Закордонний паспорт / Чи можна залишити старий закордонний паспорт при оформленні нового
Чи можна залишити старий закордонний паспорт при оформленні нового

Чи можна залишити старий закордонний паспорт при оформленні нового

Чи можна залишити старий закордонний паспорт — Згідно з чинним українським законодавством, кожен громадянин має право мати два діючих закордонних паспорти. При цьому вони можуть бути як біометричні, так і звичайні, без відбитків пальців. Наприклад, у вашому старому паспорті не залишилося сторінок для нових віз, але за термінами він дійсний ще рік. Головне, щоб прізвище у вас залишилася колишня.

Якщо ви вийшли заміж або просто змінили прізвище, другий паспорт вам не залишать.

В такому випадку ви пишете заяву з проханням залишити попередній паспорт, платите державне мито і не віддаєте документ в паспортний стіл. Часто українці вдаються до такого кроку, якщо в паспорті є діюча віза.

Чи можна залишити старий закордонний паспорт при оформленні нового

Якщо ж термін дії старого документа менше 6 місяців, але в ньому проставлена ще діюча віза, ви також пишете заяву, але мито вже не платите. У цьому випадку він підлягає анулюванню, але вам його віддадуть в користування.

Чи можна одержати не біометричний закордонний паспорт?

Якщо ви не хочете залишати свої відбитки пальців у базі, ви можете оформити не біометричний закордонний паспорт. Але він має певний мінус — за таким паспортом ви не зможете скористатися безвізовим режимом з країнами Шенгенської зони. І навіть для в’їзду в Польщу вам доведеться робити туристичну візу. Отже, за відсутності у вас серйозного приводу відмовлятися, рекомендуємо вам зробити біометричний документ і користуватися всіма його привілеями.

З цією статтею так само цікавляться:

 Які документи потрібні українцю для в'їзду в Польщу по безвізу?Яка пенсія в Польщі?Все про надходження до польського ВНЗ: способи, умови, терміни, перелік документів.
Які документи потрібні українцю для в’їзду в Польщу по безвізу? Яка пенсія в Польщі? Все про надходження до польського ВНЗ: способи, умови, терміни, перелік документів.

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Стоимость биометрического заграничного паспорта в Украине

Вартість біометричного закордонного паспорта в Україні

Оцените запись Вартість біометричного закордонного паспорта в Україні Вартість біометричного паспорта — з введенням безвізового …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі