Віза / Список документів у візовий центр Польщі
Список документів у візовий центр Польщі

Документи на робочу візу в Польщу

Документи для візи в Польщу, на робочу візу — список документів у візовий центр Польщі для робочої візи категорії Д:

Які документи для візи в Польщу:

 1. Запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія)
 2. Страховка та квитанцыя про ъъ оплату (оригінал і копія)
 3. Анкета в візовий центр
 4. Оригінал квитанції оплати візового збору
 5. Копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
 6. Оригінал і копія індентифікаційного кода (1 екземпляр)
 7. 1 фотографія на візу
Замовте документи на візу у нас, зробимо всі документи правильно і швидко, правильно оформлені документи підвищують шанс в отриманні візи!

Анкета і страховка в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Якщо будете подавати документи Новою поштою, подивіться обов’язково ось цей матеріал, тут вказано повний перелік документів для подання через Нову пошту.

  Також Вам необхідно мати з собою:

  — копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
  — копія ІПН (1 екземпляр)
  — 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи до візового центру, якщо в консульство 2 фото. (3,5 * 4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя)
  — оригінал квитанції оплати візового збору

  Документи для візи в Польщу по запрошенню і як виглядає запрошення до Польщі , зразок може відрізнятися від того, що є у Вас,запрошення може бути з мокрими печатками або електронне запрошення.

  Якщо вам видали електронне запрошення його досить тільки роздрукувати, якщо запрошення з мокрими печатками для подачі на візу потрібен саме оригінал запрошення.

  Список документів у візовий центр Польщі зразок запрошення

  Візова анкета, її можна заповнити заздалегідь, як заповнювати візову анкету — я раніше писав тут . В перыод карантину вызову Анкету ы страховку краще оформити заздалегідь або у візовому центрі. Документи на робочу візу в Польщу Страховий поліс, страховка повинна покривати весь період перебування, страховку можна придбати у нас за вигідною ціною. Страховий поліс повинен відповідати певним вимогам: Страхова сума повинна бути 30000 євро або більше, франшиза повинна бути 150 євро або менше.

  Крім всіх перечислених документів необхідно надати: оригінали паспортів, ідентифікаційний код. Зробити копії документів краще заздалегідь (на період карантину) або безкоштовно у візовому центрі Польщі. У самому візовому центрі можна додатково оформити:

  • Фото для візи — 50 грн
  • смс інформування про готовність візи — 50 грн
  • Кур’єрська доставка паспорта «до дверей»- 450 грн. Зверніть увагу що не в усі населені пункти доставляється паспорт кур’єром. Міста, куди не має можливості доставити можна дізнатися у візовому центрі.

  Документи на робочу візу в Польщу — з цією статтею також цікавляться:

  Страховка для візи, купуйте заздалегідь за вигідною ціною! Як заповнити анкету для візи Вартість запрошення від роботодавця на візу
  Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

  ⏩ Які документи потрібні для подачі документів на візу?

  ✅ Запрошення від роботодавця, страховка (оригінал і копія), анкета в візовий центр, копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 примірник) Якщо закордонного паспорта 2 діючих брати з собою необхідно обидва. Оригінал і копія индентификационного коду (1 примірник), 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи у візовий центр, якщо в консульство 2 фото. ( 3,5*4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя ), оригінал квитанції оплати візового збору. + якщо будете подавати документи новою поштою потрібно сказати заяви і договору і заповнити їх.

  ⏩ Які документи потрібні для воєводської візи?

  ✅ Документи такі ж як і для піврічної візи. Запрошення від роботодавця, страховка (оригінал і копія), анкета в візовий центр, копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 примірник) Якщо закордонного паспорта 2 діючих брати з собою необхідно обидва. Оригінал і копія индентификационного коду (1 примірник), 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи у візовий центр, якщо в консульство 2 фото. ( 3,5*4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя ), оригінал квитанції оплати візового збору. + якщо будете подавати документи новою поштою потрібно сказати заяви і договору і заповнити їх.

  ⏩ Що потрібно для поїздки в Польщу?

  ✅ Для успішного перетину кордону досить мати біометричний закордонний паспорт, страховку і документи, які можуть підтвердити мету вашої поїздки (запрошення, бронювання житла і т. д.)

  ⏩ Чи потрібно особисто подавати документи на візу?

  ✅ Так, подавати на Польську робочу візу потрібно тільки особисто.

