Домой / Виза / Робота в Польщі на заводі LG.

Робота в Польщі на заводі LG.

Робота в Польщі на заводі LG.

Про роботу Польщі на заводах LG — вимоги до співробітників, умови роботи і проживання, рівень заробітної плати. Робота в Польщі на заводі LG. Провідні роботодавці. Робота в Польщі на виробництві деталей для телевізорів LG.

У 2000-х роках південнокорейське підприємство LG відкрило свій перший завод на території Польщі. На даний момент у компанії налічується вже 9 заводів, але головним по праву вважається завод в м Вроцлав.

Всього на заводі налічується понад дві тисячі службовців і працівників, серед яких не мало і громадян України. Завод LG спеціалізіруется на випуску побутової техніки, яка поставляється в усі країни Європейського союзу, а також в країни колишнього СНД.

Продукція заводу відповідає всім міжнародним стандартам і користується стабільним попитом, про що свідчить фінансова звітність його діяльності.

У зв’язку зі зростаючою популярністю товарів марки LG у споживачів, компанія систематично розширює штат та впроваджує у виробництво нові технології.

На виробництві впроваджено контроль не тільки якості продукції, але і за умовами праці, в зв’язку з чим, влаштуватися на завод можна тільки маючи робочу візу, оскільки працевлаштування передбачає укладання контракту, сплату всіх податків, а також соціальні гарантії своїм працівникам.

Керівництво підприємства, з властивою південнокорейської скрупульозністю, намагається організувати процес праці на заводі таким чином, щоб кожен співробітник міг виконувати свою роботу максимально ефективно і безпечно, що позитивно позначається як на працівниках, так і на результаті їх праці.

У зв’язку з цим, серед українських громадян, такий вид роботи в Польщі користується великим попитом.

Найбільш поширеною і затребуваною є збірка різних деталей на конвеєрах, сортування товару, упаковка, монтаж. Так як такий вид роботи на підприємстві не вимагає певних спеціальних навичок і досвіду, працевлаштуватися може будь-яка людина, який має робочу візу і здатний витримати 10-годинну зміну.

Проте, перед фактичним виконанням своїх обов’язків, кожен співробітник повинен пройти двотижневе навчання, протягом якого можна зрозуміти підходить вам такий вид діяльності чи ні.

Яка заробітна плата, скільки годин працювати.

При бажанні, працювати можна і більше 10 годин, і надурочний час оплачується в подвійному тарифі, точно так же, як і робота в суботу, при тому, що середня ставка оплати праці на заводі LG складає 11-13 злотих за годину. Підприємство додатково намагається забезпечити своїх співробітників гідним житлом на час роботи, обідом і своєчасними перервами.

Так як за робочою візою кожен співробітник корпорації отримує офіційне працевлаштування, підвищується також кваліфікаційний рівень і досвід роботи, що в майбутньому позитивно впливає на рівень оплати праці і можливість кар’єрного росту.

До того ж купується непоганий навик спілкування польською мовою, що є безсумнівним плюсом.

Робота на заводі зазвичай підходить для чоловіків і жінок у віці від 25 до 55 років, без протипоказань до фізичної праці.

Інформацію про доступні і постійно оновлюваних вакансії, можна без проблем подивитися на спеціалізованих сайтах з пошуку роботи в Польщі або ж скористатися послугами агентств, які надають допомогу в працевлаштуванні на території Польщі.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *