ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Як перевірити готовність карту побиту онлайн, готова чи ні
Як перевірити готовність карту побиту онлайн, готова чи ні

Як перевірити статус заяви на отримання карти побиту по всім воєводствам Польщі

Як перевірити готовність карту побиту ? Після того, як всі документи зібрані і подані в уженд для розгляду питання щодо видачі карти побиту, слідує довгий період очікування. Внаслідок завантаженості місцевих ужендів і нестачі кадрів на місцях, розгляд може затягуватися від декількох місяців до року.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Які документи можна перевірити?
Перевірка статусу онлайн
Як перевірити статус заяви на оформлення карти побиту
Вармінсько-Мазурське Воєводство
Великопольське Воєводство
Західно-Поморське Воєводство
Куявсько-Поморське Воєводство
Лодзьке Воєводство
Люблінське Воєводство
Лобуське Воєводство
Мазовецьке Воєводство
Малопольське Воєводство
Нижньосилезське Воєводство
Опольське Воєводство
Підкарпатське Воєводство
Підляське Воєводство
Поморське Воєводство
Свентокшиське Воєводство
Сілезьке Воєводство
Підсумки

Але завжди хочеться знати про статус своєї заяви, щоб точно знати, коли розраховувати на результат. Щоб контролювати процес, потрібно знати контактні дані свого воєводства. У даній статті ми зібрали контакти всіх воєводств Польщі, щоб ви могли без проблем зв’язуватися з фахівцями і тримати руку на пульсі. Адже ситуації бувають різні. Можливо, ваші документи десь загубилися, і процес розгляду зовсім не було розпочато, а ви чекаєте отримання рішення. І хоча такі випадки бувають вкрай рідко, все ж краще бути в курсі подій.

Які документи можна перевірити?

Вся інформація, яка є в уженді, може бути перевірена іноземцем. Найчастіше перевіряють статус:

 • Дозволи на роботу;
 • Посвідка на тимчасове проживання;
 • Посвідка на постійне проживання.


Щоб перевірити інформацію на запрошення на роботу, вам потрібно зв’язуватися з ужендом старост, воєводства даною послугою не займаються.

Перевірка статусу онлайн

Багато управліннь в Польщі оснащені електронною базою для онлайн ведення справ. Але, на жаль, не всі, тому в країні не існує єдиної бази для цього. Кожен уженд має свій окремий сайт і перевіряти потрібно саме по ньому. Сайти відрізняються між собою дизайном і наповненням, тому немає єдиної інструкції з пошуку даних. Якщо говорити узагальнено, то пошук виглядає так:

 1. Вхід на сайт уженда;
 2. Вибір виду пошуку за заданими параметрами: за номером справи або без нього;
 3. Якщо пошук здійснюється за номером вашої справи, то наступним кроком сайт видасть вам результат;
 4. Якщо ви не знаєте номер справи, то пошук можна здійснити за іншими параметрами, із запропонованого списку вибрати номер своєї справи і вже тоді отримати результат.

Як перевірити статус заяви на оформлення карти побиту

У Польщі існує 16 воєводств. Перевіряти потрібно саме по тому воєводству, в уженд якого ви подавали заяву. І пам’ятайте, що для дзвінків по мобільному або з України, потрібно додавати +48 до вказаним номером телефону. Отже, нижче приведена інофомація по кожному воєводстві окремо


 1. Вармінсько-Мазурське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту

Ви можете особисто звернутися в уженд або зателефонувати. Онлайн перевірку здійснити не вийде, так як у них немає офіційного сайту.

 1. Великопольське Воєводство

 Як перевірити готовність карту побиту Великопольське

У Великопольському Воєводстві, на відміну від попереднього, можна також скористатися сайтом. Для цього потрібно перейти по посиланню на сайт . Вся інформація надається тільки зареєстрованим користувачам. Тому, пройдіть нескладну реєстрацію і отримуйте всю потрібну інформацію. Вам необхідно вибрати вкладку «Sprawdzić stan sprawy» і ввести номер своєї справи. Якщо ви не знаєте номер справи, то вам доведеться особисто приходити в уженд для отримання інформації. Ви можете онлайн записатися в чергу, прямо на сайті, вибравши вкладку «Rezerwuj wizytę».


 1. Західно-Поморське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Західно-Поморське Воєводство

Офіційний сайт не вказано, тому дізнаватися про статус ви можете або при особистому відвідуванні уженда, або зателефонувавши. Це звичайно не так зручно, як перевірка на сайті, але поки її здійснити неможливо.


 1. Куявсько-Поморське Воєводство

Куявсько-Поморське Воєводство

Щоб скористатися сайтом, досить клікнути сюди . Після проходження реєстрації, вам буде доступна вся необхідна інформація. Особисто звертатися в уженд ви можете в 3-х містах — це Бидгощ, Торунь і Влославек.


 1. Лодзьке Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Лодзьке Воєводство

Сайтом скористатися не вдасться в силу його відсутності. Але ви можете звертатися за телефонами або дізнатися інформацію при особистому відвідуванні. Також спробуйте написати лист на електронну пошту (hidden) Ми не впевнені, що цей спосіб спрацює, але спробувати варто.

 1. Люблінське Воєводство

Люблінське Воєводство

Як показує практика, найкраще йти особисто в уженд. І хоча ми вказали телефони, по ним мало що можна домогтися, тому не витрачайте ваш особистий час.

 1. Лобуське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Лобуское Воєводство

Щоб поставити питання в електронній формі, можете клікнути на це посилання. У вікні заповніть затребувану інформацію та вкажіть актуальну електронну пошту. Після обробки запиту, відповідь вам буде вислана саме на цей е-мейл. На жаль, відповіді приходять не завжди, тому можете дзвонити за телефонами або приходити з особисто.


 1. Мазовецьке Воєводство

Мазовецьке Воєводство

Мазовецьке Воєводство є найбільшим і найбільш затребуваним іноземцями. Саме в нього найчастіше звертаються за відкриттям ВНЖ і ПМЖ. Крім іншого, воно має найзручнішу базу для пошуку інформації. Для того, щоб дізнатися статус вашої заявки, перейдіть на сайт https://kontaktwsc.mazowieckie.pl/.Завдяки хорошій роботі сайту, відповіді ви зможете отримати оперативно і в повному обсязі. Якщо ви знаєте номер своєї справи, клікаєте на одну кнопку, якщо не знаєте — на іншу. Далі вибираєте потрібний вам документ.

 1. Малопольське Воєводство

Малопольське Воєводство

Для отримання інформації ви можете скористатися зазначеними номерами телефонів або прийти особисто. Також у них працює сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Пошук здійснюється тільки за номером вашої справи.

 1. Нижньосилезське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Нижньосилезське Воєводство

Насправді дізнатися інформацію можна тільки прийшовши в уженд. Щоб записатися в чергу для відвідування, скористайтеся даним  посиланням. Для цього необхідно зареєструватися і внести особисту інформацію.

 1. Опольське Воєводство

 к перевірити готовність карту побиту Опольське Воєводство

Щоб дізнатись про стан онлайн, можна це зробити на сайті. Для цього введіть номер справи, а також іншу необхідну інформацію, і тут же отримаєте результат.

 1. Підкарпатське Воєводство

Підкарпатське Воєводство

Сайту немає, телефони працюють погано. Тому, тільки особисте відвідування принесе бажаний результат.

 1. Підляське Воєводство

Підляське Воєводство

Вся інформація надається тільки при особистому відвідуванні. Для попереднього запису скористайтеся формою на сайті.

 1. Поморське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Поморське Воєводство

У Воєводства є сайт, але також можна прийти особисто або зателефонувати. Є інформація, що можна отримати відповідь по е-мейлу (hidden) Спробувати варто.

 1. Свентокшиське Воєводство

Свентокшиське Воєводство

На сайті </a > ви можете відкрити форму для введення цікавить вас питання. Далі вибираєте тему, вводите номер справи, ваші контактні дані. Після обробки вашого питання, інформація буде відправлена вам окремим листом.

 1. Сілезьке Воєводство

Сілезьке Воєводство

Можете відправити запит на сайті. Не існує стандартного виду питання, ви можете задавати його у вільній формі. Але постарайтеся писати конкретніше, описуючи питання якомога чіткіше. Тоді ви зможете розраховувати на отримання зрозумілої відповіді, а не простої відписки.

