Список страхових компаній для візи в Польщу
4.9/5 - (41 голос)
Список страхових компаній для візи в Польщу 2022 р.

Оновлений список страхових компаній

Список страхових компаній для візи в Польщу — зміни в умовах страхування були внесені в правила страхування для польських робітників.

Прагнемо Вас повідомити, що у зв’язку із змінами до Закону про іноземців від 1 грудня 2020 року особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні будуть пред’явити медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро. Страховий поліс має покривати всі дні запланованого перебування.

Ви плануєте виїзд за кордон? Допоможемо з оформленням медичного страхування. Наша страховка підійде як для відкриття візи так і для виїзду по безвізу.

Замовте страховку прямо зараз ⤵ Залиште заявку, ми зв’яжемося з Вами і проконсультуємо.

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)


  Оформляйте страховку заздалегідь! Це завжди дешевше.

  Також хочемо зазначити, що переодично також буде змінюватися перелік страхових компаній, що пропонують страхування, яке відповідає вимогам вищезазначених нормативних актів.

  Страховка в Польщу для візи і безвізаСтраховка в Польщу для візи і безвіза

  Часто у нас запитують, яка страховка потрібна для виїзду на роботу в Польщу? Ось повний список акредитованих страхових компаній для візи в Польщу, затверджений  консульством.

  Які страхові компанії підходять для візи в Польщу?

  Страхові компанії для візи в Польщу в 2021-2022 році (оновлений список):

  1. Страхова компанія „ЕКТА”
  2. ПрАТ СК „ПЗУ Україна”/ PAT SK PZU Ukraina
  3. ТДВ СК „Гардіан”
  4. ПрАТ СК „Універсальна”/PAT SK „Universalna”
  5. АТ СК АРКС/ AT SK „ARKS”ПрАТ СК „Євроінс Україна”/PAT SK „Evroins Ukraina”

  Замовте страховку на візу прямо зараз ⤵

   Ваше имя (обязательно)

   Ваш телефон (обязательно)


   Акредитовані страхові компанії для візи в Польщу, замовити страховку можете у нас за цими номерами:

   Страховка в Польшу для визы

   Це всі акредитовані страхові компанії для візи в Польщу. Список страхових компаній для візи в Польщу які визначило консульство.

   Часто нам задають питання:

   Потрібна страховка для поїздки в Польщу?

   • Так, страховка обов’язкова для отримання візи, страховий поліс повинен бути на весь період перебування в Польщі, і лише акредитованих страхових компаній для візи в Польщу.

   Яка потрібна страховка для робочої візи в Польщу?

   • Є певний перелік страхових компаній для польської візи вказаний вище, в будь якій можна придбати страховку, ми також займаємося оформленням страховок. Звертайтеся до нас, ми гарантуємо що страховка точно підійде в консульство та візовий центр.

   Якщо вам потрібна страховка — її можна придбати у нас, залиште заявку тут і ми перетелефонуємо.

   На сайті консульства і візового центру з’явилася наступна інформація

   Інформація, що стосується медичного страхування для тих хто подорожує.
   Нагадуємо, що особи, які подають документи на національну візу в польських консульських установах повинні надати документ, що підтверджує наявність медичного страхування з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро.

   Термін дії страхування не може бути коротшим за період перебування іноземця на території Польщі. Поліс повинен забезпечити всі витрати, які можуть виникати при перебуванні у зв’язку з терміновою потребою звернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладної госпіталізації, або у зв’язку зі смертю. Страхувальник зобов’язується покрити надані застрахованій особі грошові кошти для оплати медичних послуг безпосередньо для установи, що надає ці послуги.

   Вимоги, що стосуються медичного страхування для тих, хто подорожує, зазначені в Законі про іноземців від 12 грудня 2013 р. Які страхові компанії підходять для візи в Польщу? Після проведення аналізу полісів медичного страхування подорожуючих, які подаються разом із заявами про видачу національних віз, було виявлено, що не всі поліси забезпечують виплати медичних витрат. Послуги, які надають медичні установи в Польщі, виконання зобов’язання страхувальника, несуть на собі фінансові ризики, пов’язані з наданням медичних послуг, і обтяжують медичні установи.

   Документы для визы в Польшу

   Особи, які звертаються з питання отримання національної візи, і разом з візовою заявою подають медичну страховку, не завжди усвідомлюють відповідальність страхувальника щодо конкретних випадків, перелік яких міститься в умовах страхування. У зв’язку із сказаним вище, особи, яким потрібна медична допомога на території Польщі, часто стикаються з проблемами.

   Піклуючись про безпеку застрахованих осіб, які звертаються за візами, польські консульські установи в Україні будуть приймати тільки такі страхові медичні поліси, які будуть забезпечувати повну відповідальність страхувальника в межах суми страхового покриття і надання послуг, вказаних в полісі.

   Таким чином, визнаватимуться поліси з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро, що дійсні протягом періоду перебування іноземця на території Польщі і забезпечать всі витрати, які можуть виникати під час перебування. Такі як: термінова потреба звернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладної госпіталізації, або у зв’язку зі смертю. Поліс, у якому страхувальник зобов’язується покрити кошти, що надаються застрахованій особі для оплати медичних послуг для установи, що надає ці послуги, на підставі рахунку, виданого цим закладом.

   Особи, які купують страхові медичні поліси, просимо уважно вивчати умови страхового договору. Деякі поліси передбачають вимогу покриття коштів надання медичних послуг безпосередньо застрахованою особою з його власних фінансових коштів. У таких випадках витрачені особою, кошти повертаються страхувальником пізніше в країні, де поліс був викуплений.

   Страховка в Польшу

   На підставі перевірки полісів медичного страхування, які надавалися разом з заявами про видачу національних віз у польських консульських установах, створений наступний перелік страхових компаній. Ці поліси відповідають вимогам, про які йдеться в Законі про іноземців та можуть бути підставою для видачі національних віз, при забезпеченні інших вимог необхідних для видачі такої візи.
   Необхідно також зазначити, що у разі подання застрахованою особою різних полісів (у рамках різних програм страхування) консулом буде проаналізований кожен конкретний страховий поліс у процесі розгляду візової заяви, перелік страхових компаній для польської візи ви можете побачити зверху сторінки.

   Яка страховка потрібна для робочої візи в Польщу, які страхові компанії підходять для візи в Польщу 2020, ми оформляємо страховки від декількох компаній, ціна вказана нижче.

   Перелік страхових компаній, поліси яких відповідають вимогам, зазначеним у Законі про іноземців:

   Страхові компанії акредитовані посольством Польщі, оформіть страховку у нас заздалегідь! При подачі документів у візовому центрі не завжди є можливість придбати страховку.

   Ціна страховки від компанії «ЄТС»:

   Дні Умови страхування
   Франшиза 50 страхова сума 30 000 євро
   30 днів 305 грн
   90 днів 440 грн
   180 (пів року) 630 грн
   360 (рік) 990 грн

   Залиште заявку прямо зараз

    Ваше имя (обязательно)

    Ваш телефон (обязательно)


    Топ продажів — страховка на пів року від компанії ЄТС за 600 грн! Краща ціна на ринку, така вартість тільки у нас, замовте заздалегідь!

    Ціна страховки від фірми «ПЗУ»:

    Дні Умови страхування
    Франшиза 50 страхова сума 30 000 євро
    30 днів 320 грн
    90 днів 580 грн
    180 (пів року) 830 грн
    360 (рік) 1340 грн
    Купуйте страховку заздалегідь! Оформлення у нас дешевше і швидше!

    +38 (093) -726-52-35
    +38 (066) -726-52-35
    +38 (098) -786-79-18

     Ваше имя (обязательно)

     Ваш телефон (обязательно)


     ПЗУ Україна

     В процесі розгляду візових заяв, з якими буде представлено медичне страхування, видане іншою страховою компанією (не зазначеної у вищенаведеному списку), консул буде аналізувати, дану страхову установу , яка буде надавати медичні послуги на території Польщі, безпосереднє виконання своїх зобов’язань.

     У випадку, якщо страхування не буде відповідати перерахованим вище вимогам, консул матиме підставу відмовити у наданні візи.

     Інформуємо також, що заплановано проведення аналізу всіх медичних страхових полісів, які представлені на території України, з метою перевірки, чи відповідають вони вимогам, зазначеним у Законі. Дану інформацію взято із сайту візового центру.

     Підводимо підсумок

     Для оформлення страховки звертайте особливу увагу на назву страхового полісу. Можна купувати страховки для Польської візи тільки зі списку вище.

     Страхова сума має бути мінімум 30 000 євро.

     Страховка не повинна бути дешевою, якщо, наприклад, страховка на півроку з вище перерахованого списку коштує, приміром, 150-300 грн, консул відмовить у візі. Так як є певні норми з страхуваннях, і формула, за якою розраховується день перебування. Консул розуміє що дешева страховка не буде проводити виплати.

     Франшиза має складати не більше 150 євро. Підходить 150, 100, 50 та 0 євро.

     Також можна придбати у нас страховий поліс, який буде відповідати всім вимогам. Для того щоб дізнатися ціну перейдіть сюди.Список страхових компаній для візи в Польщу
     Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, на всі відповімо!

     Список страхових компаній для візи в Польщу — з цією статтею також цікавляться:

      Страховка для студентської візи в Польщу Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон Список документів для візи в Польщу
     Скільки коштує страховка для студентської візи в Польщу Скільки коштує зелена карта — страховка на авто для виїзду в ЄС Список документів для візи в Польщу

     Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

     Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!     О программе Константин - визовый специалист

     Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

     Смотрите также

     Страховая компания UNIVES

     Страхова компанія ЮНІВЕС

     4.7/5 - (13 голосов) UNIVES, СК «ЮНІВЕС» Страхова компанія Юніверс UNIVES була створена в 2003 …

     Подписаться
     Уведомление о
     guest
     236 комментариев
     Inline Feedbacks
     Подивитися всі коментарі
     Тетяна
     Тетяна
     5 місяців назад

     Здравствуйте,маю візу воєвудську .Чи можу я перетнути кордон зі страхівкою «Провідна»якої вже нема в списку акредитованих компаній чи потрібно придбати нову?

     Іван
     Іван
     5 місяців назад

     Подав документи 15.11 в ППВА. 29.11 вони надійшли в консульство. Страховка Провідна, так як на той час оновлення ще не було. Чи відкриють мені візу підкажіть будь ласка

     Марія
     Марія
     5 місяців назад

     Добрий день.Euroins Ukraine проходить??

     Леся
     Леся
     5 місяців назад

     Оформила страхівку на візу в ,, Провідній,, початок 20.12.2021.Чи прийме посольство цю страхівку ?

     Сергій
     Сергій
     6 місяців назад

     Коли і де можна побачити остаточний перелік акредитованих страхових компаній на візу? Зараз не зрозуміло до якої можна звертатися. Дякую.

     Леся
     Леся
     6 місяців назад

     Доброго дня!! А страховка Княжа входить в новий список дозволених страхівок для відкриття візи ??

     Наталя
     Наталя
     6 місяців назад

     Добрий день. Вчора отримала візу і маю страхівку компанії ЄТС, якої вже немає у списку.
     Чи можу я перетнути кордон з цією страхівкою чи потрібно придбати нову?

     Наталя
     Наталя
     6 місяців назад

     Добрий день. Отримала вчора візу і маю страхівку компанії ЄТС, якої вже нема у списку.
     Чи можу я перетнути кордон з цією страхівкою чи потрібно придбати нову?

     Богдана
     Богдана
     6 місяців назад

     Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, СК «Провідна» ще входить до списку акредитованих компаній?

     Богдана
     Богдана
     Відповідь для  Константин - визовый специалист
     6 місяців назад

     Дякую. Я суто за «Провідну» питаю, страховки виписані вчорашнім числом ще дійсні?

     Vadim
     Vadim
     8 місяців назад

     Штраф за понаднормові години праці
     Перетинав кордон Польщі, їхав на роботу. На кордоні дали повістку до стражів. Виявилось що в прошлому році в мене було багато понаднормових робочих годин. Сказали чекати листа десь 14 днів з штрафом (від 100-200 злотих), і оплатить. Вже третій місяць йде, а листа нема, за пару тижнів збираюсь їхати додому, знаю що на кордоні будуть проблеми. Хтось з таким зтикався? Куди можна звернутись?

     підозрюваний
     підозрюваний
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     Маячня якась, що правоохоронцям до твоїх годин? Хіба що ти нелегально працював …

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  підозрюваний
     8 місяців назад

     За умовою зліценія працював, це щось з податками пов’язано, то накрутив роботодавець. У Любліні в вартою були такі питання, або там працював? Скільки годин працював? (Їхав в Люблін дзвонив роботодавцю, тей сказав Не бійся говори правду, вони знають про цю проблему) … І була невелика лекція, типу згідно із законом Польщі не маю права працювати більше 160 годин на місяць. Коротше сам в шоці, перший раз з таким стикаюся, ось і вирішив сюди заскочити може хто був в такій ситуації …

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     На злеценю не має обмежень годин

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     8 місяців назад

     Можливо я щось не зрозумів, і це можуть бути проблеми з пітамі? Якщо роботодавець щось накрутив, а мене тепер тягати за комір?

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     Важко сказати, що у Вас не прочитавши порядку, і взагалі Ви добре зрозуміли і чи це повістка, що Ви маєте на увазі, коли пишете порядок (в моєму розумінні це виклик) .Не могли б тут написати але по-польськи, що там написано ?

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     8 місяців назад

     Прикордонний пост в Дорохуську

     Мої дані всі

     Мені подзвонили 10 червня 2021 року. о 06:30 розбірливий підпис ….

     ТЕЛЕФОНУЙТЕ Вас
     викликають особисто 10 червня 2021 року за адресою 10:00 в Placowce Strazy Graniczney Lublin, 20-117 Lublin, ul. Podwale 3A, в разі RSOW 82/2021/3

     Запитувана особа повинна мати при собі посвідчення особи або інший дійсний документ, що підтверджує його особу.

     Це все …
     Я приїхав, мене вже чекав страж. Завів в кабінет запитав де працював в минулому році і скільки місяців, скільки було годин робітників. Розповів про те, що працювати більше 160 годин на місяць не можна, повинен сплатити штраф, який не має терміну давності, від 100-200 злотих який прийде мені листом за два тижні (адреса свій в Польщі надав, по ньому і проживаю). Все зайняло хвилин 15-20. Сам коротше в шоці …

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     У wezwaniu нічого конкретного не пише чому, а як Ви там були всі зрозуміли? (Маю на увазі добре знаєте мову) цікава ситуація (може це пов’язано з терміном перебування, то прострочив) перший раз про таке чую, думаю Вам потрібно до них зателефонувати або ще раз піти і запитати про лист, про штраф. Якось з’ясуйте, то напишіть будь ласка, буде цікаво дізнатися, про що говорилося. Дякую і удачі

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     8 місяців назад

     По приїзду, пан сходу запитав можу говорити, так розумію мову. Я слабо говорю, але краще розумію, він розмовляв зі мною по волі використовуючи частково укр. рус. слова, і весь час запитував чи усвідомлюю я його (нічого важкого). Нічого такого не розповідав що б насторожило, тільки ставив різні питання. Йшлося про
     трудове законодавство Польщі, і години роботи для іноземців, і так як я порушив повинен сплатити штраф (який прийде листом). Листи нету, додому скоро, буду звертатися до комісаріату.
     Дякую Вам за приділену увагу. Постараюся відписати по закінченні цієї ситуації.

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     А Ви розрахували їх?

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     8 місяців назад

     Сам немає, цим займався роботодавець, так за попередні роки проблем не було ніколи, а в цьому є.

     Unlx
     Unlx
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     Одного не можу зрозуміти яке відношення мають прикордонники кількості відпрацьованих годин. Кожен робить скільки хоче або поки копита не відкинеш

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Unlx
     8 місяців назад

     Прикордонники мені повістку дали під підпис (я в базі висів походу), і направили в Люблін, я так зрозумів щось з податками роботодавець крутив, працював за умовою зліценія.

     Ковідло
     Ковідло
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     ти це, фото скинув би сюди, тобі б точніше відповіли. Ну і природно замалювати сВОІ дані.

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Ковідло
     8 місяців назад

     В тому і проблема що ні нічого на руках, була повістка одна і та по приїзду забрали. Сказали чекати лист з реквізитами 2 тижні, і я вже зай *** ся чекати, скоро додому треба їхати. Знаю що на кордоні буде весело, якщо висіти штраф в базі на мені …

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     Знаю що роботодавець платить, а не працівник, а взагалі то зателефонуйте на страж і запитайте, що Вам робити

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     8 місяців назад

     Спасибі, мабуть так і буду робити …

     Тарас
     Тарас
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     А до правоохоронців ти поїхав в цей день вони тебе викликали або пізніше?

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Тарас
     8 місяців назад

     За 3:00 з моменту отримання вже був у них. У тому папері була вказана дата і час, коли я повинен прийти, а там мене вже чекали.

     Тарас
     Тарас
     Відповідь для  Vadim
     8 місяців назад

     Листи ще не отримав?

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Тарас
     8 місяців назад

     ні

     Марина
     Марина
     9 місяців назад

     страховка
     Доброго дня.Підскажіть будь ласка чи можна купити страховку безпосередньо на кордоні чи без страховки в автобус водій не впустить.Дякую

     Sergey
     Sergey
     Відповідь для  Марина
     9 місяців назад

     На кордоні можна, водієві все одно до вашої страховці, а ось страж граничні може і запитати в її наявності

     Xd
     Xd
     Відповідь для  Марина
     9 місяців назад

     Без страховки, то пустять, але не факт що НЕ висадять на кордоні, там по-моєму можна зробити, але в три дорого, простіше купити через інтернет, дешевенький, за 450 грн, і роздрукувати, запитують цю страховку у кожного 15-20 чоловік

     Анатолій
     Анатолій
     Відповідь для  Марина
     9 місяців назад

     Автобус зазвичай не стає де продається страхування

     Covidlo
     Covidlo
     Відповідь для  Анатолій
     9 місяців назад

     перед кордоном як правило всі автобуси останавліваются.воділи самі кажуть кому гроші обміняти, кому страховку купить, якщо хто забув про неї.

     слава
     слава
     Відповідь для  Марина
     9 місяців назад

     Якщо будете працювати по злеценію, то раджу НЕ скупитися і купити нормальну страховку на весь період, PZU наприклад. (Всяко може трапиться)

     Ist
     Ist
     Відповідь для  Марина
     9 місяців назад

     ні

     Іванна
     Іванна
     9 місяців назад

     Контроль на кордоні
     Працюю за умовою в Польщі, умова до 2023. Карти ще немає. Але є безвізові. Поїхала у відпустку в Україну.
     Питання: на кордон мені купувати страховку ???

     Vitalik
     Vitalik
     Відповідь для  Іванна
     9 місяців назад

     Страховку треба 100 %%%

     слава
     слава
     Відповідь для  Іванна
     9 місяців назад

     Ви по ідеї повинні були страховку на весь період безвіза брат, нє? Наша натура-купить дешевше в надії обдурити долю, в підсумки заплатить в кілька разів більше.

     Анатолій
     Анатолій
     Відповідь для  Іванна
     9 місяців назад

     Так купувати.

     Іванна
     Іванна
     Відповідь для  Анатолій
     9 місяців назад

     Місяці вистачить?

     Suspected
     Suspected
     Відповідь для  Іванна
     9 місяців назад

     На весь термін перебування. Тобто на термін безвіза, 90 днів

     Іванна
     Іванна
     Відповідь для  Suspected
     9 місяців назад

     А якщо на 1 місяць

     Suspected
     Suspected
     Відповідь для  Іванна
     9 місяців назад

     Можуть не упустить. Вийшов новий закон, який говорить, що страховка повинна бути на весь період перебування

     Андрій
     Андрій
     10 місяців назад

     Перетин кордону з ковід паспортом
     Через тиждень зроблю другу дозу щеплення від Пфайзер. Коли можна Отримати ковід сертифікат, відразу після другої дози або через 2 тижні після неї?
     Чи можна з 1 липня перетнути кордон з Україною без тестів, самоізоляції і т.д. з цим сертифікатом?

     Катя
     Катя
     Відповідь для  Андрій
     10 місяців назад

     сертифікат видається відразу після другого щеплення. Але він дійсний через 14 днів.

     Олександра
     Олександра
     Відповідь для  Андрій
     10 місяців назад

     На кордоні сказали після щеплення 10 або 14 днів має пройти

     Dmytro
     Dmytro
     Відповідь для  Андрій
     10 місяців назад

     через //pacient.gov.pl — авторізіруешся через карту (якщо ти резидент банку або профіль зауфани) там знаходиш в сертифікати та качаешь, здатний він ч по EC, а ось для в’їзду в укру, попроси на укр / англ (підтвердження двох тисняви + друку і тд) в тому де будеш робити останній штрих.

     Андрій
     Андрій
     Відповідь для  Андрій
     10 місяців назад

     Дякую всім велике. Допомогли!

     Rider
     Rider
     Відповідь для  Андрій
     10 місяців назад

     можна

     Ігор
     Ігор
     10 місяців назад

     Легальне перебування (по продовженій візі) …
     Всім привіт) .. Дорогі форумчани Я перебуваю зараз по продовженої візі, віза закінчилася 29,03,2021р., Умова про працю маю підписану в 30.06,2021р., Продовжувати умова пропрацював з роботодавцем не станемо!, І тепер питання (бажано на власному досвіді) можу Я легально перебувати по продовженої візі після розірвання умови з роботодавцем І не буде проблем на кордоні при виїзді ??? Спасибі за допомогу).

     Serhii
     Serhii
     Відповідь для  Ігор
     10 місяців назад

     Віза дозволяє тільки перебувати на території країни. Так що, перебувай тут скільки хочеш до «кінця» карантину !!!) і роботу можеш міняти хоч кожен день. ; -)

     Ігор
     Ігор
     Відповідь для  Serhii
     10 місяців назад

     Спасибі Сергій за відповідь).!

     Тетяна
     Тетяна
     11 місяців назад

     Чи підходить страховка СК Укрфін чи USI для відкриття польської національної візи?

     Dimitrov
     Dimitrov
     Відповідь для  Тетяна
     11 місяців назад

     Нет, ее убрали из списка

     Назар
     Назар
     1 рік назад

     Запрошення. віза
     Добрий день. Працюю в Польщі на підставі візи але закінчується термін запрошення потрібно мені нове запрошення на роботу?

     Anna
     Anna
     Відповідь для  Назар
     1 рік назад

     Ні, не потрібно якщо і далі працюєте на тій роботі. Термін дії дозволу продовжено так само, як і візи

     Михайло
     Михайло
     Відповідь для  Anna
     1 рік назад

     Ласкаво дня, а якщо я хочу змінити роботу обов’язково робити нову візу можна взяти інше запрошення і віза теж продовжиться?
     Дякую

     Anna
     Anna
     Відповідь для  Михайло
     1 рік назад

     Так, віза продовжується, вона не прив’язана до роботи, можете міняти роботу скільки хочете, тільки щоб працювати легально вам потрібен дозвіл на роботу (освядчене або зезволене)

     Андрій
     Андрій
     Відповідь для  Назар
     1 рік назад

     Подайте на карту і будете мати спокій. А взагалі то роботодавець може зробити нове без проблем

     Стасон
     Стасон
     Відповідь для  Назар
     1 рік назад

     ні

     Roman
     Roman
     Відповідь для  Назар
     1 рік назад

     Зроби карту побуту

     Назар
     Назар
     Відповідь для  Roman
     1 рік назад

     Я з карантину хочу залишитися ще на місяць і питаю чи потрібно мені робити нове запрошення!

     zoyc
     zoyc
     Відповідь для  Назар
     1 рік назад

     Не потрібно. Запрошення та візи продовжені автоматом

     ОКСАНА
     ОКСАНА
     1 рік назад

     ДОБРОГО ДНЯ. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, ЗАРАЗ КАРАНТИН, ДОКУМЕНТИ ДО ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ ПОДАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ НОВУ ПОШТУ , ЧИ МОЖЛИВА ОСОБИСТА ПОДАЧА.

     Євген
     Євген
     1 рік назад

     Страховка ..
     Добрий день .. підкажіть, які
     польські страхові компанії підходять для подачі на карту побиту … Хто через яку компанію оформляв страховку перебуваючи в Польщі

     Макс
     Макс
     Відповідь для  Євген
     1 рік назад

     Можна українська тільки зробити переклад

     Євген
     Євген
     Відповідь для  Макс
     1 рік назад

     Українська компанія, але не хоче робити страховку з перекладом.

     Макс
     Макс
     Відповідь для  Євген
     1 рік назад

     НЕ укр компанія повинна робити переклад, а ви самі в присяжного перекладача. З мене за переклад взяли 80 злотих

     Євген
     Євген
     Відповідь для  Макс
     1 рік назад

     Є контакти цього перекладача?

     Макс
     Макс
     Відповідь для  Євген
     1 рік назад

     У Варшаві робив страховку. У Лодзі робив переклад атестата. Будинки як буду можу глянути візитку.

     Євген
     Євген
     Відповідь для  Макс
     1 рік назад

     Чи можна електронний вид страховки подавати в Ужонд? Або потрібні мокрі печатки?

     Олександр
     Олександр
     1 рік назад

     Від оплати до подачі
     Привіт, хто подавав документи на візу через нову пошту після 15 березня, через скільки телефонували після оплати і на коли назначали подачу? Цікавлюсь, як швидше можна подати. Цікавить місто Київ

     Ксюша
     Ксюша
     Відповідь для  Олександр
     1 рік назад

     Оплатила збір 15.03 назначили подачу в Києві на 15.04 і пояснили, що самому подавати буде швидше, бо через пошту багато документів на обробку.

     7_MuHyT_TTO3OPa_
     7_MuHyT_TTO3OPa_
     Відповідь для  Олександр
     1 рік назад

     11. 03 заплатив , на 02.04 подача

     7_MuHyT_TTO3OPa_
     7_MuHyT_TTO3OPa_
     Відповідь для  7_MuHyT_TTO3OPa_
     1 рік назад

     Це в Києві

     Катерина
     Катерина
     Відповідь для  Олександр
     1 рік назад

     15.03. оплатила, 16.03 подзвонили назначили на 20.04 через н.п. Львів.
     А знайома оплатила 15.03 подзвонили 16.03 і назначили на 30.03 особисто подавати.

     Сергей
     Сергей
     Відповідь для  Олександр
     1 рік назад

     Рано ще це питання задавати. Зателефонуйте їм на гарячу лінію.

     Валентьин
     Валентьин
     1 рік назад

     ДОбрий день. Я вірно зрозумів? Якщо подаю документи на виготовлення національної візи на рік і додаю Zezwolenie typ A то вистачить страхування на місяць (30 днів), тільки для вїзду до Польщі, адже далі страхує роботодавець. Дякую

     Larysa
     Larysa
     Відповідь для  Валентьин
     1 рік назад

     Ні, потрібно на весь термін, на місяць зробите страховку то і візу на місяць вам дадуть

     Валентин
     Валентин
     Відповідь для  Larysa
     1 рік назад

     Дякую.

     236
     0
     Залиште будь ласка коментарx