Віза / Список страхових компаній для візи в Польщу
Список страхових компаній для візи в Польщу
4.9/5 - (41 голос)

Список страхових компаній для візи в Польщу 2021 р.

Оновлений список страхових компаній

Список страхових компаній для візи в Польщу — зміни в умовах страхування були внесені в правила страхування для польських робітників.

Прагнемо Вас повідомити, що у зв’язку із змінами до Закону про іноземців від 1 грудня 2020 року особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні будуть пред’явити медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро. Страховий поліс має покривати всі дні запланованого перебування.

Ви плануєте виїзд за кордон? Допоможемо з оформленням медичного страхування. Наша страховка підійде як для відкриття візи так і для виїзду по безвізу.

Замовте страховку прямо зараз ⤵ Залиште заявку, ми зв’яжемося з Вами і проконсультуємо.

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)


  Оформляйте страховку заздалегідь! Це завжди дешевше.

  Також хочемо зазначити, що переодично також буде змінюватися перелік страхових компаній, що пропонують страхування, яке відповідає вимогам вищезазначених нормативних актів.

  Страховка в Польщу для візи і безвізаСтраховка в Польщу для візи і безвіза

  Часто у нас запитують, яка страховка потрібна для виїзду на роботу в Польщу? Ось повний список акредитованих страхових компаній для візи в Польщу, затверджений  консульством.

  Які страхові компанії підходять для візи в Польщу?

  Страхові компанії для візи в Польщу в 2021 році (оновлений список):

  1. СК „ОМЕГА”/SK „OMEGA”
  2. ПрАТ СК „Провідна”/ PAT SK „Providna”
  3. ПрАТ СК „ПЗУ Україна”/ PAT SK PZU Ukraina
  4. ПрАТ СК „Еталон”/PAT SK „Etalon”
  5. ПрАТ СК „Універсальна”/PAT SK „Universalna”
  6. ПрАТ УСК „Княжа Вієнна Іншуранс Груп”/PAT USK „Knyazha Vienna Insurance Group”
  7. АТ СК АРКС/ AT SK „ARKS”
  8. ЄТС „Європейське Туристичне Страхування”/ PAT „Evropeyske Turystychne Strakhuvannya”
  9. ТДВ СК „Гардіан”/TDV SK „Hardian”
  10. ПрАТ СК „Євроінс Україна”/PAT SK „Evroins Ukraina”

  Замовте страховку на візу прямо зараз ⤵

   Ваше имя (обязательно)

   Ваш телефон (обязательно)


   Акредитовані страхові компанії для візи в Польщу, замовити страховку можете у нас за цими номерами:

   Страховка в Польшу для визы

   Це всі акредитовані страхові компанії для візи в Польщу. Список страхових компаній для візи в Польщу які визначило консульство.

   Часто нам задають питання:

   Потрібна страховка для поїздки в Польщу?

   • Так, страховка обов’язкова для отримання візи, страховий поліс повинен бути на весь період перебування в Польщі, і лише акредитованих страхових компаній для візи в Польщу.

   Яка потрібна страховка для робочої візи в Польщу?

   • Є певний перелік страхових компаній для польської візи вказаний вище, в будь якій можна придбати страховку, ми також займаємося оформленням страховок. Звертайтеся до нас, ми гарантуємо що страховка точно підійде в консульство та візовий центр.

   Якщо вам потрібна страховка — її можна придбати у нас, залиште заявку тут і ми перетелефонуємо.

   На сайті консульства і візового центру з’явилася наступна інформація

   Інформація, що стосується медичного страхування для тих хто подорожує.
   Нагадуємо, що особи, які подають документи на національну візу в польських консульських установах повинні надати документ, що підтверджує наявність медичного страхування з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро.

   Термін дії страхування не може бути коротшим за період перебування іноземця на території Польщі. Поліс повинен забезпечити всі витрати, які можуть виникати при перебуванні у зв’язку з терміновою потребою звернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладної госпіталізації, або у зв’язку зі смертю. Страхувальник зобов’язується покрити надані застрахованій особі грошові кошти для оплати медичних послуг безпосередньо для установи, що надає ці послуги.

   Вимоги, що стосуються медичного страхування для тих, хто подорожує, зазначені в Законі про іноземців від 12 грудня 2013 р. Які страхові компанії підходять для візи в Польщу? Після проведення аналізу полісів медичного страхування подорожуючих, які подаються разом із заявами про видачу національних віз, було виявлено, що не всі поліси забезпечують виплати медичних витрат. Послуги, які надають медичні установи в Польщі, виконання зобов’язання страхувальника, несуть на собі фінансові ризики, пов’язані з наданням медичних послуг, і обтяжують медичні установи.

   Документы для визы в Польшу

   Особи, які звертаються з питання отримання національної візи, і разом з візовою заявою подають медичну страховку, не завжди усвідомлюють відповідальність страхувальника щодо конкретних випадків, перелік яких міститься в умовах страхування. У зв’язку із сказаним вище, особи, яким потрібна медична допомога на території Польщі, часто стикаються з проблемами.

   Піклуючись про безпеку застрахованих осіб, які звертаються за візами, польські консульські установи в Україні будуть приймати тільки такі страхові медичні поліси, які будуть забезпечувати повну відповідальність страхувальника в межах суми страхового покриття і надання послуг, вказаних в полісі.

   Таким чином, визнаватимуться поліси з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро, що дійсні протягом періоду перебування іноземця на території Польщі і забезпечать всі витрати, які можуть виникати під час перебування. Такі як: термінова потреба звернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладної госпіталізації, або у зв’язку зі смертю. Поліс, у якому страхувальник зобов’язується покрити кошти, що надаються застрахованій особі для оплати медичних послуг для установи, що надає ці послуги, на підставі рахунку, виданого цим закладом.

   Особи, які купують страхові медичні поліси, просимо уважно вивчати умови страхового договору. Деякі поліси передбачають вимогу покриття коштів надання медичних послуг безпосередньо застрахованою особою з його власних фінансових коштів. У таких випадках витрачені особою, кошти повертаються страхувальником пізніше в країні, де поліс був викуплений.

   Страховка в Польшу

   На підставі перевірки полісів медичного страхування, які надавалися разом з заявами про видачу національних віз у польських консульських установах, створений наступний перелік страхових компаній. Ці поліси відповідають вимогам, про які йдеться в Законі про іноземців та можуть бути підставою для видачі національних віз, при забезпеченні інших вимог необхідних для видачі такої візи.

   Необхідно також зазначити, що у разі подання застрахованою особою різних полісів (у рамках різних програм страхування) консулом буде проаналізований кожен конкретний страховий поліс у процесі розгляду візової заяви, перелік страхових компаній для польської візи ви можете побачити зверху сторінки.

   Яка страховка потрібна для робочої візи в Польщу, які страхові компанії підходять для візи в Польщу 2020, ми оформляємо страховки від декількох компаній, ціна вказана нижче.

   Перелік страхових компаній, поліси яких відповідають вимогам, зазначеним у Законі про іноземців:

   Страхові компанії акредитовані посольством Польщі, оформіть страховку у нас заздалегідь! При подачі документів у візовому центрі не завжди є можливість придбати страховку.

   Ціна страховки від компанії «ЄТС»:

   Дні Умови страхування
   Франшиза 50 страхова сума 30 000 євро
   30 днів 200 грн
   90 днів 400 грн
   180 (пів року) 600 грн
   360 (рік) 1050 грн

   Залиште заявку прямо зараз

    Ваше имя (обязательно)

    Ваш телефон (обязательно)


    Топ продажів — страховка на пів року від компанії ЄТС за 600 грн! Краща ціна на ринку, така вартість тільки у нас, замовте заздалегідь!

    Ціна страховки від фірми «ПЗУ»:

    Дні Умови страхування
    Франшиза 50 страхова сума 30 000 євро
    30 днів 320 грн
    90 днів 580 грн
    180 (пів року) 830 грн
    360 (рік) 1340 грн
    Купуйте страховку заздалегідь! Оформлення у нас дешевше і швидше!

    +38 (093) -726-52-35
    +38 (066) -726-52-35
    +38 (098) -786-79-18

     Ваше имя (обязательно)

     Ваш телефон (обязательно)


     ПЗУ Україна

     В процесі розгляду візових заяв, з якими буде представлено медичне страхування, видане іншою страховою компанією (не зазначеної у вищенаведеному списку), консул буде аналізувати, дану страхову установу , яка буде надавати медичні послуги на території Польщі, безпосереднє виконання своїх зобов’язань.

     У випадку, якщо страхування не буде відповідати перерахованим вище вимогам, консул матиме підставу відмовити у наданні візи.

     Інформуємо також, що заплановано проведення аналізу всіх медичних страхових полісів, які представлені на території України, з метою перевірки, чи відповідають вони вимогам, зазначеним у Законі. Дану інформацію взято із сайту візового центру.

     Підводимо підсумок

     Для оформлення страховки звертайте особливу увагу на назву страхового полісу. Можна купувати страховки для Польської візи тільки зі списку вище.

     Страхова сума має бути мінімум 30 000 євро.

     Страховка не повинна бути дешевою, якщо, наприклад, страховка на півроку з вище перерахованого списку коштує, приміром, 150-300 грн, консул відмовить у візі. Так як є певні норми з страхуваннях, і формула, за якою розраховується день перебування. Консул розуміє що дешева страховка не буде проводити виплати.

     Франшиза має складати не більше 150 євро. Підходить 150, 100, 50 та 0 євро.

     Також можна придбати у нас страховий поліс, який буде відповідати всім вимогам. Для того щоб дізнатися ціну перейдіть сюди.Список страхових компаній для візи в Польщу
     Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, на всі відповімо!

     Список страхових компаній для візи в Польщу — з цією статтею також цікавляться:

      Страховка для студентської візи в Польщу Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон Список документів для візи в Польщу
     Скільки коштує страховка для студентської візи в Польщу Скільки коштує зелена карта — страховка на авто для виїзду в ЄС Список документів для візи в Польщу

     Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

     Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

     О программе Константин - визовый специалист

     Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

     Смотрите также

     Страховая компания VELTLINER

     Страхова компанія VELTLINER

     3.5/5 - (93 голоса) Страхова компанія VELTLINER Страхова компанія VELTLINER, ПрАТ «СК ВЕЛТЛІНЕР» Знайомство українського …

     Подписаться
     Уведомление о
     guest
     220 комментариев
     Inline Feedbacks
     Подивитися всі коментарі
     Vadim
     Vadim
     2 місяців назад

     Штраф за понаднормові години праці
     Перетинав кордон Польщі, їхав на роботу. На кордоні дали повістку до стражів. Виявилось що в прошлому році в мене було багато понаднормових робочих годин. Сказали чекати листа десь 14 днів з штрафом (від 100-200 злотих), і оплатить. Вже третій місяць йде, а листа нема, за пару тижнів збираюсь їхати додому, знаю що на кордоні будуть проблеми. Хтось з таким зтикався? Куди можна звернутись?

     підозрюваний
     підозрюваний
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     Маячня якась, що правоохоронцям до твоїх годин? Хіба що ти нелегально працював …

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  підозрюваний
     2 місяців назад

     За умовою зліценія працював, це щось з податками пов’язано, то накрутив роботодавець. У Любліні в вартою були такі питання, або там працював? Скільки годин працював? (Їхав в Люблін дзвонив роботодавцю, тей сказав Не бійся говори правду, вони знають про цю проблему) … І була невелика лекція, типу згідно із законом Польщі не маю права працювати більше 160 годин на місяць. Коротше сам в шоці, перший раз з таким стикаюся, ось і вирішив сюди заскочити може хто був в такій ситуації …

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     На злеценю не має обмежень годин

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     2 місяців назад

     Можливо я щось не зрозумів, і це можуть бути проблеми з пітамі? Якщо роботодавець щось накрутив, а мене тепер тягати за комір?

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     Важко сказати, що у Вас не прочитавши порядку, і взагалі Ви добре зрозуміли і чи це повістка, що Ви маєте на увазі, коли пишете порядок (в моєму розумінні це виклик) .Не могли б тут написати але по-польськи, що там написано ?

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     2 місяців назад

     Прикордонний пост в Дорохуську

     Мої дані всі

     Мені подзвонили 10 червня 2021 року. о 06:30 розбірливий підпис ….

     ТЕЛЕФОНУЙТЕ Вас
     викликають особисто 10 червня 2021 року за адресою 10:00 в Placowce Strazy Graniczney Lublin, 20-117 Lublin, ul. Podwale 3A, в разі RSOW 82/2021/3

     Запитувана особа повинна мати при собі посвідчення особи або інший дійсний документ, що підтверджує його особу.

     Це все …
     Я приїхав, мене вже чекав страж. Завів в кабінет запитав де працював в минулому році і скільки місяців, скільки було годин робітників. Розповів про те, що працювати більше 160 годин на місяць не можна, повинен сплатити штраф, який не має терміну давності, від 100-200 злотих який прийде мені листом за два тижні (адреса свій в Польщі надав, по ньому і проживаю). Все зайняло хвилин 15-20. Сам коротше в шоці …

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     У wezwaniu нічого конкретного не пише чому, а як Ви там були всі зрозуміли? (Маю на увазі добре знаєте мову) цікава ситуація (може це пов’язано з терміном перебування, то прострочив) перший раз про таке чую, думаю Вам потрібно до них зателефонувати або ще раз піти і запитати про лист, про штраф. Якось з’ясуйте, то напишіть будь ласка, буде цікаво дізнатися, про що говорилося. Дякую і удачі

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     2 місяців назад

     По приїзду, пан сходу запитав можу говорити, так розумію мову. Я слабо говорю, але краще розумію, він розмовляв зі мною по волі використовуючи частково укр. рус. слова, і весь час запитував чи усвідомлюю я його (нічого важкого). Нічого такого не розповідав що б насторожило, тільки ставив різні питання. Йшлося про
     трудове законодавство Польщі, і години роботи для іноземців, і так як я порушив повинен сплатити штраф (який прийде листом). Листи нету, додому скоро, буду звертатися до комісаріату.
     Дякую Вам за приділену увагу. Постараюся відписати по закінченні цієї ситуації.

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     А Ви розрахували їх?

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     2 місяців назад

     Сам немає, цим займався роботодавець, так за попередні роки проблем не було ніколи, а в цьому є.

     Unlx
     Unlx
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     Одного не можу зрозуміти яке відношення мають прикордонники кількості відпрацьованих годин. Кожен робить скільки хоче або поки копита не відкинеш

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Unlx
     2 місяців назад

     Прикордонники мені повістку дали під підпис (я в базі висів походу), і направили в Люблін, я так зрозумів щось з податками роботодавець крутив, працював за умовою зліценія.

     Ковідло
     Ковідло
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     ти це, фото скинув би сюди, тобі б точніше відповіли. Ну і природно замалювати сВОІ дані.

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Ковідло
     2 місяців назад

     В тому і проблема що ні нічого на руках, була повістка одна і та по приїзду забрали. Сказали чекати лист з реквізитами 2 тижні, і я вже зай *** ся чекати, скоро додому треба їхати. Знаю що на кордоні буде весело, якщо висіти штраф в базі на мені …

     Зена
     Зена
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     Знаю що роботодавець платить, а не працівник, а взагалі то зателефонуйте на страж і запитайте, що Вам робити

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Зена
     2 місяців назад

     Спасибі, мабуть так і буду робити …

     Тарас
     Тарас
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     А до правоохоронців ти поїхав в цей день вони тебе викликали або пізніше?

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Тарас
     2 місяців назад

     За 3:00 з моменту отримання вже був у них. У тому папері була вказана дата і час, коли я повинен прийти, а там мене вже чекали.

     Тарас
     Тарас
     Відповідь для  Vadim
     2 місяців назад

     Листи ще не отримав?

     Vadim
     Vadim
     Відповідь для  Тарас
     2 місяців назад

     ні

     Марина
     Марина
     2 місяців назад

     страховка
     Доброго дня.Підскажіть будь ласка чи можна купити страховку безпосередньо на кордоні чи без страховки в автобус водій не впустить.Дякую

     Sergey
     Sergey
     Відповідь для  Марина
     2 місяців назад

     На кордоні можна, водієві все одно до вашої страховці, а ось страж граничні може і запитати в її наявності

     Xd
     Xd
     Відповідь для  Марина
     2 місяців назад

     Без страховки, то пустять, але не факт що НЕ висадять на кордоні, там по-моєму можна зробити, але в три дорого, простіше купити через інтернет, дешевенький, за 450 грн, і роздрукувати, запитують цю страховку у кожного 15-20 чоловік

     Анатолій
     Анатолій
     Відповідь для  Марина
     2 місяців назад

     Автобус зазвичай не стає де продається страхування

     Covidlo
     Covidlo
     Відповідь для  Анатолій
     2 місяців назад

     перед кордоном як правило всі автобуси останавліваются.воділи самі кажуть кому гроші обміняти, кому страховку купить, якщо хто забув про неї.

     слава
     слава
     Відповідь для  Марина
     2 місяців назад

     Якщо будете працювати по злеценію, то раджу НЕ скупитися і купити нормальну страховку на весь період, PZU наприклад. (Всяко може трапиться)

     Ist
     Ist
     Відповідь для  Марина
     2 місяців назад

     ні

     Іванна
     Іванна
     2 місяців назад

     Контроль на кордоні
     Працюю за умовою в Польщі, умова до 2023. Карти ще немає. Але є безвізові. Поїхала у відпустку в Україну.
     Питання: на кордон мені купувати страховку ???

     Vitalik
     Vitalik
     Відповідь для  Іванна
     2 місяців назад

     Страховку треба 100 %%%

     слава
     слава
     Відповідь для  Іванна
     2 місяців назад

     Ви по ідеї повинні були страховку на весь період безвіза брат, нє? Наша натура-купить дешевше в надії обдурити долю, в підсумки заплатить в кілька разів більше.

     Анатолій
     Анатолій
     Відповідь для  Іванна
     2 місяців назад

     Так купувати.

     Іванна
     Іванна
     Відповідь для  Анатолій
     2 місяців назад

     Місяці вистачить?

     Suspected
     Suspected
     Відповідь для  Іванна
     2 місяців назад

     На весь термін перебування. Тобто на термін безвіза, 90 днів

     Іванна
     Іванна
     Відповідь для  Suspected
     2 місяців назад

     А якщо на 1 місяць

     Suspected
     Suspected
     Відповідь для  Іванна
     2 місяців назад

     Можуть не упустить. Вийшов новий закон, який говорить, що страховка повинна бути на весь період перебування

     Андрій
     Андрій
     4 місяців назад

     Перетин кордону з ковід паспортом
     Через тиждень зроблю другу дозу щеплення від Пфайзер. Коли можна Отримати ковід сертифікат, відразу після другої дози або через 2 тижні після неї?
     Чи можна з 1 липня перетнути кордон з Україною без тестів, самоізоляції і т.д. з цим сертифікатом?

     Катя
     Катя
     Відповідь для  Андрій
     4 місяців назад

     сертифікат видається відразу після другого щеплення. Але він дійсний через 14 днів.

     Олександра
     Олександра
     Відповідь для  Андрій
     4 місяців назад

     На кордоні сказали після щеплення 10 або 14 днів має пройти

     Dmytro
     Dmytro
     Відповідь для  Андрій
     4 місяців назад

     через //pacient.gov.pl — авторізіруешся через карту (якщо ти резидент банку або профіль зауфани) там знаходиш в сертифікати та качаешь, здатний він ч по EC, а ось для в’їзду в укру, попроси на укр / англ (підтвердження двох тисняви + друку і тд) в тому де будеш робити останній штрих.

     Андрій
     Андрій
     Відповідь для  Андрій
     4 місяців назад

     Дякую всім велике. Допомогли!

     Rider
     Rider
     Відповідь для  Андрій
     4 місяців назад

     можна

     Ігор
     Ігор
     4 місяців назад

     Легальне перебування (по продовженій візі) …
     Всім привіт) .. Дорогі форумчани Я перебуваю зараз по продовженої візі, віза закінчилася 29,03,2021р., Умова про працю маю підписану в 30.06,2021р., Продовжувати умова пропрацював з роботодавцем не станемо!, І тепер питання (бажано на власному досвіді) можу Я легально перебувати по продовженої візі після розірвання умови з роботодавцем І не буде проблем на кордоні при виїзді ??? Спасибі за допомогу).

     Serhii
     Serhii
     Відповідь для  Ігор
     4 місяців назад

     Віза дозволяє тільки перебувати на території країни. Так що, перебувай тут скільки хочеш до «кінця» карантину !!!) і роботу можеш міняти хоч кожен день. ; -)

     Ігор
     Ігор
     Відповідь для  Serhii
     4 місяців назад

     Спасибі Сергій за відповідь).!

     Тетяна
     Тетяна
     5 місяців назад

     Чи підходить страховка СК Укрфін чи USI для відкриття польської національної візи?

     Dimitrov
     Dimitrov
     Відповідь для  Тетяна
     5 місяців назад

     Нет, ее убрали из списка

     Назар
     Назар
     5 місяців назад

     Запрошення. віза
     Добрий день. Працюю в Польщі на підставі візи але закінчується термін запрошення потрібно мені нове запрошення на роботу?

     Anna
     Anna
     Відповідь для  Назар
     5 місяців назад

     Ні, не потрібно якщо і далі працюєте на тій роботі. Термін дії дозволу продовжено так само, як і візи

     Михайло
     Михайло
     Відповідь для  Anna
     5 місяців назад

     Ласкаво дня, а якщо я хочу змінити роботу обов’язково робити нову візу можна взяти інше запрошення і віза теж продовжиться?
     Дякую

     Anna
     Anna
     Відповідь для  Михайло
     5 місяців назад

     Так, віза продовжується, вона не прив’язана до роботи, можете міняти роботу скільки хочете, тільки щоб працювати легально вам потрібен дозвіл на роботу (освядчене або зезволене)

     Андрій
     Андрій
     Відповідь для  Назар
     5 місяців назад

     Подайте на карту і будете мати спокій. А взагалі то роботодавець може зробити нове без проблем

     Стасон
     Стасон
     Відповідь для  Назар
     5 місяців назад

     ні

     Roman
     Roman
     Відповідь для  Назар
     5 місяців назад

     Зроби карту побуту

     Назар
     Назар
     Відповідь для  Roman
     5 місяців назад

     Я з карантину хочу залишитися ще на місяць і питаю чи потрібно мені робити нове запрошення!

     zoyc
     zoyc
     Відповідь для  Назар
     5 місяців назад

     Не потрібно. Запрошення та візи продовжені автоматом

     ОКСАНА
     ОКСАНА
     6 місяців назад

     ДОБРОГО ДНЯ. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, ЗАРАЗ КАРАНТИН, ДОКУМЕНТИ ДО ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ ПОДАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ НОВУ ПОШТУ , ЧИ МОЖЛИВА ОСОБИСТА ПОДАЧА.

     Євген
     Євген
     7 місяців назад

     Страховка ..
     Добрий день .. підкажіть, які
     польські страхові компанії підходять для подачі на карту побиту … Хто через яку компанію оформляв страховку перебуваючи в Польщі

     Макс
     Макс
     Відповідь для  Євген
     7 місяців назад

     Можна українська тільки зробити переклад

     Євген
     Євген
     Відповідь для  Макс
     7 місяців назад

     Українська компанія, але не хоче робити страховку з перекладом.

     Макс
     Макс
     Відповідь для  Євген
     7 місяців назад

     НЕ укр компанія повинна робити переклад, а ви самі в присяжного перекладача. З мене за переклад взяли 80 злотих

     Євген
     Євген
     Відповідь для  Макс
     7 місяців назад

     Є контакти цього перекладача?

     Макс
     Макс
     Відповідь для  Євген
     7 місяців назад

     У Варшаві робив страховку. У Лодзі робив переклад атестата. Будинки як буду можу глянути візитку.

     Євген
     Євген
     Відповідь для  Макс
     7 місяців назад

     Чи можна електронний вид страховки подавати в Ужонд? Або потрібні мокрі печатки?

     Олександр
     Олександр
     7 місяців назад

     Від оплати до подачі
     Привіт, хто подавав документи на візу через нову пошту після 15 березня, через скільки телефонували після оплати і на коли назначали подачу? Цікавлюсь, як швидше можна подати. Цікавить місто Київ

     Ксюша
     Ксюша
     Відповідь для  Олександр
     7 місяців назад

     Оплатила збір 15.03 назначили подачу в Києві на 15.04 і пояснили, що самому подавати буде швидше, бо через пошту багато документів на обробку.

     7_MuHyT_TTO3OPa_
     7_MuHyT_TTO3OPa_
     Відповідь для  Олександр
     7 місяців назад

     11. 03 заплатив , на 02.04 подача

     7_MuHyT_TTO3OPa_
     7_MuHyT_TTO3OPa_
     Відповідь для  7_MuHyT_TTO3OPa_
     7 місяців назад

     Це в Києві

     Катерина
     Катерина
     Відповідь для  Олександр
     7 місяців назад

     15.03. оплатила, 16.03 подзвонили назначили на 20.04 через н.п. Львів.
     А знайома оплатила 15.03 подзвонили 16.03 і назначили на 30.03 особисто подавати.

     Сергей
     Сергей
     Відповідь для  Олександр
     7 місяців назад

     Рано ще це питання задавати. Зателефонуйте їм на гарячу лінію.

     Валентьин
     Валентьин
     7 місяців назад

     ДОбрий день. Я вірно зрозумів? Якщо подаю документи на виготовлення національної візи на рік і додаю Zezwolenie typ A то вистачить страхування на місяць (30 днів), тільки для вїзду до Польщі, адже далі страхує роботодавець. Дякую

     Larysa
     Larysa
     Відповідь для  Валентьин
     7 місяців назад

     Ні, потрібно на весь термін, на місяць зробите страховку то і візу на місяць вам дадуть

     Валентин
     Валентин
     Відповідь для  Larysa
     6 місяців назад

     Дякую.

     Наталі
     Наталі
     7 місяців назад

     запрошення
     Підкажіть будь ласка … Агентство зробило мені запрошення з 20 січня на чотири місяці, але роботи там немає .. Візу не робила … Я до сих пір будинку. І ось таке питання . Якщо то агентство не анулювало то запрошення, то видасть мені інше агентство запрошення для відкриття візи … Ті дні згоріли?

     Віталій
     Віталій
     Відповідь для  Наталі
     7 місяців назад

     Ці дні зараз горять, з 20 січня 4 місяці ще не пройшли. Пробуйте цікавитися в інших агентствах про новий запрошення, якщо в цих мало вакансій, воєводські за останніми даними зараз до 3 місяців на виготовлення чекати треба

     Наталі
     Наталі
     Відповідь для  Віталій
     7 місяців назад

     Спасибі … то треба це анулювати якомога швидше?

     Віталій
     Віталій
     Відповідь для  Наталі
     7 місяців назад

     Саме так, але агентство може і не морочитися з цим, і по піврічним візами будете мати коридор, тому якщо плануєте довгострокову роботу в Польщі, зверніть увагу на воєводські запрошення (мені таке на 3 роки зробили), у воєводських запрошень НІ коридорів

     Василь
     Василь
     Відповідь для  Наталі
     7 місяців назад

     Дні згоряють тільки тоді, коли ви знаходитесь в Польщі. Попереднє запрошення анулюється коли вам роблять наступне. Сміливо проводите наступне запрошення і їдьте на роботу, але не забудьте вказати ту горе агентство, яке робить запрошення і не надає по ньому роботи. Це застереже людей від пастки. Ви, напевно, заплатили не малі гроші за запрошення, чи не так?

     Наталі
     Наталі
     Відповідь для  Василь
     7 місяців назад

     Ні, не заплатила нічого .. але агентства не маю нічого поганого, просто люди які повинні були їхати додому продовжили собі документи і тому на заводі немає вільних робочих місць. .

     Ірина
     Ірина
     Відповідь для  Василь
     7 місяців назад

     Так інші агентства не роблять запрошення нове, стикаються на те що вже є запрошення + його потрібно анулювати. А ануляцію робіть самі за попереднє агентство
     Особисто у мене так ….

     Ірина
     Ірина
     Відповідь для  Наталі
     7 місяців назад

     1. Потрібно обов’язково анулювати запрошення. Інша агентство вам не зможе зробити нове запрошення поки старе НЕ анулювали. (Про воевуде не знаю) У мене та ж біда (тільки питання або запрошення робили до сьогодні відповіді немає. Питав в коридорі якщо візу не відкривати, сказали що коридору не буде якщо Вас віза НЕ відкрита … ..

     Валентина
     Валентина
     7 місяців назад

     Доброго дня ! А скажіть будь ласка , зараз приймають документи на візу тільки через нову почту , чи можна приїхати і особисто подати в Гулливері ???дякую!

     Елена
     Елена
     Відповідь для  Валентина
     7 місяців назад

     Можна і через нову почту і особисто подати,але як будете оплачувати візовий збір одразу вказуйте в банку якти чином будете подавати документи,це важливо

     Misha
     Misha
     8 місяців назад

     документи візи

     Доброго времени суток, цікавлюся таким питанням! які потрібно документи зібрати що б відправляти по НП в візовий центр)
     Дякую за відповідь

     аа
     аа
     Відповідь для  Misha
     8 місяців назад

     Список документів:
     1. Візовий формуляр
     2. Фотографія
     3. Закордонний паспорт
     4. Внутрішній паспорт / ID карта разом з витягом про реєстрацію місця проживання
     5. Поліс медичного страхування і квитанція про оплату за поліс
     6. Запрошення на роботу, як підтвердження мети поїздки
     7. Квитанція про передоплату сервісного збору за послуги ППВА
     8. Заява про відсутність / наявність додаткового закордонного паспорта
     9. Акт виконаних робіт
     10. Квитанція з НП

     Олександр
     Олександр
     Відповідь для  аа
     8 місяців назад

     Пора за такі послуги гроші брати. Мультивізу потрібна монетизація. Припустимо Ваш відповідь самий «чіткий», Вам за це бонус ляснув. Тому що навіть зараз гугл вже менше заробляє через те, що люди просто не можуть користуватися ним.

     Misha
     Misha
     Відповідь для  аа
     8 місяців назад

     Дякую

     Лілія
     Лілія
     8 місяців назад

     Обсервація
     Здрастуйте.
     Я на даний момент проходжу обсервацію у Польщі.
     Приїхала 31 січня.
     1 лютого приїхала поліція мене відмітили , що я проходжу карантин.
     2 лютого прийшла смс про встановлення додатку Kwarantanna Domova.
     Я встановила додаток, але чомусь пише що останній день карантину 11 лютого.
     Чи це може бути помилкою?

     Руслан
     Руслан
     Відповідь для  Лілія
     8 місяців назад

     По днях все правильно, перетнули кордон 31го, добу щоб дістатися до місця обсервації, і з першого дня рахуйте 10 діб, як раз 11.02 останній день

     Ayveks
     Ayveks
     Відповідь для  Руслан
     8 місяців назад

     Якщо 31..01.21 перетнула кордон то останній день 10. 02.21.

     Руслан
     Руслан
     Відповідь для  Ayveks
     8 місяців назад

     Карантин починається не з 31

     Ayveks
     Ayveks
     Відповідь для  Руслан
     8 місяців назад

     Карантин починається з 01.02.21 по 10.02.21

     Руслан
     Руслан
     Відповідь для  Ayveks
     8 місяців назад

     ось і порахуй 10 днів (діб) йомайо

     Ayveks
     Ayveks
     Відповідь для  Руслан
     8 місяців назад

     Ти ж пишеш що останній день 11.02 … .. 11.02 вже робочий

     Руслан
     Руслан
     Відповідь для  Ayveks
     8 місяців назад

     І що ж з тобою так важко?
     Іди до другого класу нехай діти тебе навчать рахувати

     Ayveks
     Ayveks
     Відповідь для  Руслан
     8 місяців назад

     Сам ти порахуй

     Руслан
     Руслан
     Відповідь для  Ayveks
     8 місяців назад

     2.02 це перша доба (доба)
     3.03 це другу доба (доба)
     Далі розписувати?

     Ayveks
     Ayveks
     Відповідь для  Лілія
     8 місяців назад

     Якщо приїде поліція ще раз можете у них запитати коли у Вас останній день самоізоляції.

     Руслан
     Руслан
     Відповідь для  Ayveks
     8 місяців назад

     Це не в їхніх повноваженнях, їх справа перевірити наявність будинку

     Ivan
     Ivan
     Відповідь для  Руслан
     8 місяців назад

     Ми наприклад нічого не встановлювали, запитали стража і нам сказали поки повинні сидіти

     Лілія
     Лілія
     Відповідь для  Ivan
     8 місяців назад

     Просто мені смс на телефон прийшло про встановлення додатку, і там було написано, що це обов’язково.

     Руслан
     Руслан
     Відповідь для  Ivan
     8 місяців назад

     Вони ж не самі вирішують, в базі даних внесені а вони можуть лише повідомити.
     Я також не хотів ставити, але дзвінки робота кожні кілька годин змусили

     Наталя
     Наталя
     Відповідь для  Руслан
     8 місяців назад

     Ви можете запитати у поліції, така ж ситуація була у мене особисто, в додатку була одна дата, а поліція сказала іншу (різниця 1 день)

     Наталя
     Наталя
     Відповідь для  Наталя
     8 місяців назад

     Дякую)

     Ayveks
     Ayveks
     Відповідь для  Лілія
     8 місяців назад

     Можна зателефонувати 221655744 calls centr з карантину (під цифрою 6 україномовний оператор). теж зобов’язані Вам надати відповідь.

     Роман
     Роман
     Відповідь для  Лілія
     8 місяців назад

     Не хвилюйтесь. Вам на телефон прийде смс про закінчення обсервації 10.02. На додаток не звертайте уваги. У мене була аналогічна ситуація. Тримайтеся, скоро до праці!

     Лілія
     Лілія
     Відповідь для  Роман
     8 місяців назад

     Дякую)

     Vitalik
     Vitalik
     Відповідь для  Лілія
     8 місяців назад

     Все добре. 1 число початок 11 закінчення

     Лілія
     Лілія
     Відповідь для  Vitalik
     8 місяців назад

     Приїхала разом з приятелем, у нього пише що 10.02 останній день, а у мене 11.02

     Vitalik
     Vitalik
     Відповідь для  Лілія
     8 місяців назад

     Чекайте. Вам прийде смс в кінці карантину … відпочивайте

     Aleks
     Aleks
     Відповідь для  Лілія
     8 місяців назад

     Карантин в Польщі 10 днів. Рахувати вмієте?

     Лілія
     Лілія
     Відповідь для  Aleks
     8 місяців назад

     Я рахувати вмію, додаток походів не вміє. Зі мною приятель в один день приїхав так у нього пише, що останній день 10.02

     Саша
     Саша
     8 місяців назад

     Безвіз
     Доброго вечора. Заїхав в вересні 2020 по візі піврічній яка дійсна до березня 2021
     Чи можу я лишитися по біометрії після закінчення візи? Наперед дякую!

     Vitalik
     Vitalik
     Відповідь для  Саша
     8 місяців назад

     Так

     Dmytro Warszawski
     Dmytro Warszawski
     Відповідь для  Саша
     8 місяців назад

     Так можеш залишитися, але як правило в таких випадках більшість людей подають на карту.

     аа
     аа
     Відповідь для  Dmytro Warszawski
     8 місяців назад

     Будь ласка більше нікому НЕ раджу робити карту … Вони НЕ розуміють що це таке і в сумі тим кому вона реально потрібна чекають рік на карту

     Андрій
     Андрій
     Відповідь для  аа
     8 місяців назад

     Розмовляв з однією знайомою яка працює в ужонді і вона говорила що не завжди залежить від навантаженості уженда час очікування. За півроку після подачі документів твої документи починають розглядати реально, а так то вони лежать і чекають кращих часів. Прошу не коментувати тих, хто хоче написати: «це брехня я отримав за 4 місяці». Кажу що сказали мені.))) Всім гарного вечора

     Анатолій
     Анатолій
     Відповідь для  Андрій
     8 місяців назад

     4 роки тому я отримав за 9 днів. все змінилось

     Aleks
     Aleks
     Відповідь для  Анатолій
     8 місяців назад

     Подався на першу карту в березні 16-го. Децізія була вже на початку травня. Так, були часи. Зараз, особливо Вроцлав — це жах.

     vados
     vados
     8 місяців назад

     Воєвудське запрошення
     Підкажіть будь-ласка, працюю зараз в Польщі, віза закінчується в березні, маю намір замовити воєвудське запрошення на травень/червень, але не впевнений що хочу повернутись на теперішню роботу . чи можу я відразу працювати на іншій роботі по воєвудському запрошенню?

     Аа
     Аа
     Відповідь для  vados
     8 місяців назад

     Якщо захочеш працювати на іншій роботі потрібно буде отримувати нове запрошення. Звичайне запрошення тобі не дадуть, так як коридор, а Воєвудське рідко коли переробляють. Або працюй на цій роботі або сиди вдома. Безкоштовно отримати Воєвуду відразу на нову роботу складно, його в основному роблять працівникам, які вже працювали у них

     Vitalik
     Vitalik
     Відповідь для  vados
     8 місяців назад

     Будеш мати воевуду, роби візу і їдь на яку хоч роботу, на кордоні говори що їдеш на запрошення. А на новій роботі зроблять новий договір роботи і все.

     Анатолій
     Анатолій
     Відповідь для  Vitalik
     8 місяців назад

     Не все так просто. При відкритті Воєвудської візи і зміні роботодавця видають піврічне запрошення на термін до 6 місяців.

     Vitalik
     Vitalik
     Відповідь для  Анатолій
     8 місяців назад

     А навіщо запрошення ???

     Анатолій
     Анатолій
     Відповідь для  Vitalik
     8 місяців назад

     На основі чого відкривають візу?

     ника
     ника
     Відповідь для  Анатолій
     8 місяців назад

     Відбуде 6 місяців і приїде додому

     Vitalik
     Vitalik
     Відповідь для  Анатолій
     8 місяців назад

     Так ти кажеш що зі старою роботу матимеш

     Василь
     Василь
     Відповідь для  Vitalik
     8 місяців назад

     Воєвудське скасовує всі коридори, якщо не хочеш сидіти коридор робиш річну візу по Воєвудській, їдеш на іншу роботу і отримуєш піврічне запрошення і по ньому сміливо працюєш півроку.

     Тетяна
     Тетяна
     9 місяців назад

     Якщо візу зроблено в 2020році страховка інтер-плюс, чи можна перетнути кордон зараз?

     Ольга
     Ольга
     9 місяців назад

     Яка страховка потрібна для безвізу?можна список страхових компаній?

     Ганна
     Ганна
     9 місяців назад

     запитати
     Доброго дня. Хто може підказати. Мені зробили запрошення з 01.02.21 а раніше можна буде їхати. Вибачте ще хотіла запитати а можна буде роздрукувати запрошення і в пустять через кордон

     Ганна
     Ганна
     Відповідь для  Ганна
     9 місяців назад

     Проблем не було

     Наталя
     Наталя
     Відповідь для  Ганна
     9 місяців назад

     Мали проблеми, деяких не впускали раніше

     Rekruter Contrain
     Rekruter Contrain
     Відповідь для  Ганна
     9 місяців назад

     Можете раніше. Без проблем. Адже перед роботою ще 10днів карантину. Можете також спокійно роздрукувати запрошення і проїхати. Всі наші люди не мали ніяких проблем.

     Прокинься
     Прокинься
     Відповідь для  Ганна
     9 місяців назад

     Якщо раніше терміну то можуть впустити, а можуть і ні. Все залежить від зміни прикордонників.

     Роздрукувати запрошення можна, але там повинний бути електронний підпис (на запрошенні).

     Василь
     Василь
     9 місяців назад

     Увага допоможіть
     Отримав сканкопію запрошення від воєводи з червоною печаткою, на ній немає напису, завірені підписом електронним. На піврічному, звичайному, запрошення, такий напис був. Взагалі на запрошеннях від воєводи, повинен бути такий підпис? Допоможіть, це терміново

     Сергій
     Сергій
     Відповідь для  Василь
     9 місяців назад

     Надішліть цей скан на пошту посольства Польщі. Вони точно скажуть.

     Anna
     Anna
     Відповідь для  Василь
     9 місяців назад

     Якщо ваше запрошення не завірене підписом Електронним, то для візи вам буде потрібно оригінал

     Василь
     Василь
     Відповідь для  Anna
     9 місяців назад

     спасибі

     Інна
     Інна
     9 місяців назад

     Порадьте будь ласка як бути
     22 лютого біля мене закінчується дозвіл на роботу, віза в паспорті стоїть до 14.09 (Воевуда) я хочу залишитися далі працювати в Польщі, моя фірма не хоче мені зробити Воєвудське запрошення, але можу продовжити договір роботи ще на 90 днів, карту побиту мені зараз не потрібна .На яких законних підставах я можу залишитися в Польщі працювати? і чи не буде у мене потім проблем із заїздом назад до Польщі? можу я змінити роботодавця після закінчення запрошення? вибачте що так багато питань, просто дуже переживаю

     Сергій
     Сергій
     Відповідь для  Інна
     9 місяців назад

     Всі описані варіанти вам підходять. Навіть зміна роботи

     Інна
     Інна
     Відповідь для  Сергій
     9 місяців назад

     велике спасибі

     підозрюваний
     підозрюваний
     Відповідь для  Інна
     9 місяців назад

     Віза, дозвіл продовжується до кінця карантину + 30 днів

     Інна
     Інна
     Відповідь для  підозрюваний
     9 місяців назад

     велике спасибі, зрозуміло

     Лілія
     Лілія
     9 місяців назад

     Доброго дня ,така ситуація, склала вньосек на карту побиту на звичаний паспорт і не додавала копію біометричного,виїхала в Україну і хочу повернутися по біометричному з запрошенням ,на відбитки ще не викликали,чи можуть бути проблеми з подальшою подачою на карту якщо я буду знаходитися в польщі по іншому паспорту.І чи не буде проблем якщо я виїду пізніше аніж за 90 днів так маю складені документи на карту побиту?

     Женя
     Женя
     10 місяців назад

     Друзья,звонили з фирми сказали пришло письмо там номер справи ,подтверждения оплати внеску,с ним должни пропустити на кордони,есть умова та запрошення на візу. Кажуть дзвонити до них щоб поскоріше назначили дату,чи можу я поїхати додому з цими документами, зробити візу та приїхати через півтора два місяці або перенести дату відбитків.на фірмі говорять що дати на відбитки там немає,що скажите друзі.

     Эрика
     Эрика
     Відповідь для  Женя
     10 місяців назад

     Можете поїхати і зробити візу, а якщо Ужонд вас викличе а вас немає тосправу можуть анулювати.

     Ира
     Ира
     Відповідь для  Женя
     10 місяців назад

     Не можу дозвониться в уженд.Чи можно відстрочити на два місяця як дозвонюсь,півроку тут.

     Эрика
     Эрика
     Відповідь для  Ира
     10 місяців назад

     Цього я вам сказати не можу, навряд чи вдасться.
     Уженд не буде назначати як вигідно вам а тільки як вигідно їм.

     Борис
     Борис
     Відповідь для  Ира
     10 місяців назад

     Якщо анулюють справу, чи можна податися ще на карту від Іншої фірми, та якщо будемо в укр, чи зможемо заїхати по візі тої фірми?

     Женя
     Женя
     Відповідь для  Ира
     10 місяців назад

     А ви на візу не податку інакше як без запрошення і в Польщу повернутися назад можна було б маючи печатку по візі або безвіз+запрошення.
     Тому запрошення так и так потрібно.

     Ира
     Ира
     Відповідь для  Женя
     10 місяців назад

     Маю запрошення до 5 квітня.

     Женя
     Женя
     Відповідь для  Ира
     10 місяців назад

     То тоді по запрошенню відкриють 100%.

     Ира
     Ира
     Відповідь для  Женя
     10 місяців назад

     Але печатки немає в паспорті.

     Женя
     Женя
     Відповідь для  Ира
     10 місяців назад

     А печатка немає відношення до візи.
     Їдете, відкриваєте візу і вертається, лише щоб вас не викликали на відбитки, на що ви не можете повпливати.

     Зина
     Зина
     Відповідь для  Женя
     10 місяців назад

     Можна, тоді подаєте знову, платите внесек і пакет документів.

     Роман
     Роман
     Відповідь для  Зина
     10 місяців назад

     Скажіть а як в Україні мені відкриють візу якщо я був півроку тут по безвізу на карту подав вчасно,печатки нема але папери отримав. Що треба для візового центру в укр жовтий папірець про сплату внеску, наприклад чи щось інше.

     Roma
     Roma
     10 місяців назад

     Доброго дня)

     Є віза D-робоча на 3 місяці, і далі планую працювати по біометрії ще місяць

     НЕ виїжджаючи з Польщі.

     1. Віза відкрита раніше 01/12/2020, за старими правилами страхування, відкривав страховку на 15 днів, на карантин і працевлаштування, далі страховка від работадателей. Але я заїжджати буду зараз — чи потрібно робити нову страховку, згідно з новими вимогами, на весь період перебування?

     2. Чи потрібно зробити на період візи, по якій я буду заїжджати (робоча), а біометрія вже буде застрахована работадателем?

     Женя
     Женя
     Відповідь для  Roma
     10 місяців назад

     В мене така ж ситуація. Через 2 години буду на кордоні, там і скажуть. Я нову не робив

     Олежик
     Олежик
     Відповідь для  Женя
     10 місяців назад

     робіть на період візи

     Боря
     Боря
     Відповідь для  Олежик
     10 місяців назад

     ліпше переробити на увесь термін перебування

     Suspected
     Suspected
     Відповідь для  Боря
     10 місяців назад

     На повний термін візи потрібна страховка, переробляти потрібно

     Алексей
     Алексей
     10 місяців назад

     Отримував запрошення з листопада 01/11/2020 — 28/03/2021, візу соответсвенно відкрили до 28/03/2021

     Заїжджати буду тільки зараз, так вийшло, заїжджати по суті на 90 днів, грубо кажучи.

     Працювати можна 180 днів в році, якщо мені работадателей дасть запрошення 28/03/2021 + 90 днів, я можу скористатися біометрією, і вийти 90 днів по візі, 90 по біометрії, приблизно.

     Питання в наступному, чи потрібно мені перетинати кордон заново, що б заїхати по біометрії? І сидіти ще раз обсервацію. Або ж можна перейти на біометрія не виїжджаючи з Польщі?

     Evgeniy
     Evgeniy
     Відповідь для  Алексей
     10 місяців назад

     Якщо працюєш по візі на одного і того ж роботодавця, віза після закінчення дати продовжується до закінчення карантину +30 днів.

     Walter
     Walter
     Відповідь для  Evgeniy
     10 місяців назад

     Саме на того работадателей або взагалі продовжується? Можна посилання на цей закон

     Evgeniy
     Evgeniy
     Відповідь для  Walter
     10 місяців назад

     А самому пошукати, НЕ?)

     Є і закони і статті де пояснюють простими словами.

     Пиши в Гуглі

      «Tarcza antykryzysowa dla Ukraińców»

     Читай, вникай.

     Walter
     Walter
     Відповідь для  Evgeniy
     10 місяців назад

     Спасибі, я читав більше розгорніть інформацію з даної теми) Але я так само знаю що перебування за візою продовжується, не залежно від того змінюється работадателей чи ні, о чом вже багато блогерів говорили в своїх відео)

     Dmytro
     Dmytro
     Відповідь для  Алексей
     10 місяців назад

     Перетинати кордон не потрібно. Біометрія, якщо вона в тому ж паспорті почне автоматично відраховуватися, по закінченню терміну перебування за візою.

     Дима
     Дима
     10 місяців назад

     З 1.12.2020 змінився список акредитований страхових компаній.Для подачі на візу. Я їжу по беззвізу вже зробив страховку якої немає в спіске.Нужно міняти?

     Сережа
     Сережа
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Закон тільки вступив в силу, значить його, з імовірністю 98% будуть дотримуватися і прикордонники перевірять страховку.Еслі раптом, не дай бог звичайно, настане страховий випадок, краще, щоб у Вас була страховка від тієї компанії, яка Вам реально допоможе.

     Степан
     Степан
     Відповідь для  Сережа
     10 місяців назад

     На жаль, швідше всього, що так, но ліпше всього уточніть у візовому центрі.

     Дима
     Дима
     Відповідь для  Степан
     10 місяців назад

     Їду по безвізу, візовий центр як би мені не потрібен.

     Степан
     Степан
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Та я то розумію, але вони там за те в курсі точно по всіх цих нововведеннях.

     Анна
     Анна
     Відповідь для  Степан
     10 місяців назад

     Я понімаю.Нужна тільки від акредитований з 1.12.2020 або можна звичайну?

     Рома
     Рома
     Відповідь для  Сережа
     10 місяців назад

     Так і є у меня. Но її немає в списку акредитований з 1.12.2020

     Ярик
     Ярик
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Страховку рідко питають. Але це було ранее. Тепер ні в чому нельзя бути впевненим. Я теж зроби візу и тепер думаю чи не прийдеться купувати нову страховку. Можливо хтось Вже їхав вчора, сьогодні? Відпішиться.

     Макс
     Макс
     Відповідь для  Ярик
     10 місяців назад

     Іноземці зобов’язані мати при собі документ про медичне страхування, дійсний протягом усього періоду перебування в Польщі з мінімальним покриттям 30 тис.євро

     Макс
     Макс
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Я їду по безвізу, це две різні речі. Якщо у вас робоча віза то треба акредитовану компанію.

     Даша
     Даша
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Коли їдете? Напишіть потім як переїхалі …. Дякую …

     Ярик
     Ярик
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     9го.Ще Ваган переробляті чі ні.

     Стас
     Стас
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Можливо ще напише тут хтось про це …

     Валя
     Валя
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Піде, можуть навіть і не запитати.

     Дима
     Дима
     Відповідь для  Валя
     10 місяців назад

     Та да…

     Яна
     Яна
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Минулий раз не питали.

     Дима
     Дима
     Відповідь для  Яна
     10 місяців назад

     Коли це було?

     Коля
     Коля
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Я їхав по безвізу і зі мною їхали не питали.

     Вика
     Вика
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     Краще зараз поміняйте, ніж потім не пропустять через таку мелочь. Страж граничний буває різний.

     Миша
     Миша
     Відповідь для  Дима
     10 місяців назад

     У страж граничний зателефонуйте і уточніть. Удачі.

     Микола
     Микола
     10 місяців назад

     Доброго дня. Я робив візу в Польщу, страхівка була від страхової компанії, якої зараз нема в новому списку. Візу я получив кілька днів назад, але чи зможу я проїхати кордон з цією страхівкою? Якщо ні, то мені потрібно просто зробити нову і все? Ніяких проблем з цим не буде, що віза відкривалась з одною страхівкою, а поїду я з іншою?

     Олександр
     Олександр
     Відповідь для  Микола
     10 місяців назад

     Нічого страшного якщо ти поїдеш з іншою страховою, вона ніде не прив’язана до документів. (В українській мові немає такого слова як «страхівка» а є страховка.)

     Сергій
     Сергій
     Відповідь для  Олександр
     10 місяців назад

     А що на рахунок безвіза, хто знає? теж потрібно робити з нового списку або проектують будь-яка лиш би була акредитована? і не раз тут читав, що страховки можна і на кордоні сделать.правда це і хто ні будь робив там?

     Peter
     Peter
     Відповідь для  Сергій
     10 місяців назад

     питав у тих хто займається страховками, сказали що новий список ток для візи, а по безвізу можна їхати з будь-страховкою

     Сергій
     Сергій
     Відповідь для  Peter
     10 місяців назад

     Дякуємо! а якщо вам не складно, можете уточнити у знайомих, я їду по безвізу на роботу, є запрошення. то в страховці що має вказано, туризм або найм на роботу ??

     Peter
     Peter
     Відповідь для  Сергій
     10 місяців назад

     найм, але я не думаю що там прям до такого перевіряти її будуть, якщо взагалі будуть перевіряти

     Степан. Ф
     Степан. Ф
     10 місяців назад

     Доброго дня!
      
     Чи означає, що у зв’язку зі змінами, які вступили в дію від 01 грудня 2020 року страховий поліс для отримання національної візи (D06) на підставі документу типу ZEZWOLENIE необхідно надавати на 365 днів перебування протягом періоду 365 днів (365 / 365)? 

     чи однак

     достатньо стр.полісу на 30 днів протягом періоду 365 днів (тобто 30 / 365) для виконання вимоги щодо терміну дії стр.полісу?

     Дякую за відповідь!  

     Валентин
     Валентин
     10 місяців назад

     Добрий день!
     26 листопада відправив документи новою поштою до візового центру зі страховкою USI ( якої в новому списку страхових компаній не має), чи можуть відмовити у візі?