ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Як перевірити готовність карту побиту онлайн, готова чи ні
Як перевірити готовність карту побиту онлайн, готова чи ні

Як перевірити статус заяви на отримання карти побиту по всім воєводствам Польщі

Як перевірити готовність карту побиту ? Після того, як всі документи зібрані і подані в уженд для розгляду питання щодо видачі карти побиту, слідує довгий період очікування. Внаслідок завантаженості місцевих ужендів і нестачі кадрів на місцях, розгляд може затягуватися від декількох місяців до року.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Які документи можна перевірити?
Перевірка статусу онлайн
Як перевірити статус заяви на оформлення карти побиту
Вармінсько-Мазурське Воєводство
Великопольське Воєводство
Західно-Поморське Воєводство
Куявсько-Поморське Воєводство
Лодзьке Воєводство
Люблінське Воєводство
Лобуське Воєводство
Мазовецьке Воєводство
Малопольське Воєводство
Нижньосилезське Воєводство
Опольське Воєводство
Підкарпатське Воєводство
Підляське Воєводство
Поморське Воєводство
Свентокшиське Воєводство
Сілезьке Воєводство
Підсумки

Але завжди хочеться знати про статус своєї заяви, щоб точно знати, коли розраховувати на результат. Щоб контролювати процес, потрібно знати контактні дані свого воєводства. У даній статті ми зібрали контакти всіх воєводств Польщі, щоб ви могли без проблем зв’язуватися з фахівцями і тримати руку на пульсі. Адже ситуації бувають різні. Можливо, ваші документи десь загубилися, і процес розгляду зовсім не було розпочато, а ви чекаєте отримання рішення. І хоча такі випадки бувають вкрай рідко, все ж краще бути в курсі подій.

Які документи можна перевірити?

Вся інформація, яка є в уженді, може бути перевірена іноземцем. Найчастіше перевіряють статус:

 • Дозволи на роботу;
 • Посвідка на тимчасове проживання;
 • Посвідка на постійне проживання.


Щоб перевірити інформацію на запрошення на роботу, вам потрібно зв’язуватися з ужендом старост, воєводства даною послугою не займаються.

Перевірка статусу онлайн

Багато управліннь в Польщі оснащені електронною базою для онлайн ведення справ. Але, на жаль, не всі, тому в країні не існує єдиної бази для цього. Кожен уженд має свій окремий сайт і перевіряти потрібно саме по ньому. Сайти відрізняються між собою дизайном і наповненням, тому немає єдиної інструкції з пошуку даних. Якщо говорити узагальнено, то пошук виглядає так:

 1. Вхід на сайт уженда;
 2. Вибір виду пошуку за заданими параметрами: за номером справи або без нього;
 3. Якщо пошук здійснюється за номером вашої справи, то наступним кроком сайт видасть вам результат;
 4. Якщо ви не знаєте номер справи, то пошук можна здійснити за іншими параметрами, із запропонованого списку вибрати номер своєї справи і вже тоді отримати результат.

Як перевірити статус заяви на оформлення карти побиту

У Польщі існує 16 воєводств. Перевіряти потрібно саме по тому воєводству, в уженд якого ви подавали заяву. І пам’ятайте, що для дзвінків по мобільному або з України, потрібно додавати +48 до вказаним номером телефону. Отже, нижче приведена інофомація по кожному воєводстві окремо


 1. Вармінсько-Мазурське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту

Ви можете особисто звернутися в уженд або зателефонувати. Онлайн перевірку здійснити не вийде, так як у них немає офіційного сайту.

 1. Великопольське Воєводство

 Як перевірити готовність карту побиту Великопольське

У Великопольському Воєводстві, на відміну від попереднього, можна також скористатися сайтом. Для цього потрібно перейти по посиланню на сайт . Вся інформація надається тільки зареєстрованим користувачам. Тому, пройдіть нескладну реєстрацію і отримуйте всю потрібну інформацію. Вам необхідно вибрати вкладку «Sprawdzić stan sprawy» і ввести номер своєї справи. Якщо ви не знаєте номер справи, то вам доведеться особисто приходити в уженд для отримання інформації. Ви можете онлайн записатися в чергу, прямо на сайті, вибравши вкладку «Rezerwuj wizytę».


 1. Західно-Поморське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Західно-Поморське Воєводство

Офіційний сайт не вказано, тому дізнаватися про статус ви можете або при особистому відвідуванні уженда, або зателефонувавши. Це звичайно не так зручно, як перевірка на сайті, але поки її здійснити неможливо.


 1. Куявсько-Поморське Воєводство

Куявсько-Поморське Воєводство

Щоб скористатися сайтом, досить клікнути сюди . Після проходження реєстрації, вам буде доступна вся необхідна інформація. Особисто звертатися в уженд ви можете в 3-х містах — це Бидгощ, Торунь і Влославек.


 1. Лодзьке Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Лодзьке Воєводство

Сайтом скористатися не вдасться в силу його відсутності. Але ви можете звертатися за телефонами або дізнатися інформацію при особистому відвідуванні. Також спробуйте написати лист на електронну пошту (hidden) Ми не впевнені, що цей спосіб спрацює, але спробувати варто.

 1. Люблінське Воєводство

Люблінське Воєводство

Як показує практика, найкраще йти особисто в уженд. І хоча ми вказали телефони, по ним мало що можна домогтися, тому не витрачайте ваш особистий час.

 1. Лобуське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Лобуское Воєводство

Щоб поставити питання в електронній формі, можете клікнути на це посилання. У вікні заповніть затребувану інформацію та вкажіть актуальну електронну пошту. Після обробки запиту, відповідь вам буде вислана саме на цей е-мейл. На жаль, відповіді приходять не завжди, тому можете дзвонити за телефонами або приходити з особисто.


 1. Мазовецьке Воєводство

Мазовецьке Воєводство

Мазовецьке Воєводство є найбільшим і найбільш затребуваним іноземцями. Саме в нього найчастіше звертаються за відкриттям ВНЖ і ПМЖ. Крім іншого, воно має найзручнішу базу для пошуку інформації. Для того, щоб дізнатися статус вашої заявки, перейдіть на сайт https://kontaktwsc.mazowieckie.pl/.Завдяки хорошій роботі сайту, відповіді ви зможете отримати оперативно і в повному обсязі. Якщо ви знаєте номер своєї справи, клікаєте на одну кнопку, якщо не знаєте — на іншу. Далі вибираєте потрібний вам документ.

 1. Малопольське Воєводство

Малопольське Воєводство

Для отримання інформації ви можете скористатися зазначеними номерами телефонів або прийти особисто. Також у них працює сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Пошук здійснюється тільки за номером вашої справи.

 1. Нижньосилезське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Нижньосилезське Воєводство

Насправді дізнатися інформацію можна тільки прийшовши в уженд. Щоб записатися в чергу для відвідування, скористайтеся даним  посиланням. Для цього необхідно зареєструватися і внести особисту інформацію.

 1. Опольське Воєводство

 к перевірити готовність карту побиту Опольське Воєводство

Щоб дізнатись про стан онлайн, можна це зробити на сайті. Для цього введіть номер справи, а також іншу необхідну інформацію, і тут же отримаєте результат.

 1. Підкарпатське Воєводство

Підкарпатське Воєводство

Сайту немає, телефони працюють погано. Тому, тільки особисте відвідування принесе бажаний результат.

 1. Підляське Воєводство

Підляське Воєводство

Вся інформація надається тільки при особистому відвідуванні. Для попереднього запису скористайтеся формою на сайті.

 1. Поморське Воєводство

Як перевірити готовність карту побиту Поморське Воєводство

У Воєводства є сайт, але також можна прийти особисто або зателефонувати. Є інформація, що можна отримати відповідь по е-мейлу (hidden) Спробувати варто.

 1. Свентокшиське Воєводство

Свентокшиське Воєводство

На сайті </a > ви можете відкрити форму для введення цікавить вас питання. Далі вибираєте тему, вводите номер справи, ваші контактні дані. Після обробки вашого питання, інформація буде відправлена вам окремим листом.

 1. Сілезьке Воєводство

Сілезьке Воєводство

Можете відправити запит на сайті. Не існує стандартного виду питання, ви можете задавати його у вільній формі. Але постарайтеся писати конкретніше, описуючи питання якомога чіткіше. Тоді ви зможете розраховувати на отримання зрозумілої відповіді, а не простої відписки.

Підсумки

Не важливо, оформлення яких документів ви очікуєте, не пускайте процес на самоплив долі. Завжди існує людський фактор, який може порушити хід розгляду справи. Телефонуйте в уженд, цікавтеся по телефону або перевіряйте статус на сайті. Краще бути обізнаним, ніж в результаті дізнатися, що документи не дійшли.

Як перевірити готовність карту побиту — з цією статтею також цікавляться:

Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому Зміна роботодавця в Польщі, нюанси
Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому Зміна роботодавця в Польщі, нюанси

Як перевірити готовність карту побиту. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Zameldowanie czasowe: что это и как получить?

Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

5 / 5 ( 14 голосов ) Прописка в Польші: що це і як отримати? …

Подписаться
Уведомление о
guest
217 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Сергій
Сергій
7 днів назад

Карта побуту
Не можу зареєструватися на прибирання карти побуту! Вільне дат немає! Підкажіть, хто знає як!?!

слава
слава
Відповідь для  Сергій
7 днів назад

Береш ноут, заводиш будильник на 5: 50.Заходішь на сайт 5:59 і рівно о 6:00 починаєш проверять.Я так сделал.Даже трохи на вибір часу попал.Стелеиона дуже довго, потрібен ноут.Іногда днем ​​появляются.Іли під кінець дня прийти, скажи що не можеш зловити вільний час, а потрібно їхати додому у справах, може і так віддадуть

Сергій
Сергій
Відповідь для  слава
7 днів назад

На відбитки пальців, йдеться що потрібно в 00:00 реєструватися, а на карту ще чув з 3: 00-до 4:00

Xena
Xena
Відповідь для  Сергій
7 днів назад

А чому вони Вам не подали цієї дати, завжди ужонд визначав, коли і на годину прийти за відбір карти

слава
слава
Відповідь для  Сергій
7 днів назад

Може бути. Можна спробувати написати запит в ужонд, коли за часом з’являються нові годинник прийому.

Сергій
Сергій
Відповідь для  слава
7 днів назад

Дякую

Маряна
Маряна
10 днів назад

Привіт,знайома подалась на сталий побут по карті поляка, ше в жовтні 2020 року і жодної відповіді немає ,хтось може шось порадити чому так довго затягнулався розгляд документів?

Юра
Юра
1 місяць назад

Як дізнатися про стан розгляду справи? Номер справи є а коду не знаю? І де взяти код?

Олег
Олег
2 місяців назад

Доброго дня підкажіть я став в чергу для подачі документів на карту побиту чи можна в онлайн режимі дізнатися на яку дату подача чи потрібно чекати конверт з ужонда завчасно дякую)

Павло
Павло
2 місяців назад

Добрий день,маючи жовтий папірець на руках ,не буде проблем з виїздом на Україну?

Валерія
Валерія
2 місяців назад

Decyzja pozytywna
Вітання всім. Питання, що цікавить. В онлайні побачила, що статус карти побиту змінився на decyzja pozytywna. Підкажіть будь ласка, що мені робити далі? Коли отримаю на руки карту?

Віталій
Віталій
Відповідь для  Валерія
2 місяців назад

Звертаєтеся до своєї відповідальної особи в уженд, на виготовлення картки приблизно два тижні йде.

Валерія
Валерія
Відповідь для  Віталій
2 місяців назад

А якщо виїдуть на Україну, а потім через місяць приїдуть заберуть? Або на коли там призначати? Так реально ?? Чи ні? Вдячна буду за відповідь)

Віталій
Віталій
Відповідь для  Валерія
2 місяців назад

Так є, якщо сумніваються, можуть передзвоніть на реєстрацію там де подавали і там же можуть і отримати, і запитати, вони то якраз скажуть, але зате будуть мати підтвердження особи з якою говорили.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Валерія
2 місяців назад

Скільки чекали?

Валерія
Валерія
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

Півтора року. Це не я, батьки мої. У листопаді 2019 здали відбитки і ось тільки прийшла децізія

Firefly
Firefly
Відповідь для  Валерія
2 місяців назад

Майже дочекалися, вітаємо.

Валерія
Валерія
Відповідь для  Firefly
2 місяців назад

Дякую

Віталій
Віталій
Відповідь для  Валерія
2 місяців назад

Коли картка прийде, відправляти назад ніхто не буде, навіть через місяць як поїдуть назад, спокійно заберуть.
щасливої ​​дороги

Валерія
Валерія
Відповідь для  Віталій
2 місяців назад

Тобто я так розумію, вони зараз можуть поїхати додому і нічого не втратять?

Уляна
Уляна
Відповідь для  Валерія
2 місяців назад

Особисто моя діцізія чекала мене з середини жовтня до початку січня. Але у мене тоді ще була віза дійсна. Так що, краще зателефонуйте в ужонд і уточнити там. Але сам пластик виготовляється після отримання на руки діцізіі, тому що за нього ще потрібно заплатити. (Принаймні, так було два роки тому)

Валерія
Валерія
Відповідь для  Уляна
2 місяців назад

Вдячна за відповідь)

Liza
Liza
2 місяців назад

Карта побиту
Привіт я подалася на карту довго чекала на відповідь
мені прийшов якийсь жовтий папірець (Potwierdzenie odbioru) я толком не можу зрозуміти що воно означає і взагалі чим себе зобов’язує адже у мене закінчується віза а всі місця зайняті скажіть я можу чекати поки чекати місця не виїжджаючи з Польщі якщо я отримала жовтий папірець

ivan
ivan
Відповідь для  Liza
2 місяців назад

Це всього лише підтверджує що ужонд отримав пакет документів. Відправляли поштою так розумію? Перебувати в Польщі з цим папером можна, а от працювати не маючи для цього інших підстав, на жаль не можна.

Liza
Liza
Відповідь для  ivan
2 місяців назад

Тобто знаходження моє буде легальним навіть не працюючи при цьому тобто якщо що проблем не буде я просто не перебуваю і чекаю там свою чергу на відбитки не залежить про скільки часу це займе я так розумію якщо немає то поправте будь ласка

ivan
ivan
Відповідь для  Liza
2 місяців назад

Знаходження буде легальним.

Тарас
Тарас
Відповідь для  ivan
2 місяців назад

А якщо віза закінчується … а ти отримаєш цей папірець з підтвердженням що ужонд отримав твої документи … то легально перебувати в Польщі можна? .. і працювати? … якщо у мене дозвіл на роботу до 2023 … року. .или їхати додому робити візу і чекати карту? …

Mariana
Mariana
Відповідь для  Тарас
2 місяців назад

дозвіл на роботу або умова про працю? Це різні речі
Перебувати легально можна а працювати можна тільки якщо є запрошення, зезволеня на працю

Тарас
Тарас
Відповідь для  Mariana
2 місяців назад

Зезволеня на працю маю в 2023 .. а умова про працю. на час неокресовий … Але це таке .. перебиваніе все одно буде легально якщо прийде підтвердження з уженду що я подав ксерокопії на карту .. ну і внесок. Дякую

Тарас
Тарас
Відповідь для  Liza
2 місяців назад

А скільки ви вже чекаєте карту? .. Ви подавали документи поштою?

Igor
Igor
3 місяців назад

«Карта побиту, воевуда» Малопольське
Всім привіт! Хто робив карту побути в Малопольському воєводстві »Краків»
Скільки + — днів робиться. Або воєводське запрошення

Suspected
Suspected
Відповідь для  Igor
3 місяців назад

Децізію отримав за за 3.5 місяці + 2 тиждень чекав саму карту, разом 4 місяці

Igor
Igor
Відповідь для  Suspected
3 місяців назад

Це коли приблизно було?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Igor
3 місяців назад

Карту отримав тиждень тому

Suspected
Suspected
Відповідь для  Igor
3 місяців назад

Карту отримав тиждень тому)

Наталя
Наталя
3 місяців назад

Карта побиту

Після зняття відбитків і подачі повного пакету документів на карту побиту скільки чекати на саму карту

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Наталя
3 місяців назад

Як пощастить знайомий в Познані вже 13 місяць чекає

Андрій
Андрій
Відповідь для  Наталя
3 місяців назад

Все залежить від воєводства, завантаженості уженду чисельності персоналу і кількості поданих справ

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Наталя
3 місяців назад

Ольштин … Через два місяці після пальчиків прийшла децізія.2-3 тижні зробити пластик

Димон
Димон
Відповідь для  Наталя
3 місяців назад

Від 4 до 6 місяців !!!

Anna
Anna
Відповідь для  Димон
3 місяців назад

Від 2х місяців)
залежить від воєводства і від того, наскільки повний ваш пакет документів

Rider
Rider
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Ага))) І +2500)))

Anna
Anna
Відповідь для  Rider
3 місяців назад

Причому тут це?
Взагалі-то ці помічники, які приймають купу грошей не дуже впливають на час розгляду справи

Rider
Rider
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Ще як допомагають, корупцію ніхто не скасував. Я чесним шляхом карту чекаю 19 місяців, а за додаткову плату за 4 місяці отримують у Вроцлаві.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Димон
3 місяців назад

до року

Anna
Anna
3 місяців назад

Як швидко приходять жовті папірці

Ділюся своїм свіжим досвідом подачі документів на карту поштою
16.02.2021 Відправлено документи в Ольштин
17.02.2021 Як видно з друку документи були отримані ужендом
18.02.2021 З самого ранку отримала жовті папірці з підтвердженням отримання)
Чекаємо тепер лист з ужонда)

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

судячи з графіку чисел, то лист повинен прийти 19.02.21

Anna
Anna
Відповідь для  Covidlo
3 місяців назад

Було б непогано)

Anna
Anna
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Блін, забула прикріпити фото (
Ну да ладно, думаю ви і так бачили жовті папірці)

Сергій
Сергій
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Папірці бачили, дійсно печатка, підпис, все присутнє. Успіхів!

Anna
Anna
Відповідь для  Сергій
3 місяців назад

Дякую

Сергій
Сергій
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Будь ласка.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Через тиждень прийшов лист і на емейл з датою на прийом … Ольштин

Anna
Anna
Відповідь для  Юрчик
3 місяців назад

Хмм, в Ольштині то відправляють на мейл? Хммм, я думала тут тільки класичні листи)

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Ну, не знаю кому як, мені все дублюють на електронку

Anna
Anna
Відповідь для  Юрчик
3 місяців назад

зручно)
Мені ніколи не спадало нічого на мейл від них)

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

А Ви залишали їм свою ел.адресу?

Anna
Anna
Відповідь для  Юрчик
3 місяців назад

Ага, попередній раз був поданий і мейл і номер телефону. Ні мені ні чоловікові нічого не приходило

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

У мене теж на третій день були у мене. Познань

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Добрий вечір, я хочу проконсультуватися. Відправив поштою документи, відстежую по інтернету, посилка доставлена, але адрес де вона саме, в пошті в дізнаються, а не в ужонді, смс прийшло що доставлений вже 12 день чекаю. Жовтий лист не приходить. Був на пошті взяв ще один. Думаю повторно відправити жовтий лист так порадили на пошті. Не розумію в чому затримка.

