Які податки платить працівник в Польщі
5/5 - (11 голосов)

Перелік податків, які сплачує кожен працівник в Польщі

Податки в Польщі. Життя і робота в європейській країні передбачає сплату податків. За цим суворо стежить управління Податкової служби. Отже, які саме податки, ми і розглянемо в сьогоднішній статті.

  1. Прибутковий податок PIT . Його платять всі, хто офіційно задіяний у трудовій діяльності в Польщі. Це можуть бути як фізичні особи, так і зайняті у підприємницькій діяльності.

Які податки в Польщі необхідно заплатити?

Якщо говорити про загальну ставку, то тут існує два підходи. Особи, які отримали за попередній рік прибуток в розмірі до 85528 злотих, платять 18% PIT. Якщо ж більше цієї суми — то 32%. Працівники, які отримали менше 3091 PLN, звільняються від сплати податку, але все ж вони повинні здати податкову декларацію.

При лінійному податку в Польщі  ставка завжди статична і становить 19% незалежно від того, скільки ви заробили за минулий рік. Лінійний податок найчастіше використовують приватні підприємці.

Фіксований податок доступний для обмеженого переліку професій. Він полягає в тому, що ви платите встановлену ставку навіть якщо зовсім не отримали жодного прибутку. Але і при максимально високих доходах він також залишається незмінним. Це зручно, адже кожен раз розраховувати точну суму не всі здатні, доводиться вдаватися до послуг бухгалтерів, а це додаткові витрати.

  1. ПДВ або VAT . VAT — це податок, який додають до вартості при покупці продуктів харчування, одягу, різних послуг. Найчастіше він вже міститься у зазначеній ціні. Якщо ви бачите, що вказана вартість нетто, значить, вам потрібно приплюсувати зверху ще й податок. На різні товари встановлюється різний% VAT.

 Які податки платить працівник в Польщі

Крім цього, працівник сплачує внески до різних соціальних фондів:

  • ПФ — 9,76%
  • Обов’язкове медстрахування — 2,45%
  • Фонд по інвалідності — 1,5%

Звичайно, роботодавець платить значно більше, але і працівник в сукупності відраховує майже 14% від своєї зарплати.

Якщо ви вирішили працювати в Польщі, не забувайте про щорічну подачу податкової декларації та сплати податків. Тим більше, що ви можете розраховувати на повернення прибуткового податку в наступному році. Це абсолютно нескладна процедура, про яку ви можете прочитати на нашому сайті.

Які податки платить працівник в Польщі. З цією статтею також цікавляться:

Як заповнити NIP-7 для отримання NIP Повернення податків, сплачених в Польщі NIP в Польщі: для чого потрібен і як отримати?
Як заповнити NIP-7 для отримання NIP Повернення податків, сплачених в Польщі NIP в Польщі: для чого потрібен і як отримати?

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Яка чергу на візу в Польщу

Яка черга на візу в Польщу

4.7/5 - (42 голоса) Черга в візовий центр Польщі Для того що б подати на …

Подписаться
Уведомление о
guest
241 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Марина
Марина
4 місяців назад

Новий податок 20% у кого немає pesel
Добрий день. Може хто знає, фірма попередила що протягом наступних місяців, виходить закон в Польщі, що людина яка не має pesel, буде додатково платити 20%?!
Пахне черговим розлученням, а й зробити нічого не можемо, не бачили таких законів, довести нічого неможливо, черговий треш від агенції група Прогрес …!

Olala
Olala
Відповідь для  Марина
4 місяців назад

міняйте фірму і роботу

Сергій
Сергій
Відповідь для  Olala
4 місяців назад

100%

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Марина
4 місяців назад

Малувато 80% саме те.
А ще за розмірами людини податок платити

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Марина
4 місяців назад

В сенсі?)
Такого закону я ще не чула.
Не ведіться.

Перевірила, все ж щось говориться в статтях в інтернеті на цю тему податку. Але в чому проблема піти і зробити собі PESEL

зойц
зойц
Відповідь для  Тетяна
4 місяців назад

Що говориться? ЧТо ти перевірила? Може йдеться про те що навпаки менше податків буде з заробітчан ?!

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  зойц
4 місяців назад

Ти мені не тикай окей, «колега».
Іди хами на ринку.

Читала схоже вчора, а про те, що податок буде менший з працівників теж таке є.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Марина
4 місяців назад

Ви все скаржитеся що прогрес поганий але не йдіть з цієї агенції ?!

Марина
Марина
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Хто все, тут поставлений інше питання! і з чого ви взяли, що не йдуть. Якщо у вас немає відповіді на поставлене запитання, навіщо тоді нісенітниця писати !!?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Марина
4 місяців назад

Нісенітниця пишіть ви, а я правду! Сподіваюся ви залишитеся в прогресі і будете платити за кожну придуману єресь

Марина
Марина
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Це просто геніально))))

Сергій
Сергій
5 місяців назад

Сертифікат резидента України
Є тут хто їздив працювати з сертифікатом резидента України? Щоб там податки не платить

Semen
Semen
Відповідь для  Сергій
5 місяців назад

Якщо привезете сертифікат резидента України, то в Польщі не будете платити тільки прибутковий податок (PIT), а соціальні відрахування (ZUS) все одно треба буде сплатити в Польщі.
При цьому Ви повинні будете заплатити прибутковий податок в Україні (не плутати з ЄСВ), за умови, що самі повідомте про свої доходи або хтось зробить це за Вас (Доброзичливець багато).

Сергій
Сергій
Відповідь для  Semen
5 місяців назад

Це я і мав на увазі

Semen
Semen
Відповідь для  Сергій
5 місяців назад

Треба пам’ятати, що якщо Вам до 26 років, то Ви звільнені від сплати PIT взагалі. І тоді довідка про резиденції Не потрібно.

Vanya
Vanya
Відповідь для  Semen
5 місяців назад

Pit це податкова декларація. Фотоапараті податку Pit.

Semen
Semen
Відповідь для  Vanya
5 місяців назад

Podatek dochodowy to jedno z najważniejszych zobowiązań względem fiskusa, jakie muszą regulować osoby osiągające podlegający opodatkowaniu dochód. Płacą go zarówno osoby fizyczne (PIT), jak i osoby prawne (CIT).
Мені здавалося, що абревіатура PIT більш звично, ніж PDOF. Тим більше, що мова йшла про документи, в яких зазначена сума податку до сплати.

Ілля
Ілля
7 місяців назад

Карта резидента
Всім привіт
Підкажіть будь ласка, на роботі агенція пропонує зробити довідку резидента, щоб мати більшу ставку, але я прочитав в інтернеті, що ти повинен будеш платити податки а Україні
Хтось говорить шо ніхто нічо не платить, хтось говорить шо за 3 місяці заплатив 1000$
Може вже хтось стикався з цією ситуацією
Буду вдячний за любу інформацію

Semen
Semen
Відповідь для  Ілля
7 місяців назад

Довідка про податкову резиденції не впливає на годинну ставку. Весь фокус полягає в тому, що з Вас не будуть утримувати податок на доходи — PIT (прибутковий), але при цьому все одно будуть утримуватися соціальні відрахування ZUS.

Ставка PIT на сьогодні становить 17% для річного доходу до 85ь528 zł (тобто 7ь127 zł брутто в місяць) і 32% для суми перевищує цей рівень. Таким чином, при збереженні той же ставки, Ви будете отримувати на руки трохи більше (на суму PIT).
Однак, при цьому Ви повинні будете заплатити прибутковий податок в Україні (не плутати з ЄСВ), за умови, що самі повідомте про свої доходи або хтось зробить це за Вас (Доброзичливець багато).

З наступного року планується збільшити неоподатковувану суму до 30’000 zł в рік. У цьому випадку дохід в сумі 2’500 zł брутто в місяць Чи не буде обкладатися PIT взагалі.

Підводячи підсумок — довідка про резиденції визначає місце сплати прибуткового податку (відповідно до Угоди про уникнення подвійного оподаткування) і відноситься тільки до прибуткового податку (PIT), але не відноситься до соціальних відрахування (ZUS). І при незмінній часовий ставкою на руки отримуєте більше тільки за рахунок того, що зазвичай PIT в Польщі.

АЛЕ! Треба пам’ятати, що якщо Вам до 26 років, то Ви звільнені від сплати PIT взагалі. І тоді довідка про резиденції Не потрібно.

Будуть питання — пишіть!

Ілля
Ілля
Відповідь для  Semen
7 місяців назад

Цікаво, мені її пропонують за умовою злецення, і мені не ще 26-ти

Semen
Semen
Відповідь для  Ілля
7 місяців назад

Zerowy PIT, czyli ulga podatkowa dla pracowników do 26 lat weszła w życie z początkiem sierpnia 2019 r. Nowe przepisy zakładają, że młodzi podatnicy, których roczne przychody nie przekroczą kwoty ponad 85000 zł, nie zapłacą podatku dochodowego.
Ulga (a dokładnie zwolnienie z podatku) obejmie przychody ze stosunku służbowego, stosunku pracy, pracy nakładczej, spółdzielczego stosunku pracy oraz umów zlecenia, otrzymane przez podatnika do ukończenia 26. roku życia, do wysokości nieprzekraczającej w roku podatkowym kwoty 85528 zł.

Нульовий ПДФО, тобто податкова пільга для працівників у віці до 26 років, вступив в силу на початку серпня 2019 року. Нові правила передбачають, що молоді платники податків, річний дохід яких не перевищує 85 000 злотих, не платитимуть податок на прибуток.
Пільга (або, точніше, звільнення від сплати податку) охоплювати доходи від ділових відносин, трудових відносин, домашніх завдань, кооперативних трудових відносин і договорів підряду, отриманих платником податку у віці до 26 років, до суми, що не перевищує 85 528 злотих в податковий рік .

Можна сказати тільки одне — бухгалтера по зарплаті треба відправити на курси підвищення кваліфікації або звільнити! З Вашої зарплати НЕ Повинні утримувати PIT від слова ВЗАГАЛІ! Ця пільга діє автоматично!

Так що маєте право вимагати повернути Вам утриманий податок, якщо були такі утримання

Semen
Semen
Відповідь для  Ілля
7 місяців назад

Забув ще сказати, що довідка про податкову резиденції застосовується тільки для трудового договору (Umowa o pracę) і НЕ діє для договорів підряду і тому подібних (Umowa zlecenia).

дядько
дядько
Відповідь для  Ілля
7 місяців назад

Податковий резидент або резидент Польщі?

Ілля
Ілля
Відповідь для  дядько
7 місяців назад

Мабуть податковий, наскільки я знаю, то резидента Польщі так просто не отримаєш

Kateryna Wizapolska
Kateryna Wizapolska
Відповідь для  Ілля
7 місяців назад

Так ніби як навпаки, як раз і потрібна ця довідка щоб уникнути подвійного оподаткування.

Пошукайте в інтернет CFR-1.

Ілля
Ілля
Відповідь для  Kateryna Wizapolska
7 місяців назад

Дякую

Михайло
Михайло
7 місяців назад

Звільнення від подачі піт-37 якщо відпрацював менше 183 днів на рік.
Здраствуйте, підкажіть будь ласка хто знає. Правда що якщо працівник відпрацював менше ніж 183 днів в році то йому не потрібно подавати Pit-37.Я в минулому році відпрацював 3 місяці, чи потрібно мені подавати піт 37 чи ні. Дякую за допомогу.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Михайло
7 місяців назад

Правда. Не потрібно

Unlx
Unlx
Відповідь для  Михайло
7 місяців назад

Я подав і мені повернули копієчку

Sergey
Sergey
Відповідь для  Михайло
7 місяців назад

Подавати піт-11 на піт 37 навіть якщо відпрацював один день офіційно, можна!

Оксана
Оксана
8 місяців назад

Доброго вечора!Якщо робота в Польщі по ЮА контракту- роботодавець требує укр паспорт і код,так як платить податки в Україні- таке може бути?

Oleh
Oleh
9 місяців назад

Коригування ПІТ 37 за 2018 рік. Хто знає?
Власне, виникла необхідність скорегувати піт за 2018 рік. Додати пільги для дітей.
Відпрацював за умови злецення з листопада 2018го по січень 2019го.
Знайомий стверджує, що в графі дитини я можу вказати ВЕСЬ календарний рік, з одного боку — можна.
Але там не просто так ще помісячно є пункти?
Хто на практиці стикався?
А то не комільфо — податкову в оману вводити …

Василь
Василь
Відповідь для  Oleh
9 місяців назад

Можна за цілий рік. Варіант коли не можна вписувати за цілий рік, тоді як дитині менше року. Тоді відповідно тільки за ті місяці, з тих пір дитина народилася. Але коли відпрацював мало, то повної суми (1112,04 злотих) повернуто не буде. Вираховується за формулою так, щоб сума сплачених податків не перевищувала суми повернення.

Oleh
Oleh
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

О! Ось це вже цікава інформація! Тобто — я вкажу період — Цілий рік, а система сама розрахує, враховуючи мій дохід?

Василь
Василь
Відповідь для  Oleh
9 місяців назад

Так. Я так вже розраховую 4 роки. Ніколи питань не виникало.

Марина
Марина
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

А якщо система видає суму більшу, ніж сплачено податків не доведеться потім доплачувати в наступному році?

Василь
Василь
Відповідь для  Марина
9 місяців назад

Система вам не видасть суму, що перевищує сплачені податки.

Марина
Марина
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

У мене видало

Василь
Василь
Відповідь для  Марина
9 місяців назад

Але сума разом з пільгами на дитину?

Марина
Марина
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

Так

Василь
Василь
Відповідь для  Марина
9 місяців назад

Так може бути, тому що пільги на дітей до податків на входять.

Марина
Марина
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

У мене сума податку вийшло 792, а сума до повернення 1042. Як так може бути?

Василь
Василь
Відповідь для  Марина
9 місяців назад

Скиньте дані на Viber, гляну.

Марина
Марина
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

Якщо складаєш коректу, то десь треба вказати суму повернення коштів за цим ПІТ

Марина
Марина
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

якщо раніше розлічав ПІТ 37, але не вказував пільги, а зараз вказуєш

Іван
Іван
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

Я розлічів Два тижні тому пот за 2017 рік, приходжу в ужонд за довідкою в незалегінію в податках, а вона каже що пита за 2017 немає, через який час він буде?

Василь
Василь
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

Якщо за минулі роки, то це коректури, а повернення коштів по коректури відбувається до 90 днів.

Іван
Іван
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

Мені не кошти треба, а довідку що нічого не винен, але того пита вона ще не бачить, і на сайті теж немає, тому і питаю, коли його приймуть, підтвердять?

Василь
Василь
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

Якщо ви відправляли електронно через програму e-pity, то він повинен в них відразу з’явитися після відправки.

Іван
Іван
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

Ну да, але на сайті податкі.гов.пл його немає, тільки 2018, 19 і 20

Василь
Василь
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

Ви успішно відправили його?

Іван
Іван
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

Так статус 200 і UPO маю, може з ним в ужонд піти і показати?

Василь
Василь
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

Ну так. Ви так доведете, що успішно відправили. А вони нехай шукають, повинен бути.

Іван
Іван
Відповідь для  Василь
9 місяців назад

Але це по поверненню коштів. А сам PIT-37 повинен в них бути від того часу, коли ви відправили його.

Марина
Марина
Відповідь для  Oleh
9 місяців назад

Особисто я вводила тільки ті місяці коли працювала. Наскільки я знаю то сума повернення податку не може перевищувати суми сплачених Вами податків.

Oleh
Oleh
Відповідь для  Марина
9 місяців назад

Дякую. Просто мій знайомий виразно стверджує, що це «нові правила» і можна відпрацювати «хоч три дні», отримавши гроші на дитину за цілий календарний рік.
Звучить спокусливо, але страшно з податкової так загравати.
Ось і шукаю інформацію

Ірина
Ірина
9 місяців назад

Піт11
Доброго дня .. Чоловік отримав за 2018 IFT-1 і 2020 року IFT-1R можна якось розрахувати або переробити на піт 11 .. ???
18 лютого 2021 отримав сертифікат резидента ..

Олександр
Олександр
Відповідь для  Ірина
9 місяців назад

Якщо в той час коли ви працювали і у вас був мельдунек, то можна зробити коректуру Піт 11. У нас на роботі так робили люди, потрібно йти до начальства і уточнять!

Наталя
Наталя
Відповідь для  Ірина
9 місяців назад

Ні, звичайно, по IFT податки в Польщі НЕ платилися, то і нема чого переробляти на ПІТ 11 і відповідно повертати нічого.

Володимир
Володимир
9 місяців назад

Повернення грошей (пенсійний)
Всім привіт, хто знає і хто може допомогти в ситуації з поверненням грошей (emerytalnych) пенсійних, це те гроші Які фірма (завод) платить за Вас державі (якщо Ви влаштовані офіційно по розумне про право). Людина коли виїжджає з країни без повернення через особисті обставини і хотів би забрати гроші, які за нього платили в пенсійний, в яку службу звернутися і чи є взагалі така можливість повернення? (Знаю, що є в інших країнах Євросоюзу)

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

(Знаю, що є в інших країнах Євросоюзу)

Можна забрати частину пенсії, то що ви відраховуючи в приватні накопичувальні фонди допустимо в банк (якщо у вас є ці відрахування). Так що роботодавець платить за вас ви забрати НЕ маєте права.

Володимир
Володимир
Відповідь для  Kyrylo
9 місяців назад

Одна людина написав, що він забирали з ZUS i Urzęd Skarbowy. Спробую ще дістати на цю тему інформацію і потім відпишу

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

А ви впевнені що роботодавець платив за вас Пенсійні внески? У вас є особистий кабінет в Пенсійного фонду? Ви можете переглянути? Як правило поляки на це забивають

Володимир
Володимир
Відповідь для  Kyrylo
9 місяців назад

Так, всі документи є з роботи, я легально в них працював, ось за особистий кабінет поки не скажу

Володимир
Володимир
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

Порадили звернутися в biuro rachunkowe, якщо і там відповідь буде негативний, то буде дуже шкода …

Kateryna
Kateryna
9 місяців назад

Хто має право на повернення податку по ПІТ-11?
громадяни, що працюють в Польщі мають право на повернення податку? Чула, що потрібно мінімум півроку відпрацювати, щоб повернути податок. Склалася ситуація, яка пропрацювала за фактом більше півроку, а за документами 3 міс. Ще немає дітей до 18р. Що можливо на щось розраховувати, тому що документи подані близько 2 тижнів тому.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Kateryna
9 місяців назад

Повернення коштів можливе навіть якщо Ви відпрацювала добу

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

Спасибі, обнадіяли)

zoyc
zoyc
Відповідь для  Kateryna
9 місяців назад

Не обов’язково повернення буде. Це всього лише перерахунок сплачених вами податків. Можливо ви ще повинні будете заплатить

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Kateryna
9 місяців назад

Всі хто працює і платить податки …

Людмила
Людмила
9 місяців назад

Що це!?
Вітаю! За словами шефа він дав мені піт, але я бачу, що форма інша (IFT-1R) !!! Що це таке!?

Вася
Вася
Відповідь для  Людмила
9 місяців назад

Це ваш пипець! Ваші заробітки тепер будуть обкладати податком в Україні! Готуйтеся по поверненню в Матінку оплатить на кордоні податки! (Жартую). Цей папір видана вам, як порядного громадянина своєї країни (як нерезиденти Польщі), що б ви могли сплатити податки у себе вдома.
Також вона підтверджує що в минулому році вас платили податки.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Вася
9 місяців назад

Я дякую за відповідь! Але тепер у мене виникає інше питання! Чому така форма і як розлічіть, якщо це не піт-11!?

Вася
Вася
Відповідь для  Людмила
9 місяців назад

правильно-офіційну відповідь — ніяк. Якщо працювали менше 181 дня ви НЕ є резидентом і отримуєте ІФТ. Ніяких повернень вам не світить.
Але !!!!!!!!!! є варіант для хітрожопих! Є купа конторок по розліченію питов. Запитуйте у них можуть вони розрізнити вам ІФТ? В …. пройшло-позаминулому році мені розлічілі, я подав у ужёнд і отримав повернення. Тут є проблема. Дані по розліченію зберігаються до 10 років. А розлічать ІФТ МОЖНА. Протягом 10 років ужёнд Скарбового може висунути вам претензію на повернення коштів. Чи варто з цим жартувати — видніше вам і вашій зарплати)))

Людмила
Людмила
Відповідь для  Вася
9 місяців назад

Просто чула погані відгуки на рахунок свого роботодавця від минулих працівників, про оплату податків і пізніше розлічення піту … ось …. А тепер сама отримую від неї щось, не зрозуміло що!?

Вася
Вася
Відповідь для  Людмила
9 місяців назад

якщо ви маєте роботу яка вас влаштовує. Якщо ви маєте зарплату яка вас влаштовує, то яка вам різниця як веселиться ваш посередник ??? Ви будете йти на резидента ЄС? У всіх інших випадках вам пофіг на піт 11. Ну отримаєте -не отримаєте халявних 300-1500 злотих. Через це ваше життя НЕ перевернеться?))

Людмила
Людмила
Відповідь для  Вася
9 місяців назад

Я тут кілька перечитала щодо IFT-1R …! Ви говорите, яка різниця, як веселиться мій роботодавець … !?
А різниця така, що як я розумію, податок за мене не сплачувався (я резидент України), виплата залишилася на тому ж рівні, тому що мене ніби сплачується податок і страховку …. І тут я розумію, що таке бути, що по приїзду в Україну, наша податкова може вимагати заплатити податок. Тобто, роботодавець виграє, тому що не платить податок + не піднімає виплату прикриваючись ніби платить, а я в результаті маю і меншу виплату і ще можливість заплатити в Україні !!!! Так виходить !?

Aleksandr
Aleksandr
Відповідь для  Людмила
9 місяців назад

За законами будь-якої країни Євросоюзу і не тільки, податок на доходи фізичних осіб сплачується в обов’язковому порядку в той країні, де юридично записано підприємство-роботодавець. Якщо вам в Польщі пропонують якісь схеми з оплатою податку в Україні, це ніяк НЕ звільняє вашого роботодавця від сплати податків вас в Польщі. Будь-яка схема оплати податків в Україні, може застосовуватися тільки як подвійне оподаткування, пам’ятайте про це.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Aleksandr
9 місяців назад

Дякую

Вова
Вова
9 місяців назад

Е піти
Доброго дня підкажіть будь-ласка чи можна подавати через програмуe pity через телефон декларації про доходи не лише собі а наприклад знайомим друзям.Дякую.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Вова
9 місяців назад

Можна

Вова
Вова
Відповідь для  Вова
9 місяців назад

Дякую за відповідь

Василь
Василь
Відповідь для  Вова
9 місяців назад

Доброго дня. Так, можна.

басік
басік
9 місяців назад

Потрібна допомога! pit 37

Прийшов лист з податкової Польщі, що я повинен заплатити 822 злотих .Я працював на фірмі яка напевно не платила за мене податок (я не шарю в цьому) і мені сказала зайти на сайт налогі.гов.пл і зареєструватися щоб змінить дані. хто може допомогти і підказати що робити з цим?

Роман
Роман
Відповідь для  басік
9 місяців назад

Ти на фірмі працюєш НЕ офіційно? Без умови про роботу або злеценія?

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  басік
9 місяців назад

Які штраф не знаю як що знаєш Польський то можеш подзвонити в податкову і уточнити це питання я вже три рази повертав податок і таких проблем не було але я самостійно займався поверненням податку

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  басік
9 місяців назад

Треба платити … заліт

Vasolena
Vasolena
9 місяців назад

Відсотки відрахувань з зарплати
При винагороду 18,3 злотих. в годину (умова злецене), відсотки становитимуть відрахування, яку суму отримаю нетто?
Дякуємо

Ua
Ua
Відповідь для  Vasolena
9 місяців назад

Можеш тут собі порахувати
zarobki.pracuj.pl/zaawansowany-kalkulator-wynagrodzen

Taras
Taras
Відповідь для  Vasolena
9 місяців назад

Якщо не помиляюся то десь не цілих 13 злотих

Suspected
Suspected
Відповідь для  Taras
9 місяців назад

14

Suspected
Suspected
Відповідь для  Vasolena
9 місяців назад

14

Сергій
Сергій
Відповідь для  Vasolena
9 місяців назад

13.-50 приблизно, але точно не менше 13

Володимир
Володимир
Відповідь для  Vasolena
9 місяців назад

Приблизно 14.6 знімають приблизно 20%

Злата
Злата
9 місяців назад

Піт 37
Подала декларацію через програму pitax, пише прийнято онлайн … Але мені прийшов ще Піт з іншої роботи, редагую але не приймає. Прийняло тільки один …
Як мені його повністю видалити той що прийнятий?

Ua
Ua
Відповідь для  Злата
9 місяців назад

можу допомогти

Олександра
Олександра
9 місяців назад

Піт-37 повернення
Як довго повертають піт на Україні? Уже два місяці чекаю? Можливо підкажете що робити?

Victoria
Victoria
Відповідь для  Олександра
9 місяців назад

Загалом якщо подання до казенну було особисто фізично то 45 днів буде, якщо онлайн із зазначенням польського банківського рахунку, то 25 днів.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Олександра
9 місяців назад

піт на Україні не повертають його перераховують на рахунок клієнта, банківську картку.

Олександра
Олександра
Відповідь для  Анатолій
9 місяців назад

Так я вказувала свій рахунок. Все як треба.

слава
слава
Відповідь для  Олександра
9 місяців назад

Довго. Можливо на початку літа

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Олександра
9 місяців назад

Привіт ти сама заповнювала піт 37 через програму e-pity?

Олександра
Олександра
Відповідь для  Ruslan
9 місяців назад

Ні, мені чоловік це робив який в цьому розбирається.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Олександра
9 місяців назад

Зазвичай до місяця повернення

reaver
reaver
10 місяців назад

Pit 11
Всім привіт. Таке питання, маю піт 11 за 2018, 2019 і 2020 рік, який перший всього краще оформити. Відправляти за 2018 , а інші прийдуть автоматично чи навпаки ? Дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  reaver
10 місяців назад

Їх усіх треба розлічіть

reaver
reaver
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Тобто подати всі три за один раз?

Андрій
Андрій
Відповідь для  reaver
10 місяців назад

Можете і три за раз. Нічого не зміниться

reaver
reaver
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  reaver
10 місяців назад

Немає за що

Андрій
Андрій
Відповідь для  reaver
10 місяців назад

Якщо хочете можу дати контакт людини, який розлічает це все або в бюро рахункове зайдіть. Розлічка 26зл

reaver
reaver
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Сьогодні спробую через програму e-pity, але про всяк випадок напишіть контакт.

Андрій
Андрій
Відповідь для  reaver
10 місяців назад

напишіть мені по результату

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  reaver
10 місяців назад

Можна зробити корекцію по всьому …

reaver
reaver
Відповідь для  Vitalik
10 місяців назад

Корекцію яким чином підкажіть будь ласка?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  reaver
10 місяців назад

Я носив до ксенговоі (типу юрист, нотаріус). Там все мені розрахували, вписали дітей. Коштує від 30зл за рік

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  reaver
10 місяців назад

Надаю послуги з розрахунку PIT-11, Недорого.

Анастасія
Анастасія
10 місяців назад

Pit37
Через скільки часу приходять гроші після розрахунку піт11?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

На рахунок прийшли за тиждень, поштою до 3 місяців

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

Прийшли через 2 дня (2021)

Анастасія
Анастасія
Відповідь для  Vitalik
10 місяців назад

дякую

Анастасія
Анастасія
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

Розрізняли нам з чоловіком 15 лютого, 22 лютого гроші вже були на мапі.

Vitalka
Vitalka
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

В термін до 45 днів, якщо декларація була подана в електронному вигляді, як правило приходять швидше 2-3 тижнів

Oleg
Oleg
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

Мені через 11 прийшли

Viktor
Viktor
10 місяців назад

Pit11
Відпрацював я в 2020 році 5 місяців. Перший раз заповнював Піт через додаток. Автоматично програма порахувала суму повернення і я відправив документ. Вказав пільгу на дитину повну, за рік. Чи виплатять всю суму? І чи не буде проблем з розглядом документів на карту побиту (подав документи місяць назад)?

Sergey
Sergey
Відповідь для  Viktor
10 місяців назад

Найкраще вказати рахунок карти польського банку, власник повинен бути той що в піт11

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Viktor
10 місяців назад

Не завжди є повернення коштів час доводиться платити зі своєї кишені.

Наталя
Наталя
Відповідь для  Анатолій
10 місяців назад

Ні, там дійсно була сума до повернення .. ще і не маленька)

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Наталя
10 місяців назад

Чи не маленька при наявності дітей по 1100 на людину. І щоб було повернення потрібно номер польської карти а не української.

Наталя
Наталя
Відповідь для  Анатолій
10 місяців назад

Так, там вказані діти

Наталія
Наталія
10 місяців назад

Розрахунок ПІТ 11

Доброго дня!
Дана ситуація склалася з моєю знайомою, вона того року робила розрахунок ПІТу та вказувала валютний рахунок відкритий в Приват банку, повернення так і не отримала.
Підкажіть будь ласка може у когось була схожа ситуація, послугами якого банку краще скористатися, і чи могла б вона вказати мій польський рахунок на повернення(я розумію що там вказується власник рахунку)
Дякую)))

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  Наталія
10 місяців назад

Якщо дитині більше року, то повинні виплатити повну суму.

Viktor
Viktor
Відповідь для  Василь Lonely_wolf
10 місяців назад

Читаю статтю в інтернеті і там пишуть що повернення за кожний відпрацьований місяць з розрахунку 92,67 злотих. А я відпрацював 5 місяців. Чи не буде у мене з-за цього проблем?

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  Viktor
10 місяців назад

Наскільки мені відомо, обмеження в 92.67 злотих на місяць, тільки якщо дитині менше року.

Alex
Alex
10 місяців назад

E-pity

Привіт всім народ допоможіть коротше прийшов PIT 11 заповнив все правильно допомогли на роботі поляки, заповнював через додаток e-pity, але гад вимагає доходи за 2019 я працював, але там поляк хрін напевно не оформив та й PIT 11 немає, і тепер не можу відсилати цей PIT 37 за 2020 року, є NIP, можна як то дізнатися свій дохід ????
Програма видає помилку 414
Ставлю 0 за 2019
Помічників за бабки прохання не турбуватися там мало бабла на повернення

Галина
Галина
Відповідь для  Alex
10 місяців назад

Та ж сама проблема.

Славко
Славко
Відповідь для  Alex
10 місяців назад

Потрібно зробити профіль зауфаний. Якщо працювали офіційно, то на сайті twoj e-pit повинні бути ці дані.

Alex
Alex
Відповідь для  Славко
10 місяців назад

Намагаюся зробити, але немає банку мого що б зареєструватися BNP

Славко
Славко
Відповідь для  Alex
10 місяців назад

Через envelo. Зайти на сайт. Зробити профіль. Заповнити в акаунті все поля із зірочкою. Вгорі потім повинна з’явиться напис про підтвердження профілю. На тому ж сайті подивитися, де найближче відділення для підтвердження (пошта польська). Взяти песель, якщо є. Прійтм на пошту з паспортом, сказати, що хочете підтвердити профіль. Почекати, поставити пару підписів. Якось так

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  Alex
10 місяців назад

Ви можете відправити паперовий варіант декларації поштою.

Alex
Alex
Відповідь для  Василь Lonely_wolf
10 місяців назад

А якщо просто електронкою відправити? І скільки чекати повернення якщо іншими способами?

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  Alex
10 місяців назад

Можна електронним способом, але у вас немає доходу по 2019 рік. Або поштою звичайною. Якщо електронно, то до 45 днів буде повернення, якщо звичайною поштою — до 90 днів.

Alex
Alex
Відповідь для  Василь Lonely_wolf
10 місяців назад

Дякую

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  Alex
10 місяців назад

Будь ласка

Сергій
Сергій
10 місяців назад

Pit-37 за 2015 рік
Чи розраховував вже хтось Піт-37 за 2015 рік ? Чи повертають гроші?

Михалич
Михалич
Відповідь для  Сергій
10 місяців назад

Так, в 2016

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Сергій
10 місяців назад

Шукай тут теми, тобто за допомогою по пітах …

Sergey
Sergey
Відповідь для  Сергій
10 місяців назад

За останні 5 років …

Сергій
Сергій
Відповідь для  Sergey
10 місяців назад

Так але повертають і 2015

Оксана
Оксана
10 місяців назад

Податки з зарплати.
Поясніть розміри податків, утримуваних із зарплати, в разі роботи за умовою у праці і злецення при пред’явленні довідки резидента України і в разі пред’явлення сертифіката резидента Польщі. Наявність песеля це вже резидент Польщі?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

Для отримання сертифікату податкової резиденції в Польщі необхідно звернутися в Urząd Skarbowy за місцем проживання, де ** потрібно заповнити бланк CFR-1 **. ** Бланк CFR-1 можна Отримати безпосередньо в податковій або ж завантажити і роздрукувати на сайті податкової, наприклад, //mazowieckie.kas.gov.pl (вкладка «Załatwianie spraw», розділ «Pliki do pobrania»). ** При заповненні необхідно вказати свої ідентифікаційний дані, місце проживання та інформацію про те, для чого Вам потрібен сертифікат. Варто зауважити, що ** неможливо Отримати сертифікат податкового резидента без PESEL або NIP. ** За отримання сертифікату податкової резиденції необхідно внести оплату в розмірі 17 злотих. Urząd Skarbowy ** надасть сертифікат протягом 7 днів. ** Термін його дії становить 12 місяців від дати видачі. ** Після отримання необхідно передати роботодавцю оригінал сертифіката або його копію, завірену в Нерухомість **. # ** Як сертифікат резиденції впливає на розрахунок зарплати іноземця? ** У разі укладення між польським роботодавцем та іноземцем umowy o pracę дохід повністю оподатковується в Польщі на загальних підставах. В цьому випадку не має значення, чи є іноземець резидентом Польщі і чи є у нього сертифікат резидента. До кінця лютого роботодавець зобов’язаний видати працівнику податкову декларацію PIT-11 — документ, в якому міститься вся інформація про доходи і відрахування з заробітної плати. ** При укладанні umowy zlecenia статус резидента Польщі впливає на розмір заробітної плати **. У разі, якщо іноземець НЕ є резидентом Польщі і не має сертифікату податкового резидента, то відповідно до закону в прибуткового податку від виплаченого іноземцю винагороди стягується єдиний податок в розмірі 20%, а до кінця лютого роботодавець повинен видати такому… Детальніше »

Оксана
Оксана
Відповідь для  Suspected
10 місяців назад

Дякую за пояснення. А якщо з польським роботодавцем укладено умова про працю або злецення і при цьому надати довідку резидента України за податок з зарплати утримувати взагалі не будуть ..? В такому випадку податок необхідно буде сплатити в Україні?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

В даному тексті присутній помилка — 17% от 3000 одно 510.

Різниця невелика — 90 злотих.
В даному прикладі.

рус
рус
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

Немає песеля це нічого НЕ означає

Khrystyna
Khrystyna
10 місяців назад

Податок (до 26 років)
Добрий день. Хотіла спитати за яких умов Повинні платить людині маса якщо йому ще немає 26 років? (Чула про такий закон)

Anna
Anna
Відповідь для  Khrystyna
10 місяців назад

Якщо до 26 років і студент

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

У разі якщо студент тільки так?

Anna
Anna
Відповідь для  Khrystyna
10 місяців назад

Так, тільки якщо студент.
Якщо немає, тоді до 26 років зп десь на 1зл / год більше.
Нетто = маса для людей до 26 було тільки перший рік, коли цю систему ввели, потім виправили, що тільки податок на прибуток НЕ сплачується

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

Ну а якщо роботодавець далі платить мені нетто тоді що в цьому випадку робити?

Anna
Anna
Відповідь для  Khrystyna
10 місяців назад

Не зрозуміла питання, ви студент?

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

Я не студент але мені ще немає 26 років

Anna
Anna
Відповідь для  Khrystyna
10 місяців назад

Тоді у вас немає можливості отримувати брутто = нетто. З / п буде часточки трохи вище від людей, яким вже виповнилося 26
Який у вас вид трудового договору і ставка?

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

Умова про працю, 13зл / год

Anna
Anna
Відповідь для  Khrystyna
10 місяців назад

Ну, по-перше потрібно сказати роботодавцю що вам немає 26 років.
По-друге потрібно переглянути свою платіжку, там повинно бути 0 або порожньо в рядку «zaliczka do zapłaty»
У цьому місяці (160 годин) у мене вийде з / п за Умовою про працю 12.88зл / нетто під час, а в дівчинки якої 20 13.73
А в минулому (168 годин) виходили у мене 12,26, в дівчинки 13зл
Суть в тому, що по розумне в працях ставка йде місячна, і чим більше днів, тим менше погодинна виходить.

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

Так суть в тому що роботодавець знає що мені немає 26 але чомусь мовчить за це. Подумую змінити роботу як отримаю карту побути

Anna
Anna
Відповідь для  Khrystyna
10 місяців назад

Ну а платіжку він вам не дає, щоб ви бачили якісь відрахування йдуть, а які ні?
Просто він не має права платити вам менше мінімалки. За стандартних умов про працю можете звернеться в pip, може вони вам розкажуть більше. А так же в zus, щоб дізнатися які відрахування робить роботодавець

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

Платіжку не дає, тільки якщо попросить кидає виписку що гроші пішли вже мені на карту. І, до речі, яка зараз мінімальна зарплата?

Anna
Anna
Відповідь для  Khrystyna
10 місяців назад

За стандартних умов про працю 2800зл брутто / 2061netto (2198 netto dla młodych)

Xena
Xena
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

Аnna якщо Ви про січні, то було 152 години робітників, принаймні я стільки працювала

Anna
Anna
Відповідь для  Xena
10 місяців назад

Ахах, о Боже, я забула про вихідні))
Правда, не розбираюся в годиннику, у мене ставку))

Xena
Xena
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

я також на ставці, тому люблю коли менше годин

Anna
Anna
Відповідь для  Xena
10 місяців назад

А у нас можна взяти вихідний в будь-який день (в межах відпустки), або повирішувати справи в робочий час, тому навіть не стежу за цим)

Xena
Xena
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

У мене теж не можна, так званий urlop na żądanie, я стежу, бо маю 12 годинні чергування

аа
аа
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

Наприклад навіть якщо 192 години буде (24 дня робочих), то за умовами про працю заплатять тільки ставку і все?

Anna
Anna
Відповідь для  аа
10 місяців назад

Так, правильно, тільки ставку платять. Може, залежить від вашого договору з фірмою, але у мене завжди тільки ставка.

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
10 місяців назад

Дуже велике спасибі за інформацію

Роман
Роман
10 місяців назад

Повернення податку. IFT-1R
Отримав від роботодавця за минулий рік два PIT-11 і два документа під назвою IFT-1R. З останніми взагалі не зрозумію що робити .. може хто підкаже?

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Роман
10 місяців назад

Подивися в ютубі там все є

Вася
Вася
Відповідь для  Роман
10 місяців назад

Минулого разу віддав розрахунковому і піт11 і ІФТ-1. Розрізнили обидва. Гроші отримав.
Хоча роки 4-5 тому говорили що ІТФ НЕ розлічаєтся і дається для України.

Володимир
Володимир
Відповідь для  Роман
10 місяців назад

Цей 1фт це чисто документ для тебе, що б ти бачив свої заробітки так би мовити, ну а Піт та розраховувати потрібно і робити Піт 37

Вася
Вася
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

не так.

Lillia
Lillia
11 місяців назад

Податок 26 років

Що робити або що говорити роботодавцю якщо Він не хоче виплачувати податок?

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Lillia
11 місяців назад

Що значить виплачувати податок? НЕ доплачують 1 злотий під час до зарплати?

Andrij
Andrij
Відповідь для  Dmitry
11 місяців назад

Хахахаха, я теж не зрозумів її питання))
Знаю що До 26 років повинні платити на злотих більше

Lillia
Lillia
Відповідь для  Andrij
11 місяців назад

Додавати до зарплати

Олександр
Олександр
Відповідь для  Lillia
11 місяців назад

Якщо роботодавець НЕ оплачує податки, тоді він Вам не потрібен, так як працюєте значить нелегально.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Lillia
11 місяців назад

Тут ось таке питання що самі не можемо дати відповідь, тому що не можемо зрозуміти саме питання. Вам потрібно вийти за поляка і проблеми вирішуватимуться.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Lillia
11 місяців назад

потрібно його переконати

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Lillia
11 місяців назад

Уточніть питання. Вам не хочуть висилати ПІТ-11? Або пропонують роботу неофіційно? Або що?

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Stop Be_toxic
11 місяців назад

А що таке Піт-11?

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Dmitry
11 місяців назад

Висилає роботодавець в кінці року. Ви за допомогою нього Заповнюєте ПІТ-37 і подаєте заявку на повернення податку

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Stop Be_toxic
11 місяців назад

Зрозумів спасибі

Олександр
Олександр
Відповідь для  Stop Be_toxic
11 місяців назад

А Ви не в курсі, потрібно заповнювати форму 3AP-3, роздрукувати її і пoдaть в податкову разом з PIT-37?

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Олександр
11 місяців назад

Головне що ви в курсі, а я це так .. челядь

Олександр
Олександр
Відповідь для  Stop Be_toxic
11 місяців назад

Я просто сам до кінця не зрозумів, форма потрібна ця все ж чи ні.

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Олександр
11 місяців назад

Ясно. Для хлопця 18-ти років вона Не потрібна точно. А для тебе хз.

Lillia
Lillia
Відповідь для  Lillia
11 місяців назад

Додавати до зарплати, як належить за законом

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Lillia
11 місяців назад

Зверніться в польської інспекції праці (pip). Там вам допоможуть

Тетяна
Тетяна
11 місяців назад

Податок
Хто платить податок за працівника, який потребує повної ставки для подачі документів на карту побиту.

Anna
Anna
Відповідь для  Тетяна
11 місяців назад

1. Це має платити роботодавець
2. На карту побуту не обов’язково мати повну ставку

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Anna
11 місяців назад

На півставки тобто 1400 злот. не дадуть карти так як це мало для проживання в Польщі,так сказали у приватній фірмі працевлаштування.?!

Anna
Anna
Відповідь для  Тетяна
11 місяців назад

Це Варшава?

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Anna
11 місяців назад

Краків

Anna
Anna
Відповідь для  Тетяна
11 місяців назад

Дохід повинен бути не менше ~800-900 злотих нетто (не можу знайти точну інформацію на 2021, на 2018 це було 701 зл) на самотню особу

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Anna
11 місяців назад

А діти на Україні, то вони не рахують того?

Anna
Anna
Відповідь для  Тетяна
11 місяців назад

Ну там залежить будуть вони на вашому утриманні чи ні. Але я не знаю точно на рахунок цього

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Anna
11 місяців назад

Дякую вам за відповіді, вдалого вечора

Anna
Anna
Відповідь для  Тетяна
11 місяців назад

Взаємно)

Anna
Anna
Відповідь для  Тетяна
11 місяців назад

Не обов’язково мати мінімальну з/п, можна мати менше

Ліза
Ліза
Відповідь для  Тетяна
11 місяців назад

Роботодавець платить якщо він робить документи

Іра
Іра
11 місяців назад

Податок 2%
Привіт всім. Купили машину в Польщі і так склалися обставини що не заплатили ще податок, пройшов місяць. Що буде?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Від 280зл до 56000зл. Чим довше тим вище

Іра
Іра
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

Триндец (((

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Не думаю що вище, ніж 5000зл кому дають

Іра
Іра
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

Так все одно сумно ((

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Авто яке? Якщо не секрет? (

Іра
Іра
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

Mazda 3

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Бажаю уникнути проблем

Іра
Іра
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

Ой, спасибі, постараюся найближчим часом вирішити

Володимир
Володимир
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Ви авто вже поставили на реєстрацію або повідомили ужонд в покупці авто, якщо у вас тільки купча на руках, то нічого вам не буде.

Іра
Іра
Відповідь для  Володимир
11 місяців назад

Поставили, зараз їздимо на тимчасових документах, скоро отримувати техпаспорт і карту поязда, так само номера змінили

Володимир
Володимир
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Тоді вам потрібно в ужонд Скарбового, скажіть, що хворіли. І кажуть, що в зв’язку з карантином терміни збільшують.

Anna
Anna
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Можуть почати нараховувати%, типу пеня

Іра
Іра
Відповідь для  Anna
11 місяців назад

Так я розумію що без штрафу не обійдеться. Цікаво скільки. Просто в одній групі читала що за такий час прострочення штраф 2 мінімальні зарплати в Польщі (((це жесть ((

Anna
Anna
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Ну там залежить від суми і часу прострочення
Якщо ви склали декларацію і не заплатили то доведеться потім лист з% до заплати
Раджу заплатити якомога швидше і не чекати цього листа

Іра
Іра
Відповідь для  Anna
11 місяців назад

спасибі)

Stepan
Stepan
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Шукайте закон, або зателефонуйте запитаєте, від того що тягне штраф менше вже не стане швидше навпаки, можливо ви ще НЕ прострочили терміни або прострочення тиждень або дві, або штраф ще не нараховано або може бити нарахувань тільки в судовому порядку, варіантів багато, просто не тягни, краще вже не стане.

Іра
Іра
Відповідь для  Stepan
11 місяців назад

Минуло півтора місяця від покупки (

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

За місяць прострочення 5 тис злотих. 100%

Іра
Іра
Відповідь для  Stepan
11 місяців назад

А куди звернутися, куди можна зателефонувати?

Stepan
Stepan
Відповідь для  Іра
11 місяців назад

Податкову (Urzad Skarbowy) саме там ви повинні були заповнити декларацію та сплатити податок, зателефонуйте або зайдіть за місцем проживання, контакти саме вашого відділення думаю знайдете на Гугл картах.

Іра
Іра
Відповідь для  Stepan
11 місяців назад

Окей Дякую

Олександр
Олександр
1 рік назад

18.30 зл. брутто, це скільки нетто?
Привіт, може всім відомо що з січня підвишка, може хтось добре знає як там вірно вираховується,бо мені той онл калькулятор щось фігню видає, на умові злицення?

Иван
Иван
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Якщо безпосередньо, то податок на кшталт 20%
Якщо через агенство, то вони знімають по різному (плюс до податку беруть% собі)
Ранштад бере 25%
Ось і забирайте від ставки брутто цей% і буде нетто

Олександр
Олександр
Відповідь для  Иван
1 рік назад

Це вже щось ближче до істини, 18,30 з нього 20%, виходить 14,66, хоча мені здається 23%

Юлия
Юлия
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

А якщо брутто 18 злотих,то скільки нето складає?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Юлия
1 рік назад

Десь вийде 13.75- 14, єлі дощитався

Евгений
Евгений
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

на скільки я зрозумів то мінімалка, підвищується з 2600 до 2700, цифри не точні, не пам‘ятаю точно, ну це стосується тих хто мінімалку получає, якщо в мене виходе більше 3к, то думаю мене це не стосується

Олександр
Олександр
Відповідь для  Евгений
1 рік назад

Зараз 2600 брутто мінімалка

Виктор
Виктор
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

14

Олександр
Олександр
Відповідь для  Виктор
1 рік назад

Найближча вірна відповідь,на умові злицення ще потрібно уточнити,чи 20,чи 23% всі налоги,тобто 14.10 або 14.66зл.))