таких запрошень уточніть у менеджера.

   ⏩ Хто може зробити запрошення в Польщу?

   ✅ Запрошення оформляється тільки в Польщі роботодавцем, з Польщі роботодавець передає запрошення працівникові або візової агенції і лише після цього можна подавати на візу.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення в Польщу?

   ✅ Перевірити запрошення на оригінальність можна за NIP номером або REGON номером, який вказаний у запрошенні. АЛЕ зверніть увагу, що це тільки перевірка фірми, існує така фірма в базі чи ні, перевірити конкретно ваше запрошення діє воно або анульовано на жаль неможливо, такої бази немає у відкритому доступі.

   ⏩ Скільки часу робиться віза в Польщу?

   ✅ На це питання однозначно відповісти неможливо, тому що подача документів йде за місцем прописки, а очередя в візовий центр можуть бути різні, від 1 тижня до місяця. Після подачі документів строк розгляду становить 7-10 робочих дня.

   ⏩ Які документи потрібні для отримання запрошення?

   ✅ Тільки закордонний паспорт, запрошення можна оформити на біометричний і звичайний закордонний паспорт.

   ⏩ Що таке Освядчення?

   ✅ Це звичайне піврічне запрошення в Польщу для роботи, візу за таким запрошенням ще називають національною візою.

   ⏩ Скільки днів йде запрошення з Польщі в Україну?

   ✅ Якщо пересилання поштою, термін доставки 10-14 днів, в основному відправка відбувається автобусом, доставка 1-2 діб.

   ⏩ Скільки часу діє запрошення на візу?

   ✅ Запрошення може анулювати роботодавець в будь-який момент і воно перестане діяти, потрібно просити роботодавця що б він цього не робив. Так само по піврічному запрошення не можна подати на візу якщо пройшло вже 3 місяці з дати дії запрошення.

   ⏩ Скільки чекати документи з Візового центру?

   ✅ Після подачі документів на візу термін розгляду 7-10 днів, доставка паспорта з візою кур'єром займає 4-8 дні, рекомендуємо не замовляти доставку, забрати паспорт самостійно.

   ⏩ Скільки чекати після оплати візового збору?

   ✅ Після оплати збору оператор передзвонить і призначить дату подачі документів через 1-2 дня.

   ⏩ Де можна відкрити візу в Польщу?

   ✅ На візу можете подати у візовому центрі або в консульстві Польщі, подача документів відбувається лише за попередньою реєстрацією.

   ⏩ Скільки коштує польське запрошення?

   ✅ Запрошення на пів року до Польщі коштує 2300 грн.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення до Польщі?

   ✅ Звертайте увагу на печатки організації і ужонда праці, подивіться зразок запрошення на нашому сайті і порівняйте зі своїм запрошенням. Замовляйте запрошення тільки в перевіреної організації, з активним сайтом, не замовляйте запрошення на дошках оголошень.

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант запрошення

    О программе Константин - визовый специалист

    Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

    Смотрите также

    Як зареєструватися в візовий центр Польщі

    Отримання візи в Польщу

    5 / 5 ( 4 голоса ) Отримання візи в Польщу Для того, щоб поїхати …

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    259 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Андріян
    Андріян
    11 днів назад

    Доброго дня. Працюю водієм СЕ по ЄС від польких фірм третій рік. На першій фірмі все нібито було зрозуміло. Спочатку зробили освядчення потім воєвудське запрошення (по ньому я відпрацював рік). Коли влаштовувався на другу фірму(фірма А) відповідно (лише зараз я почав про це думати ) мені зробили освядчення з 24.06.20 до 3.10.20 по якому я відпрацював три місяця, а потім воєвудське по якому я відкрив візу D06 (відпрацював 3.5 місяці). Далі влаштувався на іншу фірму(фірма Б) , де мені зробили освядчення з 1.03.21 до 24.05.21. Там я відпрацював 7 тижнів по освядчення і 6 тижднів по новому воєвудському зезволєню виданому на рік і по старій візі D06 яку я оформив ще на основі зезволеня виданому від фірми А. На даний момент змінюю компанію (знаю, що зачастив зі зміною, але якось так сталось). Так ось маю таке питання, бо не можу розібратись і не знаю чого очікувати від нового працедавця. Так як перше освядчення було видане фірмою А 24.06.20, то ця дата вважається початком розрахункового року, а фірма Б видала до 24. 05. 21 так як на цю дату в мене закінчились робочі дні або термін освядчення? Мені потрібно чекати пів року для нового освядченя чині? І відповідно новий працедавець зможе мені зробити нове освядчення чи йому потрібно відразу оформляти воєвудське? На паред ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую за відповідь

    Dimitrov
    Dimitrov
    Відповідь для  Андріян
    11 днів назад

    Доброго дня, можете робити піврічне запрошення на візу, все буде добре.

    Олена
    Олена
    15 днів назад

    Доброго дня, брала запрошеня на пів року від роботодавця але такі не їздила до України щоб відкрити візу Скажіть що мені робити?

    Dimitrov
    Dimitrov
    Відповідь для  Олена
    11 днів назад

    А що вам потрібно робити? Що ви хочите зробити?

    Артем
    Артем
    1 місяць назад

    Освядченіе
    Що означають 4 і 7 пункт запрошення в 4 одна дата а в 7 інша на 90 днів?

    Dimitrov
    Dimitrov
    Відповідь для  Артем
    11 днів назад

    Це дати в запрошеннях, роботодавець точніше роскаже

    Паша
    Паша
    1 місяць назад

    Oświadczeniu o powierzeniu pracy-Що це таке?
    Доброго дня.
    Підскажіть будь ласка що це таке?

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Паша
    1 місяць назад

    Коридор напевно потрібно було прикріпити фото

    Olena
    Olena
    1 місяць назад

    Освядченіе
    Привіт, цікавить чи хто мав таку ситуацію: -віза до вересня цього року -освядченія було до 21.04 бо була зміна роботодавця за стан епідемії фірма не робила продовження освядченія, тому що вважали що не треба бо є стан пандемії. Тепер планую виїзд в Україну, і переживаю чи впустять мене знову в Польщу. Повертатися буду свідоцтвом про шлюб з поляком, то дає якісь привілеї? Або хтось стикався з подібною ситуацією?

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Olena
    1 місяць назад

    gov.pl вам на допомогу

    Liliia
    Liliia
    Відповідь для  Olena
    1 місяць назад

    Краще що ви могли б зробити це відправитися на карту побиту по возз’єднання … але якщо ви зараз збираєтеся їхати то повернутися до Польщі зможете хіба тільки теж із запрошенням

    Liliia
    Liliia
    1 місяць назад

    Подруга перетинатиме кордон з запрошенням після чого скоріш за все працювати на тій роботі не буде. Якщо їй скасують запрошення через те що вона не з’явилась до певного числа там, то вона виходить буде нелегально перебувати в Польщі , чи як?(по паспорті)

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Liliia
    1 місяць назад

    Звичайно легально.

    Сергей
    Сергей
    Відповідь для  Suspected
    1 місяць назад

    Їй потрібно буде зробити запрошення від тієї фірми де вона буде працювати.

    Liliia
    Liliia
    Відповідь для  Сергей
    1 місяць назад

    А на той час поки знайде іншу роботу?

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Liliia
    1 місяць назад

    все переробляється на новій рщботі.нема про що париться. 
     поки буде шукати нову роботу теж НІ нічого страшного … Тяу-Тяу

    Vova
    Vova
    Відповідь для  Covidlo
    1 місяць назад

    вона легально перетнула кордон, отож поки шукатиме роботу і буде робити нове запрошення все буде ок, це все легально

    Дима
    Дима
    1 місяць назад

    Якщо поляк зробив мені запрошення і відправив мені в електронному виді чи можу я роздрукувати його перетнути кордон?( Віза відкрита)

    Николай
    Николай
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Легко.

    Дима
    Дима
    Відповідь для  Николай
    1 місяць назад

    Навіть якщо чорно біле запрошення? (З печаткою)

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Так, можете! І можете так-само подавати на візу.

    On
    On
    2 місяців назад

    Oświadczenie
    Привіт
    22 травня закінчується освядчення
    Чи воно продовжується автоматично до кінця пандемії?
    Потрібно робити воєводу щоб далі легально працювати?

    Чув що якщо після освядчення від того ж роботодавця подати на воєводу то можна далі легально працювати (і тоді коли чекаєш воєводу)

    Just
    Just
    Відповідь для  On
    2 місяців назад

    Якщо ще є невикористані дні по візі, то можете працювати, звичайно, якщо роботодавець продовжить з вами співпраця. У разі відсутності таких днів, то треба відкривати карту побуту або працювати по Безвізу, якщо є ще безвізові дня. В іншому випадку — потрібно відкрити візу нову

    Tatka
    Tatka
    Відповідь для  On
    2 місяців назад

    Запитуйте у Роботодавця, мої мені НЕ продовжили візу, а запропонували щоб працювати по безвізу

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Tatka
    2 місяців назад

    порушення

    Ist
    Ist
    Відповідь для  On
    2 місяців назад

    Триває. Ви по візі?

    On
    On
    Відповідь для  Ist
    2 місяців назад

    У мене була карта але я змінив роботодавця

    Konstantin
    Konstantin
    2 місяців назад

    Запрошення до праці коридор
    Вітаю, підкажіть закінчується віза річна, відкривав по Воєвудський запрошення. Хочу поїхати в Україну з визволення на пів року відкрити візу і приїхати назад. Можна так чи какойто коридор є або ще що то? До воевуди був в Польщі пів року потім на Країні пів року з за корони, по біометрії НЕ в’їжджав не разу. Зараз вже рік по Воєвудський. Дякую

    Ганна
    Ганна
    Відповідь для  Konstantin
    2 місяців назад

    Коридору немає між цими видами дозволів на роботу

    Viktor General29
    Viktor General29
    Відповідь для  Konstantin
    2 місяців назад

    Якщо ви працювали в по воевуді у того роботодавця хто його вам видав то все ОК. А якщо ви працювали в інший означає вам виробили освячення на 180 днів то може бути коридор

    Artur
    Artur
    3 місяців назад

    продовження перебування
    Добрий день. Працював по Воєвудський запрошення, закінчилося в лютому, зробили нове освядчення, щоб міг далі працювати в рахунок безвізових днів. До кінця травня. Потрапляю чи під закон про продовження перебування через Пандемію щоб ще довше залишитися?

    Галина
    Галина
    Відповідь для  Artur
    3 місяців назад

    За ідеєю, то безвіз не повинен бути використаний, то ви по воевуде працювали

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Artur
    3 місяців назад

    По воевуді так, по безвізу ні.

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Artur
    3 місяців назад

    Для безвіза даний закон недійсний

    Володимир
    Володимир
    3 місяців назад

    Біометрія
    Можна їхати в Польщу по біо із запрошенням? Пустять чи ні?

    Стасон
    Стасон
    Відповідь для  Володимир
    3 місяців назад

    пустять

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Стасон
    3 місяців назад

    дякую

    Людмила
    Людмила
    Відповідь для  Володимир
    3 місяців назад

    так

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Людмила
    3 місяців назад

    дякую

    Тетяна
    Тетяна
    3 місяців назад

    Доброго дня. Хто скільки чекав на піврічне робоче запрошення у 2021 році?

    Едуард
    Едуард
    3 місяців назад

    запрошення
    Всім привіт, тільки отримав запрошення на роботу 180/360
    Оригінал там є електронний підпис і мокрі печатки
    Це нормально?

    Sergei
    Sergei
    Відповідь для  Едуард
    3 місяців назад

    Дивлячись що написано на печатках і яким вони кольором

    Bloody
    Bloody
    Відповідь для  Едуард
    3 місяців назад

    Ні це ненормально .. сходи до лікаря

    Едуард
    Едуард
    Відповідь для  Bloody
    3 місяців назад

    Я серйозно взагалі то питаю, жартувати йди в іншому місці

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Едуард
    3 місяців назад

    так а що тебе так бентежить в твоєму запрошенні?
    скрін в тему закинь, будемо розбиратися, що робити далі

    Тетяна
    Тетяна
    3 місяців назад

    Доброго дня. Хтось може підказати, чи справді зараз теж є затримки в ужендах щодо видачі робочих запрошень? Просто замовила запрошення ще на початку березня і на мої питання фірма відповідає, що скоро отримаю.

    Людина
    Людина
    4 місяців назад

    Воевуда і освядчення.
    Привіт хлопців. Шукав інформацію на тут в темах, але в цьому достаток мало що знайдеш.

    Такий ось питання: закінчилася піврічна віза, зараз працюю по щиту і чекаю воевуду. Хочу коли отримаю воевуду, приїхати на 3 місяці в Україні, відкрити річну візу. По приїзду назад до Польщі, відпрацювати залишилися 3 місяці на роботі по якій віза, а потім вже по освядченню міняти роботу. За ідеєю же коридор по ній Пройде? Освядчення буде на 6 місяців? Або тільки на 3 місяці?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    4 місяців назад

    Виїхавши, повернувшись в Укр і знову заїхавши на рік назад буде інша віза. Воевудой вийде збити коридор піврічної візи.

    Людина
    Людина
    Відповідь для  Ist
    4 місяців назад

    виходить, роботу можна відразу міняти, але на 6 місяців?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    4 місяців назад

    Зезволеня воевуди дає можливість працювати рік, відкривши візу по ньому.

    Людина
    Людина
    Відповідь для  Ist
    4 місяців назад

    Так, я знаю, але міняти роботу по ній проблематично. Тому і цікавлюся, коли до відкритої візи на рік я зможу поміняти роботу за звичайним освядченню.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    4 місяців назад

    Не особливо проблематично. Але нюанси є. Коридор півроку чекати Вам.

    Міша
    Міша
    4 місяців назад

    Страховка
    Доброго дня.. хто закордоном на своїм авто відпишіть. де дешева Зелена Карта? і ще якщо їдеш на півроку то треба обовязково брати піврічну? чи якось можна це обійти

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    4 місяців назад

    Якщо там на фурі їздить, то не має потреби. А як назад їде я знову йому на 15 днів чи місяць купую

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    4 місяців назад

    Але бере чоловік на 15 днів

    Міша
    Міша
    Відповідь для  Ірина
    4 місяців назад

    Ще раз уточніть будь ласка.. чого на 15 днів чоловік бере?

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    4 місяців назад

    Бо йому авто треба фактично на 2-3 дні після перетину кордону. Далі він уже по роботі їздить на фурі від фірми. Якби він працював би що кожного дня катався на цій легковій, то брав би на більший термін відповідно до потреби.

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Ірина
    4 місяців назад

    Якщо ви кожного дня будете їздити то є сенс на півроку брати

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    4 місяців назад

    Беремо в першій страховій, бо там знайомі

    Track
    Track
    4 місяців назад

    Як дізнатися?

    Як дізнатися скільки днів по освядченію залишилося? Написати в ужонд? Або куди звертатися, хтось стикався?

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Track
    4 місяців назад

    Погуглити

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Track
    4 місяців назад

    Напишіть то безвіз або як
    що написано в освядченію поки дійсне.

    Track
    Track
    Відповідь для  Марія
    4 місяців назад

    Я їхав по безвізу але подавав поки на карту попрацював ще 2 місяці і поїхав через скорочення на роботі, тепер не знаю скільки днів робочих залишилося

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Track
    4 місяців назад

    Безвіз 90 днів протягом 180 не вийшло з карткою а були довше тоді повернулися на Україну то у вас штраф або депорт. не зрозуміла куди ви хочете повернутися до Польщі або в Україні.

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Track
    4 місяців назад

    Звернутися в агенцію, яка видала освядченіе, в уженд писати немає сенсу, вони не розглядають такі листи. Чи не зрозуміла сама постановка питання, Ви працювали і залишилися невикористані дні або освядченіе нове і Ви по ньому не працювали взагалі?

    Track
    Track
    Відповідь для  Наталя
    4 місяців назад

    Я приїжджав по безвізу подався на карту в загальному знаходився 5,5 місяці в Польщі, потім з заводу скоротили і поїхав додому; Зараз не знаю як повернутися назад

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Track
    4 місяців назад

    Найпростіше в цій ситуації знайти нове агентство, скинути їм скан паспорта і вони самі порахують коли можна заїжджати і зроблять нове освядченіе.

    Nick
    Nick
    5 місяців назад

    Чи відкриють візу чи нема сенсу займатися?

    Вітаю всіх. Дати відкриття в піврічному запрошенні від агентства з 5 березня по 10 червня (такі обставини). Так ось, з нинішніми чергами в візовий центри чи є сенс займатися відкриттям візи або гроші даремно витрачу і краще почекати липня?

    Olos
    Olos
    Відповідь для  Nick
    5 місяців назад

    А що в липні зміниться?

    Nick
    Nick
    Відповідь для  Olos
    5 місяців назад

    точно, забув про коридорі 6 місяців.

    Mrrr
    Mrrr
    Відповідь для  Nick
    5 місяців назад

    Кількість днів в коридорі
    Якщо віза була піврічна, а використані не всі дні і виїхав раніше її закінчення без подальшого заїзду. Коридор 180 днів або ту кількість днів скільки був тут з моменту в’їзду до виїзду?

    він
    він
    Відповідь для  Mrrr
    5 місяців назад

    З моменту закінчення освядчення, якщо його, звичайно, не анулювали

    Mrrr
    Mrrr
    Відповідь для  він
    5 місяців назад

    А якщо анульовано?

    він
    він
    Відповідь для  Mrrr
    5 місяців назад

    То з дня анулювання

    Олег
    Олег
    5 місяців назад

    освядченя

    всім привіт, скажіть будь ласка якшо є це осядченя але на ньому не має печаток то воно дійсне чи ні? і чому їх там немає? )

    освядченя — ошьвядченя — ошвядченя зразу кажу я не питаю як воно правильно пишиться ( всяких експертів прошу краще написати на моє питання а не там де я допустив помилку)

    Антоніна
    Антоніна
    Відповідь для  Олег
    5 місяців назад

    Швидше за все повинні бути, у мене дві червоні печатки в кінці

    аа
    аа
    Відповідь для  Олег
    5 місяців назад

    Якщо запрошення з електронною підписом, то печаток і не повинно бути

    Ольга
    Ольга
    5 місяців назад

    Oświadczenie
    Якщо у мене було вже oświadczenie на півроку, але з них я працювала тільки останні два місяці, то я можу зробити ще на 4 місяці oświadczenie або це не так працює? І хоч я не працювала, oświadczenie вже згоріло? Підкажіть хто-небудь будь ласка

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Ольга
    5 місяців назад

    Навіть якщо ви працювали тільки 2 місяці з 6-ти, «oswiadczenie» було задіяно, дні використовувалися. Щоб не чекати коридор до наступного піврічного «запрошення», вам можуть виготовити «zezwolenie» (Воєвудський) на рік.

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Ольга
    5 місяців назад

    Коли у вас закінчилося «oswiadczenie» попереднє?

    Ольга
    Ольга
    Відповідь для  Nazar
    5 місяців назад

    У мене воно досі дійсно, я заїхала 15 липня по освядченію яке було до 15 березня 2021 з перервами, але я не працювала і 28 грудня мені, виготовив інший роботодавець запрошення до 28 лютого 2021, і по ньому я вже працюю з 11 січня

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Ольга
    5 місяців назад

    Мабуть вам анулювали старе «oswiadczenie», щоб виготовити нове, на цей термін, який залишився. Думаю, що тепер роботодавець може вам виготовити «zezwolenie», подасте на візу і повернетеся до роботи.

    Ольга
    Ольга
    5 місяців назад

    Oświadczenie

    Кажуть що все oświadczenie тривають до кінця карантину. Якщо я за візою і через закінчується, запрошення відповідно теж, то є можливість зробити нове oświadczenie від іншої роботи, адже все триває на 30+?

    аа
    аа
    Відповідь для  Ольга
    5 місяців назад

    Якщо у тебе скінчилися 180 днів, то вже НЕ зможеш нове Отримати

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Ольга
    5 місяців назад

    Нове Отримати можна

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Ольга
    5 місяців назад

    Як уже писав нижче, можна виготовити «zezwolenie» і не чекати коридор, щоб отримати «oswiadczenie»

    Василь
    Василь
    Відповідь для  Nazar
    5 місяців назад

    А зазволеніе на який термін

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Василь
    5 місяців назад

    Від одного до трьох років

    Василь
    Василь
    Відповідь для  Nazar
    5 місяців назад

    спасибі за відповідь

    sergio45ist
    sergio45ist
    5 місяців назад

    цифрове освядчення
    Підкажіть, які мої дані (крім тих, що є в закордонному паспорті)
    потрібні для виготовлення освядчення з цифровим підписом?

    Денис
    Денис
    Відповідь для  sergio45ist
    5 місяців назад

    Фото першої сторінки закордонного паспорта

    sergio45ist
    sergio45ist
    Відповідь для  Денис
    5 місяців назад

    А прописка? Просто мені, крім фото першої сторінки закордонного паспорта, сказали повідомити моє дівоче прізвище, прописку? Аферисти?

