Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)
4.8/5 - (83 голоса)
Запрошення на рік від воєводи

Запрошення на рік в Польшу — Воєводське запрошення. Zezwolenie na prace дає право іноземцю працювати в Польщі протягом року без обов’язкових виїздів за межі держави. Це набагато зручніше, як для роботодавця, так і для працівника. Адже ви можете безперервно працювати 12 місяців, не залишаючи країну.

Запрошення на рік в Польшу, де можна отримати запрошення на рік від воєводи?

Щоб оформити таке запрошення, ви можете знайти польського роботодавця, знаходячись ще на Україні і отримати від нього документ. Або ж знайти роботу, перебуваючи вже в Польщі по іншому типу візи. Або отримуєте запрошення і, повернувшись додому, оформляєте воєводської візу D 07 .

Віза в Польщу з компанією "Візія"Віза в Польщу з компанією «Візія»

Також ви можете скористатися послугами нашої фірми . Залежно від того, в якому воєводстві знаходиться фірма, вартість буде однакова. Наша фірма також надає послуги комплексом ( повний пакет документів ). Тому, крім воєводського запрошення у нас можна замовити оформлення всієї супутньої документації для оформлення візи ( анкета, страховка, запрошення, пакет документів для подачі Новою поштою ).

Запрошення на рік в Польшу

Ми пропонуємо придбати запрошення на рік від воєводи до Польщі у нас, наша фірма готує не тільки річні візи а й візи на півроку і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Віза в Польщу на півроку На півроку, терміново Віза на 9 місяців (Сезонна віза) Річна віза в Польщу
3000 грн 160€ 250 € 350 €

Якщо Вам необхідно лише воєвудське запрошення , без повного пакету документів вартість становитиме 300 €.

Залиште заявку прямо зараз

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами телефонів.

  lifecell    +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS        +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar  +38(067)726-52-34 (Viber)

  kyivstar +38(098)786-79-18

  Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

  Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонді. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати на будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.

  Зразок запрошення, сторінка 1

  запрошення на рік в польшу

  Акція на робочу візу

  Якщо у вас є запрошення від роботодавця, вам буде дешевше!

  Акція на робочу візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Зразок запрошення, сторінка 2

   запрошення на рік в польшу

   Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

    Як виглядає віза відкрита по запрошенню від воєводи.

    запрошення на рік в польшу

    Як перевірити запрошення на оригінальність і коректність?

    Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) — це важливий офіційний документ, який повинен відповідати встановленому зразку і всім вимогам. Тому, перш ніж подавати його до Візового центру, уважно перевірте правильність оформлення. На що насамперед звернути увагу:

    1. Зовнішній вигляд. Переконайтеся у правильності оформленного документа: запрошення повинно мати бланк встановленого законом зразка. Ніякі зміни в зовнішньому вигляді не допускаються.
    2. Дані здобувача. Всі ваші дані повинні відповідати прописаним в паспорті. Ніяких помилок, виправлення, скорочень не опускається.
    3. Телефон роботодавця. Зателефонуйте за вказаним в запрошенні номером телефону і переконайтеся, що він коректний. І що це дійсно телефон вашого роботодавця, адже з ним можуть зв’язатися як з консульства, так і при прикордонної перевірки. Роботодавець повинен точно знати, що ви їдете до нього на роботу і підтвердити це під час перевірки.
    4. Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, чи не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.
    5. Умови роботи. Якщо ви зв’язувалися з роботодавцем безпосередньо і домовилися про умови роботи, відповідна інформація має бути прописана в запрошенні. Звірте графік роботи, заробітну плату, місто роботи.

    Запрошення на рік в Польшу

    Якщо в запрошенні помилки, що робити?

    Якщо під час перевірки були виявлені помилки або неточності, це не можна ігнорувати. Адже це може послужити причиною відмови вам у візі. Щоб цього не сталося, повідомте про помилки майбутнього роботодавця і попросіть вислати нове запрошення. Також допускаються до 3-х помилок у прізвищі та імені. Якщо хочете перестрахуватися можна попросити у роботодавця лист підтвердження про те, що він помилився в даних, але все одно чекає Вас на роботу і просить консула відкрити Вам візу, такий лист пишеться в довільній формі.

    Запрошення на рік в Польшу — скільки діє запрошення?

    Робоча віза в Польщу компанія "Візія"Робоча віза в Польщу компанія «Візія»
    Zezwolenie na prace діє 360 \ 360. Тобто ви маєте право працювати рік протягом року без необхідності дотримання коридорів, виїздів за межі держави і відсторонення від роботи. Анулювати в будь-який момент дане запрошення може роботодавець, якщо, наприклад, Ви не приїхали в установлений термін на роботу або відмовилися взагалі приїжджати до нього.

    Скільки оформляється запрошення?

    Терміни оформлення запрошення в середньому складають 60 днів. Але може знадобитися і більше часу, в залежності від черг в воєводстві. Плюс не забувайте про час на пересилку паперових документів в Україні. Займіться цим питанням якомога раніше.

    Що робити, якщо запрошення анульовано?

    Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення без повідомлення працівника. Якщо ви вже в Польщі і вам не вдається зв’язатися з роботодавцем, можна знайти нове місце роботи. Пам’ятайте, що візу переробляти не потрібно, можна тільки попросити нове запрошення, можна навіть піврічне, яке оформляється швидше і спокійно продовжити працювати.

    Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

     Ваше ім'я (обов'язково)

     Номер телефону (обов'язково)

     Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

     Запрошення на рік в Польшу — з цією статтею так само цікавляться:

     Запрошення на півроку (Oświadczenie) Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
     Запрошення на півроку (Oświadczenie) Страховка для візи в Польщу Сезонна віза на 9 місяців до Польщі

     Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

     Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

     ⏩ Скільки коштує запрошення на рік від воєводи?

     ✅ Ціна самого запрошення 300 євро, повний пакет документів для візи 350 євро.

     ⏩ Скільки чекати запрошення на рік до Польщі?

     ✅ Якщо не термінове, оформляється від 2 до 3 місяців, термінове запрошення оформляється 1 місяць.

     ⏩ Як відбувається оплата за річне запрошення?

     ✅ Після підписання договору вноситися аванс 100 євро, решта суми після отримання запрошення на руки.

     ⏩ Як дізнатися чи готове воєводське запрошення?

     ✅ Для того що б дізнатися чи готове воєводське запрошення в Польщі, потрібно що б роботодавець подав запит воєводі, тільки тоді буде відомо чи готове запрошення. Але варто пам'ятати, що такі запрошення не швидко оформляються, іноді доводиться чекати не один місяць.

     ⏩ Чи можна відкрити візу в Польщу на запрошення від воєводи на 3 роки?

     ✅ Ні, візу можна отримати тільки на 1 рік максимум, навіть якщо запрошення у вас на 3 роки, вам потрібно буде 3 рази поспіль, 1 раз на рік відкривати візу.

     ⏩ Після подачі запрошення від воєводи до візового центру, скільки чекати відповідь?

     ✅ Розгляд документів в консульстві Польщі займе 7-10 робочих дня не рахуючи день подачі.

     ⏩ Чи можна купити запрошення від воєводи?

     ✅ Так, у нас можете купити таке запрошення, зверніться за цими номерами: +38 (093) -726-52-35, +38 (066) -726-52-35, +38 (098) -786- 79-18 на всіх номерах є вайбер.

     ⏩ Як ви приносите запрошення в Україну?

     ✅ Після того як роботодавець отримає запрошення, його автобусом передають до центрального офісу в Києві, після чого з вами зв'яжеться менеджер і погодить як ви отримаєте запрошення, або новою поштою або можете забрати в офісі.

     ⏩ Які ви даєте гарантії?

     ✅ У нас все оформляється офіційно, перед початком роботи ми підписуємо договір, де вказуємо що якщо у вас буде відмова у візі через наших документів ми повернемо гроші.

     ⏩ Скільки діє річне запрошення до Польщі від воєводи?

     ✅ Термін дії його практично не обмежений, дія запрошення може прикотити роботодавець в будь-який момент і тоді воно буде анульовано. Так само якщо в запрошенні буде менше 100 днів документи на візу не приймуть ..

     ⏩ Чи можна купити запрошення від воєводи без прив'язки до роботодавця?

     ✅ Так, у нас це можна зробити, ми заздалегідь домовляємося з роботодавцем і роботодавець в курсі що ви до нього не приїдете на роботу, він не буде анулювати запрошення і скаржитися в різні інстанції, візу вам не анулюють.

     ⏩ Чи можна на запрошення від воеовди працювати в інших країнах Європи?

     ✅ Офіційно звичайно немає, у вас Польська віза, вона дає право працювати тільки в Польщі, для роботи в Німеччині, Чехії, Іспанії і т.д. є свої робочі візи. В основному якщо їдуть працювати, то тільки нелегалами.

     ⏩ Які терміни в'їзду по воєводського запрошення?

     ✅ Таких термінів немає, ви можете заїхати як тільки отримали візу або через пів року, але в будь-якому випадку потрібно якомога швидше виїхати, що б на кордоні менше питань задавали.

     ⏩ Як називається воєводське запрошення до Польщі?

     ✅ Запрошення від воєводи називається зазволеніе (Zezwolenie na prace) на рік.

     Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

      Ваше ім'я (обов'язково)

      Номер телефону (обов'язково)

      Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить
      О программе Константин - визовый специалист

      Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

      Смотрите также

      Як подати документи в візовий центр, якщо вже оплатив візовий збір до карантину

      4.8/5 - (43 голоса) Як подати документи до візового центру, якщо оплата візового збору була …

      Подписаться
      Уведомление о
      guest
      318 комментариев
      Inline Feedbacks
      Подивитися всі коментарі
      Anna
      Anna
      3 місяців назад

      Чи працює сервіс VFS global одеса ​​польша
      Хочу перевірити статус документів у vfs global Одеса. Нічого не демонструє. Хто знає чи працює сайт

      Ist
      Ist
      Відповідь для  Anna
      3 місяців назад

      Іде зміна компанії vfs global на іншу. Можливо із цим пов’язано.

      Вікторія
      Вікторія
      Відповідь для  Anna
      3 місяців назад

      Одеса працює. Але беруть через НП. Статус документів також працює, спробуйте з іншого браузера

      Oleh
      Oleh
      Відповідь для  Anna
      3 місяців назад

      Теж нічого не показує. Від браузера пристрою не залежить. Пише нот фаунд.
      Подавав на Одесу, через НП, 24 січня.

      Anna
      Anna
      Відповідь для  Oleh
      3 місяців назад

      Нова пошта хоч повідомить про прибуття документів назад?

      Oleh
      Oleh
      Відповідь для  Anna
      3 місяців назад

      Сповістить, точно. Я так рік тому робив – з пошти прийде повідомлення.

      Anna
      Anna
      Відповідь для  Oleh
      3 місяців назад

      Велике спасибі)))

      Vitalka
      Vitalka
      3 місяців назад

      Границя. Запрошення
      Можливо хтось знає, чи їздив. Маю в наявності воєводське запрошення, за яким вже їздив на роботу по простому паспорті на основі візи.
      Чи можливо перетнути границю з цим запрошенням по іншому паспорті (біометричному) на основі безвізового режиму.
      Дивлячись на запрошення не бачу навіть ніде паспортних даних. Тільки імя, фамілія, дата народження.
      Дякую за відповіді.

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Vitalka
      3 місяців назад

      Це все і цікаво,яка буде відповідь у стража.Людина,яка подається на запрошення,надає працедавцю скани або копії паспорта,на основі яких і видається це запрошення.(це знаю з особистого досвіду)але цікаво,що на то страж відпише.

      Vitalka
      Vitalka
      Відповідь для  Галина
      3 місяців назад

      Як буде відповідь, дам знати

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Vitalka
      3 місяців назад

      Теж думала так робити,поки не сказали що має бути той паспорт,на який зроблене було запрошення.То що немає в запрошенні паспортних даних,то в базі даних прикордонної служби є всі дані документа(на основі якого було зроблене запрошення)

      Vitalka
      Vitalka
      Відповідь для  Галина
      3 місяців назад

      Можливо і так, але візу відкрити ж можна на інший паспорт на скільки мені відомо.
      Задав це ж питання на Straż Granicznej, чекаю. До місяця часу має бути відповідь)
      Питання все ще актуальне

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Vitalka
      3 місяців назад

      В вас віза,я так зрозуміла,закінчилась, а запрошення-на 3 роки?

      Vitalka
      Vitalka
      Відповідь для  Галина
      3 місяців назад

      Так

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Vitalka
      3 місяців назад

      Така ситуація,як і в мене…але моя віза діє ще до 28.02,тому 20.02 повертаюсь до Польщі,так як відкрити нову візу можливості в найближчий час не буде,а з іншим біопаспортом (як писала попередньо)не варіант.

      Валерій
      Валерій
      5 місяців назад

      Доброго дня,в мене запрошення від воєвуди на 3роки,я приїхав до Польщі і роботи не було я найшов другу роботу і тут мені зробили запрошення на 5 місяців то получається що в мене онольване запрошення на 3 роки

      Ганна
      Ганна
      6 місяців назад

      Прийшло zezwolenia без печатки
      Написано dokument został opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym
      Чи дійсне такий документ? Чи має бути обов’язково печать ????

      Саша
      Саша
      6 місяців назад

      Чи можу я після закінчення біометрії залишитися і працювати по воєвудській візі?

      Наталя
      Наталя
      7 місяців назад

      перетин кордону
      Чи можу я після закінчення Воєвудський візи залишитися в Польщі на біометрії не перетинаючи кордон

      Ist
      Ist
      Відповідь для  Наталя
      7 місяців назад

      да

      Rider
      Rider
      Відповідь для  Наталя
      7 місяців назад

      Ваша віза продовжується до закінчення карантину + 30 днів до повернення в Україну.

      Дениско
      Дениско
      7 місяців назад

      Безвіз робота яблука
      Якщо їдеш працювати на збір яблук без запрошення по Безвізові, вакцинація поки немає, потрібно обов’язково завантажувати програму карантин? Можна відразу працювати потрібно сидіти в кімнаті 10 днів в очікуванні завершення карантину?
      Підкажіть спасибі.

      зойц
      зойц
      Відповідь для  Дениско
      7 місяців назад

      -Програма карантин можна і краще не завантажувати
      -Без вакцинації — сидіти 10 днів
      -На яблука краще не їхати. Або там зараз багато платять?

      Анатолій
      Анатолій
      Відповідь для  зойц
      7 місяців назад

      Оплата погодинна житло безкоштовно і карантин можна відбути в роботі

      зойц
      зойц
      Відповідь для  Анатолій
      7 місяців назад

      Ти роботодавець?

      Анатолій
      Анатолій
      Відповідь для  зойц
      7 місяців назад

      ну там нічого не змінюється

      Роман
      Роман
      Відповідь для  Анатолій
      7 місяців назад

      До переліку осіб, які звільняються від проходження карантину сезонні працівники або туристи?

      Анатолій
      Анатолій
      Відповідь для  Роман
      7 місяців назад

      Турист з щепленням

      Анатолій
      Анатолій
      Відповідь для  Роман
      7 місяців назад

      А сезонні працівники на обсервації не сиділи ні в тому році ні в цьому

      Ist
      Ist
      Відповідь для  Анатолій
      7 місяців назад

      І як там на яблуках восени-взимку?)

      Дениско
      Дениско
      Відповідь для  Ist
      7 місяців назад

      Жити можна якщо порівнювати з будівництвами або конвеєрами, працюють і по 10 зл годину і по 12, але зараз більше на кшталт

      Ist
      Ist
      Відповідь для  Дениско
      7 місяців назад

      Будівництво та конвеєри це зрозуміло, а склади?

      Дениско
      Дениско
      Відповідь для  Ist
      7 місяців назад

      Яблука з середини вересня до кінця жовтня. Але робота на знос, без зайвих 5 хв вільного часу, на любителя.

      зойц
      зойц
      Відповідь для  Дениско
      7 місяців назад

      Якщо робота на знос і за 12 зл …. ви серйозно???? Так на фіг така робота треба! Зараз навіть за прибирання квартир і приміщень платять більше. Самий мінімум що мені відомо це 15 злотих. Є люди які беруть по 20-25 зл в годину і не менше і не встигають із замовленнями

      Дениско
      Дениско
      Відповідь для  зойц
      7 місяців назад

      А як тоді знати, коли починається і закінчується карантин, завдання потрібно там виконувати. І поле наприклад в 5 км, якщо приїжджати працювати відразу, а за фактом залишати адресу карантину не можна в перебігу цього часу.

      зойц
      зойц
      Відповідь для  Дениско
      7 місяців назад

      На скільки мені відомо, то обсервацію проходять все, хоч на поле ти працюєш, хоч де. Додаток встановлювати не потрібно це 100%. Самі поліцейські про це говорять, це геморой. Адреса, телефон, і більше їм нічого не потрібно

      Анатолій
      Анатолій
      Відповідь для  Ist
      7 місяців назад

      Особисто я не працював ніколи на них, хоча і мав пропозицію 7 років тому поїхати на збір. Шукав відразу роботу за професією. Але знайомі їздили і заради цікавості приїжджав і бачив сам процес і умови збору яблук, черешні, малини, суниці. Крім того огірків, кабачків, помідорів

      Ist
      Ist
      Відповідь для  Анатолій
      7 місяців назад

      Ясно зрозуміло

      Kateryna
      Kateryna
      7 місяців назад

      Карта побиту і виїзд
      Скажіть будь ласка, чекаємо карту вже 2.5 року, є печатка в паспорті але Карти природно немає, хочемо виїхати додому, набридло сидіти і просто чекати … що буде на кордоні, депорт або нормально пропустять?

      Анатолій
      Анатолій
      Відповідь для  Kateryna
      7 місяців назад

      Приїдете додому відкриєте нову візу і все. Печатка в паспорті якщо є про подачу на карту вам ніхто нічого не скаже.

      Larysa
      Larysa
      Відповідь для  Kateryna
      7 місяців назад

      На митниці нічого не буде, запитають діцізія і все, але для того щоб повернутися в Польщу потрібно буде відкрити Воєвудський візу і все, і знову але, на жаль з першого листопада всі візові центри в Україні працювати не будуть

      Kateryna
      Kateryna
      Відповідь для  Larysa
      7 місяців назад

      Дякую за відповідь) а чому центри працювати НЕ будуть? Змінюється власник?

      Олександра
      Олександра
      7 місяців назад

      Анулювання воевуди — як довго?
      Доброго дня. Підкажіть, кому анулювали або хто анулював воевуду, без отримання візи, як довго воно анулюється?
      Мені роблять воевуду вже протягом 6 місяців, уженд сказав, що можуть робити і рік, а так довго чекати не можу, простіше вже зробити звичайне запрошення і поїхати по нього. Хочу попросити роботодавця анулювати воевуду, переживаю, що ануляція буде теж довгим процесом, судячи по роботі співробітників уженда

      Ist
      Ist
      Відповідь для  Олександра
      7 місяців назад

      Тиждень в середньому

      Vano
      Vano
      8 місяців назад

      2 паспорти
      Маю два закордонні паспорти, старого зразка та біометричний. Zazwolenie зроблене на старий паспорт, а планую виїхати по біо. Чи не буде проблем, хто знає?

      Патрісія
      Патрісія
      Відповідь для  Vano
      8 місяців назад

      при отриманні нового. старий повинні були анулювати. відповідно документи на старий паспорт недійсні

      Vano
      Vano
      Відповідь для  Патрісія
      8 місяців назад

      Ні, мене запитали залишаю його чи ні. Я залишив, і по ньому їхав, був рік за кордоном. Він теж дійсний.

      Сірігу
      Сірігу
      Відповідь для  Патрісія
      8 місяців назад

      Не повинні були анулювати. За бажанням можна мати два паспорти.

      Ковідло
      Ковідло
      Відповідь для  Vano
      8 місяців назад

      в документі будь-якому вказується серія конкретно одного паспорта, а не двох і не трьох паспортів. І заїжджати отже треба з того, що зазначений в тому документі, а так само і виїжджати за тим же паспортом.

      Vano
      Vano
      Відповідь для  Ковідло
      8 місяців назад

      У Zazwolenie НЕ вписують серію і номер паспорта.

      Оля
      Оля
      8 місяців назад

      Потрібно допомога у питанні
      Чи можу я отримати нове запрошення якщо старе ще не анульовано… старе вступає в дію лише з 30.09.2021
      Уженд дасть відмову?
      потрібно чекати поки старе анулюють і тоді подавати на нове?

      Патрісія
      Патрісія
      Відповідь для  Оля
      8 місяців назад

      да, старе анулювали і чекайте нове

      Оля
      Оля
      Відповідь для  Патрісія
      8 місяців назад

      спасибі

      Maks
      Maks
      8 місяців назад

      Zezwolenie o prace
      Добрий день . 2 місяця тому фірма відправила документи на видачу зезволеня о праці для громадянина України, хоча вони виробляються місяць , минуло 2 місяця , телефонуємо до них — нічого , пишемо мейли- приходять автоматичні. Підкажіть будь ласка , чи хтось за останній час виробляв собі , чи чув , скільки вони робляться , чи як дізнатися на якому етапі вони? Щиро дякую за інформацію. 

      Da Li
      Da Li
      Відповідь для  Maks
      8 місяців назад

      Чекав 3,5 місяця. Dolnośląskie województwo.

      Але взагалі залежить від воєводства. Від 1 до 6 місяців його виготовляють.

      Сергій
      Сергій
      Відповідь для  Maks
      8 місяців назад

      Świętokrzyskie województwo, сьогодні отримав. Минуло 2 місяці і 25 днів.

      Viktor General29
      Viktor General29
      Відповідь для  Maks
      8 місяців назад

      1 місяць

      Serhii
      Serhii
      Відповідь для  Maks
      8 місяців назад

      Два з половиною було

      zoyc
      zoyc
      Відповідь для  Maks
      8 місяців назад

      від трьох до одинадцяти місяців було

      Suspected
      Suspected
      Відповідь для  Maks
      8 місяців назад

      до трьох місяців

      Леся
      Леся
      8 місяців назад

      Чи можна в’їхати в Польщу по безвізу маючи воєводське запровадження

      Женя
      Женя
      Відповідь для  Леся
      8 місяців назад

      Так

      Yaroslav
      Yaroslav
      8 місяців назад

      Перетин кордону
      Хочу з їздити в Україну, чи зможу я знову заїхати в Польщу за простроченою візою?

      Mariia
      Mariia
      Відповідь для  Yaroslav
      8 місяців назад

      Із запрошенням — так
      Якщо на ту ж роботу, то з умів і чинним запрошенням, яке теж продовжено)

      Yaroslav
      Yaroslav
      Відповідь для  Mariia
      8 місяців назад

      Спасибі велике за інформацію. Ви так вже проходили?

      Anton
      Anton
      Відповідь для  Yaroslav
      8 місяців назад

      За простроченою візою ніхто не пустить,

      Ігор
      Ігор
      8 місяців назад

      Zezwolenie typu A
      Привіт). Хто знає напевно чи можливо працюючи по умові опраці на 1/4 етапу зробити воєвудське запрошення? Підкажіть будь ласка з власного досвіду…

      Іван
      Іван
      Відповідь для  Ігор
      8 місяців назад

      На будь-якому етапі можна зробити

      Sergey
      Sergey
      8 місяців назад

      Zezwolenie Type A Воєводська
      Чи є термін, протягом якого потрібно відкрити візу по воевуде або воно буде дійсно весь свій термін (1 рік, 3 роки)

      Roman
      Roman
      Відповідь для  Sergey
      8 місяців назад

      Я відкривав візу на 7-й місяць після видачі зезволенія

      Maksymilian
      Maksymilian
      Відповідь для  Sergey
      8 місяців назад

      Зезволеніе дійсно весь термін. Ви по ньому зможете зробити 3 рази візу (якщо вам видали на 3 роки)

      Славко
      Славко
      Відповідь для  Sergey
      8 місяців назад

      Там тільки питання в останніх місяцях. Якщо так вийшло, що після закінчення останньої візи залишилося мало місяців, то можуть і не відкрити візу. Де то чув про це.

      Євгенія
      Євгенія
      Відповідь для  Sergey
      8 місяців назад

      Дійсно весь термін, якщо роботодавець не анулює

      наталія жерносік
      наталія жерносік
      10 місяців назад

      Чи можна по воєвудській візі на протязі року їхати в Україну і повернутись по тій самій візі

      Юлія
      Юлія
      10 місяців назад

      Можу я замовити нове запрошення до праці в Польші, але ще активне воєвудське запрошення?

      Саша
      Саша
      10 місяців назад

      Як з Криму зробити візу?
      Я житель Криму. Як мені податися в на польську, річну візу.
      У місто мені потрібно їхати?

      Віталій
      Віталій
      Відповідь для  Саша
      10 місяців назад

      У Херсоні, через Каланчак

      Ольга
      Ольга
      Відповідь для  Саша
      10 місяців назад

      Є паспорт України?

      Ольга
      Ольга
      Відповідь для  Ольга
      10 місяців назад

      Потрібен паспорт України внутрішній паспорт України закордонний паспорт, інн код

      Ольга
      Ольга
      Відповідь для  Ольга
      10 місяців назад

      Оформляєте запрошення в роботодавця, виїжджаю в Україну, подає на візу в Одесі чи Херсоні в візовий центр

      Ольга
      Ольга
      Відповідь для  Ольга
      10 місяців назад

      Якщо є довідка переселенця подача за місцем тимчасової реєстрації

      Ніна
      Ніна
      10 місяців назад

      Zezwolenie
      Чи можу я поїхати в Україну (чекаючи карту побиту) а повернуться по без візу + zezwolenie?

      Marta
      Marta
      Відповідь для  Ніна
      10 місяців назад

      У вас вже стоїть печатка в паспорті як підтвердження того, що ви вирушили на карту? Якщо так, то після закінчення візи безвізовий режим включився вам автоматично і повернутися до Польщі після виїзду ви зможете через 3 місяці або коли зробите візу. Якщо печатки немає, то тоді ви перебуваєте в Польщі на основі продовженої візи і зможете повернутися без проблем.

      Ніна
      Ніна
      Відповідь для  Marta
      10 місяців назад

      Я була на заснування першої карти побуту, вона закінчилася під час карантину. Якщо не помиляюся, то вона продовжується, поки офіційно НЕ закінчиться карантин.

      Serhii
      Serhii
      Відповідь для  Ніна
      10 місяців назад

      Їдьте! Відкрийте візу по зезволенью, і повернетеся.

      318
      0
      Залиште будь ласка коментарx