lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)
Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)

Запрошення на рік від воєводи

Запрошення на рік в польшу Воєводське запрошення — це Zezwolenie na prace яке дає право іноземцю працювати в Польщі протягом року без обов’язкових виїздів за межі держави. Це набагато зручніше як для роботодавця, так і для працівника. Адже ви можете безперервно працювати 12 місяців, не залишаючи країну.

запрошення на рік в польшу де можна отримати запрошення на рік від воєводи?

Щоб отримати таке запрошення, ви можете знайти роботодавця, перебуваючи в Україні і вимагати від нього документ. Або ж знайти роботу, перебуваючи вже в Польщі по іншому типу візи. Чи отримуєте запрошення і, повернувшись додому, оформляєте воєводської візу D 07 .

Також ви можете скористатися послугами нашої фірми . Залежно від того, в якому воєводстві знаходиться фірма, вартість буде одна. Наша фірма також надає послуги комплексом ( повний пакет документів ). Тому, крім воєводського запрошення у нас можна замовити оформлення всієї супутньої документації для оформлення візи ( анкета, страховка, запрошення ).

Запрошення на рік в Польшу

Ми пропонуємо придбати запрошення на рік від воєводи до Польщі у нас, наша фірма готує не тільки річні візи а й візи на півроку і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Віза в Польщу на пів року На пів року терміново Віза на 9 місяців (Сезонна віза) Річна віза в Польщу
3000 грн 160€ 250 € 350 €

Якщо Вам необхідно лише запрошення на сезонні роботи, без повного пакету документів вартість становитиме 300 €.

Залиште заявку прямо зараз

Ваше ім'я (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами .

+38 (093) -726-52- 35
+38 (066) -726- 52-35
+38 (098) -786-79-18

Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонде. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати в будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.

Зразок запрошення сторінка 1

запрошення на рік в польшу

Зразок запрошення сторінка 2

запрошення на рік в польшу

Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

Ваше ім'я (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

Як виглядає віза відкрита по запрошення від воєводи.

запрошення на рік в польшу

Як перевірити запрошення на оригінальність і коректність?

Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) — це важливий офіційний документ, який повинен відповідати встановленому зразку і всім вимогам. Тому, перш ніж подавати його до Візового центру, уважно перевірте правильність оформлення. На що насамперед звернути увагу:

  1. Зовнішній вигляд. Переконайтеся у відповідності документа: запрошення повинно мати бланк встановленого законом зразка. Ніякі зміни в зовнішньому вигляді не допускаються.
  2. Дані здобувача. Всі ваші дані повинні відповідати прописаним в паспорті. Ніяких помилок, виправлення, скорочень не опускається.
  3. Телефон роботодавця. Зателефонуйте за вказаним в запрошенні номером телефону і переконайтеся, що він коректний. І що це дійсно телефон вашого роботодавця, адже з ним можуть зв’язатися як з консульства, так і при прикордонної перевірки. Роботодавець повинен точно знати, що ви їдете до нього на роботу і підтвердити це під час перевірки.
  4. Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, яка не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.
  5. Умови роботи. Якщо ви зв’язувалися з роботодавцем безпосередньо і домовилися про умови роботи, відповідна інформація повинна бути прописана в запрошенні. Звірте графік роботи, заробітну плату, місто роботи.

Запрошення на рік в Польшу

Якщо в запрошенні помилки, що робити?

Якщо під час перевірки були виявлені помилки або неточності, це не можна ігнорувати. Адже це може послужити причиною відмови вам у візі. Щоб цього не сталося, повідомте про помилки майбутнього роботодавця і попросіть вислати нове запрошення. Так само допускаються до 3-х помилок у прізвищі та імені. Якщо хочете перестрахуватися можна попросити у роботодавця лист підтвердження про те що він помилився в даних, але все одно чекає Вас на роботу і просить консула відкрити Вам візу, такий лист пішітся в довільній формі.

Запрошення на рік в Польшу — скільки діє запрошення?

Запрошення на рік в Польшу

Zezwolenie na prace діє 360 \ 360. Тобто ви маєте право працювати рік протягом року без необхідності дотримання коридорів, виїздів за межі держави і відсторонення від роботи. Так само анулювати в будь-який момент дане запрошення може роботодавець, якщо наприклад Ви не приїхали в установлений термін на роботу або відмовилися взагалі приїжджати до нього.

Скільки оформляється запрошення?

Терміни оформлення запрошення в середньому складають 60 днів. Але може знадобитися і більше часу, в залежності від черг в воєводстві. Плюс не забувайте про час на пересилку паперових документів в Україні. Займіться цим питанням як можна раніше.

Що робити, якщо запрошення анульовано?

Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення без повідомлення працівника. Якщо ви вже в Польщі і вам не вдається зв’язатися з роботодавцем, можна знайти нове місце роботи. Пам’ятайте, що візу переробляти не потрібно, можна тільки попросити нове запрошення, можна навіть піврічне, яке оформляється швидше і вільно продовжити працювати.

Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

Ваше ім'я (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

Запрошення на рік в Польшу — з цією статтею так само цікавляться:

Запрошення на півроку (Oświadczenie) Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
Запрошення на півроку (Oświadczenie) Страховка для візи в Польщу Сезонна віза на 9 місяців до Польщі

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Скільки коштує запрошення на рік від воєводи?

✅ Ціна самого запрошення 300 євро, повний пакет документів для візи 350 євро.

⏩ Скільки чекати запрошення на рік до Польщі?

✅ Якщо не термінове, оформляється від 2 до 3 місяців, термінове запрошення оформляється 1 місяць.

⏩ Як відбувається оплата за річне запрошення?

✅ Після підписання договору вноситися аванс 100 євро, решта суми після отримання запрошення на руки.

⏩ Як дізнатися чи готове воєводське запрошення?

✅ Для того що б дізнатися чи готове воєводське запрошення в Польщі, потрібно що б роботодавець подав запит воєводі, тільки тоді буде відомо чи готове запрошення. Але варто пам'ятати, що такі запрошення не швидко оформляються, іноді доводиться чекати не один місяць.

⏩ Чи можна відкрити візу в Польщу на запрошення від воєводи на 3 роки?

✅ Ні, візу можна отримати тільки на 1 рік максимум, навіть якщо запрошення у вас на 3 роки, вам потрібно буде 3 рази поспіль, 1 раз на рік відкривати візу.

⏩ Після подачі запрошення від воєводи до візового центру, скільки чекати відповідь?

✅ Розгляд документів в консульстві Польщі займе 7-10 робочих дня не рахуючи день подачі.

⏩ Чи можна купити запрошення від воєводи?

✅ Так, у нас можете купити таке запрошення, зверніться за цими номерами: +38 (093) -726-52-35, +38 (066) -726-52-35, +38 (098) -786- 79-18 на всіх номерах є вайбер.

⏩ Як ви приносите запрошення в Україну?

✅ Після того як роботодавець отримає запрошення, його автобусом передають до центрального офісу в Києві, після чого з вами зв'яжеться менеджер і погодить як ви отримаєте запрошення, або новою поштою або можете забрати в офісі.

⏩ Які ви даєте гарантії?

✅ У нас все оформляється офіційно, перед початком роботи ми підписуємо договір, де вказуємо що якщо у вас буде відмова у візі через наших документів ми повернемо гроші.

⏩ Скільки діє річне запрошення до Польщі від воєводи?

✅ Термін дії його практично не обмежений, дія запрошення може прикотити роботодавець в будь-який момент і тоді воно буде анульовано. Так само якщо в запрошенні буде менше 100 днів документи на візу не приймуть ..

⏩ Чи можна купити запрошення від воєводи без прив'язки до роботодавця?

✅ Так, у нас це можна зробити, ми заздалегідь домовляємося з роботодавцем і роботодавець в курсі що ви до нього не приїдете на роботу, він не буде анулювати запрошення і скаржитися в різні інстанції, візу вам не анулюють.

⏩ Чи можна на запрошення від воеовди працювати в інших країнах Європи?

✅ Офіційно звичайно немає, у вас Польська віза, вона дає право працювати тільки в Польщі, для роботи в Німеччині, Чехії, Іспанії і т.д. є свої робочі візи. В основному якщо їдуть працювати, то тільки нелегалами.

⏩ Які терміни в'їзду по воєводського запрошення?

✅ Таких термінів немає, ви можете заїхати як тільки отримали візу або через пів року, але в будь-якому випадку потрібно якомога швидше виїхати, що б на кордоні менше питань задавали.

⏩ Як називається воєводське запрошення до Польщі?

✅ Запрошення від воєводи називається зазволеніе (Zezwolenie na prace) на рік.

Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

Ваше ім'я (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Документы для визы в Польшу

Список страхових компаній для візи в Польщу

5 / 5 ( 32 голоса ) Список страхових компаній для візи в Польщу 2020 …

Подписаться
Уведомление о
guest
114 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
kristinabojko06@gmail.com
kristinabojko06@gmail.com
2 дней назад

Добрий день підскажіть мені будь ласка як я можу перевірити чи робится нове запрошення на моє імя??

vlad
vlad
3 дней назад

доброго дня Чи змінились правила подачі документів на польску воєв.візу після карантину?Які документи треба мати з собою? Чи можливо заповнити анкету у візовому центрі?Чи обов»язково посилати якісь документи по е-mail

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
3 дней назад
Ответ для  vlad

Подача можлива особисто або Новою поштою після сплати візового збору. Документі всі ті ж. Готуються заздалегідь, у візовому заповнити зараз немає змоги. На емейл нічого не треба висилати

vlad
vlad
2 дней назад

Дякую.Я так розумію — пакети документів для подачі особисто і для подачі через нову пошту відрізняються?? Будьте ласкаві — напишіть які документи потрібно мати при собі при особистій подачі)) Наперед вдячний)

Тарас
Тарас
14 дней назад

Дякую за документи на візу, все прийшло в термін і не дорого, рекомендую до співпраці, звертайтеся!

0-02-0a-deb1d704fb46c5fcc823aaad38b2862c2c76ee901334dd933848085ee64f224d_a5ceb466.jpg
Олена
Олена
13 дней назад
Ответ для  Тарас

Доброго дня.Чи можу я підчас карантину перетнути кордон по безвізу з воєведським запрошенням.

Юля - Визовый специалист
Автор
Юля - Визовый специалист
13 дней назад
Ответ для  Олена

Добрий день, можете, якщо у Вас не використаний безвіз, діюче запрошення, і адреса для перебування карантину, але там Ви можете перебувати 90 днів.

Олеся
Олеся
21 дней назад

Добрий день! В мене воєвудське запрошення з 01.05.2020 до 31.10.2021. Яку дату перебування і кількість днів треба вказати в анкеті? Адже запрошення видане на 1, 5 року, а віза відкривається тільки на 1 рік? Дякую 😊

Олеся
Олеся
21 дней назад

Хочу надіслати «Новою поштою» завтра, 18.06.2020

Олеся
Олеся
21 дней назад

Дякую за консультацію, але чи до 30. 06.2020 встигнути виготовити візу? Бо я проплатила візовий збір, але ніхто з операторів до мене не дзвонив, тому вирішила подавати через пошту, може буде швидше

Марія
Марія
22 дней назад

Доброг дня, скажіть будь ласка у мене воєводське запрошення на 2 роки, на який період потрібно брати страховку?

Софія
Софія
22 дней назад

Добрий день. У мене воєводське запрошення на три роки з 01.01.2020 чи можу я ще по ньому відкрити візу чи воно уже не дійсне?

Юлія
Юлія
1 месяц назад

Доброго дня , маю воєводське запрошення яке дійсне з 31 . 01 2020 до 30.01.2023 раніше візу не відкривав бо був карантин чи можу я зараз в червні 2020 року відкрити візу по цьому запрошеню

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 месяц назад
Ответ для  Юлія

Так, можете, якщо це запрошення не анулював роботодавець

Юлія
Юлія
1 месяц назад

Щиро дякую
 

Анастасія
Анастасія
1 месяц назад

Доброго дня. Маю електронний вигляд Zezwolenia typ A з електронним підписем. Чи можу я спокійно подаватися на візу?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 месяц назад
Ответ для  Анастасія

Ні, потрібен оригінал

Анастасія
Анастасія
1 месяц назад

Але це і є оригінал. Там електронний підпис

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 месяц назад
Ответ для  Анастасія

Таке, на жаль не приймають, вже були прецеденти. Треба мокрі печатки і живий підпис

Анастасія
Анастасія
1 месяц назад

І що робити? Якось переробити можливо?

Валерій
Валерій
1 месяц назад

Доброго вечора я був в Польщі по біометрії подався там на воєвуду закінчилась біометрії я приїхав в Україну чекав дома воєвуду але через карантин її не було я сів і знову поїхав по безвізу і зараз вже позвонили що є моє запрошення від воєвуди то я можу добути зараз біометрію приїхати і податися вже на воєвуду чи потрібно вже їхати і подаватися

Юлія
Юлія
2 месяцев назад

Доброго дня я замовила воєводське запрошення ще на початку січня. Якщо карантин тобто припинено роботу то ще може бути довше розгляд документів в Польщі?
Чи івони розглядалися хоч і був карантин ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Юлія

Так, це сповільнило процес

Олена
Олена
3 месяцев назад

Зараз мій чоловік перебуває у Польщі по біометріі після піврічної робочої візи,закінчилася 12 березня ,але підписав папери 10 березня на воевудське запрошення. Скажіть будь ласка що можна оформити без коридорів після робочої і біо, якщо ще не буде на руках запрошення від воевуди?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Олена

Можна подати з роботодавцем документи на отримання карти побиту в Ужонд праці

Степан
Степан
3 месяцев назад

Доброго ранку! Скажіть будь ласка,чи можна заробити воєвудську візу в Польщі чи потрібно їхати в Україну?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Степан

Добрий день, віза відкривається тільки на території України. Карантин зараз в Польщі також.

Катерина
Катерина
3 месяцев назад

Добрий вечір.Якщо в мене є віза по воєвудському запрошенню але запрошення анольоване чи можу я поїхати по біометрії чи потрібно анулювати візу а тоді вже їхати.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Катерина

Добрий день. не потрібно анулювати візу, якщо пройшов коридор,то можна їхати по безвізу.

НАТАЛІЯ
НАТАЛІЯ
3 месяцев назад

Доброго дня вам. В моїй сім’ї склалась важка ситуація. Ми з дочкою маєм сталий побит. Чоловік виготовив собі воєвудський дозвіл типу А. В липні 2019 року мы з дочкою забрали карти побиту і у той день написали заяву на чоловіка по возєднанню сімї. І на квітень 2020 їде на відпечатки пальці.. В нього віза є до серпня. Але сталось таке :в лютому його звільняють через його помилку необізнану. І звільняють дисциплінарно. Дя мене це рана яка не ЗАГОЇТЬСЯ. Найшов вже новаго роботодавця. Тепер він хоче подати його на дозвіл воєвудський, свідомо розуміючи, що чекати треба довго. Може він зробити о… Подробнее »

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  НАТАЛІЯ

По даному питанні слід проконсультуватись в Консульстві Польщі

Таня
Таня
3 месяцев назад

Доброго дня. Маю печатку червону в паспорті від серпня місяця і очікую на карту тимчасового биту. В червні маю відпустку та іду додому на Україну . Карту не дочекаюсь. Маю Zezwolenie typ A від листопада 2019 до листопада 2021, чи зможу я відкрити за цим zezwolenie в червні 2020 візу для того щоб в’їхати до Польщи по закінченню відпустки? Zizmolenie не анулюване так як працюю офіційно по умові о працє .

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
3 месяцев назад
Ответ для  Таня

Так, зможете

Інна
Інна
4 месяцев назад

Можна чи залишатися якщо закінчилося річне воєводське запрошення в Польщі не перетинаючи границю по біометрії на три місяці

Альна
Альна
4 месяцев назад

Доброго дня.Як довго робиться зазволення при подачі на карту?

Зоя
Зоя
4 месяцев назад

Якщо я маю на руках Zezwolenie typ A nr … na prace cudzoziemca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, я ж мою зробити візу на рік і термін буде від 7-10 днів??
А ще я маю печатку, що подалася на карту побуту

Таня
Таня
4 месяцев назад

Підскажіть, будь ласка, роботодавець від якого є воєвудське запрошення (на його підставі виготовлена віза), на даний момент, не може прийняти на роботу. Які можливі варіанти легального працевлаштування у іншого працедавця, і на який термін? Дякую.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Таня

Якщо немає коридору можна переоофрмитись по піврічному запрошенні або сезонному на 9 місяців

Таня
Таня
4 месяцев назад

А як дізнатись, що коридору вже немає? з 08.2019 по 10.2019 перебувала на території Польші по безвізу.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Таня

