ПМЖ в Польщі / Карта Поляка / Карта Поляка без польських коренів
Карта Поляка без польських коренів
5/5 - (2 голоса)

Karta Polaka без польських коренів: законне оформлення або покупка?

Карта Поляка без польських коренів — працюючи або отримуючи освіту в Польщі, іноземці часто замислюються над оформленням Карти поляка.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
А точно польських коренів немає?
Які ще папери можуть бути підставою для отримання Карти?
Як і де шукати?
Що робити, якщо не вдалося знайти польське коріння?
Які проблеми буде мати іноземець, якщо виявиться підробка документів?
Які ще документи потрібні для оформлення Karta Polaka?
Висновки

Карта Поляка — цей документ дає незаперечні переваги і дозволяє його власнику: працевлаштуватися без спеціальних дозволів, вести бізнес на правах поляка, отримувати безкоштовне медичне обслуговування, користуватися різними пільгами, знижками і так далі. Однак перешкодою до досягнення цієї мети нерідко стає відсутність польських коренів у іноземця. А це, як відомо, один з ключових факторів законного оформлення Karta Polaka. Так невже доведеться відмовитися від мрії і забути про отримання Карти, якщо польське походження відсутнє?! Не поспішайте впадати у відчай! У цій статті ми розберемося, чи можливо отримати Карту поляка без польських коренів, і що для цього потрібно?

Карта Поляка без польських коренів

А точно польських коренів немає для карти поляка?

Навіть якщо людина не знає про своїх польських предків, це не означає, що їх не було. Адже відомо, що з плином часу, народи різних країн багато мігрували. І до сьогоднішніх днів інформація про переїзди прародичів може бути забута чи загублена.

Для початку необхідно поспілкуватися з батьками або іншими членами сім’ї, які можуть розповісти багато цікавого. Часто виявляється, що така цінна інформація лежить на поверхні, просто нею ніхто не цікавиться. Також потрібно переглянути сімейні архіви, в яких можуть зберігатися необхідні підтверджуючі папери. Бувають ситуації, коли люди нібито не можуть знайти нічого, що підтверджувало б їх зв’язок з польським народом, а їхні бабусі у свідоцтві про народження в графі національність зазначено «полька». Це, як відомо, дозволяє отримати Карту поляка на законних підставах. Тому ми рекомендуємо зробити акцент на цій інформації і починати пошук даних саме в колі своєї сім’ї.

Які ще папери можуть бути підставами для отримання Карти?

 • Всі посвідчення особи родича, в яких чітко написано «поляк» або «полька» в пункті про зазначення національності;
 • Дані з архівів;
 • Служба предка у польській армії (при вказівці національності);
 • Отримання родичем освіти у польських вузах, коледжах, школах;
 • Виписка з костьольних або актових книг.

Які ще папери можуть бути підставами для отримання Карти

Це далеко не повний список документів, які дозволяють оформити Карта Поляка без польських коренів. Важливо розуміти, що наявність хоча б якого-небудь підтвердження з офіційними печатками або штампами і зазначенням «поляк» буде достатньо для отримання Карти.

Карта Поляка без польських коренів як і де шукати?

По-перше, як уже згадувалося, можна розпитати батьків.

По-друге, відвідувати польські архіви.

По-третє, звернутися у фірми, які цим займаються.

Карта Поляка без польських коренів як і де шукати?

Звичайно, якщо є час і бажання, то можна пошукати самому. Для когось це може здатися цікавою справою. Однак, якщо ресурсів не достатньо, то рекомендуємо звертатися до фахівців, які зроблять свою роботу максимально якісно і в короткі терміни. Очевидно, що ця послуга платна і коштує кілька сотень євро. З незаперечних плюсів можна виділити те, що якщо польське коріння все-таки є, то його гарантовано знайдуть.

Що робити, якщо не вдалося знайти польське коріння для карти Поляка?

Мабуть, найважливіше – це не опускати руки. Навіть з такої, здавалося б, безвихідної ситуації, можна знайти гідний вихід. В даному випадку є два шляхи вирішення: офіційний і неофіційний.

Що стосується офіційного варіанту, він є абсолютно законним і надійним. Так, насправді можна домогтися одержання Karta Polaka, не належачи до польського народу. Для цього необхідно безпосередньо посприяти розвитку польської культури чи мови. Важливо, що спеціальну довідку від організації можна отримати тільки через три роки такої громадської активності. Тобто, не можна вступити в якусь польську громадську організацію і вже через кілька місяців йти подавати документи на Карту поляка.

Що робити, якщо не вдалося знайти польське коріння для карти Поляка?

Також підтвердження вашої активної діяльності повинна бути офіційною і видаватися цією організацією в письмовому вигляді. Не турбуйтеся, якщо ви ніколи не були членом таких товариств. Адже ніколи не пізно почати! У великих містах завжди є подібні організації, необхідно лише дізнатися, де вони знаходяться, і як можна допомагати польським меншинам.

Як вже згадувалося вище, є і неофіційний варіант отримання карти Поляка без польських коренів. Це купівля документів-підстав. Для цього необхідно звернутися в спеціальну фірму, яка «знайде» польське походження навіть там, де його немає. Таким чином, можна отримати папір, в якій буде зазначено, що ваші предки є поляками. Ціна питання коливається від двох з половиною до чотирьох тисяч євро.

Перевагами такого способу є:

 • Швидкість. Якщо для пошуку справжніх документів необхідно обійти не один десяток архівів і витратити на це не один рік, то фахівці з підробки родоводу зроблять якісний папір за кілька днів.
 • Зручність. Працівники фірми знають, як правильно оформити документ. Тому вам необхідно лише сплатити послугу, а все інше зроблять професіонали.
 • Гарантований результат. Після співпраці з такою фірмою, ви точно будете мати «підтвердження» свого польського походження.

Звичайно, мінуси теж присутні, і часто вони навіть можуть перекрити всі плюси. До них відносяться:

 • Висока вартість. Не кожен українець може дозволити собі заплатити кілька тисяч євро за документ.
 • Незаконність. Необхідно віддавати собі звіт в тому, що вам буде надано дуже якісний папір, проте він все одно є фальшивим.

Які проблеми буде мати іноземець, якщо виявиться підробка документів?

 1. Відмова у видачі Karta Polaka, якщо обман виявиться при подачі документів.
 2. Депортація і заборона на в’їзд, якщо підробка виявиться під час перебування іноземця в Польщі.
 3. Визнання Карти поляка недійсною.


Здобувачеві необхідно зважити всі за і проти, щоб прийняти правильне рішення. Звичайно, купувати липовий родовід можна в крайньому випадку, якщо інших варіантів вже зовсім не має. Однак коли дозволяє час, краще витратити три роки на розвиток польської культури у своїй країні і мати законні підстави для отримання Карти поляка. У цьому випадку іноземцю не доведеться переживати про можливу відмову або депортацію.

Які ще документи потрібні для оформлення Karta Polaka?

Які ще документи потрібні для оформлення Karta Polaka?

Для отримання Карти недостатньо лише підтвердження своїх польських коренів. Необхідно зібрати цілий пакет документів, в який входить:

 • Wniosek. Це спеціальна анкета-заява, в якій міститься інформація про заявника та його польських родичів. Важливо розуміти, що потрібно заповнювати не всі поля, адже деякі з них призначені для працівників консульства. Вписувати дані в анкету треба тільки польською мовою, за винятком ПІБ. Вони повинні бути записані так, як у закордонному паспорті. Виправлення в заяві не допускаються. Навіть якщо одна літера або цифра буде вказана неправильно, то документи не приймуть. Будьте готові переписувати все заново на чистий бланк. Для цього ми рекомендуємо брати з собою в консульство кілька запасних анкет, щоб у разі виявлення помилки, можна було швидко все виправити на місці.
 • Документ-підстава. В загальному пакеті паперів необхідно здавати тільки копію, а оригінал потрібно просто пред’явити працівнику консульства.
 • Внутрішній паспорт громадянина України. Копії всіх сторінок здаються, а оригінал пред’являється.
 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Вимоги такі ж, як і до внутрішнього паспорту.
 • Документ про зміну прізвища (якщо є). Зазвичай він потрібен жінкам, які вийшли заміж і взяли прізвище чоловіка.
 • Фотографія. Розмір – 3.5 х 4.5 см. Її потрібно вставити у Wniosek. Зазвичай працівники фотоательє знають всі вимоги, однак ніхто не застрахований від зустрічі з непрофесіоналом. Саме для цього потрібно самому знати вимоги до фото, щоб в разі потреби зуміти проконтролювати процес. Адже від цього залежить успіх вашого оформлення Карти поляка. Пам’ятайте, що фотографія повинна бути свіжою, зробленої не більше півроку тому. Обличчя слід розташувати анфас, без посмішки і будь-якої міміки. Погляд повз об’єктива або нахил голови — заборонені. Фон необхідний світлий і однотонний. Окуляри допускаються тільки з прозорим склом, що не відсвічують. Затемнені окуляри строго заборонені. Важливо, щоб за дужками можна було добре розгледіти очі людини. Головні убори можна використовувати тільки з релігійних переконань. Однак вони теж повинні відповідати деяким правилам. Всі риси обличчя повинні бути добре видно, що не перекриватися і не бути в тіні. Закритий лоб або підборіддя — забороняються.

Висновки

Карта Поляка без польських коренів, сьгодні ми дізнались що з Картою поляка українець отримує більше привілеїв для проживання в Республіці Польща. Іноді трапляється так, що бажання отримати документ є, а польських предків — немає. У вищевикладеному матеріалі ми з’ясували, що існує два способи отримання Карти без польських коренів. На наш погляд, вступ до громадських організацій це раціональний спосіб, коли є час і бажання взяти участь в цьому. Плюс до всього — це законний спосіб, завдяки якому, через три роки можна отримати офіційні підстави для оформлення Karta Polaka. Якщо ж час і бажання для цього відсутні, то можна звернутися до фахівців, які продають якісні, але підроблені родоводи. Велика кількість українців отримують Карту і живуть по ній в Польщі довгі роки. Однак від викриття ніхто не застрахований. І, якщо обман буде виявлений, то депортації уникнути не вдасться. Зважте всі за і проти, щоб зробити свій правильний вибір.

З цією статтею також цікавляться:

 Як записатися на співбесіду на карту поляка Як знайти коріння для карти поляка Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка
Як записатися на співбесіду на карту поляка Як знайти коріння для карти поляка Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Вопросы, которые задает консул на собеседовании для получения карты поляка

Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка

4.9/5 - (9 голосов) Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка Питання, …

Подписаться
Уведомление о
guest
127 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Олена
Олена
18 днів назад

Громадянство Польщі
Я зараз працюю офіційно на умові о праце…. скільки років потрібно прожити в Польщі щоб отримати польський паспорт?

Anna
Anna
Відповідь для  Олена
18 днів назад

10 років (на момент подання на громадянство потрібно мати картку резидента ЄС)
Або потроху менше, якщо ви 5 років збудуєте за тимчасовим, одразу подасте на резидента ЄС і тоді через 3 роки модно подавати на громадянство.

Alex
Alex
Відповідь для  Олена
18 днів назад

Одружуйся, так швидше в 2 рази

Трудяга
Трудяга
Відповідь для  Олена
18 днів назад

Якщо я не помиляюся перед подачею на карту стійкого побиття, потрібно мати 3 тимчасові, тобто орієнтовно 9-10 років

Сирига
Сирига
Відповідь для  Трудяга
18 днів назад

Дорослий по корінню. Після тимчасового дають резидента.

Xena
Xena
Відповідь для  Сирига
18 днів назад

На резидента не потрібно мати постійного, навпаки

Ruslan
Ruslan
6 місяців назад

Перелік документів на карту РЕЗИДЕНТА ЄС
Які документи на карту РЕЗИДЕНТА ЄС потрібно? Багато в інтернеті є різної інформації…
Знаю точно що треба і вже маю:
— ксеро паспорту
— сертифікат по польській мові В1
— ПІТ-37 за 3 роки
— перебування в Польщі 5 років
— ЗУС
— ксеро умови о праці
— ксеро умови житла
— 4 фото
— оплата 650 зл (точно не памятаю)

що ще потрібно? може хтось вже має таку карту? Дякую

Anna
Anna
Відповідь для  Ruslan
6 місяців назад

Тут можна скачати книжку з інформацією про всі види легально перебування і почитати про резидента ЄС:

udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/pouczenie-dla-cudzoziemca-o-zasadach-postepowania-prawach-i-obowiazkach/

Взагалі ваш список повний, але краще глянути на сайті вашого ужонду що ще може їх цікавити (наприклад, в Варшаві вроді просять довідку що у вас немає заборгованості по податках).
Я ще б додала довідку про надання номеру песель (але це не обов’язково)

Rider
Rider
Відповідь для  Ruslan
6 місяців назад

Треба копії 2 децизійі довідку з податкової.І приблизно написати всі свої виїзди з Польщі ( якщо ви на протязі 5 років перебували в Україні більше 10 місяців,буде відмова в карті)

рус
рус
Відповідь для  Rider
6 місяців назад

На п’ять років дається 180 днів

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  рус
6 місяців назад

Дякую …. значить, якщо наприклад, подавати документи 15.04.2021 те треба вважати мінус 5 років … .. виходить 15.04.2016 року? тобто так?

Rider
Rider
Відповідь для  Ruslan
6 місяців назад

10 місяців!

Тамила
Тамила
7 місяців назад

Скажите пожалуйста, пропустят на границе
Если виза по карте поляка и я являюсь владельцем карты поляка, то пропустят на границе нужно приглашение?

Сергей
Сергей
Відповідь для  Тамила
7 місяців назад

Конечно что пустят! Я по данной визе заехал без проблем и даже не имел места работы. По карте поляка заезжают все без исключения и также без места работы в Польше

Сергей
Сергей
Відповідь для  Тамила
7 місяців назад

В данном случае вы можете беспрепятственно пересечь границу Польши.

Jerry
Jerry
Відповідь для  Тамила
7 місяців назад

Карта поляка это филькина грамота, ничего не дает

Сергей
Сергей
Відповідь для  Jerry
7 місяців назад

Вы НЕ правы, карта поляка дает массу преимуществ, например:
Оформление визы в консульстве без дополнительных документов, бесплатная скорая медицинская помощь, бесплатное образование на общих законных основаниях, оплата проезда на 37% меньше чем остальные, право заниматься бизнесом на территории Польши на ровне с польскими гражданами.

Jerry
Jerry
Відповідь для  Сергей
7 місяців назад

Сравнение было с польким гражданством; второсортным с укр. паспортом как был так и остался

Iryna
Iryna
Відповідь для  Тамила
7 місяців назад

Карта поляка ничего не дает при пересечении, карта поляка поможет при подаче на карту быта.

Kolia
Kolia
7 місяців назад

карта резидента
Доброго дня
Проконсультируйте пожалуйста (хто знає)
Якщо подати на карту резидента, можна виїжджати в Україну (якщо так, то на скільки часу або скільки разів протягом року)?

миша
миша
Відповідь для  Kolia
7 місяців назад

Здається Не більше 180 днів в році

Rider
Rider
Відповідь для  Kolia
7 місяців назад

За 5 років перебування в Польщі, в Україні можна бути сумарно 10 місяців. якщо більше, то карту резидента не дадуть.

Xena
Xena
Відповідь для  Kolia
7 місяців назад

Виїжджала 4-5 разів по тижню, два, пару днів як коли, але це було ще два роки тому

Vova
Vova
8 місяців назад

Карта Резидента ЄС
Скільки чекати після подачі на карту резидента? І після закінчення дії її знову потрібно збирати документи на подачу чи вже простіше якось ?

Xena
Xena
Відповідь для  Vova
8 місяців назад

У Варшаві чекала понад рік , перед закінченням терміну карти , потрібно подати заяву на нову (пластик).

Вася
Вася
Відповідь для  Vova
8 місяців назад

Для отримання карти резидента ЄС потрібно прожити (і пропрацювати) в Польщі не менше 5 років. При цьому ви маєте право виїжджати в треті країни (за 5 років) загальним терміном … .. ось тут не пам’ятаю. Або не більше 6 місяців, або не більше 11. Якщо ви відповідаючи хоча б цим мінімальним умовам — то якого ви тут щось запитуєте? Або ви все 5 років були в Польщі в Анабиоз? Так вам обов’язково потрібні разлічённие піти за 5 років. Особисто тебе — чекати 5 років від моменту коли вирішиш Отримати карту. І потім трохи поки отримаєш))
 Я напевно з ночі неадекватно реагуєте, тебе дебіл не понять !!!! Після карти резидента (дається на 5 років) все при пам’яті подають на ПМП.

Vova
Vova
Відповідь для  Вася
8 місяців назад

Ти точно не виспався
Я взагалі питав скільки часу чекати після подачі, а не якісь доки і умови треба щоб податися, прочитай ще раз
Я дві карти вже тут без виїзду з сім’єю .. і піти щорічно розраховуємо і т.д. працюємо офіційно, на умовах праці термін неокресльоній ..

Harry
Harry
Відповідь для  Vova
8 місяців назад

Ну ти і дебіл

Andrii
Andrii
8 місяців назад

КАРТА ПОЛЯКА
Доброго всім дня!

Скажіть, прошу, при подачі на карту поляка, потрібний офіційний переклад документів на польську мову, який підтверджує приналежність бабці (дідуся) до Польщі чи ні?

Хто подався успішно, підкажіть, будь ласка.

Дякую! Гарного дня!

Unlx
Unlx
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Не потрібно перекладати. Консул вміє читати кирилицю. З досвіду чим більше документів де в графі національність вказано полька, поляк тим ваші шанси на карту більше

Andrii
Andrii
Відповідь для  Unlx
8 місяців назад

Тут прочитав про нотаріальний переклад для подачі на карту поляка.
Скріншот зараз вже додати не можу …

Unlx
Unlx
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Дякую

Anna
Anna
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Начебто в Україні не потрібно перекладати документи. Пошукайте групи на фейсбуці по карті поляка, думаю там буде більше інформації ніж тут

Andrii
Andrii
Відповідь для  Anna
8 місяців назад

Дякую

Andrii
Andrii
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Тут прочитав про нотаріальний переклад для подачі на карту поляка.

Anna
Anna
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Тут іноді досить не точна інформація в коментарях. У групах по карті поляка часом зустрічаю питання чи потрібні переклади і кажуть що немає, на сайті gov.pl теж нічого не пише про перекладах.
Знаю що переклади 100% потрібні якщо подавати в Польщі відразу на побит сталий (без карти поляка)

Andrii
Andrii
Відповідь для  Anna
8 місяців назад

Дякую за розгорнуту відповідь! Добра Вам!

Anna
Anna
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Спасибі взаємно)

Ann
Ann
8 місяців назад

Вроцлав карта
Відправила базові документи на карту побиту поштою, чи можу тепер донести повний пакет документів особисто, щоб поставили печатку в подачі в паспорт?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ann
8 місяців назад

Можете включити коли Вас викличуть в уженд на відбитки і печатку в паспорт або відправити поштою якщо знаєте номер справи.
Просто прийти і щоб Вам поставили печатку не вийде.
Ви можете пробувати зареєструватися електронно на відбитки

Ann
Ann
Відповідь для  Андрій
8 місяців назад

Якщо я записуюся на відбитки, то донести разом з відбитками документи я не можу?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ann
8 місяців назад

можете

Вадим
Вадим
Відповідь для  Ann
8 місяців назад

На скільки знаю, Вам дадуть знати коли потрібно буде принести інші документи, оригінали та здачу відбитків пальців

Ann
Ann
Відповідь для  Вадим
8 місяців назад

Роботодавець вимагає друк, а у Вроцлаві чула, що можна записатися самостійно на донос документів і відбитки пальців

Ігор
Ігор
9 місяців назад

Хто подавався нам карту побиту в Варшаві?
Всім привіт! В мене така проблема, хочу подаватися на карту побиту: мій офіційний дохід 2800 брутто по умові о праці, а в умові за винайм стоїть квота 2300 злотих за винайм мешкання! Получається 2300 житло 520 мій прожитковий мінімум вище хочу вписати сина що він на моїм утриманні, і того получається мої витрати 2300 , 520 і 520 і вже більше ніж заробляючи! Кажуть що в Варшаві можуть дати відмову бот витрати більші ніж офіційний дохід,. В кого було подібне і підкажіть як зробити правильно щоб не було відмови по карті? ( кажуть що умови не подавати а тільки Мельдунок!, підкажіть хто то знає? Дякую…

Anna
Anna
Відповідь для  Ігор
9 місяців назад

Так, у Варшаві відмовлять через це.
Треба умова житла на меншу суму. У вас повинен залишатися ~ 530зл / нетто на кожну людину в сім’ї яка на утриманні, тобто з сином це як мінімум 1060зл

Ігор
Ігор
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

Дякую, Анно! Як думаєте з власницею житла можна домовитися щоб написати другу умову на меншу квоту? Я думаю цього ніхто не перевіряє, як думаєте?

Anna
Anna
Відповідь для  Ігор
9 місяців назад

Якщо ви платите готівкою, то ні перевірять ніяк. Чи залежить власник платить податки за оренду житла (або згосів це до ужонду скарбового)
Взагалі, якщо людина норм, то можна переписати

Володимир
Володимир
9 місяців назад

На вашу думку?

Хотілося б почути думку бувалих.
Що порадите людині, (будь-яка відповідь спасибі!), Яка розглядає Польщу в плані ПМЖ?, (Дід поляк). Їду з дружиною в Лодзь по біо, від агентства. Перші кроки. .. подати на карту побиту? На що звернути увагу …

Anna
Anna
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

А карта поляка у вас є?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

Немає

Anna
Anna
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

Тоді залежить на скільки швидко вам треба виїхати.
1. Якщо є час, вчіть мову / історію / культуру, робіть карту поляка. Я так розумію документи на діда у вас є? По карті поляка відкривається віза, їдете в Польщу, знаходите роботу, житло і можна подати на стійке побут по карті поляка
2. Ви можете поїхати в Польщу і жити на мапі побуту з прив’язкою до роботи. Але як тільки не буде роботи, нічого вас в Польщі не тримає.
3. Чи можете спочатку побути в країні по роботі, а потім спробувати зробити сталий побут по корінню, але якщо не впевнені у своїх знаннях, то все рекомендують почати з карти поляка. Не рекомендую подавати на стійке побут по корінню з самого початку, тому що іспит в Польщі зазвичай складніше іспиту в Україні (як пощастить)

Можу розписати докладніше, але який саме варіант вас цікавить? Тому інформації занадто багато

Володимир
Володимир
Відповідь для  Anna
9 місяців назад

Вдячний за вичерпну відповідь! Мабуть раціональніше з карти поляка починати?
У лютому плануємо виїзд до Польщі, через агентство. Що, в цьому плані зробити в Польщі?

Anna
Anna
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

Ну, в лютому ви точно не встигнете зробити карту поляка. Ви можете в Польщі готуватися до подачі, але не знаю вам вистачить сил, якщо буде складна робота.
Думаю, що вам доведеться повертатися в Україну, щоб зробити карту.
Але все в ваших руках. Якщо їдете через агентство, беріть з собою достатньо коштів, часто чую щось йде не так, як обіцяли. Будьте готові

Руслан
Руслан
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

Думаю насамперед якомога швидше вилізти з під агентства, а не годувати їх весь час за працевлаштування

Vanya
Vanya
Відповідь для  Руслан
9 місяців назад

Хороший ти порадник. Перший раз, без знання мови тільки через АГЕНТСТВО. Я вже мовчу, що 90% компаній взагалі українців безпосередньо не беруть. Люди починають з рад таких: Не зв’язуйтеся з АГЕНЦІЄЮ, а потім потрапляють нелегалами до панів на теплиці і гриби всякі і ховаються від поліції. Зате не АГЕНТСТВО))

Руслан
Руслан
Відповідь для  Vanya
9 місяців назад

Я вперше також не знаючи мови і т.д. їхав на пряму до роботодавця, і жодного разу не пошкодував.
Безпосередньо знайшов, дізнався всі нюанси і поїхав, вже працюю рік і задоволений що не зв’язувався ні з якими агентств.

Vanya
Vanya
Відповідь для  Руслан
9 місяців назад

Ну твоя ситуація скоріше виключення з правил. У більшості випадків без знання мови, законів і тд спроби влаштуватися безпосередньо закінчуються невдало або навіть плачевно. Агенція в цьому випадку як ніяк надає супровід (говорю звичайно за нормальні легальні Агенції, а не шарашкіна контори)

Руслан
Руслан
Відповідь для  Vanya
9 місяців назад

З самого початку шукав вакансію враховуючи помилки своїх друзів і знайомих, не гнався за «золотими горами» ось так і пощастило

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

Вивчайте мову в першу чергу …. Буде простіше надалі у всьому!

Eil
Eil
Відповідь для  Володимир
9 місяців назад

курка НЕ ​​птах, Польща НЕ закордон

Ярослав
Ярослав
10 місяців назад

Як що в моїй родині був Поляк чи Полька чи я маю право на отримання карти поляка???
Що потрібно робити для того щоб отримати карту поляка???

Максим
Максим
11 місяців назад

Хто знає скільки потрібно легально перебувати і працювати по КТП щоб подати на сталий?

Рита
Рита
Відповідь для  Максим
11 місяців назад

Якщо проживали останні 4 роки на основі карти тимчасового побиту, то можете подаватись.

Лена
Лена
Відповідь для  Максим
11 місяців назад

Ніби як від 5-ти років, але можу помилятися.

Леша
Леша
Відповідь для  Лена
11 місяців назад

Почти) трошки менше, 4 роки.

Дана
Дана
Відповідь для  Максим
11 місяців назад

Легально 4 роки по КТП за умови стабільного доходу.

Лиза
Лиза
Відповідь для  Максим
11 місяців назад

4 роки.

Сергій
Сергій
1 рік назад

Доброго вечора.
Чи потрібно проходити обсервацію коли на руках є карта поляка?

Max
Max
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

обсервацію ніхто не відміняв

Zlata
Zlata
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

тут без різниці, яка у вас карта. потрібно проходити

Larysa
Larysa
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Так обов’язково

Олена
Олена
1 рік назад

Доброго дня
Моя бабуся та дідусь народилися у Польщі
У мене є їх свідотсво про народження де вказано
Також є архівна довідка про те ,що бабусю та її сімю у 1946 році було переселено у Львів
Чи ці документи ,підійшли б для подачі?

Ярослав
Ярослав
1 рік назад

Доброго дня!! В мене в грудні цього року закінчується термін дії «карти поляка», за який час мені потрібно буде здати «карту поляка» для продовження її дії, і чи потрібно здавати в консульство закордонний паспорт?? Дякую!!

Ольга
Ольга
2 років назад

Добрий день. Якщо я отримаю карту поляка без коренів (щодо участі в польській громаді) я можу оформити карту своєму 11 річному синові? Або йому також потрібно складатися в громаді 3 роки?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ольга
2 років назад

Неповнолітні діти власників карти поляка мають можливість отримати свою карту.

Тетяна
Тетяна
2 років назад

Доброго дня, маю документ прабабці что народилася в Польщі та документ что вона з прадідом и дідом були переселені в Україну.Скажіть будь ласка, чи достаточно ціх документів и чи можна подаваті на карту?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Тетяна
2 років назад

Прабабусі і прадіди потрібні в кількості не менше двох. Подивіться, можливо і в документах прадіда вказана польська національність? Тоді їх уже двоє і можна подаватися.

Єгор
Єгор
2 років назад

Добрый день. А если от польских корней у меня осталась только фамилия, как быть?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Єгор
2 років назад

Єгор,искать документы.Запрашивать архивы.Работать три года на польскую организацию.

Борис
Борис
2 років назад

Доброго дня! У мене прабаба і прадід, а також і бабуся жили в Польщі, але були виселені на Україну. За документах національность- українці. Чи можу я претендувати на карту поляка?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Борис
2 років назад

Борис, без документів, що вказують на національність полька, не можете. Але якщо знайдете хоч один документ, який підтверджує їх польську національність, зможете претендувати.

Анастасія
Анастасія
2 років назад

Доброго дня! Мою маму удочерили років в 7-8. Зробили нове свідоцтво про народження (батька іншого вписали), де написано, що він за національністю поляк. Якщо я принесу це свідоцтво консулу, чи не виникнуть питання (свідетесьство видано через 7 років після її народження і її прийомний батько не рідна мені кров?)

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Анастасія
2 років назад

Анастасія, потрібен офіційний документ, в якому написана національність «поляк» — він у Вас є. Потрібно щоб це був дід. Прикладіть своє свідоцтво або інший документ, який доводить зв’язок з мамою.

Сергій
Сергій
2 років назад

Доброго часу доби! Чи залишилася ще можливість отримання Карти Поляка за документами з полонійний організації?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Сергій
2 років назад

Сергій, про зміни в цьому плані мені нічого не відомо. На даний момент можу сказати, що урядовий сайт продовжує публікувати переліки цих організацій, що показує на збереження цього способу.

Евгіній
Евгіній
2 років назад

Прадід народився 1915 році під львове.тогда була польша.служіл в армії і воевал.бил награждён.запісан в свідоцтві поляк.его дочка моя бабуся записана в свідоцтві полька.могу я отримати карту поляка?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Евгіній
2 років назад

Евгіній, якщо у Вас є документ бабусі, в якому написано, що вона полька, то можете претендувати на карту.

Альбіна
Альбіна
2 років назад

Добридень! Дитині 18.5 років, є дитяча карта поляка. Зараз хочемо отримати дорослу. Які документи потрібно надати в консульство?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Альбіна
2 років назад

Альбіна, запишіться, як на продовження карти. Знадобляться паспорта і сама карта. Але, вік, коли можна подати на дорослу карту з дитячої, обмежений.

Ірина
Ірина
2 років назад

Добридень! Якщо моя повноліття дочка, має карту поляка, то чи можу я, як мати, претендувати на КП, не маючи польських коренів?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ірина
2 років назад

Ірина, таких підстав не існує.

Вікторія
Вікторія
2 років назад

Добридень! Скажіть, якщо планую здавати на КП від Полонії і є вже рішення з печаткою Полонії про участь більше 3-х років в організації. Але, мама була переселена з Польщі в 1945 році. Що мені робити, чи можна на співбесіді показувати її свідоцтво про народження, там видно, що вона народилася в Краківському воєводстві. Або відразу всерівно отримаю відмову.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Вікторія
2 років назад

Вікторія, робота на польську організацію — це спосіб претендувати на карту без польських коренів. В такому випадку «довідка» від організації є підставою, а підтверджувати коріння не буде потрібно.

Григорій
Григорій
2 років назад

добрий день. якщо я працюю наприклад в Гданську на понад три роки і мені фірма може дати довідку. що я як би приніс якийсь внесок в польську культуру (не менше трьох років). на підставі такої довідки можу отримати кп?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Григорій
2 років назад

Григорій, так, але якщо Ваша фірма знаходиться в списку відповідних організацій, встановленому профільним міністерством. У будь-якому іншому випадку немає

Олег
Олег
2 років назад

Добрий день. А якщо по наростаючій отримати карту .. ?? Від початку отримання карти годин побиту не виїжджаючи з республіки взагалі. Щоб максимально отримати карту поляка, Стальова побит або паспорт ??? Скільки потрібно часу. ???

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Олег
2 років назад

1. Якщо коренів немає, є підстави для отримання годинного побиту. Однак через 10 років безперервного перебування зможете розраховувати відразу на громадянство.
2. Якщо коренів немає, але Ви можете отримати КЧП, то через 5 років безперервного перебування зможете розраховуватися на карту довгострокового резидента ЄС.
3. Якщо у Вас є карта поляка або польське коріння, то розраховувати на сталий побит можете відразу! І буквально через рік безперервного перебування — на громадянство.

Святослав
Святослав
2 років назад

Привіт, підкажіть будь ласка яким чином консульство перевіряє справжність виписок з українських архівів?
і може бути так, що в радянському свідоцтві про народження дідуся вказано поляк, а в паспорті вже українець.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Святослав
2 років назад

Святослав, Досить документа з польської національністю.

Як саме перевіряються документи ні мені, ні Вам вони не скажуть. Але можна сказати, що перевіряється справжність поданих документів, а не всіх коли-небудь існували.

Тобто, якщо Ви надасте свідоцтво про народження дідуся з національністю поляк, то вишукувати був паспорт з іншими даними вони не будуть.

Дар'я
Дар'я
2 років назад

Добридень! Скажіть, будь ласка, чи можу я претендувати на отримання Карти Поляка, якщо виросла і виховувалася в родині Поляка з моменту народження? Є документи про оформлення опікунства наді мною, але оформлені на дружину Поляка, мою рідну тітку, яка за національністю Російська. Їхній син, мій двоюрідний брат, за національністю Поляк.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Дар'я
2 років назад

Потрібні документи, однозначно вказують, що Ваші мати, батько, бабуся чи дідусь, або двоє прабабусь-прадідусів були поляками.

Данило
Данило
2 років назад

Добрий день, мій прадід поляк (є метрика бабусі і там написано що він (мій прадід) поляк) також поляки це мого прадіда сестра ну і скоріше за все їх ролітелі але доказів немає на них, як мені отримати сталий побит або карту поляка, взагалі що порадите, що в моєму випадку робити і чого очікувати ??? чи можна якось через суд бабусю зробити польку, що порадите ?? Велике спасибі

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Данило
2 років назад

1. прабабусь-прадідусів потрібно мінімум двоє. Їх сестри, братися до розгляду не приймаються, як і прапрародича. По одному родичу досить: батька, матері, бабусі, дідусі.
2. Судове встановлення приймається до розгляду. Зверніться до профільного юристу з усіма наявними документами — він підкаже як краще вчинити.

Миколай
Миколай
2 років назад

Здравствуйте! Я хотів би уточнити, що якщо моя бабуся народилася в Польщі (є документ з пологового будинку, є документи на господарство і ділянку), але вона потрапила під виселення операції «Вісла» і у неї в паспорті написано національність українка, їх виселяли коли їй було 4 роки. Я хотів би запитати, чи варто розраховувати на карту поляка в такому випадку, якщо є документи, що підтверджують життя і народження в Польщі, але не національність? »

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Миколай
2 років назад

Микола, зараз приймається тільки документація з національністю. Факт проживання / громадянства не розглядається. Але якщо зможете знайти, хоч один офіційний документ, в якому бабуся буде позначена полькою, то зможете претендувати.