lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Карта побиту / Як оформити карту побиту в Польщі
Як оформити карту побиту в Польщі

Процедура оформлення Карти побиту

Як оформити карту побиту в Польщі — Для перетину кордону Республіки Польща українці найчастіше використовують візу. Однак візи мають нетривалий термін дії і потім необхідно витримувати коридори. Для тих, хто вже вирішив, що планує їхати в Польщу на рік і більше, рекомендуємо зробити Карту побиту. Її можна отримати на підставі трудового контракту, студентського квитка та інших документів-підстав.

Karta Рobytu — це документ, який надає іноземцю законне право перебування і проживання на території Польщі протягом певного періоду часу. У розмовній мові Карту побиту також називають «вид на проживання».

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Які бувають типи Карти?
Хто може претендувати на отримання Карти побиту?
Які документи необхідні для оформлення Карти побиту?
Куди подавати документи?
Скільки чекати результат?

Які бувають типи Карти?

Получить Карту Побыта за пол года? что дает Карта побыта?

Залежно від статусу і тривалості перебування виділяють три типи документа:

 1. Карта годин (тимчасового) побиту . Щоб її отримати, повинні бути певні підстави: робота за трудовим контрактом, з метою возз’єднання сім’ї, отримання освіти в польському вузі, реєстрації власного бізнесу. Термін дії Карти не може перевищувати 3 роки. Карти дає можливість жити і працювати в Польщі, а також відвідувати країни ЄС в туристичних цілях. Якщо ви хочете легально працювати, на Карті повинен бути вказаний «dostęp do rynku pracy». Зазвичай її називають «ВНЖ». Власники такого документа можуть законно купувати нерухомість в Республіці Польща.
 2. Карта став побиту . Підставою для оформлення може бути ВНЖ або Карта поляка. Однак головною умовою є проживання в Польщі не менше 5 років. Карта став побиту дає іноземцю практично всі ті ж права, якими володіє громадянин Польщі. Винятком є неможливість претендувати на державні посади і брати участь у виборах. Термін дії Карти необмежений, але сам пластиковий документ необхідно міняти кожні 10 років. Карту став побиту ще називають «ПМЖ».
 3. Карта довгострокового резидента ЄС . Для її отримання іноземець повинен мати: Блакитну карту, медичний страховий поліс, власне або орендоване житло, і безперервно жити в Польщі не менше 5 років. Всі ці умови повинні бути виконані одночасно. Чим відрізняється Карта резидента ЄС і Карта став побиту? За наданим правам вони дуже схожі, а основна відмінність полягає в можливості їх отримання. Якщо іноземець має польське походження, то легше отримати Карту став побиту, а якщо немає — Карту резидента ЄС. Карта дійсна протягом 5 років, і має альтернативну назву — «ПМЖ».

Як оформити карту побиту в Польщі

Хто може претендувати на отримання Карти побиту?

Karta Рobytu може бути отримана при наявності вагомих підстав. Як правило, розраховувати на оформлення цього документа можуть наступні категорії людей:

 • Особи, які отримують освіту в будь-якому навчальному закладі на денному стаціонарі. Їм можуть видати Карту тимчасового побиту, термін дії якої буде відповідати тривалості навчання.
 • Випускники вищих навчальних закладів в Польщі. Вони будуть мати час і можливість знайти для себе роботу. Звичайно, відразу працевлаштуватися вони не зможуть. Необхідно спочатку ходити на співбесіди і домагатися того, щоб роботодавець захотів взяти на роботу. Тоді можна буде оформити Карту тимчасового або стали побиту.
 • Бажають переїхати для возз’єднання з сім’єю. Запрошуюча сторона повинна мати карти стали побиту або громадянство. Возз’єднуватися можуть законне подружжя, батьки і діти, опікуни.Найчастіше в таких випадках оформляється Карта тимчасового побиту.
 • Особи, які підписали тривалий трудовий контракт. Для них оформлюється тимчасовий ВНЖ на строк, зазначений у контракті. Важливо враховувати, що ВНЖ видається для конкретного місця роботи. Тому при зміні роботодавця необхідно оповіщати ужонд.
 • Бізнесмени. Необхідно документально підтвердити, що їх бізнес в Польщі є законним і не закрився на момент подачі заяви. У цьому випадку вони зможуть оформити Карту тимчасового побиту.
 • Власники Карти поляка. Такі іноземці мають преференції, так як їм відразу видають картки став побиту. А якщо прожити в Польщі рік, то можна оформити громадянство.

Які документи необхідні для оформлення Карти побиту?

Пакет документів залежить від того, на яких підставах заявник планує отримати Карту. Але є перелік основних документів, які повинен підготувати кожен претендент, не залежно від підстав.

Як оформити карту побиту в Польщі Документи

Базовий пакет документів:

 • Це анкета , яку заповнює заявник виключно польською мовою. Важливо бути гранично уважним, адже одна неправильна буква або зайвий символ можуть послужити причиною відмови в прийомі документів.
 • Фотографії . Кількість — 4 штуки. Вимоги — такі ж, як і на візу. Необхідно бути розташованим до камери чітко анфас і не використовувати міміку. Окуляри і головні убори припустимі лише за наявності вагомих причин. Окуляри для зору повинні бути прозорими, не перекривати і не затемнювати очі. Головні убори дозволені тільки ті, які надягають з релігійних міркувань. Але вони теж повинні відповідати певним правилам: весь овал обличчя повинен бути добре видно, ніякі риси особи не повинні бути перекриті або перебувати в тіні.
 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон . Необхідно взяти оригінал та копії всіх сторінок.
 • Квитанція про сплату консульського збору.
 • Медичний страховий поліс .
 • Прописка або, в крайньому випадку, договір оренди житла.

Специфічні документи-підстави:

 • Для роботи . Найголовнішим документом тут є тривалий трудовий контракт. Його оригінал необхідно вкласти до основного пакету документів. Додаткові довідки про доходи не потрібні, адже в контракті прописана вся необхідна інформація. Однак він не є дійсним без документів, які дозволяють працевлаштуватися. До них відносяться: запрошення на роботу (oświadczenie) і дозвіл (zezwolenie). Після подачі документів залишається тільки чекати відповідь. Іноді це займає багато часу, аж до року. Але це не є приводом для занепокоєння, адже на час очікування в закордонний паспорт ставлять штамп, з яким можна легально жити і працювати в Польщі.
 • Для отримання освіти . Заявник повинен надати документ про зарахування до навчального закладу і доказ того, що учень має кошти для існування (мінімум 800 злотих на місяць).
 • Для возз’єднання з сім’єю . Чоловік, який перебуває на території Польщі, повинен надати Карту побиту або документи, що підтверджують його громадянство. Також необхідно принести довідку про доходи або довести, що один чоловік в силах утримувати другого. Що стосується провозу дітей через кордон і оформлення документів для них, то в цьому питанні є багато нюансів, тому необхідно розглядати кожен випадок окремо.

Куди подавати документи?

 Як оформити карту побиту в Польщі подача документів

Коли весь пакет документів зібраний, необхідно звернутися до найближчого Воєводство. Там є спеціальний відділ, який займається справами іноземців. Саме він і буде оформляти Карту побиту.

Якщо трапилося так, що заявнику не вдалося зібрати всі документи або просто на це не вистачило часу, то можна спочатку подати тільки wniosek і контакти, за якими буде здійснюватися зв’язок між Воєводством і заявником. Далі, через кілька днів, буде отримано повідомлення з інформацією про те, які документи потрібно принести в Воєводство.

Якщо заявник не взяв всі необхідні папери або довідки, тобто можливість донести документи пізніше. Для цього виділяється якийсь певний термін. Зазвичай, до місяця.

Щоб донести документи, потрібно подати запит. У ньому буде вказана дата і час, коли необхідно прийти. Записуватися заздалегідь не обов’язково, так як прийняти заявника зможуть і в порядку живої черги.

З одного боку все досить просто, проте є кілька нюансів, які необхідно врахувати:

 1. Донести документи потрібно в певний період часу. Якщо прийти пізніше, то ужонд може відмовити у видачі Карти побиту.
 2. Коли необхідно буде залишати свої контакти для зв’язку, то краще залишити адресу електронної пошти або номер телефону. Повідомлення по звичайній пошті часто губляться, і заявник не приходить для доносу документів.
 3. У період оформлення Карти не рекомендується залишати територію Польщі, щоб встигнути приїхати в потрібний час.


У деяких ситуаціях можна продовжити період доносу документів. Однак для цього повинні бути вагомі аргументи. На форумах можна прочитати, що багато заявники домовляються про це безпосередньо в Воєводстві. Це не заборонено законом, але, з точки зору безпеки, краще цього не робити. Адже якщо співробітник не зможе згадати про домовленості або зовсім буде відсутній на роботі, то довести свою правоту не вийде. У підсумку всі терміни будуть прострочені, і буде відмова у видачі Карти побиту. Тому необхідно мати письмове підтвердження.

 Як оформити карту побиту в Польщі — скільки чекати результат?

 Як оформити карту побиту в Польщі скільки чекати карту

Згідно із законодавством Польщі, час розгляду документів і прийняття рішення не повинно перевищувати 45 днів . Весь цей період очікування іноземець повністю володіє правами ВНЖ. Здавалося б, що все одягни просто. Прийшов, подав документи, чекаєш і користуєшся всіма привілеями. Однак дуже часто при цьому виникають проблеми. Чому? Тому що в Воєводстві можуть забути поставити спеціальний штамп і вийде, що заявник перебуває на території Польщі не на тих правах, на які розраховував. Тому дуже важливо простежити, щоб цей штамп поставили. Це робиться під час подачі документів. Штамп можуть поставити на wniosek або в закордонний паспорт.

Після отримання позитивної відповіді необхідно почекати близько 10 днів. У цей період буде виготовлятися сама пластикова карта, за яку необхідно заплатити 50 злотих. Коли все буде готово, то заявник повинен буде прийти в Воєводство з паспортом і отримати свою Карту.

Вивчивши вищевикладений матеріал, процес підготовки документів та отримання Карти побиту не здаватиметься таким трудомістким і вимотує. Користуйтеся привілеями, які надає цей документ, і будуйте своє європейське майбутнє.

 Як оформити карту побиту в Польщі — з цією статтею так само цікавляться:

Які є польські банки і в якому краще відкрити рахунок для іноземців? Як перевірити готовність карту побитуКарта годинного побиту для студентів
Які є польські банки і в якому краще відкрити рахунок для іноземців? Як перевірити готовність карту побиту Карта часового побиту для студентів

Як оформити карту побиту в Польщі — якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформлення карти сталого побиту

5 / 5 ( 22 голоса ) Оформлення карти побиту для українців: як відбувається процедура …

Подписаться
Уведомление о
guest
82 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Oлена
Oлена
9 днів назад

Перетин кордону

Доброго ранку. Підкажіть ,будь ласка, чи можна зараз ввозити з Польщі в Україну продукти харчування і якщо можна, то що? Дякую.

Андрій
Андрій
9 днів назад
Відповідь для  Oлена

З Польщі везуть що завгодно

Max
Max
9 днів назад
Відповідь для  Андрій

килями 3 Бедронки)

Zlata
Zlata
9 днів назад
Відповідь для  Oлена

багато чого везуть наші, і все ок. але якщо дуже переживаєте — то в інтернеті пошукайте є повний список того, що можна/не можна ввозити

Наталья
Наталья
9 днів назад
Відповідь для  Oлена

Скільки разів перечитала кордон, навіть сумки не діставали з автобуса

Дмитрий
Дмитрий
9 днів назад
Відповідь для  Oлена

Наскільки я знаю то в Польшу є багато заборон, а в Україну можна везти все, але не противозаконі речі!)

Oлена
Oлена
9 днів назад
Відповідь для  Oлена

Дякую всім 😊 😊 😊

Віталій
Віталій
9 днів назад

Можливо домовитися з роботодавцем, виготовити карту побиту, але у нього не працювати.Цікавить чи можливо карту використовувати для легального проживання в Польщі і не працювати на даного роботодавця?

Андрій
Андрій
9 днів назад
Відповідь для  Віталій

Але десь то Ви мусите працювати. Відповідно працедавець має Вас оформити і платити податки. Ви б хотіли щоб на Вашій фірмі людина нібито працювала Ви їй будете надавати документи а насправді людина працює в когось іншого чи не працює.
Як Ви думаєте це законно?

Андрій
Андрій
9 днів назад
Відповідь для  Віталій

це в нас таке може і прокатило б, а там так не вийде

Eric
Eric
9 днів назад
Відповідь для  Віталій

Можливо 100%

Костік
Костік
9 днів назад
Відповідь для  Eric

дуже цікаво яким чином? розкажіть

Eric
Eric
9 днів назад
Відповідь для  Костік

Все не розкажу, суть така, що сам платитиме ш за себе податок що місяця, і карта буде, не проплатиш місяць анулюється

Suspected
Suspected
9 днів назад
Відповідь для  Віталій

Ні звичайно.
Ні звичайно.

Петро
Петро
9 днів назад
Відповідь для  Віталій

навряд чи

Alex
Alex
9 днів назад
Відповідь для  Віталій

ні звичайно

Вова
Вова
9 днів назад
Відповідь для  Віталій

дуже сумнівно, що хтось на таке піде, це не Україна

Marina
Marina
19 днів назад

Доброго дня! Маю питання до вас.
Якщо я недавно влаштувалася на роботу по умові злеценя, то такий тип умови підійде га подачу документів на карту побиту і чи власне я маю всі документи подати до уженду чи роботодавець?
Дякую за відповідь наперед)

Vladyslav
Vladyslav
19 днів назад
Відповідь для  Marina

Підійде. Ваша агенція мусить зібрати всі документи сама і передати вам, а ви потім їдете до уженду принаймні у мене так.

Михайло
Михайло
19 днів назад
Відповідь для  Vladyslav

самі подаєте всі доки в уженд на карту побиту підходить

Nikita
Nikita
22 днів назад

Хотів точно уточнити інформацію, якщо робити карту побиту для роботи, то під час її виготовлення можна легально перебуває в Польщі і працювати?

Zlata
Zlata
22 днів назад
Відповідь для  Nikita

все вірно, Ваше перебування є легальним

Larysa
Larysa
22 днів назад
Відповідь для  Nikita

Так

Андрій
Андрій
22 днів назад
Відповідь для  Nikita

Так можете працювати і перебувати

Юрій
Юрій
22 днів назад
Відповідь для  Nikita

Можно

Влад
Влад
22 днів назад
Відповідь для  Nikita

Так

Kateryna
Kateryna
27 днів назад

Добрий вечір, підставка, може хто стикався .. подалися на карту побиту, освядченіе діє до 05.01.2021 на фірмі сказали що б можна було працювати по закінченню цього освядченію потрібно зробити воєводське, але поки воно буде робитися не можна працювати, на роботі говорять що можна працювати і чекати коли зроблять це освядченіе. Підкажіть можна або все таки ні?

Vlad
Vlad
27 днів назад
Відповідь для  Kateryna

При подачі на карту побиту, можна легально перебуває в Польщі і працювати

Kateryna
Kateryna
27 днів назад
Відповідь для  Vlad

Печатка дає право тільки на знаходження, на роботу освядченіе

Vlad
Vlad
27 днів назад
Відповідь для  Kateryna

При подачі документів робите ксерокопію освядченія, і віддаєте на подачу

Kateryna
Kateryna
27 днів назад
Відповідь для  Vlad

І що? Я це знаю)

У мене питання інше

Mariana
Mariana
27 днів назад
Відповідь для  Kateryna

Якщо буде перевірка то хапнете і ви і роботодавець)
Але на свій ризик, якщо там не часто перевірки, то можна)
Тут вже як повезе
Ми працювали і перевірки не було чекали на воєвуду щось теж +-3 місяці

Kateryna
Kateryna
27 днів назад
Відповідь для  Mariana

Підставка = будь ласка 😉
Телефон виправив, а я не помітила

Оксана
Оксана
1 місяць назад

Хочу сама подати вньосек на карту часового побиту.Сам вньосек заповнений.Але незнаю які краще в даній ситуації вислати документи з вньоскем а які притримати.Тільки оформилась на роботу ,але в зв’язку з обставинами хочу змінити ту працю за місяць ,два.То виходить з вньоскем не вислю від старости інформацію,залончнік 1,умовне о праці,зглошенія до обезпєченія зус.Маю страховку медичну з України.Чи можна подати на даний час ту страховку з України і з таким пакетом документів(фото,освядченіє о замешканю,ксеро паспорту)?.А далі як стану до іншої праці то вже від неї донести всі необхідні документи.

Наталя
Наталя
8 місяців назад

Добрий день вам. Прошу вашої допомоги. Я подала чоловіка на возз’єднання сім’ї, так як у мене сталий побит з дитиною по карті поляка. Маємо їхати в Катовіце 21 квітня. 2018 працював по освядченню. 2019 рік в липні отримав дозвіл типу А. В вересні підписав умову а в лютому звільнив дисциплінарно…тепер по возєднанню з родиною чекаємо відпечатки пальців на карту. ТЕПЕР Я ЗРОЗУМІЛА ЩО ПОТРІБНО ОСВЯДЧЕННЯ. ВІЗА ДО СЕРПНЯ. ПОТРІБНО ЗНАЙТИ ІНШУ РОБОТУ. ХОЧУ ЗАПИТАТИ БУДЬ ЛАСКА, ЧИ МОЖЕ ВОЄВОДА ВІДМОВИТИ В КАРТІ ТАК ЯК ВІН БУВ ЗВІЛЬНЕНИЙ ДИСЦИПЛІНАРНО. ДЯКУЮ

Віктор
Віктор
9 місяців назад

За скільки часу робиться карта побиту. Ціна. І чи потрібна перед тим віза?

Елена
Елена
9 місяців назад

Донесла документи на карту часового побыту
На 15 день. Это принципиально, что не успела до 14 дня?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 місяців назад
Відповідь для  Елена

Это вопрос к Ужонду праци в Польше

Василина
Василина
11 місяців назад

Доброго дня. Чоловік хоче подаватись на карту побуту. Вже зареєструвався на конкретне число. На фірмі йому говорять що зможуть його самі зареєструвати що непотрібно буде їхати до Воєводства . Чи можливо так ? Чи це обман?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
11 місяців назад
Відповідь для  Василина

Доброго дня. Це питання до Ужонду праці в Польщі

Василина
Василина
11 місяців назад

Доброго дня. Чоловік хоче подавати документи на карту побуту. Вже зареєструвався на конкретне число. На фірмі йому говорять що зможуть його самі подати що не потрібно буде їхати до Воєводства. Чи це реально так. Чи це обман?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
11 місяців назад
Відповідь для  Василина

Доброго дня. Це питання до Ужонду праці в Польщі

Таня
Таня
1 рік назад

Добрий день.Брат працює в Польщі, подав документи на карту побуту 14.06.2019, дозвіл на роботу закінчилося 28.08.2019, може він продовжувати працювати без дозволу на роботу?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Таня

Якщо він не змінює роботи, а документи прийняті, то цей факт дає право перебування в країні і продовження роботи на весь термін розгляду запиту по карті побиту

Наташа
Наташа
1 рік назад

Добрий день.У мене син працює в Польщі по постійному контрактом з високою зарплатою,подав заявку на карту побиту і чекав рішення майже 1год 4мес, видали карту,тільки на три місяці.У чому причина?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Наташа

Може бути помилка, треба розбиратися безпосередньо з ужендом. Термін контракту – карта не може бути більше, ніж період дії договору. У другому випадку доведеться оформляти новий контракт і подавати на нову карту.

Нина
Нина
1 рік назад

Мені відмовили в візі. Можна в’їхати по безвиз?Куди можна звернутися, щоб вирішити питання з візою?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Нина

Нина все залежить від причин відмови. Якщо вони пов’язані з документами, а для безвиза все буде в нормі, зможете в’їхати (якщо, звичайно, у Вас взагалі є право безвізового перебування). Якщо ж це заборона на в’їзд у Шенгенську зону, то не пустять і за безвизу.

Зоя
Зоя
1 рік назад

Добрий день.Необхідні 91 день роботи на роботодавця, за яким хочу оформляти картку побуту годинного наступають 24.09.19. А 25.09.19 закінчується робоча віза і відповідно освячення. Чи можу я подаватися на картку після цього терміну, адже, як я розумію, потім включається безвиз?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Зоя

Зоя так ви праві безвиз, якщо на нього є право, включиться, але документ, що дозволяє роботу, так само повинен залишатися чинним. У Вашому випадку, освядчення закінчиться. Краще проконсультуйтеся у уженде на предмет подачі документів до закінчення 90-дневого терміну. Дуже часто (в більшості випадків) це дозволено. Вони беруть документи, а розглядати будуть потім. Вам же важливий факт прийняття документів – після цього і перебування, і робота залишаться законними.

Люба
Люба
1 рік назад

З дитиною приїхала в Польщу 22.06 по безвизу.27.08 подали на картку побуту,але печатку в паспорт йому не поставили, пояснивши тим,що паспорт у нього може не перший і, можливо, він вже використав 90 днів після попереднього.Паспорт у нього перший і отримано був 18.04.19.Сказали чекати лист від інспектора.Може він знаходиться в Польщі до отримання листа?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люба

Перебування у Польщі в очікуванні рішення по карті побуту дозволяє факт прийняття документів (якщо вони подані в термін легального перебування в країні). Штамп лише підтверджує цей факт. Нерідко штамп відразу не ставлять. Для початку можуть видати якусь довідку «з печаткою, або поставити печатку на заяві.

Люся
Люся
1 рік назад

Скажіть може приїхати на роботу в Польщу громадянин Грузії, який має посвідку на проживання в Україні і проживає в Україні?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люся

Так може. У громадян Грузії так само встановлений безвізовий режим, а якщо необхідно отримати національну візу, зробити це можна в країні, чиїм ВНЖ Ви володієте.

Денис
Денис
1 рік назад

Я зобов’язаний при отриманні картки годинного побиту, відпрацьовувати якийсь час на фірму з якої робив карту?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Денис

Так весь час. Якщо карта отримана від роботи, то вона видається і по конкретному роботодавцю, і з конкретної посади, і навіть за конкретною зарплаті. При зміні хоча б одного з цих параметрів, карту потрібно міняти.

Юля
Юля
1 рік назад

Добрий день. Я можу працювати офіційно поки оформляється карта побиту?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля

Юля якщо документи приймуть, то можете. Інша справа, що прийняти їх можуть не відразу. За законом і зовсім потрібно опрацювати три місяці. Але на практиці часто приймають заздалегідь, щоб ті встигли, хто в’їхав по безвизу.

Оля
Оля
1 рік назад

Я працюю на заводі, подалася на карту побиту, віза закінчується 12.09 (мульти віза на 180 днів), після закінчення візи работатьнельзя, сказали треба чекати зазволения,може навіть три місяці, але в мене є невикористання безвиз, чи можна поїхати в Італію до родсвенникам відпочивати? 

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Оля

Виїжджати надовго не варто. Перевірятимуть і фактичне проживання, і можуть запросити документи, які потрібно донести в обмежений термін. Все це може призвести до відмови по карті. Якщо документи на карту подані по роботі, і на момент подачі діяло освядчення,а продовжуєте роботу у того ж роботодавця, в тій же посаді і на тій же зарплаті, то весь строк розгляду запиту по карті побуту законно не тільки Ваше перебування, але і робота. Отримувати зезволення для цього немає потреби. Ці зміни в закони діють вже з 2018 року.

Лора
Лора
1 рік назад

Доброго дня.Продовження карти побиту чекаю вже майже пів року . Це нормально чи куди звернутися?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лора

Лора всі скаржаться на терміни. Люди чекають і рік. Ніби як з цим влади намагаються боротися, але результат поки не помітний.

Лев
Лев
1 рік назад

Я отримав карту побиту приїхав додому в Україну от треба їхати назад. Які документи крім картки та паспорта на кордоні ще можуть попросити надати?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лев

Лев картки та паспорта має бути достатньо.

Ліка
Ліка
1 рік назад

Підкажіть акі документи потрібні для оформлення авто на мене. Є карта тимчасового побиту і песел.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ліка

Песель візьміть на всякий випадок. Ще візьміть карту і паспорт. Відповідно, потрібна і купча.

Даша
Даша
1 рік назад

Добрий день.Як вважається термін дії карти побуту з дня подачі документів або датою прийняття рішень?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Даша

Даша з моменту подачі. Проте, буває по-різному, особливо, коли карта видається на термін менше року.

Женя
Женя
1 рік назад

Я в’їхала по безвизу 5.08.18, в жовтні подався на карту. Якщо виїду зараз, коли знову зможу заїхати в Польщу по безвизу?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Женя

Женя через 90 днів відсутності.

Зоя
Зоя
1 рік назад

Я подала документи на карту.,місяць тому звільнилася, і шукаю нового роботодавця. Тиждень тому отримала повідомлення про те, що карта готова. Потрібно забирати картку, чи варто відмовитися?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Зоя

Зоя ви заберіть,а потім повідомте про звільнення і новому працевлаштуванні. Є ймовірність, що Вам залишать цю карту з новою роботою.

Лиза
Лиза
1 рік назад

Коли податок за карту побиту потрібно платити після її отримання, або ж з перевого місяці після подачі стандартного пакету документво?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лиза

Лиза вам скажуть на якому етапі оплачувати, але точно не після отримання.

Лена
Лена
1 рік назад

Добрий деньВ листопаді місяці кінець візи, а до кінця паспорта 1 рік .Скажіть чи можу я подати на картку побуту?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лена

Так можете, але якщо її дадуть, то на термін не більше, ніж паспорт. А можуть і на кілька місяців менше.

Люда
Люда
1 рік назад

Добрий день.Я подала документи на картку побуту як студентка нестаціонарної форми навчання. Я можу працювати після отримання картку побуту?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люда

Люда якщо на картці буде зазначено «з допуском до ринку праці», то зможете. Якщо не буде вказано, то все одно зможете. Але потрібно оформити освядчення або зезволення.

Белла
Белла
1 рік назад

Доброго дня.Чоловік в Україні,йому прийшов лист з децизией, скільки можуть чекати в уженде, поки він не приедит і не оплатить?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Белла

Белла точних термінів немає, але у чоловіка інтересах зробити це якомога швидше. Інакше у Воєводстві може виникнути підозри чи потрібно дозвіл на перебування, якщо самого перебування фактично немає.