Якщо більше трьох місяців вже вдома, то коридор пройшов

Таня
Таня
4 месяцев назад

дякую

Андрій
Андрій
4 месяцев назад

Українець може прпцювати в Польщі 180 днів протягом року (365) днів. Чому по запрошенню від воєводи може працювати 360 днівю

Надія
Надія
4 месяцев назад

Добрий день.Отримала від роботодавця запрошення від воєводи (ZEZWOLENIE typ A), підкажіть, будь ласка, чи має бути в ньому вказано серію і номер мого закордонного паспорта, бо цієї інформації не має, вказано ім’я, прізвище, дату народження і обиватєльство.

Олеся
Олеся
4 месяцев назад

Доброго дня скажіть будь ласка чи можливо зробити візу робочу в польщу для іноземця? в україні проживає по посвідка на постійне місце проживання.

Ірина
Ірина
4 месяцев назад

Добрий день. Чи можна перевірити на якомусь ресурсі чи не анульоване моє запрошення? Дякую.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Ірина

На жаль ні. Лиш роботодавець може це сказати

Михайло
Михайло
4 месяцев назад

Добрий день, перебував у Польщі по воєвуд. запрошені, віза закінчилась у грудні, а нове запрошення на 3 роки було зроблене ще у квітні 2019 прислали його тепер ,чи можу відкривати по ньому візу, чи буде воно ще дійсне

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Михайло

Можна подавати, якщо його роботодавець не анулював

Михайло
Михайло
4 месяцев назад

А візу відкриють тільки до квітня, запрошення видане з 05.04.19 по 05.04.22?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Михайло

Так, на рік

Михайло
Михайло
4 месяцев назад

Якщо відкрию у лютому 2020 перший раз по цьому запрошення то відкриють на рік? , дякую

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Михайло

Так

Олена
Олена
5 месяцев назад

Добрий день! Маю річну візу до 03.06.20. Змінила працедавця. Отримала дозвіл на працю від 18.01.19 по 17.01.2021 і підписала умову злецення на цей термін. Хочу поїхати у відпустку додому в лютому. Чи зможу оформити нову візу?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
5 месяцев назад
Ответ для  Олена

Не потрібно. По цій візі можна з дійсним запрошенням на руках.

Валентин
Валентин
5 месяцев назад

Наразі я перебуваю на території Польщі по біометрії. Отримав воєвудське запрошення терміном від 01.01.2020 до 31.12. 2020. Чи повинен я негайно їхати в Україну та відкривати по даному запрошенню візу? Чи можу спокійно працювати по біометрії до кінця лютого, а вже потім по приїзду відкрити візу? Який термін дії даного запрошення?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
5 месяцев назад
Ответ для  Валентин

Термін дії залежить лише від вашого роботодавця

Артем
Артем
6 месяцев назад

Доброго дня. Скажіть будь ласка я звільнився з роботи, працював по воєводській візі ще дійсна пів року(віза). Чи можу я вільно перетинати кордон?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Артем

Доброго дня. З дійсним запрошенням на руках від будь-якого роботодавця

Артем
Артем
6 месяцев назад

Тобто те яке я маю зараз не дійсне? І я по ньому вже не вїду?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Артем

Якщо роботодавець анулював, то недійсне

Артем
Артем
6 месяцев назад

Дякую

Людмила
Людмила
6 месяцев назад

Як мені дізнатись чи є запрошення з польщі на україну

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Людмила

Питайте у того, хто Вам відправляв запрошення.

Людмила
Людмила
6 месяцев назад

Як мені взнати чи запошення вже є на україні

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Людмила

Запитайте у людини, яка Вам відправляла запрошення.

Олена
Олена
7 месяцев назад

Доброго дня! В мене така ситуація, заїзд в Польщу був 30.07.2019 по біометричному паспорту, 16.08.2019 вступила в дію національна віза Д, виїзд на Україну 15.09.2019. Скажіть, будь-ласка, як рахувати використані дні по біо, по 16.08.19 чи по 15.09.19?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
7 месяцев назад
Ответ для  Олена

Доброго дня. Віза автоматично не включається. Для цього треба перезаїхати із запрошенням на руках. Отже всі дні Ви були по безвізу