ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)
Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

Прописка в Польші: що це і як отримати?

Прописка в Польщі (Zameldowanie czasowe) meldunek (мельдунек) потрібна, якщо ви приїхали до Польщі не в туристичною метою і плануєте проживати на її території більше 3-х місяців, вам необхідно отримати реєстрацію. Законодавство чітко зобов’язує іноземців, які проживають в країні довше зазначеного вище часу, зареєструватися за місцем проживання.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Zameldowanie — що це
Чи можна обійтися без прописки?
Куди звертатися за Zameldowanie?
Які документи потрібно надати?
Трохи про процедуру отримання тимчасової прописки
Заповнення анкети
Вартість тимчасової прописки
Оформлення прописки онлайн через Інтернет
Підсумки

Zameldowanie meldunek (мельдунек)  — це реєстрація резидента або нерезидента за місцем проживання в Республіці Польща. Така прописка по тимчасовому діапазону може бути:

 • Тимчасовою — коли термін дії чітко визначено, зазвичай це термін дії візи або карти побиту. Тимчасова реєстрація може знадобитися власнику ПМЖ, якщо йому необхідно зареєструватися тимчасово в іншому місті. Або якщо ви довго живете в Польщу, але незабаром плануєте виїхати в рідну країну.
 • Постійною — це реєстрація за місцем проживання на ПМЖ. Таку реєстрацію може отримати тільки громадянин Польщі, звичайним іноземцям вона недоступна.

Прописка в Польщі


Кожен бажаючий може мати одну постійну прописку і одну тимчасову. Все залежить від потреб в даний момент часу. До речі, процедури їх отримання дуже схожі між собою.

Чи можна обійтися без прописки?

Реєстрація є обов’язковою і необхідною. Тільки при її наявності ви зможете:

 • Отримати PESEL;
 • Звертатися із запитами до різних державних установ;
 • Звертатися в банки і лікарні;

Реєстрація дозволить вам відчувати себе більш впевнено в чужій країні і зробить перебування в ній трохи простим і комфортним. Тому, якщо ви живете в Польщі більше 3х місяців і плануєте залишатися і далі, обов’язково подбайте про реєстрацію . При цьому не обов’язково мати власне житло. Ви можете знімати квартиру або кімнату в гуртожитку, це не має значення. Іноземці, які повинні реєструватися:

Замельдование в Польше! Пошаговая инструкция по прописке в Польше.
 • Учні в вузах;
 • Мігранти;
 • Іноземні працівники, які працюють за трудовим договором.

Куди звертатися по Zameldowanie?


Для подачі документів вам потрібно звернутися в своє Районне Управління або відділ Районного Управління. Найпростіше, дізнатися про це у вашого орендодавця, щоб помилково не потрапити не за адресою. Можна при цьому заручитися підтримкою орендодавця, але часто вони не хочуть себе цим обтяжувати. Беріть ваш договір оренди, в якому другою стороною виступаєте ви і сміливо йдіть в Управління. Основних підстав буде досить, щоб мати право оформлення тимчасової прописки. Також це можна зробити онлайн в Інтернеті, про це ми розповімо далі.

Які документи потрібно надати?

Які документи потрібно надати?

Вирушаючи в Управління, підготуйте наступний пакет документів:

 1. Підтвердження вашого законного перебування в країні. Це може бути відкрита віза або карта побиту;
 2. Документи, які підтвердять ваше проживання в Польщі, головне – щоб ви там проживали більше 3-х місяців;
 3. Виписка з будинкової книги, як ще одне підтвердження проживання;
 4. Заява від орендодавця, що він не проти дати вам тимчасову прописку в своєму житлі.


Фахівці Управління можуть попросити як один документ, так і декілька. Все залежить від внутрішніх правил системи даного міста чи району.

Трохи про процедуру отримання тимчасової прописки

Для початку ви збираєте пакет документів, описаний вище, і звертаєтеся у ваше Управління за місцем проживання. Далі необхідно знайти вікно реєстрації і взяти у фахівця бланк заяви на отримання прописки. Щоб не наробити помилок, візьміть приклад заповнення заяви. Заповнивши все від руки польською мовою, прикладіть ваші документи і віддайте будь-якого фахівця в віконці. Після перевірки інформації, вам дадуть письмове підтвердження того, що ви зареєстровані за вказаною адресою в Польщі. Це досить швидка процедура, яка зазвичай триває до півгодини вашого часу.

Якщо у вас не було номеру PESEL на момент звернення в офіс, він буде згенерований автоматично. Протягом кількох тижнів його запишуть у реєстраційні документи. Зверніть увагу, що орендодавець повинен вказати при оренді квартири декількома людьми, що він не заперечує проти реєстрації цих осіб.

Які документи потрібно надати для прописки

Заповнення анкети


Бланк анкети дадуть вам у віконці Управління при зверненні. Також вам видадуть зразок і підкажуть, якщо щось не зрозуміло.

Вартість тимчасової прописки

Наявність прописки є вимогою законодавства, тому її отримання в Польщі безкоштовно. Якщо ж ви втратили документ і звертаєтеся за видачею дубліката, то це вам обійдеться в 17 злотих. Не великі гроші, але щоб уникнути зайвих витрат і звернень в Управління, краще відразу зробити кілька копій. У разі втрати оригіналу документа, ви можете пред’являти його дублікат.

Як при першій подачі документів і в разі звернення за дублікатом, орендодавцю можна з вами не приходити. Наявності вашого прізвища у договорі оренди достатньо, щоб вести справу безпосередньо з вами.

Оформлення прописки онлайн через Інтернет

Для початку давайте ознайомимося з двома термінами: електронні та оцифровані документи. Це не одне і те ж, тому ви повинні знати різницю.

 • Електронний документ – це документи, які внесені в державні бази даних;
 • Оцифрований документ – це відсканований паперовий документ або його фотографія.

Коли ви будете отримувати прописку онлайн, у вас запросять різні документи. І якщо в питаннях електронних документів спеціалісту буде досить тільки його, то, отримавши оцифрований документ, вони можуть попросити вас прийти в Управління і показати оригінал. Це обов’язковий крок і його не можна буде проігнорувати.

Прописка в Польщі. Щоб отримати реєстрацію онлайн, ви повинні мати:

 1. Ім’я користувача і пароль ePUAP або E-dowód;
 2. Всі необхідні документи в електронному або оцифрованому вигляді;

Далі необхідно зробити наступне:

 1. Увійдіть на сторінку реєстрації ;
 2. Після введення логіна і пароля ви можете пройти процедуру реєстрації;
 3. Заповніть всі необхідні поля;
 4. Прикріпіть документи;
 5. Натисніть «Реєстрація».


Кілька простих кроків і за лічені хвилини ви зможете отримати тимчасову прописку в Польщі. Якщо виникли будь-які проблеми, ви отримаєте повідомлення на електронну пошту. Щоб перевірити інформацію, клікніть на це посилання .

Підсумки

Отримання Zameldowanie — досить проста і швидка процедура. Але вона обов’язкова і важлива, як з точки зору дотримання польського законодавства, так і в особистих інтересах. Тому, вибирайте зручний для себе спосіб: особисто в Управлінні або онлайн в Інтернеті. У будь-якому випадку, це займе всього кілька хвилин вашого часу. Але при цьому ви отримаєте надзвичайну користь для себе.

Прописка в Польщі. З цією статтею також цікавляться:

NIP в Польщі: для чого потрібен і як отримати? Як перевірити роботодавця в Польщі Sąd pracy (Трудовий суд)
NIP в Польщі: для чого потрібен і як отримати? Як перевірити роботодавця в Польщі Sąd pracy (Трудовий суд)

Прописка в Польщі. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформлення карти сталого побиту

5 / 5 ( 22 голоса ) Оформлення карти побиту для українців: як відбувається процедура …

Подписаться
Уведомление о
guest
104 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Олександр
Олександр
6 днів назад

Відбитки на карту побиту
Хто подавався на карту побиту в Лодзі? Скільки часу чекали виклику на відбитки? Чекаю вже 4 місяці, роботодавець говорить що лист ще не приходив

Яна
Яна
Відповідь для  Олександр
6 днів назад

Напишіть мейл в ужонд, можливо що не вистачає документів тому і затягують з процедурою! Не сидіть, не чекайте …

Денис
Денис
Відповідь для  Яна
6 днів назад

Принципово не буду їм писати! Тому що це ти порадила а не я додумався!

Xena
Xena
Відповідь для  Яна
6 днів назад

Якщо не вистачає документів, то ужонд обов’язково надішле лист з проханням їх донести, мейл нічого не прискорить, сама особисто чекала, близько півтора років на резидента

Яна
Яна
Відповідь для  Xena
6 днів назад

Я допомогла зробити 8 карт побуту, знаю що пишу

Xena
Xena
Відповідь для  Яна
6 днів назад

👍👏

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Олександр
6 днів назад

Ви продавалися напряму або через виробництво де працюєте?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Kateryna
6 днів назад

через АГЕНТСТВО

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Олександр
6 днів назад

Тобі Мали дати жовтий папірець, з яким ти можеш зареєструватися, плюс на відбитки НЕ викликають, заходиш на сайт сам, або через кого-то, зареєструєшся і їдеш здаєш.

Галя
Галя
8 днів назад

Підкажіть будь ласка з чого конкретно потрібно починати? Є бажання переїхати на ПМЖ до Польщі разом з дітьми. Цікавлять питання з документами і яка сума знадобиться на перших порах ???

Юля
Юля
Відповідь для  Галя
8 днів назад

Найперше з чого потрібно починати, це знайти постійну і хорошу для вас роботу, що б ви були впевнені в ній.
На моїй практиці було так що все добре і прекрасно, їжу в кінці серпня за дітьми, а мені пише агенство що на моє місце взяли людини і пропонують їхати в інше місто.
Так що довелося скасувати поїздку дітей, міняти роботу і навіть роботодавця.
Але це моя думка, може хто мислить по іншому.

Галя
Галя
Відповідь для  Юля
8 днів назад

Дякую, буду мати на увазі.

Юля
Юля
Відповідь для  Галя
8 днів назад

Якщо буде все ок з роботою, тоді берете запрошення зі школи на дітей, житло природно знайти, ну і далі все по тихоньку вирішувати з доками і тд) Удачі вам)

Катя
Катя
Відповідь для  Галя
8 днів назад

Чи не найвдаліший момент.

Борис
Борис
Відповідь для  Галя
8 днів назад

Спочатку просто приїхати. Хоча б подивитися, на країну, на людей, послухати мову. Раптом не сподобається. Або ви вже були?

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Борис
8 днів назад

Думаю що ті х То був такого б не питали)

Галя
Галя
Відповідь для  Ульяна
8 днів назад

Чому? На той момент цікавила робота, зараз цікавить переїзд.

Галя
Галя
Відповідь для  Борис
8 днів назад

Вже була, на польському розмовляю вільно.

Юрій
Юрій
11 днів назад

У Польщі по безвізу
Приїхати на роботу в Польщу по безвізу замовити в Агенції карту побуту або воевуду можна?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

якщо вони захочуть вам зробити, то можна.
головне, щоб вас влаштовувала робота в них, якщо немає, то шукаєте нормальну роботу, переходите до них і замовляємо карту, воевуду та інше

Вова
Вова
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

можете звичайно, якщо роботодавець нормальний

Ксенія
Ксенія
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

чого ж є, можна, якщо Ваш роботодавець захоче

Андрій
Андрій
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

Ви можете подати на карту

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

можна, можливо

Юрій
Юрій
11 днів назад

Карта побуту
Працюючи на заводі в Польщі під агентством і через його замовити карту щоб зробили і коли буде карта то вже можна міняти роботу в Польщі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

Ви і до отримання карти можна змінити роботу і роботодавця

Юрій
Юрій
Відповідь для  Андрій
11 днів назад

Якщо закінчилася віза і я щоб не виїжджати на Україну замовив карту в своїй агенції. я можу спокійно міняти роботу в Польщі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

Ви можете змінювати роботу і роботодавця без проблем до отримання діцізіі. Але кожен раз при зміні роботи потрібно долучати до справи документи від нового роботодавця.

Юрій
Юрій
Відповідь для  Андрій
11 днів назад

Але потрібно було подати на карту не через агентство, а самому податися

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

Ну і?
Зробив карту, поміняв роботу. І що? Після міняти карту)

Mariana
Mariana
Відповідь для  Юрій
11 днів назад

Роботу можна міняти і під час очікування карти, якщо це не зазначено в договорі з агентством. Тому бажано подаватися на карту без агентства

Влад
Влад
23 днів назад

Всім привіт! Хто з Вроцлава чи Долньошльонского воєводства можливо хтось з вас чи ваших знайомих недавно подавався на карту побиту. Як саме ви домовлялись на візит з інспектором? Чи дзвонили на цей номер 717011100 Я просто вже годину чекаю на з’єднання з оператором і не знаю чи варто далі чекати. Написав до них на мейл. Чув, що можна надіслати поштою, але щось не особо довіряю їхній почті. Хотілось би на пряму прийти і подати. Можливо є ще якісь варіанти?

Оля
Оля
Відповідь для  Влад
23 днів назад

Вроцлав це капець з його ужендом, дійсно поштою відправте, ви туди навряд чи додзвонитесь.

Роман
Роман
Відповідь для  Влад
23 днів назад

Вони працюють до 15.30,пробуйте дзвонити в 15 годині, але в них вже свята)))

Ира
Ира
Відповідь для  Влад
23 днів назад

Подайте поштою. На особисту подачу будете довго чекати. В мене друзі у Вроцлаві в шоці з їхнього уженду. LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU дойде 100% бо за відбір треба підписатись.

Влад
Влад
Відповідь для  Ира
23 днів назад

Ок, якщо не додзвонюсь то спробую. Так і на почті потрібно їм сказати? Чи ще щось заповнити?

Ира
Ира
Відповідь для  Влад
23 днів назад

Там Вам все підкажуть.

Юра
Юра
Відповідь для  Влад
23 днів назад

Ну ще й витримка у вас — годину в очікуванні на трубці.

Катюха
Катюха
1 місяць назад

Хлопців, терміново потрібен Тимчасова мельдунек. Дайте номерок того хто це може організувати. ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ. Усім добра!

John
John
Відповідь для  Катюха
1 місяць назад

+ В Любліні

Валерия
Валерия
Відповідь для  John
1 місяць назад

В якому місті ви знаходитесь? У мене є контакт в Лодзі

Катюха
Катюха
Відповідь для  Валерия
1 місяць назад

Спасибо) вже вирішили питання.

Maryna
Maryna
1 місяць назад

Можна виїжджати коли чекаєш карту

Добрий вечір, є печатка про очікування карту побиту, ну немає візи, без віз теж вичерпаний, хочу на новий рік поїхати до Франції, чи можу я виїжджати з Польщі?

Andrii
Andrii
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Я чув що країни які входять в Євросоюз можна відвідувати. Є люди котори теж чекають карту і виїжджали до Німеччини.

Mariana
Mariana
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Не можна.
Печатка дозволяє легально перебувати тільки і включно на території Польщі

Ганна
Ганна
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Мого чоловіка брат мав печатку про очікування карти побиту на безвіз, і одночасно працював в Німеччині. Так чотири місяці.

Артем
Артем
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Привіт всім, я шукаю роботу! Підкажіть будь ласка куди можна звернутися з приводу роботи?

Eil
Eil
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Якщо карту таро, то да

Maryna
Maryna
Відповідь для  Eil
1 місяць назад

Ні, таро вже отримала

Eil
Eil
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Тоді тим більше їдь

Maryna
Maryna
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

А що буде якщо виїхати просто без паспорта?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Можете поїхати відразу в Україну

Maryna
Maryna
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Це 100% інформація?

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Пробуйте, потім нам сюди напишіть 😀

Maryna
Maryna
Відповідь для  Kyrylo
1 місяць назад

Ну ок, якщо поїду то напишу

Андрій
Андрій
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Якщо чекаєте карту Ви не можете залишати територію Польщі

Андрій
Андрій
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

не можете

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Maryna
1 місяць назад

Згідно із законом, може.

Mikhail Ostapenko
Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

Карта побиту l Потрібна відповідь

Хлопців, заїхав до Польщі на підставі візи. Хочу зробити карту побиту. В кінці березня закінчується віза. Чи можу я виїжджати в Україну, якщо буде робитися карта побиту? Наприклад виїхати, погостювать вдома місяць і заїхати по безвізу?
Які є ще варіанти. Дякую.

Олексій
Олексій
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

Можна поїхати, але щоб повернутися назад потрібно мати запрошення або воевуду щоб відкрити візу

Suspected
Suspected
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

Можна, але вас можуть викликати в уженд донести документи або з іншого питання, а ви перебуваєте в Україні, відповідно, Ви не зможете прийти, і справу можуть закрити

Mikhail Ostapenko
Mikhail Ostapenko
Відповідь для  Suspected
1 місяць назад

Тобто по суті. Віза у мене до 26 березня. Повернуся додому, нехай буде, 24-го. Посиджу 2-3 тижні вдома і можу спокійно заїжджати по безвізу? Так?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

Так, але до безвізу потрібно буде запрошення + місце обсервації. І молитися щоб вас за цей час не викликали в уженд, щоб не закрили Вашу справа 🙂

Mariana
Mariana
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

Можна поїхати, якщо вже є печатка і ви здали відбитки і бажано не надовго
Я сама так їздила і відсиділа на карантині в Україні три місяці і повернулася до Польщі.
Назад повернутися по безвізову в воевудькій зезвоелням
І тепер недавно отримала позитивну децізію і карта вже друкується

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Mariana
1 місяць назад

Як довго вам ці документи робили, у мене без віз. Мені потрібно виїхати до 5 грудня, щоб не депортували я зараз працюю 2 тижні вже на заводі, робляться документи що можу працювати але мені терміново потрібно виїхати в Україну як це зробити і потім як в’їхати ?. Дякую

Mariana
Mariana
Відповідь для  Тетяна
1 місяць назад

На воєводу чекали: -3 + 4 місяці
Ви повинні мати запрошення інакше вас назад не впустять

Андрій
Андрій
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

Якщо виїжджати і повертатися, то поки у Вас діюча віза. А взагалі то не рекомендується виїжджати при розгляді справи на карту побиту

Марія
Марія
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

Якщо у Вас на руках є освядченіе на роботу або zezwolenie na pracę typ A і Ви вже здали відбитки пальців і поставили штамп в паспорті то Ви зможете поїхати на Україну.
Але, для того щоб повернутися в Польщу Вам потрібно буде зробити візу.
Я сама особисто пройшла такий шлях цієї зими.
Попередньо я дзвонила страж граничному

Zhe
Zhe
Відповідь для  Марія
1 місяць назад

А карту отримали?

Марія
Марія
Відповідь для  Zhe
1 місяць назад

До сих пір розгляд, потрібно нові документи подавати від роботодавця.

Mikhail Ostapenko
Mikhail Ostapenko
Відповідь для  Марія
1 місяць назад

Вдома потрібно буде зробити воевуду і зможу повернутися?

Mariana
Mariana
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

Дивіться, якщо у Вас є дні безвіза, то можете їхати по безвізу і обов’язково має бути запрошення і місце для обсервації

Mariana
Mariana
Відповідь для  Zhe
1 місяць назад

В мене ідентична ситуація але я не робила візу, а повернулася по біометрії і отримала позитивну децизію і карта вже друкується

Татьяна
Татьяна
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 місяць назад

А номер телефону є страж граничного і чи розуміє він по російськи?) Дякую

Suspected
Suspected
Відповідь для  Татьяна
1 місяць назад

Навіщо йому розуміти російську, перебуваючи у себе в країні? Це ви повинні говорити і розуміти польську, на крайняк англійську

Юрій
Юрій
2 місяців назад

Мельдунек Всім привіт! Знаходжусь на території Польщі від 01.10.20 , потрібно зробити мельдунек, на сайті obywatel.gov.pl пише що можна замельдуватись не пізніше 30 дня, хто робив мельдунек ?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Юрій
2 місяців назад

Головне щоб по візі залишалося мінімум 30 днів

Іван
Іван
Відповідь для  Suspected
2 місяців назад

Я робив, в любий момент можно робити

Юрій
Юрій
Відповідь для  Іван
2 місяців назад

Дякую за відповідь)

anon
anon
2 місяців назад

хочу уточнити, якщо я буду подавати документи на карту на 3 дні пізніше закінчення безвіза під час карантину, проблем не буде?

H1m
H1m
Відповідь для  anon
2 місяців назад

А навіщо прям так тягнути?
Українцям взагалі робити не фіг, що не можна це зробити за 2 тижні до закінчення? Прям так шкода днів або що?
Депорт зловити, від буде вам потім карта.

Zlata
Zlata
Відповідь для  anon
2 місяців назад

вам треба не затягувати до того, подаватись раніш треба, бо так виходить, що ви незаконно знаходитесь

Nikita
Nikita
Відповідь для  anon
2 місяців назад

Потрібно раніше подаватся, можна навіть на останній день легального перебування в РП

Андрій
Андрій
Відповідь для  anon
2 місяців назад

Якщо Ви заїхали по безвізу під час карантину і хочете подавати на карту по закінченні то Ви нелегально перебуваєте.

Катя
Катя
Відповідь для  anon
2 місяців назад

Так і депортацію отримати можна!

Nikita
Nikita
2 місяців назад

Скажіть будь ласка, коли вже на руках є карта, чи можу я виїхати в Україну на 2-3 тижні, і потім знову повернути до Польщі на роботу?

Tatyana
Tatyana
Відповідь для  Nikita
2 місяців назад

Так, але карантин буде у Вас

Андрій
Андрій
Відповідь для  Tatyana
2 місяців назад

Ви працюєте по умові о праці?

Nikita
Nikita
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Так

Андрій
Андрій
Відповідь для  Nikita
2 місяців назад

При поверненні до Польщі будете проходити карантин і Вам його оплатять. З офіційної сторінки ZUS розпичатаєте бланк заповніть і подайте в бугалтерію і карантин маєте оплачений

Margarita
Margarita
2 місяців назад

Підскажіть скільки часу чекати на печатку, коли подаєшся на карту побиту??

Mariana
Mariana
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

Мені поставили одразу при подачі документів

Андрій
Андрій
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

Це якщо подача особисто, а якщо подаєтесь поштою то потрібно чекати виклику в уженд

Юра
Юра
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

В різних ужендах по різному

Олексій
Олексій
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

А ви вже подавались на карту, чи тільки маєте?

Margarita
Margarita
Відповідь для  Олексій
2 місяців назад

Тільки збираємось

Олексій
Олексій
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

Ну то це кардинально міняє ситуацію. Вам поставлять печатку одразу при подачі документів, та візьмуть отпичатки пальців. Тільки єдина проблема є, ужонди начали працювати ніби дистанційно зараз тому невідомо яка зараз там ситуація

Василий
Василий
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

Подав документи в серпні, на грудень призначили на прийом в уженд на відбитки і повинні відразу поставити печатку …

Олексій
Олексій
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

При подачі документів одразу ставлять

Zlata
Zlata
Відповідь для  Олексій
2 місяців назад

це яка саме печатка мається на увазі?

Олексій
Олексій
Відповідь для  Zlata
2 місяців назад

Червона. при подачі на карту ставлять червону печатку в закордонний паспорт

Margarita
Margarita
Відповідь для  Олексій
2 місяців назад

А якщо не дочекаєшся печатки, а потрібно виїхати на Україну, на кордоні можуть депортувати?!!

Олексій
Олексій
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

Можете перебувати на території Польщі поки не скінчиться віза і ще+30 днів як закінчиться карантин, а коли карантин закінчиться ніхто не знає. На підставі чого вам дадуть депорт?

Юрій
Юрій
Відповідь для  Margarita
2 місяців назад

Нi