ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Як оформити карту побиту в Польщі
Як оформити карту побиту в Польщі

Процедура оформлення Карти побиту

Як оформити карту побиту в Польщі?  Для перетину кордону Республіки Польща українці найчастіше використовують візу. Однак візи мають нетривалий термін дії і потім в деяких візах необхідно витримувати коридори. Для тих, хто вже вирішив, що планує їхати в Польщу на рік і більше, рекомендуємо зробити Карту побиту. Її можна отримати на підставі трудового контракту, студентського квитка та інших документів-підстав.

Karta Рobytu — це документ, який надає іноземцю законне право перебування і проживання на території Польщі протягом певного періоду часу. В народі Карту побиту також називають «вид на проживання».

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Які бувають типи Карти?
Хто може претендувати на отримання Карти побиту?
Які документи необхідні для оформлення Карти побиту?
Куди подавати документи?
Скільки чекати результат?

Які бувають типи Карти?

Получить Карту Побыта за пол года? что дает Карта побыта?Получить Карту Побыта за пол года? что дает Карта побыта?

Залежно від статусу і тривалості перебування виділяють три типи документа:

 1. Карта годин (тимчасового) побиту . Щоб її отримати, повинні бути певні підстави: робота за трудовим контрактом, з метою возз’єднання сім’ї, отримання освіти в польському вузі, реєстрації власного бізнесу. Термін дії Карти не може перевищувати 3 роки. Карти дає можливість жити і працювати в Польщі, а також відвідувати країни ЄС в туристичних цілях. Якщо ви хочете легально працювати, на Карті повинен бути вказаний «dostęp do rynku pracy». Зазвичай її називають «ВНЖ». Власники такого документа можуть законно купувати нерухомість в Республіці Польща.
 2. Карта сталого побиту . Підставою для оформлення може бути ВНЖ або Карта поляка. Однак головною умовою є проживання в Польщі не менше 5 років. Карта сталого побиту дає іноземцю практично всі ті ж права, якими володіє громадянин Польщі. Винятком є неможливість претендувати на державні посади і брати участь у виборах. Термін дії Карти необмежений, але сам пластиковий документ необхідно міняти кожні 10 років. Карту сталого побиту ще називають «ПМЖ».
 3. Карта довгострокового резидента ЄС . Для її отримання іноземець повинен мати: Блакитну карту, медичний страховий поліс, власне або орендоване житло, і безперервно жити в Польщі не менше 5 років. Всі ці умови повинні бути виконані одночасно. Чим відрізняється Карта резидента ЄС і Карта став побиту? За наданими правами вони дуже схожі, а основна відмінність полягає в можливості їх отримання. Якщо іноземець має польське походження, то легше отримати Карту сталого побиту, а якщо немає — Карту резидента ЄС. Карта дійсна протягом 5 років, і має альтернативну назву — «ПМЖ».

Як оформити карту побиту в Польщі

Хто може претендувати на отримання Карти побиту?

Karta Рobytu може бути отримана при наявності вагомих підстав. Як правило, розраховувати на оформлення цього документа можуть наступні категорії людей:

 • Особи, які отримують освіту в будь-якому навчальному закладі на денному стаціонарі. Їм можуть видати Карту тимчасового побиту, термін дії якої буде відповідати тривалості навчання.
 • Випускники вищих навчальних закладів в Польщі. Вони будуть мати час і можливість знайти для себе роботу. Звичайно, відразу працевлаштуватися вони не зможуть. Необхідно спочатку ходити на співбесіди і намагатися, щоб роботодавець взяв вас на роботу. Тоді можна буде оформити Карту тимчасового або стали побиту.
 • Бажають переїхати для возз’єднання з сім’єю. Запрошуюча сторона повинна мати карти стали побиту або громадянство. Возз’єднуватися можуть: законне подружжя, батьки і діти, опікуни.Найчастіше в таких випадках оформляється Карта тимчасового побиту.
 • Особи, які підписали тривалий трудовий контракт. Для них оформлюється тимчасовий ВНЖ на строк, зазначений у контракті. Важливо враховувати, що ВНЖ видається для конкретного місця роботи. Тому при зміні роботодавця необхідно сповістити ужонд.
 • Бізнесмени. Необхідно документально підтвердити, що їх бізнес в Польщі є законним і не закрився на момент подачі заяви. У цьому випадку вони зможуть оформити Карту тимчасового побиту.
 • Власники Карти поляка. Такі іноземці мають преференції, так як їм відразу видають картки сталого побиту. А якщо прожити в Польщі рік, то можна оформити громадянство.

Які документи необхідні для оформлення Карти побиту?

Пакет документів залежить від того, на яких підставах заявник планує отримати Карту. Але є перелік основних документів, які повинен підготувати кожен претендент, не залежно від підстав.

Як оформити карту побиту в Польщі Документи

Базовий пакет документів:

 • Це анкета , яку заповнює заявник виключно польською мовою. Важливо бути особливо уважним, адже одна неправильна буква або зайвий символ можуть послужити причиною відмови в прийомі документів.
 • Фотографії . Кількість — 4 штуки. Вимоги — такі ж, як і на візу. Необхідно бути розташованим до камери чітко анфас і не виражати емоцій. Окуляри і головні убори припустимі лише за наявності вагомих причин (релігійних переконань). Окуляри для зору повинні бути прозорими, не перекривати і не затемнювати очі. Головні убори дозволені тільки ті, які надягають з релігійних міркувань. Але вони теж повинні відповідати певним правилам: весь овал обличчя повинен бути добре видно, ніякі риси особи не повинні бути перекриті або перебувати в тіні.
 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон . Необхідно взяти оригінал та копії всіх сторінок.
 • Квитанція про сплату консульського збору.
 • Медичний страховий поліс .
 • Прописка або, в крайньому випадку, договір оренди житла.

Специфічні документи-підстави:

 • Для роботи . Найголовнішим документом тут є тривалий трудовий контракт. Його оригінал необхідно вкласти до основного пакету документів. Додаткові довідки про доходи не потрібні, адже в контракті прописана вся необхідна інформація. Однак він не є дійсним без документів, які дозволяють працевлаштуватися. До них відносяться: запрошення на роботу (oświadczenie) і дозвіл (zezwolenie). Після подачі документів залишається тільки чекати відповідь. Іноді це займає багато часу, аж до року. Але це не є приводом для занепокоєння, адже на час очікування в закордонний паспорт ставлять штамп, з яким можна легально жити і працювати в Польщі.
 • Для отримання освіти . Заявник повинен надати документ про зарахування до навчального закладу і доказ того, що учень має кошти для існування (мінімум 800 злотих на місяць).
 • Для возз’єднання з сім’єю . Особа, яка перебуває на території Польщі, повинна надати Карту побиту або документи, що підтверджують її громадянство. Також необхідно принести довідку про доходи або довести, що одна людина в силах утримувати їншу. Що стосується провозу дітей через кордон і оформлення документів для них, то в цьому питанні є багато нюансів, тому необхідно розглядати кожен випадок окремо.

Куди подавати документи?

 Як оформити карту побиту в Польщі подача документів

Коли весь пакет документів зібраний, необхідно звернутися до найближчого Воєводства. Там є спеціальний відділ, який займається справами іноземців. Саме він і буде оформляти Карту побиту.

Якщо трапилося так, що заявнику не вдалося зібрати всі документи або просто на це не вистачило часу, то можна спочатку подати тільки wniosek і контакти, за якими буде здійснюватися зв’язок між Воєводством і заявником. Далі, через кілька днів, буде отримано повідомлення з інформацією про те, які документи потрібно принести в Воєводство.

Якщо заявник не взяв всі необхідні папери або довідки, тобто бажає донести документи пізніше. Для цього виділяється якийсь певний термін. Зазвичай, до місяця.

Щоб донести документи, потрібно подати запит. У ньому буде вказана дата і час, коли необхідно прийти. Записуватися заздалегідь не обов’язково, так як прийняти заявника зможуть і в порядку живої черги.

З одного боку все досить просто, проте є кілька нюансів, які необхідно врахувати:

 1. Донести документи потрібно в певний період часу. Якщо прийти пізніше, то ужонд може відмовити у видачі Карти побиту.
 2. Коли необхідно буде залишати свої контакти для зв’язку, то краще залишити адресу електронної пошти або номер телефону. Повідомлення по звичайній пошті часто губляться, і заявник не приходить вчасно для повної комплектації документів.
 3. У період оформлення Карти не рекомендується залишати територію Польщі, щоб встигнути приїхати в потрібний час.


У деяких ситуаціях можна продовжити період доносу документів. Однак для цього повинні бути вагомі аргументи. На форумах можна прочитати, що багато заявників домовляються про це безпосередньо в Воєводстві. Це не заборонено законом, але, з точки зору безпеки, краще цього не робити. Адже якщо співробітник не зможе згадати про домовленості або зовсім буде відсутній на роботі, то довести свою правоту не вийде. У підсумку всі терміни будуть прострочені, і буде відмова у видачі Карти побиту. Тому необхідно мати письмове підтвердження.

 Як оформити карту побиту в Польщі — скільки чекати результат?

 Як оформити карту побиту в Польщі скільки чекати карту

Згідно із законодавством Польщі, час розгляду документів і прийняття рішення не повинно перевищувати 45 днів . Весь цей період очікування іноземець повністю наділений правами ВНЖ. Здавалося б, що все просто. Прийшов, подав документи, чекаєш і користуєшся всіма привілеями. Однак дуже часто при цьому виникають проблеми. Чому? Тому що в Воєводстві можуть забути поставити спеціальний штамп і вийде, що заявник перебуває на території Польщі не на тих правах, на які розраховував. Тому дуже важливо простежити, щоб цей штамп поставили. Це робиться під час подачі документів. Штамп можуть поставити на wniosek або в закордонний паспорт.

Після отримання позитивної відповіді необхідно почекати близько 10 днів. У цей період буде виготовлятися сама пластикова карта, за яку необхідно заплатити 50 злотих. Коли все буде готово, то заявник повинен буде прийти в Воєводство з паспортом і отримати свою Карту.

Вивчивши вищевикладений матеріал, процес підготовки документів та отримання Карти побиту не здаватиметься таким трудомістким та виснажливим. Користуйтеся привілеями, які надає цей документ, і будуйте своє європейське майбутнє.

 Як оформити карту побиту в Польщі — з цією статтею також цікавляться:

Які є польські банки і в якому краще відкрити рахунок для іноземців? Як перевірити готовність карту побиту Карта годинного побиту для студентів
Які є польські банки і в якому краще відкрити рахунок для іноземців? Як перевірити готовність карту побиту Карта часового побиту для студентів

Як оформити карту побиту в Польщі. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Zameldowanie czasowe: что это и как получить?

Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

5 / 5 ( 14 голосов ) Прописка в Польші: що це і як отримати? …

Подписаться
Уведомление о
guest
251 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Александр
Александр
3 днів назад

Здравствуйте! Работаю сейчас в Польше, скажите, пожалуйста, могу ли я сделать карту побыту для себя и для жены с ребёнком, которые сейчас находятся в Украине? Работадатель готов дать все нужные документы. Вопрос в том, можно ли сразу вписать семью на мою карту? Заранее спасибо!

Анастасія
Анастасія
15 днів назад

Підкажіть будь ласка

Добридень!
Підкажіть будь ласка, я зараз перебуваю в очікуванні карти побиту і хочу змінити житло, яка процедура повідомлення ужонда? Або просто потрібно замелдоватся на новому місці і тоді всі дані в ужонд підтягнуться?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Анастасія
15 днів назад

мене завжди агентство замелдовивало.
замелдовиваться, ужондіться, побутовиваться … рррр

Ist
Ist
Відповідь для  Анастасія
15 днів назад

Добрий. Вірно. Після замельдованія донести / вислати актуальні доки в уженд.

Анастасія
Анастасія
Відповідь для  Анастасія
15 днів назад

Ну я замельдована на адресу де зараз живу, і ця інформація передана в ужонд. А що з новою адресою, те ж саме робити потрібно?

Ist
Ist
Відповідь для  Анастасія
15 днів назад

Так

Yarik
Yarik
1 місяць назад

Як зробити карту побиту
Всім привіт підкажіть будь ласка, які документи потрібні для карти побиту щоб робити самому!? І скільки буде робитися ця карта

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

Я все робив сам. Від роботодавця тільки залончнік умова у праці і вус. 2 місяці карта у мене

Anna
Anna
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

Від роботи:
1. Анкета
2. Фото
3. Умова найму житла
4. Умова про працю
5. ЗУС
6. Підтвердження оплати за розгляд справи
7. Ксерокопія паспорта
8. громадської думки старости (якщо не звільнені)
9. Залончнік 1 (заповнює роботодавець)
копії документів відправляєте листом пріорітетовим з підтвердженням одбору (жовта картка)
До відбитків чекати близько 2х місяців і ще від 2х місяців буде розгляд справи

Yarik
Yarik
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

А є можливість від себе зробити? Щоб не втручався роботодавець, дуже багато просить за карту

Сергій
Сергій
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

Якщо роботодавець просить багато грошей на карту побути, то він просто КЮ.

Ганна
Ганна
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

Я так зробила. Знайшла в місті фірму яка склав мені всі документи, вони з роботодавцем підписала всі, і я вже пішла.

Yarik
Yarik
Відповідь для  Ганна
1 місяць назад

Ну так ви ж все одно зверталися до роботодавця …

Ганна
Ганна
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

Взагалі НЕ вмішувати роботодавця НЕ вийде.
Хоч підпису його, але вони потрібні.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

Ось навчання можна, без прив’язки до роботодавця …. Поліціальная школа ..

Anna
Anna
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

Я і не говорила що НЕ зверталася) описала вам які документи потрібні.
Думаю що якщо ви все зберемо самі, то за пару підписів з вас навряд чи вимагатимуть гроші. А якщо зажадають, то задумайтеся чи гарний у вас роботодавець. І взагалі Це не легально вимагати гроші за документи!
Мені опінія старости не потрібна була

Олександр
Олександр
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Про як оптимістично щодо термінів, в якому воєвудства так швидко карту роблять?

Anna
Anna
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Це терміни згідно із законом. У Вармінсько-Мазурскі так роблять (з особистого досвіду) якщо всі документи відразу в порядку.
Ще чула в Любліно теж швидко роблять карти

Yevhenii
Yevhenii
Відповідь для  Anna
1 місяць назад

Працюємо з дружиною. Плануємо привезти дитину до Польщі дев’ять років. Будемо подавати на карту побуту. Як бути з картою побуту для дитини, механізм дій в даному випадку? Які документи для дитини?

Anna
Anna
Відповідь для  Yevhenii
1 місяць назад

Не знаю, у мене немає дітей. Думаю там або карта побуту по возз’єднання або за іншими обставинами

Anna
Anna
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

80% документів і так у вас повинні бути.
Ус потрібно буде попросить у роботодавця, якщо у вас його немає, але це бухгалтерія безкоштовно видає
І частина анкети повинен роботодавець заповнити (залончнік 1) але це просто анкета. Ви можете її самі заповнити, йому потрібно буде тільки підписати, якщо він вам довіряє в цьому питанні
Ну і опінія старости, її робить роботодавець. Але ви можете бути від неї звільнені якщо працюєте більше 3-х місяців у того роботодавця або ваша професія є затребуваною

Roman
Roman
Відповідь для  Yarik
1 місяць назад

Якщо роботодавець хоче додатково і тут заробити на Вас, то який сенс працювати на нього. Може зезволеніе нехай Вам зробить?

Zoriana
Zoriana
1 місяць назад

Карта, проблема!!!!
Пітніють долоні, якщо не зможуть взяти відбитки пальців, чи дадуть карту?( біо паспорт доречі без відбитків, вказано було,що фізично неможливо взяти відбитки) . Чи стикався хтось з таким?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Zoriana
1 місяць назад

Пошукай в инете, там по-моєму є така інфа, що якщо неможливо взяти пальці фізично, то видають без відбитків … До речі діти отримують карти без відбитків, не пам’ятаю правда до якого віку …

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Юрчик
1 місяць назад

Дякую

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Zoriana
1 місяць назад

Здавав теж насилу, а отримував не могли взяти і видали без відбитків

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Юрчик
1 місяць назад

Карту?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Zoriana
1 місяць назад

Ну ти ж на карту побиту питаєш … .. ????

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Юрчик
1 місяць назад

Ну да-да))

Natalia
Natalia
1 місяць назад

Карта побиту
Доброго дня маю карту побиту на цій фірмі де працюю.Але хочу змінити роботу чи можу я працювати по цій карті на другій фірмі. Наперед дякую

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Natalia
1 місяць назад

Пошукайте в інеті інфу докладніше, або тут в пошуковик введіть Карта побути і зміна роботи …. цю тему багато разів обговорювали …. Успіхів!

Natalia
Natalia
Відповідь для  Юрчик
1 місяць назад

Дякую за інформацію

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Natalia
1 місяць назад

Ось нового роботодавця потрібно знову подавати …. Поки робиться нова карта, працюєш за старою …

Денис
Денис
Відповідь для  Natalia
1 місяць назад

У нас на фірмі працює хлопець, у якого карта від другого роботодавця, так він з новим роботодавцем з’їздив в уженд і там все пояснив, і йому сказали працюй сміливо. Мабуть в цій справі велику роль відіграє людський фактор і настрій співробітників уженда, то такий варіант прокатав. Але в ідеалі потрібно робити нову карту при зміні роботи.

Natalia
Natalia
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Дякую за інформацію

Taras
Taras
Відповідь для  Natalia
1 місяць назад

Ні не можете, в книжечці додатку до карти побиту є інформація про заміну карти

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Natalia
1 місяць назад

Ви як робили карту то вже повинні були знати що потрібно все міняти

Natalia
Natalia
Відповідь для  Viktor General29
1 місяць назад

Ну нічого не знали

Василь
Василь
2 місяців назад

Привіт всім ! Мене цікавить таке: наш працедавець каже що подав нас на карту побиту але ми нікуди не їздили і нічого неробили він показав нам тільки чеки про оплату на карту і все ми вже місяць чекаємо на те що мажмо їхати на відпичатки але так і не їдемо він каже що ще не час і він нічого незнає. Друге питання чи можна їхати в Україну коли подав і чекаєш на карту побиту немаючи вже біометрії і візи?

Андр
Андр
2 місяців назад

А по Ческій візі можна подавать на карту

Євген
Євген
2 місяців назад

Карта побиту ..
Добрий день ..
Цікавить відповідь на наступній питання ..

Подача карти відбувається в Гданську, від фірми від якої роблю

Прийшов жовтий лист, в реєстрації через інтернет, в якій вказано мій номер ідентифікатора, а також вказана дата і час коли прибуттів в Ужонд ..

чи є шанс, в тому що я отримаю печатку в паспорт?

Також, чи потрібен договір в винайме житла? Фірма каже, що він не потрібен, кому вірить?

Xena
Xena
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Цікаво, що за жовтий лист, як виглядає?

Євген
Євген
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

Ніколи такого не було?

Xena
Xena
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Ні не було, подавала на всі карти особисто, листи які приходили з уженду, щоб донести документи, яких не вистачає були білі, а не жовті .Якщо надіслати поштою, то можна включити в лист жовту картку (підтвердження відбору) на якій вказуєте адресу , де повернеться і картка, як доказ, що Ваш лист дійшов до зазначеного місця, якщо це уженд то буде його друк, більше нічого там не пишуть.

Євген
Євген
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

Ну мені, теж прийшов лист білий. І жовта картка приклеєна до цього листа.

На білому аркуші написано: підтвердження реєстрації через інтернет.

На аркуші написано прибити в Ужонд 08.04.2021

Або донести документи і внести оплату, або Отримати також печатку в паспорт.

Xena
Xena
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Ну ось, білий лист, а не жовтий (:

Тарас
Тарас
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

А перебувати легально можна прийшовши з уженду підтвердження ..что я висилав поштою документи .. бо у мене закінчується віза

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

Це і є жовтий лист

Xena
Xena
Відповідь для  Юрчик
2 місяців назад

Авізо це не жовтий листок, це біла картка, яку залишають у поштовій скриньці (якщо хто не може особисто відібрати, посилку, лист рекомендований, грошовий переказ) і з тієї карткою потім йде на пошту і відбирається. жовта картка (підтвердження того, що адресат відібрав Ваш лист) заповнюється на пошті, коли Ви надсилаєте листа і хочете бути впевнені, що адресат відбере його (:

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

ой аби похизуватися своїми знаннями

Xena
Xena
Відповідь для  Юрчик
2 місяців назад

похизувалися Ви, а не я

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

Мені пофіг взагалі як називається … я з картою вже …

Xena
Xena
Відповідь для  Юрчик
2 місяців назад

Мені ще більше пофіг, я давно з картою

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

Авізо з уженда що поки отримані … дає право легально перебувати в країні … поки немає печатки …

Xena
Xena
Відповідь для  Юрчик
2 місяців назад

Це Ви до чого мені написали? (:

Alina
Alina
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

Gdy cudzoziemiec składa wniosek o zezwolenie na pobyt podczas swojego legalnego pobytu w Polsce, a wniosek nie zawiera braków formalnych, to w paszporcie cudzoziemca umieszcza się pieczątkę potwierdzającą jego legalny pobyt w Polsce.

У вас перевірять комплект документів. Якщо відсилали копії поросят показати оригінали. Краще взяти все, що зазначено в списку необхідних документів.

Євген
Євген
Відповідь для  Alina
2 місяців назад

Договір про винайм житла обов’язковий?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

НЕ обов’язковий … я отримав карту без мельдунка і умів найму ….

Євген
Євген
Відповідь для  Юрчик
2 місяців назад

У мене немає мельдунка, Песеля. Подавався на карту побути через фірму. На 08.04 призначено дату щоб приїхати в Ужонд.

Що з собою мати?. Крім паспорта

Alina
Alina
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

https: // uwgdansk.bip.gov.pl/oddzial-ds-cudzoziemcow/zezwolenie-na-pobyt-czasowy-i-prace.html

Внизу сторінки є посібник українською мовою. Там є перелік необхідних документів.
У цьому списку зазначено ви підтверджуєте дані вказані в заяві.

dokumenty potwierdzające posiadanie miejsca zamieszkania w Polsce np. umowa najmu, umowa użyczenia, potwierdzenie zameldowania, zaświadczenie (rezerwacja) z hotelu;

Якщо є умова візьміть умова, якщо проживаєте в хостелі підійде довідка з хостелу. У будь-якому випадку вам повинні надати ще 7 днів і список документів, які необхідно донести.

Xena
Xena
Відповідь для  Євген
2 місяців назад

да

Іван
Іван
3 місяців назад

Карта побиту
В графі де треба вказати всі вїзди і виїзди, то це тільки з діючого паспорта, а якщо перед цим мав паспорт, і теж тоді вїзжав до Польщі, то шо?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Іван
3 місяців назад

І не тільки в Польщу …. Потрібно вказувати всі виїзди ….

Ist
Ist
Відповідь для  Іван
3 місяців назад

В Ютубі є Покрокове відео що і де писати

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іван
3 місяців назад

Ви можете вписати і дописати
Prosze sprawdzic w strazy granicznej poniwaz wjazdy byly popszedne.
І вони візьмуть собі інфу від прикордонників

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
3 місяців назад

Рекомендую завести онлайн документ зі своїми Виїздами, стане в нагоді на карту резидента ЄС)
До речі, про свої виїзди можна дізнатися якщо написати лист до Українського прикордонну службу (але прям лист паперового)
Зараз не знайду на якому сайті я бачила їх дані. І не знаю скільки це часу займає, але якщо крайня ситуація, то можна так спробувати

Іван
Іван
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

А якщо, написати тільки місяць і рік, стане в нагоді, тому що точного дня не знаю?

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
3 місяців назад

Так, підійде, можете так і написати що не пам’ятаєте точних дат. Вони і так це все будуть перевірять

Іван
Іван
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Можна на компі

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
3 місяців назад

За останні 5 років, пробуйте згадати хоча б приблизно

Іван
Іван
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

А ще питання, ті документи, які від роботодавця (залончнік, вус і т.д.) то якщо відсилаю поштою, в конверт ставити копії, або можна оригінали, вони не пропадуть?

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
3 місяців назад

Краще не відправляйте оригінали, вони можуть загубитися. Або їх пришиють до вашої справи і не повернуть.
Краще відправляти копії, а коли вас викличуть, тоді покажете свої оригінали.
Я відправила тільки копії)

Іван
Іван
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

І останнє питання, вньосек можна заповнити на комп’ютері і роздрукувати, або обов’язково повинно бути ручкою від руки?

Anna
Anna
Відповідь для  Іван
3 місяців назад

Думаю можна на комп’ютері, тому що в деяких воєводства є можливість електронного вньоску. Тільки підпис маєте поставити від руки))

Світлана
Світлана
3 місяців назад

Привіт. Підскажіть будь ласка, якщо агенція сказала що подала анкету на карту то де це можна мені провірити чи точно. Прошло два місяці а мене не викликали і крім анкети ніяких інших документів я неподавала їм( паспорти, фото, податки та внесок 400зл.) нічого окрім анкети…. В ужгонд я можу поїхати і десь там провірити чи подали…. Дякую

Євген
Євген
3 місяців назад

Карта побиту

Цікаве питання, на який хочу отримати відповідь.

У понеділок подаюся на карту побиту від посередника.

І мені цікаво:

1. Під час подачі, очікування карти, чи можу я продовжувати працювати?
2. Через скільки часу вас викликали в ужонд для оплати карти і отриманням печатки в паспорт?
3. Який термін виготовлення карти в Поморському воєвудства?
4. Посередник вам повертав кошти за карту?

Є якісь інші пункти, історії то розкажіть.

Я думаю багатьом буде це цікаво на майбутнє.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Євген
3 місяців назад

На кой болт тобі ці посередники? Заходити на сайт воєводства, збираєш документи і подаєш. Посередники в більшому випадку байдуже ставляться до цього, вчасно не попереджають про візит в уженд, і як правило справи залишати не розглянуті. При цьому вони беруть величезні гроші

Євген
Євген
Відповідь для  Suspected
3 місяців назад

У нас безкоштовна подача документів на карту, просто сама оплата 440-480 зл в касі ужонда.

Подача через посередників трохи вигідніше, ніж безпосередньо.

Через оплати комунальних послуг, квартир.

Квартира так коштує 1500 зл, + 2000 зл заставу, + проживання.

Через посередника — безкоштовно якщо набираєш в місяць 200 годин.

Свої + —

Suspected
Suspected
Відповідь для  Євген
3 місяців назад

Ну ви так і кажіть що від агенції, і вони не посередники.

Євген
Євген
Відповідь для  Suspected
3 місяців назад

Поправка, значить.

Andrey
Andrey
Відповідь для  Євген
3 місяців назад

1) Так. Від них же подати і є договір на руках.
2) Іноді дуже довго. Я чекаю виклику на друк вже п’ятий місяць.
3) Не знаю. Іноді реальні терміни розходяться з встановленими законодавчо. Особливо зараз, коли в уженде відразу посилаються на карантин.
4) Ні. За карту платив зі своєї кишені.

Євген
Євген
Відповідь для  Andrey
3 місяців назад

За карту коли платили? У перший день подачі або коли саме?

Andrey
Andrey
Відповідь для  Євген
3 місяців назад

Так, з першої зарплати, відразу після подачі. Запропонували розбити на кілька виплат або однією сумою.

Alexsandr
Alexsandr
3 місяців назад

Питання!
Привіт заїхав по карті яка закінчилася ще 14.12.20. Але сказали вона продовжена до 10 березня. Сказали на кордоні дзвонити в ужонд. Ось якщо не буде продовження я ж можу залишитися ще по без візу? Або карти побуту продовжені до кінця Пандемія ??? Підкажіть будь ласка. Буду дуже вдячний.

Vadim
Vadim
Відповідь для  Alexsandr
3 місяців назад

по безвізу якщо є дні можеш

Alexsandr
Alexsandr
Відповідь для  Vadim
3 місяців назад

Є ще НЕ використовував. Спасибі за відповідь.

Vadim
Vadim
Відповідь для  Alexsandr
3 місяців назад

але то крайній випадок краще дзвони в ужонд щоб не спалити безвіз він ще стане в нагоді

Alexsandr
Alexsandr
Відповідь для  Vadim
3 місяців назад

дякую

Євген
Євген
3 місяців назад

Карта побиту
Привіт, шановні добродії. підкажіть будь ласка, чи можу я подати документи на карту, перебуваючи в Польщі по так званому антикризовому щиту з умів про праце, продовженої до кінця травня ..? одні експерти кажуть що немає. Може в нашому братстві є такі ж запізнилися? За коменти дякую)

Pasha
Pasha
Відповідь для  Євген
3 місяців назад

А яка різниця, звичайно можете відправитися на карту побиту .. ці чинники ніяк на подачу не впливають

Євген
Євген
Відповідь для  Pasha
3 місяців назад

спасибі за відповідь

Pasha
Pasha
Відповідь для  Євген
3 місяців назад

Нема за що, успіхів

Наталя
Наталя
Відповідь для  Євген
3 місяців назад

Можна сміливо подаватися, по щиту Ви легально перебуваєте в Польщі і нікуди не спізнилися.

Євген
Євген
Відповідь для  Наталя
3 місяців назад

спасибі за відповідь

Тарас
Тарас
3 місяців назад

Хто підкаже які документи конкретні на карту побиту в Опольському воєвудстві

Доброго дня.. Хто може позбирати документи або помогти мені з картою побиту… хочу подаватися і не знаю що і як… які документи потрібні а які ні… Не можу дозвонитися до уженду щоб мені пояснили…. або хтось мені пояснить хто вже в тому році подав і як подавав… онлайн.. чи на пряму до уженду …

Anna
Anna
Відповідь для  Тарас
3 місяців назад

Документи:
1. Заповнена анкета (вньосек)
2. 4 фото
3. Оплата
4. Ксеро паспорту
5. Підтвердження того, що вам є де жити
6. Умова з роботодавцем
7. Страховка
8. Актуальний дозвіл на роботу(якщо працюєте)
9. Опінія старости(якщо не звільнені)
10. З ужонду скарбового треба взяти засвядченє он незалеганю а податках
11. Залончнік 1 (частина анкети) заповнює роботодавець
12. Бачу що ще хочуть довідку про доходи за останні 3 місяці, але це хіба якщо ви працювали раніше

Тарас
Тарас
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Дякую

Anna
Anna
Відповідь для  Тарас
3 місяців назад

gov.pl/web/uw-opolski/Pouczenia

Тарас
Тарас
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Це все потрібно зробити копіїї і відправити конвертом?..чи можна занести в уженд в Ополі?

Anna
Anna
Відповідь для  Тарас
3 місяців назад

На скільки я бачу в вашому ужонді можна віправити почтою або подати електронно. Не знаю як відбувається електронна подача.
Почтою відправляєте тільки копії (окрім анкети, її оригінальну треба відправити) листом почтовим приорітетовим з підтвердженням одбьору(list polecony przyoritetowy z potwierdzeniem odbioru) така жовта картка

Тарас
Тарас
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Дякую вам Золота ви людина..Зі святом вас …я ще буду дз в уженд запитаю..

Anna
Anna
Відповідь для  Тарас
3 місяців назад

Дякую, дуже приємно) і вас зі святом!
Можете ще спробувати написати е-мейл.
І завжди уточнюйте що карта на побит часовий і працю, бо різновидів карт тимчасового побуту є декілька

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Тарас
3 місяців назад

Загугли Карта Побиту…..

Khrystyna
Khrystyna
4 місяців назад

Карта побиту. проблеми
Привіт, підкажіть хтось. Чи може роботодавець щось зробити з картою побути? правильніше я тільки в очікуванні децізіі.
Нещодавно трапилася така ситуація, раптом начальству перестала подобатися робота і роботодавець сказав вам Бог знадобитися

Anna
Anna
Відповідь для  Khrystyna
4 місяців назад

Нуу .. якщо ви підписували з ними довіреність, що вони можуть займатися вашими документами, то вони можуть відправити в ужонд прохання про припинення розгляду справи від вашого імені.
Якщо карта представлена ​​від роботи, то при втрати роботи у вас втрачається підстава на отримання такої карти.
Але я б тут задумалася, чи потрібна вам така робота, якщо вас залякують документами?
При зміні роботи від нового роботодавця потрібно буде донести новий пакет документів

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

І взагалі якщо є час вони можуть зробити так щоб я той час як б опрацювала і НЕ повідомивши мене зробити мені капость (депортувати)?

Kris
Kris
Відповідь для  Khrystyna
4 місяців назад

Якщо ви давали їм доручення займатися подачею на карту побиту, ви самі можете відкликати їх пелномоцніцтво. Пишете в уженд, але вам треба буду вказати адресу на яку вам буде приходити кореспонденція з уженду, і при зміні місця проживання треба буде теж повідомляти уженд. А коли звільнять то швиденько шукаєте нову роботу, і посилаю документи від нового роботодавця.
Так виглядає що вам треба самостійно своїми документами займатися і відкликати пелномоцніцтво.

Khrystyna
Khrystyna
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

А тобто якщо звільнять і напишуть це прохання я маю час на те щоб знайти нову роботу?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Khrystyna
4 місяців назад

Вам дається 14 днів щоб повідомити уженд в зміни роботи і 30 днів для того щоб донести новий пакет документів

Світлана
Світлана
4 місяців назад

Карта побиту . Возз’єднання сім’ї.
Доброго ранку ! хто зможе надати інформацію про умову житла . я хочу податися на карту побиту по возз’єднанню сім’ї. Чоловік має від праці умову житла, але він там не проживає. Я планую зняти кімнату в квартирі чи хостел, податися на карту і можливо переїхати в інше місце (там де знайду роботу). умова потрібна тільки для пошти з уженда чи для перевірки ? я повинна жити по тій адресі , яку я вказую.? не можу розібратися. допоможіть будь -ласка!

Andrii
Andrii
Відповідь для  Світлана
4 місяців назад

Але це не означає що змінювати житло не можна, при зміні місця мешкання відправляєте в уженд нову умову замешкання.

Оксана
Оксана
Відповідь для  Світлана
4 місяців назад

А як це ви хочете отримати карту по воз’єднанню і працювати?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Світлана
4 місяців назад

У Вам може бути умова винайму одна, а проживати і адреса для кореспонденції другі

Andrii
Andrii
Відповідь для  Світлана
4 місяців назад

Ви мусите жити по тій адресі що подаєте в уженд.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Andrii
4 місяців назад

Неправда ..Я замельдован за однією адресою, живу по іншій, а адресу для листів в уженде подав третю …

Anna
Anna
Відповідь для  Юрчик
4 місяців назад

Правда, поліція в більшості випадків перевіряє на скільки правдиві ваші слова. Сусідів запитують, чи живете ви за вказаною адресою.
Краще вказувати фактичну адресу проживання, якщо є така можливість. Кореспонденція може бути на іншій

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

До мене телефонував один дільничний з першої адреси та іншої з другого і все нормально!

Svitlana
Svitlana
Відповідь для  Юрчик
4 місяців назад

Дякую.я можу зняти житло, подати адресою де буду проживати, а чоловік має мельдунек з Іншої адреси, то можуть виникнути питання?

Andrii
Andrii
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Ну тут таких як Юрчик багато, сам не знає й іншим розказує

Andrii
Andrii
Відповідь для  Світлана
4 місяців назад

Головне щоб ваша адреса була правильною бо вам на неї можуть вислати листа.

Tetiana
Tetiana
4 місяців назад

Карта по воз’єднанню сім’ їДоброго дня. Хто робив КТП по воз’єднанню сім’ ї? Цікавлять всі нюанси. Карта з доступом до праці чи ні, від чого чи від кого це залежить, скільки часу роблять, що важливо в цьому процесі і т.д.

Світлана
Світлана
Відповідь для  Tetiana
4 місяців назад

Мій чоловік має карту сталого побиту. Я отримала карту тимчасову на три роки з доступом до праці. Він не працював а я працювала, ще до отримання документа. По візі яка була відкрита через чоловіка та дозволяла мені працювати. Якщо документи надсилати почтою буде довше, якщо назначити візит до них можна через телефон, швидше отримаєте документ. Але ще залежить яке воєвудство. Я розказую про Люблін. Знаю що у Вроцлаві щось важко все іде.

Tetiana
Tetiana
Відповідь для  Світлана
4 місяців назад

Дуже дякую за відповідь. Світлано, а якщо чоловік прописаний в Мазовецькому воєводстві, і там оформляв карту, а зараз працює і проживає в Любліні, то карту по воз’єднанню треба куди подавати? Можна в Любліні? Можливо щось порадите… Або знаєте до кого звернутись з тим питанням.

Iryna Lysak
Iryna Lysak
Відповідь для  Світлана
4 місяців назад

доброго дня,а вас викликали на співбесіду?якщо так,то які питання задавали?

Rider
Rider
Відповідь для  Tetiana
4 місяців назад

Важливо ще мати гідну зарплату( по 600 зл.на кожну особу і аренду житла теж враховують і все залежить від воєводства.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Tetiana
4 місяців назад

Перш за все один з уже має мати карту. А мене дружина була отримала з вільним доступом до ринку праці. В анкеті потрібно поставити галочку воз’єднання сім’ї в інні околічності. Хоча залежить від воєвуди чи нададуть доступ до ринку праці.
Справа в тому якщо по возєднанні сім’ї то Ви не можете працювати

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Трохи доповню, в анкеті на побут тимчасовий є вибір, ви можете поставити галочку воз’єднання (тоді карта з доступом до ринку праці) або інші обставини, побут з іноземцем (тоді без доступу)
Карту по воз’єднанню можна зробити якщо у іншого партнера є карта тимчасового побуту більше 2х років або сталого, або резидента ЄС. Якщо карта тп менше 2х років, тоді треба ставити галочку інші обставини і карта буде без доступу до ринку праці, але людина може правати маючи дозвіл на роботу(освядченіє або зезволеніє)

Kris
Kris
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

І я доповню. Карта видана по возз’єднанню може бути з доступом до ринку праці ТІЛЬКИ в тому випадку якщо особа з якою ви «обєднюєтесь» має карту побиту і праці не менше двох років!!!!!!!
В децизії людини яка возєднується має бути вказаний певний артикул від якого якраз залежить чи буде доступ до ринку праці чині. Детальніша інфрмація ВСЯ є на gov.pl

Tetiana
Tetiana
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Дякую за інформацію.

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Пане Андрію, возз’єднання і inne okoliczności це два різних пункти. Возз’єднання це пункт 11 у вньоску. Pobyt z cudzoziemcem.
Inne okoliczności використовують у випадках коли подають на карту двоє людей наприклад дитина з матір’ю, а також чоловік з дружиною.. але якщо жоден з них не має карти більше як два роки. Це також наука і т.д.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
4 місяців назад

Я так написав бо мав уже карту і не першу а тоді забрав дружину і дитину. Тому писав з свого досвіду

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Так те що ви мали кілька карт значить що треба робити помилки? Я здається чітко написала, згідно того як потрібно робити… а досвід в усіх різний і якщо хтось робить помилки то не треба вчити робити помилки інших!
Чи ви після отримання кількох карт все одно вписували в інне оклічності? Це ж не правильно! Для возз’єднання є окремий пункт в вньоску, там все ж і написано.
Я писала вам що «галочку ставити» треба не в інне околічності!!!!!!, а пункт 11 в списку причин! Якщо возз’єднання.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
4 місяців назад

Виходить працівник уженду з стажем роботи який допомагав з замовленням анкети некомпетентний

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

А ви свято вірите в компетентність працівників уженду

Ніхто вас не заставляє вірити мені… але якщо маєте можливість то візьміть в руки вньосек, чи просто бланк відкрийте в неті і почитайте перелік причин для подання на карту побиту. ІННЕ ОКОЛІЧНОСТІ І ВОЗЄДНАННЯ ЦЕ ДВА РІЗНИХ ПУНКТИ в анкеті.

Світлана
Світлана
Відповідь для  Kris
4 місяців назад

Допоможіть розібратися з мельдунком, його обов’язково треба подавати для возз’єднання сім’ї? Чоловік працює далекобійником, умова є але він там не проживає, адреса тільки для кореспонденції. а яку адресу подавати дружині?адреса потрібна тільки для листів з ужонда ? чула інформацію що перевіряють по адресі? це так? допоможіть хто знає. Дякую.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
4 місяців назад

Я не свято вірю. Але подають і жодних проблем і це їхня робота консультація і допомога. Якби люди звертались до них ,а не до посередників які здирають з людини шалені гроші а реально нічого не роблять і нінащо не можуть повпливати було б краще

Вікторія
Вікторія
4 місяців назад

Скільки часу чекати відповіді

Подала документи на карту побиту. Не по пошті, в ящик в уженда …
Підкажіть, хто знає, скільки часу чекати повідомлення про номер справи?
Куди звертатися, якщо на мейл не відповідають?

Anna
Anna
Відповідь для  Вікторія
4 місяців назад

Ой, це складна ситуація. Чекати можете довго, якщо вам ніяких підтверджень не дали про те, що ужонд отримав документи.
Взагалі, наскільки я чула чекають в середньому від тижня до 2х місяців, але це якщо поштою подаєте

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

спасибі

Дмитро
Дмитро
5 місяців назад

Доброго дня скажіть якщо мій працедавець оформе на пів ставк тобто пів етапу чи зможу податись на карту побиту?

Елена
Елена
6 місяців назад

Потрібен точний список документів для подачі в західно — поморському воєводстві конкретної інформації з цього воєводства не знайшла ..

Anna
Anna
Відповідь для  Елена
6 місяців назад

Wniosek
kserokopię wszystkich zapisanych stron dokumentu podróży,
potwierdzenie zamieszkania,
4 aktualne, kolorowe fotografie o wymiarach 4,5 cm x 3,5 cm,
dowód wniesienia opłaty skarbowej,
potwierdzenie posiadania stabilnego i regularnego źródła dochodu,(umowa o pracę/zlecenia/dzieło)
posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego.(zus)

Елена
Елена
Відповідь для  Anna
6 місяців назад

Що то мало))) мені в агенстві такий список дали .. Підозрюю щоб відбити охоту самим подаватися))

Anna
Anna
Відповідь для  Елена
6 місяців назад

Якщо ви працювали більше 3-х місяців в той-же фірмі то дійсно документів потрібно мінімум.
Якщо менше 3-х місяців, то там ще потрібні деякі документи від роботодавця, типу опінія старости, але в цьому я вже не розбираюся

Елена
Елена
Відповідь для  Anna
6 місяців назад

Я тільки місяць працюю .. І в січні кінець безвіза ..

Anna
Anna
Відповідь для  Елена
6 місяців назад

Я думаю що вам не варто хвилюватися, тому що документи потрібні від роботодавця, і якщо він наймає українців, то напевно знає які документи потрібні у вашому випадку для карти. Але саме цей список, це найнеобхідніші документи, все інше це додаткове

Елена
Елена
Відповідь для  Anna
6 місяців назад

Хотілося б не хвилюватися .. Але що то це агенство починає мене, м’яко кажучи, засмучувати …

Anna
Anna
Відповідь для  Елена
6 місяців назад

Нуу … з агенствами таке буває.
Якщо ви працюєте менше 3-х місяців, потрібен такий документ: informację właściwego miejscowo starosty o braku kandydatów na dane stanowisko pracy
Дізнайтеся, чи дадуть вам його для початку. Якщо немає, тоді потрібно буде копати глибше, як це можна обійти

Елена
Елена
Відповідь для  Anna
6 місяців назад

Спасибі … Піду починати копати)) поки ще є час до кінця безвіза .. Відчуваю попотіти доведеться ..

Anna
Anna
Відповідь для  Елена
6 місяців назад

Бажаю вам успіху. І, все вийде

Masha
Masha
Відповідь для  Елена
6 місяців назад

на сайті Вашого ужонда дивилися?

Anna
Anna
Відповідь для  Masha
6 місяців назад

Іноді є, у Варшаві вимагають довідку про відсутність заборгованості по податках, а в Ольштині немає

Ксения
Ксения
Відповідь для  Елена
6 місяців назад

а є відмінності в залежності від воєводства?

Вова
Вова
Відповідь для  Ксения
6 місяців назад

немає

Anna
Anna
Відповідь для  Вова
6 місяців назад

Іноді є, у Варшаві вимагають довідку про відсутність заборгованості по податках, а в Ольштині немає

Вова
Вова
Відповідь для  Anna
6 місяців назад

сорян, не чув такого, що можуть бути відмінності

Anna
Anna
Відповідь для  Вова
6 місяців назад

Вони рідко є, але все-таки бувають.

Маша
Маша
6 місяців назад

Підскажіть будь ласка. Від моменту замовлення карти побиту до її отримання дозволяєтся перебувати офіційно лише на території Польщі. Однак якщо робота буде передбачати необхідність пересуватися в межах Евросоюзу то чи є виключення (де знайти офіційне джерело) Яких документів достатньо, якщо раптом зупинить перевірка по автомобільному маршруту, а у людини закінчилась віза, вона чекає карту, має печатка чи якісь інші підтверження? Чи достатньо відрядження чи якогось іншого паперу. Дякуватиму за реальні поради, і прошу не писати: роботодавець знає. Як показує практика вони багато не знають, бо не в них потім проблеми з документами.

Лев
Лев
Відповідь для  Маша
6 місяців назад

Теж завжди цікавила чітка інформація з цього питання, бо одні пишуть що можна, якщо є печатка, інші пишуть, що ні.

Денис
Денис
Відповідь для  Маша
6 місяців назад

В мене похожа ситуація….
В мене закінчується віза 27.12.2020 освядчення є від іншого роботодателя….я подався на карту вчора,від своєї фірми…зразу отримав печатку в паспорті. Моя фірма сказала що я немаю робочих днів по своєму освядченю щоб працювати ,і вони неможуть зробити мені нове освядчення щоб я поїхав в Німечені легально ,бо по моєму освядченю немає робочих днів.,освядчення може продовжити тільки мій старий роботодатель від якого я маю освядчення.
Від моменту подачі на карту ,ти можеш легально перебувати в ПОЛЬЩІ,а якщо працювати в польщі то тобі мусять продовжити твоє освядчення або зезволення…(якщо воно закінчилось або підходить до кінця)
Якщо ти маєш печатку то працювати ти неможеш в межах Євросоюзу…,так як і я…((
Тому зумки спаковані додому в мене вже),і чекатиму на дицизію ,або на запрошення щоб знову вїхати в польщу )

Иван
Иван
Відповідь для  Денис
6 місяців назад

В Україну виїхати можна але не бажано. А як потрібно буде донести якісь документи.

Оля
Оля
Відповідь для  Денис
6 місяців назад

Робіть Зезволення типу А.( то по ходу воєвода).

Денис
Денис
Відповідь для  Оля
6 місяців назад

Буду надіятись ,що нічого доносити непотрібно буде..))

Лев
Лев
Відповідь для  Денис
6 місяців назад

Я теж так думав… Але доносив.

Олег
Олег
Відповідь для  Лев
6 місяців назад

Там була потрібна була інформація старости, і мій роботодавець подавав мене на річну карту і інспектору то не сподобалося я подався 08.03.19 а лист про додачу документів прийшов десь в листопаді текст був десь приблизно такий (нафіга ви написали до 31.12.2019 як вже підходить кінець року переробляйте на 3 роки)

Лиза
Лиза
Відповідь для  Лев
6 місяців назад

А відбитки пальців теж здали??

Лев
Лев
Відповідь для  Лиза
6 місяців назад

Так, вказівний на двох руках.
Остальні пальці при отримані карти.

Дима
Дима
Відповідь для  Лев
6 місяців назад

Надіюсь зі мною цього н евідбудиться.

Жанна
Жанна
Відповідь для  Маша
6 місяців назад

Тому що мало хто стикався з цим, так як стараються сидіти в Польщі на момент, поки роблять карту.

