lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Карта побиту / Як перевірити готовність карту побиту онлайн, готова чи ні
Як перевірити готовність карту побиту онлайн, готова чи ні

Як перевірити статус заяви на отримання карти побиту по всьому воєводствам Польщі

Як перевірити готовність карту побиту — після того, як всі документи зібрані і подані в уженд для розгляду питання щодо видачі карти побиту, слід довгий період очікування. Внаслідок завантаженості місцевих ужендов і нестачі кадрів на місцях, це розгляд може затягуватися від декількох місяців до року.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Які документи можна перевірити?
Перевірка статусу онлайн
Як перевірити статус заяви на оформлення карти побиту
Вармінсько-Мазурське Воєводство
Великопольське Воєводство
Західно-Поморське Воєводство
Куявсько-Поморське Воєводство
Лодзьке Воєводство
Люблінське Воєводство
Лобуское Воєводство
Мазовецьке Воєводство
Малопольське Воєводство
Нижньосилезське Воєводство
Опольське Воєводство
Підкарпатське Воєводство
Підляське Воєводство
Поморське Воєводство
Свентокшиське Воєводство
Сілезьке Воєводство
Підсумки

Але завжди хочеться знати про статус своєї заяви, щоб точно знати, коли розраховувати на результат. Щоб контролювати процес, потрібно знати контактні дані свого воєводства. У даній статті ми зібрали контакти всіх воєводств Польщі, щоб ви могли без проблем зв’язуватися з фахівцями і тримати руку на пульсі. Адже ситуації бувають різні. Можливо, ваші документи десь загубилися, і процес розгляду зовсім не було розпочато, а ви чекаєте отримання рішення. І хоча такі випадки бувають вкрай рідко, все ж краще бути в курсі подій.

Які документи можна перевірити?

Вся інформація, яка є в уженде, може бути перевірена іноземцем. Найчастіше перевіряють статус:

 • Дозволи на роботу;
 • Посвідка на тимчасове проживання;
 • Посвідка на постійне проживання.


Щоб перевірити інформацію на запрошення на роботу, вам потрібно зв’язуватися з ужендом старост, воєводства даною послугою не займаються.

Перевірка статусу онлайн

Багато управління в Польщі оснащені електронною базою для онлайн ведення справ. Але на жаль не всі, тому в країні не існує єдиної бази для цього. Кожен уженд має свій окремий сайт і перевіряти потрібно саме по ньому. Сайти відрізняються між собою дизайном і наповненням, тому немає єдиної інструкції з пошуку даних. Якщо говорити узагальнено, то пошук виглядає так:

 1. Вхід на сайт уженда;
 2. Вибір виду пошуку за заданими параметрами: за номером справи або без нього;
 3. Якщо пошук здійснюється за номером вашої справи, то наступним кроком сайт видасть вам результат;
 4. Якщо ви не знаєте номер справи, то пошук можна здійснити за іншими параметрами, з випав списку вибрати номер своєї справи і вже тоді отримати результат.

Як перевірити статус заяви на оформлення карти побиту

У Польщі існує 16 воєводств. Перевіряти потрібно саме по тому воєводства, в уженд якого ви подавали заяву. І пам’ятайте, що для дзвінків по мобільному або з України, потрібно додавати +48 до вказаним номером телефону. Отже, нижче приведена інофомація по кожному воєводстві окремо


 1. Вармінсько-Мазурське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту

Ви можете особисто звернутися в уженд або зателефонувати за телефоном. Онлайн перевірку здійснити не вийде, так як у них немає офіційного сайту.

 1. Великопольське Воєводство

 Як перевірити готовність карту побиту Великопольське

У Великопольському Воєводстві, на відміну від попереднього, можна також скористатися сайтом. Для цього потрібно перейти по посиланню на сайт . Вся інформація надається тільки зареєстрованим користувачам. Тому, пройдіть нескладну реєстрацію і отримуйте всю потрібну інформацію. Вам необхідно вибрати вкладку «Sprawdzić stan sprawy» і ввести номер своєї справи. Якщо ви не знаєте номер справи, то вам доведеться особисто приходити в уженд для отримання інформації. Ви можете онлайн записатися в чергу, прямо на сайті, вибравши вкладку «Rezerwuj wizytę».


 1. Західно-Поморське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Західно-Поморське Воєводство

Офіційний сайт не вказано, тому дізнаватися про статус ви можете або при особистому відвідуванні уженда, або зателефонувавши по телефону. Це звичайно не так зручно, як перевірка на сайті, але поки її здійснити неможливо.


 1. Куявсько-Поморське Воєводство

Куявсько-Поморське Воєводство

Щоб скористатися сайтом, досить клікнути сюди . Після проходження реєстрації, вам буде доступна вся необхідна інформація. Особисто звертатися в уженд ви можете в 3-х містах — це Бидгощ, Торунь і Влославек.


 1. Лодзьке Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Лодзьке Воєводство

Сайтом скористатися не вдасться в силу його відсутності. Але ви можете звертатися за телефонами або дізнатися інформацію при особистому відвідуванні. Також спробуйте написати лист на електронну пошту (hidden) Ми не впевнені, що цей спосіб спрацює, але спробувати варто.

 1. Люблінське Воєводство

Люблінське Воєводство

Як показує практика, найкраще йти особисто в уженд. І хоча ми вказали телефони, по ним мало що можна домогтися, тому не витрачайте ваш особистий час.

 1. Лобуское Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Лобуское Воєводство

Щоб задати питання в електронній формі, можете клікнути на цю посилання. У вікні заповніть запитувану інформацію та вкажіть актуальну електронну пошту. Після обробки запиту, відповідь вам буде висланий саме на цей е-мейл. На жаль, відповіді приходять не завжди, тому можете дзвонити за телефонами або приходити з особистим візитом.


 1. Мазовецьке Воєводство

Мазовецьке Воєводство

Мазовецьке Воєводство є найбільшим і найбільш затребуваним іноземцями. Саме в нього найчастіше звертаються за відкриттям ВНЖ і ПМЖ. Крім іншого, воно має найзручнішу базу для пошуку інформації. Для того, щоб дізнатися статус вашої заявки, перейдіть на сайт https://kontaktwsc.mazowieckie.pl/.Завдяки хорошій роботі сайту, відповіді ви зможете отримати оперативно і в повному обсязі. Якщо ви знаєте номер своєї справи, клікаєте на одну кнопку, якщо не знаєте — на іншу. Далі вибираєте потрібний вам документ.

 1. Малопольське Воєводство

Малопольське Воєводство

Для отримання інформації ви можете скористатися зазначеними номерами телефонів або прийти особисто. Також у них працює сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Пошук здійснюється тільки за номером вашої справи.

 1. Нижньосилезське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Нижньосилезське Воєводство

Насправді дізнатися інформацію можна тільки прийшовши в уженд. Щоб записатися в чергу для відвідування, скористайтеся даною посиланням. Для цього необхідно зареєструватися і внести особисту інформацію.

 1. Опольське Воєводство

 к перевірити готовність карту побиту Опольське Воєводство

Щоб дізнатись про стан онлайн, можна це зробити на сайті. Для цього введіть номер справи, а також іншу необхідну інформацію, і тут же отримаєте результат.

 1. Підкарпатське Воєводство

Підкарпатське Воєводство

Сайту немає, телефони працюють погано. Тому, тільки особисте відвідування принесе бажаний результат.

 1. Підляське Воєводство

Підляське Воєводство

Вся інформація надається тільки при особистому відвідуванні. Для попереднього запису скористайтеся формою на сайті.

 1. Поморське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Поморське Воєводство

У Воєводства є сайт, але також можна прийти особисто або зателефонувати. Є інформація, що можна отримати відповідь по е-мейлу (hidden) Спробувати варто.

 1. Свентокшиське Воєводство

Свентокшиське Воєводство

На сайті </a > ви можете відкрити форму для введення цікавить вас питання. Далі вибираєте тему, вводите номер справи, ваші контактні дані. Після обробки вашого питання, інформація буде відправлена вам окремим листом.

 1. Сілезьке Воєводство

Сілезьке Воєводство

Можете відправити запит на сайті. Не існує стандартного виду питання, ви можете задавати його у вільній формі. Але постарайтеся писати конкретніше, описуючи питання якомога чіткіше. Тоді ви зможете розраховувати на отримання зрозумілої відповіді, а не простий відписки.

Підсумки

Не важливо, оформлення яких документів ви очікуєте, не пускайте процес на самоплив. Завжди існує людський фактор, який може порушити хід розгляду справи. Телефонуйте в уженд, цікавтеся по телефону або перевіряйте статус на сайті. Краще бути обізнаним, ніж в результаті дізнатися, що документи не дійшли.

Як перевірити готовність карту побиту — з цією статтею так само цікавляться:

Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому Зміна роботодавця в Польщі, нюанси
Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому Зміна роботодавця в Польщі, нюанси

Як перевірити готовність карту побиту — якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформлення карти сталого побиту

5 / 5 ( 8 голосов ) Оформлення карти побиту для українців: як відбувається процедура …

Подписаться
Уведомление о
guest
52 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Валентин2
Валентин2
5 місяців назад

Ми подались на карту дицизія на 11.05,тобто сьогодні,як нам дізнатись на якій стадії наша справа.Не виходить зайти на сайт

Андрій
Андрій
8 місяців назад

Як справи з моїми документами
Щоб получити карту побиту без замільдованіє , що потріюно

Иван
Иван
5 місяців назад
Відповідь для  Андрій

Коли відкриють ужонди

Иван
Иван
5 місяців назад
Відповідь для  Иван

Добрий вечер яб хотів запитати чи можу перепесати авто на себе маючи паспорт і печатку у паспорті і децизію я вже чекаю на карту побуту 9 місяців мав отримати ще місяць назад а заепідемії ужонди зачинили і неуспів

Оксана
Оксана
8 місяців назад

Який документ повинен бути на руках при одержанні на руки пластікову карту побиту?
Чи потрібен обовязково мельдиньок приполученні карти побиту? Чи можна предявити песель.

Валя
Валя
8 місяців назад

Доброго вечора хочем дізнатися на якому процесі документи на карту в чоловіка

Валерій
Валерій
8 місяців назад

Запрос документов з Честахово на Savrii Valerii пришел ли до варшави
Есть ли документи з Честахово на Savrii Valerii на карту побита в связи смени работи

Андрій
Андрій
8 місяців назад

Підкажіть як дізнатися чи готова проплата на дицизію на карту побуту.Подавав у Хелмі

Анна
Анна
9 місяців назад

Подала на карту побиту 10.12.2019 , віза мені закінчилась 20.12.2019. Ніякої відповіді ще не отримала, печатки в паспорті не маю. Тільки на копії вньоску. Чи можу поїхати на Україну і чи є можливість повернусь назад в Польщу?
Маю шлюб з поляком і тільки чекаю на карту але потрібно їхати міняти паспорт ,бо поміняла прізвище
І чи буде проблема якщо на вньоску написала нове прізвище, а копії паспорта зі старим?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 місяців назад
Відповідь для  Анна

Це питання краще уточнити в Ужонді праці в Польщі.

Клава
Клава
1 рік назад

Добрий день.Оформляла карту побиту, але потім передумала до децизии і написала відмову. Скажіть протягом якого часу мені повернуть гроші ?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Клава

Клава після скасування, місяць на повернення вимагається. Але багато чого залежить від ступеня розгляду. Іноді і зовсім нічого не повертають.

Богдан
Богдан
1 рік назад

Добрий день.Де я можу дізнатися стан документів на карту побуту в любшском воеводстви?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Богдан

Богдан раджу вам ще раз уважно переглянути статтю.

Юлия
Юлия
1 рік назад

Я вже сплатив за пластик карти пбыта , де дізнатися чи готова карта ?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юлия

Юлия у статті розказано, як Ви можете перевірити статус своєї справи.

Клава
Клава
1 рік назад

Добрий день.Подалася на карту, але зараз змінив адресу проживання. В мене статус Abw, як їх попередити? Я жила і живу в познані а подавався в конині.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Клава

Клава якщо тільки змінено адресу, то ніякого негативного впливу не має. Навпаки, якщо не оповістити, а дізнаються, то проблеми можуть бути. Зайдіть на сайт уженда, подивіться способи зв’язку. У більшості випадків, оповістити можна і поштою. Листом з повідомленням.

Лиза
Лиза
1 рік назад

Доброго дня. Пройшло 1,5 місяця як дізнатися в якому стані знаходиться оформлення карти побуту в уженде катовіце, після відбитків пальців?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лиза

Лиза 1,5 місяця не термін за теперішніх часів. Люди чекають і рік, і більше. Весь термін розгляду Вашого перебування законно, скільки б вони не розглядали.

Лена
Лена
1 рік назад

Чоловік подав документи на карту побиту 15.01.2019 (Поморське воєводство) , відбитки здав, печатку в паспорт поставили , і тиша. Телефон в уженде не беруть, що якось тривожно.Що зробити ?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лена

Лена треба шукати способи зв’язку. Термін поки не критичний – чекають і довше. Але краще бути в курсі подій, уженд може запитати додаткові відомості, а лист загубитися. Перевірте всі свої документи, можливо десь вказані контакти призначеного Вам інспектора. Тоді намагайтеся вийти конкретно на нього.

Жанна
Жанна
1 рік назад

Доброго дня. Подала документи на карту тимчасового побуту в Гданську з директором фірми в концелярию. Подала в кінці грудня 2018 року, досі немає печатки в паспорті і не зняли відбитки. Маю тільки довідку про те що сплатила збір. Чи можу дізнатися за телефоном стан документів або з’явиться необхідно ужонд?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Жанна

Дізнатися по телефону можна,але проблема додзвонитися.

Юля
Юля
1 рік назад

Мені прийшов лист про те що децизья буде готова до 11 жовтня. Чи можливо таке, що до цього її не зроблять ? Дзвонила в ужонд дізнатися про статус, сказали що поки що жодних даних немає.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля

Терміни іноді переносять. Тут нічого гарантувати не можна. Та й від децизии до фактичного отримання карти може пройти деякий час.

Маша
Маша
1 рік назад

Доброго дня.Подала документи на карту резидента UE 03.11.2018. На сайті в моєму кабінеті стоїть дата выданя децызии 08.12.2018. Більше ніде ніякої інформації. Підкажіть що робити? Документи подавала у Варшаві.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Маша

Маша у Варшаві з лютого поточного року розділили уженды: у старому тепер тільки годинний побыт, а для сталего (і резидента ЄС) відкрито новий.

Марк
Марк
1 рік назад

Добрий день. З’ясувалося що в внеские не були заповнені поля адреси та національність. До чого це може призвести?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марк

Марк будь-яка помилка може стати причиною відмови. Але все ж тут ситуація дещо інша. Коли воєводству не дістає інформації – воно вимагає її донести. Думаю, якщо їм точно знадобляться ці відомості, вони Вам повідомлять.

Дима
Дима
1 рік назад

Мені прийшов лист з дозволом на одержання карти годинного побиту, що робити далі?Сплатив за виготовлення картки в уженде.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Дима

Дима як правило, сповіщають. Пластик роблять 2 – 4 тижні. Якщо за цей термін не прийде сповіщення, потрібно звертатися в уженд.

Коля
Коля
1 рік назад

Добрий день.Отримав децизию на карту побиту, заходжу на сайт краківського ужгонда, щоб перевірити статус справи, вводжу номер справи, а система не знаходить мої документи. Що це означає?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Коля

Добрий день.Можливо, що система показує ситуацію тільки до децизии або виникли які-небудь помилки. Необхідно з’ясувати безпосередньо у уженде. Середній термін виготовлення пластику 2-3 тижні. Можуть бути збільшені терміни.

Люба
Люба
1 рік назад

Добрий день.Є карта побиту,я поїхала на Україну,за який час потрібно повернутися в Польщу.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люба

Безпосередньо таких обмежень немає. Але побічно на це впливають причини, по яких Ви отримували картку. Якщо вони зникнуть, карту можуть анулювати.

Даша
Даша
1 рік назад

Добрий день.Я відправила документи рекомендованим листом у Вроцлав досі в очікуванні відповідного листа на особисту подачу.(навіть печатки в паспорті немає)

Як дізнатися, що з моєю справою, куди звернутися за допомогою?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Даша

Даша єдине джерело інформації і новин для Вас – це уженд,більше ніхто не допоможе.Очікування зараз дуже тривалі,люди чекають місяцями.

Олег
Олег
1 рік назад

Добрий день.Залишилося 10 днів візи робочої 180 днів і роботодавець в електроном вигляді подав документи на картку і сказав чекати квитанцію про сплату 450 злотих,а якщо віза закінчитися і квитанції не буде то що я буду легально перебувати в Польщі?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Олег

Олег якщо у Вас повний період щодо безвізового режиму, то знаходитися цей термін можете спокійно. Виїжджати для цього необов’язково – безвиз задіюється автоматично.Що стосується поданих документів, то необхідно уточнити факт їх прийняття. Треба отримати хоча б якусь довідку, яка підтверджує, що документи взяті. Іноді це Ваш же внесек, але зі спеціальною печаткою. В ідеалі – печатка в паспорті, але її, як правило, ставлять при взяття біометричних даних.

Оля
Оля
1 рік назад

Добрий день.Чула що особи в’їхали в Польщу по туристичній візі не можуть подавати на картку побуту( за навчальним підстав ) ? Це правда.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Оля

Так, новий закон вимагає, щоб підстави для в’їзду і ВНП збігались. Але закон зворотної сили не має, тому всі, хто подавав документи до прийняття змін, повинні бути розглянуті за старими правилами.

Олег
Олег
1 рік назад

Добрий день.Я подав документи на карту побиту, але не встиг сплатити в 7 денний термін який давали щоб доніс документи , скільки дають часу на виїзд з країни так як оплата мною не була проведена.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Олег

Олег для початку зверніться в уженде статус Вашого запиту. Не завжди справа припиняють автоматично за фактом несплати. Цілком можливо, що ситуацію можна виправити.Якщо відмова однозначний – у Вас офіційно 30 днів, щоб покинути країну

Vova
Vova
11 місяців назад

Депортація буде ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
11 місяців назад
Відповідь для  Vova

Якщо вчасно не виїхати, то може бути

Юра
Юра
1 рік назад

Доброго дня. Дружина подав на отримання синові карти годинного побуту, про що стоїть печатка в паспорті. Дитина навчається в польській школі, Планую забрати дочку на канікули в Україну. Чи можливо відкрити їй навчальну візу і не вплине її наявність на отримання карти?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юра

Юра наявність візи на карту не вплине. Але якщо під час відсутності дочки в Польщі вийде позитивна децизия (рішення про видачу карти), то візу не дадуть. Буде значиться, що у неї вже є ВНП. А в цих умовах віза не потрібна.

Vova Olenich
1 рік назад

Чекаю на карту 5 місяців, вірніше на децизію, терміново змушений повернутися на Україну, якщо скласти відмову, коли найшвидше змогтиму виїхати з Польщі?

Vova Olenich
1 рік назад

А яку візу відкривати?