Підсумки

Не важливо, оформлення яких документів ви очікуєте, не пускайте процес на самоплив долі. Завжди існує людський фактор, який може порушити хід розгляду справи. Телефонуйте в уженд, цікавтеся по телефону або перевіряйте статус на сайті. Краще бути обізнаним, ніж в результаті дізнатися, що документи не дійшли.

Як перевірити готовність карту побиту — з цією статтею також цікавляться:

Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому Зміна роботодавця в Польщі, нюанси
Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова?Як відмовитися від карти побиту в Польщі самомуЗміна роботодавця в Польщі, нюанси

Як перевірити готовність карту побиту. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Zameldowanie czasowe: что это и как получить?

Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

5 / 5 ( 14 голосов ) Прописка в Польші: що це і як отримати? …

Подписаться
Уведомление о
guest
120 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Artem
Artem
5 днів назад

Карта побиту за 60 днів

Всім привіт! Бачив на Ютуб ролик, розповідали що ніби в Польщі ввели законопроект і в 2021 році оформлення карти побиту займатиме 60 днів, і ще ніби скоротили пакет необхідних документів. Хто знає достовірна чи це інформація, поділіться будь ласка.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Artem
5 днів назад

Це було б круто. Але це мабуть фантастика

Artem
Artem
Відповідь для  Анатолій
5 днів назад

Ось і мені здається що фантастика) тому і вирішив поцікавитися тут …

Eric
Eric
Відповідь для  Artem
5 днів назад

Це не правда, не вір чуткам. Особливо блогерам.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Artem
5 днів назад

Цей закон ще НЕ прийняли

слава
слава
Відповідь для  Artem
5 днів назад

на розгляді

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Artem
5 днів назад

Це тільки законопроект … .. його можуть прийняти або не прийняти … і розглядати 5 років

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Artem
5 днів назад

А взагалі зараз уженди на суворому контролі в поліції у зв’язку з випадками хабарів і підроблених документів! (Слідкуйте за Офіційними новинами)

Вова
Вова
21 днів назад

В мене таке питання в мене 5 місяців тому закінчилась віза
Потім я подав на карту побиту поштою відправив документи
Оплатив здав відпичатки і всі документи
Чи можна виїжджати з польщі
Без печатки в паспорті

Роман
Роман
Відповідь для  Вова
21 днів назад

Так, але для заїзду в Польщу потрібно мати візу

Роман
Роман
Відповідь для  Роман
21 днів назад
Вова
Вова
21 днів назад

В мене таке питання в мене 5 місяців тому закінчилась віза подав на карту побиту відправив поштою недавно оплатив за карту і здав відпичатки
Чи можу я виїжджати за межі польщі
Якщо в мене в паспорт не поставили печатки

Роман
Роман
Відповідь для  Вова
21 днів назад

Можно

Anton
Anton
27 днів назад

Статус по КП
Уже 2,5 місяця висить такий статус. Це нормально для Великопольське воєвудства? Якщо так, то скільки він може НЕ змінюватися, і який наступний статус? Заздалегідь дякую.

Anton
Anton
Відповідь для  Anton
27 днів назад

Статус справи: opiniowanie wniosku przez ABW, KWP, SG

Олежик
Олежик
Відповідь для  Anton
27 днів назад

там все 8 місяців можуть робити по Вашому воєводство

Вова
Вова
Відповідь для  Anton
27 днів назад

вньосек ваш обробляють, довго все це по Великопольський

Петро
Петро
Відповідь для  Anton
27 днів назад

для даного воєводства — нормально

Діма
Діма
28 днів назад

Скільки часу потрібно чекати на пластик коли всі документи вже готові

марта
марта
28 днів назад

Карта побуту .. Help

Привіт, друзі. Після закінчення біометрії, моя фірма подала документи на карту побиту за моєю ініціативою звичайно. Пройшов місяць часу, а лист з уженду мені ніхто не віддає. Кажуть-ні. На е-мейлі у мене порожньо, він повинен прийти їм на пошту, тому що в анкеті вказана їх адресу. Проблема в тому, що я взагалі не впевнена подані мої документи а якщо і так, то цей лист, повинен бути єдиним документом для легального перебування в Польщі. Договір фірма ще не надала. Воєводство Лодзь. Може хто був в такій ситуації знає як правильно вчинити? Спасибі всім.

Anna
Anna
Відповідь для  марта
28 днів назад

Цей папірець з майже це і є доказ вашого легального перебування, він повинен бути у вас. Причому там повинно бути вказано саме ваше ім’я як відправника.
Спробуйте зателефонувати в ужонд щоб дізнатися на якому етапі знаходиться ваша справа, чи отримали вони документи

марта
марта
Відповідь для  Anna
28 днів назад

Спасибі за відповідь!

марта
марта
Відповідь для  Anna
28 днів назад

Так, я знаю і саме це мала на увазі. Спробую подзвонити, але нічого мені про це уженд невідомо.

Вася
Вася
Відповідь для  марта
28 днів назад

ви трохи сумбурно описали ситуацію.
У вас вже біометрія закінчилася?
Передбачається що ви вже місяць просрочіли після біометрії і чекаєте відповіді від ужёнда?
Наскільки МЕНІ відомо, єдино легальним фактором вашого перебування в Польщі є печатка в паспорті про те що ваші документи розглядаються на карту побути. Але ніяк ні які «листи».
Договір чого не дала вам фірма? Ви пропрацювала безвіз і до сих пір НЕ маєте жодного договору з фірмою? Я маю на увазі умова в справі, умова зліцення або Умова про праце?

марта
марта
Відповідь для  Вася
28 днів назад

Вася, так. Коли залишалося пару днів до закінчення Безвізові, я зібрала документи, заповнила анкету а фірма в свою чергу повинна подати їх в уженду.
Договір умова злеценія був складений на період 3 місяці (з карантином), потім новий договір, я зі свого боку підписала, фірма ще не поставила ні печатки ні підпису, тобто на руках у мене його немає.

Вася
Вася
Відповідь для  марта
28 днів назад

скажімо так, у вас є проблема (. На даний момент ви знаходитесь в психологічній залежності від ваших роботодавців. Все залежить від їх доброї волі. Чи не так подивіться і …. Офіційно (за законом) ви повний нелегал.
Прошерстів сайт, останній тиждень-два була тема в тому що (начебто) у зв’язку з короною автоматом продовжується і безвіз (я не вникав в тему і першоджерел Чи не бачив).
З одного боку переживати за відсутність договору нічого (у мене дружина через півроку підписувала на цілий рік), з іншого боку … якщо ви не впевнені в фірмі, кидайте їх! Поки вони вас не кинули. У вас ще одна проблема назріває. Інфа НЕ перевірена на рівні чуток. У вас закінчується запрошення. З чуток воно продовжується автоматично до закінчення карантину. Якщо це не так, то ви зобов’язані зробити нове, інакше ваше подальше Перебування на території РП (і робота звичайно) Нелегальні.
що вам робити? Акуратно говорите зі своїм посередником щоб він ворушився. Якщо він зацікавлений у вашій роботі (він з вас має бабки за кожен ваш відпрацьовані час), то він почне ворушитися. Якщо ви відпрацьовані матеріал … .. тоді вам потрібно вирішувати питання виїзду в Україну і зворотного повернення по офіціал.

марта
марта
Відповідь для  Вася
28 днів назад

Дякую за інформацію. Якщо перейду на іншу фірму, то вони скасують карту. Не знаю як правильно вчинити, тому питаю, може хто був у схожій ситуації ..

Xena
Xena
Відповідь для  марта
28 днів назад

А чому Ви погодилися підписувати такий договір і чому, якщо документи зібрали Ви, анкету заповнили самостійно, не подали самі їх до уженду, а повинна була зробити це фірма? спасибі

марта
марта
Відповідь для  Xena
28 днів назад

Тому що у нас або фірма робить або ми на них не працюємо! Самим подавати не можна.

Вася
Вася
Відповідь для  марта
28 днів назад

трохи не так. Якщо вони вже подали — то подаєте нові документи від нового роботодавця, якщо вони не подали — то … .. то вам головне забрати свою зарплату, прошерстить з приводу нових законів «про антикризовий щит» щодо безвіза. І сподіватися виїхати без Департа.
))))) Ви легких шляхів НЕ шукаєте)) удачі вам!

Anna
Anna
Відповідь для  Вася
28 днів назад

Про печатки в паспорті, це так, але поки пандемія і можна подаватися поштою, дата відправлення документів поштою вважається початком легального перебування. Тільки обов’язково відправником повинна бути вказана людина, чиї документи подаються. В іншому випадку — нічого не доведеш

Андрій
Андрій
Відповідь для  марта
28 днів назад

Про який саме лист йде мова? Ви написали у нічого не зрозуміло

Екатерина
Екатерина
1 місяць назад

Привіт, підкажіть як в найкоротші терміни податися на карту по побуті, які документи для цього потрібні і де їх взяти, скільки займає часу подача і які можуть бути заковики і форс-мажору. Заздалегідь дякую

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
1 місяць назад

Оплачений внесок
Якщо від роботодавця то залончник А1
Фото 3,5×4,5-4шт
Копії всіх заповнених сторінок закордонного паспорта
Копія договору про оренду житла якщо є
Копія умови о праці/злеценія /о дзеле
ZUS
PESEL
З всього знімаєте копії і ці копії відсилаєте в уженд листом. Лист має бути LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
1 місяць назад

А якщо немає документа про оренду житла (проживаю на квартирі безпосередньо надану роботодавцем), то проблем не буде з отриманням?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
1 місяць назад

Не обов’язково. Хоч роботодавець може надати Вам договір оренди.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
1 місяць назад

А де взяти квитанцію на оплату внеску?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
1 місяць назад

Сам внесок можна оздрукувати з сайту уженда. Там потім впиисуєте прізвище і ім’я і суму-440зл. Оплачуєте на пошті.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
1 місяць назад

І це все, більше нічого не потрібно? Здавалося що все набагато складніше.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
1 місяць назад

Потім Вам прийде підтвердження з уженду що документи доставлено і чекаєте поки Вас не викличуть в уженд на відпичатки і печатку в паспорті.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
1 місяць назад

А в які терміни викликають в ужёнд що б поставити печатку? І якщо я по біометрії і у мене закінчитися вона до моменту проставлення печатки, то мені печатку поставлять або буде депортація?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
1 місяць назад

У кожному воєвудстві по різному чекають.
З дня відправлення документів поштою Ваше перебування в Польщі офіційне і печатку Вам поставлять і депорта не буде

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
1 місяць назад

Дякую.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
1 місяць назад

Немає за що. Вразі чогось пишіть.

Женя
Женя
Відповідь для  Екатерина
1 місяць назад

Все Є на сайті уженда, там є і російська мова.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Дякую.

Андрей
Андрей
1 місяць назад

Всім привіт, підкажіть будь ласка, хто відправляв найближчим часом документи поштою в ужонд на КП, як довго ви чекали жовту папірець назад ?!

Тимур
Тимур
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Кп це карта побиту або карта поляка?

Денис
Денис
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Не знаю допоможе вам моя відповідь, відправляли підтвердження відплатити пластика поштою, і мені прийшла жовта папір через 3 дня.
Але це тільки «донесення» документів, а не подача. Ольштин.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Відправляв всі доки в електронному вигляді, через два тижні прийшов лист з призначеної датою на прийом (відбитки, друк) Ольштин.

Андрей
Андрей
Відповідь для  Дмитро
1 місяць назад

Спасибі за відповідь.

Юля
Юля
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Чекала десь півтора тижні.

Рома
Рома
Відповідь для  Юля
1 місяць назад

До речі, я вже забрав свою картку.

Олег
Олег
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Вітаємо. А у мене тільки на 12 грудня на відбитки ….

Жанна
Жанна
1 місяць назад

Які є статуси справи?. Вислала документи поштою. Потім дізналась номер справи. Здала відбитки. Що далі? Печатки в паспорті не отримала(невірно заповнений залончнік, все виправила і відправила поштою)Що далі? Як я маю отримати печатку. Як довго чекати на карту.

