lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Список страхових компаній для візи в Польщу
Список страхових компаній для візи в Польщу

Список страхових компаній для візи в Польщу 2020 р.

Список страхових компаній для візи в Польщу — зміни в умовах страхування були внесені в правила страхування для робітників Польських.

Часто у нас запитують яка страховка потрібна для виїзду в Польщу? Ось повний список для консульства, акредитовані страхові компанії для візи в Польщу.

Які страхові компанії підходять для візи в Польщу?

Страхові компанії для візи в Польщу в 2020 році (оновлений список):

 1. ARSENAL STRACHUVANNJA, ПРАТ «СК»АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»,
 2. ARX, АТ «СК «АРКС»,
 3. AZINKO, ПрАТ «СК»АЗІНКО»,
 4. DIM STRAHUVANIJA, СК «ДІМ СТРАХУВАННЯ»,
 5. DOBROBUT TA ZAHIST, ТДВ «СК «ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ»,
 6. ETALON, СК «ЕТАЛОН»,
 7. EUROINS, СК «ЄВРОІНС Україна»,
 8. EXPO, СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»,
 9. FORMIKA, ПрАТ «СК «ФОРМІКА»,
 10. GARDIAN, СК «ГАРДІАН»,
 11. GLOBUS, СК «ГЛОБУС»,
 12. GRAVE, СК «ГРАВЕ УКРАЇНА»,
 13. INTER-PLJUS, ПрАТ СК «ІНТЕР-Плюс»,
 14. KNJAŻA, СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»,
 15. MIR, ПрАТ «СВІТ»,
 16. MISTO (WINNICA), ПАТ СК «МІСТО»,
 17. NIKO, ТДВ «Український страховий стандарт страхування/ІНДІГО»,
 18. OBERIG, ТДВ ОГ «ОБЕРІГ»,
 19. PERSZA, ПАТ «СК «ПЕРША»,
 20. PRESTIŻ, СК «ПРЕСТИЖ»,
 21. PROFESIJNE STRACHUVANJA, ТДВ «СК «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»,
 22. PROSTO, АТ «ПРОСТО СТРАХУВАННЯ»,
 23. PROVIDNA, СК «ПРОВІДНА»,
 24. PZU, ПАТ «СК «ПЗУ Україна«,
 25. RESPEKT, СК «РЕСПЕКТ»,
 26. SALAMANDRA, СК «Саламандра-Україна,
 27. SKARBNICA, ПрАТ АСК «СКАРБНИЦЯ»,
 28. ТДВ «СК «СПЕЙР» (SPEJR),
 29. TAS, ПАТ «СГ «ТАС»,
 30. TEKOM, ПрАТ «ТЕКОМ»,
 31. UBI COOP, АТ СГ «Ю. БІ.АЙ-КООП»,
 32. UKRAINSKA STRAKHOVA GRUPA, ПАТ «СК «УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА
  ГРУПА,
 33. UKRAINSKI STANDARD, ПрАТ «УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ СТРАНДАРТ»,
 34. UKRFINSTRAKH, ТДВ «СК «УКРФІНСТРАХ»,
 35. UNIQA, ПрАТ «СК «Уніка»,
 36. UNIVES, СК «ЮНІВЕС»,
 37. VELTLINER, ПрАТ «СК ВЕЛТЛІНЕР»,
 38. ERV ( ПрАТ «ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ»).

Акредитовані страхові компанії для візи в Польщу, замовити страховку можете у нас за ціма номерами:

Страховка в Польшу для визы

Ці всі акредитовані страхові компанії для візи в Польщу, список страхових компаній для візи в Польщу які визначило консульство.

Часто нам задають питання:

Потрібна страховка для поїздки в Польщу?

 • Так, страховка обов’язкова для отримання візи, страховий поліс повинен бути на весь період перебування в Польщі, і лише акредитовані страхові компанії для візи в Польщу.

Яка потрібна страховка для робочої візи в Польщу?

 • Є певний список страхових компаній, перелік страхових компаній для польської візи вказаний вище, в будь цій компанії можна придбати страховку, ми так само займаємося оформленням страховок, звертайтеся до нас, ми гарантуємо що страховка точно підійде в консульства та візовий центр.

Якщо вам потрібна страховка можно купити у нас, залиште заявку тут і ми перетелефонуємо.

На сайті консульства і візового центру з’явилася наступна інформація

Інформація, що стосується медичного страхування подорожуючих.
Нагадуємо, що особи, які подають документи на національну візу в польських консульських установах повинні надати документ, що підтверджує наявність медичного страхування в Польщі чи медичного страхування з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро.

Термін дії страхування не може бути коротше період перебування іноземця на території Польщі. Поліс повинен забезпечити всі витрати, які можуть виникати при перебуванні у зв’язку з терміновою потребою повернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладної госпіталізації, або у зв’язку зі смертю. Страхувальник зобов’язується покрити надані застрахованій особі грошові кошти для оплати медичних послуг безпосередньо для установи, що надає ці послуги.

Вимоги, що стосуються медичного страхування подорожуючих, зазначені в Законі про іноземців від 12 грудня 2013

які страхові компанії підходять для візи в Польщу, після проведення аналізу полісів медичного страхування подорожуючих, які подаються разом із заявами про видачу національних віз, було виявлено, що не всі поліси забезпечують виплати медичних витрат. Послуги, які надають медичні установи в Польщі, виконання зобов’язання страхувальника, несуть на собі фінансові ризики, пов’язані з наданням медичних послуг, і обтяжують медичні установи.

Документы для визы в Польшу

Особи, які звертаються за національними візами і разом з візовим заявою подають підтвердження наявності медичного страхування, не завжди усвідомлюють відповідальність страхувальника щодо конкретних випадків, перелік яких міститься в умовах страхування. У зв’язку з вищесказаним, особи, яким потрібна медична допомога на території Польщі, часто стикаються з проблемами.

Піклуючись про безпеку застрахованих осіб, які звертаються за візами, польські консульські установи в Україні будуть приймати тільки такі страхові медичні поліси, які будуть забезпечувати повну відповідальність страхувальника в межах суми страхового покриття і надання послуг, вказаних в полісі.

 

Таким чином, визнаватимуться поліси з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро, що дійсні протягом періоду перебування іноземця на території Польщі і забезпечать всі витрати, які можуть виникати під час перебування. Такі як: термінова потреба повернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладної госпіталізації, або у зв’язку зі смертю. Поліс, у якому страхувальник зобов’язується покрити кошти, що надаються застрахованій особі для оплати медичних послуг для установи, що надає ці послуги, на підставі рахунку, виданого цим закладом.

Особи, які купують страхові медичні поліси, просимо уважно вивчати умови страхового договору. Деякі поліси передбачають вимогу покриття коштів надання медичних послуг безпосередньо застрахованою особою з його власних фінансових коштів. У таких випадках витрачені особою, кошти повертаються страхувальником пізніше в країні, де поліс був викуплений.

Страховка в Польшу

На підставі перевірки полісів медичного страхування, які надавалися разом з заявами про видачу національних віз у польських консульських установах, створений наступний перелік страхових компаній. Ці поліси відповідають вимогам, про які йдеться в Законі про іноземців та можуть бути підставою для видачі національних віз, при забезпеченні інших вимог необхідних для видачі такої візи.

Необхідно також зазначити, що у разі подання застрахованою різних полісів (у рамках різних програм страхування) консулом буде проаналізований кожен конкретний страховий поліс у процесі розгляду візової заяви, перелік страхових компаній для польської візи ви можете побачати в верху сторінки.

Яка страховка потрібна для робочої візи в Польщу, які страхові компанії підходять для візи в Польщу 2020, ми оформляємо стаховки від декількох компаній, ціна вказана нижче.

Перелік страхових компаній, поліси яких відповідають вимогам, зазначеним у Законі про іноземців:

Страхові компанії акредитовані посольством польщі, оформіть страховку заздалегідь! При подачі документів у візовому центрі буде дорожче.

Ціна страховки від компанії «Український страховий стандарт»:

Дні Умови страхування
Франшиза 50 страхова сума 30 000 євро
30 днів 200 грн
90 днів 400 грн
180 (пів року) 600 грн
360 (рік) 1100 грн

Залиште заявку прямо зараз

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)


Топ продажів — страховка на пів року від компанії Український страховий стандарт за 600 грн! Краща ціна на ринку, така вартість тільки у нас, замовте заздалегідь!

Ціна страховки від фірми «ПЗУ»:

Дні Умови страхування
Франшиза 50 страхова сума 30 000 євро
30 днів 320 грн
90 днів 580 грн
180 (пів року) 830 грн
360 (рік) 1340 грн
Купуйте страховку заздалегідь! У нас дешевше ніж у візовому центрі!

+38 (093) -726-52-35
+38 (066) -726-52-35
+38 (098) -786-79-18

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)


ПЗУ Україна

В процесі розгляду візових заяв, з якими буде представлено медичне страхування, видане іншою страховою компанією (не зазначеної у вищенаведеному списку), консул буде аналізувати, дане страхове установа буде надавати медичні послуги на території Польщі, безпосереднє виконання своїх зобов’язань перед ним.

У випадку, якщо страхування не буде відповідати перерахованим вище вимогам, консул буде мати підстави відмовити у наданні візи.

Інформуємо також, що заплановано проведення аналізу всіх медичних страхових полісів, які представлені на території України, з метою перевірки, чи відповідають вони вимогам, зазначеним у Законі. Дана інформація взята з сайту візового центру.

Підводимо підсумок

Для оформлення страховки звертайте особливу увагу на назву страхового поліса. Можна купувати страховки для Польської візи тільки зі списку вище.

Страхова сума має бути мінімум 30 000 євро.

Страховка не повинна бути дешевою, якщо, наприклад, страховка з вище перерахованого списку стоїть на пів року приміром 150-300 грн, консул може відмовити на основу вартості. Так як є певні норми з страхуваннях, і формула, за якою розраховується день перебування. Консул розуміє що дешева страховка не буде проводити виплати.

Франшиза повинні бути не більше 150 євро. Підходить 150, 100, 50 та 0 євро.

Так само можна придбати страховий поліс який буде відповідати всім вимогам у нас. Для того що б дізнатися ціну перейдіть сюди.Список страхових компаній для візи в Польщу
Якщо залишилися питання-пишіть їх в коментарях, постараємося на всі відповісти.

Список страхових компаній для візи в Польщу — з цією статтею також цікавляться:

 Страховка для студентської візи в Польщу Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон Список документів для візи в Польщу
Скільки коштує страховка для студентської візи в Польщу Скільки коштує зелена карта — страховка на авто для виїзду в ЄС Список документів для візи в Польщу

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страхова компанія УНІКА

Оцените запись Страхова компанія УНІКА UNIQA, ПрАТ «СК «Уніка» Страхова компанія УНІКА розпочала свою роботу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии