Документи для робочої візи в Польщу
4.9/5 - (70 голосов)
Робота в Польщі: підготовка документів

Документи для робочої візи в Польщу — працювати в Польщі прагне все більше і більше іноземців, і українці, в тому числі. Це хороша можливість жити в Європі, отримувати якісне медобслуговування і відчувати себе в безпеці.

Вам потрібні документи для робочої візи в Польщу ❓ Наша компанія може допомогти з оформленням Ми готуємо повний пакет документів 📑 для робочої візи  з гарантією оригінальності 💯

Ми працюємо швидко  і з гарантією 💯 % відкриття візи , якщо отримаєте відмову у візі ми повернемо гроші.

Для того, щоб купити пакет документів 📄 для візи — просто залиште заявку тут ⤵

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  На просторах інтернету можна знайти багато інформації про те, де краще шукати роботу, як вибрати надійного роботодавця і так далі. Однак не завжди в одній статті розміщується повна інформація про документи, які необхідні для легальної роботи в Польщі. Адже це дуже важливо для отримання візи і подальшого працевлаштування. У цій статті ми класифікуємо інформацію, розповімо нюанси, завдяки яким процес збору пакету документів не буде здаватися таким виснажливим.

  Для отримання робочої візи в Польщу вам потрібні будуть наступні документи:

  • Закордонний паспорт (оригінал і копія)
  • Паспорт України та ІПН код (оригінал і копія)
  • Запрошення від Польського роботодавця
  • Мед. страховка і квитанція про її оплату
  • Візова анкета
  • Чек про оплату візового збору

  Зі статті Ви дізнаєтесь:
  Поняття і типи робочиз віз 
  Які документи потрібні для роботи?
  На що звертати увагу
  Запрошення на роботу.
  Квитанція про оплату сервісного збору.
  Висновки

  Поняття і типи робочих віз

  Поняття і типи робочих віз

  Робоча віза — це документ, який необхідно відкривати в тому випадку, якщо іноземець планує перебувати тривалий час на території Республіки Польща з метою заробітку.

  Залежно від типу візи, можна законно працювати в Польщі від 3 до 12 місяців протягом року. Для цього працівнику необхідно отримати запрошення від польського роботодавця. Важливо розуміти, що тип робочої візи залежить саме від типу запрошення. Робоча віза може бути:

  • Для несезонних робіт. Видається для працевлаштування в будь-якій сфері, крім сезонних робіт. Її тривалість — 6 місяців протягом року.

  Піврічна віза

  • Для сезонних робіт. Це відносно новий тип візи, який був відсутній до 2018 року. Її можна отримати для працевлаштування на сезонні роботи тривалістю 9 місяців протягом року. До сезонних робіт відносяться: сільськогосподарські, ремонтні, будівельні роботи; робота в сфері туризму, на круїзних лайнерах, паромах.

  Сезонна віза

  • По воєводському запрошенні. Мабуть, це самий надійний, а тому і найбажаніший тип візи. Для її отримання роботодавець повинен замовити запрошення на роботу у польського воєводи або у нас. Далі документи відправляються в польське консульство на території України, в якому і відкривається віза. Її термін дії найтриваліший — 1 рік.

  Віза на рік

  Які документи потрібні для роботи?

  Для оформлення візи звертайтеся за цими контактами:

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  Графік роботи: Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.
  Субота і неділя — вихідний.

  У нас можна оформити документи для візи в Польщу, підготуємо повністю всі документи швидко і якісно, ​​звертайтеся — залюбки надамо допомогу.

  Красная стрелка

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Не секрет, що для отримання робочої візи і подальшого працевлаштування необхідно зібрати цілий пакет документів. Не залежно від того, на який тип робочої візи планує подаватися громадянин України, є обов’язковий перелік документів, які необхідно подавати в посольство.

   Віза в Польщу з компанією "Візія"Віза в Польщу з компанією «Візія»

   До них відносяться:

   1. Внутрішній паспорт громадянина України. Важливо, щоб паспорт не був прострочений і мав актуальне фото. Копії паспорта робити не потрібно. Його необхідно буде тільки пред’явити на вході в ППВА, щоб відсканувати і переконатися, що дані здобувача внесені в систему. Внутрішній паспорт громадянина України НЕ здається в посольство разом з усіма документами.
   2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт). Необхідно зробити копії всіх сторінок з Шенгенськими візами та копію сторінки з останньою робочою візою. Оригінал документа також здається в посольство. Важливо, щоб, на момент подачі, закордонний паспорт відповідав кільком вимогам: При виїзді з території Польщі він повинен бути дійсний ще не менше 3-6 місяців. Мінімум дві порожні сторінки для штампів про в’їзд і виїзд з країни. Експлуатація паспорта не повинна перевищувати 10 років. Якщо здобувач отримав закордонний паспорт більше 10 років тому, то його необхідно замінити на новий.
   3. Медична страховка. Її відсутність або неправильність може стати причиною штрафу, депортації і труднощів в оформленні наступних віз. Страховка повинна відповідати таким вимогам: Зона покриття — країни Євросоюзу, Шенгенської зони або весь світ. Сума відшкодування — мінімум 30 тисяч євро. Термін дії — на два тижні довше, ніж актуальність візи.
   4. Фото для візи, детальніше тут
   5. Заповнена візова анкета
   6. Чек про сплату візового сбору
   7. Запрошення від роботодавця

   На що звертати увагу

   При покупці страхового полісу важливо звернути увагу на пункти, в яких вказані обов’язкові виплати. Вони повинні надаватися в разі:

   • Екстреної допомоги.
   • Отримання травми на території Республіки Польща.
   • Необхідності лікування в стаціонарі.
   • Смерті ( повернення тіла на батьківщину).

   На що звертати увагу

   В ППВА необхідно приносити оригінал страховки, її копію, і чек про оплату (із зазначенням даних здобувача і номером страховки).

   Анкета. Мабуть, це один із самих основних документів для отримання візи. У ній зібрана вся інформація про претендента і при ухваленні рішення про видачу візи, консул буде уважно вивчати її.
   Тому дуже важливо заповнити її правильно і не допустити жодної помилки. Так як це може послужити причиною відмови у видачі робочої візи. Заповнити анкету можна на онлайн-ресурсі Е-консультантом, замовити оформлення у нас або самостійно вручну. Це не принципово і залежить від уподобань здобувача.

   Анкета

   Що стосується мови заповнення анкети, ми рекомендуємо писати латиницею, щоб не виникло плутанини. Оригінал анкети необхідно вкласти в загальний пакет документів.

   Фотографія

   Необхідно зробити 2 фотокартки розміром 3,5 * 4,5 см, одну з них вклеїти в анкету, а другу вкласти в пакет документів. Вимоги до фото:

   • Колір. Допускаються лише кольорові фото.
   • Актуальність. Фото повинно бути зроблено не більше півроку тому. Зовнішній вигляд здобувача на фото і в день подачі документів повинен збігатися.
   • Розташування голови. У відсотковому співвідношенні голова на фото повинна займати близько 80% простору. Поза повинна бути виключно анфас.
   • Вираз обличчя, окуляри, головні убори. Важливо, щоб все обличчя було добре видно, і ніяка його частина не перекривалася і не спотворювалася. Міміка повинна бути нейтральною. Окуляри допускаються тільки прозорі, за якими можна добре розгледіти очі. Присутність головних уборів на фото дозволяється тільки за умови, що вони використовуються з міркувань релігійного характеру. При цьому весь овал обличчя повинен бути відкритий.
   • Фон. Основна вимога — він повинен бути білим.

   Фотографія


   Як видно, вимог до фотографії чимало. Зазвичай, в ідеалі, фотограф повинен сам їх знати. Але бувають випадки коли здобувачі потрапляють на недобросовісних «фахівців». Тому краще самому знати, як має виглядати фото для візи і зуміти проконтролювати процес.

   Це допоможе виключити виникнення неприємностей в ППВА.

   Запрошення на роботу.

   Запрошення на роботу.

   Оформлення цього документа можливе у  роботодавця, або замовте у нас. Запрошення для сезонних і несезонних робіт робляться в польському Ужонде, куди роботодавець приносить відповідні документи.

   Щоб отримати воєводське запрошення, необхідно відправити запит в Воєводство. Якщо рішення буде позитивним, то воєвода видасть запрошення на роботу.

   Для здобувача отримання запрошення на роботу може бути платним. У 2018 році були введені нові правила, згідно з якими, крім самого запрошення необхідно мати підтверджуючий документ про внесення його до державного реєстру, але по факту його не видають в уженде і цей документ зараз не обов’язковий.

   Бувають випадки, що претендент не може самостійно знайти підходящу роботу в Польщі і зв’язатися з роботодавцем. Тоді можна скористатися послугами посередників в Україні, які займуться оформленням запрошення. Природно, їх послуги платні і складають близько 70 євро. Однак дуже часто можна потрапити на недобросовісних посередників, які продадуть підроблений документ. А це спричинить за собою відмову у видачі візи. Тому, вибираючи посередників, потрібно враховувати їхню репутацію і цікавитися відгуками клієнтів.

   Квитанція про оплату сервісного збору.

   Квитанція про оплату сервісного збору.

   Сплатити збір може як особисто так і онлайн, винятком є ​​діти — замість них оплачують батьки.

   Здійснити оплату можна тільки у відділенні Кредо, Идеа і Приват банку на території України. Сума становить 14 євро, але в касі приймають тільки гривні. Касиру банку необхідно надати оригінали внутрішнього і закордонного паспортів, і діючий номер телефону.

   Після проведення оплати касир видасть квитанцію з унікальним кодом, яка необхідна для реєстрації у візовому центрі. Оригінал квитанції необхідно вкласти в пакет документів. Якщо вона загублена — документи на оформлення візи не будуть прийняті.

   Документи для робочої візи в Польщу, висновки

   Працевлаштування в Польщі — це крок до безпечного європейського життя. На перший погляд, може здатися, що туди важко потрапити, а оформлення документів взагалі займе багато часу. Але це не зовсім так. Займаючись підготовкою до оформлення робочої візи, ви завжди зможете відкрити цю статтю, в якій знайдете актуальні вимоги до необхідних документів. Перед походом в візовий центр звірте все ще раз і переконайтеся, що нічого не забуто і всі ваші дані вказані без єдиної помилки. Це мінімізує можливість відмови в робочій візі і в найближчому майбутньому допоможе жити і працювати в Польщі.

   Документи для робочої візи в Польщу — з цією статтею також цікавляться:

    Запрошення на півроку (Oświadczenie) Як отримати воєводське запрошення до Польщі?
   Страховка в Польщу Запрошення на півроку (Oświadczenie) Як отримати воєводське запрошення до Польщі?

   Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Які документи потрібні в візовий центр для робочої візи?

   ✅ Для оформлення робочої візи в Польщу вам знадобитися:
   закордонний Паспорт
   Паспорт України (обов'язково потрібна прописка)
   Іпн код
   Запрошення від роботодавця
   Мед страховка
   Чек про оплату візового збору 15 євро
   Заповнена візова анкета
   Фото на візу
   Всі ці документи потрібно подати в консульство або візовий центр для відкриття робочої візи.

   ⏩ Як самостійно подати на робочу візу в Польщу?

   ✅ Після того як ви зберете повний пакет документів на візу, вам потрібно особисто подати в консульство або візовий центр Польщі.

   ⏩ Які потрібні документи для виїзду на роботу в Польщу?

   ✅ Для виїзду у Польщу на роботу, а саме для перетину кордону вам потрібно мати з збій: закордонний Паспорт з візою, запрошення від роботодавця, медична страховка.

   ⏩ Скільки часу займає оформлення робочої візи в Польщу?

   ✅ Залежить від того все у вас документи зібрані, якщо у вас все для візи готове, термін розгляду документів у консульстві після подачі документів складе 7-10 днів, в окремих випадках консул миє затримати документи на 30 днів.

   ⏩ Які документи потрібні для оформлення робочої візи?

   ✅ Запрошення від роботодавця, медична страховка, інн код, закордонний паспорт, паспорт України, фото на візу, візова анкета, чек про оплату візового збору.

   ⏩ Як записатися до Візового центру Польщі?

   ✅ Вам потрібно оплатити візовий збір, після чого вам зателефонує оператор і призначить дату і час подачі документів. Зверніть увагу на те що якщо ви встигнете на подачу документів, у вас документи до візового центру не приймуть.

   ⏩ Скільки чекати після подачі документів у візовий центр?

   ✅ В основному розгляд документів займає 7-10 робочих дня, не рахуючи дня подачі документів, зрідка документи розглядають 30 днів, якщо потрібна додаткова перевірка.

   ⏩ Як часто можна відкрити робочу візу в Польщу?

   ✅ Межі немає, можете оформляти візу будь-яку кількість разів.

   ⏩ Як швидко можна отримати польську візу?

   ✅ Є терміновий розгляд документів для візи за додаткову плату 35 євро, але таку оплату приймають не у всіх, тільки у винятковому порядку виходячи з ваших наявних документів.

   ⏩ Як зателефонувати до візового центру Польщі?

   ✅ +38 050 419 30 10, +38 067 343 04 80, +38 093 170 38 51.

   ⏩ Як подати документи на візу в консульство Польщі?

   ✅ Після попередньої реєстрації в консульство Польщі вам призначать дату і час подачі документів, в цю дату і час потрібно прийти з повним пакетом документів на візу і подати його.

   ⏩ Скільки чекати запрошення з Польщі?

   ✅ Піврічне запрошення з Польщі потрібно чекати 14-20 днів; не терміново або 7-10 днів в терміновому порядку, для оформлення такого запрошення пишіть або телефонуйте сюди +380987867918.

   ⏩ Чи можна зробити візу перебуваючи в Польщі?

   ✅ Ні, робочу візу можна зробити тільки на території України, з Польщі відкрити робочу візу в Польщу неможливо.

   ⏩ Як анулювати візу до Польщі?

   ✅ Зверніться до візового центру або консульство Польщі, на місці потрібно написати заяву на ануляцію і на місці візу анулюють, це швидка процедура, займе близько 30 хвилин.   О программе Константин - визовый специалист

   Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

   Смотрите также

   Воєводська віза в Польщу

   Воєводська віза в Польщу

   4.9/5 - (94 голоса) Воєводська віза в Польщу Воєводська віза в Польщу, ціна, терміни оформлення, …

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   101 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Тамара
   Тамара
   4 місяців назад

   Доброго дня!
   При наявності двох закордонних паспортів, можу я один здати для оформлення візи, а з іншим поїхати у відпустку в іншу країну?
   Дякую!!

   Evgeniy
   Evgeniy
   1 рік назад

   Підкажіть, чи є можливість перетнути кордон.

   Запрошення у мене під відкриття візи.
   Чи можу я виїхати з ним по безвізу (НЕ виготовляючи візу) або не упустять так?
   Адже там є ще пункт, по руху безвізового.
   А галочка * варто саме під відкриття візи заздалегідь прошу відповідати тільки компетентних у даному питанні людей!
   Дякую

   Vadim
   Vadim
   Відповідь для  Evgeniy
   1 рік назад

   загорнуть

   Romek
   Romek
   Відповідь для  Evgeniy
   1 рік назад

   Повинна стояти галочка d 4

   Kris
   Kris
   Відповідь для  Evgeniy
   1 рік назад

   У мене в освядченіі була галочка як у вас, проїхала норм.

   Evgeniy
   Evgeniy
   Відповідь для  Kris
   1 рік назад

   Щиро вдячний Вам.
   Щиро радий за Вас.
   Я вже від двох людей, які перетнули кордон з таким освядченіем зустрів на просторах інтернету)) також проконсультувався в юридичній групі на ФБ. Також стверджують, що все буде добре.
   добра Вам

   Александр
   Александр
   1 рік назад

   Маю відкриту візу до Польщі
   Усім привіт. Маю візу робочу від 20.09.2020 до 04.01.2021 
   Але кордон не перетинав. (Так вийшло що не поїхав) 
   Коли я зможу відкриту нову візу ?  

   Ольга
   Ольга
   Відповідь для  Александр
   1 рік назад

   Потрібно анулювати не використану тоді відкриють нову. В мене так було але на 10 днів менше дали

   Володимир
   Володимир
   Відповідь для  Александр
   1 рік назад

   Е центр вiзовоi пiдтримки. В iнеті пошукай телефон i все виясниш

   Rider
   Rider
   Відповідь для  Александр
   1 рік назад

   Відразу подавай на нову.

   Віктор
   Віктор
   Відповідь для  Александр
   1 рік назад

   Якщо не працювали по ній, то вже можете відкривати нову, але не буду стверджувати що це правда, якщо відкрив візу і не користувався ним, то в наступній можуть відмовити.

   Anna
   Anna
   Відповідь для  Александр
   1 рік назад

   Якщо хочеш подавати знову на візу то потрібно відсидіти коридор півроку так що чекай знову … Навіщо тоді робив візу якщо не впевнений що хочеш виїжджати?

   Александр
   Александр
   Відповідь для  Anna
   1 рік назад

   Так склались обставини. Я вже на сумках сидів всі квитки були куплені. Але що вийшло то вийшло;)

   Inna
   Inna
   1 рік назад

   Добрий вечір, якщо термін дії воєвудської візи закінчився під час карантину,чи можливо подати документи на продовження візи в Польщі?

   Антон
   Антон
   1 рік назад

   Підкажіть будь ласка, якщо воевуда до травня місяця, чи зможу я відкрити візу по ньому, спасибі

   Vika
   Vika
   Відповідь для  Антон
   1 рік назад

   Зможете відкрити нижче трошки неправилько сформулювали, на період відкриття (тобто через тиждень після подачі) має бути не менше 91, бо менше — то вже шенген віза

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Vika
   1 рік назад

   На період подачі документів до візового центру запрошення повинно мати не менше 97 днів.

   zoyc
   zoyc
   1 рік назад

   Ну що, хто вже виїжджав за простроченою візою в Україну?

   Відгукніться, хто вже виїжджав за простроченою візою в Україну (заїхали в Польщу після 14.03.20)? Проблем не було? Що з залишком безвіза, якщо він був? Або після візи включається «антикризовий щит», а безвіз взагалі НЕ рушає?

   Миколай
   Миколай
   Відповідь для  zoyc
   1 рік назад

   писали вже, що виїжджали

   Миколай
   Миколай
   Відповідь для  zoyc
   1 рік назад

   писали вже, що виїжджав

   Sergey
   Sergey
   Відповідь для  zoyc
   1 рік назад

   Спочатку щит який ще діє

   Eil
   Eil
   Відповідь для  zoyc
   1 рік назад

   Перевір і нам всім розкажи

   zoyc
   zoyc
   Відповідь для  Eil
   1 рік назад

   Тільки після вас)

   Надія
   Надія
   1 рік назад

   Доброго дня
   Якщо я подаю документи новою поштою потрібно в пакет документів вкладувати оригінали укр паспорту та коду?

   Мирослава
   Мирослава
   1 рік назад

   Доброго дня.
   Підкажіть будь-ласка.
   В мене виникла така ситуація.
   Мені потрібно на днях подавати вже документи, на візу.
   Але у мене на цей час немає на рухах українського паспорта, бо здала його для обмін на ID картку, так як змушена була міняти фотографію в паспорті, то потрібно міняти і на новий формат паспорта.
   Чи можу я податися на візу без українського паспорта?

   Іван
   Іван
   1 рік назад

   Я вже став постійним клієнтом вашої компанії. Цього разу оформляв робочу візу на півроку. Співпрацював з менеджером Максимом, відразу видно що він професіонал своєї роботи. Мені такого далекого від всіх цих тонкощів роботи Максим розповів і порадив як краще вчинити. Я залишився задоволений Компанією Візія. Буду рекомендувати вас своїм знайомим. Дякую за документи на робочу візу.

   Мар'яна
   Мар'яна
   1 рік назад

   Доброго дня
   підкажіть будь ласка, якщо в мене 2 дійсні паспорти, чи можна подавати на візу не по тому паспорті що вказано в запрошенні, а на другий паспорт?

   Татьяна - Визовый специалист
   Татьяна - Визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Мар'яна
   1 рік назад

   Подавати обидва паспорти потрібно. Але відкриють візу в той, на який оформлено запрошення

   Мар'яна
   Мар'яна
   Відповідь для  Татьяна - Визовый специалист
   1 рік назад

   Дякую

   Олександр
   Олександр
   1 рік назад

   Я дізналася про цю компанію випадково від сусідки. Коли зібрався брат їхати на заробітки в Польщу і знадобилося оформити візу, запропонувала йому звернутися до вас. Він залишився дуже задоволений результатом. Хлопці молодці, знають свою справу. Все оформили швидко.

   Валентина
   Валентина
   1 рік назад

   Чоловік давно хотів поїхати на заробітки за кордон. Але вибирав країну, в яку можна відправитися, щоб не так було накладно. Вибір зробив на користь Польщі. Нам потрібно було отримати інформацію, як оформити робочу візу на півроку до Польщі, щоб все було по закону. Але ми польську мову не знаємо добре, а тільки на рівні розмовної мови. Нам на очі потрапило оголошення компанії Візія. Ми звернулися до них. Менеджер Ірина нам все детально пояснила і заповнила необхідні документи польською мовою. Коли ми перетнули кордон, то хвилювалися, що, може бути, щось не взяли з документів. Але ми вже три місяці в Польщі працюємо за тими документами, що нам оформили в Візії.

   Сергій
   Сергій
   1 рік назад

   Разом з другом вирішили рвонути в Польщу на заробітки. З’ясували, що для отримання робочої візи слід зробити страховку від ПЗУ. Дізналися, де купити, поїхали в візовий центр. І що ви думаєте? Там ціну заламали просто непідйомну. Ми вже було зневірилися, але спасибі колезі допоміг впоратися з проблемою, підказав звернутися в компанію Візія. Менеджер Катерина миттєво оформила всі документи, а головне недорого.

   Євген
   Євген
   1 рік назад

   Вирішили з братом поїхати в Польщу на півроку. Мені треба було вивчити польську мову. Він мені завжди здавався цікавим і недосяжним. Старший брат перебуває в постійному пошуку будь-якої роботи, хоче реалізувати свої знання. Фахівці Візії дуже допомогли нам: розповіли про Варшаву, заповнили анкети, були дуже люб’язні за настільки мізерну оплату. Спасибі!

   Валентина
   Валентина
   1 рік назад

   Ми з чоловіком зібралися поїхати в Польщу працювати. Давно не виїжджали за кордон, довелося заново оформляти всі необхідні документи, в тому числі і візу. Приїхали до візового центру, глянули на ціни і жахнулися. Таке відчуття, що там натуральну ікру кілограмами продають, дуже дорого. Спасибі колезі по роботі, підказала, де купити подешевше. У компанії Візія все зробили швидко, офіційно і недорого. Тепер знаємо, куди звертатися.

   Артем
   Артем
   1 рік назад

   Зібрався переїхати до Польщі, щоб заробити. Слава богу, є знайомі допомогли швидше оформити документи залишилася тільки віза. Дізнався, де придбати, поїхав. Заходжу в візовий центр, ціни кусаються і всі працюють ледве-ледве. В інтернеті знайшов компанію Візія. Вони швидко обробили мої дані і надали готовий результат, а головне заплатив в рази дешевше. Тепер знаю, куди звертатися.

   Олег
   Олег
   1 рік назад

   Ми з дружиною вирішили поїхати в Польщу, підзаробити грошенят. Взялися збирати документи. Все оформили, залишилося тільки візу отримати. Дізналися, куди приїхати. Заходимо в візовий центр, там народу не продихнути, і в черзі всі обурюються, мовляв, що так дорого то. Порадився з товаришами, підказали звернутися в компанію Візія. Менеджер Юлія швидко обслужила нас, зробила роботу якісно і дешево. Дякую за чесний і сумлінну працю!

   Юрій
   Юрій
   1 рік назад

   Доброго дня, мені потрібно зробити візу в Польщу. Є тільки запрошення. Чи працює візовий центр в Рівному? Чи можна проплатити візовий збір з подачею документів на Рівне?

   Світлана
   Світлана
   1 рік назад

   Для отримання робочої візи в Польщі ми звернулися в цю компанію. Робота була виконана швидко, з мінімальними бюрократичною тяганиною. Фахівець, який працює з нами, не тільки допоміг підібрати для нас оптимальний варіант візового режиму, а й оформив запрошення від роботодавця, зібрав для нас повний пакет документів. У підсумку, ми в найкоротші терміни отримали робочу візу на сезонні роботи терміном на 9 місяців.

   Максим
   Максим
   1 рік назад

   Замовив документи для робочої візи в Польщу під своє запрошення від роботодавця на робочу візу, компанія Візія все швидко зробила спасибі Тетяні за роботу, дуже якісно проконсультували + документи для візи не дорогі в порівнянні з іншими фірмами, рекомендую до співпраці, роботу виконали якісно і не дорого що мене дуже порадувало