lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Карта Поляка / Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка
Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка

Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка

Питання, які задає консул на співбесіді — отже, ви зібрали всі необхідні документи, підтвердили підстава для отримання карти поляка і тепер залишається останній, самий важливий етап – співбесіди з консулом. Це обов’язкова процедура, яку повинні проходити всі. Немає причин, по яких ви зможете відмовитися від співбесіди, тому потрібно зробити максимум, щоб його пройти.

Співбесіда є офіційною процедурою, але не варто сильно його боятися. Консул просто хоче з вами поспілкуватися і переконатися в своїй думці, що ви дійсно заслуговуєте на карту поляка, знаєте і любите все, що пов’язано з Польщею і хочете далі жити в цій країні.

Вам необхідно гарненько підготуватися до співбесіди. Воно проходить виключно польською мовою, тому елементарне орієнтування в мові повинно бути. Звичайно, консул може задати будь-яке питання, точного переліку немає. Але ми зібрали для вас питання, що найчастіше задаються на співбесіді. Прочитайте їх і ви приблизно зрозумієте, який вигляд може мати співбесіду і ви зможете його пройти, хоча б теоретично.

На які теми задає питання консул?

Ніхто точно не знає, про що консул буде питати саме вас. Але є ряд питань, які він 100% задасть, тому відповіді на них ви повинні вивчити на зубок:

  • Особиста інформація про вас. ПІБ, де ви проживете, коли і де народилися;
  • Інформація про родича з польськими коренями, на підставі національності якого ви хочете отримати карту поляка. Якщо ж підставою виступає робота в організації, спрямована на популяризацію і підтримку Польщі, її культури та історії, то трохи розповісти про це.

Також консул може захотіти дізнатися про ваш рівень знань щодо країни. Це не обов’язково, але дуже часто відбувається. Основні теми, на які з вами захочуть поговорити:

  1. Важливі історичні дати, події, які вплинули на становлення і розвиток країни;
  2. Відомості про польську культуру;
  3. Політичні питання який в країні гімн, якого кольору прапор;
  4. Питання відносно відомих польських діячів. При цьому це можуть бути як політики, так і поети, письменники, спортсмени.

Ви не повинні досконально знати відповіді на питання, використовувати складні речення або завчені фрази. Консул повинен бачити, що ви можете відповідати польською мовою, ви володієте необхідною інформацією. Головне показати, що ви хочете вчитися далі і розвивати свої мовні навички. Якщо ж ви не зрозуміли питання, перепитайте ще раз. І не варто ходити навколо, відповідайте коротко і по суті. А якщо не знаєте правильну відповідь, розкажіть, як ви з друзями ходили в ресторан польський і їли національні польські страви. Наприклад, суп журек і як він вам сподобався. Поляки обожнюють свою кухню, особливо, коли про її хвалить іноземець.

Зразкові питання консула з відповідями російською мовою

Для зручності ми підібрали п’ять питань в кожній категорії і відповідь на них. І хоча є переклад російською, запитувати і відповідати потрібно буде виключно польською. Тому, запам’ятовуйте польський варіант.

Особиста інформація. На початку співбесіди консул захоче ближче познайомитися з претендентом на Карту поляка, тому він почне ставити запитання особистого характеру. Він може запитувати конкретну інформацію, а може попросити розповісти трохи зворотній зв’язок собі. У будь-якому випадку, потрібно орієнтуватися в таких питаннях:

Питання, які задає консул на співбесіді

Інформація про родича польської національності.Якщо ви подаєте документи на карту поляка і підставою виступає наявність родича-поляка, консул буде задавати про нього питання. Підготуйтеся якомога ретельніше, тому що це дуже важливий пункт.

 Питання, які задає консул на співбесіді

Історія Польщі. Поляки знають свою історію і пишаються їй. Тому, питання про історію Польщі також задають дуже часто. Вивчіть важливі дати і події, може бути, знайдіть щось цікаве в Інтернеті. Також будуть питання і про релігію.

Історія Польщі. Поляки знають свою історію і пишаються їй.

Поляки люблять свої національні свята. Вони шанують католицькі свята, народні, державні.

 Поляки люблять свої національні свята. Вони шанують католицькі свята, народні, державні.

Географія і адміністративний устрій Польщі.

 Географія і адміністративний устрій Польщі.

Відомі особистості польського походження. Це стосується різних сфер життя Польщі, тому не зупиняйтеся на вивченні життя тільки президента.

Географія і адміністративний устрій Польщі.

Відомі особистості польського походження

Поляки шанують свої традиції і традиції своїх предків. Тому, різні народні гуляння, кінець врожаю і дні шанування різних святих теж потрібно знати.

 Поляки шанують свої традиції і традиції своїх предків

Символи польської держави. Без гімну і прапора немає держави, тому їх потрібно знати обов’язково. Можна наприклад вивчити не тільки назва гімну, а й кілька рядків з нього. Консулу це буде дуже приємно.

Символи польської держави

Головне — володіння мовою

Як би добре ви не завчили відповіді на основні питання, без знання мови хоча б на початковому рівні вам не обійтися. Адже консул може відійти від стандартних тим і запитати, наприклад, про останній фільм, який ви подивилися. Якщо ви не будете знати елементарних слів, пройти співбесіду буде дуже складно. Тому, вчіть мову, спілкуйтеся по можливості з поляками, дивіться фільми і мультфільми на польському. Не забувайте і про мовні курси, які не тільки допоможуть підучити мову, але і допоможуть підготуватися до співбесіди.

Питання які задає консул на співбесіді — з цією статтею так само цікавляться:

 Навчання в Польщі з картою поляка?  Карта поляка для Українців, які потрібні документи Karta polaka для дітей, які не досягли 18 років
Навчання в Польщі з картою поляка? Карта поляка для Українців, які потрібні документи Karta polaka для дітей, які не досягли 18 років

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Как найти корни для карты поляка

Пошук польських коренів для карти поляка

Оцените запись Пошук польських коренів для карти поляка Пошук польських коренів для карти поляка — …

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі