Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі
4.8/5 - (17 голосов)

Рівень середньої і мінімальної заробітної плати в Польщі

Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі.  Іноземці, які приїжджають до Польщі на роботу, женуться за високими зарплатами і гідними умовами праці. Українець в Польщі може заробити в 3-4 рази більше, ніж на батьківщині, це якщо брати середні показники. При цьому, не маючи освіти в даній сфері або і зовсім займаючись некваліфікованою працею. Спілкуючись з посередниками, можна почути і зовсім захмарні зарплати. Але чи так це насправді?

Мінімальна зарплата в Польщі в 2022 році буде на рівні 3010 злотих, мінімальна ставка на годину 19.70 злотих.

Щоб мати уявлення про те, скільки ж насправді ви можете заробити в тій чи іншій сфері діяльності, необхідно проаналізувати середні зарплати по кожній галузі економіки Польщі та мінімальну зарплату по країні. Тільки тоді ви зможете зрозуміти для себе, чи варто їхати в Польщу на роботу, яку сферу діяльності краще вибрати і якому регіону віддати перевагу. Адже зарплати коливаються і всередині країни, про це ви наочно переконаєтеся з матеріалу нижче.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Відмінність зарплати брутто від нетто
Які податки вираховуються з зарплати
Перерахунок онлайн
Все про мінімальну зарплату в РП
Середня зарплата в Польщі по галузях
Які особливості нарахування заробітної плати існують в Польщі
В якому Воєводстві найкраще працювати?
Зміна мінімальної заробітної плати
Чи потрібно вносити зміни в трудовий договір?
Відповідальність наймачів за порушення законів у сфері праці
Підсумки

Відмінність зарплати брутто від нетто

Ще на етапі спілкування з посередниками або аналізом вакансій на сайтах роботи можна побачити визначення зарплати нетто і брутто. Так прийнято вважати в Польщі. Щоб було простіше і зрозуміліше, пояснимо:

 • Зарплата нетто — це чиста зарплата після вирахування податків. Це те, що працівник за фактом отримує на руки;
 • Брутто — це нарахована зарплата з податками. Саме про неї найчастіше і говорять роботодавці, коли піднімається питання оплати. Тому для себе ви повинні розуміти, що фактично ви будете отримувати менше.


 Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі

Які податки вираховуються з зарплати

Як і в багатьох питаннях, все залежить від Воєводства. Є, звичайно, уніфіковані збори по всій Польщі, але присутні і місцеві. Нижче ми розглянемо стандартні позиції, які відраховуються із всіх зарплат працівників і розраховуються як відсоток від зарплати брутто:

 • Внески до пенсійного фонду: 9,76%.
 • Медичне страхування: 7,77%.
 • Фонд по втраті працездатності: 1,5%.
 • Сhorobowe — страховка, яка полягає обов’язково, якщо іноземець працює по umowy o pracę: 2,45%.
 • Прибутковий податок (авансовий платіж в PIT): 6,63% за вирахуванням соц. виплат.

Це не всі внески, які отримує держава за працівника. Частково бюджет поповнюється ще й податками від роботодавця, але до брутто вони не мають відношення. Це окрема стаття витрат.

РЕАЛЬНАЯ зарплата в Польше. Сколько можно заработать без квалификации? Стоит ли ехать?РЕАЛЬНАЯ зарплата в Польше. Сколько можно заработать без квалификации? Стоит ли ехать?

Наприклад: працівник отримує зарплату брутто в розмірі 3500 злотих. Роботодавець заплатить зі своєї кишені в цілому 4217, при цьому працівник чистими отримає 2516 злотих.

Зарплата брутто 3500,00
ПФ (9,76%) 341,60
Медична страховка (7,77%) 271,95
За втрати працездатності (1,5%) 52,50
Chorobowe (2,45%) 85,75
Прибутковий податок (6,63%) 232,05
На руки, нетто 2516,15

Перерахунок онлайн

 Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі

Якщо у вас немає під рукою калькулятора або листочка з ручкою, ви можете скористатися онлайн ресурсами, щоб визначити вашу зарплату в чистому вигляді. Ми пропонуємо використовувати калькулятор, який розроблений польським управлінням праці. Цей калькулятор зарплати дозволяє перерахувати валовий /чистий прибуток, розрахувати витрати роботодавця. Дуже зручний ресурс, яким можна скористатися в будь-який зручний момент. Для цього потрібно ввести, на підставі якого договору ви працюєте, податковий рік, вашу зарплату брутто. Майте на увазі, що тип договору має велике значення в цих розрахунках, тому обов’язково вказуйте його правильно. А також відзначайте, для кого проводиться розрахунок: для працівника чи роботодавця, тому що підсумкова цифра вийде різна.

Все про мінімальну зарплату в РП

Мінімальна зарплата встановлюється на законодавчому рівні по всій Польщі. Вона становить 2250 PLN брутто в місяць. Якщо говорити про погодинну оплату праці, то вона становить 14,7 PLN брутто на годину. Щорічно ця цифра переглядається і змінюється в більшу сторону. Якщо подивитися в динаміці, починаючи з 2000-го року, то ми побачимо постійне зростання цього показника.

Діаграма 1. «Динаміка зростання мінімальної зарплати в РП з 2000 по 2021 рік», PLN брутто

 Діаграма 1. «Динаміка зростання мінімальної зарплати в РП з 2000 по 2020 рік», PLN брутто

Середня зарплата в Польщі по галузям

На початок року середня заробітна плата в Польщі склала 5275 PLN брутто в місяць. Але зарплати різняться за галузями економіки, воєводство, містах, а середня — це лише посередній показник, який мало про що говорить. Хіба що при аналізі даних можна побачити, що він все ж стрімко зростає з кожним роком, а це в свою чергу свідчить про зростання економіки і розвитку країни. Якщо ви збираєтеся працювати не в сфері управління державою, то повинні розуміти, що ваша зарплата буде нижче встановленого середнього рівня, як і у 70% інших працівників.

Але, щоб більш точно розуміти, на яку зарплату можна розраховувати при вивченні ринку праці в Польщі, потрібно розглянути цей показник по галузях без прив’язки до воєводства.

Діаграма 2. «Середня зарплата в сферах економіки», PLN брутто

 «Середня зарплата в сферах економіки», PLN брутто

Це дуже узагальнена цифра, яка дає тільки приблизне уявлення про рівень оплати праці в галузі. Щоб заглибитися далі, розглянемо галузі в розрізі воєводства. Адже, як відомо, в Польщі багато залежить від того, в якому Воєводстві ви працюєте.

Сфера інформаційних технологій і комунікації

Діаграма 3.«Середня зарплата в сфері інформаційних технологій і комунікації», PLN брутто

 «Середня зарплата в сфері інформаційних технологій і комунікації», PLN брутто

Будівництво будівель та споруд

Діаграма 4. «Середня зарплата в сфері будівництва», PLN брутто

 Середня зарплата в сфері будівництва

Робота в сфері нерухомості

Діаграма 5. «Середня зарплата в сфері нерухомості», PLN брутто

 Середня зарплата в сфері нерухомості

Промисловість

Діаграма 6. «Середня зарплата в сфері промисловості», PLN брутто

 Середня зарплата в сфері промисловості

Сектор підприємств

Діаграма 7. «Середня зарплата в сфері підприємств», PLN брутто

 Середня зарплата в сфері підприємств

Переробка вторинної сировини

Діаграма 8. «Середня зарплата в сфері переробки вторинної сировини», PLN брутто 

 «Середня зарплата в сфері переробки вторинної сировини», PLN брутто 

Продаж автомобілів та предметiв особистого вжитку

Діаграма 9. «Середня зарплата в сфері продажу автомобілів та їх ремонту», PLN брутто

 Середня зарплата в сфері продажу автомобілів та їх ремонту

Транспортне господарство і складських приміщень

Діаграма 10. «Середня зарплата в сфері транспортного господарства і складських приміщень», PLN брутто

 Середня зарплата в сфері транспортного господарства і складських приміщень

Готельний та ресторанний бізнес

Діаграма 11. «Середня зарплата в сфері готельного та ресторанного бізнесу», PLN брутто

 Середня зарплата в сфері готельного та ресторанного бізнесу

Управлінський сектор економіки

Діаграма 12. «Середня зарплата в сфері управлінського сектора економіки», PLN брутто

 Середня зарплата в сфері управлінського сектора економіки

Як бачите, в залежності від Воєводства середня заробітна плата все ж відрізняється. Тому, якщо для вас не має значення, в якому регіоні працювати, вибирайте вакансії з більш високооплачуваних земель. Наприклад, це може бути Мазовецьке або Західнопоморське.

Які особливості нарахування заробітної плати існують в Польщі

У Республіці Польща існують незвичні нам особливості щодо формування заробітних плат. наприклад:

 • Держава заохочує роботу молодих фахівців, встановлюючи їм повну ставку. Раніше за відсутність стажу могли платити тільки 80% від встановленого окладу. І за цим строго стежать під час перевірок.
 • За роботу в нічні години належить надбавка. Якщо ви працюєте в період з 22.00 до 7.00, то вам нараховується додатково надбавка в розмірі 20% від мінімальної погодинної ставки, встановленої на законодавчому рівні. Навіть якщо ваша ставка відрізняється від неї, нараховувати будуть саме мінімалку.
 • Якщо ви працюєте неповний робочий день, то зарплата розраховується пропорційно відпрацьованому часу. Це дуже зручно, коли поєднуєте дві роботи або для підробітку студентам.
 • Якщо працівник відсторонений від виконання робіт не з його вини, а через виробничу необхідність, ці години йому повинні також оплачуватися. У розрахунок береться мінімальна зарплата, а не встановлена за договором. Тому, якщо на виробництві зламався верстат і ви змушені просиджувати в очікуванні його лагодження, ви маєте право вимагати компенсацію простою. Адже ця ситуація виникла не з вашої вини.

В якому Воєводстві найкраще працювати?

Ми подивилися рівень зарплат в розрізі галузей за воєводства. Але щоб наочніше було видно, в якому з них зарплати найвищі, подивимося на діаграму нижче.

Діаграма 13.«Середня зарплата Польщі по воєводства від найменшої до найбільшої», PLN брутто

 Середня зарплата Польщі по воєводства від найменшої до найбільшої

Як видно з наведеної діаграми, максимальні зарплати очікують працівників в Поморському, Нижньосілезькому і Мазовецьке воєводство. І це не дивно, адже Мазовецьке відноситься до столичного регіону, а в інших двох зосереджено промислове виробництво країни. Найменші зарплати пропонують Великопольське, Підкарпатське та Свентокшишське Воєводства. Тому, вирушаючи на роботу в Польщу, звертайте увагу не тільки на сферу діяльності, але і на регіон передбачуваної роботи. Віддавайте перевагу тим містам, де середня зарплата по воєводствам вища.

Зміна мінімальної заробітної плати в 2021 році


З 2021 року в Польщі заплановано збільшення мінімальної зарплати до 2450 PLN з податками. Якщо говорити про часову ставку, то це 16 PLN брутто. У порівнянні з минулим роком, мінімальна зарплата зросла майже на 9%, при цьому профспілки вимагали ще більшого підвищення. Держава змогла збільшити лише на таку частку.

Чи потрібно вносити зміни в трудовий договір?


Всі відносини між наймачем і працівником повинні бути прописані в трудовому договорі. Це стосується і рівня заробітної плати. Якщо в силу вступив новий закон, на підставі якого мінімальна ставка була збільшена, договір переукладати не потрібно. Це відноситься лише до договірних відносин, в яких фігурує мінімальна заробітна плата. Якщо ж ваш оклад вище і в процесі дії договору ставка збільшилася, це повинно бути прописано в документах.

Відповідальність наймачів за порушення законів у сфері праці


Якщо наймач проігнорував законодавство щодо мінімальної зарплати, на нього чекає покарання у вигляді штрафу в розмірі від 1 тисячі до 30 тисяч злотих. Порушення може бути виявлено при проведенні планових перевірок Держінспекції з праці або внаслідок скарг від працівників. Тому, якщо вам відомі факти порушення з боку наймача, повідомляйте про це в Інспекцію.

Підсумки

Польща на сьогоднішній день надає відмінні конкурентні умови для працівників з-за кордону. Вирушаючи на роботу, ви можете бути впевнені в хорошу зарплатню і гідні умови праці. Але постарайтеся ретельніше вибирати регіон для праці.

Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі — з цією статтею також цікавляться:

 Реєстрація власного бізнесу в Польщі Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі Скільки часу робиться робоча віза в Польщу
Реєстрація власного бізнесу в Польщі Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі Скільки часу робиться робоча віза в Польщу

Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Костянтин – візовий фахівець

Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

Смотрите также

Яка чергу на візу в Польщу

Яка черга на візу в Польщу

4.4/5 - (59 голосов) Черга в візовий центр Польщі Для того що б подати на …

Подписаться
Уведомление о
guest
231 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Xd
Xd
1 рік назад

Дуже цікаво?
Мені дуже цікаво, поляки працюють 8ч / 5днів і отримують на годину (на птаху) 22 зл. + Премія як дві ЗП, а України працюють більше за 12год / 6дней 16,5 зл / год але премії не отримують, за підсумком у українця в місяць виходить 4500 (мінус Жілье300-400) а у поляків з премією за вироблення 10-13к.
Де треба шукати вакансію, щоб тобі платили як поляку, робота одна і та ж ???

Sergey
Sergey
Відповідь для  Xd
1 рік назад

По умові про працю треба

Славко
Славко
Відповідь для  Xd
1 рік назад

все в деталях. премія, розряд і вид умів

Сергій
Сергій
Відповідь для  Xd
1 рік назад

Треба вчити мову, і працювати по умів про праце. А то страшно бачити, як люди радіють надгодінам, і погоджуються працювати багато годин за малі гроші.

Mari
Mari
Відповідь для  Xd
1 рік назад

Тому що поляки працюють-Umowa o prace, і за кожен перероблений годину отримують понаднормові, + набігає за виходние200%, за празднічние300%
А Ви працюєте по всій ймовірності-Umowa zlecenie,
можете і цілодобово так ЗП буде, та яка прописана в договорі.
Можуть накинути копійчану премію, якщо побажають!

Зена
Зена
Відповідь для  Mari
1 рік назад

Звідки такі% взяли?

Наталія
Наталія
Відповідь для  Xd
1 рік назад

Головне працювати не від агентства. Працюю на пряму, отримую як і поляки. Іноді навіть більше, маю велику премію + відайність.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Xd
1 рік назад

Ідіть на ПМЖ вчіть мову і буде вам щастя робота на 3500 злотих брутто на початок яку дають місцевим. Все просто. Але майте на увазі ваші витрати також зростуть на порядок (оренда житла, лізинг машини, і т.д)

Артем
Артем
Відповідь для  Xd
1 рік назад

Навіть по умів Українцю і полякові можуть платити різні ставки

Славко
Славко
Відповідь для  Артем
1 рік назад

не згоден. при рівних умовах на умів про праце зарплата однакова (беремо мінімалку) А там як себе покажеш.

XD
XD
Відповідь для  Славко
1 рік назад

Ні, принаймні там де я працюю, українці зі знанням мови і умів працї отримують більше за інших, але премії у вигляді 100-150% від ЗП їм не хто не коли не давав, на відміну від поляків (

Славко
Славко
Відповідь для  XD
1 рік назад

Підкреслюю-ПРІ РІВНИХ УСЛОВІЯХ.У мене на роботі є можливість підвищення зарплати, отримуючи доречність і розряд. І той у кого гола ставка буде отримувати відповідно менше.

Артем
Артем
1 рік назад

Робота через агентство ОТТО

Загалом фірма організувала виїзд зі Львова в Лодзь за 1700 грн .Ехалі поїздом до Львова 16 годин. Стояли на кордоні 7 годин, потім на польській 3 години. Напружує один момент невеликий, чому водія не розвозять людей, а розвозять посилки які набрали на Україні?! Люди втомлені, вже як м’ясо, чому не можна розвести людей як обіцяли і потім займатися своїми справами ?!
Другий момент, ніщо б людей відвезти на хостел, пощастило на офіс і кинули .2 людини не встигли оформити, сказали на наступний день приїхати .Люди перший раз в чужій країні, не знаю ні дороги, не місцевості, взагалі нічого! Голодні, втомлені і в центрі міста!
Координатор відморозився і не брав трубку .Це знущання над людьми, закінчилося все нормально, але просто пощастило що проїжджав повз і запитав чи потрібна допомога, відвіз в хостел в який обіцяли їх відвезти.
Дарина, я за тебе читаю вже не в першій, вівця ти -не муч людей !!!!!! Координатор Дарина — +48 519 688 247 Агентство Отто, місто Лодзь.

Alex
Alex
Відповідь для  Артем
1 рік назад

ха ха роботи немає тут в Польщі -для них ви худобу і не більше -чітать всім хто сюди їде в рожевих окулярах

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Артем
1 рік назад

посилки пішки не вміють, а люди двоногі вміють.
вас багато, а координатор один і його треба берегти для більш відповідальних справ.
поїсти, пописати, покакать, поспати, покувиркаться з милим. милими + думати як з лохів гроші зістригти, годинник списати для себе коханого, а це час.
раз теж коливався в дорозі більше двох діб, привезли на хостел під вечір і кажуть, що мені сьогодні в нічну. і тут мене мало не накрило. але стримався.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Артем
1 рік назад

Так їдуть практично всі хто працює через агентство і координаторам дожити Вас. Їм головне Вас заманити і взяти з Вас гроші в там не підходить то то можете не їхати гроші Вам не повернуть.
Такі реалії роботи на агентство

Артем
Артем
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Взяли гроші, відпрацьовувати потрібно!
А чи не довезти на півдорозі і виставити з сумками.
Я працював через revork і ЕВЛ — жодного разу такого не було .Я впевнений у багатьох агентствах роблять мінімальне .А Дарина ця досі не вийшла з хлопцями на зв’язок, 2 день пройшов.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Артем
1 рік назад

Ой як знайомо, від імені до міста)) случайно не на smyk приїхали?

Артем
Артем
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Половину на смик, половину на інший завод

Сергій
Сергій
Відповідь для  Артем
1 рік назад

Хатчінсон або інший? це просто умовність що вона ваш координатор, писати потрібно Катерині яка з вами підписувала договору тощо

Михалич
Михалич
1 рік назад

Ало, Робота на будівництві!
Добрий день. Загалом з’явилося велике бажання отримати кваліфікацію і підняти свій чек))

Потребую допомоги, від хлопців, які працюють на даних об’єктах. А саме потрібна робота де можу вийти даному ремеслу. Тобто не від бігати
різноробочим пів року, носячи будівельне сміття, а мати можливість все пропустити через руки.
Якщо у кого є можливість допомогти інформаційно, або навіть на практиці, прошу відгукнутися тут
Цікавить різні напрямок, від фасадчиков, до внутрішніх і плиточників.
Виїзд планую після 15го.
Буду радий будь-якій інформації, спасибі.

David
David
Відповідь для  Михалич
1 рік назад

Латвія, міста з розподілу.
потрібні:
Чоловіки на укладку торф’яних брикетів .Робота вимагає частих нахилів до нарізання торфу для того що б його перевернути. Вага брикета торфу 5-7 кг, в залежності від вмісту вологи.
Тільки за польськими візами.
умови:
Графік 10-12-годин
На роботу безкоштовно відвозить і забирає мікроавтобус!
Заробітна плата в місяць 2000-3000 тисячі євро
Житло безкоштовне в приватних будинках (дуже хороші умови, є все необхідне для комфортного життя, інтернет сан. Вузол, гір. Вода, мікрохвильовка, чайник, кухня і т.д.)
Оформлення офіційне. З собою потрібно мати одяг для роботи. Робота сезонна до середини листопада
По приїзду зустрічають координатори, супровід до моменту виходу на роботу.

Тільки по робочої польської візи від трьох місяців

Alexander
Alexander
1 рік назад

Зарплата 2000-2500 на місяць це нормально для Польщі?
Працюю на виробництві металопластикових вікон, зарплата в останні 3-4месяца близько 2000злотих, по розумне зліценія 13.5 час, по 8-9часов в день. Мені здається що замало платять, що скажете з цього приводу, які у вас ставки?

Invincible
Invincible
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Для тебе це відмінна зарплата …

Alexander
Alexander
Відповідь для  Invincible
1 рік назад

після ж, ш пишемо і

Invincible
Invincible
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

металопластикові вікна;) знайомий працює на складі металопластикових вікон, заробляє 3600 — 4500 zł.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Invincible
1 рік назад

Ахахах, точняк!

слава
слава
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Без спеціальності і без досвіду роботи і НЕ знання мови наш брат буде отримувати мінімалку 2800 брутто. Мінус податки — 1960 (приблизно)

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

на будівництві більше, а якщо ще й ручки не криві, то буде зарплата рази в 2 вище.
але там робота в основному від 10 годин і більше, аж до 14 годин в день.
і важче, і брудніше місті ?, сніг, а працювати потрібно.

Alexander
Alexander
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

справа в тому що я з дівчиною приїхав, якби сам, то я відразу б на будівництво пішов, більше 10 років працював муляром покрівельники …

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

швидше знайти роботу окремо. для пар складніше, довше.
а так ти на будівництві, а вона в пошуках, а не удвох в пошуках

Sergey
Sergey
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Працюйте окремо заважає?

Іван
Іван
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Мало, але жити можна. У мене в середньому 2500-3000, то умудряюся і прожити і додому відправити. Ну або просто навчився, в Польщі, економити

Anna
Anna
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Так, якось замало. Під час має бути мінімум 18, 3 маса (на руки ~ 13.37)

Roman
Roman
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Це дуже мало.

Стасон
Стасон
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Це напевно сума в доларах?

Alexander
Alexander
Відповідь для  Стасон
1 рік назад

євро

Андрій
Андрій
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Якщо працюєте 160 год в місяць то це норм зарплата

Sergei
Sergei
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Ідіть Поваром Працюйте по 12 годин

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Мало … ..

Вася
Вася
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

в принципі норм. Якщо хочете більше, потрібно отримувати спеціалізацію. Або йти на більш важкі роботи + робочий день по 10-12 годин. Толку вам від ставок?))) Ви монтер перший номер? ставка 23-27 злотих. Ви водила вузькі з корочками і досвідом? ставка 18 — 23. Ви зварений з дипломом зі зварювання … ..? 20-30. Ви Шліфер? 18-22. Ви художник? 20-24. Ви пескаж? 20-24. Ви фахівець в полігафріи? 22-30. Ви можете до складу? 11-14.
Зате робота в стабільних погодних умовах, і спина не мокра від роботи.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Ще можна водій далекобійник, оператор чпу, токар, столяр, електрик, муляр

Вася
Вася
Відповідь для  Sergey
1 рік назад

Тільки цього всього треба вчитися

Ist
Ist
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

ні

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

замало

Марян
Марян
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Тормоз

Ганна
Ганна
1 рік назад

Зарплата.
Добрий вечір! Хотіла б дізнатися. Кажуть що по всій Польщі зарплата мінімальна. Це правда?

Dmytro
Dmytro
Відповідь для  Ганна
1 рік назад

Мінімалка 2800- 28% = 2020 і пішли надбавки за нічні наприклад +150 нетто за тиждень, плюс премія за видальність + диспозиційна ++++ ну десь якщо будеш через фірму працювати 176 годин Маючи 2400-2500 нетто мати будеш (умова про працю)

Unlx
Unlx
Відповідь для  Ганна
1 рік назад

У зв’язку з тим, що в Європі глухий карантин і швидше за все через два тижні ймовірно і Польщу посадять на локдаун то розраховувати більше 2800 брутто нереально. Можна і це втратити через відсутність замовлень в залежності від галузі. Тому не вірте казкам зазивав про 3000 злотих чистими

Олександр
Олександр
Відповідь для  Ганна
1 рік назад

Так мінімальна 4800 ,,, вже пів року

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Ганна
1 рік назад

Якщо працюєш офіційно тим менше мінімалки НЕ напівчашу. А загальна зп залежить від роботодавця.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Ганна
1 рік назад

Знову розворушили осине гніздо і більшість міряється ставками. Мінімальна на цей рік 2900 брутто закладено. В середньому від 13 злот в годину люди працюють. З годинником трохи важко пандемія дала про себе знати. Але люди викручуються головне мета і віра.

Alexander
Alexander
1 рік назад

Яка мінімальна оплата по умові злеценія в 2021?
Працюю по розумне зліценя, яка мінімальна оплата праці під час на сьогодні. Чув що з січня підняли мінімальну оплату, чи правда це?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Яка різниця зліценіе або про працю або ще інші види. Вас цікавить мінімалка в брутто або погодинна брутто? За зліценію може бути і 2к і 5к сума. Питання трохи дивний.

Alexander
Alexander
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Зараз мені платять 13.50, і до нового року також платили, а я чув що підняли

Anna
Anna
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

2800 * це за умовою про працю.
На розумне-злеценя погодинна оплата)

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Anna
1 рік назад

2900 за умовою я підписував нову з 2800

Anna
Anna
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Значить у вас зп більше ніж мінімалка)

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

2900 злот маса

Anna
Anna
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

18,30 zł brutto

Anna
Anna
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Це начебто 13,37 zł на руки по умові злеценя

Vanya
Vanya
Відповідь для  Anna
1 рік назад

13.83

Anna
Anna
Відповідь для  Vanya
1 рік назад

Напевно, 13,37 це зі страховкою ус. Як вважаєте?

Andrii
Andrii
1 рік назад

Зарплата
Хто знає яка мінімальна оплата по умові злеценія за год нетто працівнику до 26р?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Andrii
1 рік назад

16 злотих мій знайомий отримував йому 21 рік ..

Артем
Артем
Відповідь для  Andrii
1 рік назад

Агентства платять по мінімуму, 13,80 після 26, а до першого злотий більше але не завжди

Максим
Максим
Відповідь для  Andrii
1 рік назад

Працюючи на агентства можна заробити хіба що геморой.

Максим
Максим
1 рік назад

Мінімалка 2800 злотих ???
Хлопці, в умові про працю вказана зарплата 2700 брутто, хоча з 01.01.21 мінімалку підняли до 2800 брутто? Скачав навіть указ на польському про це! Чи законно це і що робити, якщо в договорі ставлять. Робота від фірми, а не безпосередньо від роботодавця!

Suspected
Suspected
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Вимагай від них Анекс

Максим
Максим
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Спасибі, знайшов! Але якщо його не нададуть або відмовляться?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Спробуйте пригрозити PIPом, ви отримуєте скільки в годину?

Максим
Максим
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

У нас буде ставка по  умові про працю + підвищення ставки за нічні, свята, вихідні і т.д. тому в годину скільки — важко відповісти. Але ми ще договір не підписували, а от знайомі, яких трохи раніше влаштували, підписали! Але чіткої відповіді, чому 2700 вони не отримали!

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Може просто помилка в договорі? Або вас оформляють на неповний робочий день

Максим
Максим
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Немає помилок, 8 годинний робочий день! Брутто 2700 — особисто читав копію договору!

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Тоді домагайтеся нової умови

Максим
Максим
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Це агентство може надати і сказати що, якщо не подобається договір можете не підписувати і шукати нову роботу!

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Але в принципі 100 злотих брутто це не так багато
Якщо ставка 2700 за місяць то в годину виходить в середньому 15,36 за годину брутто а зі ставкою в 2800 15.9
Вирішувати вам

Максим
Максим
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

2700 брутто — це 1890 нетто! Але якщо є закон, чому я повинен з зарплати дарувати 100 агентству! 1 890 — ось це реально зовсім не багато!

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Згоден, сам на таких умовах працюю

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Але все таки краще настояти як на мене на новій умові

Максим
Максим
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Можна інформацію щоб відштовхуватися від статті)

Аа
Аа
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Якщо не на повний штат, то може бути і менше мінімалки

Максим
Максим
Відповідь для  Аа
1 рік назад

Як це — повний і неповний?

Аа
Аа
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Ставка. Повна або якась частина від ставки

Сергій
Сергій
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Pełny etat, pełen etat-повна ставка, повний робочий день (8 годин).

Максим
Максим
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Робочий день — 8 годин, повна ставка

Ян
Ян
1 рік назад

Напишіть будь ласка яка середня зарплата у вас, у ваших знайомих, у друзів ваших друзів.
Мене НЕ цікавить індивідуум з максимальним доходом, я говорю про реальні розцінки …

Юля
Юля
Відповідь для  Ян
1 рік назад

Від 2800 до 10000. Всі Залежить від багатьох факторів. Середня 4000.

Жека
Жека
Відповідь для  Ян
1 рік назад

Чистими 2500 в середньому. Космонавти зараз наобіцяють і ти з палаючими очима приїдеш на роботу. Ось буде розчарування …

Стас
Стас
Відповідь для  Ян
1 рік назад

У мене примерно 3800-4100.

Таня
Таня
Відповідь для  Ян
1 рік назад

Ви питаєте про середню температуру по лікарні!
на Друкарня середня 12-13 зл. на годину.
на складах 11 — 13 зл.
у зварних 15 — 30 зл.
на будівництві підсобити 12-18
швачки 13-23
догляд за престарілим от1600 до 2800
різноробочий на заводі 14-18
Як би ви відповіли на питання про середню зарплату по Україні? І на скільки коректну відповідь? Ви отримуєте середню по Україні? А чому немає якщо вона середня? І особисто вам, як допоможе інфа про середню в Україні — знайти цю саму роботу з середньої з.п.?

Марк
Марк
Відповідь для  Ян
1 рік назад

Все залежить від кількості годин і ставки. Приблизно 260ч- 3700зл.

Ира
Ира
Відповідь для  Ян
1 рік назад

У мене приблизно 2 900 за 176 годин в праце. А кому немає 26 ще більше отримують.

Ян
Ян
Відповідь для  Ира
1 рік назад

А ким якщо не секрет?

Ира
Ира
Відповідь для  Ян
1 рік назад

Оператор продукції, виробництво автомобільних деталей. Робота в три зміни по умів про праце.

Ян
Ян
Відповідь для  Ира
1 рік назад

А можете скинути через яке агентство?

Ира
Ира
Відповідь для  Ян
1 рік назад

Тут де я працюю, наборів зараз немає.
Агентство називається OTTO WORK FORCE, але більшість вакансії тут дно (Хатчінсон) Manuli, Adient і Toyota начебто нормально, і може склади.

Ян
Ян
Відповідь для  Ира
1 рік назад

Дякую.

Дана
Дана
Відповідь для  Ян
1 рік назад

200 день + —

Денис
Денис
1 рік назад

Привіт всім, зарплата за останній місяць роботи в Польщі приходить на карту коли я буду в Україні, карта банку прив’язана до польського номеру, не виникає проблем зняття коштів в укр. банках? Надсилають всім або кидають агентства?

Жека
Жека
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Часта практика для агенств, заплатить повністю, частково, чи не заплатять взагалі залежить від конкретного агенства, дізнайтесь номер телефону тих хто поїхав раніше за вас, подзвоніть запитайте будете знати точно.

Марк
Марк
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Проблем зі зняттям ніяких немає. Якщо працюєш офіційно, то переживати нема про що.

Славик
Славик
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Перед відїздом в Україну, я зайшов до відділення польського банку, написав заяву на закриття карти — дату не ставив! Взяв номер телефону відділення, коли буде посоедняя зарплата — виведу гроші і подзвоню щоб закрили карту …

Жанна
Жанна
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Не варто переживати, така практика в Польщі повсюдно.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Зняти можна без проблем. Але по-моєму дешевше буде зробити переклад всього залишку під НУЛЬ на Приватівський карту через будь-яку систему перекладу. Transferwise, paysend, transfergo або ін.
А ви ще плануєте поїздку в Польщу? Зазвичай у банків плата за обслуговування рахунку. Карта буде в мінус йти. Які у вас умови обслуговування рахунку?

Вера
Вера
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Десять злотих на місяць за обслуговування.

Костя
Костя
Відповідь для  Денис
1 рік назад

А рахунок то закривати теж треба, якщо не плануєте повертатися в Польщу. У міленіум банку точно є функція онлайн закриття.

Галя
Галя
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Є, тільки закрити рахунок з України в банку Міленіум у мене не вийшло, чому дуже довго описувати, не допоміг ні встановлений додаток ні україномовний оператор.

Денис
Денис
Відповідь для  Галя
1 рік назад

Мій банк PNB Paribas, можливо буде без проблем.

Галя
Галя
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Можливо.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Галя
1 рік назад

Теж користувався цим банком.
Отримав останню ЗП на Україні, перевів через paysend, подзвонив на гарячу лінію (укр консультанти) з польського номера, і мені закрили рахунок і карту.
Дзвонив з цим карти play, з’їло 4 злотих за 3 хвилини. Якось так.

Лена
Лена
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Проблем не виникне.
Зрозуміло що агенство може і кинути.

Геннадій
Геннадій
1 рік назад

гроші
Скільки реально відкласти грошей чистими за місяць працюючи в Польщі?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Геннадій
1 рік назад

😂 😂 😂 щоб відкласти чистими 4000 злот або 1000 долар. Потрібно мінімум 6000 заробляти … ..

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Bogdan
1 рік назад

5300 заробляю 1000 відкладаю доларів … житло безкоштовно, кімната ……

Євген
Євген
Відповідь для  Bogdan
1 рік назад

Якщо є мета, то можна все що завгодно

Вася
Вася
Відповідь для  Геннадій
1 рік назад

Дивись! Приїжджаєш на стічні. Влаштовуєшся маляром, або піскоструминником. Ореш як раб на галерах по 12 годин на ніч без вихідних. За місяць набьyoшь 300-340 годин. Ставка від 20 злотих і вище. Віднімай 1200 злотих — витрати на життя (за місяць). Все інше можеш відкладати)))

Славочка
Славочка
Відповідь для  Геннадій
1 рік назад

Все залежить від розміру зарплати. Я в тиждень витрачала по 150-200 злотих. на продукти і необхідні дрібниці і це при тому що цигарки і алкоголь не купувала

Slalov
Slalov
Відповідь для  Геннадій
1 рік назад

4000 злотих

Євген
Євген
Відповідь для  Геннадій
1 рік назад

У мене тисяча доларів виходить

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Геннадій
1 рік назад

5 300 — 5800 коли як … .. в залежності від роботи

Євгеній
Євгеній
Відповідь для  Геннадій
1 рік назад

Ну якщо у вас з математикою все добре, то порахуйте))
У мене виходить 4200 в місяць, я витрачаю 300 злотих і це ні в чому собі не відмовляючи в харчуванні, вийде 3900 зараз злотий 7.5
в підсумку навіть більше ніж тисяча доларів

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Євгеній
1 рік назад

Триста я витрачаю на тиждень і НЕ відмовляю собі ні в чому … ..

Ist
Ist
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Ось це схоже на правду!)

Ist
Ist
Відповідь для  Євгеній
1 рік назад

Який завод?

