Домой / Виза / Работа в Польше на заводе LG

Работа в Польше на заводе LG

О работе Польше на заводах LG — требования к сотрудникам, условия работы и проживания, уровень заработной платы. Работа в Польше на заводе LG. Ведущие работодатели. Работа в Польше на производстве деталей для телевизоров LG.

Робота в Польщі на заводі LG.

У 2000-х роках південнокорейське підприємство LGоткрило свій перший завод на території Польщі. На даний момент у компанії налічується вже 9 заводів, але головним по праву вважається завод в м Вроцлав. Всього на заводі налічується понад дві тисячі службовців і працівників, серед яких не мало і громадян України. Завод LGспеціалізіруется на випуску побутової техніки, яка поставляється в усі країни Європейського союзу, а також в країни колишнього СНД. Продукція заводу відповідає всім міжнародним стандартам і користується стабільним попитом, про що свідчить фінансова звітність його діяльності. У зв’язку зі зростаючою популярністю товарів марки LG у споживачів, компанія систематично розширює штат та впроваджує у виробництво нові технології.  Работа на заводе LG

На виробництві впроваджено контроль не тільки якості продукції, але і за умовами праці, в зв’язку з чим, влаштуватися на завод можна тільки маючи робочу візу, оскільки працевлаштування передбачає укладання контракту, сплату всіх податків, а також соціальні гарантії своїм працівникам. Керівництво підприємства, з властивою південнокорейської скрупульозністю, намагається організувати процес праці на заводі таким чином, щоб кожен співробітник міг виконувати свою роботу максимально ефективно і безпечно, що позитивно позначається як на працівниках, так і на результаті їх праці. У зв’язку з цим, серед українських громадян, такий вид роботи в Польщі користується великим попитом.

Найбільш поширеною і затребуваною є збірка різних деталей на конвеєрах, сортування товару, упаковка, монтаж. Так як такий вид роботи на підприємстві не вимагає певних спеціальних навичок і досвіду, працевлаштуватися може будь-яка людина, який має робочу візу і здатний витримати 10-годинну зміну. Проте, перед фактичним виконанням своїх обов’язків, кожен співробітник повинен пройти двотижневе навчання, протягом якого можна зрозуміти підходить вам такий вид діяльності чи ні. При бажанні, працювати можна і більше 10 годин, і надурочний час оплачується в подвійному тарифі, точно так же, як і робота в суботу, при тому, що середня ставка оплати праці на заводі LGсоставляет 10-11 злотих за годину. Підприємство додатково намагається забезпечити своїх співробітників гідним житлом на час роботи, обідом і своєчасними перервами.

Так як за робочою візою кожен співробітник корпорації отримує офіційне працевлаштування, підвищується також кваліфікаційний рівень і досвід роботи, що в майбутньому позитивно впливає на рівень оплати праці і можливість кар’єрного росту. До того ж купується непоганий навик спілкування польською мовою, що є безсумнівним плюсом. Робота на заводі зазвичай підходить для чоловіків і жінок у віці від 25 до 55 років, без протипоказань до фізичної праці. Інформацію про доступні і постійно оновлюваних вакансії, можна без проблем подивитися на спеціалізованих сайтах з пошуку роботи в Польщі або ж скористатися послугами агентств, які надають допомогу в працевлаштуванні на території Польщі.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Рабочая виза в Польшу

Всего 6 шагов отделяет Вас от высокооплачиваемой работы в Европе Виза в Польшу — мы …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *