lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Карта Поляка / Як записатися на співбесіду на карту поляка
Як записатися на співбесіду на карту поляка

Секрети успішної співбесіди з консулом для отримання Карти поляка

Записатися на співбесіду на карту поляка — процедура оформлення Карти поляка є тривалою, хвилюючою і відповідальною. Бажаючим отримати її, необхідно зібрати певні документи, вивчити мову і культуру польського народу. Витративши на підготовчі етапи чимало сил, найменше хочеться провалити співбесіду з консулом. Щоб цього уникнути, необхідно дотримуватися ряду правил. У даній статті ми розберемося, як успішно скласти іспит і отримати бажану Карту.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Як записатися на співбесіду?
Де проходить співбесіду?
Як проходить співбесіду для дітей?
Як успішно скласти іспит?
Які питання задає консул?
Скільки триває співбесіду?

Записатися на співбесіду на карту поляка

Записатися на співбесіду на карту поляка

Після того, як вдалося знайти документальне підтвердження своїх польських коренів, необхідно записатися на іспит до консула. Для цього існує кілька варіантів: через онлайн-ресурс і по телефону.

Онлайн запис відбувається на ресурсі E-Konsulat.

Претендентові необхідно вибрати країну і місто, в якому він планує подавати документи. Далі з’явиться чотири пункти, в яких буде вказана важлива інформація щодо необхідних документів. Насправді, нічого складного в цій процедурі немає, але є кілька нюансів, які можуть ввести в замішання.

Спочатку, при вході на сайт, з’являється помилка або взагалі не відображається ніяка інформація.

Відбувається це тому, що IP адреса вибирається автоматично для тієї країни, в якій знаходиться здобувач (в нашому випадку — українська), а для роботи сайту може бути використаний лише польський.

Не впадайте у відчай, адже це не страшно. Необхідно лише вибрати польську мову на сайті, він знаходиться в правому верхньому куті екрану. Далі все дуже зрозуміло і не вимагає особливих пояснень. Записуватися на співбесіду краще в робочі дні з 10 до 17 годин. Після цього претендентові повинен зателефонувати співробітник консульства.

Для запису по телефону потрібно всього лише зателефонувати в найближче консульство. Оператор повідомить про вільні датах і розповість, які документи принести з собою. Природно, запис по телефону здійснюється польською мовою.

Де проходить співбесіда?

 Записатися на співбесіду на карту поляка

Зазвичай співбесіду проводиться в консульстві. Іноді бувають винятки і його переносять в візовий центр або польську громаду. Про це здобувачеві обов’язково повідомлять заздалегідь. Адреси та графік роботи консульств можна подивитися на інтернет-ресурсі E-Konsulat. Під час запису необхідно буде вибрати відповідну адресу. Тому, записуючись по телефону, рекомендуємо заздалегідь визначитися, в яке консульство ви хочете піти, щоб не розгубитися при розмові з оператором.

Як проходить співбесіду для дітей?

Записатися на співбесіду на карту поляка для дітей

Отримання Карти поляка для дитини можливо тільки за умови, що вона вже є хоча б у одного з батьків. У цьому випадку від другого з батьків вимагається письмовий дозвіл. Якщо той з батьків позбавлений батьківських прав, то його дозвіл не потрібен.

Діти до 16 років не здають іспит самостійно, цим можна займатися без їх участі. Потрібно зібрати необхідний пакет документів і пройти співбесіду з консулом. Краще заздалегідь почитати, які питання він зазвичай задає, щоб не провалити іспит. Далі слід кілька днів очікування для перевірки документів і, якщо відповідь консула буде позитивним, то батько повинен прийти і забрати дитячу Карту поляка в тому ж консульстві.

З 16-річного віку дитина сам повинен йти на співбесіду, але і присутність батьків теж є обов’язковим. Незважаючи на те, що діти в цьому віці ще вважаються неповнолітніми, вони вже наділені повним правом прийняття самостійних рішень, за які несуть відповідальність. Дитина повинна показати хоча б мінімальне знання мови, тому бажано записати його на мовні курси, пропонувати переглядати фільми або читати книги на польському.

Як успішно скласти іспит?

Як успішно скласти іспит?

Мабуть, здача іспиту це самий хвилюючий день у всьому процесі отримання Карти поляка. Разом з тим це і найвідповідальніший день, до якого всі готуються заздалегідь. Основне завдання здобувача — сподобатися консулу і викликати у нього симпатію. Для цього потрібно бути впевненим, виглядати і говорити відповідно.

Одяг повинен бути стриманою і не привертати особливої уваги. Жінкам не варто одягати сукню з глибоким декольте або дуже коротку спідницю. Чоловікам краще відмовитися від шортів, кросівок і спортивного костюма. Необхідно віддати перевагу діловому стилю і пастельним тонам.

Перед походом в консульство необхідно ще раз перевірити всі документи, щоб переконатися, що нічого не забуто. Копії та оригінали краще розкласти окремо, щоб не почати в них плутатися на очах у консула.

Розумно буде взяти з собою додаткові бланки і фотографії. Бувають випадки, що в самий останній момент виявляється якась помилка в документах, яка може послужити причиною для відмови у видачі Карти поляка. Щоб цього уникнути, потрібно швидко усунути всі помарки на місці.

Говорити з консулом потрібно привітно, шанобливо і грамотно. Слова-паразити, зайве хвилювання або самовпевненість можуть зіграти з претендентом злий жарт.

Які питання задає консул?

Які питання задає консул?

Перед безпосередньо співбесідою консул просить здобувача пред’явити документи, які стосуються його приналежність до польського народу. Далі починаються питання щодо особистості здобувача: ім’я, вік, де працює, хто є польським предком і так далі. Тут все зрозуміло, але важливо запам’ятати одне — на питання про національність потрібно відповідати тільки Polska. Обов’язково будуть питання, що стосуються географії, історії та культури Польщі. Вивчіть інформацію про основні історичні постаті та визначні дати. Нерідко консул просить проспівати польський гімн. Незнання або нерозуміння цих питань може спричинити за собою негайну відмову. Звичайно, немає чіткого переліку питань, адже кожен консул може запитати те, що цікавить саме його. В цілому кількість питань коливається в районі п’ятнадцяти. Тому схитрувати ніяк не вийде, потрібно тільки усередині і заздалегідь починати готуватися до іспиту.

Нижче наведена інформація за категоріями:

  • Історія. Поляки дуже шанобливо і зі знанням справи відносяться до історії своєї країни. Якщо запитати доречного жителя про важливі історичні події його міста або всієї Польщі, він без роздумів розповість багато пізнавального. Тому і від іноземців, які хочуть інтегруватися в польське суспільство, вони чекають такої ж зацікавленості. Найчастіше консул задає такі питання: хто був першим і останнім Королем; коли відбулася Люблінська Унія; яке місто було першою столицею Польщі; дата вступу Польщі в НАТО.
  • Географія. Територія країни розділена на 16 воєводств, воєводства в свою чергу діляться на повіти, а повіти на гміни.Пропонуємо Вам ознайомитися з картою, щоб мати загальне уявлення про територіальне розташування основних міст. Також потрібно вивчити: які країни-сусіди Польщі; які гори і річки є в країні; яка площа і чисельність населення Польщі.
  • Видатні особистості. Поляки пишаються тими людьми, хто прославляє їх країну на весь світ, тому консул точно буде задавати питання про них. Поцікавтеся життям цікавих людей і їх внеском в розвиток польської культури. Це і сучасні музиканти, і художники, і режисери, і наукові діячі. Часто задається питання — хто з поляків був лауреатом Нобелівської премії?
  • Свята і традиції. З покоління в покоління протягом багатьох століть поляки передають свої національні традиції та обряди. Якщо розповісти, що у вашій родині також шанують певні польські традиції, то шанс отримати Карту поляка тут же зросте.

Скільки триває співбесіду?

