lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Закордонний паспорт / Де можна оформити закордонний паспорт в Україні?
Де можна оформити закордонний паспорт в Україні?

Де можна оформити закордонний паспорт в Україні?

Де можна оформити закордонний паспорт в Україні — якщо вам необхідний документ для виїзду за кордон, його слід попередньо оформити, перебуваючи на території України. Куди ж варто звертатися?

По-перше, важливо знати, що оформлення закордонного паспорта може проходити без прив’язки до прописки або місцем проживання. Можна вибирати зручний вам філія Державної міграційної служби в одному з міст країни. Для цього необхідно заздалегідь зареєструватися в електронній черзі на конкретну дату і час на сайті.

Ви повинні особисто записуватися в чергу, передавати місцем іншим людям категорично заборонено. Якщо пізніше виявиться, що ви не зможете бути присутніми в зазначений час, краще скасувати запис на тому ж сайті. Навіть запізнення в кілька хвилин призводить до автоматичної ануляції вашого місця в черзі.

Крім ГМС, оформленням закордонних паспортів також займаються Центри надання адмінпослуг, Сервісні центри. Якщо ви будете користуватися їх послугами, то додатково необхідно буде заплатити і за них за діючими тарифами. Запис в ці установи не проводиться на сайті ГМС, у них є свої Інтернет-ресурси.

Де можна оформити закордонний паспорт в Україні?

Де можна оформити закордонний паспорт — з цією статтею так само цікавляться:

 Чи може українець мати два біометричних закордонного паспорта?  Скільки брати з собою грошей коли їдеш по безвізу  Медична страховка для виїзду за кордон
Чи може українець мати два біометричних закордонного паспорта? Скільки брати з собою грошей коли їдеш по безвізу Медична страховка для виїзду за кордон

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Сколько дней необходимо ждать изготовление загранпаспорта?

Скільки днів необхідно чекати виготовлення закордонного паспорта?

Оцените запись Скільки днів необхідно чекати виготовлення закордонного паспорта? Скільки чекати закордонний паспорт — у …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии