Робота в Польщі на рибному заводі
5/5 - (1 голос)
Працевлаштування на рибних заводах Польщі: переваги і недоліки роботи

Робота в Польщі на рибному заводі. Рибна промисловість в Польщі розвивається досить швидкими темпами. І у Польщі для цього є всі умови. По-перше, це вихід до Балтійського моря. Саме по узбережжю будують найбільшу кількість заводів по переробці риби.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Як знайти роботу напряму?
Що потрібно знати про роботу на заводі?
Мінуси
Плюси
Особливі вимоги
Обов’язки:
Розморожування риби
Пластовання риби
Обрізка
Різка риби на конвеєрі
Упаковка і маркування
Заморожування
Перевезення продукції, навантаження
Яка зарплата на рибних заводах?
Проживання
найвідоміші рибозаводи Польщі
Frosta Sp. z o.o. (Бидгощ)
PIRS Sp. z o.o. (Дарлово)
Morex Sp. z o.o. (Гдиня)
Milarex (Слупськ)
Підсумки

Також поляки навчилися штучно вирощувати деякі сорти риб, які користуються найбільшим попитом. Ну і, звичайно ж, закупівля в інших країнах замороженої сировини для подальшої переробки на своїх заводах.

Все це посприяло розвитку рибної промисловості, тому постійно функціонує велика кількість як великих, так і невеликих приватних заводів. Через нестачу робочої сили в Польщі, до робіт стали залучати велику кількість іноземців. Тому нерідко можна зустріти безкоштовну вакансію на рибний завод для іноземних громадян, туди звуть працівників як поодинці, так і сімейними парами.

У даній статті ми поговоримо про таке: як знайти вакансію? В яких містах пропонують роботу? Яка зарплата у працівників на заводі? Про все це ми і поговоримо далі.

💲Польша. Работа на рыбе. Кошалин. плюсы и минусы💲Польша. Работа на рыбе. Кошалин. плюсы и минусы

Як знайти роботу безпосередньо від роботодавця?

yak-zhaity

Якщо ви не хочете платити посередникам за вакансію, знайти роботу на заводі можна і безпосередньо. Шляхи ті ж, як і при пошуку будь-якої іншої роботи. Просто скористайтеся одним з варіантів:

 • У місцевих газетах в розділі робота;
 • На сайтах пошуку роботи;
 • На самому заводі у відділі кадрів;


Кожен з цих шляхів може призвести до позитивного результату. Головне, почати запитувати, шукати і тоді точно все вийде.

Що потрібно знати про роботу на заводі з переробки риби?


Будь-яка робота має свою специфіку. І часто перед тим, як влаштуватися на нове місце, слід дізнатися про всі деталі й особливості, щоб не було сюрпризів з початком трудової діяльності. В даній статті ми будемо розглядати роботу саме на заводах лише по переробці риби (не торкаючись вирощування риби і вилову).

Мінуси роботи на рибзаводі

 

Мінуси роботи на рибзаводіВи повинні розуміти, що складність роботи полягає саме в технологічному процесі:

 1. Робота на ногах. Всі процеси відбуваються стоячи, а це від 8 до 10 годин в день. Якщо у вас проблеми з ногами, зайва вага, то стояти так довго буде дуже проблематично.
 2. Робота на конвеєрі. Часто робота полягає в процесі на конвеєрі. Для цього необхідна швидкість в руках, швидкість реакції. Якщо ви не вмієте працювати у швидкому темпі, вам буде складно пристосуватися.
 3. Сильний запах. Ви будете постійно перебувати в контакті з рибою, яка має специфічний запах. Просто помивши руки після зміни, від нього не позбутися. Ви будете постійно відчувати запах риби від себе.
 4. Робота з гострими ножами. Ножі на заводах завжди заточені дуже добре для полегшення роботи. Але в той же час, це підвищує рівень травм. З таким інструментом потрібно працювати вкрай уважно, щоб уникнути порізів і більш серйозних травм.
 5. Робота у вогкості. Якщо це завод з переробки свіжої риби, вам доведеться працювати постійно у підвищеній вологості. При слабкому імунітеті ви можете часто хворіти, відчувати нездужання, можуть активізуватися хронічні хвороби, особливо у жінок.

Плюси роботи в Польщі на рибному заводі

Плюси роботи в Польщі на рибному заводі

Перелічені мінуси відлякують деяких працівників, дійсно скорочують кількість потенційних працівників, готових працювати в таких умовах. Але плюси часто переважують всі мінуси, саме тому потік працівників на заводи завжди великий. До плюсів можна віднести:

 1. Висока зарплата. Крім гарної ставки злотих/годину, ви можете працювати понад норму. Тоді і кожна додаткова година буде оплачуватися з урахуванням підвищеного коефіцієнта. Це ж стосується роботи у вихідні дні та свята.
 2. Забезпеченість уніформою. Вам не потрібно турбуватися, в чому ходити на роботу, весь верхній одяг, рукавички та взуття вам видадуть на місці.
 3. Заводи розташовуються в прибережних зонах, тому у вихідні дні можна сходити до моря, відпочити в оточенні гарної природи.
 4. Робота без досвіду. При прийомі на роботу, наймач не вимагає досвід роботи в даній сфері. Він, звичайно ж, вітається, але якщо ви вирішили вперше попрацювати на заводі, вас всьому навчать. Самим складним процесам ви навчитеся за кілька днів і зможете ефективно працювати на рівні з досвідченими працівниками.

Особливі вимоги до працівників?

Наймач може вимагати наступне:

Польська мова не потрібно на звичайній роботі на конвеєрі. Однак, якщо ви претендуєте на більш високу посаду, знання мови потрібно однозначно.

Робота в Польщі на рибному заводі — основні обов’язки

На рибних заводах дуже багато різних процесів, все залежить від специфіки заводу і кінцевого продукту, що випускається. Ми розглянемо основні процеси, щоб ви могли хоча б приблизно розуміти, що може знадобитися від вас на заводі.

