Грошова компенсація Українцям в Польщі
4.8/5 - (32 голоса)
2080 злотих для тих, хто працює в Польщі

Уряд Польщі вирішив фінансово допомогти українцям, які офіційно працюють у Польщі. Одноразово, до 2080 злотих.

Як отримати фінансову допомогу тим людям, які залишилися на території Польщі? На це питання постараємося докладно відповісти.

2080 злотих виплачується, як одноразова допомога українцям, які зараз працюють у Польщі. На кого розраховані такі виплати?

1 — Ви повинні працювати з документами, які зараз дійсні, не має значення, як ви приїхали в Польщу, по візі, безвізу або карті побуту. Також і ті, у кого документи закінчилися починаючи з 15 березня, ви потрапляєте під ці вимоги.

2 — Ви обов’язково повинні бути офіційно працевлаштовані, мати запрошення від роботодавця, умову злицення. Цей договір обов’язково повинен бути підписаний до 01.02.2020.

Якщо у Вас договір умова злицення підписаний після 01.02.2020 або договір умова о праце, ви не зможете отримати грошову компенсацію.

3 — Договір умова злицення обов’язково повинен бути дійсний на даний момент.

4 — У вас не повинно бути додаткових доходів. Якщо, наприклад, ви працюєте офіційно на другій роботі або на підробітоках, ви не отримаєте компенсацію, ви повинні мати офіційну тільки  одну роботу.

Важливо розуміти, що якщо ваша заробітна плата не змінилася з початку карантину, тобто ви до карантину і під час карантину працюєте так , як і працювали, спаду виробництва не має, ви не зможете отримати компенсацію.

Хто ж може отримати компенсацію?

Грошова компенсація Українцям у Польщі

Може отримати компенсацію від уряду Польщі тільки ті люди: які зараз сидять вдома (В Польщі) без роботи, через карантин, або обсяги виробництва значно зменшилися, що вплинуло на вашу зарплату. У вас зараз на руках чинна умова злицення (яка підписано до 01.02.2020, якщо підписали договір після 01.02 компенсацію не отримуєте), не має офіційних додаткових доходів. Тільки тоді вам можуть нарахувати Польську компенсацію одноразово в розмірі 2080 злотих.

Як подати на компенсацію?

Якщо все з вищеперерахованого відноситься до вас, тоді вам варто зробити наступне.

Ви йдете до роботодавця, він допоможе Вам написати заяву,  яку сам потім передає далі для того, щоб вам на карту нарахували компенсацію.

Анкету, яку ви з роботодавцем повинні заповнити можна завантажити тут.

Також зверніть увагу, що сума може бути і менше ніж 2080 злотих, так як розраховується індивідуально і залежить від вашої останньої зарплати.

Надіслати цю анкету в ЗУС може тільки роботодавець, самостійно цього зробити не можливо, гроші також прийдуть на вашу картку ,а не на рахунок роботодавця.

Звичайно, якщо Ви самі за себе не потурбуєтеся, роботодавець навряд чи прийде до вас сам і скаже давай допоможу тобі з компенсацією, так як роботодавець ніякої вигоди від цього не має, і ви самі повинні за це подбати.
У висновку скажу, що Вам обов’язково потрібно цим скористатися, зайвих грошей не буває, тим більше з майбутньою кризою.

Офіційна стаття на цю тему від ЗУС Польщі , дивіться за цим посиланням https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/firmy/-/publisher/details/1/swiadczenie-postojowe-dla-osob-wykonujacych-umowy-cywilnoprawne/2551448

Вам буде цікаво:

Як зареєструватися в візовий центр Польщі
Візовий центр закрито на карантин Польща закрила кордони з Україною з 2021 роки за поїздку по безвізу потрібно буде заплатити

Якщо у Вас залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

Основні питання, які у Вас можуть виникнути

А чому не потрапляють люди, які працювали на умів о праце?

  • Це ставитися до категорії цивільно правових і регулюється Цивільним кодексом Польщі а ось Umowa o pracę підпорядковується нормам Трудового Кодексу Польщі.

Це лише за умови що є побит? Сталий або годинний?

  • Немає різниці. Якщо у вас спад виробництва і вас відправили за свій рахунок, або ж ви працюєте, але менше і ваша зп через це нижче ніж 50% від середньої зп по Польщі, тобто нижче ніж 1300 зл., то ви маєте повне право на отримання цієї допомоги.

Чому умова зліценія підпадає а по умова о праце ні? У чому різниця, у мене по умові о праце теж великий спад по годинах.

  • На умові о праце зарплата стабільна, навіть, якщо зовсім не працюєш і сидиш вдома — отримуєш зарплату, як постойове від роботодавця, так як він просто зобов’язаний її виплатити. У разі умови злеценя платять саме за відпрацьовані години, наприклад, відпрацював 15 годин на місяць — отримав 250 брутто і роби з цими грошима що хочеш — за квартиру плати, а ще й податки вирахують.

Якщо у Вас залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Виїзд за кордон неповнолітніх дітей

4.7/5 - (18 голосов) Виїзд дитини за кордон Залишати межі України дітям до їх досягнення …

Подписаться
Уведомление о
guest
178 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Екатерина
Екатерина
9 місяців назад

Дівчатка підскажіть!
Дівчатка, підскажіть будь ласка, маю таку ситуацію, проживаю в Польші з донькою вже 1 рік, чекаємо на карту побиту, звернулася за допомогою на 500 +, але мені відмовили бо не маю карту побиту. Коштів катастрофічно не вистачає бо працюю на умовах і зп маленька, знімаю мешкання за 1200 + комунальні, батько дитини (теж тут в Польші) коштами зовсім не допомагає. Я чула, що можна написати листа до якоїсь установи про своє таке не легке фінансове становище, тоді вони переглядають твоє діло і можуть дати добро на 500 +. Хто з таким стикався відгукніться будь ласка що робили і куди зверталися. Дякую.

Володимир
Володимир
Відповідь для  Екатерина
9 місяців назад

Катя , я впевнений, ти найкраща мама ! Дякую тобі за сміливіть і рішучість … Не звертай уваги на деяких коментаторів це люди які трохи з’їхали з глузду .

Xena
Xena
Відповідь для  Екатерина
9 місяців назад

Ця установа це MOPS (miejski ośrodek pomocy społecznej) але то Вам нічим не допоможе, Ви же самі написали, що без карти не дають 500+,чекайте на карту,змініть житло на таньше,знайдіть іньшу або додаткову роботу.Удачі Вам

zoyc
zoyc
Відповідь для  Xena
9 місяців назад

Раптом дівчина НЕ розуміє що означає слово таньше? Пишіть по українськи. Або вже по польськи нормально

Xena
Xena
Відповідь для  zoyc
9 місяців назад

А Вам то що до того, стежте за собою

Anna
Anna
Відповідь для  Екатерина
9 місяців назад

Я чула що є такий варіант: ви подаєте заяву, і нехай її розглядають до отримання вами карти і тоді при отриманні карти вам повинні виплатити за всі місяці від подачі заяви до отримання децізіі.
Ви можете задати своє питання на ФБ в юр. групі Галини Левицької, там може щось вам підкажуть

Ольга
Ольга
Відповідь для  Екатерина
9 місяців назад

.. нічого не змінилося — ваші діти — ваші проблеми .., очікуйте карту, Знімемо житло дешевше і працюю більше .. якось так ..

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Екатерина
9 місяців назад

Поясни з якого переляку чужа країна повинна тобі щось платить за твої сексуальні зв’язки?

zoyc
zoyc
Відповідь для  Oleksii
9 місяців назад

Пздц … .. А якщо цією дитиною будеш ти, а на її місці твоя мати?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  zoyc
9 місяців назад

Товариш, а при чому тут це?
Нафіга з хворої голови на здорову перекладати? Якщо займаєтеся сексом вже дорослі то будьте дорослими і коли дітей треба ростити. А чи не халяви просить в чужій країні.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Oleksii
9 місяців назад

Моя мати після розлучення якось двох дітей сама виростив без чужої допомоги. Ні у кого нічого не просила і працювала цілодобово. Їли одні макарони. І якось впоралася, за що їй спасибі.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Oleksii
9 місяців назад