Чітко встановлених тимчасових рамок немає. Зазвичай все залежить від зайнятості консула і його бажання ставити додаткові питання. В середньому, співбесіда триває не більше п’ятнадцяти хвилин. Іноді час очікування своєї черги може досягати декількох годин, тому слід набратися терпіння. Відповідати на питання консула потрібно чітко, впевнено і без затримок. Тоді ймовірність отримання додаткових питань знижується.

Завчасна підготовка до іспиту — це ключ до успіху. Дійсно, необхідно вивчити не тільки велика кількість інформації, а й якісно підтягнути знання польської мови. У цій справі здобувачеві допоможе цілеспрямованість і наполегливість.

Записатися на співбесіду на карту поляка з цією статтею так само цікавляться:

 Як отримати карту поляка Як отримати карту поляка без польських коренів Karta polaka для дітей, які не досягли 18 років
Як отримати карту поляка Як отримати карту поляка без польських коренів Karta polaka для дітей, які не досягли 18 років

Записатися на співбесіду на карту поляка — якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Как найти корни для карты поляка

Пошук польських коренів для карти поляка

Оцените запись Пошук польських коренів для карти поляка Пошук польських коренів для карти поляка — …

Подписаться
Уведомление о
guest
44 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Ірина
Ірина
6 месяцев назад

Добрий день!
Скажіть будь ласка,чи можу я особисто записати свого чоловіка на Карту Поляка?
Так як він в кожен понеділок немає змоги звонить і говорити особисто!
Дякую.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Ірина

Це питання слід уточнити в Консульстві

Марина
Марина
11 месяцев назад

 Добрий день.Я можу подати документи на карту поляка, пройти собиседовании, і отримати карту поляка в Польщі так як проживаю в Варшаві?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Марина

Потрібно уточнювати безпосередньо в уженде. Іноді можна, іноді немає — це підпорядковується якимось їх, невідомим мені, правилам. Але маючи польське коріння, точно можете подати на сталий побит по корінню. Це багато в чому навіть більш цікавий інструмент легалізації.

Макс
Макс
11 месяцев назад

Здравствуйте.Я працюю в Польщі, є карта сталого побиту, видана на підставі проісхожденія.Как я можу зробити карти побиту або карти поляка своїм дітям?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Макс

Макс залежить від того за ким із родичів Ви отримували сталий побит? Скільки років дітям і скільки Ви вже в Польщі і в якому режимі?

Марина
Марина
11 месяцев назад

 Добрий день.І чоловіка поляк дідусь, може він претендувати на карту поляка?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Марина

так, якщо є документ, в якому точно прописана національність дідуся — поляк.

Эрика
Эрика
11 месяцев назад

 Добрий день.Я можу подати документи на карту поляка, пройти собиседовании, і отримати карту поляка в Польщі так як проживаю в Варшаві?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Эрика

Эрика да конечно можете.

Иван
Иван
11 месяцев назад

 Добрий день.В Київському посольстві почали забирати оригінали свідоцтва про народження, раніше тільки копії забіралі.Для чого це?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Иван

Це може бути пов’язано з жорсткістю умов перевірок, але точно відповісти можуть лише в консульстві.

Таня
Таня
11 месяцев назад

Добрий день.Документи (свідоцтво про народження і т. Д.), Що підтверджують польське коріння, необхідно робити присяжний переклад польською та робити нотаріальне завірення чи ні?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Таня

Таня переклад потрібен. Присяжний переклад це і є свого роду переклад із запевненням.

Марина
Марина
11 месяцев назад

 У свідоцтві про народження національність матері — полька, чи можу я претендувати на карту поляка?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Марина

Так, звичайно можете.

Инна
Инна
11 месяцев назад

 Здравствуйте.Есть чи привілеї при співбесіді на карту поляка у претендента у віці старше 70 років?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Инна

Инна мені не відомо про такі привілеї.

Илона
Илона
11 месяцев назад

Як записатися до консула Польщі на прийом з приводу Карти поляка в Одесі?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Илона

Илона спробуйте через E-Konsulat.

Ира
Ира
11 месяцев назад

Доброго дня. У мами в свідоцтві про народження вписана що її батько (мій дід) Поляк.Чи можу я подати документи на карту поляка спираючись на це свідоцтво про народження?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Ира

Ира да конечно можете.

Богдан
Богдан
11 месяцев назад

Доброго дня.В який час можна записуватися на розмову з консулом? Чи зможу записатися я на той місяць, коли мені виповниться 18, якщо на даний момент я не повнолітній?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Богдан

Богдан використовуйте онлайн запис. Тоді зможете вибрати найбільш підходящу дату.

Юля
Юля
11 месяцев назад

Добрий день.Підходить з архіву документ про національну приналежність моїх бабусі чи дідуся до польського народу?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Юля

Юля документ потрібен офіційний (підписи, печатки) і з точно зазначеної національністю.

Валя
Валя
11 месяцев назад

Добрий день.Прадід поляк,мама отримала Карту поляка, виїхала в Польщу і поміняла її на карту сталого побуту (ПМП) . Чи можу я на цих підставах отримати Карту поляка ?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Валя

Валя якщо Ви повнолітня, то не можете. По карті батьків / батьків можна претендувати на КП тільки до 18 років.

Вера
Вера
11 месяцев назад

У мене дід-поляк , у свідоцтві про народження по батькові одне, а у моєї мами в свідоцтві про народження його батькові з помилкою, наскільки важливо по батькові при наданні документів на карту Поляка?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Вера

Вера це буде вирішувати консульство.Головне, щоб національність була прописана, і Ви могли збудувати документальну ланцюжок від діда до себе.

Слава
Слава
11 месяцев назад

Добрий день. У бабусі дружини у свідоцтві про народження записано що обидва батьки — поляки. Які ще треба документи?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Слава

Слава цього має бути достатньо. Залишиться зібрати папери, вибудовують зв’язок від бабусі до вашої дружини.

Света
Света
11 месяцев назад

В моєму українському свідоцтві про народження записано, що мій батько поляк, я повинна підтвердити документами весь ланцюжок споріднення?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Света

Света даних Вашого батька буде достатньо, а Ваше свідчення і стане «ланцюжком» до Вас.

Стас
Стас
11 месяцев назад

Добрий день.Як і де (на сайті Консульства?) дізнатися запис про дату і час на співбесіду?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Стас

Стас мені про такої функції не відомо

Макс
Макс
11 месяцев назад

Доброго дня. Подзвонила співробітниця Консульства в Дніпрі уточнила номер мого телефону, дату народження, місце народження та прописки. Запитала про наявність документів на Карту Поляка, пояснивши про строки оформлення від 4 до 6 місяців. Вони потім передзвонюють про дату співбесіди?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Макс

Макс а спочатку Ви як записувалися: онлайн або по телефону? Якщо онлайн, то дата була обрана Вами, якщо по телефону, то повинна була бути уточнена при дзвінку. Головне, не хвилюйтеся. Зараз скрізь відбуваються затримки великий наплив людей.

Юля
Юля
11 месяцев назад

Добрий день.За який проміжок часу роблять карту поляка у Вінницькому консульстві?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Юля

У мене зараз немає точної статистики по цьому округу,дізнаватися про ступінь готовності краще безпосередньо в установі

Сергей
Сергей
11 месяцев назад

Добрий день.Дідусь служив у польській армії є документи чи Можу я претендувати на карту поляка?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Сергей

Якщо в документах не зазначено, що дід поляк – не можна. Громадянство предків, без точної вказівки на національність, більше не приймається до розгляду.

Саша
Саша
11 месяцев назад

У мене дідусь поляк (є свідоцтво про рождениимоего батька, де вказана національність мого діда — поляк) ,я хочу подати документи карту поляка, але на жаль мало що знаю про його коріння. Є у мене перспектива на отримання карти?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Саша

Саша перспектива є. Одного дід достатньо. Підвищіть рівень знань про польську культуру, історію і можете пробувати.