Як продовжити карту побиту в Польщі
4.8/5 - (27 голосов)

Як продовжити карту побиту в Польщі

Як продовжити карту побиту? Отримавши карту побиту в Польщі, ви можете розраховувати на більш тривале перебування в країні і ще ряд переваг. Але картка не безстрокова і в один прекрасний момент її потрібно буде продовжувати на новий термін. Як її пролонгувати, які труднощі можуть виникнути і що з цим робити, ми розповімо в сьогоднішній статті.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Як дізнатися дату закінчення термінів по карті побиту
Карта став побиту і довгострокового резидента ЄС
Що робити, якщо змінилися підстави видачі карти
Що потрібно зробити обов’язково
Пролонгація ВНЖ, перебуваючи в Польщі
Етапи пролонгації карти побиту
Етап 1. Підготовка пакету документів.
Етап 2. Подача документів в уженд.
Етап 3. Перевірка документів і прийняття рішення.
Етап 4. Контроль статусу заявки.
Етап 5. Отримання пластика.
Які можуть виникнути труднощі при пролонгації ВНЖ?
Страховий поліс і інформація про отримані доходи
Дозвіл на роботу і статус іноземця до отримання нової karta pobytu
Підсумки

Як дізнатися дату закінчення термінів по карті побиту


Тут все дуже просто. Ця інформація знаходиться на самому пластиці карти. Але коли починається процес пролонгації, можуть виникнути труднощі і все залежить від типу карти. Тому для початку слід розглянути типи ВНЖ.

Як продовжити карту побиту

Карта став побиту і довгострокового резидента ЄС

Якщо у нерезидента є карта стала побиту, то це говорить про те, що він має право ПМЖ. Цей дозвіл не має термінів і видається назавжди. Звичайно, іноземця можуть в примусовому порядку позбавити ПМЖ, для цього він повинен порушити закон Польщі, нести загрозу державі або її громадянам та інше. І хоча сам дозвіл безстрокове, пластик потрібно міняти кожні 10 років. Вам не потрібно знову проходити той довгий шлях, який був при оформленні спочатку. Головне, щоб ті підстави, на базі яких вам давалося дозволу, були в силі. І ще було підтвердження оплати всіх належних зборів.

До речі, в питанні оплати іноді бувають цікаві моменти. За сам пластик завжди беруть 50 злотих. А ось за процес розгляду платежі різняться в залежності від воєводства. Одні це роблять абсолютно безкоштовно, в інших же доведеться заплатити 600 злотих, як при першому оформленні. Або ж 340 злотих як за тимчасовий вид на проживання. Відносно карти довгострокового резидента Євросоюзу, справи йдуть абсолютно так само.

Що робити, якщо змінилися підстави видачі карти

 Як продовжити карту побиту
Для оформлення посвідки на проживання повинні бути офіційні підстави з переліку, прописаного в законі. Наприклад, возз’єднання сім’ї, робота за довгостроковим контрактом або навчання в польському вузі. Якщо ж підстави змінилися або просто втратили силу, карта втрачає свою силу і підлягає анулюванню. Для цього пишете заяву в уженд, подаєте необхідні документи із зазначенням нового підстави і починаєте процес отримання нової карти. Це вже не відноситься до категорії пролонгації, це отримання нової карти. Але зробити це потрібно обов’язково, щоб не порушувати закон.

Що потрібно зробити обов’язково:

  1. Як тільки ви звільнилися, відрахований з вузу або відбулися інші події і підстави втратили свою силу — у вас є 15 днів, щоб інформувати про це уженд;
  2. Далі у вас буде рівно місяць на те, щоб отримати нові підстави і повідомити про них в той же уженд.

Як тільки документи будуть розглянуті, вам повідомлять, що робити далі. Можливо, вам запропонують продовжити карту, а може і повідомлять про необхідність отримання нової. Все залежить від рішення Воєводства.

Ця частина статті стосувалася ситуацій, коли підстави змінилися. Далі ми будемо розглядати пролонгацію за умови, що підстави залишилися колишніми, просто терміни підійшли до кінця.  Пролонгація ВНЖ, перебуваючи в Польщі

Пролонгація ВНЖ, перебуваючи в Польщі

Щоб продовжити ВНЖ, залишати країну не обов’язково. Але ось зібрати пакет документів потрібно. Іноді він виявляється аналогічним за обсягом попереднього, іноді ще більше. Також і терміни можуть бути різними. Буває, що термін дії попередньої карти вже закінчився, а нову ще не видали. Тому подавати документи бажано заздалегідь.

"ПРОДЛЕНИЕ" КАРТЫ ВРЕМЕННОГО ПОБЫТА/ВОССОЕДИНЕНИЕ СЕМЬИ/ДОКУМЕНТЫ / ГДАНЬСК, ПОЛЬША«ПРОДЛЕНИЕ» КАРТЫ ВРЕМЕННОГО ПОБЫТА/ВОССОЕДИНЕНИЕ СЕМЬИ/ДОКУМЕНТЫ / ГДАНЬСК, ПОЛЬША


Згідно із законом подавати документи в уженд можна аж до останнього дня легального перебування в країні. Але ми не рекомендуємо затягувати цей процес, адже ніхто не знає, як довго фахівці будуть виносити рішення. Щоб дізнатися оптимальний термін подачі документів, краще проконсультуватися в уженде. Тому що в різних воєводствах норми можуть відрізнятися. В одних у вас приймуть документи і за півроку до закінчення терміну дії картки, інші і за три місяці раніше не захочуть. Тому, уточнюйте на місці.

Етапи пролонгації карти побиту


Етапи пролонгації наявної карти побиту загалом схожі з процесом її отримання. Ми писали про це раніше, зараз же коротко повторимо основні моменти.

Етап 1 . Підготовка пакету документів.


Найчастіше потрібні: паспорт, страховка, підстави для продовження, анкета, фотографії встановленого зразка, чек про оплату зборів, трудовий договір. Можуть знадобитися додатково і інші документи, це вже на розсуд фахівців з уженда.

Етап 2. Подача документів в уженд.

Зазвичай на подачу документів необхідно записуватися заздалегідь, жива черга практикується вкрай рідко.

Етап 3 . Перевірка документів і прийняття рішення.

В результаті роботи за вашою заявкою буде або штамп в паспорті, або відмітка на іншому бланку, які легалізує ваше перебування в Польщі на весь період розгляду справи.

Етап 4. Контроль статусу заявки.

Етап 5 . Отримання пластика.


Якщо заявка була розглянута і винесено позитивне рішення по ній, ви оплачуєте вартість пластика, віддаєте квитанцію і вам видають нову пластикову карту. Наступне звернення до уженд буде знову через 10 років, якщо до того часу не зміниться законодавство. Якщо раптом ви отримали відмову, завжди є можливість апеляції. Скористайтеся нею для захисту своїх інтересів.

Які можуть виникнути труднощі при пролонгації ВНЖ?

Іноді нестикування в законодавстві призводять до складнощів у реалізації певних дій. Різні уженди можуть інтерпретувати закон по-своєму і в підсумку створюють труднощі для іноземців, охочих продовжити свою карту побиту. Отже, які ж можуть бути труднощі.

Страховий поліс і інформація про отримані доходи

Страховий поліс і інформація про отримані доходи


Це абсолютно два різних документа, але нюанси по їх подачі схожі. Справа в тому, що це відкрита інформація для ужендов і вони самі можуть її отримати. Але найчастіше, вони просто не хочуть цього робити самостійно. У підсумку, виявивши нестачу цих документів, вони окремим листом повідомляють заявника про необхідність донести їх.Як іноді буває, лист може загубитися, банально не дійти або прийти через місяць, а терміни підтискають. Тому краще відразу врахувати цей момент і подати їх при першому зверненні, навіть якщо вам здається, що в цьому немає необхідності.

Дозвіл на роботу і статус іноземця до отримання нової karta pobytu

Ці нюанси пов’язані безпосередньо з робочим процесом. Суть в тому, що коли у вас на руках стара карта, дозволу на роботу вам не потрібні. Коли отримаєте нову, аналогічно. Але ось в цей період між закінченням старої і отриманням нової карти можуть виникнути якісь труднощі. У фахівців іноді працює наступна логіка: якщо при первинному зверненні на оформлення карти побиту заявник надавав дозвіл на роботу, то повинен це зробити і при повторному зверненні. Часто його запитують тоді, коли ставлять штамп у паспорт про розгляд справи. Як писалося вище, цей період триває всього 14 днів і за цей час потрібно встигнути донести дозвіл. Якщо ви потрапили в цю неприємну ситуацію, надходити слід ось як:

  1. Чи звертаєтеся в уженд з проханням продовжити термін отримання дозволу;
  2. Просіть роботодавця якомога швидше видати вам освядчення.

Підсумки

Якщо ви маєте намір жити і працювати в Польщі тривалий час, то пролонгація ВНЖ стає для вас обов’язковою. Звичайно, як і в будь-якому бюрократичному питанні можуть виникнути свої труднощі. Але потрібно їх подолати і все таки продовжити карту побиту для того, щоб законно перебувати в країні і не боятися наслідків.

Як продовжити карту побиту — з цією статтею так само цікавляться:

 Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова?  Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому  Не потрібна Вам карту побиту
Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Як відмовитися від карти побиту в Польщі самому Не потрібна Вам карту побиту
Питання та відповіді. (FAQ часто задаваємі питання)

В жовтні закінчується термін дії карти побиту. Коли я можу подавати на наступну карту?

  • За місяць до закінчення карти можете подавати на нову

Як продовжити карту побиту. Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Костянтин – візовий фахівець

Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

Смотрите также

Zameldowanie czasowe: что это и как получить?

Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

5/5 - (14 голосов) Прописка в Польші: що це і як отримати? Прописка в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
253 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Наталія
Наталія
6 днів назад

Доброго дня.Якщо по закінченні карти побиту працедавець не відправив документи на нову.Що буде у такому випадку?

Іванна
Іванна
6 місяців назад

Доброго дня.Скажіть будь ласка з якого числа в Польщі почнуть діяти нововведення щодо карт побиту?Якщо я ,наприклад,повинна подати вньосек до 30 січня,то моя справа розглядатиметься ще на старих засадах?

Сніжана
Сніжана
10 місяців назад

Доброго дня. Маю карту з приводу проживання з громадянином Польщі( на утриманні). Чи можу продовжити термін перебування і подати на нову або ж треба виїжджати та робити візу й на основі неї повторно податися.

Оксана
Оксана
10 місяців назад

Карта побиту
Добрий день! Чекаю на карту побуту,чи можу я поїхати додому,і чи назад до Польщі мені потрібно робити візу!?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

Ну природно потрібна буде віза, або якщо є дні безвіза, то безвізу можеш повернуться

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

Можете якщо немає візи і днів біо. Те доведеться відкривати нову для повернення

Оксана
Оксана
Відповідь для  Анатолій
10 місяців назад

А як знати чи є дні ,,, я в Польщі 1,9 місяців

Suspected
Suspected
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

В’їжджали за якими документами?

Оксана
Оксана
Відповідь для  Suspected
10 місяців назад

віза

Suspected
Suspected
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

У вас є повний безвіз, можете повертатися по ньому

Оксана
Оксана
Відповідь для  Suspected
10 місяців назад

Дякую добре

Suspected
Suspected
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

1.9 місяців це як? 19 мали на увазі?

Оксана
Оксана
Відповідь для  Suspected
10 місяців назад

Рік і 9 місяців

Сірігу
Сірігу
Відповідь для  Оксана
10 місяців назад

Безвізових днів у вас немає. Під під час очікування карту побиту, вони витратяться автоматично. Оновляться через 3 місяці після виїзду з Польщі.

Оксана
Оксана
Відповідь для  Сірігу
10 місяців назад

спасибі

Suspected
Suspected
Відповідь для  Сірігу
10 місяців назад

Ні, вони не згорають якщо подача була по візі., ​​Тим більше по продовженої візі в зв’язку пандемією

Hryhorii
Hryhorii
11 місяців назад

Добрий вечір.Чоловік,дружина і дитина маємо карти побуту по роботі.Зараз міняємо роботодавця, будемо переробляти карти побуту на нового роботодавця.Чи потрібно змінювати карту для дитини яка навчається в ліцеї? Якщо так то як це зробити?

Даня
Даня
Відповідь для  Hryhorii
10 місяців назад

Ні, не потрібно

Volodymyr
Volodymyr
11 місяців назад

Добрий день.
За який період часу, до закінчення активної карти побиту можна подавати документи на наступну карту побиту?

Андрей
Андрей
Відповідь для  Volodymyr
11 місяців назад

За месяц

Олена
Олена
11 місяців назад

Доброго вечора. Таке питання, карта тимчасового побиту закінчується через рік, чи можу я вже ставати в чергу на наступну карту, щоб мати можливість вільно перетинати кордон?

Vasyl
Vasyl
1 рік назад

Карта побиту
Доброго дня! Підкажіть будь ласка хто знає чи можна в’їхати в Польщу, якщо загублено карту побиту?

Назар
Назар
Відповідь для  Vasyl
1 рік назад

При перетині кордону вам разом з паспортом треба надати карту побиту, якщо немає тоді віза або Безвізові. Тому логічно

Suspected
Suspected
Відповідь для  Vasyl
1 рік назад

Ну роби візу і їдь або по безвіз, в чому проблема то?)

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Проблема в мінімізації витрат, потрібно поїхати тільки зняти авто з реєстрації

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Vasyl
1 рік назад

Безвіз і запрошення до роботи плюс страхування

Андрій
Андрій
1 рік назад

Карта побиту
Привіт, підкажіть для чого деякі роблять довідку в Нерухомість до карти побути а деякі НЕ роблять.
Робили карту знайомі ніякої довідки в Нерухомість непотрібно, а мені довелося доплатити 100зл за довідку.
Або якщо робиш через адвоката то потрібна ця довідка?

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Що це за довідка?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Сам не в курсі просто якась довідка завірена нотаріусом для карти побути. Мені її зробили а моїм знайомим не потрібно було

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Ну як то кажуть, вдома діти голодні на кому потрібно гроші заробляти.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Бачив вчора того Нерухомість на новеньких Лексусі

дядько
дядько
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Так. Що за справа?

Mirosława
Mirosława
1 рік назад

Якщо подалася на карту тимчасового побиду в квітні 2018 року , але й досі не маю децизії і пластику на руках. Тільки печатка . То коли можу поїхати до України?

Liuba
Liuba
1 рік назад

таке питання
Якщо встали на чергу на відбитків пальців і не було листа підтвердження .А дату подачі знаємо, а годину немає. Що потрібно робити ??? Дякуємо!

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
1 рік назад

Дівчина Люба, якщо Великопольське воєвудства, то у вас повинен бути мило-підтвердження того, де, коли, у скільки вам бути на здачі відбитків, — інші воєвудства — не в курсі, у кожного свої правила і порядки

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
1 рік назад

Яке воєводство?

Liuba
Liuba
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Любуське

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
1 рік назад

А як ви подавалися? Через Інтернет?

Liuba
Liuba
Відповідь для  Денис
1 рік назад

І така ситуація, що знайома подавала, і вся проблема що вона не зберегла не запам’ятала на годину, а сказала що не прийшов лист підтвердження

Liuba
Liuba
Відповідь для  Денис
1 рік назад

так

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
1 рік назад

Любочка, так вам повинен прийти імейл, в якому написано адресу і час, є таке?

Liuba
Liuba
Відповідь для  Денис
1 рік назад

немає підтверджень

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
1 рік назад

Зайка, якщо ставили на відбитки через сайт, то там обов’язково потрібно вказати імейл для блондинок, і на нього приходить час і місце подачі, нехай краще твоя подруга шукає краще

Денис
Денис
Відповідь для  Liuba
1 рік назад

А ні, то доведеться стати заново

Are
Are
1 рік назад

Карта побиту
Добрий день. Сьогодні отримав децізію на руки. Який приблизний термін для виготовлення карти? І як децізія була отримана, то карта автоматично робиться? Або потрібно писати якусь заяву?

Are
Are
Відповідь для  Are
1 рік назад

Малопольське воєводство

Андрій
Андрій
Відповідь для  Are
1 рік назад

Якщо оплачений пластик 50зл то карта вже пішла в друк. Якщо Ви не платили за пластик то 3 тижні з дня отримання платіжки ужендом

Suspected
Suspected
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

НІ) карта автоматично Друкується після децізіи, а оплатить можна буде в день коли будеш забирати карту
принаймні так в Малопольському воєводстві

Anna
Anna
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

У Вармінсько-Мазурскі немає такої можливості, пластик пускають до друку тільки після того, як отримають підтвердження що пластик оплачений

Suspected
Suspected
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Тобто даєш чек про оплату і тільки потім починають друкувати пластик?

Anna
Anna
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Ага, так і пишуть у листі що пластик буде готовий приблизно через 2 тижні після того, як надала підтвердження оплати

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Через три … ..))) У мене так в децізіі було

Suspected
Suspected
Відповідь для  Anna
1 рік назад

сумно

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Серйозно? … Тобто якщо, наприклад, децізію отримав пів року назад, то пластик вже повинен бути готовий (якщо навіть оплата не зробив за пластик?)

Suspected
Suspected
Відповідь для  Bogdan
1 рік назад

У Малопольському так. Коли я забирав карту, то в той же день і оплатив і приніс їм чек і забрав карту

Андрій
Андрій
Відповідь для  Bogdan
1 рік назад

А мене в децізіі було зазначено, що пластик буде протягом 21 дня з моменту отримання платіжки про сплату. А дитини і у дружини теж. Вельеопольске воєводство

Андрій
Андрій
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Нехай посилає в децізіі там вказано точно що в якості

Сергій
Сергій
Відповідь для  Are
1 рік назад

Скільки чекали децізію?

Marina
Marina
1 рік назад

Карта тимчасового побиту
Де, можна оплатити гербовий збір на тимчасову карту побиту в Варшаві?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Marina
1 рік назад

Пошта, банк

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Marina
1 рік назад

Пошта

Сергій
Сергій
1 рік назад

Черга на відбитки пальців
Добрий день!! Хто знає як по інтернету стати на чергу на відбитки пальців в ужонд Gorzów Wielkopolski .. Підкажіть будь ласка.

Іванна
Іванна
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Взагалі то час виставляють з 05.00 до 10.00 щодня. Якщо з’явилася дата наприклад з 01.03.21 по 11.03.20 то вже можете не вартувати бо той день провтикали, а коли було б наприклад з 01.03.21 по 01.03.21 то місця ще є.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Іванна
1 рік назад

Справа в тому, що чекаємо поки нам координатор скаже ..

Piotr
Piotr
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Щочетверга від 16.55 до 17.05, в цей час спробуйте

Сергій
Сергій
Відповідь для  Piotr
1 рік назад

У четвер що ?? І що за час ..

Victor
Victor
1 рік назад

Karta Pobytu під ключ (підкажіть)

Хтось робив карту побуту «під ключ» (без прив’язки до роботодавця) через юридичні агентства? Поділіться своїм позитивним або негативним досвідом, а то не знаю чи варто ризикувати грішми. Може порадите якісь агентства порядні у Варшаві. Дякуємо)

Ist
Ist
Відповідь для  Victor
1 рік назад

У Варшаві буквально пара таких

Андрій
Андрій
Відповідь для  Victor
1 рік назад

Ще карта марсіанин без прив’язки до Бога можна за біткоіни пропхати …

Kris
Kris
Відповідь для  Victor
1 рік назад

gov.pl там знайдеш всі законні підстави для отримання карти без прив’язки до роботодавця. А то, що пропонують то на лоха розраховано … ну це не мені вирішувати, чи хочете робіть.
.а потім пост — «кинули на гроші» вашого авторства буде, а забула, ще один пост може бути вашого ж авторства — «як скостити термін депорту?»

Victor
Victor
Відповідь для  Kris
1 рік назад

Знаю, можливо і таке)) тому і з настороженістю ставлюся. Хоча мені сказали що просто оформляють тебе на свою фірму (на виробленні карти) і ти ще можеш працювати легально десь ще тим часом

Kris
Kris
Відповідь для  Victor
1 рік назад

Якщо на свою фірму вони вас оформляють податки хто вас платити? Або ZUS самі платите.
Навіть чесно, час шкода витрачати і своє і ваше. Це ж зрозуміло, що кидалово.
Хочете карту без прив’язки поступайте в вуз. Або одружитися з полькою.

Василь
Василь
Відповідь для  Victor
1 рік назад

Ризикни, потім відпишуся, якщо дозволять користуватися телефоном в буцігарні

Victor
Victor
Відповідь для  Василь
1 рік назад

Особисто знаєш кого-то хто сидів в буцігарні за карту від юридичної фірми? Просто п..здабольство?

Anna
Anna
Відповідь для  Victor
1 рік назад

Щоб зробити карту побуту без прив’язки до роботодавця потрібно мати якісь інші підстави, це можуть бути:
• відкриття власного бізнесу;
• навчання;
• відрядження іноземним роботодавцем на територію Польщі;
• ведення наукової діяльності;
• недолік з громадянином Польщі;
• возз’єднання сім’ї;
• статус жертви торгівлі людьми;

Якщо у вас немає нічого з перерахованих варіантів, тоді «під ключ» вам можуть запропонувати тільки якусь підробку документів (не знаю як без підробки можна це провернути), що дуже не раджу. Або просто подадуть вашу заяву на карту, не підкріплені нічим і прийде вам відмова.

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Victor
1 рік назад

Ти ризикуєш Не тільки грошима! Забудь про це.

Victor
Victor
Відповідь для  твій Батя
1 рік назад

є якась конкретика? У вас особисто є знайомі або знайомі знайомих, які мали проблеми з грошима і не тільки?

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Victor
1 рік назад

Це не законно, підробка документів з усіма наслідками, що випливають.

Victor
Victor
Відповідь для  твій Батя
1 рік назад

Звідки інфа що це підробка і не законно? Юристи роблять все легально в рамках закону, лазівки в законах завжди

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Victor
1 рік назад

Умовив, роби. Але немає підстав легально зробити карту без прив’язки до роботодавця. Успіхів!

Pasha
Pasha
1 рік назад

Карта побиту
Скільки чекати жовтого листка про подачу на карту побиту? Дякую

Kris
Kris
Відповідь для  Pasha
1 рік назад

В вечері 29.12.20 віднесла на пошту, 30.12.20 в 10:00 (ранок) прийшло смс що лист доставлено, 2.01.21 зранку жовтий листок в моїй поштовій скриньці. 🙂
Але знаю, що люди тижнями чекають…
Гданьск

Pasha
Pasha
Відповідь для  Kris
1 рік назад

спасибі за відповідь

Наталя
Наталя
Відповідь для  Pasha
1 рік назад

Як уженд отримає пакет ваших документів, відразу відправляє назад жовтий листок. У мене прийшло через тиждень після відправки

Pasha
Pasha
Відповідь для  Наталя
1 рік назад

спасибі за відповідь

Anna
Anna
Відповідь для  Pasha
1 рік назад

Мені прийшло через дня 4, хоча читала що люди до 2х місяців чекають. Залежить від воєвудства

Pasha
Pasha
Відповідь для  Anna
1 рік назад

спасибі за відповідь

Лариса
Лариса
1 рік назад

Термін карти закінчується у вересні 2021 року.Хочу продовжити, працедавець теж хоче,аби я в нього працювала.З чого почати? І чи не зашвидко?

Лариса
Лариса
Відповідь для  Лариса
1 рік назад

За півроку можете подавати на карту, процедура така сама як вже робили

Сергій
Сергій
1 рік назад

Карта побиту
Добридень! Планую їхати в Польщу вперше. По безвізу їхати не хочу тому, що не хочу робити біометричний паспорт. Прийняв рішення робити візу, старий добрий, перевірений спосіб, а тільки що дізнався, що є ще якась «карта побиту», хто знає що це за карта, це типу біометричного паспорта, там упаяний чіп ???

Сергій
Сергій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

YouTube пошук пишіть «карту побиту що це», беріть попкорн, влаштовуйтеся зручніше і дивіться

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Вся справа в терміні дії вашого паспорта. Біо паспорт має більше привілеїв. Ви зі звичайним тільки в тій країні можна перебувати де відкрита віза. А з біо по Європі навіть у відрядження поїхати. Скупий платить 2 рази

Ганна
Ганна
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Ніякого чіпа там немає, це дозвіл на проживання і роботу в Польщі, яке робиться в Польщі. Зручно тим, що не потрібно виїжджати. Термін дії цього документа до 3х років

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Ні, карта побуту це типу тимчасовий вид на проживання, робиться безпосередньо вже в Польщі на 1-3 роки з прив’язкою до роботи. Продовжувати цю карту можна в Польщі без виїзду в Україну.

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

Карта побиту може бути не тільки по роботі як би

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  підозрюваний
1 рік назад

Я це прекрасно знаю, але 95% людей на цьому сайті запитують про роботу. Ті хто потрапляють в інші категорії такі питання не питають.

