Віза / Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)
Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)

Запрошення на півроку Освядчення (Oświadczenie)

Запрошення на півроку дає право іноземцю працювати на території Польщі протягом 180 днів . Після цього він зобов’язаний повернутися в Україну. За таким запрошенням зазвичай їздять вперше, щоб зрозуміти, чи підходять умови роботи і сам роботодавець.

Де можна взяти запрошення на півроку

Існує два шляхи отримання запрошення: від майбутнього роботодавця або у посередника.

Видачу та оформлення запрошення ініціює роботодавець. Тому, якщо ви вже визначилися з місцем роботи, запитайте даний документ за місцем вашої майбутньої роботи. Саме на підставі цього запрошення вам і буде видана робоча віза.

Якщо ви не визначилися з місцем роботи, отримати запрошення можна в нашій фірмі . На відміну від попереднього варіанту, у нас немає прив’язки до роботодавця . Наш польський роботодавець згоден, що Ви не будете працювати в нього, при необхідності він підтвердить що Ви їдете до нього і він чекає на Вас. Будьте уважні, звертайтеся до професіоналів, щоб не натрапити на дилетантів чи шахраїв. Адже вам можуть надати фальшиве запрошення. У підсумку, це може привести до того, що у і візі вам буде відмовлено, і зіпсовано візову історію.

Запрошення на півроку чи можна купити?

Запрошення можна придбати, це не заборонено. По приїзду на інше місце роботи новий роботодавець просто оформить нове запрошення, ось Ви і переоформлені на нове місце роботи, віза залишається дійсною, її переоформляти не має потреби. Роботодавцю набагато зручніше, щоб Ви вже приїхали з готовою візою, а він просто переоформить запрошення.

Наша компанія пропонує придбати запрошення на півроку до Польщі у нас , ми оформляємо не тільки піврічні візи, а й візи на рік і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Запрошення на півроку Запрошення на півроку, терміновоЗапрошення на 9 місяців (Сезонна віза)Запрошення на рік
2300 грн 135 200 € 300 €

Запрошення від реальних фірм з Польщі! Без прив’язки до роботодавця, тобто, якщо ви не приїдете до нашого роботодавця, він не буде подавати вас в розшук, у вас з цим не буде проблем.

Залиште заявку прямо зараз

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант запрошення

  Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами .

  +38 (093) -726-52- 35
  +38 (066) -726- 52-35
  +38 (098) -786-79-18

  Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

  Залиште номер телефона і ми зателефонуємо

  Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонді. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати на будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.

  Зразок запрошення, сторінка 1

   Запрошення на півроку Зразок запрошення, сторінка 2

   Запрошення на півроку

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант запрошення

   Запрошення на півроку — як перевірити запрошення

   Перед тим, як віддавати запрошення до Візового центру, перевірте правильність його оформлення. Отже, на що слід звернути увагу перш за все:

   • Зовнішній вигляд. Переконайтеся в тому, що отриманий документ відповідає бланку встановленого законом зразка.
   • Дані працівника. Всі ваші дані повинні бути прописані в точній відповідності з паспортом. Жодних неточностей або помилок не допускається.
   • Телефон роботодавця. Запрошення — це офіційний документ від роботодавця, який надає вам роботу. І ця інформація може бути перевірена консульством при наданні вам візи чи на кордоні стражем граничним. Тому, не полінуйтеся і зателефонуйте за вказаним номером, адже має бути реальним і працюючим.
   • Умови роботи. У запрошенні прописуються ті умови роботи, про які ви домовлялися з роботодавцем.
   • Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, чи не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.

   Запрошення на півроку

   Якщо при перевірці були виявлені помилки, це не можна ігнорувати. Не важливо, навмисно була подана неправдива інформація або це технічна неточність. Це може стати причиною відмови у видачі візи. Тому, як тільки ви виявили помилку, зверніться до роботодавця з проханням зробити нове запрошення. Також допускається лише 3 помилки у прізвищі та імені.

   Скільки оформляється запрошення?

   В середньому, оформлення запрошення складає 14 днів . Але це лише середньостатистична цифра. Адже все залежить від роботодавця, наскільки повну інформацію він подасть. Також необхідно час на пересилку документів з Польщі в Україну. Тому, не відкладайте оформлення запрошення в довгий ящик і подбайте про це заздалегідь. В умовах пандемії дозволені до подачі роздруковані запрошення з електронним підписом. Їх висилають працівнику на електронну пошту чи вайбер.

   Скільки діє запрошення на півроку?

   Запрошення на півроку

   Запрошення на півроку або Oświadczenie дійсно протягом 180 днів і використовувати ви його повинні протягом року. Дану інформацію ви можете побачити в самому документі.

   Якщо запрошення анулювали

   Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення. Якщо ви вже прибули до Польщі і з’ясували це, найкращим варіантом буде —  знайти нового роботодавця і оформити через нього нове запрошення . Робочу візу при цьому переробляти не потрібно, вона залишається дійсною.

   З цією статтею також цікавляться:

   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)Страховка для візи в ПольщуСезонна віза на 9 місяців до Польщі

   Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Скільки робиться запрошення в Польщу?

   ✅ Є 2 варіанти оформлення запрошень, термінове за 7-10 днів і не термінове за 14-20 днів.

   ⏩ Скільки коштує запрошення в Польщу?

   ✅ Піврічне запрошення коштує 2300 грн на даний момент, так само є варіант оформити запрошення на рік і 9 місяців, вартість таких запрошень уточніть у менеджера.

   ⏩ Хто може зробити запрошення в Польщу?

   ✅ Запрошення оформляється тільки в Польщі роботодавцем, з Польщі роботодавець передає запрошення працівникові або візової агенції і лише після цього можна подавати на візу.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення в Польщу?

   ✅ Перевірити запрошення на оригінальність можна за NIP номером або REGON номером, який вказаний у запрошенні. АЛЕ зверніть увагу, що це тільки перевірка фірми, існує така фірма в базі чи ні, перевірити конкретно ваше запрошення діє воно або анульовано на жаль неможливо, такої бази немає у відкритому доступі.

   ⏩ Скільки часу робиться віза в Польщу?

   ✅ На це питання однозначно відповісти неможливо, тому що подача документів йде за місцем прописки, а очередя в візовий центр можуть бути різні, від 1 тижня до місяця. Після подачі документів строк розгляду становить 7-10 робочих дня.

   ⏩ Які документи потрібні для отримання запрошення?

   ✅ Тільки закордонний паспорт, запрошення можна оформити на біометричний і звичайний закордонний паспорт.

   ⏩ Що таке Освядчення?

   ✅ Це звичайне піврічне запрошення в Польщу для роботи, візу за таким запрошенням ще називають національною візою.

   ⏩ Скільки днів йде запрошення з Польщі в Україну?

   ✅ Якщо пересилання поштою, термін доставки 10-14 днів, в основному відправка відбувається автобусом, доставка 1-2 діб.

   ⏩ Скільки часу діє запрошення на візу?

   ✅ Запрошення може анулювати роботодавець в будь-який момент і воно перестане діяти, потрібно просити роботодавця що б він цього не робив. Так само по піврічному запрошення не можна подати на візу якщо пройшло вже 3 місяці з дати дії запрошення.

   ⏩ Скільки чекати документи з Візового центру?

   ✅ Після подачі документів на візу термін розгляду 7-10 днів, доставка паспорта з візою кур'єром займає 4-8 дні, рекомендуємо не замовляти доставку, забрати паспорт самостійно.

   ⏩ Скільки чекати після оплати візового збору?

   ✅ Після оплати збору оператор передзвонить і призначить дату подачі документів через 1-2 дня.

   ⏩ Де можна відкрити візу в Польщу?

   ✅ На візу можете подати у візовому центрі або в консульстві Польщі, подача документів відбувається лише за попередньою реєстрацією.

   ⏩ Скільки коштує польське запрошення?

   ✅ Запрошення на пів року до Польщі коштує 2300 грн.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення до Польщі?

   ✅ Звертайте увагу на печатки організації і ужонда праці, подивіться зразок запрошення на нашому сайті і порівняйте зі своїм запрошенням. Замовляйте запрошення тільки в перевіреної організації, з активним сайтом, не замовляйте запрошення на дошках оголошень.

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант запрошення

    О программе Константин - визовый специалист

    Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

    Смотрите также

    Як зареєструватися в візовий центр Польщі

    Отримання візи в Польщу

    5 / 5 ( 4 голоса ) Отримання візи в Польщу Для того, щоб поїхати …

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    218 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Тетяна
    Тетяна
    10 днів назад

    Доброго дня. Хто скільки чекав на піврічне робоче запрошення у 2021 році?

    Едуард
    Едуард
    10 днів назад

    запрошення
    Всім привіт, тільки отримав запрошення на роботу 180/360
    Оригінал там є електронний підпис і мокрі печатки
    Це нормально?

    Sergei
    Sergei
    Відповідь для  Едуард
    10 днів назад

    Дивлячись що написано на печатках і яким вони кольором

    Bloody
    Bloody
    Відповідь для  Едуард
    10 днів назад

    Ні це ненормально .. сходи до лікаря

    Едуард
    Едуард
    Відповідь для  Bloody
    10 днів назад

    Я серйозно взагалі то питаю, жартувати йди в іншому місці

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Едуард
    10 днів назад

    так а що тебе так бентежить в твоєму запрошенні?
    скрін в тему закинь, будемо розбиратися, що робити далі

    Тетяна
    Тетяна
    13 днів назад

    Доброго дня. Хтось може підказати, чи справді зараз теж є затримки в ужендах щодо видачі робочих запрошень? Просто замовила запрошення ще на початку березня і на мої питання фірма відповідає, що скоро отримаю.

    Людина
    Людина
    22 днів назад

    Воевуда і освядчення.
    Привіт хлопців. Шукав інформацію на тут в темах, але в цьому достаток мало що знайдеш.

    Такий ось питання: закінчилася піврічна віза, зараз працюю по щиту і чекаю воевуду. Хочу коли отримаю воевуду, приїхати на 3 місяці в Україні, відкрити річну візу. По приїзду назад до Польщі, відпрацювати залишилися 3 місяці на роботі по якій віза, а потім вже по освядченню міняти роботу. За ідеєю же коридор по ній Пройде? Освядчення буде на 6 місяців? Або тільки на 3 місяці?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    22 днів назад

    Виїхавши, повернувшись в Укр і знову заїхавши на рік назад буде інша віза. Воевудой вийде збити коридор піврічної візи.

    Людина
    Людина
    Відповідь для  Ist
    22 днів назад

    виходить, роботу можна відразу міняти, але на 6 місяців?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    22 днів назад

    Зезволеня воевуди дає можливість працювати рік, відкривши візу по ньому.

    Людина
    Людина
    Відповідь для  Ist
    22 днів назад

    Так, я знаю, але міняти роботу по ній проблематично. Тому і цікавлюся, коли до відкритої візи на рік я зможу поміняти роботу за звичайним освядченню.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людина
    22 днів назад

    Не особливо проблематично. Але нюанси є. Коридор півроку чекати Вам.

    Міша
    Міша
    1 місяць назад

    Страховка
    Доброго дня.. хто закордоном на своїм авто відпишіть. де дешева Зелена Карта? і ще якщо їдеш на півроку то треба обовязково брати піврічну? чи якось можна це обійти

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    1 місяць назад

    Якщо там на фурі їздить, то не має потреби. А як назад їде я знову йому на 15 днів чи місяць купую

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    1 місяць назад

    Але бере чоловік на 15 днів

    Міша
    Міша
    Відповідь для  Ірина
    1 місяць назад

    Ще раз уточніть будь ласка.. чого на 15 днів чоловік бере?

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    1 місяць назад

    Бо йому авто треба фактично на 2-3 дні після перетину кордону. Далі він уже по роботі їздить на фурі від фірми. Якби він працював би що кожного дня катався на цій легковій, то брав би на більший термін відповідно до потреби.

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Ірина
    1 місяць назад

    Якщо ви кожного дня будете їздити то є сенс на півроку брати

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Міша
    1 місяць назад

    Беремо в першій страховій, бо там знайомі

    Track
    Track
    1 місяць назад

    Як дізнатися?

    Як дізнатися скільки днів по освядченію залишилося? Написати в ужонд? Або куди звертатися, хтось стикався?

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Track
    1 місяць назад

    Погуглити

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Track
    1 місяць назад

    Напишіть то безвіз або як
    що написано в освядченію поки дійсне.

    Track
    Track
    Відповідь для  Марія
    1 місяць назад

    Я їхав по безвізу але подавав поки на карту попрацював ще 2 місяці і поїхав через скорочення на роботі, тепер не знаю скільки днів робочих залишилося

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Track
    1 місяць назад

    Безвіз 90 днів протягом 180 не вийшло з карткою а були довше тоді повернулися на Україну то у вас штраф або депорт. не зрозуміла куди ви хочете повернутися до Польщі або в Україні.

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Track
    1 місяць назад

    Звернутися в агенцію, яка видала освядченіе, в уженд писати немає сенсу, вони не розглядають такі листи. Чи не зрозуміла сама постановка питання, Ви працювали і залишилися невикористані дні або освядченіе нове і Ви по ньому не працювали взагалі?

    Track
    Track
    Відповідь для  Наталя
    1 місяць назад

    Я приїжджав по безвізу подався на карту в загальному знаходився 5,5 місяці в Польщі, потім з заводу скоротили і поїхав додому; Зараз не знаю як повернутися назад

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Track
    1 місяць назад

    Найпростіше в цій ситуації знайти нове агентство, скинути їм скан паспорта і вони самі порахують коли можна заїжджати і зроблять нове освядченіе.

    Nick
    Nick
    1 місяць назад

    Чи відкриють візу чи нема сенсу займатися?

    Вітаю всіх. Дати відкриття в піврічному запрошенні від агентства з 5 березня по 10 червня (такі обставини). Так ось, з нинішніми чергами в візовий центри чи є сенс займатися відкриттям візи або гроші даремно витрачу і краще почекати липня?

    Olos
    Olos
    Відповідь для  Nick
    1 місяць назад

    А що в липні зміниться?

    Nick
    Nick
    Відповідь для  Olos
    1 місяць назад

    точно, забув про коридорі 6 місяців.

    Mrrr
    Mrrr
    Відповідь для  Nick
    1 місяць назад

    Кількість днів в коридорі
    Якщо віза була піврічна, а використані не всі дні і виїхав раніше її закінчення без подальшого заїзду. Коридор 180 днів або ту кількість днів скільки був тут з моменту в’їзду до виїзду?

    він
    він
    Відповідь для  Mrrr
    1 місяць назад

    З моменту закінчення освядчення, якщо його, звичайно, не анулювали

    Mrrr
    Mrrr
    Відповідь для  він
    1 місяць назад

    А якщо анульовано?

    він
    він
    Відповідь для  Mrrr
    1 місяць назад

    То з дня анулювання

    Олег
    Олег
    1 місяць назад

    освядченя

    всім привіт, скажіть будь ласка якшо є це осядченя але на ньому не має печаток то воно дійсне чи ні? і чому їх там немає? )

    освядченя — ошьвядченя — ошвядченя зразу кажу я не питаю як воно правильно пишиться ( всяких експертів прошу краще написати на моє питання а не там де я допустив помилку)

    Антоніна
    Антоніна
    Відповідь для  Олег
    1 місяць назад

    Швидше за все повинні бути, у мене дві червоні печатки в кінці

    аа
    аа
    Відповідь для  Олег
    1 місяць назад

    Якщо запрошення з електронною підписом, то печаток і не повинно бути

    Ольга
    Ольга
    1 місяць назад

    Oświadczenie
    Якщо у мене було вже oświadczenie на півроку, але з них я працювала тільки останні два місяці, то я можу зробити ще на 4 місяці oświadczenie або це не так працює? І хоч я не працювала, oświadczenie вже згоріло? Підкажіть хто-небудь будь ласка

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Ольга
    1 місяць назад

    Навіть якщо ви працювали тільки 2 місяці з 6-ти, «oswiadczenie» було задіяно, дні використовувалися. Щоб не чекати коридор до наступного піврічного «запрошення», вам можуть виготовити «zezwolenie» (Воєвудський) на рік.

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Ольга
    1 місяць назад

    Коли у вас закінчилося «oswiadczenie» попереднє?

    Ольга
    Ольга
    Відповідь для  Nazar
    1 місяць назад

    У мене воно досі дійсно, я заїхала 15 липня по освядченію яке було до 15 березня 2021 з перервами, але я не працювала і 28 грудня мені, виготовив інший роботодавець запрошення до 28 лютого 2021, і по ньому я вже працюю з 11 січня

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Ольга
    1 місяць назад

    Мабуть вам анулювали старе «oswiadczenie», щоб виготовити нове, на цей термін, який залишився. Думаю, що тепер роботодавець може вам виготовити «zezwolenie», подасте на візу і повернетеся до роботи.

    Ольга
    Ольга
    1 місяць назад

    Oświadczenie

    Кажуть що все oświadczenie тривають до кінця карантину. Якщо я за візою і через закінчується, запрошення відповідно теж, то є можливість зробити нове oświadczenie від іншої роботи, адже все триває на 30+?

    аа
    аа
    Відповідь для  Ольга
    1 місяць назад

    Якщо у тебе скінчилися 180 днів, то вже НЕ зможеш нове Отримати

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Ольга
    1 місяць назад

    Нове Отримати можна

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Ольга
    1 місяць назад

    Як уже писав нижче, можна виготовити «zezwolenie» і не чекати коридор, щоб отримати «oswiadczenie»

    Василь
    Василь
    Відповідь для  Nazar
    1 місяць назад

    А зазволеніе на який термін

    Nazar
    Nazar
    Відповідь для  Василь
    1 місяць назад

    Від одного до трьох років

    Василь
    Василь
    Відповідь для  Nazar
    1 місяць назад

    спасибі за відповідь

    sergio45ist
    sergio45ist
    2 місяців назад

    цифрове освядчення
    Підкажіть, які мої дані (крім тих, що є в закордонному паспорті)
    потрібні для виготовлення освядчення з цифровим підписом?

    Денис
    Денис
    Відповідь для  sergio45ist
    2 місяців назад

    Фото першої сторінки закордонного паспорта

    sergio45ist
    sergio45ist
    Відповідь для  Денис
    2 місяців назад

    А прописка? Просто мені, крім фото першої сторінки закордонного паспорта, сказали повідомити моє дівоче прізвище, прописку? Аферисти?

    Денис
    Денис
    Відповідь для  sergio45ist
    2 місяців назад

    Для запрошення це не потрібно, може для других документів якихось, але зазвичай ці дані можуть попросить вже тут, в Польщі, може бути в банку або щось в цьому роді. Запитайте для чого вони їх просять.

    sergio45ist
    sergio45ist
    Відповідь для  Денис
    2 місяців назад

    Дякую за відповіді. Питали, для чого потрібно дівоче прізвище і прописка. Відповіли, що для особистих даних для виготовлення запрошення. У Польщі досить давно працювали, а зараз закони змінюються часто, то і не орієнтуємося.

    Денис
    Денис
    Відповідь для  sergio45ist
    2 місяців назад

    Там не потрібно таких даних, закони ті ж

    Назар
    Назар
    2 місяців назад

    Запрошення
    Скажіть будь-ласка на кордоні пропустять з запрошенням роздрукованим на принтері?
    Дякую…

    Олена
    Олена
    Відповідь для  Назар
    2 місяців назад

    Тільки роздруківка повинна бути кольоровою.

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Назар
    2 місяців назад

    Постарайтеся роздрукувати в кольорі, для гарантії.

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Сергій
    2 місяців назад

    Так і зроблю

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Назар
    2 місяців назад

    Успіхів!

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Сергій
    2 місяців назад

    Дякую

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Назар
    2 місяців назад

    Так

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Vitalik
    2 місяців назад

    Дякую

    Яків
    Яків
    Відповідь для  Назар
    2 місяців назад

    Так, пустять

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Яків
    2 місяців назад

    Дякую

    Макс
    Макс
    Відповідь для  Назар
    2 місяців назад

    Пропустять.

    Назар
    Назар
    Відповідь для  Макс
    2 місяців назад

    Дякую

    Прокинься
    Прокинься
    2 місяців назад

    Дійсно ЧИ oświadczenie?
    Вітання.
    У мене є oświadczenie завірене електронним підписом. Як дізнатися чи дійсно воно?
    «Запитати» роботодавця немає можливості. Ніяк.
    Тільки серйозні відповіді, будь ласка.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Прокинься
    2 місяців назад

    Серйозна відповідь — тільки на кордоні. Або все-таки якось зв’язатися зі своїм роботодавцем.

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Ist
    2 місяців назад

    ну да, на кордоні вже точніше буде відповідь, так чи ні.

    Прокинься
    Прокинься
    Відповідь для  Ist
    2 місяців назад

    Спасибі. А якщо буде не дійсно, то мені не поставлять «Заборона на в’їзд» або щось подібне?

    Просто не пропустять .. і якщо я захочу ще раз поїхати, то за умови дійсного запрошення і т.д. і пропустять без проблем?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Прокинься
    2 місяців назад

    Поставлять штамп з буквою в якій буде причина відмови.
    Тоді пропустять, якщо буде непідробне і активне)

    Прокинься
    Прокинься
    Відповідь для  Ist
    2 місяців назад

    Дякую. Сподіваюся але буде активним

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Прокинься
    2 місяців назад

    ось дуже до речі погано, що немає сервісу на якому можна було б перевірити актуальність та легальність документів, в даному випадку запрошення.
    чому цього досі не зробили, не знаю.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Covidlo
    2 місяців назад

    Це є тільки у працівників уженда. Якщо є знайомі там, то можуть допомогти

    Діана
    Діана
    Відповідь для  Прокинься
    2 місяців назад

    Мені роботодавець теж вислала запрошення з електронним підписом і сказала, що можу спокійно їхати, воно дійсне)

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Діана
    2 місяців назад

    Привіт, не переживайте мені давали воевуду з електронним підпис, і все добре відкрила візу і зараз в Польщі

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Ірина
    2 місяців назад

    Зараз практично всі працюють з електронним підписом

    Діана
    Діана
    Відповідь для  Ірина
    2 місяців назад

    Спасибі за відповідь)
    Тому що теж трохи переживаю з приводу перетину кордону з цим запрошенням)

    Юля
    Юля
    Відповідь для  Діана
    2 місяців назад

    Підкажіть, від якого агентства робили запрошення і скільки за часу його робили?

    Діана
    Діана
    Відповідь для  Юля
    2 місяців назад

    Мені знайома робила)

    Валерія
    Валерія
    2 місяців назад

    Термінове питання з приводу освядченія і кордону!)
    Загалом питання таке.
    Якщо будучи в Україні я замовила на фірмі освядченіе свідомо знаючи, що працювати я там не буду, просто потрібен документ для того щоб зробити візу і перетнути кордон. Отримала я освядченіе, зробила по ньому візу і перетнула кордон. На фірму природно я не приїхала і освядченіе мені анулювали. На іншу роботу я не влаштовувалася, весь час працювала на дому: нігті, брови, вії (так, я в курсі, що це не легально). Потім мені потрібно було поїхати в Україну за своїми питань, і через два тижні знову повернутися в Польщу (візи залишилося 2 місяці). Як мені повернутися в Польщу? Адже освядченіе за яким я відкривала візу і заїжджала спочатку вже анульовано і не дійсне. Або я можу взяти освядченіе від іншого роботодавця і заїхати по цій же візі? На кордоні не буде питань?
    Як взагалі вчинити в цій ситуації?

