ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Як продовжити карту побиту в Польщі
Як продовжити карту побиту в Польщі

Як продовжити карту побиту в Польщі

Як продовжити карту побиту? Отримавши карту побиту в Польщі, ви можете розраховувати на більш тривале перебування в країні і ще ряд переваг. Але картка не безстрокова і в один прекрасний момент її потрібно буде продовжувати на новий термін. Як її пролонгувати, які труднощі можуть виникнути і що з цим робити, ми розповімо в сьогоднішній статті.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Як дізнатися дату закінчення термінів по карті побиту
Карта став побиту і довгострокового резидента ЄС
Що робити, якщо змінилися підстави видачі карти
Що потрібно зробити обов’язково
Пролонгація ВНЖ, перебуваючи в Польщі
Етапи пролонгації карти побиту
Етап 1. Підготовка пакету документів.
Етап 2. Подача документів в уженд.
Етап 3. Перевірка документів і прийняття рішення.
Етап 4. Контроль статусу заявки.
Етап 5. Отримання пластика.
Які можуть виникнути труднощі при пролонгації ВНЖ?
Страховий поліс і інформація про отримані доходи
Дозвіл на роботу і статус іноземця до отримання нової karta pobytu
Підсумки

Як дізнатися дату закінчення термінів по карті побиту


Тут все дуже просто. Ця інформація знаходиться на самому пластиці карти. Але коли починається процес пролонгації, можуть виникнути труднощі і все залежить від типу карти. Тому для початку слід розглянути типи ВНЖ.

Як продовжити карту побиту

Карта став побиту і довгострокового резидента ЄС

Якщо у нерезидента є карта стала побиту, то це говорить про те, що він має право ПМЖ. Цей дозвіл не має термінів і видається назавжди. Звичайно, іноземця можуть в примусовому порядку позбавити ПМЖ, для цього він повинен порушити закон Польщі, нести загрозу державі або її громадянам та інше. І хоча сам дозвіл безстрокове, пластик потрібно міняти кожні 10 років. Вам не потрібно знову проходити той довгий шлях, який був при оформленні спочатку. Головне, щоб ті підстави, на базі яких вам давалося дозволу, були в силі. І ще було підтвердження оплати всіх належних зборів.

До речі, в питанні оплати іноді бувають цікаві моменти. За сам пластик завжди беруть 50 злотих. А ось за процес розгляду платежі різняться в залежності від воєводства. Одні це роблять абсолютно безкоштовно, в інших же доведеться заплатити 600 злотих, як при першому оформленні. Або ж 340 злотих як за тимчасовий вид на проживання. Відносно карти довгострокового резидента Євросоюзу, справи йдуть абсолютно так само.

Що робити, якщо змінилися підстави видачі карти

 Як продовжити карту побиту
Для оформлення посвідки на проживання повинні бути офіційні підстави з переліку, прописаного в законі. Наприклад, возз’єднання сім’ї, робота за довгостроковим контрактом або навчання в польському вузі. Якщо ж підстави змінилися або просто втратили силу, карта втрачає свою силу і підлягає анулюванню. Для цього пишете заяву в уженд, подаєте необхідні документи із зазначенням нового підстави і починаєте процес отримання нової карти. Це вже не відноситься до категорії пролонгації, це отримання нової карти. Але зробити це потрібно обов’язково, щоб не порушувати закон.

Що потрібно зробити обов’язково:

  1. Як тільки ви звільнилися, відрахований з вузу або відбулися інші події і підстави втратили свою силу — у вас є 15 днів, щоб інформувати про це уженд;
  2. Далі у вас буде рівно місяць на те, щоб отримати нові підстави і повідомити про них в той же уженд.

Як тільки документи будуть розглянуті, вам повідомлять, що робити далі. Можливо, вам запропонують продовжити карту, а може і повідомлять про необхідність отримання нової. Все залежить від рішення Воєводства.

Ця частина статті стосувалася ситуацій, коли підстави змінилися. Далі ми будемо розглядати пролонгацію за умови, що підстави залишилися колишніми, просто терміни підійшли до кінця.  Пролонгація ВНЖ, перебуваючи в Польщі

Пролонгація ВНЖ, перебуваючи в Польщі

Щоб продовжити ВНЖ, залишати країну не обов’язково. Але ось зібрати пакет документів потрібно. Іноді він виявляється аналогічним за обсягом попереднього, іноді ще більше. Також і терміни можуть бути різними. Буває, що термін дії попередньої карти вже закінчився, а нову ще не видали. Тому подавати документи бажано заздалегідь.

"ПРОДЛЕНИЕ" КАРТЫ ВРЕМЕННОГО ПОБЫТА/ВОССОЕДИНЕНИЕ СЕМЬИ/ДОКУМЕНТЫ / ГДАНЬСК, ПОЛЬША«ПРОДЛЕНИЕ» КАРТЫ ВРЕМЕННОГО ПОБЫТА/ВОССОЕДИНЕНИЕ СЕМЬИ/ДОКУМЕНТЫ / ГДАНЬСК, ПОЛЬША


Згідно із законом подавати документи в уженд можна аж до останнього дня легального перебування в країні. Але ми не рекомендуємо затягувати цей процес, адже ніхто не знає, як довго фахівці будуть виносити рішення. Щоб дізнатися оптимальний термін подачі документів, краще проконсультуватися в уженде. Тому що в різних воєводствах норми можуть відрізнятися. В одних у вас приймуть документи і за півроку до закінчення терміну дії картки, інші і за три місяці раніше не захочуть. Тому, уточнюйте на місці.

Етапи пролонгації карти побиту


Етапи пролонгації наявної карти побиту загалом схожі з процесом її отримання. Ми писали про це раніше, зараз же коротко повторимо основні моменти.

Етап 1 . Підготовка пакету документів.


Найчастіше потрібні: паспорт, страховка, підстави для продовження, анкета, фотографії встановленого зразка, чек про оплату зборів, трудовий договір. Можуть знадобитися додатково і інші документи, це вже на розсуд фахівців з уженда.

Етап 2. Подача документів в уженд.

Зазвичай на подачу документів необхідно записуватися заздалегідь, жива черга практикується вкрай рідко.

Етап 3 . Перевірка документів і прийняття рішення.

В результаті роботи за вашою заявкою буде або штамп в паспорті, або відмітка на іншому бланку, які легалізує ваше перебування в Польщі на весь період розгляду справи.

Етап 4. Контроль статусу заявки.

Етап 5 . Отримання пластика.


Якщо заявка була розглянута і винесено позитивне рішення по ній, ви оплачуєте вартість пластика, віддаєте квитанцію і вам видають нову пластикову карту. Наступне звернення до уженд буде знову через 10 років, якщо до того часу не зміниться законодавство. Якщо раптом ви отримали відмову, завжди є можливість апеляції. Скористайтеся нею для захисту своїх інтересів.

Які можуть виникнути труднощі при пролонгації ВНЖ?

Іноді нестикування в законодавстві призводять до складнощів у реалізації певних дій. Різні уженди можуть інтерпретувати закон по-своєму і в підсумку створюють труднощі для іноземців, охочих продовжити свою карту побиту. Отже, які ж можуть бути труднощі.

Страховий поліс і інформація про отримані доходи

Страховий поліс і інформація про отримані доходи


Це абсолютно два різних документа, але нюанси по їх подачі схожі. Справа в тому, що це відкрита інформація для ужендов і вони самі можуть її отримати. Але найчастіше, вони просто не хочуть цього робити самостійно. У підсумку, виявивши нестачу цих документів, вони окремим листом повідомляють заявника про необхідність донести їх.Як іноді буває, лист може загубитися, банально не дійти або прийти через місяць, а терміни підтискають. Тому краще відразу врахувати цей момент і подати їх при першому зверненні, навіть якщо вам здається, що в цьому немає необхідності.

Дозвіл на роботу і статус іноземця до отримання нової karta pobytu

Ці нюанси пов’язані безпосередньо з робочим процесом. Суть в тому, що коли у вас на руках стара карта, дозволу на роботу вам не потрібні. Коли отримаєте нову, аналогічно. Але ось в цей період між закінченням старої і отриманням нової карти можуть виникнути якісь труднощі. У фахівців іноді працює наступна логіка: якщо при первинному зверненні на оформлення карти побиту заявник надавав дозвіл на роботу, то повинен це зробити і при повторному зверненні. Часто його запитують тоді, коли ставлять штамп у паспорт про розгляд справи. Як писалося вище, цей період триває всього 14 днів і за цей час потрібно встигнути донести дозвіл. Якщо ви потрапили в цю неприємну ситуацію, надходити слід ось як:

  1. Чи звертаєтеся в уженд з проханням продовжити термін отримання дозволу;
  2. Просіть роботодавця якомога швидше видати вам освядчення.

Підсумки

Якщо ви маєте намір жити і працювати в Польщі тривалий час, то пролонгація ВНЖ стає для вас обов’язковою. Звичайно, як і в будь-якому бюрократичному питанні можуть виникнути свої труднощі. Але потрібно їх подолати і все таки продовжити карту побиту для того, щоб законно перебувати в країні і не боятися наслідків.

Як продовжити карту побиту — з цією статтею так само цікавляться:

 Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова?  Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому  Не потрібна Вам карту побиту
Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому Не потрібна Вам карту побиту
Питання та відповіді. (FAQ часто задаваємі питання)

В жовтні закінчується термін дії карти побиту. Коли я можу подавати на наступну карту?

  • За місяць до закінчення карти можете подавати на нову

Як продовжити карту побиту. Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Zameldowanie czasowe: что это и как получить?

Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

5 / 5 ( 14 голосов ) Прописка в Польші: що це і як отримати? …

Подписаться
Уведомление о
guest
227 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Андрій
Андрій
7 днів назад

Карта побиту
Привіт, підкажіть для чого деякі роблять довідку в Нерухомість до карти побути а деякі НЕ роблять.
Робили карту знайомі ніякої довідки в Нерухомість непотрібно, а мені довелося доплатити 100зл за довідку.
Або якщо робиш через адвоката то потрібна ця довідка?

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
7 днів назад

Що це за довідка?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
7 днів назад

Сам не в курсі просто якась довідка завірена нотаріусом для карти побути. Мені її зробили а моїм знайомим не потрібно було

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Андрій
7 днів назад

Ну як то кажуть, вдома діти голодні на кому потрібно гроші заробляти.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Анатолій
7 днів назад

Бачив вчора того Нерухомість на новеньких Лексусі

дядько
дядько
Відповідь для  Андрій
7 днів назад

Так. Що за справа?

Mirosława
Mirosława
1 місяць назад

Якщо подалася на карту тимчасового побиду в квітні 2018 року , але й досі не маю децизії і пластику на руках. Тільки печатка . То коли можу поїхати до України?

Liuba
Liuba
2 місяців назад

таке питання
Якщо встали на чергу на відбитків пальців і не було листа підтвердження .А дату подачі знаємо, а годину немає. Що потрібно робити ??? Дякуємо!

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
2 місяців назад

Дівчина Люба, якщо Великопольське воєвудства, то у вас повинен бути мило-підтвердження того, де, коли, у скільки вам бути на здачі відбитків, — інші воєвудства — не в курсі, у кожного свої правила і порядки

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
2 місяців назад

Яке воєводство?

Liuba
Liuba
Відповідь для  Денис
2 місяців назад

Любуське

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
2 місяців назад

А як ви подавалися? Через Інтернет?

Liuba
Liuba
Відповідь для  Денис
2 місяців назад

І така ситуація, що знайома подавала, і вся проблема що вона не зберегла не запам’ятала на годину, а сказала що не прийшов лист підтвердження

Liuba
Liuba
Відповідь для  Денис
2 місяців назад

так

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
2 місяців назад

Любочка, так вам повинен прийти імейл, в якому написано адресу і час, є таке?

Liuba
Liuba
Відповідь для  Денис
2 місяців назад

немає підтверджень

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
2 місяців назад

Зайка, якщо ставили на відбитки через сайт, то там обов’язково потрібно вказати імейл для блондинок, і на нього приходить час і місце подачі, нехай краще твоя подруга шукає краще

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
2 місяців назад

А ні, то доведеться стати заново

Are
Are
3 місяців назад

Карта побиту
Добрий день. Сьогодні отримав децізію на руки. Який приблизний термін для виготовлення карти? І як децізія була отримана, то карта автоматично робиться? Або потрібно писати якусь заяву?

Are
Are
Відповідь для  Are
3 місяців назад

Малопольське воєводство

Андрій
Андрій
Відповідь для  Are
3 місяців назад

Якщо оплачений пластик 50зл то карта вже пішла в друк. Якщо Ви не платили за пластик то 3 тижні з дня отримання платіжки ужендом

Suspected
Suspected
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

НІ) карта автоматично Друкується після децізіи, а оплатить можна буде в день коли будеш забирати карту
принаймні так в Малопольському воєводстві

Anna
Anna
Відповідь для  Suspected
3 місяців назад

У Вармінсько-Мазурскі немає такої можливості, пластик пускають до друку тільки після того, як отримають підтвердження що пластик оплачений

Suspected
Suspected
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Тобто даєш чек про оплату і тільки потім починають друкувати пластик?

Anna
Anna
Відповідь для  Suspected
3 місяців назад

Ага, так і пишуть у листі що пластик буде готовий приблизно через 2 тижні після того, як надала підтвердження оплати

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

Через три … ..))) У мене так в децізіі було

Suspected
Suspected
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

сумно

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Suspected
3 місяців назад

Серйозно? … Тобто якщо, наприклад, децізію отримав пів року назад, то пластик вже повинен бути готовий (якщо навіть оплата не зробив за пластик?)

Suspected
Suspected
Відповідь для  Bogdan
3 місяців назад

У Малопольському так. Коли я забирав карту, то в той же день і оплатив і приніс їм чек і забрав карту

Андрій
Андрій
Відповідь для  Bogdan
3 місяців назад

А мене в децізіі було зазначено, що пластик буде протягом 21 дня з моменту отримання платіжки про сплату. А дитини і у дружини теж. Вельеопольске воєводство

Андрій
Андрій
Відповідь для  Suspected
3 місяців назад

Нехай посилає в децізіі там вказано точно що в якості

Сергій
Сергій
Відповідь для  Are
3 місяців назад

Скільки чекали децізію?

Marina
Marina
3 місяців назад

Карта тимчасового побиту
Де, можна оплатити гербовий збір на тимчасову карту побиту в Варшаві?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Marina
3 місяців назад

Пошта, банк

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Marina
3 місяців назад

Пошта

Сергій
Сергій
3 місяців назад

Черга на відбитки пальців
Добрий день!! Хто знає як по інтернету стати на чергу на відбитки пальців в ужонд Gorzów Wielkopolski .. Підкажіть будь ласка.

Іванна
Іванна
Відповідь для  Сергій
3 місяців назад

Взагалі то час виставляють з 05.00 до 10.00 щодня. Якщо з’явилася дата наприклад з 01.03.21 по 11.03.20 то вже можете не вартувати бо той день провтикали, а коли було б наприклад з 01.03.21 по 01.03.21 то місця ще є.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Іванна
3 місяців назад

Справа в тому, що чекаємо поки нам координатор скаже ..

Piotr
Piotr
Відповідь для  Сергій
3 місяців назад

Щочетверга від 16.55 до 17.05, в цей час спробуйте

Сергій
Сергій
Відповідь для  Piotr
3 місяців назад

У четвер що ?? І що за час ..

Victor
Victor
3 місяців назад

Karta Pobytu під ключ (підкажіть)

Хтось робив карту побуту «під ключ» (без прив’язки до роботодавця) через юридичні агентства? Поділіться своїм позитивним або негативним досвідом, а то не знаю чи варто ризикувати грішми. Може порадите якісь агентства порядні у Варшаві. Дякуємо)

Ist
Ist
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

У Варшаві буквально пара таких

Андрій
Андрій
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

Ще карта марсіанин без прив’язки до Бога можна за біткоіни пропхати …

Kris
Kris
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

gov.pl там знайдеш всі законні підстави для отримання карти без прив’язки до роботодавця. А то, що пропонують то на лоха розраховано … ну це не мені вирішувати, чи хочете робіть.
.а потім пост — «кинули на гроші» вашого авторства буде, а забула, ще один пост може бути вашого ж авторства — «як скостити термін депорту?»

Victor
Victor
Відповідь для  Kris
3 місяців назад

Знаю, можливо і таке)) тому і з настороженістю ставлюся. Хоча мені сказали що просто оформляють тебе на свою фірму (на виробленні карти) і ти ще можеш працювати легально десь ще тим часом

Kris
Kris
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

Якщо на свою фірму вони вас оформляють податки хто вас платити? Або ZUS самі платите.
Навіть чесно, час шкода витрачати і своє і ваше. Це ж зрозуміло, що кидалово.
Хочете карту без прив’язки поступайте в вуз. Або одружитися з полькою.

Василь
Василь
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

Ризикни, потім відпишуся, якщо дозволять користуватися телефоном в буцігарні

Victor
Victor
Відповідь для  Василь
3 місяців назад

Особисто знаєш кого-то хто сидів в буцігарні за карту від юридичної фірми? Просто п..здабольство?

Anna
Anna
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

Щоб зробити карту побуту без прив’язки до роботодавця потрібно мати якісь інші підстави, це можуть бути:
• відкриття власного бізнесу;
• навчання;
• відрядження іноземним роботодавцем на територію Польщі;
• ведення наукової діяльності;
• недолік з громадянином Польщі;
• возз’єднання сім’ї;
• статус жертви торгівлі людьми;

Якщо у вас немає нічого з перерахованих варіантів, тоді «під ключ» вам можуть запропонувати тільки якусь підробку документів (не знаю як без підробки можна це провернути), що дуже не раджу. Або просто подадуть вашу заяву на карту, не підкріплені нічим і прийде вам відмова.

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

Ти ризикуєш Не тільки грошима! Забудь про це.

Victor
Victor
Відповідь для  твій Батя
3 місяців назад

є якась конкретика? У вас особисто є знайомі або знайомі знайомих, які мали проблеми з грошима і не тільки?

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

Це не законно, підробка документів з усіма наслідками, що випливають.

Victor
Victor
Відповідь для  твій Батя
3 місяців назад

Звідки інфа що це підробка і не законно? Юристи роблять все легально в рамках закону, лазівки в законах завжди

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Victor
3 місяців назад

Умовив, роби. Але немає підстав легально зробити карту без прив’язки до роботодавця. Успіхів!

Pasha
Pasha
3 місяців назад

Карта побиту
Скільки чекати жовтого листка про подачу на карту побиту? Дякую

Kris
Kris
Відповідь для  Pasha
3 місяців назад

В вечері 29.12.20 віднесла на пошту, 30.12.20 в 10:00 (ранок) прийшло смс що лист доставлено, 2.01.21 зранку жовтий листок в моїй поштовій скриньці. 🙂
Але знаю, що люди тижнями чекають…
Гданьск

Pasha
Pasha
Відповідь для  Kris
3 місяців назад

спасибі за відповідь

Наталя
Наталя
Відповідь для  Pasha
3 місяців назад

Як уженд отримає пакет ваших документів, відразу відправляє назад жовтий листок. У мене прийшло через тиждень після відправки

Pasha
Pasha
Відповідь для  Наталя
3 місяців назад

спасибі за відповідь

Anna
Anna
Відповідь для  Pasha
3 місяців назад

Мені прийшло через дня 4, хоча читала що люди до 2х місяців чекають. Залежить від воєвудства

Pasha
Pasha
Відповідь для  Anna
3 місяців назад

спасибі за відповідь

Лариса
Лариса
4 місяців назад

Термін карти закінчується у вересні 2021 року.Хочу продовжити, працедавець теж хоче,аби я в нього працювала.З чого почати? І чи не зашвидко?

Лариса
Лариса
Відповідь для  Лариса
4 місяців назад

За півроку можете подавати на карту, процедура така сама як вже робили

Сергій
Сергій
4 місяців назад

Карта побиту
Добридень! Планую їхати в Польщу вперше. По безвізу їхати не хочу тому, що не хочу робити біометричний паспорт. Прийняв рішення робити візу, старий добрий, перевірений спосіб, а тільки що дізнався, що є ще якась «карта побиту», хто знає що це за карта, це типу біометричного паспорта, там упаяний чіп ???

Сергій
Сергій
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

YouTube пошук пишіть «карту побиту що це», беріть попкорн, влаштовуйтеся зручніше і дивіться

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Вся справа в терміні дії вашого паспорта. Біо паспорт має більше привілеїв. Ви зі звичайним тільки в тій країні можна перебувати де відкрита віза. А з біо по Європі навіть у відрядження поїхати. Скупий платить 2 рази

Ганна
Ганна
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Ніякого чіпа там немає, це дозвіл на проживання і роботу в Польщі, яке робиться в Польщі. Зручно тим, що не потрібно виїжджати. Термін дії цього документа до 3х років

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Ні, карта побуту це типу тимчасовий вид на проживання, робиться безпосередньо вже в Польщі на 1-3 роки з прив’язкою до роботи. Продовжувати цю карту можна в Польщі без виїзду в Україну.

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Oleksandr
4 місяців назад

Карта побиту може бути не тільки по роботі як би

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  підозрюваний
4 місяців назад

Я це прекрасно знаю, але 95% людей на цьому сайті запитують про роботу. Ті хто потрапляють в інші категорії такі питання не питають.

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Oleksandr
4 місяців назад

Окей, але може бути карта по роботі але без прикріплення до роботодавця

Андрій
Андрій
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Карта побиту це документ, який дозволяє Вам перебувати і працювати в Польщі після закінчення візи в Вашому випадку

згоден
згоден
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Воно тобі не потрібна, спочатку приїжджай подивися може це не твоє. А то подають на карту самі не знають навіщо, потім рік її чекай через таких

зойц
зойц
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Я як би теж, але ми нікуди від цього не підемо. Коли термін Вашого старого закордонного паспорта закінчується, новий такий же вам не видадуть. Це вже буде біометрія з чіпом, як не крути

Світлана
Світлана
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Карта побиту це так званий вид на проживання. Оформляється в Польщі

Вадим
Вадим
4 місяців назад

Карта побиту
Підкажіть, які документи і де збирати на карту побуту? І скільки часу займає саме зібрати документи? дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  Вадим
4 місяців назад

проплачений внесок
Якщо від роботодавця то залончнік 1
Фото3,5 × 4,5-4шт
Копії всіх заповнених сторінок паспорта
Копія договору про оренду житла якщо є
Копія умови у праці, злеценія, в Дзелме
ZUS
PESEL
Побита копії документів і відсилаєте поштою. LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU.
А наскільки швидко Ви зберете документи залежить від Вас

Anna
Anna
Відповідь для  Вадим
4 місяців назад

Які документи потрібно зібрати, це уточнюйте воєвудства, в принципі за тиждень можна впорається, якщо не все є на руках. Хоча більшість документів справа 5ти хвилин
Обов’язкові документи:
Паспорт + ксерокс
4 Фото
оплата
Анкета від вас
залончнік 1 (заповнює роботодавець)
Трудовий договір (Ксерокс в ужонд)
Договір знімання житла (Ксерокс) або інший документ, що підтверджує що вам є де жити
Зус
Опінія старости (якщо не звільнені від неї)
Решта уточнюйте в вашому воєвудства
З додаткових:
Песель

Вадим
Вадим
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

дякую)

Ist
Ist
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Оплата хіба обов’язково? Можна ж пізніше донести

Anna
Anna
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Блін, хоча брешу, опінія старости робиться десь 3 тижні, це робить роботодавець, можна донести пізніше.
Її не потрібно робити якщо у вас посаду, яка звільнена від цього або ви працюєте більше 3-х місяців у одного роботодавця на той же посаді (від якого і будете робити карту)

Вікторія
Вікторія
5 місяців назад

Питання про карту побиту
🙇 ♀️ 🙇 ♀️ 🙇 ♀️ 🙇 ♀️ 🙇 ♀️ Якщо податися на карту за тиждень до закінчення візи / біо, а справу розглядатимуть через 3 тижні чи можу я перебувати в Польщі без проблем?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Вікторія
5 місяців назад

Навіть в останній день можна ….

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Юрчик
5 місяців назад

спасибі

Mikhail Ostapenko
Mikhail Ostapenko
Відповідь для  Вікторія
5 місяців назад

Зараз через карантин у тебе місяць ще буде щоб податися на карту

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
5 місяців назад

спасибі

Kris
Kris
Відповідь для  Вікторія
5 місяців назад

Ха-ха, наївні ви …. через три тижні ваша справа ніхто розглядати не стане. Буде добре якщо за два місяці викличуть на відбитки пальців і попросять донести документи.
Весь цей час ви перебуваєте легально і можете працювати якщо є дозвіл (освядченіе / зезволеніе).

Андрій
Андрій
Відповідь для  Вікторія
5 місяців назад

Надішліть листом документи
LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU і можуть розглядати навіть через 3 місяці перебування буде офіційним

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

велике спасибі

Suspected
Suspected
Відповідь для  Вікторія
5 місяців назад

Так

Mary
Mary
Відповідь для  Вікторія
5 місяців назад

А якщо відправитися на карту в перші дні після приїзду, то безвіз і далі буде відраховуватися до кінця або це вже буде перебування на іншій основі?

Kris
Kris
Відповідь для  Mary
5 місяців назад

Безвіз «капає» під час очікування на карту. Це 100%.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Вікторія
5 місяців назад

А хіба не потрібно подавати документи до 30-45 днів до терміну закінчення візи?

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

без поняття

Suspected
Suspected
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Документи можна подати в останній день легального перебування в РП

Андрій
Андрій
Відповідь для  Suspected
5 місяців назад

Ти маєш рацію, я писав за одне а думав про інше

Aleks
Aleks
Відповідь для  Вікторія
5 місяців назад

Так, зможеш.

Aleks
Aleks
5 місяців назад

Біометрія
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, хто знає. Карта побиту закінчується 27 грудня. Через два дні подача на нову карту. Однак, хочу переїхати в інше місто. Питання таке: чи включається біометрія на три місяці, після закінчення дії поточної карти? Хотілося б подати документи на новому місці.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Aleks
5 місяців назад

Начебто була вже тема, хтось писав, що картка продовжує свою з антикризового щита як і віза, якщо на момент закінчення терміну дії знаходиться в Польщі, але точно не пам’ятаю. Спробуйте через пошук знайти цю тему.

Aleks
Aleks
Відповідь для  Сергій
5 місяців назад

Так, це є. Але справа в тому, що літав влітку в Україну, коли була відпустка. Прилетів назад другого серпня. Карантин відбув і на роботу. Я б і не питав, якби до 14 березня Перебував б в Польщі. Якось так.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Aleks
5 місяців назад

Карта, національні візи продовжені незалежно від дати в’їзду, тільки важливо щоб на момент закінчення візи, карти Ви перебували на території РП

Aleks
Aleks
Відповідь для  Suspected
5 місяців назад

Дуже дякую.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Aleks
5 місяців назад

Ви можете подати документи на старому місці і написати заяву на перенесення справи до іншого воєводства і потім з місця роботи додати документи до справи

Aleks
Aleks
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Це так. Але біометрія-то після картку, буде? Ось у чому питання.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Aleks
5 місяців назад

Так. Якщо вона у Вас є

Aleks
Aleks
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Є. Велике спасибі за відповідь.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Aleks
5 місяців назад

Термін дії картки продовжується в зв’язку з академією але спочатку використовуються всі легальну способи перебування

Aleks
Aleks
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Триває так, чув. Але хіба це не для тих, хто перебуває в Польщі в початку карантину? Я-то з другого серпня.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Aleks
5 місяців назад

Зрозумів. Але карту Ви подаєтесь?

Aleks
Aleks
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Так звісно. Я кажу, 27.12 закінчується термін дії.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Aleks
5 місяців назад

Все буде добре

Aleks
Aleks
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Дуже дякую.

Євген
Євген
5 місяців назад

Карта чи воевуда?
Привіт всім! Приїхав по біо, але хочу триватиме. Правда роботу б іншу пошукав, але зараз немає часу, біометрія ….
Ось думаю оформить карту або воевуда, але не знаю з чим легше роботу міняти?
Може підкажете?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

Карта однозначно. Воєвода поки оформиться, потім поки відкриєш візу. Потім знову проходить обсервация, муть ж. Силу-силенну часу витратити і НЕ заробиш

Євген
Євген
Відповідь для  Suspected
5 місяців назад

А після закінчення карти є коридор? На які терміни карта робиться?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

Від року то трьох років, коридорів немає ніяких

Сергій Ficus
Сергій Ficus
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

Якщо потрібно найближчим часом додому то Воєвода, а якщо немає то карта

Vlados
Vlados
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

воєвода краще

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

І з тим і тим свої приколи. Карту чекати в середньому рік. Воєвудський запрошення від 45 днів плюс повернення додому візовий набігає до 4 місяців грубо.

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

Карта 3 місяці і один рік

Михайло
Михайло
Відповідь для  Viktor General29
5 місяців назад

дивлячись де, дивлячись яке воєводство

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Михайло
5 місяців назад

Малопольське

Михайло
Михайло
Відповідь для  Viktor General29
5 місяців назад

ну да, там де я знаю до 4-х місяців

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Viktor General29
5 місяців назад

І по півтора року чекають ….

Олег
Олег
Відповідь для  Viktor General29
5 місяців назад

3 місяці було 5 років назад, а тепер рік півтора потрібно чекати щоб оформити і забрати карту.

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Олег
5 місяців назад

3 місяці було півроку тому. Я робив карту за 3 місяці

Олег
Олег
Відповідь для  Viktor General29
5 місяців назад

Значить Вам так пощастило, а я робив три роки тому і чекав рік і три місяці

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Viktor General29
5 місяців назад

Я отримав першу карту 4 роки тому за 59 днів.

Zhe
Zhe
Відповідь для  Viktor General29
5 місяців назад

Один знайомий отримав за півроку, другий більше року чекає, подавалися однаково, не треба тут людей обнадіювати

Євген
Євген
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

Дякую всім!)))

Даша
Даша
5 місяців назад

Доброї ночі 🙂
У мене 2 місяця робиться карта,і так же само воєвуда, але ще 2 місяця точно чекать на воєвуду, а потім ще відкривать візу, хотіли піврічне то сказали що не можна відкрить, сказали ждіть годове, хотіла запитать чи можна відкрить сезонну візу, і там чекать на карту???

Юра
Юра
Відповідь для  Даша
5 місяців назад

То якщо ви подали на карту то вы не маете выїзджати. Нібито так.

Даша
Даша
Відповідь для  Юра
5 місяців назад

Я вже на Україні.

Борис
Борис
Відповідь для  Даша
5 місяців назад

Наскільки мені подсказивае логіка і досвід, ви і сезонну не зможете відкрити.
Не дарма Вам сказали чекати річне запрошення, бо тільки воно перекриває коридор.

Яся
Яся
Відповідь для  Даша
5 місяців назад

Сезонне теж перекриває, але працювати можна тільки на сезонній роботі)

Даша
Даша
Відповідь для  Яся
5 місяців назад

Ні, не поставили.

Юля
Юля
Відповідь для  Даша
5 місяців назад

Фірма не подавала значить ніяких документів на карти.

Юля
Юля
Відповідь для  Даша
5 місяців назад

Вам печатку по карті поставили?

Roman
Roman
6 місяців назад

З якого моменту почнеться подача на карту

Доброго часу.
Камради, підкажіть відповідь на таке питання!
Заїхав по безвізу, 26.11.2020 останній день легального перебування. Подався на карту. Наш посередник (норм людина) говорить, що вже подав в ужонд все, що потрібно і ми можемо працювати далі. До слова, працюємо ми повністю легально (податки, Зус).
Однак я читав, що повинні поставити штамп в паспорт і саме з цього моменту ми вважається поданою.
Посередник каже, що викличуть для штампа, відбитків і фото десь через місяць, але ми вже подані і штамп не обов’язково повинен ставитися відразу.
Ось сиджу і хвилююся. Як має бути?
Дякую

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Якщо говорити про повну легальності то:
1: заїхавши по безвізу, Ви не відпрацювавши 3 місяці, подалися на побит. В даному випадку внесек на побит дає Вам право легально лише перебувати в РП. Щоб легально працювати — Вам потрібно також зезволеніе. Подавшись на зезволеніе — можна буде працювати під час очікування на його отримання. Бо немає пшіпіса, який це забороняє.
2: день подачі документів на побит — це і є початок Вашого побиту. Тільки на руках треба мати підтвердження. Не обов’язково печатка в паспорті.

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Документи всі є. Працюємо легально, податки з нас платяться, польську медстраховку видали.
Головне, що печатка в паспорті не обов’язкова відразу …
Дякую за інформацію!

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Одну зі своїх карт я отримав без печатки в паспорті.
Але я б Вам радив податися на зезволеніе. Тому, що у Вашому випадку Ви працюєте не маючи на те дозволу. Якщо звичайно хочете спокою.

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Так працюємо по освядченню.
Освядченню ж теж дає право працювати?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Звісно. Але воно ж закінчиться через 3 місяці максимум. Якраз за цей час отримаєте зезволеніе.

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Термін дії освядчення аж по 29 березня. Так що час є 🙂

Антон
Антон
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Напиши контакти свої є пару питань

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Дякую за небайдужість та допомогу!

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Якби подалися на побит пропрацювавши 91 день — то цього внеска вистачить цілком на легальне перебування і легально працювати без будь-яких додаткових проблем

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Так тут головне, що подалися і легально будемо перебувати.
Ми в Поморському воєводстві. А це воєводство на останньому місці за термінами видачі карти. Реально люди по півтора року чекають.
Так ми (і не тільки) через адвоката фірми подалися. 2000 злотих, але зате півроку і все отримаємо. Типу наші документи будуть наверх перекладати і контролювати процес …

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Можна, можливо. Пишіть мейл — я скину.

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Пишу пару нагадувань, а потім, якщо немає руху, подаю до адмінсуду? Так?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Судиться не раджу.
Я вже мав подібний досвід.
Хоч і виграв справу, і після рішення суду — отримав децізію протягом двох тижнів — морального життя відібрали дуууже багато. І часу з грошима теж пішло чимало.
Якщо є можливість (маю на увазі легальність) очікування — то навіщо лізти в петлі?

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Так в ужонде ж можуть просто «забити» на нагадування. Тоді просто написати пару штук і чекати доведеться …

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Ні. Є закон, який зобов’язує уженд дати відповідь у визначений термін. До корони це було 7 днів. У будь-якому випадку — відповідь буде. А ось вже подальші дії будуть залежати від їх відповідей.
А якщо вони вже не відповідають (як і починалося в моєму випадку) — лист до Варшави.
І ще жодного разу не було такого, щоб після подібного вони забили або ігнорували.

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Зрозумів!
Тоді чекаю на мило зразок нагадування, після фото, відбитків почекаю місяць і з кінця січня, приблизно, почну натхненно нагадувати про себе!)))
Красно дякую, здоров’я, і ​​довгих років!)

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Взаємно!

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

так а зразок?
Або завтра?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Завтра скину … Якщо терпить до завтра ….

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Терпить, звичайно!)

Roman
Roman
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Добрий день, Богдан.
Нагадую про нагадування на пошту.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
6 місяців назад

Добрий вечір. Я пам’ятаю. Як тільки повернуся додому — вишлю. Соррі (

Виктор
Виктор
6 місяців назад

Цікавить таке питання, а точніше хочу податися на карту через агенство після біометрії в Польщу . Може хтось розповісти хто подавався, або не коштує ?

Yana
Yana
Відповідь для  Виктор
6 місяців назад

Добрий вечір) Через агенство швидше, свою карту сталевого побыту отримала на 3, 5 місяця)

Виктор
Виктор
Відповідь для  Yana
6 місяців назад

Я від агенства працюю запитував, то говорять що роблять карту.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Виктор
6 місяців назад

Ніяка агенция…. Ніякий посередник не прискорить Вам отримання побыту. Нехай Вам говорять що завгодно. Які лазівки може знайти агенция або подібні до них? Подавайтеся самі, як робить безліч людей. І заощадите свої витрати в рази.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Виктор
6 місяців назад

Зберіть пакет документів і відправте поштою самі. Для чого Вам це посередництво. Від того чи через агенцію подасьте чи самі швидше не буде. Заплатите точно більше. Все залежить від воєвудства і загруженості уженду

Crownles
Crownles
6 місяців назад

Подався на початку місяця на карту побыту, а тепер потрапляю під скорочення у кінці місяця. Підкажіть як змінити роботу, какте документи потрібні, і чи не зможе старий працедавець відмінити подання на карту. Якщо у когось є перевірені фірми з актуальними вакансіями під карту те ділитеся теж буду дуже радий.

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Crownles
6 місяців назад

з документів треба нове освядчення, як вам вже написали і проблем не буде

Ольга
Ольга
Відповідь для  Crownles
6 місяців назад

не буде він відміняти нічого (старий роботодавець), шукайте нову роботу і чекайте на карту

Zlata
Zlata
Відповідь для  Crownles
6 місяців назад

потрібне нове освядчення, новий роботодавець має вам його зробити

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Crownles
6 місяців назад

Знайдіть нового працедавця. Нехай Вам отримає освядченя. У уженд донесіть документи від нового працедавця і чекайте далі свою карту.

Inna
Inna
6 місяців назад

Здрастуйте, якщо відіслати документи поштою на карту побыту, скільки треба чекати відповіді, поки вони тебе покличуть до них і дадуть листок на якому буде друк або що те в цьому роді то що я можу легально знаходитися по витіканню без віз?

Денис
Денис
Відповідь для  Inna
6 місяців назад

Твоя оплата є підтвердження твоєї легальності, називається здається гербовий збір або якось так, і не хто звати не буде, на сайті мониторить дату, стаєш на чергу, і тоді аж йдеш на здачу відбитків, ніби так. А сайт на чергу — сайт воєводства, де ти знаходишся. І застовпити собі там час — реально нереально. Але це я може теж щось не так зрозумів, я теж збираю папірці на карту і шустрю по цій темі, я зрозумів це так: збирай кульок паперів, відправляй поштою усю цю купу і ставай в чергу, може хтось хитріше відповість

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Денис
6 місяців назад

На жаль, але це не так. Ніколи оплата не була підтвердженням.

Денис
Денис
Відповідь для  Bogdan
6 місяців назад

Ніби папірець з пошти теж не варіант, адвокат сказав, що багато розумників, які відправляють порожні конверти, і подовжують собі перебування, так що типу взялися за цю справу відповідально, гроші вперед а далі усе інше.

Юрий
Юрий
Відповідь для  Inna
6 місяців назад

Подавав доки у вересні в електронному вигляді, за два тижні прийшов лист поштою і на эмейл з призначеною датою на прийом в уженд на грудень…Шеф дзвонив в уженд, дізнавався, сказали що лист і є легалізація перебування доки доки розглядають і я працюю далі легально по умове про праце…

ODD
ODD
7 місяців назад

Чи є можливість виїхати легально в Україну, після того як подалася на карту побиту, але печатки про це в паспорті немає? Віза вже не активна

Mariana
Mariana
Відповідь для  ODD
7 місяців назад

Бажано вже отримати печатку і тоді можна їхати, вернутися можна буде по біометрії або відкрити нову візу, по іншому не впустять в Польщу.

Мария
Мария
Відповідь для  ODD
7 місяців назад

Якщо у Вас на руках є освядченіе на роботу або zezwolenie na pracę typ A і Ви вже здали відбитки пальців і поставили штамп в паспорті то Ви зможете поїхати на Україну.
Але, для того щоб повернутися в Польщу Вам потрібно буде зробити візу.
Я сама особисто пройшла такий шлях цієї зими.
Попередньо я дзвонила страж гранічному.

Андрій
Андрій
Відповідь для  ODD
7 місяців назад

А як потім далі бути. На штамп і відпичатки Вас викличуть в уженд хто буде здавати відпичатки. Виїхати в Україну Ви зможете в от в’їхати назад в Польщу може бути проблема. І поки йде розгляд справи по карті не рекомендовано покидати територію Польщі

Valusha
Valusha
Відповідь для  ODD
7 місяців назад

не бажано, щоб ви на час виготовлення карти залишали Польшу

Den
Den
Відповідь для  ODD
7 місяців назад

поїхати то ви зможете, а ось як потім назад? настійно не рекомендував би

Vlad
Vlad
7 місяців назад

За якими документами виїхати!?
Прошу відповідати тільки знають, перебуваю в Польщі на підставі очікування карти побиту, потрібно терміново виїхати до Чехії на 1 день в особистих справах, яким чином це зробити!? Можливо є якісь відрядженні листи або ще що то, буду радий будь-яких варіантів, сподіваюся на вас дорогі форумчани.

Rider
Rider
Відповідь для  Vlad
7 місяців назад

Можна отримати дозвіл на виїзд від воевуди

Dmytro
Dmytro
Відповідь для  Rider
7 місяців назад

Можна будь-ласка детальніше, перший раз про це чую.

Rider
Rider
Відповідь для  Dmytro
7 місяців назад

Сам перший раз почув від ютубера Sergey and Lesya.Оні на печатках були недавно в Греції і дозвіл їм дав воевуда, от якось так.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Vlad
7 місяців назад

А як Ви збираєтесь карантин в Чехії проскочити?

Eric
Eric
Відповідь для  Vlad
7 місяців назад

Тільки на чорно на жаль.

Dmytro
Dmytro
Відповідь для  Eric
7 місяців назад

На твою думку наскільки реально проскочити туди і назад що б не зупинили менти, автомобіль на польській реєстрації, весь маршрут менше 500км, це туди і назад разом, менше доби потрібно, думаєш реально з’їздити!?

Владислав
Владислав
Відповідь для  Dmytro
7 місяців назад

навіщо воно вам … потім проблем хапанете …

Влад
Влад
7 місяців назад

Я приїхав по без візі із запрошенням на роботу. Подав документи на карту побита. Якщо отримаю карту я можу перебувати в польщі до закінчення дії картки або потрібно повернутися після закінчення 90 днів

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Влад
7 місяців назад

Так карту дадуть мінімум на 2 роки, далеко вперед дивіться

Влад
Влад
Відповідь для  Dimitrov
7 місяців назад

Трохи не зрозумів вас.

Vlad
Vlad
Відповідь для  Влад
7 місяців назад

Під час виготовлення карти ви можете знаходиться легально в Польщі, поки вам її не зроблять, і карту роблять на 2-3 роки. Тобто 2-3 роки ви можете сидіти в Польщі і не виїжджати в Україну якщо вам не потрібно

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Vlad
7 місяців назад

Закінчення дії карти буде мінімум через 2 роки, невідомо що буде з карантином, питання свій прочитайте уважно

Андрій
Андрій
Відповідь для  Dimitrov
7 місяців назад

це завжди так? тобто поки робить карту, може на легальних підставах бути?

Надія
Надія
Відповідь для  Андрій
7 місяців назад

не знала теж такого нюансу

Ярина
Ярина
7 місяців назад

Скажіть будь ласка, скільки робиться карта побиту не від працедавця? І хто робить їх? Хто може допомогти?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ярина
7 місяців назад

В різних воєвудствах чекають по різному. Подаєте комплект документів і уженд.

Eric
Eric
Відповідь для  Андрій
7 місяців назад

Пів року

Вова
Вова
Відповідь для  Eric
7 місяців назад

це як студенту? пів року аж?

Eric
Eric
Відповідь для  Вова
7 місяців назад

Скоріще, але стільки може затягуватись у великих містах

Андрій
Андрій
Відповідь для  Eric
7 місяців назад

по різному може бути по часу, але орієнтовно десь до місяця

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Андрій
7 місяців назад

Від поліцеальной школи можна зробити, як студент …. не прив’язана до роботи

Валентина
Валентина
1 рік назад

Добрий день. Маю карту побиту на 3 роки, яка закінчується.Документи на продовження подані але штампу в паспорті не маю.Потрібно поїхати в Україну.Чи потрібно оформляти робочу візу щоб повернутися?

Люда
Люда
1 рік назад

Доброго дня.Маю карту побиту на 3 роки.Хочу продовжити,але незнаю як.Бо наша праця стала належать до сезонової,а по новим правилам по сезоновій праці карти не видають.Чи буде просто автоматично продовжена карта,без огляду на сезонову працю?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люда
1 рік назад

По даному питанні потрібно слід проконсультуватись в Ужонді праці чи Консульстві Польщі. Ми агенція, займаємось підготовкою документів для робочих віз

Лариса
Лариса
1 рік назад

Добрий день,закінчується карта побиту в який термін можна подавати на другу,

Марія
Марія
1 рік назад

Доброго дня…Маю карту побиту…цікавить коли можна податись на нову карту в Вроцлаві?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Це питання до Ужонду праці

Кирилл
Кирилл
1 рік назад

 Підкажіть які воєводські уженди наділені правом видачі Карти Поляка?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Кирилл
1 рік назад

Кирилл не всі, але якщо є підстави для карти поляка, і іноземець вже знаходиться в Польщі, він може відразу подавати на сталий побит по корінню, мину КП. Цим вже займається кожне воєводство.

Люда
Люда
1 рік назад

 Добрий день.Я не встигла здати диплом вчасно на перевірку і мене не допустили до захисту, у мене скоро закінчується карта, я буду платити ще за один семестр, як її правильно продовжити?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люда
1 рік назад

Люда, підстава для карти є, якщо навчання триває, все оплачено і є кошти. Будь-яке продовження — це по факту нова подача.Вам потрібно звертатися в уженд, як і при першій подачі.