Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
4.8/5 - (6 голосов)
Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі

Які документи потрібні на робочу візу? Збираючись на роботу в країни Європейського союзу, насамперед потрібно подумати про відкриття робочої візи. Адже хоча українці і отримали безвізовий режим, з ним працювати легально можна тільки в деяких випадках. Цей привілей лише поширюється лише для туризму. Щоб отримати робочу візу, вирушайте до Візового центру з документами, віддавайте їх у віконце і чекайте заповітний штамп. Ми вже писали про візи та необхідні документи в різних статтях. Сьогодні ми зібрали для вас коротеньке керівництво, щоб ви не загубилися в морі інформації.

Які існують типи робочих віз:

 • Сезонні в режимі 240/360 . Для такого виду віз підпадають роботи, які визначені законодавством Польщі, як сезонні. Це збір фруктів і овочів, робота в сфері готельно-ресторанного бізнесу, іноді будівництво;
 • Несезонні в режимі 180/360 ;
 • За воєводським запрошенням.

Для відкриття кожної з цих віз необхідно запрошення на роботу або Oświadczenie. Видачу цього документа ініціює безпосередньо наймач на прохання потенційного працівника. Оплата за нього не стягується.

Які документи потрібні на робочу візу Які існують типи робочих віз

Документи для відкриття робочої візи

Отже, які ж документи вимагає Візовий центр:

 1. Внутрішній паспорт. Це один з найважливіших документів, який повинен бути у вас на руках. Перевірте, щоб він відповідав вимогам: зовнішній вигляд, термін дії, всі фото вклеєні відповідно до віку. Паспорт не віддається, його необхідно пред’явити при здачі документів і пізніше при отриманні паспорта з візою.
 2. Закордонний паспорт. Необхідно вкласти оригінал і дублікат всіх сторінок паспорта. Також він повинен відповідати таким вимогам:
 • Термін дії документу повинен бути більше 180 днів до дати перетину кордону;
 • Мінімум 2 чисті сторінки;
 • Паспорт видається на 10 років. Якщо ви бачите, що термін добігає кінця, замініть паспорт.

При отриманні нового закордонного паспорта іноді старий не знищується, а залишається у власника на руках. Якщо у вас залишився старий паспорт, потрібно надати його оригінал і ксерокопію всіх його сторінок.

 1. Поліс медичного страхування. Поліс можна купити в будь-якій страховій компанії чи у нас — на ваш розсуд, головне, щоб він відповідав наступним запитам:
 • Він повинен покривати всі країни Шенгенської угоди;
 • Розмір відшкодування — 30 тисяч євро;
 • Франшиза від 0 до 150 євро;
 • Ваша персональна інформація повинна бути вказана без помилок і помарок;
 • Термін полісу розраховується, як на термін дії візи плюс 15 днів.

Які документи потрібні на робочу візу

Крім поліса в пакет документів прикладіть і квитанцію про його сплату.

 1. Анкета. Анкету можна заповнити як на друкованому бланку вручну, так і он-лайн на сайті. Як вам буде зручніше. Головне, пам’ятайте, що вся інформація повинна бути правдивою. Навіть, якщо ви ненароком допустили помилку, це критично для консульства, будьте уважні. Найпростіше заповнити анкету он-лайн і відразу ж записатися в чергу до Візового центру. В електронному вигляді простіше редагувати інформацію, якщо була допущена помилка. Але, якщо вам звичніше заповнювати паперовий варіант, це також можливо.
 2. Фотографії. Буде потрібно одна або дві фотографії встановленого зразка. Кількість залежить від консульського округу, тому краще мати фотографії з запасом. До фотографій виставлені чіткі вимоги, від яких не можна відступати. Іноді фотографи точно не знають всіх вимог і можуть допустити порушення. Через їх недосвідченість або неуважності вам може бути відмовлено у візі. Тому, уважно вивчіть вимоги до фото на сайті консульства і звірте з тим, що вам видав фотограф. Краще все виправити на місці, ніж отримати відмову.
 3. Запрошення від наймача. Oświadczenie — це важливий документ , в якому вказано місто і місце роботи, посаду і розмір заробітної плати. Якщо ви знайшли підходяще місце роботи, запитайте у наймача дозвіл. Він його зробить за місцем реєстрації компанії і для вас це буде абсолютно безкоштовно. Якщо вам необхідно Воєводське запрошення, то процес оформлення ініціює наймач, але саме запрошення готує воєводство, яке і направляє запрошення працівникові. Плюс воєводського запрошення в тому, що це скоріше не право на відкриття візи, а пряма вказівка диппредставництва України від воєводи відкрити візу конкретному працівникові. Відмова у візі за таким запрошенням практично дорівнює нулю.
 4. Квитанція про сплату сервісного збору . Якщо ви звертаєтеся не в консульство, а до посередників, в Сервісний центр, то за їх послуги також потрібно платити. Вони виступають третьою особою між вами і консульством, приймаючи і передаючи потрібні документи. Вони не приймають рішень по візі і не ставлять позначки, а лише передають результати.

Як бачите, документів не так багато, їх всі можна легко зібрати для оформлення візи.
Які документи потрібні на робочу візу

Які документи потрібні на робочу візу — підсумки

Робота в Польщі для багатьох українців вже стала буденністю. Візові центри відкриті в багатьох великих містах. Вони дозволяють без зайвих черг і очікування подавати документи на відкриття робочої візи і не тільки. Ваше завдання — зібрати повний пакет документів, який буде відповідати всім вимогам законодавства. Головне, щоб все було правильно, і тоді ви можете відкрити таку потрібну вам візу і відправитися на роботу в Польщу.

З цією статтею також цікавляться:

Запрошення на пів року, робоче Річне запрошення Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
Запрошення на півроку, робоче Річне запрошення Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!
О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Нові правила отримання візи в Польщу

4.8/5 - (23 голоса) Нові правила отримання візи в Польщу з 01.12.2020 Польський Сейм проголосував …

Подписаться
Уведомление о
guest
71 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Ярик
Ярик
1 рік назад

Яку їжу можна перевозити через кордон що б перекусити в автобусі?

Дима
Дима
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Мене бутерброди з ковбасою змусили викинути, бо сказав що штраф, зроблю вигляд що не бачив, а в тебе є 5 секунд.

Миша
Миша
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

На кордоні стояли раз були 8 годин.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Вас що в Сахару везуть? Або ви і 10 хв. без їжі не можете?

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Я зазвичай залишаю банани і воду, їх точно можна провозити.

Юля
Юля
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Але по факту після проходження кордону ви все одно будете заїжджати або на заправку або на сточнку, де можна купити їжу, покурити і т. П

Катя
Катя
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Я брала з собою бутерброди і фрукти, Головне все з’їсти до польського кордону, або там прям можна буде викинути те, що не з’їли. У Польщі потім можна купити їжу.

Влад
Влад
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Вдавалося особисто провозити і самому і чому куму самогончік і пиво і сало і рибу тараньку. Як пощастить)). Різні кордону, різні зміни, різні митники. А ще особисто бачив як хлопці викидали із сумок закрутки з паштетом і м’ясом, сало, ковбаси і таке інше інше. Цілий звалище забили і ще рядом на купу складали там на 2 смітника було). А можуть і за бутер з ковбасою або м’ясом оштрафувати або змусити з’їсти якщо викидати не хочеться) Лотерея. І тільки вам вирішувати чи варто ризикувати чи ні.

Степан
Степан
Відповідь для  Влад
1 рік назад

Тобі дуже пощастило, за таке зазвичай штраф.

Влад
Влад
Відповідь для  Степан
1 рік назад

Так іноді така інформація шокує, до кордону з’їжте все м’ясне, а там булочки печиво цукерки.

Маша
Маша
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Я везла звичайні канапки, м’ясо.Всё ок було.

Яна
Яна
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

А я читав тут що одного хлопця за пару бутеров і кілька мандарин штрафонулі на 280 злотих так що я б не ризикував на 280 злотих в Польщі можна купити багато смачного ну а там вирішувати вам.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Яна
1 рік назад

Це був я!))) Так, краще не ризикувати! Один співробітник митниці може пропустити, а інший влупив штраф !!!

Дима
Дима
1 рік назад

Які документи потрібні для перетину кордону по безвізу на запрошення і які з візою теж на запрошення?

Жека
Жека
Відповідь для  Дима
1 рік назад

І індекс теж потрібно, бо якщо якась помилка в назві населеного пункту, то можуть звернути, залежить від стражака, а за індексом дуже точно можна визначити місцезнаходження.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Безвіз: запрошення, страховка (бажано від однієї з десяти страхових зі списку) на весь час перебування, точну адресу місця відбування десятиденної обсервації (воєводство, район, населений пункт, вулиця, будинок, квартира), біопаспорт, мінімум 600 злотих (еквівалент долари, євро), польський номер телефону (можна український) .Віза: все те ж саме, тільки паспорт може бути звичайний закордонний.

Дима
Дима
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Спасибі)

Ярик
Ярик
Відповідь для  Дима
1 рік назад

Будь ласка.

Майя
Майя
1 рік назад

Чи можу я з Польською робочою візою спочатку летіти літаком до іншої країни ЄС.

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Майя
1 рік назад

Ні, саме польський кордон необхідно перетнути, щоб віза вступила в силу

Максим
Максим
1 рік назад

Доброго дня,скажіть будь-ласка на ксерокопіях документів на польську візу потрібно ставити свій підпис чи ні?

Олександра
Олександра
1 рік назад

Добрий день!Скажіть будь ласка,чи можна податися піврічну на візу в Польшу з електронним запрошенням?І ще на запрошенні не видно ні штампа,ні печаті.

Олександра
Олександра
Відповідь для  Константин - визовый специалист
1 рік назад

Дякую!

Віктор
Віктор
2 років назад

Я пробув у Польщі по без віз 90 днів, приїхав додому і через 2 тижня виробив візу на 180 днів, чи можу я по закінченню цих днів сидячи в Польщі не перетинати кордон і сидіти ще 90 днів на території цієї країни??

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Віктор
2 років назад

З цим питання потрібно звернутись до консульства України в Польщі

Олексій
Олексій
2 років назад

Підскажіть повний перелік документів на робочу візу на пів року

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Олексій
2 років назад

Документи на візу:
— Запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія);
— страховка і її копія та квитанція про оплату страховки;
— анкета в візовий центр;
— квитанція про оплату візового збору;
— паспорти український та закордонний та їх копії. Якщо є 2 закордонних паспорти, то брати з собою необхідно обидва! Якщо паспорт український новий – айді ID, то витяг про прописку не забудьте! **
— оригінал і копія ідентифікаційного коду
— 1 фотографія 3,5 на 4,5 см, 80% обличчя (можна зробити за 50 грн в самому візовому центрі)

Дима
Дима
2 років назад

У мене забрали запрошення у візовому центрі при подачі, чи зможу я перетнути кордон при отриманні візи?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Дима
2 років назад

Дима його повинні повернути разом з візою.

Дина
Дина
2 років назад

Добрий день.Я в’їхала в Польщу по безвизу, влаштувалася на роботу, отримала карту годинного побуту, звільнилася. Чи можу я виїхати і відразу в’їхати по безвизу? Чи потрібно чекати коридор по безвизу, т. к. я не виїжджала?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Дина
2 років назад

Якщо з моменту отримання карти минуло 90 днів, Ви маєте право скористатися безвізовим режимом. Але якщо вона Вам більше не потрібна, її треба скасувати. Інакше потім можуть бути проблеми.

Ваня
Ваня
2 років назад

Підкажіть можна відкрити візу на підставі przedłużenia zezwolenia typu A?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ваня
2 років назад

Ваня якщо мова про дозвіл на роботу типу А, то по ньому відкривають воєводської візу. Зробити це краще протягом 3 місяців з дати оформлення зезволення. Але можна і пізніше з додатковим підтвердженням, що Вас досі чекають на роботі.

Вика
Вика
2 років назад

Добрий день.Я можу отримати робочу візу в Польщу якщо у мене не біометричний закордонний паспорт.?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Вика
2 років назад

Вика якщо паспорт діє, то можете.

Олег
Олег
2 років назад

Доброго дня!Підкажіть якщо депорт закінчується 07.08.2019 р. вже можна починати відкривати візу на 6 місяців d05.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Олег
2 років назад

Добрий день. Є великий ризик відмови. Чим більше часу після депортації пройде тим краще

Оля
Оля
2 років назад

Добрий день.У мене був в’їзд у Польщу на 1 день по біометрику.

Скажіть, 90 днів безвиза продовжують спливати навіть після виїзду або вони зберігаються?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Оля
2 років назад

Оля у Вас є 90 днів у кожному півріччі для безвізових поїздок. Візьмете Ви відразу все або будете брати частинами – неважливо. Головне, щоб в сумі не перевищили 90 днів. Якщо витратили 1 день, то залишилося ще 89 в цьому півріччі.

Лев
Лев
2 років назад

Добрий день.Скажіть я можу перебувати за 90 днів у півріччі безвизу. Як вважається півріччя?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лев
2 років назад

Лев рік вважається календарний. Рік – Ваш індивідуальний.

Андрей
Андрей
2 років назад

Скажіть мені виповнилося 25 років і переробляють укр. паспорт на айді,у візовому центрі пройдуть ксерокопії старого укр.паспорти?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Андрей
2 років назад

Андрей паспорт повинен бути дійсний.

Анна
Анна
2 років назад

Добрий день.У мене немає коду ІПН але в звичайному паспорті стоїть відмітка без ІПН. Це якось впливає на оформлення на роботу та якщо так то як?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Анна
2 років назад

Анна якщо мова про роботу в Польщі, і всі необхідні документи є, то не повинно впливати. У Польщі у Вас будуть свої податкові ідентифікатори, і вони ніяк не пов’язані з отриманими в інших країнах.

Дима
Дима
2 років назад

Добрий день.яку суму брати з собою на перше час роботи в Польщі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Дима
2 років назад

Дима обов’язкових сум немає. Але Вам повинно вистачити до першої оплати праці, а бажано і на повернення, у разі форс-мажору.

Паша
Паша
2 років назад

Добрий день.Можу я отримати візу D, якщо в українському паспорті немає прописки? 

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Паша
2 років назад

Паша можете. У Польщі до таких питань щодо лояльні.

Полина
Полина
2 років назад

Добрий день.Я їду на роботу за безвизу, чи обов’язково потрібно запрошення від роботодавця? 

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Полина
2 років назад

Полина так обов’язково, якщо мета в’їзду робота. Ви можете в’їхати і як турист, але тоді треба буде підтвердити проживання, наявність коштів, зворотний квиток.

Паша
Паша
2 років назад

Доброго дня.Можна поїхати за старим закордонний паспортом на роботу в Польщу чи обов’язково потрібна біометрія?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Паша
2 років назад

Паша отримати візу і поїхати на роботу за чинним не біометричною паспортом можна. Скористатися безвізовим режимом – ні.