ПМЖ в Польщі / Праця / Робота в Польщі на автозаводі
Робота в Польщі на автозаводі

Робота в Польщі на автозаводі

Робота в Польщі на автозаводі. В Польщі добре розвинена автопромисловість. Перевагою роботи на такому підприємстві є гідна зарплата, безпечні умови праці, вигідні бонуси.

Зміст статті:
Середня зарплата
Умови праці в Польщі
Вимоги для роботи
Відгуки

Є ряд великих автозаводів: в містах Легниці, Тихи, Котовіце, Волбром і ін. На цих підприємствах постійно відкриті цікаві вакансії, наприклад, оператора виробничої лінії. Для складання майбутніх автомобілів потрібні, як чоловіки, так і жінки. Також можуть працювати сімейні пари. Тут немає особливих обмежень за віком, не потрібно досвід роботи. Майстер навчає всім необхідним діям прямо на лінії складання.

Вам здається, що робота на виробничій лінії занадто складна для вас? Це не так. Справа в тому, що процес максимально автоматизовано. До того ж, кожен працівник виконує свій невеликий алгоритм робіт. Для новачків проводиться невеликий курс навчання прямо на підприємстві, майстер детально пояснює, що потрібно робити.

Робота в Польщі на автозаводі — середня зарплата

 Робота в Польщі на автозаводі - середня зарплата Яка зарплата середня і мінімальна? Зарплата на лініях по збірці автомобілів залежить від складності виконуваних завдань і кількості відпрацьованих годин. В середньому це 13,29 злотих за годину брутто. Можна брати додаткові години роботи. В цьому випадку ви отримаєте 13,29 і до них + 50%. Якщо ви берете додаткові години в нічну зміну, то до 13,29 отримаєте + 100%.

Багато підприємств надають можливість отримати аванс вже після першого тижня, який ви відпрацюєте. Роботодавці розуміють, що новачкам потрібно оплатити житло, купити продукти, одяг і т.д.

У Польщі немає абсолютно ніяких затримок і проблем з виплатою зарплати. Всі виплати йдуть на оформлену банківську карту. За умови офіційного працевлаштування роботодавець забезпечує безкоштовне проживання або з зарплати віднімається близько 200 злотих за проживання. Це кімнати, розраховані на проживання 2, 3, 4 працівників. Якщо працює сімейна пара, їх поселять в окрему кімнату.

На більшості автозаводів надаються і додаткові бонуси:

 • можливість відвідувати басейн;
 • тренажерний зал;
 • пропонуються безкоштовні або з хорошою знижкою квитки на різні культурні заходи.

Робота в Польщі на автозаводі — умови праці

Работа в Польше на автозаводе Faurecia

На всіх автомобільних заводах Польщі забезпечені гідні умови праці для українців . Це сучасні підприємства, на яких гарантована техніка безпеки. Більшість процесів тут автоматизовано. Процес виробництва і установки автомобільних деталей проходить в максимально комфортних умовах.

Для того, щоб влаштуватися на таке підприємство, потрібно мати робочу візу, так як гарантовано офіційне працевлаштування. За договором Umowa Zlecenia працівник офіційно оформляється. Мінімальний термін, на який вас можуть взяти на автозавод — 3 місяці. Можливо і більш тривалий час працевлаштування.

Суть роботи на автозаводі полягає в тому, що потрібно буде робити окремі деталі, обслуговувати верстати, проводити поточний контроль якості виконаних робіт. Для того, щоб деталі відповідали стандарту, працівникам надаються інструкції. На них детально описується, як повинна виглядати деталь, наводяться всі її технічні характеристики.

Для новачків кращий варіант роботи на автозаводі — це розкладати деталі по спеціальним контейнерам. Є можливість працювати в різних відділах:

 • Відділ металу. Це робота з пресовими машинами.
 • Відділ підготовки металу.
 • Відділ вулканізації. Робота пов’язана з процесом виготовлення елементів з гуми.
 • Відділ монтажу. Тут всі елементи збираються в єдиний цілісний механізм.
 • Відділ контролю якості. Це кінцева лінія, на якій перевіряється готовність всіх елементів, їх відповідність стандарту. Після того, як деталі проходять оцінку ОТК, вони висилаються безпосередньо замовнику.
 • Склад.

Серед всіх перерахованих відділів найскладніша робота — у відділі металу і відділі вулканізації.

 Особливості роботи

Відділ металу — це робота з пресовими машинами. Незважаючи на те, що тут дотримані всі норми з охорони праці, така праця вимагає максимальної уваги і організованості. До того ж, тут досить шумно. Незважаючи на це, з пресовими машинами працюють і жінки.

Робота у відділі вулканізації має свою специфіку:

 • в залі досить жарко;
 • відчувається стійкий запах гуми.

Незважаючи на такі умови, це виробництво не відноситься до шкідливих. У всіх подібних приміщеннях є захисне обладнання. Воно досить ефективно захищає працівників від підвищеної температури і шкідливих випарів.

Робота в Польщі на автозаводі може займати 8-12 годин в день. Все залежить від того, скільки змін на підприємстві. На автозаводах організовано цілодобовий процес виробництва. На різних заводах пропонується двозмінний або тризмінний робочий графік.

Дві зміни — це робота по 12 годин.

Є три зміни роботи:

 • 6: 00-14: 00.
 • 14: 00-22: 00.
 • 22: 00-6: 00. Це нічна зміна, яка потижнево чергується.

В місяць потрібно відпрацювати в середньому 270 годин. Працювати потрібно в основному 6 днів в тиждень. Перші тижні робочий день може становити 8-10 годин.

Робоча форма видається на підприємстві безкоштовно.

Робота в Польщі на автозаводі — вимоги

Робота в Польщі на автозаводі доступна практично всім українцям, у кого немає проблем зі здоров’ям. Для роботи на автозаводі роботодавці висувають такі основні вимоги:

 • Стать: чоловіки, жінки, сімейні пари.
 • Вік: 18-60.
 • Досвід роботи: не потрібен.
 • Додаткові навички: не потрібні.
 • Знання польської: не потрібно або мінімальне.
 • Віза: від 3 місяців.

Для того, щоб отримати роботу на автозаводі, потрібно мати хороше здоров’я і міцний фізичний стан. Є відділи, в яких можуть працювати переважно чоловіки. Така робота пов’язана з фізичним навантаженням.

Якщо ви перебуваєте на території Польщі, оформлення документів займе близько 7 робочих днів.

Важливо на початок роботи мати при собі  близько 150-200 злотих. Вони можуть знадобитися для оформлення медкомісії і видачі робочого одягу. З першої зарплатою ця сума повертається.

Автомобильный завод Volkswagen в Польше

Робота в Польщі на автозаводі — відгуки

Для здобувачів роботи є можливість почитати не тільки опис вимог роботодавця, а й відгуки працівників автозаводів. Це реальні виробничі робочі, які чесно описують всі пропоновані умови, оплату, вимоги роботодавців.

Якщо вам потрібна робота в Польщі на заводі, відгуки українців будуть вам дуже цікаві. В першу чергу, почитайте відгуки на автозаводі Летніци, Тихи, Катовіце. У цих містах розташовані найбільші автопідприємства і часто є вільні вакансії.

З цією статтею також цікавляться:

 Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі Робота в Польщі для сімейних парУ чому різниця між зарплатою нетто і брутто в Польщі?
Зарплата в ПольщіДізнатись більше Робота в Польщі для сімейних пар яка більше підходить?Дізнатись більше У чому різниця між зарплатою нетто і брутто в Польщі?Дізнатись більше

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка для візи в Польщу

4.9 / 5 ( 53 голоса ) Страховка для візи в Польщу Перед тимя як …

Подписаться
Уведомление о
guest
66 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Юлія
Юлія
23 годин назад

автозавод
Всім доброго дня
Можливо хтось працював в місті Явор на автозаводі. Цікавлять відгуки про працю та умови. Буду щиро вдячна за інформацію

Unlx
Unlx
Відповідь для  Юлія
23 годин назад

Європа стоїть на карантині, що призводить до того постачальники автодеталей з Польщі через відсутність замовлень припиняють набір український. Добре розпитайте свою фірму якщо їдете на автозавод а приїдете на м’ясокомбінат

Олександр
Олександр
Відповідь для  Юлія
23 годин назад

Це Автозавод повинен мати якусь конкретну назву.
Якщо ваше агентство його приховує, там вже щось не так, бояться щоб ви шукали відгуки, або описи від інших агентств.

Aleksander
Aleksander
Відповідь для  Олександр
23 годин назад

Це не завжди так. Може бути в договорі прописано, Про нерозголошення назви фірми третім особам
А поки людина НЕ підписав договір — він третя особу.

Наталя
Наталя
6 днів назад

Хороша робота
Будь ласка, люди добрі порадьте хорошу роботу і фірму в Польщі для дівчини. Просто вже обпеклася сильно. прошу

Коля
Коля
Відповідь для  Наталя
6 днів назад

Ви розумно поступили які дали контакти але такими даними можуть скористатися люди з поганими рекомендаціями. Як надалі все контактні дані краще надавати в приватні повідомлення.

