Як відкрити свій бізнес в Польщі
5/5 - (11 голосов)

Як відкрити свій бізнес в Польщі, і на які сфери діяльності варто звернути увагу?

Бізнес в Польщі. Бути підприємцем – справа не легка. Це велика відповідальність як за бізнес, так і за людей, яких ви в нього залучили. Підприємцям не можна розслаблятися, пускати все на самоплив або робити свою роботу в пів сили. Інакше, результат буде не зовсім той, на який ви розраховували. Ви повинні бути завжди в тонусі, добре знати і моніторити ринок, на якому працюєте. А також бути подкованном в законодавстві, знати все про податки.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Чому в Польщі так багато підприємців?
Варіанти поганих бізнес ідей
Будівництво
Бутіки одягу
Розваги
Плюси ведення бізнесу в Польщі
Етап 1. Вибір сфери діяльності.
Етап 2. Вибір місця.
Етап 3. Орієнтованість на інфраструктуру.
Етап 4. Обсяг інвестицій.
Етап 5. Можливість покупки франшизи
Приклади успішного бізнесу
Вузькоспеціалізоване напрямок
Точки харчування.
Продуктові магазини.
Бутіки по франшизі.
Продаж алкоголю.
Сфера краси.
Підсумки

Здається, це дуже складно? А що вже говорити про тих сміливців, хто наважується відкрити бізнес в Польщі? Чужа країна, чужі порядки, але все ж знаходяться авантюристи, які йдуть на все заради гарного прибутку. У сьогоднішній статті ми поговоримо про те, які ніші зараз є затребуваними, а які краще не займати.

Чому в Польщі так багато підприємців?

Чому в Польщі так багато підприємців?

Малий і середній бізнес в Польщі досить розвинений. Поряд з державними установами і великими агломератами працює величезна кількість дрібних підприємців. І це не так проблематично, як наприклад в Україні. Як держава впливає на приватний бізнес:

 • Щоб зареєструвати свій бізнес, часом навіть не потрібно відходити від комп’ютера. Ви можете відкрити фірму онлайн на сайті. Але навіть якщо ви підете в спеціалізований заклад, щоб зробити це фізично, це пройде швидко і легко.
 • Різноманітність форм власності, що полегшує вибір при реєстрації;
 • Податкове законодавство в країні дуже жорстке і несплата податків карається без винятків. Але при цьому сама звітність досить проста, тому дрібні бізнесмени можуть самі вести свій облік без залучення сторонньої допомоги.
Бизнес в Польше | Почему не стоит начинатьБизнес в Польше | Почему не стоит начинать
 • Економічна стабільність дозволяє підприємцям не турбуватися про завтрашній день в ключі стрибків курсу валюти, обвалу злотого, непередбачених труднощів. Економічна ситуація дозволяє робити довгострокові прогнози і стабільно працювати в своїй сфері.
 • В Польщі існують планові і позапланові перевірки контролюючих органів. Але при цьому всі вони спрямовані на виявлення і виправлення порушень, а не на вимагання та виконання планів. Поляки бояться перевірок, тому що штрафи у них реальні, а от хабарництво буває вкрай рідко.

Безумовно, всі ці плюси допомагають майбутнім бізнесменам зважитися на відкриття своєї справи, але все ж бюрократія є скрізь, без цього нікуди. Але вона значно нижче, ніж в тій же Україні.

Варіанти поганих бізнес ідей в Польщі

Варіанти поганих бізнес ідей

Перед тим, як розглянути варіанти перспективних напрямків для нового бізнесу, давайте розглянемо приклади, чим краще не займатися. Ми вивчили досвід багатьох підприємців-початківців і можемо виділити три пункти, чим краще не займатися. Звичайно, це особисто наша суб’єктивна думка, але найчастіше такі проекти виявляються провальними. Отже, в загальних рисах їх можна охарактеризувати так:

 • Напрямки, в яких працює велика кількість поляків. При такому ж рівні зусиль, якою будете прикладати ви, у них в будь-якому випадку буде перевага, з яким буде складно конкурувати.
 • Бізнес, відкриття якого вимагає великих вкладень, при цьому термін окупності досить великі. Перш, ніж отримати перші прибутки, ви можете загрузнути в рахунках, борги і зовсім розчаруватися у своєму починанні.
 • Сфера, в якій необхідно спочатку показати приклади своїх успішних робіт, досвід, знання, а у вас всього цього немає. Грубо кажучи, потрібно показати портфоліо, а у вас поки є тільки прагнення і плани.


А тепер давайте розглянемо приклади конкретних сфер діяльності, куди українцям та іншим іноземцям краще не намагатися проникнути, адже шанс на успіх мізерно малий.

Будівництво в Польщі

Бізнес будівництво в Польщі

Це якраз той варіант, коли вкладення в бізнес будуть величезними, а термін окупності тривалий. При цьому на ринку працює велика кількість перевірених польських та європейських забудовників, які мають великий досвід, ім’я та велику кількість реалізованих проектів. Можна спробувати себе в будівництві приватних будинків, але знову ж таки, ви абсолютно нова компанія без імені, хто захоче довірити вам будівництво будинку, не знаючи вас? Зверніть увагу, що навіть якщо ви зможете надати портфоліо ваших успішно виконаних проектів в Україні, це відомості в розрахунок не беруться. А все тому, що вашу причетність до будівництва за кордоном довести буде дуже складно, тому багато хто на це навіть дивитися не будуть.

Бутіки одягу


В даному випадку вкладення в бізнес будуть середніми, окупність досить тривалою. А от успіх практично дорівнює нулю. У Польщі немає недоліку в магазинах одягу. При чому, там багато як брендових магазинів, так і одягу мас-маркетів. Якщо ж ви відкриєте магазин без відомого імені, то навряд чи він зможе гідно конкурувати на ринку. Покупець завжди віддасть перевагу відомому бренду або більш доступним товарів, які у досить великій кількості представлені в будь-якому торговому центрі.

Розваги


У бізнесі розваг також будуть працювати відсутність репутації і різноманітність конкурентів. Сезонність даного бізнесу тільки збільшує термін окупності. Якщо планується придбання нерухомості, інвестиції зростуть на порядки, а термін окупності буде прагнути до нескінченності. Подумайте, чи хочете ви роками чекати на той момент, коли бізнес дійсно почне приносити хороший стабільний дохід. Якщо ні, слід вибирати більш підходящу сірку діяльності.

Плюси ведення бізнесу в Польщі

Плюси ведення бізнесу в Польщі

Головний і самий очікуваний плюс бізнесу в Польщі – це, звичайно ж, отримання прибутку. Гроші рухають усіма підприємцями та штовхають їх на ризики. Але крім очевидного, є ще деякі переваги відкриття бізнесу в Польщі:

 • Право отримання бізнес візи;
 • Бізнес може стати підставою для відкриття карти побиту;
 • Якщо ви успішно працюєте у Польщі щонайменше 5 років, можна вже претендувати на ПМЖ, а далі і на польське громадянство.

Бізнес в Польщі його плюси безумовно важливі, особливо для тих, хто пов’язує своє майбутнє саме в Польщею і хоче там жити. Щоб починати бізнес було легше, необхідно також звернути увагу на такі моменти:

Бизнес в Польше 🇵🇱 Самые популярные направления русскоязычныхБизнес в Польше 🇵🇱 Самые популярные направления русскоязычных
 • Знання польської мови. Працюючи найманим працівником в Польщі, ви можете і не володіти мовою, досить просто добре виконувати свою роботу. Але якщо ви все таки зайнялися своїм бізнесом, то знання мови обов’язкове. Ви повинні вміти спілкуватися з клієнтами, партнерами, перевіряючими органами. Якщо ви цього не буде складно налагодити з усіма ними контакт.
 • Бути активним, вивчати законодавство і стежити за його змінами. Ви повинні швидко підлаштовуватися під зміни навколишнього вас світу і приймати рішення, вигідні для вашої справи.


Які кроки зробити для успішної реалізації плану?

Етап 1. Вибір сфери діяльності.

 Вибір сфери діяльності.

Не потрібно гнатися за новими напрямками, хоч якими б перспективними вони не здаються на перший погляд. Освоювати новий напрямок, вникати в польське законодавство і вивчати споживача — це занадто багато для початку. Займіться тим, що вам добре знайоме.

Етап 2. Вибір місця.


Відмінним варіантом буде відкрити свою перукарню або магазин біля недавно побудованих житлових комплексів. Сьогодні в Польщі будується величезна кількість ЖК, але не всі вони відразу мають хорошу інфраструктуру і все необхідне для комфортного проживання. На це варто звернути увагу.

Етап 3. Орієнтованість на інфраструктуру.


Вивчіть питання з транспортом, можливістю поставок товару на ваш об’єкт. Адже якщо це виявиться проблематичним, такий бізнес принесе вам більше клопоту, ніж прибутку.

Етап 4. Обсяг інвестицій.


Якщо ви маєте в своєму розпорядженні великими сумами, то безумовно можна відразу купити приміщення і дороге обладнання. Але якщо грошей у вас не дуже багато, то краще не брати кредити для купівлі приміщення, а для початку взяти її в суборенду і з часом дійти вже до придбання. Не потрібно вкладати гроші, яких у вас реально немає на руках.

Етап 5. Можливість покупки франшизи.

Якщо ви не хочете витрачати час на впізнаваність свого бренду, можна купити франшизу і користуватися привілеями її власника. Найчастіше таким підходом користуються власники кафе і ресторанів. Ви купуєте ім’я і починаєте відразу на ньому заробляти. Які мінуси франшизи:

 • Вартість франшизи. Чим більше розкручене ім’я, тим більше вам доведеться за нього заплатити. Це збільшує витрати на першому етапі і відсуває терміни окупності;
 • Чітке дотримання правил. І хоча ваш бізнес, але ви повинні вести його за правилами франшизи. Зовнішній вигляд закладу, меню, одяг обслуговуючого персоналу – все це повинно відповідати встановленим стандартам.

Приклади успішного бізнесу в Польщі


Приклади успішного бізнесу в Польщі

Отже, давайте перейдемо до готових ідей бізнесу, який реально працює в Польщі.

Вузькоспеціалізоване напрямок

Приватний дитячий садок. Сади в декількох хвилинах ходьби можуть бути дуже популярні в нових районах. Але яким би професіоналом ви не були, у вашому штаті обов’язково повинні бути польські викладачі.

Мовні курси. Курсами користуються як мігранти, так і поляки. Якщо у вас є спеціалізована освіта, спробуйте себе в цій сфері.

Секонд-хенди. Вони популярні в місцях з невисоким доходом громадян.

Магазин канцелярських товарів. Перебуваючи в безпосередній близькості від шкіл, університетів, офісних будівель, продаж цих товарів може бути досить прибутковою, але ви повинні уважно вивчити ринок в питаннях конкуренції і цін.

Точки харчування.


Це можуть бути не кафе і ресторани, а дрібні заклади, що продають що-то типу шаурми, хот-догів, гамбургерів. Люди хочуть їсти завжди і чим ближче до їхнього будинку буде розташовано заклад, тим охочіше вони будуть в нього заходити.

Продуктові магазини.


Дрібні магазини, знаходять недалеко від дому, завжди користуються попитом. Головне, щоб у них продавалися продукти і товари першої необхідності. Молоко, яйця, хліб, масло – ці продукти купують практично кожен день, тому клієнти точно будуть завжди.

Бутіки по франшизі.


Якщо ви все ж хочете продавати одяг, краще всього купити франшизу відомих брендів. Інакше, вас чекає провал.

Продаж алкоголю.


Поряд з продуктовими магазинами, великим попитом користується продаж алкогольних напоїв. Звичайно, ви повинні врахувати необхідність покупки ліцензії, розмір податків та інші нюанси. Але ось окупність в найкоротші терміни і хороша прибуток вам гарантована.

Сфера краси.


Перукарні та манікюрні кабінети жінки відвідують постійно і бажано, щоб це було якомога ближче до дому. Якщо є можливість відкрити бізнес в спальному районі або біля РК, відбою від клієнтів не буде. Головне, високий професіоналізм і знання мови. Без них у сфері краси робити нічого.

Як відкрити свій бізнес в Польщі

Підсумки

Свій бізнес завжди приносить більше задоволення в самореалізації, так і в рівні доходу. Головне, вивчити ринок, досягти професіоналізму і сміливо йти підкорювати вершини. Бізнес в Польщі.

З цією статтею так само цікавляться:

 Який вибрати мобільний зв'язок та Інтернет в Польщі Реєстрація власного бізнесу в Польщі для українського підприємця Як повернути податки сплачені в Польщі
Який вибрати мобільний зв’язок та Інтернет в Польщі Реєстрація власного бізнесу в Польщі для українського підприємця Як повернути податки сплачені в Польщі

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Костянтин – візовий фахівець

Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.
Подписаться
Уведомление о
guest
64 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Petro
Petro
1 рік назад

Карта побиту — відкриття ПП в Польщі
Чи потрібно міняти карту побути якщо звільнився з роботи і Відкриваєш власну діяльність в Польщі (потрібна особиста фірма)? Підкажіть будь ласка подробиці хто що знає, Заранее благодарю

Roman
Roman
Відповідь для  Petro
1 рік назад

Залиш собі карту побуту. Що вона тобі заважає?!

Petro
Petro
Відповідь для  Roman
1 рік назад

Міняти її обов’язково? Або можна перебувати по ній в Польщі Маючи приватну діяльність

Roman
Roman
Відповідь для  Petro
1 рік назад

Я не фахівець. Але розумію, що одне іншому не суперечить. Ваше ПП може бути не довго успішним, тоді і знадобитися КП. Не бачу сенсу позбавлятися КП

Dmytro Warszawski
Dmytro Warszawski
Відповідь для  Roman
1 рік назад

ти мабуть не до кінця розумієш суть питання

Roman
Roman
Відповідь для  Dmytro Warszawski
1 рік назад

Зрозумів я суть питання

Dmytro Warszawski
Dmytro Warszawski
Відповідь для  Roman
1 рік назад

ну так до чого ти йому кажеш що б він залишив карту тому що ще стане в нагоді !? він же не написав що хоче її анулювати, він запитав чи потрібно міняти її на іншу, а ти два рази написав зовсім інше, або ти себе рейтинг набиваєш кількістю коментарів !?)

Roman
Roman
Відповідь для  Dmytro Warszawski
1 рік назад

Я написав що одне на інше не повинно впливати.

Dmytro Warszawski
Dmytro Warszawski
Відповідь для  Roman
1 рік назад

«Не бачу сенсу позбавлятися від карти побути» і «Одне на інше не повинно впливає» на кшталт як різні речі, не буду !?)

Anna
Anna
Відповідь для  Petro
1 рік назад

Ви можете відкрити едноособова джялальность господарська, тільки якщо у вас є карта:
Возз’єднання сім’ї з доступом до ринку праці
Карта резидента ес
Карта постійного побиту
І ще там начебто гуманітарна (але це неточно)
По-друге випадках ви можете відкрити союз з о.о. І якщо у вас Карта побуту по роботі тоді так, потрібно міняти її. Але в процесі заміни карти ви можете перебувати на території Польщі

Petro
Petro
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Спасибі велике за вашу відповідь, і так це буде о.о., а не підкажіть термін закінчення карти побути змінитися або буде той же? заздалегідь дякую

Anna
Anna
Відповідь для  Petro
1 рік назад

Ну тут складно сказати, вам потрібно проінформувати ужонд у втраті роботи і скласти документи на ведення бізнесу.
Розпочнеться процес розгляду нової карти і ануляція старої, не знаю що настане раніше. Але я читала що карта анулюється десь за пів року-рік

Anna
Anna
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Може на ютуб буде потрібна вам інформація

Diana
Diana
1 рік назад

Важливе питання для будівельників!
Добрий день, шановні майстри!
Хочу задати вам питання, яке на пряму стосується вас.
Як відомо, у Варшаві складно знайти сумлінного роботодавця, яка не кине і виплатить всі чесно зароблені.
Майстрам дуже складно зараз, розцінки урізують, гойдалки качають і інша мутотень.
Скажіть, дорогі! Що ви про все це думаєте? Чи знайшли ви свого сумлінного роботодавця? Як думаєте, що чекає будівельний бізнес в Варшаві в найближче майбутнє? Що б ви змінили?

Віталій
Віталій
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Будівельний бізнес в Варшаві завжди буде процвітати,так само як в Київі,тому що в тих містах живуть ті що управляють країнами

Olga
Olga
1 рік назад

Як легалізувати домашню кондитерську
Може хто знає або володіє інформацією, як легалізувати випічку тортів на дому в Польщі?

Stepan
Stepan
Відповідь для  Olga
1 рік назад

Якщо робити в скромних розмірах, чисто для споживачів, то провину вашу в незаконній підприємницькій діяльності довести буде досить складно, якщо хочете працювати для місцевих магазинчиків то так, потрібно легалізувати діяльність имхо.

Olga
Olga
Відповідь для  Stepan
1 рік назад

Можливо у вас є посилання на якісь статті? Я нічого зрозумілого знайти не можу. Я не збираюся відкривати прям цех по виробництву, а всього лише один, два, три тортика в тиждень))

Макс
Макс
Відповідь для  Olga
1 рік назад

sukcesja.org.pl/2020/04/30/jak-zalozyc-cukiernie-porady-prawne/

Сергій
Сергій
Відповідь для  Olga
1 рік назад

На YouTube є багато відео на цю тему. Спробуйте в пошуку YouTube написати «свій бізнес в Польщі».

Anna
Anna
Відповідь для  Olga
1 рік назад

На яких документах ви зараз знаходиться в Польщі?

Olga
Olga
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Була Віза, зараз біометрія і поступила в поліцеальную школу

Anna
Anna
Відповідь для  Olga
1 рік назад

Хмм. Ось це завдання.
Думаю що якщо це в маленьких масштабах, то просто не афишируйте це в місцевих групах / олх. І все буде нормально. Так, це НЕ легально, але при маленьких доходах другого вибору немає для іноземців.
Якщо ж ви серйозно цим займаєтеся тобто таке як «działalność nierejestrowana», там можете не створювати фірму тільки потрібно вести блокнотик з доходами / витратами і в кінці року розраховувати податок на таку діяльність. Таку діяльність можна вести якщо ваші доходи менші 1400зл / міс і якщо у вас є карта з доступом до ринку праці (я знаю що по возз’єднання сім’ї таку дають або резидент ЄС)
Якщо дохід більше, потрібно закласти фірму (діяльність господарська), але таку фірму можна закласти якщо карта з доступом до ринку праці.
Можна ще відкрити спільноти з о.о., але там і податки більше, і бухгалтерія складна. Але якщо ваші доходи досить високі, можете задуматися.

Olga
Olga
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Спасибі, але не думаю, що у мене дохід буде більше 1400 злотих

Olga
Olga
Відповідь для  Olga
1 рік назад

Це більше заняття для душі, а не для заробітку)

Anna
Anna
Відповідь для  Olga
1 рік назад

Тоді займайтеся собі спокійно, може це ваше хобі і ви всім друзям на свята робите торти просто так?)

Olga
Olga
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Друзям просто так, а друзі друзів відшкодовують продукти і на свій розсуд

Anna
Anna
Відповідь для  Olga
1 рік назад

Це просто натяк був, що ви НЕ Заробляєте, а просто займаєтеся своїм хобі)

Тарас
Тарас
Відповідь для  Olga
1 рік назад

А навіщо її легалізувати? Випікайте торти і продавайте.

Olga
Olga
Відповідь для  Тарас
1 рік назад

Багато хто говорить, що це нелегально і можуть депортувати

Вася
Вася
Відповідь для  Olga
1 рік назад

в Польщі, на відміну від України, дійсно дешевше робити легально.

Kris
Kris
Відповідь для  Olga
1 рік назад

Мало того що не легально … а як на рахунок санітарних норм? Якщо інспекція дізнається штраф точно буде.
Бізнес інкубатори за таке не беруться бо з гастрономією не працюють.
Спробуйте все ж якось легалізувати. Відкрийте спулку отримаєте дозволу …
Або якщо така любов до кулінарії то печіть і роздавайте безкоштовно .. ви ж просто хобі займаєтеся? Чи не так? Але якщо заробляєте на цьому то платіть податки як всі ..

Olga
Olga
Відповідь для  Kris
1 рік назад

Наскільки я знаю, то я не можу відкрити спулку, поки немає карти сталого побиту

Kris
Kris
Відповідь для  Olga
1 рік назад

Погано знаєте …
А на biznes.gov.pl почитати?
Або ви думаєте що тут вам відповіді на ці питання дадуть?

Ви спулку можете оформляти і на біометрії.
І при наявності профілю зауфанего можете і з Україною відкрити спулку.
Оформити через S24, це не складно, але вам потрібно буде приміщення і дозволу. Плюс księgowa, юридична адреса, і карту потім тільки по бізнесу. А якщо ви без доступу до ринку праці може через 180днів праці в союзі треба зезволене типу B …
Тому кулінарія потребує ..
Почитайте на gov.pl там все розписано.

Olga
Olga
Відповідь для  Kris
1 рік назад

Дякую

Антон
Антон
1 рік назад

Своя діяльність

Підкажіть чи можу я відкрити свою фірму маючи карту побиту 
Якщо ні то шо для того треба Які нюанси 

Zlata
Zlata
Відповідь для  Антон
1 рік назад

Більшості людей доступні підприємницькі співтовариства по типу spzoo, а там вже дивлячись далі що ви будете робити конкретно може треба які дозволи і т.д.

Ruslana
Ruslana
Відповідь для  Zlata
1 рік назад

дивлячись яку саме фірму, тобто чим вона буде займатись

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Антон
1 рік назад

Тільки спулка.
ПП можна тільки маючи або сталий побит або резидента.

Ксения
Ксения
Відповідь для  Антон
1 рік назад

дивлячись чим займаєтеся, але по карті відкрити можна

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Антон
1 рік назад

На чому має спеціалізуватися ваша діяльність, якщо не секрет?

Антон
Антон
Відповідь для  Bogdan
1 рік назад

Сфера будівництва

Max
Max
Відповідь для  Антон
1 рік назад

карта таки дає право реєстрації та ведення підприємницької діяльності в Польщі за спрощеною системою, так що давайте

Ірина
Ірина
2 років назад

Доброго дня! Як правильно відкрити фірму в Польщі? Дякую!

Иван
Иван
2 років назад

Доброго дня.Я гр РФ. Живу в Чехії по довгостроковій візі,тут є фірма.Залучаю на роботу українців. Але проблема в легалізації. Можна зараз як раніше робили оформити у Польщі фірму, прийняти на роботу українця і послати його у відрядження в Чехії або Німеччини? Що для цього потрібно?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иван
2 років назад

Ви по закону можете відправляти іноземців з польською візою у відрядження в інші країни шенгенської зони тільки через рік після їх працевлаштування і тільки на 3 місяці в році.

Галя
Галя
2 років назад

Скажіть якщо білорус чи українець працює на польській фірмі, податок у фонд соціального захисту за них не сплачується?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Галя
2 років назад

Галя,при офіційному працевлаштуванні та реєстрацію у всіх необхідних службах, податки і збори сплачуються роботодавцем. Щодо витрат бюджетних коштів Вам краще звернутися з цим питанням до польського уряду.

Глеб
Глеб
2 років назад

Доброго дня.Я хочу відкрити в Польщі фірму ТОВ я можу взяти кредит на розвиток бізнесу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Глеб
2 років назад

Глеб так,кредити доступні іноземцям. Але це залежить від правил конкретного банку

Алик
Алик
2 років назад

Добрий день.Фірма Sp. z O. O. займається експортом товару, який купується в Німеччині в Білорусь, зі ставкою ПДВ 0%, відповідно і експортується зі ставкою ПДВ 0%. Є можливість відшкодувати ПДВ 23%, що сплачується при придбанні товарів, необхідних для функціонування компанії?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Алик
2 років назад

Вам потрібно звернутися до профільних фахівців.

Маша
Маша
2 років назад

Чоловік працював у Польщі на підприємстві 8 місяців. Закінчилося час офіційної роботи.Зробив воевудское запрошення (його зробили в середині вересня). Работатьзакончил на початку серпня і поїхав додому. Тепер запрошення готове але на роботу не хочуть брати кажуть на моє місце вже прийшов новий чоловік. Як вчинити, якщо воевудское запрошення є а на роботу роботодавець брати вже не хоче?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Маша
2 років назад

Якщо ви говорите про те, що робити з зезволення,а фактично роботи немає, то дозвіл – це право на роботу, а не обов’язок. Можете анулювати його і претендувати на нове. Можете отримати освядчення і працювати в іншому місці. Якщо працювати не збираєтеся, можете і зовсім не робити нічого.

Марк
Марк
2 років назад

Я можу отримати карту побуту,купивши готовий бізнес в Польщі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марк
2 років назад

Має бути хоча б одна з умов:Генерувати мінімально припустимий дохід,працевлаштувати двох громадян Польщі на повний день.І підтвердити наявність засобів, що дозволяють у майбутньому прийти до показників двох попередніх умов, і показати можливості їх досягнення (наприклад, бізнес-план).

Катя
Катя
2 років назад

Добрий день.Якщо відкрити фірму в Польщі послуг у сільському господарстві,які обов’язкові платежі будуть?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Катя
2 років назад

Такі деталі мені не відомі.Багато залежить від географії та інших параметрів.

Валя
Валя
2 років назад

Збираюся отримати ВНЖ і надалі ПМП. Припускаю відкрити підприємство , яке буде здавати квартири в оренду. Оборот буду показувати від мінімально допустимого доходу. Дадуть чи в такому випадку карту сталего побуту?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Валя
2 років назад

На таких підставах сталый побыт не дають взагалі. Для нього потрібні походження, шлюб, якісь гуманітарні обставини.

Юля
Юля
2 років назад

Хочу відкрити фірму в Польщі , рід діяльності ще поки не до кінця продумана . Я закінчила університет в Польщі і вже 2 роки на umowie o prace у фірмі. Куди звертатися і які документи потрібні?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля
2 років назад

Що стосується відкриття бізнесу вам потрібно переглянути статті в яких описаний це питання.

Саша
Саша
2 років назад

Добрий день.Можна отримати право на ПОСТІЙНЕ проживання при покупці нерухомості в Польщі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Саша
2 років назад

Саша нерухомість не дає право на перебування. Побічно її наявність допоможе, але підстави повинні бути інші.