    Ковідло
    Ковідло
    Відповідь для  Валерія
    2 місяців назад

    при робочій візі у вас немає прив’язки до певного роботодавцю.
    нове запрошення і в шлях, якщо тільки старе запрошення анульовано

    Валерія
    Валерія
    Відповідь для  Ковідло
    2 місяців назад

    Тобто на кордоні не виникне питання чому віза відкрита з однієї дати, а запрошення взагалі відкрито на 4 місяці пізніше? Ніколи з таким не стикалася і навіть не замислювалася, а ось зараз виникла така ситуація

    Ковідло
    Ковідло
    Відповідь для  Валерія
    2 місяців назад

    я як то раз виїжджав за мульти візі із запрошенням від одного, потім заїжджав по тій же візі із запрошенням від іншого місяця два тому. питань не було на кордоні. але пробити легальність запрошення можуть.

    Валерія
    Валерія
    Відповідь для  Ковідло
    2 місяців назад

    Зрозуміла)) ​​величезне спасибі за відповідь

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Валерія
    2 місяців назад

    Єдине правильне рішення здатися поліції і отримати покарання відповідно до закону Польщі про несплату податків і ведення незаконного бізнесу!
    Прокидайтеся українці!

    Ковідло
    Ковідло
    Відповідь для  Володимир
    2 місяців назад

    а майно на тебе переписати або на державу? або на навпіл?

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Ковідло
    2 місяців назад

    Мені просто лінь витрачати на вас час!
    Тим більше з таким ставленням … ви скоро будете підковані в правовому полі …) і як звернення написати вам продиктує поліція!

    Валерія
    Валерія
    Відповідь для  Володимир
    2 місяців назад

    Точно)) дуже дякую, так і зроблю !!!

    Чи не скинете зразок заяву? Боже, як добре, що ви дали мені таку хорошу рада, СПАСИБІ ВАМ ВЕЛИКЕ !!!

    Лілія
    Лілія
    3 місяців назад

    Відмова
    Всім привіт)
    Скажіть на яких підставах може бути відмова у видачі освядчення на роботу в уженді?

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Лілія
    3 місяців назад

    Не знаю яка ситуація була в попереднім освячені. може бути що в довгий час ви легально зареєстровані по останньому освячені і до закінчення терміну або перереєстрації не дадуть іншого.

    Волік
    Волік
    Відповідь для  Лілія
    3 місяців назад

    Що вам написали у відмові

    Лілія
    Лілія
    Відповідь для  Волік
    3 місяців назад

    Нічого не писали, сказав працедавець, що відмова , мені прийшло а чоловікові моєму не прийшло освядчення, я запитала у працедавця чому так, сказали , що відмова, але працедавець сказав, що переподав документи.

    Лілія
    Лілія
    Відповідь для  Лілія
    3 місяців назад

    Координатор не знає чому так сталося(

    Анжела
    Анжела
    3 місяців назад

    Анульовано воєводське запрошення! Віза зроблена ще з жовтня, кордон не перетинала по цій візі. Що робити?

    Наталя
    Наталя
    3 місяців назад

    Oświadczenie
    Хто останнім часом робив oświadczenie, скільки часу чекали поки прислали на пошту?

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    в грудні я чекав місяць від прямого роботодавця електронкою

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Миколай
    3 місяців назад

    спасибі

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    Все залежить від воєводства і завантаженості уженду

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Андрій
    3 місяців назад

    Чекаю вже третій тиждень

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    Це нормально при нинішній ситуації

    Наталі
    Наталі
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    Уже місяць чекаю

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    Воевуду в Кракові місяць майже прочекав спочатку на електронну пошту прийшло а потім кур’єром

    Kateryna
    Kateryna
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    Сезонне запрошення в грудні за 3 дні зробили, на біометрії також швидко. Воевуду робили близько 3х міс.
    Але так як зараз локдаун, то може бути довше.

    Ivan
    Ivan
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    На Воевуду чекаю з серпня повний Пі @ @ ец

    Він
    Він
    3 місяців назад

    Залишки днів по освядченю
    Як можна дізнатися взагалі залишки днів з пів річного освядчення?
    Відпрацював десь 80 днів, після чого отримав печатку в паспорті про зложення вньоску на карту. Зараз пройшло приблизно 3,5 місяців від печатки.
    Як дізнатися чи залишилися в мене дні, чи необхідно пересидіти пів року по печатці, оскільки хочу змінити роботодавця, а він каже що повинен пів року відсидіти кородир, тільки тоді.
    Допоможіть розібратися, бо вже запутався

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Він
    3 місяців назад

    Якщо у Вас залишилося старе освядчення — там є кінцева дата. І якщо Ви не анулювали освядчення — ось до того кінцевої дати і є залишок важливості всіх Ваших освядченій.

    Він
    Він
    Відповідь для  Bogdan
    3 місяців назад

    І не важливо, що я вже по печатці працюю?

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Він
    3 місяців назад

    Неважливо

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Він
    3 місяців назад

    Під час очікування карти ти можеш міняти роботодавця, але в ужонд доносиш Оновлені документи, навіщо тобі знати скільки ти очікуєш рішення ужонда, але потрібно мати запрошення на нову роботу, ось нехай тебе зроблять і переходь, удачі

    Він
    Він
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    В тому і сенс, що для того, щоб зробили запрошення вони кажуть що треба коридор півроку

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    ОсвЯдчеНня, зезволеніе продовжені до кінця Пандемії + 30 днів

    https://www.gov.pl/web/gov/przedluzenie-waznosci-zezwolenia-na-prace-i-oswiadczenia?fbclid=IwAR0c2JsL509fii3nMo-1_uS5SrTa6TF0j822CwNRVMCS-GWcxJu3yaKRYi4

    Він
    Він
    Відповідь для  Suspected
    3 місяців назад

    Мені не цікаво продовжені вони чи ні, мене цікавить конкретно моє запитання

    Егор
    Егор
    3 місяців назад

    Доброго дня! Маю таке питання:
    Є відкрита піврічна віза,збираюсь на роботу в Польщу, є така ймовірність що під час відбуття обсервації може з’явитися кращий варіант роботи,ніж той куди я домовився. Візу я відкривав по купленому запрошенні,карантин буду відбувати теж на власному житлв,але роботодавець хоче щоб я вже,до поїздки,надав документи,щоб вони переробили запрошення на своє.
    Суть питання: Якщо мій теперішній роботодавець зробить запрошення, а я під час обсервації захочу піти на іншу роботу, мені доведеться переробляти запрошення знов, чи багато це забере часу і що,якщо теперішній роботодавець не анулює попереднє запрошення,чи зможе новий роботодавець відкрити нове?

    Гена
    Гена
    Відповідь для  Егор
    3 місяців назад

    Точніше сказати не переробляти а нове робить кожен роботодавець під себе, на піврічну це не проблема, головне щоб старий роботодавець видалив своє запрошення.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Гена
    3 місяців назад

    Ну старий Роботодатель мені нічого не надає до виходу на роботу, а зробити у них запрошення наперед його бажання, а не моє, тобто що я йому повинен, якщо що?
    За ідеї повинен анулювати, але хто знає що у нього в голові.
    І головне скільки часу буде делатся нове запрошення?

    Гена
    Гена
    Відповідь для  Егор
    3 місяців назад

    Тиждень може два нове робиться.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Гена
    3 місяців назад

    Мазовецьке воєвудство.

    Нина
    Нина
    Відповідь для  Егор
    3 місяців назад

    Мені робили місяць в Варшаві.

    Егор
    Егор
    Відповідь для  Нина
    3 місяців назад

    Нічого собі, ще такого не чув.

    Дима
    Дима
    Відповідь для  Егор
    3 місяців назад

    Буває и до двох місяців!

    Полина
    Полина
    4 місяців назад

    Доброго дня. Чи можу я перетнути кордон для того щоб поїхати на роботу тільки з біометричним паспортом чи потрібно Освядчення до праці?

    Леша
    Леша
    Відповідь для  Полина
    4 місяців назад

    По біометрії уже давно ні.

    Олег
    Олег
    Відповідь для  Полина
    4 місяців назад

    Ні звичайно.

    Жанна
    Жанна
    Відповідь для  Полина
    4 місяців назад

    Тільки із запрошенням.

    Лиза
    Лиза
    Відповідь для  Полина
    4 місяців назад

    Запрошення (можна сканкопію), страховка, адреса обсервації, біопаспорт і можете їхати.

    Денис
    Денис
    Відповідь для  Полина
    4 місяців назад

    Треба 100%.

    Леша
    Леша
    4 місяців назад

    Доброго вечора. Мені виготовили освядчення, по якому я отримав візу і влаштувався на роботу. Зараз хочу змінити працю, потрібно нове від іншого роботодавця? Кажуть його зараз до місяця потрібно чекати. Чи можливо мені влаштуватися по старому?

    Юрий
    Юрий
    Відповідь для  Леша
    4 місяців назад

    Ні по старому не можливо потрібно нове освячення, щось вам не то кажуть. Залежить як в якому воєводстві але і за тиждень роблять запрошення і за днів десять. Не рідко буває і набагато раніше був випадок коли за 3 днів мені відправили готове, не ведіться краще на тих хто обіцяє так довго, можуть неофіційну роботу вам дать не раджу!!!

    Леша
    Леша
    Відповідь для  Юрий
    4 місяців назад

    З роботою тут порядок, провірена, два знайомих не один рік працюють. Так одному теж за 3дні виготовили, другий 7днів чекав, а мені сказали до місяця чекати(

    Олег
    Олег
    Відповідь для  Леша
    4 місяців назад

    За старим немає. Тому — що ви йдете до нового роботодавця!
    І не робиться воно місяць, якщо роботодавець адекват, 7 днів і пше- прошу.