Mariana
Mariana
Відповідь для  Жанна
1 місяць назад

На карту чекати треба довго
Залежить звичайно від воєвудстства, але в середньому 6-12 місяців у кращому випадку, а в гіршому і більше
Я чекала рік

Оксана
Оксана
1 місяць назад

Привіт. чи можливо намайті перевірити на якому етапі розгляду карта побиту? Чи як дізнатись?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Оксана
1 місяць назад

В уженді дають логін і пароль для вашої сторінки на сайті і там пише на якому етапі

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Це ще від воєводства залежить) у мене немає нічого подібного, треба дзвонити в ужонд і питатися

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Незнаю, можливо. Великопольське

Андрій
Андрій
1 місяць назад

Я подаю документи для жінки в ужонд на воз’єднання сімї(карта побиту)! Жінка через 18 днів має покинути територію Польщі, і я невпевнений що встигну все подати. Чи можу я додати пізніше до цих документів ZUS ? Як краще зробити? Чи головне встигнути подати Внески? Дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Надаєте поки що документи які маєте в при здачі відпичатків і штампі долучите ще документи які буде мати дружина. Але лист має бути LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU Але в анкеті що заповнюють вказуйте не воз’єднання сім’ї в інні околічності. Так буде краще

Олег
Олег
1 місяць назад

Як дізнатися статус виготовлення карти побуту в воєвудства Лодзь?
Добрий вечір !

Хто подавався на карту побуту в воєвудства Лодзь, як дізнатися статус виготовлення карти? Не можу знайти сайт

Лист з номером прийшло на ел.пошту про те що справа взято на розгляд

Всім хто в курсі — щиро вдячний!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

А Ви вже здавали відбитки і поставили печатку?

Олег
Олег
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Нд — тільки отримав лист що справа взято на розгляд

Андрій
Андрій
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Тоді Ви ще нічого не можете відстежити. Коли Вас викличуть в уженд на відбитки і штамп то дадуть номер справи і пароль для входу в систему і відстеження справи

Олег
Олег
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Зрозумів — Велике спасибі за інформацію!

Назар
Назар
2 місяців назад

Доброго дня ..подав на карту 30.10.2020..біометрія закінчилася …чи можу я пойхати на Україну в кінці листопада ..печатку невдарять до того часу напевне….що мені грозить на границі…

Валентин2
Валентин2
8 місяців назад

Ми подались на карту дицизія на 11.05,тобто сьогодні,як нам дізнатись на якій стадії наша справа.Не виходить зайти на сайт

Андрій
Андрій
10 місяців назад

Як справи з моїми документами
Щоб получити карту побиту без замільдованіє , що потріюно

Иван
Иван
Відповідь для  Андрій
8 місяців назад

Коли відкриють ужонди

Иван
Иван
Відповідь для  Иван
8 місяців назад

Добрий вечер яб хотів запитати чи можу перепесати авто на себе маючи паспорт і печатку у паспорті і децизію я вже чекаю на карту побуту 9 місяців мав отримати ще місяць назад а заепідемії ужонди зачинили і неуспів

Оксана
Оксана
10 місяців назад

Який документ повинен бути на руках при одержанні на руки пластікову карту побиту?
Чи потрібен обовязково мельдиньок приполученні карти побиту? Чи можна предявити песель.

Валя
Валя
10 місяців назад

Доброго вечора хочем дізнатися на якому процесі документи на карту в чоловіка

Валерій
Валерій
11 місяців назад

Запрос документов з Честахово на Savrii Valerii пришел ли до варшави
Есть ли документи з Честахово на Savrii Valerii на карту побита в связи смени работи

Андрій
Андрій
11 місяців назад

Підкажіть як дізнатися чи готова проплата на дицизію на карту побуту.Подавав у Хелмі

Анна
Анна
1 рік назад

Подала на карту побиту 10.12.2019 , віза мені закінчилась 20.12.2019. Ніякої відповіді ще не отримала, печатки в паспорті не маю. Тільки на копії вньоску. Чи можу поїхати на Україну і чи є можливість повернусь назад в Польщу?
Маю шлюб з поляком і тільки чекаю на карту але потрібно їхати міняти паспорт ,бо поміняла прізвище
І чи буде проблема якщо на вньоску написала нове прізвище, а копії паспорта зі старим?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Це питання краще уточнити в Ужонді праці в Польщі.

Клава
Клава
1 рік назад

Добрий день.Оформляла карту побиту, але потім передумала до децизии і написала відмову. Скажіть протягом якого часу мені повернуть гроші ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Клава
1 рік назад

Клава після скасування, місяць на повернення вимагається. Але багато чого залежить від ступеня розгляду. Іноді і зовсім нічого не повертають.

Богдан
Богдан
1 рік назад

Добрий день.Де я можу дізнатися стан документів на карту побуту в любшском воеводстви?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

Богдан раджу вам ще раз уважно переглянути статтю.

Юлия
Юлия
1 рік назад

Я вже сплатив за пластик карти пбыта , де дізнатися чи готова карта ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юлия
1 рік назад

Юлия у статті розказано, як Ви можете перевірити статус своєї справи.

Клава
Клава
1 рік назад

Добрий день.Подалася на карту, але зараз змінив адресу проживання. В мене статус Abw, як їх попередити? Я жила і живу в познані а подавався в конині.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Клава
1 рік назад

Клава якщо тільки змінено адресу, то ніякого негативного впливу не має. Навпаки, якщо не оповістити, а дізнаються, то проблеми можуть бути. Зайдіть на сайт уженда, подивіться способи зв’язку. У більшості випадків, оповістити можна і поштою. Листом з повідомленням.

Лиза
Лиза
1 рік назад

Доброго дня. Пройшло 1,5 місяця як дізнатися в якому стані знаходиться оформлення карти побуту в уженде катовіце, після відбитків пальців?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лиза
1 рік назад

Лиза 1,5 місяця не термін за теперішніх часів. Люди чекають і рік, і більше. Весь термін розгляду Вашого перебування законно, скільки б вони не розглядали.

Лена
Лена
1 рік назад

Чоловік подав документи на карту побиту 15.01.2019 (Поморське воєводство) , відбитки здав, печатку в паспорт поставили , і тиша. Телефон в уженде не беруть, що якось тривожно.Що зробити ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лена
1 рік назад

Лена треба шукати способи зв’язку. Термін поки не критичний – чекають і довше. Але краще бути в курсі подій, уженд може запитати додаткові відомості, а лист загубитися. Перевірте всі свої документи, можливо десь вказані контакти призначеного Вам інспектора. Тоді намагайтеся вийти конкретно на нього.

Жанна
Жанна
1 рік назад

Доброго дня. Подала документи на карту тимчасового побуту в Гданську з директором фірми в концелярию. Подала в кінці грудня 2018 року, досі немає печатки в паспорті і не зняли відбитки. Маю тільки довідку про те що сплатила збір. Чи можу дізнатися за телефоном стан документів або з’явиться необхідно ужонд?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Жанна
1 рік назад

Дізнатися по телефону можна,але проблема додзвонитися.

Юля
Юля
1 рік назад

Мені прийшов лист про те що децизья буде готова до 11 жовтня. Чи можливо таке, що до цього її не зроблять ? Дзвонила в ужонд дізнатися про статус, сказали що поки що жодних даних немає.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Терміни іноді переносять. Тут нічого гарантувати не можна. Та й від децизии до фактичного отримання карти може пройти деякий час.

Маша
Маша
1 рік назад

Доброго дня.Подала документи на карту резидента UE 03.11.2018. На сайті в моєму кабінеті стоїть дата выданя децызии 08.12.2018. Більше ніде ніякої інформації. Підкажіть що робити? Документи подавала у Варшаві.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Маша
1 рік назад

Маша у Варшаві з лютого поточного року розділили уженды: у старому тепер тільки годинний побыт, а для сталего (і резидента ЄС) відкрито новий.

Марк
Марк
1 рік назад

Добрий день. З’ясувалося що в внеские не були заповнені поля адреси та національність. До чого це може призвести?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марк
1 рік назад

Марк будь-яка помилка може стати причиною відмови. Але все ж тут ситуація дещо інша. Коли воєводству не дістає інформації – воно вимагає її донести. Думаю, якщо їм точно знадобляться ці відомості, вони Вам повідомлять.