Віза / Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)
Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace)

Запрошення на рік від воєводи

Запрошення на рік в Польшу — Воєводське запрошення. Zezwolenie na prace дає право іноземцю працювати в Польщі протягом року без обов’язкових виїздів за межі держави. Це набагато зручніше, як для роботодавця, так і для працівника. Адже ви можете безперервно працювати 12 місяців, не залишаючи країну.

Запрошення на рік в Польшу, де можна отримати запрошення на рік від воєводи?

Щоб оформити таке запрошення, ви можете знайти польського роботодавця, знаходячись ще на Україні і отримати від нього документ. Або ж знайти роботу, перебуваючи вже в Польщі по іншому типу візи. Або отримуєте запрошення і, повернувшись додому, оформляєте воєводської візу D 07 .

Також ви можете скористатися послугами нашої фірми . Залежно від того, в якому воєводстві знаходиться фірма, вартість буде однакова. Наша фірма також надає послуги комплексом ( повний пакет документів ). Тому, крім воєводського запрошення у нас можна замовити оформлення всієї супутньої документації для оформлення візи ( анкета, страховка, запрошення, пакет документів для подачі Новою поштою ).

Запрошення на рік в Польшу

Ми пропонуємо придбати запрошення на рік від воєводи до Польщі у нас, наша фірма готує не тільки річні візи а й візи на півроку і 9 місяців, вартість дивіться нижче.

Віза в Польщу на півроку На півроку, терміново Віза на 9 місяців (Сезонна віза) Річна віза в Польщу
3000 грн 160€ 250 € 350 €

Якщо Вам необхідно лише воєвудське запрошення , без повного пакету документів вартість становитиме 300 €.

Залиште заявку прямо зараз

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами телефонів.

  lifecell    +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS        +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar  +38(067)726-52-34 (Viber)

  kyivstar +38(098)786-79-18

  Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

  Ми надаємо запрошення нового зразка , як зазначено на фото нижче, офіційно зареєстроване в ужонді. Дані запрошення приходять з Польщі, ми надаємо запрошення без прив’язки до роботодавця , це означає що Ви можете працювати на будь-якій фірмі по відкритій у нас візі.

  Зразок запрошення, сторінка 1

  запрошення на рік в польшу

  Акція на робочу візу

  Якщо у вас є запрошення від роботодавця, вам буде дешевше!

  Акція на робочу візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Зразок запрошення, сторінка 2

   запрошення на рік в польшу

   Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

    Як виглядає віза відкрита по запрошенню від воєводи.

    запрошення на рік в польшу

    Як перевірити запрошення на оригінальність і коректність?

    Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) — це важливий офіційний документ, який повинен відповідати встановленому зразку і всім вимогам. Тому, перш ніж подавати його до Візового центру, уважно перевірте правильність оформлення. На що насамперед звернути увагу:

    1. Зовнішній вигляд. Переконайтеся у правильності оформленного документа: запрошення повинно мати бланк встановленого законом зразка. Ніякі зміни в зовнішньому вигляді не допускаються.
    2. Дані здобувача. Всі ваші дані повинні відповідати прописаним в паспорті. Ніяких помилок, виправлення, скорочень не опускається.
    3. Телефон роботодавця. Зателефонуйте за вказаним в запрошенні номером телефону і переконайтеся, що він коректний. І що це дійсно телефон вашого роботодавця, адже з ним можуть зв’язатися як з консульства, так і при прикордонної перевірки. Роботодавець повинен точно знати, що ви їдете до нього на роботу і підтвердити це під час перевірки.
    4. Перевірка самого роботодавця. Перевірте, чи існує дана юридична особа, чи не ліквідована фірма, чи не має штрафних санкцій, що забороняють видавати запрошення.
    5. Умови роботи. Якщо ви зв’язувалися з роботодавцем безпосередньо і домовилися про умови роботи, відповідна інформація має бути прописана в запрошенні. Звірте графік роботи, заробітну плату, місто роботи.

    Запрошення на рік в Польшу

    Якщо в запрошенні помилки, що робити?

    Якщо під час перевірки були виявлені помилки або неточності, це не можна ігнорувати. Адже це може послужити причиною відмови вам у візі. Щоб цього не сталося, повідомте про помилки майбутнього роботодавця і попросіть вислати нове запрошення. Також допускаються до 3-х помилок у прізвищі та імені. Якщо хочете перестрахуватися можна попросити у роботодавця лист підтвердження про те, що він помилився в даних, але все одно чекає Вас на роботу і просить консула відкрити Вам візу, такий лист пишеться в довільній формі.

    Запрошення на рік в Польшу — скільки діє запрошення?

    Запрошення на рік в Польшу

    Zezwolenie na prace діє 360 \ 360. Тобто ви маєте право працювати рік протягом року без необхідності дотримання коридорів, виїздів за межі держави і відсторонення від роботи. Анулювати в будь-який момент дане запрошення може роботодавець, якщо, наприклад, Ви не приїхали в установлений термін на роботу або відмовилися взагалі приїжджати до нього.

    №25 Воеводское приглашение (Годовое приглашение на работу)№25 Воеводское приглашение (Годовое приглашение на работу)

    Скільки оформляється запрошення?

    Терміни оформлення запрошення в середньому складають 60 днів. Але може знадобитися і більше часу, в залежності від черг в воєводстві. Плюс не забувайте про час на пересилку паперових документів в Україні. Займіться цим питанням якомога раніше.

    Що робити, якщо запрошення анульовано?

    Бувають ситуації, коли роботодавець в односторонньому порядку анулює запрошення без повідомлення працівника. Якщо ви вже в Польщі і вам не вдається зв’язатися з роботодавцем, можна знайти нове місце роботи. Пам’ятайте, що візу переробляти не потрібно, можна тільки попросити нове запрошення, можна навіть піврічне, яке оформляється швидше і спокійно продовжити працювати.

    Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

     Ваше ім'я (обов'язково)

     Номер телефону (обов'язково)

     Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

     Запрошення на рік в Польшу — з цією статтею так само цікавляться:

     Запрошення на півроку (Oświadczenie) Сезонна віза на 9 місяців до Польщі
     Запрошення на півроку (Oświadczenie) Страховка для візи в Польщу Сезонна віза на 9 місяців до Польщі

     Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

     Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

     ⏩ Скільки коштує запрошення на рік від воєводи?

     ✅ Ціна самого запрошення 300 євро, повний пакет документів для візи 350 євро.

     ⏩ Скільки чекати запрошення на рік до Польщі?

     ✅ Якщо не термінове, оформляється від 2 до 3 місяців, термінове запрошення оформляється 1 місяць.

     ⏩ Як відбувається оплата за річне запрошення?

     ✅ Після підписання договору вноситися аванс 100 євро, решта суми після отримання запрошення на руки.

     ⏩ Як дізнатися чи готове воєводське запрошення?

     ✅ Для того що б дізнатися чи готове воєводське запрошення в Польщі, потрібно що б роботодавець подав запит воєводі, тільки тоді буде відомо чи готове запрошення. Але варто пам'ятати, що такі запрошення не швидко оформляються, іноді доводиться чекати не один місяць.

     ⏩ Чи можна відкрити візу в Польщу на запрошення від воєводи на 3 роки?

     ✅ Ні, візу можна отримати тільки на 1 рік максимум, навіть якщо запрошення у вас на 3 роки, вам потрібно буде 3 рази поспіль, 1 раз на рік відкривати візу.

     ⏩ Після подачі запрошення від воєводи до візового центру, скільки чекати відповідь?

     ✅ Розгляд документів в консульстві Польщі займе 7-10 робочих дня не рахуючи день подачі.

     ⏩ Чи можна купити запрошення від воєводи?

     ✅ Так, у нас можете купити таке запрошення, зверніться за цими номерами: +38 (093) -726-52-35, +38 (066) -726-52-35, +38 (098) -786- 79-18 на всіх номерах є вайбер.

     ⏩ Як ви приносите запрошення в Україну?

     ✅ Після того як роботодавець отримає запрошення, його автобусом передають до центрального офісу в Києві, після чого з вами зв'яжеться менеджер і погодить як ви отримаєте запрошення, або новою поштою або можете забрати в офісі.

     ⏩ Які ви даєте гарантії?

     ✅ У нас все оформляється офіційно, перед початком роботи ми підписуємо договір, де вказуємо що якщо у вас буде відмова у візі через наших документів ми повернемо гроші.

     ⏩ Скільки діє річне запрошення до Польщі від воєводи?

     ✅ Термін дії його практично не обмежений, дія запрошення може прикотити роботодавець в будь-який момент і тоді воно буде анульовано. Так само якщо в запрошенні буде менше 100 днів документи на візу не приймуть ..

     ⏩ Чи можна купити запрошення від воєводи без прив'язки до роботодавця?

     ✅ Так, у нас це можна зробити, ми заздалегідь домовляємося з роботодавцем і роботодавець в курсі що ви до нього не приїдете на роботу, він не буде анулювати запрошення і скаржитися в різні інстанції, візу вам не анулюють.

     ⏩ Чи можна на запрошення від воеовди працювати в інших країнах Європи?

     ✅ Офіційно звичайно немає, у вас Польська віза, вона дає право працювати тільки в Польщі, для роботи в Німеччині, Чехії, Іспанії і т.д. є свої робочі візи. В основному якщо їдуть працювати, то тільки нелегалами.

     ⏩ Які терміни в'їзду по воєводського запрошення?

     ✅ Таких термінів немає, ви можете заїхати як тільки отримали візу або через пів року, але в будь-якому випадку потрібно якомога швидше виїхати, що б на кордоні менше питань задавали.

     ⏩ Як називається воєводське запрошення до Польщі?

     ✅ Запрошення від воєводи називається зазволеніе (Zezwolenie na prace) на рік.

     Залишити заявку можно онлайн прямо зараз

      Ваше ім'я (обов'язково)

      Номер телефону (обов'язково)

      Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

      О программе Константин - визовый специалист

      Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

      Смотрите также

      Як зареєструватися в візовий центр Польщі

      Отримання візи в Польщу

      5 / 5 ( 4 голоса ) Отримання візи в Польщу Для того, щоб поїхати …

      Подписаться
      Уведомление о
      guest
      245 комментариев
      Inline Feedbacks
      Подивитися всі коментарі
      наталія жерносік
      наталія жерносік
      29 днів назад

      Чи можна по воєвудській візі на протязі року їхати в Україну і повернутись по тій самій візі

      Юлія
      Юлія
      1 місяць назад

      Можу я замовити нове запрошення до праці в Польші, але ще активне воєвудське запрошення?

      Саша
      Саша
      1 місяць назад

      Як з Криму зробити візу?
      Я житель Криму. Як мені податися в на польську, річну візу.
      У місто мені потрібно їхати?

      Віталій
      Віталій
      Відповідь для  Саша
      1 місяць назад

      У Херсоні, через Каланчак

      Ольга
      Ольга
      Відповідь для  Саша
      1 місяць назад

      Є паспорт України?

      Ольга
      Ольга
      Відповідь для  Ольга
      1 місяць назад

      Потрібен паспорт України внутрішній паспорт України закордонний паспорт, інн код

      Ольга
      Ольга
      Відповідь для  Ольга
      1 місяць назад

      Оформляєте запрошення в роботодавця, виїжджаю в Україну, подає на візу в Одесі чи Херсоні в візовий центр

      Ольга
      Ольга
      Відповідь для  Ольга
      1 місяць назад

      Якщо є довідка переселенця подача за місцем тимчасової реєстрації

      Ніна
      Ніна
      1 місяць назад

      Zezwolenie
      Чи можу я поїхати в Україну (чекаючи карту побиту) а повернуться по без візу + zezwolenie?

      Marta
      Marta
      Відповідь для  Ніна
      1 місяць назад

      У вас вже стоїть печатка в паспорті як підтвердження того, що ви вирушили на карту? Якщо так, то після закінчення візи безвізовий режим включився вам автоматично і повернутися до Польщі після виїзду ви зможете через 3 місяці або коли зробите візу. Якщо печатки немає, то тоді ви перебуваєте в Польщі на основі продовженої візи і зможете повернутися без проблем.

      Ніна
      Ніна
      Відповідь для  Marta
      1 місяць назад

      Я була на заснування першої карти побуту, вона закінчилася під час карантину. Якщо не помиляюся, то вона продовжується, поки офіційно НЕ закінчиться карантин.

      Serhii
      Serhii
      Відповідь для  Ніна
      1 місяць назад

      Їдьте! Відкрийте візу по зезволенью, і повернетеся.

      Sam
      Sam
      2 місяців назад

      Ситуація на кордоні
      Що там зараз на кордонах, хлопці? Хто останнім часом їхав? Довго стояли? Особливо цікавить Рава

      Vlad
      Vlad
      Відповідь для  Sam
      2 місяців назад

      Їхав вчора автобусом, простояли 10годіг в черзі

      Sergey
      Sergey
      Відповідь для  Sam
      2 місяців назад

      Як завжди, черги.

      Sam
      Sam
      Відповідь для  Sergey
      2 місяців назад

      оригінально

      Oleksii
      Oleksii
      Відповідь для  Sam
      2 місяців назад

      А що ви хотіли почути?

      Sam
      Sam
      Відповідь для  Oleksii
      2 місяців назад

      А Ви читати розучилися? Конкретне питання «довго стояли»? А тепер конкретно себе самі дайте відповідь, що я хотіла прочитати. Звичайно, таких типу розумників!

      Оля
      Оля
      2 місяців назад

      перетин кордону
      Пропустять поляки 21.05 якщо віза діє з 24.05?

      Suspected
      Suspected
      Відповідь для  Оля
      2 місяців назад

      Поїдеш ти 21.05 якщо квиток у тебе 24.05?

      Roman
      Roman
      Відповідь для  Suspected
      2 місяців назад

      розсмішив

      Оля
      Оля
      Відповідь для  Suspected
      2 місяців назад

      Квиток у мене 21.05 а віза з 24.05

      Suspected
      Suspected
      Відповідь для  Оля
      2 місяців назад

      Це була відповідь на твоє питання

      Vadim
      Vadim
      Відповідь для  Оля
      2 місяців назад

      На кордоні відправлять додому) В минулому році з автобуса зняли дівчину, вона сподівалася за два тижні раніше приїхати, щоб карантин відсидіти))

      Оля
      Оля
      Відповідь для  Vadim
      2 місяців назад

      Я на кордоні буду десь в ніч з 22 на 23, а віза з 24, а не через 2 тижні діє. Також не використаний безвізових

      Aleks
      Aleks
      Відповідь для  Оля
      2 місяців назад

      Ну ось з 23 по 24 посидиш на кордоні, відпочинеш.

      Оля
      Оля
      Відповідь для  Aleks
      2 місяців назад

      Ну ось і не посиділа на кордоні, а перетнула без проблем

      Vadim
      Vadim
      Відповідь для  Оля
      2 місяців назад

      Навіть якщо ви будете на кордоні за годину до 24 числа, вас не пропустять, бо віза є вашим пропуском через кордон. Як туриста по безвізових не пускають, нагадаю вам, зараз епідемія ковіда.

      Оля
      Оля
      Відповідь для  Vadim
      2 місяців назад

      Пропустили, і навіть не питали нічого

      Оля
      Оля
      Відповідь для  Vadim
      2 місяців назад

      Пропустили, навіть не питали нічого

      Максим
      Максим
      Відповідь для  Оля
      2 місяців назад

      НЕ пустять, тільки а моменту початку візи.

      Оля
      Оля
      Відповідь для  Максим
      2 місяців назад

      пропустили

      Misa
      Misa
      3 місяців назад

      віза
      Цікавить таке питання, хто і скільки чекав візу після подачі нові листи? Тому що більше місяця чекаємо … (подавали до Луцька, 04.03.)

      Ivan
      Ivan
      Відповідь для  Misa
      3 місяців назад

      Повна жопа (((люди по 2 місяці чекають

      Едуард
      Едуард
      Відповідь для  Misa
      3 місяців назад

      А що пише на сайті, який статус?

      Misa
      Misa
      Відповідь для  Едуард
      3 місяців назад

      Що передана в консульство 1.04 …

      Едуард
      Едуард
      Відповідь для  Misa
      3 місяців назад

      У вас напевно вже і запрошення горить так як вже більше місяця паспорт там

      Misa
      Misa
      Відповідь для  Едуард
      3 місяців назад

      Ну + — після цього статусу близько 6-7 робочих днів паспорт там знаходиться і потім назад в ВЦ передається

      Misa
      Misa
      Відповідь для  Едуард
      3 місяців назад

      З чим може бути пов’язана затримка? (Писали, що може бути відмова)

      Едуард
      Едуард
      Відповідь для  Misa
      3 місяців назад

      А запрошення у вас від якої дати?

      Misa
      Misa
      Відповідь для  Едуард
      3 місяців назад

      З 31.03

      Андрій
      Андрій
      3 місяців назад

      тест на ковід в Варшаві, щоб не проходити обсервацію?
      підкажіть, де недорого і без черги здати тест на ковід в Варшаві, щоб не проходити обсервацію?

      Baiyzet
      Baiyzet
      Відповідь для  Андрій
      3 місяців назад

      Варшава і недорого, та ще й без черги … це як м’яке з теплим, та ще щоб не гірчило …))
      Адреса потрібен в будь-якому випадку, на 2 дні як мінімум. Тест швидше здати в аеропортах.
      Поїздку планую НЕ пізніше вівторка, щоб не застрягти на вихідні.

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Андрій
      3 місяців назад

      теж цікавить

      Андрій
      Андрій
      Відповідь для  Галина
      3 місяців назад

      Варшава Marszalkowska 68/70 тести починають робити з 12-00. є черга. ціна-130 злотих. результати можна подивитися по інтернету через 2:00. результат на папері — на другий день з 9 до 12 можна забрати

      Антон
      Антон
      4 місяців назад

      Чи можу?
      Чи можу я не скористатися воеводским запрошенням так як по ньому роботи немає, а просто замовити звичайне запрошення від другого роботодавця? І ще як анулювати воєводське запрошення? Витрачаються мої робочі дні поки воно відкрито?

      Григорій
      Григорій
      Відповідь для  Антон
      4 місяців назад

      Можна спокійно працювати по Освядченію від нового роботодавця.
      Анулювання Зезволенія в цьому випадку-турбота роботодавця.
      За Зезволенію ніякі дні НЕ витрачаються.
      Я звичайно розумію, все знати неможливо, але знати і розрізняти Освядченіе від Зезволенія, а також все, що стосується роботи з ним-це «матчастину», основа!

      він
      він
      Відповідь для  Антон
      4 місяців назад

      Відкривай спокійно воевуду, а роби в іншого роботодавця по освядченю

      Lmao
      Lmao
      Відповідь для  Антон
      4 місяців назад

      Уляна вже стала Антоном?))

      Антон
      Антон
      Відповідь для  Lmao
      4 місяців назад

      Я і був їм завжди

      Lmao
      Lmao
      Відповідь для  Антон
      4 місяців назад

      Розташування ком як в Уляни, так само писанина збігається і ще ця мадам змінила нік на «Антон», і рейтинг такий же. Збіг ??

      Антон
      Антон
      Відповідь для  Lmao
      4 місяців назад

      І яка тобі різниця хто що змінює? Ти реально паришся цим …

      у тебе життя порожнє раз мультивіза для тебе все

      Lmao
      Lmao
      Відповідь для  Антон
      4 місяців назад

      Заспокойся, у тебе ПМС. Я сюди заходжу тільки по вихідним, коли є час зачепити таких як ти, чисто для розваги. Мене зачепила твоя дивина, то ти не розумієш гумору і дуже дивно реагуєш, то шукаєш себе напарницю для «утіх», потім напарника, тепер уже ти Антон і у тебе роздвоєння особистості.