Anna
Anna
Відповідь для  В'ячеслав
3 місяців назад

Спочатку раджу написати мейл до вашого ужонду. Подайте свої дані (ім’я, прізвище дата народження, номер паспорта), потім пишіть коли були відправлені документи і номер посилки і запитайте чи отримані документи і або вже є номер справи

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Дякую спробую

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

жовті папірці після білих це щось ненормальне

Pasha
Pasha
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Добре вам .. нам сказали через 2-3 місяці все буде готово .. а нам просто потрібно це підтвердження .. не знаємо вже як діяти

Anna
Anna
Відповідь для  Pasha
3 місяців назад

Ви відправляли лист з підтвердженням отримання?

Pasha
Pasha
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Роботодавець сказав, що нічого не приходило

Anna
Anna
Відповідь для  Pasha
3 місяців назад

А що він відправив?
Така сіра карта повинна бути що документи відправлені. Її теж немає?

Pasha
Pasha
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

ні

Anna
Anna
Відповідь для  Pasha
3 місяців назад

Він взагалі поштою відправив?

Pasha
Pasha
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

В інстр вам написати зараз можна?

Anna
Anna
Відповідь для  Pasha
3 місяців назад

Так можете

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Сірий папірець — авізо

Ist
Ist
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

швидко)

Anna
Anna
Відповідь для  Ist
3 місяців назад

Сама в шоці)

Kris
Kris
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

У мене також на третій робочий день повернулася. А яке місто у Вас?

Anna
Anna
Відповідь для  Kris
3 місяців назад

Ольштин

Ваня
Ваня
4 місяців назад

Неможу додзвонитись в уженд в бидгощ можи хтось має номер

Євген
Євген
4 місяців назад

Карта побиту
Дочекався запрошувального листа в ужонд на відбитки пальців. Які документи потрібно з собою брати? Підкажіть

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

Wu-Tang Clan forever …

Alina
Alina
Відповідь для  Vitalik
4 місяців назад

круто

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Alina
4 місяців назад

Та да …

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

Бери все що є на руках (оригінал)

Євген
Євген
Відповідь для  Юрчик
4 місяців назад

Нічого немає 🙂 тому то і питаю

Dmytro Warszawski
Dmytro Warszawski
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

Знаю що якщо подавали поштою то зазвичай на відбитки ще фото з собою потрібно взяти, 4 шт.

Anna
Anna
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

Оригінали документів, які подавали + паспорт + все, що написали в запрошенні листі

Євген
Євген
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

У листі написали з’явитися з оригіналом документа, що посвідчує особу і все

Anna
Anna
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

І прям ні слова про шлюби формальних? Значить ви зібрали повний пакет документів)
Всі копії, що ви відправляли, беріть до них оригінали щоб показати і затвердити

Євген
Євген
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

У мене крім паспорта нічого немає. Відправляла весь пакет документів фірма по якому я влаштований

Anna
Anna
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

Ну і якщо у вас щось змінилося, адреса там або робота, теж беріть з собою документи, щоб все було актуальним

Anna
Anna
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

Можете у них запитати що вони відправляли, а взагалі повинні бути оригінали договору про роботу, дозвіл на роботу, договір оренди (якщо є)

Pavel
Pavel
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Підкажіть будь ласка, я відправив в пакеті документів оригінал чеку про оплату гербового збору, нічого страшного?

Anna
Anna
Відповідь для  Pavel
4 місяців назад

Все правильно, оригінал оплати потрібно віддати в ужонд)

Євген
Євген
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Я можу вам скинути фотку запрошення, перекладете мені якщо не важко

Anna
Anna
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

Так, можете скинути в інстаграм мені

Xena
Xena
Відповідь для  Євген
4 місяців назад

Значить берете тільки те, що написано в листі, якщо ще щось буде потрібно, то доведеться наступний лист, де буде конкретно вказано, що донести

Оксана
Оксана
4 місяців назад

Доброго вечора,подала документи на побут часовий, отримала смс з номером справи ID, що це підскажіть будьласка

Наталія
Наталія
4 місяців назад

Не можу перевірити по номеру справи у Малопольському воєводстві. Уже п’ять місяців вибиває що незнайдено номера справи. Хтось стикався з такою проблемою?

Artem
Artem
5 місяців назад

Карта побиту за 60 днів

Всім привіт! Бачив на Ютуб ролик, розповідали що ніби в Польщі ввели законопроект і в 2021 році оформлення карти побиту займатиме 60 днів, і ще ніби скоротили пакет необхідних документів. Хто знає достовірна чи це інформація, поділіться будь ласка.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Artem
5 місяців назад

Це було б круто. Але це мабуть фантастика

Artem
Artem
Відповідь для  Анатолій
5 місяців назад

Ось і мені здається що фантастика) тому і вирішив поцікавитися тут …

Eric
Eric
Відповідь для  Artem
5 місяців назад

Це не правда, не вір чуткам. Особливо блогерам.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Artem
5 місяців назад

Цей закон ще НЕ прийняли

слава
слава
Відповідь для  Artem
5 місяців назад

на розгляді

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Artem
5 місяців назад

Це тільки законопроект … .. його можуть прийняти або не прийняти … і розглядати 5 років

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Artem
5 місяців назад

А взагалі зараз уженди на суворому контролі в поліції у зв’язку з випадками хабарів і підроблених документів! (Слідкуйте за Офіційними новинами)

Вова
Вова
5 місяців назад

В мене таке питання в мене 5 місяців тому закінчилась віза
Потім я подав на карту побиту поштою відправив документи
Оплатив здав відпичатки і всі документи
Чи можна виїжджати з польщі
Без печатки в паспорті

Роман
Роман
Відповідь для  Вова
5 місяців назад

Так, але для заїзду в Польщу потрібно мати візу

Роман
Роман
Відповідь для  Роман
5 місяців назад
Вова
Вова
5 місяців назад

В мене таке питання в мене 5 місяців тому закінчилась віза подав на карту побиту відправив поштою недавно оплатив за карту і здав відпичатки
Чи можу я виїжджати за межі польщі
Якщо в мене в паспорт не поставили печатки

Роман
Роман
Відповідь для  Вова
5 місяців назад

Можно

Anton
Anton
5 місяців назад

Статус по КП
Уже 2,5 місяця висить такий статус. Це нормально для Великопольське воєвудства? Якщо так, то скільки він може НЕ змінюватися, і який наступний статус? Заздалегідь дякую.

Anton
Anton
Відповідь для  Anton
5 місяців назад

Статус справи: opiniowanie wniosku przez ABW, KWP, SG

Олежик
Олежик
Відповідь для  Anton
5 місяців назад

там все 8 місяців можуть робити по Вашому воєводство

Вова
Вова
Відповідь для  Anton
5 місяців назад

вньосек ваш обробляють, довго все це по Великопольський

Петро
Петро
Відповідь для  Anton
5 місяців назад

для даного воєводства — нормально

Діма
Діма
5 місяців назад

Скільки часу потрібно чекати на пластик коли всі документи вже готові

марта
марта
5 місяців назад

Карта побуту .. Help

Привіт, друзі. Після закінчення біометрії, моя фірма подала документи на карту побиту за моєю ініціативою звичайно. Пройшов місяць часу, а лист з уженду мені ніхто не віддає. Кажуть-ні. На е-мейлі у мене порожньо, він повинен прийти їм на пошту, тому що в анкеті вказана їх адресу. Проблема в тому, що я взагалі не впевнена подані мої документи а якщо і так, то цей лист, повинен бути єдиним документом для легального перебування в Польщі. Договір фірма ще не надала. Воєводство Лодзь. Може хто був в такій ситуації знає як правильно вчинити? Спасибі всім.

Anna
Anna
Відповідь для  марта
5 місяців назад

Цей папірець з майже це і є доказ вашого легального перебування, він повинен бути у вас. Причому там повинно бути вказано саме ваше ім’я як відправника.
Спробуйте зателефонувати в ужонд щоб дізнатися на якому етапі знаходиться ваша справа, чи отримали вони документи

марта
марта
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Спасибі за відповідь!

марта
марта
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Так, я знаю і саме це мала на увазі. Спробую подзвонити, але нічого мені про це уженд невідомо.

Вася
Вася
Відповідь для  марта
5 місяців назад

ви трохи сумбурно описали ситуацію.
У вас вже біометрія закінчилася?
Передбачається що ви вже місяць просрочіли після біометрії і чекаєте відповіді від ужёнда?
Наскільки МЕНІ відомо, єдино легальним фактором вашого перебування в Польщі є печатка в паспорті про те що ваші документи розглядаються на карту побути. Але ніяк ні які «листи».
Договір чого не дала вам фірма? Ви пропрацювала безвіз і до сих пір НЕ маєте жодного договору з фірмою? Я маю на увазі умова в справі, умова зліцення або Умова про праце?

марта
марта
Відповідь для  Вася
5 місяців назад

Вася, так. Коли залишалося пару днів до закінчення Безвізові, я зібрала документи, заповнила анкету а фірма в свою чергу повинна подати їх в уженду.
Договір умова злеценія був складений на період 3 місяці (з карантином), потім новий договір, я зі свого боку підписала, фірма ще не поставила ні печатки ні підпису, тобто на руках у мене його немає.

Вася
Вася
Відповідь для  марта
5 місяців назад

скажімо так, у вас є проблема (. На даний момент ви знаходитесь в психологічній залежності від ваших роботодавців. Все залежить від їх доброї волі. Чи не так подивіться і …. Офіційно (за законом) ви повний нелегал.
Прошерстів сайт, останній тиждень-два була тема в тому що (начебто) у зв’язку з короною автоматом продовжується і безвіз (я не вникав в тему і першоджерел Чи не бачив).
З одного боку переживати за відсутність договору нічого (у мене дружина через півроку підписувала на цілий рік), з іншого боку … якщо ви не впевнені в фірмі, кидайте їх! Поки вони вас не кинули. У вас ще одна проблема назріває. Інфа НЕ перевірена на рівні чуток. У вас закінчується запрошення. З чуток воно продовжується автоматично до закінчення карантину. Якщо це не так, то ви зобов’язані зробити нове, інакше ваше подальше Перебування на території РП (і робота звичайно) Нелегальні.
що вам робити? Акуратно говорите зі своїм посередником щоб він ворушився. Якщо він зацікавлений у вашій роботі (він з вас має бабки за кожен ваш відпрацьовані час), то він почне ворушитися. Якщо ви відпрацьовані матеріал … .. тоді вам потрібно вирішувати питання виїзду в Україну і зворотного повернення по офіціал.

марта
марта
Відповідь для  Вася
5 місяців назад

Дякую за інформацію. Якщо перейду на іншу фірму, то вони скасують карту. Не знаю як правильно вчинити, тому питаю, може хто був у схожій ситуації ..

Xena
Xena
Відповідь для  марта
5 місяців назад

А чому Ви погодилися підписувати такий договір і чому, якщо документи зібрали Ви, анкету заповнили самостійно, не подали самі їх до уженду, а повинна була зробити це фірма? спасибі

марта
марта
Відповідь для  Xena
5 місяців назад

Тому що у нас або фірма робить або ми на них не працюємо! Самим подавати не можна.

Вася
Вася
Відповідь для  марта
5 місяців назад

трохи не так. Якщо вони вже подали — то подаєте нові документи від нового роботодавця, якщо вони не подали — то … .. то вам головне забрати свою зарплату, прошерстить з приводу нових законів «про антикризовий щит» щодо безвіза. І сподіватися виїхати без Департа.
))))) Ви легких шляхів НЕ шукаєте)) удачі вам!

Anna
Anna
Відповідь для  Вася
5 місяців назад

Про печатки в паспорті, це так, але поки пандемія і можна подаватися поштою, дата відправлення документів поштою вважається початком легального перебування. Тільки обов’язково відправником повинна бути вказана людина, чиї документи подаються. В іншому випадку — нічого не доведеш

Андрій
Андрій
Відповідь для  марта
5 місяців назад

Про який саме лист йде мова? Ви написали у нічого не зрозуміло

Екатерина
Екатерина
5 місяців назад

Привіт, підкажіть як в найкоротші терміни податися на карту по побуті, які документи для цього потрібні і де їх взяти, скільки займає часу подача і які можуть бути заковики і форс-мажору. Заздалегідь дякую

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
5 місяців назад

Оплачений внесок
Якщо від роботодавця то залончник А1
Фото 3,5×4,5-4шт
Копії всіх заповнених сторінок закордонного паспорта
Копія договору про оренду житла якщо є
Копія умови о праці/злеценія /о дзеле
ZUS
PESEL
З всього знімаєте копії і ці копії відсилаєте в уженд листом. Лист має бути LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
5 місяців назад

А якщо немає документа про оренду житла (проживаю на квартирі безпосередньо надану роботодавцем), то проблем не буде з отриманням?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
5 місяців назад

Не обов’язково. Хоч роботодавець може надати Вам договір оренди.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
5 місяців назад

А де взяти квитанцію на оплату внеску?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
5 місяців назад

Сам внесок можна оздрукувати з сайту уженда. Там потім впиисуєте прізвище і ім’я і суму-440зл. Оплачуєте на пошті.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
5 місяців назад

І це все, більше нічого не потрібно? Здавалося що все набагато складніше.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
5 місяців назад

Потім Вам прийде підтвердження з уженду що документи доставлено і чекаєте поки Вас не викличуть в уженд на відпичатки і печатку в паспорті.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
5 місяців назад

А в які терміни викликають в ужёнд що б поставити печатку? І якщо я по біометрії і у мене закінчитися вона до моменту проставлення печатки, то мені печатку поставлять або буде депортація?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
5 місяців назад

У кожному воєвудстві по різному чекають.
З дня відправлення документів поштою Ваше перебування в Польщі офіційне і печатку Вам поставлять і депорта не буде

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Ольга
5 місяців назад

Дякую.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
5 місяців назад

Немає за що. Вразі чогось пишіть.

Женя
Женя
Відповідь для  Екатерина
5 місяців назад

Все Є на сайті уженда, там є і російська мова.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Женя
5 місяців назад

Дякую.

Андрей
Андрей
6 місяців назад

Всім привіт, підкажіть будь ласка, хто відправляв найближчим часом документи поштою в ужонд на КП, як довго ви чекали жовту папірець назад ?!

Тимур
Тимур
Відповідь для  Андрей
6 місяців назад

Кп це карта побиту або карта поляка?

Денис
Денис
Відповідь для  Андрей
6 місяців назад

Не знаю допоможе вам моя відповідь, відправляли підтвердження відплатити пластика поштою, і мені прийшла жовта папір через 3 дня.
Але це тільки «донесення» документів, а не подача. Ольштин.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Андрей
6 місяців назад

Відправляв всі доки в електронному вигляді, через два тижні прийшов лист з призначеної датою на прийом (відбитки, друк) Ольштин.

Андрей
Андрей
Відповідь для  Дмитро
6 місяців назад

Спасибі за відповідь.

Юля
Юля
Відповідь для  Андрей
6 місяців назад

Чекала десь півтора тижні.

Рома
Рома
Відповідь для  Юля
6 місяців назад

До речі, я вже забрав свою картку.

Олег
Олег
Відповідь для  Рома
6 місяців назад

Вітаємо. А у мене тільки на 12 грудня на відбитки ….

Жанна
Жанна
6 місяців назад

Які є статуси справи?. Вислала документи поштою. Потім дізналась номер справи. Здала відбитки. Що далі? Печатки в паспорті не отримала(невірно заповнений залончнік, все виправила і відправила поштою)Що далі? Як я маю отримати печатку. Як довго чекати на карту.

Mariana
Mariana
Відповідь для  Жанна
6 місяців назад

На карту чекати треба довго
Залежить звичайно від воєвудстства, але в середньому 6-12 місяців у кращому випадку, а в гіршому і більше
Я чекала рік

Оксана
Оксана
6 місяців назад

Привіт. чи можливо намайті перевірити на якому етапі розгляду карта побиту? Чи як дізнатись?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Оксана
6 місяців назад

В уженді дають логін і пароль для вашої сторінки на сайті і там пише на якому етапі

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
6 місяців назад

Це ще від воєводства залежить) у мене немає нічого подібного, треба дзвонити в ужонд і питатися

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
6 місяців назад

Незнаю, можливо. Великопольське

Андрій
Андрій
6 місяців назад

Я подаю документи для жінки в ужонд на воз’єднання сімї(карта побиту)! Жінка через 18 днів має покинути територію Польщі, і я невпевнений що встигну все подати. Чи можу я додати пізніше до цих документів ZUS ? Як краще зробити? Чи головне встигнути подати Внески? Дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  Андрій
6 місяців назад

Надаєте поки що документи які маєте в при здачі відпичатків і штампі долучите ще документи які буде мати дружина. Але лист має бути LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU Але в анкеті що заповнюють вказуйте не воз’єднання сім’ї в інні околічності. Так буде краще

Олег
Олег
6 місяців назад

Як дізнатися статус виготовлення карти побуту в воєвудства Лодзь?
Добрий вечір !

Хто подавався на карту побуту в воєвудства Лодзь, як дізнатися статус виготовлення карти? Не можу знайти сайт

Лист з номером прийшло на ел.пошту про те що справа взято на розгляд

Всім хто в курсі — щиро вдячний!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Олег
6 місяців назад

А Ви вже здавали відбитки і поставили печатку?

Олег
Олег
Відповідь для  Андрій
6 місяців назад

Нд — тільки отримав лист що справа взято на розгляд

Андрій
Андрій
Відповідь для  Олег
6 місяців назад

Тоді Ви ще нічого не можете відстежити. Коли Вас викличуть в уженд на відбитки і штамп то дадуть номер справи і пароль для входу в систему і відстеження справи

Олег
Олег
Відповідь для  Андрій
6 місяців назад

Зрозумів — Велике спасибі за інформацію!

Назар
Назар
7 місяців назад

Доброго дня ..подав на карту 30.10.2020..біометрія закінчилася …чи можу я пойхати на Україну в кінці листопада ..печатку невдарять до того часу напевне….що мені грозить на границі…

Валентин2
Валентин2
1 рік назад

Ми подались на карту дицизія на 11.05,тобто сьогодні,як нам дізнатись на якій стадії наша справа.Не виходить зайти на сайт

Андрій
Андрій
1 рік назад

Як справи з моїми документами
Щоб получити карту побиту без замільдованіє , що потріюно

Иван
Иван
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Коли відкриють ужонди

Иван
Иван
Відповідь для  Иван
1 рік назад

Добрий вечер яб хотів запитати чи можу перепесати авто на себе маючи паспорт і печатку у паспорті і децизію я вже чекаю на карту побуту 9 місяців мав отримати ще місяць назад а заепідемії ужонди зачинили і неуспів

Оксана
Оксана
1 рік назад

Який документ повинен бути на руках при одержанні на руки пластікову карту побиту?
Чи потрібен обовязково мельдиньок приполученні карти побиту? Чи можна предявити песель.