ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Карта побиту для дітей
Карта побиту для дітей

Карта побиту для дітей: як правильно оформити

Карта побиту для дітей. Працевлаштуванням у Польщі сьогодні вже нікого не здивуєш. Українці всіх віків виїжджають за кордон на тимчасовий підробіток або для пошуку постійного місця роботи.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Визначення поняття Карти побиту
Оформляють Karta pobytu для дітей, молодших 18 років?
На яких підставах може бути видана Karta pobytu дітям?
Що буде з Карткою після досягнення дитиною повноліття?
Як відбувається процес оформлення дитячої Карти побиту?
Етап 1. Підготовка необхідних паперів
Етап 2. Подача документів
Етап 3. Очікування відповіді
Етап 4. Отримання Карти
Чому можуть відмовити?
чи Можна повернути гроші за збір, при відмові?
Висновки

Дуже часто їм доводиться розлучатися з сім’ями на довгі місяці, поки не буде знайдено житло і робота. Згодом частина українців бажає повернутися додому, а решта – осісти за кордоном. Ті, хто наважується будувати своє майбутнє в Польщі, першим ділом займаються питанням переїзду сім’ї. Якщо з оформленням документів для дорослих все більш-менш зрозуміло, то щодо дитячих паперів завжди виникає маса питань. У цій статті ми розберемося, що таке Карта побиту для дитини, які документи потрібно подавати, та інші нюанси оформлення.

Визначення поняття Карти побиту для дітей

Karta pobytu – це документ, виданий іноземцю, який отримав посвідку на проживання на території Республіки Польща.

Визначення поняття Карти побуту для дітей

Існує два види Карток:

 1. Karta czasоwego pоbytu. Це тимчасовий вид на проживання. Його видають на певний період часу, зазвичай терміном до трьох років. Підставами отримання тимчасового ВНП є трудовий контракт, отримання освіти в школі або вузі, і возз’єднання з сім’єю. Власник такого документа має право безперервно проживати і працевлаштуватися на території РП весь період, на який видана Карта.
 2. Karta stałego pobytu. Це постійний вид на проживання. Він не має терміну давності, проте саму пластикову картку необхідно замінювати раз в десять років. Для отримання ПМЖ потрібно або мати Karta polaka, або прожити ВНП більше п’яти років.

Оформляють Karta pobytu для дітей, молодших 18 років?


Так. Karta pobytu може отримати як дорослий іноземець, так і дитина. І тут справа йде, в основному, не в віці, а в підставах для її отримання. Звичайно, оформлення документів для дітей завжди забирає більше часу і сил. Однак, якщо знати всі нюанси, то цей процес буде проходити набагато легше і швидше.

На яких підставах може бути видана Karta pobytu дітям?

Найперше і найважливіше, що необхідно враховувати – Карту повинен мати хоча б один з батьків. Тобто, якщо у батька або матері вже оформлена Karta pobytu, то дитина може отримати аналогічний документ. При цьому письмова згода іншого з батьків є обов’язковим.

На яких підставах може бути видана Karta pobytu дітям?

Karta stałego pobytu. Для оформлення дитині ПМЖ в Польщі необхідно виконання батьками однієї з умов:

 • Хоча б один з дорослих на момент народження дитини повинен мати постійний вид на проживання, який актуальний до поточного моменту;
 • Хоча б один із дорослих мав ВНП, на підставі якого вже отримав ПМЖ.

Karta czasоwego pоbytu . Для оформлення дитині ВНП існує декілька підстав:

 • Громадянський стан батька або матері. Це може бути ПМП, статус переселенця або певні гуманітарні міркування. Тут же виникає логічне запитання, чи може дитина отримати ВНЖ, якщо батько або мати вже мають ВНП або візу? Відповідь можна отримати в конкретному Воєводстві, за місцем проживання. Як правило, для цього необхідно дотримуватися трьох правил:
  Батько або мати мали дійсний дозвіл на проживання на момент народження дитини;
 1. Батько або мати має страховий медичний поліс;
 2. Фінансовий стан стабільний та дозволяє утримувати дитину, оплачувати оренду житла і продукти харчування.
 • Особисті обставини. Не завжди підставами для переїзду може бути тільки громадянський стан батьків. Іноді неповнолітня дитина потрапляє в дитячий сад або школу в Польщі, і це є вагомою причиною для отримання ВНЖ. Але існує одне але, батько все одно повинен мати законні мотиви для проживання в РП, так як дитина до 18 років не може жити за кордоном одна. Такими мотивами може бути віза або ВНП. Чи були подібні документи до появи дитини в родині – не важливо. У даному випадку враховуються тільки підтвердження, існуючі на сьогоднішній день.
КАРТА ПОБЫТА ДЛЯ РЕБЕНКА. WNIOSEK 2017| ШАГ ЗА ШАГОМ

Що буде з Карткою після досягнення дитиною повноліття?


Іноземний громадянин, який досяг віку 18 років, може отримати ДНП на підставі своєї дитячої Karta czasоwego pоbytu. Для цього дуже важливо дотримання умови: дитина до повноліття повинна прожити в Польщі понад 5 років за програмою об’єднання сім’ї.

Як відбувається процес оформлення дитячої Карти побиту?

В основному, процес отримання документа для неповнолітніх не сильно відрізняється від того, який потрібно пройти дорослим. Найбільша різниця в оформленні Карт стосується віку заявника:

 • До 6 років. Подачею та одержанням документів займається батько або мати. Дитині навіть не потрібно бути присутнім у Ужонде.
 • Від 6 до 18 років. Подає документи дорослий, а забирає Карту дитина.

Етап 1. Підготовка необхідних паперів

Етап 1. Підготовка необхідних паперів

Пакет документів для дитини дуже схожий з тим, який необхідно надавати для дорослої Карти побиту. Нижче наведено перелік основних паперів, однак кожне конкретне Воєводство може запросити будь-який додатковий папір. Тому радимо уточнювати це питання перед подачею.

 • Це спеціальна анкета-заява. Заповнювати її треба тільки польською мовою. Винятком є ПІБ дитини, які потрібно записати точно так, як в закордонному паспорті. При заповненні анкети потрібно бути особливо уважним, писати грамотно і не виходити за вказані поля. Навіть одна невірно написана літера або цифра може спричинити за собою відмову у прийомі документів.
 • Фотографії. Розмір 3.5*4.5 див. Кількість – 4 штуки. Важливо, щоб знімок був новим, зробленим не більше півроку тому. Фон використовується світлий і однотонний. Зовсім маленьких дітей дозволяється підтримувати. Але робити це потрібно таким чином, щоб жодна частина тіла або одягу особи, що тримає дитину не потрапила в кадр. Дитина повинна бути розташована до камери анфас. Нахили голови або відкритий рот – не допустимі.
 • закордонний Паспорт. В загальний пакет документів для здачі вкладаються тільки ксерокопії сторінок. Оригінал закордонного паспорта пред’являється в Ужонде, але залишається на руках у заявника.
 • Свідоцтво про народження. Ксерокопія здається, а оригінал пред’являється тільки.
 • Папери, що підтверджують родинні стосунки дитини та особи, яка подає заяву.
 • Цивільний стан батька або матері в Польщі. Мається на увазі підтвердження легальності проживання дорослого за кордоном. Це може бути Karta pobytu або віза.
 • Документ-підстава. Необхідний тільки в разі оформлення Karta czasоwego pоbytu для оформлення в дитячий садок або школу. Якщо мотиви перебування в країні змінюються, то потрібно деактивувати попередню Карту і отримувати нову. Наприклад, в разі зміни навчального закладу.
 • Письмова угода від другого з батьків. Вона повинна бути складена польською мовою. У разі відсутності одного з батьків або позбавлення його батьківських прав — необхідна документ, що підтверджує цей факт.

Етап 2. Подача документів

Прийомом документів займається Ужонд. Для цього необхідно заздалегідь записатися в електронну чергу. Можна зателефонувати, прийти особисто або зареєструватися на сайті. Справа в тому, що всі Воєводства діють по-різному: в одних доступний запис онлайн, а в інших ця опція  відсутня. Тому рекомендуємо зайти на сайт вашого Воєводства і почитати, які варіанти запису в чергу доступні.

Карта побиту для дітей. При подачі документів вас попросять залишити номер телефону, адресу електронної пошти або адресу проживання. Будьте уважні коли залишаєте ці дані. Адже через них ви будете сповіщені про готовність документа.

Етап 3. Очікування відповіді

 Етап 3. Очікування відповіді

Згідно з польським законодавством, заяву на отримання Karta pobytu має розглядатися не більше 3-х місяців. В деяких випадках, при сильному завантаженні центру, цей термін може збільшуватися. Як правило, завжди так і відбувається, і заявники чекають по півроку, а то й більше.

Етап 4. Отримання карти побиту для дітей


Після того, як батько або мати отримали повідомлення про розгляд рішення, необхідно піти в Ужонд. Як уже згадувалося вище, до 13 років дорослий отримує документи замість дитини, а з досягненням цього віку присутність неповнолітнього в Ужонде стає обов’язковим.

Чому можуть відмовити в карті побиту для дітей?

Через довгі місяці очікування може прийти відмова у видачі. І для цього існує кілька причин:

 1. Підробка документів. Мається на увазі, що батько або мати подали фальшиві документи про свій громадянський стан або підроблені підстави. Сюди також відносяться помилки, допущені при заповненні анкети.
 2. Протиправні дії або загроза безпеці країни.
 3. Відмова від здачі відбитків пальців.


Якщо ви отримали відмову, але жодна з цих причин не підходить, то можливо виникла помилка. В цьому випадку можна подати апеляцію.

Чи можна повернути гроші за збір, якщо було отримано відмову?


Ні. У разі отримання негативної відповіді, кошти, сплачені за збір, не повертаються.

Висновки

Карта побиту для дітей

Карта побиту для дітей — отримання ВНЖ або ПМЖ в Польщі має ряд переваг. Це і якісне медичне обслуговування, і хороший рівень життя, і відсутність необхідності постійного продовження візи. Це дуже зручно і особливо коли переїзд здійснюється цілою родиною. Оформлення документів для дитини має свої нюанси і іноді вимагає більше часу. Однак знаючи всю необхідну інформацію, можна швидко і без зайвих неприємностей оформити Карту побиту для дитини.

З цією статтею також цікавляться:

Як перевірити готовність карту побиту Як продовжити карту побиту в Польщі Карта побиту по безвізу, поради
Як перевірити готовність карту побиту Як продовжити карту побиту в Польщі Карта побиту по безвізу, поради

Карта побиту для дітей. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформлення карти сталого побиту

5 / 5 ( 22 голоса ) Оформлення карти побиту для українців: як відбувається процедура …

Подписаться
Уведомление о
guest
137 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
мис
мис
8 днів назад

Карта для дитини

Добрий день, хто може допомогти зробити, подати документи на карту побиту для дитини. Якщо платно то скільки це буде коштувати?

Kris
Kris
Відповідь для  мис
8 днів назад

Якщо у когось з батьків є карта побиту, то дитину можна подавати на inne okolicznośći pobyt z matką / ojcem. Якщо карта вже більше двох років то можна подавати на возз’єднання з сім’єю. Ці пункти треба відзначити в вньосек. Я Вам скидаю бланк вньосек роздрукуйте його і треба заповнити. Після треба проплатити за вньосек і додати це в документи, плюс свідоцтво про народження дитини переведено в присяжного перекладача. Списком документи бедуть так: * Вньосек заповнений вами (там де треба підпис дитини, залежить від віку якщо дитина мала ставите) Кількість примірників залежить від воєводства. Де треба два десь один (це почитайте на сайті urząd wojewódzki в вашому місті) * Копії свідоцтва з перекладом в присяжного перекладача * Копії всіх заповнених сторінок паспорта дитини * Фото (кількість і розмір теж вказані на сайті ужонда) * Копію страховки дитини (можна приєднати дитини до страховка одного з батьків, з цим треба звернутися до роботодавця) * Копію договору оренди житла з вписаною туди дитиною * Песель (копія) та мельдунек якщо є (копія) * Квитанція про сплату (копія) * Если у кого-то з батьків карта то копію децізіи цієї карти Ці документи на пошті Вкладаючи в конверт зліва зверху вказуєте адресу і дані ваші по праву внизу адреса уженду і відправляєте listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Ви повинні заповнити на пошті два бланка один залишається у вас. А потім до вас на пошту прийде другий папірець — це буде підтвердженням того, що уженд отримав ваші документи. Далі чекаємо коріспонденціи від уженду. Як будуть питання звертайтеся Оплата… Детальніше »

Kris
Kris
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Я не посередник і гроші не прошу, якщо є питання — питайте. Якщо знаю і є час відповім.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Kris
8 днів назад

При всій повазі, але не потрібно 2 роки бути на побиту, щоб подати дитини на побит в підставі побиту одним із батьків.
Можна відразу на побит подаватися

Kris
Kris
Відповідь для  Bogdan
8 днів назад

Наскільки я знаю.
Там різні пункти потрібно вказувати, возз’єднання це коли більше двох років карта у кого з батьків, а inne okoliczności (pobyt z matką / ojcem) можна відразу як тільки батьки вирушили. Просто по возз’єднанню вони просять основу возз’єднання а це повинно бути карта або хоча б децізія.
Про всяк випадок перечитаю. Але певна що так було.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Я своїм дітям оформляв побиту на підставі возз’єднання. Оформляла відразу після отримання пластика (першого). Проблем не було.

Kris
Kris
Відповідь для  Bogdan
8 днів назад

Так, Ви маєте рацію після пластика! Можливо я і загнула з двома роками.
Але якщо ще немає карти і децізіі то тоді inne okoliczności, так буває так що з дитиною в один день на першу карту подають документи …. тоді возз’єднання не підходить.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Згоден на всі сто

мис
мис
Відповідь для  мис
8 днів назад

Познань

Kris
Kris
Відповідь для  мис
8 днів назад

подивіться на офіційному сайті для емігрантів

мис
мис
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Можна пряме посилання на сайт де можна скачати?

Kris
Kris
Відповідь для  мис
8 днів назад

Яке у Вас воєводство, або місто скажіть тому що різні сайти в різних воєводств

Kris
Kris
Відповідь для  мис
8 днів назад
Kris
Kris
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Це в по морському воєводстві, але вньосек для всіх воєводств однаковий.
Тільки кількість екземлярів різна
загугли ваш urząd wojewódzki і там є вся інформація

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
8 днів назад

Насамперед зробіть дитині pesel.
Якщо заїхали по безвізу отже освядченіе з навчального закладу є.
Зроблять переклад свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження дитини.
З інтернету роздрукуйте залончнік А1 (центр)

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
8 днів назад

А для чого залончнік? Вньосек роздруковувати треба і я на нього посилання скинула нижче. Список документів все я теж внизу написала.
Залончнік А1 заповнює роботодавець про те, що він планує взяти на роботу, а дитина що працювати піде?
Вньосек і в вньосеку вказати inne okolicnośći pobyt z matką.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Залончнік А1 це і є анкета. Або Ви на дитину не заповнюєте анкету на подачу в уженд. Ви просто читайте. А то заповнюєте щоб заповнювати

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
8 днів назад

Załącznik це ДОДАТОК. А wniosek цю пропозицію є якраз анкета. Додаток Ви заповнюєте до вньосек на дитину?
І так на дитину заповнюється — ВНЬОСЕК.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Соррі помилився внесок це анкета, А1 доповнення до вньоску

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
8 днів назад

Нічого, з тими документи легко заплутатися 🙂

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Просто дзвонив знайомий питав про документах і ще з дитиною на прогулянці тому так.

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
8 днів назад

Ну Ви молодець !!! Відразу купу справ робите
У мене теж так буває що все відразу чудово Вас розумію !!!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Все і одразу не люблю такого

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
8 днів назад

А хто ж таке любить .. але буває і так.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Не сперечаюсь

Kris
Kris
Відповідь для  Андрій
8 днів назад

вам потрібен внёсек

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kris
8 днів назад

Можна додати умову по якій працює один з батьків але вписати в zus дитину

Kris
Kris
Відповідь для  мис
8 днів назад

подивіться в інтернеті можна завантажити бланк вньоска

мис
мис
Відповідь для  мис
8 днів назад

Заїхав дитина по безвізу, агентство подало нам на карту документи, є на руках жовті папірці з печаткою

Kris
Kris
Відповідь для  мис
8 днів назад

Значить подавати треба дитину по onne okolicnośći pobyt z matką або z ojcem
Це не складно Ви впораєтеся.

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
8 днів назад

За якими документами заїхала дитина безвізу або по візі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
8 днів назад

Якщо Ви тут з чоловіком має хтось карту побиту?

мис
мис
Відповідь для  Андрій
8 днів назад

Який перелік документів потрібен? куди їх подавати?

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
8 днів назад

Допоможу без проблем чим зможу. Подав на наступну карту дитині і нічого складного

мис
мис
Відповідь для  Андрій
8 днів назад

Я розумію, але питання в тому як якщо я не розбираюся в цьому?

Андрій
Андрій
Відповідь для  мис
8 днів назад

Ніхто не платить за те, що Ви і самі можете зробити. Реально Вам нічим не допоможуть в гроші здеруть

Женя
Женя
1 місяць назад

Доброго дня. Підкажіть будь ласка,чи правда що документи на карту побуту для дитини треба подати не пізніше ніж за 45 днів до закінчення строку легального перебування дитини за кордон? Та ще одне питання чи можу я подати дитину до свого зусу якщо працюю по умові зліценія?

Денис
Денис
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Не зустрічав такої інформації, де вичитали?

Женя
Женя
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Посередникі які допомагають з подачею на карту, так сказали.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Вивчіть гарно посередників , щоб не потрапити в халепу як я, посилання на шахрая у Вас є в моїх коментарях , якщо Ви з Варшави.

Дана
Дана
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Дитину Ви і подаєте на основі свого ZUS. Запитайте свого роботодавця чи у Вас є можливість оформити так зване групове обезпеченіє. По роботодавця про це замовчують.

Оля
Оля
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

А з чого Ви взяли цей термін. Вперше чую про таке.

Женя
Женя
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Посередникі які виготовляють ці карти так сказали.

Леша
Леша
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Для чого Вам взагалі ці посередники. Скільки коштують їхні послуги якщо не секрет?

Женя
Женя
Відповідь для  Леша
1 місяць назад

1000, та я ще не впевнена що буду користуватися їхніми послугами, просто були на консультації,але в випадку коли сама не зможу нічого зробити,то прийдеться звернутися.

Леша
Леша
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

А після цього кажуть що українці бідні. Та це капець як дорого. Та там немає за що платити такі гроші. Вони нічого швидшого Вам не зроблять.

Олег
Олег
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Направду нічого складного Ви самі все зробите без проблем. Вразі чого пишіть.

Женя
Женя
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Ок дякую.

Рома
Рома
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Андрію , мене критикують , що сам не подавався на карту , і прийшлося звертатися до посередника, а той мене кинув, не повідомив про децизію .
В мене робота була постійно в делегаціях я не міг фізично цим займатися , тож тепер веду війну проти нього по всій мережі інтернет , по всім сайтам, бо покидькам не місце займатися документами, і в нього немає проти мене доказів, а в мене є. Всі радять вирішувати в суді , але я вважаю, що суд не допоможе іншим людям , тому вважаю його треба вигнати з соц мережі, показую людям саме його фото , бо номер телефону , назву фірми, і багато іншого можно змінити , а зовнішність складніше.

Мис
Мис
1 місяць назад

Дитина, карта побиту На яких документах дитина може перебувати довгий час на території Польщі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Мис
1 місяць назад

На карті побиту

Мис
Мис
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

А є ще варіанти?

Rider
Rider
Відповідь для  Мис
1 місяць назад

Подати на возз’єднання сім’ї

Vlad
Vlad
1 місяць назад

Подав документи на карту, а як вписати дитину в карту? Або якщо він заїде за паспортом а ми чекаємо карту він з нами теж може чекати? Прив’язаний чи буде він до наших документів або його потрібно прив’язати до них то як це зробити?

Андрей
Андрей
Відповідь для  Vlad
1 місяць назад

Как Вы ребенка впишете в карту. Чтобы ребенок визала нужно освядчение из учебного заведения, страховку и биопаспортов. По приезду ребенка в Польшу собираете комплект документов и отправляете по почте в уженд.

Если Вы ждете карту и ребенок приедет к Вам и будет ждать с Вами то ее просто так легализуют.

Вікторія,
Вікторія,
1 місяць назад

Як що батько не дає дозвіл за кордон і неможна позбавити прав що ще можна зробити що б виїхати з дитиною і податися на карту побуту?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Вікторія,
1 місяць назад

Або дозвіл на виїзд або через суд. Більше ніяк

Вася
Вася
Відповідь для  Вікторія,
1 місяць назад

суд тогда

Valusha
Valusha
Відповідь для  Вікторія,
1 місяць назад

Якщо один з батьків відмовляється давати згоду на виїзд дитини за кордон строком більше місяця, але при цьому сплачує аліменти, один з батьків може отримати одноразовий тимчасовий дозвіл на виїзд малолітньої дитини за межі України без згоди та супроводу батька. Для цього потрібно звернутися до суду. Такі справи розглядають до 2-х місяців

Оля
Оля
1 місяць назад

Доброго часу ! Скажіть будь ласка, якщо я подам всі документи на карту тимчасового побиту сам. І …. раптом щось може піти не так, щось не стандартне запросить Ужонд, (поки я буду чекати чергу на відбитки).  Якщо це щось не так, виявиться що я не зможу вирішити (всяко буває).  Чи зможу я до кого то звернутися за допомогою (не безкоштовно звичайно), щоб допомогли вирішити це питання «щось не так»?

Тимур
Тимур
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Там немає нічого такого складного, щоб за вирішення подібних проблем платити обдіралам. Будуть проблеми — пишіть сюди. Тут хоча б порядком дій Вам допоможуть. Нічого складного у внескованіі на побит немає.

Оля
Оля
Відповідь для  Тимур
1 місяць назад

Велике дякую. Тоді буду пробувати сама. Теж думаю що нічого складного немає, тим більше що звикла все робити сама і не платити обдіраловам за елементарщину.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Та все у вас вийде, скільки людей подає, все буде ок.

Рита
Рита
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Уженд Нічого нестандартного не запитав. Немає там за що платіті додаткові гроші.

Олег
Олег
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Так, є багато окремих людей і компаній які допомагають вирішувати такі питання (не безкоштовно звичайно).

Жека
Жека
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

При кожному ужонді и делегатурі є безкоштовна консультант для іноземців Якій порадує що робити и т д.

Наталія
Наталія
1 місяць назад

Можливо хтось підскаже алгоритм дій як подати документи на карту побуту дитині під карту одного з батьків, або дасть посилання де це описано, тільки приїхали до Польщі, тому з грошима де дуже аби платити посередникам. Дякую за увагу

Андрій
Андрій
Відповідь для  Наталія
1 місяць назад

Оплачений внесок
Заповнену анкету
Робить переклади з української на польську свідоцтва про народження і свідоцтва про шлюб
Робить песель
Долучаєте дитину до ZUS
Умова винайму житла де вписана дитина
Освядченіє з навчального закладу
Копії всіх заповнених сторінок паспорта
З усього робите копії і відсилалаєте копії через пошту в уженз
В лівому верхньому куті вказуєте адрес свій а у правій нижній адрес уженду.
Лист має бути LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU

Alina
Alina
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

така ситуація, якщо знайомий на днях хоче перетнути кордон разом з сім’єю, жінка має 3-х місячне запрошення, дитина зі школи запрошення, він хоче в’їхати як опікун для того щоб не відбувати карантин(по безвізу).
Таке питання, чи можуть вони по приїзду податися всі разом на карту?
Дякую.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Alina
1 місяць назад

Має чоловік вже карту?

Alina
Alina
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Ні, не мають. Але якщо я маю, то можу бути опікуном на час поки вони продадуть?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Alina
1 місяць назад

Справа не в тому це без потреби якщо б була в когось з подружжя карта то трошки швидше б було. А принципі можуть всі подаватись на карти. Але по приїзду до Польщі мусять чоловік і жінка алмазу йти на якісь роботи щоб мати умови. Дитина отримає карту на підставі навчання. Потрібно буде зібрати три комплекти документів

Alina
Alina
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Та те що швидко не буде це точно) головне що так можна зробити.
Дуже вдячна за Ваші відповіді.

Михайло
Михайло
Відповідь для  Alina
1 місяць назад

якщо сталий побут, то під карту одного з батьків можна, але від другого тоді має бути завірений дозвіл на згоду розглядати питання про карту для початку заява подається в ужонд за місцем проживання. ск років дитині?

Наталія
Наталія
Відповідь для  Михайло
1 місяць назад

10

Андрій
Андрій
Відповідь для  Наталія
1 місяць назад

Забув написати переклади робіть і присяжного тлумача. Дешевше і не потрібно завіряти у нотаріуса

Ihor
Ihor
2 місяців назад

Привіт, хто подавався в Легниці, на карту, що за очікуваннями? Які терміни!

Вова
Вова
Відповідь для  Ihor
2 місяців назад

якщо вірити інтернету, то з цього воєводства найтриваліше розгляд йде

Rider
Rider
Відповідь для  Ihor
2 місяців назад

одні блогери подавалися, вони вже рік ждут.Вроцлав-це чорна діра, люди по 2-3 роки чекають карту

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ihor
2 місяців назад

Всюди по різному чекають. Все залежить від воєвудства і на скільки загрожений уженд

Vlados
Vlados
Відповідь для  Ihor
2 місяців назад

6-9 місяців

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Ihor
2 місяців назад

а у Вроцлаві, хто за скільки отримував?

Rider
Rider
Відповідь для  Evgeniy
2 місяців назад

Вроцлав і Гданськ-чорна дира.Только висококваліфіковані співробітники отримують протягом 9 місяців.

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Rider
2 місяців назад

а максимальні терміни не відомо? не більше 1.5рока?

Rider
Rider
Відповідь для  Evgeniy
2 місяців назад

На жаль немає)) Чекайте, ви нам дуже потрібні для підняття економіки)))

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Rider
2 місяців назад

не радійте завчасно) я ще не подавався)))

Delemka
Delemka
2 місяців назад

Доброго дня, хто складав внесок на ,»Карту побиту» для дитини? Привезла сина по безвізу, ходить до зерувки.. Безвіз закінчується у сина потрібно легалізувати побит… Як це зробити не маю поняття
А я вже подала документи на карту побиту від роботодавця і чекаю на визвання..
Розкажіть будь ласка як Ви то робили..
Наперід велике дякую за будь яку інформацію!!)

Андрій
Андрій
Відповідь для  Delemka
2 місяців назад

Оплатять для дитини внесок якщо не помиляюсь 360 злотих, заповніть анкету, освядченіє з пшедшколє, свідоцтво про шлюб+свідоцтво про народження дитини на польскій мові,песель і умову винайму мешкання де вписана дитина.
Подають в уженд або копії відправляєте поштою і чекаєте на виклик

Анна
Анна
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

а скажіть, будь ласка, свідоцтва обовязково мають бути перекладені польською, так?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Анна
2 місяців назад

Так. Найкраще у присяжного тлумача тоді не потрібно заміняти в юриста. Перекладати потрібно в Польщі

Анна
Анна
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

ви багато розумієтесь, дякую! а скажіть ще, прошу, де знайти такого тлумача?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Анна
2 місяців назад

Подивіться в гугл і своїй місцевості. Це не проблема. Їх є багато. Або якщо не знайдете біля себе то згонтактуйтесь де знайдете. Домовтесь з ним і можете відправити скани або оригінали йому вони перекладуть,завірять і відправлять Вам поштою

Delemka
Delemka
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

В мому випадку рішення суду про розвід) Маю перекладене)
А який внесок?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Delemka
2 місяців назад

Внесок Ви собі на карту проплачували 440зл, такий самий тільки на суму 360злотих якщо не помиляюсь

Delemka
Delemka
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Це зрозуміла а саме подання яке має бути?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Delemka
2 місяців назад

Тобто яке подання?

Delemka
Delemka
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Залічнік чи внесок? Хто як називає сама заплуталася..
А на рахунок оплати я знаю..

Андрій
Андрій
Відповідь для  Delemka
2 місяців назад

У Вас дитина що працює що Ви залончнік будете робити. Внесок

Delemka
Delemka
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Ааа…
Вже розумію про що йдеться)

Андрій
Андрій
Відповідь для  Delemka
2 місяців назад

Думаю. Пише ти дитина і зерувці в Ви хочете оплачувати залончнік

Delemka
Delemka
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Я на тому не знаюся)) Начиталася в інтернеті всього і не можу розібратися

Галя
Галя
2 місяців назад

Збирала документи на карту у Польщі, але почалась епідемія і поїхала на Україну. Тож подали документи без мене. Зараз не можу заїхати. Чи можу тепер взяти запрошення, щоб заїхати?Чи можуть бути проблеми на границі? 

Андрій
Андрій
Відповідь для  Галя
2 місяців назад

Берете запрошення і їдете, проблем не буде на кордоні

Галя
Галя
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

Просто цей , що подавав мої документи, то при подачі писав, що я на Україні. А тепер каже, що на границі проб’ть по комп’ютері, що подала на карту, а тута запрошення,і що можуть дати депортацію, тому страшно. Не знаю, що робити

Андрій
Андрій
Відповідь для  Галя
2 місяців назад

проблем не повинно бути

Інна
Інна
3 місяців назад

доброго дня.проживаю в Польщі,подаюся на карту побиту на підставі навчання..дитина теж зі мною.З чоловіком розведені. Чи потрібна згода на карту побиту.Якщо так,то як її скласти,якщо він в Україні.Чи українські нотаріуси згають як складати таку згоду?

Настя
Настя
4 місяців назад

Батьки йдуть з роботи в якій працювали та від якої мали карти побиту, карти тепер анулюються. Я отримала карту побиту як їх дитина. Чи моя карта теж буде анульована?

Анна
Анна
7 місяців назад

Доброго дня.Скажіть, будь ласка,якщо у матері карта побиту,щоб дітей забрати в Польщу їм можна відкрити візи?

Андрій
Андрій
7 місяців назад

Підкажіть будь-ласка як проходить ця справа?У мене є карта побиту.
По ній хочу щоб приїхали дружина і двоє дітей,віком 8років і 2роки. На границі крім поспорта потрібно ще якийсь документ?
Також ще цікавить,чи можна зробити документи для дітей та дружини (карта побиту)в одному воєводстві а жити в іншому?
Дуже дякую!

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Андрій
7 місяців назад

Доброго дня. По такому питанні Вам треба звертатись до Консульства

Андрій
Андрій
Відповідь для  Татьяна - Визовый специалист
7 місяців назад

Дякую

олена
олена
8 місяців назад

Доброго дня.

Ania
Ania
11 місяців назад

Доброго дня маю таке питання чоловік з дитиною(1рік3місяці) подавалися на возз’єднання сім`ї ,(у мене сталий побит) діти застраховані через чоловіка він має умову о праці , доносили всі документи вчасно , зп моя і чоловіка покриває всі витрати , кожного місяця просили принести зус свій чоловік подав , а я не встигла , в везваню було написано підтвердження що дитина застрахована , тільки записалася на у чергу на подачу і побачила що вже рішення прийнято чи можуть нам відмовити?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ania
11 місяців назад

Це питання до Ужонду праці в Польщі. Наша агенція займається робочими візами в Україні

Василина
Василина
1 рік назад

Доброго дня !скажіть будь ласка. Дитина народилася 10.05.2019 року батько отримав карту резидента 28.08.2019 року ,чекаючи на цю карту йому закінчилася і віза і карта тимчасова. Батько знаходиться в Польщі 11 років. Таке питання чи може батько подати документи дитині на карту резидента?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Василина
1 рік назад

Доброго дня! Ми приватне агенство, займаємось робочими візами, у нас немає такої інформації. Вам потрібно звернутись до Консульства.

олена
олена
Відповідь для  Василина
8 місяців назад

якщо батько має статус резидента,і дитина народилася в польші,тоді має повне право подати дитину на сталий побит.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  олена
8 місяців назад

Це питання потрібно уточнювати в Консульстві, вибачте, ми приватне агенство, готуєм документи для подачі на робочу візу.

Oksana Hordynska
Oksana Hordynska
1 рік назад

Доброго дня,маю таке запитання ,дитина народилась у Польщі ,хочемо подати її на карту часового побиту ,але з батьком дитини не одружені і документи хочемо подавати від нього ,які тоді потрібні до точності документи для подачі ?
Дякую.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Oksana Hordynska
1 рік назад

Доброго дня. Це питання слід Уточнити в Консульстві Польщі. Ми приватна агенція, допомогаємо з документами на відкритя робочих віз.

Тетяна
Тетяна
1 рік назад

Добрий день!Хочу отримати консультацію,чи я можу оформити карту побуту по польским корням не маючи карту поляка..Чи треба проходити собиседование.,.Чи треба знати язик,чи мона с переводчиком

Дмитро
Дмитро
1 рік назад

Хочу ще уточнити.Виза до 29.12 чи достатньо умова о праці та візи щоб перетнути кордон до польщі…

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Потрібне саме запрошення

Даня
Даня
1 рік назад

Дякую за інформацію

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Даня
1 рік назад

Будь ласка

Лена
Лена
1 рік назад

Здраствуйте. Працюю в Польщі по трудовій візі. Моя дитина приїхав за без-візу, і до закінчення терміну вирішили залишитися тут вчитися. До закінчення безвізового режиму залишився один тиждень. У навчальному закладі дали офіційний дозвіл. Записалися на чергу на карту побуту лише через 2 місяці. Цікавить:що залишився син буде перебувати на території Польщі нелегально?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лена
1 рік назад

Здраствуйте Лена. Абсолютно вірно, і документи у нелегала не візьмуть. Необхідно подати документи до закінчення терміну. Це можливо зробити через електронну пошту з офіційним повідомленням.

Борис
Борис
1 рік назад

Доброый день.Я маю карту побуту в Польщі,де працюю. Хочу забрати свою сім’ю.Дитину записати на свою карту,але він від першого шлюбу(з дружиною в шлюбі складаємося офіційно).Підкажіть будь ласка які документи потрібні для дозволу на виїзд ?І як правильно все це оформити?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Борис
1 рік назад

Добрий день Борис.Це не просте питання. Є багато різночитань,точно дізнаєтеся тільки на місці. Вам знадобляться: • Дозвіл на виїзд від батька . • Дозвіл на одержання дитиною ВНП (то ж від батька). • Подавати на карту дитині потрібно тільки разом з матір’ю. • Дитина повинна бути влаштована в школу або дитячий сад. • Довідка про доходи на утримання сім’ї. Якщо рідного батька немає.Можливо він позбавлений батьківських прав,в цьому випадку Вам знадобляться не дозволу офіційні документи, що підтверджують цей факт. (свідоцтво про смерть, судове рішення про позбавлення прав тощо). Документи повинні бути перекладені на польську мову і бажано завірені нотаріусом. Всі батьківські права і функції на Вас тільки тоді,якщо Ви є усиновлювачем цієї дитини.

Анна
Анна
1 рік назад

Добрий день.Я студентка і подала документи на карту побуту від Польського Вузу. Як зробити карту моїй дитині,який знаходиться зі мною, якщо я не працюю і є матір’ю одиначкою? Чи може моя мама виступити нашим спонсором і показати свої доходи? Або особисто у мене на рахунку повинна бути певна сума ,яка саме? Чи потрібно щось ще?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Добрий день.Карту побуту можуть відкрити дитині.Для цього потрібно його влаштувати в школу / дитячий садок,взяти звідти підтверджуючі документи і мати достатньо коштів для обох. Ваша Мама може виступити спонсором в тому випадку якщо вона знаходиться в Польщі, має офіційний дохід, і його достатньо для Вас трьох. Якщо ні , у Вас можуть зажадати документ про Ваших особистих засобах. Причому це може бути спеціальний «блокований рахунок», на якому лежить вся необхідна сума, яку зняти можливе лише встановлену лімітом частина в місяць.

Ира
Ира
1 рік назад

Здраствуйте. Я працюю в Польщі вже не один рік.Хочу забрати до себе дитину і вже разом подати документи на карту побуту. Офіційно перебуваю в розлученні,батько дитини дав дозвіл на ВНП . Підкажіть будь ласка чи можу я вивезти дитину, маючи цей документ?Чи потрібно ще дозвіл на виїзд ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ира
1 рік назад

Здраствуйте Ира! Для цього Вам потрібні дійсно обидва документа.В окремих випадках можуть прийняти тільки один:дозвіл на ВНП. На кордоні Вас можуть не пропустити,і це буде на законній підставі. Бажано мати усі потрібні документи на руках відразу,що б уникнути не приємних ситуацій.

Иванна
Иванна
1 рік назад

Доброго дня.Я і мій чоловіком хочемо подавати документи на карту побуту в Польщі, у нас є дитина йому 3 роки, на даний момент він в Україні . Питання: чи Можна Нам подати документи без нього?І коли нам поставлять штамп очікування, можна буде виїхати за дитиною до України.?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Иванна
1 рік назад

Здраствуйте. Як правило, в такому віці дозволяється подавати документи без присутності дитини. Але краще зробити дитині біометричний паспорт і заїхати щодо безвізового режиму,а потім подавати документи на карту побуту вже разом. Тому що, часто за відсутності дитини в країні,можуть сказати: Що для оформлення перебування,необхідно саме перебування». Зі штампом очікування краще не виїжджати. Є великий ризик,що повернутися в Польщу буде не можливо.