      Lmao
      Lmao
      Відповідь для  Антон
      4 місяців назад

      Привіт Уляна, ти вже тепер шукаєш партнера? Чому не написала мені?

      Suspected
      Suspected
      Відповідь для  Lmao
      4 місяців назад

      Медицина не стоїть на місці 🙂

      Lmao
      Lmao
      Відповідь для  Suspected
      4 місяців назад

      У дівчини роздвоєння особистості)

      Антон
      Антон
      Відповідь для  Lmao
      4 місяців назад

      Слухай ти хоч випорожнюватися в туалет ходи, а не на мультивізу
      вже весь сайт засрав

      Вікторія
      Вікторія
      5 місяців назад

      Дорого дня
      а скільки часу робиться освядченіє від роботодавця якщо він анулював запрошення?

      Андрей
      Андрей
      Відповідь для  Вікторія
      5 місяців назад

      По різному, від тижня до 3х тижнів

      Rl
      Rl
      5 місяців назад

      Що робити з візою
      Хто підкаже, у мене zezvolenie typ A ( річна воєвода), парі днів як отримав візу, а потім звоню- вакансій нема зараз. Інші не беруть по такій візі. Пздц…що робити? Підкажіть будь ласка

      Anna
      Anna
      Відповідь для  Rl
      5 місяців назад

      У сенсі не беруть?
      За цією ж візою можна працювати маючи звичайне освядчене на роботу, 180/360 різниця тільки в тому, ще відпрацювавши свої 180днів по освядченю вам далі потрібно буде вже Воевудскок дозвіл, щоб працювати до кінця візи. Перші півроку їм взагалі повинно бути без різниці

      Тінпу
      Тінпу
      Відповідь для  Anna
      5 місяців назад

      у нього явно коридор по освядченію, тому інші і не беруть

      Rl
      Rl
      Відповідь для  Тінпу
      5 місяців назад

      І навіть не питали нічого. 1й питання приймаєте по воєводі — немає

      Вася
      Вася
      Відповідь для  Rl
      5 місяців назад

      якась маячня. Яка на фіг різниця яка у вас віза? Чи то ви не всю інфу даєте, то чи є якісь нюанси.

      Rl
      Rl
      Відповідь для  Вася
      5 місяців назад

      Ніяких нюансів. До Зробили воевуду річну, шукав щось інше-сказали по воевуде НЕ працевлаштовуємо. Навіть не питали які візи були скільки днів і т п

      Тінпу
      Тінпу
      Відповідь для  Rl
      5 місяців назад

      ну нормальні розпитують, як працювали і коли

      Rl
      Rl
      Відповідь для  Anna
      5 місяців назад

      Можливо щось змінилося в законодавстві

      Rl
      Rl
      Відповідь для  Anna
      5 місяців назад

      Я теж так думав

      Вася
      Вася
      Відповідь для  Rl
      5 місяців назад

      Юа контракт, але там є свої нюанси

      Rl
      Rl
      Відповідь для  Вася
      5 місяців назад

      Спасибі, і я знаю що таке. фігня … на мою думку.

      Ist
      Ist
      Відповідь для  Rl
      5 місяців назад

      Їхати і шукати роботу на чорну

      Андрій
      Андрій
      Відповідь для  Rl
      5 місяців назад

      У них просто немає роботи. Та й не беруть. Зачекайте до березня. Тоді з’являться вакансії і без проблем знайдете роботу.

      Alex
      Alex
      Відповідь для  Rl
      5 місяців назад

      Зараз Галя прибіжить все розповість почекай чуть чуть

      Тінпу
      Тінпу
      Відповідь для  Alex
      5 місяців назад

      заздриш приємною і високооплачувану роботу дівчат з рокса.пл?

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Тінпу
      5 місяців назад

      о Боже

      Саша
      Саша
      5 місяців назад

      Терміново потрібна допомога. Воевуда. Зміна роботодавця.

      З серпня по січень мав підлогу річну візу. Був в Польщі 4 місяці з 6. Віза була до 25.01.Подался на воєводу. На роботі скорочення. Зробив візу від цього роботодавця на рік. (Воевуду). Хотів їхати на іншу роботу. Але дізнався що не можуть змінити запрошення на піврічне
      1.Аннуліровать Воєвудський візу яка прийде поштою в понеділок і чекати коридор щоб їхати по біо на 2 місяці і відправитися на карту.
      2. Що робити в цій ситуації. Адже щоб переробити Воевуду потрібно ще чекати 2-3 місяці поки зроблять нове запрошення і робити нову візу.

      Anna
      Anna
      Відповідь для  Саша
      5 місяців назад

      Ви відпрацювали вже 180 днів в Польщі? Якщо відпрацювали, то тоді коридор 180/360
      Якщо не відпрацювали 180 днів, тоді можуть залишок днів вам відкрити нове осіядчене (анулювати старий повинен роботодавець, його робив), і термін дії освядченя буде продовжено у зв’язку зі станом пандемії (поки ви залишаєтеся у цього другого роботодавця працювати), за цей час можна зробити зезволене

      Саша
      Саша
      Відповідь для  Anna
      5 місяців назад

      Відпрацював 105 днів по піврічному запрошення. Відкрив візу по воевуде. Зараз в Україні. Питання можуть переробити запрошення на іншу роботу, а Воєвудське запрошення анулювати.

      Anna
      Anna
      Відповідь для  Саша
      5 місяців назад

      Якщо у вас є дні, вам можуть зробити освядчене, але тільки на залишок днів (тобто у вашому випадку 75днів). Воєводу повинен анулювати попередній роботодавець (на скільки я знаю)
      Маючи візу по Воєвудський запрошенні ви маєте право працювати по освядченю, тільки там днів менше буде. Але поки ви працюєте свої 75днів на освядченю, є шанс що до цього часу вам зроблять воєводу на новій роботі

      Саша
      Саша
      Відповідь для  Anna
      5 місяців назад

      Тобто за цією ж візою на 360 днів, анулювати запрошення і зробити нове освядченія на залишок днів? А антикризовий щит мені не допоможе після закінчення залишку днів?

      Anna
      Anna
      Відповідь для  Саша
      5 місяців назад

      Так, можна зробити освядчене на залишок днів, але на жаль я не знаю всієї процедури як це відбувається (анулювання старого і виготовлення нового) знаю тільки що старе повинно анулювати роботодавець який його робив і в ужонді повинні перерахувати залишок днів в які вам можуть відкрити освядчене у нового роботодавця.
      Допоможе, поки не будете змінювати роботодавця, освядчене буде дійсно. Але як тільки відпрацюєте 180днів, тоді щоб поміняти роботу треба буде робити Воєвудське зезволене

      Саша
      Саша
      Відповідь для  Anna
      5 місяців назад

      Але якщо залишуся на новій роботі по залишку днів з антикризового щиту. Так можна буде?

      Anna
      Anna
      Відповідь для  Саша
      5 місяців назад

      instagram.com/tv/CKR7SpdJZFp/?igshid=112v0pls7ci9q

      Anna
      Anna
      Відповідь для  Саша
      5 місяців назад

      можна, можливо

      Віктор
      Віктор
      Відповідь для  Саша
      5 місяців назад

      Блін у мене точно така ж ситуація, але запрошення я ще чекаю, теж цікавить те саме запитання)

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Саша
      5 місяців назад

      Якщо запрошення дійсне і його від працедавців не анулювали в ужонде (про що краще відразу дізнатися у них, не подавали в ужонд на ануляцію), то візу відкрити можна спокійно, перетнути по ній кордон, а працювати зможете на інший роботі. Новий роботодавець просто переробить вам дозвіл на роботу на 180 днів

      Саша
      Саша
      Відповідь для  Галина
      5 місяців назад

      Запрошення дійсне. Віза по ній повинна прийти на днях. Одні кажуть якщо я працював по піврічний візі .А зараз у мене воевуда, то не зможуть переробити запрошення на 180 днів, так як віза на 360 днів

      Іванка
      Іванка
      Відповідь для  Галина
      5 місяців назад

      Я в Україні.
      Як можна дізнатися чи дійсно воєводське запрошення?
      Які наслідки якщо спробую з недійсним запрошення пройти кордон?
      Віза відкрита до цього запрошення.
      Терміни запрошення до 2023 року.

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Іванка
      5 місяців назад

      Якщо вони анулювали, але ви ж збираєтеся до них поїхати, то нехай вам зроблять (на основі того Воєвудського) oświadczenie на півроку. Електронне вишлють вам, а ви, на всякий, повинні надрукувати. На кордоні показуєте тільки запрошення Воєвудський. Якщо вони введуть в базу на перевірку (хоча рідко таке буває) і виявлять, що воно є анульованим. то ви тоді показуєте то oświadczenie, і все норм буде … Але на практиці, і було вже анульовано запрошення, і вони його прийняли перевірити .. і … .. віддали і пропустили …

      Саша
      Саша
      Відповідь для  Галина
      5 місяців назад

      Інші кажуть якщо працював по піврічний, то не зроблять освядченія на 180, але воевуда перекриває коридори. Те це запрошення перекриває або віза?

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Саша
      5 місяців назад

      запрошення

      Іванка
      Іванка
      Відповідь для  Галина
      5 місяців назад

      Спробую, як і що, тоді нове робити буду.

      Галина
      Галина
      Відповідь для  Іванка
      5 місяців назад

      удачі вам

      Саша
      Саша
      Відповідь для  Іванка
      5 місяців назад

      Запитайте у Роботодавця, якщо недійсною тоді вас не пропустять до Польщі

      Дмитро
      Дмитро
      6 місяців назад

      Запрошення від воєводи
      Доброго вечора, підкажіть будь ласка який термін виготовлення воєводського запрошення (чекаю вже три місяці) дякую.

      Аня
      Аня
      Відповідь для  Дмитро
      6 місяців назад

      Чекала 2 місяці, Робилася в Лодзі

      Дмитро
      Дмитро
      Відповідь для  Дмитро
      6 місяців назад

      У 2016 році чекав 3 міс
      У 2019 2 міс

      Kateryna
      Kateryna
      Відповідь для  Дмитро
      6 місяців назад

      Запрошення чекаєте звідки?

      Дмитро
      Дмитро
      Відповідь для  Kateryna
      6 місяців назад

      Краків

      Kateryna
      Kateryna
      Відповідь для  Дмитро
      6 місяців назад

      Від роботодавця, або вам роблять через візовий центр?

      Дмитро
      Дмитро
      Відповідь для  Kateryna
      6 місяців назад

      від роботодавця

      zoyc
      zoyc
      Відповідь для  Дмитро
      6 місяців назад

      5 місяців. Сілезія

      Анатолій
      Анатолій
      Відповідь для  Дмитро
      6 місяців назад

      Забрав перед НР 58 днів Плоцьк

      Андрей
      Андрей
      6 місяців назад

      Доброго дня, підскажіть скільки часу дійсне воєвудське запрошення? Я чув що три місяці і якщо в цей термін не зробити по ньому візу то воно анулюється!?

      Boris
      Boris
      7 місяців назад

      Доброго дня
      Маючи запрошення(на180 днів) від одного роботодавця, чи може інший зробити воєводське запрошення?
      Чи потрібно чекати коридор, якщо по закінченню візи на 180 днів, вже маєш воєводське запрошення?
      Дякую

      Дима
      Дима
      8 місяців назад

      Отримав від роботодавця
      Zezwolenie typu A на 2 роки
      Що воно таке і з ним можу зробити?!
      (Це воєводське запрошення чи щось інше?)

      Юрий
      Юрий
      Відповідь для  Дима
      8 місяців назад

      З ним можете відкрити річну візу.

      Дана
      Дана
      Відповідь для  Дима
      8 місяців назад

      Це Воєвудський запрошення, з ним ви можете відкрити річну візу.

      Гена
      Гена
      Відповідь для  Дима
      8 місяців назад

      Це воевуда, все правильно.

      Сніжана
      Сніжана
      8 місяців назад

      Хочу запитати 4.11.20 їхала до Польщі в мене відкрита віза до кінця року вуєвудське запрошення типу А а так як їхала до другого роботодавця і вони мені зробили електронного документа але не зарегестрирован в уженд і без номер документа і я показала прикордоннику не своє зазволеніє а освячення не зроблене даже і не зрозуміла і не впустили але уже потім і своє показала а вони ні дзвони щоб надали номер док в цьому чи впустять другий раз тіки уже по своєму вуєвудське бо думала може його анулировали

      Влад
      Влад
      8 місяців назад

      Доброго вечора. Скажіть будь ласка скільки дійсне воєводське запрошення. Запрошення на 3 роки. Бо чув що на три місяці.

      Андрей
      Андрей
      8 місяців назад

      Підкажіть з приводу воєводської візи Як заїхати по воєводської візі вдруге якщо вже не працюю на тій роботі від якої віза

      Zlata
      Zlata
      Відповідь для  Андрей
      8 місяців назад

      а з запрошенням що?

      Max
      Max
      Відповідь для  Андрей
      8 місяців назад

      спокійно заїдеш

      Іван
      Іван
      Відповідь для  Max
      8 місяців назад

      Візи неможна анолювати

      Владислав
      Владислав
      8 місяців назад

      Чи можна, прострочити zezwolenie? Мене цікавить питання, чи можна прострочити zezwolenie na prace, т.е.воевудское запрошення, якщо запрошення з 1.10, а документи подавати тільки 9.11.
      коли, максимально -я можу сама пізніше в’їхати до Польщі, щоб не анулювалося запрошення ???

      Dimitrov
      Dimitrov
      Відповідь для  Владислав
      8 місяців назад

      Само по собі дозвіл не анулюється, тільки якщо вийшов термін або це зробив роботодавець! Подаючи документи через місяць з моменту дії дозволу можна і не яких проблем не буде!

      Якщо zezwolenia typu A, (видається на 12 місяців) то візу відкриють на місяць менше)

      Владислав
      Владислав
      Відповідь для  Dimitrov
      8 місяців назад

      Дякую

      Stepan
      Stepan
      Відповідь для  Владислав
      8 місяців назад

      Все вірно, раніше був закон що ви повинні відкрити візу у перші три місяці дії запрошення, на даний час він не актуальний, можете подавати.

      Денис
      Денис
      Відповідь для  Stepan
      8 місяців назад

      Если не аннулировалы зезволение то порядок будет)

      Віталій
      Віталій
      9 місяців назад

      Компанія Візія вирішила всі мої запитання з документами, купив запрошення на рік від воєводи. Мені залишилося тільки оплатити і отримати на руки готові документи. Дякую буду звертатися до вас ще.

      Валентина
      Валентина
      10 місяців назад

      Вирішили з подругою поїхати на заробітки до Польщі. Потрібно було оформляти робочу візу на рік на запрошення на рік від воєводи. Ми польську мову не знаємо, тому шукали таку компанію, щоб б нам там допомогли оформити всі потрібні документи за прийнятну оплату. Наш друг, який користувався вже послугами компанії Візія, дав нам їх координати. Ми відразу відправилися в офіс. Кращі менеджери з нами провели консультацію і розповіли, що нам необхідно надати для подальших дій. Ми зібрали всі необхідні документи на наступній, день і знову прийшли в компанію Візія. Молоді співробітники швидко і якісно оформили все, що необхідно для отримання робочої візи на півроку за символічну оплату. Відразу ми переживали про те, що може бути щось не так зробили. Але по приїзду в Польщу у нас проблем не виникло.

      Ірина
      Ірина
      11 місяців назад

      Ми з чоловіком вирішили відправитися в Польщу на заробітки. Потихеньку зібрали потрібні документи, залишилося лише оформити візу на рік на запрошення від воєводи. Я облазила весь інтернет, порадилася із знаючими людьми, рекомендують звернутися в компанію Візія. Добре, що у мене є друзі, менеджер Юлія обслужила нас в лічені секунди, роботу зробила якісно і на совіти, заплатили дешево. Дякую за сумлінну співпрацю!

      Тетяна
      Тетяна
      11 місяців назад

      Щоб заробити грошей побільше, вирішила відправитися в Польщу відразу на рік. Стала розпитувати юристів з Візії, як оформити річну візу швидше і дешевше. Виявилося, що за зовсім не більшу плату вони готові взяти всі ці клопоти на себе. На тому й порішили, і далі мені залишалося тільки слідувати їх вказівками. У підсумку завдяки Візії я відмінно заробила в Польщі і скоро знову туди поїду.

      kristinabojko06@gmail.com
      kristinabojko06@gmail.com
      1 рік назад

      Добрий день підскажіть мені будь ласка як я можу перевірити чи робится нове запрошення на моє імя??

      vlad
      vlad
      1 рік назад

      доброго дня Чи змінились правила подачі документів на польску воєв.візу після карантину?Які документи треба мати з собою? Чи можливо заповнити анкету у візовому центрі?Чи обов»язково посилати якісь документи по е-mail

      Татьяна - Визовый специалист
      Татьяна - Визовый специалист
      Автор
      Відповідь для  vlad
      1 рік назад

      Подача можлива особисто або Новою поштою після сплати візового збору. Документі всі ті ж. Готуються заздалегідь, у візовому заповнити зараз немає змоги. На емейл нічого не треба висилати

      vlad
      vlad
      Відповідь для  Татьяна - Визовый специалист
      1 рік назад

      Дякую.Я так розумію — пакети документів для подачі особисто і для подачі через нову пошту відрізняються?? Будьте ласкаві — напишіть які документи потрібно мати при собі при особистій подачі)) Наперед вдячний)

      Тарас
      Тарас
      1 рік назад

      Дякую за документи на візу, все прийшло в термін і не дорого, рекомендую до співпраці, звертайтеся!

      Олена
      Олена
      Відповідь для  Тарас
      1 рік назад

      Доброго дня.Чи можу я підчас карантину перетнути кордон по безвізу з воєведським запрошенням.

      Юля - Визовый специалист
      Юля - Визовый специалист
      Автор
      Відповідь для  Олена
      1 рік назад

      Добрий день, можете, якщо у Вас не використаний безвіз, діюче запрошення, і адреса для перебування карантину, але там Ви можете перебувати 90 днів.

      Олеся
      Олеся
      1 рік назад

      Добрий день! В мене воєвудське запрошення з 01.05.2020 до 31.10.2021. Яку дату перебування і кількість днів треба вказати в анкеті? Адже запрошення видане на 1, 5 року, а віза відкривається тільки на 1 рік? Дякую 😊

      Олеся
      Олеся
      Відповідь для  Константин - визовый специалист
      1 рік назад

      Хочу надіслати «Новою поштою» завтра, 18.06.2020

      Олеся
      Олеся
      Відповідь для  Константин - визовый специалист
      1 рік назад

      Дякую за консультацію, але чи до 30. 06.2020 встигнути виготовити візу? Бо я проплатила візовий збір, але ніхто з операторів до мене не дзвонив, тому вирішила подавати через пошту, може буде швидше

      Марія
      Марія
      1 рік назад

      Доброг дня, скажіть будь ласка у мене воєводське запрошення на 2 роки, на який період потрібно брати страховку?

      Софія
      Софія
      1 рік назад

      Добрий день. У мене воєводське запрошення на три роки з 01.01.2020 чи можу я ще по ньому відкрити візу чи воно уже не дійсне?