ПМЖ в Польщі / Праця / Заповнення PIT-37, 11 і розрахунок прибуткового податку
Заповнення PIT-37, 11 і розрахунок прибуткового податку

Заповнення PIT-37 і розрахунок прибуткового податку іноземним працівником у Польщі

Заповнення PIT-37, 11 — Європейське законодавство досить жорстке щодо сплати податків. Всі працюючі особи щорічно здають декларації про свої доходи, в тому числі це стосується іноземців. Подаючи декларацію, іноземець може розраховувати на повернення прибуткового податку, який він сплатив раніше.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Поняття про PIT
Що представляють собою ПІТ-11 і ПІТ-37?
Розмір податку, що сплачується з зарплати
Хто звільняється від заповнення PIT-37?
Як заповнити PIT-37?
Етап 1. Розрахунок PIT-37.
Етап 2. Вибір заповнення
Етап 3. Внесення особистої інформації
Етап 4. Податкові надходження
Етап 5. Ваші пільги
Пільги на неповнолітніх дітей
Етап 6. Благодійні внески
Етап 7. Завершальний етап
Безпосередня подача декларації
Подача загального PIT для сім’ї
Що буде, якщо не подавати податкову декларацію або порушити терміни подачі?
Підсумки

Не можна сказати, що податкове законодавство Польщі незмінне протягом багатьох років. Навпаки, воно постійно змінюється, процедури автоматизуються. Тому, в даній статті ми розглянемо загальні поняття, відносно конкретних випадків, потрібно буде уточнювати по ходу справи.

Поняття про PIT

Поняття про PIT

З початку 2019 року у працівників зникла необхідність в обов’язковому порядку подавати PIT-37 в органи податкової служби. Тепер цей документ формується системою автоматично, відповідно інформації про працівника. Але бувають випадки, коли підтягуються не всі дані, і тоді потрібно внести корективи в документ. Особливо це важливо, коли інформація стосується пільг або соціальних виплат. Переглянути та відкоригувати інформацію ви можете у Twój e-PIT.

Грубо кажучи, PIT – це цілий перелік документів, що стосується оподаткування в Польщі. Щоб градація була більш точною, до букв PIT ще додають цифри. Наприклад, PIT-37 або PIT-11.

Різновиди PIT залежать від оподаткування в кожному конкретному випадку. Відмінності можуть стосуватися, якщо платник податків юридична особа чи фізична. А також і велика кількість інших нюансів. Щоб не заплутатися, у термінах ми розглянемо приклад працівника-іноземця, який працював в Польщі в 2017-му році, а декларацію подав у 2018-му році. Тому, йому необхідно заповнити PIT-11 і PIT-37. Сам зовнішній вигляд бланка постійно змінюється, але подивитися актуальний варіант завжди можна сайт.

Що представляють собою ПІТ-11 і ПІТ-37?

По суті, це два схожих документа, які відображають доходи працівника за попередній рік. Але є і певна різниця.

PIT-11 подається наймачем до органів податкової служби за свого працівника. В них він може відображати авансові податкові відрахування, і не показувати реально зароблені доходи. Документ подається до початку березня наступного року. Якщо працівник був залучений на кілька робіт, кожний наймач зобов’язаний подати за нього ПІТ-11.

PIT-37 – це документ, який подається безпосередньо працівником щодо своїх реальних доходів і податкових внесків. Саме на підставі поданого PIT-37 і повертається прибутковий податок. А також прописуються всі платежі, що надають пільги.

Розмір податку, що сплачується з зарплати

У Польщі існує поняття податкового порогу. Тобто це сума доходів, що впливає на розмір податку:

 • У разі, якщо загальний дохід за рік не перевищує 85 528 злотих, то податок для фізосіб становить 18% мінус 556 PLN.
 • Якщо дохід буде вище встановленої суми, то встановлюється фіксований платіж 14 839 PLN і 32% податку буде стягуватися за суму, що перевищує 85 528 злотих.


Сума в 85 528 PLN не постійна, в наступному податковому році вона може бути змінена в будь-яку сторону.

Хто звільняється від заповнення PIT-37?


У цій статті ми говоримо виключно про легальне працевлаштування іноземців у Польщі. Якщо працівник відпрацював менше, ніж 183 дні у році, то йому не потрібно подавати PIT-37. Замість цього роботодавець подає форму IFT-1/IFT-1R. Один примірник наймач відправляє в органи фіскальної служби, копію направляє працівнику поштою. Ніякі інші документи працівником до податкової служби не подаються.

Як заповнити PIT-37?

Документ подається працівником до кінця квітня наступного за звітним року. Є два варіанти заповнення:

 • Завантажуєте бланк і вручну його заповнюєте. Пізніше відправляєте лист поштою. Цей варіант підходить тим, хто займається цим вже не перший раз, знає всі тонкощі розрахунків і впевнений у своїх силах. Пам’ятайте, що подання неправдивої інформації, навіть випадково, вважається в Польщі злочином. Тому, не ризикуйте.
 • Другий варіант – це заповнення форми онлайн безпосередньо в спеціалізованій програмі. Ми рекомендуємо вибирати цей крок і використовувати ресурс E-pity.pl.


Отже, далі ми розглянемо заповнення PIT-37 у програмі сайту E-pity.pl.

Етап 1. Розрахунок PIT-37.


Заходимо на сайт E-pity.pl. Щоб почати заповнення онлайн, у вікні вибираємо рядок «uruchom PITy online teraz». У спливаючому вікні, натисніть «галочку», щоб прийняти умови угоди.

Етап 2. Вибір заповнення

Клікаємо на режим «Kreator PIT», він перший у списку, і переходимо далі.

Вибір заповнення

У новому вікні ви побачите два списки.

Щодо списку «Спосіб оподаткування» вибираєте «Індивідуальний», так як у нашому випадку ми розглядаємо подачу PIT фізособою іноземцем за себе особисто.

Підпункт «Мета подачі» є два варіанти. Якщо декларація подається вперше, необхідно вибрати перший пункт «zlozenie zeznania». Якщо ви подаєте коригування до вже наявної декларації, необхідно вибрати другий пункт «korekta». У нашому випадку ми клікаємо по першому пункту.

Внесення особистої інформації

Етап 3. Внесення особистої інформації


Необхідно взяти PIT-11, який був поданий наймачем, та перенести всю інформацію звідти в розділ «Особисті дані». Інформація в двох документах повинна бути ідентична.

Етап 4. Податкові надходження

Це один з найбільш важливих розділів, тому заповнювати його потрібно дуже уважно. Для початку вибираємо, на підставі чого заповнюється PIT-37. В нашому випадку на підставі PIT-11. Вибираємо PIT-11 і натискаємо «Далі».

Податкові надходження

У нових віконцях будуть графи, суми, які потрібно переносити з PIT-11. На момент заповнення вона вже повинна бути у вас. Робіть це обережно, щоб не помилитися.

Зверніть увагу, що якщо ви працювали на підставі умова злецения або умова про дзело, поставте галочку «nic nie zostalo zaznaczone».

Якщо ви працювали з умова про праце, заповнюйте відповідно до розділу D PIT-11.

Етап 5. Ваші пільги

Якщо вам пільги не передбачені, пропустіть цю сторінку.

Етап 5. Ваші пільги

Але є працівники, яким пільги покладені і завдяки їм податкові відрахування в результаті стануть менше. Хто може розраховувати на податкові пільги?

 1. Активні донори. Якщо ви є донором крові, обов’язково уточніть про це при поданні декларації. Ви можете отримати непогані пільги.
 2. Пожертви для костелів. В залежності від суми пожертвувань і розмірами наданої іншої допомоги на потреби костелу, вам можуть надати податкові пільги. Розмір розраховується індивідуально.
 3. Інтернет. Якщо ви більше, ніж два роки поспіль користуєтеся Інтернетом, вам покладені пільги.
 4. Допомоги з реабілітації для оплати ліків та іншої медичної реабілітації як платника податку, так і осіб, яких він утримує
 5. Пільга за допомогу у працевлаштуванні. Особи, які наймають інших, в тому числі по догляду вдома, також мають податкові відрахування.
 6. Перший будинок. Переваги для будівництва першого житлового будинку в Республіці Польща. Існує можливість перерахунку податку на використані будівельні матеріали.
 7. Іноземний дохід. Відноситься до осіб, що проживають у Польщі, є її громадянами, які отримали дохід за кордоном. Це компенсація податків, які сплачуються в країні доходів.


Щоб розраховувати на будь-яку з пільг, необхідно надати підставу її отримання в документальному вигляді. Будь-яка інформація повинна підкріплюватися документом.

Пільги на неповнолітніх дітей

Якщо в сім’ї є неповнолітні діти, яким ще не виповнилося 25 років, але вони вчаться у вузі і перебувають на утриманні батьків, також належить пільга. Ще однією умовою є мінімальний дохід сім’ї. Якщо сім’я неповна, і є лише один з батьків, його сумарний дохід за рік має бути не більше PLN 56 тисяч. Якщо сім’я повна, то дохід обох батьків не повинен бути вище PLN 112 тисяч в рік.

Пільги на неповнолітніх дітей

Отже, якщо доходи невисокі і є малолітні діти, сміливо вносите цю інформацію у форму і отримаєте належні вам пільги.

Етап 6. Благодійні внески


Цей розділ не відноситься до пільг, вам просто буде запропоновано внести суму на благодійність. Вона не велика, всього 1% від суми ваших податків. Але ви вправі самі вирішувати, погоджуватися або відмовитися. Якщо ви не хочете віддавати свій 1%, просто натисніть кнопку «Далі» і переходите до наступного вікна.

Етап 7. Завершальний етап

Якщо ви впевнені, що все заповнено вірно, необхідно зберегти документ в форматі pdf і роздрукувати, натиснувши на «Wydrukuj». Все, документ сформовано і можна займатися подальшими заходами, а саме подачею ПІТ-37 в органи податкової служби.

Етап 7. Завершальний етап

Безпосередня подача декларації

Як тільки документ сформовано, його необхідно подати в Urzad Skarbowy. Для цього є два варіанти:

 1. Віднести документ особисто. Для цього необхідно роздрукувати форму в 2-х примірниках і віднести в податкове управління. Якщо ви заповнювали на сайті, який рекомендували ми, то адреса буде міститися на бланку. Після прийому документів фахівцем, на вашому екземплярі поставлять відповідну відмітку і повернуть вам. Це і буде підтвердженням подачі декларації. Зберігайте свій примірник не менше 5 років.
 2. Відправка по Інтернету. Якщо ви не хочете йти в уженд, можна надіслати декларацію через базу. Але існують обмеження для цього способу, так як програма вимагає інформацію про податки, нарахованих за попередній рік. Якщо ви подаєте декларацію вперше, програма вас не пропустить без цих відомостей. Хоча, в деяких Воєводствах досить проставити значення «0» і програма пустить вас далі. В кінці відзначте пункт «Chce wyslac e-Deklaracje» і вона піде у відповідний уженд скарбовый.


Як тільки документ буде відправлено, вам прийде лист-підтвердження на вказаний вами е-мейл. Роздрукуйте подану декларацію і також зберігайте не менше 5 років.

Подача загального PIT для сім’ї

Існує можливість подачі PIT-37 загального на сім’ю. Найчастіше це робить працюче подружжя або батько-одинак з дитиною. Щоб подати загальну декларацію, поставте позначку у графі «wspolnie z malzonkiem», тобто «разом з чоловіком»

Подача загального PIT для сім'ї

Форма заповнюється на чоловіка чи дружину, а інформація про дружину вноситься в декларацію як допоміжна. Далі всі доходи підсумовуються, діляться навпіл і на них нараховуються податки. Для чого це робити? Практика спільної подачі декларації вигідна в тому випадку, якщо один з подружжя заробляє суму, яка перевищує мінімальний поріг і на нього може бути нараховано підвищений податок. При цьому другий з подружжя має маленьку зарплату. У підсумку, при такому підході середня зарплата не буде перевищувати встановлених меж.

Які умови повинні бути дотримані, щоб була можливість подачі спільної PIT-37:

 1. Подружжя мають перебувати у зареєстрованому шлюбі як мінімум весь звітний податковий рік;
 2. Повинні мати спільну власність, нерухомість;
 3. Інші умови, які можуть бути надані воєводством.

Що буде, якщо не подавати податкову декларацію або порушити терміни подачі?

Подача податкової декларації – дуже важливий момент, за яким суворо стежать. За порушення загрожують неприємні наслідки, суворість яких буде впливати термін, на який сталася затримка, і як це стало відомо.

 • Якщо ви особисто зізналися у скоєному – вас чекає штраф, який визначається в залежності від суми податків;
 • Запізнилися на кілька днів – кілька сотень злотих;
 • Якщо ви вирішили приховати і порушення було визначено органами податкової служби, буде проведено розслідування з передачею справи в суд. За підсумком за таке порушення може загрожувати великий штраф, депортація або реальне ув’язнення. Якщо ви вже попалися, намагайтеся не чинити опір доказами. Краще йдіть на співпрацю, добровільно заплатіть всі штрафи і можливе покарання буде не таким серйозним.

Підсумки

Незнання закону не звільняє вас від відповідальності. Тому, вирушаючи на роботу в іноземну державу, будьте уважні щодо дотримання їх законів. Проконсультуйтеся зі знаючими людьми, бажано з юристами. І не порушуйте закони країни, якщо не хочете власноруч ускладнити собі життя.

З цією статтею також цікавляться:

Особливості працевлаштування в Польщі для власників Карти поляка Як отримати карту Поляка без польських коренів Що потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців
Особливості працевлаштування в Польщі для власників Карти поляка Як отримати карту Поляка без польських коренів Що потрібно знати про народження дитини в Польщі для українців

Заповнення PIT-37 — якщо залишилися питання-пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Робота в Польщі на автозаводах

Робота в Польщі на автозаводі

5 / 5 ( 10 голосов ) Робота в Польщі на автозаводі Робота в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
731 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Рома
Рома
6 днів назад

Добрий день!Підкажіть будь ласка, чому через програму е-ріт. за за 2020- 19роки пільги на дітей були начислені ,а за 18рік ні? Хоча заповнено дані на дітей вскрізь правильно. В чому може бути причина..

Oksana
Oksana
9 днів назад

PIT 37
Добрий день. Маю таке питання, хто скільки часу чекав кошти. Більше двох тижнів тому перевірила статус, був 200 … І більше нічого не змінилося … А взагалі після розрахунку PIT 37 пройшло більше півтора місяців …

Unlx
Unlx
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Всі зірки на небі вказують на те, що стелиться вам дорога в податкову. Тільки там вам скажуть або гроші пішли в банк і чи ви часом не помилилися в номері рахунку

Ivan
Ivan
Відповідь для  Unlx
9 днів назад

на сайті Gov.pl цю інформацію вже можна отримати самому через профіль зауфаній.

Oksana
Oksana
Відповідь для  Ivan
9 днів назад

Дякую)

Надія
Надія
Відповідь для  Ivan
3 днів назад

Підкажіть будь ласка як?

дядько
дядько
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Можливо у вас там нуль?
Тому і нічого не приходить.

Oksana
Oksana
Відповідь для  дядько
9 днів назад

Сама розраховувала, не повинно нуль …

дядько
дядько
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Ви не користувалися програмою e-pity?

Oksana
Oksana
Відповідь для  дядько
9 днів назад

Через програму e-pity

дядько
дядько
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Мені прийшло на 10 день після заповнення.

Oksana
Oksana
Відповідь для  дядько
9 днів назад

А я все чекаю, чекаю ((і немає нічого ((

дядько
дядько
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Дивовижно,

Oksana
Oksana
Відповідь для  дядько
9 днів назад

Ммггг, як відправляла, то була інформація по 45 днів, має бути повернення

Андрій
Андрій
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Мені за 2020 іфтр прийшло за 3 тижні, а за попередні роки вже теж місяць пройшов і повернення ще немає,. Чекаємо далі …

Надія
Надія
Відповідь для  Андрій
6 днів назад

Прийшли вже вам за попередні роки ?

Ivan
Ivan
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Мені після всіх перипетій з Пітом за 2019рік, в п’ятницю повернули. Повернули за вирахуванням витраченого ними на поштовий переказ. Від дати останнього коригування мною піт37 в квітні 2021 пройшов один місяць.

Oksana
Oksana
Відповідь для  Ivan
9 днів назад

Я розлічіла 1,5 місяці тому, відправила відразу ж, по трохи часу перевірила статус, був 200 … і все, тиша досі ((

Ivan
Ivan
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Не видно ніякого чогось страшного. Трохи потерпіть ще з тиждень-два. І подивіться паперову поштову кореспонденцію.

Надія
Надія
Відповідь для  Ivan
3 днів назад

Підкажіть ті перипетії,

zoyc
zoyc
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

За тиждень прийшли

Oksana
Oksana
9 днів назад

PIT 11. Pit 37
Неодноразово читала, працівники пишуть, що коли розраховуючи Pit, що мають заборгованість за податки. Хто знає як так може бути, з якої причини?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Велика зарплата.

дядько
дядько
Відповідь для  Oksana
9 днів назад

Так …, буває таке, коли роботодавець не хоче платити податки, і починає щось мутити.
Знаю одного такого

мом
мом
Відповідь для  дядько
9 днів назад

Він не один))

Инна
Инна
10 днів назад

Здравствуйте. Скажите,кто знает,что будет если не подали пит-11, можно ещё подать, не будет ли штраф? Благодарю за ответ!

Рома
Рома
14 днів назад

Я подав піт- 11 ,повернули 87зл.,а на 2 дітей не нарахували пільги. В чому причина?

Надія
Надія
17 днів назад

Я подала ПІТ 37 за 18,19,20 роки,а отримала лише за 20.Мені за 18 і 19 роки вже і не чекати? ,пройшло 45 днів від подачі.

Святослав
Святослав
1 місяць назад

З пита-11 повернули 9зл: /
Вітаю

Заповнював електронно піт-37 по піту-11 який надіслала агенція через яку працював.
Справа в тому, що пропрацював я 3 місяці і податок при цьому повертається в районі 300-500зл, хтось говорив що близько 1000 отримував.
А мені, повернули 9зл.
Це, щось не нормальне! Поля заповнював правильно і перевіряв 3 рази. Не може ж бути такого

Xena
Xena
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

2 зл заплатила в Скарбового

Taras
Taras
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

Все залежить на які умови ви працювали

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

Все може бути …

Славко
Славко
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

Ну так до 26 років податки не сплачуються, нє? Що повертати?

Ivan
Ivan
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

В минулому році 3200

Михалич
Михалич
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

Скільки років?

Святослав
Святослав
Відповідь для  Михалич
1 місяць назад

20

Михалич
Михалич
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

До 26 податки не платив, за що тобі піт?

Саша
Саша
Відповідь для  Михалич
1 місяць назад

У мене на за 4 місяці 20го року Умова про праце, 600 зл повернення

Едуард
Едуард
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

Я 2 роки тому отримав піт за 4 місяці майже 500 зл

Андрій
Андрій
Відповідь для  Едуард
1 місяць назад

А я працював 5,5 місяця і шефу дала замість піту IFT-1R, каже що я працював менше 185 днів і не може дати піт 11.

Ганна
Ганна
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

У мене за 3 місяці вийшло 167 злотих

кривавий
кривавий
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

Я за рік роботи отримав повернення 526 злотих. … що за казки такі за 3 місяці повернення 500 -1000 злотих. ?? У тебе зп була від 8 до?)))

Sergey
Sergey
Відповідь для  кривавий
1 місяць назад

А там рахується не від терміну скільки ти працював

Daria
Daria
1 місяць назад

PIT-37. E-pity
Добрий день! Підкажіть, будь ласка! Розлічила в листопаді 2020 року піт-11 (за 2019 рік) через додаток e-pity, отримала код 200. Гроші ще не прийшли. Просто чекати далі, чи може треба було роздрукувати піт-37 і віднести до уженду або відіслати електронний варіант?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

Або повертають кошти з IFT-1R, бо в минулому році в Польщі 5, 5 місяці, і замість піту дали цей документ.

Василь
Василь
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

На жаль ні.

Zhanna
Zhanna
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Повертають, треба розлучитися

Андрій
Андрій
Відповідь для  Zhanna
1 місяць назад

Спасибі, так багато говорять що ні?

Victoria
Victoria
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

Ваша декларація отримала статус 200, що означає, що вона успішно спрямована в центральній ІТ-системи електронних декларацій Міністерства фінансів.

Daria
Daria
Відповідь для  Victoria
1 місяць назад

Це я розумію. Чи треба мені звертатися до уженду або спокійно чекати виплату?

Victoria
Victoria
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

Можна спокійно очікувати в розстрочку.

Василь
Василь
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

Краще знайти номер ужонду скарбового, зателефонувати їм і уточнити. Я так робив кільком людям, гроші приходили на наступний день.

Daria
Daria
Відповідь для  Василь
1 місяць назад

Навіть якщо пот за 2019? Тому що зараз в пріоритеті ніби 2020

Василь
Василь
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

Так, я теж дізнавався по 2018, 2019 роки. Скажете їм прізвище, ім’я та Pesel або NIP, вони перевірять.

Петро
Петро
Відповідь для  Василь
1 місяць назад

Доброго дня. Після відісланої коректи за 19р прийшов лист з Польщі з уженду, що потрібно їм вислати для підтвердження якісь документи щоб отримати кошти. Можете допомогти з цим?

Микола
Микола
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

за 2019 й мені повернули, висилав форму ZAP-3 на основі PIT-37.

Денис
Денис
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

напишіть, підкажу, недавно теж було схожа проблема

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

чекайте

Daria
Daria
Відповідь для  Vitalik
1 місяць назад

Дякую

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Daria
1 місяць назад

хай щастить

Марина
Марина
1 місяць назад

Повернення коштів ПІТ 37
Доброго вечора.Підскажіть будь ласка хто в цьому році складав коректу ПІТ 37 за 2019,2018 роки,чи отримали вже кошти?Як довго чекали на повернення?Дякую

Галина
Галина
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Тільки швидко отримала гроші за минулий рік. За попередні, ще чекаю) заповнювали на початку березня

Надія
Надія
Відповідь для  Галина
6 днів назад

Ви вже отримали за попередні,бо чекаю і не приходять?

Sergey
Sergey
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Отримав, електронно близько 2 тижні чекав

Марина
Марина
Відповідь для  Sergey
1 місяць назад

Скажіть будь ласка, Ви складали коректу за 2019 взагалі робили ПІТ 37 по 2019, тому що в минулому році не подавали його? Тому що мій роботодавець тільки в цьому році дав мені ПІТ 11 по 2019, тому подавала вперше але програма видала що маю представити як коректу. Ось я хвилююся, може додатково треба було подавати ще якийсь лист з поясненням про причини складання КОРЕКТ. Хоча на сайті ужонду мій ПІТ 37 по 2019 і з 2020 (саме той подавав роботодавець) .Не знаю скільки часу чекати на повернення

Sergey
Sergey
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Якщо не подавали, то робіть як зложення

Марина
Марина
Відповідь для  Sergey
1 місяць назад

Я подавала коректу. А ПІТ 37 подавав роботодавець.

Марина
Марина
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

І зараз з невідомої мені причини не можу зайти на сайт ужонду щоб подивитися свої піти .Чомусь видає введені дані не вірні, хоча не раз заходила.

Петро
Петро
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

В мене така сама проблема при вході в систему.

Марина
Марина
Відповідь для  Sergey
1 місяць назад

Я подавала ще 6 .03.2021.

Василь
Василь
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Кошти за попередні роки приходять до 90 днів, 2020 року — до 45 днів.

Петро
Петро
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Доброго дня. Після коректи за19 р прийшов лист з Польщі, щоб отримати кошти потрібно їм вислати для підтвердження якісь документи протягом 7 днів. І тоді отримаєте кошти.

Світлана
Світлана
2 місяців назад

Знаю, що всім набрид РІТ 37, але …
Добрий день всім! Хто сам заповнював ПІТ?
Вагаюся, де треба ставити галочку. Чи правильно я розумію, що мова йде про те, що чоловік і жінка разом?
(Я працювала в Польщі, чоловік в Україні. Є дитина до 18 років.)
Дякую!

Володимир
Володимир
Відповідь для  Світлана
2 місяців назад

Нічого не ставте

Олена
Олена
Відповідь для  Світлана
2 місяців назад

Ні не потрібно

Светлана
Светлана
2 місяців назад

Знаю, что всем надоел РИТ 37, но …
Добрый день всем! Кто сам заполнял ПИТ?
Колеблюсь, где надо ставить галочку. Правильно ли я понимаю, что речь идет о том, что супруги вместе?
(Я работала в Польше, муж в Украине. Есть ребенок до 18 лет.)
Спасибо!

Алёна
Алёна
Відповідь для  Светлана
2 місяців назад

Нет не нужно

Владимир
Владимир
Відповідь для  Светлана
2 місяців назад

Ничего не ставьте

Артур
Артур
2 місяців назад

Чи можна подати піт повторно якщо першого разу допустив помилки ???

Мирон
Мирон
2 місяців назад

Доброго дня. Заповнюючи ПІТ 37 за 2020 рік, так як відправляються онлайн то мене не пропускає дальше програма а запиту дохід за 2019. А за 2019рік за мене заповнювали ПІТ 37 фірма. Її зараз немає де можна взяти інформацію про мої доходи за 2019 рік. Бо при заповненні ПІТзараз ставлю «0» всеодно непропускає.потребуется дохід за 2019

Vitaly
Vitaly
2 місяців назад

Доброго дня, подавав піт 37 через мобільний додаток, пше статус 200 , це означає шо відправив і треба чекати?

Олександр
Олександр
2 місяців назад

Піт 0
Здраствуйте подавав піт 37 і 0 на початку березня прийшла мала сума без дитячих. Хто підкаже в тому році все добре прийшло однією сумою.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Прийшов 2 рази (суму розбили на частини) 2020 року

Олександр
Олександр
Відповідь для  Vitalik
2 місяців назад

А в який період прийшли?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Vitalik
2 місяців назад

Просто вчора одна сума прийшла а іншу чекаємо

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Все прийде … удачі

Олександр
Олександр
Відповідь для  Vitalik
2 місяців назад

дякую

Олександр
Олександр
Відповідь для  Vitalik
2 місяців назад

Між першою і другою сумою

Inna
Inna
2 місяців назад

Pit-37
Привіт може хтось знає чи можна щоб повернення з Pit прийшов на карту моно банку. Якщо людина перебуває в Україні ..? Якщо не на карту моно банку то на яку. ??? заздалегідь дякую

Микола
Микола
Відповідь для  Inna
2 місяців назад

у мене мій Роботодавець розмовляв по телефону з ними на цю тему, вони відповіли, що їм потрібен номер рахунку на Україні, який прив’язаний до банківської карти і тилу

Мері
Мері
Відповідь для  Inna
2 місяців назад

На особисту карту будь-якого польського банку, зареєстровану на дану людину (карта чоловіка, дружини, знайомого, тата, мами і тд не підходять) або переклад на польську поштове відділення (забрати особисто)

Suspected
Suspected
Відповідь для  Мері
2 місяців назад

Можна і на укр карти, при цьому вказати Свіфт дані

Андрій
Андрій
2 місяців назад

IFT-1R
Отримав цей документ IFT-1R
замість Піт-11, в Цій фірмі працював менше 181 дня, порадьте потрібно його розраховувати 2020 року ???? Дякую

Ua
Ua
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Що являють собою бланки IFT-1 і IFT-1R?
Ці форми документації призначені для сплати квоти особами, які є податковими нерезидентами. Ці папери надає роботодавець в відділення державного органу, що займається урахуванням іноземців. Передача здійснюється онлайн або в паперовому еквіваленті безпосередньо в управління. Копію документа також видають колишньому співробітнику. У разі, коли роботодавець оформляє цю декларацію, то працівник не зобов’язаний подавати бланк формату 37 (про ЗП) в службу.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Ua
2 місяців назад

І доведеться в цьому випадку платити податок в Україні!?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Людмила
2 місяців назад

А ось це питання на мільйон!

Людмила
Людмила
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

І що це значить ??? Як розуміти Вашу відповідь ???

Сергій
Сергій
Відповідь для  Людмила
2 місяців назад

Це Крилатий вислів.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

Я зрозуміла, але сподівалася, що Ви знаєте відповідь на питання, а не набір «крилатих фраз»

Сергій
Сергій
Відповідь для  Людмила
2 місяців назад

На жаль не можу допомогти. Удачі вам.

Олександр
Олександр
2 місяців назад

ПІТ-37. Пільга на дитину.
Всім привіт. Потрібна допомога. Є дитина 18 років яка вчиться у ВНЗ України. Можу включити її в ПІТ-37 для отримання пільги? Якщо так, то розраховувати пільгу на річну суму або ділити тільки на кількість місяців які працював?

Ігор
Ігор
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Якщо ваша дитина. Песеля польського немає, то нічого вам ніхто не дасть

Олександр
Олександр
Відповідь для  Ігор
2 місяців назад

Дадуть, без песеля, перевірено особисто мною! Плюс багато співробітником вписували дітей, і у всіх все пройшло добре, і без надання ще яких-небудь документів!

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

В e-pity ставите галочку всі місяці, далі програма сама все розрахує.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Тобто я ставлю 12 місяців незалежно від наявності працював тільки 6?
Я правильно зрозумів?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

да

Михайло
Михайло
2 місяців назад

pit37

Реально отримати повернення коштів за 2016,17,18 рр.?

Галина
Галина
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Так..сама не змогла,але допомогла людина,яка компетентна в тому..навіть за 2016 рік зробили нам

Василь
Василь
Відповідь для  Галина
2 місяців назад

Дякую за відгук)

Галина
Галина
Відповідь для  Василь
2 місяців назад

Нема за що дякувати.все зробили добросовісно без всяких пітів за попередній рік.тай радили тут,що не можливо вже за 2016 зробити..а ви зробили…тому -що є то і пишу.вдячна)))

Михайло
Михайло
Відповідь для  Василь
2 місяців назад

А якщо дають форму ift-1 за 2016 р.,a не піт-11 і кажуть,що не можуть зробити,то дурять?

Василь
Василь
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Ні. Якщо дають цю форму, то повернення податку на буде, оскільки ця форма означає, що ви повинні сплатити податки в Україні.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Реально

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Так

Михайло
Михайло
Відповідь для  Vitalik
2 місяців назад

Я не питаю про декларацію піт-37,а про повернуті кошти.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

А вам про що відповіли?

Галина
Галина
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Згідна з паном Сергієм))(

Михайло
Михайло
Відповідь для  Vitalik
2 місяців назад

Тобто ,реально можна отримати «зврот податку» навіть за 16 рік?Десь на ю тубі прочитав,що за 3 попередні роки і ця інфа з «ужонду».

Mik
Mik
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

За 5 років

Михайло
Михайло
Відповідь для  Mik
2 місяців назад

ого

Pavel
Pavel
2 місяців назад

Pit 37
Добрий день. При додаванні внеска потрібно вибрати пункт ким слажіваеться і ось питання) osoba samotnie wychowująca dzieci хто підходить під це? Наприклад, жінка розлучена живе і працює в Польщі а дочка її вчитися тут же (до 25років) ну і як би зрозуміло самостійно виховує її, цей варіант підходить або там якісь особливі умови?

Вова
Вова
Відповідь для  Pavel
2 місяців назад

підходить

Євген
Євген
2 місяців назад

Піт11
Добрий день, отримав Піт11 від роботодавця, коли почав перераховувати і створити піт37, вийшла одна помилка, потрібно вказати дохід за 2019 рік, залишити поле порожнім не можна. Я дохід не знаю який був в 2019 році, так як працював через іншу фірму, яка вже в 2020 році не працює на території Польщі, і зовсім.

Як вирішити це питання?

Самостійно підійти до податкової і подати роздруковану декларацію і сказати що я не знаю яка сума за 2019 рік? Нехай вони у себе в базі перевірять?

Олег
Олег
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Я там вводив 0, так як не було даних так само як і у тебе. повернення отримав

Євген
Євген
Відповідь для  Олег
2 місяців назад

У мене не пропускає. Я теж 0 ввожу, і помилка виходить

Sergey
Sergey
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

пиши 0,0

Олег
Олег
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Оновили напевно даний пункт в програмі …

Євген
Євген
Відповідь для  Олег
2 місяців назад

Швидше за все

Наталя
Наталя
Відповідь для  Олег
2 місяців назад

Хто не працював в 2019 році, той може ставити 0, у мене так пройшло.

