ПМЖ в Польщі / Гроші і банки Польщі / Як перевести гроші з Польщі в Україну
Як перевести гроші з Польщі в Україну

Як перевести гроші з Польщі в Україну

Українці, що працюють в Польщі на постійній основі повинні знати, як краще перевозити зароблені гроші. Згідно з діючими європейськими законами іноземець, що виїжджає з будь-якої європейської країни, має обмеження на вивезення готівки. Уміння правильно орієнтуватися в існуючих платіжних сервісах дозволить вам вибрати варіанти, що дозволяють переводити максимальну суму в короткі терміни і з мінімальною комісією українським одержувачам.

Як перевести гроші з Польщі в Україну

Одним з найбільш не дорогих варіантів — це передача готівки через знайомих, які їдуть на Україну, або ж передача через водія автобуса. Але такий варіант ризикований, потрібно мати перевірених людей.

Популярні системи електронних переказів:

Система Western Union
PayUkraine
Платіжний сервіс MoneyGram
Сервіс Złotówka
Міжнародна система платежів Коінстар
Платіжний сервіс CONTACT
Міжнародна SWIFТ — система

Топ-7 платіжних сервісів, через які можна переслати гроші з Польщі на Україну

При виборі надійної платіжної системи, слід виходити з того, з якою регулярністю будуть робитися грошові перекази. Для відправки щомісячної заробітної плати краще використовувати банківські сервіси Złotówka або SWIFT, на які гроші будуть відправлятися через зарплатну карту.

Якщо потрібно відправити оперативно разовий переклад, можна скористатися системою Контакт, Вестерн Юніон або Коінстар. Перед відправкою перекладу слід уважно підрахувати комісію і витрати на обмін злотих в інші валюти. Порівняти всі пропоновані варіанти, і можна буде вибрати оптимальний спосіб грошового переказу з Польщі на Україну.

Нижче подано огляд 7 перевірених платіжних систем, якими можуть скористатися українці, що працюють в Польщі для відправлення грошей на свою батьківщину.

Система Western Union

 Система Western Union

Перевірена міжнародна система грошових переказів, що працює у всіх країнах світу. Її відділення сьогодні є практично в усіх українських містах. Гроші за системою Вестерн Юніон переводяться дуже швидко, в ряді випадків переклад може відбуватися миттєво.

До недоліків цього способу можна віднести досить високу комісію, яка складає в середньому 4% від загальної суму відправлених грошей. Хоча тут немає мінімального розміру відправлення, користуватися цією системою для відправки невеликої суми грошей не варто, так як доведеться за відправлення заплатити значну комісію. Максимальний розмір відправлення залежить від місця розташування відділення Вестерн Юніон.

При відправленні грошових коштів відправник повинен вказати точні паспортні дані одержувача. Тому заздалегідь слід підготуватися до відправки грошей, уточнивши у родичів номер і серію паспорта, а також дату і місце його видачі.

Відправлення переказу здійснюється у відділенні WU після заповнення спеціальної форми, в якій слід вказати:

  • ПІБ і паспортні дані одержувача;
  • країну і місто, куди відправляються гроші;
  • суму переказу.

Оплата перекладу здійснюється у оператора, що приймає гроші. Відправник повинен отримати квитанцію з унікальним кодом відправлення.

Якщо у громадянина України є карта Майстер Кард або Віза, то він може здійснювати перекази WU на сайті цієї платіжної системи.

PayUkraine

PayUkraine

Зручний платіжний сервіс, створений спеціально для українців. Через нього можна робити відправлення готівкою або з карти в будь-якому банку Польщі. Сервіс працює з Приват Банком. Переказувати можна різну валюту:

  • гривні;
  • злоти;
  • євро;
  • долари.


Переказ відправляється швидко, комісія невелика на всі суми до 4тис. злотих. Перекази відправляються через офіційний сайт.

Платіжний сервіс MoneyGram

 Платіжний сервіс MoneyGram

Зручний сервіс з невеликою комісією. Підходить для переказів готівкою в відділеннях. Працює за принципом Вестерн Юніон. Найкраще з нього переводити долари, так як переказ в них іншої валюти коштує дешевше.

Сервіс Złotówka

Сервіс Złotówka

Зручна послуга, яку в Польщі надає український Кредо Банк. Комісія невелика і гроші переводять дуже швидко, але не у всіх польських містах можна знайти відділення цього українського банку. Щоб робити перекази, потрібно просто відкрити в польському відділенні Кредо Банку рахунок в злотих, поповнювати його, а потім відразу ж робити перекази без конвертації.

Міжнародна система платежів Коінстар

 Міжнародна система платежів Коінстар

Сервіс зручний саме для українців, так як працює з українськими банками в Польщі. Оправляти можна тільки євро та долари, а отримувати можна в гривнях. Переказати на добу можна не більше 50 тис. Гривень, а отримувати можна протягом дня не більше 15 тис. гривень.

Платіжний сервіс CONTACT

 Платіжний сервіс CONTACT

Зручний спосіб відправки грошей з Польщі на Україну. Переказати можна гроші в злотих, а переказ буде видаватися в доларах або в євро. Розмір переказу обмежений рамками українського законодавства. переказувати можна з рахунку в банку, з відділень або через термінали.

Міжнародна SWIFТ — система

 Міжнародна SWIFТ - система

Підходить для щомісячних переказів з банківського рахунку в Польщі. Комісія не перевищує 1%. Однак переказ йде довго і для оформлення його доведеться витратити багато часу через складність самої процедури.

Крім цих перевірених платіжних сервісів гроші можна відправляти і через інші системи платежів, наприклад через Transfer Wise або через TransferGo. Однак, це занадто молоді платіжні сервіси, у яких не має авторитету описаних вище платіжних систем. Тому краще вибрати надійну систему переказу грошей, яка давно працює на ринку.

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Bank Zachodni WBK

Zachodni WBK

5 / 5 ( 1 голос ) Як відкрити, перевірити і закрити рахунок в Bank …

Подписаться
Уведомление о
guest
131 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Він
Він
1 день назад

як вигідніше відправити кошти?
Необхідно відправити кошти на Україну. Сума приблизно в районі 2х тисяч грн.
Як зробити це найвигідніше, і можливо хто має всякі промокоди і тд.
ДЯкую.
п..с.. карта польська, банк міленіум на банк пумб

Роман
Роман
Відповідь для  Він
1 день назад

paysend, курс 7.42.промокод до 19 січня включно:
TH2021

Юра
Юра
Відповідь для  Він
1 день назад

Пересилаю за трансфер го по промокод hVCmKH

Сергій
Сергій
Відповідь для  Юра
1 день назад

Transfergo найнижчий курс. Сама не вигідна система переказів.

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Сергій
1 день назад

Зате найбезпечніша

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Він
1 день назад

TransferGo, Paysend
У Paysend курс цікавіше, але у мене на третьому перекладі на протязі декількох місяців банк заблокував карту.
Повернулася на TransferGo. Можливо тому що в Paysend Не потрібні документи що підтверджують особу.

Олег
Олег
Відповідь для  Він
1 день назад

Paysend
інвайт-код 00fzot

Vitalii
Vitalii
Відповідь для  Він
1 день назад

Переводите через трансфер гоу він нормаьний, промо коду не вводьте це не для вас адже перше пересилання безкоштовне, але там потрібна реєстрація, сам переводжу і все відмінно без всяких промокодів

Сергій
Сергій
Відповідь для  Vitalii
1 день назад

Transfergo найнижчий курс.

Vitalii
Vitalii
Відповідь для  Сергій
1 день назад

І на скільки там нижче курс ??

Сергій
Сергій
Відповідь для  Vitalii
1 день назад

Наприклад курс 7.62. А в цей час на transfergo 7.37. При перекладі 1000zl різниця помітна. Перед переведенням зробіть порівняння в різних системах.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Він
1 день назад

вітаю
Перший грошовий переказ через пейсенд без комісії — використовуй мій «інвайт-код» 00h9kd під час здійснення свого першого перекладу.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Він
1 день назад

У гривні краще пейсенд-paysend (проходження верифікації — 1 рівень -якісне фото паспорта, 2 рівень — плюс до паспорту рахунок комунальних платежів) Для першого безкомісійного перекладу введіть промокод «00hod6» в поле прибрати комісію.
Гроші приходять моментально!
Візьми відкрий в Приват24 карту (потрібно відкривати Діджитал карту), гривневку, хоч євро, хоча долар (процедура займає 5 хв) і перекидай за нормальним курсом. У монобанк теж можна відкрити онлайн.
Тільки не перекидай на карти соціальних виплат, краще відкрий в Приват24 або монобанк, зверху писав.

Марина
Марина
5 днів назад

Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, самі бюджетні програми з грошових переказів з Польщі в Україну, де стягується маленька комісія або в будь укр.банках можна зняти з польської карти з маленьким%. Дякую за відповідь заздалегідь.

Юля
Юля
Відповідь для  Марина
5 днів назад

На монобанк приходять з трансфер протягом п’яти хвилин.

Валик
Валик
Відповідь для  Юля
5 днів назад

Мда … який трансферго, нічого страшного, що там курс маленький? Ви в гонитві заробити 100 злотих, рекомендуєте саме Г *** додаток, що за люди. Відправляйте в Україну через Paysend, там фіксована комісія 4,90 zl, гроші приходять відразу на будь-яку карту України, і курс найвигідніший! Коли зареєструєшся, на пошту тебе прийде код для першого перекладу без комісії, удачі Вам.

Таня
Таня
Відповідь для  Марина
5 днів назад

Якщо картка польського банку то взагалі немає біди. Скачайте додаток TransferGo, через нього можна відправляти гроші на Україну, але умовою буде те, що в одержувача повинна бути карта Приват банку, з іншими воно не працює, розцінки там такі-0 злотих і ваші гроші прийдуть до одержувача протягом 3 днів, 10 злотих і гроші на карту прийдуть протягом дня, і за 15 злотих гроші прийдуть протягом півгодини, PS З особистого досвіду відправляв гроші більше 50 разів, завжди доходили без проблем.

Стася
Стася
Відповідь для  Марина
5 днів назад

Що за маячня через TransferGo можна відправляти на будь-яку карту українського банку …

Стася
Стася
Відповідь для  Стася
5 днів назад

Як люди можуть користуватися трансферго якщо це саме дно що тільки може бути))) пай сенд краще за всіх. І мені навіть як щура смердючої не треба кидати інвайт, тому що це зашквар. Чи не робили б вони інвайт якби були нормальним додатком.

Алина
Алина
Відповідь для  Стася
5 днів назад

Transfergo фігня !! Там невигідний курс
Користуйтеся Paysend. Краще платите комісію 5 злот зате за нормальним курсом.

Стася
Стася
Відповідь для  Алина
5 днів назад

Так, ти права, але я користуюся трансферго.

Марк
Марк
Відповідь для  Алина
5 днів назад

Не потрібно так грубо відповідати, могли б і нормально написати …. можливо хтось не чув про цю вашу програму paysend, особисто мені не відомо було, я не пересилала кошти, людина запитує, і все радять зі свого досвіду, або досвіду знайомих, ніхто ж не примушує використовувати ту чи іншу програму.

Алина
Алина
Відповідь для  Марк
5 днів назад

Грубість у чому? Що люди рекомендують невигідну програму з переведення грошей з низьким курсом, і повірте не з благих цілей вони її рекомендують, а що б заробити 100 злотих з наївних людей, грубості в моїй обороні не було … тільки рада … але якщо для вас — це грубість, нехай буде так.

Оля
Оля
Відповідь для  Алина
5 днів назад

Так, ти маєш рацію, але я користуюся трансферго.

Андрей
Андрей
Відповідь для  Оля
5 днів назад

Ну правда будь готовий що гроші будуть йти більше 5 днів, і в підтримці будуть говорити що це не їх вина, а вина банку, не суди по собі, у кожного є досвід в таких сервісу, і у кожного він різний, за надійність завжди потрібно платити.

Иванна
Иванна
Відповідь для  Марина
5 днів назад

Однозначно пейсенд.

Маша
Маша
Відповідь для  Марина
5 днів назад

Зі мною жила жінка, вона посилала гроші, але польської картки на приватбанківських картку (через Transfergo), там треба зареєструватися ,,, там вибирала якщо кошти повинні бути спрямовані наприклад сьогодні, тобто миттєво, то там якась є комісія, не пам’ятає »Пам’ятаю яка ,, … а якщо до завтра, то до 19 годин або як ,, .. то без комісії ,, треба читати на сайті там … єдиний мінус. Це курс ПриватБанку ,,, іноді високий, іноді немає, ну самі розумієте. Але вона не раз користувалася цією послугою, лохотрону не було. І інші підходили до неї, то вона скидала людям на Україні.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Марина
5 днів назад

Дуже хороші додаток Пайсенд. Комісія 4.90zl. На даний момент ось такий курс 7.45.

Зина
Зина
Відповідь для  Ярик
5 днів назад

Paysend теж рекомендую. Що вже комісія 4,9 zl?

Ярик
Ярик
Відповідь для  Зина
5 днів назад

Ну останні 5 місяців так)

Борис
Борис
Відповідь для  Марина
5 днів назад

Пай сенд.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Марина
5 днів назад

Ніколи не йшли гроші довше пари годин через пейсенд ..

Лена
Лена
10 днів назад

Доброго дня, скажіть будь ласка як можна перевести гроші з України на польську карту?

Нина
Нина
Відповідь для  Лена
10 днів назад

Ще комісія 58.50 гривень.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Лена
10 днів назад

Я скидала через Приват24 на карту Santander банку. З 1000 гривень приват банку отримала 116.76 злотих на польську карту.

Лена
Лена
Відповідь для  Ульяна
10 днів назад

В принципі нормально. Можна користуватися в крайньому випадку.

Стас
Стас
Відповідь для  Лена
10 днів назад

Спробуй через //fin.do єто Приватбанку додаток, я через нього скидав на Україну, зворотна функція теж присутня.

Марк
Марк
Відповідь для  Лена
10 днів назад

Спробуйте перевести 10 грн наприклад. Скажіть потім.

Лена
Лена
Відповідь для  Марк
10 днів назад

Пише що потрібно звернутися в банк з документами, і ще там комісія 100 грн.

Марк
Марк
Відповідь для  Лена
10 днів назад

Зверниться в Приват банк?
Комісія за яку суму?

Коля
Коля
Відповідь для  Лена
10 днів назад

В Приват24 є спосіб перекладу з будь-якої карти українського банку на будь-яку карту світу. Visa, Mastercard. Сам не тестував.

Лена
Лена
Відповідь для  Коля
10 днів назад

Спасибі за відповіді, я вам дуже вдячна. Переклала через додаток fin.do моментальне зачесленіе грошей хоч і писало що буде через пару днів.

Тимур
Тимур
Відповідь для  Лена
10 днів назад

Перекидав не раз гроші через додаток transferGo, приходять на наступний день після відправки. Можна відправити і терміново але за комісію (10 зл).
При першому перекладі використовуючи мій код lQV52e, ви отримуєте 100зл на свій рахунок як бонус. Рекомендую.

Лена
Лена
Відповідь для  Тимур
10 днів назад

Мені потрібно перевести з України в Польщу, а через трансфер це зробити не можна.

Олександр
Олександр
15 днів назад

Переказ коштів.

Чи можу я з рахунку в польському банку (карткового) пересилати кошти на карту українською. Дякую за відповіді.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Олександр
15 днів назад

Раджу використовувати ці два сервіси, на них самі кращі курси:

перекидати

— в валюту (в долар / євро) краще через трансфервайс

Отримуєте безкомісійний перший трансфер в 500 у.о. Якщо сума більша то комісія починає рахуватися з 501. Ніяких лімітів не зустрічав, проходження верифікації — якісне фото паспорта.
Гроші приходять на валютну картку ПриватБанку, яка відкривається в Приват24, через пару хвилин! У знайомого на монобанк прийшли через годину.

— в гривні краще пейсенд «paysend» (проходження верифікації — 1 рівень -якісне фото паспорта, 2 рівень — плюс до паспорту рахунок комунальних платежів) Для першого безкомісійного перекладу введіть промокод «00hod6» в поле прибрати комісію.
Гроші приходять моментально!
Візьми відкрий в Приват24 карту (потрібно відкривати Діджитал карту), гривневку, хоч євро, хоч долар (процедура займає 5 хв) і перекидай за нормальним курсом. У монобанк теж можна відкрити онлайн.

Vitalii
Vitalii
Відповідь для  Олександр
15 днів назад

Можете якщо є карта Приват банку за допомогою додатка transfer wise там все просто і російською мовою

Вова
Вова
Відповідь для  Олександр
15 днів назад

трансфер го або пейсенд

Roman
Roman
Відповідь для  Олександр
15 днів назад

трансфер

Suspected
Suspected
Відповідь для  Олександр
15 днів назад

Так, рекомендую Spoko кращий курс, крім гривні можна так само переводить на доларову карту

Михайло
Михайло
Відповідь для  Олександр
15 днів назад

Трансфер краще, зараз дивився курс при пересиланні 1000 злотих на трансфер виграєш 50 грн, Споко відстійний ..

Ульяна
Ульяна
1 місяць назад

Привіт. Хто знає як краще перевести гроші (золоті) в Україну щоб родина отримала на банківську карту і користувалась гривнями? Що потрібно, яка карта, як відбувається конвертація… Дякую.

Женя
Женя
Відповідь для  Ульяна
1 місяць назад

🤦 а чому не так?)
1) Відкриваєш рахунок на своє ім’я в Приват Банк.
(Картка Viza в євро ОБОВ’ЯЗКОВО!!)
2) Тобі дають в банку 2 картки гривневу і валютну.
3) Гривневу залишаєш дома рідним з пінкодом, щоб могли зняти.
4) Поповнюєш свою валютну валютну картку в будь якій точці Європи.
5) Через Приват24 просто переводиш ВЛАСНІ кошти з валютної картки на гривневу..
Думаю зрозуміло!?))

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

А якщо я відкрила на євро мастеркард а на грн візу так тоже норм?

Женя
Женя
Відповідь для  Ульяна
1 місяць назад

Тоже да!
Але як для мене картка віза більш універсальна для інших переказів
А вот на мастеркард не завжди можуть переказати мені гроші з фірм, на візу завжди і всюди без проблем)

Олег
Олег
Відповідь для  Ульяна
1 місяць назад

Я користуюся пайсенд. Хороший курс на сьогодні 7,52 гроші приходять на карту протягом хвилини і комісія 4,90zl. 44453b промокод перший переклад буде безкоштовно

Зина
Зина
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Але обмеження в 4000 злотих, а далі потрібно підвищувати, а це займає не мало часу.

Олег
Олег
Відповідь для  Зина
1 місяць назад

У мене зайняло на підвищення ліміту один день. На наступний день зробив переклад ліміт 20000zl протягом півроку, а потім назад оновлюється.

Зина
Зина
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

А мені підтвердили особу аж через два тижні

Олег
Олег
Відповідь для  Зина
1 місяць назад

Мені через пару годин прийшло повідомлення що ми обробляємо ваші дані, а потім через два тижні що все готово

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

Це так, програма не погана, але мінус ще, що можна кидати гроші, тільки зі своєї карти.

Яна
Яна
Відповідь для  Зина
1 місяць назад

Головне що все получілось 👍 👍 👍

Полина
Полина
Відповідь для  Олег
1 місяць назад

У мене за другим разом вийшло. Перший раз пробував в неробочі дні та прийшла помилка, а другий раз протягом пару годин все підтвердили.

Галя
Галя
Відповідь для  Ульяна
1 місяць назад

TransferGo з Польської картки перекидає на нашу.

Валик
Валик
Відповідь для  Ульяна
1 місяць назад

Трансфер го, з будь якої карти Польщі, на будь-яку України, зараз курс 7.4 пересилка безкоштовна, максимальний курс, від 1000 злотих.
3vdKLt промокод на бонус.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Валик
1 місяць назад

Ок, дякую.

Денис
Денис
1 місяць назад

Скажіть, прошу, поділіться досвідом.

Де краще тримати гроші в доларах(не у злотих) у Польщі, з можливістю в будь-який час забрати.
Який краще банк чи іншу фінансову установу і т.д. обрати? Чи може який небуть інший спосіб.
Погодьтеся: в хостелах та квартирах, де безліч малознайомих людей, якось не надійно..
Подушки, шкарпетки, «кишеньку» в трусах не пропонувати…))
Хоча послухаю всі пропозиції.))
Дякую. Добра Вам та злагоди!!))

Женя
Женя
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Візьми відкрий в Приват24 валютну карту ( потрібно відкривати діджитал карту), хоч євро, хоч долар ( процедура займає 5 хв) і перекидай по нормальному курсу а не тому що банк пропонує. В Монобанку теж можна відкрити онлайн.

Денис
Денис
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

За приват24(віртуальна картка в доларах) чув. Комісія при знятті готівки мене лякає. Краще вже на депозит класти.
Але мене цікавить в Польщі, а не в Україні.
Є пропозиції?

Женя
Женя
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Немає там комісії за зняття, потрібно відкривати Діджитал карту. Там тільки і оператор каже і в тарифах написано 0.25% за зарахування, хоча в мене ні разу не зняло, хз чого.

Денис
Денис
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Зрозуміло, дякую.
Питання: як долари(не злоті) з Польщі переказати на Українську карту приватбанку?

Женя
Женя
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Так ти переказуй через той сервіс трансфервайс що я тобі дав силку зверху злоті в долар на карту валютну ПриватБанк. В тому сервісі курс найбільший

Денис
Денис
Відповідь для  Женя
1 місяць назад

Дуже чітко мені роз’яснив)) Щиро тобі вдячний)) Добра тобі.

Женя
Женя
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Прошу:) сервіс називається Трансфервайс (не Трансфергоу). Там по тій силці до 500 у.о без комісії…. Ну там писав короче…

Юра
Юра
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Реквізити карти ПриватБанк береш так, тикаєш на карту в додатку (ну це як вона з’явиться в додатку), потім в верхньому правому куті на шестерню жмеш, в наступному меню жмеш на реквізити, копіюєш IBAN, для переказу валюти потрібно також SWIFT CODE, він трохи нижче знаходиться IBAN’а, там букви із 1 цифрою. І ще реєстрацію на трансфервайсі краще пройди через їхній сайт, пиши всі дані на англійській, додай себе там отримувачем, щоб кожен раз не вводити дані, потім вже встанови сам додаток з гуглплей і воно все підтянеться.

Эрика
Эрика
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Можна в банку PKO також там можна собі відкрити валютний рахунок зразу до тої картки і кладете на карту злоті і відразу собі суму переводите в долари там вибиває курс кожного дня.

Денис
Денис
Відповідь для  Эрика
1 місяць назад

Дякую за відповідь)) Чи потрібно мати карту побиту чи карту поляка, щоб відкрити рахунок в тому банку?
Банк Millenium — єдиний, хто дозволив мені відкрити рахунок без карт побиту(або поляка).

Оля
Оля
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Відкривала в PKO навіть песеля тоді ще не мала. Просто з паспортом прийшла відкрили рахунок без питань. Попросили як буду мати песель донести. Так і зробила.

Денис
Денис
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Дякую за відповідь.
А в американській валюті ставили та знімали без проблем гроші в PKO банку?

Оля
Оля
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

PKO це «мама» українського кредо банку. В валюті американській не клала тому не скажу. Ви зайдіть в відділення там вам підскажуть що до чого. Я думаю що це все можна зробити.

Денис
Денис
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Щиро дякую за приділений мені час)) Добра Вам!))

Оля
Оля
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Дякую!!! І Вам успіхів!!!

Рита
Рита
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Я відкривала карточку по звичайній воєводській візі.Цей банк робить іменні карти.Вони вам відкривають рахунок на який ви одразу можете положити гроші, допомагають вам встановити програму на телефоні,а через тиждень підходите в банк і забираєте свою картку.

Дана
Дана
Відповідь для  Рита
1 місяць назад

Напишіть, будь-ласка, як ви робили воєвудську візу від виготовлення запрошення і до отримання готової візи, будь ласка, це дуже важливо і по подробніше, якщо вам це не важко, якщо можна і з сумами

Рома
Рома
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Відкрий польську карту, а в день від’їзду знімеш і поміняєш.

Валик
Валик
Відповідь для  Денис
1 місяць назад

Є ще один спосіб і він унікальний. Скажи своєму шефу, щоб він тобі видавав тільки аванси.а інше по від’їзду домой.думаю шеф поставиться до твоєї прохання з розумінням.

Іванка
Іванка
1 місяць назад

Переказ коштів через transfergo Підкажіть, можливо хтось знає чи можна перекинути гроші через transfergo з польскої картки на українську але будучи в Україні? (Через приват комісія велика)і може в когось одразу є код на бонуси

Andrii
Andrii
Відповідь для  Іванка
1 місяць назад

Переказуйте на Монобанк, він не бере комісії.

Марина
Марина
Відповідь для  Andrii
1 місяць назад

Так можна. Перекидати в валюту ( в долар/євро) найкраще через transferwise

Іванка
Іванка
Відповідь для  Марина
1 місяць назад

І це можна зробити просто в Україні?(не провертала ще такого 😅 )чула що через пейсенд гроші не завжди доходять,але тут найвигідніше

Vlados
Vlados
1 місяць назад

Всім привіт. Підкажіть спосіб перекладу з України в Польщу? Бажано через приват

Анна
Анна
Відповідь для  Vlados
1 місяць назад

Western union

Андрій
Андрій
Відповідь для  Анна
1 місяць назад

свіфт-платежем можете переказати

Suspected
Suspected
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

А взагалі з карти на карту знайомий скидав, і комісія склала 50 грн

Vlados
Vlados
Відповідь для  Suspected
1 місяць назад

Гроші через скільки приходили?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Vlados
1 місяць назад

Моментально

Roman
Roman
1 місяць назад

Скажіть,чи можна переслати злоті, Банк Парібас в Ощад, якщо хтось пересилав розкажіть будь-ласка!

Євгеній
Євгеній
Відповідь для  Roman
1 місяць назад

На сьогоднішній день в трансфер го 7.40 пейсенд 7.5

Сергій
Сергій
Відповідь для  Євгеній
1 місяць назад

Пересилав через чеський MoneyGram. Такий самий є і Польський. Грошовий переказ такий як Western union. А в інтернет банкінгу вказав номер грошового переказу і отримав на картку. Це в інтернет банкінгу Приват банку. Думаю що так само в Ощадбанку. Єдиний мінус, реєстрація в MoneyGram десь до години займе. Там треба фотографію паспорта посилати і чекати 20хв на підтвердження особи. При переказі 800€ вийшло на 1000 грн більше в гривнях чим пропонував TransferGo.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Сергій
1 місяць назад

Отримуєте безкомісійних перший переказ до 500 у.о. Якщо сума більша то комісія починає рахуватися з 501. Ніяких лімітів не зустрічав, проходження верифікації — якісне фото паспорта.
Гроші приходять на валютну карту ПриватБанка, яка відкривається в Приват24, через пару хвилин!
В гривні найкраще пейсенд (проходження верифікації — 1 рівень -якісне фото паспорта, 2 рівень — плюс до паспорта рахунок комунальних платежів) Для першого безкомісійного переказу введіть промокод в полі прибрати комісію.
Хто б що тут не писав на рахунок якихось там бонусів, то за рахунок курсу в цих двох сервісах перекриваються ті бонуси! І головне гроші прилітають моментально!

Николай
Николай
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

яким чином відкривається валютна карта в Приватбанку?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Николай
1 місяць назад

Через приват 24, жмеш гаманець/ кошелек, далі додати карту, вибираєш діджитал, дебетова, мастеркард, і валюту. За 2-3 хв вона з’явиться в додатку В тарифах пише що зарахування на неї 0.25 % від суми, хоча в мене ні разу не знімало Реквізити карти береш так, тикаєш на карту в додатку, потім в верхньому правому куті на шестерню жмеш, в наступному меню жмеш на реквізити, для переказу гривні в пейсенді копіюєш тільки IBAN, для переказу валюти потрібно також SWIFT код, він трохи нижче знаходиться IBAN’а

Roman
Roman
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Дякую!

Алеся
Алеся
1 місяць назад

Підкажіть будь ласка як краще перевезти гроші і через який банк з Польщі в Україну

Рус
Рус
Відповідь для  Алеся
1 місяць назад

Краще через пайсенд

Андрій
Андрій
Відповідь для  Рус
1 місяць назад

Перекидати в валюту ( в долар/євро) найкраще через
transferwise .com
Отримуєте безкомісійних перший переказ до 500 у.о. Якщо сума більша то комісія починає рахуватися з 501. Ніяких лімітів не зустрічав, проходження верифікації — якісне фото паспорта.
Гроші приходять на валютну карту ПриватБанка, яка відкривається в Приват24, через пару хвилин!
В гривні найкраще пейсенд (проходження верифікації — 1 рівень -якісне фото паспорта, 2 рівень — плюс до паспорта рахунок комунальних платежів) Для першого безкомісійного переказу введіть промокод «00hod6» в полі прибрати комісію.
Хто б що тут не писав на рахунок якихось там бонусів, то за рахунок курсу в цих двох сервісах перекриваються ті бонуси! І головне гроші прилітають моментально!

Голландец
Голландец
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Трансфер Вайс стремная контора

Андрій
Андрій
Відповідь для  Голландец
1 місяць назад

Чим?? Що реклами по телеку нема, не сміши, всі знайомі литовці, поляки, болгари, румуни користуються тільки трансфервайсом!

Голландец
Голландец
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

З досвіду …..

Натупілі з перекладом, закинули на ліву карту, довелося виписки брати і доводити, що вони натупілі Що і було зроблено

Андрій
Андрій
Відповідь для  Голландец
1 місяць назад

Ну не знаю, користуюсь сам 3 роки і купа знайомих, перший раз таке чую. Можливо то така карта була введена, як вони могли на «леву» карту скинути, де ж вони дані взяли… Ну то таке… можна без відповіді лишити

Голландец
Голландец
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

Ще раз!!! Вайс включив мороз !!! Довелося доводити самостійно їх нию помилку на що витратилася нервів і часу.

Владимир
Владимир
Відповідь для  Алеся
1 місяць назад

РКО на Кредобанк.

Владимир
Владимир
Відповідь для  Алеся
1 місяць назад

Впринципі «я завозив 7 до злотих на карті через GETIN BANK» проблем зі зняттям немає. Тільки найкраще знімати в банкоматі «UKRSIBBANK» без комісії на зразок знімав. Всі влаштувало, раджу. В інших банках знімати ні — ні. А ще простіше перевести на українську карту тут. Через трансфер го і т. Д Так навіть краще.

Lord
Lord
1 місяць назад

Як вислати гроші з України до Польщі найдешевше заплативши комісію ?
Через який сервіс і тд?

Oleksander
Oleksander
Відповідь для  Lord
1 місяць назад

Можна трохи простіше, якщо є укр картка наприклад Привату, то просто поповніть її, можна ходити і нею платити всюди де є термінал, якщо мова звичайно про невеликі суми для повседневья

Alex
Alex
Відповідь для  Oleksander
1 місяць назад

Свіфтом переклад зробіть (можна через пріветбанк)

Den
Den
Відповідь для  Alex
1 місяць назад

тільки Swift переклад, western union

Alex
Alex
Відповідь для  Den
1 місяць назад

пейсендом можете

Vladyslav
Vladyslav
1 місяць назад

Поповнення рахунку через Приват24.

Не виходить поповнити рахунок через приват. У минулому році без проблем поповнював. Заходжу в категорію поповнення, вибираю Польща ввожу номер телефону, суму, натискаю продовжити і вибиває внизу вікно що Нібито невідомі НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АБО ІНТЕРНЕТ РАХУНКУ. Хоча раніше я поповнював цей номер без проблем.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Vladyslav
1 місяць назад

не поповниш, заборонили, через монобанк також не можна (

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Сергій
1 місяць назад

От млинець.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Vladyslav
1 місяць назад

місяці 2 або 3 назад поповнював польський через Приват24.
завтра спробую відпишуся.
смикнув мене чорт оновити плей24, тепер не можу увійти в прогу, хоче смс, але сімка не ловить польська удома.

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Covidlo
1 місяць назад

Так дякую.

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Vladyslav
1 місяць назад

в цьому році не працює чомусь. в 2019 поповнював плей …. зараз не можна

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Oleksandr
1 місяць назад

Знайшов відповідь і рішення, почитайте коментарі.

Євгеній
Євгеній
1 місяць назад

TransferGo, paysend, переказ грошей. Може комусь буде корисна інформація.
Перший раз найкраще переводити гроші через програму трансфер го. промокод дає 50 злотих при першій відправки, якщо вона більше 270 злотих, але найкраще відправляти від 1000 злотих, тоді курс максимальний, вибирати при цьому безкоштовну відправку, гроші прийдуть через добу, проблем з цим ніколи не було. Другий раз, краще відправити через пейсенд, там відправка платна, але з цим промокодом 00mzvo перша пересилання безкоштовно. Але в ньому є ліміт 4000 злотих, щоб його збільшити, потрібно відправити свої дані їм на емейл, підтвердження особи займе до тижня, так що це потрібно враховувати. Курс в пейсенд завжди більше ніж в трансфер го на 5-10 копійок, так що потрібно надалі дивитися де який курс і вибирати ніж вигідніше відправляти

Настя
Настя
Відповідь для  Євгеній
1 місяць назад

дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  Настя
1 місяць назад

А перекидати в валюту ( в долар/євро) найкраще через
transferwise.com
Отримуєте безкомісійних перший переказ до 500 у.о. Якщо сума більша то комісія починає рахуватися з 501. Ніяких лімітів не зустрічав, проходження верифікації — якісне фото паспорта.
Гроші приходять через пару хвилин

Олежик
Олежик
Відповідь для  Андрій
1 місяць назад

я думав пейсенд за курсом навпаки вигідніше

Боря
Боря
Відповідь для  Олежик
1 місяць назад

я теж так завжди думав, та і за 5-10 копійок переходити на інший ресурс неохота

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Боря
1 місяць назад

Спасибо за информацию.