Євгеній
Євгеній
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Whirlpool Лодзь

Ist
Ist
Відповідь для  Євгеній
1 рік назад

Сумніваюся що ви 300 злотих витрачаєте в місяць. Житло вам оплачують?

Євгеній
Євгеній
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Житло безкоштовно, привозять безкоштовно

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Євгеній
1 рік назад

Прям мрія кожного «працівника»)))))
Завод, де переробки без ліміту … Житло даром, доїзд даром …. Ви з нашої планети?)

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Євгеній
1 рік назад

Скільки годин на тиждень виходить?

Євгеній
Євгеній
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

72

Олег
Олег
1 рік назад

Що робити коли люди приїхали на фірму по зарплату,а їм платять 60-70 % від зарплати остатнє вишлють на карту,куди спочатку звонити ? Мають умову о праці але там сумма в два рази менша ніж їм платили,що сказати поліції?

Лена
Лена
Відповідь для  Олег
1 рік назад

То може вишлють ще ту решту, хоча…

Оля
Оля
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Тобто в умові менша оплата вказана?

Дима
Дима
Відповідь для  Олег
1 рік назад

PIP туди треба звертатись, вооружіться доказами, перепискою і т.д. — усе що є.

Гена
Гена
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Якщо у Вас є переписки з працедавцем де він вам обіцяє платити більше ніж заплатив, то зробіть скріни з усюди де він вам то пропонував( вайбер, олх і т.д.), і краще зробити швидко поки він то не повидаляв. Потім ідете до PIP з усіма документами що маєте.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Олег
1 рік назад

По умові офіційна на карту ви маєте получати приблизно 1920зл

Олег
Олег
1 рік назад

Працюємо по умів про праце. У листопаді вийде пропрацювати 3 дні. Як буде вважатися зарплата, якщо у нас ставка? Хто знає.

Рома
Рома
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Считаєшь ставку скільки в годину + 20% за нічні, 20% премії ну і забираєш податок і буде тобі щастя.

Олег
Олег
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Дякую, за адекватну відповідь.

Жека
Жека
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Че? Скільки годин відпрацювати так і заплатять, будь то Умова про працї, будь то зліценіе.

Олег
Олег
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Ну у мене ставка в договорі. Там немає годин. Як порахувати?

Андрей
Андрей
1 рік назад

Всім добрий вечір хто скаже яка на даний момент мінімальна зп в Польщі.? І коли буде підвищення найближчим часом?

Михалыч
Михалыч
Відповідь для  Андрей
1 рік назад

2600 брутто , з нг 2800.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Михалыч
1 рік назад

Мало. Але на життя вистачає. Краще ніж на Україні в будь-якому випадку.

Люда Ігор
Люда Ігор
1 рік назад

Зарплата

Привіт! Цікавить таке питання… збираюся перший раз їхати до Польщі на роботу, обіцяють 17зл.год. Як узнати чи будуть стільки платити як обіцяють, чи не получиться замість 17 якихось 12,10 зл.?

Lena
Lena
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

Якщо нетто, то за ці гроші потрібно буде працювати ДУЖЕ ДОБРЕ . Звісно всі їдуть не відпочивати, але кожного дня поки сиджу на обсервації постійно читаю вакансії і телефоную чи пишу за роз’ясненням по тій чи іншій спеціальності, то виходить в дев’яти з десяти випадків, що на 16-17 злотих потрібно працювати на важких процесах, щось підіймати важке, переносити якісь великі габарити, праця в холодних цехах, жити в умовах з грибком …..працювати по 12 годин 6 днів на тиждень. На будовах, так, платять 17-20 злотих. В більшості випадках пишуть 17-19 нетто, а потім кажуть, що то брутто. Віднімаєш харчування, доїзд , засоби гігієни , якісь, проживання і виходить «фігня».

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

Читайте що в договорі пише…

Lena
Lena
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

Тут одній парі обіцяли 17, коли приїхали на обсервацію, оказалось брутто, а через день і вакансії вже не було .. печаль.

Mariana
Mariana
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

Найголовніше готуйте себе морально на менше, а якщо справді буде 17 то і в радість буде)

Ilya
Ilya
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

Головне не на словах було 17 zl netto, а в договорі по якому будете працювать (умова о праці или умова зліцення).

Сергій
Сергій
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

Це може бути uakontrakt, по ньому завжди обіцяють 17 нетто.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

скоріше це брутто.
17 зл за годину мінус житло, мінус довезення до роботи, мінус податки і отримуєте 12-14 зл.
буває житло дають безкоштовно, як і довезення на роботу.
ви поцікавтеся у них скільки чистими буде виходити за місяць, за що будуть вираховувати і так далі.

Wasy
Wasy
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Звідки ти знаєш ти там працював? Ні тоді не ускладнюй

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Wasy
1 рік назад

це не ускладнення, а пояснення як може бути

Wasy
Wasy
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Що за бути? Чувак не радь. Не працював там не раджу а то радіо багато

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Wasy
1 рік назад

Він дав слушну пораду, Василько

Vadym
Vadym
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

17 злотих це брутто або нетто? Уточніть?

Люда Ігор
Люда Ігор
Відповідь для  Vadym
1 рік назад

Нето сказали

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

що за робота якщо не таємниця?

Vadym
Vadym
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

Забагато. Хіба, що на будівництві будете працювати. А який у вас буде договір? Умова злецення?

Люда Ігор
Люда Ігор
Відповідь для  Vadym
1 рік назад

Робота на будівництві , строїть часні будинки

Люда Ігор
Люда Ігор
Відповідь для  Vadym
1 рік назад

Я покі незнаю, а на що треба у договорі звернути увагу?

голландець
голландець
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

На все звертай уваги.
Готуй відразу кілька варіантів, у разі мажор обставин буде страховка.
Знаю таку історію: знайшов вакансію, візу відкрив, приїхав що щось пішло не так, кілька тижнів пошуків роботи. За це временя дізнався всю реальність перебування в Польщі. У будівництві платять і 30 злотих, але потрібно бути майстром справи, і вийти максимально на пряму. Посередники і наші і поляки ріжуть сильно з / п. Працювати через наших посередників це ще та історія. Знайшов на 17 злотих але житло своє, а значить вже ЗП НЕ не 17 а де то 14-15 виходить і ТД … Багато тонкощів є потрібно уточнювати.
Загалом 17 на руки це реально, Але! Але можливо робота буде важкою, перший час покамісь звикаєш або залишилися незмінними як я

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Люда Ігор
1 рік назад

Для першого разу? ну хз звичайно

Назар
Назар
1 рік назад

Скільки зараз платять в Польщі на заводах і складах?

Олежик
Олежик
Відповідь для  Назар
1 рік назад

по-різному, ще дивлячись який завод

Назар
Назар
Відповідь для  Олежик
1 рік назад

А ви на якому заводі зараз працюєте?

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Назар
1 рік назад

17 brutto

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Назар
1 рік назад

все що платять те усе наше

Назар
Назар
Відповідь для  Dimitrov
1 рік назад

Відповідь шикарна

Kristina
Kristina
Відповідь для  Назар
1 рік назад

М’ясокомбінат в місті Slawa — 13 zl

Назар
Назар
Відповідь для  Kristina
1 рік назад

А не замало як для мясокомбінату?

Kristina
Kristina
Відповідь для  Назар
1 рік назад

З м’ясом справи не мають, тільки упаковка сортування сосисок, ковбас . Безкоштовне житло, довоз до роботи, і смачний обід . Але для мене робота важка, я не звикла до такої праці . Тому поїхала

Kristina
Kristina
Відповідь для  Назар
1 рік назад

3 500,, якщо молодий до 26 те 4 000, якщо вузьковый 4 500.

Назар
Назар
Відповідь для  Kristina
1 рік назад

А ви де зараз працюєте?
На якому заводі?

Александр
Александр
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Електролюкс

Татьяна
Татьяна
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Ополе курячий завод)) 15зл

Robert
Robert
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Чистими, вираховуючи мешкання (хостел) на руки маєте десь 2400-2600 злотих. Але все індивідуально. В грудні можливо 2500, а в січні може до 2200 бути, бо мало годин…

Назар
Назар
Відповідь для  Robert
1 рік назад

А де ви працюєте?
В якому місті?

Robert
Robert
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Варшава

Іван
Іван
1 рік назад

Зарплата

Розкажіть будь ласка в кого яка зарплата будівельником. Наприклад маляр… І яка зарплата якщо робити дах … Буду дуже вдячний

Ольга
Ольга
Відповідь для  Іван
1 рік назад

краще подивіться по польским дошкам оголошень ці вакансії і що приблизно пропонують плюс мінус

Вова
Вова
Відповідь для  Іван
1 рік назад

я думаю на таке питання мало хто відповість

Den
Den
Відповідь для  Вова
1 рік назад

100%

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Іван
1 рік назад

від 17зл. Чистими….Ольштин…

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Іван
1 рік назад

В інтернеті пошукайте

Алексей
Алексей
1 рік назад

Реальні зарплати. Можете підказати, чи реально заробити в германии, без знання мови негромадян Євросоюзу 14 нетто на складі одягу, S.oliver

Сергей
Сергей
Відповідь для  Алексей
1 рік назад

Развод!

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Сергей
1 рік назад

Ооо суми пішли вверх для прикладу водій далекобійник не на всіх фірмах в годину отримує 11.75 євро а ту 14

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

На будівництві так не заробиш без знання мови навіть якщо ти супер фахівець, а тут склад

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Oleksii
1 рік назад

а тепер навпаки, а супер лінгвіст польської мови без навичок будівельних більше отримає, ніж супер фахівець будівельний без знання польської?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Без знання мови тим більше, Врятли

Артём
Артём
1 рік назад

Pit 0 особам до 26 років. Підкажіть як Виплачується зарплата особам до 26 років.?

Петро
Петро
Відповідь для  Артём
1 рік назад

Особа до 26 років, яка працює, й доходи якої не перевищуватимуть 85 тисяч злотих, звільнюється від сплати 18% податку на доходи фізичних осіб. Це означає, що якщо ваш дохід складає 7 127 злотих брутто на місяць, податок не стягуватиметься.
Також з 2021 року для студентів і випускників в Польщі введено нульовий PIT (те саме звільнення від податку, що вказано вище), в тому числи і для чужоземців

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Петро
1 рік назад

Ви отримуєте в середньому на 1 злотий більше. Також як і тим кому більше 26. Тільки на 1 злотий більше

Tarik
Tarik
1 рік назад

Яка середня оплата за годину на руки на заводах, фабриках?
Хочеться розуміти загальну ситуацію, щоб було на що спиратися при виборі.

Юрій
Юрій
Відповідь для  Tarik
1 рік назад

17 брутто сдандарт, хто обіцяє більше або працює вже на пряму, або ж красиво бреше.

Viktor
Viktor
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Взяти той же самий вирпул, так у них ставка нетто 14)

Юрій
Юрій
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

До 26?

Viktor
Viktor
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

До 26 у них 15 zl

Вова
Вова
Відповідь для  Tarik
1 рік назад

13-15 це, як правило, в середньому на заводах, ще буде залежати від того, що цей завод виробляє

Славко
Славко
Відповідь для  Tarik
1 рік назад

Умова про праце, якщо перший раз їдеш і без досвіду роботи-мінімальна зп по Польщі.
Умова злеценія-цифри від 13 до 20.Як пощастить.

Влад
Влад
Відповідь для  Tarik
1 рік назад

14 netto

Олег
Олег
Відповідь для  Влад
1 рік назад

це де саме, якщо можна?

Влад
Влад
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Багато де, різноробочі від 13 до 15.5 на моїх вакансії отримують

Oleksander
Oleksander
Відповідь для  Tarik
1 рік назад

14-16 зл якщо різноробочим