Домой / Віза / Список документів у візовий центр Польщі

Список документів у візовий центр Польщі

Список документів у візовий центр Польщі для робочої візи категорії Д:

Основні документи:
— запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія)
— страховка (оригінал і копія)
— анкета в візовий центр
Так само Вам необхідно мати з собою:
— копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
— копія ІПН (1 екземпляр)
— 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи до візового центру, якщо в консульство 2 фото. (3,5 * 4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя)
— оригінал квитанції оплати візового збору

Як виглядає запрошення до Польщі , зразок може відрізнятися від того що є у Вас Візова анкета, її можна заповнити заздалегідь, як заповнювати візову анкету я раніше писав тут . Анкету можна заповнити заздалегідь або у візовому центрі. Страховий полюс , страховка повинна покривати весь період перебування, страховку можна придбати у нас за вигідною ціною. Страховий полюс повинен відповідати певним вимогам: Страхова сума повинна бути 30000 євро або більше, франшиза повинна бути 150 євро або менше По мимо всіх цих документів необхідно надати: оригінали паспортів, індикаційний код. Зробити копії документів можна заздалегідь або безкоштовно у візовому центрі Польщі. У самому візовому центрі можна додатково оформити:

 • Фото для візи 50 грн
 • смс інформування про готовність візи 50 грн </ li>
 • Кур’єрська доставка паспорта на будинок 150 грн. Зверніть увагу що не в усі населені пункти доставляється паспорт кур’єром куди не доставлять можна дізнатися у візовому центрі.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Візовий коридор

Візовий коридор Зі статті Ви дізнаєтесь: Чи є у без віза коридор? Після яких віз …

30 комментариев

 1. Алексей

  Доброго дня.У мене запитання.З кінця січня до кінця березня перебував в Польщі по беометричному паспорті…тобто 2 місяці.Знайшов там роботу.Роботодавець сказав,що візу не відкривати,а після прибуття знову у Польщу…він зробить документи,що потребує мене на роботу.Місяць був дома.тепер знову збираюсь.По біометрії залишився лише один місяць перебування в Польщі.Цікавить,чи взагалі існують такі документи,і якщо так,то через місяць потрібно буде повертатись в Україну…чи на підставі таких документів можна буде,ще залишитись і на який термін?І який порядок документів?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо роботодавець подасть документи на карту побита тоді можно залишатись, якщо зробе документи на візу тоді потрібно буде приїхати в Україну.

 2. Доброго дня!Поясніть будь ласка,якщо мені по запрошенню виїзд до Польщі 21.05,а оформлення робочої візи D5 призначили тобто подачу документів на візу на 14.05,я встигну виїхати?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, втигнете, розгляд документів в візовому центрі займає 7 днів.

 3. Володимир

  Доброго дня. потрібна допомога.
  Роскажіть поетапність заповнення анкети для отримання візи. чи потрібно її реєструвати перед подачею у візовому центрі? Дякую.

 4. Добпого дня який пакет докумантів потрібно для оформлення національної візи в польщу

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня:

   Основні документи:
   — запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія)
   — страховка (оригінал і копія)
   — анкета в візовий центр
   Так само Вам необхідно мати з собою:
   — копії та оригінал всіх сторінок з позначками українського і закордонного паспорта (1 екземпляр) Якщо закордонний паспорт 2 діючих брати з собою необхідно обидва.
   — копія ІПН (1 екземпляр)
   — 1 фотографія 3,5 на 4,5 якщо подаєте документи до візового центру, якщо в консульство 2 фото. (3,5 * 4,5 см \ білий фон \ 80% обличчя)
   — оригінал квитанції оплати візового збору

 5. Євгеній

  Доброго дня, таке питання чи можливо подати документи в дату подачі без запрошення від польського роботодавця, або з копією, так як подача вже є, а запрошення задержалось?

 6. Доброго дня! Яка зараз черга до Луцького візового центру? Польська робоча річна віза закінчується 14.06.18.Є діюче запрошення від воєводи і стабільне місце праці. Чи є можливість термінового відкриття візи, щоб швидко повернутись до роботи? Людина перебуває в Польщі, працює, приїде в останній день закінчення терміну візи.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, нажаль лише загальна черга 11/06/Lutsk +-

 7. Олександр

  Допомоіть провірити стан заяви на візу POLV/140518/0125/1дата народж.11.04.1979

 8. Александр

  Если я использывал безвиз сразу после рабочей визы могу ли я сделать визу и опять поехать в Польшу

 9. День добрый! При оплате сервисного сбора для открытия визы несовершеннолетнему ребенку, чьи документы нужно предоставлять в банк : ребенка или родителя, или и ребенка и родителя? Спасибо!

  • Добрый день. Обычно в таких случаях нужны документы и родителя и ребенка. Но, рекомендуем обратится на горячую линию банка для уточнения информации, так как законы могут меняться. Лучше уточнить у первоисточника. Мы занимаемся оформлением документов для визы.

 10. Наталія

  Доброго дня 22.05.2018оплатили на чергу казали подзвонять на протязі трьох днів,ніхто не телефонував,а сьогодні субота 26.05 телефонував і я пропустила номер київстар,на який я додзвонитись не можу,може це бути оператор?і коли і чи взагалі ще перетелефонують?

  • Добрий день. В даний момент оператор може телефонувати пртягом 5 робочих днів, в зв’язку із загруженістю.
   Якщо ж Ви пропустили дзвінок Вам зателефонують поворно. По пропущеному номеру зателефонувати неможливо, так як він односторонній.

 11. Добрый день! Какая сейчас ближайшая дата подачи документов в Киеве ?

 12. Евгения

  Добрый день! Если я въезжаю в Польшу по безвизу я могу работать 90 дней, по истечению этого срока мне надо возвращаться в Украину и делать визу на 180дней? Есть ли какая то возможность не выезжать, а сразу остаться на 180дней? Предполагаемая работа требует моего присутствия до декабря, а потом работы у этого работодателя нету. Какие документы он должен мне оформить?

 13. Оплатив 31.05.18.ще не було дзвінка!І ще можна швидше отримати візу?

  • Доброго дня. Оператор може подзвонити на протязі 6-ти робочих днів. Дату подачу документів змінити на жаль неможливо. Ви можете відмовити один раз, але друга запропоновата буде пізніше на кілька днів і вже остаточна.

 14. Скажіть будь-ласка, якщо моє запрошення ще не готове, а я вже проплатила візовий збір, чи можу я перенести назначену дату подачі?? І чи можу прийти на подачу без назначеної дати якщо я з Вінницької області??

  • Перенести дату подачи неможливо. Проте Ви можете подати заяву на повернення коштів у Візовий центр і через 3 банківські дні після цього оплатити знову. Відповідно дата подачі буде інша. Без призначеної Вам дати прийти не можна.

 15. Добрий день, потрібно ще щось оплачувати в візовому центрі крім того що оплачено в банку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *