lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Запрошення на півроку (Oświadczenie)
Запрошення на півроку (Oświadczenie)

Запрошення на півроку (Oświadczenie)

Запрошення на півроку — це звичайне запрошення, яке дає право іноземцеві працювати на території Польщі протягом 180 днів . Після цього він зобов’язаний повернутися в Україну. За таким запрошенням зазвичай їздять вперше, щоб зрозуміти, чи підходять умови роботи і сам роботодавець.

Де можна взяти запрошення на півроку

Існує два шляхи отримання запрошення: від майбутнього роботодавця або у посередника.

Видачу та оформлення запрошення ініціює роботодавець. Тому, якщо ви вже визначилися з місцем роботи, запитайте даний документ за місцем вашої майбутньої роботи. Саме на підставі цього запрошення вам і буде видана робоча віза.

Якщо ви не визначилися з місцем роботи, отримати запрошення можна у нашої фірми . На відміну від попереднього варіанту, у нас немає прив’язки до роботодавця . Наш польський роботодавець згоден що Ви не будете працювати в нього, при необхідності він підтвердить що Ви їсте до нього і він чекає на Вас. Будьте уважні, звертайтеся до професіоналів, щоб не потрапити на шахраїв. Адже вам можуть надати фальшиве запрошення. У підсумку, це може привести до того, що у візі вам буде відмовлено.

Запрошення на півроку чи можна купити?

Запрошення можна придбати, це не заборонено. По приїзду на інше місце роботи новий роботодавець просто оформить нове запрошення, ось Ви і переоформлені на нове місце роботи, віза залишається колишньою, її переоформляти не треба, такий варіант підійде тим кого не хочуть чекати в Польщі, поки оформиться віза, запрошення, на це в середньому потрібен місяць. Роботодавцю набагато краще що б Ви вже приїхали з готовою візою, а він просто переоформить запрошення.

Наша компанія пропонує придбати запрошення на пів року до Польщі у нас , наша фірма готує не тільки піврічні візи а й візи на роки і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Запрошення в Польщу на пів року Запрошення на пів року терміново Запрошення на 9 місяців (Сезонна віза) Запрошення на рік
2300 грн 135 200 € 300 €

Запрошення від реальних фірм з Польщі! Без прив’язки до роботодавця, тоб то якщо ви не приїдете до нашего роботодавця він не буде подавати вас в розшук, у вас не буде проблем.

Залиште заявку прямо зараз

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант запрошення

  Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами .

  +38 (093) -726-52- 35
  +38 (066) -726- 52-35
  +38 (098) -786-79-18

  Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

  Залиште номер телефона і ми перетелефонуємо

  Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонде. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати в будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.Зразок запрошення сторінка 1

   Запрошення на півроку Зразок запрошення сторінка 2

   Запрошення на півроку

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант запрошення

   Запрошення на півроку — як перевірити запрошення

   Перед тим, як віддавати запрошення до Візового центру, перевірте правильність його оформлення. Отже, на що слід звернути увагу:

   • Зовнішній вигляд. Переконайтеся в тому, що отриманий документ відповідає бланку встановленого законом зразка.
   • Дані працівника. Всі ваші дані повинні бути прописані в точній відповідності з паспортом. Жодні неточностей або помилок.
   • Телефон роботодавця. Запрошення — це офіційний документ від роботодавця, який надає вам роботу. І ця інформація може бути перевірена консульством при наданні вам візи. Тому, не полінуйтеся і зателефонуйте за вказаним номером, адже він повинен бути реальним.
   • Умови роботи. У запрошенні повинні бути прописані ті умови роботи, про які ви домовлялися з роботодавцем.
   • Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, яка не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.

   Запрошення на півроку

   Якщо при перевірці були виявлені помилки, це не можна ігнорувати. Не важливо, навмисно була подана неправдива інформація або це технічна неточність. Це може стати причиною відмови у видачі візи. Тому, як тільки ви виявили помилку, зверніться до роботодавця з проханням зробити нове запрошення. Так само опускаються 3 помилки у прізвищі та імені.

   Скільки оформляється запрошення?

   В середньому, оформлення запрошення складає 14 днів . Але це лише усереднена цифра. Адже все залежить від роботодавця, наскільки повну інформацію він подасть. Також необхідно час на пересилку документів з Польщі в Україну. Тому, не відкладайте оформлення запрошення в довгий ящик і подбайте про це заздалегідь.

   Скільки діє запрошення на півроку?

   Запрошення на півроку

   Запрошення на півроку або Oświadczenie дійсно протягом 180 днів і використовувати ви його повинні протягом року. Дану інформацію ви можете побачити в самому документі.

   Якщо запрошення анулювали

   Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення. Якщо ви вже прибули до Польщі і з’ясували це, найкращим варіантом буде знайти нового роботодавця і запитати у нього запрошення . Робочу візу при цьому переробляти не потрібно.

   З цією статтею так само цікавляться:

   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) Страховка для візи в Польщу Сезонна віза на 9 місяців до Польщі

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Скільки робиться запрошення в Польщу?

   ✅ Є 2 варіанти оформлення запрошень, термінове за 7-10 днів і не термінове за 14-20 днів.

   ⏩ Скільки коштує запрошення в Польщу?

   ✅ Піврічне запрошення коштує 2300 грн на даний момент, так само є варіант оформити запрошення на рік і 9 місяців, вартість таких запрошень уточніть у менеджера.

   ⏩ Хто може зробити запрошення в Польщу?

   ✅ Запрошення оформляється тільки в Польщі роботодавцем, з Польщі роботодавець передає запрошення працівникові або візової агенції і лише після цього можна подавати на візу.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення в Польщу?

   ✅ Перевірити запрошення на оригінальність можна за NIP номером або REGON номером, який вказаний у запрошенні. АЛЕ зверніть увагу, що це тільки перевірка фірми, існує така фірма в базі чи ні, перевірити конкретно ваше запрошення діє воно або анульовано на жаль неможливо, такої бази немає у відкритому доступі.

   ⏩ Скільки часу робиться віза в Польщу?

   ✅ На це питання однозначно відповісти неможливо, тому що подача документів йде за місцем прописки, а очередя в візовий центр можуть бути різні, від 1 тижня до місяця. Після подачі документів строк розгляду становить 7-10 робочих дня.

   ⏩ Які документи потрібні для отримання запрошення?

   ✅ Тільки закордонний паспорт, запрошення можна оформити на біометричний і звичайний закордонний паспорт.

   ⏩ Що таке Освядчення?

   ✅ Це звичайне піврічне запрошення в Польщу для роботи, візу за таким запрошенням ще називають національною візою.

   ⏩ Скільки днів йде запрошення з Польщі в Україну?

   ✅ Якщо пересилання поштою, термін доставки 10-14 днів, в основному відправка відбувається автобусом, доставка 1-2 діб.

   ⏩ Скільки часу діє запрошення на візу?

   ✅ Запрошення може анулювати роботодавець в будь-який момент і воно перестане діяти, потрібно просити роботодавця що б він цього не робив. Так само по піврічному запрошення не можна подати на візу якщо пройшло вже 3 місяці з дати дії запрошення.

   ⏩ Скільки чекати документи з Візового центру?

   ✅ Після подачі документів на візу термін розгляду 7-10 днів, доставка паспорта з візою кур'єром займає 4-8 дні, рекомендуємо не замовляти доставку, забрати паспорт самостійно.

   ⏩ Скільки чекати після оплати візового збору?

   ✅ Після оплати збору оператор передзвонить і призначить дату подачі документів через 1-2 дня.

   ⏩ Де можна відкрити візу в Польщу?

   ✅ На візу можете подати у візовому центрі або в консульстві Польщі, подача документів відбувається лише за попередньою реєстрацією.

   ⏩ Скільки коштує польське запрошення?

   ✅ Запрошення на пів року до Польщі коштує 2300 грн.

   ⏩ Як перевірити справжність запрошення до Польщі?

   ✅ Звертайте увагу на печатки організації і ужонда праці, подивіться зразок запрошення на нашому сайті і порівняйте зі своїм запрошенням. Замовляйте запрошення тільки в перевіреної організації, з активним сайтом, не замовляйте запрошення на дошках оголошень.

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант запрошення

    О программе Константин - визовый специалист

    Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

    Смотрите также

    Документы для визы в Польшу

    Список страхових компаній для візи в Польщу

    5 / 5 ( 32 голоса ) Список страхових компаній для візи в Польщу 2020 …

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    73 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Уляна
    Уляна
    1 місяць назад

    Доброго дня) скажіть будь ласка чи повинні бути печатки на запрошенні ?

    Уляна
    Уляна
    1 місяць назад

    А на кордоні не буде жодних проблем

    Марина
    Марина
    1 місяць назад

    Для поїздки в Польщу знадобилася національна віза на запрошення на пів року. Відразу звернувся в компанію Візія, все оформили вчасно і без зайвих проблем. Спасибо большое, це вже не перше моє співробітництво з даною компанією і як завжди все на вищому рівні.

    Наталія
    Наталія
    1 місяць назад

    Довго сумнівалася і вагалася, чи варто їхати в Польщу, щоб поправити своє матеріальне становище. Поступово дізнавалася, які потрібно зібрати документи, щоб пустили туди на заробітки. Найбільше запитань викликало Освядчення, так як їхати збиралася в повну невідомість. Вирішила не ризикувати і подзвонила в візію. Хлопці зробили мені запрошення на 180 днів без прив’язки до роботодавця. За ціною вийшло щось близько 2 тисяч. Освядчення спрацювало — в Польщі працевлаштувалася без проблем.

    0-02-0a-e28f73dac0ff28f9ff3b961afd4f040a92a0c8bb899802cd58913193a86db9a7_d38d12a1.jpg
    Анонім
    Анонім
    1 місяць назад

    Доброго дня як можна проїхати в Польщу коли тобі 17 з половиною років?

    Володимир
    Володимир
    3 днів назад

    Ні, на роботу можна їхати з 16 років але має бути нотаріальний дозвіл від батьків на самостійний виїзд за кордон.

    Наталія
    Наталія
    2 місяців назад

    Багато сусідів і знайомі регулярно їздять до Польщі на заробітки і давно мені радили наслідувати їхній приклад. Я дуже смутно уявляла собі, як треба оформляти запрошення на півроку і скільки за нього доведеться заплатити. Перше, що спало на думку — це пошукати відповідь в Інтернеті, де і знайшла сайт Візії. Довго спілкувалася з ними по телефону, задала сотні півтори питань, в результаті благополучно купила це горезвісне Освядченіе і поїхала. Кому треба в Польщу за грошима — рекомендую менеджера Юлію.

    0-02-0a-4c4327711cde48b36267b8697ff66ce7a3e2cdb51cb697c4de63e43db3b7d462_53cbaf2b.jpg
    Роман
    Роман
    2 місяців назад

    Доброго дня, чи можна по біометричному паспорті і робочому запрошенні їхати на роботу в Польщу, чи потрібно робити візу?

    Віктор
    Віктор
    3 місяців назад

    Добрий день! На моєму піврічному запрошенні з обох сторін немає жодної печатки. Таке може бути?

    Ірина
    Ірина
    3 місяців назад

    Доброго дня, мені зробили запрошення, але воно в Польщі. Мені тільки надіслали електронний варіант. Можна її роздрукувати на кольоровому принтері і так поїхати на роботу сезону по біометрії? Коли оригінал знаходиться у Польщі. Чи пропустять на кордоні? Дякую

    Олександр
    Олександр
    4 місяців назад

    Доброго дня!
    Мені прийшло запрошення з синіми печатями,в мене питання,а хіба таке може бути?
    А в друга на сезонному, зі зворотної сторони, одна печать синя а кругла чорна…
    Взагалі їх хоть приймуть?!

    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Юля - Визовый специалист
    4 місяців назад
    Відповідь для  Олександр

    Добрий день! Якщо є кольорова печатка Ужонді праці, то воно там зареєстровано, все нормально.

    Сергій
    Сергій
    4 місяців назад

    Візу отримав, все відмінно, дякую за роботу все було якісно, ​​рекомендую до співпраці

    Виза в Польшу.jpg
    Валентин
    Валентин
    4 місяців назад

    Дякую за запрошення отримав швидко, всім раджу

    0-02-0a-98dae81dd5ecab5657ad0ddcbfa5307ebe1a4575ef1eb153a1bc93fe4ff75a07_7cc947d.jpg
    Каміла
    Каміла
    4 місяців назад

    Скажіть чи можна роздрукувати запрошення з email,чи буде воно дійсне?

    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Юля - Визовый специалист
    4 місяців назад
    Відповідь для  Каміла

    Ні, запрошення без реєстрації в Ужонді праці не дійсне, тільки оригінал з червоними печатками Ужонді праці.

    Валентин
    Валентин
    5 місяців назад

    На сьогоднішній день візовий центер в Тернополі працює, якщо так то який графік подачі документів і чи є сенс найближчими днями оплачувати візовий збір?

    Лена
    Лена
    5 місяців назад

    Доброго дня.
    Скільки буде коштувати освідчення на сезону роботу на 3 місяці?, потрібно, щоб представити на кордоні разом з біопаспортом.

    Оксана
    Оксана
    5 місяців назад

    Дякую за роботу, купила запрошення на пів року, прийшло за 10 днів на руки, роботою довольна !!

    Ирина
    Ирина
    5 місяців назад

    Добрий день, мені зробили запрошення робочої візи на ньому немає печатки,але в верхньому кутку є шрих код. Запрошення видане з 05.06.2020-02.09.2020 ; 02.12.2020-01.03.2021чи може бути відмова?

    Ірина
    Ірина
    5 місяців назад

    Якщо я мала освядчення з 05.06.19 до 01.12.19 то коли я можу зробити собі нове запрошення?

    Богдана
    Богдана
    6 місяців назад

    Доброго дня! Яка вартість запрошення на піврічну робочу візу?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    6 місяців назад
    Відповідь для  Богдана

    Доброго дня. 2300 грн піврічне запрошення. 3000 грн весь пакет документів

    Ася
    Ася
    6 місяців назад

    Добрий вечір) робите зараз запрошення?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    6 місяців назад
    Відповідь для  Ася

    Так, готуємо

    Камілла
    Камілла
    6 місяців назад

    Доброго дня!Маю таке питання.Зараз знаходжуся в Польщі.Закінчується річна віза.Дістала освядчення на півроку,але зараз можливості немає виїхати відкрити візу.Працювати легально можу,чи не буде депорту потім чи штрафу при проходженні кордону,якщо я остануся до кінця терміну освядчення?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    6 місяців назад
    Відповідь для  Камілла

    В зв’язку із карантином можна залишатись

    Марія
    Марія
    7 місяців назад

    Доброго вечора. Маю запрошення дійсне з 1 травня 2020…на візу не встигла подати… Якщо візові будуть ще закриті, чи зможу по тому запрошенні після 1травня подати на візу?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    7 місяців назад
    Відповідь для  Марія

    Якщо роботодавець його не анулює, то звісно так

    Сергій
    Сергій
    7 місяців назад

    Був у Польші по безвізу і подав на карту побиту,безвіз закінчився 04.12.2019,чекав на карту до 21.03.20 і був вимушений виїхати до України,чи можу я зараз подати на візу??

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    7 місяців назад
    Відповідь для  Сергій

    Зараз карантин. На візу немає подач, візові центри і консульства не працюють.

    Уляна
    Уляна
    7 місяців назад

    Чи можна отримати два запрошення на роботу від різних роботодавців?

    Ксения
    Ксения
    7 місяців назад

    Якщо річне запрошення з 01.05.2020, а подавати документи на візу за 1,5 місяці, то відкривають з цієї ж дати?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    7 місяців назад
    Відповідь для  Ксения

    Так, вірно.

    Александр
    Александр
    7 місяців назад

    Предлагают рабочую визу на 180 дней без выезда у визовый центер с пересылкой документов на новую почту. Правда ли это?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    7 місяців назад
    Відповідь для  Александр

    Нет, неправда

    Богдан
    Богдан
    7 місяців назад

    Маю діючу карту побиту від роботодавця дійсна до 30 січня 2021р., чи можу зараз зробити робочу візу?

    Роман
    Роман
    8 місяців назад

    Добрий день
    скажіть пожалуста чі можу я подати документи на візу якщо в мене ще не пройшли 90 днів

    І таке ще питання, в мене запрошення від роботодавця від 29.02 до 25.05 в мене дні відмінусується так як в дані сроки і незможу поїхати

    Світлана
    Світлана
    8 місяців назад

    У мене віза була з 26-06-19 по 30-12-19 коли я можу зробити наступну візу

    Борис
    Борис
    8 місяців назад

    Доброго дня. В мене таке питання. Я отримав освядчення до 1.06 працював по ньому до 18.02 по біометричному паспорту. Вернувся на Україну і хочу по цьому освядченню податися на візу, чи відкриють мені її і на який термін? Дякую за відповідь.

    Алекс
    Алекс
    8 місяців назад

    Доброго вечора) Хотів запитати у Вас і буду дуже вдячний за відповідь) Мені зробили річне воевудське, але його мені не передали, я можу зробити інше річне запрошення в іншій фірмі?ДЯКУЮ)

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    8 місяців назад
    Відповідь для  Алекс

    Якщо немає коридору можна оформити піврічне або сезонне на 9 місяців