код 95
4.9/5 - (15 голосов)
Все про код 95

У країнах Євросоюзу прийнято додаткове свідоцтво для водіїв великогабаритного транспорту, відоме як Код 95.

Документ необхідний для підтвердження достатньої кваліфікації водія, необхідної при перевезеннях пасажирів і вантажів на далекі відстані.

Дорожні служби в країнах Євросоюзу уважно стежать за безпекою управління далекобійним транспортом водіями, з правами категорій «С», «D» і «Е», а також наявності у них довідок про проходження медичної комісії.

Пластикова карта Код 95 позбавить свого власника від зайвих проблем і неприємностей при роботі на міжнародних трасах.

Умови отримання документа Код 95

Отримання документа може здатися простою формальністю, потрібної тільки для того, щоб спокійно працювати водієм за кордоном. Однак, буває багато випадків, коли права категорії, що дозволяє водієві управління великими автомобілями, були отримані багато років назад і навички були втрачені, що при влаштуванні людини на роботу, з’ясовується не відразу.

 Все про код 95

Щоб у роботодавців не виникали подібні питання, досить скласти іспити на отримання європейського сертифіката , що підтверджує відповідність практичних знань шофера заявленої в правах кваліфікації.

Цей документ необхідний не тільки для роботи на території Євросоюзу, а й при співробітництві з іноземними компаніями, що займаються вантажоперевезеннями на території України, Білорусії, Росії та Грузії.

Подивіться також які є штрафи в Польщі

Що потрібно що б отримати код 95

Щоб отримати перепустку в професію далекобійника міжнародного рівня, водієві доведеться пройти додаткове навчання на профільних курсах і медичну комісію , яка свідчить, що стан здоров’я водія і його фізичні дані дозволяють керувати важким автотранспортом. Власникам Коду 95 необхідно заздалегідь знати деякі правила користування цим документом:

 • Термін європейського сертифіката водія діє протягом 5 років , після чого його знову треба підтверджувати. У той же час, медичні комісії проходять частіше, ніж перездачі на Код 95.
 • Щоб вступити на професійні курси в Європі, необхідно мати атестат про закінчену середню освіту .
 • Для осіб, які не є громадянами Євросоюзу, існує окреме правило, за яким, при зміні роботи, водієві доведеться повторно підтверджувати свій документ Код 95 , навіть якщо п’ятирічний термін ще не минув. </Li >

 що потрібно що б отримати код 95

Приємні бонуси для досвідчених водіїв все ж присутні і полягають в тому, що при продовженні Коду 95, курс навчання буде коротшим і, по суті, більш формальним. Також можна заощадити час на всій процедурі отримання документа. Для новачків проблема є більш складною, але можна проконсультуватися з фахівцями і отримати докладні роз’яснення з цього питання.

Особливості одержання документа Код 95 в Польщі

Для громадян європейських країн Код 95 являє собою запис в 12-й графі посвідчення водія, де вказано також термін наступної перездачі. Польща має право навчання і присудження кваліфікації водіям-міжнародників. На території країни є вікові обмеження для отримання прав рівня Код 95. Так, особам, які бажають стати водієм з правами категорій «С» і «С + Е», дозволено навчатися на курсах і працювати за даною спеціальністю після 21 року.
Для отримання прав категорії «D» і «D + Е» учневі має виповнитися 24 роки. Ще до закінчення навчання і отримання документа, необхідно підготувати і здати психологічні тести, а також прийняту форму медичної карти.

Навчання на професійних курсах

НАСТОЯЩИЙ КОД95. КАК ПОЛУЧИТЬ? ОБЗОР РЕАЛЬНОЙ АВТОШКОЛЫ. РЕКОМЕНДУЮНАСТОЯЩИЙ КОД95. КАК ПОЛУЧИТЬ? ОБЗОР РЕАЛЬНОЙ АВТОШКОЛЫ. РЕКОМЕНДУЮ

У програму навчання входять теоретичні і практичні заняття, з використанням персональних комп’ютерних даних. Кожному майбутньому водієві надаються особистий пароль і логін, які можна зареєструвати в базі певного курсу.

Після завершення навчання необхідно здати іспит на отримання прав Код 95, які будуть дійсні протягом 5-ти років, незалежно від того, буде людина працювати за цією професією чи ні.

Програма навчання складається з наступних пунктів:

 • Загальна частина, яка однакова для пасажирських і вантажних перевезень.
 • Відділ, присвячений спеціалізації міжнародних вантажних перевезень.
 • Категорія пасажирських перевезень, в яку входять види «D1», «D + Е» і «D1 + Е».
 • Завершальний іспит, успішне проходження якого дає право на отримання документа.

Спілка працівників автомобільного транспорту України взяла на себе вирішення питання, пов’язаних з роботою великих і малих компаній, що здійснюють міжнародні перевезення по країнам ЄС. Міжнародна спілка має право на навчання і видачі відповідних документів українським водіям, які працюють на компанії, зареєстровані за кордоном.

У школах цієї організації викладають досвідчені інструктори, що володіють величезним досвідом і стажем роботи з даної спеціальності. Навички водіння важкого автотранспорту відпрацьовуються на тягачі з напівпричепом, закритому тентовим покриттям. Практичні заняття починаються з навчального майданчику, а потім переходять в умови реальної траси.

 Все про код 95

Для проходження навчання на курсах Міжнародного союзу, необхідно здати набір документів:

 • Копію паспорта українського громадянина, з пропискою.
 • Копію закордонного паспорта в форматі 1 сторінки.
 • Копію водійських прав на водіння автомобілем будь-якої категорії, з двох сторін.
 • Копію ІПН коду.
 • Одну кольорову фотографію на білому тлі, розміром 3,5Х4,5.

Для проходження навчання в Польщі, на місці створюється кандидатський профіль шофера на отримання посвідчення Код 95.

Заявка робиться в найближчому до місця проживання відділі з комунікацій. Протягом часу, від декількох днів до двох місяців, проводиться перевірка кандидата-іноземця. У разі позитивного результату, служба комунікацій видає номер, наявність якого дозволяє приступити до навчання.

З 2021 року в Польщі вводять нову програму занять по професії далекобійників, в яку будуть додані нові розділи про електроніку в автомобілі і зміни в правилах дорожнього руху. Прийом іспитів, буде проводитися незалежно від курсів, в формі комп’ютерного документа, польською мовою. Також буде введена нова система зняття балів за різні види порушень, на основі якої водій може позбутися свого посвідчення.

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Кому дозволено перетинати кордон в умовах військового стану

4.7/5 - (4 голоса) Кому дозволено перетинати кордон в умовах військового стану У зв’язку з …

Подписаться
Уведомление о
guest
123 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Володимир
Володимир
1 місяць назад

Підкажіть буть ласка,У мене Польський 95код чи можу я працювати на німецькій фірмі із ним.чи треба переробляти.

Pavel
Pavel
4 місяців назад

Страхування — навчання
Їду на навчання Код95 з безвізу. Яку страховку слід оформити?

Віталік
Віталік
Відповідь для  Pavel
4 місяців назад

на термін перебування

Andrew
Andrew
8 місяців назад

В’їзд за дорученням
Добридень!
Хочу поцікавитися можна заїхати на машині мого батька але з довіреністю оформленої на Мене в Польщу?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Andrew
8 місяців назад

З України до Польщі за дорученням можете в’їхати

Andrew
Andrew
Відповідь для  Анатолій
8 місяців назад

Супер спасибі.

Bogdan
Bogdan
8 місяців назад

Рава- руська польський кордон
Сьогодні переїжаю кордон Рава-Руська,їхав на навчання на код 95, без запрошення,сказали що дають зараз відмову,сижу вже три часа,вже показав їм документи з офісу прислали всі,а вони докопуються,нема того,того.. кароч на ходу додумують,але якогож чорта так довго тримати,ще сижу.. перший раз така ситуація

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Bogdan
8 місяців назад

Якщо ви не вакциновані то ви поїдете додому. Не хвилюйтесь.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Bogdan
8 місяців назад

то тобі не фортануло, попався якийсь злий пан. ну ти не переживай, годин через 9 Повинні відпустити, швидше за все додому.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Covidlo
8 місяців назад

Відпустили через 3 години, я роздрукував запрошення і договір з навчальним центром, і перетнули в той же день кордон, на прикордонник природно вже був інший))

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Bogdan
8 місяців назад

молодець

Evgeniy
Evgeniy
10 місяців назад

Посвідчення на навантажувач.
Є хто робив собі посвідчення на навантажувач? Де, як? Що треба куди звернутися) Коротше хочу собі корочку.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Evgeniy
10 місяців назад

Посвідчення на навантажувач
Для отримання прав потрібно пройти навчання і здати підсумковий іспит (триває курс ок. 1,5 міс.). За підсумком оформляється свідоцтво тимчасового типу. Водій повинен здати ще один іспит в навчальному центрі з акредитацією Держтехнагляду, де і видаються права постійного зразка.

інше в Гугол

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Covidlo
10 місяців назад

Спасибі, то що я і так знаю, мені потрібно інфа від тих хто особисто отримував, що і як, а ваш гугл це таке собі. Питання мій поставлений саме на людей які робили собі, а не Гуглом.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Evgeniy
10 місяців назад

по-перше вбий питання в гугл і шукай у своєму місті контори відповідні. Не думаю що ти живучи в Конотопі поїдеш вчитися в Харків

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Covidlo
10 місяців назад

Спасибі, але шкода що ви так мене і не зрозуміли.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Evgeniy
10 місяців назад

на ютубі відео повинні бути. запитай там, хоча там довго можна чекати відповідей
Фейсбук, віз на допомогу. Там швидше дадуть

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Covidlo
10 місяців назад

Спасибі, але шкода що ви так мене і не зрозуміли.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Evgeniy
10 місяців назад

на ютубі відео повинні бути. запитай там, хоча там довго можна чекати відповідей
фейсбук і віз в допомогу. там швидше дадуть

Roman
Roman
Відповідь для  Evgeniy
10 місяців назад

Польське UDT призначено тільки для Польщі. Його перекладають англійською, німецькою та іншими мовами, але в тих країнах це лише скоринка, без юридичних повноважень.

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Roman
10 місяців назад

Це зрозуміло.

0i
0i
Відповідь для  Evgeniy
10 місяців назад

Робив, місяць, легко зробити, мову вивчив за пів року і цього вистачило, роботи по udt особливо немає, вона для поляків, їли величезна фірма то можуть взяти а так шансів мало та і ви що хочете завжди на складі працювати?

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  0i
10 місяців назад

Ні мені потрібно udt євро зразка, колись не завадить)

Артем
Артем
Відповідь для  Evgeniy
10 місяців назад

Не розумію, польське UDT потрібно або по Україні ганяти?

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Артем
10 місяців назад

Начебто країна вказана куди питання спрямоване))

Артем
Артем
Відповідь для  Evgeniy
10 місяців назад

Тоді дорога на фб, там шукаємо центрум школенія або як то так, не пам’ятаю точно. У них мережу по великих містах, сам проходив у Вроцлаві. Ціна wto II 800 + 100 перекладач, wto I 1000 + 100 перекладач. Індивідуальне час навчання. Кількість занять залежить від того наскільки тугий. Мені вистачило 4 заняття з головою. По місяцях це займе від 1 до 2, як пощастить. Мені не фортануло, за місяць відучився і ще місяць довелося чекати іспит. PS. Wto 2 і 1 це категорії зараз. До другої входить фронтальний, річ (бич) трак, реттрак, рохла. У першій все те ж саме, тільки плюс навантажувачі з підйомною кабіною. Друга видається на 10 років, перша на 5.

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Артем
10 місяців назад

дякую

Сергій
Сергій
1 рік назад

Чіп карта водія
Привіт всім, скажіть якщо зробити чіп карту водія по ній можна проїхати кордон без обсервації? І чи треба обов’язково запрошення на роботу водієм що б перетнути кордон, або можна проїхати по чіп мапі але поїхати на іншу роботу не водієм.

Які документи потрібні для того що б перетинати кордон на роботу водієм?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Чіп карта нічого не дасть, потрібно мати рожевий папір або хоча б умова де вказано що ти водій.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Ліцензія для далекобійника, рожевий папір. Можуть перевірити права АДР і чіп. Це без тесту. Крім цього віза запрошення в якому зазначено що ви водій вантажівок страхування

Oleksandr
Oleksandr
1 рік назад

Робота водієм міжнародних вантажних перевезень в Charter sp. z. ooСначала про мінуси, як про найбільш наболіле. 1. Жодного разу не платили підставу коли я був на вихідному. Кожен раз коли проходив процедуру здачі автомобіля і розрахунку перед поїздкою додому змушували підписувати «урлоп» — відпустка. І не важливо скільки часу ти в каденції, місяць, два або більше. 2. Виплата ЗП проходить по дуже невигідними умовами: водій за останній місяць роботи в каденції отримує виплату через місяць! 3. «Не везінням» називається пошкодження авто яке не залежало від водія: камінь в скло потрапив, з моста шматок бетону відвалився або ще що. Всього стягувалася плата. Причому чимала. Більшість авто застраховані. Але навіть якщо оформлявся страховий випадок, з водія все одно стягувалися 1 тис. Злотих. Пошкодження авто з вини водія ремонтуються за його рахунок вдвічі дорожче. 4. Фірма заощаджує на всьому. Більшість доріг в дорогий Франції — це сільські, регіональні та національні дороги. Витрата палива на таких дорогах зростає в рази. А також існує великий шанс дорожньо-транспортної пригоди, більш того взимку починається екстремальна їзда. За з’їзд з маршруту і рух по платних дорогах, вартість компенсує водій. 5. Існує норма витрати палива, при перевищенні якої водій компенсує фірмі за свій рахунок. Крім того, при приїзді на базу, заправник наміряють лінійкою на мінус сто літрів (+ -). 6. Законний відпочинок тижневий водій проводить не в мотелі, а в автомобілі. 7. Платний паркінг це рідше виключення. 8. Іноді можуть попросити здійснити фіктивне міжнародне перевезення по фабульним паперів. 9. Прийом авто і причепа базі може тривати цілий тиждень, зазвичай… Детальніше »

Микола
Микола
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

Того року теж хотів до них їхати, але в останній момент передумав.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

І скільки при таких умовах можна заробити?

Roman
Roman
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

Дякую за відгук

Alex
Alex
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

і це ще нормально в тебе НЕ найгірші умови ще -Багато хто думає що тут рай, а коли приїжджають починають нити по повній

Maksym
Maksym
1 рік назад

код 95
Всім привіт
шукаю фірму бажано в районі Познані, яка набирає водіїв дальнобоев по категорії С, робить код 95, псих тести і надає відразу роботу, і знімає з зарплати гроші за курс і навчання. Можливість оплатити навчання нету … .. Але бажання працювати є !!!! Дякую всім за відповіді
гарного дня

Вася
Вася
Відповідь для  Maksym
1 рік назад

може спочатку заробиш бабла на код і т.д. і не будеш чекати милості у природ ……. життя?

Maksym
Maksym
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Грошей заробити це ідеальний варіант.

Ан
Ан
1 рік назад

Кордон Польща-Україна. Водія міжнародники. Тест на кордоні
Мужики, хто в останні дні заїжджав на своєму авто з Польщі додому в Україну, наша митниця вимагає від нас робити тест / карантин дома?

Igor
Igor
Відповідь для  Ан
1 рік назад

Звісно! Навіть якщо ти капітан літака! Зобов’язаний здавати тест

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Igor
1 рік назад

Навіщо писати якщо ти не в курсі?
Червона папір, чіп в Тахо та все, кажеш що через три дні в рейс їдеш і ніяких проблем!

Ан
Ан
Відповідь для  Igor
1 рік назад

НЕ знаєш, не розповідай!.
Сьогодні вночі пройшов кордон. Червона папір, ніякого тесту і обсервація

Mykola
Mykola
1 рік назад

Допоможіть переїхати автомобілем в Україні
Привіт всім! Потрібно перегнати автомобіль зі мною разом з Польщі в Україну може хтось може або знає людей, які цим займаються. Я маю права але мало опитування і шукаю людину яка мені в цьому допоможе. Дякуємо.

Vali
Vali
Відповідь для  Mykola
1 рік назад

На FB в групах перевізників швидше знайдете

Vasya
Vasya
Відповідь для  Mykola
1 рік назад

Те потрібно шукати таких людей, хто тільки код 95-й отримав і в грошах потребує, або попутників з правами. Успіхів!

Тарас
Тарас
1 рік назад

Тест по прильоту для водіїв
Чи потрібно водієві міжнародних перевезень тест по прильоту в аеропорту. Всі документи, що підтверджують що я працюю є з собою?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Тарас
1 рік назад

При наявності червоного паперу ні

Тарас
Тарас
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Дякую

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Тарас
1 рік назад

 ні

Mykhailo
Mykhailo
1 рік назад

Водій по біометричні паспорти (безвіз)
Привіт чи можна працювати водієм міжнародником по Євросоюзу? Або тільки в Польщі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Mykhailo
1 рік назад

Європа закрита для безвізових то який нафіг водій міжнародник по ЄС. Віза повинна бути

Андрій
Андрій
Відповідь для  Mykhailo
1 рік назад

Ви навіть не заїдете до Польщі, якщо немає візи або запрошення від роботодавця Не кажучи вже працювати водієм по ЄС

Ігор
Ігор
1 рік назад

Ліцензія на перевезення пасажирів
Чи варто робити ліцензію?
Які проблеми?

Які мінуси?
Які плюси?
Дякуємо…

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

мінус на мінус плюс

Олександр
Олександр
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

Це для аматорів ліцензія придумана. Завжди можна домовитися.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

Днями поліція зупинила пас бус з посилками в Італії, їхав в Україну. Ліцензії Не було на перевезення відомий Штраф 4000 євро. Так що добре обдумайте все

Олександр
Олександр
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

Логіка залізо-бетонна звичайно …

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

НЕ роби, тільки труси перевозять з ліцензією.

Саша
Саша
1 рік назад

Водій С + Е

Привіт, можливо хтось знає, шукаю фірму на роботу водієм кат. З + Е.
Назва фірми, ставка, що, де і як.
Буду вдячний

Сергій
Сергій
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Якщо є досвід і документи то можна спробувати пошукати на олх.пл. А якщо немає то потрібно пройти «учкомбвнат» типу Хегельман Гіртека і тоді шукати якусь фірму.

Саша
Саша
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Я вже працював, маю ліцензію, повинен ВСН

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Як з розмовним польським?

Mary
Mary
1 рік назад

Як відправити велосипеди з України в Польщу?

Всім привіт. Можливо хтось відправляв або отримував велосипеди з України. Якими перевізниками можна відправити? Або їх без проблем можна провозити, потрібно декларувати? (Велосипеди не з дешевих)
Дякуємо!

Larysa
Larysa
Відповідь для  Mary
1 рік назад

передайте автобусом

аа
аа
Відповідь для  Mary
1 рік назад

Спробуйте через автобус, знайомі так з Польщі в Україну відправляли, в той час 50злот коштувало

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Mary
1 рік назад

Зазвичай з Польщі передають в Україну

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Mary
1 рік назад

можеш під собою. більше газу, менше ям

Vadim
Vadim
Відповідь для  Mary
1 рік назад

влітку в розібраному вигляді 3 велика передавали нових за автобус але з чеками з магазину і чеки з печаткою і підписом були на них все доїхало Як зараз не знаю

Mary
Mary
Відповідь для  Vadim
1 рік назад

Ну у нас велосипеди вже не нові і без чеків, так і цікавлюся, щоб їх на кордоні і НЕ розгорнули.

Vadim
Vadim
Відповідь для  Mary
1 рік назад

охх ну намалюй сам будь чек хто його перевіряти буде типу купив бу в ломбарді

Сергій
Сергій
Відповідь для  Mary
1 рік назад

Дешевше купити в Польщі велосипед ніж заплатить перевізнику

Mary
Mary
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Ну якщо перевезення буде за вартістю 50-100 злотих, то не дешевше, тому що велосипеди маємо хороші.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Mary
1 рік назад

Я передавав запрошена то 300грн

Людмила
Людмила
Відповідь для  Mary
1 рік назад

Якщо гідравлічні гальма в велосипеді я б НЕ ризикнула через перевізника відправляти

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Людмила
1 рік назад

А що є проблема прокачати? Або руки з дупи?

Людмила
Людмила
Відповідь для  твій Батя
1 рік назад

Якщо випадково пошкодять гідролінію і витече рідина, що треба прокачати?

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Людмила
1 рік назад

Купити гідролінію і замінити. А якщо раму зламають, а якщо колесо погнутий, а якщо вкрадуть велосипед, а якщо кермо погнутий, а якщо не вигадувати всякі казки?

Людмила
Людмила
Відповідь для  твій Батя
1 рік назад

Якщо у автора як він писав велосипед не з дешевих то на раму Довічна гарантія, а взагалі якщо ви хоч раз перевозили велосипед то Повинні знати що це ще той геморой.

Dp
Dp
1 рік назад

права
У мене права закінчуються 16.04.2021
Коли їх потрібно міняти, після 16 Або до?
Або можна відразу НЕ міняти а через пару місяців або пів року приїхати і отримати довгострокові

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Dp
1 рік назад

Після 16 Вони будуть не дійсні.

Dp
Dp
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

На даний момент перебуваю в Польщі, їхати заради того, щоб їх змінити не дуже хочу

Dp
Dp
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

В який термін їх можна поміняти після того як закінчився термін і вони стали недійсні?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Dp
1 рік назад

По приїзду в 6 місяців не буду стверджувати. Знаю що сертифікат про навчання дійсний рік. А по заміні думаю так само

Василь
Василь
Відповідь для  Dp
1 рік назад

Якщо у тебе закінчаться права, то ти ніхто, раб, цвіль, а якщо водійське посвідчення, то це вже інше питання

Любов
Любов
1 рік назад

Prawo jazdy
Друзі, хто міняв укр.посвідчення водія на prawo jazdy, мене цікавить, чи забирають оригінал посвідчення назавжди, чи потім можна його забрати і де? Який термін дії його польського аналога?

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Любов
1 рік назад

Не знаю чи варто якщо у вас на довгий термін то не раджу, тому що в Польщі дають максимально на 15 років і тоді знову потрібно буде платити за медогляд і пластик 300+ злотих.

Любов
Любов
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Дякую

Ян
Ян
Відповідь для  Любов
1 рік назад

Але навіщо міняти водійське? Катайтеся на укр.
Штрафні пункти як мінімум не отримаєте, у разі порушення правил дорожнього руху, з 2016 катаюся з укр посвідченням

Любов
Любов
Відповідь для  Ян
1 рік назад

Тому що, якщо керувати автомобілем на території Польщі більше 185 днів, то треба змінити посвідчення, інакше якщо зупинить поліція, то штраф (будуть трактувати як керування автомобілем без прав), а в разі настання страхового випадку (не дай Бог), то страхова компанія не виплатить гроші.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Любов
1 рік назад

Забирають а при поверненні в Україну знову потрібно міняти

Любов
Любов
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Я читала, що не потрібно в Україні змінювати. Можна їздити з польськими. Але я не впевнена в даній інформації. А Ви це точно знаєте?

Anna
Anna
Відповідь для  Любов
1 рік назад

забирають назавжди
Польські 15 років
(Якраз займаємося цим питанням, збираємося документи щоб подати)

Любов
Любов
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Дякую.

Андрєєв
Андрєєв
1 рік назад

Робота водій категорії С, потрібен код 95
Мені 23, перебуваю в Україні.
Хочу отримати реальний, а також офіційний досвід водіння на автомобілях категорії С, мінімум рік на одному місці, щоб в подальшому отримати категорію СЄ.
Досвіду по категорії С немає зовсім. Є досвід по категорії В (10 тис за останні 4 міс., У мене свій автомобіль). Ще один мій мінус — це відсутність знання мов Європи.
Мені все одно в яку країну Європи в принципі їхати, аби були готові мене прийняти.
Але я хочу вчитися, хочу отримувати досвід і хочу працювати.
Може хтось знає чи порадить роботодавця, який буде готовий мене взяти.
І ще мені для вантажоперевезень потрібен код 95. Бажано, щоб роботодавець допоміг його зробити

інший
інший
Відповідь для  Андрєєв
1 рік назад

і мені потрібен

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Андрєєв
1 рік назад

Ви можете самі вивчитися код 95 в Любліні. А зі знанням мови Європи на перевезеннях потрібні тільки фрази. Без стажу їзди по категорії вас ніхто практично не візьме. А 10000 тис за 4 місяці це не не показник. Ідіть на намиста Європою тоді зрозумієте як 1500 В добу проїжджати. Зазвичай на категорії С теж набирають по Польщі або Європі. Але повинна бути розмовна польська.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Андрєєв
1 рік назад

Пошукайте російськомовний курс. Але для вас на замітку їх є 2 види короткий і довгий курс це все залежить від дати видачі категорій

Сергій
Сергій
1 рік назад

Убер
хто працював на Убер в Польщі. напишіть + і — цієї праці, у багатьох дізнавався кажуть що можна заробляти 3-4 чистими

Сергій
Сергій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

да я був в Польщі вже не раз, на заводах і складах вже не охота працювати, набридло скотиняче ставлення, хочу спробувати сам на себе грубо кажучи від мене залежить моя зарплата

сарказм
сарказм
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

50-50 шукай, і їдь з другом.
Тачка повинна їздити 24/7, тоді буде толк. Попит є.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

або з подругою, ну або як мінімум з красивим другом.

сарказм
сарказм
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Та подруг вистачає. Навіщо?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  сарказм
1 рік назад

так гейропа ж, мереживні труси ….
хоча поляки не особливо і святкують паради геїв, але бачив на вулицях геїв і інших.
одну парочку бачив в Кракові, один у весільній сукні йшов з другом по центру, потім у Варшаві бачив групу всяких різних істот, інакше не назвеш таких

Сергій
Сергій
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

причому тут геї до Уберу не зрозумію?

сарказм
сарказм
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Ну бать, нічого не зробиш))
У них своє життя

Микола
Микола
1 рік назад

кордон

Які документи показує далекобійник при перетині кордону і проходить він карантин?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Микола
1 рік назад

Якщо Ви тільки їдете а ще не влаштовані то будете відбувати

Микола
Микола
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

В принципі, шеф перешле вже Підписаний договір, тоді перетинаючи кордон, я буду вважатися працівником компанії.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Микола
1 рік назад

Думаю він пошле Вам освядченіе на роботу в не трудовий договір. Це різні речі

Piz
Piz
Відповідь для  Микола
1 рік назад

Ну да, потрібно товар доставить, а він буде на карантині сидіти, є, водії звільняються від карантину

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Piz
1 рік назад

зважаючи на логіку йому доведеться показати наявність товару, який він повинен доставити

Андрій
Андрій
Відповідь для  Piz
1 рік назад

Якщо людина тільки їде влаштовуватися на роботу то буде проходити карантин. Якщо працює вже то не буде проходити якщо оформлений як водій міжнародник з відповідною категорією в не з категорії «В» дозволеною масою до 3,5 т

Микола
Микола
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

А коли я покажу умову вже підписану?