Работа в Польше на рыбозаводе Вакансии в ПольшеРабота в Польше на рыбозаводе Вакансии в Польше

Розморожування риби

Часто заводи працюють на імпортній сировині. Тому риба до них приходить в замороженому вигляді. Щоб проводити подальші заходи, рибу потрібно правильно розморозити до потрібної консистенції. Якщо дивитися з точки зору процесу, то він виглядає так:

 • Ящики з рибою розпаковуються, видаляється поліетилен і папір;
 • Риба викладається на столи для розморожування;
 • риба Періодично перевіряється, заміряється її температура для визначення готовності до передачі на наступний етап;

Як тільки риба розморозилася до потрібної температури, її передають на наступний технологічний процес.

Дуже важливо правильно розморозити рибу, не віддати її частково замороженою. Але і не тримати на столах довго, щоб вона не почала псуватися.

Пластування риби

Такий процес поширений на заводах, які займаються великою рибою. Наприклад, лось або сьомга. Цілу рибу необхідно обробити. Для цього філе зі шкірою відділяється від хребта і кісток. Виконання такої роботи необхідно добре натренувати, тому що важливо знімати філе так, щоб на кістках залишалося мінімум м’яса. Для непідготовлених це, звичайно ж, складно, потрібно набивати руку не один день.

Обрізка

Обрізка проводиться як для великої, так і для більш дрібної риби. Суть полягає в тому, щоб зрізати з тушки голову, плавники, ретельно випатрати. Даний процес може бути як завершальним етапом обробки, коли риба йде на продаж в випатрошеному вигляді, так і проміжним етапом перед подальшою обробкою.

Різка риби на конвеєрі

Різка риби на конвеєрі
За стрічці будуть рухатися тушки риби, вам же необхідно буде встигати нарізати її на потрібні шматки. Складність в тому, що робити все потрібно не тільки швидко, але і якісно.

Плюсом конвеєрної роботи для роботодавця є висока ефективність праці працівників, у них немає часу прохолоджуватися. Але ось висока інтенсивність праці дуже вимотує працівників, особливо з незвички. А невеликий час відпочинку навіть не дозволяє перевести дух. Тому, кілька разів подумайте, перш ніж йти на конвеєр.

Упаковка та маркування

Після того, як рибу попередньо підготували, її необхідно упакувати для подальшого транспортування та продажу. Найчастіше спочатку риба упаковується порційно у вакуумні пакети. Це ще один технологічний процес, на який вас можуть поставити. Потім вакуумні пакети упаковуються в картонні ящики.

Також на продукції необхідно буде проставити маркування. Вона може використовуватися як невід’ємна частина технічного процесу або як окрема операція — із зазначенням часу виконання, часу упаковки, команди пакувальників та іншої інформації.

Заморожування

Якщо готова продукція продається в замороженому вигляді, то її необхідно заморозити прямо на заводі. Для цього готову запаковану продукцію відправляють у морозильні камери. Мінус роботи на такому процесі – це знаходження в умовах низьких температур. В камері може бути встановлена температура до -20С, тому необхідно постійно бути в теплому верхньому одязі, важкому взутті. А це до кінця зміни дуже вимотує фізично.

Перевезення продукції, навантаження

На даному етапі необхідна безпосередньо фізична праця, так і робота на міні-навантажувачі. Досвід зазвичай не потрібен, головне – фізична витривалість працівників і уміння поводитися з вантажним транспортом. Мінусом виступає те, що працівник знаходиться в постійних перепадах температур.
Наприклад, необхідно забрати заморожену продукцію з морозилки при -20С, деякі процеси проходять на складах при температурі близько 5С, на виробництві температура вже вище, до +17С. А виїжджаючи на вулицю, температура завжди різна в залежності від сезону. Такі перепади температур можуть негативно позначитися на здоров’ї.

Робота в Польщі на рибному заводі — яка зарплата?

Робота в Польщі на рибному заводі - яка зарплата?

Середня зарплата на заводі становить 11-15 злотих/годину нетто. Ви можете самі приблизно порахувати, скільки зможете заробити в залежності від обраного вами навантаження. Якщо працювати зміну в 8 годин в день, 22 дні в місяць, то на руки ви отримаєте близько 2 тисяч злотих в місяць. Але якщо ви хочете збільшити свій дохід, ви можете працювати понад норми, а також виходити на роботу у святкові дні та у вихідні. Таким чином, ви зможете отримати від 2,5 тисяч злотих на місяць.

Які існують графіки?

Кожен завод має право самостійно встановлювати графіки для своїх працівників. Але якщо говорити узагальнено, то найчастіше графіки виглядають так:

 • 8-ми годинний робочий день, з понеділка по п’ятницю;
 • 7-ми годинний робочий день, один день вихідний;
 • 12-годинний день, графік 2\2, 3\3.

Ви можете самі вибрати графік, який вам найбільше підходить, і при якому ви зможете заробити максимальну кількість грошей.

Проживання

Тема проживанням дуже обширна і залежить від роботодавця. Це може бути і повністю безкоштовне житло, а можете платити за нього по повній програмі, плюс комуналка. Тому, перш, ніж влаштовуватися на конкретний завод, рекомендуємо уточнити цей нюанс щодо проживання та його вартості.

Робота в Польщі на рибному заводі — найвідоміші рибозаводи Польщі


Заводів у Польщі багато, від маленьких до величезних. Ми назвемо лише кілька, для вашого кращого розуміння.

Frosta Sp. z o.o. (Бидгощ)

Один з найбільших рибних заводів р. Бидгощ, на заводі переробляється заморожена сировина.

Середні зарплати по заводу складають (тисяч злотих брутто):

 • Працівник на виробництво -2,7;
 • Водій навантажувача -3,4;
 • Оператор на обладнанні — 3,5 – 4,2.

PIRS Sp. z o.o. (Дарлово)

Цей завод спеціалізується на свіжій рибі, яку закуповує у місцевих моряків на узбережжі. Риба є завжди, як і гарячі вакансії.

Morex Sp. z o.o. (Гдиня)

Завод також працює з замороженою рибою. Якщо говорити про зарплати, то вона становить (тисяч злотих брутто):

 • Упаковка готової продукції – 11,0-11,5;
 • Різноробочий — 12,0;
 • Працівник на виробництво -12 — 14;

Milarex (Слупськ)

Завод в основному працює з лососем, вакансії є завжди.

Підсумки

Якщо ви хочете пожити на березі Балтійського моря і при цьому добре заробити, тоді рибний завод точно для вас. Там завжди є вакансії, на завод можна влаштуватися разом з чоловіком і працювати пліч-о-пліч. Вивчіть пропозиції ринку праці і сміливо вирушайте на рибний завод.

Робота в Польщі на рибному заводі – з цією статтею також цікавляться:

Umowa zlecenie - умова злецення Робота в Польщі для сімейних пар У чому різниця між зарплатою нетто і брутто в Польщі?
Umowa zlecenie — умова злецення Робота в Польщі для сімейних пар яка більше підходить? У чому різниця між зарплатою нетто і брутто в Польщі?

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Антикризисный щит по визе и безвизу

Антикризовий щит по візі і безвізу

4.9/5 - (16 голосов) Антикризовий щит по візі і безвізу Перший етап «щита» впровадив механізм …

Подписаться
Уведомление о
guest
183 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Alina
Alina
8 місяців назад

Підкажіть хорошу роботу в Польщі
Добридень! Підкажіть хорошу роботу в Польщі. (Завод або склад) Щоб нормально платили, фізично не найважчу, і хоча б трохи людське ставлення керовніков. Для сімейної пари з піврічною візою.

Від себе можу поділитися досвідом роботи на заводі Hutchinson. Ставка була 14.5, у мене 15,5 (немає 16-ти).
Платили чесно всім. Особисто у мене керовніца зміни була п * здец, але у інших змін були і хороші.
Надгодин іноді дуже багато, іноді немає взагалі. Після зміни їли ноги волочили

zoyc
zoyc
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

Дитинко, якщо для тебе Hutchinson це було важко і ледве ноги волочили, то їдь краще додому. Нормально платили і не важку)))) ага. За ті гроші, що ти там отримувала можна працювати прибиральницею в фітнес клубі, наприклад. Це не важко фізично і не конвеєр, тихо і спокійно. Або вийти вдало заміж, щоб не працювати взагалі

Олег
Олег
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

У Польщі немає для нас легких робіт. Є робота, яка вас влаштовує. А без рук і ніг, це звичайний стан. Ну і оплата повинна коштувати, витраченого здоров’я.

Alina
Alina
Відповідь для  Олег
8 місяців назад

Само собою зрозуміло, що не легке робота. Є тільки один досвід роботи. Ну там навіть дівчата тягали ящики по 26 кг одна. Зміни по 12 годин, в цеху + 33С °, руки обпалені від гарячих елементів … Розумію, що робота буде не легкою, але і не настільки важкою. Чула непогані відгуки про складах одягу, ось думаємо

Олег
Олег
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

На складах є норми. І можуть бути штрафи за невиконання. Зарплата менше 18 злотих, це мало.

Alina
Alina
Відповідь для  Олег
8 місяців назад

Є й заводи хороші, але зараз набору на них немає … Знайомі працюють, які раніше з нами працювали. Так кажуть і робота легше, і ставка вище на подив, годин стільки ж.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

Там постійно хтось їде, місця звільняються.

Alina
Alina
Відповідь для  Sergey
8 місяців назад

Місця осідають, а набору немає .. В липні був останній набір, сподіваюся в жовтні буде. Але думала може тут ще хтось норм роботу підкаже.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

Ось дуже цікаво як ваш чоловік / хлопець дав добро вам працювати в таких важких умовах?

Ist
Ist
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

Amazon і вперед

Alina
Alina
Відповідь для  Ist
8 місяців назад

Спасибі за пораду! Цей варіант теж розглядали. Багато ходити вже звикли, аби не носити тяжкості більше 15-ти кг Говорили за знання мови ще доплачують трохи

Ist
Ist
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

Так і є. І дівчатам тяжкості не дають носити.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Ist
8 місяців назад

Amazon для них це вірна смерть, там ішачити треба

Ist
Ist
Відповідь для  Віталій
8 місяців назад

Кращому ніж на LG Chem ішачити в тих умовах.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Ist
8 місяців назад

На LG різні умови, у нас достатньо людей після амазона

Ist
Ist
Відповідь для  Віталій
8 місяців назад

Швидше, на Амазон більше тих хто з LG перейшов.

Ist
Ist
Відповідь для  Олег
8 місяців назад

За більше потрібно щось уміти

Віталій
Віталій
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

Пробуйте, міняйте, це ж індивідуально. Вам на Hutchinson було важко, менe і на LG добре годують. Не бійтеся змінювати.
Як варіант для вас рекомендую Nara у Вроцлава, але там завод маленький, можете не потрапити.

Alina
Alina
Відповідь для  Віталій
8 місяців назад

Дякую за пораду У нас люди перевелися на LG до Вроцлава з Hutchinsona, сказали набагато краще, наш завод був у Бельсько. Ну на всіх заводах є як хороші місця, так і не дуже.

Ганна
Ганна
Відповідь для  Віталій
8 місяців назад

Привіт, підкажіть агентство, яке влаштовує на завод Nara? спасибі

Віталій
Віталій
Відповідь для  Ганна
8 місяців назад

Personnel service або Renessans
renesans-polska.eu/#vakansii

Але не факт, що там місця будуть, коли я там працював штат був 12 чоловік, можете зв’язатися поцікавитися

Ганна
Ганна
Відповідь для  Віталій
8 місяців назад

Спасибі

Ганна
Ганна
Відповідь для  Віталій
8 місяців назад

Спасибі

Alina
Alina
Відповідь для  Alina
8 місяців назад

* Немає 26-ти

Viktoriya
Viktoriya
9 місяців назад

порадьте агентство
Привіт, підкажіть агентство по працевлаштуванні в Польщі))
Можна німці якщо це можливо)

Nataliia
Nataliia
Відповідь для  Viktoriya
9 місяців назад

Я б радила шукати роботу на пряму без агентств

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Nataliia
9 місяців назад

Ну якщо людина перший раз то це буде складно)

Ist
Ist
Відповідь для  Nataliia
9 місяців назад

смішно

Юлія
Юлія
Відповідь для  Viktoriya
9 місяців назад

Human & Hunter

Ist
Ist
Відповідь для  Viktoriya
9 місяців назад

Trankwalder, Manpower, Randstat. Але скрізь є свої нюанси.

Вітя
Вітя
Відповідь для  Viktoriya
9 місяців назад

в гуглі введіть андрей марисюк, спочатку підписався на його канал в ютубі, андрей дуже розумний блогер, потім разом з братом поїхав на виробництво металевих виробів. претензій до роботи агентства є

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Viktoriya
9 місяців назад

andriym.com/

Саша
Саша
Відповідь для  Viktoriya
9 місяців назад

теж плюсую за цього чувака, починайте краще з Польщі, зараз дуже перевірки в германии б’ють, можна по дурному попастися і депорт заробити

Миколай
Миколай
Відповідь для  Viktoriya
9 місяців назад

Ви дійсно можете довести те що ви говорите ???
(Я не бот)
Викладіть будь ласка фото листів в боргах з податкової або чого-небудь з перерахованого вами.

Мені здається ви і зовсім не працював за кордоном, так як таку нісенітницю нести в НЕ сплату податків … ..

Просто хочу трохи вам сказати: коли ви підписала умову про працю, або злеценіе, податкова вже НЕ від вас чекає оплати податків, а від фірми в яку ви влаштувалися, так само, якщо у вас були б не оплачені податки: 1 вашого роботодавця просто згвалтував ці служби, та 2 вас не випустили б з країни або назад до тих пір поки ви їх не оплатите.

Польща, Це не Україна.

Михайло
Михайло
Відповідь для  Миколай
9 місяців назад

Як сюди викласти фото?

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Михайло
9 місяців назад

Напевно потрібно тільки створити окремий пост, тоді можна з фото, а так тільки текст

Володимир
Володимир
11 місяців назад

Хто працює на складі від мережі супермаркетів Biedronka

Доброго всім здоров’я. Хотів поцікавитися хто працює / працював уже на цій роботі. Які плюси, мінуси. Як довго вчитися, щоб вийти на більш / менш хорошу зарплату. Як з годинником. Дають вільні. Хто може поділитися в 2-х пропозиціях буду вдячний. Усім добра.

Alex
Alex
Відповідь для  Володимир
11 місяців назад

погоджуйся поки пропонують -тому що роботи немає

Володимир
Володимир
Відповідь для  Alex
11 місяців назад

І я як би вже погодив всі зі своїм координатором, і сам вирішив перейти на даний склад так Євроком вичерпав себе

Аккерман
Аккерман
Відповідь для  Володимир
11 місяців назад

Hakytreyd фірма?

Ist
Ist
Відповідь для  Володимир
11 місяців назад

Почитайте відгуки в пошуку (верхній правий кут на головній сторінці)

Pawel
Pawel
1 рік назад

Таке взагалі буває?
Доброго дня! Хотів поцікавитися, може хто знає. Влаштувався на роботу, схема там така, сам завод, на ньому польська агенція яка координує співробітників, після них ще одна агенція (на якій ми нібито влаштовані) вона розташована в іншому місті, з усіх співробітників (це 36 чол.) Зняли гроші за карти побиту і деяких вже викликали на відбитки, але протягом уже 5 місяців жоден співробітник не підписував ніяких документів (крім тих що ця фірма веде наші справи по картам) і ми не можемо 5 місяців домогтися, щоб нам дали умів, агенція зі свого боку , годує сніданками і типу вони в іншому місті і що типу все в порядку не переживайте, коли все вже серйозно почали на них нависати з приводу документів вони почали тупо говорити «ми нікого не тримаємо, не подобається — до побачення» при цьому стверджуючи що з документами порядок. Але жоден співробітник їх так і не підписував. Зарплата приходить на картку не від фірми, а з особистої картки менеджера цієї агенції, від цього я так розумію і проблеми з виплатою зарплат, що вони не можуть через ліміти відразу все виплатити, зп приходить, частина сьогодні, частина завтра, частина післязавтра … Таке взагалі можливо, що все в порядку і ось така ситуація відбувається? І як вони взагалі подали нас на карти якщо не одна людина не підписувала ніяких документів (За винятком тих що вони представляють наші інтереси в уженде)? Якось дивно, нє? Може хтось підкаже, як таке можливо?

Joachim
Joachim
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

Без умови на руках, навіть не варто було почати працювати.

Едуард
Едуард
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

Це лохотрон а не агенція

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

але крайню зарплату можна і не отримати бо швидше за все ви працюєте на чорну. і що або довести потім буде собі дорожче

Pawel
Pawel
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Так. Зп в повному обсязі. Ну і вони подали нас на карти якимось чином, а щоб подати на карту треба ж десь працювати …

zoyc
zoyc
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

Вони вас ні на яку карту не подавали. І швидше за все ви працюєте на чорну, податки за вас не платять і останню зп якщо не заплатять, ви нічого не доведете. Як ви взагалі погодився на роботу, не маючи умов?

Pawel
Pawel
Відповідь для  zoyc
1 рік назад

Та як? Приїхав на підприємство, вони приїхали з Варшави і там поки тести, іспити, говорять: документи привеземо, всі тести здав і вийшов на роботу … Документи вже 5 місяців везуть …)

zoyc
zoyc
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

Що як? Як на карту подали? Відповідь — ніяк. Просто сказали вам за що списали гроші з вашої зп

Ist
Ist
Відповідь для  zoyc
1 рік назад

Обманюють агентства як завжди.

Pawel
Pawel
Відповідь для  zoyc
1 рік назад

Вже 11 осіб з таких же як я, їздили на відбитки, не маючи документів.

Вася
Вася
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

тобто як це їздили на відбитки? Куди їздили? Як відбувалася процедура?
Приїхав чол в какой то кабінет і каже: — Я Вася Пупкін!
А йому у відповідь: — Тісно тут і тута відбитки, а ми вам видамо якийсь бланк … навіть не так! Натискаєте пальцем на якомусь приладі і розписуєтесь на незрозумілому папірці? Так що було?

Pawel
Pawel
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Їздили до Варшави в уженд.

Ханна
Ханна
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

У моєї фірми подібна фігня, каламутять як можуть. Назва фірми одна, в документах друга. Основна частина зарплати приходить взагалі з третьої, зареєстрованої в Україні. Це робиться для того, щоб менше податків платити. Навіть власник фірми за фактом один, а за документами взагалі інший. Робили з них карти. Мій хлопець пластик на руки отримав вже через ТРИ місяці, я через СІМ. В цілому працюємо через них більше 3х років і, тьху-тьху-тьху, все норм. Головне правильно документи оформити.

Ханна
Ханна
Відповідь для  Ханна
1 рік назад

Хоча умови, піти, убезпечення теж доводиться клянчити ..

Вася
Вася
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

Швидше за все працюєте ви на чорну (податки за вас не платять). Поки платять і є віза — шукайте іншу роботу! Переходьте на іншу роботу не афішуючи, а то останній з \ п не побачите, або скоротіть втрати останньої з \ п до мінімуму.

Алекс
Алекс
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

ви нелегали схоже — вас ніхто не оформляв — менеджер реально величезний шматок від вашої зарплати кладе в кишеню немає умов на руках — ви нічого не доведете

Canonvano
Canonvano
Відповідь для  Pawel
1 рік назад

Я думаю справа в податках, тобто ви отримуєте з іншого рахунку одну суму а фірма на екс вас відправляє зовсім інший, якщо привести до справи то за переказами все

Лариса
Лариса
1 рік назад

рибний завод atlantic місто darlovo

Привіт, можливо хтось працював на рибному заводі, розкажіть будь ласка коротко як там.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Лариса
1 рік назад

Якщо вже зовсім нічого не змогли знайти, то можна і на рибу, але це в тому випадку, коли ЗОВСІМ НІЧОГО НЕ ЗНАЙШЛИ. Не важливо яку назву заводу, важливо тільки стикалися Ви з цим, і чи подобається Вам це.

Vadim
Vadim
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

роботи тут немає в Польщі навіть поляків уже не беруть

Лариса
Лариса
Відповідь для  Vadim
1 рік назад

Ви там працювали? Ніби як вакансія зараз актуальна. Як там умови роботи?

Aleks
Aleks
Відповідь для  Лариса
1 рік назад

Та не звертайте уваги. Це Чорт всюди пише, що з роботою глухо.

Vadim
Vadim
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

ти дебіл -подивися скільки людей роботу шукають і скільки почало шукати і на твою думку мені насрати -якщо ти не володієш корисною інфою НЕ СРИ тут

Aleks
Aleks
Відповідь для  Vadim
1 рік назад

Дебіл? Ти навчися висловлювати свої думки, придурок.

Віктор
Віктор
1 рік назад

Робота
Як з роботою зараз в Польщі? Чи є вакансії? Найближчим часом хотів би поїхати

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Ні з роботою зараз важко.
Я працюю на складі місяць і зараз три людини приїхали і для них немає місця і троє поїхали так і не дочекалися оформлення на роботу.

Vadim
Vadim
Відповідь для  В'ячеслав
1 рік назад

так і є багато не чекають у нас теж саме за роботу потрібно триматися

Ігор
Ігор
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Робота є. Не треба людей вводити в оману. Я за цей місяць вже відпрацював 228 годин на роботі.

Віктор
Віктор
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

Де працюєте?

Vadim
Vadim
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

роботи тут немає в Польщі навіть поляків уже не беруть

Ірина
Ірина
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Роботи немає, я в Польщі, вже місяць (з карантином) чекаємо роботу.

Віктор
Віктор
Відповідь для  Ірина
1 рік назад

А на яку роботу їхали?

Mark
Mark
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Погано. Немає. Залишайтеся поки вдома

Diana
Diana
1 рік назад

Amazon

Доброго дня Europa Service пропонує роботу на Амазоні!
Підскажіть будь ласка хто працює там, чи варто їхати ? Чи є там робота?

Vadim
Vadim
Відповідь для  Diana
1 рік назад

роботи тут немає в Польщі навіть поляків уже не беруть

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Я ось зрозуміти не можу, ти е-бо-бо? Або як ще тебе назвати?

А знаєш … Вони спеціально наговорюють на цю контору. Офигенная фірма, яка не кине, все роблять за доступну ціну. Їдь, але коли тебе обдеруть з усіх щілин, що не пиши сюди.

Diana
Diana
Відповідь для  Sardelka
1 рік назад

Не подобається — перегорни і забудь

Aleks
Aleks
Відповідь для  Sardelka
1 рік назад

Так що ти накинувся на дівчину, в кінці кінців! А ми все, коли вперше приїхали в Польщу. Ніхто нічого не знав, навіть мультивізи не було, мови не знали, а поляки англійська не розуміли і не розуміють. Запитати нема в кого було, що до чого. Коротше, злий ти.)))

Антон
Антон
Відповідь для  Sardelka
1 рік назад

Сарделька ти прострочена за кого себе маєш? За сосиску копчену чи що?

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Антон
1 рік назад

Рокс тобі в допомогу.

