ПМЖ в Польщі / Праця / Заповнення PIT-37, 11 і розрахунок прибуткового податку
Заповнення PIT-37, 11 і розрахунок прибуткового податку

Заповнення PIT-37 і розрахунок прибуткового податку іноземним працівником у Польщі

Заповнення PIT-37, 11 — Європейське законодавство досить жорстке щодо сплати податків. Всі працюючі особи щорічно здають декларації про свої доходи, в тому числі це стосується іноземців. Подаючи декларацію, іноземець може розраховувати на повернення прибуткового податку, який він сплатив раніше.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Поняття про PIT
Що представляють собою ПІТ-11 і ПІТ-37?
Розмір податку, що сплачується з зарплати
Хто звільняється від заповнення PIT-37?
Як заповнити PIT-37?
Етап 1. Розрахунок PIT-37.
Етап 2. Вибір заповнення
Етап 3. Внесення особистої інформації
Етап 4. Податкові надходження
Етап 5. Ваші пільги
Пільги на неповнолітніх дітей
Етап 6. Благодійні внески
Етап 7. Завершальний етап
Безпосередня подача декларації
Подача загального PIT для сім’ї
Що буде, якщо не подавати податкову декларацію або порушити терміни подачі?
Підсумки

Не можна сказати, що податкове законодавство Польщі незмінне протягом багатьох років. Навпаки, воно постійно змінюється, процедури автоматизуються. Тому, в даній статті ми розглянемо загальні поняття, відносно конкретних випадків, потрібно буде уточнювати по ходу справи.

Поняття про PIT

Поняття про PIT

З початку 2019 року у працівників зникла необхідність в обов’язковому порядку подавати PIT-37 в органи податкової служби. Тепер цей документ формується системою автоматично, відповідно інформації про працівника. Але бувають випадки, коли підтягуються не всі дані, і тоді потрібно внести корективи в документ. Особливо це важливо, коли інформація стосується пільг або соціальних виплат. Переглянути та відкоригувати інформацію ви можете у Twój e-PIT.

Грубо кажучи, PIT – це цілий перелік документів, що стосується оподаткування в Польщі. Щоб градація була більш точною, до букв PIT ще додають цифри. Наприклад, PIT-37 або PIT-11.

Різновиди PIT залежать від оподаткування в кожному конкретному випадку. Відмінності можуть стосуватися, якщо платник податків юридична особа чи фізична. А також і велика кількість інших нюансів. Щоб не заплутатися, у термінах ми розглянемо приклад працівника-іноземця, який працював в Польщі в 2017-му році, а декларацію подав у 2018-му році. Тому, йому необхідно заповнити PIT-11 і PIT-37. Сам зовнішній вигляд бланка постійно змінюється, але подивитися актуальний варіант завжди можна сайт.

Що представляють собою ПІТ-11 і ПІТ-37?

По суті, це два схожих документа, які відображають доходи працівника за попередній рік. Але є і певна різниця.

PIT-11 подається наймачем до органів податкової служби за свого працівника. В них він може відображати авансові податкові відрахування, і не показувати реально зароблені доходи. Документ подається до початку березня наступного року. Якщо працівник був залучений на кілька робіт, кожний наймач зобов’язаний подати за нього ПІТ-11.

PIT-37 – це документ, який подається безпосередньо працівником щодо своїх реальних доходів і податкових внесків. Саме на підставі поданого PIT-37 і повертається прибутковий податок. А також прописуються всі платежі, що надають пільги.

Розмір податку, що сплачується з зарплати

У Польщі існує поняття податкового порогу. Тобто це сума доходів, що впливає на розмір податку:

 • У разі, якщо загальний дохід за рік не перевищує 85 528 злотих, то податок для фізосіб становить 18% мінус 556 PLN.
 • Якщо дохід буде вище встановленої суми, то встановлюється фіксований платіж 14 839 PLN і 32% податку буде стягуватися за суму, що перевищує 85 528 злотих.


Сума в 85 528 PLN не постійна, в наступному податковому році вона може бути змінена в будь-яку сторону.

Хто звільняється від заповнення PIT-37?


У цій статті ми говоримо виключно про легальне працевлаштування іноземців у Польщі. Якщо працівник відпрацював менше, ніж 183 дні у році, то йому не потрібно подавати PIT-37. Замість цього роботодавець подає форму IFT-1/IFT-1R. Один примірник наймач відправляє в органи фіскальної служби, копію направляє працівнику поштою. Ніякі інші документи працівником до податкової служби не подаються.

Як заповнити PIT-37?

Документ подається працівником до кінця квітня наступного за звітним року. Є два варіанти заповнення:

 • Завантажуєте бланк і вручну його заповнюєте. Пізніше відправляєте лист поштою. Цей варіант підходить тим, хто займається цим вже не перший раз, знає всі тонкощі розрахунків і впевнений у своїх силах. Пам’ятайте, що подання неправдивої інформації, навіть випадково, вважається в Польщі злочином. Тому, не ризикуйте.
 • Другий варіант – це заповнення форми онлайн безпосередньо в спеціалізованій програмі. Ми рекомендуємо вибирати цей крок і використовувати ресурс E-pity.pl.


Отже, далі ми розглянемо заповнення PIT-37 у програмі сайту E-pity.pl.

Етап 1. Розрахунок PIT-37.


Заходимо на сайт E-pity.pl. Щоб почати заповнення онлайн, у вікні вибираємо рядок «uruchom PITy online teraz». У спливаючому вікні, натисніть «галочку», щоб прийняти умови угоди.

Етап 2. Вибір заповнення

Клікаємо на режим «Kreator PIT», він перший у списку, і переходимо далі.

Вибір заповнення

У новому вікні ви побачите два списки.

Щодо списку «Спосіб оподаткування» вибираєте «Індивідуальний», так як у нашому випадку ми розглядаємо подачу PIT фізособою іноземцем за себе особисто.

Підпункт «Мета подачі» є два варіанти. Якщо декларація подається вперше, необхідно вибрати перший пункт «zlozenie zeznania». Якщо ви подаєте коригування до вже наявної декларації, необхідно вибрати другий пункт «korekta». У нашому випадку ми клікаємо по першому пункту.

Внесення особистої інформації

Етап 3. Внесення особистої інформації


Необхідно взяти PIT-11, який був поданий наймачем, та перенести всю інформацію звідти в розділ «Особисті дані». Інформація в двох документах повинна бути ідентична.

Етап 4. Податкові надходження

Це один з найбільш важливих розділів, тому заповнювати його потрібно дуже уважно. Для початку вибираємо, на підставі чого заповнюється PIT-37. В нашому випадку на підставі PIT-11. Вибираємо PIT-11 і натискаємо «Далі».

Податкові надходження

У нових віконцях будуть графи, суми, які потрібно переносити з PIT-11. На момент заповнення вона вже повинна бути у вас. Робіть це обережно, щоб не помилитися.

Зверніть увагу, що якщо ви працювали на підставі умова злецения або умова про дзело, поставте галочку «nic nie zostalo zaznaczone».

Якщо ви працювали з умова про праце, заповнюйте відповідно до розділу D PIT-11.

Етап 5. Ваші пільги

Якщо вам пільги не передбачені, пропустіть цю сторінку.

Етап 5. Ваші пільги

Але є працівники, яким пільги покладені і завдяки їм податкові відрахування в результаті стануть менше. Хто може розраховувати на податкові пільги?

 1. Активні донори. Якщо ви є донором крові, обов’язково уточніть про це при поданні декларації. Ви можете отримати непогані пільги.
 2. Пожертви для костелів. В залежності від суми пожертвувань і розмірами наданої іншої допомоги на потреби костелу, вам можуть надати податкові пільги. Розмір розраховується індивідуально.
 3. Інтернет. Якщо ви більше, ніж два роки поспіль користуєтеся Інтернетом, вам покладені пільги.
 4. Допомоги з реабілітації для оплати ліків та іншої медичної реабілітації як платника податку, так і осіб, яких він утримує
 5. Пільга за допомогу у працевлаштуванні. Особи, які наймають інших, в тому числі по догляду вдома, також мають податкові відрахування.
 6. Перший будинок. Переваги для будівництва першого житлового будинку в Республіці Польща. Існує можливість перерахунку податку на використані будівельні матеріали.
 7. Іноземний дохід. Відноситься до осіб, що проживають у Польщі, є її громадянами, які отримали дохід за кордоном. Це компенсація податків, які сплачуються в країні доходів.


Щоб розраховувати на будь-яку з пільг, необхідно надати підставу її отримання в документальному вигляді. Будь-яка інформація повинна підкріплюватися документом.

Пільги на неповнолітніх дітей

Якщо в сім’ї є неповнолітні діти, яким ще не виповнилося 25 років, але вони вчаться у вузі і перебувають на утриманні батьків, також належить пільга. Ще однією умовою є мінімальний дохід сім’ї. Якщо сім’я неповна, і є лише один з батьків, його сумарний дохід за рік має бути не більше PLN 56 тисяч. Якщо сім’я повна, то дохід обох батьків не повинен бути вище PLN 112 тисяч в рік.

Пільги на неповнолітніх дітей

Отже, якщо доходи невисокі і є малолітні діти, сміливо вносите цю інформацію у форму і отримаєте належні вам пільги.

Етап 6. Благодійні внески


Цей розділ не відноситься до пільг, вам просто буде запропоновано внести суму на благодійність. Вона не велика, всього 1% від суми ваших податків. Але ви вправі самі вирішувати, погоджуватися або відмовитися. Якщо ви не хочете віддавати свій 1%, просто натисніть кнопку «Далі» і переходите до наступного вікна.

Етап 7. Завершальний етап

Якщо ви впевнені, що все заповнено вірно, необхідно зберегти документ в форматі pdf і роздрукувати, натиснувши на «Wydrukuj». Все, документ сформовано і можна займатися подальшими заходами, а саме подачею ПІТ-37 в органи податкової служби.

Етап 7. Завершальний етап

Безпосередня подача декларації

Як тільки документ сформовано, його необхідно подати в Urzad Skarbowy. Для цього є два варіанти:

 1. Віднести документ особисто. Для цього необхідно роздрукувати форму в 2-х примірниках і віднести в податкове управління. Якщо ви заповнювали на сайті, який рекомендували ми, то адреса буде міститися на бланку. Після прийому документів фахівцем, на вашому екземплярі поставлять відповідну відмітку і повернуть вам. Це і буде підтвердженням подачі декларації. Зберігайте свій примірник не менше 5 років.
 2. Відправка по Інтернету. Якщо ви не хочете йти в уженд, можна надіслати декларацію через базу. Але існують обмеження для цього способу, так як програма вимагає інформацію про податки, нарахованих за попередній рік. Якщо ви подаєте декларацію вперше, програма вас не пропустить без цих відомостей. Хоча, в деяких Воєводствах досить проставити значення «0» і програма пустить вас далі. В кінці відзначте пункт «Chce wyslac e-Deklaracje» і вона піде у відповідний уженд скарбовый.


Як тільки документ буде відправлено, вам прийде лист-підтвердження на вказаний вами е-мейл. Роздрукуйте подану декларацію і також зберігайте не менше 5 років.

Подача загального PIT для сім’ї

Існує можливість подачі PIT-37 загального на сім’ю. Найчастіше це робить працюче подружжя або батько-одинак з дитиною. Щоб подати загальну декларацію, поставте позначку у графі «wspolnie z malzonkiem», тобто «разом з чоловіком»

Подача загального PIT для сім'ї

Форма заповнюється на чоловіка чи дружину, а інформація про дружину вноситься в декларацію як допоміжна. Далі всі доходи підсумовуються, діляться навпіл і на них нараховуються податки. Для чого це робити? Практика спільної подачі декларації вигідна в тому випадку, якщо один з подружжя заробляє суму, яка перевищує мінімальний поріг і на нього може бути нараховано підвищений податок. При цьому другий з подружжя має маленьку зарплату. У підсумку, при такому підході середня зарплата не буде перевищувати встановлених меж.

Які умови повинні бути дотримані, щоб була можливість подачі спільної PIT-37:

 1. Подружжя мають перебувати у зареєстрованому шлюбі як мінімум весь звітний податковий рік;
 2. Повинні мати спільну власність, нерухомість;
 3. Інші умови, які можуть бути надані воєводством.

Що буде, якщо не подавати податкову декларацію або порушити терміни подачі?

Подача податкової декларації – дуже важливий момент, за яким суворо стежать. За порушення загрожують неприємні наслідки, суворість яких буде впливати термін, на який сталася затримка, і як це стало відомо.

 • Якщо ви особисто зізналися у скоєному – вас чекає штраф, який визначається в залежності від суми податків;
 • Запізнилися на кілька днів – кілька сотень злотих;
 • Якщо ви вирішили приховати і порушення було визначено органами податкової служби, буде проведено розслідування з передачею справи в суд. За підсумком за таке порушення може загрожувати великий штраф, депортація або реальне ув’язнення. Якщо ви вже попалися, намагайтеся не чинити опір доказами. Краще йдіть на співпрацю, добровільно заплатіть всі штрафи і можливе покарання буде не таким серйозним.

Підсумки

Незнання закону не звільняє вас від відповідальності. Тому, вирушаючи на роботу в іноземну державу, будьте уважні щодо дотримання їх законів. Проконсультуйтеся зі знаючими людьми, бажано з юристами. І не порушуйте закони країни, якщо не хочете власноруч ускладнити собі життя.

З цією статтею також цікавляться:

Особливості працевлаштування в Польщі для власників Карти полякаЯк отримати карту Поляка без польських коренівЩо потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців
Особливості працевлаштування в Польщі для власників Карти полякаЯк отримати карту Поляка без польських коренівЩо потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців

Заповнення PIT-37 — якщо залишилися питання-пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Робота в Польщі на автозаводах

Робота в Польщі на автозаводі

5 / 5 ( 10 голосов ) Робота в Польщі на автозаводі Робота в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
200 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Ян
Ян
2 днів назад

Народ, допоможіть розібратися. Відпрацював за безвізу, мені менше 26. Тепер:
1) де взяти цей піт? Роботодавець повинен скинути?
2) мені повернуть якісь гроші, якщо мені менше 26?
3) з якого числа можна подавати піт?
4) я можу це зробити з України? В e-pity? Де там номер конт вказувати …
Перше питання найважливіший … Тому що я взагалі не розумію де його брати.

Гена
Гена
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Якщо отримаєте форму ift-1, тоді не подають декларацію в Польщі. Якщо отримаєте піт-11 тоді можете розрахувати.
Роботодавець повинен видати вам піт до лютого. Розрахунок податку в березні відбувається.
Все заповнити можна онлайн, якщо є песель.

Ян
Ян
Відповідь для  Гена
2 днів назад

А може бути таке що після подачі живильного в податкову, я ще й повинен залишуся?

Гена
Гена
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Перерахунок податку в кінці року це як би перевірка сходилися ваші «Залічка з зарплати» з тим податком, Який ви повинні заплатить.
На практиці українці Які працюють менше року отримують повернення податку.

Ян
Ян
Відповідь для  Гена
2 днів назад

Близько 1000, може трохи більше я віддав за час безвіза … Не зажадають ще?)

Гена
Гена
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Я не знаю) я не бухгалтер)
Але якщо ваші доходи НЕ перевищують якусь н-ну суму, то все повинно бути ок. У будь-якому випадку якщо плануєте повернутися в Польщу і отримаєте зараз піт-11 раджу вам розрахувати податок)

Ян
Ян
Відповідь для  Гена
2 днів назад

Це точно не менше 180 днів?

Гена
Гена
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Навряд-чи, дівчинка працювала по без віз, 3 місяці і продавалася на піти і отримала більше, ніж коли відпрацювала пів року.

Оля
Оля
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Я працювала 2 місяці візі і отримала кошти, тому, це неправда про 180 днів)

Ян
Ян
Відповідь для  Оля
2 днів назад

Зрозумів. Я так розумію піт 11 мені роботодавець дасть? А як його в піт 37 превратить?

Юля
Юля
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Pit можна Отримати, Звернувшись у фірму, в якій пропрацювала або в Уженд Скарбового, до якого ставитися Вашу адресу, за якою Ви проживаєте в даний момент.Также через Уженд можна Отримати піти, де Ви працювали раніше … Основна умова, це наявність в вас peselia . Якщо його у Вас є, повинен бути хоча Nik.

Дана
Дана
Відповідь для  Ян
2 днів назад

За 3 місяці Отримати можна … Я отримала не дуже давно … Навіть за попередні 5 років, це можливо.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Розмір виплати буде залежати від розміру відрахувань податків, які робив ваш роботодавець. Наявність вписаних дітей при розрізнення Піта 11 теж збільшує цю суму.

Марк
Марк
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Молодь до 26 років піти їм НЕ оплачують.

Зина
Зина
Відповідь для  Ян
2 днів назад

За програмою електронної pity, то я теж була закачала її, і вважала за нею …. і все виходило, тільки чомусь не відправлялося до того ужонду скарбового, тому потребувало вказати суму, яку я отримала в 2018 році після того PIT-37 …… а я не знала цієї цифри і тому звернулася до іншої особи, щоб і мені це все зробила ,,, то на картку прийшла саме та сума, яку я сама собі була вирахувала ,,, і програма нескладна).

Леша
Леша
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Взагалі піт повинен отримувати кожна людина який Який працює легально. І перераховувати податки. Не завжди буде повернення може бути в нуль. Може бути до латки.

Валя
Валя
Відповідь для  Леша
2 днів назад

Ну бачите, можливо залежить від фірми і ужонду, тому кажу ж, що у нас, то люди отримали, по Безвізові, там вийшло по 200-240 злотих, але це за 1,5-2 місяці), я особисто отримала за 2 місяці , але по візі 380 злотих (працювала на акорд).

Борис
Борис
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Мені по безвізу не заплатили, лише хто працював за візою і розумне в праце.

Оля
Оля
Відповідь для  Борис
2 днів назад

Я вам скажу, що багато чого залежить і від фірми, я працювала 5 місяців в одній фірмі, то мені видали IFT-1R … ..

Маша
Маша
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Наскільки мені відомо, бюрю, яке є на фірмі саме може піт відправити в той ужонд Скарбового .. у нас одні люди через них робили, то гроші приходили на фірму, і без проблем їх забирали ,,, хтось носив той PIT особисто в ужонд Скарбового, там їм по цьому PIT 11 розраховують PIT 37 (по ньому і надходять кошти), там залишали дані свого банківського рахунку, де їм переводили ці гроші ………. мені вважала взагалі не з фірми одна жінка, яка колись працювала в ужонді Скарбового, то

Стася
Стася
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Ви уважно читайте питання про безвізові.

Ян
Ян
Відповідь для  Стася
2 днів назад

Я прочитав, і зі мною працювали люди з Безвізові, офіційно 1,5-2 місяці, яким повертали кошти.

Стася
Стася
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Для отримання запрошення піт потрібно пропрацювати не менше 180 днів у році.

Ян
Ян
Відповідь для  Стася
2 днів назад

Тобто за безвіз мені грошики не повернути?

Стася
Стася
Відповідь для  Ян
2 днів назад

Не зовсім так. Я в 2019 році за піврічний візі відпрацювала 4 місяці, інші 2 місяці вже в 2020. Pit 11 отримала, Pit 37 відправила, повернення податків отримала.

Тимур
Тимур
2 днів назад

Вітання. Питання по податках.
Якщо я заїду в 2021-му році, в січні, вперше в Польщу, то коли мені потрібно буде подавати податкові декларації PIT?
Я маю на увазі, що мені потрібно буде подавати податкові декларації за 2021 рік у цьому ж році (2021) або вже у 2022 році?

Стас
Стас
Відповідь для  Тимур
2 днів назад

Mudblood в попередній темі Ви написали перелік документів ,які подавали на другу карту побиту включно з пітом ,а тут питаєте про це ,я Вас не розумію. 

Тимур
Тимур
Відповідь для  Стас
2 днів назад

Це не моя відповідь,я просто скопіював йй.

Стас
Стас
Відповідь для  Тимур
2 днів назад

Дякую,тепер зрозумів.

Тимур
Тимур
Відповідь для  Стас
2 днів назад

Буває, вам теж дякую за роз’яснення про PIT.

Таня
Таня
Відповідь для  Тимур
2 днів назад

Я маю на увазі PIT 11 і PIT 37. Так розумію, що саме ці потрібно подавати тим кому до 26 років.

Юра
Юра
Відповідь для  Таня
2 днів назад

Це потрібно подавати всім, не важливо скільки років. На початку 2022 року до квітня треба подати і де то влітку тобі повернуть гроші за 2021.

Таня
Таня
Відповідь для  Юра
2 днів назад

Спасибі. Так подавати потрібно тільки PIT 11 і PIT 37? Або щось ще?

Юра
Юра
Відповідь для  Таня
2 днів назад

PIT 37 — це як би так сказати декларація, яку генерує (вотето загнув) прога по Ваших даних з PIT 11. Тому Ви подаєте тільки PIT 11.

Ян
Ян
Відповідь для  Таня
2 днів назад

Наскільки я знаю і розумію. Ви у свого роботодавця просите піт 11, з цим піт 11 йдете в контору яка вважає ці піти, вони у вас забирають цей піт 11 і видають вам піт 37, і вже з цим піт 37 ви йдете в національний банк і там біля кас стоять такі коробки, кидаєте цей піт 37 в коробку і чекаєте поки вам нарахують вашу грошики))

Denis
Denis
3 днів назад

Pit-11

Привіт, підкажіть будь ласка, так вийшло що мені ще рік тому віддали Pit-11 за 18 і 19р, але я поїхав в Україну і тільки зараз повернувся, хотілося б дізнатися, у цього документа є термін? І чи можна звернутися в ужонд Скарбового в іншому воєвудстві?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Denis
3 днів назад

До 3 років

Володимир
Володимир
Відповідь для  Denis
3 днів назад

Так можете, терміну придатності немає, коли подадуть в ужонд Скарбового свій Рахунок вам повернуть гроші за минулі роки.

Mykola
Mykola
Відповідь для  Denis
3 днів назад

Мені чомусь не повертають?

Роман
Роман
Відповідь для  Denis
3 днів назад

Додаток E-pity скачай, всі дані з PITa туди внеси і чекай на карту бабки. Якщо є діти, ще й на дітей нараховувати 1100 злотих за PIT-0

Sergey
Sergey
Відповідь для  Роман
3 днів назад

Потрібен NIP & Pesel?

Роман
Роман
Відповідь для  Sergey
3 днів назад

Pesel

Sergey
Sergey
Відповідь для  Роман
3 днів назад

Того року хлопці з NIP отримали гроші

Вадим
Вадим
10 днів назад

Ріт11.Ріт37

Вчасно не розрахував піт 11. Зараз подаю на карту побиту і мені потрібен Піт37. Може хто був в подібній ситуації і може підказати. Наперед дякую за допомогу

Vika
Vika
Відповідь для  Вадим
10 днів назад

Можу допомогти з розлічаніем за минулий або 2018 р, якщо є песель

Вадим
Вадим
Відповідь для  Vika
10 днів назад

НІП тільки. Мені цікаво коли розрахував то потрібно його куди нести. типу друку якісь або щось на зразок цього?

Vika
Vika
Відповідь для  Вадим
10 днів назад

Потрібно нести в Urząd skarbowy, або відправити listem poleconym z podtwerdzeniem odbioru

Вадим
Вадим
Відповідь для  Vika
10 днів назад

Уточню. розрахувати піт і віднести в ужонд Скарбового?!

Наталя
Наталя
Відповідь для  Вадим
10 днів назад

А навіщо для карти піт 37. У мене при подачі на карту вимагала довідку про незалеганію податкові, при цьому я теж НЕ розлічала піти за минулий рік. Довідку в уженде Скарбового отримала без проблем.

Вадим
Вадим
Відповідь для  Наталя
10 днів назад

Так я теж її отримав. Сказали що повинен донести піт37

Ганна
Ганна
Відповідь для  Вадим
10 днів назад

Напишіть, будь ласка, як отримували цю довідку?

Вадим
Вадим
Відповідь для  Ганна
10 днів назад

Пішов в ужонд Скарбового. дали заповнити бланк. проплатити 20с чимось злотих. квитанцію і бланк віддав назад і через сім робочих днів забрав

Наталя
Наталя
Відповідь для  Ганна
10 днів назад

Ідеш в уженд Скарбового, кажеш, що треба довідку в незалеганіи податку, дають заповнити бланк і в касу заплатить близько 20 злотих., Через тиждень з паспортом можна забрати.

Юлия
Юлия
30 днів назад

Підкажіть, на якому сайті заповнити форму про повернення коштів по Pit, де потрібно вказати номер картки?

Вася
Вася
Відповідь для  Юлия
30 днів назад

e-Deklaracje

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Вася
30 днів назад

e-pity пропишіть в гугл

Олег
Олег
1 місяць назад

Допомагаємо повернути податок ПІТ!
Всім хто офіційно працює в Польщі!
✅ ➖ Відправляю ваш піт самостійно до ужонду(Вам не прийдеться робити додаткові дії)
✅ ➖ Врахую ваші видатки на інтернет(це збільшить суму повернення)
✅ ➖ Врахую вашу пільгу до (1112зл)з титулу виховання дітей (до 18 років/ та дітей до 25року життя, що навчаються)
✅ ➖ Ви отримаєте гроші до (1112зл)за дітей, що знаходяться в Україні,навіть якщо вони ніколи не були в Польщі.
✅ ➖ Враховую пільгу, для одиноких батьків з дітьми(значно збільшує суму повернення)
✅ ➖ Розраховую складні сімейні піти(важливо зробити це правильно)
✅ ➖ Роблю коректування вже висланих пітів(додавання важливої інформації)
Наприклад: Я працював в 2015 в 2017 … 18 ..19..,не вписав дітей, вже нічого не можна зробити!??
Можна зробити коректу за останні 5 років, вписати пільгу на дітей і отримати повернення в поточному році!
✅ ➖ Є можливість розрахування ваших не розрахованих пітів за попередні роки, з можливістю отримання повернення за них.
✅ ➖ Приймаю оплату після виконаної роботи/ЖОДНИХ ПЕРЕДОПЛАТ!

Працюємо в режимі коректи!

👍 Повернути податок можна тільки на польську карту!??
Це не вірно. Є можливість повернути податок на валютну карту Вашої країни при подачі номера рахунку в формі IBAN.+ swift ПриватБанк Монобанк Кредобанк…

👇 Став лайк + та пиши в особисті повідомлення або

📠 Залиш заявку і отримуй на картку повернення коштів з податку.

Олег
Олег
1 місяць назад

Повернення податку з 2015 по 2019 включно пишіть!!!

Саша
Саша
1 місяць назад

Хто не розрахував піт 11 або повернення не прийшло пишіть — можу допомогти повернуть податкі за 2017-19 роки (на руках обов’язково мають бути піт 11 та песель).

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

А чому песель? А якщо немає песеля а є тільки нип то що не повернуть? 🤔 😁

Олег
Олег
Відповідь для  Ruslan
1 місяць назад

Повернуть

Олег
Олег
Відповідь для  Ruslan
1 місяць назад

Повернуть песель або ніп потрібний!

Олег
Олег
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

З 2015 по 2020 рік не вмієш,не знаєш,не берись. Бо після таких грамотєїв потім,потрібно все виправляти.

Рома
Рома
1 місяць назад

Привіт. Дам два питання: перше стосуєттся піту 11. Ось маю на руках (діли в агенції в якій роблю) піт 11 в пеперовому вигляді. Ось що дальше з ними робити, нести в ужонд скарбови вроді, і далі що???
І друге це скільки можна отримати на руки з тих пітів податків, наприклад якщо за пів року (6 місяців), при мінімальній зарплаті 2000 зл.?

Гена
Гена
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Я не знаток канешно цієї теми, але може тут собі шось знайдете.

Анна
Анна
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

А так з цікавості ,яка у Вас умова,що вже піт дали?Дякую

Лена
Лена
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Я заходжу на сайт e-pity, там собі заповнюєте нову декларацію і дивитеся що у вас виходить, Головне там не натиснути в кінці «відправити», а так собі дивіться і вписуте що хочете. Зрозумілий інтерфейс, все зроблено дуже просто. Тільки мову варто би знати)

Оля
Оля
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Найкраще подавати онлайн.

Рома
Рома
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

То як?

Оля
Оля
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

є спеціальні оналйн сервіси, найпопулярніший в принципі e-Deklaracje, туди подаєте заповнену декларацію, зразок як заповняти і користуватись сервісом можна знайти в неті.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

На ютубі вбийте в пошук як розрахувати e-pity, сам так робив все вийшло і повернення коштів прийшов на банківську карту. Але там немає определеной суми. Все залежить від того як ваша фірма платила податки. Дружині за півроку прийшло 500 zlt.

Рома
Рома
Відповідь для  Дмитро
1 місяць назад

Дякую.

Николай
Николай
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Можна розрахувати і подати в он-лайн режимі, повернення буде швидше.
Повернення кожному різний.

Олег
Олег
1 місяць назад

PIT 11
Добридень!

Підкажіть будь ласка:

PIT 11 приходить в кінці лютого за минулий відпрацьовані ч, до якого часу його можна переробити в PIT 37 щоб зробити повернення податків?

Наприклад в 2021 році я можу повернути податки за 2020 рік. А за 2019 рік зможу чи ні?

Всім хто підкаже — Велике спасибі!

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

До кінця квітня

Олег
Олег
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Ок — Спасибі — за 2019 вийде повернути в 2021?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

За 2019 немає в в 2021 тільки за 2020

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Якщо ти чогось не знав і не розрізняв піт то можна написати про це заяву і тоді не буде штрафу

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

Розкажіть будь ласка докладніше: тому що я працюю через агентство вони є моїм працедавцем і в кінці лютого надсилають мені PIT, що якщо я його НЕ розрахували то буде штраф?

Наскільки я чув це якщо сам на пряму працюєш, то повинен сам все робити — або не так?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Я вчасно не розрізнив Піт-37 і писав заяву що не знав про це нічого і ніякого штрафу не платив

слава
слава
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Якщо не помиляюся, то якщо працював НЕ повний рік, то як правило тобі мають повернути частину податку. Якщо пропрацював весь рік, то там або 0, або ти повинен.

Саша
Саша
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Якщо ще не розрахував піт 11 по 2019 — пиши допоможу розрахувати @@@

Олег
Олег
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Як? — Буду щиро вдячний!

Саша
Саша
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Пиши на вайбер якщо цікаво

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

До квітня місяця в 20 числах закінчувався термін, якщо нічого не змінилося

Ольга
Ольга
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Тільки за попередній рік … тобто подаєте на початку 21 за 20

Олег
Олег
Відповідь для  Ольга
1 місяць назад

Дякую

Олег
Олег
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Подам за 19 вже!!! Кошти отримаєш за пару днів! вайбер

Олег
Олег
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

За 2019 можна виправити вже,та отримати повернення за пару днів вайбер

Олег
Олег
1 місяць назад

Якщо не розрізнив PIT 11 — штраф треба платити?
Якщо працюю через агентство, а не на пряму вони Надаються в податкові органи РП всю інформацію — вірно?

Інформація про те якщо не розрізнив PIT — буде штраф — вірна чи ні?

Дякую всім за відповідь!

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Бажано, на майбутнє, щоб був ПІТ37. У мене один раз було так, що я відрізнявся не по кінця квітня, а через півтора року. Не було штрафів. Інша справа, якщо агентство не платить податки. Ось тоді Вам можуть впаяти НЕ штраф, а сплату податку плюс штраф. Це буде близько 4 тисяч …. Але на скільки мені відомо — Ви самі повинні відрізнятися. Агентство Повинні Вам НАДАТИ ПІТ 11.

Олег
Олег
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

ОК дякую за інформацію!

Олег
Олег
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

Але повернення податків за 2019 Вже не світить — вірно?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Спробуй написати заяву як я, що ти не знала що крайній термін був в квітні я свій Піт 37 розрізняв восени і 600 злотих отримав навесні

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

Ага — Зрозумів — це я зараз веду мову по PIT 11 Який за 2019 рік — прийшов мені на пошту в лютому 2020 року — тобто якщо я зараз його розрізняти — я навесні 2021 — отримаю повернення податків за 2019 рік — вірно?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Ви навіть можете в 2021 році подати на розрізнення піти 11 по 2019 і 2020 рік. Не буде проблем.

Олег
Олег
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

Велике Вам людське спасибі — за вичерпну відповідь) !!!

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Немає за що)

Олег
Олег
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

Богдан! Підкажіть мені будь ласка: якщо я через агентство зробив себе карту побути — можу я змінити роботодавця (агентство)

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Можете сміливо міняти роботу.
Карта — це як би два види на зезволення. Перше — це дозволу перебуває в РП, а друге — це працювати (в більшості випадків у даного роботодавця) в РП.
При зміні роботодавця — Вам потрібно і карту як би міняти. Тобто внесковаться заново. І стару карту як би Повинні анулювати. Але всього року я жодного разу (в тому числі у мене вже не один раз) не зустрічав ануляції карти. Тому перебуває в РП Ви зможете без проблем. А ось для дозволу працювати — потрібно буде освядченя, а потім і податися на карту побиту

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Ще світить)

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

PIT 37, повинен розрізнятись на основі PIT 11 до 20 квітня, щоб розрізнити PIT попередньо тобі треба отримати NIP.
PIT 37 і NIP робиться в Уженді Скарбового. NIP висилають за адресою на якій ти живеш, а уженд Скарбового повинен бути в тому районі де ти проживаєш

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

Всі зразки і бланки є в Уженде

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

Велике Вам людське спасибі — за вичерпну відповідь

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

NIP і PESEL у мене є

Якщо я не повертаю податки і нічого абсолютно з PIT 11 не роблю — то що?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Можуть штраф впаяти на кордоні

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

Я працюю через агентство — хіба вони НЕ займаються питаннями податків пов’язаними з моєю діяльністю?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Я не знаю, я працював на пряму, але Піт НЕ розрізняв до осені

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

Вайбер є у тебе?

Олег
Олег
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Одні кажуть одне — інші інше — хрін зрозумієш кого слухати — Зрозумійте правильно)))

Денис
Денис
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Не буде. якщо буде переплата то вам можуть не повернути її, якщо у них не буде даних і вона піде в благоустрій країни.

Олег
Олег
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Роз’ясніть повідомлення вище

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

З цими агентствами миттєво, я в цьому ні бум бум, працюючи на пряму якщо не розрізняти Піт 37 то можуть впаяти штраф на кордоні, а якщо розрізняти після квітня місяця, то можна написати заяву типу, що не знали, і розрізнити Піт 37 не сплачуючи штраф. Чому PIT 11? Розрізнити потрібно PIT 37, а PIT 11 повинен дати роботодавець

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

PIT 11 мені кожного лютого надсилає на ел.пошту агентство (роботодавець) за минулий рік — мені самому потрібно його переробити в PIT 37 — вірно?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

правильно

Олег
Олег
Відповідь для  Oleksii
1 місяць назад

До речі, я з Піт 11 пішов у уженд, знайшов там бланки Піт 37 заповнив усі дані Які були мені зрозумілі, а саме розрізнення тебе може допомогти панове до якої ти потрапиш, я сказав що не розумію як це все розрізнити роблю це перший раз і вона мені допомогла.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Норм. — спасибі за інформацію!

Ну а на основі PIT 37 зробив повернення податків?

Віталік
Віталік
1 місяць назад

Соціальна допомога
Всім привіт!
Чи правдива інформація що якщо при народженні дитини в Україні(жінка і дитина в Україні) я в Польщі можу отримати якусь допомогу на дитину? (Знахожусь по візі…умова о праці є)

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Віталік
1 місяць назад

При заповненні у кінці року піт11 піт 37 повернення податків, мені нарахували допомогу на дитину, дитині 8 років, тобто у заповненні вказуєте, що у вас дитина , рік народження та дата,….потрібно буде свідоцтво про народження з польським перекладом

Віталік
Віталік
Відповідь для  Тетяна
1 місяць назад

Дуже дякую!!!) буду мати на увазі

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Віталік
1 місяць назад

Можете, я отримувала минулого року

Yana
Yana
Відповідь для  Віталік
1 місяць назад

ні, тільки якщо жінка народжує в Польщі

Віталік
Віталік
Відповідь для  Yana
1 місяць назад

Дякую за інформацію!
Міф розвіяно))

Yana
Yana
Відповідь для  Віталік
1 місяць назад

нема за що

Ігор
Ігор
Відповідь для  Віталік
1 місяць назад

вперше про таке чую

Віталік
Віталік
Відповідь для  Ігор
1 місяць назад

Ну таке почув тому і вирішив запитати в більш компетентних людей:)

Артур
Артур
Відповідь для  Віталік
1 місяць назад

ну це вже шось прям зовсім новеньке, ще не чув такого

Віталік
Віталік
Відповідь для  Артур
1 місяць назад

Ну я теж сьогодні вперше таке почув)

Михалыч
Михалыч
1 місяць назад

Добрий день. Згадав сьогодні що а торік подавав піт за 2018 рік, без вказівки дитини в піті (через незнання) і ось зараз прийшла думка, що можливо отримати виплату по КОРЕКТ (даний пункт в піті присутній) зіштовхуються хтось з даним процесом?

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Михалыч
1 місяць назад

теоретично так, але 2 роки пройшло, блін навряд чи

Настя
Настя
Відповідь для  Nazarich
1 місяць назад

хммм це цікаво, але не чула про таке, тут хіба в податковій за розясненням звертатись

Андрій
Андрій
1 місяць назад

податок до 26 років

Всім привіт! Підкажіть будь ласка: працевлаштований по умові про працю, мені 25 років. Роботодавець запевняє, що податок знімають в повному обсязі, і тільки потім я зможу його повернути, подавшись на Pit 0. Мене дурять? і повинні відразу платити без стягнення податку ЗП?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Привіт) якщо роботодавець не має можливості Вам це все вираховувати …. або просто не хоче …. Так воно Вам нормально повернеться коли буде ПІТ.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ольга
1 місяць назад

Спасибі за відповідь. Не розумію чому роботодавець не робить відразу?

Саша
Саша
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Повинні відразу) але це не проблема, прийде в лютому Pit 11 (повернення податку) оформиш все і повернуть втрачене!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Спасибі за відповідь! Але з якогось дива відразу не виплачують?

H1m
H1m
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Повинні платить відразу на злотий більше.
Працює знайома, як працював і я. Нам платили відразу.

Андрій
Андрій
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

спасибі за відповідь

H1m
H1m
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Та немає за що.
Прямо зараз вона працює, її хлопцю 27 їй 22. Ясно що той оплати НЕ отримує, а вона отримує. В принципі можу надіслати фото їх «лист зарплат».

Андрій
Андрій
Відповідь для  H1m
1 місяць назад

якщо вас не утруднить надішліть, хочеться зрозуміти різницю. Вони працевлаштовані?

H1m
H1m
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Так, але я що — не можу прикріпити фото

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Взагалі відразу повинні платити більше. Я хоч працюю на умові злеценя, але я розмовляв з поляками їм теж відразу платять більше.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Vladyslav
1 місяць назад

спасибі за відповідь

Денис
Денис
1 місяць назад

Pit11

Роботодавець, Не дає pit 11 Посилаючись на те, що я не резидент країни, як бути?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Дивіться як би Вам потім НЕ прийшов Піт 37 на оплату податку близько 4-5 тисяч злотих.
Пошукайте на сайті.
Уже подібні проблеми були у людей.
Коли роботодавець не платить податки …. ніж потім може вилізти …

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Що за дурня???
На яких Ви підставах працюєте, що Вам не належить Піт11 ??
При чому тут резидент чи ні.
Роками мільйони українців проробляють дане розрізнення, а тут раптом якась маячня ….

Денис
Денис
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

по зліценія

HTC
HTC
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Та ж історія! «EWL» просто говноконтора, кидалово як з Пітам так і з запрошення Воєвудський !!

Ірина
Ірина
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Я працювала в 2019 — 5 місяців через агентство. За умови злецення. В Україні попросила куратора скинути на Вайбер піт 11 (вже в початку 2020), за допомогою інструкцій (їх повно в Ютубі) заповнив самостійно електронну декларацію і через місяць отримала повернення податків. PESEL вказувати обов’язково! Без нього НЕ ухвалять декларацію!

Наталія
Наталія
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Край варіант для вас, якщо ви перебуваєте в Польщі. Сходіть до южонду скарбового і скажіть, що працювали за такою … умові і стільки … часу. Роботодавець відмовляється надати піт 11, як ви можете провести розрахунок піт37. І вони вам все скажуть

Olek
Olek
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Якщо ви працюєте за умовою у праці, то держава вам має повернути кошти, ….

Xena
Xena
Відповідь для  Olek
1 місяць назад

Не має значення чи умова на посаді або злецене, а також не завжди повертають, може бути, що і Ви повинні

Olek
Olek
Відповідь для  Xena
1 місяць назад

Так, буває що і ми повернення робимо в уженду скарбового

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

UA контракт?

Денис
Денис
Відповідь для  Dimitrov
1 місяць назад

Коментарі, віза
Заїхав в середині літа

Xena
Xena
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Щоб бути резидентом податковим потрібно, перебувати тут мінімум 183 днів

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Роботодавець не повертає кошти, їх повертає держава.

Денис
Денис
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Для того що б виплатила країна, потрібно від роботодавця документ, логічно ж

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Це подібно до нашого ідентифікаційного коду. Логіка не допоможе

Денис
Денис
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Причому тут Pesel?
Його оформить не проблема
Мені видадуть інший документ замість pit 11
Може у людей була схожа ситуація

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Якщо ти працюєш легально більше півроку, то ти повинен розрахувати Піт 37 на основі піт-11 інакше сам можеш заплатить штраф

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Для отримання піту потрібно відпрацювати не менше 180 днів у році.

Катя
Катя
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Дуже дивно, я не відпрацювала 180 днів і мені дали Піт 11 в минулому році, але один фіг я була вже в Україні і НЕ було песеля

Володимир
Володимир
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Анатолій Не пиши всяку маячню.

Наталія
Наталія
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Чи не правда! Я працювала менше 180 днів і отримала PIT11

Сергій Yukhik
Сергій Yukhik
Відповідь для  Наталія
1 місяць назад

Pit 11 ви отримуєте в будь-якому випадку. Якщо ви перебували на території Польщі мінімум 183 дня (працювати ви могли менше) ви його розраховує в Польщі, якщо ж менше — то в Україні.

Наталія
Наталія
Відповідь для  Сергій Yukhik
1 місяць назад

Коментарі, була в Польщі 160 днів і розрахували в Польщі!

Лора
Лора
1 місяць назад

Підкажіть будь ласка, хто знає, що таке Піт 11 і Піт 37. Заздалегідь дякую

Юлія
Юлія
Відповідь для  Лора
1 місяць назад

Як доповнення до попереднього допису додам, що роботодавець оформляючи документи на отримання РІТ заповнює форму, що називається РІТ 11. Коли ми його отримуємо і подаємо на розлічення, то ця форма автоматично перетворюється в РІТ 37.
По суті, це один і той же документ, але ДО та ПІСЛЯ розлічення.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Юлія
1 місяць назад

PIT — це податок, який платить кожна людина, що отримує доходи в Польщі незалежно від того чи є він громадянином Польщі або іноземцем. Якщо ви працюєте і живете в РП — роботодавець перераховує за Вас податки до відповідного податкового органу за місцем проживання. Щорічно — ви зобов’язані вислати податкову декларацію

Олег
Олег
1 місяць назад

PIT 11
Добрий вечір !

Прошу проінформувати по PIT хто робив / в курсі

Ситуація наступна :

Маю PIT 11 за 2019 рік (3 місяці відпрацював)

У лютому 2021 отримаю PIT 11 за 2020 рік (8 місяців відпрацював)

У одного роботодавця працював (не студенти)

У лютому 2021 відповідно подаю на PIT 37 — скільки в сукупності +/- складе повернення податків і протягом якого він надходить на рахунок?

Як краще / легше це зробити?

 (Через додаток epity або звернеться в biuro rachunkowe?)

Буду щиро вдячний за інформацію!

Олег
Олег
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

«Протягом якого часу він надходить на рахунок?»

Максим
Максим
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Протягом місяця після відправки

Юлія
Юлія
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

В 2021 році Ви зможете отримати повернення лише за 2020. За 2019 можна було отримати кошти до травня 2020 року.
Також раджу скористатися е-pit. Хіба що у Вас є діти і Ви не зможете правильно прочитати куди додати їх свідоцтва, тоді попросіть про допомогу когось із знайомих поляків.

Максим
Максим
Відповідь для  Юлія
1 місяць назад

Краще через додаток, за 2019 отримав 2740 злотих повернення податку

Stepan
Stepan
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

На якій умові скільки місяців працювали

Максим
Максим
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

Умова злеценія , 12 місяців

Аня
Аня
2 місяців назад

PIT-11 Підкажіть будь ласка, хто з цим стикалися, що робити? Вилізе це потім в Україну

1605287643_150887_meJbi.jpg
Xena
Xena
Відповідь для  Аня
2 місяців назад

На Вашому місті, вже була би в скарбовому і усе дізналася ,або позвоніть на той номер,що там вказаний

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

Може за минулий рік не був розрахований піт-37? Тому прийшла ця папір? Піт 11 повинна фірма видати працівникові, щоб на основі піт-11 розрахувати піт-37.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Oleksii
2 місяців назад

Непогано так !!!!

Банківський рахунок належить податкової.

Значить це вже НЕ розлучення ….

Але чому на Вас повісили податок ….. — це питання ….

Арина
Арина
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Фірма не платила податки і цього літа збанкрутувала. Ось такий лист прийшов

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Арина
2 місяців назад

Це треба дізнаватися у знаючих ….

Не факт, що це Ваша проблема ….

Арина
Арина
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Дякуємо

Роман
Роман
2 місяців назад

Отримав ПІТ 11 за 2019 рік. Але не подавав його для отримання ПІТ 37. Був в Україні. Крім того колись ще у 17-18 році теж отримував ПІТ 11 і теж нічого не робив. Я тоді і не знав що воно таке… І ось не знаю що робити. В інтернеті пишуть про штраф. І пишуть про автоматичне списання. Чи можна подати піт 37 за 19 рік зараз? І чи буде штраф за минулий піт, що я не подав у 2018? Якщо срок вже пройшов, то чи можна просто проігнорувати то все і чекати на новий піт11 ?

Іван
Іван
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Він подався в автоматичному режимі, просто ви не отримаєте гроші з нього, бо там нема вашого рахунку, була в мене така ситуація, але потім я додав рахунок і все ок, отримав

Роман
Роман
Відповідь для  Іван
2 місяців назад

А яким чином Ви додали рахунок? І я так зрозумів, шо якщо мені не потрібні гроші з піту, то можна і не паритись?

Іван
Іван
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Через інтернет добавляв рахунок, да, можно не паритись

Bohdan
Bohdan
2 місяців назад

E-pity. Доброго вечора. Як вернути податки. Робив в Польщі в 17 році (5місяців). В 18р. (3міс), в 19 (3місяці). Що потрібно зробити?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Bohdan
2 місяців назад

Вам потрібні від роботодавців PIT 11.

Потім за тими даними формуєте PIT 37. І до Скарбового.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Дякую. А як цей піт 37 З формувати.?

Анна
Анна
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Взагалі-то пити повинні дати там де ви працювали! Коли будуть у вас паперу скачайте програму e-pit і сам зможеш оформити через немає! якщо не зможеш шукай людину хто зможе!

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Анна
2 місяців назад

ОК. Дуже дякую за інфу.

Яна
Яна
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

оо, спасибо за инфу, то есть в этом приложении все самостоятельно можно сделать?

Анна
Анна
Відповідь для  Яна
2 місяців назад

Так можете

Яна
Яна
Відповідь для  Анна
2 місяців назад

супер, дякую

ОЛЬГА
ОЛЬГА
8 місяців назад

ДОБРОГО ВЕЧОРА. ЧОЛОВІК ПРОПРАЦЮВАВ В ПОЛЬЩІ МЕНШЕ 180 ДНІВ, ЙОМУ НЕ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ПІТ 37? РОБОТОДАВЕЦЬ ПРИСЛАВ ПІТ 11 І АНІ СЛОВА ПРО IFT-1/IFT-1R. ЗГІДНО ЯКОГО ЗАКОНУ ЧИ ПОСТАНОВИ МЕНІ НЕ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ ПІТ 37, І ЯКЩО РОБОТОДАВЕЦЬ НЕ ПОДАВ IFT-1/IFT-1R ДО ПОДАТКОВОЇ, ЩО РОБИТИ

Маргарита
Маргарита
10 місяців назад

У мене. Двоє дітей та я в шлюбі, як заповнювати декларацію піт37, і де мені знайти дані про мій податок за минулий рік

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Маргарита
10 місяців назад

Ми приватна агенція, займаємось документами на відкриття візи лише.

Светлана
Светлана
10 місяців назад

Доброго дня якщо є декларація в ел.вигляді на піт11 но я на Україні яе можна отримать кошти?