Oлена
Oлена
6 місяців назад

Перетин кордону

Доброго ранку. Підкажіть ,будь ласка, чи можна зараз ввозити з Польщі в Україну продукти харчування і якщо можна, то що? Дякую.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Oлена
6 місяців назад

З Польщі везуть що завгодно

Max
Max
Відповідь для  Андрій
6 місяців назад

килями 3 Бедронки)

Zlata
Zlata
Відповідь для  Oлена
6 місяців назад

багато чого везуть наші, і все ок. але якщо дуже переживаєте — то в інтернеті пошукайте є повний список того, що можна/не можна ввозити

Наталья
Наталья
Відповідь для  Oлена
6 місяців назад

Скільки разів перечитала кордон, навіть сумки не діставали з автобуса

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Oлена
6 місяців назад

Наскільки я знаю то в Польшу є багато заборон, а в Україну можна везти все, але не противозаконі речі!)

Oлена
Oлена
Відповідь для  Oлена
6 місяців назад

Дякую всім 😊 😊 😊

Віталій
Віталій
6 місяців назад

Можливо домовитися з роботодавцем, виготовити карту побиту, але у нього не працювати.Цікавить чи можливо карту використовувати для легального проживання в Польщі і не працювати на даного роботодавця?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Віталій
6 місяців назад

Але десь то Ви мусите працювати. Відповідно працедавець має Вас оформити і платити податки. Ви б хотіли щоб на Вашій фірмі людина нібито працювала Ви їй будете надавати документи а насправді людина працює в когось іншого чи не працює.
Як Ви думаєте це законно?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Віталій
6 місяців назад

це в нас таке може і прокатило б, а там так не вийде

Eric
Eric
Відповідь для  Віталій
6 місяців назад

Можливо 100%

Костік
Костік
Відповідь для  Eric
6 місяців назад

дуже цікаво яким чином? розкажіть

Eric
Eric
Відповідь для  Костік
6 місяців назад

Все не розкажу, суть така, що сам платитиме ш за себе податок що місяця, і карта буде, не проплатиш місяць анулюється

Suspected
Suspected
Відповідь для  Віталій
6 місяців назад

Ні звичайно.
Ні звичайно.

Петро
Петро
Відповідь для  Віталій
6 місяців назад

навряд чи

Alex
Alex
Відповідь для  Віталій
6 місяців назад

ні звичайно

Вова
Вова
Відповідь для  Віталій
6 місяців назад

дуже сумнівно, що хтось на таке піде, це не Україна

Marina
Marina
7 місяців назад

Доброго дня! Маю питання до вас.
Якщо я недавно влаштувалася на роботу по умові злеценя, то такий тип умови підійде га подачу документів на карту побиту і чи власне я маю всі документи подати до уженду чи роботодавець?
Дякую за відповідь наперед)

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Marina
7 місяців назад

Підійде. Ваша агенція мусить зібрати всі документи сама і передати вам, а ви потім їдете до уженду принаймні у мене так.

Михайло
Михайло
Відповідь для  Vladyslav
7 місяців назад

самі подаєте всі доки в уженд на карту побиту підходить

Nikita
Nikita
7 місяців назад

Хотів точно уточнити інформацію, якщо робити карту побиту для роботи, то під час її виготовлення можна легально перебуває в Польщі і працювати?

Zlata
Zlata
Відповідь для  Nikita
7 місяців назад

все вірно, Ваше перебування є легальним

Larysa
Larysa
Відповідь для  Nikita
7 місяців назад

Так

Андрій
Андрій
Відповідь для  Nikita
7 місяців назад

Так можете працювати і перебувати

Юрій
Юрій
Відповідь для  Nikita
7 місяців назад

Можно

Влад
Влад
Відповідь для  Nikita
7 місяців назад

Так

Kateryna
Kateryna
7 місяців назад

Добрий вечір, підставка, може хто стикався .. подалися на карту побиту, освядченіе діє до 05.01.2021 на фірмі сказали що б можна було працювати по закінченню цього освядченію потрібно зробити воєводське, але поки воно буде робитися не можна працювати, на роботі говорять що можна працювати і чекати коли зроблять це освядченіе. Підкажіть можна або все таки ні?

Vlad
Vlad
Відповідь для  Kateryna
7 місяців назад

При подачі на карту побиту, можна легально перебуває в Польщі і працювати

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Vlad
7 місяців назад

Печатка дає право тільки на знаходження, на роботу освядченіе

Vlad
Vlad
Відповідь для  Kateryna
7 місяців назад

При подачі документів робите ксерокопію освядченія, і віддаєте на подачу

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Vlad
7 місяців назад

І що? Я це знаю)

У мене питання інше

Mariana
Mariana
Відповідь для  Kateryna
7 місяців назад

Якщо буде перевірка то хапнете і ви і роботодавець)
Але на свій ризик, якщо там не часто перевірки, то можна)
Тут вже як повезе
Ми працювали і перевірки не було чекали на воєвуду щось теж +-3 місяці

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Mariana
7 місяців назад

Підставка = будь ласка 😉
Телефон виправив, а я не помітила

Оксана
Оксана
8 місяців назад

Хочу сама подати вньосек на карту часового побиту.Сам вньосек заповнений.Але незнаю які краще в даній ситуації вислати документи з вньоскем а які притримати.Тільки оформилась на роботу ,але в зв’язку з обставинами хочу змінити ту працю за місяць ,два.То виходить з вньоскем не вислю від старости інформацію,залончнік 1,умовне о праці,зглошенія до обезпєченія зус.Маю страховку медичну з України.Чи можна подати на даний час ту страховку з України і з таким пакетом документів(фото,освядченіє о замешканю,ксеро паспорту)?.А далі як стану до іншої праці то вже від неї донести всі необхідні документи.

Наталя
Наталя
1 рік назад

Добрий день вам. Прошу вашої допомоги. Я подала чоловіка на возз’єднання сім’ї, так як у мене сталий побит з дитиною по карті поляка. Маємо їхати в Катовіце 21 квітня. 2018 працював по освядченню. 2019 рік в липні отримав дозвіл типу А. В вересні підписав умову а в лютому звільнив дисциплінарно…тепер по возєднанню з родиною чекаємо відпечатки пальців на карту. ТЕПЕР Я ЗРОЗУМІЛА ЩО ПОТРІБНО ОСВЯДЧЕННЯ. ВІЗА ДО СЕРПНЯ. ПОТРІБНО ЗНАЙТИ ІНШУ РОБОТУ. ХОЧУ ЗАПИТАТИ БУДЬ ЛАСКА, ЧИ МОЖЕ ВОЄВОДА ВІДМОВИТИ В КАРТІ ТАК ЯК ВІН БУВ ЗВІЛЬНЕНИЙ ДИСЦИПЛІНАРНО. ДЯКУЮ

Віктор
Віктор
1 рік назад

За скільки часу робиться карта побиту. Ціна. І чи потрібна перед тим віза?

Елена
Елена
1 рік назад

Донесла документи на карту часового побыту
На 15 день. Это принципиально, что не успела до 14 дня?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Елена
1 рік назад

Это вопрос к Ужонду праци в Польше