    Лиза
    Лиза
    Відповідь для  Леша
    4 місяців назад

    Саме так і є, тільки можливо через пандемію близько 2-х тижнів буде робитися.

    Evgeniy
    Evgeniy
    5 місяців назад

    Якщо я маю освядчення від роботодавця, і буду йти до іншого, він мені може виготовити нове? чи потрібно анулювати старе?

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Evgeniy
    5 місяців назад

    Може.

    Для отримання нового освядченя не потрібно анулювати попереднє ….

    Evgeniy
    Evgeniy
    Відповідь для  Bogdan
    5 місяців назад

    дякую, виникла така ситуація, то ви мене втішили)

    Serhii
    Serhii
    5 місяців назад

    Віза після біометрії Працював офіційно по біометрії 2.5 місяця літом.Освядчення було зроблено на цілих 90 днів,з яких я пробув з 75днів.Чи зроблять візу так як має бути мінімально 91 день.Незнаю чи подало моє агенство в ужонд праці що я відбув не весь термін 90 днів.

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Serhii
    5 місяців назад

    Вам все одно можна зараз замовити запрошення і подаватися на візу, поки консульський, поки черга подачі і отримання, то вже і новий рік і все стерто і на коня Козак, як то кажуть за новими нагородами, початок кожного нового року, без віз залишається позаду, в новий рік з чистою програмою

    Rufik
    Rufik
    Відповідь для  Covidlo
    5 місяців назад

    новий рік єсле шо нічого не стирає не вводьте людей в заблудження

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Rufik
    5 місяців назад

    У мене товариш так їздив, біометрія не в облік. Зроблять, повір зараз такі чергу що мама не горюй, в наступному році виїдеш скоріше за все, в цьому не доведеться париться. І офіційно не 90 днів, а на зразок 87 йде за фактом

    Serhii
    Serhii
    Відповідь для  Covidlo
    5 місяців назад

    Дякую за відповідь,за черги знаю.Агенція просто що робе візу ,каже шо ужонд може дати запрошення на менше чим 91 день якщо мене не зняли раніше коли уїхав з праці.І візу в такому випадку не відкриють

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Serhii
    5 місяців назад

    Так вони правильно кажуть

    Serhii
    Serhii
    Відповідь для  Covidlo
    5 місяців назад

    я якось можу перевірити сам чи мене зняли раніше.Наприклад зателефонувати в ужонд праці.Кантора каже шо зняла,но я не сильно їм довіряю

    Уляна
    Уляна
    6 місяців назад

    Доброго дня) скажіть будь ласка чи повинні бути печатки на запрошенні ?

    Уляна
    Уляна
    Відповідь для  Константин - визовый специалист
    6 місяців назад

    А на кордоні не буде жодних проблем

    Марина
    Марина
    7 місяців назад

    Для поїздки в Польщу знадобилася національна віза на запрошення на пів року. Відразу звернувся в компанію Візія, все оформили вчасно і без зайвих проблем. Спасибо большое, це вже не перше моє співробітництво з даною компанією і як завжди все на вищому рівні.

    Наталія
    Наталія
    7 місяців назад

    Довго сумнівалася і вагалася, чи варто їхати в Польщу, щоб поправити своє матеріальне становище. Поступово дізнавалася, які потрібно зібрати документи, щоб пустили туди на заробітки. Найбільше запитань викликало Освядчення, так як їхати збиралася в повну невідомість. Вирішила не ризикувати і подзвонила в візію. Хлопці зробили мені запрошення на 180 днів без прив’язки до роботодавця. За ціною вийшло щось близько 2 тисяч. Освядчення спрацювало — в Польщі працевлаштувалася без проблем.

    Анонім
    Анонім
    7 місяців назад

    Доброго дня як можна проїхати в Польщу коли тобі 17 з половиною років?

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Константин - визовый специалист
    6 місяців назад

    Ні, на роботу можна їхати з 16 років але має бути нотаріальний дозвіл від батьків на самостійний виїзд за кордон.

    Наталія
    Наталія
    8 місяців назад

    Багато сусідів і знайомі регулярно їздять до Польщі на заробітки і давно мені радили наслідувати їхній приклад. Я дуже смутно уявляла собі, як треба оформляти запрошення на півроку і скільки за нього доведеться заплатити. Перше, що спало на думку — це пошукати відповідь в Інтернеті, де і знайшла сайт Візії. Довго спілкувалася з ними по телефону, задала сотні півтори питань, в результаті благополучно купила це горезвісне Освядченіе і поїхала. Кому треба в Польщу за грошима — рекомендую менеджера Юлію.

    Роман
    Роман
    8 місяців назад

    Доброго дня, чи можна по біометричному паспорті і робочому запрошенні їхати на роботу в Польщу, чи потрібно робити візу?

    Віктор
    Віктор
    9 місяців назад

    Добрий день! На моєму піврічному запрошенні з обох сторін немає жодної печатки. Таке може бути?