lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Корисно знати / Як повернути податки сплачені в Польщі
Як повернути податки сплачені в Польщі

Як повернути податки сплачені в Польщі

Як повернути податки сплачені в Польщі. Кожен офіційно влаштований працівник в Польщі платить прибутковий податок. Але, якщо докласти трохи зусиль, можна його повернути. Для цього необхідно подати до Податкової службу декларацію про свої доходи за попередній рік. Протягом трьох місяців з дня подачі податки повинні бути повернуті. Взагалі подача податкової декларації є звичним і обов’язковим заходом для кожного громадянина країни. Піддати її ви повинні до початку травня наступного року. Але, чим раніше ви це зробите, тим краще. Зробити це можна через Інтернет або відправивши паперовий варіант поштою в Urząd Skarbowy. Найчастіше подають декларацію за формою PIT-37, при тому як поляки, як і працюючі іноземці.

Яким чином можна повернути податки сплачені в Польщі?

Після того, як ви подали декларацію, у вас є кілька шляхів для отримання повернення податків. Ви самостійно обираєте той, який вам найбільше підходить:

  1. Зарахування на банківський рахунок. Для цього відкрийте в будь-якому зручному банку особистий рахунок, внесіть інформацію про це в форму ZAP-3. Далі її необхідно роздрукувати і прикласти до декларації, коли будете її подавати. Або ж можна окремо відправити листом в Urząd Skarbowy. Отримання на рахунок можливо тільки для фізичних осіб, які не ведуть підприємницьку діяльність
  2. Отримання готівкою через листоношу. Якщо ви хочете отримати повернення готівкою, замовте послугу доставки через місцеву пошту. Листоноша після перевірки документів віддасть вам гроші прямо вдома. Така послуга коштує 1% від суми + 5,20 PLN.
  3. Отримання через податкову службу. Під час подачі податкової декларації ви можете сказати інспекторові, що хочете забрати гроші у них. Як буде відома дата повернення, вас про це повідомлять поштою. Після перевірки вашої особистості за наданими документами, гроші будуть видані без зволікання.
  4. Отримання на рахунок в українському банку. Існує ймовірність того, що кошти можуть бути вам перераховані в Україні. Для цього найкраще відкрити рахунок в злотих і внести ці реквізити при подачі форми ZAP-3.

Як повернути податки сплачені в Польщі

Щоб дізнатися про дату повернення податків сплачених в Польщі, можна скористатися онлайн послугою Податкового порталу. Введіть в графу свій PESEL або NIP і вкажіть розмір доходів за попередній рік. Як тільки побачите статус «zrealizowano», значить процес обробки ваших документів завершено і ви можете сміливо забирати повернення податків.

З цією статтею так само цікавляться:

Як заповнити NIP-7 для отримання NIP PESEL в Польщі ( Загальна електронна система обліку населення) NIP в Польщі: для чого потрібен і як отримати?
Як заповнити NIP-7 для отримання NIP PESEL в Польщі ( Загальна електронна система обліку населення) NIP в Польщі: для чого потрібен і як отримати?

Стогодні ми дізналися як повернути податки сплачені в Польщі. Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Нові правила перетину кордону Польщі 2020

Нові правила перетину кордону Польщі 2020

Оцените запись Нові правила перетину кордону Польщі, як повернутися в Україну Сьогодні ви дізнаєтеся як …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі