ПМЖ в Польщі / Праця / Заповнення PIT-37, 11 і розрахунок прибуткового податку
Заповнення PIT-37, 11 і розрахунок прибуткового податку
4.6/5 - (63 голоса)

Заповнення PIT-37 і розрахунок прибуткового податку іноземним працівником у Польщі

Заповнення PIT-37, 11 — Європейське законодавство досить жорстке щодо сплати податків. Всі працюючі особи щорічно здають декларації про свої доходи, в тому числі це стосується іноземців. Подаючи декларацію, іноземець може розраховувати на повернення прибуткового податку, який він сплатив раніше.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Поняття про PIT
Що представляють собою ПІТ-11 і ПІТ-37?
Розмір податку, що сплачується з зарплати
Хто звільняється від заповнення PIT-37?
Як заповнити PIT-37?
Етап 1. Розрахунок PIT-37.
Етап 2. Вибір заповнення
Етап 3. Внесення особистої інформації
Етап 4. Податкові надходження
Етап 5. Ваші пільги
Пільги на неповнолітніх дітей
Етап 6. Благодійні внески
Етап 7. Завершальний етап
Безпосередня подача декларації
Подача загального PIT для сім’ї
Що буде, якщо не подавати податкову декларацію або порушити терміни подачі?
Підсумки

Допомога в розрахунку Pit 11 і Pit 37. Допоможемо повернути сплачені податки, розрахунок 2021-2022 р. і раніше.

Потрібно повернути піт? Розрахуємо все за Вас, при необхідності розповімо куди йти і подавати документи, розрахунок онлайн. Вартість залежить від наявності документів, ціна коливається від 60 — 80 злотих за розрахунок.

Для того що б ми Вам розрахували ПІТ залиште заявку тут.

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Необхідні дані для розрахунку піту:

  • PIT 11 (необхідно надіслати піти від всіх працедавців, в яких працювали в 2021 році)
  • PIT 37 за 2020 рік(якщо ви працювали і розраховували піти-11 на піт-37)
  • PESEL або NIP номер (є ОБОВ’ЯЗКОВИМ для розлічення піт-11)
  • Польський банківський рахунок (НЕ НОМЕР КАРТОЧКИ, а рахунок який складається з 26-цифр)
  • Валютний рахунок у ЗЛОТИХ, (ЯКЩО НЕМАЄ ПОЛЬСЬКОГО РАХУНКУ), який відкритий в українському банку + SWIFT KOD
  • Інформацію про дітей якщо Є (Ім’я та фамілія , і дата народження + фото свідоцтва про народження дитини. (+ песель, якщо є)
  • Вкажіть сімейний статус
  • Актуальний номер телефону для контакту (можна Вайбер)
  • Вашу електрону почту (куди буду відправляти вам документи, для подальшої роздруковки)

  ❗УВАГА❗ Велике прохання-якщо у вас декілька пітів, і ви відсилаєте їх у вигляді фотографій, зверніть увагу на якість фотографій (щоб були читальні та не обрізані) також відсилайте їх у логічному порядку, підписуючи та розділяючи кожний піт окремо (можна смайликом). Від цього залежить швидкість моєї роботи.

  Не можна сказати, що податкове законодавство Польщі незмінне протягом багатьох років. Навпаки, воно постійно змінюється, процедури автоматизуються. Тому, в даній статті ми розглянемо загальні поняття, відносно конкретних випадків, потрібно буде уточнювати по ходу справи.

  Поняття про PIT

  Поняття про PIT

  З початку 2019 року у працівників зникла необхідність в обов’язковому порядку подавати PIT-37 в органи податкової служби. Тепер цей документ формується системою автоматично, відповідно інформації про працівника. Але бувають випадки, коли підтягуються не всі дані, і тоді потрібно внести корективи в документ. Особливо це важливо, коли інформація стосується пільг або соціальних виплат. Переглянути та відкоригувати інформацію ви можете у Twój e-PIT.

  Грубо кажучи, PIT – це цілий перелік документів, що стосується оподаткування в Польщі. Щоб градація була більш точною, до букв PIT ще додають цифри. Наприклад, PIT-37 або PIT-11.

  Різновиди PIT залежать від оподаткування в кожному конкретному випадку. Відмінності можуть стосуватися, якщо платник податків юридична особа чи фізична. А також і велика кількість інших нюансів. Щоб не заплутатися, у термінах ми розглянемо приклад працівника-іноземця, який працював в Польщі в 2017-му році, а декларацію подав у 2018-му році. Тому, йому необхідно заповнити PIT-11 і PIT-37. Сам зовнішній вигляд бланка постійно змінюється, але подивитися актуальний варіант завжди можна сайт.

  Що представляють собою ПІТ-11 і ПІТ-37?

  По суті, це два схожих документа, які відображають доходи працівника за попередній рік. Але є і певна різниця.

  PIT-11 подається наймачем до органів податкової служби за свого працівника. В них він може відображати авансові податкові відрахування, і не показувати реально зароблені доходи. Документ подається до початку березня наступного року. Якщо працівник був залучений на кілька робіт, кожний наймач зобов’язаний подати за нього ПІТ-11.

  PIT-37 – це документ, який подається безпосередньо працівником щодо своїх реальних доходів і податкових внесків. Саме на підставі поданого PIT-37 і повертається прибутковий податок. А також прописуються всі платежі, що надають пільги.

  Розмір податку, що сплачується з зарплати

  У Польщі існує поняття податкового порогу. Тобто це сума доходів, що впливає на розмір податку:

  • У разі, якщо загальний дохід за рік не перевищує 85 528 злотих, то податок для фізосіб становить 18% мінус 556 PLN.
  • Якщо дохід буде вище встановленої суми, то встановлюється фіксований платіж 14 839 PLN і 32% податку буде стягуватися за суму, що перевищує 85 528 злотих.


  Сума в 85 528 PLN не постійна, в наступному податковому році вона може бути змінена в будь-яку сторону.

  Хто звільняється від заповнення PIT-37?


  У цій статті ми говоримо виключно про легальне працевлаштування іноземців у Польщі. Якщо працівник відпрацював менше, ніж 183 дні у році, то йому не потрібно подавати PIT-37. Замість цього роботодавець подає форму IFT-1/IFT-1R. Один примірник наймач відправляє в органи фіскальної служби, копію направляє працівнику поштою. Ніякі інші документи працівником до податкової служби не подаються.

  Як заповнити PIT-37?

  Документ подається працівником до кінця квітня наступного за звітним року. Є два варіанти заповнення:

  • Завантажуєте бланк і вручну його заповнюєте. Пізніше відправляєте лист поштою. Цей варіант підходить тим, хто займається цим вже не перший раз, знає всі тонкощі розрахунків і впевнений у своїх силах. Пам’ятайте, що подання неправдивої інформації, навіть випадково, вважається в Польщі злочином. Тому, не ризикуйте.
  • Другий варіант – це заповнення форми онлайн безпосередньо в спеціалізованій програмі. Ми рекомендуємо вибирати цей крок і використовувати ресурс E-pity.pl.


  Отже, далі ми розглянемо заповнення PIT-37 у програмі сайту E-pity.pl.

  Етап 1. Розрахунок PIT-37.


  Заходимо на сайт E-pity.pl. Щоб почати заповнення онлайн, у вікні вибираємо рядок «uruchom PITy online teraz». У спливаючому вікні, натисніть «галочку», щоб прийняти умови угоди.

  Етап 2. Вибір заповнення

  Клікаємо на режим «Kreator PIT», він перший у списку, і переходимо далі.

  Вибір заповнення

  У новому вікні ви побачите два списки.

  Щодо списку «Спосіб оподаткування» вибираєте «Індивідуальний», так як у нашому випадку ми розглядаємо подачу PIT фізособою іноземцем за себе особисто.

  Підпункт «Мета подачі» є два варіанти. Якщо декларація подається вперше, необхідно вибрати перший пункт «zlozenie zeznania». Якщо ви подаєте коригування до вже наявної декларації, необхідно вибрати другий пункт «korekta». У нашому випадку ми клікаємо по першому пункту.

  Внесення особистої інформації

  Етап 3. Внесення особистої інформації


  Необхідно взяти PIT-11, який був поданий наймачем, та перенести всю інформацію звідти в розділ «Особисті дані». Інформація в двох документах повинна бути ідентична.

  Етап 4. Податкові надходження

  Це один з найбільш важливих розділів, тому заповнювати його потрібно дуже уважно. Для початку вибираємо, на підставі чого заповнюється PIT-37. В нашому випадку на підставі PIT-11. Вибираємо PIT-11 і натискаємо «Далі».

  Податкові надходження

  У нових віконцях будуть графи, суми, які потрібно переносити з PIT-11. На момент заповнення вона вже повинна бути у вас. Робіть це обережно, щоб не помилитися.

  Зверніть увагу, що якщо ви працювали на підставі умова злецения або умова про дзело, поставте галочку «nic nie zostalo zaznaczone».

  Якщо ви працювали з умова про праце, заповнюйте відповідно до розділу D PIT-11.

  Етап 5. Ваші пільги

  Якщо вам пільги не передбачені, пропустіть цю сторінку.

  Етап 5. Ваші пільги

  Але є працівники, яким пільги покладені і завдяки їм податкові відрахування в результаті стануть менше. Хто може розраховувати на податкові пільги?

  1. Активні донори. Якщо ви є донором крові, обов’язково уточніть про це при поданні декларації. Ви можете отримати непогані пільги.
  2. Пожертви для костелів. В залежності від суми пожертвувань і розмірами наданої іншої допомоги на потреби костелу, вам можуть надати податкові пільги. Розмір розраховується індивідуально.
  3. Інтернет. Якщо ви більше, ніж два роки поспіль користуєтеся Інтернетом, вам покладені пільги.
  4. Допомоги з реабілітації для оплати ліків та іншої медичної реабілітації як платника податку, так і осіб, яких він утримує
  5. Пільга за допомогу у працевлаштуванні. Особи, які наймають інших, в тому числі по догляду вдома, також мають податкові відрахування.
  6. Перший будинок. Переваги для будівництва першого житлового будинку в Республіці Польща. Існує можливість перерахунку податку на використані будівельні матеріали.
  7. Іноземний дохід. Відноситься до осіб, що проживають у Польщі, є її громадянами, які отримали дохід за кордоном. Це компенсація податків, які сплачуються в країні доходів.


  Щоб розраховувати на будь-яку з пільг, необхідно надати підставу її отримання в документальному вигляді. Будь-яка інформація повинна підкріплюватися документом.

  Пільги на неповнолітніх дітей

  Якщо в сім’ї є неповнолітні діти, яким ще не виповнилося 25 років, але вони вчаться у вузі і перебувають на утриманні батьків, також належить пільга. Ще однією умовою є мінімальний дохід сім’ї. Якщо сім’я неповна, і є лише один з батьків, його сумарний дохід за рік має бути не більше PLN 56 тисяч. Якщо сім’я повна, то дохід обох батьків не повинен бути вище PLN 112 тисяч в рік.

  Пільги на неповнолітніх дітей

  Отже, якщо доходи невисокі і є малолітні діти, сміливо вносите цю інформацію у форму і отримаєте належні вам пільги.

  Етап 6. Благодійні внески


  Цей розділ не відноситься до пільг, вам просто буде запропоновано внести суму на благодійність. Вона не велика, всього 1% від суми ваших податків. Але ви вправі самі вирішувати, погоджуватися або відмовитися. Якщо ви не хочете віддавати свій 1%, просто натисніть кнопку «Далі» і переходите до наступного вікна.

  Етап 7. Завершальний етап

  Якщо ви впевнені, що все заповнено вірно, необхідно зберегти документ в форматі pdf і роздрукувати, натиснувши на «Wydrukuj». Все, документ сформовано і можна займатися подальшими заходами, а саме подачею ПІТ-37 в органи податкової служби.

  Етап 7. Завершальний етап

  Безпосередня подача декларації

  Як тільки документ сформовано, його необхідно подати в Urzad Skarbowy. Для цього є два варіанти:

  1. Віднести документ особисто. Для цього необхідно роздрукувати форму в 2-х примірниках і віднести в податкове управління. Якщо ви заповнювали на сайті, який рекомендували ми, то адреса буде міститися на бланку. Після прийому документів фахівцем, на вашому екземплярі поставлять відповідну відмітку і повернуть вам. Це і буде підтвердженням подачі декларації. Зберігайте свій примірник не менше 5 років.
  2. Відправка по Інтернету. Якщо ви не хочете йти в уженд, можна надіслати декларацію через базу. Але існують обмеження для цього способу, так як програма вимагає інформацію про податки, нарахованих за попередній рік. Якщо ви подаєте декларацію вперше, програма вас не пропустить без цих відомостей. Хоча, в деяких Воєводствах досить проставити значення «0» і програма пустить вас далі. В кінці відзначте пункт «Chce wyslac e-Deklaracje» і вона піде у відповідний уженд скарбовый.


  Як тільки документ буде відправлено, вам прийде лист-підтвердження на вказаний вами е-мейл. Роздрукуйте подану декларацію і також зберігайте не менше 5 років.

  Подача загального PIT для сім’ї

  Існує можливість подачі PIT-37 загального на сім’ю. Найчастіше це робить працюче подружжя або батько-одинак з дитиною. Щоб подати загальну декларацію, поставте позначку у графі «wspolnie z malzonkiem», тобто «разом з чоловіком»

  Подача загального PIT для сім'ї

  Форма заповнюється на чоловіка чи дружину, а інформація про дружину вноситься в декларацію як допоміжна. Далі всі доходи підсумовуються, діляться навпіл і на них нараховуються податки. Для чого це робити? Практика спільної подачі декларації вигідна в тому випадку, якщо один з подружжя заробляє суму, яка перевищує мінімальний поріг і на нього може бути нараховано підвищений податок. При цьому другий з подружжя має маленьку зарплату. У підсумку, при такому підході середня зарплата не буде перевищувати встановлених меж.

  Які умови повинні бути дотримані, щоб була можливість подачі спільної PIT-37:

  1. Подружжя мають перебувати у зареєстрованому шлюбі як мінімум весь звітний податковий рік;
  2. Повинні мати спільну власність, нерухомість;
  3. Інші умови, які можуть бути надані воєводством.

  Що буде, якщо не подавати податкову декларацію або порушити терміни подачі?

  Подача податкової декларації – дуже важливий момент, за яким суворо стежать. За порушення загрожують неприємні наслідки, суворість яких буде впливати термін, на який сталася затримка, і як це стало відомо.

  • Якщо ви особисто зізналися у скоєному – вас чекає штраф, який визначається в залежності від суми податків;
  • Запізнилися на кілька днів – кілька сотень злотих;
  • Якщо ви вирішили приховати і порушення було визначено органами податкової служби, буде проведено розслідування з передачею справи в суд. За підсумком за таке порушення може загрожувати великий штраф, депортація або реальне ув’язнення. Якщо ви вже попалися, намагайтеся не чинити опір доказами. Краще йдіть на співпрацю, добровільно заплатіть всі штрафи і можливе покарання буде не таким серйозним.

  Підсумки

  Незнання закону не звільняє вас від відповідальності. Тому, вирушаючи на роботу в іноземну державу, будьте уважні щодо дотримання їх законів. Проконсультуйтеся зі знаючими людьми, бажано з юристами. І не порушуйте закони країни, якщо не хочете власноруч ускладнити собі життя.

  З цією статтею також цікавляться:

  Особливості працевлаштування в Польщі для власників Карти поляка Як отримати карту Поляка без польських коренів Що потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців
  Особливості працевлаштування в Польщі для власників Карти поляка Як отримати карту Поляка без польських коренів Що потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців

  Заповнення PIT-37 — якщо залишилися питання-пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Антикризисный щит по визе и безвизу

  Антикризовий щит по візі і безвізу

  4.9/5 - (16 голосов) Антикризовий щит по візі і безвізу Перший етап «щита» впровадив механізм …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  756 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Leonida
  Leonida
  1 місяць назад

  Привіт.Поясніть, будь ласка, таку ситуацію: маю 2х неповнолітніх дітей, заповнила Піт 37, подала його, але чомусь прийшли гроші лише за 1 дитину

  Вадим
  Вадим
  2 місяців назад

  Pit 37
  Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо в піт 37 вказати, що маєш дитину, як ужонд може провірити, чи дитина насправді є, треба якесь свідоцтво про народження або що? Бо так можна і трьох дітей вказати ім’я, прізвище, дати народження, а чи треба якесь підтвердження???

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Вадим
  2 місяців назад

  Ну у всіх знайомих що знаю які подавали то перший раз просили свідоцтво переведено на польську. Це було 18 і 19 року. Не знаю у всіх так чи їм не пощастило, але по факту вони не обманювали

  підозрюваний
  підозрюваний
  Відповідь для  Вадим
  2 місяців назад

  вибірково перевіряють
  Але не раджу обманювати, з податкової жарти погані

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Вадим
  2 місяців назад

  Можуть попросити принести в ужонд свідоцтво про нар дитини з польським перекладом від нотаріуса …

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Вадим
  2 місяців назад

  Може і є якісь інструменти перевірки, але я вже три роки поспіль подаю дані дитини і поки ніяких перевірок не було.

  Vitalii
  Vitalii
  2 місяців назад

  Про ПІТ питання
  Склалась така ситуація що агенція відправила мені піт на електронну адресу за 2018 рік, нещодавно його знайшов. Як можна його зараз подати? Чув що якось через коректу зезнанія можна, може хтось в курсі такого питання 

  Олена
  Олена
  2 місяців назад

  ПІТ-37
  Вітаю, скажіть будь ласка,як можна отримати повернення податку на дитину-ПІТ-37?

  Suspected
  Suspected
  Відповідь для  Олена
  2 місяців назад

  В Ютубі 100500 відео на тему як розрахувати піт

  Olja
  Olja
  Відповідь для  Олена
  2 місяців назад

  Мій знайомий влітку заповнював, йому повернули.

  Olja
  Olja
  Відповідь для  Олена
  2 місяців назад

  Скачайте в плей маркеті e-pity.Я так заповнювали.

  Олена
  Олена
  Відповідь для  Olja
  2 місяців назад

  Подавати декларацію потрібно в який термін?

  Олена
  Олена
  Відповідь для  Olja
  2 місяців назад

  А вам повернули через e-pity?

  Olja
  Olja
  Відповідь для  Олена
  2 місяців назад

  Так, там є відповідні графи, потрібно вказувати свій дохід, потім рік народження дітей і воно ж все прораховує А якщо заповнювати в ужонд, то потрібно заповнювати ПІТ-0.

  Олена
  Олена
  Відповідь для  Olja
  2 місяців назад

  спасибі

  Xena
  Xena
  Відповідь для  Олена
  2 місяців назад

  Загугли ulga podatkowa na dziecko

  Олена
  Олена
  Відповідь для  Xena
  2 місяців назад

  Куди подавати декларацію?

  Xena
  Xena
  Відповідь для  Олена
  2 місяців назад

  Там все написано (:

  Андрій
  Андрій
  5 місяців назад

  Повернення податку
  Чи отримав вже хтось повернення податку з піту за попередні роки , відправлено до ужонду в кінці квітня у електронному вигляді?

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Андрій
  5 місяців назад

  Так чекав від березня поза вчора зайшли гроші

  надія
  надія
  Відповідь для  Анатолій
  4 місяців назад

  через скільки днів після подачі

  Ярослав
  Ярослав
  Відповідь для  Андрій
  5 місяців назад

  Привіт, підкажіть фірму через яку працювали? Як вона вам?

  Віталій
  Віталій
  Відповідь для  Андрій
  5 місяців назад

  У квітні подавав, прийшли на наступний день.

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Віталій
  5 місяців назад

  За якийсь рік, цікавить не 2020 а попередні?

  Lol
  Lol
  Відповідь для  Андрій
  5 місяців назад

  Теж ще не отримала, лист в уженд відправила але ні відповіді ні привіту

  Рома
  Рома
  5 місяців назад

  Добрий день!Підкажіть будь ласка, чому через програму е-ріт. за за 2020- 19роки пільги на дітей були начислені ,а за 18рік ні? Хоча заповнено дані на дітей вскрізь правильно. В чому може бути причина..

  Oksana
  Oksana
  5 місяців назад

  PIT 37
  Добрий день. Маю таке питання, хто скільки часу чекав кошти. Більше двох тижнів тому перевірила статус, був 200 … І більше нічого не змінилося … А взагалі після розрахунку PIT 37 пройшло більше півтора місяців …

  Unlx
  Unlx
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Всі зірки на небі вказують на те, що стелиться вам дорога в податкову. Тільки там вам скажуть або гроші пішли в банк і чи ви часом не помилилися в номері рахунку

  Ivan
  Ivan
  Відповідь для  Unlx
  5 місяців назад

  на сайті Gov.pl цю інформацію вже можна отримати самому через профіль зауфаній.

  Oksana
  Oksana
  Відповідь для  Ivan
  5 місяців назад

  Дякую)

  Надія
  Надія
  Відповідь для  Ivan
  5 місяців назад

  Підкажіть будь ласка як?

  дядько
  дядько
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Можливо у вас там нуль?
  Тому і нічого не приходить.

  Oksana
  Oksana
  Відповідь для  дядько
  5 місяців назад

  Сама розраховувала, не повинно нуль …

  дядько
  дядько
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Ви не користувалися програмою e-pity?

  Oksana
  Oksana
  Відповідь для  дядько
  5 місяців назад

  Через програму e-pity

  дядько
  дядько
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Мені прийшло на 10 день після заповнення.

  Oksana
  Oksana
  Відповідь для  дядько
  5 місяців назад

  А я все чекаю, чекаю ((і немає нічого ((

  дядько
  дядько
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Дивовижно,

  Oksana
  Oksana
  Відповідь для  дядько
  5 місяців назад

  Ммггг, як відправляла, то була інформація по 45 днів, має бути повернення

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Мені за 2020 іфтр прийшло за 3 тижні, а за попередні роки вже теж місяць пройшов і повернення ще немає,. Чекаємо далі …

  Надія
  Надія
  Відповідь для  Андрій
  5 місяців назад

  Прийшли вже вам за попередні роки ?

  Ivan
  Ivan
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Мені після всіх перипетій з Пітом за 2019рік, в п’ятницю повернули. Повернули за вирахуванням витраченого ними на поштовий переказ. Від дати останнього коригування мною піт37 в квітні 2021 пройшов один місяць.

  Oksana
  Oksana
  Відповідь для  Ivan
  5 місяців назад

  Я розлічіла 1,5 місяці тому, відправила відразу ж, по трохи часу перевірила статус, був 200 … і все, тиша досі ((

  Ivan
  Ivan
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Не видно ніякого чогось страшного. Трохи потерпіть ще з тиждень-два. І подивіться паперову поштову кореспонденцію.

  Надія
  Надія
  Відповідь для  Ivan
  5 місяців назад

  Підкажіть ті перипетії,

  zoyc
  zoyc
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  За тиждень прийшли

  Oksana
  Oksana
  5 місяців назад

  PIT 11. Pit 37
  Неодноразово читала, працівники пишуть, що коли розраховуючи Pit, що мають заборгованість за податки. Хто знає як так може бути, з якої причини?

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Велика зарплата.

  дядько
  дядько
  Відповідь для  Oksana
  5 місяців назад

  Так …, буває таке, коли роботодавець не хоче платити податки, і починає щось мутити.
  Знаю одного такого

  мом
  мом
  Відповідь для  дядько
  5 місяців назад

  Він не один))

  Инна
  Инна
  5 місяців назад

  Здравствуйте. Скажите,кто знает,что будет если не подали пит-11, можно ещё подать, не будет ли штраф? Благодарю за ответ!

  Рома
  Рома
  5 місяців назад

  Я подав піт- 11 ,повернули 87зл.,а на 2 дітей не нарахували пільги. В чому причина?

  Надія
  Надія
  5 місяців назад

  Я подала ПІТ 37 за 18,19,20 роки,а отримала лише за 20.Мені за 18 і 19 роки вже і не чекати? ,пройшло 45 днів від подачі.

  Святослав
  Святослав
  6 місяців назад

  З пита-11 повернули 9зл: /
  Вітаю

  Заповнював електронно піт-37 по піту-11 який надіслала агенція через яку працював.
  Справа в тому, що пропрацював я 3 місяці і податок при цьому повертається в районі 300-500зл, хтось говорив що близько 1000 отримував.
  А мені, повернули 9зл.
  Це, щось не нормальне! Поля заповнював правильно і перевіряв 3 рази. Не може ж бути такого

  Xena
  Xena
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  2 зл заплатила в Скарбового

  Taras
  Taras
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  Все залежить на які умови ви працювали

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  Все може бути …

  Славко
  Славко
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  Ну так до 26 років податки не сплачуються, нє? Що повертати?

  Ivan
  Ivan
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  В минулому році 3200

  Михалич
  Михалич
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  Скільки років?

  Святослав
  Святослав
  Відповідь для  Михалич
  6 місяців назад

  20

  Михалич
  Михалич
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  До 26 податки не платив, за що тобі піт?

  Саша
  Саша
  Відповідь для  Михалич
  6 місяців назад

  У мене на за 4 місяці 20го року Умова про праце, 600 зл повернення

  Едуард
  Едуард
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  Я 2 роки тому отримав піт за 4 місяці майже 500 зл

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Едуард
  6 місяців назад

  А я працював 5,5 місяця і шефу дала замість піту IFT-1R, каже що я працював менше 185 днів і не може дати піт 11.

  Ганна
  Ганна
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  У мене за 3 місяці вийшло 167 злотих

  кривавий
  кривавий
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  Я за рік роботи отримав повернення 526 злотих. … що за казки такі за 3 місяці повернення 500 -1000 злотих. ?? У тебе зп була від 8 до?)))

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  кривавий
  6 місяців назад

  А там рахується не від терміну скільки ти працював

  Daria
  Daria
  6 місяців назад

  PIT-37. E-pity
  Добрий день! Підкажіть, будь ласка! Розлічила в листопаді 2020 року піт-11 (за 2019 рік) через додаток e-pity, отримала код 200. Гроші ще не прийшли. Просто чекати далі, чи може треба було роздрукувати піт-37 і віднести до уженду або відіслати електронний варіант?

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  Або повертають кошти з IFT-1R, бо в минулому році в Польщі 5, 5 місяці, і замість піту дали цей документ.

  Василь
  Василь
  Відповідь для  Андрій
  6 місяців назад

  На жаль ні.

  Zhanna
  Zhanna
  Відповідь для  Андрій
  6 місяців назад

  Повертають, треба розлучитися

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Zhanna
  6 місяців назад

  Спасибі, так багато говорять що ні?

  Victoria
  Victoria
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  Ваша декларація отримала статус 200, що означає, що вона успішно спрямована в центральній ІТ-системи електронних декларацій Міністерства фінансів.

  Daria
  Daria
  Відповідь для  Victoria
  6 місяців назад

  Це я розумію. Чи треба мені звертатися до уженду або спокійно чекати виплату?

  Victoria
  Victoria
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  Можна спокійно очікувати в розстрочку.

  Василь
  Василь
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  Краще знайти номер ужонду скарбового, зателефонувати їм і уточнити. Я так робив кільком людям, гроші приходили на наступний день.

  Daria
  Daria
  Відповідь для  Василь
  6 місяців назад

  Навіть якщо пот за 2019? Тому що зараз в пріоритеті ніби 2020

  Василь
  Василь
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  Так, я теж дізнавався по 2018, 2019 роки. Скажете їм прізвище, ім’я та Pesel або NIP, вони перевірять.

  Петро
  Петро
  Відповідь для  Василь
  6 місяців назад

  Доброго дня. Після відісланої коректи за 19р прийшов лист з Польщі з уженду, що потрібно їм вислати для підтвердження якісь документи щоб отримати кошти. Можете допомогти з цим?

  Микола
  Микола
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  за 2019 й мені повернули, висилав форму ZAP-3 на основі PIT-37.

  Денис
  Денис
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  напишіть, підкажу, недавно теж було схожа проблема

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  чекайте

  Daria
  Daria
  Відповідь для  Vitalik
  6 місяців назад

  Дякую

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Daria
  6 місяців назад

  хай щастить

  Марина
  Марина
  6 місяців назад

  Повернення коштів ПІТ 37
  Доброго вечора.Підскажіть будь ласка хто в цьому році складав коректу ПІТ 37 за 2019,2018 роки,чи отримали вже кошти?Як довго чекали на повернення?Дякую

  Галина
  Галина
  Відповідь для  Марина
  6 місяців назад

  Тільки швидко отримала гроші за минулий рік. За попередні, ще чекаю) заповнювали на початку березня

  Надія
  Надія
  Відповідь для  Галина
  5 місяців назад

  Ви вже отримали за попередні,бо чекаю і не приходять?

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Марина
  6 місяців назад

  Отримав, електронно близько 2 тижні чекав

  Марина
  Марина
  Відповідь для  Sergey
  6 місяців назад

  Скажіть будь ласка, Ви складали коректу за 2019 взагалі робили ПІТ 37 по 2019, тому що в минулому році не подавали його? Тому що мій роботодавець тільки в цьому році дав мені ПІТ 11 по 2019, тому подавала вперше але програма видала що маю представити як коректу. Ось я хвилююся, може додатково треба було подавати ще якийсь лист з поясненням про причини складання КОРЕКТ. Хоча на сайті ужонду мій ПІТ 37 по 2019 і з 2020 (саме той подавав роботодавець) .Не знаю скільки часу чекати на повернення

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Марина
  6 місяців назад

  Якщо не подавали, то робіть як зложення

  Марина
  Марина
  Відповідь для  Sergey
  6 місяців назад

  Я подавала коректу. А ПІТ 37 подавав роботодавець.

  Марина
  Марина
  Відповідь для  Марина
  6 місяців назад

  І зараз з невідомої мені причини не можу зайти на сайт ужонду щоб подивитися свої піти .Чомусь видає введені дані не вірні, хоча не раз заходила.

  Петро
  Петро
  Відповідь для  Марина
  6 місяців назад

  В мене така сама проблема при вході в систему.

  Марина
  Марина
  Відповідь для  Sergey
  6 місяців назад

  Я подавала ще 6 .03.2021.

  Василь
  Василь
  Відповідь для  Марина
  6 місяців назад

  Кошти за попередні роки приходять до 90 днів, 2020 року — до 45 днів.

  Петро
  Петро
  Відповідь для  Марина
  6 місяців назад

  Доброго дня. Після коректи за19 р прийшов лист з Польщі, щоб отримати кошти потрібно їм вислати для підтвердження якісь документи протягом 7 днів. І тоді отримаєте кошти.

  Світлана
  Світлана
  7 місяців назад

  Знаю, що всім набрид РІТ 37, але …
  Добрий день всім! Хто сам заповнював ПІТ?
  Вагаюся, де треба ставити галочку. Чи правильно я розумію, що мова йде про те, що чоловік і жінка разом?
  (Я працювала в Польщі, чоловік в Україні. Є дитина до 18 років.)
  Дякую!

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Світлана
  7 місяців назад

  Нічого не ставте

  Олена
  Олена
  Відповідь для  Світлана
  7 місяців назад

  Ні не потрібно

  Светлана
  Светлана
  7 місяців назад

  Знаю, что всем надоел РИТ 37, но …
  Добрый день всем! Кто сам заполнял ПИТ?
  Колеблюсь, где надо ставить галочку. Правильно ли я понимаю, что речь идет о том, что супруги вместе?
  (Я работала в Польше, муж в Украине. Есть ребенок до 18 лет.)
  Спасибо!

  Алёна
  Алёна
  Відповідь для  Светлана
  7 місяців назад

  Нет не нужно

  Владимир
  Владимир
  Відповідь для  Светлана
  7 місяців назад

  Ничего не ставьте

  Артур
  Артур
  7 місяців назад

  Чи можна подати піт повторно якщо першого разу допустив помилки ???

  Мирон
  Мирон
  7 місяців назад

  Доброго дня. Заповнюючи ПІТ 37 за 2020 рік, так як відправляються онлайн то мене не пропускає дальше програма а запиту дохід за 2019. А за 2019рік за мене заповнювали ПІТ 37 фірма. Її зараз немає де можна взяти інформацію про мої доходи за 2019 рік. Бо при заповненні ПІТзараз ставлю «0» всеодно непропускає.потребуется дохід за 2019

  Vitaly
  Vitaly
  7 місяців назад

  Доброго дня, подавав піт 37 через мобільний додаток, пше статус 200 , це означає шо відправив і треба чекати?

  Олександр
  Олександр
  7 місяців назад

  Піт 0
  Здраствуйте подавав піт 37 і 0 на початку березня прийшла мала сума без дитячих. Хто підкаже в тому році все добре прийшло однією сумою.

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  Прийшов 2 рази (суму розбили на частини) 2020 року

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Vitalik
  7 місяців назад

  А в який період прийшли?

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Vitalik
  7 місяців назад

  Просто вчора одна сума прийшла а іншу чекаємо

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  Все прийде … удачі

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Vitalik
  7 місяців назад

  дякую

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Vitalik
  7 місяців назад

  Між першою і другою сумою

  Inna
  Inna
  7 місяців назад

  Pit-37
  Привіт може хтось знає чи можна щоб повернення з Pit прийшов на карту моно банку. Якщо людина перебуває в Україні ..? Якщо не на карту моно банку то на яку. ??? заздалегідь дякую

  Микола
  Микола
  Відповідь для  Inna
  7 місяців назад

  у мене мій Роботодавець розмовляв по телефону з ними на цю тему, вони відповіли, що їм потрібен номер рахунку на Україні, який прив’язаний до банківської карти і тилу

  Мері
  Мері
  Відповідь для  Inna
  7 місяців назад

  На особисту карту будь-якого польського банку, зареєстровану на дану людину (карта чоловіка, дружини, знайомого, тата, мами і тд не підходять) або переклад на польську поштове відділення (забрати особисто)

  Suspected
  Suspected
  Відповідь для  Мері
  7 місяців назад

  Можна і на укр карти, при цьому вказати Свіфт дані

  Андрій
  Андрій
  7 місяців назад

  IFT-1R
  Отримав цей документ IFT-1R
  замість Піт-11, в Цій фірмі працював менше 181 дня, порадьте потрібно його розраховувати 2020 року ???? Дякую

  Ua
  Ua
  Відповідь для  Андрій
  7 місяців назад

  Що являють собою бланки IFT-1 і IFT-1R?
  Ці форми документації призначені для сплати квоти особами, які є податковими нерезидентами. Ці папери надає роботодавець в відділення державного органу, що займається урахуванням іноземців. Передача здійснюється онлайн або в паперовому еквіваленті безпосередньо в управління. Копію документа також видають колишньому співробітнику. У разі, коли роботодавець оформляє цю декларацію, то працівник не зобов’язаний подавати бланк формату 37 (про ЗП) в службу.

  Людмила
  Людмила
  Відповідь для  Ua
  7 місяців назад

  І доведеться в цьому випадку платити податок в Україні!?

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Людмила
  7 місяців назад

  А ось це питання на мільйон!

  Людмила
  Людмила
  Відповідь для  Сергій
  7 місяців назад

  І що це значить ??? Як розуміти Вашу відповідь ???

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Людмила
  7 місяців назад

  Це Крилатий вислів.

  Людмила
  Людмила
  Відповідь для  Сергій
  7 місяців назад

  Я зрозуміла, але сподівалася, що Ви знаєте відповідь на питання, а не набір «крилатих фраз»

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Людмила
  7 місяців назад

  На жаль не можу допомогти. Удачі вам.

  Олександр
  Олександр
  7 місяців назад

  ПІТ-37. Пільга на дитину.
  Всім привіт. Потрібна допомога. Є дитина 18 років яка вчиться у ВНЗ України. Можу включити її в ПІТ-37 для отримання пільги? Якщо так, то розраховувати пільгу на річну суму або ділити тільки на кількість місяців які працював?

  Ігор
  Ігор
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  Якщо ваша дитина. Песеля польського немає, то нічого вам ніхто не дасть

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Ігор
  7 місяців назад

  Дадуть, без песеля, перевірено особисто мною! Плюс багато співробітником вписували дітей, і у всіх все пройшло добре, і без надання ще яких-небудь документів!

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  В e-pity ставите галочку всі місяці, далі програма сама все розрахує.

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  Тобто я ставлю 12 місяців незалежно від наявності працював тільки 6?
  Я правильно зрозумів?

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Олександр
  7 місяців назад

  да

  Михайло
  Михайло
  7 місяців назад

  pit37

  Реально отримати повернення коштів за 2016,17,18 рр.?

  Галина
  Галина
  Відповідь для  Михайло
  7 місяців назад

  Так..сама не змогла,але допомогла людина,яка компетентна в тому..навіть за 2016 рік зробили нам

  Василь
  Василь
  Відповідь для  Галина
  7 місяців назад

  Дякую за відгук)

  Галина
  Галина
  Відповідь для  Василь
  7 місяців назад

  Нема за що дякувати.все зробили добросовісно без всяких пітів за попередній рік.тай радили тут,що не можливо вже за 2016 зробити..а ви зробили…тому -що є то і пишу.вдячна)))

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Василь
  7 місяців назад

  А якщо дають форму ift-1 за 2016 р.,a не піт-11 і кажуть,що не можуть зробити,то дурять?

  Василь
  Василь
  Відповідь для  Михайло
  7 місяців назад

  Ні. Якщо дають цю форму, то повернення податку на буде, оскільки ця форма означає, що ви повинні сплатити податки в Україні.

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Михайло
  7 місяців назад

  Реально

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Михайло
  7 місяців назад

  Так

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Vitalik
  7 місяців назад

  Я не питаю про декларацію піт-37,а про повернуті кошти.

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Михайло
  7 місяців назад

  А вам про що відповіли?

  Галина
  Галина
  Відповідь для  Михайло
  7 місяців назад

  Згідна з паном Сергієм))(

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Vitalik
  7 місяців назад

  Тобто ,реально можна отримати «зврот податку» навіть за 16 рік?Десь на ю тубі прочитав,що за 3 попередні роки і ця інфа з «ужонду».

  Mik
  Mik
  Відповідь для  Михайло
  7 місяців назад

  За 5 років

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Mik
  7 місяців назад

  ого

  Pavel
  Pavel
  8 місяців назад

  Pit 37
  Добрий день. При додаванні внеска потрібно вибрати пункт ким слажіваеться і ось питання) osoba samotnie wychowująca dzieci хто підходить під це? Наприклад, жінка розлучена живе і працює в Польщі а дочка її вчитися тут же (до 25років) ну і як би зрозуміло самостійно виховує її, цей варіант підходить або там якісь особливі умови?

  Вова
  Вова
  Відповідь для  Pavel
  8 місяців назад

  підходить

  Євген
  Євген
  8 місяців назад

  Піт11
  Добрий день, отримав Піт11 від роботодавця, коли почав перераховувати і створити піт37, вийшла одна помилка, потрібно вказати дохід за 2019 рік, залишити поле порожнім не можна. Я дохід не знаю який був в 2019 році, так як працював через іншу фірму, яка вже в 2020 році не працює на території Польщі, і зовсім.

  Як вирішити це питання?

  Самостійно підійти до податкової і подати роздруковану декларацію і сказати що я не знаю яка сума за 2019 рік? Нехай вони у себе в базі перевірять?

  Олег
  Олег
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  Я там вводив 0, так як не було даних так само як і у тебе. повернення отримав

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Олег
  8 місяців назад

  У мене не пропускає. Я теж 0 ввожу, і помилка виходить

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  пиши 0,0

  Олег
  Олег
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  Оновили напевно даний пункт в програмі …

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Олег
  8 місяців назад

  Швидше за все

  Наталя
  Наталя
  Відповідь для  Олег
  8 місяців назад

  Хто не працював в 2019 році, той може ставити 0, у мене так пройшло.

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Наталя
  8 місяців назад

  Я просто працював, тому і не виходить .. потрібно в Ужонд ітді

  Віталій
  Віталій
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  Євген, підкажіть будь ласка, а у Вас песель є? Просто у мене подібна ситуація, я вже другий рік намагаюся розрізнити піт за 2019 рік, але постійно видає помилку і просить подати дохід за 19 рік. Я куди і до кого тільки вже не звертався, але коли написав фірмі в Польщу, де я працював в 2019 році, то мені там сказали, що не маючи песель, з 2020 року програма не пропускає розрізнення пита. Може і у Вас в цьому проблема? Вихід робити песель і особисто йти в невже там робити (це мені так підказали з фірми)

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Віталій
  8 місяців назад

  Песеля нема.. тому напевно не виходить його зробити.

  Віталій
  Віталій
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  Так, саме тому і 000, як тобі пишуть не допоможуть. Мені вже чоловік 10 (фахівців) допомагало і в Україні і в Польщі. результату немає

  Наталя
  Наталя
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  Краще підійти в уженд, якщо за 19 рік був піт, він там теж є і на місці можна розрахувати піт 37 за 2020 рік.

  Rawij
  Rawij
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  у Мене така ж проблема що робити?

  Alina
  Alina
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  Якщо потрібно дізнатися дохід за 2019 рік напишіть заяву в податкову wniosek o wydanie kopii zeznania podatkowego за 2019. Протягом 7 днів можна отримати на руки копію.

  Або створити профіль zaufany тоді не потрібно писати заяву, а просто зареєструватися. Це можливо тільки з песелем.

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Alina
  8 місяців назад

  Писати на електронну пошту?

  Alina
  Alina
  Відповідь для  Євген
  8 місяців назад

  Ні, ця заява де потрібна ваша особиста підпис.
  На сайті уженда скарбового є розділ pliki там можна знайти бланк, або просто в інтернеті.
  Заповнити подати особисто або відправити листом через пошту.

  Робіть песель без нього багато додаткової мороки (

  Rawij
  Rawij
  Відповідь для  Alina
  8 місяців назад

  У мене є песель що потрібно зробити щоб дізнатися дохід
  Напишіть ще раз по порядку ласка

  Alina
  Alina
  Відповідь для  Rawij
  8 місяців назад

  Якщо у вас є песель, просто створіть через банкінг profil zaufany на сайті twoje e-pity.

  gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany

  На сайт twoje e-pity вже буде готова декларація за 2020 рік. Вам всього лише потрібно буде натиснути кнопку вислати.
  Там так само можна буде переглянути в історії вже вислані декларації раніше.

  Rawij
  Rawij
  Відповідь для  Alina
  8 місяців назад

  Як створити profil zaufany я хотів зайти через банк міленіум сказали вибачте у вас немає profil zaufany

  Alina
  Alina
  Відповідь для  Rawij
  8 місяців назад

  Я вам скинула сайт з інструкцією. У телефоні можна перекласти українською. Профіль створюється через банк. Заходьте в інтернет банкінг. Скинула вам інструкцію ваш банк

  bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/millenet-dla-klientow-indywidualnych-biznes / profil-zaufany

  Коли підключіть через банк профіль зможете зайти на сторінку.

  Диана
  Диана
  8 місяців назад

  Піт-11
  Доброго дня
  Скажіть,будь ласка,чи можу я розлічити піт-11 за 2020 без сумми доходу за 2019.
  Втратила папери

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Диана
  8 місяців назад

  Спробуйте поставити 0,0 в програмі e-pity

  Rawij
  Rawij
  Відповідь для  Sergey
  8 місяців назад

  Це не працює вже так, оновили додаток

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Rawij
  8 місяців назад

  Зрозумів, я ще так робив

  Віталій
  Віталій
  Відповідь для  Диана
  8 місяців назад

  Ні, не зможете. Вас, не пропустити програма

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Диана
  8 місяців назад

  Ви можете розрахувати вручну а при відправці в Е-піти поставити 0 за 2019 Мені сьогодні так дало зробити.

  Тарас
  Тарас
  8 місяців назад

  Всім привіт. Чи можна оформити повернення коштів з pit-11, якщо рахунок польський закритий? Чи отримував хтось на український рахунок? Якщо так, то яким чином та через який банк? Дякую за відповідь!

  Роман
  Роман
  8 місяців назад

  Піт 11 від агентства вже не працює …
  Хочу розлічіти свої піти. Два роки тому працював у фірмі, якій вже не існує. Контакти не відповідають. Чи можу я якось дістати ті піти 11. У ужонд або якось ще. .

  Alina
  Alina
  Відповідь для  Роман
  8 місяців назад

  Так потрібно звернутися до уженду скарбового, пояснити ситуацію, швидше за все напишете заяву про złożyć wniosek o wydanie kopii zeznania podatkowego. На основі копії розрахуєте Піт 37 і все.

  Роман
  Роман
  Відповідь для  Alina
  8 місяців назад

  Дякую! Це і буде мій наступний крок.

  Володимир
  Володимир
  8 місяців назад

  Піт 11
  Чи можна отримати піт на українську карту? Хто так робив? Чи це можливо?

  ivan
  ivan
  Відповідь для  Володимир
  8 місяців назад

  На карту до якої банк надасть swift код. Як правило валютні карти

  Василь Lonely_wolf
  Василь Lonely_wolf
  Відповідь для  Володимир
  8 місяців назад

  Можливо на українському валютну карту.