Це не вказівка ​​а лише рекомендація.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Коля
6 днів назад

Я не знаю контактів людини якби писали в таких проханнях вайбер хоча б то скинув би в приватні повідомлення.
Можливо ще комусь потрібно допоможу чим зможу

Коля
Коля
Відповідь для  Андрій
6 днів назад

Є багато шляхів для обніну даними просто потрібно знайти спосіб.
Я вас не обмежую в спілкуванні і ви маєте рацію самі вибирати як краще

Наталя
Наталя
Відповідь для  Коля
6 днів назад

Скажу відкрито, дуже сумнівні особи, від їхніх послуг я відмовилася

Maryna
Maryna
Відповідь для  Наталя
6 днів назад

Ця Анастасія працює в конторі, в якій тут не дуже добре відгукувалися.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Андрій
6 днів назад

тут немає лички і це НЕ є добре

Андрій
Андрій
Відповідь для  Коля
6 днів назад

Місто має значення?

Наталя
Наталя
Відповідь для  Андрій
6 днів назад

Ні, зараз в Україну повернулася, дуже потрібна допомога

Андрій
Андрій
Відповідь для  Наталя
6 днів назад

Знайомі посередники мають актуальні вакансії і допомагають з доками
Потім ще скину контакти безпосередньо до роботодавців бо шукали друзям роботу

Наталя
Наталя
Відповідь для  Андрій
6 днів назад

Велике вам людське спасибі

Андрій
Андрій
Відповідь для  Наталя
6 днів назад

Немає за що

Марина
Марина
1 місяць назад

Хто працював / працює на автозаводі з виробництва автозапчастин для вантажних автомобілів? Які умови проживання, як робота? Складно немає? Цікавить все (сверхчаси і тд.)

Жанна
Жанна
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Я можу помилятись, але там не один автозавод є.

Полина
Полина
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Завод має назву?

Нина
Нина
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Це що, на Вабко?

Андрей
Андрей
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

Faurecia ще може бути (біля Вроцлава) або Фольксваген.

Нина
Нина
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Вабко, точно.

Марина
Марина
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

Можливо що по ньому можете сказати?

Нина
Нина
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

Умови праці там трохи хромають, але там працює моя подружка, то в принципі задоволена, ясно що є нюанси як і скрізь, але робота є, житло нормальне, колектив адекватний

Марина
Марина
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

Кількість годин в місяць? Ставка? Скільки виходить загалом?

Галя
Галя
Відповідь для  Нина
1 місяць назад

Теж цікаво біле інформації.

Максим
Максим
1 місяць назад

Доброго дня,хто може сказати про французьку фірму LEGRAND,може хто працював,які ваші відгуки? Відношення,з.п,Спасибі.

Тимур
Тимур
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

Думаю трохи некоректно написано, якщо маєте на увазі Легранд, який розетки робить. то це непогана вакансія, знаходяться у Польщі, не у Франції, як дехто зрозумів.

Максим
Максим
Відповідь для  Тимур
1 місяць назад

Так,у Польщі.

Олег
Олег
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

Ви маєте на увазі на їхні склади у Польщі робота?

Максим
Максим
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Так.

Лев
Лев
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

Ну це замахнулися, звичайно) хто ж в неї тут їздив, в ту Францію)

Дана
Дана
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

Париж нам тільки сниться.

Рита
Рита
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

Все що знаю про legrant, розетки, вимикачі особливо автомати у них непогані.

Lena
Lena
1 місяць назад

Що це?
Якщо в контракті вказано, що працівник (na okres od 04.12.20-31.12.20) , а на роботу ходить вже, заплатять кошти за ці дні 23.11.-03.11 чи варто і не сподіватись? Що скажете?

Xena
Xena
Відповідь для  Lena
1 місяць назад

Умову повинні давати з першого дня , виходу на роботу .

Zhe
Zhe
Відповідь для  Lena
1 місяць назад

Умова о праці?

Lena
Lena
Відповідь для  Zhe
1 місяць назад

Зліценіє

Сарказм
Сарказм
Відповідь для  Lena
1 місяць назад

50/50% (але зобов’язані заплатити)

Що за фірма?

І погано що злеценіе.

Zhe
Zhe
Відповідь для  Lena
1 місяць назад

Ну як би по документам і договором вони не зобов’язані, так що невідомо

Вадим
Вадим
1 місяць назад

шукаємо роботу
Ми зараз знаходимося в Польщі, працюємо 4 дня, не подобається робота хотіли б змінити, заїхали по безвізу, шукаємо нормальні умови в подальшому податися на карту, допоможіть.

сарказм
сарказм
Відповідь для  Вадим
1 місяць назад

Ти б хоч цікавлять міста написав, як ми можемо тебе допомогти? 😀

Яку роботу, з чим пов’язано, мінімальну оплату за час, і т.д)

Бо ж можна накинулися варіантів, а тебе НЕ влаштує)

Вадим
Вадим
Відповідь для  сарказм
1 місяць назад

Добре, Бажані міста Торунь, Гданськ, Бидгощ (в тому районі). Оплата, мінімум 14 злотих час, так як нам до 26 буде більше .. Пов’язано головне щоб не дуже шкідливо. Тому як ми зараз працюємо на дахах для автомобілів (а вони робляться з скловати)

Оксана
Оксана
Відповідь для  Вадим
1 місяць назад

Profit4yоо агентство, переводилися з іншої фірми теж
У них робота на складах, в основному, допомагають подати документи на карту
До 26 років-17 злотих на годину

ника
ника
Відповідь для  Оксана
1 місяць назад

цікавить теж

сарказм
сарказм
Відповідь для  Вадим
1 місяць назад

Скільки вас людей?

Вадим
Вадим
Відповідь для  сарказм
1 місяць назад

Я і дівчина

сарказм
сарказм
Відповідь для  Вадим
1 місяць назад

Варіанти заводів НЕ розглядаємо? Інші міста!

Вадим
Вадим
Відповідь для  сарказм
1 місяць назад

Заводи, склади .. місто ролі не грає, бажано Куявськ, так як там сестра працює (але у них не потрібні на роботу)

сарказм
сарказм
Відповідь для  Вадим
1 місяць назад

Лодзь, Вроцлав, інше .. там є робота, по копайся по олх пл, робота там є.

Валерій
Валерій
Відповідь для  Вадим
1 місяць назад

Можу запропонувати в будівельну фірму в Гданськ, зарплата від 16 злотих, безкоштовне проживання

Андрей
Андрей
1 місяць назад

Хто працює або працював на HUTCHINSON? Потрібна реальна інформація по заводу в Польщі HUTCHINSON !!! Яка зарплата, умови роботи, умови проживання і які вимоги для працевлаштування? Чи правда що там є обмеження по зростанню — якщо зріст дівчини 156 см вже на роботу не візьмуть ???

zoyc
zoyc
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Зростання там не має значення.

Яка різниця скільки см буде нюхати гуму?

Андрей
Андрей
Відповідь для  zoyc
1 місяць назад

Зрозуміло! Інформацію з приводу обмеження в зростанні прочитав на сайті !!! Тому хотілося б підтвердження дізнатися, чи так це!

Віталій
Віталій
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

В якому місті вас цікавить, та через яку фірму?

Андрей
Андрей
Відповідь для  Віталій
1 місяць назад

на скільки мені відомо все філії знаходяться за місцем розташування недалеко один від одного !!! Мене не цікавлять фірми через яких можна влаштується, хіба що на пряму через завод !!! Якщо у вас є така інформація буду дуже вдячний !!!

Андрей
Андрей
1 місяць назад

Хто працює або працював на заводі ELECTROLUX? Потрібна реальна інформація по заводу в Польщі ELECTROLUX !!! Яка зарплата, умови роботи, умови проживання і які вимоги для працевлаштування?

Александр
Александр
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Все гуд.. 👍

Андрей
Андрей
Відповідь для  Александр
1 місяць назад

Олександр! Ви в якому місті на заводі працюєте?

Александр
Александр
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Севеж

Рита
Рита
1 місяць назад

Хто працював на автозаводі в Б’яло- Б’яльську від агенції StaffEkspress? Що можете сказати про агенцію та роботу???

Борис
Борис
Відповідь для  Рита
1 місяць назад

Працюю зараз там від агенції GP … але від кожної агенції порізному
Житло безкоштовне
15 робочих в місяць 2 через 2 денні і нічні 13.5 год 12 год
Можна брати ще зміни
Робочий одяг взуття дають
До роботи довозять
Не погано але кому як … і на резинові прокладки нам тоже казали що беруть ….а в результаті там місця нема і всі працюють на алюмінієвих трубах.

Рита
Рита
Відповідь для  Борис
1 місяць назад

Дякую.

Дана
Дана
Відповідь для  Рита
1 місяць назад

Завод Hutchinson в місті Бельсько-Бяла, займається виробництвом гумових елементів внутрішніх систем охолодження, автомобільних систем підігріву, та ін. Компанія гарантує високу якість поліграфії, справжність упаковки, відповідність номерів. Hutchinnson є постачальником для General Motors, Volkswagen, Toyota, Peugeot-Citroen, Renault-Nissan, Daimler, BMW, Kia-Hyundai, Ford Motors.Більш детально з діяльністю компанії можна ознайомитись на сайті

Юра
Юра
Відповідь для  Рита
1 місяць назад

Ніколи не чув щоб в цьому місті був автозавод.

Боря
Боря
Відповідь для  Юра
1 місяць назад

Тобто, Хатчінсон.