Євген
Євген
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

Я просто працював, тому і не виходить .. потрібно в Ужонд ітді

Віталій
Віталій
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Євген, підкажіть будь ласка, а у Вас песель є? Просто у мене подібна ситуація, я вже другий рік намагаюся розрізнити піт за 2019 рік, але постійно видає помилку і просить подати дохід за 19 рік. Я куди і до кого тільки вже не звертався, але коли написав фірмі в Польщу, де я працював в 2019 році, то мені там сказали, що не маючи песель, з 2020 року програма не пропускає розрізнення пита. Може і у Вас в цьому проблема? Вихід робити песель і особисто йти в невже там робити (це мені так підказали з фірми)

Євген
Євген
Відповідь для  Віталій
2 місяців назад

Песеля нема.. тому напевно не виходить його зробити.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Так, саме тому і 000, як тобі пишуть не допоможуть. Мені вже чоловік 10 (фахівців) допомагало і в Україні і в Польщі. результату немає

Наталя
Наталя
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Краще підійти в уженд, якщо за 19 рік був піт, він там теж є і на місці можна розрахувати піт 37 за 2020 рік.

Rawij
Rawij
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

у Мене така ж проблема що робити?

Alina
Alina
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Якщо потрібно дізнатися дохід за 2019 рік напишіть заяву в податкову wniosek o wydanie kopii zeznania podatkowego за 2019. Протягом 7 днів можна отримати на руки копію.

Або створити профіль zaufany тоді не потрібно писати заяву, а просто зареєструватися. Це можливо тільки з песелем.

Євген
Євген
Відповідь для  Alina
2 місяців назад

Писати на електронну пошту?

Alina
Alina
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Ні, ця заява де потрібна ваша особиста підпис.
На сайті уженда скарбового є розділ pliki там можна знайти бланк, або просто в інтернеті.
Заповнити подати особисто або відправити листом через пошту.

Робіть песель без нього багато додаткової мороки (

Rawij
Rawij
Відповідь для  Alina
2 місяців назад

У мене є песель що потрібно зробити щоб дізнатися дохід
Напишіть ще раз по порядку ласка

Alina
Alina
Відповідь для  Rawij
2 місяців назад

Якщо у вас є песель, просто створіть через банкінг profil zaufany на сайті twoje e-pity.

gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany

На сайт twoje e-pity вже буде готова декларація за 2020 рік. Вам всього лише потрібно буде натиснути кнопку вислати.
Там так само можна буде переглянути в історії вже вислані декларації раніше.

Rawij
Rawij
Відповідь для  Alina
2 місяців назад

Як створити profil zaufany я хотів зайти через банк міленіум сказали вибачте у вас немає profil zaufany

Alina
Alina
Відповідь для  Rawij
2 місяців назад

Я вам скинула сайт з інструкцією. У телефоні можна перекласти українською. Профіль створюється через банк. Заходьте в інтернет банкінг. Скинула вам інструкцію ваш банк

bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/millenet-dla-klientow-indywidualnych-biznes / profil-zaufany

Коли підключіть через банк профіль зможете зайти на сторінку.

Диана
Диана
2 місяців назад

Піт-11
Доброго дня
Скажіть,будь ласка,чи можу я розлічити піт-11 за 2020 без сумми доходу за 2019.
Втратила папери

Sergey
Sergey
Відповідь для  Диана
2 місяців назад

Спробуйте поставити 0,0 в програмі e-pity

Rawij
Rawij
Відповідь для  Sergey
2 місяців назад

Це не працює вже так, оновили додаток

Sergey
Sergey
Відповідь для  Rawij
2 місяців назад

Зрозумів, я ще так робив

Віталій
Віталій
Відповідь для  Диана
2 місяців назад

Ні, не зможете. Вас, не пропустити програма

Олександр
Олександр
Відповідь для  Диана
2 місяців назад

Ви можете розрахувати вручну а при відправці в Е-піти поставити 0 за 2019 Мені сьогодні так дало зробити.

Тарас
Тарас
2 місяців назад

Всім привіт. Чи можна оформити повернення коштів з pit-11, якщо рахунок польський закритий? Чи отримував хтось на український рахунок? Якщо так, то яким чином та через який банк? Дякую за відповідь!

Роман
Роман
2 місяців назад

Піт 11 від агентства вже не працює …
Хочу розлічіти свої піти. Два роки тому працював у фірмі, якій вже не існує. Контакти не відповідають. Чи можу я якось дістати ті піти 11. У ужонд або якось ще. .

Alina
Alina
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Так потрібно звернутися до уженду скарбового, пояснити ситуацію, швидше за все напишете заяву про złożyć wniosek o wydanie kopii zeznania podatkowego. На основі копії розрахуєте Піт 37 і все.

Роман
Роман
Відповідь для  Alina
2 місяців назад

Дякую! Це і буде мій наступний крок.

Володимир
Володимир
2 місяців назад

Піт 11
Чи можна отримати піт на українську карту? Хто так робив? Чи це можливо?

ivan
ivan
Відповідь для  Володимир
2 місяців назад

На карту до якої банк надасть swift код. Як правило валютні карти

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  Володимир
2 місяців назад

Можливо на українському валютну карту.

Sergiy
Sergiy
2 місяців назад

Pit та картка
Чи можна вказувати чужий банківський рахунок?
Якщо так, Чи не виникне проблем що кілька людей подають на один рахунок?

Sergey
Sergey
Відповідь для  Sergiy
2 місяців назад

не можна

Наталя
Наталя
Відповідь для  Sergiy
2 місяців назад

НЕ пройде такий номер, тільки свій. У нас в хостелі зараз лежить пачка питов людей, які вже давно виїхали і не працюють, виходить, що я можу всіх розрахувати і зібрати Повернення на свою карту? Так виходить?

Оксана
Оксана
2 місяців назад

Доброго вечора. Якщо складаю Pit37 за 2020, і в кінці потрібно вказати суму доходів за 2019. Яку саме суму треба вказувати?

Maksym
Maksym
2 місяців назад

ITF 1R?
Роботодавець дав за 2020 рік ITF 1R замість піт 11. Хто стикався з таким, що можна зробити?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Вам нічого не потрібно робити. Це означає, що Ви НЕ є Податковим резидентом. Ви не повинні відрізнятися від Скарбового. Згідно з польським законодавством, якщо Ви отримуєте IFT — Ви повинні відрізнятися в Україні.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Йти в податкову або в електроніці? Куди відсилати?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Нікуди не потрібно йти і нічого відсилати. Це не Піт. Живіть і працюю далі спокійно. З IFT нічого робити не потрібно. Проблем ніяких НЕ буде.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Дякую за відповідь.

Oleksander
Oleksander
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Чому вони роблять цей документ замість положення pit 11?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Oleksander
2 місяців назад

Роботодавець платить трохи по іншому податки. Але це звичайно позначається на Вашій ЗП

Oleksander
Oleksander
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

А якщо зажадати?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Oleksander
2 місяців назад

Звісно можете.

Роман
Роман
2 місяців назад

Піт за друга
Всім привіт. Друг в Україні просить порахувати йому піт і вказати мій номер рахунку, а потім коли гроші прийдуть, то відправити йому перекладом. Питання-ні буде до мене претензій у податкової, якщо я вже свій піт порахував і гроші вже отримав на свій номер рахунку, який, я думаю, вже у них в базі числиться за мною?

Ua
Ua
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Отримати податок за іншу людину не можна. Але, коли ця людина в майбутньому коли буде розлічаться сам в скарбувку і скаже що він повернення грошей не отримував за такий рік. То вони проб’ються по базі даних, кому були перераховані гроші, і тому буде не солодко…
були такі вже бізнесмени, на чужих податкпх бізнес піднімали

Роман
Роман
Відповідь для  Ua
2 місяців назад

Я таким займатися НЕ збираюся, тим більше це кримінально карається. Мене один з України просить йому піт порахувати і вказати мій рахунок для отримання грошей. У нього там за 2020 сума солідна зароблений і діти є, тому повернення виходить понад 4000 така як він найближчим часом до Польщі НЕ збирається, то просить мене це для нього зробити. А мені ось щось страшно

Ua
Ua
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

В такому випадку, береш його код IBAN український. І переводиш йому на рахунок. Без проблем.

Роман
Роман
Відповідь для  Ua
2 місяців назад

Це відразу з програми e-pity можна зробити?

Ua
Ua
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Так

Andrii
Andrii
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

В е-pity є опція на українському картку потрібно IBAN рахунок і SWIFT банку одержувача

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

не проканає таке …

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Не можна, перевірено особисто. Гроші привіз листоноша, хоча був вказаний номер рахунку куди відправити.

Роман
Роман
Відповідь для  Sardelka
2 місяців назад

Ну мені мої прийшли на банківський рахунок

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

На Ваш рахунок? Мова йде про рахунок другої людини.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Переказ можна здійснити на укр реквізити вказав Свіфт дані

Роман
Роман
Відповідь для  Suspected
2 місяців назад

У програмі e-pity немає такої опції. Там або поштовим переказом на Польщі, або на номер рахунку польського банку

Ua
Ua
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Є там така функція.

Роман
Роман
Відповідь для  Ua
2 місяців назад

Подивлюсь ще раз

Ua
Ua
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Можна вказати IBAN UA3237889 … і так далі .. Теж гроші прийдуть на українську картку.

Ua
Ua
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Допоможу Розлічіть піт-11 недорого

Suspected
Suspected
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Є!

Suspected
Suspected
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

не можна

Наталя
Наталя
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

На чужий рахунок НЕ вийде, тільки на рахунок того, чий піт.

Роман
Роман
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

А як вони бачать що рахунок на моє ім’я зареєстрований? А коли чоловік з дружиною один рахунок на двох вказують і можуть бути на різних прізвищах

Наталя
Наталя
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Ну у Вас є шанс спробувати обдурити польське законодавство.

Max
Max
2 місяців назад

Піт11
Скільки часу потрібно відпрацювати, щоб мати право на піт 11?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Max
2 місяців назад

години вистачить

Ua
Ua
Відповідь для  Max
2 місяців назад

допоможу Розлічіть піт-11

Sergey
Sergey
Відповідь для  Max
2 місяців назад

НЕ менше 184 дня

Роман
Роман
Відповідь для  Sergey
2 місяців назад

Це аби ляпнути?)

Sergey
Sergey
Відповідь для  Роман
2 місяців назад

Скільки по вашому якщо ви знаєте

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Max
2 місяців назад

День …

Наталя
Наталя
Відповідь для  Max
2 місяців назад

Хоч один день, моя подруга в минулому році пропрацювала один день, потім взяла 2 тижні вільне тому знайшла іншу роботу і звільнилася після закінчення 2-х тижнів і ось їй прислали піт.