    Денис
    Денис
    Відповідь для  sergio45ist
    5 місяців назад

    Для запрошення це не потрібно, може для других документів якихось, але зазвичай ці дані можуть попросить вже тут, в Польщі, може бути в банку або щось в цьому роді. Запитайте для чого вони їх просять.

    sergio45ist
    sergio45ist
    Відповідь для  Денис
    5 місяців назад

    Дякую за відповіді. Питали, для чого потрібно дівоче прізвище і прописка. Відповіли, що для особистих даних для виготовлення запрошення. У Польщі досить давно працювали, а зараз закони змінюються часто, то і не орієнтуємося.

    Денис
    Денис
    Відповідь для  sergio45ist
    5 місяців назад

    Там не потрібно таких даних, закони ті ж

    Назар
    Назар
    5 місяців назад

    Запрошення
    Скажіть будь-ласка на кордоні пропустять з запрошенням роздрукованим на принтері?
    Дякую…

    Олена
    Олена
    Відповідь для  Назар
    5 місяців назад

    Тільки роздруківка повинна бути кольоровою.

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Назар
    5 місяців назад

    Постарайтеся роздрукувати в кольорі, для гарантії.

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Сергій
    5 місяців назад

    Так і зроблю

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Назар
    5 місяців назад

    Успіхів!

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Сергій
    5 місяців назад

    Дякую

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Назар
    5 місяців назад

    Так

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Vitalik
    5 місяців назад

    Дякую

    Яків
    Яків
    Відповідь для  Назар
    5 місяців назад

    Так, пустять

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Яків
    5 місяців назад

    Дякую

    Макс
    Макс
    Відповідь для  Назар
    5 місяців назад

    Пропустять.

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Макс
    5 місяців назад

    Дякую

    Прокинься
    Прокинься
    6 місяців назад

    Дійсно ЧИ oświadczenie?
    Вітання.
    У мене є oświadczenie завірене електронним підписом. Як дізнатися чи дійсно воно?
    «Запитати» роботодавця немає можливості. Ніяк.
    Тільки серйозні відповіді, будь ласка.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Прокинься
    6 місяців назад

    Серйозна відповідь — тільки на кордоні. Або все-таки якось зв’язатися зі своїм роботодавцем.

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Ist
    6 місяців назад

    ну да, на кордоні вже точніше буде відповідь, так чи ні.

    Прокинься
    Прокинься
    Відповідь для  Ist
    6 місяців назад

    Спасибі. А якщо буде не дійсно, то мені не поставлять «Заборона на в’їзд» або щось подібне?

    Просто не пропустять .. і якщо я захочу ще раз поїхати, то за умови дійсного запрошення і т.д. і пропустять без проблем?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Прокинься
    6 місяців назад

    Поставлять штамп з буквою в якій буде причина відмови.
    Тоді пропустять, якщо буде непідробне і активне)

    Прокинься
    Прокинься
    Відповідь для  Ist
    6 місяців назад

    Дякую. Сподіваюся але буде активним

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Прокинься
    6 місяців назад

    ось дуже до речі погано, що немає сервісу на якому можна було б перевірити актуальність та легальність документів, в даному випадку запрошення.
    чому цього досі не зробили, не знаю.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Covidlo
    6 місяців назад

    Це є тільки у працівників уженда. Якщо є знайомі там, то можуть допомогти

    Діана
    Діана
    Відповідь для  Прокинься
    6 місяців назад

    Мені роботодавець теж вислала запрошення з електронним підписом і сказала, що можу спокійно їхати, воно дійсне)

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Діана
    6 місяців назад

    Привіт, не переживайте мені давали воевуду з електронним підпис, і все добре відкрила візу і зараз в Польщі

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Ірина
    6 місяців назад

    Зараз практично всі працюють з електронним підписом

    Діана
    Діана
    Відповідь для  Ірина
    6 місяців назад

    Спасибі за відповідь)
    Тому що теж трохи переживаю з приводу перетину кордону з цим запрошенням)

    Юля
    Юля
    Відповідь для  Діана
    6 місяців назад

    Підкажіть, від якого агентства робили запрошення і скільки за часу його робили?

    Діана
    Діана
    Відповідь для  Юля
    6 місяців назад

    Мені знайома робила)

    Валерія
    Валерія
    6 місяців назад

    Термінове питання з приводу освядченія і кордону!)
    Загалом питання таке.
    Якщо будучи в Україні я замовила на фірмі освядченіе свідомо знаючи, що працювати я там не буду, просто потрібен документ для того щоб зробити візу і перетнути кордон. Отримала я освядченіе, зробила по ньому візу і перетнула кордон. На фірму природно я не приїхала і освядченіе мені анулювали. На іншу роботу я не влаштовувалася, весь час працювала на дому: нігті, брови, вії (так, я в курсі, що це не легально). Потім мені потрібно було поїхати в Україну за своїми питань, і через два тижні знову повернутися в Польщу (візи залишилося 2 місяці). Як мені повернутися в Польщу? Адже освядченіе за яким я відкривала візу і заїжджала спочатку вже анульовано і не дійсне. Або я можу взяти освядченіе від іншого роботодавця і заїхати по цій же візі? На кордоні не буде питань?
    Як взагалі вчинити в цій ситуації?

    Ковідло
    Ковідло
    Відповідь для  Валерія
    6 місяців назад

    при робочій візі у вас немає прив’язки до певного роботодавцю.
    нове запрошення і в шлях, якщо тільки старе запрошення анульовано

    Валерія
    Валерія
    Відповідь для  Ковідло
    6 місяців назад

    Тобто на кордоні не виникне питання чому віза відкрита з однієї дати, а запрошення взагалі відкрито на 4 місяці пізніше? Ніколи з таким не стикалася і навіть не замислювалася, а ось зараз виникла така ситуація

    Ковідло
    Ковідло
    Відповідь для  Валерія
    6 місяців назад

    я як то раз виїжджав за мульти візі із запрошенням від одного, потім заїжджав по тій же візі із запрошенням від іншого місяця два тому. питань не було на кордоні. але пробити легальність запрошення можуть.

    Валерія
    Валерія
    Відповідь для  Ковідло
    6 місяців назад

    Зрозуміла)) ​​величезне спасибі за відповідь

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Валерія
    6 місяців назад

    Єдине правильне рішення здатися поліції і отримати покарання відповідно до закону Польщі про несплату податків і ведення незаконного бізнесу!
    Прокидайтеся українці!

    Ковідло
    Ковідло
    Відповідь для  Володимир
    6 місяців назад

    а майно на тебе переписати або на державу? або на навпіл?

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Ковідло
    6 місяців назад

    Мені просто лінь витрачати на вас час!
    Тим більше з таким ставленням … ви скоро будете підковані в правовому полі …) і як звернення написати вам продиктує поліція!

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Володимир
    1 місяць назад

    Не всі дома!

    Валерія
    Валерія
    Відповідь для  Володимир
    6 місяців назад

    Точно)) дуже дякую, так і зроблю !!!

    Чи не скинете зразок заяву? Боже, як добре, що ви дали мені таку хорошу рада, СПАСИБІ ВАМ ВЕЛИКЕ !!!

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Володимир
    1 місяць назад

    Ти совсім звихнений,чи прикидаєшся?

    Лілія
    Лілія
    6 місяців назад

    Відмова
    Всім привіт)
    Скажіть на яких підставах може бути відмова у видачі освядчення на роботу в уженді?

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Лілія
    6 місяців назад

    Не знаю яка ситуація була в попереднім освячені. може бути що в довгий час ви легально зареєстровані по останньому освячені і до закінчення терміну або перереєстрації не дадуть іншого.

    Волік
    Волік
    Відповідь для  Лілія
    6 місяців назад

    Що вам написали у відмові

    Лілія
    Лілія
    Відповідь для  Волік
    6 місяців назад

    Нічого не писали, сказав працедавець, що відмова , мені прийшло а чоловікові моєму не прийшло освядчення, я запитала у працедавця чому так, сказали , що відмова, але працедавець сказав, що переподав документи.

    Лілія
    Лілія
    Відповідь для  Лілія
    6 місяців назад

    Координатор не знає чому так сталося(

    Анжела
    Анжела
    6 місяців назад

    Анульовано воєводське запрошення! Віза зроблена ще з жовтня, кордон не перетинала по цій візі. Що робити?

    Наталя
    Наталя
    6 місяців назад

    Oświadczenie
    Хто останнім часом робив oświadczenie, скільки часу чекали поки прислали на пошту?

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    в грудні я чекав місяць від прямого роботодавця електронкою

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Миколай
    6 місяців назад

    спасибі

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    Все залежить від воєводства і завантаженості уженду

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Андрій
    6 місяців назад

    Чекаю вже третій тиждень

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    Це нормально при нинішній ситуації

    Наталі
    Наталі
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    Уже місяць чекаю

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    Воевуду в Кракові місяць майже прочекав спочатку на електронну пошту прийшло а потім кур’єром

    Kateryna
    Kateryna
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    Сезонне запрошення в грудні за 3 дні зробили, на біометрії також швидко. Воевуду робили близько 3х міс.
    Але так як зараз локдаун, то може бути довше.

    Ivan
    Ivan
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    На Воевуду чекаю з серпня повний Пі @ @ ец

    Він
    Він
    6 місяців назад

    Залишки днів по освядченю
    Як можна дізнатися взагалі залишки днів з пів річного освядчення?
    Відпрацював десь 80 днів, після чого отримав печатку в паспорті про зложення вньоску на карту. Зараз пройшло приблизно 3,5 місяців від печатки.
    Як дізнатися чи залишилися в мене дні, чи необхідно пересидіти пів року по печатці, оскільки хочу змінити роботодавця, а він каже що повинен пів року відсидіти кородир, тільки тоді.
    Допоможіть розібратися, бо вже запутався

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Він
    6 місяців назад

    Якщо у Вас залишилося старе освядчення — там є кінцева дата. І якщо Ви не анулювали освядчення — ось до того кінцевої дати і є залишок важливості всіх Ваших освядченій.

    Він
    Він
    Відповідь для  Bogdan
    6 місяців назад

    І не важливо, що я вже по печатці працюю?

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Він
    6 місяців назад

    Неважливо

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Він
    6 місяців назад

    Під час очікування карти ти можеш міняти роботодавця, але в ужонд доносиш Оновлені документи, навіщо тобі знати скільки ти очікуєш рішення ужонда, але потрібно мати запрошення на нову роботу, ось нехай тебе зроблять і переходь, удачі

    Він
    Він
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    В тому і сенс, що для того, щоб зробили запрошення вони кажуть що треба коридор півроку

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Наталя
    6 місяців назад

    ОсвЯдчеНня, зезволеніе продовжені до кінця Пандемії + 30 днів

    https://www.gov.pl/web/gov/przedluzenie-waznosci-zezwolenia-na-prace-i-oswiadczenia?fbclid=IwAR0c2JsL509fii3nMo-1_uS5SrTa6TF0j822CwNRVMCS-GWcxJu3yaKRYi4

    Він
    Він
    Відповідь для  Suspected
    6 місяців назад

    Мені не цікаво продовжені вони чи ні, мене цікавить конкретно моє запитання

    Егор
    Егор
    6 місяців назад

    Доброго дня! Маю таке питання:
    Є відкрита піврічна віза,збираюсь на роботу в Польщу, є така ймовірність що під час відбуття обсервації може з’явитися кращий варіант роботи,ніж той куди я домовився. Візу я відкривав по купленому запрошенні,карантин буду відбувати теж на власному житлв,але роботодавець хоче щоб я вже,до поїздки,надав документи,щоб вони переробили запрошення на своє.
    Суть питання: Якщо мій теперішній роботодавець зробить запрошення, а я під час обсервації захочу піти на іншу роботу, мені доведеться переробляти запрошення знов, чи багато це забере часу і що,якщо теперішній роботодавець не анулює попереднє запрошення,чи зможе новий роботодавець відкрити нове?

    Гена
    Гена
    Відповідь для  Егор
    6 місяців назад

    Точніше сказати не переробляти а нове робить кожен роботодавець під себе, на піврічну це не проблема, головне щоб старий роботодавець видалив своє запрошення.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Гена
    6 місяців назад

    Ну старий Роботодатель мені нічого не надає до виходу на роботу, а зробити у них запрошення наперед його бажання, а не моє, тобто що я йому повинен, якщо що?
    За ідеї повинен анулювати, але хто знає що у нього в голові.
    І головне скільки часу буде делатся нове запрошення?

    Гена
    Гена
    Відповідь для  Егор
    6 місяців назад

    Тиждень може два нове робиться.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Гена
    6 місяців назад

    Мазовецьке воєвудство.

    Нина
    Нина
    Відповідь для  Егор
    6 місяців назад

    Мені робили місяць в Варшаві.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Нина
    6 місяців назад

    Нічого собі, ще такого не чув.

    Дима
    Дима
    Відповідь для  Егор
    6 місяців назад

    Буває и до двох місяців!