Що потрібно знати для ефективного пошуку роботи в Польщі
3.5/5 - (29 голосов)
Як знайти роботу в Польщі

Як знайти роботу в Польщі? Кожен з нас шукає для себе вигідніші умови праці, з гарною заробітною платою і зручним графіком. Деякі просто переходять на інше підприємство. А більш сміливі їдуть навіть в іншу країну.

Найчастіше дня закордонного працевлаштування українці, білоруси і росіяни вибирають Польщу. Схожий мову, близькість кордонів і гідний рівень зарплати привертають до працевлаштування. Але як шукати підходящу вакансію? До кого звертатися і які ресурси переглядати? Про це ми розповімо в цьому матеріалі.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Шляхи пошуку роботи
В Інтернеті
Через посередника
Пошук роботи з Польщі
Агентства
Газети
Самостійний похід по місцям роботи
Які документи потрібні для роботи
Які документи потрібні для відкриття візи
Як скласти резюме
Заробітна плата — один з найважливіших нюансів
Де жити і хто за це платить
Підсумки

Як знайти роботу в Польщі. Шляхи пошуку роботи

 Як знайти роботу в Польщі. Шляхи пошуку роботи

Залежно від зручності, можна вибирати різні шляхи пошуку вакансій. Найпоширеніші з них:

 • Мережа Інтернет, сайти пошуку робіт;
 • Послуги посередників;
 • Газети з оголошеннями;
 • Друзі, знайомі;
 • Прямий пошук, можна просто підійти на підприємство і запитати про вакансії.

Пошук в Інтернеті

Пошук в Інтернеті

Краще за все шукати роботу, перебуваючи вдома. Адже робити це, перебуваючи в Польщі, складно. Вам доведеться десь жити, платити за орендоване житло. Тому, починайте заздалегідь переглядати сайти пошуку роботи. Також існують телеграм канали та групи в Viber. Можливостей достатньо. Навіть на українських сайтах пошуку робіт є вакансії до Польщі. Виписуйте собі всі цікаві вакансії, списується з роботодавцями або відразу телефонуйте. У будь-якому випадку, ви повинні підібрати до 10 місць роботи, щоб було з чого вибирати.

Які інтернет ресурси вам підійдуть:

 • Pracuj.pl
 • Praca.pl
 • Infopraca.pl
 • Jobs.pl
 • Місцевий Olx.pl, в розділі «Praca»
 • І не забудьте по місцевий гугл — google.pl. Просто вбийте в рядку пошуку слова «Praca» і назву вакансії. Впевнені, ви знайдете велику кількість інформації.

Пошук через посередника


Це найпростіший варіант. Ви просто говорите про професії або видах робіт, які хочете виконувати і посередник в найкоротші терміни знаходить вам зручний варіант. Якщо цей же посередник допомагав вам готувати документи на візу, то знайти роботу він може вам або безкоштовно, або за невелику винагороду. Це буде входити в комплекс послуг. Якщо ж ви вперше звертаєтеся до нього саме за вакансією, то це може коштувати близько 500-600 zl.

Пошук роботи з Польщі

 Як знайти роботу в Польщі Пошук роботи з Польщі

Буває, що потенційний роботодавець надіслав запрошення на роботу, по якому ви оформили робочу візу. А, приїхавши на місце, виявляється, що вакансія закрита і в ваших послуг не потребують. Що ж робити? Якщо ви вже приїхали в Польщу і вам потрібно знайти роботу, то можна піти іншим шляхом.

Агентства

Наприклад, можна піти в агентство з працевлаштування. Якщо це офіційне агентство, то вони надають роботу безкоштовно. Тому, ви можете неабияк заощадити.Зверніть увагу на:

 • Flagma.pl;
 • OTTOworkfarce.pl;
 • Randstad.pl;
 • Ewl.com.pl;
 • Interkadra.pl.

Як знайти роботу в Польщі — газети

Як знайти роботу в Польщі Газети

Можна купити газету з оголошеннями. Це звичайно старомодний спосіб, але цілком дієвий. Багато роботодавців віддають йому перевагу.

Купуйте такі видання:

 • «Praca»;
 • «GazetaWyborcza»;
 • «Oferta».


Ви можете не тільки шукати, але і самі подавати оголошення про пошук роботи. Вкажіть бажану посаду, свої контактні дані і можливо вас знайдуть роботодавці. На відміну від майданчиків в Інтернеті, в друкованому виданні оголошення надрукують мінімум через тиждень. Тому, доведеться почекати.

Самостійний похід по місцям роботи.


Якщо ви хочете працювати в кафе на морі, можете взяти резюме і самостійно пройтися по всім закладам. Поспілкуйтеся з господарями або менеджером. У сезон роботу можна знайти за пару годин. І навіть, якщо на даний момент вільних місць немає, залиште резюме з контактними даними і вам зателефонують. Роботодавці люблять ініціативних кандидатів.

Які документи потрібні для роботи


Перш за все, вам необхідно запрошення на роботу. Його видачу ініціює роботодавець, а видає воєвода. Саме з цього запрошення ви і будете отримувати візу і далі працювати. Як тільки ви знайшли потенційну роботу, зв’язуйтеся з роботодавцем і просите у нього запрошення. Як тільки воно буде готове, подавайте документи на робочу візу.

Які документи потрібні для відкриття візи:


Якщо ви точно визначилися з роботою, направте до відділу кадрів своє резюме та мотиваційний лист. У листі розкажіть роботодавцю про свої переваги перед іншими кандидатами, чому саме ви заслуговуєте на це місце. Прочитавши його, роботодавець повинен захотіти взяти вас на роботу. Тому, пишіть в довільній формі, але грамотно і по справі.

Як скласти резюме

Резюме — це коротка характеристика здобувача, де описані всі позитивні сторони і навички. Складаєте резюме польською мовою в форматі А4, оформіть так, щоб головні моменти були виділені або жирним, або шрифтів більшого розміру. Обов’язково вкажіть:

 • Освіта;
 • Попередні місця роботи;
 • Корисні навички;
 • Ступінь володіння польською мовою;
 • Досягнення та нагороди.

Заробітна плата — один з найважливіших нюансів

Перед тим, як почати роботу, обов’язково обговоріть з роботодавцем рівень заробітної плати і як вона нараховується. Все це надалі має бути відображено в трудовому договорі. Це може бути:

 1. umowa o pracę (трудовий договір);
 2. zlecenia (договір доручення);
 3. umowa o dzieło (договір підряду).

І хоча стандартні умови затверджені заздалегідь, краще дізнатися про такі моменти:

 • чиста зарплата на руки;
 • коли відбуваються нарахування і виплати;
 • графік вихідних днів;
 • проїзд, проживання, харчування — за чий рахунок;
 • чи є відпустка і скільки днів;
 • штрафи за дострокове розірвання трудового договору з ініціативи працівника.

Як знайти роботу в Польщі — Де жити і хто за це платить

Питання проживання в чужій країні вкрай важливе. І бажано, щоб це лягало на плечі роботодавця. Часто житло надають безкоштовно або за невелику ціну. Це допомагає заощадити. Тому, обговоріть це питання, самостійно знайти недороге житло буде вкрай складно.
З 2014 року в РП вступив в силу законопроект, згідно з яким іноземний заявник отримує можливість легально проживати в країні. Оформлення робочої візи є обов’язком роботодавця. Тому польський уряд звів обидва питання (отримання дозволу на роботу і посвідку на проживання) до однієї процедури. Отримавши тимчасову посвідку на проживання, обговоріть з потенційним роботодавцем можливість надання вам житла. Півроку буде цілком достатньо для запуску процедури отримання посвідки на проживання.
Работа в Польше | Как самому найти работуРабота в Польше | Как самому найти работу

Як знайти роботу в Польщі. Підсумки

З розвитком Інтернету та великою кількістю онлайн каналів зв’язку, пошук роботи перестав бути складним питанням. Є платформи в Інтернеті, газети, посередники. Головне — бажання знайти роботу, і тоді все у вас вийде.

З цією статтею також цікавляться:

 Що робити якщо роботодавець не платить зарплату? Як перевірити роботодавця Робота в Польщі для сімейних пар яка більше підходить?
Що робити якщо роботодавець не платить зарплату? Як перевірити роботодавця Робота в Польщі для сімейних пар яка більше підходить?

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

LG Chem

LG Chem

4.5/5 - (28 голосов) Робота на заводі LG Chem в Польщі Робота на заводі LG …

Подписаться
Уведомление о
guest
95 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Олега
Олега
5 місяців назад

От чесно, все навпаки…. Робота в Польщі — агенції отримують кошти за кожного працівника безпосередньо від фірми, тому вакансії безкоштовні, витрата може йти лише на запрошення… А от європейські вакансії, куди не пройде, наприклад, лише біометрія, платні, а от тут уже є агенти та їх посередники. Агент бере, наприклад 300-400 євро, а посередник ще накидає 100-300 євро собі. Ну, мова йде про легальні фірми.

Богдан
Богдан
1 рік назад

Чи можна самому знайти роботу
Получили візу на 180 днів з жінкою по запрошеню чи можна обійти фірму і самому собі знайти роботу чи потрібно тіки через це агенство і на це запрошеня їхати ?

Igor
Igor
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Мій знайомий теж перший раз приїхав до Польщі через агенство, його завезли на якись мясокомбінат, і йому там так напекло, що він з самотушки знайшов роботу на пряму, в іншому кінці Польщі, і з набагато вищою зарплатою і умовами праці, хоча не говорить польською, і зараз працює, подався на карту побиту, я до того веду, що якщо життя людині дасть пенька, то вона може багато що зробити, тому звісно можна, якщо добре постаратися

Eil
Eil
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

тільки цьому агентству не говори що до них не їдеш а то анулюють запрошення потрібно буде нове робити

Unlx
Unlx
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Якщо ви перший раз то все-таки краще через агентство. Вже потім можете маючи досвід самі шукати

Marichka
Marichka
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Якщо ж без посередника, то треба мову знати, а через агентство іншу, то все перероблять

Inter
Inter
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Краще через фірму, якщо польський НЕ знаєте і немає спеціальності

Богдан
Богдан
Відповідь для  Inter
1 рік назад

Я польську мову знаю але ламані поляки розуміють але не завжди працював в Польщі 2 роки тому

Богдан
Богдан
Відповідь для  Inter
1 рік назад

Я польську знаю але ламана поляки розуміють але не завжди працював в Польщі 2 роки тому

Богдан
Богдан
Відповідь для  Inter
1 рік назад

Я польську ламану знаю поляки розуміють але не завжди працював в Польщі 2 роки тому

Inter
Inter
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Ок) Багато повідомлень

Богдан
Богдан
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Втопив телефон)

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Пробуйте на фейс пошукати, тут теж може щось придивитися … Удачі

Сергій
Сергій
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Дуже важливо, якщо вирішите кинуть агентство: 1) починайте шукати іншу роботу ще перебуваючи в Україні, 2) якщо вирішите заощадити гроші і пройти обсервация від агентства (якщо вона безкоштовна) не підписую ніяких договорів поки Ви на обсервация 3) якщо перебуваючи в Україні, ви знайдете іншу роботу, то агентству про це повідомте ТІЛЬКИ ПІСЛЯ перетину КОРДОНУ, не навпаки,.

Віктор
Віктор
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Якщо вам не анулюють запрошення то можна і потрібно їхати і шукати на пряму без агентства, якщо вас приймуть то запрошених новий роботодавець переробить. Зробіть резюме польською мовою вкажіть там свій рівень знання мови і будете розсилати роботодавцям або особисто ходити і питати про роботу.

Vadim
Vadim
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

реально зараз взагалі роботу знайти дуже складно -тому що роботи в Польщі немає

Олега
Олега
Відповідь для  Богдан
5 місяців назад

У Польщі не вистачає робочої сили, беруть тільки з біометрію. Кордон перетинаєте з одним запрошенням, а на місці праці Вам виготовляють інше.

Олега
Олега
Відповідь для  Богдан
5 місяців назад

беруть НАВІТЬ тільки з біометрію, недописала)))) з візою, звичайно, беруть теж)

Рита
Рита
1 рік назад

Почну з того, що мені терміново потрібна була добре оплачувана робота, яку в Україні мені було не отримати. Зовсім випадково я потрапила на сайт ворклайф і мені відповів мій майбутній куратор Олександр. Не буду описувати всі перепитії з отриманням візи, все в курсі через складнощі роботи візових центрів в зв’язку з короновірусом, але ось я отримала довгоочікувану візу! Олександр зробив все щоб я отримала ту роботу на яку я прагнула і ось через 10 днів обсервації я нарешті буду працювати! Нашу групу супроводжували на всьому шляху нашого проходження. Величезне спасибі нашому Львівському куратору Яночка, завжди була на зв’язку, з будь-якого навіть найменшого приводу. У Польщі нас теж зустріли. Поселили на обсервацію в хостел. Нас в кімнаті четверо, але це не напружує, кімната велика. Є душ, туалет, пральна машина, холодильник, кухня, взагалі все, що потрібно для життя. Як на мою думку з цим агенством можна і потрібно працювати, якщо хочете реально знайти хорошу роботу! Тут вас не будуть годувати сніданками. Все чітко і зрозуміло.

Лиза
Лиза
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Ну так для відкриття візи треба і запрошення мати …
Раніше на мою було безкоштовно, мабуть їх почали частенько кидати в відповідь.

Тимур
Тимур
Відповідь для  Лиза
1 рік назад

В одному питала сьогодні, то запрошення тільки 2к варто.

Паша
Паша
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Так запрошення вони не роблять, у них пристрій на роботу тільки через візу і візу можуть запропонувати самі допомогти зробити, але гроші. Вперед, правда не все відразу.

Олег
Олег
Відповідь для  Рита
1 рік назад

У нормальній фірмі плинності майже немає, відповідно в людях не потребують і реклама як би ні до чого. Такі фірми вкрай рідко кидають оголошення про прийом на роботу. Ну і як вірити словам автора теми у якого всього 3 повідомлення. Потрібно було глибше конспіруватися тут.

Ира
Ира
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Саме по Вашій рекомендації звернулася до них за пакетом на візу, гроші наперед не вимагали, це більш переконливо, подивимося, коротше.

Таня
Таня
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Я їх раджу тільки щоб зробити запрошення, а й так впринципі вони надсилають вже всі заповнені, залишається тільки, акт, хуякт до Ксерокс, фото, і погнав. Страховка ще у них хороша, пускають по ній всіх, без винятків.

Славик
Славик
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Можна від них скористатися тільки запрошенням, тут згоден.
Але то що ви потрапите на ту роботу яку їхали вкрай маленький шанс. Так що краще через них їхати і відразу шукати собі роботу за місцем

Леша
Леша
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Цей гадючник великі бабки витрачає на подібну рекламу, весь інтернет в подібних статтях, ось тільки все вони однотипні і відразу зрозуміло що реклама.

Нина
Нина
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Схоже на рекламу, але без контактів.

Лев
Лев
Відповідь для  Нина
1 рік назад

Тому як це вона і є по всій видимості.

Нина
Нина
Відповідь для  Лев
1 рік назад

Можливо.

Николай
Николай
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Реклама, worklife погана фірма які кидають людей, хто не вірить в пошук вбийте на цьому сайті назва фірми!

Вера
Вера
Відповідь для  Николай
1 рік назад

Та про що Ви) адже відразу ж видно з історії, що це кришталево чистої води правда) ось приїде Алла, привезе гори грошей, підніме економіку країни, там і дізнаємося про неї з газет!

Николай
Николай
Відповідь для  Вера
1 рік назад

Згоден, нас забере до себе можливо, в цей рай.

Zhe
Zhe
1 рік назад

Робота
Хлопці, розкажіть, може це і нерозумно прозвучить але потрібна робота така що б можна було хоча б нормально жити і працювати, а не приходити з роботи напівдохлим, для пари, хто де вже довго працює і може підказати або розповісти, хочеться знайти нормальний варіант і працювати і залишитися тут подовше, Умова про праце, мається на увазі не орати як кінь що б заробити по швидкому і виїхати, а нормальні умови ???

сарказм
сарказм
Відповідь для  Zhe
1 рік назад

Їдь на валео 😀
Я ж писав пост. Якщо ти хочеш жити а не орати то тобі туди, + перевірено не одним мною. Є ще люди які тобі під твердять.

Михайло
Михайло
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

Що за Валео? Можна докладніше ласка

сарказм
сарказм
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Вбий в пошуку valeo, багато інформації буде

Михайло
Михайло
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

Дякую знайшов об’яву =)

Денис
Денис
Відповідь для  Zhe
1 рік назад

Самі шукаємо зараз роботу з 6 агентств нам запропонували одну вакансію на ковбасі та все для сімейних пар робіт взагалі мало їх просто немає, самі не знаємо що робити

Михайло
Михайло
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Я багато негативу чув про роботу на ковбасних цехах.

Denis
Denis
Відповідь для  Zhe
1 рік назад

Зараз дуже складно з роботою всім. Кого-то звільняють бо роботи немає, кого-то відправляють в Україну бо що то закривається. Є складні роботи за які люди не беруться або не витримують графік або процес від фізичної роботи. Потрібно там де важко або брудно, бо від хорошої роботи люди не йдуть на даний момент на додачу роблять карту / візу що б не звільняти своє місце!

Володимир
Володимир
Відповідь для  Zhe
1 рік назад

Якщо є права на автобус то рекомендую.

Валерій
Валерій
Відповідь для  Zhe
1 рік назад

Я вже більше півтора року працюю в будівельній фірмі арматурником, проживаємо з бригадою в одному будинку в повних умовах та й безкоштовно, їздимо як на роботу сюди, напівдохлі не разу не приходили, так і по зарплаті пристойно отримуємо

Ліна
Ліна
1 рік назад

Упаковка курячої продукції.
Хто працює або працював на упаковці курячої продукції. Якщо в залі 3-4 тепла, то дуже відчуваєш холод, коли працюєш.

Марина
Марина
Відповідь для  Ліна
1 рік назад

Трохи відчувається, ще плюс волога, але нам давали теплий одяг, то було норм

Максим
Максим
Відповідь для  Марина
1 рік назад

а де ви працювали? яка зп була?

Настя
Настя
Відповідь для  Ліна
1 рік назад

холодно, мокро, волого, запах, це жахлива робота, дуже вам не раджу

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Ліна
1 рік назад

думаю робота не дасть вам замерзнути, вірніше в процесі роботи НЕ замерзнете.
можуть фурункули вискакувати через постійно низьку температуру.
якщо є можливість шукайте іншу роботу бо на курятині це жесть робота

Ola
Ola
Відповідь для  Ліна
1 рік назад

Ні, не відчувається але залежить на якому процесі стоїш

Ivan
Ivan
1 рік назад

Тест на ковід

Як краще і де здавати тест що б не сидіти в Україні на карантині? Де варіанти дешевше і швидше?
Прилітаю в Жуляни з Варшави. Підкажіть будь ласка

Максим
Максим
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

Тобі на кордоні скажуть

Олександр
Олександр
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

Ти можеш викликати сімейного лікаря ось і все

Світлана
Світлана
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

а далі що? симптомів же немає?

Марина
Марина
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

в самому аеропорту роблять, але це дорожче буде, обіцяють, що там швидко, але по факту не завжди, так що краще здайте по приїзду будинку, в приватній лабораторії

Артур
Артур
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

кажуть в Синево непогано за ціною, то 900 грн або 950

Денис
Денис
1 рік назад

БОШ ЛОДЗЬ

Всім добрий день поділіться будь ласка відгуками про роботу на даному підприємстві умови зп робота заздалегідь дякую всім

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Денис
1 рік назад

ну да, спочатку боляче, потім звикаєш.
пошукай в темах за своє питання, недавно хлопець туди поїхав

сарказм
сарказм
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Цей хлопак на карантині браток. Що ж ти справді.

сарказм
сарказм
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Коротше з усього, саме витончене в цій роботі, це на барабані. Але там можна приземлити реноме! Пальчики мовляв, просять іншого процесу після двох годин, його мадам взагалі в захваті від роботи, хоч на Україні вона просто била дівчатам нігтики, сидячи на попі в квартирці. Тому, в принципі краса.
Сьогодні за мене братанчік на лінії замовив слово, так там у лідерка потекла слинка на нового, і вже з нетерпінням чекають. , 🗿

Денис
Денис
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

По роботі в загальному я так зрозумів норм? Робота не складна зп від 3000 високоефективних?

сарказм
сарказм
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Як не складно? Якщо це конвеєр? В будь-якому випадку. Це не солодку вату крутити.

Денис
Денис
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

Скільки кент твій там працює?

сарказм
сарказм
Відповідь для  Денис
1 рік назад

3 міс, але там є подруга яка нас всіх сюди і приперли то вона 3 роки. Але була потрапляла під скорочення.
Цей рік завод лупить на повну ставку.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Трохи складно, але потім звикаєш

Денис
Денис
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

А можна більш детально

Рая
Рая
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Що саме важко?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Місяць тому було 2800 злотих брутто будинок 350 злотих поїсти 400 злотих. Інші витрати 200 злотих. Робота в 3 зміни + суботи
конвеєр тому інтенсивна і 3000 нетто казка для дурнів

сарказм
сарказм
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

Може ти подивишся пост? Перш ніж стверджувати? Там є посилання, Переконайся. У мене люди зараз працюють там, не заводь в оману.

Денис
Денис
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

Ти працював там?

сарказм
сарказм
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Дядьку Денис. Чекайте, сиджу карантин.
Мої побратими луплять, 5 дневка. 5 з 6 до 2 5 з 2 до 10, і п’ять з 10 до 6.
За повний місяць, кореш отримав 3100 чистими. Без над Година, і йому вже прибрали то що отримують на 1 злотий до 26.
Його дівчуля, з доплатою за будинок 3750.

Денис
Денис
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

Ок а житло як

сарказм
сарказм
Відповідь для  Денис
1 рік назад

За житло нічого не скажу. В даний момент карантин. І за житло не знаю нічого взагалі.
Чув що квартири на кидатися по Лодзі, за кількістю людей не знаю. Дізнаюся де — то в понеділок. Після мед комісії і школенія.

Денис
Денис
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

ок

Света
Света
1 рік назад

Може хто знає .. Можна їхати в грудні? Я маю на увазі не закривають кордони на свята там і т. П ..

Жека
Жека
Відповідь для  Света
1 рік назад

Кордон це ж не якесь підприємство щоб закрити на свята.

Света
Света
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Я маю на увазі якщо зараз подати документи на запрошення, вони зроблять його по термінах, або вважатимуть туди ще святкові дні ?!

Женя
Женя
Відповідь для  Света
1 рік назад

Ааа ну в такому разі правильно формулюйте запитання.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Света
1 рік назад

Якщо до цього моменту не закрили то вже нема чого переживати.

Рома
Рома
Відповідь для  Света
1 рік назад

Ну взагалі-то офіційної інформації про закриття кордонів немає. На рахунок грудня, це вирішувати Вам. Багато підприємств закриваються на так звані «новорічні канікули», що тривають 2-3 тижні. Вам необхідно уточнити, чи буде робота на конкретно Вашому підприємстві, а вже потім вирішити чи їхати чи ні.

Света
Света
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Дякую.

Николай
Николай
Відповідь для  Света
1 рік назад

В мене просто приблизно така сама ситуація. Я їду в кінці листопада. Але добре що підприємство на Новий рік не має цих канікул.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Света
1 рік назад

Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів у Одессі, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Одеському консульському окрузі (м.Одесса,м.Херсон) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 25 листопада 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 25 листопада 2020 р. і пізніше, люб’язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)
Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на нашому веб-сайті.

Анна
Анна
Відповідь для  Света
1 рік назад

Запрошення можна чекати більше місяця.

Тимур
Тимур
1 рік назад

Доброго дня, допоможіть з роботою, хочу безпосередньо влаштуватись на польську фірму чи завод, без посередника, якщо можна напишіть телефон роботодавця, буду вдячний за допомогу, польський бездоганний.

Славик
Славик
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

Бездоганний польський? Можна тільки позаздрити, шукайте напряму через оголошення на сайтах польських.

Тимур
Тимур
Відповідь для  Славик
1 рік назад

Та от шукаю…

Анна
Анна
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

З бездоганним польским просто складаєте резюме і відправляєте всюди, що вам підходить. Можете безпосередньо дивитися сайти великих фірм і туди резюме відправляти.

Лена
Лена
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Те саме хотіла написати) значно більше можливостей зі знанням мови відкривається.

Вера
Вера
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

Добрий вечір. Розглядаєти роботу тільки в Польщі, чи теж легальне працевлаштування в Німеччині чи Словакії?

Тимур
Тимур
Відповідь для  Вера
1 рік назад

В Німеччині було б добре.

Олег
Олег
Відповідь для  Вера
1 рік назад

Я знаю ,що українці в Німеччині працювати легально поки ,що не можуть ,є хіба що винятки.

Лиза
Лиза
Відповідь для  Вера
1 рік назад

Якби так було ,то агенції вже пропонували б роботу в цій країні .

Рома
Рома
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

Я так розумію ви ще в Україні і місто де працювати Вам не принципово?

Тимур
Тимур
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Я в Польщі,в Варшаві.

Рома
Рома
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

О то ще краще, розішліть резюме, в більшості крупних заводів і підприємств є сайти, то ви до них напряму звертайтесь, в принципі в них іноді навіть на сайтах вакансії вивішені