Антон
Антон
Відповідь для  Sardelka
1 рік назад

Ніхто ж не винен що ти гей сосиска або сарделька хто ти там? або Нагетс

Наталя
Наталя
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Тільки сьогодні поверталася додому з Польщі. Познайомилася з жінкою, яка працювала на Amazon під Вроцлавом. Розповіла про якийсь жах на цій роботі, годин мало, викликають на шосту ранку тільки в годину потім відправляють з роботи, потім ще раз можуть викликати на 2:00. Піднімали коробки по 30 кг. На роботі ставлення до працівників гірше нікуди. За все можна штраф дають: там сперлася на те, там присіла. Працювала вона від фірми evrokadr, якщо не помиляюся. Фірмочка, ще й за всі гроші знімають, навіть при уніформу, яку видає безпосередньо роботодавець. Послухала її і зрозуміла, що я була на хорошої роботи

Diana
Diana
Відповідь для  Наталя
1 рік назад

Спасибі, а на яку роботу ви були? І через яку фірму ви їхали?

Наталя
Наталя
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Avtoliv, Smartwork.

Олександра
Олександра
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Я працювала на Амазон, але влаштовує тільки Рандстат, ось 3го числа їду знову туди працювати, все подобається

Ist
Ist
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Чому не шукаєте з пошуку? На Амазон тільки Рандстад влаштовує.

Larysa
Larysa
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Не знаю, як Амазон, а з Європа сервіс точно не рекомендую зв’язуватися !!!!

Ігор
Ігор
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Забудь про Амазон. Там важко буде тобі.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diana
1 рік назад

Тут в пошуку вбийте «Amazon». Ця тема повторюється майже кожен день.

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Ой, та ну їх. Вона ж ці теми і створює, в надії Отримати найбільш прийнятних відповідей.

Olena
Olena
1 рік назад

Eveline?

Завод Eveline околиця Варшави м. Лешновола. Хто працював або працює на цьому заводі? Що можете сказати? Варто туди їхати чи ні? Цікавить житло, зарплата, ставлення, кількість годин?

Torri
Torri
Відповідь для  Olena
1 рік назад

Постійний набір персоналу.
Дуже багато людей йдуть від туди .. особливо новенькі .. або їх звільняють. За крадіжку дають штраф, не дають зп і звільняють. Ставлення як на якусь зміну потрапиш. Є ок і не дуже. За житло потрібно платити 5зл в день. Їжа по свій рахунок. До роботи возять автобусом. Робота в 2 зміни. Тиждень так тиждень сяк … роботи багато і різна. Вихідний в суботу після обіду і в тиждень. В кімнаті по 4-8 чоловік .. умови дивлячись яка кімната. Є ок і не дуже. Є 1 пралка на поверх, душ і туалет. 1 кухня на всіх. Багато крадуть їжу. Для тих хто перший раз важко, і хочеться втекти від цього дурдому. Для тих хто там вже 1-3 роки все ок. За 13зл по 12год в день .. робота стояча. Роблять запрошення Воєвудський на пів року за 500зл дарують подарунки на свята, природно косметика. Є перерви 15 хвилин, 30 і 15 … Під час коронавіруса потрібно працювати в масці, халаті, шапочці і рукавицях. По суботах дезінфекція приміщення. Їхати туди чи ні вирішувати вам.

Olena
Olena
Відповідь для  Torri
1 рік назад

Дякую

Torri
Torri
Відповідь для  Olena
1 рік назад

Постійний набір персоналу.
Дуже багато людей йдуть від туди .. особливо новенькі .. або їх звільняють. За крадіжку дають штраф, не дають зп і звільняють. Ставлення як на якусь зміну потрапиш. Є ок і не дуже. За житло потрібно платити 5зл в день. Їжа по свій рахунок. До роботи возять автобусом. Робота в 2 зміни. Тиждень так тиждень сяк … роботи багато і різна. Вихідний в суботу після обіду і в тиждень. В кімнаті по 4-8 чоловік .. умови дивлячись яка кімната. Є ок і не дуже. Є 1 пралка на поверх, душ і туалет. 1 кухня на всіх. Багато навіть крадуть їжу. Для тих хто перший раз важко, і хочеться втекти від цього дурдому. Для тих хто там вже 1-3 роки все ок. За 13зл по 12год в день .. робота стояча. Роблять запрошення Воєвудський на пів року за 500зл дарують подарунки на свята, природно косметика. Є перерви 15 хвилин, 30 і 15 … Під час коронавіруса потрібно працювати в масці, халаті, шапочці і рукавицях. По суботах дезінфекція приміщення. Їхати туди чи ні вирішувати вам.

Torri
Torri
Відповідь для  Olena
1 рік назад

Все так як пишуть в запрошенні.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Olena
1 рік назад

Гель після гоління Eveline непоганий, а за завод не чув.

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Olena
1 рік назад

якщо вже не варто, може це просто гайморит

Lmao
Lmao
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

Що закрили тебе за аккаунт на Роксу?))

Олег
Олег
1 рік назад

Відгуки жінок про рибзавод?
Розкажіть будь ласка хто з жінок працював на риб заводах, на фасуванні, або упаковці, або інших процесах. Як робота взагалі важка? Жінці в 50 років варто пробувати?
Дякую за адекватні відповіді.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Якщо сільська жінка привчена до праці, то повинна звикнути. А міській навіть не варто пробувати

Уляна
Уляна
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Працювала на риб заводі, скажу що потрібно бути фізично витривалим і навіть дуже

Vanya
Vanya
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Навіть на одному рибзавод є різні процеси і вони можуть кардинально відрізнятися по тяжкості праці. Але як написав Анатолій, якщо привчена до фіз роботи, то все буде добре

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Vanya
1 рік назад

буває і таке, одні на одній лінії в носах щось постійно шукають, інші на іншій лінії почухатися НЕ встигають, а зарплата майже однакова.
я особисто прихильник отримувати трохи менше, але без напрягу особливого, ніж отримувати на кілька злот більше, але додому рачки.
ну і головне як на мене, робота повинна хоч яке задоволення доставляти, а не як на каторгу йти.

Dmitry
Dmitry
1 рік назад

Яка ситуація з роботою в Польщі?
Як зараз йдуть справи з пошуком роботи в Польщі? Чую часто що останнім часом нема роботи, всюди скорочують людей і т.д. Чи це правда?

Rider
Rider
Відповідь для  Dmitry
1 рік назад

Правда, затишшя з березня

Aleks
Aleks
Відповідь для  Rider
1 рік назад

))) Якого року?

Вася
Вася
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

2025

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Вася
1 рік назад

пізніше. років через 10-20 обіцяють поліпшення. Вангують деякі мудреці, що до цього терміну будемо на рівні з Польщею, а то й далі

Вася
Вася
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Якщо не глибше

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Dmitry
1 рік назад

Стабільна. У нас цілий рік робота.

Aleks
Aleks
Відповідь для  Vitalik
1 рік назад

У нас також. Робота пре, с * ка, як дика устриця.

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

А де працюєте?

Aleks
Aleks
Відповідь для  Dmitry
1 рік назад

будівництво

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Dmitry
1 рік назад

Автомобільні тенти.

Вася
Вася
Відповідь для  Vitalik
1 рік назад

За безвізу можна у вас працювати?

Вася
Вася
Відповідь для  Dmitry
1 рік назад

Намагаюся вже тиждень знайти роботу по безвізу, нічого нормального немає, всі хочуть за запрошення щоб я їм заплатив по 250 зл. Те робота якась зовсім не дуже, то знаходиться фіг знає де, то платять шиш. А то і взагалі роботи по безвізу немає. Якось так.

Aleks
Aleks
Відповідь для  Вася
1 рік назад

За запрошення 250 злотих? Ось це чорти …

Вася
Вася
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

Відповідаю, сам здивований)

Unlx
Unlx
Відповідь для  Dmitry
1 рік назад

Поки Європа буде стояти в локдаунах боячись міфічної пандемії виробництво Польщі яке твердо зав’язано на інші країни Європи також буде пробуксовувати. Особливо це стосується автомобільної галузі

Олексій
Олексій
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

Правда !!! Щас мало роботи) треба їхати до великих міст

Katerina
Katerina
Відповідь для  Dmitry
1 рік назад

У нас скоротили години з жовтня тільки по 8 годин, більше не дають

Леонід
Леонід
1 рік назад

Бялогард упаковка лосося
Хлопці хто працював на цьому заводі? Що там і як ??? Дякую!

Eil
Eil
Відповідь для  Леонід
1 рік назад

лосось упаковують

Віталій
Віталій
Відповідь для  Леонід
1 рік назад

Доброго дня. Я там особисто не працював. Але знайомий розповідав про це місце роботи.
Житло як пощастить. Може бути супер, а може бути облом. Згідно самі добираєтеся до місця роботи. За власний рахунок. Умови роботи не важкі, а не виносяться в плані холоду. Там мужики, які не витримали просто холоду. Просто розірвати бо не підходить. Нормально домовитися не вийде. Але там відразу штраф, мінус житло. І в підсумку пропрацювали 2-3 тижні і з такими труднощами отримали 1000зл. Туди йти працювати варто, тільки якщо взагалі немає інших варіантів

Леонід
Леонід
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Велике спасибі!

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Леонід
1 рік назад

Ну не знаю. В основному м’ясо і риба — це те з чим Краще не зв’язуватися. А там вже дивіться самі.

Леонід
Леонід
Відповідь для  Sardelka
1 рік назад

Дякую

Леонід
Леонід
Відповідь для  Леонід
1 рік назад

Велике спасибі!

Ренат
Ренат
Відповідь для  Леонід
1 рік назад

Робота на конвеєрі в основному. Мені не сподобалося, постійно женуть швидше. Виходиш працювати по 10 годин, а тебе годин через 6 кажуть що сьогодні працюємо 8 годин. Виходить десяти годинну роботу робиш за вісім годин. Понаднормові можна взяти але не завжди.

Леонід
Леонід
Відповідь для  Ренат
1 рік назад

Це я і сам знаю! Я питаю за умови проживання та роботи

Стас
Стас
1 рік назад

Доброго дня, підкажіть будь ласка, хто працював в логістичному центрі, що спеціалізується на пакуванні автозапчастин в м. Нови Двур, які там умови праці? Чи є додаткові робочі години?

Лена
Лена
Відповідь для  Стас
1 рік назад

Якщо вам 19-20 років і ще ніде не працювали, то напевно варто спробувати, там багато такого віку, чому то подобається ця робота і не розуміють як про неї можна отзиватся погано.

Женя
Женя
Відповідь для  Стас
1 рік назад

Зазвичай все отримують близько 2к хто то 1700 хто то 2100 у кожного по різному. Норми дуже високі, за помилки отримуєте мінус з премії (одна помилка може коштувати вам від 35-100злотих) за одну помилку. Норм зп з третього місяця орієнтовно можна отримувати, але при цьому в день доведеться продовжувати близько 20км. І запчастини бувають дуже важкі.

Нина
Нина
Відповідь для  Стас
1 рік назад

Про перспективи, перші місяці три отримуєте в районі 2к потім як намацав від 2800 і до 5000-6000. Але це якщо без вихідних працювати.

Эрика
Эрика
Відповідь для  Стас
1 рік назад

Якщо в кратце, то робота на любителя, хоча багато хто залишається, можливо тому що кращого нічого не бачили.
Перше з чим стикаєтеся це один шафка на двох, сам по собі він дуже вузький, замочок на шафку потрібно купувати самостійно, немає навіть лавок, перевдяганням так, на підлозі, і тут вже проскакує така недоробка до умов праці. Їду берете свою або купуєте батончики в автоматах. Благо є місце де поїсти. Перерва можуть дати за годину до кінця зміни або за годину після початку, але буває і нормально. Ну і самий сік це зп. Найчастіше люди потрапляють на піки (робота зі сканером) нюансів море …. Перший місяць на Прийміть можна не розраховувати.

Стас
Стас
Відповідь для  Эрика
1 рік назад

Дякую, за таку детальну інформацію.

Таня
Таня
Відповідь для  Стас
1 рік назад

Маєте на увазі Закрочим?

Нина
Нина
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Напевно іде мова про Закрочим.

Стас
Стас
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Назву не скажу, агенція формулює, як логістичний склад, что спеціалізується на складанні автозапчастин.

Таня
Таня
Відповідь для  Стас
1 рік назад

є якась назва в них?

Стас
Стас
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Назву не показували, просто логістичний склад, что спеціалізується на автозапчастини.

Таня
Таня
Відповідь для  Стас
1 рік назад

Так дізнайтеся, ви взагалі як їхати хочете?

harley
harley
1 рік назад

Бигдощ риба

Хто-небудь працював в Бигдощ на рибі / морепродуктах? Як там?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  harley
1 рік назад

М’ясо і риба найгірші вакансії … ..Работа при низькій температурі, багато хто відразу хворіють …

Галя
Галя
Відповідь для  harley
1 рік назад

Зараз на рибі працюю, нормально.
Температура 10-15 градусів.

Sam
Sam
Відповідь для  harley
1 рік назад

Кажуть на рибі всюди жах

Антон
Антон
Відповідь для  Sam
1 рік назад

правду кажуть

Лена
Лена
Відповідь для  Sam
1 рік назад

Немає там такого жаху як всі говорять.

Лена
Лена
Відповідь для  harley
1 рік назад

Працювала на рибі, нормально.

Ola
Ola
Відповідь для  harley
1 рік назад

Абрамчик або Фроста?)

Марія
Марія
1 рік назад

UA контракт

Всім добрий день!
Днями збираюся їхати в Польщу в Гданськ на м’ясний завод — обіцяють UA контракт і 17zl / год чистими.
Хто знає, що це за контракт?
Мені рекрутер обтясніла, що це без сплати податків за мене і я сама повинна за 55 zl / мес.покупать окремо страховку на протязі всього періоду роботи

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Не дивуйтеся якщо на наступний рік Вам оформлять PIT 37 з мінусом для Вас тисяч так на 4 мінімум.

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Це найгірший договір який може бути. В інтернеті є про це контракт почитайте.

Славко
Славко
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Якщо ти не платиш податки в Польщі, то потрібно сплатити податки на Украіне.Все що ні Умова про праце, то херня.Рекомедую в такому випадку придбати страховку PZU на весь період перебування.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Не ведіться на ua контракти !!!! Працювали по так званому контракту і отримали травми на робочому місці …. На що було сказано, що ZUS немає і ми тут ніхто за свої гроші

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Марія
1 рік назад

вас швидше за все обдурили, що 17 чистими на руки.
там швидше за все буде багато мінусів по зарплаті, мінус проживання, мінус довезення до роботи і т.д.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Вам потім в Україні такий податок нарахують …….

Марія
Марія
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Який саме? Скільки%?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Загугли …….

Іван
Іван
Відповідь для  Марія
1 рік назад

А можете дати свій номер я вам пізніше в Вайбере напишу, ми з дружиною теж шукаємо роботу в Гданську, зараз візи робимо

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Umowa zlecenia, напевно, як студент, до 26 років податки не платить

Єлєна
Єлєна
1 рік назад

Рибний завод в Грудзьондз. Може хтось порекомендувати чи розповість свої враження?

Sonya
Sonya
Відповідь для  Єлєна
1 рік назад

Я працювала на рибному заводі, це ,, пекло на землі «знайдіть що то за краще, я це вам серйозно кажу, не здумайте навіть

Людмила
Людмила
Відповідь для  Єлєна
1 рік назад

Для чого вам та риба? Є ж краща робота в Польщі

Valusha
Valusha
Відповідь для  Людмила
1 рік назад

точнісінько те саме хотіла написати

Sam
Sam
Відповідь для  Єлєна
1 рік назад

Одна з найважчих робіт для жінок, пошукайте що-небудь інше.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Єлєна
1 рік назад

Але смердить по будь-кому, риба все ж, знаю одне що кому +50 жінкам подобається така праця
Я так розумію ви перебуваєте на Україні і збираєтеся виїжджати на цей завод?

Єлєна
Єлєна
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

так, планую, але поки не вирішила

Олександр
Олександр
1 рік назад

Можливо хтось знає якщо позакривають склади чи заводи а в мене буде запрошення на безвіз на склад або завод і я буду їхати в Польшу мене пропустять? Чи скажуть що зараз заводи і склади не працюють їдь додому?

Rider
Rider
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Паника-плохой советчик!

Богдан
Богдан
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Погані думки погані результати

Rider
Rider
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Заводи працюють

Олександр
Олександр
Відповідь для  Rider
1 рік назад

Просто тільки замовляю запрошення і от на перед продумую як воно все буде

Rider
Rider
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

На перед знає тільки один Бог
Моя особиста порада їхати після Нового року,перечекати свята польські .

Олександр
Олександр
Відповідь для  Rider
1 рік назад

Хочу приїхати і податься на карту побиту
Так можливо? І це роботодавець подає?

Rider
Rider
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Можливо. Може і роботодавець подати,а можете і самі(це найкращий варіант)

Галя
Галя
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Зараз практично заводи працюють,закрили ті де багато хворих на ковід.

Георгій
Георгій
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Должні пропустити

Дмитро
Дмитро
2 років назад

Добрий день. Підскажить будь ласка, скільки можна працювати часу на одній роботі. І як рахувати дні, якщо я працював офіційно? Дякую

Богдан
Богдан
2 років назад

А якщо є дійсний поспорт старого зразку дійсний, яким я користувався ще в 2015 я можу замовити нове запрошення на нього якщо по біометричному в мене нехватає днів для відкриття візи

183
0
Залиште будь ласка коментарx