Погано, що так їй довелося в житті тягнутися без допомоги для вас.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Екатерина
9 місяців назад

Подавайте на аліменти

Віталій
Віталій
Відповідь для  Екатерина
9 місяців назад

Ви отримаєте по 500 злотих за всі місяці після отримання карти, раніше ніяк, тому що по карті може бути відмова.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Екатерина
9 місяців назад

Блін чому баби дурепи тому баби. Два простих варіанти або знайди собі коханця при грошах (якщо звичайно маєш що йому запропонувати і вмієш робити чоловік приємно) або замість квартири зніми кімнату в хостелі за 500-600 злотих на місяць

Віталій
Віталій
Відповідь для  Unlx
9 місяців назад

Кімнати за 500-600 вже не знайдеш, максимум ліжко, а з дитиною треба окрему кімнату

Natalia
Natalia
Відповідь для  Екатерина
4 місяців назад

Доброго дня, потрібно чекати карту, якщо ви робили внезесок в мопсі то вам вернеться всі кошти я якого числа було зложено внесок,я на двох дітей достала за всі. Місяці я якого числа приїхали до Польщі

Tymofii
Tymofii
1 рік назад

З приводу грошової допомоги
Привіт, підкажіть будь ласка зараз в Польщі діє закон про грошову допомогу по розумне зліценія?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Tymofii
1 рік назад

Все закінчилося …

Вася
Вася
Відповідь для  Tymofii
1 рік назад

Скоріше ні ніж так. Ви неточно висловили свою думку. Якщо ви маєте на увазі мат допомогу з антикризового щита — то вона давно закінчилася.

Alexander
Alexander
1 рік назад

Закрили всіх нас на карантин, потрібен номер оператора куди можна зателефонувати і попросити соцдопомоги?
Працюю на виробництві в Польщі і у нас у багатьох позитивний тест, живемо в хостелі на одному поверсі, нам не дозволяють виходити в магазин, і немає кому сходити. Куди можна зателефонувати і попросити привести нам трохи продуктів?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

В службу доставки …

Bohdan
Bohdan
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

У кварантанни домової там є можливість повідомити що хочете соцдопомоги

Євген
Євген
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

До питання обсервації: якщо ви хочете поміняти адресу карантину або вказали правильну адресу, телефонуйте 800190590 (6 пункт-український, російська мова). Також якщо потрібні продукти — звертайтеся в волонтерську організацію MOPS (mops.com.pl)

Alexander
Alexander
Відповідь для  Євген
1 рік назад

Як зателефонувати до цієї Мопс, є там російськомовні?

Євген
Євген
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

На сайті є телефон, знайди кого-небудь хто знає польську

Alexander
Alexander
Відповідь для  Євген
1 рік назад

окей Дякую

Євген
Євген
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Godziny urzędowania:
poniedziałek — piątek: 7:00 — 15:00
czwartek: 7:00 — 17:00

KONTAKT
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej

Al. Józefa Piłsudskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: (32) 262 40 40
Faks: (32) 261 36 94
E-mail: sekretariat@mops.com.pl

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Яке місто? Якщо велике і є кур’єри Глоо то можна замовити продукти через додаток в Biedronka.

Стасон
Стасон
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

А які ж ваші координати? Я пердоліть.

Alex
Alex
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

дано немає такого вже продукти тільки за гроші

Alex
Alex
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

я на карантин коли восени 14 днів по приїзду був ходив рано вранці куди хотів

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Таксисти деякі займаються доставкою

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

Працюю на виробництві … невже у вас немає старшого або хто вами командує, щоб вирішити питання з продовольством.

Alexander
Alexander
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Полька одна каже що її тітка сходить нам в магазин

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Alexander
1 рік назад

вже краще, що є кому сходити.

Марія
Марія
1 рік назад

Kwarantanna Domowa
Підкажіть будь ласка,хто знає,чи працює допомога продуктами для обсервації за програмою Kwarantanna Domowa?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Марія
1 рік назад

вже ні

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Марія
1 рік назад

їсти шкідливо

Stas
Stas
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Пропонували допомогу в доставці продуктів і тд ..

Unlx
Unlx
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Єдине що мені вдалося отримати від даної програми ще розмова з психологом по телефону. Хоч як це прикро пожерти ви повинні організовувати собі самі

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Працює. Ще можна пошукати допомогу від соціальних служби в місті де проходите карантин. Це служба МОПС. Шукайте номер тел по адресою і там дізнаєтеся.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Марія
1 рік назад

ні

Сергій
Сергій
Відповідь для  Марія
1 рік назад

У додатку кнопка допомоги присутній, але для того, щоб дізнатися, чи вона, потрібно на неї натиснути.

Bloody
Bloody
Відповідь для  Марія
1 рік назад

З червня місяця минулого року не працює)

Марія
Марія
Відповідь для  Bloody
1 рік назад

Знайомі отримували восени 2020

Natasha
Natasha
1 рік назад

Доброго дня!Сиджу зараз 10 днів на карантальному,відправили з роботи працюю по умові зліценія, Чи можу отримати компенсацію?

Денис
Денис
Відповідь для  Natasha
1 рік назад

Вже не дають, це було лише в березні рік тому

Олена
Олена
1 рік назад

компенсація
ЯК отримати компенсацію 2080зл. по умові зліцення, у зв’язку з карантином.

Alex
Alex
Відповідь для  Олена
1 рік назад

ой насмішили

Suspected
Suspected
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Давно вже неактуально

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Залежить від Вашого доходу. Ви перевіряли, діє така функція?

Роман
Роман
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Тільки через роботодавці, а й поки все сміються ми вже отримали по першій виплаті.

Олена
Олена
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Як довго чекали виплату?

Роман
Роман
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Виплатили в лютому, до листопада, фірма оформляє це як підтримку роботодавцю по оплаті зп в період карантину

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Олена
1 рік назад

За що тобі компенсація?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Олена
1 рік назад

ох ви серйозно?

Тетяна
Тетяна
1 рік назад

Допомога при обсервації в Польщі

Підкажіть будь ласка, чи є зараз таке, і як отримати допомогу продуктами, при приїзді в Польщу, при обсервації.
Бачила відео на ютуб, що Польща допомагає продуктами

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

куди ти їдеш. знайди собі мужика, щоб допоміг тобі купити картоплі, макаронів і соняшникової олії

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

йди туди звідки вийшов

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

тоді сама собі купуй макарони, картопля і масло

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

А ти погуглити — починати розмову з незнайомими людьми

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

покажи персики або навіть кицьку — так?)

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

допобачення

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

і тобі не хворіти. але в усьому шукай плюси. десять днів голодування це нова і чудова дієта

Oksana
Oksana
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Снікерс з душком видають всім хто попросить бо по другому разу

Olala
Olala
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Воно того не варте

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Olala
1 рік назад

Можливо і так. Дякую

Володимир
Володимир
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Для отримання допомоги регістріруешься в додатку Квартанна будинкова, потім знаходиш кнопку соціальна допомога, натискаємо далі на, продукти харчування, в перший день тиша, повторив все натискання на наступний день вранці, до середини дня передзвонила, на польському запитали скільки осіб в хостелі, коли дізналися що 22человека пообіцяли швидше, і через 2 години привезли коробку продуктів десь 15 кг різних продуктів

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

дякую за обширну відповідь

Alex
Alex
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Да да ведісь я так просидів 7 днів, горілка залишилася а закушувати НЕ ніж, натиснув ту кнопку, прийшов хрін взяв у мене гроші список і пішов купувати

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Alex
1 рік назад

дякую

Катерина
Катерина
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Заїзд був 29.01.21 ніхто ніякими продуктами не допомагав, в тому числі і тим хто скачав додаток.

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

з твоїми губками ще й на допомогу від держави сподіватися

Володимир
Володимир
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Допомогу отримував 1.02.2021

Unlx
Unlx
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

І ніхто вам допомагати не буде. На самому початку цього дурдому під назвою пандемія ще можна було щось отримати від червоного хреста або Карітасу тепер порятунку потопаючих справа рук самих потопаючих. Тупо купите собі макаронів, картоплі та чого в них з розрахунку на 10 днів ось і вся філософія

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

Зрозуміло дякую

Олександр
Олександр
1 рік назад

виплата допомоги

Добрий день.
Моя дружина потрапила під скорочення.
Якщо якась допомога від держави (Польща) таким, хто потрапив під скорочення, в зв’язку з короною?

Invincible
Invincible
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

У 2020 році в квітні було, зараз НЕ підкажу …

Олександр
Олександр
Відповідь для  Invincible
1 рік назад

ясненько

Олександр
Олександр
Відповідь для  Invincible
1 рік назад

спасибі за відповідь

Vasyl
Vasyl
1 рік назад

Доброго дня!!Номером допоможіть куди звернутись шоб дізнатись на якій стадії розгляд питання)

Viktor
Viktor
1 рік назад

ZUS виплата 2080zl
Хтось отримав?
Може є якась інформація

Богдан
Богдан
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Коротше скажи мені чи працював ти в квітні 2019 роки? І я дам тобі інформацію як отримати її зараз?

Viktor
Viktor
Відповідь для  Богдан
1 рік назад

працював

Viktor
Viktor
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

в квітні 2020

Viktor
Viktor
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/firmy/-/publisher/details/1/jednorazowe-dodatkowe-swiadczenie-postojowe-dla-osob-wykonujacych-umowy -cywilnoprawne / 3744675 # ~: text = Mo% C5% BCesz% 20otrzyma% C4% 87% 202080% 20z% C5% 82, sumy% 20wynagrodze% C5% 84% 20z% 20tych% 20um% C3% B3w.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Давно вже неактуально

Богдан
Богдан
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Актуально

Miroslav
Miroslav
1 рік назад

Компенсація за проходження карантину
Доброго дня всім! Підскажіть будь-ласка. Якщо я працюю на польського роботодавця на пряму але по умові злецення. Хто мені в такому разі може компенсувати проходження 10 денного карантину після повернення з України? Сам роботодавець чи треба звернутися до іншої державної установи? Буду дуже вдячний за відповідь!

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Miroslav
1 рік назад

що за тупе питання?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Miroslav
1 рік назад

Напиши в лігу сексуальних реформ прохання, вони компенсують … ..

Сергій
Сергій
Відповідь для  Miroslav
1 рік назад

Ніби як якщо по умові про працю працюєш, тоді компенсує, і повинен бути оформлений офіційно в обсервації.

Rekruter Contrain
Rekruter Contrain
Відповідь для  Miroslav
1 рік назад

можна оформити як лікарняний

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Miroslav
1 рік назад

Небесна канцелярія.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Miroslav
1 рік назад

За який х … й компенсувати ??? Подякуй що робота є …

Михалич
Михалич
Відповідь для  Miroslav
1 рік назад

Ніхто не компенсує.

Aleks
Aleks
Відповідь для  Miroslav
1 рік назад

Ти серйозно? Напиши Анже дуді, він компенсує.

Lola
Lola
1 рік назад

Допомога при карантині

Підкажіть, чи можна отримати продукти за соціальною програмою на ізоляції?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Lola
1 рік назад

Можна через додаток кварантанна … пробуйте

Lola
Lola
Відповідь для  Vitalik
1 рік назад

Ця функція вже відсутня в додатку

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Lola
1 рік назад

Раніше була … Скоро теж їхати … Дякую за інфу … Удачі

Stop Be_toxic
Stop Be_toxic
Відповідь для  Lola
1 рік назад

Уже все, не можна.

Lola
Lola
Відповідь для  Stop Be_toxic
1 рік назад

Спасибі за відповідь.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Lola
1 рік назад

Єдине що зараз можна, опублікувати пост в групі Facebook, і попросить допомогти продуктами добрих людей, вийде навряд-чи, але може бути хтось …

Віктор
Віктор
1 рік назад

Обсервація і Харчування
Добридень
Один товариш мені пише з Польщі, що обсервація і Харчування під час карантину держава Польщі забезпечує безкоштовно!
А агентства тупо беруть за це гроші ….
Наскільки це правда?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Немає такого, я давала свої гроші поліції, щоб мені купили продукти, бо не було кому піти в магазин

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

За рік уже вдруге сиджу на обсервації, і вперше чую що держава забезпечує продуктами харчування. Ходжу сам в магазин і роблю закупівлі.

Наталя
Наталя
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Ні такої халяви всім не вистачить

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Проходив обсервацію безкоштовно з харчуванням від воєвудства, г.Ольштин.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Не для всіх …

Unlx
Unlx
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Істинно правда. !!!! Але отримати таку халяву це рівносильно як виграти в лотерею. Багато хто намагається виходить у одиниць. По-друге таку допомогу в першу чергу надають власним громадянам а не приблудам з України. Тому краще подбати про себе самому

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

А ще грошей дають, а ці агентства все собі забирають!

Arman
Arman
1 рік назад

Як що змінив роботодавця але на попередній роботі підпадаю під цу категорію то я можу отримати цу допомогу ????

Сергей
Сергей
Відповідь для  Arman
1 рік назад

Так, можно буде отримати, але хараз мало кому видають

Анна
Анна
1 рік назад

Якщо у мене візи залишилось 20 днів, чи можу я поїхати по ній і залишитись на кілька місяців ( ну так як під час карантину можна залишатись після візи) чи роботодавець незахоче так?

Роман
Роман
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Наскільки я знаю, то роботодавці не охоче беруть, навіть якщо трохи менше ніж 3 місяці візи лишилось. 20 днів це дуже мало, половина тільки на карантин піде.

Юра
Юра
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Дійсно не факт, що роботодавець захоче.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Якщо роботодавець погодитися, то зможете.

Ульяна
Ульяна
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Дійсно не факт, что роботодавець захоче.

Сережа
Сережа
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Пробуйте. Чи не відомо ще коли карантин цей скасують, так що залишитися і працювати поки ви зможете. Говоріть з роботодавцем, думаю він погодиться.

Таня
Таня
1 рік назад

Добрий вечір) підкажіть, може хтось, щось чув, чи можна отримати фінансову допомогу, чи щось такого типу, приїхала на роботу, відбуваю обсервацію, а місце куди їхала буде закрите через сьогодні введені обмеження, мала працювати на гірнолижному. Дякую!

Рома
Рома
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Якби Ви вже працювали і втратили роботу то можливо б могли мати якісь відшкодування, а так Ви ще навідь карантин не відбули, а хочете фінансову допомогу. Ви приїхали через агенцію?

Таня
Таня
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Ні, не через агенцію.

Рома
Рома
Відповідь для  Таня
1 рік назад

То про які відшкодування в даний момент ви пишете. Якби їхали через якусь агенцію їм би могли щось пред’являти,а так Ви не оформлені нігде ,сидите на карантину бо тільки приїхали і говорите про якісь відшкодування.

Зина
Зина
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Яка фінансова допомога?за що?яку втрату роботи,якщо ви її не отримали,не працювали ?
В гірських місцевостях тисячі поляків залишились без роботи в зв’язку із закриттям готельно-ресторанного бізнесу …

Жанна
Жанна
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Яка ж тут може бути допомога..

Анна
Анна
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Це якби вас звільнили чи скоротили, а тут — ні.

Іван
Іван
1 рік назад

Допомога при обсервації

Скажіть, хто яку допомогу отримував під час обсервації через програму «Карантанія домова»? Можуть надати безкоштовну продукцію?

Вася
Вася
Відповідь для  Іван
1 рік назад

буквально 4-5 днів тому телефонували з соцдопомоги. Заявку оформляли (я окремо, дружина окремо) через кварантана будинкова. Їх відповідь якщо коротко — якщо була б карта побути, то допомогли б. А так — сосите …. як мишка лапу.

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Іван
1 рік назад

Теж дзвонили сказали так можемо привезти, але потім Маємо повернути за чеками гроші

Ist
Ist
Відповідь для  Іван
1 рік назад

Зараз не дають без КЧП

Da Li
Da Li
Відповідь для  Іван
1 рік назад

Так, без карти не дають.

