ПМЖ в Польщі / Карта Поляка / Карта Поляка без польських коренів
Карта Поляка без польських коренів

Karta Polaka без польських коренів: законне оформлення або покупка?

Карта Поляка без польських коренів — працюючи або отримуючи освіту в Польщі, іноземці часто замислюються над оформленням Карти поляка.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
А точно польських коренів немає?
Які ще папери можуть бути підставою для отримання Карти?
Як і де шукати?
Що робити, якщо не вдалося знайти польське коріння?
Які проблеми буде мати іноземець, якщо виявиться підробка документів?
Які ще документи потрібні для оформлення Karta Polaka?
Висновки

Карта Поляка — цей документ дає незаперечні переваги і дозволяє його власнику: працевлаштуватися без спеціальних дозволів, вести бізнес на правах поляка, отримувати безкоштовне медичне обслуговування, користуватися різними пільгами, знижками і так далі. Однак перешкодою до досягнення цієї мети нерідко стає відсутність польських коренів у іноземця. А це, як відомо, один з ключових факторів законного оформлення Karta Polaka. Так невже доведеться відмовитися від мрії і забути про отримання Карти, якщо польське походження відсутнє?! Не поспішайте впадати у відчай! У цій статті ми розберемося, чи можливо отримати Карту поляка без польських коренів, і що для цього потрібно?

Карта Поляка без польських коренів

А точно польських коренів немає для карти поляка?

Навіть якщо людина не знає про своїх польських предків, це не означає, що їх не було. Адже відомо, що з плином часу, народи різних країн багато мігрували. І до сьогоднішніх днів інформація про переїзди прародичів може бути забута чи загублена.

Для початку необхідно поспілкуватися з батьками або іншими членами сім’ї, які можуть розповісти багато цікавого. Часто виявляється, що така цінна інформація лежить на поверхні, просто нею ніхто не цікавиться. Також потрібно переглянути сімейні архіви, в яких можуть зберігатися необхідні підтверджуючі папери. Бувають ситуації, коли люди нібито не можуть знайти нічого, що підтверджувало б їх зв’язок з польським народом, а їхні бабусі у свідоцтві про народження в графі національність зазначено «полька». Це, як відомо, дозволяє отримати Карту поляка на законних підставах. Тому ми рекомендуємо зробити акцент на цій інформації і починати пошук даних саме в колі своєї сім’ї.

Які ще папери можуть бути підставами для отримання Карти?

 • Всі посвідчення особи родича, в яких чітко написано «поляк» або «полька» в пункті про зазначення національності;
 • Дані з архівів;
 • Служба предка у польській армії (при вказівці національності);
 • Отримання родичем освіти у польських вузах, коледжах, школах;
 • Виписка з костьольних або актових книг.

Які ще папери можуть бути підставами для отримання Карти

Це далеко не повний список документів, які дозволяють оформити Карта Поляка без польських коренів. Важливо розуміти, що наявність хоча б якого-небудь підтвердження з офіційними печатками або штампами і зазначенням «поляк» буде достатньо для отримання Карти.

Карта Поляка без польських коренів як і де шукати?

По-перше, як уже згадувалося, можна розпитати батьків.

По-друге, відвідувати польські архіви.

По-третє, звернутися у фірми, які цим займаються.

Карта Поляка без польських коренів як і де шукати?

Звичайно, якщо є час і бажання, то можна пошукати самому. Для когось це може здатися цікавою справою. Однак, якщо ресурсів не достатньо, то рекомендуємо звертатися до фахівців, які зроблять свою роботу максимально якісно і в короткі терміни. Очевидно, що ця послуга платна і коштує кілька сотень євро. З незаперечних плюсів можна виділити те, що якщо польське коріння все-таки є, то його гарантовано знайдуть.

Що робити, якщо не вдалося знайти польське коріння для карти Поляка?

Мабуть, найважливіше – це не опускати руки. Навіть з такої, здавалося б, безвихідної ситуації, можна знайти гідний вихід. В даному випадку є два шляхи вирішення: офіційний і неофіційний.

Що стосується офіційного варіанту, він є абсолютно законним і надійним. Так, насправді можна домогтися одержання Karta Polaka, не належачи до польського народу. Для цього необхідно безпосередньо посприяти розвитку польської культури чи мови. Важливо, що спеціальну довідку від організації можна отримати тільки через три роки такої громадської активності. Тобто, не можна вступити в якусь польську громадську організацію і вже через кілька місяців йти подавати документи на Карту поляка.

Що робити, якщо не вдалося знайти польське коріння для карти Поляка?

Також підтвердження вашої активної діяльності повинна бути офіційною і видаватися цією організацією в письмовому вигляді. Не турбуйтеся, якщо ви ніколи не були членом таких товариств. Адже ніколи не пізно почати! У великих містах завжди є подібні організації, необхідно лише дізнатися, де вони знаходяться, і як можна допомагати польським меншинам.

Як вже згадувалося вище, є і неофіційний варіант отримання карти Поляка без польських коренів. Це купівля документів-підстав. Для цього необхідно звернутися в спеціальну фірму, яка «знайде» польське походження навіть там, де його немає. Таким чином, можна отримати папір, в якій буде зазначено, що ваші предки є поляками. Ціна питання коливається від двох з половиною до чотирьох тисяч євро.

Перевагами такого способу є:

 • Швидкість. Якщо для пошуку справжніх документів необхідно обійти не один десяток архівів і витратити на це не один рік, то фахівці з підробки родоводу зроблять якісний папір за кілька днів.
 • Зручність. Працівники фірми знають, як правильно оформити документ. Тому вам необхідно лише сплатити послугу, а все інше зроблять професіонали.
 • Гарантований результат. Після співпраці з такою фірмою, ви точно будете мати «підтвердження» свого польського походження.

Звичайно, мінуси теж присутні, і часто вони навіть можуть перекрити всі плюси. До них відносяться:

 • Висока вартість. Не кожен українець може дозволити собі заплатити кілька тисяч євро за документ.
 • Незаконність. Необхідно віддавати собі звіт в тому, що вам буде надано дуже якісний папір, проте він все одно є фальшивим.

Які проблеми буде мати іноземець, якщо виявиться підробка документів?

 1. Відмова у видачі Karta Polaka, якщо обман виявиться при подачі документів.
 2. Депортація і заборона на в’їзд, якщо підробка виявиться під час перебування іноземця в Польщі.
 3. Визнання Карти поляка недійсною.


Здобувачеві необхідно зважити всі за і проти, щоб прийняти правильне рішення. Звичайно, купувати липовий родовід можна в крайньому випадку, якщо інших варіантів вже зовсім не має. Однак коли дозволяє час, краще витратити три роки на розвиток польської культури у своїй країні і мати законні підстави для отримання Карти поляка. У цьому випадку іноземцю не доведеться переживати про можливу відмову або депортацію.

Які ще документи потрібні для оформлення Karta Polaka?

Які ще документи потрібні для оформлення Karta Polaka?

Для отримання Карти недостатньо лише підтвердження своїх польських коренів. Необхідно зібрати цілий пакет документів, в який входить:

 • Wniosek. Це спеціальна анкета-заява, в якій міститься інформація про заявника та його польських родичів. Важливо розуміти, що потрібно заповнювати не всі поля, адже деякі з них призначені для працівників консульства. Вписувати дані в анкету треба тільки польською мовою, за винятком ПІБ. Вони повинні бути записані так, як у закордонному паспорті. Виправлення в заяві не допускаються. Навіть якщо одна літера або цифра буде вказана неправильно, то документи не приймуть. Будьте готові переписувати все заново на чистий бланк. Для цього ми рекомендуємо брати з собою в консульство кілька запасних анкет, щоб у разі виявлення помилки, можна було швидко все виправити на місці.
 • Документ-підстава. В загальному пакеті паперів необхідно здавати тільки копію, а оригінал потрібно просто пред’явити працівнику консульства.
 • Внутрішній паспорт громадянина України. Копії всіх сторінок здаються, а оригінал пред’являється.
 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Вимоги такі ж, як і до внутрішнього паспорту.
 • Документ про зміну прізвища (якщо є). Зазвичай він потрібен жінкам, які вийшли заміж і взяли прізвище чоловіка.
 • Фотографія. Розмір – 3.5 х 4.5 см. Її потрібно вставити у Wniosek. Зазвичай працівники фотоательє знають всі вимоги, однак ніхто не застрахований від зустрічі з непрофесіоналом. Саме для цього потрібно самому знати вимоги до фото, щоб в разі потреби зуміти проконтролювати процес. Адже від цього залежить успіх вашого оформлення Карти поляка. Пам’ятайте, що фотографія повинна бути свіжою, зробленої не більше півроку тому. Обличчя слід розташувати анфас, без посмішки і будь-якої міміки. Погляд повз об’єктива або нахил голови — заборонені. Фон необхідний світлий і однотонний. Окуляри допускаються тільки з прозорим склом, що не відсвічують. Затемнені окуляри строго заборонені. Важливо, щоб за дужками можна було добре розгледіти очі людини. Головні убори можна використовувати тільки з релігійних переконань. Однак вони теж повинні відповідати деяким правилам. Всі риси обличчя повинні бути добре видно, що не перекриватися і не бути в тіні. Закритий лоб або підборіддя — забороняються.

Висновки

Карта Поляка без польських коренів, сьгодні ми дізнались що з Картою поляка українець отримує більше привілеїв для проживання в Республіці Польща. Іноді трапляється так, що бажання отримати документ є, а польських предків — немає. У вищевикладеному матеріалі ми з’ясували, що існує два способи отримання Карти без польських коренів. На наш погляд, вступ до громадських організацій це раціональний спосіб, коли є час і бажання взяти участь в цьому. Плюс до всього — це законний спосіб, завдяки якому, через три роки можна отримати офіційні підстави для оформлення Karta Polaka. Якщо ж час і бажання для цього відсутні, то можна звернутися до фахівців, які продають якісні, але підроблені родоводи. Велика кількість українців отримують Карту і живуть по ній в Польщі довгі роки. Однак від викриття ніхто не застрахований. І, якщо обман буде виявлений, то депортації уникнути не вдасться. Зважте всі за і проти, щоб зробити свій правильний вибір.

З цією статтею також цікавляться:

 Як записатися на співбесіду на карту поляка Як знайти коріння для карти поляка Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка
Як записатися на співбесіду на карту поляка Як знайти коріння для карти поляка Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Вопросы, которые задает консул на собеседовании для получения карты поляка

Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка

5 / 5 ( 3 голоса ) Питання, які задає консул на співбесіді для отримання …

Подписаться
Уведомление о
guest
64 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Максим
Максим
1 місяць назад

Хто знає скільки потрібно легально перебувати і працювати по КТП щоб подати на сталий?

Рита
Рита
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

Якщо проживали останні 4 роки на основі карти тимчасового побиту, то можете подаватись.

Лена
Лена
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

Ніби як від 5-ти років, але можу помилятися.

Леша
Леша
Відповідь для  Лена
1 місяць назад

Почти) трошки менше, 4 роки.

Дана
Дана
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

Легально 4 роки по КТП за умови стабільного доходу.

Лиза
Лиза
Відповідь для  Максим
1 місяць назад

4 роки.

Сергій
Сергій
2 місяців назад

Доброго вечора.
Чи потрібно проходити обсервацію коли на руках є карта поляка?

Max
Max
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

обсервацію ніхто не відміняв

Zlata
Zlata
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

тут без різниці, яка у вас карта. потрібно проходити

Larysa
Larysa
Відповідь для  Сергій
2 місяців назад

Так обов’язково

Олена
Олена
7 місяців назад

Доброго дня
Моя бабуся та дідусь народилися у Польщі
У мене є їх свідотсво про народження де вказано
Також є архівна довідка про те ,що бабусю та її сімю у 1946 році було переселено у Львів
Чи ці документи ,підійшли б для подачі?

Ярослав
Ярослав
10 місяців назад

Доброго дня!! В мене в грудні цього року закінчується термін дії «карти поляка», за який час мені потрібно буде здати «карту поляка» для продовження її дії, і чи потрібно здавати в консульство закордонний паспорт?? Дякую!!

Ольга
Ольга
1 рік назад

Добрий день. Якщо я отримаю карту поляка без коренів (щодо участі в польській громаді) я можу оформити карту своєму 11 річному синові? Або йому також потрібно складатися в громаді 3 роки?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Неповнолітні діти власників карти поляка мають можливість отримати свою карту.

Тетяна
Тетяна
1 рік назад

Доброго дня, маю документ прабабці что народилася в Польщі та документ что вона з прадідом и дідом були переселені в Україну.Скажіть будь ласка, чи достаточно ціх документів и чи можна подаваті на карту?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Прабабусі і прадіди потрібні в кількості не менше двох. Подивіться, можливо і в документах прадіда вказана польська національність? Тоді їх уже двоє і можна подаватися.

Єгор
Єгор
1 рік назад

Добрый день. А если от польских корней у меня осталась только фамилия, как быть?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Єгор
1 рік назад

Єгор,искать документы.Запрашивать архивы.Работать три года на польскую организацию.

Борис
Борис
1 рік назад

Доброго дня! У мене прабаба і прадід, а також і бабуся жили в Польщі, але були виселені на Україну. За документах національность- українці. Чи можу я претендувати на карту поляка?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Борис
1 рік назад

Борис, без документів, що вказують на національність полька, не можете. Але якщо знайдете хоч один документ, який підтверджує їх польську національність, зможете претендувати.

Анастасія
Анастасія
1 рік назад

Доброго дня! Мою маму удочерили років в 7-8. Зробили нове свідоцтво про народження (батька іншого вписали), де написано, що він за національністю поляк. Якщо я принесу це свідоцтво консулу, чи не виникнуть питання (свідетесьство видано через 7 років після її народження і її прийомний батько не рідна мені кров?)

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Анастасія
1 рік назад

Анастасія, потрібен офіційний документ, в якому написана національність «поляк» — він у Вас є. Потрібно щоб це був дід. Прикладіть своє свідоцтво або інший документ, який доводить зв’язок з мамою.

Сергій
Сергій
1 рік назад

Доброго часу доби! Чи залишилася ще можливість отримання Карти Поляка за документами з полонійний організації?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Сергій, про зміни в цьому плані мені нічого не відомо. На даний момент можу сказати, що урядовий сайт продовжує публікувати переліки цих організацій, що показує на збереження цього способу.

Евгіній
Евгіній
1 рік назад

Прадід народився 1915 році під львове.тогда була польша.служіл в армії і воевал.бил награждён.запісан в свідоцтві поляк.его дочка моя бабуся записана в свідоцтві полька.могу я отримати карту поляка?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Евгіній
1 рік назад

Евгіній, якщо у Вас є документ бабусі, в якому написано, що вона полька, то можете претендувати на карту.

Альбіна
Альбіна
1 рік назад

Добридень! Дитині 18.5 років, є дитяча карта поляка. Зараз хочемо отримати дорослу. Які документи потрібно надати в консульство?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Альбіна
1 рік назад

Альбіна, запишіться, як на продовження карти. Знадобляться паспорта і сама карта. Але, вік, коли можна подати на дорослу карту з дитячої, обмежений.

Ірина
Ірина
1 рік назад

Добридень! Якщо моя повноліття дочка, має карту поляка, то чи можу я, як мати, претендувати на КП, не маючи польських коренів?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ірина
1 рік назад

Ірина, таких підстав не існує.

Вікторія
Вікторія
1 рік назад

Добридень! Скажіть, якщо планую здавати на КП від Полонії і є вже рішення з печаткою Полонії про участь більше 3-х років в організації. Але, мама була переселена з Польщі в 1945 році. Що мені робити, чи можна на співбесіді показувати її свідоцтво про народження, там видно, що вона народилася в Краківському воєводстві. Або відразу всерівно отримаю відмову.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Вікторія, робота на польську організацію — це спосіб претендувати на карту без польських коренів. В такому випадку «довідка» від організації є підставою, а підтверджувати коріння не буде потрібно.

Григорій
Григорій
1 рік назад

добрий день. якщо я працюю наприклад в Гданську на понад три роки і мені фірма може дати довідку. що я як би приніс якийсь внесок в польську культуру (не менше трьох років). на підставі такої довідки можу отримати кп?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Григорій
1 рік назад

Григорій, так, але якщо Ваша фірма знаходиться в списку відповідних організацій, встановленому профільним міністерством. У будь-якому іншому випадку немає

Олег
Олег
1 рік назад

Добрий день. А якщо по наростаючій отримати карту .. ?? Від початку отримання карти годин побиту не виїжджаючи з республіки взагалі. Щоб максимально отримати карту поляка, Стальова побит або паспорт ??? Скільки потрібно часу. ???

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Олег
1 рік назад

1. Якщо коренів немає, є підстави для отримання годинного побиту. Однак через 10 років безперервного перебування зможете розраховувати відразу на громадянство.
2. Якщо коренів немає, але Ви можете отримати КЧП, то через 5 років безперервного перебування зможете розраховуватися на карту довгострокового резидента ЄС.
3. Якщо у Вас є карта поляка або польське коріння, то розраховувати на сталий побит можете відразу! І буквально через рік безперервного перебування — на громадянство.

Святослав
Святослав
1 рік назад

Привіт, підкажіть будь ласка яким чином консульство перевіряє справжність виписок з українських архівів?
і може бути так, що в радянському свідоцтві про народження дідуся вказано поляк, а в паспорті вже українець.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Святослав
1 рік назад

Святослав, Досить документа з польської національністю.

Як саме перевіряються документи ні мені, ні Вам вони не скажуть. Але можна сказати, що перевіряється справжність поданих документів, а не всіх коли-небудь існували.

Тобто, якщо Ви надасте свідоцтво про народження дідуся з національністю поляк, то вишукувати був паспорт з іншими даними вони не будуть.

Дар'я
Дар'я
1 рік назад

Добридень! Скажіть, будь ласка, чи можу я претендувати на отримання Карти Поляка, якщо виросла і виховувалася в родині Поляка з моменту народження? Є документи про оформлення опікунства наді мною, але оформлені на дружину Поляка, мою рідну тітку, яка за національністю Російська. Їхній син, мій двоюрідний брат, за національністю Поляк.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Дар'я
1 рік назад

Потрібні документи, однозначно вказують, що Ваші мати, батько, бабуся чи дідусь, або двоє прабабусь-прадідусів були поляками.

Данило
Данило
1 рік назад

Добрий день, мій прадід поляк (є метрика бабусі і там написано що він (мій прадід) поляк) також поляки це мого прадіда сестра ну і скоріше за все їх ролітелі але доказів немає на них, як мені отримати сталий побит або карту поляка, взагалі що порадите, що в моєму випадку робити і чого очікувати ??? чи можна якось через суд бабусю зробити польку, що порадите ?? Велике спасибі

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Данило
1 рік назад

1. прабабусь-прадідусів потрібно мінімум двоє. Їх сестри, братися до розгляду не приймаються, як і прапрародича. По одному родичу досить: батька, матері, бабусі, дідусі.
2. Судове встановлення приймається до розгляду. Зверніться до профільного юристу з усіма наявними документами — він підкаже як краще вчинити.

Миколай
Миколай
1 рік назад

Здравствуйте! Я хотів би уточнити, що якщо моя бабуся народилася в Польщі (є документ з пологового будинку, є документи на господарство і ділянку), але вона потрапила під виселення операції «Вісла» і у неї в паспорті написано національність українка, їх виселяли коли їй було 4 роки. Я хотів би запитати, чи варто розраховувати на карту поляка в такому випадку, якщо є документи, що підтверджують життя і народження в Польщі, але не національність? »

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Миколай
1 рік назад

Микола, зараз приймається тільки документація з національністю. Факт проживання / громадянства не розглядається. Але якщо зможете знайти, хоч один офіційний документ, в якому бабуся буде позначена полькою, то зможете претендувати.

Ганна
Ганна
1 рік назад

Добрий день! Моїх бабусь і дідусів вже давно немає в живих і природно документів, мамине свідоцтво було втрачено, але ми його відновили, чи буде воно дійсно якщо написано ПОВТОРНЕ!? Бабуся була полька, там так і зазначено, жили вони в Україні !? Дякуємо

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ганна
1 рік назад

Анна, варто спробувати. Іноді відновлені документи розглядаються як і оригінали.

Дмитро
Дмитро
1 рік назад

Чи можу я претендувати на отримання карти поляка, якщо я працюю в Польщі?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Якщо інших підстав немає, то не можете.

Владислав
Владислав
1 рік назад

Добридень! Підкажіть чи можна отримати карту поляка бабусі і її дітям, онукам: якщо бабуся народилася в Польщі але в 40-ті була виселена німцями в Україні. У 90-2000 роках, їй надіслала польська сторона підтверджує лист що у неї залишилася земля (скільки Оран, скільки НЕ Оран). Її батьки, дідусі, бабусі народилися на території Польщі. І з ким можна з цього приводу проконсультуватися, показати всі документи? Дякуємо

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

Владислав, спробуйте звернутися до спеціальних організацій-посередників.

Віктор
Віктор
1 рік назад

Доброго дня! Прабабуся болгарка, прадід поляк. У свідоцтві дідусь болгарин, а бабуся українка. Прізвище польська Юзефович. Чи можу якимось способом претендувати на карту поляка?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Віктор
1 рік назад

Віктор, потрібні документи з точним зазначенням до приналежності до польської національності. І ще прадідусів / прабабусь потрібно двоє.

Анатолій
Анатолій
1 рік назад

Добрий день.Подскажіте ласка, я і дружина (Українці) живемо і працюємо віддалено \ офіційно (зараз в Мінську 4 роки), маємо стабільну хорошу зарплату, є можливість купити жілье.Появілось бажання переїхати в Польшу.Есть можливість це виконати не порушуючи закон , наприклад оформити чп (приватного підприємця), заплатити за дозвіл працювати і платити податки? Спасибі

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Анатолій, купити нерухомість ви можете і не будучи громадянами. Працювати фрілансером в РП так само можна. Вам потрібно уточнити питання по реєстрації і податках в місцевій податковій.

Надія
Надія
1 рік назад

В онука прадід поляк і є докумен підтверджує це. Потім переїхав до України. Потім сидів і був реабелітірован. . Цього достатньо для отримання какрти поляна. Якщо ще потім описати рік народження і життя до переїзду в Україну.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Надія
1 рік назад

Надія, на жаль прабатьків (прадідів, про бабок) потрібно мінімум двоє.

Єлизавета
Єлизавета
1 рік назад

Добрий день. Мені 24 роки я громадянка України. В Польщі проживаю 14 років на підставі побиту часового. В віці 17 років мене удочерив через суд громадянин Польщі (батько) і було видано свідоцтво про народження де написано що батько це Поляк. Чи є можливість отримати Карту Поляка?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Якщо офіційний батько поляк, то можливість є. Але не в кожному воєводстві видають карту поляка, але вже знаходяться в Польщі, можуть відразу подавати на сталий побит по корінню. Через рік по КСП вже можна подавати документи на громадянство.

Олександр
Олександр
1 рік назад

Добрий день, я громадянин Республіки Білорусь і громадянка Польщі в 2008 створили сім’ю і зареєстрували свій шлюб у Польщі. Жили в Варшаві. Я підробляв як в Польщі і в Білорусі. Через кілька років у моєї дружини виявили онкологію. Вона лікувалася, виникли проблеми з роботою. Їй держава надала соціальну допомогу. Порадили розлучитися з чоловіком, так як в цьому випадку, їй додадуть допомогу. Я в усьому намагався її підтримувати і не суперечити її бажанням. Ми звернулися до суду і розірвали шлюб у 2012 році. Продовжуючи відносини. У минулому році ми попрощалися з нею і її не стало.
У мене до Вас питання: Чи можу я в своїй ситуації отримати карту поляка?
Дякуємо.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Олександр, на жаль, таких підстав для карти поляка немає.

Світлана
Світлана
1 рік назад

Добридень! Отримала Карту Поляка за свідченням народження діда-поляка. Тепер мій син, повнолітній, хоче отримати КП. Так як прадід у нього один, то це не його варіант. Чи може він отримати на підставі моєї КП. Адже вона так і називається «карта поляка», значить Польща визнала мою національність, а значить у мого сина мати полька. Саме так отримують неповнолітні діти. А мій син досягнувши повноліття не перестав ним бути.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Світлана
1 рік назад

На жаль отримати карту поляка по карті батька можуть лише неповнолітні.