Яка мінімальна зарплата в Польщі
4.7/5 - (25 голосов)
Мінімальна зарплата в Польщі

До великої радості працюючих людей, з’явилися чутки про майбутнє підвищення мінімальної заробітної плати в Польщі. У відповідь на безліч запитів сайт для іноземців ми оновили всю інформацію по цій темі, і тепер на сторінці можна буде знайти актуальні дані.

За якими параметрами відбувається розрахунок зарплати

Мінімальна зарплата в Польщі в 2022 році буде на рівні 3010 злотих, мінімальна ставка на годину 19.70 злотих.

На жаль, міністерством фінансів до сьогоднішнього дня не розроблена єдина формула розрахунку мінімальної зарплати, завдяки чому немає єдності між профспілками і представниками бізнесу. Періодично виникають суперечки не вносять додаткового ясності в ситуацію. Проте є орієнтовні (усереднені) розрахунки, де за основу беруться:

 • зростання ВВП;
 • прогнозований рівень інфляції;
 • середня заробітна плата по країні і т. д.
Згідно з опублікованими недавно Головним статистичним управлінням (GUS) даними про середню зарплату в країні, вона дорівнює 5682 злотих.

Ця цифра і стала відправною точкою в розрахунках необхідного мінімуму на 2022 рік. Те, що різні відомства в результаті отримали несхожі результати, незважаючи на однаковий «исходник», подиву не викликає з причин, про які згадувалося вище.

UPD від 16 червня 2021 року — уряд Польщі і рада міністрів РП зробили офіційну заяву про передбачуване розмірі мінімальної заробітної плати на прийдешній 2022 рік:

 • мінімальна щомісячна зарплата в Польщі — 3000 zł, тоді як зараз ця сума дорівнює 2800 zł;
 • мінімальна оцінка однієї робочої години — 19,60 zł (зараз це 18,30 zł / год).

Минимальная зарплата в Польше

Графік мінімальної зарплати в Польщі для Українців.

Тим, хто не пам’ятає або не знає, слід розповісти про алгоритм встановлення мінімальної зарплати в Польщі в 2022 році:

 • урядом країни буде запропонований розмір мінімального заробітку;
 • потім слід обговорення внесеного пропозиції в Раді з суспільного діалогу (RDS), де зібрані представники асоціації роботодавців і профспілок;
 • на узгодження або заперечення з наведеними доводами виділено 30 календарних днів;
 • в разі, якщо за вказаний термін Rada Dialogu Społecznego не зможе винести виразного рішення, узгодити або заперечити, сума встановлюється урядовою постановою, яке з’явиться не пізніше 15 вересня 2021 року.

В останні роки не спостерігається прецеденту прийняття спільного рішення в Раді, оскільки між учасниками завжди виникають тертя з приводу оплати — перші вважають її завищеною, другим вона здається надмірно маленькою. Виходячи з цього, прогнозуються високі шанси на те, що мінімалка буде дорівнює 3000 zł.

Сколько стоит жить в Польше

Думка незалежних експертів

Аналітики, що не входять в групи роботодавців або представників трудового класу, вважають, що брутто мінімалки збільшиться на 185 zł в місяць, а оплата робочої години підніметься на 0,70%. Якщо грунтуватися на одних даних, наведених незалежними експертами, то мінімалка в брутто пропонується наступна:

 • 2985 zł в місяць;
 • 19 — 19,50 zł на годину.

Згідно з іншим думку, зростання мінімальної зарплати може виявитися вище — наприклад 3001 злотих на місяць.

Думка профспілкових організацій

Що стосується профспілок, їх думка розходиться з представниками малого і великого бізнесу традиційно — їх абсолютно не влаштовують запропоновані параметри. За твердженням представників від робітничого класу мінімалка має зрости як мінімум на 500 злотих нетто. Більш того, вони пропонують рішення, яким чином цього досягти:

 • збільшити заробітну плату працівникам до 3125 zł;
 • на цю ж суму знизити податковий тягар для роботодавців.

Профспілки обґрунтовують свої пропозиції урядовими прогнозами на майбутній 2022 рік. Саме уряд вважає, що в майбутньому році буде відзначений рекордний результат щодо зниження рівня безробіття (3%), тоді як зараз зафіксована цифра в 6,4%. Те ж саме говориться і про інфляцію — 2,5%, тоді як в 2020 році вона склала 4,4%, крім того заплановано серйозне зростання ВВП. Є ще один аргумент, на який посилаються профспілкові організатори — це урядова допомога бізнесу в розмірі 100 млрд в минулому році. На їхню думку, тепер настала черга для надання допомоги протилежному боці.

Яка мінімальна зарплата в Польщі

Думка представників бізнесу

Тут думки абсолютно протилежні — бізнес не тільки проти подібних пропозицій, він не згоден взагалі на будь-які підвищення в найближчому майбутньому, аргументуючи це кризовою ситуацією після пандемії. За твердженням представників від класу роботодавців, малий і середній, а найчастіше і великий бізнес перебувають на межі розорення, і збільшення фінансового навантаження може виявитися згубним не тільки для бізнесу, але і, як підсумок, для робітників.
Професор Яцек Ґміна Мйончин (Jacek Męcina), який є радником правління Конфедерації Lewiatan, стверджує, що подібна новина жахлива, а наслідки прийняття такого рішення негайно і негативно позначаться на сфері бізнесу. На його думку, зараз намітився серйозний зростання в перший рік після пандемії, і такі рішення необачні і безпідставні в пору невизначеного положення економіки, податкового середовища.

Самі ж підприємці пропонують докорінні зміни у формулі розрахунків. Виглядати це повинно таким чином — величина МРОТ встановлюється в розмірі 50% від середньої зарплати по країні за минулий рік. Якщо розраховувати за таким принципом, то озвучені 5682 злотих перетворюються в мінімальну зарплату у 2022 році розміром 2841 zł брутто. При цьому не слід забувати, що озвучена сума взята тільки за останній квартал, для використання як наочний приклад.

На кому лежить відповідальність за прийняття рішення

Усім, кого зачіпає ця тема, слід нагадати, що пропозиція про підвищення розміру мінімальної оплати праці на 2022 рік слід від урядових органів. Відбувається передача пропозиції до Ради з громадського діалогу зазвичай до 15 червня, проте зважаючи на ситуацію з Ковідом дата може бути відкоригована.

Якщо рада роботодавців і працівників зможуть прийти до єдиної думки, і узгодять цифру, уряду залишиться тільки затвердити її. Надії на це досить примарні, щоб не сказати — нульові.

Економічна ситуація в світі постійно ускладнюється і погіршується, Польща теж має свої проблеми. Все вкупі мінімізує шанси на домовленість в Rada Dialogu Społecznego. Якщо до кінця літнього сезону не буде ухвалено рішення RDS за величиною мінімалки, то восени в справу вступить уряд. Точніше, це трапиться в вересні, коли Кабінетом міністрів РП буде прийнята відповідна декларація, як це зазвичай і трапляється.

Зарплата в Польше 2021. Минималка выросла, сколько будут зарабатывать мигранты новом году?Зарплата в Польше 2021. Минималка выросла, сколько будут зарабатывать мигранты новом году?

UPD від 10.06.2021 року — збільшення заробітної плати завдяки зростанню неоподатковуваного мінімуму.

Підвищення мінімального розміру оплати праці, це не єдине майбутнє рішення — також планується за рахунок зниження податкового преса домогтися збільшення суми нетто зарплати, тобто це те, що працівник отримує на руки після вироблених відрахувань.

Згідно з програмою «Польський лад» чекають різноманітні заходи по відновленню економіки країни. Планується підвищення розміру неоподатковуваного мінімуму — вважається що такий підхід виявиться ефективним у підвищенні розміру нетто.

У Польщі є ряд податків, які нараховуються тільки на заробітну плату, що перевищує значення визначеного мінімуму. Як приклад можна привести просту формулу — якщо працівник отримує в місяць 2800 злотих, податки нараховують за формулою 2800 х 12 — 8000 = 25600 zł. Простіше кажучи, при заробітку 33600 на рік податковим тягарем буде обкладена сума рівна 25600 zł. Може здатися, що це несуттєво, однак не все так однозначно. «Польський лад», будучи введеним у 2022 році, збільшить неоподатковуваний мінімум до 30000 zł. В цьому випадку, і у випадку з збільшенням МРОТ розрахунок буде виглядати таким чином: 2985 х 12 — 30000 = 5820 злотих.

Калькулятор зарплат

Це автоматично означає, що податковий прес ляже тільки на суму 5820 в рік, а весь інший заробіток залишиться недоторканним, не рахуючи соціальних платежів. Для спрощення розуміння того, що відбувається варто звернутися до алгоритму урядових експертів. За їхніми підрахунками виходить, що якби при збільшенні мінімалки до 2985 zł неоподатковуваний мінімум залишився б на колишньому рівні, то ті, хто отримує мінімальну зарплату, залишилися б з показником 2191,93 zł, тоді як після прийняття нових правил сума нетто від МРОТ збільшиться до 2343,94 злотих. При цьому треба зауважити — зазначені приклади стосуються тільки мінімальних оплат, а неоподатковуваний мінімум відрізняється регресивними властивостями. Це означає, що чим більший дохід має людина, тим менше стає неоподатковувана сума, аж до повного її обнулення. Таке відбувається при високих заробітках.

Калькулятор зарплат на 2022 рік

Необхідно уточнити, що прийдешні зміни стосуватимуться не тільки працівників, які отримують мінімальну заробітну плату, а й інших. Як стверджує польський уряд, поліпшення фінансової ситуації очікує приблизно 18 млн працівників. Дотримуючись розрахунками урядових експертів, до 120 тисяч злотих на рік збільшується поріг для підвищення податкового тягаря. Для людей, які працюють в межах міста відрахування дорівнюватиме 250 zł, для працівників у сільській місцевості він збільшується до 300 zł.

Все ті введення, про які розказано вище, можливі тільки за умови, що нові закони почнуть працювати. Поки ж застосовувати запроектовані формули до існуючих реалій немає ніякого сенсу — розгляд і прийняття нормативно-правових актів заплановано на осінь 2021 року, а працювати вони почнуть не раніше 2022 року.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Виїзд за кордон неповнолітніх дітей

4.7/5 - (18 голосов) Виїзд дитини за кордон Залишати межі України дітям до їх досягнення …

Подписаться
Уведомление о
guest
107 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Олександра
Олександра
8 місяців назад

НЕ ведіться НА ЦІ 16-20зл. !!! ВОНО ТОГО НЕ ВАРТЕ!!!! Ми з чоловіком проживали в готелі «CARGO», не хочу сказати що це прям такий жах, були зручні ліжка, хороші матраци, свій електрочайник, душ туалет .. Але в той же час з вікон нереально дме, дуже погана звукоізоляція, в готелі дуже накурено! Ліфт це взагалі окрема історія, його викликаєш, а він їздить туди сюди, але тільки не до вас! Ми працювали від фірми EVL, про фірму прям нічого такого поганого не хочу сказати, просто обіцяли одне, отримали як завжди зовсім інше !! Ми з чоловіком перед Польщею пройшли процес вакцинації, 2 щеплення, 14 днів просиділи на Україні після другого щеплення! У підсумку ми зобов’язані були сидіти з іншими людьми на карантині, та ми виходили гуляти, в магазин, нас не перевіряла поліція, але з нас стягнули по 200 зл. з кожного! Після 10-ти днів карантину нас перевезли на інше житло в цей готель! Від готелю до роботи 40 хвилин їзди. Тут починається найцікавіше і одночасно просто жахливе! Ми приїхали перший день на роботу побачили ангар накритий бляхою, до якому просто всюди наскрізні діри. Ми відпрацювали 10 годин (хоча обіцяли 12), ми просто не відчували ніг, і пальці на руках, було дуже холодно! Ставлення хамське, просто скотиняче, Українка Світу блондинка з коротким волоссям, просто пропаще істота, яке дозволяє собі все, вона може вдарити, матюкати … і це для неї в межах норми. Їм обов’язково потрібна норма, їли немає норми ви будете працювати реально безкоштовно, 2.10.21 вилетіло 15 осіб, через те, що ще одна… Детальніше »

Unlx
Unlx
Відповідь для  Олександра
8 місяців назад

Блін напишіть все це адміністратору сайту на ел пошту. Прикладіть фото і тоді реально дана агентство почне чухати ріпу коли до неї ніхто не поїде. А так через 2 дня це повідомлення затреться іншими

Олександр
Олександр
Відповідь для  Unlx
8 місяців назад

Або ж якась заказуха.

Олександра
Олександра
Відповідь для  Олександр
8 місяців назад

НЕ заказуха можу скинути скріни з чату вайбер що і як відповідає координатор,

Вася
Вася
Відповідь для  Олександра
8 місяців назад

за останні 2 дні це вже 4-й пост про ангар з вінками. змова масовий прям

Роман
Роман
Відповідь для  Вася
8 місяців назад

Причому і однаковий текст у різних авторів

Роман
Роман
Відповідь для  Роман
8 місяців назад

Тому що всі ми з одного і того ж місця бігли, ну як не віриш перевір …
Нас поїхало 11 осіб може і більше точної інформації немає, зараз йде туди масовий набір, спілкуємося з тими, хто залишився терпіти ось це все …
Вчора їм німець (директор сказав що начебто багато матеріалу йде в сміття, і вони цілий день перебирали сміття безкоштовно)
Тексти дійсно схожі щоб доповнити повноту історії так прописати абсолютно все дуже важко
Люди, які працювали там як і раніше говорять що таке вперше, було легше, норми були вдвічі менше і вони також незадоволені.

Нас там було напевно людина 200 ±, вже поїхали багато і майже щодня приїжджають нові
Якщо є якісь конкретні питання, то задавайте

Алла
Алла
Відповідь для  Роман
8 місяців назад

Якщо люди пережили одне і те ж, чому у них повинно бути написано про різне? Це логічно, що вони пишуть про одне й те ж

Сергій
Сергій
Відповідь для  Олександра
8 місяців назад

Не розумію ось такі розписані Хто вас змушує це все терпіти ??? Розвернулися і поїхали на фіг на інше місце.

Рома
Рома
Відповідь для  Сергій
8 місяців назад

Ми так і зробили, ми навіть не сподіваємося що нам щось заплатять за ті 4 дні, звичайно є ті хто ще таку надію

Олександра
Олександра
Відповідь для  Unlx
8 місяців назад

Вже написали на емейл

Vanya
Vanya
Відповідь для  Олександра
8 місяців назад

Не знаю як щодо роботи звичайно, але думаю 99% заробітчан з хостелів мріють про таке житло

Рома
Рома
Відповідь для  Vanya
8 місяців назад

Так але …
Номер на 2 кімнати, міні холодильник, шумоізоляція 0, охоплення 0, теплопровідність вікон також 0, пральня в Карго 10 злотих, а в olimpik 20
Обіди які нам давали (за 15 злотих з зп хоч їж хоч ні знімати) після роботи на так на 3 (нечищена дуже перчене сосиска в червоному борщі з смаком оцет) ну на любителя

Vanya
Vanya
Відповідь для  Рома
8 місяців назад

Я думаю тебе чекає дуже велике розчарування, коли ти почнеш шукати інші роботи. Коли будеш жити по 6 чоловік в кімнаті, то опалення та тепло провідність останнім що тебе буде турбувати))

Рома
Рома
Відповідь для  Vanya
8 місяців назад

Будемо вірити в краще, через деякий час напевно напишу продовження наших пригод, зараз житло як хороше, навколо ліс природа в місто в магазин 7 км, одне що радує залізнична станція поруч 1в зупинку їхати.

Маріна
Маріна
Відповідь для  Рома
4 місяців назад

З роботою,житлом,ставленням до працівників щораз гірше.але іноді ми самі не дооцінюємо те,що є,і в надії знайти кращу роботу чи умови проживання,попадаємо ще в гірші умови.не знаю,як опинилась в платному підвалі поруч з котельною, двоярусні ліжка,а над головою прокладені труби,з душової кімнати двері до котельні,все з любов’ю зроблено під хостел для заробітчан).але люди хороші тут,і кажуть,що є ще гірші умови,а на короткий час тут можна і пожити,добре,що нас тут максимум до 10чоловік на три кімнати.вирішила поки що залишитись.

Рома
Рома
Відповідь для  Vanya
8 місяців назад

За Олімпік можна знайти в іншому пості, автор Федір

Рома
Рома
Відповідь для  Рома
8 місяців назад

У нас було житло набагато краще минулого року, 200 злотих, кімната на 4ох, ми були групою, свій санвузол, великий холодильник з морозильною камерою, 2а шафи, стіл і 4 стільці, 2 тумбочки, загальна кухня на поверх 2 плити

Діма
Діма
Відповідь для  Олександра
8 місяців назад

Що за робота була?

Рома
Рома
Відповідь для  Діма
8 місяців назад

Робити композиції з ялинка — сосна — туя, ми були на секатор, тобто обрізали гілки стрічці за розміром 40 см, 30 см, 25 см, потім перевели на інший процес де треба було зачищати низ гілки від голок (тобто береш дві гілки між три пальці і здирають голочки, рукавиць вистачало на півдня і протираються, ну а далі шкіри, ну ви зрозуміли, замінити рукавички це щось з ряду фантастики, кажуть заклей лейкопластиром і працюй) і потім впихати в флористичну мочалку яка в горщику (хто велику хто менше і така типу композиція)
А то стерва бігає б’є дівчат гілками, матюкається як швець, і лиже попу керовніку.
Ну це ще порівняно з іншими процесами квіточки.
На інших ми не були але у людей вражень ще більше.

Ist
Ist
Відповідь для  Олександра
8 місяців назад

Напишіть відгук про EWL з цим текстом

Рома
Рома
Відповідь для  Ist
8 місяців назад

Коли прийшла ця дама «Гітлер» (не знаю як її правильно звати, між нами я її називаю так) і почала кричати чому я переміряють майже кожну гілку щоб менше відволікатися я продовжував працювати так норма і секатором поранив палець, благо хоч аптечка у них є (хоча минулого дня нам так пояснила світла-лідер) що вчора тих 40 хв що нам показували ми мали всьому навчитися. Це просто маячня — сумашедшого.
Відхилився від теми про фото, але таке ще доповнення історії

Дениско
Дениско
Відповідь для  Олександра
8 місяців назад

В поле зараз повно вакансій на яблуках, їсте працюйте, проживання та оплата хоч 12-13 зл, але ви заробите в будь-якому випадку, хоча теж по 11 годин на день

George
George
9 місяців назад

Зарплата
Добрий день. У мене питання по до знавців. Я працював пів року по umowa o pracę і звільнився за обопільною згодою сторін. І ось питання, належить ще що-небудь заплатити крім зарплати?

Unlx
Unlx
Відповідь для  George
9 місяців назад

Крім відпрацьованих годин вам повинні нарахувати не використані дні відпустки по два за кожний відпрацьований місяць

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  George
9 місяців назад

звичайно ж. треба було при звільненні написати заяву на отримання безкоштовного автомобіля і бажано модель, колір і рік випуску не забути вказати.
ну або путівку на Кариби.
зазвичай всім бажаючим не відмовляють.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Ковідло
9 місяців назад

сенс цю маячню по всіх темах писати? Ти сміттєвий людина на цьому форумі

Георгій
Георгій
Відповідь для  Анатолій
9 місяців назад

Нісенітниця відгукнулася)

є
є
Відповідь для  Георгій
9 місяців назад

Те ж питання тільки не йому

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  George
9 місяців назад

Все залежить від професії, крім відпускних можуть компенсувати ще прання.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  George
9 місяців назад

Нічого крім зп вам не дадуть …

є
є
Відповідь для  George
9 місяців назад

Хіба що відпускні (якщо були прописані)

Крісті
Крісті
9 місяців назад

Скільки Карщик отримує?
Хто вже працював. Або працює КАРЩИКИ. Скільки реально в місяць заробити, і які потрібні документи щоб працювати КАРЩИКИ?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

Багато …

Гаррі
Гаррі
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

По різному

Стасон
Стасон
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

Потрібні документи.

Крісті
Крісті
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Які?

Іван
Іван
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Да ладно!

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

Все залежить від форми і годин.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

Менше 18 немає сенсу погоджуватися

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

20 злот в мого товариша батько отрімує

Крісті
Крісті
Відповідь для  Анатолій
9 місяців назад

Які документи потрібні, ви часом не знаєте?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

Курси по керування карі,

Roman
Roman
Відповідь для  Анатолій
9 місяців назад

Пройти курси, здати екзамен, отріматі zaświadczenie kwalifikacyjne
(UDT ll)

Крісті
Крісті
Відповідь для  Roman
9 місяців назад

Українські курси не підходять? Або ви не знаєте

Roman
Roman
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

Там пише так: odbyć odpowiednie przeszkolenie stanowiskowe. Це означає, що можна на курси в Польщі не ходити, а самостійно навчитися і в UDT здати іспит. Можу скинути питання з відповідями на viber
Деталі уточнюйте в udt.gov.pl

Іван
Іван
Відповідь для  Крісті
9 місяців назад

Ні, не підходять

Стасон
Стасон
9 місяців назад

Зарплата 18,30 злотих, податки платиш сам.
Хто що чув, або стикався з таким нововведенням як з / п по 18,30 за годину, але податки платиш сам.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Бовдури, це все легально якщо ви студент української чи польської вузу

Стасон
Стасон
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

А якщо не студент?

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Це робота з довідкою податкового резидента України, не раджу

Стасон
Стасон
Відповідь для  Dmitry
9 місяців назад

Я працюю на даний момент від цієї фірми. Не один рік.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Напевно українці керують фірмою

Йоахім
Йоахім
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Зарплата за найнижчою ставкою, без премії і доплат за над часи і нічні зміни. також без соціального пакету і захисту і відпустки.

Як повернешся в Україні заплатиш 20% з усієї зарплати (Не думай що зможеш обдурити державу).

Стасон
Стасон
Відповідь для  Йоахім
9 місяців назад

Напиши докладніше. Спасибі.

Йоахім
Йоахім
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Так що тут можна написати, пошукай в гуглі «робота в Польщі з довідкою податкового резидента України».

Я дуже не радив би на таке вестися.
Правда є категорія людей, яким це буде вигідно,.

Стасон
Стасон
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Забув додати — робота від фірми, по умові зліценія.

Василь Іванович
Василь Іванович
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Ну нафіг

Сергій Yukhik
Сергій Yukhik
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

І фірма ця — EWL.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Стасон
9 місяців назад

Жесть!

Oksana
Oksana
9 місяців назад

Які зараз зарплати в Польщі
Напишіть як зараз з роботою в Польщі які зарплати для людей без спеціалізацій без прав водія.
Чи реально знайти що то за 20000 гр. працюючи скажімо по 10 годин на день але не більше з вихідні субота віск. або хоча б тільки воскрес.
Ще навесні там нормальної роботи з нормальною оплатою і премією мало хто міг знайти.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Oksana
9 місяців назад

чому права не зробиш? 3 місяці і з правами

Ist
Ist
Відповідь для  Oksana
9 місяців назад

Середня з / п різноробочим буде 3000 зл. чистими при графіку 5 днів по 12 годин

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Ist
9 місяців назад

годин виходить замало, але по 5 днів на тиждень саме те, хто вирішив надовго затриматися попрацювати. це я про здоров’я, щоб не вбити його

Ist
Ist
Відповідь для  Covidlo
9 місяців назад

І то правда

Sergey
Sergey
Відповідь для  Oksana
9 місяців назад

Польща поки актуальна, якщо взяти до уваги ЗП в Україні для звичайного електорату і курс зл / грн. І ще довго буде актуальною, так що їдуть і їдуть … Загальні рекомендації — вчити мову, вибрати напрямок професії, якщо треба — вчитися, підвищувати кваліфікацію, від цього безпосередньо залежить ККД вашого доходу час-гроші. Вибір роботи в Польщі великий, багато підприємств, магазинів, інших контор, самі поляки їдуть далі в ЄС і звільняють місця, особливо непопулярної роботи для робочої сили України, Білорусі, Молдови, та ін.

Ist
Ist
Відповідь для  Sergey
9 місяців назад

Найактуальніше Швейцарія, Швеція, Великобританія, Канада, США. Польща ж варіант для всіх підряд.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Ist
9 місяців назад

Головне щоб в цих країнах були знайомі, або якась медична або ІТ освіту з якої можна легально працювати

Ist
Ist
Відповідь для  Maksym
9 місяців назад

Навіть різноробочим можна там працювати і без ІТ знайомств. Потрібно всього лише вивчити інфу.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Sergey
9 місяців назад

За 10-12 годин 6 днів на тиждень робота завжди є. Питання бажаючих так важко працювати все менше. Ну якщо не будете багато витрачати на харчування, проживання, під’їзд то 1000 доларів зможете заробити. А так в середньому розраховуйте на 14000 грн в місяць. Якщо ви з маленького містечка де крім ринку нічого не залишилося. То такий варіант дуже не поганий. У великому місті можна знайти роботу на 14000 грн чистими тому для них поїздка до Польщі не так вигідна.

Oksana
Oksana
Відповідь для  Unlx
9 місяців назад

Ну в Києві знайомий скаржиться що втомився на двох роботах кінці з кінцями зводити. У Києві на одній роботі до 10000 гр але вони підуть на житло харчування проїзд. І це ще добре якщо сам не допомагаєш рідним і дітей немає. А з другою роботою то затримки в три місяці зарплати то кидало. Таке в Києві всюди

Ist
Ist
Відповідь для  Oksana
9 місяців назад

У Києві до 20к можна спокійно різноробочим 5/2 8-10 годин заробляти. Так що UnIx прав, головне бажання і завзятість не сидіти за три копійки.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Ist
9 місяців назад

Ви нічого не відкладіть в Києві з такою зп

Unlx
Unlx
Відповідь для  Sergey
9 місяців назад

Якщо у вас немає власного житла в Києві або іншому великому місті і ви віддаєте 50% зп за оренду то згоден що в результаті у вас залишаться копійка

Євген
Євген
Відповідь для  Unlx
9 місяців назад

Ось вас бомбанули, якщо ви працюєте за булку хліба, то це суто ваше, отрути працюю у мене в середньому 6.300-7200вмесяц при 300+ годин, або ви приїхали чому не робити і отримувати бабки або з метою я ж в Європі)))) )

Євген
Євген
Відповідь для  Unlx
9 місяців назад

І так працював в Ченстохова на будівництві різноробочим по 12 годин 6 днів при зп 18 годину не здох живий, якщо ви їдете в ЄС просто тупо існувати ще раз повторюся це особисто ваше! А я всього лише дав людині зрозуміти, що потрібно шукати норм вакансії і з більш годинами.

майя
майя
Відповідь для  Євген
9 місяців назад

А що ж ти Євген шукав недавно агенцію, просив нормальних щоб не кинули, а тепер у тебе зарплата ок є))))

Євген
Євген
Відповідь для  майя
9 місяців назад

Так потрібно, і нехай я не тільки те питання тут озвучував, багато питань. Є у мене деяка ідейка.

Stepan
Stepan
Відповідь для  Євген
9 місяців назад

Яка робота з такою зарплатою якщо не секрет

Євген
Євген
Відповідь для  Stepan
9 місяців назад

Складальник автомобільних причепів, працює вже років зо 1.5 там починав з 16.5 злотих. Зараз від виробітку.

Євген
Євген
Відповідь для  Stepan
9 місяців назад

Хз, знайомий працює за у нього від 6 до 8 тисяч злотих працюючи по 12часов 6 днів в тиждень.

Ist
Ist
Відповідь для  Sergey
9 місяців назад

Ну да, в Польщі живучи в хостелах і працюючи без вихідних більше вийде відкласти.

Максим
Максим
Відповідь для  Sergey
9 місяців назад

Якщо в Польщі знімати квартиру а не жити в хостелі то ситуація така ж

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Oksana
9 місяців назад

особливо в Києві люблять кидати приїжджих свої ж бізнесмени.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Oksana
9 місяців назад

Якщо він не має власного житла і віддає 50% заробленого за оренду то нема чому дивуватися. Що в підсумку його заробіток копійчаний

Йоахім
Йоахім
Відповідь для  Oksana
9 місяців назад

Цілком реально, але тільки за умови, що це Умова про праце. Але і занадто багато теж не заробиш, заборонено по умів про праце працювати більше 211 годин на місяць або 416 в рік.
Тут де працюю я люди отримують 3000 — 4100 кому немає 26ті ще більше.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Йоахім
9 місяців назад

ти якусь маячню написав. На умів про праце нічого не заробиш. Про 416 в рік я взагалі крикнув з твого марення

Йоахім
Йоахім
Відповідь для  Анатолій
9 місяців назад

Якщо у тебе немає мізків, і ти не знайомий з трудовим кодексом Польщі, то можеш свої «висери» не залишати тим де нічого не розумієш.

Юрій
Юрій
Відповідь для  Йоахім
9 місяців назад

НЕ підкажете контакти роботодавця?

Йоахім
Йоахім
Відповідь для  Юрій
9 місяців назад

Сюди немає набору, а решта вакансії агентства не варті уваги.

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Йоахім
9 місяців назад

згоден, в хорошу фірму набору практично немає.

Oksana
Oksana
Відповідь для  Йоахім
9 місяців назад

І житло безкоштовно у вас?

Йоахім
Йоахім
Відповідь для  Oksana
9 місяців назад

Решта фірма.

Анастасія
Анастасія
10 місяців назад

Довідка для студентів для отримання ставки в нетто
Привіт чула про довідку для студентів, щоб отримувати ставку вище. Це тільки для студентів денного відділення? Або можна перейти на заочне? Також враховується навчання в поліціальной школі?
Легально чи це? Чи можна зробити довідку самої?

Roksa
Roksa
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

На рокса.пл у тебе була б велика ставка і без довідки

Сергій
Сергій
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

З нашими візами не скрізь ця довідка діє, з поліціальной школою не знаю, з польськими університетами природно всюди діє

Сергій
Сергій
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

Студентам денної і поліціальной школи до 26, можна і самій, якщо є знайомі в деканаті і намалюють довідку що ви студент!

Suspected
Suspected
Відповідь для  Анастасія
10 місяців назад

Студентам до 26 років

В'ячеслав
В'ячеслав
10 місяців назад

Безвіз
Добрий день. Підкажіть. Якщо я по приїзду назад в Україну після закінчення безвіза і хочу відразу зробити річну візу, мені потрібно буде чекати якийсь коридор в Україні?

Микола
Микола
Відповідь для  В'ячеслав
10 місяців назад

не треба чекати коридору

Стасон
Стасон
Відповідь для  В'ячеслав
10 місяців назад

У воевуди немає коридорів ніяких.

Ist
Ist
Відповідь для  В'ячеслав
10 місяців назад

ні

Славко
Славко
Відповідь для  В'ячеслав
10 місяців назад

ні

Валерій
Валерій
10 місяців назад

Заплата до 26 років і після виповнення 26 років
Мені 26 липня виповнилось 26 років, до 26 років я отримував ставку на 1 злотий більше, енж всі остальні, що мають ставку після 26 років.
Роботодавець мені за місяць виплатив зарплату меншу на злотий за годину, обгрунтовуючи тим, що мені в цьому місяці виповнилось 26 років( на мою думку має бути так, що до останнього дня має нараховуватись вища зарплата, а після 26 років, тобто на наступний день вже на 1 злотий нища).
Порадьте, шо зробити, щоб довести свою правоту

Микита
Микита
Відповідь для  Валерій
10 місяців назад

А все вже, все. А треба було раніше

Стасон
Стасон
Відповідь для  Валерій
10 місяців назад

Звернись в ООН.

є
є
Відповідь для  Валерій
10 місяців назад

У PIP, але потім можуть і звільнити