Юрій
Юрій
Відповідь для  Іван
1 рік назад

навіть поліція перестала приїжджати

Liubov
Liubov
Відповідь для  Іван
1 рік назад

Добрий день всім! Дорогі люди не відмовляйте собі і отримуйте допомогу продуктами, адже це неважко бути вдома і. зробити селф. соціальна допомога (ПРОДУКТИ додому) ВАШОГО МІСЦЯ карантину на наступний день, я ОТРИМАЛА В
Гродзиський НА 2 ДЕНЬ, СПАСИБІ ВСІМ, Залишайтеся здоровими)

Ярослав
Ярослав
1 рік назад

є можливість отримання 3рази по 2080 зл компенсації по кові якщо працюєте на умові злєценя. кому інтересно пишіть мені

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

і частина суми потрібно буде віддати тобі.

знаємо, проходили

Shkiperon
Shkiperon
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

кому віддати? я вже отримав 2 рази компенсацію!

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Shkiperon
1 рік назад

умова перша- робота на умові злєценя. друга -ви повині були працювати в польщі не пізніше ніж з 30.03.2020. і третя кількість годин в попередньому місяці не повинна перевищувати 168год офіційно поданих працедавцем в ZUS. мати банківську картку.

якщо у вас все підходить то перше потрібно звернутись в любе відділення ZUS (допомога по кові) (мати паспорт, PESEL .телефон та свій email)і отримати логін та одноразовий пароль для входу свій кабінет на сайті ZUS у в порталі PUE(в вікні згори). крок2- ідете в бюро рахункове де розлічаєте свядченє постойове (бланк RSP-CZ) при собі мати умову злєценя.паспорт.номер банківського рахунку та знати кількістьгодин орієнтовно (краще точно)роботи за попередній місяць. (переважна більшість працедавців-посередників не показють всі фактично відпрацьовані години). таку процедуру можна робити 3рази що місяця
удачі

Нат
Нат
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Цікаво

Александра
Александра
1 рік назад

Добрий вечір. Що на рахунок безкоштовної їжі на час карантину від підприємства? Від чого це залежить, кому потрібно дзвонити і що робити, дякую

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Александра
1 рік назад

Скачайте додаток карантанна домова, у розділі допомога оформіть заявку і на протязі 2-3 днів повинно бути

Виталий
Виталий
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

2 місяці тому робив заявку в додатку. Мені тільки подзвонили і уточнили що дійсно їсти нічого. Але так ніхто нічого не привіз.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Александра
1 рік назад

На халяву отримати щось це як виграти в лотерею

tony123
tony123
Відповідь для  Александра
1 рік назад

Чув що вона вже не безкоштовна, гроші вираховують у тебе з ЗП в подальшому якщо твій роботодавець дає добро, якщо не дає то ти нічого не отримаєш

Sam
Sam
Відповідь для  Александра
1 рік назад

Зараз навряд чи вже дочекаєтеся. Раніше, на початку карантину, щось можна було вибити, зараз я б не сподівалася ..

Лиза
Лиза
1 рік назад

Що потрібно для оформлення на дитину +500 і +300 в Польщі?
Чи можна це оформити і отримувати ці гроші якщо немає ще карту побиту?

Женя
Женя
Відповідь для  Лиза
1 рік назад

Ні. Тільки маючи карту побиту.

Лиза
Лиза
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Дякую! Якраз сегодня подали на карту.
Скажіть ще будь ласка Які документи потрібні для оформлення +500 и де їх подаваті !?

Женя
Женя
Відповідь для  Лиза
1 рік назад

Паспорт дитини / дітей.
Паспорти батьків.
Карта побиту.
З роботи ZUS.
У мене вимагали також освядченя про ЗП. Хоча начебто воно не є обов’язковим.
Внесек потрібно заповнювати в мопс.

Лиза
Лиза
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Величезне дякую вам! Як отримай карту, обовязково буду пробувати.

Лена
Лена
Відповідь для  Лиза
1 рік назад

Ви можете вже зараз подати, просто буде в стані очікування, а коли отримаєте карту, то відразу отримаєте всі гроші з моменту подачі …