Домой / Віза / Список документів у візовий центр Польщі

Список документів у візовий центр Польщі

Список документів у візовий центр Польщі для робочої візи категорії Д:

Основні документи:
— запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія)
— страховка (оригінал і копія)
— анкета в візовий центр
Так само Вам необхідно мати з собою:
— копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
— копія ІПН (1 екземпляр)
— 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи до візового центру, якщо в консульство 2 фото. (3,5 * 4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя)
— оригінал квитанції оплати візового збору

Як виглядає запрошення до Польщі , зразок може відрізнятися від того що є у Вас Візова анкета, її можна заповнити заздалегідь, як заповнювати візову анкету я раніше писав тут . Анкету можна заповнити заздалегідь або у візовому центрі. Страховий полюс , страховка повинна покривати весь період перебування, страховку можна придбати у нас за вигідною ціною. Страховий полюс повинен відповідати певним вимогам: Страхова сума повинна бути 30000 євро або більше, франшиза повинна бути 150 євро або менше По мимо всіх цих документів необхідно надати: оригінали паспортів, індикаційний код. Зробити копії документів можна заздалегідь або безкоштовно у візовому центрі Польщі. У самому візовому центрі можна додатково оформити:

 • Фото для візи 50 грн
 • смс інформування про готовність візи 50 грн
 • Кур’єрська доставка паспорта на будинок 250 грн. Зверніть увагу що не в усі населені пункти доставляється паспорт кур’єром куди не доставлять можна дізнатися у візовому центрі.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

Смотрите также

Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу З цієї статті Ви дізнаєтесь: Як отримати візу до Польщі на …

191 комментарий

 1. Доброго дня. Маю таке питання. Якщо мені на даний час роблять воєводське запрошення на роботу чи можу я на час виготовлення воєводи поїхати на роботу по біометрії? Чи не виникне проблем з отриманням запрошення на біометрію. І ще роботи різні наприклад воєвода на автомобільний завод а по біометрії на склади.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по безвізу так, якщо Ви за останні пів року не їздили по безвізу. Якщо різні рботи то проблем не буде.

 2. Владимир

  Здравствуйте!Нужны ли ещё какие-то справки о месте регистрации при подаче на польскую визу категории D с id картой?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Да, вытяг на А4 про место регистрации

   • А якщо в паспортному його невидали.Сказали що непотрібний?

    • Константин - визовый специалист

     Нужно попросить что бы выдали, он обязательно должен быть.

  • У моєму запрошенні не вказаний серія та номер загран паспорту чи приймуть його у віз центрі

   • Константин - визовый специалист

    У Вас запрошення від воєводи? Зазволення?

    • Привіт!я знаходжуся в Польщі чекаю на карту побиту маю печатку в біометричному і віза теж в біометричному маю з собою звичайний закордонний паспорт чекаю на децизію чи можу я якимось чином виїхати в Україну і потім в’їхати назад?чи потрібно робити візу нову для в’їзду якщо так чи може зробити жінка візу ну принаймні стати на чергу

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Так, для заїзду в Польщу потрібно буде або чекати 90 днів в Україні або відкрити робочу візу. Це можете лише Ви особисто зробити

  • У мене запрошення від воєводи видано25.01.2019.А паспорт втратив.Зробив інший.Серія і номер у запрошення не вказані Чи приймуть у візовому центрі

 3. Я подавала документи на візу для біометричного паспорта, при цьому маю ще один закордонний паспорт, і давала його теж. При отриманні паспортів, побачила що віза у мене стоїть у звичайному паспорті , а не біометричному. А в біометричному просто якийсь штамп. В цьому немає ніяких проблем, так і потрібно щоб було, чи це помилково поставили?

  • Константин - визовый специалист

   Мабуть у Вас запрошення оформлене на старий паспорт, таке можливо, все добре.

 4. Ярослав

  Доброго дня , хотів запитати , зробив запрошення від воєвуди, які потрібно мати документи з собою на подачу , читав що потрібно заповнити якусь» анкету» ,де її можна взяти?

 5. Підкажіть…Маю запрошення на візу 180 днів,що дальше робити,потрібно реєструватись в інет,чи іти в візовий центр,які документи потрібні?Запрошення на біометричний паспорт,чи можна візу на звичайний зробити!??

 6. Доброго дня, скажіть будь-ласка, 14-го маю бути в візовому центрі, а моє воєвудське запрошення може не встигнути доїхати, чи зможу я донести його наступного дня, маючи фото і всі інші документи , щоб не втратити чергу і не чекати ще пару тижнів

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно, але потрібно попросити в візовому центрі щоб перенесли дату поачі

 7. Анатолій

  Поїхав по БИО працювати, у мене умова о праце, мені зробили освядчення я з ним приїхав додому щоб робити візу, чи потрібно десь в анкеті вказати цю умову о праце чи просто подавати у візовому центрі з всіма документами????

 8. Здраствуйте,где взять анкету для визы,и ещё как оформить страховку

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, мы можем помочь и страховку сделать и анкету, звоните
   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

 9. Доброго дня! Мені виповнилось 25, фотографію в український паспорт не вклеїла, знаю що зараз потрібно робити айді. Чи можу я подати на візу з українським паспортом без вклеїної фотографії на 25 років?

 10. Доброго дня!

  Я поміняла загранпаспорт і старий в мене забрали.При подачі на робочу польську візу, мені потрібна довідка про вилучення паспорту?якщо так де її можна взяти?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *