ПМЖ в Польщі / Праця / Робота в Польщі на автозаводі
Робота в Польщі на автозаводі

Робота в Польщі на автозаводі

Робота в Польщі на автозаводі. В Польщі добре розвинена автопромисловість. Перевагою роботи на такому підприємстві є гідна зарплата, безпечні умови праці, вигідні бонуси.

Зміст статті:
Середня зарплата
Умови праці в Польщі
Вимоги для роботи
Відгуки

Є ряд великих автозаводів: в містах Легниці, Тихи, Котовіце, Волбром і ін. На цих підприємствах постійно відкриті цікаві вакансії, наприклад, оператора виробничої лінії. Для складання майбутніх автомобілів потрібні, як чоловіки, так і жінки. Також можуть працювати сімейні пари. Тут немає особливих обмежень за віком, не потрібно досвід роботи. Майстер навчає всім необхідним діям прямо на лінії складання.

Вам здається, що робота на виробничій лінії занадто складна для вас? Це не так. Справа в тому, що процес максимально автоматизовано. До того ж, кожен працівник виконує свій невеликий алгоритм робіт. Для новачків проводиться невеликий курс навчання прямо на підприємстві, майстер детально пояснює, що потрібно робити.

Робота в Польщі на автозаводі — середня зарплата

 Робота в Польщі на автозаводі - середня зарплата Яка зарплата середня і мінімальна? Зарплата на лініях по збірці автомобілів залежить від складності виконуваних завдань і кількості відпрацьованих годин. В середньому це 13,29 злотих за годину брутто. Можна брати додаткові години роботи. В цьому випадку ви отримаєте 13,29 і до них + 50%. Якщо ви берете додаткові години в нічну зміну, то до 13,29 отримаєте + 100%.

Багато підприємств надають можливість отримати аванс вже після першого тижня, який ви відпрацюєте. Роботодавці розуміють, що новачкам потрібно оплатити житло, купити продукти, одяг і т.д.

У Польщі немає абсолютно ніяких затримок і проблем з виплатою зарплати. Всі виплати йдуть на оформлену банківську карту. За умови офіційного працевлаштування роботодавець забезпечує безкоштовне проживання або з зарплати віднімається близько 200 злотих за проживання. Це кімнати, розраховані на проживання 2, 3, 4 працівників. Якщо працює сімейна пара, їх поселять в окрему кімнату.

На більшості автозаводів надаються і додаткові бонуси:

 • можливість відвідувати басейн;
 • тренажерний зал;
 • пропонуються безкоштовні або з хорошою знижкою квитки на різні культурні заходи.

Робота в Польщі на автозаводі — умови праці

На всіх автомобільних заводах Польщі забезпечені гідні умови праці для українців . Це сучасні підприємства, на яких гарантована техніка безпеки. Більшість процесів тут автоматизовано. Процес виробництва і установки автомобільних деталей проходить в максимально комфортних умовах.

Для того, щоб влаштуватися на таке підприємство, потрібно мати робочу візу, так як гарантовано офіційне працевлаштування. За договором Umowa Zlecenia працівник офіційно оформляється. Мінімальний термін, на який вас можуть взяти на автозавод — 3 місяці. Можливо і більш тривалий час працевлаштування.

Суть роботи на автозаводі полягає в тому, що потрібно буде робити окремі деталі, обслуговувати верстати, проводити поточний контроль якості виконаних робіт. Для того, щоб деталі відповідали стандарту, працівникам надаються інструкції. На них детально описується, як повинна виглядати деталь, наводяться всі її технічні характеристики.

Для новачків кращий варіант роботи на автозаводі — це розкладати деталі по спеціальним контейнерам. Є можливість працювати в різних відділах:

 • Відділ металу. Це робота з пресовими машинами.
 • Відділ підготовки металу.
 • Відділ вулканізації. Робота пов’язана з процесом виготовлення елементів з гуми.
 • Відділ монтажу. Тут всі елементи збираються в єдиний цілісний механізм.
 • Відділ контролю якості. Це кінцева лінія, на якій перевіряється готовність всіх елементів, їх відповідність стандарту. Після того, як деталі проходять оцінку ОТК, вони висилаються безпосередньо замовнику.
 • Склад.

Серед всіх перерахованих відділів найскладніша робота — у відділі металу і відділі вулканізації.

 Особливості роботи

Відділ металу — це робота з пресовими машинами. Незважаючи на те, що тут дотримані всі норми з охорони праці, така праця вимагає максимальної уваги і організованості. До того ж, тут досить шумно. Незважаючи на це, з пресовими машинами працюють і жінки.

Робота у відділі вулканізації має свою специфіку:

 • в залі досить жарко;
 • відчувається стійкий запах гуми.

Незважаючи на такі умови, це виробництво не відноситься до шкідливих. У всіх подібних приміщеннях є захисне обладнання. Воно досить ефективно захищає працівників від підвищеної температури і шкідливих випарів.

Робота в Польщі на автозаводі може займати 8-12 годин в день. Все залежить від того, скільки змін на підприємстві. На автозаводах організовано цілодобовий процес виробництва. На різних заводах пропонується двозмінний або тризмінний робочий графік.

Дві зміни — це робота по 12 годин.

Є три зміни роботи:

 • 6: 00-14: 00.
 • 14: 00-22: 00.
 • 22: 00-6: 00. Це нічна зміна, яка потижнево чергується.

В місяць потрібно відпрацювати в середньому 270 годин. Працювати потрібно в основному 6 днів в тиждень. Перші тижні робочий день може становити 8-10 годин.

Робоча форма видається на підприємстві безкоштовно.

Робота в Польщі на автозаводі — вимоги

Робота в Польщі на автозаводі доступна практично всім українцям, у кого немає проблем зі здоров’ям. Для роботи на автозаводі роботодавці висувають такі основні вимоги:

 • Стать: чоловіки, жінки, сімейні пари.
 • Вік: 18-60.
 • Досвід роботи: не потрібен.
 • Додаткові навички: не потрібні.
 • Знання польської: не потрібно або мінімальне.
 • Віза: від 3 місяців.

Для того, щоб отримати роботу на автозаводі, потрібно мати хороше здоров’я і міцний фізичний стан. Є відділи, в яких можуть працювати переважно чоловіки. Така робота пов’язана з фізичним навантаженням.

Якщо ви перебуваєте на території Польщі, оформлення документів займе близько 7 робочих днів.

Важливо на початок роботи мати при собі  близько 150-200 злотих. Вони можуть знадобитися для оформлення медкомісії і видачі робочого одягу. З першої зарплатою ця сума повертається.

Робота в Польщі на автозаводі — відгуки

Для здобувачів роботи є можливість почитати не тільки опис вимог роботодавця, а й відгуки працівників автозаводів. Це реальні виробничі робочі, які чесно описують всі пропоновані умови, оплату, вимоги роботодавців.

Якщо вам потрібна робота в Польщі на заводі, відгуки українців будуть вам дуже цікаві. В першу чергу, почитайте відгуки на автозаводі Летніци, Тихи, Катовіце. У цих містах розташовані найбільші автопідприємства і часто є вільні вакансії.

З цією статтею також цікавляться:

 Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі Робота в Польщі для сімейних парУ чому різниця між зарплатою нетто і брутто в Польщі?
Зарплата в ПольщіДізнатись більше Робота в Польщі для сімейних пар яка більше підходить?Дізнатись більше У чому різниця між зарплатою нетто і брутто в Польщі?Дізнатись більше

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка для візи в Польщу

4.9 / 5 ( 57 голосов ) Страховка для візи в Польщу Перед тимя як …

Подписаться
Уведомление о
guest
130 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Віталій
Віталій
1 місяць назад

Завод Хатчінсон.
Вітаємо! Хто працював на заводі Хатчінсон? Що можете розповісти.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Віталій
1 місяць назад

А який Хачінсон вас цікавить їх багато є в Польщі. Все сказане стосується Hutchinson 2 Лодзь вул. Льодова 80/84. Робота не важка в міру інтенсивна, а не ретельно вимагають виконання норми. Заробітна плата трохи більше мінімальної залежно від агентства від якої ви працюєте. Є можливість працювати за умовою про працю так і за умовою злеценя все в залежності від агентства яка вас туди влаштовує. Робота організована стандартно в 3 зміни. Ну можна сказати дана робота мрія працівника. Але є одне велике АЛЕ. У цеху і на робочих місцях смердить гумою і різними хімікатами. Про техніку безпеки вони тільки багато говорять реальність значно інша. Так на пресах не завжди або не повністю працює витяжка тому в момент вилучення форми ви вдихаєте пари гуми. За технологією ви повинні після кожного циклу скропити форми якоюсь гидотою під тиском. Гірше що форми гарячі і це призводить освіти дрібно дисперсної хмари даної гидоти яку ви не бажаючи вдихаєте. Ті кому «пощастить» потрапити на ділянку де обклеюють арматуру мають шанси зіткнутися з цілим комплектом різної хімічної гидоти. Рукавиці які вам видадуть будуть звичайними проти порізів замість записаних проти Хімічний. Тому якщо вам потрібно буде заливати в ефектори і кабіни клей разом з розчинником то як би ви не старалися все одно якась кількість потрапить вам на рукавиці потім на шкіру. Як би ви не старалися все одно залити чисто в вам не вдасться (каністри по 10-20л) і хоча 100 грм проллється навколо і вам доведеться вдихати пари. Також по техніці безпеки заправляти Ефектори і мити лакувальні… Детальніше »

Віталій
Віталій
Відповідь для  Unlx
1 місяць назад

Ок. які заводи на ваш погляд є Альтернативою даному заводу?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Віталій
1 місяць назад

У тих де відсутні запах хімікалій або пил. Велика інтенсивність роботи або інші негативні нюанси. Така наша доля, повинні вибрати те що будете терпіти поки будете там працювати

Віталій
Віталій
Відповідь для  Unlx
1 місяць назад

Це виробництво в будь-якому випадку. так що норм, продукти не менше шкоди завдають! Ви працювали на заводі вам сподобалося?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Віталій
1 місяць назад

Так я пропрацював там 3 місяці робив і надалі але перед новим роком через відсутність замовлень було скорочення. Я ж написав якщо закрити очі на деякі нюанси то робота не погана. Але все особисто в нашій групі багато не витримували і залишали роботу через 3-5 днів.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Unlx
1 місяць назад

Порадьте завод? не для заробітку.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Віталій
1 місяць назад

Я не можу надати таку інформацію я не рекрутер і не працював на всіх заводах Польщі. Тут тільки вам самим, шукати, аналізувати, вибирати

Віталій
Віталій
Відповідь для  Unlx
1 місяць назад

Дякую

Ist
Ist
Відповідь для  Віталій
1 місяць назад

Амазон краще

Сергій
Сергій
Відповідь для  Unlx
1 місяць назад

На YouTube про ЦИХ подробиці, що стосуються хатчисона, чомусь забули згадати, чи не захотіли. Дякую за подробиці!

Євген
Євген
Відповідь для  Віталій
1 місяць назад

Якщо завод в Бельке-Бяла або мазанцовіце, то там нюансів з запахом або шкідливістю праці ніяких немає.
Робота взагалі не важка, майже все автоматизовано, треба закласти і вийняти, польські працівники нормальні, українці теж, є, звичайно, щури і нелюди, але вони є скрізь і не тільки в Польщі)
Зміни до 12:00, 15 днів на місяць, якщо працюєте за умовою праці можна брати 2 дні понаднормових в місяць.

Inkognitoo
Inkognitoo
2 місяців назад

Привиди чи що там. Розкажу історію як була на обсервації. Адресу дав знайомий,сказав що 14 днів відбуду,так ось. Особняк,людей на руках і на ногах пальців не стане щоб перерахувати,за те ліжко вільне є,кухня ванна і тд. Всі чужі. Ще приїхавши на місце думаю,мажори певне житло здають бо місце просто ввау,сад сосни метрів 40 бісетка шашлична і за 150 зл на 14 днів. Та не довго то все файно було,перших дні 2-3 не спала бо не звично,а решту днів до кінця думала,що об**руся зі страху. Вже почалося коли дощі почали лити,не було вечором світла,спала я коло ванної(в кімнаті замість дверей арка була) тут бах як тобі двері відкриє і закриє так пару разhttps://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/1f633.svg сперли все на сквозняк хоча вікна у ванні не було. Другі третий раз світло блимало і шось сміялося… так я не пила і нічого не курила! А ось під кінець ще день до кінця,лежу така як дивлюся в мене в ногах щось стоїть,ніби тінь. Включила фанарик на телефоні немає нічого,через кілька хв знову пару чоловік так зробило,я крч ні встати ні поворухнутися не могла,тут год як 3 бачу біля шафи дівчинка маленька з лялькою стоїть,бачила не тільки я! Я тоді в стані шоку навіть не пам‘ятаю як на вулиці опинилася,і всі дружно ранку чекали. А по старих історіях сусідів то казали що дитина в тій хаті згоріла. І багато ще всякого було після мого відїзду. Чому пишу зараз це,бо розказали що жінку з серцевим нападом звідти повезли. Так,що може хтось думає що я тютю! Та як їдете в такі будинки… Детальніше »

Olala
Olala
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Бракує в цій історії тільки орангутанга який напише «рокса.пл»

Lmao
Lmao
Відповідь для  Olala
2 місяців назад

Тут я думаю він напише щось цікавіше)

Eil
Eil
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

Олала, явно, заздрить дівчаткам, які на Роксі трудяться. Приємна і високооплачувана робота, а Олале потрібно на курей цілодобово працювати за якихось 2000-3000 злотих

Lmao
Lmao
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

А дівчатка заробляють стільки ж, тільки в більш цінною валюті, та й ще робота приносить задоволення)

Inter
Inter
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

ахахаха

Olala
Olala
Відповідь для  Inter
2 місяців назад

у мене «циці» Яким позаздрить Холі Бері, а «горіх» як у Кардашьян. Тут варіант лише один ти або мій раз або так

Eil
Eil
Відповідь для  Olala
2 місяців назад

у Кардашян горіх не дуже

Aleks
Aleks
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

РОКСА.ПЛ

Тарас
Тарас
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Бідні привиди. Вони звикли лякати одну-дві людини. А тут приперлася купа українців, по 5 чоловік на кімнату.

Михалич
Михалич
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Заробітчан такими історіями НЕ здивуєш вже

Aleks
Aleks
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Приголомшлива історія. А вздовж дороги мертві з косами стоять. І тиша …

Olala
Olala
Відповідь для  Aleks
2 місяців назад

Ви просто переглянув фільм жахів перед сном і не хворій, якби ви підкріпили свої «казки» відео то ще пів біди, а так ви простий випробували стрес і додумали себе «яскравих вражень»

Сергій
Сергій
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Треба було дзвонити Сему і Діну вінчестерам, вони б повирішували !!!

Alina
Alina
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

А я завжди говорила, тютюн зло, курите, люди, травичку

Просто схиляю капелюх Вашій уяві.

Inter
Inter
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Де це примарний будинок хоч знаходиться, дайте координати)

Lmao
Lmao
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Це рофл такий? Білка по стелі НЕ бігала?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Що адресу напишете?

Rawij
Rawij
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Коли 1 фактор не зрозумілого відбувається то тоді починає працювати наша уява, скоріше за все багато факторів збіги було, якщо жінку відвезли з серцевим нападом Це не означає що щось в будинку може бути була хвороба, і 2 варіант якщо все-таки ви чітко впевнені що бачили дівчинку та інші фактори то вам все-таки нав’язали страх суті Які харчуються страхом і за рахунок страху живуть,
Напишіть адресу будинку.

Inter
Inter
Відповідь для  Rawij
2 місяців назад

Виклик екзорцистів.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Дайте точну адресу хостелу. Може з друзями заїдемо. А то нудно … Дякую.

Inter
Inter
Відповідь для  Vitalik
2 місяців назад

Ритуал провести?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Inter
2 місяців назад

Можна

Unlx
Unlx
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Ви як вчора народилися знає що в таких випадках робити !!! На початок у вас що солі не було щоб зробити навколо ліжка коло. Ну і ще купа різних способів

Inter
Inter
Відповідь для  Unlx
2 місяців назад

молитва

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

ну насмішили

Marichka
Marichka
Відповідь для  Inkognitoo
2 місяців назад

Напиши в яких краях, щоб туди не їхали. Ось і недорога обсервація з екстримом

Lmao
Lmao
Відповідь для  Marichka
2 місяців назад

Дівчата повинні отримувати інший екстрим

Eil
Eil
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

Марічка холоду боїться, їй потрібна любов, тепло і ласка

Marichka
Marichka
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

Чоловік для цього є

Lmao
Lmao
Відповідь для  Marichka
2 місяців назад

З коханцем цікавіше буде

Marichka
Marichka
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

ахахаха

Eil
Eil
Відповідь для  Marichka
2 місяців назад

молода ти заміжня. віддаси йому молодість, а він потім тебе кине заради молоденькою і гарненької школярки — плакати будеш, але вже буде пізно

Marichka
Marichka
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

Eil ти вибач, але що ти вчепилася, як гівно до трусів?

Eil
Eil
Відповідь для  Marichka
2 місяців назад

може я лесбіянка, а ти така соковита і пішла на аві?

Marichka
Marichka
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

мене там толком і не видно

Eil
Eil
Відповідь для  Marichka
2 місяців назад

ну ось, тебе ще не видно, а вже така пішла і соковита, а тепер давай толком себе показуй

Marichka
Marichka
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

ну насмішила

Lmao
Lmao
Відповідь для  Marichka
2 місяців назад

Зате видно задню частину, Це не менш важливо

Lmao
Lmao
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

Вона лесбіянка, до всіх дівчат має справу.

Marichka
Marichka
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

Не знаю, як так вийшло! Почали з привидів, а закінчили моєї жопой

Lmao
Lmao
Відповідь для  Marichka
2 місяців назад

Про жопу тут було розмов, це вже ваша думка, але якщо ви почали розмову, то можемо продовжити

Eil
Eil
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

ще не закінчили. всі сподіваємося, що буде продовження з твоєю попкою

Lmao
Lmao
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

Продовжимо з її попкою, а закінчимо з твоєю?

Marichka
Marichka
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

На цьому завершимо!

Eil
Eil
Відповідь для  Marichka
2 місяців назад

ну Я ніколи не сумнівався, що ти там у свого ситого Европи думаєш не в тих попам, в яких треба думати

Lmao
Lmao
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

А ти не проти?

Eil
Eil
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

ти можеш навіть мріяти в попці королеви Англії, але Ави, ніколи цим мріям в життя НЕ втілиться

Lmao
Lmao
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

Королеви яскравіше буде, але твоя теж не погана

Eil
Eil
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

але моя теж тільки в твоїх нездійсненних мріях, але думати тебе ніхто не забороняє, у нас же не совок вже, але краще б в Марічкин думав, поки вона вся тут така ненаситна все пише і пише

Lmao
Lmao
Відповідь для  Eil
2 місяців назад

Але якби ти показав свою попку на весь форум, то я б вирішив чия краще, думаю тут все були б не проти

Вася
Вася
Відповідь для  Lmao
2 місяців назад

Взагалі то той з ким ви спілкуєтеся це чоловік якщо що ховається під жінку

Юлія
Юлія
2 місяців назад

автозавод
Всім доброго дня
Можливо хтось працював в місті Явор на автозаводі. Цікавлять відгуки про працю та умови. Буду щиро вдячна за інформацію

Unlx
Unlx
Відповідь для  Юлія
2 місяців назад

Європа стоїть на карантині, що призводить до того постачальники автодеталей з Польщі через відсутність замовлень припиняють набір український. Добре розпитайте свою фірму якщо їдете на автозавод а приїдете на м’ясокомбінат

Олександр
Олександр
Відповідь для  Юлія
2 місяців назад

Це Автозавод повинен мати якусь конкретну назву.
Якщо ваше агентство його приховує, там вже щось не так, бояться щоб ви шукали відгуки, або описи від інших агентств.

Aleksander
Aleksander
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Це не завжди так. Може бути в договорі прописано, Про нерозголошення назви фірми третім особам
А поки людина НЕ підписав договір — він третя особу.

Наталя
Наталя
2 місяців назад

Хороша робота
Будь ласка, люди добрі порадьте хорошу роботу і фірму в Польщі для дівчини. Просто вже обпеклася сильно. прошу

Коля
Коля
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

Ви розумно поступили які дали контакти але такими даними можуть скористатися люди з поганими рекомендаціями. Як надалі все контактні дані краще надавати в приватні повідомлення.

Це не вказівка ​​а лише рекомендація.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Коля
2 місяців назад

Я не знаю контактів людини якби писали в таких проханнях вайбер хоча б то скинув би в приватні повідомлення.
Можливо ще комусь потрібно допоможу чим зможу

Коля
Коля
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Є багато шляхів для обніну даними просто потрібно знайти спосіб.
Я вас не обмежую в спілкуванні і ви маєте рацію самі вибирати як краще

Наталя
Наталя
Відповідь для  Коля
2 місяців назад

Скажу відкрито, дуже сумнівні особи, від їхніх послуг я відмовилася

Maryna
Maryna
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

Ця Анастасія працює в конторі, в якій тут не дуже добре відгукувалися.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

тут немає лички і це НЕ є добре

Андрій
Андрій
Відповідь для  Коля
2 місяців назад

Місто має значення?

Наталя
Наталя
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Ні, зараз в Україну повернулася, дуже потрібна допомога

Андрій
Андрій
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

Знайомі посередники мають актуальні вакансії і допомагають з доками
Потім ще скину контакти безпосередньо до роботодавців бо шукали друзям роботу

Наталя
Наталя
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Велике вам людське спасибі

Андрій
Андрій
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

Немає за що

Марина
Марина
3 місяців назад

Хто працював / працює на автозаводі з виробництва автозапчастин для вантажних автомобілів? Які умови проживання, як робота? Складно немає? Цікавить все (сверхчаси і тд.)

Жанна
Жанна
Відповідь для  Марина
3 місяців назад

Я можу помилятись, але там не один автозавод є.

Полина
Полина
Відповідь для  Марина
3 місяців назад

Завод має назву?

Нина
Нина
Відповідь для  Марина
3 місяців назад

Це що, на Вабко?

Андрей
Андрей
Відповідь для  Нина
3 місяців назад

Faurecia ще може бути (біля Вроцлава) або Фольксваген.

Нина
Нина
Відповідь для  Андрей
3 місяців назад

Вабко, точно.

Марина
Марина
Відповідь для  Нина
3 місяців назад

Можливо що по ньому можете сказати?

Нина
Нина
Відповідь для  Марина
3 місяців назад

Умови праці там трохи хромають, але там працює моя подружка, то в принципі задоволена, ясно що є нюанси як і скрізь, але робота є, житло нормальне, колектив адекватний

Марина
Марина
Відповідь для  Нина
3 місяців назад

Кількість годин в місяць? Ставка? Скільки виходить загалом?

Галя
Галя
Відповідь для  Нина
3 місяців назад

Теж цікаво біле інформації.

Максим
Максим
4 місяців назад

Доброго дня,хто може сказати про французьку фірму LEGRAND,може хто працював,які ваші відгуки? Відношення,з.п,Спасибі.

Тимур
Тимур
Відповідь для  Максим
4 місяців назад

Думаю трохи некоректно написано, якщо маєте на увазі Легранд, який розетки робить. то це непогана вакансія, знаходяться у Польщі, не у Франції, як дехто зрозумів.

Максим
Максим
Відповідь для  Тимур
4 місяців назад

Так,у Польщі.

Олег
Олег
Відповідь для  Максим
4 місяців назад

Ви маєте на увазі на їхні склади у Польщі робота?

Максим
Максим
Відповідь для  Олег
4 місяців назад

Так.

Лев
Лев
Відповідь для  Максим
4 місяців назад

Ну це замахнулися, звичайно) хто ж в неї тут їздив, в ту Францію)

Дана
Дана
Відповідь для  Максим
4 місяців назад

Париж нам тільки сниться.

Рита
Рита
Відповідь для  Максим
4 місяців назад

Все що знаю про legrant, розетки, вимикачі особливо автомати у них непогані.

Lena
Lena
4 місяців назад

Що це?
Якщо в контракті вказано, що працівник (na okres od 04.12.20-31.12.20) , а на роботу ходить вже, заплатять кошти за ці дні 23.11.-03.11 чи варто і не сподіватись? Що скажете?

Xena
Xena
Відповідь для  Lena
4 місяців назад

Умову повинні давати з першого дня , виходу на роботу .

Zhe
Zhe
Відповідь для  Lena
4 місяців назад

Умова о праці?

Lena
Lena
Відповідь для  Zhe
4 місяців назад

Зліценіє

Сарказм
Сарказм
Відповідь для  Lena
4 місяців назад

50/50% (але зобов’язані заплатити)

Що за фірма?

І погано що злеценіе.

Zhe
Zhe
Відповідь для  Lena
4 місяців назад

Ну як би по документам і договором вони не зобов’язані, так що невідомо

Вадим
Вадим
4 місяців назад

шукаємо роботу
Ми зараз знаходимося в Польщі, працюємо 4 дня, не подобається робота хотіли б змінити, заїхали по безвізу, шукаємо нормальні умови в подальшому податися на карту, допоможіть.

сарказм
сарказм
Відповідь для  Вадим
4 місяців назад

Ти б хоч цікавлять міста написав, як ми можемо тебе допомогти? 😀

Яку роботу, з чим пов’язано, мінімальну оплату за час, і т.д)

Бо ж можна накинулися варіантів, а тебе НЕ влаштує)

Вадим
Вадим
Відповідь для  сарказм
4 місяців назад

Добре, Бажані міста Торунь, Гданськ, Бидгощ (в тому районі). Оплата, мінімум 14 злотих час, так як нам до 26 буде більше .. Пов’язано головне щоб не дуже шкідливо. Тому як ми зараз працюємо на дахах для автомобілів (а вони робляться з скловати)

Оксана
Оксана
Відповідь для  Вадим
4 місяців назад

Profit4yоо агентство, переводилися з іншої фірми теж
У них робота на складах, в основному, допомагають подати документи на карту
До 26 років-17 злотих на годину

ника
ника
Відповідь для  Оксана
4 місяців назад

цікавить теж

сарказм
сарказм
Відповідь для  Вадим
4 місяців назад

Скільки вас людей?

Вадим
Вадим
Відповідь для  сарказм
4 місяців назад

Я і дівчина

сарказм
сарказм
Відповідь для  Вадим
4 місяців назад

Варіанти заводів НЕ розглядаємо? Інші міста!

Вадим
Вадим
Відповідь для  сарказм
4 місяців назад

Заводи, склади .. місто ролі не грає, бажано Куявськ, так як там сестра працює (але у них не потрібні на роботу)

сарказм
сарказм
Відповідь для  Вадим
4 місяців назад

Лодзь, Вроцлав, інше .. там є робота, по копайся по олх пл, робота там є.

Валерій
Валерій
Відповідь для  Вадим
4 місяців назад

Можу запропонувати в будівельну фірму в Гданськ, зарплата від 16 злотих, безкоштовне проживання

Андрей
Андрей
4 місяців назад

Хто працює або працював на HUTCHINSON? Потрібна реальна інформація по заводу в Польщі HUTCHINSON !!! Яка зарплата, умови роботи, умови проживання і які вимоги для працевлаштування? Чи правда що там є обмеження по зростанню — якщо зріст дівчини 156 см вже на роботу не візьмуть ???

zoyc
zoyc
Відповідь для  Андрей
4 місяців назад

Зростання там не має значення.

Яка різниця скільки см буде нюхати гуму?

Андрей
Андрей
Відповідь для  zoyc
4 місяців назад

Зрозуміло! Інформацію з приводу обмеження в зростанні прочитав на сайті !!! Тому хотілося б підтвердження дізнатися, чи так це!

Віталій
Віталій
Відповідь для  Андрей
4 місяців назад

В якому місті вас цікавить, та через яку фірму?

Андрей
Андрей
Відповідь для  Віталій
4 місяців назад

на скільки мені відомо все філії знаходяться за місцем розташування недалеко один від одного !!! Мене не цікавлять фірми через яких можна влаштується, хіба що на пряму через завод !!! Якщо у вас є така інформація буду дуже вдячний !!!

Андрей
Андрей
4 місяців назад

Хто працює або працював на заводі ELECTROLUX? Потрібна реальна інформація по заводу в Польщі ELECTROLUX !!! Яка зарплата, умови роботи, умови проживання і які вимоги для працевлаштування?

Александр
Александр
Відповідь для  Андрей
4 місяців назад

Все гуд.. 👍

Андрей
Андрей
Відповідь для  Александр
4 місяців назад

Олександр! Ви в якому місті на заводі працюєте?

Александр
Александр
Відповідь для  Андрей
4 місяців назад

Севеж

Рита
Рита
4 місяців назад

Хто працював на автозаводі в Б’яло- Б’яльську від агенції StaffEkspress? Що можете сказати про агенцію та роботу???

Борис
Борис
Відповідь для  Рита
4 місяців назад

Працюю зараз там від агенції GP … але від кожної агенції порізному
Житло безкоштовне
15 робочих в місяць 2 через 2 денні і нічні 13.5 год 12 год
Можна брати ще зміни
Робочий одяг взуття дають
До роботи довозять
Не погано але кому як … і на резинові прокладки нам тоже казали що беруть ….а в результаті там місця нема і всі працюють на алюмінієвих трубах.

Рита
Рита
Відповідь для  Борис
4 місяців назад

Дякую.

Дана
Дана
Відповідь для  Рита
4 місяців назад

Завод Hutchinson в місті Бельсько-Бяла, займається виробництвом гумових елементів внутрішніх систем охолодження, автомобільних систем підігріву, та ін. Компанія гарантує високу якість поліграфії, справжність упаковки, відповідність номерів. Hutchinnson є постачальником для General Motors, Volkswagen, Toyota, Peugeot-Citroen, Renault-Nissan, Daimler, BMW, Kia-Hyundai, Ford Motors.Більш детально з діяльністю компанії можна ознайомитись на сайті

Юра
Юра
Відповідь для  Рита
4 місяців назад

Ніколи не чув щоб в цьому місті був автозавод.

Боря
Боря
Відповідь для  Юра
4 місяців назад

Тобто, Хатчінсон.