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

Окей, але може бути карта по роботі але без прикріплення до роботодавця

Андрій
Андрій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Карта побиту це документ, який дозволяє Вам перебувати і працювати в Польщі після закінчення візи в Вашому випадку

згоден
згоден
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Воно тобі не потрібна, спочатку приїжджай подивися може це не твоє. А то подають на карту самі не знають навіщо, потім рік її чекай через таких

зойц
зойц
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Я як би теж, але ми нікуди від цього не підемо. Коли термін Вашого старого закордонного паспорта закінчується, новий такий же вам не видадуть. Це вже буде біометрія з чіпом, як не крути

Світлана
Світлана
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Карта побиту це так званий вид на проживання. Оформляється в Польщі

Вадим
Вадим
1 рік назад

Карта побиту
Підкажіть, які документи і де збирати на карту побуту? І скільки часу займає саме зібрати документи? дякую

Андрій
Андрій
Відповідь для  Вадим
1 рік назад

проплачений внесок
Якщо від роботодавця то залончнік 1
Фото3,5 × 4,5-4шт
Копії всіх заповнених сторінок паспорта
Копія договору про оренду житла якщо є
Копія умови у праці, злеценія, в Дзелме
ZUS
PESEL
Побита копії документів і відсилаєте поштою. LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU.
А наскільки швидко Ви зберете документи залежить від Вас

Anna
Anna
Відповідь для  Вадим
1 рік назад

Які документи потрібно зібрати, це уточнюйте воєвудства, в принципі за тиждень можна впорається, якщо не все є на руках. Хоча більшість документів справа 5ти хвилин
Обов’язкові документи:
Паспорт + ксерокс
4 Фото
оплата
Анкета від вас
залончнік 1 (заповнює роботодавець)
Трудовий договір (Ксерокс в ужонд)
Договір знімання житла (Ксерокс) або інший документ, що підтверджує що вам є де жити
Зус
Опінія старости (якщо не звільнені від неї)
Решта уточнюйте в вашому воєвудства
З додаткових:
Песель

Вадим
Вадим
Відповідь для  Anna
1 рік назад

дякую)

Ist
Ist
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Оплата хіба обов’язково? Можна ж пізніше донести

Anna
Anna
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Блін, хоча брешу, опінія старости робиться десь 3 тижні, це робить роботодавець, можна донести пізніше.
Її не потрібно робити якщо у вас посаду, яка звільнена від цього або ви працюєте більше 3-х місяців у одного роботодавця на той же посаді (від якого і будете робити карту)

Вікторія
Вікторія
1 рік назад

Питання про карту побиту
🙇 ♀️ 🙇 ♀️ 🙇 ♀️ 🙇 ♀️ 🙇 ♀️ Якщо податися на карту за тиждень до закінчення візи / біо, а справу розглядатимуть через 3 тижні чи можу я перебувати в Польщі без проблем?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Навіть в останній день можна ….

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

спасибі

Mikhail Ostapenko
Mikhail Ostapenko
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Зараз через карантин у тебе місяць ще буде щоб податися на карту

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Mikhail Ostapenko
1 рік назад

спасибі

Kris
Kris
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Ха-ха, наївні ви …. через три тижні ваша справа ніхто розглядати не стане. Буде добре якщо за два місяці викличуть на відбитки пальців і попросять донести документи.
Весь цей час ви перебуваєте легально і можете працювати якщо є дозвіл (освядченіе / зезволеніе).

Андрій
Андрій
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Надішліть листом документи
LIST POLECONY PRIORETYTOWY Z POTWIRDZENIEM ODBIORU і можуть розглядати навіть через 3 місяці перебування буде офіційним

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

велике спасибі

Suspected
Suspected
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Так

Mary
Mary
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

А якщо відправитися на карту в перші дні після приїзду, то безвіз і далі буде відраховуватися до кінця або це вже буде перебування на іншій основі?

Kris
Kris
Відповідь для  Mary
1 рік назад

Безвіз «капає» під час очікування на карту. Це 100%.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

А хіба не потрібно подавати документи до 30-45 днів до терміну закінчення візи?

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

без поняття

Suspected
Suspected
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Документи можна подати в останній день легального перебування в РП

Андрій
Андрій
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Ти маєш рацію, я писав за одне а думав про інше

Aleks
Aleks
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Так, зможеш.