Домой / Виза / Работа в Польше на автозаводах

Работа в Польше на автозаводах

Работа в Польше на автозаводах. Условия работы на автозаводах в Польше для украинцев. Как попасть работать на автозавод. Высокооплачиваемая работа на автозаводах в Польше для мужчин.

Робота в Польщі на автозаводах.

Ще на початку дев’яностих років світові лідери автомобілебудування звернули свій погляд на Польщу для розміщення на території цієї країни своїх заводів. В цей час Польща тільки починала розвиватися, але вже могла надати автомобільним гігантам гарне місце розташування щодо ринків Європи, недорогу робочу силу, але тим не менше з відмінною якістю роботи. Всі ці фактори сприяли тому, що на даний момент на території Польщі розташовані автомобільні заводи таких марок як BMW, MERCEDES, VOLKSWAGEN, OPEL та інші. Така кількість виробництва відмінно стимулює економіку і створює все нові і нові робочі місця, які зараз активно заповнюють і громадяни України. Работа на автозаводе Польша

В основному такі підприємства розташовані в великих промислових містах таких як Вроцлав, Варшава, Катовіце, і офіційно влаштуватися на одну з вакансій, які автомобільні заводи пропонують, можна тільки маючи робочу візу, термін якої не менше 4-х місяців. Роботи досить як для чоловіків, так і для жінок, запрошують працювати і сімейні пари. Праця фізичний і складний, представляє з себе стоячу роботу на конвеєрі по складанню різних автомобільних частин, робота на складах з фасування і розфасовці продукції і сировини. Це монотонна робота, яка вимагає уважності і гарної фізичної форми. Трудяться на заводах по три зміни, є понаднормові години за бажанням і робота у вихідні, яка оплачується вище, ніж середня ставка 10-12 злотих за годину, а таких бажаючих багато, адже кожен громадянин України, який працює на автоконцерні по робочій візі, намагається максимально вигідно використовувати свої законні 180 днів, і відповідно як можна більше заробити.

Суворі правила праці, які закладені ще з початку роботи автомобільних заводів в Польщі, повинні виконуватися всіма працівниками,
але також і керівництво беззаперечно дотримується всіх свої обов’язки, які покладаються всім співробітникам, які офіційно працевлаштовані за робочою візою. В основному всі заводи намагаються забезпечити своїх робітників своєчасною оплатою праці, безкоштовним житлом, уніформою, транспортом з місця проживання до роботи, надати максимально комфортне робоче місце. Незайвим буде згадати і той факт, що часто на заводах бувають безкоштовні або дуже низькі за вартістю обіди, що значно скоротить ваші витрати. Безсумнівним плюсом такого виду діяльності є те, що такого роду робота на автозаводі не вимагає досвіду і спеціальних знань, а всьому чому потрібно вас навчать за короткий термін, після того, як ви пройдете медкомісію.

Знайти таку роботу в Польщі, маючи робочу візу, не важко, оскільки повсюдно на польських сайтах і дошках для оголошень можна зустріти замітки про набір нових співробітників, адже кожен день на автозаводах запускаються всі нові і нові лінії виробництва. Такий досвід роботи в європейській країні, з хорошим рівнем оплати, може стати відмінним початком у вашій кар’єрі, і як мінімум, принесе такий необхідний новий досвід і знання, як по влаштуванні роботи такого роду концернів, так і в цілому по укладу життя і роботи за кордоном.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Изменения в условиях страхования для визы.

Изменения в условиях страхования для Польской визы. Изменения в условиях страхования были внесены в правила …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *