Віза / Список страхових компаній для візи в Польщу
Список страхових компаній для візи в Польщу

Список страхових компаній для візи в Польщу 2021 р.

Оновлений список страхових компаній на 01.12.2020

Список страхових компаній для візи в Польщу — зміни в умовах страхування були внесені в правила страхування для польських робітників.

Прагнемо Вас повідомити, що у зв’язку із змінами до Закону про іноземців від 1 грудня 2020 року особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні будуть пред’явити медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро. Страховий поліс має покривати всі дні запланованого перебування.

Також хочемо зазначити, що з 1 грудня також буде змінюватися перелік страхових компаній, що пропонують страхування, яке відповідає вимогам вищезазначених нормативних актів. закон.

Часто у нас запитують, яка страховка потрібна для виїзду на роботу в Польщу? Ось повний список акредитованих страхових компаній для візи в Польщу, затверджений  консульством.

Які страхові компанії підходять для візи в Польщу?

Страхові компанії для візи в Польщу в 2021 році (оновлений список):

 1. СК „ОМЕГА”/SK „OMEGA”
 2. ПрАТ СК „Провідна”/ PAT SK „Providna”
 3. ПрАТ СК „ПЗУ Україна”/ PAT SK PZU Ukraina
 4. ПрАТ СК „Еталон”/PAT SK „Etalon”
 5. ПрАТ СК „Універсальна”/PAT SK „Universalna”
 6. ПрАТ УСК „Княжа Вієнна Іншуранс Груп”/PAT USK „Knyazha Vienna Insurance Group”
 7. АТ СК АРКС/ AT SK „ARKS”
 8. ПрАТ „Європейське Туристичне Страхування”/ PAT „Evropeyske Turystychne Strakhuvannya”
 9. ТДВ СК „Гардіан”/TDV SK „Hardian”
 10. ПрАТ СК „Євроінс Україна”/PAT SK „Evroins Ukraina”

Замовте страховку на візу прямо зараз ⤵

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)


  Акредитовані страхові компанії для візи в Польщу, замовити страховку можете у нас за цими номерами:

  Страховка в Польшу для визы

  Це всі акредитовані страхові компанії для візи в Польщу. Список страхових компаній для візи в Польщу які визначило консульство.

  Часто нам задають питання:

  Потрібна страховка для поїздки в Польщу?

  • Так, страховка обов’язкова для отримання візи, страховий поліс повинен бути на весь період перебування в Польщі, і лише акредитованих страхових компаній для візи в Польщу.

  Яка потрібна страховка для робочої візи в Польщу?

  • Є певний перелік страхових компаній для польської візи вказаний вище, в будь якій можна придбати страховку, ми також займаємося оформленням страховок. Звертайтеся до нас, ми гарантуємо що страховка точно підійде в консульство та візовий центр.

  Якщо вам потрібна страховка — її можна придбати у нас, залиште заявку тут і ми перетелефонуємо.

  На сайті консульства і візового центру з’явилася наступна інформація

  Інформація, що стосується медичного страхування для тих хто подорожує.
  Нагадуємо, що особи, які подають документи на національну візу в польських консульських установах повинні надати документ, що підтверджує наявність медичного страхування з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро.

  Термін дії страхування не може бути коротшим за період перебування іноземця на території Польщі. Поліс повинен забезпечити всі витрати, які можуть виникати при перебуванні у зв’язку з терміновою потребою звернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладної госпіталізації, або у зв’язку зі смертю. Страхувальник зобов’язується покрити надані застрахованій особі грошові кошти для оплати медичних послуг безпосередньо для установи, що надає ці послуги.

  Вимоги, що стосуються медичного страхування для тих, хто подорожує, зазначені в Законі про іноземців від 12 грудня 2013 р. Які страхові компанії підходять для візи в Польщу? Після проведення аналізу полісів медичного страхування подорожуючих, які подаються разом із заявами про видачу національних віз, було виявлено, що не всі поліси забезпечують виплати медичних витрат. Послуги, які надають медичні установи в Польщі, виконання зобов’язання страхувальника, несуть на собі фінансові ризики, пов’язані з наданням медичних послуг, і обтяжують медичні установи.

  Документы для визы в Польшу

  Особи, які звертаються з питання отримання національної візи, і разом з візовою заявою подають медичну страховку, не завжди усвідомлюють відповідальність страхувальника щодо конкретних випадків, перелік яких міститься в умовах страхування. У зв’язку із сказаним вище, особи, яким потрібна медична допомога на території Польщі, часто стикаються з проблемами.

  Піклуючись про безпеку застрахованих осіб, які звертаються за візами, польські консульські установи в Україні будуть приймати тільки такі страхові медичні поліси, які будуть забезпечувати повну відповідальність страхувальника в межах суми страхового покриття і надання послуг, вказаних в полісі.

  Таким чином, визнаватимуться поліси з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро, що дійсні протягом періоду перебування іноземця на території Польщі і забезпечать всі витрати, які можуть виникати під час перебування. Такі як: термінова потреба звернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладної госпіталізації, або у зв’язку зі смертю. Поліс, у якому страхувальник зобов’язується покрити кошти, що надаються застрахованій особі для оплати медичних послуг для установи, що надає ці послуги, на підставі рахунку, виданого цим закладом.

  Особи, які купують страхові медичні поліси, просимо уважно вивчати умови страхового договору. Деякі поліси передбачають вимогу покриття коштів надання медичних послуг безпосередньо застрахованою особою з його власних фінансових коштів. У таких випадках витрачені особою, кошти повертаються страхувальником пізніше в країні, де поліс був викуплений.

  Страховка в Польшу

  На підставі перевірки полісів медичного страхування, які надавалися разом з заявами про видачу національних віз у польських консульських установах, створений наступний перелік страхових компаній. Ці поліси відповідають вимогам, про які йдеться в Законі про іноземців та можуть бути підставою для видачі національних віз, при забезпеченні інших вимог необхідних для видачі такої візи.

  Необхідно також зазначити, що у разі подання застрахованою особою різних полісів (у рамках різних програм страхування) консулом буде проаналізований кожен конкретний страховий поліс у процесі розгляду візової заяви, перелік страхових компаній для польської візи ви можете побачити зверху сторінки.

  Яка страховка потрібна для робочої візи в Польщу, які страхові компанії підходять для візи в Польщу 2020, ми оформляємо страховки від декількох компаній, ціна вказана нижче.

  Перелік страхових компаній, поліси яких відповідають вимогам, зазначеним у Законі про іноземців:

  Страхові компанії акредитовані посольством Польщі, оформіть страховку у нас заздалегідь! При подачі документів у візовому центрі не завжди є можливість придбати страховку.

  Ціна страховки від компанії «GUARDIAN»:

  Дні Умови страхування
  Франшиза 50 страхова сума 30 000 євро
  30 днів 200 грн
  90 днів400 грн
  180 (пів року) 600 грн
  360 (рік) 1100 грн

  Залиште заявку прямо зараз

   Ваше имя (обязательно)

   Ваш телефон (обязательно)


   Топ продажів — страховка на пів року від компанії GUARDIAN за 600 грн! Краща ціна на ринку, така вартість тільки у нас, замовте заздалегідь!

   Ціна страховки від фірми «ПЗУ»:

   Дні Умови страхування
   Франшиза 50 страхова сума 30 000 євро
   30 днів 320 грн
   90 днів580 грн
   180 (пів року) 830 грн
   360 (рік) 1340 грн
   Купуйте страховку заздалегідь! Оформлення у нас дешевше і швидше!

   +38 (093) -726-52-35
   +38 (066) -726-52-35
   +38 (098) -786-79-18

    Ваше имя (обязательно)

    Ваш телефон (обязательно)


    ПЗУ Україна

    В процесі розгляду візових заяв, з якими буде представлено медичне страхування, видане іншою страховою компанією (не зазначеної у вищенаведеному списку), консул буде аналізувати, дану страхову установу , яка буде надавати медичні послуги на території Польщі, безпосереднє виконання своїх зобов’язань.

    У випадку, якщо страхування не буде відповідати перерахованим вище вимогам, консул матиме підставу відмовити у наданні візи.

    Інформуємо також, що заплановано проведення аналізу всіх медичних страхових полісів, які представлені на території України, з метою перевірки, чи відповідають вони вимогам, зазначеним у Законі. Дану інформацію взято із сайту візового центру.

    Підводимо підсумок

    Для оформлення страховки звертайте особливу увагу на назву страхового полісу. Можна купувати страховки для Польської візи тільки зі списку вище.

    Страхова сума має бути мінімум 30 000 євро.

    Страховка не повинна бути дешевою, якщо, наприклад, страховка на півроку з вище перерахованого списку коштує, приміром, 150-300 грн, консул відмовить у візі. Так як є певні норми з страхуваннях, і формула, за якою розраховується день перебування. Консул розуміє що дешева страховка не буде проводити виплати.

    Франшиза має складати не більше 150 євро. Підходить 150, 100, 50 та 0 євро.

    Також можна придбати у нас страховий поліс, який буде відповідати всім вимогам. Для того щоб дізнатися ціну перейдіть сюди.Список страхових компаній для візи в Польщу
    Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, на всі відповімо!

    Список страхових компаній для візи в Польщу — з цією статтею також цікавляться:

     Страховка для студентської візи в Польщу Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон Список документів для візи в Польщу
    Скільки коштує страховка для студентської візи в Польщу Скільки коштує зелена карта — страховка на авто для виїзду в ЄС Список документів для візи в Польщу

    Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

    Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

    О программе Константин - визовый специалист

    Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

    Смотрите также

    Страховая компания Европейское туристическое страхование

    Європейське туристичне страхування

    5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    90 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Ольга
    Ольга
    15 годин назад

    Яка страховка потрібна для безвізу?можна список страхових компаній?

    Ганна
    Ганна
    19 годин назад

    запитати
    Доброго дня. Хто може підказати. Мені зробили запрошення з 01.02.21 а раніше можна буде їхати. Вибачте ще хотіла запитати а можна буде роздрукувати запрошення і в пустять через кордон

    Ганна
    Ганна
    Відповідь для  Ганна
    19 годин назад

    Проблем не було

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Ганна
    19 годин назад

    Мали проблеми, деяких не впускали раніше

    Rekruter Contrain
    Rekruter Contrain
    Відповідь для  Ганна
    19 годин назад

    Можете раніше. Без проблем. Адже перед роботою ще 10днів карантину. Можете також спокійно роздрукувати запрошення і проїхати. Всі наші люди не мали ніяких проблем.

    Прокинься
    Прокинься
    Відповідь для  Ганна
    19 годин назад

    Якщо раніше терміну то можуть впустити, а можуть і ні. Все залежить від зміни прикордонників.

    Роздрукувати запрошення можна, але там повинний бути електронний підпис (на запрошенні).

    Василь
    Василь
    19 годин назад

    Увага допоможіть
    Отримав сканкопію запрошення від воєводи з червоною печаткою, на ній немає напису, завірені підписом електронним. На піврічному, звичайному, запрошення, такий напис був. Взагалі на запрошеннях від воєводи, повинен бути такий підпис? Допоможіть, це терміново

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Василь
    19 годин назад

    Надішліть цей скан на пошту посольства Польщі. Вони точно скажуть.

    Anna
    Anna
    Відповідь для  Василь
    19 годин назад

    Якщо ваше запрошення не завірене підписом Електронним, то для візи вам буде потрібно оригінал

    Василь
    Василь
    Відповідь для  Anna
    19 годин назад

    спасибі

    Інна
    Інна
    3 днів назад

    Порадьте будь ласка як бути
    22 лютого біля мене закінчується дозвіл на роботу, віза в паспорті стоїть до 14.09 (Воевуда) я хочу залишитися далі працювати в Польщі, моя фірма не хоче мені зробити Воєвудське запрошення, але можу продовжити договір роботи ще на 90 днів, карту побиту мені зараз не потрібна .На яких законних підставах я можу залишитися в Польщі працювати? і чи не буде у мене потім проблем із заїздом назад до Польщі? можу я змінити роботодавця після закінчення запрошення? вибачте що так багато питань, просто дуже переживаю

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Інна
    3 днів назад

    Всі описані варіанти вам підходять. Навіть зміна роботи

    Інна
    Інна
    Відповідь для  Сергій
    3 днів назад

    велике спасибі

    підозрюваний
    підозрюваний
    Відповідь для  Інна
    3 днів назад

    Віза, дозвіл продовжується до кінця карантину + 30 днів

    Інна
    Інна
    Відповідь для  підозрюваний
    3 днів назад

    велике спасибі, зрозуміло

    Лілія
    Лілія
    10 днів назад

    Доброго дня ,така ситуація, склала вньосек на карту побиту на звичаний паспорт і не додавала копію біометричного,виїхала в Україну і хочу повернутися по біометричному з запрошенням ,на відбитки ще не викликали,чи можуть бути проблеми з подальшою подачою на карту якщо я буду знаходитися в польщі по іншому паспорту.І чи не буде проблем якщо я виїду пізніше аніж за 90 днів так маю складені документи на карту побиту?

    Женя
    Женя
    1 місяць назад

    Друзья,звонили з фирми сказали пришло письмо там номер справи ,подтверждения оплати внеску,с ним должни пропустити на кордони,есть умова та запрошення на візу. Кажуть дзвонити до них щоб поскоріше назначили дату,чи можу я поїхати додому з цими документами, зробити візу та приїхати через півтора два місяці або перенести дату відбитків.на фірмі говорять що дати на відбитки там немає,що скажите друзі.

    Эрика
    Эрика
    Відповідь для  Женя
    1 місяць назад

    Можете поїхати і зробити візу, а якщо Ужонд вас викличе а вас немає тосправу можуть анулювати.

    Ира
    Ира
    Відповідь для  Женя
    1 місяць назад

    Не можу дозвониться в уженд.Чи можно відстрочити на два місяця як дозвонюсь,півроку тут.

    Эрика
    Эрика
    Відповідь для  Ира
    1 місяць назад

    Цього я вам сказати не можу, навряд чи вдасться.
    Уженд не буде назначати як вигідно вам а тільки як вигідно їм.

    Борис
    Борис
    Відповідь для  Ира
    1 місяць назад

    Якщо анулюють справу, чи можна податися ще на карту від Іншої фірми, та якщо будемо в укр, чи зможемо заїхати по візі тої фірми?

    Женя
    Женя
    Відповідь для  Ира
    1 місяць назад

    А ви на візу не податку інакше як без запрошення і в Польщу повернутися назад можна було б маючи печатку по візі або безвіз+запрошення.
    Тому запрошення так и так потрібно.

    Ира
    Ира
    Відповідь для  Женя
    1 місяць назад

    Маю запрошення до 5 квітня.

    Женя
    Женя
    Відповідь для  Ира
    1 місяць назад

    То тоді по запрошенню відкриють 100%.

    Ира
    Ира
    Відповідь для  Женя
    1 місяць назад

    Але печатки немає в паспорті.

    Женя
    Женя
    Відповідь для  Ира
    1 місяць назад

    А печатка немає відношення до візи.
    Їдете, відкриваєте візу і вертається, лише щоб вас не викликали на відбитки, на що ви не можете повпливати.

    Зина
    Зина
    Відповідь для  Женя
    1 місяць назад

    Можна, тоді подаєте знову, платите внесек і пакет документів.

    Роман
    Роман
    Відповідь для  Зина
    1 місяць назад

    Скажіть а як в Україні мені відкриють візу якщо я був півроку тут по безвізу на карту подав вчасно,печатки нема але папери отримав. Що треба для візового центру в укр жовтий папірець про сплату внеску, наприклад чи щось інше.

    Roma
    Roma
    1 місяць назад

    Доброго дня)

    Є віза D-робоча на 3 місяці, і далі планую працювати по біометрії ще місяць

    НЕ виїжджаючи з Польщі.

    1. Віза відкрита раніше 01/12/2020, за старими правилами страхування, відкривав страховку на 15 днів, на карантин і працевлаштування, далі страховка від работадателей. Але я заїжджати буду зараз — чи потрібно робити нову страховку, згідно з новими вимогами, на весь період перебування?

    2. Чи потрібно зробити на період візи, по якій я буду заїжджати (робоча), а біометрія вже буде застрахована работадателем?

    Женя
    Женя
    Відповідь для  Roma
    1 місяць назад

    В мене така ж ситуація. Через 2 години буду на кордоні, там і скажуть. Я нову не робив

    Олежик
    Олежик
    Відповідь для  Женя
    1 місяць назад

    робіть на період візи

    Боря
    Боря
    Відповідь для  Олежик
    1 місяць назад

    ліпше переробити на увесь термін перебування

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Боря
    1 місяць назад

    На повний термін візи потрібна страховка, переробляти потрібно

    Алексей
    Алексей
    1 місяць назад

    Отримував запрошення з листопада 01/11/2020 — 28/03/2021, візу соответсвенно відкрили до 28/03/2021

    Заїжджати буду тільки зараз, так вийшло, заїжджати по суті на 90 днів, грубо кажучи.

    Працювати можна 180 днів в році, якщо мені работадателей дасть запрошення 28/03/2021 + 90 днів, я можу скористатися біометрією, і вийти 90 днів по візі, 90 по біометрії, приблизно.

    Питання в наступному, чи потрібно мені перетинати кордон заново, що б заїхати по біометрії? І сидіти ще раз обсервацію. Або ж можна перейти на біометрія не виїжджаючи з Польщі?

    Evgeniy
    Evgeniy
    Відповідь для  Алексей
    1 місяць назад

    Якщо працюєш по візі на одного і того ж роботодавця, віза після закінчення дати продовжується до закінчення карантину +30 днів.

    Walter
    Walter
    Відповідь для  Evgeniy
    1 місяць назад

    Саме на того работадателей або взагалі продовжується? Можна посилання на цей закон

    Evgeniy
    Evgeniy
    Відповідь для  Walter
    1 місяць назад

    А самому пошукати, НЕ?)

    Є і закони і статті де пояснюють простими словами.

    Пиши в Гуглі

     «Tarcza antykryzysowa dla Ukraińców»

    Читай, вникай.

    Walter
    Walter
    Відповідь для  Evgeniy
    1 місяць назад

    Спасибі, я читав більше розгорніть інформацію з даної теми) Але я так само знаю що перебування за візою продовжується, не залежно від того змінюється работадателей чи ні, о чом вже багато блогерів говорили в своїх відео)

    Dmytro
    Dmytro
    Відповідь для  Алексей
    1 місяць назад

    Перетинати кордон не потрібно. Біометрія, якщо вона в тому ж паспорті почне автоматично відраховуватися, по закінченню терміну перебування за візою.

    Дима
    Дима
    1 місяць назад

    З 1.12.2020 змінився список акредитований страхових компаній.Для подачі на візу. Я їжу по беззвізу вже зробив страховку якої немає в спіске.Нужно міняти?

    Сережа
    Сережа
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Закон тільки вступив в силу, значить його, з імовірністю 98% будуть дотримуватися і прикордонники перевірять страховку.Еслі раптом, не дай бог звичайно, настане страховий випадок, краще, щоб у Вас була страховка від тієї компанії, яка Вам реально допоможе.

    Степан
    Степан
    Відповідь для  Сережа
    1 місяць назад

    На жаль, швідше всього, що так, но ліпше всього уточніть у візовому центрі.

    Дима
    Дима
    Відповідь для  Степан
    1 місяць назад

    Їду по безвізу, візовий центр як би мені не потрібен.

    Степан
    Степан
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Та я то розумію, але вони там за те в курсі точно по всіх цих нововведеннях.

    Анна
    Анна
    Відповідь для  Степан
    1 місяць назад

    Я понімаю.Нужна тільки від акредитований з 1.12.2020 або можна звичайну?

    Рома
    Рома
    Відповідь для  Сережа
    1 місяць назад

    Так і є у меня. Но її немає в списку акредитований з 1.12.2020

    Ярик
    Ярик
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Страховку рідко питають. Але це було ранее. Тепер ні в чому нельзя бути впевненим. Я теж зроби візу и тепер думаю чи не прийдеться купувати нову страховку. Можливо хтось Вже їхав вчора, сьогодні? Відпішиться.

    Макс
    Макс
    Відповідь для  Ярик
    1 місяць назад

    Іноземці зобов’язані мати при собі документ про медичне страхування, дійсний протягом усього періоду перебування в Польщі з мінімальним покриттям 30 тис.євро

    Макс
    Макс
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Я їду по безвізу, це две різні речі. Якщо у вас робоча віза то треба акредитовану компанію.

    Даша
    Даша
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Коли їдете? Напишіть потім як переїхалі …. Дякую …

    Ярик
    Ярик
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    9го.Ще Ваган переробляті чі ні.

    Стас
    Стас
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Можливо ще напише тут хтось про це …

    Валя
    Валя
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Піде, можуть навіть і не запитати.

    Дима
    Дима
    Відповідь для  Валя
    1 місяць назад

    Та да…

    Яна
    Яна
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Минулий раз не питали.

    Дима
    Дима
    Відповідь для  Яна
    1 місяць назад

    Коли це було?

    Коля
    Коля
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Я їхав по безвізу і зі мною їхали не питали.

    Вика
    Вика
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    Краще зараз поміняйте, ніж потім не пропустять через таку мелочь. Страж граничний буває різний.

    Миша
    Миша
    Відповідь для  Дима
    1 місяць назад

    У страж граничний зателефонуйте і уточніть. Удачі.

    Микола
    Микола
    1 місяць назад

    Доброго дня. Я робив візу в Польщу, страхівка була від страхової компанії, якої зараз нема в новому списку. Візу я получив кілька днів назад, але чи зможу я проїхати кордон з цією страхівкою? Якщо ні, то мені потрібно просто зробити нову і все? Ніяких проблем з цим не буде, що віза відкривалась з одною страхівкою, а поїду я з іншою?

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Микола
    1 місяць назад

    Нічого страшного якщо ти поїдеш з іншою страховою, вона ніде не прив’язана до документів. (В українській мові немає такого слова як «страхівка» а є страховка.)

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Олександр
    1 місяць назад

    А що на рахунок безвіза, хто знає? теж потрібно робити з нового списку або проектують будь-яка лиш би була акредитована? і не раз тут читав, що страховки можна і на кордоні сделать.правда це і хто ні будь робив там?

    Peter
    Peter
    Відповідь для  Сергій
    1 місяць назад

    питав у тих хто займається страховками, сказали що новий список ток для візи, а по безвізу можна їхати з будь-страховкою

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Peter
    1 місяць назад

    Дякуємо! а якщо вам не складно, можете уточнити у знайомих, я їду по безвізу на роботу, є запрошення. то в страховці що має вказано, туризм або найм на роботу ??

    Peter
    Peter
    Відповідь для  Сергій
    1 місяць назад

    найм, але я не думаю що там прям до такого перевіряти її будуть, якщо взагалі будуть перевіряти

    Степан. Ф
    Степан. Ф
    1 місяць назад

    Доброго дня!
     
    Чи означає, що у зв’язку зі змінами, які вступили в дію від 01 грудня 2020 року страховий поліс для отримання національної візи (D06) на підставі документу типу ZEZWOLENIE необхідно надавати на 365 днів перебування протягом періоду 365 днів (365 / 365)? 

    чи однак

    достатньо стр.полісу на 30 днів протягом періоду 365 днів (тобто 30 / 365) для виконання вимоги щодо терміну дії стр.полісу?

    Дякую за відповідь!  

    Валентин
    Валентин
    1 місяць назад

    Добрий день!
    26 листопада відправив документи новою поштою до візового центру зі страховкою USI ( якої в новому списку страхових компаній не має), чи можуть відмовити у візі?

    даша
    даша
    1 місяць назад

    доброго дня.
    які саме страхові компанії на сьогодні є актредитовані для подачі на національну візу?
    Дякую за відповідь

    Іван
    Іван
    1 місяць назад

    Даний перелік страхових компаній некоректний

    Lidia
    Lidia
    1 місяць назад

    До Польщі можна їхати з будь-страховкою? Перевізник сказав що на кордоні роблять страховки, і сказали не паритися зі страховкою .. Там за 500 грн купимо, чисто що б пропустили

    Hanna
    Hanna
    Відповідь для  Lidia
    1 місяць назад

    Є закони. Ви не до себе в країну їсте. Тут можете не мати страховки. Але там … а тим більше в умовах пандемії і останніх поправок про страховки, просто необхідно зробити по правильному. Ці перевізники вам так пропонують, оскільки самі заробляють, і їм все одно на наслідки, з якими ви можете зіткнутися.

    Артур
    Артур
    Відповідь для  Hanna
    1 місяць назад

    повірте, не треба того робити, купіть нормальну страхівку, бажано таку, котра перекриває випадок ковід

    Іван
    Іван
    Відповідь для  Артур
    1 місяць назад

    ні, зараз уже не з любою. як завернуть буде неприємно((

    Світлана
    Світлана
    Відповідь для  Іван
    1 місяць назад

    не ризикуйте краще, бо зараз уже так можуть не пустити, береженого самі знаєте що…

    Игорёк
    Игорёк
    Відповідь для  Світлана
    1 місяць назад

    ну им то что, им лишь бы денюшка, вообще сейчас нужно брать страховку на столько на сколько у вас время пребывания

    Николай
    Николай
    Відповідь для  Игорёк
    1 місяць назад

    перевізнику головне що? -Отримати від вас гроші за проїзд.

    якщо вас висадять на кордоні з якою проблемою в документах (страховка не покриває всі дні в Польщі, наприклад), то гроші вам перевізник не поверне, принаймні якщо будете їхати автобусом. приватник може якусь частину і поверне.

    так що думайте самі, чи варто брати найдешевшу мул немає.

    Ала
    Ала
    1 місяць назад

    Привіт! Порадьте яку взяти страховку надійну?

    Ua
    Ua
    Відповідь для  Ала
    1 місяць назад

    Від Польщі PZU,надійна 100% і можете непереживати що вас з нею не пропустять) пропустять 100%

    Nata
    Nata
    Відповідь для  Ua
    1 місяць назад

    Я купавала USI, вона з Covid-19. По ній відкривала візу, відносно не дорога. І на паспортному контролі показувала в Польщі, все добре.

    Ала
    Ала
    Відповідь для  Nata
    1 місяць назад

    Я сьогодні проплачувала на візу то вони пропонували на пів року 850грн але я ще не брала. Вона також з ковід.

    Николай
    Николай
    Відповідь для  Ала
    1 місяць назад

    дорого хочуть, мені пропонували за 430 гр. на півроку

    Олег
    Олег
    Відповідь для  Николай
    1 місяць назад

    О, і я брав USI. Переживаю, щоб на кордоні пропустили. І так я подавав на візу з цією страховкою. Чекаю, сподіваюся.

    Nata
    Nata
    Відповідь для  Олег
    1 місяць назад

    Я теж переживала тому раніше не чула про цю страховий. Хоча вона є в списку. Але той хлопець що робив мені страховку запевнив, що багато хто замовляє і відкривають візу. То не переживайте все буде добре. Перевірила на собі.

    Сергей
    Сергей
    Відповідь для  Nata
    1 місяць назад

    Згідно з нововведеннями за страховками з 1.12.2020 здається, не з кожною страховкою пропустять на кордоні.