lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Документи / Документи для робочої візи в Польщу
Документи для робочої візи в Польщу

Робота в Польщі: підготовка документів

Документи для робочої візи в Польщу — працювати в Польщі прагне все більше і більше іноземців, і українці, в тому числі. Це хороша можливість жити в Європі, отримувати якісне медобслуговування і відчувати себе в безпеці. На просторах інтернету можна знайти багато інформації про те, де краще шукати роботу, як вибрати хорошого роботодавця і так далі. Однак не завжди в одній статті розміщується повна інформація про документи, які необхідні для легальної роботи в Польщі. А адже це дуже важливо для отримання візи і подальшого працевлаштування. У цій статті ми класифікуємо інформацію, розповімо нюанси, завдяки яким процес збору пакету документів не буде здаватися таким виснажливим.

Для отримання робочої візи в Польщу вам потрібні будуть наступні документи:

 • Закордонний паспорт (оригінал і копія)
 • Паспорт України (оригінал і копія)
 • Запрошення від Польського роботодавця
 • Мед. страховка
 • Візова анкета
 • Чек про оплату візового збору

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Поняття і типи робочої візи
Які документи потрібні для роботи?
На що звертати увагу
Запрошення на роботу.
Квитанція про оплату сервісного збору.
Висновки

Поняття і типи робочої візи

Робоча віза це документ, який необхідно відкривати в тому випадку, якщо іноземець планує перебувати тривалий час на території Республіки Польща з метою заробітку.

Залежно від типу візи, можна законно працювати в Польщі від 3 до 9 місяців протягом року. Для цього працівнику необхідно отримати запрошення від польського роботодавця. Важливо розуміти, що тип робочої візи залежить саме від типу запрошення. Робоча віза може бути:

 • Для несезонних робіт. Видається для працевлаштування в будь-якій сфері, крім сезонних робіт. Її тривалість — 6 місяців протягом року.
 • Для сезонних робіт. Це відносно новий тип візи, який був відсутній до 2018 року. Її можна отримати для працевлаштування на сезонні роботи тривалістю 9 місяців протягом року. До сезонних робіт відносяться: сільськогосподарські, ремонтні, будівельні роботи; робота в сфері туризму, на круїзних лайнерах, поромах.
 • За воєводського запрошення. Мабуть, це самий надійний, а тому і найбажаніший тип візи. Для її отримання роботодавець повинен запевнити запрошення на роботу у польського воєводи. Далі документи відправляються в польське посольство на території України, в якому вже і відкривається віза. Її термін дії найтриваліший — 1 рік.

Які документи потрібні для роботи?

 Документи для робочої візи в Польщу

Для оформлення візи звертайтеся за цими контактами:

Лайф    +38(093)-726-52-35 (Viber)
Водафон       +38(066)-726-52-35 (Viber)
 Киевстар          +38(098)-786-79-18  (Viber)

Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.
Субота — неділя вихідний.

У нас можна оформити документи для візи в Польщу, підготуємо повністю всі документи швидко і якісно, ​​звертайтеся.

Ваше ім'я (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

Не секрет, що для отримання робочої візи і подальшого працевлаштування необхідно зібрати цілий пакет документів. Не залежно від того, на який тип робочої візи планує подаватися громадянин України, є обов’язковий перелік документів, які необхідно подавати в посольство. До них відносяться:

 • Внутрішній паспорт громадянина України. Важливо, щоб паспорт не був прострочений і мав актуальне фото. Копії паспорта робити не потрібно. Його необхідно буде тільки пред’явити на вході в ППВА, щоб відсканувати і переконатися, що дані здобувача внесені в систему. Внутрішній паспорт громадянина України НЕ здається в посольство разом з усіма документами.
 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт). Необхідно зробити копії всіх сторінок з Шенгенськими візами та копію сторінки з останньою робочою візою. Оригінал документа також здається в посольство. Важливо, щоб, на момент подачі, закордонний паспорт відповідав кільком вимогам:
 • При в’їзді на територію Польщі він повинен бути дійсний ще не менше 6 місяців.
 • Мінімум дві порожні сторінки для штампів про в’їзд і виїзд з країни.
 • Експлуатація паспорта не повинна перевищувати 10 років. Якщо здобувач отримав закордонний паспорт більше 10 років тому, то його необхідно замінити на новий.
 • Медична страховка. Її відсутність або неправильність може стати причиною штрафу, депортації і труднощів в оформленні наступних віз. Страховка повинна відповідати таким вимогам:
 • Зона покриття — країни Євросоюзу, Шенгенської зони або весь світ.
 • Сума відшкодування — мінімум 30 тисяч євро.
 • Термін дії — на два тижні довше, ніж актуальність візи.
 • Грамотне написання особистих даних здобувача.

На що звертати увагу

При покупці страхового поліса важливо звернути увагу на пункти, в яких вказані обов’язкові виплати. Вони повинні надаватися в разі:

 • Екстреної допомоги.
 • Отримання травми на території Республіки Польща.
 • Необхідності лікування в стаціонарі.
 • Смерті (тіло повинні повернути на батьківщину).

В ППВА необхідно приносити оригінал страховки, її копію, і чек про оплату (із зазначенням даних здобувача і номером страховки).

 • Анкета. Мабуть, це один із самих основних документів для отримання візи. У ній зібрана вся інформація про претендента, і, при ухваленні рішення про видачу візи, консул буде уважно вивчати її. Тому дуже важливо заповнити її правильно і не допустити жодної помилки. Так як це може послужити причиною відмови у видачі робочої візи. Заповнити анкету можна на онлайн-ресурсі Е-консультантом або вручну. Це не принципово і залежить від уподобань здобувача. Що стосується мови заповнення анкети, ми рекомендуємо писати латиницею, щоб не виникло плутанини. Оригінал анкети необхідно вкласти в загальний пакет документів.

Фотографія

Необхідно зробити 2 фотокартки розміром 3,5 * 4,5 см, одну з них вклеїти в анкету, а другу вкласти в пакет документів. Вимоги до фото:

 • Колір. Допускаються кольорові і чорно-білі знімки.
 • Актуальність. Фото повинно бути зроблено не більше півроку тому. Зовнішній вигляд здобувача на фото і в день подачі документів повинен збігатися.
 • Розташування голови. У відсотковому співвідношенні голова на фото повинна займати близько 80% простору. Поза повинна бути виключно анфас.
 • Вираз обличчя, окуляри, головні убори. Важливо, щоб все обличчя було добре видно, і ніяка його частина не перекривалася і не спотворювалася. Міміка повинна бути нейтральною. Окуляри допускаються тільки прозорі, за якими можна добре розгледіти очі. Присутність головних уборів на фото дозволяється тільки за умови, що вони використовуються з міркувань релігійного характеру. При цьому весь овал обличчя повинен бути відкритий.
 • Фон. Основна вимога — він повинен бути однотонним, рівним і нейтральним. Зазвичай фотографи використовують світло сірий колір.


Як видно, вимог до фотографії чимало. Природно, в ідеалі, фотограф повинен сам їх знати. Але, бувають випадки, коли здобувачі потрапляють на недобросовісних «фахівців». Тому краще самому знати, як має виглядати фото для візи і зуміти проконтролювати процес. Це допоможе виключити виникнення неприємностей в ППВА.

Запрошення на роботу.

 Документи для робочої візи в Польщу

Оформленням цього документа завжди займається роботодавець. Запрошення для сезонних і несезонних робіт робляться в польському Ужонде, куди роботодавець приносить відповідні документи. Щоб отримати воєводське запрошення, необхідно відправити запит в Воєводство. Якщо рішення буде позитивним, то воєвода видасть запрошення на роботу. Для здобувача отримання запрошення на роботу може бути платним.У 2018 році були введені нові правила, згідно з якими, крім самого запрошення необхідно мати підтверджуючий документ про внесення його до державного реєстру, але по факту його не видають в уженде і цей документ зараз не обов’язковий. Бувають випадки, що претендент не може самостійно знайти підходящу роботу в Польщі і зв’язатися з роботодавцем. Тоді можна скористатися послугами посередників в Україні, які займуться оформленням запрошення. Природно, їх послуги платні і складають близько 70 євро. Однак дуже часто можна потрапити на недобросовісних посередників, які продадуть підроблений документ. А це спричинить за собою відмову у видачі візи. Тому, вибираючи посередників, потрібно враховувати їхню репутацію і цікавитися відгуками клієнтів.

