lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Список документів у візовий центр Польщі
Список документів у візовий центр Польщі

Документи на робочу візу в Польщу

Документи для візи в Польщу, на робочу візу — список документів у візовий центр Польщі для робочої візи категорії Д:

Які документи для візи в Польщу, основні документи:

 1. Запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія)
 2. Страховка (оригінал і копія)
 3. Анкета в візовий центр
 4. Оригінал квитанції оплати візового збору
 5. Копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
 6. Оригінал і копія індіфіційного кода (1 екземпляр)
 7. 1 фотографія на візу
Якщо будете подавати документи новой поштой, подивіться обов’язково ось цей матеріал, тут вказано повний перелік документів для подання через пошту.

Так само Вам необхідно мати з собою:

— копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
— копія ІПН (1 екземпляр)
— 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи до візового центру, якщо в консульство 2 фото. (3,5 * 4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя)
— оригінал квитанції оплати візового збору

Документи для візи в Польщу по запрошенню і як виглядає запрошення до Польщі , зразок може відрізнятися від того що є у Вас Документи на робочу візу в Польщу Візова анкета, її можна заповнити заздалегідь, як заповнювати візову анкету я раніше писав тут . Анкету можна заповнити заздалегідь або у візовому центрі. Документи на робочу візу в Польщу Страховий поліс, страховка повинна покривати весь період перебування, страховку можна придбати у нас за вигідною ціною. Страховий поліс повинен відповідати певним вимогам: Страхова сума повинна бути 30000 євро або більше, франшиза повинна бути 150 євро або менше.

По мимо всіх цих документів необхідно надати: оригінали паспортів, індикаційний код. Зробити копії документів можна заздалегідь або безкоштовно у візовому центрі Польщі. У самому візовому центрі можна додатково оформити:

 • Фото для візи 50 грн
 • смс інформування про готовність візи 50 грн
 • Кур’єрська доставка паспорта на будинок 250 грн. Зверніть увагу що не в усі населені пункти доставляється паспорт кур’єром куди не доставлять можна дізнатися у візовому центрі.
Процедура подачи документов в визовый центр Польши

Документи на робочу візу в Польщу — з цією статтею так само цікавляться:

Страховка для візи, купуйте заздалегідь за вигідною ціною! Як заповнити анкету для візи Вартість запрошення від роботодавця на візу
Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Які документи потрібні для подачі документів на візу?

✅ Запрошення від роботодавця, страховка (оригінал і копія), анкета в візовий центр, копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 примірник) Якщо закордонного паспорта 2 діючих брати з собою необхідно обидва. Оригінал і копія индентификационного коду (1 примірник), 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи у візовий центр, якщо в консульство 2 фото. ( 3,5*4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя ), оригінал квитанції оплати візового збору. + якщо будете подавати документи новою поштою потрібно сказати заяви і договору і заповнити їх.

⏩ Які документи потрібні для воєводської візи?

✅ Документи такі ж як і для піврічної візи. Запрошення від роботодавця, страховка (оригінал і копія), анкета в візовий центр, копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 примірник) Якщо закордонного паспорта 2 діючих брати з собою необхідно обидва. Оригінал і копія индентификационного коду (1 примірник), 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи у візовий центр, якщо в консульство 2 фото. ( 3,5*4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя ), оригінал квитанції оплати візового збору. + якщо будете подавати документи новою поштою потрібно сказати заяви і договору і заповнити їх.

⏩ Що потрібно для поїздки в Польщу?

✅ Для успішного перетину кордону досить мати біометричний закордонний паспорт, страховку і документи, які можуть підтвердити мету вашої поїздки (запрошення, бронювання житла і т. д.)

⏩ Чи потрібно особисто подавати документи на візу?

✅ Так, подавати на Польську робочу візу потрібно тільки особисто.

⏩ Як довго чекати польську робочу візу?

✅ Розгляд документів 7-12 днів після подачі їх до візового центру.

⏩ Які документи потрібні для оформлення робочої візи?

✅ закордонний паспорт.
український паспорт.
ідентифікаційний номер і його копію
два фото 3,5 * 4,5 см, де особа займає 70-80%.
візову анкету.
стаховку.
документ, що підтверджує мету поїздки.

⏩ Чи потрібно брати гроші для поїздки в Польщу на роботу?

✅ Ні, ви їдете працювати а не відпочивати, тому вам не потрібно на кордоні показувати гроші.

⏩ Які документи потрібні для поїздки в Польщу по Безвізу на роботу?

✅ Якщо їдете в Польщу на роботу по безвізу вам потрібно мати з собою: Біометричний закордонний паспорт, страховку, запрошення від роботодавця.

⏩ Скільки потрібно мати грошей при в'їзді до Польщі на роботу?

✅ Вам потрібна розрахувати перший час перебування, в основному це проживання + харчування, узгодьте з роботодавцем буде він давати аванс, скільки потрібно платити за житло. В основному харчування не включено, тому розрахуйте що перший час на продукти вам потрібно мати з собою близько 400 злотих в місяць, у гривнях це близько 3000 грн. В Польщу потрібно вести відразу злоті а не гривні.

⏩ чи Можна прийти в візовий центр без запису?

✅ Ні, без попереднього запису вас не пустять в візовий центр.

⏩ чи Можна подати документи на робочу візу без особистої присутності?

✅ Ні, ваша присутність обов'язкова при подачі документів на робочу візу в Польщу.

⏩ Скільки днів можна перебувати в Польщі без візи?

✅ Без візи до Польщі можна перебувати 90 днів протягом 180 днів, це означає що безперервно можете перебувати 90 днів, після чого вам потрібно приїхати в Україну і бути в Україні 90 днів, тільки тоді можна повторно їхати на 3 місяці знову.

⏩ Можна подавати на візу заздалегідь?

✅ Так, для отримання робочої візи в Польщу можна подавати документи заздалегідь, головне що б запрошення від роботодавця було у вас вже на руках.

⏩ Яка сума повинна бути на рахунку для візи в Польщу?

✅ Для отримання робочої візи в Польщу вам не обов'язково мати гроші на рахунку, виписка не потрібно, так як ви їдете на роботу тому кошти не потрібні.

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як подати документи в візовий центр якщо вже оплатив візовий збір до карантину

4.7 / 5 ( 36 голосов ) Як подати документи в візовий центр якщо вже …

Подписаться
Уведомление о
guest
540 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Ігор
Ігор
6 днів назад

Доброго дня,
Через тиждень подаю документи на візу, але зауважив що не вклеїв фото в український паспорт в 25 років. Чи при подачі будуть з цим проблеми?

25 років мені стукнуло якраз тиждень тому.

Буду вдячний за відповідь

Егор Лин
Егор Лин
20 днів назад

У компанії Візія працюють дуже приємні люди. При відвідуванні офісу мені розповіли про кілька видів робочих віз до Польщі і підказали яка з віз більше підійде в моєму випадку. Бажаю вам побільше вдячних клієнтів і спасибі за допомогу.

Юлія
Юлія
20 днів назад

Доброго дня, а скажіть будь ласка, при подачі документів на візу потрібна медична довідка?

Тетяна
Тетяна
1 місяць назад

Мені подруга дуже докладно розповідала про цю компанію, але як говоритися поки не іспробуешь на собі не впізнаєш. Я зібралася на роботу в Польщу і знадобилася страховка для робочої візи терміном на півроку. Зателефонувавши менеджерам компанії Візія, я була приємно здивована вміння заручитися підтримкою клієнта, а головне професіоналізмом Юлії. Дівчина мені все розповіла і відповіла на всі мої запитання. Так, насправді компанія працює на високому рівні, всі чітко, правильно і швидко. Дякую вам хлопці. Тепер якщо що то тільки до вас.

Інна
Інна
1 місяць назад

Доброго дня! Скажіть будь ласка якщо в мене і в чоловіка є скан запрошення( роздруковане на плінтері) та копії українських та закордонних паспортів, індефікаційних кодів, фотографії, чи можна анкету і страховку зробити у візовому центрі при подачі документів на візу?

Останній раз редагував 1 місяць назад користувачем Інна
Ірина
Ірина
1 місяць назад

Доброго дня, При відмові у отримання національної візи, запрошення назад повертають?

Андрій
Андрій
1 місяць назад

Зібрався на роботу в Польщу. З’ясував, що для отримання робочої візи треба зробити страховку ПЗУ. Дізнався, де купити, відправився в візовий центр. І що в результаті? Ціни просто кінські, у мене немає таких грошей. Думав, що накрилися мої плани. Слава богу, один знайомий порадив компанію Візія. Там прекрасне обслуговування, документи оформили в лічені секунди і недорого. Всім раджу!

0-02-0a-492ba3d9791f11b51fbdc65ab7ce2f6fedaaa174432dcf2e15cda7c55efab65a_f102430e.jpg
Анна
Анна
1 місяць назад

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, скільки має бути фотографій? 1 в анкету + 1 для візи?

Анна
Анна
1 місяць назад

То фото не вклеювати в анкету, а просто положити до інших документів?

Каріна
Каріна
1 місяць назад

Доброго дня, потрібно мати додаток да укр паспорта,якщо подаєш документи на візу?( Чи можна копію?)

Ярослав
Ярослав
1 місяць назад

Цікавить оригінал квитанції про оплату візового збору. Я платив через інтернет квитанцію видрукував. Без мокрої печатки.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 місяць назад
Відповідь для  Ярослав

Роздрукувати треба в терміналі чи касі банку

Діана
Діана
1 місяць назад

Доброго дня,на подачу документів на Польську візу потрібен витяг який іде до паспорту,тоді коли я перепрописувалася витяг забрали і дали довідку про реєстрацію місця проживання.він піде для подачі документів?

Наталья
Наталья
1 місяць назад

Здравствуйте! В анкете на прошлую визу указала семейное положение «отдельное проживание» В анкете на новую визу указала «не замужем». Это является ошибкой? Могут ли отказать мне в визе? Спасибо.

Наталья
Наталья
1 місяць назад

Спасибо большое, то есть можно смело отправлять документы в таком виде, не переделывая?

Роман
Роман
2 місяців назад

Доброго дня,сказалаи взяти довідку,де написано,що я перейшов на наступний семестр,чи можливо,щоб це була копія або скан чи потрібно обов»язково оригінал цієї довідкі?

Таня
Таня
2 місяців назад

Чи обов’язково потрібно мати оригінал квитанції про оплату візового збору?
Чи можна копію (тк оригінал згубила)?

Людмила
Людмила
2 місяців назад

Доброго вечора. Сьогодні оплатити візовий збір чи можна подавати документи через нову пошту чи треба дочекатися дзвінка з центру

Сергій
Сергій
2 місяців назад

Нарешті у мене з’явилася можливість поїхати на роботу за кордон — раніше не міг, сильно боліла мама. Зараз вона здорова, тому я можу залишити її на деякий час. Подзвонив в цю компанію, мене запросили для особистої зустрічі. Приїхав, після розмови з дівчиною зупинив свій вибір на робочій візі на півроку. Все зробили дуже швидко, якісно, ​​мені не довелося нічим займатися. Ну, може зовсім небагато — підписати де треба, і надати необхідні документи. Через кілька днів все було готово: і віза, і запрошення, і організована поїздка. Спасибі всім за швидку і недорогу роботу.

0-02-05-ddcfa30297b0de68da28cec8e9b4a291dab9c0dfe08730ac809ed53d6f78fa0b_b3e3ceac.jpg
Аліна
Аліна
2 місяців назад

Доброго дня. Яка зараз черга у Вінниці? Подача на національну( студент) Завчасео дякую)

Марія
Марія
2 місяців назад

Добрий день.Я подала документи 6 серпня а візові центри закрили 10 що тепер буде мині вернуть документи чи будуть розглядати

Ірина
Ірина
2 місяців назад

Добрий день. Вибачте, що турбую
Ми відправили сьогодні документи на візовий центр, але подали тільки 1 екземпляр заяв на обробку даних, договір, акт і заяву на відсутність іншого паспорту, тепер нас завернуть? Чи можна ще щось зробити?

Оксана
Оксана
2 місяців назад

Доброго дня. Маю всі документи, але не маю анкети. Чи можу я її придбати у візовому центрі?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
2 місяців назад
Відповідь для  Оксана

Зараз все готується заздалегідь. Наша фірма також може підготувати

Алла
Алла
2 місяців назад

Доброго дня. Який потрібні документи на візу для неповнолітнього студента технікуму. Навчання безкоштовне. Дякую.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
2 місяців назад
Відповідь для  Алла
Любов
Любов
3 місяців назад

Доброго дня. Студент 18 років — не працює, знаходиться на утриманні матері. навчання в професіональній школі безкоштовне, але у довідці цей факт не зазначено.
Чи потрібно фінансову спроможність учневі доводити і які можуть бути варіанти документів. Дякую.

Юля
Юля
3 місяців назад

Здравствуйте, подскажите пожалуйста сейчас работает Консульство В Киеве ? Рассматривают документы ? Спасибо 😊

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
3 місяців назад
Відповідь для  Юля

Да, работает. Подавать можно как лично так и Новой почтой после оплаты сбора не ожидая даты

Юлия
Юлия
3 місяців назад

Спасибо , скажите еще, сказали в визовом центре что виза должна была бить готова 26 числа , еще нету я проверяла на сайте , могут задерживать ?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
3 місяців назад
Відповідь для  Юлия

Выходные до 30.06

Тарас
Тарас
4 місяців назад

Доброго дня. Хотів би написати невеличкий відгук про фірму «multi-viza». Дізнався про неї через хорошого друга і не розчарувався. Зустріли просто чудово, дали на вибір варінти віз та детально розповіли про умови співпраці, та перетину кордону. Із моменту візиту до початку праці координатор допомагав. Великий плюс компанії а тому, що вони говорять клієнтам правду, у зв’язку з чим їдеш впевненим у зробленому виборі. Враження від співпраці хороші, у компанії. Дуже вдячний Вам за допомогу, бажаю побільше хороших клієнтів!

0-02-0a-67696188d67bba9212098859230ee49055ad8fab069a813768a11c2ee8f0c578_ed5f2988.jpg
Юріс
Юріс
4 місяців назад

Доброго дня! Є питання чи приймуть документи на візу якщо Польський ужонд видав запрошення не паперове а в електронному варіанті з цифровим підписом! Паперового запрошення вони не видали і сказали що потрібно тільки то запрошення видрукувати і все!

Валерія
Валерія
4 місяців назад

Доброго дня! Підкажіть , я проплатила візовий збір ще 3 червня , а зараз 9 до мене ще не дзвонили, що мені робити? Чи можливо стати в чергу на подачу документів онлайн?

Дмитро
Дмитро
4 місяців назад

Доброго дня, якщо немає українського паспорта в зв’язку з переробкою на id картку. І призначена дата подачі документів на сьогодні. Є якийсь вихід? Дякую

Настя
Настя
4 місяців назад

Здравствуйте! Ответьте пожалуйста если я еду с ребёнком(ему 6 месяцев) в Польшу, какие мне нужны документы для открытия визы?

Останній раз редагував 4 місяців назад користувачем Настя
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
4 місяців назад
Відповідь для  Настя

Извините, мы рабочими документами занимаемся

Олександр 08
Олександр 08
4 місяців назад

Доброго дня, маю воєвудське запрошення на рік, страховку для візового можна зробити на пів року, пройде ?

Сергій
Сергій
4 місяців назад

Коли можна буде оплатити візовий збір?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
4 місяців назад
Відповідь для  Сергій
Юлія
Юлія
5 місяців назад

Доброго дня ! Підскажіть будь ласка на коли зараз записуюсь на подачу документів польскої візи ?