Віза / Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)
Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)

Запрошення на рік від воєводи

Запрошення на рік в Польшу — Воєводське запрошення. Zezwolenie na prace дає право іноземцю працювати в Польщі протягом року без обов’язкових виїздів за межі держави. Це набагато зручніше, як для роботодавця, так і для працівника. Адже ви можете безперервно працювати 12 місяців, не залишаючи країну.

Запрошення на рік в Польшу, де можна отримати запрошення на рік від воєводи?

Щоб оформити таке запрошення, ви можете знайти польського роботодавця, знаходячись ще на Україні і отримати від нього документ. Або ж знайти роботу, перебуваючи вже в Польщі по іншому типу візи. Або отримуєте запрошення і, повернувшись додому, оформляєте воєводської візу D 07 .

Також ви можете скористатися послугами нашої фірми . Залежно від того, в якому воєводстві знаходиться фірма, вартість буде однакова. Наша фірма також надає послуги комплексом ( повний пакет документів ). Тому, крім воєводського запрошення у нас можна замовити оформлення всієї супутньої документації для оформлення візи ( анкета, страховка, запрошення, пакет документів для подачі Новою поштою ).

Запрошення на рік в Польшу

Ми пропонуємо придбати запрошення на рік від воєводи до Польщі у нас, наша фірма готує не тільки річні візи а й візи на півроку і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Віза в Польщу на піврокуНа півроку, терміновоВіза на 9 місяців (Сезонна віза) Річна віза в Польщу
3000 грн 160€ 250 € 350 €

Якщо Вам необхідно лише воєвудське запрошення , без повного пакету документів вартість становитиме 300 €.

Залиште заявку прямо зараз

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами телефонів.

  +38 (093) -726-52- 35
  +38 (066) -726- 52-35
  +38 (098) -786-79-18

  Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

  Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонді. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати на будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.

  Зразок запрошення, сторінка 1

  запрошення на рік в польшу

  Зразок запрошення, сторінка 2

  запрошення на рік в польшу

  Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Як виглядає віза відкрита по запрошенню від воєводи.

   запрошення на рік в польшу

   Як перевірити запрошення на оригінальність і коректність?

   Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) — це важливий офіційний документ, який повинен відповідати встановленому зразку і всім вимогам. Тому, перш ніж подавати його до Візового центру, уважно перевірте правильність оформлення. На що насамперед звернути увагу:

   1. Зовнішній вигляд. Переконайтеся у правильності оформленного документа: запрошення повинно мати бланк встановленого законом зразка. Ніякі зміни в зовнішньому вигляді не допускаються.
   2. Дані здобувача. Всі ваші дані повинні відповідати прописаним в паспорті. Ніяких помилок, виправлення, скорочень не опускається.
   3. Телефон роботодавця. Зателефонуйте за вказаним в запрошенні номером телефону і переконайтеся, що він коректний. І що це дійсно телефон вашого роботодавця, адже з ним можуть зв’язатися як з консульства, так і при прикордонної перевірки. Роботодавець повинен точно знати, що ви їдете до нього на роботу і підтвердити це під час перевірки.
   4. Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, чи не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.
   5. Умови роботи. Якщо ви зв’язувалися з роботодавцем безпосередньо і домовилися про умови роботи, відповідна інформація має бути прописана в запрошенні. Звірте графік роботи, заробітну плату, місто роботи.

   Запрошення на рік в Польшу

   Якщо в запрошенні помилки, що робити?

   Якщо під час перевірки були виявлені помилки або неточності, це не можна ігнорувати. Адже це може послужити причиною відмови вам у візі. Щоб цього не сталося, повідомте про помилки майбутнього роботодавця і попросіть вислати нове запрошення. Також допускаються до 3-х помилок у прізвищі та імені. Якщо хочете перестрахуватися можна попросити у роботодавця лист підтвердження про те, що він помилився в даних, але все одно чекає Вас на роботу і просить консула відкрити Вам візу, такий лист пишеться в довільній формі.

   Запрошення на рік в Польшу — скільки діє запрошення?

   Запрошення на рік в Польшу

   Zezwolenie na prace діє 360 \ 360. Тобто ви маєте право працювати рік протягом року без необхідності дотримання коридорів, виїздів за межі держави і відсторонення від роботи. Анулювати в будь-який момент дане запрошення може роботодавець, якщо, наприклад, Ви не приїхали в установлений термін на роботу або відмовилися взагалі приїжджати до нього.

   №25 Воеводское приглашение (Годовое приглашение на работу)

   Скільки оформляється запрошення?

   Терміни оформлення запрошення в середньому складають 60 днів. Але може знадобитися і більше часу, в залежності від черг в воєводстві. Плюс не забувайте про час на пересилку паперових документів в Україні. Займіться цим питанням якомога раніше.

   Що робити, якщо запрошення анульовано?

   Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення без повідомлення працівника. Якщо ви вже в Польщі і вам не вдається зв’язатися з роботодавцем, можна знайти нове місце роботи. Пам’ятайте, що візу переробляти не потрібно, можна тільки попросити нове запрошення, можна навіть піврічне, яке оформляється швидше і спокійно продовжити працювати.

   Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

    Запрошення на рік в Польшу — з цією статтею так само цікавляться:

    Запрошення на півроку (Oświadczenie)Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
    Запрошення на півроку (Oświadczenie) Страховка для візи в ПольщуСезонна віза на 9 місяців до Польщі

    Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

    Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

    ⏩ Скільки коштує запрошення на рік від воєводи?

    ✅ Ціна самого запрошення 300 євро, повний пакет документів для візи 350 євро.

    ⏩ Скільки чекати запрошення на рік до Польщі?

    ✅ Якщо не термінове, оформляється від 2 до 3 місяців, термінове запрошення оформляється 1 місяць.

    ⏩ Як відбувається оплата за річне запрошення?

    ✅ Після підписання договору вноситися аванс 100 євро, решта суми після отримання запрошення на руки.

    ⏩ Як дізнатися чи готове воєводське запрошення?

    ✅ Для того що б дізнатися чи готове воєводське запрошення в Польщі, потрібно що б роботодавець подав запит воєводі, тільки тоді буде відомо чи готове запрошення. Але варто пам'ятати, що такі запрошення не швидко оформляються, іноді доводиться чекати не один місяць.

    ⏩ Чи можна відкрити візу в Польщу на запрошення від воєводи на 3 роки?

    ✅ Ні, візу можна отримати тільки на 1 рік максимум, навіть якщо запрошення у вас на 3 роки, вам потрібно буде 3 рази поспіль, 1 раз на рік відкривати візу.

    ⏩ Після подачі запрошення від воєводи до візового центру, скільки чекати відповідь?

    ✅ Розгляд документів в консульстві Польщі займе 7-10 робочих дня не рахуючи день подачі.

    ⏩ Чи можна купити запрошення від воєводи?

    ✅ Так, у нас можете купити таке запрошення, зверніться за цими номерами: +38 (093) -726-52-35, +38 (066) -726-52-35, +38 (098) -786- 79-18 на всіх номерах є вайбер.

    ⏩ Як ви приносите запрошення в Україну?

    ✅ Після того як роботодавець отримає запрошення, його автобусом передають до центрального офісу в Києві, після чого з вами зв'яжеться менеджер і погодить як ви отримаєте запрошення, або новою поштою або можете забрати в офісі.

    ⏩ Які ви даєте гарантії?

    ✅ У нас все оформляється офіційно, перед початком роботи ми підписуємо договір, де вказуємо що якщо у вас буде відмова у візі через наших документів ми повернемо гроші.

    ⏩ Скільки діє річне запрошення до Польщі від воєводи?

    ✅ Термін дії його практично не обмежений, дія запрошення може прикотити роботодавець в будь-який момент і тоді воно буде анульовано. Так само якщо в запрошенні буде менше 100 днів документи на візу не приймуть ..

    ⏩ Чи можна купити запрошення від воєводи без прив'язки до роботодавця?

    ✅ Так, у нас це можна зробити, ми заздалегідь домовляємося з роботодавцем і роботодавець в курсі що ви до нього не приїдете на роботу, він не буде анулювати запрошення і скаржитися в різні інстанції, візу вам не анулюють.

    ⏩ Чи можна на запрошення від воеовди працювати в інших країнах Європи?

    ✅ Офіційно звичайно немає, у вас Польська віза, вона дає право працювати тільки в Польщі, для роботи в Німеччині, Чехії, Іспанії і т.д. є свої робочі візи. В основному якщо їдуть працювати, то тільки нелегалами.

    ⏩ Які терміни в'їзду по воєводського запрошення?

    ✅ Таких термінів немає, ви можете заїхати як тільки отримали візу або через пів року, але в будь-якому випадку потрібно якомога швидше виїхати, що б на кордоні менше питань задавали.

    ⏩ Як називається воєводське запрошення до Польщі?

    ✅ Запрошення від воєводи називається зазволеніе (Zezwolenie na prace) на рік.

    Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

     Ваше ім'я (обов'язково)

     Номер телефону (обов'язково)

     Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

     О программе Константин - визовый специалист

     Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

     Смотрите также

     Что делать если пропустил звонок с визового центра

     Що робити, якщо пропустив дзвінок з візового центру

     3.7 / 5 ( 29 голосов ) Що робити, якщо пропустив дзвінок з візового центру? …

     Подписаться
     Уведомление о
     guest
     142 комментариев
     Inline Feedbacks
     Подивитися всі коментарі
     Андрей
     Андрей
     1 день назад

     Доброго дня, підскажіть скільки часу дійсне воєвудське запрошення? Я чув що три місяці і якщо в цей термін не зробити по ньому візу то воно анулюється!?

     Boris
     Boris
     1 місяць назад

     Доброго дня
     Маючи запрошення(на180 днів) від одного роботодавця, чи може інший зробити воєводське запрошення?
     Чи потрібно чекати коридор, якщо по закінченню візи на 180 днів, вже маєш воєводське запрошення?
     Дякую

     Дима
     Дима
     1 місяць назад

     Отримав від роботодавця
     Zezwolenie typu A на 2 роки
     Що воно таке і з ним можу зробити?!
     (Це воєводське запрошення чи щось інше?)

     Юрий
     Юрий
     Відповідь для  Дима
     1 місяць назад

     З ним можете відкрити річну візу.

     Дана
     Дана
     Відповідь для  Дима
     1 місяць назад

     Це Воєвудський запрошення, з ним ви можете відкрити річну візу.

     Гена
     Гена
     Відповідь для  Дима
     1 місяць назад

     Це воевуда, все правильно.

     Сніжана
     Сніжана
     2 місяців назад

     Хочу запитати 4.11.20 їхала до Польщі в мене відкрита віза до кінця року вуєвудське запрошення типу А а так як їхала до другого роботодавця і вони мені зробили електронного документа але не зарегестрирован в уженд і без номер документа і я показала прикордоннику не своє зазволеніє а освячення не зроблене даже і не зрозуміла і не впустили але уже потім і своє показала а вони ні дзвони щоб надали номер док в цьому чи впустять другий раз тіки уже по своєму вуєвудське бо думала може його анулировали

     Влад
     Влад
     2 місяців назад

     Доброго вечора. Скажіть будь ласка скільки дійсне воєводське запрошення. Запрошення на 3 роки. Бо чув що на три місяці.

     Андрей
     Андрей
     2 місяців назад

     Підкажіть з приводу воєводської візи Як заїхати по воєводської візі вдруге якщо вже не працюю на тій роботі від якої віза

     Zlata
     Zlata
     Відповідь для  Андрей
     2 місяців назад

     а з запрошенням що?

     Max
     Max
     Відповідь для  Андрей
     2 місяців назад

     спокійно заїдеш

     Іван
     Іван
     Відповідь для  Max
     2 місяців назад

     Візи неможна анолювати

     Владислав
     Владислав
     2 місяців назад

     Чи можна, прострочити zezwolenie? Мене цікавить питання, чи можна прострочити zezwolenie na prace, т.е.воевудское запрошення, якщо запрошення з 1.10, а документи подавати тільки 9.11.
     коли, максимально -я можу сама пізніше в’їхати до Польщі, щоб не анулювалося запрошення ???

     Dimitrov
     Dimitrov
     Відповідь для  Владислав
     2 місяців назад

     Само по собі дозвіл не анулюється, тільки якщо вийшов термін або це зробив роботодавець! Подаючи документи через місяць з моменту дії дозволу можна і не яких проблем не буде!

     Якщо zezwolenia typu A, (видається на 12 місяців) то візу відкриють на місяць менше)

     Владислав
     Владислав
     Відповідь для  Dimitrov
     2 місяців назад

     Дякую

     Stepan
     Stepan
     Відповідь для  Владислав
     2 місяців назад

     Все вірно, раніше був закон що ви повинні відкрити візу у перші три місяці дії запрошення, на даний час він не актуальний, можете подавати.

     Денис
     Денис
     Відповідь для  Stepan
     2 місяців назад

     Если не аннулировалы зезволение то порядок будет)

     Віталій
     Віталій
     3 місяців назад

     Компанія Візія вирішила всі мої запитання з документами, купив запрошення на рік від воєводи. Мені залишилося тільки оплатити і отримати на руки готові документи. Дякую буду звертатися до вас ще.

     Валентина
     Валентина
     4 місяців назад

     Вирішили з подругою поїхати на заробітки до Польщі. Потрібно було оформляти робочу візу на рік на запрошення на рік від воєводи. Ми польську мову не знаємо, тому шукали таку компанію, щоб б нам там допомогли оформити всі потрібні документи за прийнятну оплату. Наш друг, який користувався вже послугами компанії Візія, дав нам їх координати. Ми відразу відправилися в офіс. Кращі менеджери з нами провели консультацію і розповіли, що нам необхідно надати для подальших дій. Ми зібрали всі необхідні документи на наступній, день і знову прийшли в компанію Візія. Молоді співробітники швидко і якісно оформили все, що необхідно для отримання робочої візи на півроку за символічну оплату. Відразу ми переживали про те, що може бути щось не так зробили. Але по приїзду в Польщу у нас проблем не виникло.

     Ірина
     Ірина
     4 місяців назад

     Ми з чоловіком вирішили відправитися в Польщу на заробітки. Потихеньку зібрали потрібні документи, залишилося лише оформити візу на рік на запрошення від воєводи. Я облазила весь інтернет, порадилася із знаючими людьми, рекомендують звернутися в компанію Візія. Добре, що у мене є друзі, менеджер Юлія обслужила нас в лічені секунди, роботу зробила якісно і на совіти, заплатили дешево. Дякую за сумлінну співпрацю!

     0-02-0a-dbb48300692114a04316aedabe28ac5119fd9083e41049cc51376d7d8cb4d8de_e3009be5.jpg
     Тетяна
     Тетяна
     5 місяців назад

     Щоб заробити грошей побільше, вирішила відправитися в Польщу відразу на рік. Стала розпитувати юристів з Візії, як оформити річну візу швидше і дешевше. Виявилося, що за зовсім не більшу плату вони готові взяти всі ці клопоти на себе. На тому й порішили, і далі мені залишалося тільки слідувати їх вказівками. У підсумку завдяки Візії я відмінно заробила в Польщі і скоро знову туди поїду.

     0-02-0a-239f4bfca3467900c0dce2e97d39ee1c38d84016dac9cef1196f9853ed06b772_97a056c.jpg
     kristinabojko06@gmail.com
     kristinabojko06@gmail.com
     6 місяців назад

     Добрий день підскажіть мені будь ласка як я можу перевірити чи робится нове запрошення на моє імя??

     vlad
     vlad
     6 місяців назад

     доброго дня Чи змінились правила подачі документів на польску воєв.візу після карантину?Які документи треба мати з собою? Чи можливо заповнити анкету у візовому центрі?Чи обов»язково посилати якісь документи по е-mail

     Татьяна - Визовый специалист
     Татьяна - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  vlad
     6 місяців назад

     Подача можлива особисто або Новою поштою після сплати візового збору. Документі всі ті ж. Готуються заздалегідь, у візовому заповнити зараз немає змоги. На емейл нічого не треба висилати

     vlad
     vlad
     Відповідь для  Татьяна - Визовый специалист
     6 місяців назад

     Дякую.Я так розумію — пакети документів для подачі особисто і для подачі через нову пошту відрізняються?? Будьте ласкаві — напишіть які документи потрібно мати при собі при особистій подачі)) Наперед вдячний)

     Тарас
     Тарас
     6 місяців назад

     Дякую за документи на візу, все прийшло в термін і не дорого, рекомендую до співпраці, звертайтеся!

     0-02-0a-deb1d704fb46c5fcc823aaad38b2862c2c76ee901334dd933848085ee64f224d_a5ceb466.jpg
     Олена
     Олена
     Відповідь для  Тарас
     6 місяців назад

     Доброго дня.Чи можу я підчас карантину перетнути кордон по безвізу з воєведським запрошенням.

     Юля - Визовый специалист
     Юля - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Олена
     6 місяців назад

     Добрий день, можете, якщо у Вас не використаний безвіз, діюче запрошення, і адреса для перебування карантину, але там Ви можете перебувати 90 днів.

     Олеся
     Олеся
     7 місяців назад

     Добрий день! В мене воєвудське запрошення з 01.05.2020 до 31.10.2021. Яку дату перебування і кількість днів треба вказати в анкеті? Адже запрошення видане на 1, 5 року, а віза відкривається тільки на 1 рік? Дякую 😊

     Олеся
     Олеся
     Відповідь для  Константин - визовый специалист
     7 місяців назад

     Хочу надіслати «Новою поштою» завтра, 18.06.2020

     Олеся
     Олеся
     Відповідь для  Константин - визовый специалист
     7 місяців назад

     Дякую за консультацію, але чи до 30. 06.2020 встигнути виготовити візу? Бо я проплатила візовий збір, але ніхто з операторів до мене не дзвонив, тому вирішила подавати через пошту, може буде швидше

     Марія
     Марія
     7 місяців назад

     Доброг дня, скажіть будь ласка у мене воєводське запрошення на 2 роки, на який період потрібно брати страховку?

     Софія
     Софія
     7 місяців назад

     Добрий день. У мене воєводське запрошення на три роки з 01.01.2020 чи можу я ще по ньому відкрити візу чи воно уже не дійсне?

     Юлія
     Юлія
     7 місяців назад

     Доброго дня , маю воєводське запрошення яке дійсне з 31 . 01 2020 до 30.01.2023 раніше візу не відкривав бо був карантин чи можу я зараз в червні 2020 року відкрити візу по цьому запрошеню

     Татьяна - Визовый специалист
     Татьяна - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Юлія
     7 місяців назад

     Так, можете, якщо це запрошення не анулював роботодавець

     Юлія
     Юлія
     Відповідь для  Татьяна - Визовый специалист
     7 місяців назад

     Щиро дякую
      

     Анастасія
     Анастасія
     7 місяців назад

     Доброго дня. Маю електронний вигляд Zezwolenia typ A з електронним підписем. Чи можу я спокійно подаватися на візу?

     Татьяна - Визовый специалист
     Татьяна - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Анастасія
     7 місяців назад

     Ні, потрібен оригінал

     Анастасія
     Анастасія
     Відповідь для  Татьяна - Визовый специалист
     7 місяців назад

     Але це і є оригінал. Там електронний підпис

     Татьяна - Визовый специалист
     Татьяна - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Анастасія
     7 місяців назад

     Таке, на жаль не приймають, вже були прецеденти. Треба мокрі печатки і живий підпис

     Анастасія
     Анастасія
     Відповідь для  Татьяна - Визовый специалист
     7 місяців назад

     І що робити? Якось переробити можливо?

     Валерій
     Валерій
     8 місяців назад

     Доброго вечора я був в Польщі по біометрії подався там на воєвуду закінчилась біометрії я приїхав в Україну чекав дома воєвуду але через карантин її не було я сів і знову поїхав по безвізу і зараз вже позвонили що є моє запрошення від воєвуди то я можу добути зараз біометрію приїхати і податися вже на воєвуду чи потрібно вже їхати і подаватися

     Юлія
     Юлія
     8 місяців назад

     Доброго дня я замовила воєводське запрошення ще на початку січня. Якщо карантин тобто припинено роботу то ще може бути довше розгляд документів в Польщі?
     Чи івони розглядалися хоч і був карантин ?

     Ирина - Визовый специалист
     Ирина - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Юлія
     8 місяців назад

     Так, це сповільнило процес

     Олена
     Олена
     9 місяців назад

     Зараз мій чоловік перебуває у Польщі по біометріі після піврічної робочої візи,закінчилася 12 березня ,але підписав папери 10 березня на воевудське запрошення. Скажіть будь ласка що можна оформити без коридорів після робочої і біо, якщо ще не буде на руках запрошення від воевуди?

     Ирина - Визовый специалист
     Ирина - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Олена
     9 місяців назад

     Можна подати з роботодавцем документи на отримання карти побиту в Ужонд праці

     Степан
     Степан
     9 місяців назад

     Доброго ранку! Скажіть будь ласка,чи можна заробити воєвудську візу в Польщі чи потрібно їхати в Україну?

     Ирина - Визовый специалист
     Ирина - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Степан
     9 місяців назад

     Добрий день, віза відкривається тільки на території України. Карантин зараз в Польщі також.

     Катерина
     Катерина
     10 місяців назад

     Добрий вечір.Якщо в мене є віза по воєвудському запрошенню але запрошення анольоване чи можу я поїхати по біометрії чи потрібно анулювати візу а тоді вже їхати.

     Ирина - Визовый специалист
     Ирина - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Катерина
     10 місяців назад

     Добрий день. не потрібно анулювати візу, якщо пройшов коридор,то можна їхати по безвізу.

     НАТАЛІЯ
     НАТАЛІЯ
     10 місяців назад

     Доброго дня вам. В моїй сім’ї склалась важка ситуація. Ми з дочкою маєм сталий побит. Чоловік виготовив собі воєвудський дозвіл типу А. В липні 2019 року мы з дочкою забрали карти побиту і у той день написали заяву на чоловіка по возєднанню сімї. І на квітень 2020 їде на відпечатки пальці.. В нього віза є до серпня. Але сталось таке :в лютому його звільняють через його помилку необізнану. І звільняють дисциплінарно. Дя мене це рана яка не ЗАГОЇТЬСЯ. Найшов вже новаго роботодавця. Тепер він хоче подати його на дозвіл воєвудський, свідомо розуміючи, що чекати треба довго. Може він зробити о свядченіє.? І ЧИ не буде перешкодою його звільнення у виготовленні карти по возєднанню або у дозволі типу А. Дякую вам.

     Ирина - Визовый специалист
     Ирина - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  НАТАЛІЯ
     10 місяців назад

     По даному питанні слід проконсультуватись в Консульстві Польщі

     Таня
     Таня
     10 місяців назад

     Доброго дня. Маю печатку червону в паспорті від серпня місяця і очікую на карту тимчасового биту. В червні маю відпустку та іду додому на Україну . Карту не дочекаюсь. Маю Zezwolenie typ A від листопада 2019 до листопада 2021, чи зможу я відкрити за цим zezwolenie в червні 2020 візу для того щоб в’їхати до Польщи по закінченню відпустки? Zizmolenie не анулюване так як працюю офіційно по умові о працє .

     Ирина - Визовый специалист
     Ирина - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Таня
     10 місяців назад

     Так, зможете

     Інна
     Інна
     10 місяців назад

     Можна чи залишатися якщо закінчилося річне воєводське запрошення в Польщі не перетинаючи границю по біометрії на три місяці

     Альна
     Альна
     10 місяців назад

     Доброго дня.Як довго робиться зазволення при подачі на карту?

     Зоя
     Зоя
     10 місяців назад

     Якщо я маю на руках Zezwolenie typ A nr … na prace cudzoziemca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, я ж мою зробити візу на рік і термін буде від 7-10 днів??
     А ще я маю печатку, що подалася на карту побуту

     Таня
     Таня
     11 місяців назад

     Підскажіть, будь ласка, роботодавець від якого є воєвудське запрошення (на його підставі виготовлена віза), на даний момент, не може прийняти на роботу. Які можливі варіанти легального працевлаштування у іншого працедавця, і на який термін? Дякую.

     Ирина - Визовый специалист
     Ирина - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Таня
     11 місяців назад

     Якщо немає коридору можна переоофрмитись по піврічному запрошенні або сезонному на 9 місяців

     Таня
     Таня
     Відповідь для  Ирина - Визовый специалист
     11 місяців назад

     А як дізнатись, що коридору вже немає? з 08.2019 по 10.2019 перебувала на території Польші по безвізу.

     Ирина - Визовый специалист
     Ирина - Визовый специалист
     Автор
     Відповідь для  Таня
     11 місяців назад

     Якщо більше трьох місяців вже вдома, то коридор пройшов

     Таня
     Таня
     Відповідь для  Ирина - Визовый специалист
     11 місяців назад

     дякую