  ⏩ Як довго чекати польську робочу візу?

  ✅ Розгляд документів 7-12 днів після подачі їх до візового центру.

  ⏩ Які документи потрібні для оформлення робочої візи?

  ✅ закордонний паспорт.
  український паспорт.
  ідентифікаційний номер і його копію
  два фото 3,5 * 4,5 см, де особа займає 70-80%.
  візову анкету.
  стаховку.
  документ, що підтверджує мету поїздки.

  ⏩ Чи потрібно брати гроші для поїздки в Польщу на роботу?

  ✅ Ні, ви їдете працювати а не відпочивати, тому вам не потрібно на кордоні показувати гроші.

  ⏩ Які документи потрібні для поїздки в Польщу по Безвізу на роботу?

  ✅ Якщо їдете в Польщу на роботу по безвізу вам потрібно мати з собою: Біометричний закордонний паспорт, страховку, запрошення від роботодавця.

  ⏩ Скільки потрібно мати грошей при в'їзді до Польщі на роботу?

  ✅ Вам потрібна розрахувати перший час перебування, в основному це проживання + харчування, узгодьте з роботодавцем буде він давати аванс, скільки потрібно платити за житло. В основному харчування не включено, тому розрахуйте що перший час на продукти вам потрібно мати з собою близько 400 злотих в місяць, у гривнях це близько 3000 грн. В Польщу потрібно вести відразу злоті а не гривні.

  ⏩ чи Можна прийти в візовий центр без запису?

  ✅ Ні, без попереднього запису вас не пустять в візовий центр.

  ⏩ чи Можна подати документи на робочу візу без особистої присутності?

  ✅ Ні, ваша присутність обов'язкова при подачі документів на робочу візу в Польщу.

  ⏩ Скільки днів можна перебувати в Польщі без візи?

  ✅ Без візи до Польщі можна перебувати 90 днів протягом 180 днів, це означає що безперервно можете перебувати 90 днів, після чого вам потрібно приїхати в Україну і бути в Україні 90 днів, тільки тоді можна повторно їхати на 3 місяці знову.

  ⏩ Можна подавати на візу заздалегідь?

  ✅ Так, для отримання робочої візи в Польщу можна подавати документи заздалегідь, головне що б запрошення від роботодавця було у вас вже на руках.

  ⏩ Яка сума повинна бути на рахунку для візи в Польщу?

  ✅ Для отримання робочої візи в Польщу вам не обов'язково мати гроші на рахунку, виписка не потрібно, так як ви їдете на роботу тому кошти не потрібні.

  Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Робоча віза в Польщу на півроку

  Робоча віза в Польщу на півроку

  5 / 5 ( 95 голосов ) Робоча віза в Польщу на пів року Робоча …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  594 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Їгор
  Їгор
  3 днів назад

  Всім привіт, хто знає навіщо при подачі на візу довідка про паспорти і ще якийсь акт виконаних робіт?? З колегою робили пакет документів разом відсилали разом і в нього вже є віза а з мене ще вимагали ці дві довідки чому з него не вимагали???

  Ольга
  Ольга
  20 днів назад

  Чула таку інформацію, що зараз потрібна електронна анкета. Це правда?

  Игорь
  Игорь
  1 місяць назад

  Доброго дня , яка зараз черга на особисту подачу документів в Вінниці на робочу візу до Польщі ?

  Настя
  Настя
  1 місяць назад

  Скажиіть будь ласка які документи потрібно надати візовому центру для відкриття візи типу D якщо я їду на роботу до Польщі з дитиною. І ще одне, чи потрібно заповнять окремо анкету для дитини

  ник
  ник
  1 місяць назад

  в мене зараз коридор по піврічній візі скажіть він рахуєтся з з того числа яке в запрошенні чи з відмітки в паспорті різниця в мене майже місяць

  ник
  ник
  1 місяць назад

  яка зараз черга в візовий центр у хмельницькому?

  Dimitrov
  Dimitrov
  Відповідь для  ник
  1 місяць назад

  Буде на середину лютого десь

  Сергій
  Сергій
  3 місяців назад

  документи

  Добрий вечір! Підкажіть, питання таке? Хочу поїхати в Польщу через агентство, зазвичай з документів тільки закордонний паспорт потрібен, а тут український причому всі сторінки де є відмітки, прописка і все інше, коротше все особисті дані мої, і на додачу анкету ще заповнити, не можу зрозуміти навіщо для працевлаштування в Польщі потрібен внутрішній паспорт та ще й з усією інформацією моєї, розлучення або я себе накручую, може хто підказати?

  Vladyslav
  Vladyslav
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  Для візи потрібен внутрішній паспорт, може їм це треба щоб підготувати анкету для подачі на візу.

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Vladyslav
  3 місяців назад

  Планую по біометрії, для анкети хіба мало закордонний паспорт? Їжджу не перший раз але з таким не стикався, щоб і прописку вказати, ім’я батька і матері і т.д.

  Vladyslav
  Vladyslav
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  Я заповнював таку анкету по приїзду на роботу. І все перераховане вами заповнювали. Їм це треба для складання умови.

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Vladyslav
  3 місяців назад

  Це ви вже на території Польщі заповнювали в офісі, договір Умова про працю? Дивно навіщо полякам потрібна ця інформація внутрішня, моя прописка і все інше, працював по умові злеценя тому і питаю не стикався

  Vladyslav
  Vladyslav
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  Це на умову злеценія заповнювали. Прописка, ім’я батька, ім’я матері, адреса поточної тимчасової прописки в Польщі і тд …

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Vladyslav
  3 місяців назад

  Завтра запитаю особисто, хотів для себе зрозуміти, спасибі за відповіді

  Vladyslav
  Vladyslav
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  Запитайте звичайно, з вас не убуде.

  Hanna
  Hanna
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  Якщо за умовою гроші на карту будуть зараховуватися, то дані беруть для відкриття рахунку в банку. Уточнюйте!

  Vladyslav
  Vladyslav
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  Запитайте у них прямо, нехай дадуть відповідь.

  Оксана
  Оксана
  Відповідь для  Сергій
  8 днів назад

  Я працюю в польській фірмі в відділі кадрів. Інформація про ваш адрес в Україні, родичів і т.д. ми зберігаємо на випадок, якщо з працівником щось станеться, щоб було кому повідомити. Також бувають випадки, коли люди відпрацювали і поїхали додому, а нам потрібно через деякий час передати їм документи (наприклад PIT-11), тоді ми висилаємо на Україну, якщо немає можливості передати іншим шляхом. Також є випадки, коли людину шукає українська поліція або державна виконавча служба через польську поліцію. Повірте, випадків вистачає.

  zoyc
  zoyc
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  По-перше перевірте наявність ліцензії у цього агентства, воно повинно бути в реєстрі. По-друге запитайте у них прямо, навіщо вони беруть цю інформацію. У мене так само саме було і таке ж питання їм задавали. Ця інформація потрібна для внесення вас в базу даних самого агентства і укладення договору між вами і агентством. Але ми ще додатково підписували купу інших документів і про те що я надаю свої дані в обробку а вони зобов’язуються їх не розголошувати. Ще був документ про те що мене оштрафують якщо поїду не на їхню роботу а просто використовую їх запрошення для перетину кордону. Дивіться по вашій ситуації конкретно і ніколи не бійтеся задавати зайві питання, це ваша безпека

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  zoyc
  3 місяців назад

  Так сьогодні так і зробив дзвонив поставив на пряму питання, сказала те ж саме що і ви написали, так там є ще два папірці: резюме-анкета, Розписка, умови роботи, теж було сказано за штраф

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  zoyc
  3 місяців назад

  А на якому сайті можна перевірити ліцензію?

  Yana
  Yana
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  Добрий вечір! Це «качка», якщо вимагають якісь гроші на візу, на внески і т.д …

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Yana
  3 місяців назад

  Гроші не вимагають на візу в тому то й справа

  Yana
  Yana
  Відповідь для  Сергій
  3 місяців назад

  Дивись сам по ситуації, але багато шахраїв! Є такі, які доводять тебе до літака в останній момент ти відправляєш їм гроші за квиток, приїжджаєш, а там «дірка від бублика»!

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Yana
  3 місяців назад

  Є варіант поїхати по біометрії запрошення безкоштовно, страховка платна але на вибір або у них і сам шукаєш, і варіант з візою, теж запрошення безкоштовно, платиш за консульський збір і т.д.

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Yana
  3 місяців назад

  Та в тому то і справа не зрозумію в чому підступ, особисті дані теж на кредити беруть і т.д.

  Аня
  Аня
  3 місяців назад

  Привіт) хто підкаже, скільки чекати візу? На даний момент черга велика?

  Вадім
  Вадім
  Відповідь для  Аня
  3 місяців назад

  Привіт, піврічне чекав 3 тижня

  Наталья
  Наталья
  Відповідь для  Аня
  3 місяців назад

  В мене освядчення за 2 тижня вийшло

  Аня
  Аня
  3 місяців назад

  Привіт) хто підкаже , скільки чекати запрошення на даний момент? Черга велика?

  Николай
  Николай
  3 місяців назад

  хто підкаже які документи потрібно робити для оформлення робочої візи до Польщі?

  Людмила
  Людмила
  Відповідь для  Николай
  3 місяців назад

  Закордонний паспорт, оплата візового збору, запрошення від працедавця, страховка, фотографії на візу.

  Вадім
  Вадім
  Відповідь для  Людмила
  3 місяців назад

  Головне це запрошення від роботодавця і страхування!

  Николай
  Николай
  Відповідь для  Вадім
  3 місяців назад

  а запрошення відбите на кольоровому принтері підійде на візу?

  Вадім
  Вадім
  Відповідь для  Николай
  3 місяців назад

  А чому не оригінал? Мало що чув про такий спосіб подання, але говорять що все йде на розсуд менеджера візового центру

  Николай
  Николай
  Відповідь для  Вадім
  3 місяців назад

  не оригінал тому, що оригінал ще треба відправляти з Польщі, це час, я бачив хто то писав що робив через принтер але не можу знайти

  Вадім
  Вадім
  Відповідь для  Николай
  3 місяців назад

  Ну пробуйте видрукувати та подаватися. або зателефонуйте краще у віз центр і уточніть для себе інформацію, щоб бути впевненим

  Николай
  Николай
  Відповідь для  Вадім
  3 місяців назад

  в той центр не додзвонишся, в тому то і справа, і на повідомлення не відповідають

  Микола
  Микола
  3 місяців назад

  Доброго дня мені через 1 день подавати документи у візовий центр ,а у мене немає приписки в українському паспорті і зробити неможна тому що помінялась ОТГ і буде мінятися печатка для приписки .
  Чи можна буде подати без приписки . (немає приписки бо недавно виписався з гуртожитка )

  Наталья
  Наталья
  3 місяців назад

  Чи це заповнює нова пошта бо я подаю через неї кур´єрскою доставкою?

  Наталья
  Наталья
  3 місяців назад

  Доброго дня! Розкажіть мені будь- ласка як правильно заповнити Акт приймання- передачі виконаних робіт і договір

  Аліна
  Аліна
  3 місяців назад

  Доброго дня. Якщо не змінений український паспорт по виповненні 25 років. Буде це впливати на відкриття візи

  Елена
  Елена
  3 місяців назад

  ксерокопия украинского паспорта для полугодовой рабочей визы делается с двух сторон либо на каждом листе с одной стороны, и нужны ли все страницы, в том числе пустые развороты?

  Suspected
  Suspected
  Відповідь для  Елена
  3 місяців назад

  Копии всех страниц с отметками, с двух сторон нельзя

  Юрец
  Юрец
  Відповідь для  Suspected
  3 місяців назад

  Необходимо предоставить копии всех страниц внутреннего паспорта. Загран паспорт-все страницы с отметками. Копии страниц с отметками, в моем случае это были 1-2, 11-12 страницы, все на 1 листе с двух сторон. Все прошло.

  Елена
  Елена
  Відповідь для  Юрец
  3 місяців назад

  я думаю, логически нужно отксерить ВСЕ страницы паспорта, чтобы было видно, что я не утаила какую-то запись. на каждом листе отдельно. с двух сторон нельзя. всем спасибо за ответы!

  Віталій
  Віталій
  Відповідь для  Елена
  3 місяців назад

  копии всех страниц заполненных, на каждом листочке отдельно. Только страницы на которых есть отметки

  Ігор
  Ігор
  3 місяців назад

  Доброго дня,
  Отримав сьогодні візу, але в візі не хватає букви в фамілії, решта даних правильно. Виліт вже в неділю, перенести літак не можу. Підскажіть будь ласка яких проблем я можу очікувати на границі? Чи така помилка це гарантовано що мене не пропустять чи все таки шанс є?
  Буду дуже вдячний за відповідь. Дякую

  Вiктор
  Вiктор
  3 місяців назад

  Доброго дня. Скажiть будь ласка, акт наданих послуг треба заповнювати самостiйно чи просто пiдписати i все?

  Ігор
  Ігор
  4 місяців назад

  Доброго дня,
  Через тиждень подаю документи на візу, але зауважив що не вклеїв фото в український паспорт в 25 років. Чи при подачі будуть з цим проблеми?

  25 років мені стукнуло якраз тиждень тому.

  Буду вдячний за відповідь

  Егор Лин
  Егор Лин
  4 місяців назад

  У компанії Візія працюють дуже приємні люди. При відвідуванні офісу мені розповіли про кілька видів робочих віз до Польщі і підказали яка з віз більше підійде в моєму випадку. Бажаю вам побільше вдячних клієнтів і спасибі за допомогу.

  Юлія
  Юлія
  4 місяців назад

  Доброго дня, а скажіть будь ласка, при подачі документів на візу потрібна медична довідка?

  Тетяна
  Тетяна
  5 місяців назад

  Мені подруга дуже докладно розповідала про цю компанію, але як говоритися поки не іспробуешь на собі не впізнаєш. Я зібралася на роботу в Польщу і знадобилася страховка для робочої візи терміном на півроку. Зателефонувавши менеджерам компанії Візія, я була приємно здивована вміння заручитися підтримкою клієнта, а головне професіоналізмом Юлії. Дівчина мені все розповіла і відповіла на всі мої запитання. Так, насправді компанія працює на високому рівні, всі чітко, правильно і швидко. Дякую вам хлопці. Тепер якщо що то тільки до вас.

  Інна
  Інна
  5 місяців назад

  Доброго дня! Скажіть будь ласка якщо в мене і в чоловіка є скан запрошення( роздруковане на плінтері) та копії українських та закордонних паспортів, індефікаційних кодів, фотографії, чи можна анкету і страховку зробити у візовому центрі при подачі документів на візу?

  Ірина
  Ірина
  5 місяців назад

  Доброго дня, При відмові у отримання національної візи, запрошення назад повертають?

  Андрій
  Андрій
  5 місяців назад

  Зібрався на роботу в Польщу. З’ясував, що для отримання робочої візи треба зробити страховку ПЗУ. Дізнався, де купити, відправився в візовий центр. І що в результаті? Ціни просто кінські, у мене немає таких грошей. Думав, що накрилися мої плани. Слава богу, один знайомий порадив компанію Візія. Там прекрасне обслуговування, документи оформили в лічені секунди і недорого. Всім раджу!

  Анна
  Анна
  5 місяців назад

  Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, скільки має бути фотографій? 1 в анкету + 1 для візи?

  Анна
  Анна
  Відповідь для  Константин - визовый специалист
  5 місяців назад

  То фото не вклеювати в анкету, а просто положити до інших документів?

  Каріна
  Каріна
  5 місяців назад

  Доброго дня, потрібно мати додаток да укр паспорта,якщо подаєш документи на візу?( Чи можна копію?)

  Ярослав
  Ярослав
  5 місяців назад

  Цікавить оригінал квитанції про оплату візового збору. Я платив через інтернет квитанцію видрукував. Без мокрої печатки.

  Татьяна - Визовый специалист
  Татьяна - Визовый специалист
  Автор
  Відповідь для  Ярослав
  5 місяців назад

  Роздрукувати треба в терміналі чи касі банку

  Діана
  Діана
  5 місяців назад

  Доброго дня,на подачу документів на Польську візу потрібен витяг який іде до паспорту,тоді коли я перепрописувалася витяг забрали і дали довідку про реєстрацію місця проживання.він піде для подачі документів?

  Наталья
  Наталья
  6 місяців назад

  Здравствуйте! В анкете на прошлую визу указала семейное положение «отдельное проживание» В анкете на новую визу указала «не замужем». Это является ошибкой? Могут ли отказать мне в визе? Спасибо.

  Наталья
  Наталья
  Відповідь для  Константин - визовый специалист
  6 місяців назад

  Спасибо большое, то есть можно смело отправлять документы в таком виде, не переделывая?

  Роман
  Роман
  6 місяців назад

  Доброго дня,сказалаи взяти довідку,де написано,що я перейшов на наступний семестр,чи можливо,щоб це була копія або скан чи потрібно обов»язково оригінал цієї довідкі?