ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Карта побиту для дітей
Карта побиту для дітей
5/5 - (10 голосов)

Карта побиту для дітей: як правильно оформити

Карта побиту для дітей. Працевлаштуванням у Польщі сьогодні вже нікого не здивуєш. Українці всіх віків виїжджають за кордон на тимчасовий підробіток або для пошуку постійного місця роботи.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Визначення поняття Карти побиту
Оформляють Karta pobytu для дітей, молодших 18 років?
На яких підставах може бути видана Karta pobytu дітям?
Що буде з Карткою після досягнення дитиною повноліття?
Як відбувається процес оформлення дитячої Карти побиту?
Етап 1. Підготовка необхідних паперів
Етап 2. Подача документів
Етап 3. Очікування відповіді
Етап 4. Отримання Карти
Чому можуть відмовити?
чи Можна повернути гроші за збір, при відмові?
Висновки

Дуже часто їм доводиться розлучатися з сім’ями на довгі місяці, поки не буде знайдено житло і робота. Згодом частина українців бажає повернутися додому, а решта – осісти за кордоном. Ті, хто наважується будувати своє майбутнє в Польщі, першим ділом займаються питанням переїзду сім’ї. Якщо з оформленням документів для дорослих все більш-менш зрозуміло, то щодо дитячих паперів завжди виникає маса питань. У цій статті ми розберемося, що таке Карта побиту для дитини, які документи потрібно подавати, та інші нюанси оформлення.

Визначення поняття Карти побиту для дітей

Karta pobytu – це документ, виданий іноземцю, який отримав посвідку на проживання на території Республіки Польща.

Визначення поняття Карти побуту для дітей

Існує два види Карток:

 1. Karta czasоwego pоbytu. Це тимчасовий вид на проживання. Його видають на певний період часу, зазвичай терміном до трьох років. Підставами отримання тимчасового ВНП є трудовий контракт, отримання освіти в школі або вузі, і возз’єднання з сім’єю. Власник такого документа має право безперервно проживати і працевлаштуватися на території РП весь період, на який видана Карта.
 2. Karta stałego pobytu. Це постійний вид на проживання. Він не має терміну давності, проте саму пластикову картку необхідно замінювати раз в десять років. Для отримання ПМЖ потрібно або мати Karta polaka, або прожити ВНП більше п’яти років.

Оформляють Karta pobytu для дітей, молодших 18 років?


Так. Karta pobytu може отримати як дорослий іноземець, так і дитина. І тут справа йде, в основному, не в віці, а в підставах для її отримання. Звичайно, оформлення документів для дітей завжди забирає більше часу і сил. Однак, якщо знати всі нюанси, то цей процес буде проходити набагато легше і швидше.

На яких підставах може бути видана Karta pobytu дітям?

Найперше і найважливіше, що необхідно враховувати – Карту повинен мати хоча б один з батьків. Тобто, якщо у батька або матері вже оформлена Karta pobytu, то дитина може отримати аналогічний документ. При цьому письмова згода іншого з батьків є обов’язковим.

На яких підставах може бути видана Karta pobytu дітям?

Karta stałego pobytu. Для оформлення дитині ПМЖ в Польщі необхідно виконання батьками однієї з умов:

 • Хоча б один з дорослих на момент народження дитини повинен мати постійний вид на проживання, який актуальний до поточного моменту;
 • Хоча б один із дорослих мав ВНП, на підставі якого вже отримав ПМЖ.

Karta czasоwego pоbytu . Для оформлення дитині ВНП існує декілька підстав:

 • Громадянський стан батька або матері. Це може бути ПМП, статус переселенця або певні гуманітарні міркування. Тут же виникає логічне запитання, чи може дитина отримати ВНЖ, якщо батько або мати вже мають ВНП або візу? Відповідь можна отримати в конкретному Воєводстві, за місцем проживання. Як правило, для цього необхідно дотримуватися трьох правил:
  Батько або мати мали дійсний дозвіл на проживання на момент народження дитини;
 1. Батько або мати має страховий медичний поліс;
 2. Фінансовий стан стабільний та дозволяє утримувати дитину, оплачувати оренду житла і продукти харчування.
 • Особисті обставини. Не завжди підставами для переїзду може бути тільки громадянський стан батьків. Іноді неповнолітня дитина потрапляє в дитячий сад або школу в Польщі, і це є вагомою причиною для отримання ВНЖ. Але існує одне але, батько все одно повинен мати законні мотиви для проживання в РП, так як дитина до 18 років не може жити за кордоном одна. Такими мотивами може бути віза або ВНП. Чи були подібні документи до появи дитини в родині – не важливо. У даному випадку враховуються тільки підтвердження, існуючі на сьогоднішній день.
КАРТА ПОБЫТА ДЛЯ РЕБЕНКА. WNIOSEK 2017| ШАГ ЗА ШАГОМКАРТА ПОБЫТА ДЛЯ РЕБЕНКА. WNIOSEK 2017| ШАГ ЗА ШАГОМ

Що буде з Карткою після досягнення дитиною повноліття?


Іноземний громадянин, який досяг віку 18 років, може отримати ДНП на підставі своєї дитячої Karta czasоwego pоbytu. Для цього дуже важливо дотримання умови: дитина до повноліття повинна прожити в Польщі понад 5 років за програмою об’єднання сім’ї.

Як відбувається процес оформлення дитячої Карти побиту?

В основному, процес отримання документа для неповнолітніх не сильно відрізняється від того, який потрібно пройти дорослим. Найбільша різниця в оформленні Карт стосується віку заявника:

 • До 6 років. Подачею та одержанням документів займається батько або мати. Дитині навіть не потрібно бути присутнім у Ужонде.
 • Від 6 до 18 років. Подає документи дорослий, а забирає Карту дитина.

Етап 1. Підготовка необхідних паперів

Етап 1. Підготовка необхідних паперів

Пакет документів для дитини дуже схожий з тим, який необхідно надавати для дорослої Карти побиту. Нижче наведено перелік основних паперів, однак кожне конкретне Воєводство може запросити будь-який додатковий папір. Тому радимо уточнювати це питання перед подачею.

 • Це спеціальна анкета-заява. Заповнювати її треба тільки польською мовою. Винятком є ПІБ дитини, які потрібно записати точно так, як в закордонному паспорті. При заповненні анкети потрібно бути особливо уважним, писати грамотно і не виходити за вказані поля. Навіть одна невірно написана літера або цифра може спричинити за собою відмову у прийомі документів.
 • Фотографії. Розмір 3.5*4.5 див. Кількість – 4 штуки. Важливо, щоб знімок був новим, зробленим не більше півроку тому. Фон використовується світлий і однотонний. Зовсім маленьких дітей дозволяється підтримувати. Але робити це потрібно таким чином, щоб жодна частина тіла або одягу особи, що тримає дитину не потрапила в кадр. Дитина повинна бути розташована до камери анфас. Нахили голови або відкритий рот – не допустимі.
 • закордонний Паспорт. В загальний пакет документів для здачі вкладаються тільки ксерокопії сторінок. Оригінал закордонного паспорта пред’являється в Ужонде, але залишається на руках у заявника.
 • Свідоцтво про народження. Ксерокопія здається, а оригінал пред’являється тільки.
 • Папери, що підтверджують родинні стосунки дитини та особи, яка подає заяву.
 • Цивільний стан батька або матері в Польщі. Мається на увазі підтвердження легальності проживання дорослого за кордоном. Це може бути Karta pobytu або віза.
 • Документ-підстава. Необхідний тільки в разі оформлення Karta czasоwego pоbytu для оформлення в дитячий садок або школу. Якщо мотиви перебування в країні змінюються, то потрібно деактивувати попередню Карту і отримувати нову. Наприклад, в разі зміни навчального закладу.
 • Письмова угода від другого з батьків. Вона повинна бути складена польською мовою. У разі відсутності одного з батьків або позбавлення його батьківських прав — необхідна документ, що підтверджує цей факт.

Етап 2. Подача документів

Прийомом документів займається Ужонд. Для цього необхідно заздалегідь записатися в електронну чергу. Можна зателефонувати, прийти особисто або зареєструватися на сайті. Справа в тому, що всі Воєводства діють по-різному: в одних доступний запис онлайн, а в інших ця опція  відсутня. Тому рекомендуємо зайти на сайт вашого Воєводства і почитати, які варіанти запису в чергу доступні.

Карта побиту для дітей. При подачі документів вас попросять залишити номер телефону, адресу електронної пошти або адресу проживання. Будьте уважні коли залишаєте ці дані. Адже через них ви будете сповіщені про готовність документа.

Етап 3. Очікування відповіді

 Етап 3. Очікування відповіді

Згідно з польським законодавством, заяву на отримання Karta pobytu має розглядатися не більше 3-х місяців. В деяких випадках, при сильному завантаженні центру, цей термін може збільшуватися. Як правило, завжди так і відбувається, і заявники чекають по півроку, а то й більше.

Етап 4. Отримання карти побиту для дітей


Після того, як батько або мати отримали повідомлення про розгляд рішення, необхідно піти в Ужонд. Як уже згадувалося вище, до 13 років дорослий отримує документи замість дитини, а з досягненням цього віку присутність неповнолітнього в Ужонде стає обов’язковим.

Чому можуть відмовити в карті побиту для дітей?

Через довгі місяці очікування може прийти відмова у видачі. І для цього існує кілька причин:

 1. Підробка документів. Мається на увазі, що батько або мати подали фальшиві документи про свій громадянський стан або підроблені підстави. Сюди також відносяться помилки, допущені при заповненні анкети.
 2. Протиправні дії або загроза безпеці країни.
 3. Відмова від здачі відбитків пальців.


Якщо ви отримали відмову, але жодна з цих причин не підходить, то можливо виникла помилка. В цьому випадку можна подати апеляцію.

Чи можна повернути гроші за збір, якщо було отримано відмову?


Ні. У разі отримання негативної відповіді, кошти, сплачені за збір, не повертаються.

Висновки

Карта побиту для дітей

Карта побиту для дітей — отримання ВНЖ або ПМЖ в Польщі має ряд переваг. Це і якісне медичне обслуговування, і хороший рівень життя, і відсутність необхідності постійного продовження візи. Це дуже зручно і особливо коли переїзд здійснюється цілою родиною. Оформлення документів для дитини має свої нюанси і іноді вимагає більше часу. Однак знаючи всю необхідну інформацію, можна швидко і без зайвих неприємностей оформити Карту побиту для дитини.

З цією статтею також цікавляться:

Як перевірити готовність карту побиту Як продовжити карту побиту в Польщі Карта побиту по безвізу, поради
Як перевірити готовність карту побиту Як продовжити карту побиту в Польщі Карта побиту по безвізу, поради

Карта побиту для дітей. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформлення карти сталого побиту

4.9/5 - (23 голоса) Оформлення карти побиту для українців: як відбувається процедура і які підстави …

Подписаться
Уведомление о
guest
317 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Олександр
Олександр
26 днів назад

Карта побиту
Чекаю на карту побиту
Вже був на відбитках пальців і вислав решту документів
Остання дата розглядання була зазначена 10 вересня а мені ще й досі не подзвонили чи дадуть мені карту чи відмова? 
Чому не звонять? І чи позвонять взагалі?
Можливо якось дізнатись в чому справа? 

Anna
Anna
Відповідь для  Олександр
26 днів назад

Зазвичай термін децизії по факту відрізняється від приблизної дати її видачі. Залежить від воєвудства
Можете писати на мейла з проханням надати інформацію про вашу справу. Телефонічно зазвичай не даюиь таку інформацію

Ан
Ан
Відповідь для  Anna
26 днів назад

залежить від воєвудства

Maryana
Maryana
2 місяців назад

Карта побиту
Подавалися на карту побити, печатки ще не маємо, хочемо виїхати з країни(віза+ біометрії закінчилися ).
Хто знає, що потрібно мати , для перетину кордону без депортації?

Вуйко
Вуйко
Відповідь для  Maryana
2 місяців назад

Нічого не буде, доки карантин в Польщі, продовжуються всі візи, кирти, біометрії,

Maryana
Maryana
Відповідь для  Вуйко
2 місяців назад

Так, тільки це діє для тих хто в’їхав до введення карантинних обмежень.
А я в’їхала в цьому році в лютому

Вуйко
Вуйко
Відповідь для  Maryana
2 місяців назад

Ні, це для всіх

Maryana
Maryana
Відповідь для  Вуйко
2 місяців назад

Це дуже добре! Спасибі!

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Maryana
2 місяців назад

Біометрія не продовжується)

Fxnh
Fxnh
2 місяців назад

У відповідь лист після подачі документів на карту побиту
Всім привіт, підкажіть будь ласка в перебігу якого часу приходить підтвердження (ще одне лист), після відправки документів на карту побиту?

Ist
Ist
Відповідь для  Fxnh
2 місяців назад

до тижня

Іван
Іван
Відповідь для  Fxnh
2 місяців назад

Якщо ви про жовтому папірці, то днів 7-10

Fxnh
Fxnh
Відповідь для  Іван
2 місяців назад

Так, напевно про неї, підкажіть ще будь ласка, можливо змінити адресу отримання?

Xena
Xena
Відповідь для  Fxnh
2 місяців назад

Не існує такого листа, а жовтий папірець приходить тоді, коли Ви його прикріплюєте до листа, який висилаєте. Змінити адресу на ньому не можливо

Fxnh
Fxnh
Відповідь для  Xena
2 місяців назад

І дізнатися що він прийшов я зможу тільки їздячи кожен день на ту адресу який вказала, правильно?

він
він
Відповідь для  Fxnh
2 місяців назад

Я на відділення пошти їздив 2 рази в тиждень, і просив, прийшовши, щоб не доставляли за адресою

Fxnh
Fxnh
Відповідь для  він
2 місяців назад

На відділення звідки відправляли, або ви зворотну адресу пошти вказали?

він
він
Відповідь для  Fxnh
2 місяців назад

де відправляв

SKRIPT
SKRIPT
2 місяців назад

Карта побиту
Як перевірити стан карти побиту якщо подала фірма на яку працюєш? Еленя гура (Вроцлав)

Він
Він
Відповідь для  SKRIPT
2 місяців назад

Телефонуй у Вроцлав або пиши мейл та запиту номер справи.

Славко
Славко
Відповідь для  SKRIPT
2 місяців назад

У нашому ужонді після подачі всіх даних давали логін і пароль від особистого кабінету. Думаю треба у куратора питати.

М
М
3 місяців назад

карту побиту
Добрий день, підкажіть, як виїхати на карту побиту, так щоб забрати сім’ю до Польщі з дитиною і вони теж отримали карту побиту, дружина в декреті дитині 1рік.

Славко
Славко
Відповідь для  М
3 місяців назад

Прийти до роботодавця і попросити зібрати пакет документів. А поки ти не отримаєш, може пройти і рік і півтора Потім береш у шефа ще одне запрошення і перевозиш дружину. Чи працюєте, живете і радієте разом, проживаючи Польському краю.

М
М
3 місяців назад

Карта побиту і карта резидента
Добрий день, ака різниця між карту побиту і картою резидента, що краще, якщо планую жити і працювати в Польщі і періодично їздити в інші країни Європи у відрядження?

Anna
Anna
Відповідь для  М
3 місяців назад

Карту тимчасового побиту ви можете зробити в будь-який момент, якщо у вас є підстави (робота, навчання, возз’єднання з сім’єю), а карту резидента ЄС можна отримати тільки через 5 років безперервного перебування в Польщі і останні 3 роки потрібно мати сталий дохід

Зена
Зена
Відповідь для  М
3 місяців назад

Резидента, це як стійке побитий, тільки пластик міняєте, що 5 років, для зміни роботодавців (хоча я як мала тимчасової також змінювала), подорожувати, вчитися в деяких вузах безкоштовно, це як поляк, тільки не можете голосувати, працювати в поліції, можете складати на стійке побитий і на громадянство

Вершник
Вершник
Відповідь для  М
3 місяців назад

Резидента, а через 3 роки мати громадянина РП

Люба
Люба
3 місяців назад

Добрий вечір. Живу і працюю з чоловіком в Польщі , забрали дітей з собою і влаштували їх в школу і садочок, діти в’їхали по біометрії, через три місяці закінчиться безвіз. У нас карти побита немає. Чи можемо ми подати дітей на карти на основі навчання?

Надя
Надя
3 місяців назад

Доброго дня я знаходжусь в Україні і маю карту побуту , хочу вернутися до роботи з немовлям 3-4 місяці , які документи для цього потрібні? , як що в ясла ще не беруть , і карту побуту я можу зробити для дитини?

Наталя
Наталя
4 місяців назад

Підкажіть, «зразок» згоди батька для подачі документів для дитини на карту тимчас.побут. буду дуже вдячна!

Oksana
Oksana
4 місяців назад

Доброго дня.
підкажіть будь ласка плата з вньосек карти побиту для дитини така сама чи інша сума

Dmytro
Dmytro
5 місяців назад

Карта побиту за два тижні???
Привіт друзі!!! Хто компетентний? Чи реально в Варшаві подати документи на очікування для карти побиту маючи два тижні перебування? Встигну? Якщо хтось може допомогти пришвидшити процес, теж цікаво. Дякую…

Anna
Anna
Відповідь для  Dmytro
5 місяців назад

Так, можете подавати якщо хочете. Для видправки поштою потрібен тільки вньосек + Копія паспорта (це мінімум), і це можна зробити за 30хв і відправити лист полецони пріорітетовій з підтвердженням одбьору (сіра + жовта картки)

Ist
Ist
Відповідь для  Dmytro
5 місяців назад

Реально.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Dmytro
5 місяців назад

Документи можна подати і в останній день

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Dmytro
5 місяців назад

Шанси близькі до 0

Dmytro
Dmytro
Відповідь для  Анатолій
5 місяців назад

Анатолій, чому? Пальці?

Володимир
Володимир
5 місяців назад

Границя, карта побиту і паспорт за кордоном для сина.
Знаходжусь з сім’єю в Польщі. Подали дружині і сину, на карту побиту. Покищо чекаємо децизій але проблема в тім, що сину закінчиться паспорт. А в Варшаві немає вільних місць щоб стати на чергу. Може хтось підкаже якийсь номер до людей які допоможуть? Чи краще поїхати в Україну і там зробити але проблема бо чекаємо на карти побиту.

Rider
Rider
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

А Краків Вам не підходить?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Rider
5 місяців назад

А немає різниці? А ми Варшавському воєводстві

Rider
Rider
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

Різниця є, Вам тільки треба робити паспорт у Варшаві .Якщо Ваша жінка і син прострочили 90.днів, то категорично не можна виїжджати, тому в Польщі не пустять, тільки через 90 днів

Володимир
Володимир
Відповідь для  Rider
5 місяців назад

Ми були по запрошених потім подали на карту. Але так довго роблять то запрошення закінчилося, ще в жовтні. А в грудні нам поставили печатку. Ось така ситуація.

Rider
Rider
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

Треба Вам спробувати записатися на електронну чергу в Варшаві. А у Вас є карта, або теж чекаєте?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Rider
5 місяців назад

Чекаємо говорили 23 липня буде децізія.

Stas
Stas
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

Краще нехай один з батьків зробить паспорт двох не потрібно а заїхати назад попросіть роботодавця зробити вам запрошені і по біометрії + страховка заїдете назад

Володимир
Володимир
Відповідь для  Stas
5 місяців назад

Паспорт потрібен дитині, батьки мають. Працює тільки чоловік дружина з дитиною вдома. Тільки дитина ходить в садок.

Stas
Stas
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

Я зробить .. так нехай батько поїде і зробить все сам. сам недавно дитині робив в Україні приблизно чекати 2 тижні або терміновий.

Stas
Stas
Відповідь для  Stas
5 місяців назад

Мається на увазі двох батьків не потрібно батько може подавати без дружини

Володимир
Володимир
Відповідь для  Stas
5 місяців назад

А син не буде потрібен?

Stas
Stas
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

Наскільки пам’ятаю відбитки беруть від 16 дитині скільки? Я робив дочка мала 6 і вона взагалі не була присутня.

Володимир
Володимир
Відповідь для  Stas
5 місяців назад

Дякую за інформацію синові 3 роки.

Stas
Stas
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

Тоді все у вас вийде

Володимир
Володимир
Відповідь для  Stas
5 місяців назад

Дякую

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

Потрібно їхати міняти паспорт а не витрачати даремно кошти посередникам. Швидше і дешевше буде

Володимир
Володимир
Відповідь для  Анатолій
5 місяців назад

Так але дружина з сином чекають карти побиту, ще немає навіть децізіі. І я незнаю випустять нас в Польщу.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

Випустять, і головне на руках мати підтвердження відправилися на карту обидва. Ну і працюють і вчиться або в сад ходить

Володимир
Володимир
Відповідь для  Анатолій
5 місяців назад

Ви мали на увазі випустять?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

впустять

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Володимир
5 місяців назад

І випустять і впустять

Володимир
Володимир
Відповідь для  Анатолій
5 місяців назад

Дякую.

Rider
Rider
Відповідь для  Анатолій
5 місяців назад

Що ти говориш? Який нафіг впустять?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Rider
5 місяців назад

При наявності біо паспорті і підтвердження з школи або садка і документа що чекаєш карту побуту не пустять на якій підставі?

Rider
Rider
Відповідь для  Анатолій
5 місяців назад

А якщо вже немає 90 днів, то фіг впустять.

Крістіна
Крістіна
6 місяців назад

Доброго дня. У сина карта часового побиту, але потім він отримав новий паспорт. Чи повинна я десь інформувати про ці зміни?

тони
тони
6 місяців назад

карта побиту

скільки можна знаходиться з картою побути в території України? анулюється чи є вона взагалі?

Anna
Anna
Відповідь для  тони
6 місяців назад

Якщо карта видана від роботи, можете знаходиться в Україні скільки хочете, як таких обмежень немає.
Але при втрати роботи ви втрачаєте підстави до карти і Повинні оповістити ужонд протягом 14 днів, після цього починається процес ануліціи карти, Який може тривати від 3-х місяців і більше (я чула і пів року і рік). Якщо не повідомте, тоді процес ануляції Карти не почнеться, але можуть бути проблеми при подачі на наступну карту

Евгений
Евгений
6 місяців назад

Доброго дня.
Вкотре звертаюся до Вас за порадою.
Я і моя дружина працюємо на заводі в місті Лодзь по робочій візі. Забрали дитину до себе, перетин кордону по безвзу, і влаштували до школи. Тобто її право перебування в Польщі три місяці.
Які варіанти продовжити легальне перебування дитини і нас батьків тут у Польщі?
Або, чи можна подивитися на карту побуту спочатку для дитини?
Або чи можна подати документи на карту побуту мамі і дитині на підставі навчання дитини в школі?

Admin
Admin
7 місяців назад

Відкрив Візу по Дицизії
Доброго времени суток!
Ділюся інформацією!

Хто подав на Карту Побиту і виїхав в Україну, той може відкрити Візу по Дицизії,щоб поїхати забрати карту побиту. Щоб відкрити візу по дицизії оплачується як на національну візу, збираються (заповнюються) документи. Як на звичайну візу.
Замість освячення (запрошення) додаєте дицизію (можна роздруковану)
Візу відкривають на 91день! По тій візі ви можите Лише Один Раз перетнути кордон.
Страхівка мусить бути не менше 91день., на цілу відкриту візу, не менше!!!

Всім Удачі!

Ігор
Ігор
Відповідь для  Admin
7 місяців назад

Дякую за корисну інформацію

Admin
Admin
Відповідь для  Ігор
7 місяців назад

будь ласка

Микола
Микола
Відповідь для  Admin
7 місяців назад

А децізія була у тебе на руках або тебе поштою переслали в Україну? А то у мене походу така ж ситуація буде. І переживаю.

Admin
Admin
Відповідь для  Микола
7 місяців назад

Переслали поштою. Я роздрукував!
Якщо переживаєте, то зателефонуйте для впевненості в візовий центр, там де ви будете подавати на візу.

Микола
Микола
Відповідь для  Admin
7 місяців назад

Величезне дякую))

Admin
Admin
Відповідь для  Микола
7 місяців назад

будь ласка

Микола
Микола
Відповідь для  Admin
7 місяців назад

Хоча дивись. Дізнався я тільки що, що на основі діцізіи візу НЕ відкривають

Admin
Admin
Відповідь для  Микола
7 місяців назад

Відкривають на 91 день!

Admin
Admin
Відповідь для  Микола
7 місяців назад

не один я так відкрив

Микола
Микола
Відповідь для  Admin
7 місяців назад

Як буде відпишуся))

Liza
Liza
7 місяців назад

Онлайн запис на відбитки
Може хто знає (чи можливо взагалі записатися на відбитки я вже місяць щодня заходжу рівно в 5 і все що я встигаю це вибрати дату і місце вже зайнято не може що б я повільно все це роблю просто це відбувається в секунду) підкажіть може є якийсь то інший спосіб записатися хоча б буду дуже вдячна за досвід

Денис
Денис
Відповідь для  Liza
7 місяців назад

Воєвудство яке?

Liza
Liza
Відповідь для  Денис
7 місяців назад

Любуське місто Гожов

Денис
Денис
Відповідь для  Liza
7 місяців назад

Ставав в Познані, те ж саме, на все про все пару секунд, кілька спроб — і ставав. На жаль тут нічого НЕ зробиш.

Liza
Liza
Відповідь для  Денис
7 місяців назад

Дуже шкода і довго ти не міг просто я навіть не знаю скільки можна бути в Польщі з цієї жовтої папірцем

Денис
Денис
Відповідь для  Liza
7 місяців назад

Довго, поки самі вас не викличуть, але це може бути дуже довго, тому пробуйте. якщо хочете, можу теж спробувати вас поставити

Liza
Liza
Відповідь для  Денис
7 місяців назад

Ну спасибі звичайно за допомогу

Vova
Vova
7 місяців назад

возз’єднання сім’ї

Потрібно чекати свою діцізію щоб подати дружину і дочку на мої документи тобто можна уявити їх ще не маючи на руках карти?

Віталій
Віталій
Відповідь для  Vova
7 місяців назад

Я дам тобі багато інформації,але треба трохи почитати,і щось підбереш для себе і по других питаннях,це дуже добре що ти хочеш забрати їх до себе мужньо. Удачі. ПИТАННЯ ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ УВАГА! Іноземці легально перебувають у Польщі на підставі рішення про надання дозволу на проживання, візи або безвізу. Карта проживання — це документ, виданий на підставі наданого дозволу на проживання. У рішенні вказані умови перебування та роботи в Польщі. Неможливо «продовжити» тимчасове перебування, необхідно подати нову заяву на отримання іншого дозволу на проживання. 1. Які документи слід додавати до заяви про надання дозволу на тимчасове проживання / постійне проживання / проживання в ЄС довгострокового резидента? 2. Коли я можу подати заяву на отримання дозволу на постійне проживання? Яким критеріям необхідно відповідати? 3. Коли перебування на території Республіки Польща вважається безперервним? 4. Це заява на отримання дозволу на постійне проживання із зазначенням звання Ви повинні заплатити картці поляка 640 злотих? 5. На який рахунок потрібно внести гроші за заяву / довіреність / дублікати документів / дозвіл на роботу типу A / карта проживання? Скільки коштують ці збори? 6. Чи можу я подати заяву на повернення гербового збору, якщо отримав рішення про відмову у наданні дозволу на тимчасове проживання або відмовився подати заявку на вищезазначене? дозвіл? 7. Хто має польське походження? 8. Яку заяву необхідно подати для легалізації перебування дітей / дружини / чоловіка / матері / батька іноземця, який незабаром закінчує своє законне перебування в Польщі та хоче залишитися з іноземцем? (критерії) 9. Як легалізувати перебування дитини іноземців, народжених у Польщі… Детальніше »

Віталій
Віталій
Відповідь для  Vova
7 місяців назад

І ще додаток Крім того, якщо ви залишаєте територію Республіки Польща після закінчення терміну дії візи, безвізу або попереднього дозволу на проживання, пам’ятайте, що для того, щоб мати можливість повернутися на територію Республіки Польща, вам знадобиться для отримання нової візи. «Штамп», закріплений в паспорті іноземця, лише підтверджує законне перебування на території Республіки Польща, він не дає права на багаторазові переходи кордону. дозволи на тимчасове проживання, коли: 1) має дозвіл на роботу та перебуває на території Республіки Польща відповідно до ст. 108 сек. 1 пункт 2 або ст. 206 абзац 1 пункту 2 Закону від 12 грудня 2013 року про іноземців або на підставі штампа, розміщеного в проїзному документі, який підтверджує подання заяви на отримання дозволу на проживання довгострокового резидента Європейського Союзу, якщо безпосередньо перед поданням заяви він мав право працювати на території Республіки Польща Польща, 2) перебування на території Республіки Польща відповідно до ст. 108 сек. 1 Закону від 12 грудня 2013 року про іноземців та: а) безпосередньо перед поданням заяви про надання іншого дозволу на тимчасове проживання, зазначеного у ст. 139а абзац. 1 або ст. Абзац 139o 1 Закону від 12 грудня 2013 року про іноземців, які проживають на цій території на підставі цього дозволу і продовжують виконувати роботу, на яку він мав право на його підставі, б) виконує роботу в якості працівника апарату управління, спеціаліста або працівника стажування в рамках внутрішньокорпоративного переведення, зазначеного в ст. 3 пункту 13b Закону від 12 грудня 2013 року про іноземців для приймаючого підрозділу, який подав заяву на отримання дозволу на тимчасове проживання,… Детальніше »

Kris
Kris
Відповідь для  Віталій
7 місяців назад

Ви вирішили весь gov.pl тут зкопіювати???? Хіба не простіше двома реченнями сформулювати відповідь?

Віталій
Віталій
Відповідь для  Kris
7 місяців назад

Ні,це 000,1, інформації,я поміг дати розширену інформацію + на перспективу,але я радий що ви підключилися до допомоги людині ,яка хоче взяти свою сім’ю до себе, я думаю тут вистачить всім місця щоб допомагати один одному. Лишньої інформації навіть вашої нікому не зашкодить .

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Віталій
7 місяців назад

задимилося мишаче коліщатко поки прокручував сторінку

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Covidlo
7 місяців назад

Поки Скролив, на телефоні стерлася захисна плівка

Rider
Rider
Відповідь для  Vova
7 місяців назад

Можна відразу всім подаватися на карту, але коли Ви отримуєте карту, то копію відсилаєте, вона підкріплюється до справи дружини і дочки.

Kris
Kris
Відповідь для  Vova
7 місяців назад

Ні, в децізію чекати не обов’язково.
Але подати дружину і дитину по возз’єднанню можна тільки в тому випадку якщо ви карту побиту більше двох років, тобто якщо у вас є попередня карта / карти.

Якщо це у вас перша, карта то ви (не чекаючи децізіі) можете подати дружину і дитину на карту за пунктом inne okoliczności (і дописати поруч з тим пунктом в вньоску- pobyt z mężem), вашої зарплати має вистачати на утримання всіх членів сім’ї. (В мазовецькому воєводстві ще враховують оренду житла при розрахунку ваших витрат на утримання).
Якщо виникнуть питання, питайте

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Kris
7 місяців назад

Не потрібно чекати 2 роки для подачі на возз’єднання. Я після отримання пластика через 3 місяці подавав. Без проблем все отримали карту побиту.

Kris
Kris
Відповідь для  Bogdan
7 місяців назад

Ух ти! Круто! А яке воєвудство?
Наскільки знаю то в основному дотримуються тих двох років!
Саме возз’єднання? НЕ inne okoliczności?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Kris
7 місяців назад

Саме возз’єднання.
Вроцлав.
Більш того — було все гладко без будь-яких питань або донос документів.

Vova
Vova
Відповідь для  Bogdan
7 місяців назад

А не пам’ятаєш треба в умовах найму жителів вписувати дружину і дитину при подачі і взагалі треба її їм?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Vova
7 місяців назад

Я вписував всіх.

Alex
Alex
8 місяців назад

Подача на карту в останній день?!

Добрий день,
Син заїхав по безвізу з туристичного ваучера, школи. В Ужонд призначили дату складання внёску на останній день 90, який начебто дозволено при в’їзді по безвізу. Що краще йти подавати документи в останній день або відправити поштою?
Завчасно дякую за відповідь.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

Можна, можливо. документи повинні бути подані під час легального перебування в країні

Taras
Taras
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

Можете швидше зробити все через канцелярію, але тоді час очікування довше

Taras
Taras
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

Краще звичайно занести самому, але на крайній випадок можете вислати

Anna
Anna
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

Напишіть в ужонд мейл з описом вашої ситуації, з конкретними датами в’їзду та подачі внеску. Думаю тоді вам дадуть більш достовірну відповідь.

Alex
Alex
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

Ми хочемо податися на возз’єднання з сім’єю. У батька є карта побути. Візу НЕ плануємо робити … Більше документів є, дитині 9 років, тут, в Польщі, зараз вчиться в 3 класі.

Anna
Anna
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

Скільки років дитині і з якими документами ще їхали при перетині кордону? Розкажіть, будь ласка. А то візу робити там геморой ще той. Спасибі за відповідь)))

Taras
Taras
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

Можете швидше зробити через канцелярію, але тоді час очікування більше

Іра
Іра
8 місяців назад

Карта побиту
Добрий день. Скажіть будь ласка, хто подавав на карту, скільки потрібно платити в ужонд на відбитках?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іра
8 місяців назад

А уженд не платив. Проплачував на пошті 440зл

Іра
Іра
Відповідь для  Андрій
8 місяців назад

Дякую)

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іра
8 місяців назад

Немає за що

Invincible
Invincible
Відповідь для  Іра
8 місяців назад

440 zł начебто

Іра
Іра
Відповідь для  Invincible
8 місяців назад

Дякую)

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Іра
8 місяців назад

Коли надсилаєте документи в уженд, відразу на пошті оплачуєте збір …

Іра
Іра
Відповідь для  Юрчик
8 місяців назад

Спасибі, я це знаю. Мені ж сума була цікава, так як варіанти до цього чула різні.

Dmytro
Dmytro
Відповідь для  Іра
8 місяців назад

440 злотих в банку платив і квитанцію в уженд при подачі приніс. А якщо по возз’єднанню, щось на зразок 380 злотих потрібно платити. У будь-якому випадку зайдіть га сайт уженд. Там є вся інформація і по оплатах і реквізити.

Іра
Іра
Відповідь для  Dmytro
8 місяців назад

Дякую)

Міс
Міс
9 місяців назад

Карта побиту для дитини хто допоможе екземпляром заповненого Внёска?

Хто може допомогти екземпляром заповненого внёска на карту побиту для дитини або відео може у кого є як його правильно заповнити, і який перелік документів взагалі потрібен для подачі? Заздалегідь дякую.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Міс
9 місяців назад

Якщо підійде то ввечері зможу. Які є документи?

Міс
Міс
Відповідь для  Андрій
9 місяців назад

А чому може НЕ підійти?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Міс
9 місяців назад

Скиньте контакт зараз передзвоню бо забув що обіцяв допомогти

Міс
Міс
Відповідь для  Андрій
9 місяців назад

Начебто все крім того що сьогодні почути, це якась заява від іншого з батьків що він нібито не проти щоб дитині перший батько подав документи. Ну і внёсек який нужнен, а я не знаю як його правильно заповнити і цей формат Внёска він же такий же як і для дорослого?

Kris
Kris
Відповідь для  Міс
9 місяців назад

Я додавала копії всіх документів, які подавала зі своїм внеском: страховку мою (в яку вписана дитина) договір оренди (там теж дитина вписана) свій песель (і песель малої)

Міс
Міс
Відповідь для  Kris
9 місяців назад

І це всі документи?

Kris
Kris
Відповідь для  Міс
9 місяців назад

Ні, не всі документи само собою:
Сам внёсек (в нашому воєводстві 2 примірника)
копії паспорта (дитини) першої сторінки дві копії а інших заповнених по одній.
копія свідоцтва про народження дитини і переклад присяжного
договір оренди
страховка
фото 4 шт
!!! Так як я подавалася від поліцеалки — виписка з польського банку в стан рахунку

!!! Якщо ви від роботи подавалися на карту то я б доклала копію освядченія вашого і договір трудовий.

Міс
Міс
Відповідь для  Kris
9 місяців назад

А примірника як правильно внёсек заповнити у вас не залишилося? Або де можна подивитися?

Kris
Kris
Відповідь для  Міс
9 місяців назад

Так там буквально пару слів заповнювати … і адже переклад є на російську. Який зразок Вам потрібен?
Спробуйте на сайті уженда воеводскими подивитися може їсти … я особисто читала і відповідала на питання Заповнюємо внёсек.

Міс
Міс
Відповідь для  Kris
9 місяців назад

Так на сайті уженда є внёсек я скачала там близько 20 сторінок там їх все потрібно заповнити?

Kris
Kris
Відповідь для  Міс
9 місяців назад

Ні не все заповнюєте почитайте там перших здається шість сторінок. І врешті. За дитину якщо мала підписуєтеся Ви (в кінці) а там де зразок підпису там нічого я не заповнювала.
Ви перечитайте весь вньосек. Там є російською. Там просто відповідаєте на питання!
Там де перелік причин на видачу карти я відзначала inne okoliczności і писала pobyt z matką.
Там де дитину не стосується писала «nie dotyczy». Там де сімейний стан — «panna» або «kawaler».
Просто перечитайте уважно.
Чомусь мені здається що там менше сторінок, точніше 12 було. У вас мабуть там залончнік разом з тим вньоском.

Міс
Міс
Відповідь для  Kris
9 місяців назад

спасибі за відповідь

Kris
Kris
Відповідь для  Міс
9 місяців назад

Немає за що. Якщо виникнуть питання, питайте. Якщо буду знати відповідь то підкажіть.

Люба
Люба
Відповідь для  Міс
3 місяців назад

Ви відкрили карту дитині? Який пакет документів ? Дякую за відповідь

Ольга
Ольга
9 місяців назад

Карта побиту
Чи правда що не треба робити запрошення ще раз коли воно закінчилось, якшо вже є карта побиту по даній роботі, то що карта це і є автоматично як і запрошення

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ольга
9 місяців назад

Для карту побиту від роботи запрошення не потрібно

Ольга
Ольга
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

А якщо на неї тільки подаєшся, тому начебто треба?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ольга
9 місяців назад

Потрібно буде зезволеніе замовляти, щоб Ви могли продовжувати працювати. Хоча зараз всі запрошення продовжені до кінця карантину +30 днів

Ольга
Ольга
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

Навіть освядченія?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ольга
9 місяців назад

Так, якщо на момент закінчення дії освядчення ви були на території РП

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

Мені шеф робив зезволеніе від воевуди по закінченню ошвядчення …

Suspected
Suspected
Відповідь для  Юрчик
9 місяців назад

Ну це так, але на даний момент можна по продовжений освядченню працювати, як було в моєму випадку

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

Я заїжджав по біо … не продовжується

Женя
Женя
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

Я перепрошую, я правильно зрозумів що якщо заїхав по біо + освядченіе і воно закінчується 22.02.21 то мені не обов’язково виїжджати з Польщі?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Женя
9 місяців назад

На жаль, на біо це не поширюється. Для біо діє тільки якщо в’їзд був до 14 березня

Женя
Женя
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

Дякую. дурне питання але задам, які поки потрібні для подачі на карту, Не можу розібратися, шеф сказав що зробить тільки йому потрібно сказати що від нього потрібно тому як це буде його перший раз

Suspected
Suspected
Відповідь для  Женя
9 місяців назад

Від нього залочнік 1. А взагалі зайдіть на сайт свого воєводства і там є повний список документів. Я маю тільки від Малопольському воєводства

Женя
Женя
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

Що таке залочнік?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Женя
9 місяців назад

І це довго прописувати, вбийте в гугл

Женя
Женя
Відповідь для  Suspected
9 місяців назад

спасибі вам

Rider
Rider
Відповідь для  Ольга
9 місяців назад

При наявності карти побиту візи НЕ відкривають!

Тарас
Тарас
9 місяців назад

Як проходить процес подачі на карту побиту в даний час

Доброго вечора. Скажіть хто подавався на карту побиту в м. Ополе чи дезавгодно ..як проходить процесс подачі ..які папери потрібні .. Дякую

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Тарас
9 місяців назад

Введіть в пошуку «карта побиту» Цю тему пережовують по мільйон разів ….

Anna
Anna
Відповідь для  Тарас
9 місяців назад

Заходьте на сайт вашого ужонду, щоб подивитися список необхідних документів на побитий тимчасової і праця. Зазвичай це:
1. ксерить паспорта
2. Заповнена анкета
3. Оплата
4. Залончнік 1 (заповнює роботодавець)
5. ксерить умови про працю / злеценя / Джелу
6. Страховка (ус)
7. Підтвердження того, що вам є де жити
8. громадську думку старости (якщо не звільнені від цієї громадської думки)
Збираєте все що можете, відправляєте поштою тільки копії. Документи повинні бути відправлені листом пріорітетовім з підтвердженням одбьору (жовтий листочок)
Чекаєте, поки вам не прийде лист, щоб здати відбитки і показати оригінали до ваших копій, + можуть написати щось треба донести
Чекаєте децізію)

Сергій
Сергій
Відповідь для  Тарас
9 місяців назад

Я подав документи на карту ще 25 вересня, ще на відбитки пальців не дзвонили, вже переживаю ..

Anna
Anna
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

Зателефонуйте або напишіть в ужонд щоб надали номер справи та інформацію на якому вона етапі

Сергій
Сергій
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

А ужонд дасть номер справи??? Тому що я раз дзвонив в ужонд мені сказали щоб я сказав номер справи, я тей номер не знаю ..

Anna
Anna
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

Так ось повинні дізнатися, чи не знаю по телефону говорять, але на е-мейл повинні відповісти.
Повинні подати ваше ім’я, прізвище і дату народження і питайте або вже є номер справи

Сергій
Сергій
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

У кого спитати ??

Anna
Anna
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

У кого потрібно запитати ??

Anna
Anna
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

У ужонді)

Сергій
Сергій
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

Може краще сходити і все .. ???

Сергій
Сергій
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

Може краще сходити і все .. ???

Anna
Anna
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

Якщо у вашому ужонді приймають людей, то звичайно, можете сходити

Сергій
Сергій
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

Потрібно сходити і дізнатися чи приймають .. спасибі

Тарас
Тарас
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

А віза у вас вже закінчилася?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Тарас
9 місяців назад

Ні, ми з братом по воевуде зараз працюємо до 29 березня воевуда, ну і на карту вирушили 25 вересня

Сергій
Сергій
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

А як туди написати ??

КАТЯ
КАТЯ
9 місяців назад

Доброго вечора маю таке питання які документи потрібно на подачу карти побиту дитині яка народилася в польщі і яка ціна за карту?і чи реально записатись на чергу, а то я тиждень пробую і все марно?якщо реально то в котрій годині оновлюється місця?

TRU
TRU
10 місяців назад

Карта побиту
Здрастуйте, у мене така ситуація, я подався на карту побути через АГЕНТСТВО на яку працюю, зараз я хочу звільниться з Агенції і поміняти роботу, скажіть будь ласка що потрібно зробити щоб нормально перейти на іншу роботу і Не було проблем з виготовленням моєї карти

Наталя
Наталя
Відповідь для  TRU
10 місяців назад

У уженд подати інформацію в зміні роботодавця, якщо не помиляюся протягом місяця після звільнення. Я думаю, в новій Агенції Вам підкажуть, що робити. Але не всі Агенції хочуть займатися картами побуту, уточнюйте відразу цей момент.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Наталя
10 місяців назад

Дається 14 днів щоб принести документ від нового роботодавця, а саме залочнік №1

Дмитро
Дмитро
10 місяців назад

Отримання карти побиту
Добрий день,підкажіть будь ласка подав документи на карту побиту , отримав позитивну децизію,але в зв’язку з певними життєвими обставинами мусив виїхав до України не дочекавшись карти,через певний час повернувся до Польщі але вже по безвізу. Чи не анулювали її,і чи можу я її отримати?Дякую.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Дмитро
10 місяців назад

Дивлячись через скільки повернувся. Зайди в особистий кабінет і дізнайся про стан децізіі

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Suspected
10 місяців назад

Підкажіть будь ласка, як це зробити?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Дмитро
10 місяців назад

Яке воєводство для початку?

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Suspected
10 місяців назад

Малопольське

Suspected
Suspected
Відповідь для  Дмитро
10 місяців назад

У маломалопольске тільки писати на пошту, відповідають на протязі двох днів

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Дмитро
10 місяців назад

Якщо отримали децізію на побит — робіть пластик. Те, що Ви НЕ були на території РП НЕ є приводом для анулювання Вашої децізіі.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Дмитро
10 місяців назад

Якщо була позитивна децізія то потрібно оплатити пластик, платіжка відправити в уженд і через 3 тижні забрати карту

мис
мис
10 місяців назад

Карта для дитини

Добрий день, хто може допомогти зробити, подати документи на карту побиту для дитини. Якщо платно то скільки це буде коштувати?

Kris
Kris
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Якщо у когось з батьків є карта побиту, то дитину можна подавати на inne okolicznośći pobyt z matką / ojcem. Якщо карта вже більше двох років то можна подавати на возз’єднання з сім’єю. Ці пункти треба відзначити в вньосек. Я Вам скидаю бланк вньосек роздрукуйте його і треба заповнити. Після треба проплатити за вньосек і додати це в документи, плюс свідоцтво про народження дитини переведено в присяжного перекладача. Списком документи бедуть так: * Вньосек заповнений вами (там де треба підпис дитини, залежить від віку якщо дитина мала ставите) Кількість примірників залежить від воєводства. Де треба два десь один (це почитайте на сайті urząd wojewódzki в вашому місті) * Копії свідоцтва з перекладом в присяжного перекладача * Копії всіх заповнених сторінок паспорта дитини * Фото (кількість і розмір теж вказані на сайті ужонда) * Копію страховки дитини (можна приєднати дитини до страховка одного з батьків, з цим треба звернутися до роботодавця) * Копію договору оренди житла з вписаною туди дитиною * Песель (копія) та мельдунек якщо є (копія) * Квитанція про сплату (копія) * Если у кого-то з батьків карта то копію децізіи цієї карти Ці документи на пошті Вкладаючи в конверт зліва зверху вказуєте адресу і дані ваші по праву внизу адреса уженду і відправляєте listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Ви повинні заповнити на пошті два бланка один залишається у вас. А потім до вас на пошту прийде другий папірець — це буде підтвердженням того, що уженд отримав ваші документи. Далі чекаємо коріспонденціи від уженду. Як будуть питання звертайтеся Оплата… Детальніше »

Kris
Kris
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Я не посередник і гроші не прошу, якщо є питання — питайте. Якщо знаю і є час відповім.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

При всій повазі, але не потрібно 2 роки бути на побиту, щоб подати дитини на побит в підставі побиту одним із батьків.
Можна відразу на побит подаватися

Kris
Kris
Відповідь для  Bogdan
10 місяців назад

Наскільки я знаю.
Там різні пункти потрібно вказувати, возз’єднання це коли більше двох років карта у кого з батьків, а inne okoliczności (pobyt z matką / ojcem) можна відразу як тільки батьки вирушили. Просто по возз’єднанню вони просять основу возз’єднання а це повинно бути карта або хоча б децізія.
Про всяк випадок перечитаю. Але певна що так було.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Я своїм дітям оформляв побиту на підставі возз’єднання. Оформляла відразу після отримання пластика (першого). Проблем не було.

Kris
Kris
Відповідь для  Bogdan
10 місяців назад

Так, Ви маєте рацію після пластика! Можливо я і загнула з двома роками.
Але якщо ще немає карти і децізіі то тоді inne okoliczności, так буває так що з дитиною в один день на першу карту подають документи …. тоді возз’єднання не підходить.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Згоден на всі сто

Оксана
Оксана
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Добрий день скажіть будь ласка у нас сім’я мама,тато і дитина 15 років будемо подавати на другу карту побиту чи можемо всі документи відправити в одному конверті чи кожен за себе? Дякую

мис
мис
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Познань

Kris
Kris
Відповідь для  мис
10 місяців назад

подивіться на офіційному сайті для емігрантів

мис
мис
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Можна пряме посилання на сайт де можна скачати?

Kris
Kris
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Яке у Вас воєводство, або місто скажіть тому що різні сайти в різних воєводств

Kris
Kris
Відповідь для  мис
10 місяців назад
Kris
Kris
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Це в по морському воєводстві, але вньосек для всіх воєводств однаковий.
Тільки кількість екземлярів різна
загугли ваш urząd wojewódzki і там є вся інформація

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Насамперед зробіть дитині pesel.
Якщо заїхали по безвізу отже освядченіе з навчального закладу є.
Зроблять переклад свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження дитини.
З інтернету роздрукуйте залончнік А1 (центр)

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

А для чого залончнік? Вньосек роздруковувати треба і я на нього посилання скинула нижче. Список документів все я теж внизу написала.
Залончнік А1 заповнює роботодавець про те, що він планує взяти на роботу, а дитина що працювати піде?
Вньосек і в вньосеку вказати inne okolicnośći pobyt z matką.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Залончнік А1 це і є анкета. Або Ви на дитину не заповнюєте анкету на подачу в уженд. Ви просто читайте. А то заповнюєте щоб заповнювати

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Załącznik це ДОДАТОК. А wniosek цю пропозицію є якраз анкета. Додаток Ви заповнюєте до вньосек на дитину?
І так на дитину заповнюється — ВНЬОСЕК.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Соррі помилився внесок це анкета, А1 доповнення до вньоску

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Нічого, з тими документи легко заплутатися 🙂

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Просто дзвонив знайомий питав про документах і ще з дитиною на прогулянці тому так.

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Ну Ви молодець !!! Відразу купу справ робите
У мене теж так буває що все відразу чудово Вас розумію !!!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Все і одразу не люблю такого

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

А хто ж таке любить .. але буває і так.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Не сперечаюсь

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

вам потрібен внёсек

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
10 місяців назад

Можна додати умову по якій працює один з батьків але вписати в zus дитину

Kris
Kris
Відповідь для  мис
10 місяців назад

подивіться в інтернеті можна завантажити бланк вньоска

мис
мис
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Заїхав дитина по безвізу, агентство подало нам на карту документи, є на руках жовті папірці з печаткою

Kris
Kris
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Значить подавати треба дитину по onne okolicnośći pobyt z matką або z ojcem
Це не складно Ви впораєтеся.

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
10 місяців назад

За якими документами заїхала дитина безвізу або по візі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Якщо Ви тут з чоловіком має хтось карту побиту?

мис
мис
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Який перелік документів потрібен? куди їх подавати?

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Допоможу без проблем чим зможу. Подав на наступну карту дитині і нічого складного

мис
мис
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Я розумію, але питання в тому як якщо я не розбираюся в цьому?

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
10 місяців назад

Ніхто не платить за те, що Ви і самі можете зробити. Реально Вам нічим не допоможуть в гроші здеруть

Женя
Женя
11 місяців назад

Доброго дня. Підкажіть будь ласка,чи правда що документи на карту побуту для дитини треба подати не пізніше ніж за 45 днів до закінчення строку легального перебування дитини за кордон? Та ще одне питання чи можу я подати дитину до свого зусу якщо працюю по умові зліценія?

Денис
Денис
Відповідь для  Женя
11 місяців назад

Не зустрічав такої інформації, де вичитали?

Женя
Женя
Відповідь для  Денис
11 місяців назад

Посередникі які допомагають з подачею на карту, так сказали.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Женя
11 місяців назад

Вивчіть гарно посередників , щоб не потрапити в халепу як я, посилання на шахрая у Вас є в моїх коментарях , якщо Ви з Варшави.

Дана
Дана
Відповідь для  Женя
11 місяців назад

Дитину Ви і подаєте на основі свого ZUS. Запитайте свого роботодавця чи у Вас є можливість оформити так зване групове обезпеченіє. По роботодавця про це замовчують.

Оля
Оля
Відповідь для  Женя
11 місяців назад

А з чого Ви взяли цей термін. Вперше чую про таке.

Женя
Женя
Відповідь для  Оля
11 місяців назад

Посередникі які виготовляють ці карти так сказали.

Леша
Леша
Відповідь для  Женя
11 місяців назад

Для чого Вам взагалі ці посередники. Скільки коштують їхні послуги якщо не секрет?

Женя
Женя
Відповідь для  Леша
11 місяців назад

1000, та я ще не впевнена що буду користуватися їхніми послугами, просто були на консультації,але в випадку коли сама не зможу нічого зробити,то прийдеться звернутися.

Леша
Леша
Відповідь для  Женя
11 місяців назад

А після цього кажуть що українці бідні. Та це капець як дорого. Та там немає за що платити такі гроші. Вони нічого швидшого Вам не зроблять.

Олег
Олег
Відповідь для  Женя
11 місяців назад

Направду нічого складного Ви самі все зробите без проблем. Вразі чого пишіть.

Женя
Женя
Відповідь для  Олег
11 місяців назад

Ок дякую.

Рома
Рома
Відповідь для  Женя
11 місяців назад

Андрію , мене критикують , що сам не подавався на карту , і прийшлося звертатися до посередника, а той мене кинув, не повідомив про децизію .
В мене робота була постійно в делегаціях я не міг фізично цим займатися , тож тепер веду війну проти нього по всій мережі інтернет , по всім сайтам, бо покидькам не місце займатися документами, і в нього немає проти мене доказів, а в мене є. Всі радять вирішувати в суді , але я вважаю, що суд не допоможе іншим людям , тому вважаю його треба вигнати з соц мережі, показую людям саме його фото , бо номер телефону , назву фірми, і багато іншого можно змінити , а зовнішність складніше.

Мис
Мис
11 місяців назад

Дитина, карта побиту На яких документах дитина може перебувати довгий час на території Польщі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Мис
11 місяців назад

На карті побиту

Мис
Мис
Відповідь для  Андрій
11 місяців назад

А є ще варіанти?

Rider
Rider
Відповідь для  Мис
11 місяців назад

Подати на возз’єднання сім’ї

Vlad
Vlad
11 місяців назад

Подав документи на карту, а як вписати дитину в карту? Або якщо він заїде за паспортом а ми чекаємо карту він з нами теж може чекати? Прив’язаний чи буде він до наших документів або його потрібно прив’язати до них то як це зробити?

Андрей
Андрей
Відповідь для  Vlad
11 місяців назад

Как Вы ребенка впишете в карту. Чтобы ребенок визала нужно освядчение из учебного заведения, страховку и биопаспортов. По приезду ребенка в Польшу собираете комплект документов и отправляете по почте в уженд.

Если Вы ждете карту и ребенок приедет к Вам и будет ждать с Вами то ее просто так легализуют.