Домой / Віза / Список документів у візовий центр Польщі

Список документів у візовий центр Польщі

Список документів у візовий центр Польщі для робочої візи категорії Д:

Основні документи:
— запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія)
— страховка (оригінал і копія)
— анкета в візовий центр
Так само Вам необхідно мати з собою:
— копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
— копія ІПН (1 екземпляр)
— 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи до візового центру, якщо в консульство 2 фото. (3,5 * 4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя)
— оригінал квитанції оплати візового збору

Як виглядає запрошення до Польщі , зразок може відрізнятися від того що є у Вас Візова анкета, її можна заповнити заздалегідь, як заповнювати візову анкету я раніше писав тут . Анкету можна заповнити заздалегідь або у візовому центрі. Страховий полюс , страховка повинна покривати весь період перебування, страховку можна придбати у нас за вигідною ціною. Страховий полюс повинен відповідати певним вимогам: Страхова сума повинна бути 30000 євро або більше, франшиза повинна бути 150 євро або менше По мимо всіх цих документів необхідно надати: оригінали паспортів, індикаційний код. Зробити копії документів можна заздалегідь або безкоштовно у візовому центрі Польщі. У самому візовому центрі можна додатково оформити:

 • Фото для візи 50 грн
 • смс інформування про готовність візи 50 грн
 • Кур’єрська доставка паспорта на будинок 150 грн. Зверніть увагу що не в усі населені пункти доставляється паспорт кур’єром куди не доставлять можна дізнатися у візовому центрі.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Сезонне запрошення до Польщі

Запрошення на сезонні роботи ZASWIADCZENIE Сезонне запрошення в Польщу — це документ, за яким можна …

149 комментариев

 1. Алексей

  Доброго дня.У мене запитання.З кінця січня до кінця березня перебував в Польщі по беометричному паспорті…тобто 2 місяці.Знайшов там роботу.Роботодавець сказав,що візу не відкривати,а після прибуття знову у Польщу…він зробить документи,що потребує мене на роботу.Місяць був дома.тепер знову збираюсь.По біометрії залишився лише один місяць перебування в Польщі.Цікавить,чи взагалі існують такі документи,і якщо так,то через місяць потрібно буде повертатись в Україну…чи на підставі таких документів можна буде,ще залишитись і на який термін?І який порядок документів?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо роботодавець подасть документи на карту побита тоді можно залишатись, якщо зробе документи на візу тоді потрібно буде приїхати в Україну.

 2. Доброго дня!Поясніть будь ласка,якщо мені по запрошенню виїзд до Польщі 21.05,а оформлення робочої візи D5 призначили тобто подачу документів на візу на 14.05,я встигну виїхати?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, втигнете, розгляд документів в візовому центрі займає 7 днів.

 3. Володимир

  Доброго дня. потрібна допомога.
  Роскажіть поетапність заповнення анкети для отримання візи. чи потрібно її реєструвати перед подачею у візовому центрі? Дякую.

 4. Добпого дня який пакет докумантів потрібно для оформлення національної візи в польщу

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня:

   Основні документи:
   — запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія)
   — страховка (оригінал і копія)
   — анкета в візовий центр
   Так само Вам необхідно мати з собою:
   — копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
   — копія ІПН (1 екземпляр)
   — 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи до візового центру, якщо в консульство 2 фото. (3,5 * 4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя)
   — оригінал квитанції оплати візового збору

 5. Євгеній

  Доброго дня, таке питання чи можливо подати документи в дату подачі без запрошення від польського роботодавця, або з копією, так як подача вже є, а запрошення задержалось?

 6. Доброго дня! Яка зараз черга до Луцького візового центру? Польська робоча річна віза закінчується 14.06.18.Є діюче запрошення від воєводи і стабільне місце праці. Чи є можливість термінового відкриття візи, щоб швидко повернутись до роботи? Людина перебуває в Польщі, працює, приїде в останній день закінчення терміну візи.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, нажаль лише загальна черга 11/06/Lutsk +-

 7. Олександр

  Допомоіть провірити стан заяви на візу POLV/140518/0125/1дата народж.11.04.1979

 8. Александр

  Если я использывал безвиз сразу после рабочей визы могу ли я сделать визу и опять поехать в Польшу

 9. День добрый! При оплате сервисного сбора для открытия визы несовершеннолетнему ребенку, чьи документы нужно предоставлять в банк : ребенка или родителя, или и ребенка и родителя? Спасибо!

  • Добрый день. Обычно в таких случаях нужны документы и родителя и ребенка. Но, рекомендуем обратится на горячую линию банка для уточнения информации, так как законы могут меняться. Лучше уточнить у первоисточника. Мы занимаемся оформлением документов для визы.

 10. Наталія

  Доброго дня 22.05.2018оплатили на чергу казали подзвонять на протязі трьох днів,ніхто не телефонував,а сьогодні субота 26.05 телефонував і я пропустила номер київстар,на який я додзвонитись не можу,може це бути оператор?і коли і чи взагалі ще перетелефонують?

  • Добрий день. В даний момент оператор може телефонувати пртягом 5 робочих днів, в зв’язку із загруженістю.
   Якщо ж Ви пропустили дзвінок Вам зателефонують поворно. По пропущеному номеру зателефонувати неможливо, так як він односторонній.

 11. Добрый день! Какая сейчас ближайшая дата подачи документов в Киеве ?

 12. Евгения

  Добрый день! Если я въезжаю в Польшу по безвизу я могу работать 90 дней, по истечению этого срока мне надо возвращаться в Украину и делать визу на 180дней? Есть ли какая то возможность не выезжать, а сразу остаться на 180дней? Предполагаемая работа требует моего присутствия до декабря, а потом работы у этого работодателя нету. Какие документы он должен мне оформить?

 13. Оплатив 31.05.18.ще не було дзвінка!І ще можна швидше отримати візу?

  • Доброго дня. Оператор може подзвонити на протязі 6-ти робочих днів. Дату подачу документів змінити на жаль неможливо. Ви можете відмовити один раз, але друга запропоновата буде пізніше на кілька днів і вже остаточна.

 14. Скажіть будь-ласка, якщо моє запрошення ще не готове, а я вже проплатила візовий збір, чи можу я перенести назначену дату подачі?? І чи можу прийти на подачу без назначеної дати якщо я з Вінницької області??

  • Перенести дату подачи неможливо. Проте Ви можете подати заяву на повернення коштів у Візовий центр і через 3 банківські дні після цього оплатити знову. Відповідно дата подачі буде інша. Без призначеної Вам дати прийти не можна.

 15. Добрий день, потрібно ще щось оплачувати в візовому центрі крім того що оплачено в банку

 16. Крістіна

  Доброго дня.
  Я маю студентську візу до 30 вересня. Чи можу я подати документи раніше на нову візу теж студентську. І якщо наприклад мені відкриють візу із 1 жовтня чи зможу я виїхати у вересні по старій візі чи вона анулюється? Будь ласка відповідь напишіть на емейл

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно раніше подавати на візу, залишок попередьньої візи анульують

 17. Яка ситуація з чергою в Одесі?

 18. Доброго дня. Моя дочка навчається в Польщі. ЇЇ закордонний паспорт має термін до 25.08.2019. Зараз буду подавати документи на річну національну візу з 30.08.2018 по 25 08.2019. Чи відкриють ій візу до 25.08.2019 доти, доки діє паспорт, чи тільки до 25.05.2019?

  • Доброго дня.
   Після закінчення терміну дії візи термін дії паспорту повинен тривати ще півроку. Візу на рік не відкриють по цьому паспорту. Потрібно робити біометричний паспорт і по ньому річну візу.

 19. Людмила

  Скажіть будь-ласка, чи при оформлені робочої візи на 6 місяців , щоб отримати запрошення від роботодавця йому треба надати атестат про середню освіту в перекладі на польську мову завірену нотаріусом копію, і якщо 8 класів закінчували ,а дальше навчалася в технікумі, то чи атестат чи диплом.Дякую.

 20. доброго дня, скільки днів чекать на чергу на візу після подачі в Черкасах?дякую

 21. Доброго дня! Скажите пожалуйста Яка черга на Ровно и Луцьк?

 22. Скажіть, будь ласка ,які найближчі дати для подачі документів в Херсоні?

 23. скажіть будб ласка якщо запрошення з15.08.18 а дата назначена на 20.07.17 чи підійде таке запрошення? чи його треба змінити

 24. Алексей

  Здравствуйте. Если есть приглашение на работу в Польшу на полгода, например, с 15.08.2018 по 15.11.2018, но саму рабочую визу из-за очередей в визовом центре сделают, например, 01.09.2018, то с какого по какое число будет эта виза? Примерно с 02.09.2018 по 15.11.2018, по последней дате в приглашении?

 25. Альбина

  Здравствуйте. Хочу у вас узнать, какая очередь на сдачу документов в визовом центре Днепра на сегодняшний день? Спасибо если ответите

 26. Яка черга в івано франківську

 27. Олександр

  Бобрый день. Хочю что-бы вы помогли с анкетой на визу в Польшу. Как ето сделать я нахожусь в Белой Церкьве

  • Добрый день. Мы можем заполнить анкету и выслать Вам на имейл. Стоимость 100грн. Будут нужны Ваши данные: фото Приглашения, первой страницы загранпаспорта, ИНН, прописка, семейное положение, номер телефона и город, дата подачи документов. Можно нам написать и отправить информацию на Вайбер: 0987867918

 28. Добрий день. На сьогодні у нас є підтвердження, що ми поступили у варшавську політехніку
  Звичайно, коли прийде підтвердження тобто то оригінал запрошення.пройде трохи часу. Як зареєструватися і прорахувати день подачі документів?

  • Дата назначається автоматично післ сплати візового збору в Кредо банку або Ідея банку в залежності від черги по Вашому місцю прописки. В різних огкругах різна черга. Від 7 днів і до 1,5 місяці

 29. Доброго дня, в даній статті зауважено, що в пакет документів також входить довідка про присвоєння ІПН (ідентифікаційний код), а якщо цієї довідки не має, оскільки паспорт громадянина України вже нового зразка, тобто ІD-картка і вже безпосередньо на ньому надрукований код, то чи потрібно брати окремо довідку в податковій чи достатньо пред’явити паспорт?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, достатьньо буде лише картки, довідку додатково не потрібно.

 30. Олексій

  Доброго дня . Подав документи на біометричний паспорт , а запрошення зробили на старий закордонний , чи приймуть у мене документи ?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, подавайте документы со старым паспортом, если его сдали по получении биометрического нужно попросить работодателя переоформить приглашение на другой паспорт.

 31. Світлана

  Доброго дня підскажіть яка черга на подачу документів в Хмельницькому і Чернівцях?

 32. Доброго дня!В мене така ситуація,поклали на чергу на 19.07,а запрошення з 20.07,запрошення маю на руках,чи має значення з якого числа запрошення для подачі документів?

 33. Доброго дня. Я працювала в Польщі по біометричному паспорту, була оформлена умова праці. З тієї ж фірми видали запрощення на 71 день. Чи буде відкрита віза по даному запрошеню?

 34. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яка черга на подачу документів у Львові? Дякую)

 35. Орислава

  Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, подаю на робочу візу біометричний паспорт, інший закодонний паспорт по якому не закінчився термін дії з діючою шенген візою згублений. Чи треба про це повідомляти візовий центр? Чи просто вказувати тільки один паспорт?
  Буду дуже вдячна за відповідь!

 36. Наталія

  Доброго дня. Підскажіть будь-ласка — донька їде на навчання до Польщі. Для отримання візи потрібне підтвердження де вона буде проживати чи ні? (буде винаймати квартиру) Дякую

 37. Добрий день,цікавить такий момент,якщо розлучений потрібно брати якісь документи щоб оформити польську візу

 38. Наталія

  Дякую за відповідь і номери тел. Дозвонилась і мені відповіли, що віза на навчання яка більша 91 день не потребує підтвердження проживання.

 39. Доброго вечора підскажіть будьласка , якщо по запрошенню залишилось 2 місяця до його закінчення чи є сенс відкривати візу і чи її взагалі відкриють ?

 40. Николай

  Здравствуйте! У меня раб. приглашение с 03/09/2018 по 18/12/2018. Страховка с 06/08/2018 по 05/08/2019 на 87 дней. Как правильно сделать: нужно ли купить новую страховку на все дни или можно докупить только на 20 нехватающих дней? Спасибо за ответ!

 41. Доброго дня. Заплатили з чоловіком візовий збір 07.08.18. Дзвінки пропущені були з незнайомого номера, але не передзвонювали знову. Вчора ми самі дзвонили в кол-центр і нам сказали, що на 16.08.18 зранку ми записані, але оператор не бачить чи дзвонили до нас чи ні. І запис на 16.08.18 ми не підтверджували. Як бути? Що робити? Допоможіть розібратись, будь ласка. Дякую.

  • З візового центру до Вас телефонують до 3-х разів. На пропущені номери передзвоити немодливо. Вони односторонні. Тому потрібно чекати дзвінка та підтвердити дати. Після 3-го пропущеного дзвінка від оператора дата анулюється.

 42. Ну так, на цей номер я не можу передзвонити і було вже 3 пропущені виклики. Більше мені не передзвонять?

 43. Здравствуйте !

  Ситуация :
  подал на польск.нац. визу у виз.центр. Визу должны поставить у загр.пасп. старого образца но нужно было также сдать второй загр.пасп. (биометрический).

  Скоро нужно срочно поехать в Европ.страну по безвизу.

  Вопрос :
  можно ли до окончания рассмотрения дела забрать биом.пасп. а пасп. старого образца (в который будет открывается виза) оставить в процессе ?

  Визовый центр перевели стрелки на Консульство, а туда дозвониться никак не могу ((

  Буду очень благодарен за ответ !!!

 44. Катерина

  Підскажіть будь ласка. Якщо черга на 31.08 а запрошення не встигають передати чи можливо здати документи з сканкопією запрошення, а оригінал потім підвезти. Дякую

 45. Доброго дня. Скажіть будь-яка чи можу я зробити візу без запрошення, яку і що для цього потрібно?

 46. Добрий вечер. В мене запитання. Якщо запрошення прийшло на загублений закордонний паспорт і я подала на новий, пісоя чого знайшовся загублений паспорт. Чи можу я по цому запрошенню поіхати з новим діючим паспортом?

 47. Анатолій

  Добрий день. Підскажіть будь ласка. Запрошення на 16.09.2018. Віза з 16.09.2018. Чи можу я виїхати з України 11.09.2018 по біометричному паспорті?

 48. Як шо невзяли квітанцію про оплату то нестрашно

 49. Доброго дня!
  Скажіть ,будь-ласка,коли переглядала запрошення від роботодавця знайшла помилку в паспортних даних (серія і номер в порядку) термін дії паспорта в оригіналі 15.10.15по15.10.25 а в запрошенні зроблено помилку 15.10.15по15.01.25.Не той місяць вказаний.Чи це може бути причиною відмови у відкритті візи?! Дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, це не критична помилка, це не буде причиною відмови.

 50. Доброго вечера.
  Працювали по без візу 90 днів потім дали освідчення ще на 90 днів. То я маю відкрити візу на 90 днів чи як , що я маю зробити ?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо на момент подачі документів у Вас буде на руках запрошення меньше ніж на 90 днів то візу не відриють. Потрібно або просити заропшення від воєводи, або чекати коридор 90 днів в Україні.

 51. Якщо минуло 90 днів безвізу що робити далі, якщо не виїхав?

  • Константин - визовый специалист

   Виїзджати, більше варіантів нема, на кордоні заборону на вїзд дадуть.

 52. Якшо невзяли квитанцію про оплату візи то нестрашного нічого нема

 53. Олександр

  Доброго дня. Таке питання: Запрощення в мене дійсне з 1.09, а черга на подачу документів 12.09. Як це може повпливати на дійсність візи?

 54. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, я на черзі на гостьову польську візу на 20.09.18, чи потрібно анкету заповнити самій, чи при здачі документів видадуть?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно або заздалегідь зробити, або в самому візовому центрі.

 55. Подскажите где можно оформить страховку и что для этого нужно?

  • Константин - визовый специалист

   Оформить можно у нас, позвоните нам или напишите.

 56. доброго дня! Чи потрібна прописка для оформлення польської робочої візи?

 57. Катерина

  Доброго дня
  Підкажіть будь ласка, який пакет документів ще потрібно мати, якщо маю тільки запрошення .

  • Документы на визу:
   — приглашение от польского работодателя (оригинал и копия);
   — страховка (оригинал и копия);
   — анкета в визовый центр ;
   — оригинал квитанции оплаты визового сбора;
   — копии и оригинал всех страниц с пометками украинского и загранпаспорта (1 экземпляр) Если есть 2 действующих загранпаспорта, то брать с собой необходимо оба;
   — копия ИНН кода (1 экземпляр) (документ об отказе);
   — 1 фотография 3,5 на 4,5 (можно сделать в визовом центре за 50 грн)

 58. Мар‘яна

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка,чи є таке поняття як «термінова віза»?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо робочу відкривати такого поняття немає

 59. Катерина

  Доброго дня!
  По воєводському запрошенню у мене віза буде діяти з середини листопада. Я ж можу поїхати у Польщу до цього часу, у жовтні, по біометрії? Чи треба буде після початку дії візи виїхати та заїхати знову? Чи не буде на кордоні до мене питань, чого я по біометрії до початку дії візи поїхала?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно їхати, кажуть можно і залишатися, не виїзджаючи, але краще зробити перетин кордону, щоб не порахували що Ви по безвізу стільки пробули.

 60. Доброго дня. Скільки часу робиться віза,якщо є робоче запрошення?

 61. Світлана

  Скажіть, будь ласка, яка черга у візовому Рівне? Чи є цього року «зелений коридор» для студентів?

 62. Добрый день! Какая сейчас ближайшая дата подачи документов в Ровно?

 63. Ярослав Лісний

  Добрий день,я зарас за кордоном чи можу подати документи на чергу лише з копіями закордонного паспорта,так як Український паспорт вдома

  • Доброго дня. Ви повинні особисто оплатити візовий зібр у банку з оригіналами українського та закордонного паспортів.
   Та в нас є послуга оплати збору без присутності. Будуть потрібні лише копії чи фото з закордонного паспорту. Можемо допомогти.

 64. Валентина

  Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, нужно ли быть официально безработным в Украине на момент подачи документов на польскую рабочую визу?

 65. Віталій

  Доброго дня. Чи потрібно обовязково здавати два паспорти (біометричний і не біометричний). Маю поїхати просто закордон в тих датах шо поставили на чергу!

 66. Віталій

  Я чув що можна написати заяву в візовому центрі про те що мені потрібно терміново виїхати занраницю в той час коли буде робитися віза

 67. Доброго дня, підкажіть будь ласка чи обов’язково потрібно мати оригінал додатка до українського паспорта (id картки) ,де написана прописка, при подачі документів?

 68. Доброго дня,чи забовязаний я здавати два закордонних паспорта для оформлення робочої візи

 69. доброго дня!!! чи помінялася анкета на візу! може є взрець!дякую!
  І ще одне питання — запрошення до прац від 01.01.2019р., чи можу я вже подавати документи на візу.

 70. Доброго дня, чи можна відкрити шенгенської візу по біометричного паспорті на 3 місяці коли є запрошення на 3 місяці, чи потрібно лише паспорт старого зразка?

 71. Ліліана

  Добрий день , підскажіть будь ласка : така ситуація
  Я зараз перебуваю в польщі 3 місяці по біометриці
  І в мене є запрошення на 90 днів і я їду в україну щоб відкрити візу, але запрошення від роботодавця, чи можу я відкрити з тим запрошенням національну візу?чи просто робочу?і коли мені її відкриють?

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день, з таким запрошенням не приймуть навіть документи, по безвізу краще не працювати, а якщо вже працюєте то потрібно просити або запрошення від воєводи, або запрошення на сезонні роботи, це запрошення перебивають цей коридор.

   • Ліліана

    Я не працювала, я по біометриці їздила до друзів в польщу і вирішила сюди поїхати працювати, і хочу виїхати назад зробити візу і працювати.

    • Константин - визовый специалист

     Тоді потрібно щоб дали запрошення на пів року, просіть щоб переробили, бо візу по такому запрошенню не відкриють

 72. Ліліана

  Я навіть на тиждень приїжджала на україну протягом тих 3 місяців
  Але хіба не краще запрошення на 180 днів?для робочої візи щоб відкрили?

 73. Доброго вечора. Маю декілька запитань. Завтра у мене день подачі, але анкети я ще не маю, чи можна у день подачі заповнити анкету у візовому? І друге, дата в запрошенні вказана від 21.11.2018 сьогодні уже 06.12.2018 , а дата подачі документів 07.12 2018 чи не можуть відмовити у зв’язку з тим, що 7 днів уже пройшло, і якщо відкриють візу, чи не буде проблем на кордоні?

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго вечора. Так, анкету можна заповнити на місці. Віза буде відкриватись з 7.12. Проблем не буде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *