ПМЖ в Польщі / Праця / Робота далекобійником в Польщі
Робота далекобійником в Польщі

Робота далекобійником в Польщі: зарплата, вимоги, графік роботи та інші нюанси

Робота далекобійником в Польщі. У Польщі існує величезна кількість фірм, що займаються вантажоперевезеннями. Мабуть, у всій Європі не можна знайти такий паркінг для далекобійників, де не стояло авто з польськими номерами. І, як не парадоксально, водіями цих машин найчастіше є українці чи білоруси. У цій статті ми розберемося з особливостями даної професії і постараємося відповісти на найпоширеніші питання.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Важко знайти вакансію?
Яку зарплату отримують водії в Польщі?
Водії-міжнародники
Водії категорій С та Е
Варіанти нарахування зарплати
Які основні документи необхідні для працевлаштування в Польщі?
Потрібні спеціальні документи для роботи водієм?
Обов’язково знання іноземних мов?
Який графік роботи та відпочинку водіїв?
Як українцеві знайти роботу водієм-міжнародником?
Як не попастися на вудку аферистів?
Висновок

Важко знайти вакансію?

Чи важко знайти роботу далекобійником в Польщі? Однозначно ні. Завдяки тому, що поляки воліють шукати роботу в інших країнах Європи чи в Канаді, українським водіям-міжнародникам знайти вакансію в Польщі не складно. Як кажуть самі польські роботодавці, українці дуже старанні та відповідальні в роботі. Тому їх із задоволенням працевлаштовують не тільки тому, що існує дефіцит працівників, а ще й завдяки особливостям менталітету.

Робота далекобійником в Польші

Яку зарплату отримують водії в Польщі?

Важливо враховувати, що в оголошеннях про роботу вказується зарплата брутто, тобто з усіма включеними податками. А працівник отримує на руки суму нетто, тобто після того, як всі висновки будуть зроблені. Тому «чиста» зарплата водія буде менше тієї, яка вказана в контракті.

Також заробітна плата працівника залежить від його досвіду роботи, графіка роботи, кількості машин на фірмі і так далі.

Водії-міжнародники

Робота далекобійником в Польші

З усіх категорій водіїв, міжнародники отримують найвищу зарплату. Найчастіше для працевлаштування необхідний досвід, як мінімум 2-3 роки. Відрізняється робота далекобійників за маршрутами, категоріями перевезених вантажів, графіків роботи та іншим критеріям.

Існує два основних напрямки, за якими працюють далекобійники в Польщі:

 1. Східне. До нього відносяться маршрути в РФ, Україну, Білорусь. Для водіїв-початківців це найкращий вибір. По-перше, підходить для тих, хто абсолютно не знає іноземні мови. По-друге, в плані працевлаштування це найпростіший варіант. «Чиста» зарплата в місяць становить близько 4-5 тисяч PLN.
 2. Західне. Це Німеччина, Франція, Бельгія, Нідерланди, Австрія і так далі. Найчастіше для роботи використовуються авторефрижератори (автомобілі з теплоізольованими фургонами). У них перевозять заморожені продукти, ліки, морозиво і квіти. Зарплата може досягати 6 тисяч PLN, але найчастіше залежить від фрахту.


Важливо враховувати, що наймачі відмінно знають траси, витрати палива, километраж і стан автомобіля. Тому не треба намагатися їх обдурити в процесі роботи. Іноді трапляються неприємні ситуації. Наприклад, вночі на парковці зловмисники можуть злити паливо, або розрізати тент і спробувати вкрасти вантаж. Якщо ж інцидент стався, то необхідно відразу повідомити про це роботодавця. Інакше працівнику самому доведеться платити за відсутнє паливо або зіпсований тент.

Водії категорій С та Е

Як правило, такі працівники здійснюють перевезення тільки в межах Польщі. Ця категорія роботи підрозділяється на два основних види:

 1. Місцевий водій. Основна перевага – працівник щодня ночує вдома. Ця вакансія підходить для сімейних людей, які не можуть надовго розлучатися з рідними. Робота передбачає розвезення товарів на невеликі відстані, наприклад, зі складу в прилеглі магазини. Заробітна плата – близько 2 тисяч PLN.
 2. Водій, який працює на території Польщі. Маршрути надаються на великі відстані, але в межах РП. Виїзд в інші країни може бути скоріше винятком, ніж правилом. Тому водіям, які не володіють ні англійською, ні німецькою мовами, турбуватися не варто. Графік роботи 5/2. Зазвичай водії проводять свої вихідні вдома. Зарплата – 3-4 тисячі PLN.

Варіанти нарахування зарплати

Цей момент необхідно прописувати в контракті, а не домовлятися «на словах». Інакше, в разі невиплати, працівник не зможе довести свою правоту. Поляки зазвичай використовують такі варіанти:

 • Ставка і щоденна доплата. Переваги полягають у тому, що водій може заздалегідь прорахувати свою місячну зарплату. Недоліком можна назвати те, що кілометраж не впливає на оплату. Тобто, один водій може проїхати на добу 100 кілометрів, а інший – 300, але зарплата у них буде однакова.
 • Від кілометражу чи фрахту. Перевага – чим довший маршрут, тим вища зарплата. Недолік – не можна заздалегідь прорахувати місячний оклад.

Роботодавець може запропонувати змішаний тип оплати. Але, в будь-якому випадку, важливо, щоб нарахування окладу було легальним і прозорим. Інакше проблем не уникнути.

Робота далекобійником в Польші яка зарплатня

Які основні документи необхідні для працевлаштування в Польщі?

 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Він повинен бути дійсним не менше 3 місяців після запланованої дати повернення;
 • Документ-підстава для працевлаштування: робоча віза, Карта побиту, Карта поляка і так далі;
 • Oświadczenie та/або Zezwolenie на роботу;
 • Дійсне водійське посвідчення та інші документи, про які ми розповімо нижче.

Потрібні спеціальні документи для роботи водієм?

Крім основних документів, які потрібні для працевлаштування, водіям необхідно мати ряд спеціальних дозволів і паперів.

 • Чіп-картка тахографа. Кожен професійний водій зобов’язаний використовувати тахограф, а чіп-карта дозволяє експлуатувати цей прилад. Тахограф необхідний для реєстрації швидкості та часу руху автомобіля, пробігу та інших параметрів. Також він дозволяє контролювати, скільки годин водій працює, а скільки відпочиває. Чіп-карта є індивідуальною, і оформляти її краще в Україні. Причина в тому, що оформлена в Україні картка діє 5 років, а оформлена в Польщі відповідає терміну тривалості візи.

Потрібні спеціальні документи для роботи водієм?

 • Водійське посвідчення. Особливих вимог до цього документу не має. Єдине, що права повинні бути дійсними, а необхідні категорії для роботи – відкритими.
 • Код 95. Він свідчить про те, що водій пройшов спеціальне навчання на кваліфікаційних курсах і медкомісію, яка дозволяє йому керувати транспортним засобом. Термін дії коду – 5 років. Тобто, після закінчення цього терміну, потрібно буде заново підтверджувати свою кваліфікацію. Для первинного отримання коду необхідно пройти вступні курси, які тривають трохи більше місяця. Далі, кожні 5 років, водій буде проходити періодичні курси. Їх тривалість – один робочий тиждень. Звичайно, після проходження навчання, необхідно здавати іспит, який підтверджує, що працівник засвоїв інформацію і готовий приступати до роботи. Важливо, що при зміні роботодавця, водій зобов’язаний отримувати новий код, навіть якщо термін дії старого ще не минув.


Потрібні спеціальні документи для роботи водієм?

Обов’язкове знання іноземних мов?

Якщо на вакансію буде претендувати два водія, то роботодавець віддасть перевагу тому, який володіє польською мовою на середньому розмовному рівні. Найчастіше логістами на фірмах працюють поляки, тому працівник повинен вміти спілкуватися з ними. Якщо далекобійник буде працювати по західному маршруту, то йому необхідно, як мінімум, початкове знання англійської або німецької мови. Інакше спілкуватися з працівниками закордонних фірм і поліцією буде дуже важко.

Який графік роботи та відпочинку водіїв?

У Польщі до графіку роботи ставляться дуже серйозно. Всі правила прописані в законодавстві і за їх недотримання накладаються серйозні штрафні санкції. Стежить за часом їзди та відпочинку тахограф, який встановлений в кожній машині. Основні правила полягають у наступному:

 • Добовий час їзди – максимум 9 годин;
 • Максимальний час їзди без зупинки – 4.5 години. Після цього необхідний відпочинок 45 хвилин, і можна їхати далі;
 • Відпочинок кожен день – 11 годин;
 • Максимальний час роботи за тиждень – 56 годин.

Як українцеві знайти роботу водієм-міжнародником?

Як українцеві знайти роботу водієм-міжнародником?

Існує три варіанти пошуку роботи через інтернет, через знайомих, і через агентство.

 1. Існує безліч сайтів, де можна знайти вакансію або розмістити своє резюме. Там же можна зв’язатися з потенційним роботодавцем, який надішле всі необхідні запрошення для працевлаштування. Ризики практично відсутні, так як для працівника процес отримання документів від наймача абсолютно безкоштовний.
 2. Можна дізнаватися про роботу через друзів і родичів, які вже працевлаштовані на аналогічній посаді в Польщі. Можливо, на їх фірму потрібні водії, і роботодавець захоче зв’язатися з потенційним працівником особисто. У цьому випадку ризики також відсутні, адже можна дізнатися, що компанія точно працює і виплачує зарплату.
 3. Пошук вакансії через посередників самий ризикований, оскільки ймовірність потрапити на шахраїв найвища. Плюс до всього, агентству необхідно платити чималу суму. Перевагами все ж є швидкість пошуку роботи. Адже якщо самостійно не вдалося знайти вакансію, то посередники завжди зможуть допомогти.

Як не попастися на вудку аферистів?

Як відомо, чим вище число бажаючих влаштуватися на роботу, тим більше кількість шахраїв, що прагнуть до наживи. Не варто ризикувати своїм добробутом і вірити роботодавцю «на слово».

По-перше, працевлаштуватися потрібно тільки за трудовим договором. У разі якщо наймач не буде виплачувати заробітну плату чи буде порушувати права працівника, можна буде звернутися до Трудову Інспекцію або Трудовий суд.

По-друге, працівнику слід уважно вивчати трудовий договір, який він підписує. У ньому повинні бути прописані факти, які не суперечать польському законодавству. Інакше такий контракт може бути визнаний недійсним.

По-третє, якщо роботодавець обіцяє взяти працівника без досвіду – варто насторожитися. Серйозні компанії ніколи не працевлаштовують таких водіїв.

Висновок

Робота далекобійником в Польші і знайти роботу водія-міжнародника в Польщі зовсім неважко. А європейське працевлаштування дасть можливість отримувати стабільну зарплату, якісне медичне обслуговування і хороші умови праці. Якщо українець вже має досвід роботи далекобійником на батьківщині, то саме час спробувати свої сили за кордоном!

Робота далекобійником в Польші — з цією статтею також цікавляться:

Куди скаржитися якщо не платять зарплату в польщі Скільки взяти з собою грошей, вирушаючи на роботу в Польщу Бізнес в Польщі
Куди скаржитися якщо не платять зарплату в польщі Скільки взяти з собою грошей, вирушаючи на роботу в Польщу Бізнес в Польщі

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи,  дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Робота в Польщі на автозаводах

Робота в Польщі на автозаводі

5 / 5 ( 10 голосов ) Робота в Польщі на автозаводі Робота в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
125 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Bogdan
Bogdan
2 місяців назад

Водій кат В
Хочу водієм по кат В, підкажіть будь ласка якусь фірму через яке можна влаштуватися або якісь контакти

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Стаж водіння? Польський на якому рівні? Просто водієм по Польщі. Або на бус по Європі.
Просто водієм на таксі.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Анатолій
2 місяців назад

По Європі немає досвіду, а так більше 3-х
Ну для першого разу можна тільки по Польщі на бусі, а так взагалі на бус по Європі

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Фірма PDS набирає без стажу місто Вольштин.
Lis Trans теж місто Вольштин.
Acropol також набирала без стажу

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Анатолій
2 місяців назад

спасибі)

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Bogdan
2 місяців назад

Багато беруть без досвіду, йшов також без досвіду, поганяли місяць по ВЛ, потім Чехія, Словаччина а там вже і на Європу відправляли

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Evgeniy
2 місяців назад

Скажіть будь ласка контакти, спасибі)

Сергій
Сергій
Відповідь для  Evgeniy
2 місяців назад

Євген, а можна контакти роботодавця, або це агентство? Дякуємо

Maksym
Maksym
2 місяців назад

дальнобій
Добрий день, може хто в курсі, яка приблизна зарплата в дальнобоя з категорією С?

Микола
Микола
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

250зл. в середньому.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Це по ЄВРОПІ?

Микола
Микола
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Так. Це в день.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Я зрозумів. Якщо є сенс робити в Польщі код 95 на категорію С, або краще відразу відкривати СЕ?

Maksym
Maksym
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Як для початківця далекобійника

Микола
Микола
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

95 код видається на всі категорії, навіть якщо у тебе С, то код буде і на СЄ

Maksym
Maksym
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Але у мене тільки С, СЕ потрібно відкривати.

Микола
Микола
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Я відкривала 3 роки тому і у мене теж була тільки С, але код95 мені дали і нас і на РЄ.

Stas
Stas
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Це ви робили код в Польщі я також маю подібну ситуацію хотів робити код на кат. З на Україні. так вони сказали на С Е все заново зробити. це правда? Залежить країна в якій робиш? Дякуємо.

Микола
Микола
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

В Україні не роблять код 95, то все шахраї. Тільки Польща або Прибалтика.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Ок
велике спасибі. гарного дня

Stas
Stas
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Дякую також чув щось липові але вони так переконливо говорили. це означає що в Україні 95 це просто папір.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

Привіт, я тільки записався на курси і навчання. Я буду здавати по С категорії в Польщі.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

Щодо СЕ Я не знаю.

Stas
Stas
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Дякую

Maksym
Maksym
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

Я теж думаю що це обман. Краще робити в Польщі, там іспит буде російською мовою. Я думаю все можна здати без проблем

Stas
Stas
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Я зрозумів.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

Якщо не секрет, то скільки грошей хотіли в Україні за код 95?

Stas
Stas
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

У Львові 3700 в Києві 4600 грн але говорили що це представництво Швейцарської фірми яку можна перевірити і вони як філія в Україні. в Польщі якщо права видані після 2009 2000зл якщо в 2009 то в середньому 500зл

Maksym
Maksym
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

Я зрозумів

Stas
Stas
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

А ви скільки? і скільки часу це займе?

Maksym
Maksym
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

2600 злот довгий курс, так як у мене права після 2009 рік. 3 тижні курс і потім іспит.

Stas
Stas
Відповідь для  Maksym
2 місяців назад

Так дякую.

Микола
Микола
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

Деякі роботодавці самі платять за навчання на код95, тому не поспішайте обери роботу і можливо Вам пощастить.

Stas
Stas
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Щиро Дякую. Вам пощастить.

Maksym
Maksym
Відповідь для  Stas
2 місяців назад

Ну в Польщі не багато інші ціни, ну зате один раз заплатив і можна спокійно їздити.

Denis
Denis
3 місяців назад

Підкажіть хорошу роботу в Польщі!
Шукаю хорошу роботу в Польщі по біометрії! Розгляну всі варіанти!

Сергій
Сергій
Відповідь для  Denis
3 місяців назад

Ви б написали, ким вже працювали, в якій сфері є досвід, рівень знання мови. Тоді можливо хтось щось і запропонує.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Denis
3 місяців назад

На хорошу роботу потрібна хороша спеціальність і досвід …. Я плиточник -обліцовщік, стаж роботи 25 років з невеликими перервами, 23 чистими на годину …. Пердолю як тато Карло! А ти?

Denys
Denys
Відповідь для  Юрчик
3 місяців назад

Ну і що ви чим хочете сказати? Всі повинні працювати виключно за фахом? Якщо наприклад зварювальник, а ходив просто для галочки в вуз.
Це все приречений бомжувати бо треба працювати за фахом. Якось ви роздумуєте цікаво.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Denys
3 місяців назад

Ні звичайно, склади, м’ясо і полуниця чекають вас, все по 12,80zl ,. Поспішайте …

Rider
Rider
Відповідь для  Denys
3 місяців назад

Ну якщо ходив для галочки, то тепер тобі тільки світить: полуниці, риба, кури, склади і т.д.)))

Denys
Denys
Відповідь для  Rider
3 місяців назад

Ну не скажи.
Де ви такі розумні беретеся? Можливо потрібно відповідати на коментар по суті.
Ну ти ж не знаєш мене, можливо у мене є досвід в тій професії по якій я навіть і не вчився
У Польщі як про те, що відбувається.
Якщо вмієш працювати механіком, то працюй (ремонтуй машини) і тобі добре платитимуть. А якщо не вмієш шукай іншу роботу і здобувай досвід
і так потихеньку і до офісної роботи дійде, хоча це певне не найкращий варіант.

Ps я ні в якому разі нікого не хотів образити.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Denys
3 місяців назад

Це не в образу тобі і не просто по мудрувати ……

Denys
Denys
Відповідь для  Юрчик
3 місяців назад

Я не мудрую, а пишу зі свого досвіду.

Rider
Rider
Відповідь для  Denys
3 місяців назад

Я тільки ще вчуся в ліцеї, і у мене є хороший приклад мій Тато!!! Він в Польщі працює інженером у відділі планування, за фахом! Треба вчитися в цьому житті, а не «галочки» ходити ставити і буде Вам щастя! І улюблена робота!

Паша
Паша
5 місяців назад

Розкажіте за роботу в логістичних фірмах на Рено мастер категорії В, ті що по всій Європі кататися.
Що і як?

Ира
Ира
Відповідь для  Паша
5 місяців назад

Ну в Польщі якщо чесно важко знайти оплату в 6000 злот на заводі.

Егор
Егор
Відповідь для  Паша
5 місяців назад

Готовий їздити по 20 тисяч в місяць і бути по 15 годин за кермом?
А зарплата трохи вище ніж на звичайному заводі?

Олег
Олег
Відповідь для  Егор
5 місяців назад

Ну на рахунок того посперечатися все залежить від стажу знання специфіки доріг і фірми. На заводі немає 200злот в день.

Леша
Леша
Відповідь для  Паша
5 місяців назад

Заводи теж різні бувають.

Влад
Влад
Відповідь для  Паша
5 місяців назад

В середньому оплати є трьох видів за км, днювання і фраки. Кращий варіант днювання. Якщо без стажу то це буде від 150-180злот в день якщо пощастить. Зазвичай це км. Робота не з легких дуже багато нічної їзди без режиму відпочинку.
На даний момент всі перевезення сильно в впали в зв’язку з Ковідом. Рекомендую їхати на фури оплата краще і режим роботи нормальний.

Паша
Паша
Відповідь для  Влад
5 місяців назад

Але на фуру потрібно це категорії?

Влад
Влад
Відповідь для  Паша
5 місяців назад

Так.

Егор
Егор
Відповідь для  Паша
5 місяців назад

Якщо є категорія С то можна на 7.5 або 12 тонн по роботі середня оплата 220-250 злотих.

Ан
Ан
6 місяців назад

Додому в Україну водій міжнародник, карантин?
Доброго всім!
Хто з колег міжнародників недавно їхав додому в Україну після каденції? На карантин у нас водіїв-міжнародників з усім пакетом документів садять чи ні?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Ан
6 місяців назад

Минулої суботи летів з Вільнюса з далекобійниками працюють в Каунасі, пред’являли якісь документи прикордонникам в Жулянах, їх пропускали без додатка і реєстрації.

Ан
Ан
Відповідь для  Kyrylo
6 місяців назад

Спасибі!

Миколай
Миколай
Відповідь для  Ан
6 місяців назад

Повертався в четвер, досить показати карту тахографа, пролетів без карантину.

Роман
Роман
Відповідь для  Ан
6 місяців назад

Добрий день. Чи можете Ви порадити фірму для роботи. На даному етапі цікаво кат. Б бус Європа.

Ан
Ан
Відповідь для  Роман
6 місяців назад

Ні, раджу вчитися на кат се. Буси не в пошані на жаль

Вася
Вася
Відповідь для  Ан
6 місяців назад

місяць тому міжнародник з доками спокійно пройшов кордон (в аеропорту) без обсервації.

Ан
Ан
Відповідь для  Вася
6 місяців назад

Спасибі!

Rider
Rider
6 місяців назад

Робота бус європа. Шукаю роботу як міжнародний водій Кат Б бус. Може у когось є що порадити. Напишіть назву фірми і номер телефону. Бажано з відкликанням про фірму. Дякую всім велике.
З.И. не пропонувати зайти на олх і там подивитися …

Romek
Romek
Відповідь для  Rider
6 місяців назад

Їдь попробуй взнаєш шо то таке. Легально тебе не оформлять ліцензії тобі ніхто недасть . Бо щоб возити бусом своїм то потрібно мати 25 місць сидячих маршрут на європу коштує 10000 євро це легально. Но на б кат тобі ніхто не дасть. Як їхати своїм бусом на 9 місць то тебе так побриють шо мало непокажуться. Як незахоч ділитись то спочатку поріжуть колеса а на слідующий раз тебе мусора спинять случайно і впаяють за нелегальні перевезення хоча ти то будеш заперечувати і всі пасажири скажуть» він нас по знайомству везе» тобі впаяють так що будеш пару років в україні по 10 тис відробляти. А коли захоч ділитись то вони більше від тебе нехочуть брати) пробуй хлопче. Але знай що зараз підписують угоду про вільне небо буде білет до варшави самальотом коштувати рівно скільки як автобусом і тобі буде невигідно везти своїх 8 чоловік по 600 грн. Подумай добре перед тим як в то гівно влазити.

Rider
Rider
Відповідь для  Romek
6 місяців назад

Бус це машина до 3.5т. яка перевозить вантаж. А не те що ви написали.

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Rider
6 місяців назад

А чому б не зайти на олх і там подивитися?

Rider
Rider
Відповідь для  Dimitrov
6 місяців назад

Я зайшов, подивився. Подзвонив в пн-Вт-3 співбесіди. Але про фірми мало інформації в інтернеті. Не хочу працювати за спасибі.

Serhii
Serhii
6 місяців назад

Автошкола на РЄ Лодзь російською / українською мовою
Добрий день.
Може хто поділиться інформацією, чи є в Лодзі автошкола на права РЄ з навчання російською / українською мовою?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Serhii
6 місяців назад

Дуже дороге задоволення навчання в Польщі. Код 95 є російською мовою

Андрій
Андрій
Відповідь для  Serhii
6 місяців назад

Це в Україні викладають хто як хоче, а в Польщі з державною мовою на якому проводиться навчання. Але крім категорії Вам ще потрібно КОД95

Іван
Іван
Відповідь для  Serhii
6 місяців назад

Код95 — так називається одна з автошкіл в Лодзі, подивіться у них є група на ФБ і ніби навіть сайт

Serhii
Serhii
Відповідь для  Іван
6 місяців назад

Я начебто суть питання написав коректно, при чому тут державна не державна мова, причт тут код 95, дорого не дорого ..
Не можете допомогти, навіщо ви лізете?

Вася
Вася
Відповідь для  Serhii
6 місяців назад

при тому, що в Польщі як правило навчання польською мовою, в тому то і справа. але начебто в автошколі Лідер в Лодзі є укр. мовою, принаймні раніше було

Bogdanka
Bogdanka
7 місяців назад

Привіт. Бачила багато водіїв пропонують перетнути границю без обсервації. Чи правда таке можливо? Може хтось вже так їхав? Поділіться досвідом.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

ти їх у двері, то вони у вікно, ну ніззя сказано ж карантин, значить карантин

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

На полькому кордоні буде вводитись інформація що ви проїжджаєте ТРАНЗИТОМ. Тобто в Польщі офіційно працювати ви не зможете, і лише на 3 місяця. Тобто по біометрії. Мені також пропонували так перетнути кордон. Але як » копнула глибше» все це…. Хіба що ви хочете 3 місяця знаходитися нелегально в Польщі…..

Елена
Елена
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

знайома повелася на цю схему. заплатила 180 євро. чим закінчиться — ніхто поки не знає. але затія дуже стремная.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

Не шукайте пригод на свою голову

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

не шукайте собі лишніх проблем, відбудьте карантин, тут нічого страшного немає, сам сижу 6день, тим паче 200€, я на ці гроші 2місяця харчуюсь в Польші)

Viktor
Viktor
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

Можливо через Венгрію

Vlados
Vlados
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

За 180 євро, краще 10 днів відсидіти карантин

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

А скільки грошей хочуть?

Bogdanka
Bogdanka
Відповідь для  Dimitrov
7 місяців назад

За ціну ще не запитувала. Мені цікаво чи так взагалі можливо проїхати.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

від суми буде якось залежати чи це правда?)

Viktor
Viktor
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

150-200

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Viktor
7 місяців назад

Хз звичайно, стремная затія

Viktor
Viktor
Відповідь для  Dimitrov
7 місяців назад

Дешевше на обсервації пробути як платити таку суму)

Андрій
Андрій
Відповідь для  Viktor
7 місяців назад

в точку!

Василь Іванович
Василь Іванович
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

Можливо, через Угорщину. Хочуть 180 євро.

ххх
ххх
Відповідь для  Василь Іванович
7 місяців назад

Так, і я через Угорщину їхав без обсервації

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  ххх
7 місяців назад

ну припустимо виїдеш знову через Угорщину.
а як потім заїжджати, якщо крапнуть глибше?
якщо роботодавець при пам’яті і буде вас оф.трудоустраівать, то не захоче такої схеми і швидше за все при оформленні таки потрібна буде довідка про проходження обсервації.
мало не легально працювати, а й те, що не буде ніде відображатися інформація про вашому 10-денному карантині.
допустимо заїхали і працюєте, вас можуть зупинити де-небудь і попросити пред’явити документи для перевірки.

ххх
ххх
Відповідь для  Bogdanka
7 місяців назад

У мене дорога до Чехії лежала … Я в Польщу і не думав їхати !!!
Все можна, якщо обережно !!!

Yuriy
Yuriy
7 місяців назад

Добридень! Чим загрожує в’їзд до Польщі як другий водій (без проходження карантину) і в’їзд до Польщі через інші країни ЄС (напр. Угорщина)? Знаходження в Польщі при цьому офіційне? Працевлаштуватися в Польщі можу легально? Нічим не обернеться при виїзді після закінчення біометрії?

Dmytro
Dmytro
Відповідь для  Yuriy
7 місяців назад

Без карантину тобі штраф, варіант здати тест-це зменшить час обсервації!

Yuriy
Yuriy
Відповідь для  Yuriy
7 місяців назад

Яка вартість тесту в Польщі?

Чому штраф? Водії пасажирських перевезень же є в категорії громадян, які звільняються офіційно від обсервації ?!

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Yuriy
7 місяців назад

Повинні бути документи що ти працюєш у фірмі водієм ….. так кожен другий би заїжджав як водій … ви думаєте страж граничний дурні?

Yuriy
Yuriy
Відповідь для  Юрчик
7 місяців назад

Якби я вважав страж граничний дурнями, я б сюди не писав!) А якщо будуть зроблені наступні документи: ліцензія на перевезення в яку входить умова праці, договір з польською фірмою, посвідчення, інформаційний лист про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів, трудовий договір

Ось інформація з статті:
Таким чином, від обов’язку перебування на карантині після в’їзду на територію Польщі звільнили:

 — водіїв та членів екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, чия професійна діяльність пов’язана зі сферою міжнародних пасажирських, вантажних, або комбінованих перевезень та в’їжджають на територію Польщі в рамках виконання службових обов’язків;

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Yuriy
7 місяців назад

Я в курсі хто звільнений від карантину …. пробуй їхати з такими документами

Оксана
Оксана
7 місяців назад

Підкажіть будь ласка, хто що знає про карантин для водіїв міжнародників при в’їзді в Україну з Польщі

Иван
Иван
Відповідь для  Оксана
7 місяців назад

Не знаю як для водіїв, я перетнув кордон годину назад, ніякого карантину сидіти не потрібно.

Александр
Александр
7 місяців назад

Хто знає, з Українськими правами чи можливо пересуватися на авто по Польщі? Працювати водієм. Або потрібно робити Польські права?

Anna
Anna
Відповідь для  Александр
7 місяців назад

За ідеєю ваші права дійсні 6 місяців від заїзду в Польщу, але не вказуються коридори, коли ваші права перестануть діяти. Тобто, тут типу якщо ви кожні 6 місяців будете виїжджати в Україну, то вам права змінювати не потрібно.
На практиці, на скільки я читала, це діє так: якщо є ВМЖ, тоді до вас можуть прікопться за права і краще мати польські, якщо ви по біометрії або по візі, то не обов’язково.
З приводу роботи водія з Українськими правами я не знаю, але все-таки вважаю що більшість роботодавців захочуть від вас права своєї країни

Алевтина
Алевтина
Відповідь для  Александр
7 місяців назад

Можна 100%

Александр
Александр
Відповідь для  Алевтина
7 місяців назад

Чи не більше трьох місяців або якомога більше. Просто десь читав, що тільки 3 міс, а потім потрібно робити Польські права.

Алевтина
Алевтина
Відповідь для  Александр
7 місяців назад

Скільки наших їздячи і проблем не було, а якщо навіть і так то ціна питання близько 200 зл і вам поміняють. Тільки мінус в цьому всьому що обмін боїться близько 3 місяців і ви виходить будете без прав, але можна просто сказати що ви втратили і спокійно їздить це время.Заберут укр права і віддадуть польські. А по приїзду в Україну якщо захочете наші права, просто міняєте з пл на укр.

Александр
Александр
Відповідь для  Алевтина
7 місяців назад

А є можливість мати і укр права і Польські?

Алевтина
Алевтина
Відповідь для  Александр
7 місяців назад

немає

Александр
Александр
Відповідь для  Алевтина
7 місяців назад

Дякую за відповідь.

Anna
Anna
Відповідь для  Александр
7 місяців назад

На період «актуалізації» прав, вам повинні видати тимчасові права, якими ви можете користуватись
Можете ваші українські права поміняти на польські, а потім поїхати в Україну і зробити українські ще раз, на скільки я знаю, то там це досить просто робиться.
А, ще згадала, ви можете просто здати на польські права, якщо хочете і ті і ті, але так майже ніхто не робить) тому що простіше поміняти українські)

Александр
Александр
Відповідь для  Anna
7 місяців назад

Дякую

Владимир
Владимир
Відповідь для  Александр
7 місяців назад

Я два роки катаюсь по всій Європі і все тип топ.

Valerii
Valerii
Відповідь для  Александр
7 місяців назад

Я вже півтора року їжджу на українських, місяць тому зупиняла поліція, питань не було.

Юрий
Юрий
Відповідь для  Александр
7 місяців назад

При заміні прав їх не відбирають спочатку. Ваші укр. права заберуть, коли ви прийдете за польськими. Їздити не положено. Попадеться хитрий мент — будуть проблеми. Я, поки працював не водієм, їздив 4 роки на українських. Коли пішов на дальнобой, права поміняв. Тільки, якщо ви будете робити код 95, то міняйте права після закінчення курсу, інакше права знову доведеться міняти. Поляки код 95 вписують в права …

Ar
Ar
7 місяців назад

Здають чи тест на наркотики водіїв по ЄС? І як визначають по крові або сечі?

Maksym
Maksym
Відповідь для  Ar
7 місяців назад

Особисто я коли влаштовувався ніяких аналізів не здавав, Психотести, окуліст, загальний огляд у лікаря, і все, послухав, запитав чим хворіла, і вільний.

Ar
Ar
Відповідь для  Maksym
7 місяців назад

Подяка що просвітили

Максим
Максим
7 місяців назад

Де можна влаштуватися на роботу водієм категорії б. Тільки права отримав. Знаю мову на розговорном

Юрій
Юрій
Відповідь для  Максим
7 місяців назад

Дуже багато вакансій для водіїв буса категорії В. Там немає тахографів, тому режим роботи майже не контролюється і дивлячись на яку фірму потрапиш, можуть і спати не давати або буде хороша фірма і хороші умови

Сергей
Сергей
Відповідь для  Юрій
7 місяців назад

Потрібен хоча б досвід водіння рік.

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Максим
7 місяців назад

нормальні фірми з опитом беруть

Max
Max
Відповідь для  Максим
7 місяців назад

на таксі можна

Zlata
Zlata
Відповідь для  Максим
7 місяців назад

таких вакансій багато бачу є в інтернеті, пошукайте

Ігор
Ігор
Відповідь для  Константин - визовый специалист
11 місяців назад

Часто трапляється, що водій працює в польській фірмі, їздить по ЄС, маючи візу D05a чи D06. Теоретично — іноземець не має права перебувати в іншій країні Унії на польській візі довше ніж 90 днів. На практиці часто водії працюють по 5-6 місяців без з’їзду на базу в Польщі. Це порушення закону чи це 5е стосується далекобійників?