Як оформити карту побиту в Польщі
4.1/5 - (19 голосов)

Процедура оформлення Карти побиту

Як оформити карту побиту в Польщі?  Для перетину кордону Республіки Польща українці найчастіше використовують візу. Однак візи мають нетривалий термін дії і потім в деяких візах необхідно витримувати коридори. Для тих, хто вже вирішив, що планує їхати в Польщу на рік і більше, рекомендуємо зробити Карту побиту. Її можна отримати на підставі трудового контракту, студентського квитка та інших документів-підстав.

Karta Рobytu — це документ, який надає іноземцю законне право перебування і проживання на території Польщі протягом певного періоду часу. В народі Карту побиту також називають «вид на проживання».

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Які бувають типи Карти?
Хто може претендувати на отримання Карти побиту?
Які документи необхідні для оформлення Карти побиту?
Куди подавати документи?
Скільки чекати результат?

Які бувають типи Карти?

Получить Карту Побыта за пол года? что дает Карта побыта?Получить Карту Побыта за пол года? что дает Карта побыта?

Залежно від статусу і тривалості перебування виділяють три типи документа:

 1. Карта годин (тимчасового) побиту . Щоб її отримати, повинні бути певні підстави: робота за трудовим контрактом, з метою возз’єднання сім’ї, отримання освіти в польському вузі, реєстрації власного бізнесу. Термін дії Карти не може перевищувати 3 роки. Карти дає можливість жити і працювати в Польщі, а також відвідувати країни ЄС в туристичних цілях. Якщо ви хочете легально працювати, на Карті повинен бути вказаний «dostęp do rynku pracy». Зазвичай її називають «ВНЖ». Власники такого документа можуть законно купувати нерухомість в Республіці Польща.
 2. Карта сталого побиту . Підставою для оформлення може бути ВНЖ або Карта поляка. Однак головною умовою є проживання в Польщі не менше 5 років. Карта сталого побиту дає іноземцю практично всі ті ж права, якими володіє громадянин Польщі. Винятком є неможливість претендувати на державні посади і брати участь у виборах. Термін дії Карти необмежений, але сам пластиковий документ необхідно міняти кожні 10 років. Карту сталого побиту ще називають «ПМЖ».
 3. Карта довгострокового резидента ЄС . Для її отримання іноземець повинен мати: Блакитну карту, медичний страховий поліс, власне або орендоване житло, і безперервно жити в Польщі не менше 5 років. Всі ці умови повинні бути виконані одночасно. Чим відрізняється Карта резидента ЄС і Карта став побиту? За наданими правами вони дуже схожі, а основна відмінність полягає в можливості їх отримання. Якщо іноземець має польське походження, то легше отримати Карту сталого побиту, а якщо немає — Карту резидента ЄС. Карта дійсна протягом 5 років, і має альтернативну назву — «ПМЖ».

Як оформити карту побиту в Польщі

Хто може претендувати на отримання Карти побиту?

Karta Рobytu може бути отримана при наявності вагомих підстав. Як правило, розраховувати на оформлення цього документа можуть наступні категорії людей:

 • Особи, які отримують освіту в будь-якому навчальному закладі на денному стаціонарі. Їм можуть видати Карту тимчасового побиту, термін дії якої буде відповідати тривалості навчання.
 • Випускники вищих навчальних закладів в Польщі. Вони будуть мати час і можливість знайти для себе роботу. Звичайно, відразу працевлаштуватися вони не зможуть. Необхідно спочатку ходити на співбесіди і намагатися, щоб роботодавець взяв вас на роботу. Тоді можна буде оформити Карту тимчасового або стали побиту.
 • Бажають переїхати для возз’єднання з сім’єю. Запрошуюча сторона повинна мати карти стали побиту або громадянство. Возз’єднуватися можуть: законне подружжя, батьки і діти, опікуни.Найчастіше в таких випадках оформляється Карта тимчасового побиту.
 • Особи, які підписали тривалий трудовий контракт. Для них оформлюється тимчасовий ВНЖ на строк, зазначений у контракті. Важливо враховувати, що ВНЖ видається для конкретного місця роботи. Тому при зміні роботодавця необхідно сповістити ужонд.
 • Бізнесмени. Необхідно документально підтвердити, що їх бізнес в Польщі є законним і не закрився на момент подачі заяви. У цьому випадку вони зможуть оформити Карту тимчасового побиту.
 • Власники Карти поляка. Такі іноземці мають преференції, так як їм відразу видають картки сталого побиту. А якщо прожити в Польщі рік, то можна оформити громадянство.

Які документи необхідні для оформлення Карти побиту?

Пакет документів залежить від того, на яких підставах заявник планує отримати Карту. Але є перелік основних документів, які повинен підготувати кожен претендент, не залежно від підстав.

Як оформити карту побиту в Польщі Документи

Базовий пакет документів:

 • Це анкета , яку заповнює заявник виключно польською мовою. Важливо бути особливо уважним, адже одна неправильна буква або зайвий символ можуть послужити причиною відмови в прийомі документів.
 • Фотографії . Кількість — 4 штуки. Вимоги — такі ж, як і на візу. Необхідно бути розташованим до камери чітко анфас і не виражати емоцій. Окуляри і головні убори припустимі лише за наявності вагомих причин (релігійних переконань). Окуляри для зору повинні бути прозорими, не перекривати і не затемнювати очі. Головні убори дозволені тільки ті, які надягають з релігійних міркувань. Але вони теж повинні відповідати певним правилам: весь овал обличчя повинен бути добре видно, ніякі риси особи не повинні бути перекриті або перебувати в тіні.
 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон . Необхідно взяти оригінал та копії всіх сторінок.
 • Квитанція про сплату консульського збору.
 • Медичний страховий поліс .
 • Прописка або, в крайньому випадку, договір оренди житла.

Специфічні документи-підстави:

 • Для роботи . Найголовнішим документом тут є тривалий трудовий контракт. Його оригінал необхідно вкласти до основного пакету документів. Додаткові довідки про доходи не потрібні, адже в контракті прописана вся необхідна інформація. Однак він не є дійсним без документів, які дозволяють працевлаштуватися. До них відносяться: запрошення на роботу (oświadczenie) і дозвіл (zezwolenie). Після подачі документів залишається тільки чекати відповідь. Іноді це займає багато часу, аж до року. Але це не є приводом для занепокоєння, адже на час очікування в закордонний паспорт ставлять штамп, з яким можна легально жити і працювати в Польщі.
 • Для отримання освіти . Заявник повинен надати документ про зарахування до навчального закладу і доказ того, що учень має кошти для існування (мінімум 800 злотих на місяць).
 • Для возз’єднання з сім’єю . Особа, яка перебуває на території Польщі, повинна надати Карту побиту або документи, що підтверджують її громадянство. Також необхідно принести довідку про доходи або довести, що одна людина в силах утримувати їншу. Що стосується провозу дітей через кордон і оформлення документів для них, то в цьому питанні є багато нюансів, тому необхідно розглядати кожен випадок окремо.

Куди подавати документи?

 Як оформити карту побиту в Польщі подача документів

Коли весь пакет документів зібраний, необхідно звернутися до найближчого Воєводства. Там є спеціальний відділ, який займається справами іноземців. Саме він і буде оформляти Карту побиту.

Якщо трапилося так, що заявнику не вдалося зібрати всі документи або просто на це не вистачило часу, то можна спочатку подати тільки wniosek і контакти, за якими буде здійснюватися зв’язок між Воєводством і заявником. Далі, через кілька днів, буде отримано повідомлення з інформацією про те, які документи потрібно принести в Воєводство.

Якщо заявник не взяв всі необхідні папери або довідки, тобто бажає донести документи пізніше. Для цього виділяється якийсь певний термін. Зазвичай, до місяця.

Щоб донести документи, потрібно подати запит. У ньому буде вказана дата і час, коли необхідно прийти. Записуватися заздалегідь не обов’язково, так як прийняти заявника зможуть і в порядку живої черги.

З одного боку все досить просто, проте є кілька нюансів, які необхідно врахувати:

 1. Донести документи потрібно в певний період часу. Якщо прийти пізніше, то ужонд може відмовити у видачі Карти побиту.
 2. Коли необхідно буде залишати свої контакти для зв’язку, то краще залишити адресу електронної пошти або номер телефону. Повідомлення по звичайній пошті часто губляться, і заявник не приходить вчасно для повної комплектації документів.
 3. У період оформлення Карти не рекомендується залишати територію Польщі, щоб встигнути приїхати в потрібний час.


У деяких ситуаціях можна продовжити період доносу документів. Однак для цього повинні бути вагомі аргументи. На форумах можна прочитати, що багато заявників домовляються про це безпосередньо в Воєводстві. Це не заборонено законом, але, з точки зору безпеки, краще цього не робити. Адже якщо співробітник не зможе згадати про домовленості або зовсім буде відсутній на роботі, то довести свою правоту не вийде. У підсумку всі терміни будуть прострочені, і буде відмова у видачі Карти побиту. Тому необхідно мати письмове підтвердження.

 Як оформити карту побиту в Польщі — скільки чекати результат?

 Як оформити карту побиту в Польщі скільки чекати карту

Згідно із законодавством Польщі, час розгляду документів і прийняття рішення не повинно перевищувати 45 днів . Весь цей період очікування іноземець повністю наділений правами ВНЖ. Здавалося б, що все просто. Прийшов, подав документи, чекаєш і користуєшся всіма привілеями. Однак дуже часто при цьому виникають проблеми. Чому? Тому що в Воєводстві можуть забути поставити спеціальний штамп і вийде, що заявник перебуває на території Польщі не на тих правах, на які розраховував. Тому дуже важливо простежити, щоб цей штамп поставили. Це робиться під час подачі документів. Штамп можуть поставити на wniosek або в закордонний паспорт.

Після отримання позитивної відповіді необхідно почекати близько 10 днів. У цей період буде виготовлятися сама пластикова карта, за яку необхідно заплатити 50 злотих. Коли все буде готово, то заявник повинен буде прийти в Воєводство з паспортом і отримати свою Карту.

Вивчивши вищевикладений матеріал, процес підготовки документів та отримання Карти побиту не здаватиметься таким трудомістким та виснажливим. Користуйтеся привілеями, які надає цей документ, і будуйте своє європейське майбутнє.

 Як оформити карту побиту в Польщі — з цією статтею також цікавляться:

Які є польські банки і в якому краще відкрити рахунок для іноземців? Як перевірити готовність карту побиту Карта годинного побиту для студентів
Які є польські банки і в якому краще відкрити рахунок для іноземців? Як перевірити готовність карту побиту Карта часового побиту для студентів

Як оформити карту побиту в Польщі. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Костянтин – візовий фахівець

Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

Смотрите также

Zameldowanie czasowe: что это и как получить?

Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

5/5 - (14 голосов) Прописка в Польші: що це і як отримати? Прописка в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
344 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Ліка
Ліка
1 місяць назад

Добрий вечір. Скажіть будь ласка як швидко можна стати у чергу на подачу документів на карту побиту? Так як ніяк не можу зареєструватись онлайн.

Анастасія
Анастасія
1 місяць назад

Підкажіть будь ласка
Добридень!
Підкажіть будь ласка, я зараз перебуваю в очікуванні карти побуту і хочу змінити житло, яка процедура сповіщення дружини? Або просто потрібно замілдуватися на новому місці і тоді всі дані в уженд підтягнуться?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Анастасія
1 місяць назад

мене завжди агенція замілдувала.
замудрюватися, вжендитися, побутовуватись… рррр

Fair
Fair
Відповідь для  Анастасія
1 місяць назад

Добрий. Правильно. Після замельдування донести/надіслати актуальні доки в уженд.

Анастасія
Анастасія
Відповідь для  Анастасія
1 місяць назад

Ну, я замельдована на адресу де зараз живу, і ця інформація передана в уженд. А що з новою адресою, теж робити треба?

Fair
Fair
Відповідь для  Анастасія
1 місяць назад

Так

Simas
Simas
1 місяць назад

Візи, які закінчилися

Доброго часу доби, підкажіть хто на особистому досвіді перетинав кордон з України до Польщі за візою, у якої закінчилися всі терміни?! Чув, що зараз можна і з простроченими візами в’їжджати до Польщі. Чи були якісь проблеми, може, когось розгорнули додому? Дякую

Simas
Simas
Відповідь для  Simas
1 місяць назад

Тлумачної відповіді чи посилання на закон ніхто й не дав

Валерія
Валерія
Відповідь для  Simas
1 місяць назад

Ви не плутаєте? Виїжджати з Польщі з простроченою можна, а не в’їжджати

Сашко
Сашко
Відповідь для  Валерія
1 місяць назад

І в’їжджати можна

Валерія
Валерія
Відповідь для  Сашко
1 місяць назад

Ну так, за безвізом із чинним запрошенням

Fair
Fair
Відповідь для  Валерія
1 місяць назад

За візою на підставі закону про карантин і безвіз тут не до чого.

Валерія
Валерія
Відповідь для  Fair
1 місяць назад

Закон про карантин діє на території Польщі, а виїзд з України повинен мати підставу, або діюча віза, або безвіз на 3 місяці, на який не поширюється антикризова програма в Польщі.

Fair
Fair
Відповідь для  Валерія
1 місяць назад

Підстава – продовжена віза. Почитайте на сайті вартового граничну постанову.

Валерія
Валерія
Відповідь для  Fair
1 місяць назад

Вибачте, не хочу ні ким сперечатися, думаю ми говоримо про різні речі, питання виїзду з України!! Страж граничний – пропускає до Польщі, а випустить Українську прикордонну службу??? Велике питання.

Pokergames
Pokergames
Відповідь для  Валерія
1 місяць назад

Не сперечайтеся з місцевим папугою, він завжди правий, як він вважає

Fair
Fair
Відповідь для  Валерія
1 місяць назад

Не треба сперечатися, зайдіть на сайт або напишіть свої контакти — надішлю ухвалу. Українській службі байдуже, вас мають хвилювати польські прикордонники. Для цього потрібне актуальне освічення та віза.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Fair
1 місяць назад

Оу можу дати свій телеграм для поговорити про життя

Fair
Fair
Відповідь для  Людмила
1 місяць назад

Важливий документ)

Fair
Fair
Відповідь для  Fair
1 місяць назад

Тут не можна відправляти ПДФ файли, тому так)

Людмила
Людмила
Відповідь для  Fair
1 місяць назад

Ясно зрозуміло

zoyc
zoyc
Відповідь для  Валерія
1 місяць назад

З якого часу українській прикордонній службі є справа до того, за якими документами ви в’їжджаєте до іншої країни?

Sergey
Sergey
Відповідь для  Валерія
1 місяць назад

Якщо віза закінчилася в період карантину і коли ви перебували в Польщі можна по ній заїхати назад при чинній умові

Вікторія
Вікторія
3 місяців назад

Доброго вечора. Я перетнула кордон 19.01.22 по біомертрії. Вже пройшло 3 місяці, офіційно не працюю. Чи можу я без проблем податися на тимчасову карту побиту? ( Песеля не має ). Чоловік має карту побиту до 2024 року.

Владислав
Владислав
4 місяців назад

Підкажіть будь ласка, чи можу я отримати карту якщо я маю воєвудську візу і зараз я працю, але не маю умови бо мій роботодавець не хоче її робити і які шанси у мене змінити працю не виїжджаючи з Польщі?

Marina
Marina
5 місяців назад

Я українка з двома дітьми.Кордон перетинули за українськими документами.
Чи можемо ми отримати карту побуту?

Maryana
Maryana
5 місяців назад

Добрий день,коли приходить лист що потрібно вже йти на відбитки,це потрібно йти на 7й день чи на протязі 7 ми днів??

Андрій
Андрій
11 місяців назад

Карта побиту)
Я маю карту побиту,живу в Польщі, не працюю вже 4місяці.
Які можуть в мене бути проблеми? Напевно анулюють мені карту?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

Спокійно,?! Плати податок щомісяця .., якщо роботодавець сам не подасть на анулювання карти .. Стосується карт без агентури.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

Андрій, напиши будь-ласка детальніше як платити податок.

Ганна
Ганна
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

Ну типу якщо ви нікого не проінформували, то карту не почали анульований, але якщо подасте на наступну, то великий ризик отримати відмову

Андрій
Андрій
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

Протягом 30 днів треба було інформувати ужонд про зміну роботодавця.

Dmitry
Dmitry
11 місяців назад

Карта побиту, дивна ситуація
Така ситуація, я працюю і живу у Вроцлаві, але моя фірма подає мене на карту побиту в іншому воєводстві та місті. Це хіба законно, чи можна так робити? Адже знаю що подаватися потрібно за місцем проживання. Хто стикався з цим або що то знає?

Сергій Yukhik
Сергій Yukhik
Відповідь для  Dmitry
11 місяців назад

Я так отримував. Фірма подає за своїм місцем реєстрації, а ви, як найманий робітник, залежите від фірми. Тим більше, що квартира знімається. Сьогодні фірма вас в одне місто послала на роботу, завтра в іншій.

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Сергій Yukhik
11 місяців назад

А документ про винайме житла ви відправляли за місцем проживання? Не було ніяких нестиковок? У мен просто під вньоску на карту вказали місто Лодзь, а умову винайму житла у Вроцлаві

Сергій Yukhik
Сергій Yukhik
Відповідь для  Dmitry
11 місяців назад

Я жив у Млаві. Подавався в Катовіце. Прописаний в Dabrowa Gornicza (там ніколи не був).

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Сергій Yukhik
11 місяців назад

Спасибо большое за швидкий і чітку відповідь, тепер я спокійний) гарного вечора

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Dmitry
11 місяців назад

розслаблятися не раджу ні коли, завжди потрібно бути на чеку

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Dmitry
11 місяців назад

Все роблять щоб швидше отримати це нормальна практика, так само колись отримував

є
є
Відповідь для  Dmitry
11 місяців назад

Можна, щоб швидше отримати

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  є
11 місяців назад

А що я їм відправлю коли потрібно буде донести умову винайму житла? Якщо живу я у Вроцлаві і квартира у Вроцлаві, а у вньоску на карту побиту вказано якийсь адресу з міста Лодзь? Не можу розібратися це по закону чи ні

є
є
Відповідь для  Дмитро
11 місяців назад

Згідно із законом, якщо зробити умову винайму (липову в тому місті). Якщо фірма подає, то вони цим питання і займуться.

Славко
Славко
Відповідь для  Dmitry
11 місяців назад

Чому ні? Подаватися треба за місцем реєстрації фірми. (Але це не точно)

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Славко
11 місяців назад

Не важливо де зареєстрована фірма, потрібно подаватися за місцем проживання, хочу дізнатися подавався чи так хто то і чи були проблеми?

Василь
Василь
11 місяців назад

Карта побиту без прив’язки до роботодавця
Хто робив, чув що це можливо, карту побиту без прив’язки до роботодавця? Скільки коштує і контакти, де реально зробити? Спасибі, всім гарного часу доби.

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Василь
11 місяців назад

Ну повинні бути інші підстави …

Стасон
Стасон
Відповідь для  підозрюваний
11 місяців назад

дуже вагомі

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Стасон
11 місяців назад

архіважливі.

є
є
Відповідь для  Василь
11 місяців назад

Начебто ще не узаконили проект

Ганна
Ганна
Відповідь для  Василь
11 місяців назад

Карти без прив’язки і роботодавцю:
Возз’єднання сім’ї
співжиття
Перебування з іноземцем
Перебування з громадянином
З навчання
Після закінчення стаціонару вузу або поліціальной школи
Біженці?
резидент ЄС
сталий побит
(Може ще що, важко пригадати)

зойц
зойц
Відповідь для  Ганна
11 місяців назад

Чим відрізняються співжиття, Перебування з іноземцем і
Перебування з громадянином?

Ганна
Ганна
Відповідь для  зойц
11 місяців назад

Це як би варіанти одного і того ж, просто якщо співжиття, то там дають карту на більш короткий термін, ніж коли в шлюбі.

Ігор
Ігор
Відповідь для  Василь
11 місяців назад

Поки без прив’язки до роботи це для тих хто закінчив навчання в Польщі

Михайло
Михайло
1 рік назад

Карта побиту
Питання якщо мені прийшло смс що карта є готова і треба призначити дату візитом а найближчі дати через тиждень, чи можу я без призначення дати забрати карту? Краків Спасибо большое

Роман
Роман
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Краще Зареєструватися, Якщо буде колєйка тебе НЕ пропустять.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Тиждень за все, че тобі вона?

Михайло
Михайло
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Відпустка до 15 серпня хотів додому з’їздити

Людмила
Людмила
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Скажіть від децізіи до смс багато часу пройшло?

Михайло
Михайло
Відповідь для  Людмила
1 рік назад

22 дня

Людмила
Людмила
Відповідь для  Михайло
1 рік назад

Ехх як довго, спасибі

Инна
Инна
1 рік назад

доброго дня! Подали документи на карту побиту поштою. Скільки часу потрібно чекати підтвердження того , що документи прийняті в ужонді ( яскраво-жовтий папірець) ?? Дякую !!

Наталі
Наталі
1 рік назад

Доброго вечора! Цікавить таке питання, чи можу я на основі освядчення про прийняття до поліцеарної школи податися на карту побиту часового? В даний момент перебуваю в Польщі по запрошенню на 3 місяці

Uliana
Uliana
1 рік назад

Фірми з працевлаштування
Привіт, підкажіть будь ласка фірми у яких є вакансії куди можна поїхати по безвіз і подати на карту (для пари)

Alex
Alex
Відповідь для  Uliana
1 рік назад

роботи реально в Польщі немає -развелось повно кидав -а останнє відео морісюка дивитися всім -такого вже повно куратором заробітчан за людей не вважають

Xena
Xena
Відповідь для  Alex
1 рік назад

Ви знову за своє, робота є і буде, трохи не розумію Вашого наміру?

Oksana
Oksana
Відповідь для  Alex
1 рік назад

Правильно! Через кидав сенсу немає туди стирається! Хіба що самому шукати. Але там з ними уколами для лохів жити заважають з масками на пиці а в Україні простіше

Oksana
Oksana
Відповідь для  Uliana
1 рік назад

Не ведісь вони кидають поголовно. Між собою співпрацюють з обміну рабами з України. Ставай вже людиною вистачить на гнид працювати! Наведемо лад у своїй країні!

Uliana
Uliana
Відповідь для  Oksana
1 рік назад

З радістю, але на даний момент я раб в Україні))

Віталій
Віталій
Відповідь для  Oksana
1 рік назад

Оксана, Можеш далі ішачити за копійки в Україні, мене польський зарплата 30к грн більше влаштовує

Uliana
Uliana
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Підкажіть фірму?

Oksana
Oksana
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Так ти ж фахівцем
А людям без спеціалізації радиш їхати в Польщу за 14-23 тисячі))

Viktor
Viktor
Відповідь для  Oksana
1 рік назад

Згоден. Підтримую. Яким чином порядок наводити будемо? Як у 2014 році?

Oksana
Oksana
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

де Ви .. в Польщі або в Україні?)

Віталій
Віталій
Відповідь для  Oksana
1 рік назад

Я в Польщі

Unlx
Unlx
Відповідь для  Uliana
1 рік назад

Будь-яка польська фірма Тренквальдер, Флексідея, Рамштадте, і т.д

Вася
Вася
Відповідь для  Uliana
1 рік назад

Aterima

Віталій
Віталій
Відповідь для  Uliana
1 рік назад

Personnel service

Uliana
Uliana
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Дякую

Oksana
Oksana
Відповідь для  Uliana
1 рік назад

Скільки хочеш в Україні заробляти? Щоб не їхати в Польщу

zoyc
zoyc
Відповідь для  Oksana
1 рік назад

Максимально тупе питання.
Хочу заробляти 30к в місяць в Україні. І так щоб витрачати на життя з них не більше 5к в місяць.
чекаю пропозицій

Вася
Вася
Відповідь для  zoyc
1 рік назад

чекай, прийде дід Мороз і запропонує. Якщо зарплата в 30к ще реальна, то жити на 5к … .. це якщо в селі, на своєму подвір’ї і то ….

zoyc
zoyc
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Так панове ж хоче щось запропонувати, напевно)))

Oksana
Oksana
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Які наївні ці студенти .. поляки їм крихти платять а вони себе безсмертним процвітаючими вважають

Сергій
Сергій
1 рік назад

Карта побиту
Добрий день скажіть будь ласка подався на карту 3 місяці тому віза вже закінчилася ні печатки ничего нету чи можу я поїхати на Україну зробити візу і повернуться назад щоб карта тривала далі робитися?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Так, але візу ти НЕ відкриєш, так як коридор, як ти зібрався заїжджати в Польщу?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Що б зробити візу в рік потрібно коридор чекати? Ну або ж оновлю старий паспорт на біометричний і по біо заїхати. якось так

Андрій
Андрій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Вуевуда ніяких коридорів !!!!

Назар
Назар
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Якщо запрошення від воєводи, тоді коридор не треба чекати і спокійно відкриєте візу на рік.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Так !!!

Сергій
Сергій
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Просто мені тут страшилки розповідають що мовляв карта анулюється відразу як перетинаєш кордон

Андрій
Андрій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Ні …. Але як прийде лист на відбитки, треба з’явитися на зазначену дату та час … Так що на Україні затримуватися не рекомендую …
Був поданий, виїжджав робив візу і повертався нічого не скасовується все йде далі …

Денис
Денис
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Зараз НЕ приходять виклики на відбитки, тільки електронна черга, тільки хардкор

Сергій
Сергій
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Дякую

Александр
Александр
1 рік назад

Здравствуйте! Работаю сейчас в Польше, скажите, пожалуйста, могу ли я сделать карту побыту для себя и для жены с ребёнком, которые сейчас находятся в Украине? Работадатель готов дать все нужные документы. Вопрос в том, можно ли сразу вписать семью на мою карту? Заранее спасибо!

Анастасія
Анастасія
1 рік назад

Підкажіть будь ласка

Добридень!
Підкажіть будь ласка, я зараз перебуваю в очікуванні карти побиту і хочу змінити житло, яка процедура повідомлення ужонда? Або просто потрібно замелдоватся на новому місці і тоді всі дані в ужонд підтягнуться?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Анастасія
1 рік назад

мене завжди агентство замелдовивало.
замелдовиваться, ужондіться, побутовиваться … рррр

Ist
Ist
Відповідь для  Анастасія
1 рік назад

Добрий. Вірно. Після замельдованія донести / вислати актуальні доки в уженд.

Анастасія
Анастасія
Відповідь для  Анастасія
1 рік назад

Ну я замельдована на адресу де зараз живу, і ця інформація передана в ужонд. А що з новою адресою, те ж саме робити потрібно?

Ist
Ist
Відповідь для  Анастасія
1 рік назад

Так

Yarik
Yarik
1 рік назад

Як зробити карту побиту
Всім привіт підкажіть будь ласка, які документи потрібні для карти побиту щоб робити самому!? І скільки буде робитися ця карта

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

Я все робив сам. Від роботодавця тільки залончнік умова у праці і вус. 2 місяці карта у мене

Anna
Anna
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

Від роботи:
1. Анкета
2. Фото
3. Умова найму житла
4. Умова про працю
5. ЗУС
6. Підтвердження оплати за розгляд справи
7. Ксерокопія паспорта
8. громадської думки старости (якщо не звільнені)
9. Залончнік 1 (заповнює роботодавець)
копії документів відправляєте листом пріорітетовим з підтвердженням одбору (жовта картка)
До відбитків чекати близько 2х місяців і ще від 2х місяців буде розгляд справи

Yarik
Yarik
Відповідь для  Anna
1 рік назад

А є можливість від себе зробити? Щоб не втручався роботодавець, дуже багато просить за карту

Сергій
Сергій
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

Якщо роботодавець просить багато грошей на карту побути, то він просто КЮ.

Ганна
Ганна
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

Я так зробила. Знайшла в місті фірму яка склав мені всі документи, вони з роботодавцем підписала всі, і я вже пішла.

Yarik
Yarik
Відповідь для  Ганна
1 рік назад

Ну так ви ж все одно зверталися до роботодавця …

Ганна
Ганна
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

Взагалі НЕ вмішувати роботодавця НЕ вийде.
Хоч підпису його, але вони потрібні.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

Ось навчання можна, без прив’язки до роботодавця …. Поліціальная школа ..

Anna
Anna
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

Я і не говорила що НЕ зверталася) описала вам які документи потрібні.
Думаю що якщо ви все зберемо самі, то за пару підписів з вас навряд чи вимагатимуть гроші. А якщо зажадають, то задумайтеся чи гарний у вас роботодавець. І взагалі Це не легально вимагати гроші за документи!
Мені опінія старости не потрібна була

Олександр
Олександр
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Про як оптимістично щодо термінів, в якому воєвудства так швидко карту роблять?

Anna
Anna
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Це терміни згідно із законом. У Вармінсько-Мазурскі так роблять (з особистого досвіду) якщо всі документи відразу в порядку.
Ще чула в Любліно теж швидко роблять карти

Yevhenii
Yevhenii
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Працюємо з дружиною. Плануємо привезти дитину до Польщі дев’ять років. Будемо подавати на карту побуту. Як бути з картою побуту для дитини, механізм дій в даному випадку? Які документи для дитини?

Anna
Anna
Відповідь для  Yevhenii
1 рік назад

Не знаю, у мене немає дітей. Думаю там або карта побуту по возз’єднання або за іншими обставинами

Anna
Anna
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

80% документів і так у вас повинні бути.
Ус потрібно буде попросить у роботодавця, якщо у вас його немає, але це бухгалтерія безкоштовно видає
І частина анкети повинен роботодавець заповнити (залончнік 1) але це просто анкета. Ви можете її самі заповнити, йому потрібно буде тільки підписати, якщо він вам довіряє в цьому питанні
Ну і опінія старости, її робить роботодавець. Але ви можете бути від неї звільнені якщо працюєте більше 3-х місяців у того роботодавця або ваша професія є затребуваною

Roman
Roman
Відповідь для  Yarik
1 рік назад

Якщо роботодавець хоче додатково і тут заробити на Вас, то який сенс працювати на нього. Може зезволеніе нехай Вам зробить?

Zoriana
Zoriana
1 рік назад

Карта, проблема!!!!
Пітніють долоні, якщо не зможуть взяти відбитки пальців, чи дадуть карту?( біо паспорт доречі без відбитків, вказано було,що фізично неможливо взяти відбитки) . Чи стикався хтось з таким?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Пошукай в инете, там по-моєму є така інфа, що якщо неможливо взяти пальці фізично, то видають без відбитків … До речі діти отримують карти без відбитків, не пам’ятаю правда до якого віку …

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Дякую

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Здавав теж насилу, а отримував не могли взяти і видали без відбитків

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Карту?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Ну ти ж на карту побиту питаєш … .. ????

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Ну да-да))

Natalia
Natalia
1 рік назад

Карта побиту
Доброго дня маю карту побиту на цій фірмі де працюю.Але хочу змінити роботу чи можу я працювати по цій карті на другій фірмі. Наперед дякую

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Natalia
1 рік назад

Пошукайте в інеті інфу докладніше, або тут в пошуковик введіть Карта побути і зміна роботи …. цю тему багато разів обговорювали …. Успіхів!

Natalia
Natalia
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Дякую за інформацію

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Natalia
1 рік назад

Ось нового роботодавця потрібно знову подавати …. Поки робиться нова карта, працюєш за старою …

Денис
Денис
Відповідь для  Natalia
1 рік назад

У нас на фірмі працює хлопець, у якого карта від другого роботодавця, так він з новим роботодавцем з’їздив в уженд і там все пояснив, і йому сказали працюй сміливо. Мабуть в цій справі велику роль відіграє людський фактор і настрій співробітників уженда, то такий варіант прокатав. Але в ідеалі потрібно робити нову карту при зміні роботи.

Natalia
Natalia
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Дякую за інформацію

Taras
Taras
Відповідь для  Natalia
1 рік назад

Ні не можете, в книжечці додатку до карти побиту є інформація про заміну карти

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Natalia
1 рік назад

Ви як робили карту то вже повинні були знати що потрібно все міняти

Natalia
Natalia
Відповідь для  Viktor General29
1 рік назад

Ну нічого не знали