Квитанція про оплату сервісного збору.

Документи для робочої візи в Польщу Квитанція про оплату сервісного збору.

Сплатити збір може тільки заявник особисто, винятком є діти — замість них оплачують батьки. Здійснити оплату можна тільки у відділенні Кредо або Идеа банку на території України. Сума становить 15 євро, але в касі приймають тільки гривні. Якщо заявник вирішить здійснити оплату в іншому банку, то вона буде вважатися недійсною. Касиру Кредо або Ідея банку необхідно надати оригінали внутрішнього і закордонного паспортів, і діючий номер телефону. Після проведення оплати касир видасть квитанцію з унікальним кодом, яка необхідна для реєстрації у візовому центрі. Оригінал квитанції необхідно вкласти в пакет документів. Якщо вона загублена — документи на оформлення візи не будуть прийняті.

Документи для робочої візи в Польщу, висновки

Працевлаштування в Польщі це крок до європейського життя. На перший погляд може здатися, що туди важко потрапити, а оформлення документів взагалі займе багато часу. Але це не зовсім так. Займаючись підготовкою до оформлення робочої візи, ви завжди зможете відкрити цю статтю, в якій знайдете актуальні вимоги до необхідних документів. Перед походом в візовий центр звірте всі ще раз і переконайтеся, що нічого не забуто і всі ваші дані вказані без єдиної помилки. Це мінімізує можливість відмови в робочій візі і в недалекому майбутньому допоможе жити і працювати в Польщі.

Документи для робочої візи в Польщу — з цією статтею так само цікавляться:

 Запрошення на півроку (Oświadczenie) Як отримати воєводське запрошення до Польщі?
Страховка в Польщу Запрошення на півроку (Oświadczenie) Як отримати воєводське запрошення до Польщі?
Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Які документи потрібні в візовий центр для робочої візи?

✅ Для оформлення робочої візи в Польщу вам знадобитися:
закордонний Паспорт
Паспорт України (обов'язково потрібна прописка)
Іпн код
Запрошення від роботодавця
Мед страховка
Чек про оплату візового збору 15 євро
Заповнена візова анкета
Фото на візу
Всі ці документи потрібно подати в консульство або візовий центр для відкриття робочої візи.

⏩ Як самостійно подати на робочу візу в Польщу?

✅ Після того як ви зберете повний пакет документів на візу, вам потрібно особисто подати в консульство або візовий центр Польщі.

⏩ Які потрібні документи для виїзду на роботу в Польщу?

✅ Для виїзду у Польщу на роботу, а саме для перетину кордону вам потрібно мати з збій: закордонний Паспорт з візою, запрошення від роботодавця, медична страховка.

⏩ Скільки часу займає оформлення робочої візи в Польщу?

✅ Залежить від того все у вас документи зібрані, якщо у вас все для візи готове, термін розгляду документів у консульстві після подачі документів складе 7-10 днів, в окремих випадках консул миє затримати документи на 30 днів.

⏩ Які документи потрібні для оформлення робочої візи?

✅ Запрошення від роботодавця, медична страховка, інн код, закордонний паспорт, паспорт України, фото на візу, візова анкета, чек про оплату візового збору.

⏩ Як записатися до Візового центру Польщі?

✅ Вам потрібно оплатити візовий збір, після чого вам зателефонує оператор і призначить дату і час подачі документів. Зверніть увагу на те що якщо ви встигнете на подачу документів, у вас документи до візового центру не приймуть.

⏩ Скільки чекати після подачі документів у візовий центр?

✅ В основному розгляд документів займає 7-10 робочих дня, не рахуючи дня подачі документів, зрідка документи розглядають 30 днів, якщо потрібна додаткова перевірка.

⏩ Як часто можна відкрити робочу візу в Польщу?

✅ Межі немає, можете оформляти візу будь-яку кількість разів.

⏩ Як швидко можна отримати польську візу?

✅ Є терміновий розгляд документів для візи за додаткову плату 35 євро, але таку оплату приймають не у всіх, тільки у винятковому порядку виходячи з ваших наявних документів.

⏩ Як зателефонувати до візового центру Польщі?

✅ +38 050 419 30 10, +38 067 343 04 80, +38 093 170 38 51.

⏩ Як подати документи на візу в консульство Польщі?

✅ Після попередньої реєстрації в консульство Польщі вам призначать дату і час подачі документів, в цю дату і час потрібно прийти з повним пакетом документів на візу і подати його.

⏩ Скільки чекати запрошення з Польщі?

✅ Піврічне запрошення з Польщі потрібно чекати 14-20 днів; не терміново або 7-10 днів в терміновому порядку, для оформлення такого запрошення пишіть або телефонуйте сюди +380987867918.

⏩ Чи можна зробити візу перебуваючи в Польщі?

✅ Ні, робочу візу можна зробити тільки на території України, з Польщі відкрити робочу візу в Польщу неможливо.

⏩ Як анулювати візу до Польщі?

✅ Зверніться до візового центру або консульство Польщі, на місці потрібно написати заяву на ануляцію і на місці візу анулюють, це швидка процедура, займе близько 30 хвилин.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як подати документи у візовий центр через нову пошту

4.9 / 5 ( 57 голосов ) Як подати документи у візовий центр через нову …

Подписаться
Уведомление о
guest
65 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Валентина
Валентина
11 дней назад

Чоловік давно хотів поїхати на заробітки за кордон. Але вибирав країну, в яку можна відправитися, щоб не так було накладно. Вибір зробив на користь Польщі. Нам потрібно було отримати інформацію, як оформити робочу візу на півроку до Польщі, щоб все було по закону. Але ми польську мову не знаємо добре, а тільки на рівні розмовної мови. Нам на очі потрапило оголошення компанії Візія. Ми звернулися до них. Менеджер Ірина нам все детально пояснила і заповнила необхідні документи польською мовою. Коли ми перетнули кордон, то хвилювалися, що, може бути, щось не взяли з документів. Але ми вже три місяці в Польщі працюємо за тими документами, що нам оформили в Візії.

0-02-0a-e01d6dc01738e5f63b507bb36479f6341c877273bcb37ced82401cd6433762a1_a95b8c86.jpg
Сергій
Сергій
17 дней назад

Разом з другом вирішили рвонути в Польщу на заробітки. З’ясували, що для отримання робочої візи слід зробити страховку від ПЗУ. Дізналися, де купити, поїхали в візовий центр. І що ви думаєте? Там ціну заламали просто непідйомну. Ми вже було зневірилися, але спасибі колезі допоміг впоратися з проблемою, підказав звернутися в компанію Візія. Менеджер Катерина миттєво оформила всі документи, а головне недорого.

0-02-0a-492ba3d9791f11b51fbdc65ab7ce2f6fedaaa174432dcf2e15cda7c55efab65a_f102430e.jpg
Євген
Євген
19 дней назад

Вирішили з братом поїхати в Польщу на півроку. Мені треба було вивчити польську мову. Він мені завжди здавався цікавим і недосяжним. Старший брат перебуває в постійному пошуку будь-якої роботи, хоче реалізувати свої знання. Фахівці Візії дуже допомогли нам: розповіли про Варшаву, заповнили анкети, були дуже люб’язні за настільки мізерну оплату. Спасибі!

0-02-0a-e4c79791949328ab196f53069c353eccd5f17b3c5c05c0484b9332ee76807870_dd83c0b5.jpg
Валентина
Валентина
25 дней назад

Ми з чоловіком зібралися поїхати в Польщу працювати. Давно не виїжджали за кордон, довелося заново оформляти всі необхідні документи, в тому числі і візу. Приїхали до візового центру, глянули на ціни і жахнулися. Таке відчуття, що там натуральну ікру кілограмами продають, дуже дорого. Спасибі колезі по роботі, підказала, де купити подешевше. У компанії Візія все зробили швидко, офіційно і недорого. Тепер знаємо, куди звертатися.

Артем
Артем
1 месяц назад

Зібрався переїхати до Польщі, щоб заробити. Слава богу, є знайомі допомогли швидше оформити документи залишилася тільки віза. Дізнався, де придбати, поїхав. Заходжу в візовий центр, ціни кусаються і всі працюють ледве-ледве. В інтернеті знайшов компанію Візія. Вони швидко обробили мої дані і надали готовий результат, а головне заплатив в рази дешевше. Тепер знаю, куди звертатися.

0-02-0a-dbb48300692114a04316aedabe28ac5119fd9083e41049cc51376d7d8cb4d8de_e3009be5.jpg
Олег
Олег
1 месяц назад

Ми з дружиною вирішили поїхати в Польщу, підзаробити грошенят. Взялися збирати документи. Все оформили, залишилося тільки візу отримати. Дізналися, куди приїхати. Заходимо в візовий центр, там народу не продихнути, і в черзі всі обурюються, мовляв, що так дорого то. Порадився з товаришами, підказали звернутися в компанію Візія. Менеджер Юлія швидко обслужила нас, зробила роботу якісно і дешево. Дякую за чесний і сумлінну працю!

visa.png
Юрій
Юрій
1 месяц назад

Доброго дня, мені потрібно зробити візу в Польщу. Є тільки запрошення. Чи працює візовий центр в Рівному? Чи можна проплатити візовий збір з подачею документів на Рівне?

Світлана
Світлана
1 месяц назад

Для отримання робочої візи в Польщі ми звернулися в цю компанію. Робота була виконана швидко, з мінімальними бюрократичною тяганиною. Фахівець, який працює з нами, не тільки допоміг підібрати для нас оптимальний варіант візового режиму, а й оформив запрошення від роботодавця, зібрав для нас повний пакет документів. У підсумку, ми в найкоротші терміни отримали робочу візу на сезонні роботи терміном на 9 місяців.

0-02-0a-6d3087da50f83705b17549ad5dbc7a8f8cfdb71421e8f837d7eb33854e6cc158_d1893cdc.jpg
Максим
Максим
1 месяц назад

Замовив документи для робочої візи в Польщу під своє запрошення від роботодавця на робочу візу, компанія Візія все швидко зробила спасибі Тетяні за роботу, дуже якісно проконсультували + документи для візи не дорогі в порівнянні з іншими фірмами, рекомендую до співпраці, роботу виконали якісно і не дорого що мене дуже порадувало

0-02-0a-fbe7b90b09c9e5e2369217e89133b14b8bb5868eafc6ed4518b427bd496c81c3_7badc7f9.jpg
Світлана
Світлана
2 месяцев назад

Доброго вечора! Підскажіть будь ласка, чи можу я подаватися на робочу візу, коли ще офіційно працюєш в Україні? Звільнення буде після закінчення відпустки. Якщо так, що тоді вказувати в анкеті про роботу?

Татьяна
Татьяна
3 месяцев назад

Спасибо за Польскую визу, быстро оформили документы как и обещали, качественно проконсультировали и визу получила!!! Огромное спасибо

0-02-05-80b2152747dbf4dcbbb143c0bb3fd95d6234eb8d481dd01c718cbda4fb578d36_2705f775.jpg
Лариса
Лариса
3 месяцев назад

Спасибі компанії Візія за оформлення документів, візу отримала ваша робота сподобалася, все якісно і швидко

55.jpg
Наталія
Наталія
1 месяц назад
Ответ для  Лариса

Доброго дня! Будь-ласка поясніть, що означає «cel wydania 05A». Дякую!

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 месяц назад
Ответ для  Наталія

Національна робоча віза

Наталія
Наталія
3 месяцев назад

Добрий ранок!Підскажіть мені,чи варто подавати документи на візу,яка була проплачена 21.02 і призначена на подання 25.03,коли запрошення діє до 28.08 (тобто немає 97 днів)

Алёна Верховская
Алёна Верховская
4 месяцев назад

Доброго дня , сьогодні мені зателефонували з візового центру і сказали що можна подати документи на візу онлайн, сказали що скинуть сайт із силкою де написано буде які потрібно документи, але ніхто не скинув нічого

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
4 месяцев назад

Якщо Ви маєте сплачений збір, то можна подаватись. https://multi-viza.com.ua/viza-2/yak-podati-dokumenti-v-vizovij-tsentr-yakshho-vzhe-oplativ-vizovij-zbir-do-karantinu/

Ми можемо підготувати страховку і анкету на подачу. Адже відправити можна лише повний пакет документів

Вадим
Вадим
4 месяцев назад

Дякую за документи для візи, все отримав швидко вже подав на візу, все взяли, все добре.

Liliana
Liliana
4 месяцев назад

Доброго дня, а можна забрати паспорт, або домовитись щоб вислали кур’єром за адресою?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Liliana

Вам потрібно буде звернутись до візового центру коли знімуть карантин

Володимир
Володимир
6 месяцев назад

Чи не має змін в роботі візового центру в зв’язку з карантином?

Людмила
Людмила
6 месяцев назад

Виза еще действительна 15 дней, могу уже проплатить визовый сбор, чтобы снова подать документы для новой визы, спасиба.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Людмила

С учётом очереди месяц, можете.

марія
марія
6 месяцев назад

доброго дня де взяти безкоштовне запрошення на роботу?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  марія

Ваш роботодавець, в якого Ви будете працювати може виписати Вам запрошення безкоштовно

Микола
Микола
7 месяцев назад

Добрий вечір. Я знайшла перелік документів, хочу у вас спитати, де взяти анкету?

Віталій
Віталій
7 месяцев назад

Доброго дня, мені прийшло запрошення з Польщі але воно дійсне буде аж через 10 днів. Чи можу я уже проплатити візовий збір?

Віра
Віра
7 месяцев назад

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо дату до візового центру на подачу документів уже підтверджено, можна раніше цієї дати подати документи?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
7 месяцев назад
Ответ для  Віра

На жаль, ні

Валентин
Валентин
7 месяцев назад

Де взяти анкету?

Alina
Alina
8 месяцев назад

Добрий день! чи можна відсканувати і роздрукувати самій запрошення? Чи все таки необхідно, щоб передали оригінал???

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 месяцев назад
Ответ для  Alina

Лише оригінал

Володимир
Володимир
8 месяцев назад

Запрошення відають разом з загран паспортом ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 месяцев назад
Ответ для  Володимир

Так

Інна
Інна
8 месяцев назад

Доброго вечора, можливо зробити фото в візовому центрі в день подачі документів. Дякую.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 месяцев назад
Ответ для  Інна

Так, можна

Михайло
Михайло
9 месяцев назад

Добрий вечір. Якщо у мене і дружини є запрошення для відкриття робочих віз, то як можна зробити візу для неповнолітнього дитини? Які треба документи? (паспорт біометричений, 3 місяці без візу використано)

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 месяцев назад
Ответ для  Михайло

Доброго дня. Рекомендуємо звернутись до Консульства. Ми готуємо документи лише на робочу візу

Артур
Артур
9 месяцев назад

А заберають у візовому центрі запрошення?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 месяцев назад
Ответ для  Артур

Так

Ирина
Ирина
10 месяцев назад

Здраствуйте а возможно ли предоставить копию идентификационного кода в визовый центр? В нас просто украли документи, ми обратились в налоговую сказали в течение трёх дней а документи нам подавать назначено на завтра) К сожалению есть только копия)

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
10 месяцев назад
Ответ для  Ирина

Добрый день. Это человеческий фактор. Могут и принять, так как ИНН наименее важный документ при подаче на визу.

Елена
Елена
10 месяцев назад

Здравствуйте! Можно ли податся на срочную рабочую визу?