ПМЖ в Польщі / Корисно знати / Грошова компенсація Українцям в Польщі
Грошова компенсація Українцям в Польщі

2080 злотих для тих, хто працює в Польщі

Уряд Польщі вирішив фінансово допомогти українцям, які офіційно працюють у Польщі. Одноразово, до 2080 злотих.

Як отримати фінансову допомогу тим людям, які залишилися на території Польщі? На це питання постараємося докладно відповісти.

2080 злотих виплачується, як одноразова допомога українцям, які зараз працюють у Польщі. На кого розраховані такі виплати?

1 — Ви повинні працювати з документами, які зараз дійсні, не має значення, як ви приїхали в Польщу, по візі, безвізу або карті побуту. Також і ті, у кого документи закінчилися починаючи з 15 березня, ви потрапляєте під ці вимоги.

2 — Ви обов’язково повинні бути офіційно працевлаштовані, мати запрошення від роботодавця, умову злицення. Цей договір обов’язково повинен бути підписаний до 01.02.2020.

Якщо у Вас договір умова злицення підписаний після 01.02.2020 або договір умова о праце, ви не зможете отримати грошову компенсацію.

3 — Договір умова злицення обов’язково повинен бути дійсний на даний момент.

4 — У вас не повинно бути додаткових доходів. Якщо, наприклад, ви працюєте офіційно на другій роботі або на підробітоках, ви не отримаєте компенсацію, ви повинні мати офіційну тільки  одну роботу.

Важливо розуміти, що якщо ваша заробітна плата не змінилася з початку карантину, тобто ви до карантину і під час карантину працюєте так , як і працювали, спаду виробництва не має, ви не зможете отримати компенсацію.

Хто ж може отримати компенсацію?

Грошова компенсація Українцям у Польщі

Може отримати компенсацію від уряду Польщі тільки ті люди: які зараз сидять вдома (В Польщі) без роботи, через карантин, або обсяги виробництва значно зменшилися, що вплинуло на вашу зарплату. У вас зараз на руках чинна умова злицення (яка підписано до 01.02.2020, якщо підписали договір після 01.02 компенсацію не отримуєте), не має офіційних додаткових доходів. Тільки тоді вам можуть нарахувати Польську компенсацію одноразово в розмірі 2080 злотих.

Як подати на компенсацію?

Якщо все з вищеперерахованого відноситься до вас, тоді вам варто зробити наступне.

Ви йдете до роботодавця, він допоможе Вам написати заяву,  яку сам потім передає далі для того, щоб вам на карту нарахували компенсацію.

Анкету, яку ви з роботодавцем повинні заповнити можна завантажити тут.

Також зверніть увагу, що сума може бути і менше ніж 2080 злотих, так як розраховується індивідуально і залежить від вашої останньої зарплати.

Надіслати цю анкету в ЗУС може тільки роботодавець, самостійно цього зробити не можливо, гроші також прийдуть на вашу картку ,а не на рахунок роботодавця.

Звичайно, якщо Ви самі за себе не потурбуєтеся, роботодавець навряд чи прийде до вас сам і скаже давай допоможу тобі з компенсацією, так як роботодавець ніякої вигоди від цього не має, і ви самі повинні за це подбати.

У висновку скажу, що Вам обов’язково потрібно цим скористатися, зайвих грошей не буває, тим більше з майбутньою кризою.

Офіційна стаття на цю тему від ЗУС Польщі , дивіться за цим посиланням https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/firmy/-/publisher/details/1/swiadczenie-postojowe-dla-osob-wykonujacych-umowy-cywilnoprawne/2551448

Вам буде цікаво:

Як зареєструватися в візовий центр Польщі
Візовий центр закрито на карантин Польща закрила кордони з Україною з 2021 роки за поїздку по безвізу потрібно буде заплатити

Якщо у Вас залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

Основні питання, які у Вас можуть виникнути

А чому не потрапляють люди, які працювали на умів о праце?

  • Це ставитися до категорії цивільно правових і регулюється Цивільним кодексом Польщі а ось Umowa o pracę підпорядковується нормам Трудового Кодексу Польщі.

Це лише за умови що є побит? Сталий або годинний?

  • Немає різниці. Якщо у вас спад виробництва і вас відправили за свій рахунок, або ж ви працюєте, але менше і ваша зп через це нижче ніж 50% від середньої зп по Польщі, тобто нижче ніж 1300 зл., то ви маєте повне право на отримання цієї допомоги.

Чому умова зліценія підпадає а по умова о праце ні? У чому різниця, у мене по умові о праце теж великий спад по годинах.

  • На умові о праце зарплата стабільна, навіть, якщо зовсім не працюєш і сидиш вдома — отримуєш зарплату, як постойове від роботодавця, так як він просто зобов’язаний її виплатити. У разі умови злеценя платять саме за відпрацьовані години, наприклад, відпрацював 15 годин на місяць — отримав 250 брутто і роби з цими грошима що хочеш — за квартиру плати, а ще й податки вирахують.

Якщо у Вас залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

ePUAP (профіль зауфани)

4.9 / 5 ( 22 голоса ) Електронний підпис в Польщі Чи можна управляти Всесвітом? …

Подписаться
Уведомление о
guest
177 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Екатерина
Екатерина
9 днів назад

Дівчатка підскажіть!
Дівчатка, підскажіть будь ласка, маю таку ситуацію, проживаю в Польші з донькою вже 1 рік, чекаємо на карту побиту, звернулася за допомогою на 500 +, але мені відмовили бо не маю карту побиту. Коштів катастрофічно не вистачає бо працюю на умовах і зп маленька, знімаю мешкання за 1200 + комунальні, батько дитини (теж тут в Польші) коштами зовсім не допомагає. Я чула, що можна написати листа до якоїсь установи про своє таке не легке фінансове становище, тоді вони переглядають твоє діло і можуть дати добро на 500 +. Хто з таким стикався відгукніться будь ласка що робили і куди зверталися. Дякую.

Володимир
Володимир
Відповідь для  Екатерина
9 днів назад

Катя , я впевнений, ти найкраща мама ! Дякую тобі за сміливіть і рішучість … Не звертай уваги на деяких коментаторів це люди які трохи з’їхали з глузду .

Xena
Xena
Відповідь для  Екатерина
9 днів назад

Ця установа це MOPS (miejski ośrodek pomocy społecznej) але то Вам нічим не допоможе, Ви же самі написали, що без карти не дають 500+,чекайте на карту,змініть житло на таньше,знайдіть іньшу або додаткову роботу.Удачі Вам

zoyc
zoyc
Відповідь для  Xena
9 днів назад

Раптом дівчина НЕ розуміє що означає слово таньше? Пишіть по українськи. Або вже по польськи нормально

Xena
Xena
Відповідь для  zoyc
9 днів назад

А Вам то що до того, стежте за собою

Anna
Anna
Відповідь для  Екатерина
9 днів назад

Я чула що є такий варіант: ви подаєте заяву, і нехай її розглядають до отримання вами карти і тоді при отриманні карти вам повинні виплатити за всі місяці від подачі заяви до отримання децізіі.
Ви можете задати своє питання на ФБ в юр. групі Галини Левицької, там може щось вам підкажуть

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
9 днів назад

.. нічого не змінилося — ваші діти — ваші проблеми .., очікуйте карту, Знімемо житло дешевше і працюю більше .. якось так ..

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Екатерина
9 днів назад

Поясни з якого переляку чужа країна повинна тобі щось платить за твої сексуальні зв’язки?

zoyc
zoyc
Відповідь для  Oleksii
9 днів назад

Пздц … .. А якщо цією дитиною будеш ти, а на її місці твоя мати?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  zoyc
9 днів назад

Товариш, а при чому тут це?
Нафіга з хворої голови на здорову перекладати? Якщо займаєтеся сексом вже дорослі то будьте дорослими і коли дітей треба ростити. А чи не халяви просить в чужій країні.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Oleksii
9 днів назад

Моя мати після розлучення якось двох дітей сама виростив без чужої допомоги. Ні у кого нічого не просила і працювала цілодобово. Їли одні макарони. І якось впоралася, за що їй спасибі.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Oleksii
9 днів назад

Погано, що так їй довелося в житті тягнутися без допомоги для вас.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Екатерина
9 днів назад

Подавайте на аліменти

Віталій
Віталій
Відповідь для  Екатерина
9 днів назад

Ви отримаєте по 500 злотих за всі місяці після отримання карти, раніше ніяк, тому що по карті може бути відмова.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Екатерина
9 днів назад

Блін чому баби дурепи тому баби. Два простих варіанти або знайди собі коханця при грошах (якщо звичайно маєш що йому запропонувати і вмієш робити чоловік приємно) або замість квартири зніми кімнату в хостелі за 500-600 злотих на місяць

Віталій
Віталій
Відповідь для  Unlx
9 днів назад

Кімнати за 500-600 вже не знайдеш, максимум ліжко, а з дитиною треба окрему кімнату

Tymofii
Tymofii
4 місяців назад

З приводу грошової допомоги
Привіт, підкажіть будь ласка зараз в Польщі діє закон про грошову допомогу по розумне зліценія?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Tymofii
4 місяців назад

Все закінчилося …

Вася
Вася
Відповідь для  Tymofii
4 місяців назад

Скоріше ні ніж так. Ви неточно висловили свою думку. Якщо ви маєте на увазі мат допомогу з антикризового щита — то вона давно закінчилася.

Alexander
Alexander
5 місяців назад

Закрили всіх нас на карантин, потрібен номер оператора куди можна зателефонувати і попросити соцдопомоги?
Працюю на виробництві в Польщі і у нас у багатьох позитивний тест, живемо в хостелі на одному поверсі, нам не дозволяють виходити в магазин, і немає кому сходити. Куди можна зателефонувати і попросити привести нам трохи продуктів?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

В службу доставки …

Bohdan
Bohdan
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

У кварантанни домової там є можливість повідомити що хочете соцдопомоги

Євген
Євген
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

До питання обсервації: якщо ви хочете поміняти адресу карантину або вказали правильну адресу, телефонуйте 800190590 (6 пункт-український, російська мова). Також якщо потрібні продукти — звертайтеся в волонтерську організацію MOPS (mops.com.pl)

Alexander
Alexander
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

Як зателефонувати до цієї Мопс, є там російськомовні?

Євген
Євген
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

На сайті є телефон, знайди кого-небудь хто знає польську

Alexander
Alexander
Відповідь для  Євген
5 місяців назад

окей Дякую

Євген
Євген
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

Godziny urzędowania:
poniedziałek — piątek: 7:00 — 15:00
czwartek: 7:00 — 17:00

KONTAKT
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej

Al. Józefa Piłsudskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: (32) 262 40 40
Faks: (32) 261 36 94
E-mail: sekretariat@mops.com.pl

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

Яке місто? Якщо велике і є кур’єри Глоо то можна замовити продукти через додаток в Biedronka.

Стасон
Стасон
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

А які ж ваші координати? Я пердоліть.

Alex
Alex
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

дано немає такого вже продукти тільки за гроші

Alex
Alex
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

я на карантин коли восени 14 днів по приїзду був ходив рано вранці куди хотів

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

Таксисти деякі займаються доставкою

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

Працюю на виробництві … невже у вас немає старшого або хто вами командує, щоб вирішити питання з продовольством.

Alexander
Alexander
Відповідь для  Covidlo
5 місяців назад

Полька одна каже що її тітка сходить нам в магазин

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Alexander
5 місяців назад

вже краще, що є кому сходити.

Марія
Марія
6 місяців назад

Kwarantanna Domowa
Підкажіть будь ласка,хто знає,чи працює допомога продуктами для обсервації за програмою Kwarantanna Domowa?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Марія
6 місяців назад

вже ні

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Марія
6 місяців назад

їсти шкідливо

Stas
Stas
Відповідь для  Марія
6 місяців назад

Пропонували допомогу в доставці продуктів і тд ..

Unlx
Unlx
Відповідь для  Марія
6 місяців назад

Єдине що мені вдалося отримати від даної програми ще розмова з психологом по телефону. Хоч як це прикро пожерти ви повинні організовувати собі самі

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Марія
6 місяців назад

Працює. Ще можна пошукати допомогу від соціальних служби в місті де проходите карантин. Це служба МОПС. Шукайте номер тел по адресою і там дізнаєтеся.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Марія
6 місяців назад

ні

Сергій
Сергій
Відповідь для  Марія
6 місяців назад

У додатку кнопка допомоги присутній, але для того, щоб дізнатися, чи вона, потрібно на неї натиснути.

Bloody
Bloody
Відповідь для  Марія
6 місяців назад

З червня місяця минулого року не працює)

Марія
Марія
Відповідь для  Bloody
6 місяців назад

Знайомі отримували восени 2020

Natasha
Natasha
6 місяців назад

Доброго дня!Сиджу зараз 10 днів на карантальному,відправили з роботи працюю по умові зліценія, Чи можу отримати компенсацію?

Денис
Денис
Відповідь для  Natasha
6 місяців назад

Вже не дають, це було лише в березні рік тому

Олена
Олена
6 місяців назад

компенсація
ЯК отримати компенсацію 2080зл. по умові зліцення, у зв’язку з карантином.

Alex
Alex
Відповідь для  Олена
6 місяців назад

ой насмішили

Suspected
Suspected
Відповідь для  Олена
6 місяців назад

Давно вже неактуально

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олена
6 місяців назад

Залежить від Вашого доходу. Ви перевіряли, діє така функція?

Роман
Роман
Відповідь для  Олена
6 місяців назад

Тільки через роботодавці, а й поки все сміються ми вже отримали по першій виплаті.

Олена
Олена
Відповідь для  Роман
6 місяців назад

Як довго чекали виплату?

Роман
Роман
Відповідь для  Олена
6 місяців назад

Виплатили в лютому, до листопада, фірма оформляє це як підтримку роботодавцю по оплаті зп в період карантину

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Олена
6 місяців назад

За що тобі компенсація?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Олена
6 місяців назад

ох ви серйозно?

Тетяна
Тетяна
6 місяців назад

Допомога при обсервації в Польщі

Підкажіть будь ласка, чи є зараз таке, і як отримати допомогу продуктами, при приїзді в Польщу, при обсервації.
Бачила відео на ютуб, що Польща допомагає продуктами

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

куди ти їдеш. знайди собі мужика, щоб допоміг тобі купити картоплі, макаронів і соняшникової олії

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Тінпу
6 місяців назад

йди туди звідки вийшов

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

тоді сама собі купуй макарони, картопля і масло

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Тінпу
6 місяців назад

А ти погуглити — починати розмову з незнайомими людьми

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

покажи персики або навіть кицьку — так?)

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Тінпу
6 місяців назад

допобачення

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

і тобі не хворіти. але в усьому шукай плюси. десять днів голодування це нова і чудова дієта

Oksana
Oksana
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

Снікерс з душком видають всім хто попросить бо по другому разу

Olala
Olala
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

Воно того не варте

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Olala
6 місяців назад

Можливо і так. Дякую

Володимир
Володимир
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

Для отримання допомоги регістріруешься в додатку Квартанна будинкова, потім знаходиш кнопку соціальна допомога, натискаємо далі на, продукти харчування, в перший день тиша, повторив все натискання на наступний день вранці, до середини дня передзвонила, на польському запитали скільки осіб в хостелі, коли дізналися що 22человека пообіцяли швидше, і через 2 години привезли коробку продуктів десь 15 кг різних продуктів

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Володимир
6 місяців назад

дякую за обширну відповідь

Alex
Alex
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

Да да ведісь я так просидів 7 днів, горілка залишилася а закушувати НЕ ніж, натиснув ту кнопку, прийшов хрін взяв у мене гроші список і пішов купувати

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Alex
6 місяців назад

дякую

Катерина
Катерина
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

Заїзд був 29.01.21 ніхто ніякими продуктами не допомагав, в тому числі і тим хто скачав додаток.

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Катерина
6 місяців назад

з твоїми губками ще й на допомогу від держави сподіватися

Володимир
Володимир
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

Допомогу отримував 1.02.2021

Unlx
Unlx
Відповідь для  Тетяна
6 місяців назад

І ніхто вам допомагати не буде. На самому початку цього дурдому під назвою пандемія ще можна було щось отримати від червоного хреста або Карітасу тепер порятунку потопаючих справа рук самих потопаючих. Тупо купите собі макаронів, картоплі та чого в них з розрахунку на 10 днів ось і вся філософія

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Unlx
6 місяців назад

Зрозуміло дякую

Олександр
Олександр
6 місяців назад

виплата допомоги

Добрий день.
Моя дружина потрапила під скорочення.
Якщо якась допомога від держави (Польща) таким, хто потрапив під скорочення, в зв’язку з короною?

Invincible
Invincible
Відповідь для  Олександр
6 місяців назад

У 2020 році в квітні було, зараз НЕ підкажу …

Олександр
Олександр
Відповідь для  Invincible
6 місяців назад

ясненько

Олександр
Олександр
Відповідь для  Invincible
6 місяців назад

спасибі за відповідь

Vasyl
Vasyl
7 місяців назад

Доброго дня!!Номером допоможіть куди звернутись шоб дізнатись на якій стадії розгляд питання)

Viktor
Viktor
7 місяців назад

ZUS виплата 2080zl
Хтось отримав?
Може є якась інформація

Богдан
Богдан
Відповідь для  Viktor
7 місяців назад

Коротше скажи мені чи працював ти в квітні 2019 роки? І я дам тобі інформацію як отримати її зараз?

Viktor
Viktor
Відповідь для  Богдан
7 місяців назад

працював

Viktor
Viktor
Відповідь для  Viktor
7 місяців назад

в квітні 2020

Viktor
Viktor
Відповідь для  Viktor
7 місяців назад

zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/firmy/-/publisher/details/1/jednorazowe-dodatkowe-swiadczenie-postojowe-dla-osob-wykonujacych-umowy -cywilnoprawne / 3744675 # ~: text = Mo% C5% BCesz% 20otrzyma% C4% 87% 202080% 20z% C5% 82, sumy% 20wynagrodze% C5% 84% 20z% 20tych% 20um% C3% B3w.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Viktor
7 місяців назад

Давно вже неактуально

Богдан
Богдан
Відповідь для  Suspected
7 місяців назад

Актуально

Miroslav
Miroslav
7 місяців назад

Компенсація за проходження карантину
Доброго дня всім! Підскажіть будь-ласка. Якщо я працюю на польського роботодавця на пряму але по умові злецення. Хто мені в такому разі може компенсувати проходження 10 денного карантину після повернення з України? Сам роботодавець чи треба звернутися до іншої державної установи? Буду дуже вдячний за відповідь!

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Miroslav
7 місяців назад

що за тупе питання?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Miroslav
7 місяців назад

Напиши в лігу сексуальних реформ прохання, вони компенсують … ..

Сергій
Сергій
Відповідь для  Miroslav
7 місяців назад

Ніби як якщо по умові про працю працюєш, тоді компенсує, і повинен бути оформлений офіційно в обсервації.

Rekruter Contrain
Rekruter Contrain
Відповідь для  Miroslav
7 місяців назад

можна оформити як лікарняний

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Miroslav
7 місяців назад

Небесна канцелярія.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Miroslav
7 місяців назад

За який х … й компенсувати ??? Подякуй що робота є …

Михалич
Михалич
Відповідь для  Miroslav
7 місяців назад

Ніхто не компенсує.

Aleks
Aleks
Відповідь для  Miroslav
7 місяців назад

Ти серйозно? Напиши Анже дуді, він компенсує.

Lola
Lola
7 місяців назад

Допомога при карантині

Підкажіть, чи можна отримати продукти за соціальною програмою на ізоляції?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Lola
7 місяців назад

Можна через додаток кварантанна … пробуйте

Lola
Lola
Відповідь для  Vitalik
7 місяців назад

Ця функція вже відсутня в додатку

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Lola
7 місяців назад

Раніше була … Скоро теж їхати … Дякую за інфу … Удачі

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Lola
7 місяців назад

Уже все, не можна.

Lola
Lola
Відповідь для  Stop Be_toxic
7 місяців назад

Спасибі за відповідь.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Lola
7 місяців назад

Єдине що зараз можна, опублікувати пост в групі Facebook, і попросить допомогти продуктами добрих людей, вийде навряд-чи, але може бути хтось …

Віктор
Віктор
7 місяців назад

Обсервація і Харчування
Добридень
Один товариш мені пише з Польщі, що обсервація і Харчування під час карантину держава Польщі забезпечує безкоштовно!
А агентства тупо беруть за це гроші ….
Наскільки це правда?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Віктор
7 місяців назад

Немає такого, я давала свої гроші поліції, щоб мені купили продукти, бо не було кому піти в магазин

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Віктор
7 місяців назад

За рік уже вдруге сиджу на обсервації, і вперше чую що держава забезпечує продуктами харчування. Ходжу сам в магазин і роблю закупівлі.

Наталя
Наталя
Відповідь для  Віктор
7 місяців назад

Ні такої халяви всім не вистачить

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Віктор
7 місяців назад

Проходив обсервацію безкоштовно з харчуванням від воєвудства, г.Ольштин.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Віктор
7 місяців назад

Не для всіх …

Unlx
Unlx
Відповідь для  Віктор
7 місяців назад

Істинно правда. !!!! Але отримати таку халяву це рівносильно як виграти в лотерею. Багато хто намагається виходить у одиниць. По-друге таку допомогу в першу чергу надають власним громадянам а не приблудам з України. Тому краще подбати про себе самому

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Віктор
7 місяців назад

А ще грошей дають, а ці агентства все собі забирають!

Arman
Arman
8 місяців назад

Як що змінив роботодавця але на попередній роботі підпадаю під цу категорію то я можу отримати цу допомогу ????

Сергей
Сергей
Відповідь для  Arman
8 місяців назад

Так, можно буде отримати, але хараз мало кому видають

Анна
Анна
8 місяців назад

Якщо у мене візи залишилось 20 днів, чи можу я поїхати по ній і залишитись на кілька місяців ( ну так як під час карантину можна залишатись після візи) чи роботодавець незахоче так?

Роман
Роман
Відповідь для  Анна
8 місяців назад

Наскільки я знаю, то роботодавці не охоче беруть, навіть якщо трохи менше ніж 3 місяці візи лишилось. 20 днів це дуже мало, половина тільки на карантин піде.

Юра
Юра
Відповідь для  Анна
8 місяців назад

Дійсно не факт, що роботодавець захоче.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Анна
8 місяців назад

Якщо роботодавець погодитися, то зможете.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Анна
8 місяців назад

Дійсно не факт, что роботодавець захоче.

Сережа
Сережа
Відповідь для  Анна
8 місяців назад

Пробуйте. Чи не відомо ще коли карантин цей скасують, так що залишитися і працювати поки ви зможете. Говоріть з роботодавцем, думаю він погодиться.

Таня
Таня
8 місяців назад

Добрий вечір) підкажіть, може хтось, щось чув, чи можна отримати фінансову допомогу, чи щось такого типу, приїхала на роботу, відбуваю обсервацію, а місце куди їхала буде закрите через сьогодні введені обмеження, мала працювати на гірнолижному. Дякую!

Рома
Рома
Відповідь для  Таня
8 місяців назад

Якби Ви вже працювали і втратили роботу то можливо б могли мати якісь відшкодування, а так Ви ще навідь карантин не відбули, а хочете фінансову допомогу. Ви приїхали через агенцію?

Таня
Таня
Відповідь для  Рома
8 місяців назад

Ні, не через агенцію.

Рома
Рома
Відповідь для  Таня
8 місяців назад

То про які відшкодування в даний момент ви пишете. Якби їхали через якусь агенцію їм би могли щось пред’являти,а так Ви не оформлені нігде ,сидите на карантину бо тільки приїхали і говорите про якісь відшкодування.

Зина
Зина
Відповідь для  Таня
8 місяців назад

Яка фінансова допомога?за що?яку втрату роботи,якщо ви її не отримали,не працювали ?
В гірських місцевостях тисячі поляків залишились без роботи в зв’язку із закриттям готельно-ресторанного бізнесу …

Жанна
Жанна
Відповідь для  Таня
8 місяців назад

Яка ж тут може бути допомога..

Анна
Анна
Відповідь для  Таня
8 місяців назад

Це якби вас звільнили чи скоротили, а тут — ні.

Іван
Іван
8 місяців назад

Допомога при обсервації

Скажіть, хто яку допомогу отримував під час обсервації через програму «Карантанія домова»? Можуть надати безкоштовну продукцію?

Вася
Вася
Відповідь для  Іван
8 місяців назад

буквально 4-5 днів тому телефонували з соцдопомоги. Заявку оформляли (я окремо, дружина окремо) через кварантана будинкова. Їх відповідь якщо коротко — якщо була б карта побути, то допомогли б. А так — сосите …. як мишка лапу.

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Іван
8 місяців назад

Теж дзвонили сказали так можемо привезти, але потім Маємо повернути за чеками гроші

Ist
Ist
Відповідь для  Іван
8 місяців назад

Зараз не дають без КЧП

Da Li
Da Li
Відповідь для  Іван
8 місяців назад

Так, без карти не дають.

Юрій
Юрій
Відповідь для  Іван
8 місяців назад

навіть поліція перестала приїжджати

Liubov
Liubov
Відповідь для  Іван
8 місяців назад

Добрий день всім! Дорогі люди не відмовляйте собі і отримуйте допомогу продуктами, адже це неважко бути вдома і. зробити селф. соціальна допомога (ПРОДУКТИ додому) ВАШОГО МІСЦЯ карантину на наступний день, я ОТРИМАЛА В
Гродзиський НА 2 ДЕНЬ, СПАСИБІ ВСІМ, Залишайтеся здоровими)

Ярослав
Ярослав
9 місяців назад

є можливість отримання 3рази по 2080 зл компенсації по кові якщо працюєте на умові злєценя. кому інтересно пишіть мені

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Ярослав
9 місяців назад

і частина суми потрібно буде віддати тобі.

знаємо, проходили

Shkiperon
Shkiperon
Відповідь для  Covidlo
9 місяців назад

кому віддати? я вже отримав 2 рази компенсацію!

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Shkiperon
9 місяців назад

умова перша- робота на умові злєценя. друга -ви повині були працювати в польщі не пізніше ніж з 30.03.2020. і третя кількість годин в попередньому місяці не повинна перевищувати 168год офіційно поданих працедавцем в ZUS. мати банківську картку.

якщо у вас все підходить то перше потрібно звернутись в любе відділення ZUS (допомога по кові) (мати паспорт, PESEL .телефон та свій email)і отримати логін та одноразовий пароль для входу свій кабінет на сайті ZUS у в порталі PUE(в вікні згори). крок2- ідете в бюро рахункове де розлічаєте свядченє постойове (бланк RSP-CZ) при собі мати умову злєценя.паспорт.номер банківського рахунку та знати кількістьгодин орієнтовно (краще точно)роботи за попередній місяць. (переважна більшість працедавців-посередників не показють всі фактично відпрацьовані години). таку процедуру можна робити 3рази що місяця
удачі

Нат
Нат
Відповідь для  Ярослав
9 місяців назад

Цікаво

Александра
Александра
9 місяців назад

Добрий вечір. Що на рахунок безкоштовної їжі на час карантину від підприємства? Від чого це залежить, кому потрібно дзвонити і що робити, дякую

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Александра
9 місяців назад

Скачайте додаток карантанна домова, у розділі допомога оформіть заявку і на протязі 2-3 днів повинно бути

Виталий
Виталий
Відповідь для  Тетяна
9 місяців назад

2 місяці тому робив заявку в додатку. Мені тільки подзвонили і уточнили що дійсно їсти нічого. Але так ніхто нічого не привіз.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Александра
9 місяців назад

На халяву отримати щось це як виграти в лотерею

tony123
tony123
Відповідь для  Александра
9 місяців назад

Чув що вона вже не безкоштовна, гроші вираховують у тебе з ЗП в подальшому якщо твій роботодавець дає добро, якщо не дає то ти нічого не отримаєш

Sam
Sam
Відповідь для  Александра
9 місяців назад

Зараз навряд чи вже дочекаєтеся. Раніше, на початку карантину, щось можна було вибити, зараз я б не сподівалася ..

Лиза
Лиза
9 місяців назад

Що потрібно для оформлення на дитину +500 і +300 в Польщі?
Чи можна це оформити і отримувати ці гроші якщо немає ще карту побиту?

Женя
Женя
Відповідь для  Лиза
9 місяців назад

Ні. Тільки маючи карту побиту.

Лиза
Лиза
Відповідь для  Женя
9 місяців назад

Дякую! Якраз сегодня подали на карту.
Скажіть ще будь ласка Які документи потрібні для оформлення +500 и де їх подаваті !?

Женя
Женя
Відповідь для  Лиза
9 місяців назад

Паспорт дитини / дітей.
Паспорти батьків.
Карта побиту.
З роботи ZUS.
У мене вимагали також освядченя про ЗП. Хоча начебто воно не є обов’язковим.
Внесек потрібно заповнювати в мопс.

Лиза
Лиза
Відповідь для  Женя
9 місяців назад

Величезне дякую вам! Як отримай карту, обовязково буду пробувати.

Лена
Лена
Відповідь для  Лиза
9 місяців назад

Ви можете вже зараз подати, просто буде в стані очікування, а коли отримаєте карту, то відразу отримаєте всі гроші з моменту подачі …

Ольга
Ольга
9 місяців назад

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, якщо перебуваю на карантині з дитиною (7 років), працювала по умові зліцення з 27 вересня, чи маю право на якусь державну допомогу. Дякую.

Марина
Марина
Відповідь для  Ольга
9 місяців назад

Доброго дня, це спочатку єпідемії давали допомогу і лише тим хто втратив або чостково втратив роботу, зараз вже навряд щось дадуть

Дина
Дина
10 місяців назад

Доброго дня. Нещодавно в інтернеті знайшла статтю про те що коли сидиш на карантині в Польщі можна отримати допомогу в розмірі 80% від заробітної плати, яку ти отримав як би працював тих 10 днів. Хто з тим з тикався чи подавався на таку допомогу, підкажіть будь ласка які потрібно документи і чи взагалі така допомога є?

Юля
Юля
Відповідь для  Дина
10 місяців назад

Якщо Ви працювали по умові праці і захворіли та потрапили в лікарню тоді заплатять 100% ставки, якщо хворіли вдома, або були вконтакті з хворим на ковід і Вас вислано було на карантин санепідом, тодіі Вам заплатять 80%. Якщо перетнули кордон і сидите на карантині і вже працювали у роботодавця то треба повідомити роботодавця, про те, що Ви на карантині, бо приїхали на роботу, тоді роботодавець може прийняти рішення чи заплатити Вам чи ні, залежить від того, який Ви працівник і який роботодавець.

Марина
Марина
Відповідь для  Дина
10 місяців назад

Після перетину кордону, коли я сиділа 14 днів на обсервації я отримала гроші від шефа за ті два тижні. Не повну зарплату але теж не погано, враховуючи що нічого не робила.

Дима
Дима
Відповідь для  Марина
10 місяців назад

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, Ви коли перетинали кордон, у Вас вже тоді була якась ясність з роботою, тобто, у Вас може і умів про праце була, раз Ви перетнули кордон, відбули карантин і отримали гроші, як розумію чи ні, було тільки запрошення і віза або без віз, дивлячись як їхали? У мене наступна ситуація, я вже 5 день сиджу на карантині, але конкретної роботи у мене поки немає, приїхав так, знайти поляка безпосередньо і працювати без посередників, на руках віза і запрошення, якщо в такому випадку, я влаштуюся на роботу, все буде офіційно, чи можу я розраховувати на ці гроші? Як було у Вас?

Марина
Марина
Відповідь для  Дима
10 місяців назад

На жаль на гроші можуть розраховувати ті, у кого при перетині вже була підписана умова о праці. У мене була умова на 1.5 року і тому мені виплатили кошти. Я чекала на карту і мала печатку в паспорті та воєвудське запрошення. Пересікала в червні по безвізу з воєвудським запрошенням але я на тій роботі вже майже рік працювала тому мала документи.

Дима
Дима
Відповідь для  Марина
10 місяців назад

Вас зрозумів, спасибі.

Женя
Женя
Відповідь для  Дима
10 місяців назад

Так грошей ніхто недасть.

Зина
Зина
Відповідь для  Дина
10 місяців назад

Це для тих хто вже працював в Польщі і їздив у відпустку чи по споавах і відбував карантин. Але це виключно для тих хто на умові о праці.
Я отримала.

Den
Den
10 місяців назад

Соц допомога в період обсервації
Всім доброго здоров’я!

Прошу тих, хто знає, допомогти мені розібратися в ситуації!

Я перебуваю в Польщі, недавно перетнув кордон, йде 3 день карантину. На руках є запрошення, але конкретного місця роботи поки немає (довго писати, як так вийшло), в загальному, питання наступне, чи можу я попросити допомогу у соц органів (потрібна їжа) без якоїсь конкретної на даний момент прив’язці до місця роботи ?

Якщо так, то як це можна зробити?

Через додаток kwarantanna domowa?

Іван
Іван
Відповідь для  Den
10 місяців назад

У місті якому знаходишся, знайди службу соц. захисту, подзвони, обумовлений, і все буде

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Іван
10 місяців назад

Через додатки, там є така функція. Страж пожежна привезе

Stas
Stas
Відповідь для  Vasyl
10 місяців назад

Через скільки привозять плюс мінус?

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Stas
10 місяців назад

Цього не скажу бо я пробив інфу і відмовився

Валерій
Валерій
10 місяців назад

Скажіть будь ласка кому поліція привозила їсти на обсервацію?
Тож є така програма, що держава Польша надає їжу для тих хто на обсервації.

Євген
Євген
Відповідь для  Валерій
10 місяців назад

Цим займаються волонтери: звертайтеся в волонтерську організацію MOPS

Наталья
Наталья
Відповідь для  Валерій
10 місяців назад

Згідно із законом тільки для особливо нужденним, не для всіх, розраховуйте тільки на себе

Галина
Галина
Відповідь для  Валерій
10 місяців назад

Скачайте приложение kwarantana domowa .заходьте і замовляти.можна готову їжу, можна продукти.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Валерій
10 місяців назад

Палка в двох кінцях, кому привозять, кому і немає, за законом допомога повинна йти від держави, але я дивлюся і аналізую що в залежності яке воєводство, спробуйте пройти реєстрацію і при дзвінках поляки повинні цікавитися

Екатерина
Екатерина
1 рік назад

Доброго дня🤗Хочу у вас попросити допомоги в одному питанні. Чи є законним , що роботодавець змушує відробити гроші отримані від ZUS 2080zl ? Спочатку відробляли 128 годин, а цього місяця маємо відробити 160, по його словам.

Оля
Оля
1 рік назад

У нас з хлопцем один рахунок на двох гроші прийшли але лише йому..прийдуть ще мені чи на один рахунок приходить лише одна виплата

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Вибачте, ми приватне агенство, готуєм документи для подачі у візовий центр, у нас немає такої інформації.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Через скільки днів після подачі прийшли гроші?

Zenia
Zenia
Відповідь для  Людмила
1 рік назад

Теж цікавить