ПМЖ в Польщі / Корисно знати / Tax Free в Польщі (такс фрі)
Tax Free в Польщі (такс фрі)

Tax Free в Польщі: визначення поняття і способи повернення коштів

Такс фрі в Польщі. Купівля товарів за кордоном зазвичай обумовлена одним з двох факторів: дефіцит або ціна. Справа в тому, що в першому випадку конкретний товар просто відсутній на полицях магазинів в рідній країні і, щоб його дістати, треба їхати за кордон.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Що таке Tax Free в Польщі?
Який відсоток VAT в Польщі?
Які існують способи повернення ПДВ?
Програма Tax Free діє у всіх польських магазинах?
Кожен іноземець може скористатися Такс Фрі?
Що потрібно знати, щоб повернути податок самостійно?
Які переваги і недоліки компенсації VAT в магазині?
Як здійснити повернення грошей за дорученням?
Які нюанси необхідно врахувати, щоб успішно пройти кордон?
Вигідно співпрацювати з Global Blue?
Скільки чекати на повернення коштів?
Висновки

У другому випадку ціна на товар в країні виробника може бути дуже вигідною, і жителі прикордонної території з задоволенням їдуть туди закуповуватися. Останнім часом українці часто купують дорогі товари в Польщі, проте не всі знають, що частину витрачених грошей можна повернути. Вся справа в програмі Tax Free. Саме про неї ми і поговоримо в цій статті, щоб розібратися в самому понятті і зрозуміти, як працює ця система.

Що таке Tax Free?

Tax Free — це програма, яка дозволяє іноземцю повернути частину грошей (VAT), витрачених зпа придбаний товар.

Що таке Tax Free?

VAT це податок, який додається до вартості кожного товару. Всі зібрані податки в подальшому витрачаються на забезпечення окремих категорій громадян. Наприклад, з них виплачують пенсії і пільги. І тут випливає логічне запитання: якщо VAT спрямовані на забезпечення громадян іншої держави, то чому іноземець повинен їх сплачувати, якщо він вже платить податки в своїй рідній країні?

Саме для цього й існує програма Tax Free, з якою іноземний громадянин може компенсувати свої витрати на податок (VAT).

Який відсоток VAT в Польщі?

Єдиного відсотка ПДВ на всі товари у Польщі не існує. Він постійно змінюється і відрізняється для кожної категорії продукції:

 • Продовольчі товари та друковані матеріали – 5%
 • Тропічні ласощі та дитяче харчування – 8%
 • Товари для будинку, меблі, посуд, одяг, взуття, парфумерія, алкоголь, шоколад і дитячі іграшки – 23%

Ставка ПДВ вказується в товарному чеку, і чим вона більше, тим більше грошей зможе повернути покупець. Тому рекомендуємо вибирати товари з найбільшим відсотком податку.

Який відсоток VAT в Польщі?

Нижче ми наведемо приклад, щоб наочно пояснити, як вираховується VAT.

Припустимо, іноземець купив в Польщі брендові туфлі, вартість яких 3150 PLN. Відсоток податку з цієї категорії – 23%. Тобто, 3150:100*23=724.5 PLN – розмір компенсації.

Однак не завжди можна розраховувати на стовідсоткове повернення податку. Існують певні нюанси, одним з яких є спосіб компенсації.

Які існують способи повернення ПДВ?

На даний момент можна вибрати тільки один з двох доступних способів повернення податку:

 1. Стовідсоткове повернення. Тобто, розмір компенсації буде прямо пропорційним розміру VAT. Суттєвим недоліком можна назвати лише те, що для завершення процедури повернення коштів необхідно буде повертатися у Польщу або навіть в той же магазин, в якому була здійснена покупка. Звичайно, якщо іноземець часто їздить на шопінг за кордон, то для нього це не стане проблемою. Однак при здійсненні разової покупки, такий спосіб, мабуть, не найраціональніший.
 2. Повернення з допомогою глобального оператора. У Польщі таким оператором є Global Blue. Співпрацюючи з цією компанією, загальна компенсація буде повною, але оператор відніме відсоток за свої послуги. Тому іноземець отримає меншу суму, ніж при самостійному повернення коштів. Часто комісія Global Blue може досягати 45%. Однак покупцеві не доведеться повертатися в той же магазин, де була здійснена покупка. А це може бути величезним плюсом для тих, хто не їздить у Польщу часто.


Як бачимо, у кожному з цих способів є свої плюси і мінуси. Тому рекомендувати якийсь один з них буде неправильно і нелогічно. Вибирати потрібно виходячи з того, який відсоток компенсації хоче отримати іноземець, і чи є у нього можливість повторно приїхати в Польщу.

Програма Tax Free діє у всіх польських магазинах?

Програма Tax Free діє у всіх польських магазинах?

Ні, не кожен магазин в Польщі працює за програмою Tax Free. Саме тому дуже важливо звертати на це увагу перед покупкою будь-якого дорогого товару. Інакше отримати повернення коштів не вийде. Інформація про Tax Free зазвичай розміщується на вивісках біля магазинів і на касах. Але самим надійним способом дізнатися, чи працює даний магазин з Tax Free – це проконсультуватися з його працівниками.

Кожен іноземець може скористатися Такс Фрі?

Для компенсації VAT покупець повинен:

 • Не бути працевлаштованим в Польщі;
 • Не мати ВНЖ або ПМЖ;
 • Вивезти придбаний товар з території Польщі протягом трьох місяців;
 • Не бути біженцем;
 • Не бути резидентом РП;
 • Подати документи на компенсацію протягом перших семи місяців після покупки.


Важливо враховувати, що для можливості повернення грошей, сума покупки повинна бути не менше 300 PLN.

Що потрібно знати, щоб повернути податок самостійно?

Найкращим рішенням буде консультація з працівником магазину, в якому купується товар. Справа в тому, що кожен магазин, що працює з Tax Free, може вводити власні умови повернення. Тому, щоб не упустити шанс компенсації, потрібно врахувати і виконати всі правила.

Однак є моменти, які є основними і незмінними. Один з них – це грамотне оформлення чека на покупку. Співробітник магазину зобов’язаний видати спеціальну квитанцію Tax Free, в якій буде вказана наступна інформація:

 • Дані і печатку магазину;
 • Прізвище, ім’я та по батькові покупця;
 • Номер та серія закордонного паспорта;
 • Адреса проживання або прописки;
 • Назва товару та ціна;
 • Дата придбання товару;
 • Підпис продавця і покупця.

Дана квитанція може бути надрукована або заповнена продавцем вручну. Це не впливає на її актуальність. Іноземцю необхідно уважно звірити всю інформацію, яка вказана у квитанції. У разі розбіжності хоча б однієї цифри або букви повернути гроші буде неможливо.

Також продавець повинен прикріпити до квитанції Tax Free касовий чек. Дані про купівлю в цих двох документах повинні бути ідентичними.

До в’їзду на батьківщину товар рекомендується не розкривати і не відривати від нього бирки. Недотримання цього правила може спричинити за собою тривалий огляд і додаткові запитання від митників.

Які переваги і недоліки компенсації VAT в магазині?

На сьогоднішній день, повернення коштів через магазин є найбільш популярним способом компенсації. Однак необхідно враховувати всі плюси і мінуси даного методу.

Які переваги і недоліки компенсації VAT в магазині?

Недоліки:

 • Потрібно назад приїжджати в даний магазин;
 • Може виявитися, що магазин, в якому планувалася купівля, не працює за програмою Такс Фрі;
 • Робота за такими умовами, які вводять в оману покупців. Наприклад, в магазині можуть відкрити точку Global Blue. Тобто, іноземець все одно буде платити комісію.

Переваги:

 • Висока ймовірність стовідсоткової компенсації податку;
 • Отримання грошей на місці;
 • Бонуси, якими магазини заохочують покупців;
 • Можливість повернення ПДВ за дорученням.

Як здійснити повернення грошей за дорученням Tax Free в Польщі?

Для того щоб скористатися цим способом, необхідно мати надійних друзів, які перебувають на території РП. Покупцеві потрібно лише написати довіреність, яку навіть не потрібно нотаріально завіряти. Завантажити бланк довіреності можна тут. Важливо заповнити його грамотно, без єдиної помилки. Разом з цим документом необхідно буде показати в магазині: скан-копію закордонного паспорта покупця, квитанцію Такс Фрі, товарний чек, і паспорт довіреної особи.

Які нюанси необхідно врахувати, щоб успішно пройти кордон?

По-перше, підготовка та правильне заповнення квитанцій і чеків. На кордоні необхідно буде показати ці документи, щоб прикордонник поставив спеціальну печатку. Без неї не можна буде компенсувати VAT.

По-друге, іноземцю необхідно переконатися, що він знаходиться в спеціальній черзі Такс Фрі. Тільки пройшовши її можна отримати спеціальну печатку і підпис митника в чек.

По-третє, отримати печатку в квитанції слід ПЕРЕД проходженням транспортного контролю. В іншому випадку про повернення податку доведеться забути.

Вигідно співпрацювати з Global Blue?

Вигідно співпрацювати з Global Blue?

Як вже згадувалося вище, Global Blue це компанія, яка допомагає повертати ПДВ іноземцям, які не бажають займатися цим питанням самостійно.

Покупець витрачає мінімум сил і нервів, і отримує компенсацію в короткі терміни. Недоліком співпраці з оператором можна назвати лише те, що йому доведеться віддати частину відшкодованих коштів. Точну цифру назвати важко, так як розрахунок залежить від багатьох факторів.

Як приклад, згадаємо раніше наведену ситуацію з купівлею брендових туфель, вартістю 3150 PLN. Якщо займатися компенсацією самостійно, то вдасться повернути 724.5 PLN, а через Global Blue – 420 PLN. Тобто, за послуги оператора доведеться заплатити 304.5 PLN.

Скільки чекати на повернення коштів Tax Free в Польщі?

Однозначну відповідь на це питання дати не можна. Все залежить від того, яким способом покупець хоче повернути гроші:

 • В магазині. Для цього необхідно повернутися туди, де був куплений товар. При собі потрібно мати квитанцію з печаткою митної служби, товарний чек і посвідчення особи. ПДВ відшкодовується готівкою прямо в магазині.
 • На кордоні. Розгляд заявок ведеться в порядку живої черги. Необхідно мати при собі ті ж документи, що і при зверненні в магазин. На сьогоднішній день, пункти на кордоні все частіше замінюються точками Global Blue. Тому велика ймовірність, що платити комісійні все одно доведеться.
 • У відділеннях Global Blue. Очікувати виплату доведеться від одного до чотирнадцяти днів. Відшкодування можливе готівкою або на картку, в залежності від суми.
 • Поштою. Для цього в Global Blue необхідно надіслати лист зі всіма документами. Відповідь прийде не скоро. Зазвичай це займає кілька місяців. Також цей спосіб дуже ризикований , адже якщо лист десь загубиться, то повернути гроші не вийде, і всі документи будуть безповоротно втрачені.


На наш погляд, перший і третій варіанти є найбільш раціональними. Якщо покупець періодично їздить в Польщу по особистих справах, то можна самостійно заїхати в магазин і отримати компенсацію. В іншому випадку – краще відправитися в відділення Global Blue. Це дозволить зберегти час і отримати непогану суму повернення.

Висновки

Скористатися програмою Такс Фрі абсолютно нескладно, особливо якщо була здійснена велика покупка і сума компенсації може бути досить великою. Ми рекомендуємо не втрачати таку можливість. Адже повернуті гроші можуть послужити першим внеском для реалізації вашої заповітної мрії!

З цією статтею також цікавляться:

Як повернути податки сплачені в ПольщіЯкі документи потрібні українцю для в'їзду в Польщу по безвізу?Скільки коштують продукти харчування в Польщі
Як повернути податки сплачені в Польщі Які документи потрібні українцю для в’їзду в Польщу по безвізу? Скільки коштують продукти харчування в Польщі

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як анулювати запрошення з Польщі

Як анулювати запрошення з Польщі

5 / 5 ( 12 голосов ) Як можна анулювати Польське запрошення? Ось уже протягом …

Подписаться
Уведомление о
guest
108 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Дима
Дима
7 днів назад

Здрастуйте, як оформити в магазині при покупці tax free? Це коштує якихось додаткових грошей, і через скільки потрібно на кордоні надати товар для повернення коштів (податку ПДВ)? І в якому вигляді має бути товар, запечатаним або відкритим можна?

Гена
Гена
Відповідь для  Дима
7 днів назад

При покупці говори що будеш робити такс фрі, вони на чеку поставлять печатку. Дається три місяці щоб вивести товар за межі ЄС.
Товар повинен бути в коробці оригінальній, все так же як при покупці. Тобто, товаром можеш користуватися, але коли будеш їхати, то запакують його.

Катя
Катя
Відповідь для  Дима
7 днів назад

Товар повинен бути тільки запечатаний !!!

Юля
Юля
Відповідь для  Дима
7 днів назад

Вибирай ту смугу руху, де є знак про оформлення Tax Free. Добре коли на своєму авто, але якщо автобусом, то тебе ніхто не буде чекати. На митниці повинні поставити 2 друку.

Славик
Славик
Відповідь для  Дима
7 днів назад

А ми як їхали автобусом, оформляли taxFree 3 людини телик, телефон і ще що то там то водій з них взяв (за телик 500 грн) а за решту по 300 грн сказав це за те що весь автобус чекав …

Ян
Ян
Відповідь для  Славик
7 днів назад

Жадібність наших водіїв не має меж. Коли ці мудаки не можуть знайти кпп без черги і заїжджають туди де чергу на 4-12 годин — це нічого. Норм. А коли чекають людини півгодини на таксфріі — це ціла істерія і трагедія у них.

Dmytro
Dmytro
15 днів назад

TAX FREE

Підкажіть будь ласка, хочу привезти техніку в Україну куплену в Польщі. Коли я оформляю такс фрі, на який термін діє ця функція? І чи можна її використовувати тут або на кордоні просять товарний вигляд?
Хто сильний в цьому, підкажіть.
Дякую 🙂

Андрій
Андрій
Відповідь для  Dmytro
15 днів назад

Оформляти в магазині де купуєш, дають документи для кордону і повинен 3 місяці для того щоб вивезти товар з ЄС.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Dmytro
15 днів назад

До 3 місяці

Anna
Anna
Відповідь для  Dmytro
15 днів назад

Дивіться умови в фірмі, де купували товар. У них зазвичай є інструкція російською

Андрій
Андрій
Відповідь для  Dmytro
15 днів назад

Строку не знаю але знаю точно що все повинно бути упаковано

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Dmytro
15 днів назад

скільки діє точно не пам’ятаю, ніби як 10 місяців, але точно знаю що техніка повинна бути новою і упакованої з усіма пленочками і без слідів використання

Dmytro
Dmytro
Відповідь для  Dimitrov
15 днів назад

Я зрозумів, дякую велике, ти кращий

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Dimitrov
15 днів назад

У Аеропорту пробивав таксфрі. Ніц не перевіряли.

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Viktor General29
15 днів назад

значить пощастило

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Dimitrov
15 днів назад

У мене товар був при собі упакований. Але вона сказала що не треба показувати

Таня
Таня
1 місяць назад

Хочу покупати телефон в польщі з оформленям такси.
Можуть бути якісь проблеми якщо я його розпечатаю ?
Чи треба везти тільки в коробці?

Дима
Дима
Відповідь для  Таня
1 місяць назад

Моїм батькам не поміщалася електроніка в коробці, так вони взагалі без коробки везли, на кордоні норм пропустили і таксфрі оформили.

Таня
Таня
Відповідь для  Дима
1 місяць назад

А як оформляється такса точніше на кордоні? в магазині все зробив.

Дима
Дима
Відповідь для  Таня
1 місяць назад

Я не знаю точно, не питав батьків, але начебто потрібно їхати по коридору з таксфрі і на кордоні друк ставлять на вашому рахунку за товар.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Дима
1 місяць назад

Як оформляти таксу на кордон,і питають щось чи просто печатку поставлять і все?
Провіряють польскі чи наші?

Яна
Яна
Відповідь для  Таня
1 місяць назад

Не потрібно його везти в коробці.
Головне щоб у вас був чек на руках, і разом із телефоном.

Андрей
Андрей
1 місяць назад

Чи працює taxfree на кордоні. Найбільше цікавить Ягодин.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Він скрізь наскільки знаю працює, в т.ч. в Ягодині.

Анна
Анна
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

В Ягодині є, як і на всіх.

Жека
Жека
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Так звісно працює.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Він є на всіх пунктах.

оля
оля
1 місяць назад

Чи можна на такс фрі везти розпакований телефон?

Дарья
Дарья
Відповідь для  оля
1 місяць назад

Так

Ola
Ola
1 місяць назад

Якщо я оформила такс фрі на телефон 10 місяців тому. Чи можливо ще отримати повернення коштів?

Полина
Полина
Відповідь для  Ola
1 місяць назад

Спробуйте, чому ні?

Ульяна
Ульяна
1 місяць назад

Добрий день! Якщо я буду з Польщі в Україну вести запечатаний телефон, з мене на кордоні не будуть вимагати заплатити якийсь там податок?

Зина
Зина
Відповідь для  Ульяна
1 місяць назад

Ні, ти його вже сплатив.

Полина
Полина
Відповідь для  Ульяна
1 місяць назад

При купівлі нового телефону вам потрібно було оформити таксфрі. Якщо цей телефон не варто більше ніж 500евро то тоді при поверненні з України могли повернути 16-18% від вартості телефону.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Полина
1 місяць назад

Я це і планую зробити, просто я турбуюся що потім на кордоні України з мене вимагатимуть той податок заплатить.

Полина
Полина
Відповідь для  Ульяна
1 місяць назад

Ви навпаки можете собі повернути податок, заплачений за нього в Польщі.

Stepan
Stepan
1 місяць назад

Таксфрі
Хочу запитати
Чи на кожному пропускному пункті
Є таксфрі?
Детальніше Грушів- Корчова
Може хто оформляв?

сарказм
сарказм
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

Воно вам треба?.
Є на кожному.

Stepan
Stepan
Відповідь для  сарказм
1 місяць назад

Спасибі !!!!

Андрій
Андрій
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

Що вигідно везти в Україну по таксфри таксфрі tax free taxfree?

Юлія
Юлія
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

є звичайно

Влад
Влад
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

є, але в черзі доведеться постоять

Ruslana
Ruslana
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

Є на кожному, але кажуть що ще той головняк. особливо якщо автобусом їдете

Stepan
Stepan
1 місяць назад

Таксфри
Хочу спросить
ли на каждом пропускном пункте
Есть таксфри?
Подробнее Грушив- Корчева
Может кто оформлял?

Ruslana
Ruslana
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

на каждом, но говорят что еще тот головняк. особенно если автобусом едете

Влад
Влад
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

есть, но в очереди придётся постоят

Юлия
Юлия
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

есть конечно

Андрей
Андрей
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

Что выгодно везти в Украину по таксфры таксфри tax free taxfree?

сарказм
сарказм
Відповідь для  Stepan
1 місяць назад

Оно вам надо? Суеты вот там.
Есть на каждом.

Stepan
Stepan
Відповідь для  сарказм
1 місяць назад

Спасибо !!!!

Nastia
Nastia
1 місяць назад

Чи оформляють зараз на границі tax free? Якщо так, то на яких?

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Nastia
1 місяць назад

оформляют

Nastia
Nastia
Відповідь для  Nazarich
1 місяць назад

А на якому пункті оформляли ви?

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Nastia
1 місяць назад

сам нещодавно не їхав, друг ввозив телефон, їхав своєю машиною, рава-руська

Nastia
Nastia
Відповідь для  Nazarich
1 місяць назад

Дякую

Саша
Саша
2 місяців назад

Такс фрі

Хочу купити плазму, підскажіть де саме купити і як на кордоні з Такс фрі?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Саша
2 місяців назад

при мені колега купував в Media Expert теж плазму по знижці, оплачуєш в касі і на виході буде ще одна, там і заповнюють папірці на твоє фрі.
питання залишається лише в одному, чи буде час на кордоні оформити,
водії рейсових і не тільки постійно поспішають.
ще є Media Markt.

Ніка
Ніка
Відповідь для  Covidlo
2 місяців назад

Я купувала телефон оформила такс фрі їхала машиною, на кордоні 10 годин чекали + інша черга

Боря
Боря
Відповідь для  Саша
2 місяців назад

купити можна і онлайн і в магазинах, главне зразу попередьте про такс фрі

Іван
Іван
Відповідь для  Боря
2 місяців назад

В онлайн магазинах tax free не видають.

Костік
Костік
Відповідь для  Саша
2 місяців назад

в магазі зразу скажіть про такс фрі

Андрій
Андрій
Відповідь для  Саша
2 місяців назад

Поговоріть з водієм він в курсі як швидше оформити. Але в магазині при покупці кажуть одразу що на ТАКСФРІ

Богдан
Богдан
2 місяців назад

Хочу на новий рік купити техніку не багато. чи не буде проблем при виїзді на кордоні?

Bass
Bass
Відповідь для  Богдан
2 місяців назад

Не забудьте оформити taxfree 👍

Aisberg
Aisberg
Відповідь для  Bass
2 місяців назад

А сенс в такс фрі? Щоб потім на укр кордоні податок заплатити? У нас як би вище ставка.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Aisberg
2 місяців назад

дивлячись на чому виїжджати і чи буде час на оформлення.

автобусники постійно поспішають і їм ваше фрі

Bass
Bass
Відповідь для  Covidlo
2 місяців назад

Який податок 😂 ви хоча б раз оформлення його робили?

Оксана
Оксана
Відповідь для  Bass
2 місяців назад

В україні на цьому роблять бізнес, возять нову та б.у техніку кожного дня. Проблем немає з цим. Раджу оформляти такфри для повернення податку, можна не погано зекономити. Але якщо це якась не дорога дрібниця, то краще не заморочуватися на кордоні.

Nikita
Nikita
Відповідь для  Оксана
2 місяців назад

Краще купувати в Україні) можливо буде використовуватися гарантією якщо що)

Руслан
Руслан
Відповідь для  Nikita
2 місяців назад

Купував в Польщі за один раз ноутбук телефон і телевізор 43 дюйма віз з перевізником, не знаю ніяких питань не було на кордоні

Клава
Клава
1 рік назад

 Можливо повернути таксі фрі не виїжджаючи з Польщі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Клава
1 рік назад

Малоймовірно, навіть не з кожним статусом іноземця в Польщі податок буде повернений і на батьківщині.

іма
іма
1 рік назад

Добрий день.ВТБ банк, вже не займається поверненням грошей, можете підказати, хто ще може повернути гроші в Луцьку?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  іма
1 рік назад

На сайті були оновлені пункти повернення tax free в Україні. На жаль, повернення в Луцьку не здійснюється на даний момент. Потрібно їхати в Київ, Львів чи Одесу.

Роза
Роза
1 рік назад

 При відвідуванні банку товар потрібно надавати або достатньо документів?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Роза
1 рік назад

Товар перевіряється на митниці.

Роман
Роман
1 рік назад

 Де я можу отримати ПДВ суму яка повернута за товар в Польщі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Отримати гроші можна на митниці при виїзді або в спеціальних пунктах.

Іван
Іван
1 рік назад

Покупки здійснював в Італії.Які є компанії крім Глобал Блю? У мене Quick Refund і де в Києві є відділення?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Іван
1 рік назад

Іван прочитайте будь ласка уважно статтю

Інга
Інга
1 рік назад

У чоловіка є карта годинного побуту на 1 рік, він може зробити Тах free чи ні?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Інга
1 рік назад

Інга,теоретично при ПМЖ не можна, при ВНП можна, але практика показує, що Tax Free іноді отримують по обох документів.

Олег
Олег
1 рік назад

Право на отримання Tax Free втрачається, якщо є робоча віза типу D (180/360)?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Немає звичайно ж,це право є у всіх іноземців.

Толя
Толя
1 рік назад

На яку суму можна оформити TaxFree?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Толя
1 рік назад

Мінімум одного чека – 200 злотих. Максимальна кількість товарних рядків у стандартному бланку Такс Фрі – сім.

Таня
Таня
1 рік назад

У мене національна віза,студентська на рік.Можна зробити повернення Tax-free якщо летіти літаком ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Ви не резидент РП, а значить маєте право на повернення податку, яким би способом не переміщувалися.

Даша
Даша
1 рік назад

Добрий день.Є ліміт суми чека при якій я повинен платити митний податок ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Даша
1 рік назад

Поясніть ви уточнюєте про Такс Фрі або мова про декларування провезення товарів через кордон.

Дмитро
Дмитро
1 рік назад

Я буду виїжджати з карти побиту,то мені не оформлять повернення фактури?Тільки турист або гість країни зможе оформити повернення на митниці?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Може нерезидент. Тобто той, хто не платить податки в Польщі.

Міла
Міла
1 рік назад

Їхала в автобусі з Польщі, не встигла оформити такс фрі привезли товар додому ,але будемо знову їхати ,що робити везти назад і на зворотному шляху оформити або якщо стоїть штамп у паспорті виїзду вже не вийде?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Міла
1 рік назад

Подивіться статтю,в ній описано, як отримати Такс-фрі не на кордоні, а всередині країни

Маша
Маша
1 рік назад

Можна направити документи в банк для повернення грошей за чеком Таксфри поштою. Так як спеціально їхати особисто в певний місто немає можливості?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Маша
1 рік назад

Все це залежить від банку. Задайте це питання їм на «гарячу лінію».

Юля
Юля
1 рік назад

Як бути з такс-фрі в разі повернення на Україну з Польщі через Чехію? Де поставити печатки митниці?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Юля потрібна відмітка польської митниці.

Валя
Валя
1 рік назад

Правда що при наявності робочої візи(пів року, тип D) я не можу оформити tax free?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Валя
1 рік назад

Якщо Ви є резидентом і платіть податки в Польщі, то з поверненням Такс Фрі можуть бути проблеми.

Марина
Марина
1 рік назад

Добрий день.Можна отримати такс фрі маючи робочу візу типу D і обов’язково провозити всі товари в не розпакованому вигляді?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марина
1 рік назад

По візі можна,але з робочою іноді виникають питання.Упаковка повинна відповідати виду на момент продажу.

Сергій
Сергій
1 рік назад

У Польщі їжу на поїзді,купив в магазині ноутбук,оформив всі за тах фрі.

Де я можу отримати митну друк по тах фрі.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Всі відмітки повинен поставити прикордонник в поїзді.

Яков
Яков
1 рік назад

Лечу з Польщі літаком. Маю бланк Глобал Блю. Після оформлення в аеропорту, де можу отримати гроші і коли?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Яков
1 рік назад

Якщо в аеропорту є пункт цієї організації, то на місці. Інакше, по приїзду додому в представництвах.