Як вивчити польську мову для карти поляка
4.8/5 - (12 голосов)
Як вивчити польську мову для карти поляка

Польська мова для карти поляка. Багато хто, відправляючись на роботу в Польщу, не відчувають потреби в знанні мови. Не всі роботодавці вимагають знання польської мови, досить просто бажання працювати. Це стосується і збору врожаю, і роботи на заводах на конвеєрі, і прибирання готелів. Але якщо ви плануєте працювати на більш оплачуваній роботі або тим більше займаєтеся оформленням Карти поляка, без знання мови не обійтися.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Для чого потрібна польська мова?
Як вивчити мову?
Самостійне вивчення
Заняття з репетитором
Віддалені курси
Як потрібно знати мову, щоб пройти співбесіду?
Які питання задає консул?
Підсумки

Одним з головних етапів отримання Карти поляка є співбесіда з консулом. Всі питання Консул задає польською мовою, відповідати ви повинні також польською. Звичайно, можна приблизно вивчити питання-відповідь, але якщо ви погано орієнтуєтеся в мові, співбесіду вам не пройти. Саме тому ви повинні заздалегідь потурбуватися і почати вивчення польської мови.

Для чого потрібна польська мова?

Відповідь звичайно очевидна, мова вам буде необхідна для:

 1. розуміння людей, що вас оточують;
 2. можливості звертатися в офіційні інстанції;
 3. відвідування лікарів;
 4. роботи на більш оплачуваних посадах;
 5. і багато іншого.

А головне для багатьох – проходження співбесіди у консула. Від нього неможливо відмовитися або відкупитися, проходять його всі.

Консул не буде вимагати від вас ідеального знання мови, відсутність акценту або побудови складних речень. Але ви повинні розуміти, що у вас запитали і чітко відповісти на запитання по суті. Консул повинен побачити, що ви вчите мову і будете цим займатися і далі, щоб комфортно жити і працювати в Польщі.

1 урок-вопросы на Карту Поляка1 урок-вопросы на Карту Поляка

Як вивчити мову?

Якщо ви поставили перед собою мету вивчити мову, то у вас є великий вибір варіантів. Виберіть для себе один або кілька способів, що підходять саме вам. Найчастіше, якщо чергувати кілька методів вивчення, то вивчення буде більш ефективним. Отже, які є способи:

Самостійне вивчення

Щоб самостійно вчити мову, є кілька інструментів:

 1. Друковані самоучителі. Ви можете купити один або кілька підручників, яких на ринку зараз достатня кількість. Вони розраховані на вивчення з нуля, і вдосконалення своїх знань.
 2. Аудіо-уроки. Диски з уроками продаються окремо чи в комплекті з друкованими самоучителями. Їх дуже ефективно поєднувати, адже це прискорює процес навчання. Тим більше, ви можете слухати уроки і паралельно займатися прибиранням або прогулянкою по місту.
 3. Відео навчання. Відмінний спосіб, завдяки якому можна поєднувати сприйняття інформації через слух і зір. Це збільшує ефективність у багато разів. Уроки пропонуються для продажу на різних носіях (посилання на урок, запис в mp4, інше), але на Youtube ви легко знайдете велику кількість спеціалізованих освітніх каналів, присвячених цій темі. Причому абсолютно безкоштовно.

Також ви можете дивитися в Інтернеті випуски новин на польською мовою, дивитися мультфільми чи фільми, читати газети. Якщо є знайомі, які володіють мовою, можна спілкуватися з ними, вдосконалюючи свою розмовну мову.

Заняття з професійним репетитором

Це більш ефективний спосіб, ніж самостійне вивчення. Репетитор вас буде організовувати, давати домашні завдання, урок складніше скасувати, ніж просто не займатися вдома. Тим більше, що зараз існує багато авторських методик з вивчення від кожного репетитора. Завітайте на декілька тестових занять, щоб зрозуміти, чи підходить вам такий метод. До речі, репетитор може проводити уроки при особистій зустрічі, чи по Інтернету, що теж дуже зручно. Вартість навчання у репетитора звичайно ж вища, ніж вартість книги, але швидкість засвоєння матеріалу набагато краща.

Віддалені курси

Досить хороший спосіб навчання, який має безліч переваг. Це спеціально розроблені програми із підібраними матеріалами, онлайн консультаціями і періодичною перевіркою результатів.

Але як дізнатися, що краще: робота з репетитором або курси? Все залежить від самого студента, його наполегливості й посидючості. Але на нашу думку, краще звичайно віддати перевагу курсам, і ось чому:

 • Вони об’єднують у собі кілька ефективних методик;
 • Ви можете працювати з репетитором і у вільний час підтягувати матеріал самостійно;
 • Періодичний контроль вивченого матеріалу;
 • Можливість отримати сертифікат про проходженню курсів.

Як добре треба знати мову, щоб пройти співбесіду

Як ми вже писали вище, вам не потрібно ідеальне знання польської мови, щоб пройти співбесіду. Досить середнього рівня, щоб розуміти питання і змогти відповідати на них. Намагайтеся взагалі не вживати російські або українські слова, а якщо питання зовсім не зрозумілі, то краще попросіть повторити його ще раз. Не відповідайте розмито, не по справі, а лише про те, що питають.

Польська мова для карти поляка — які питання ставить консул

🔴🔴🔴 Карта поляка вопросы на собеседовании о традициях, религии и праздниках. (Часть 1)🔴🔴🔴 Карта поляка вопросы на собеседовании о традициях, религии и праздниках. (Часть 1)
Консул захоче дізнатися основні моменти про вас, про знання польської культури, історії.

Питання про заявника:

 • Ваше ПІБ;
 • Коли і де народилися;
 • Хто ваші батьки;
 • Чому вам потрібна карта поляка;
 • Хто з ваших родичів мав чи має польські корені.

Питання про Польщу:

 • В якому році була створена Польща?
 • Прізвище президента;
 • Нобелівські лауреати від Польщі;
 • Відомі спортсмени.

Якщо хочете схилити консула на свою сторону, розкажіть про те, як ви відвідали ресторан польської кухні і яке блюдо вам більше всього сподобалося. Або ходили на святкування польського свята і які традиції вам найбільше сподобалися. Поляки люблять свою кухню, культуру і традиції, тому консул із задоволенням вислухає вас і поставить вам плюсик за інтерес до Польщі.

По переліку питань, які задає консул, про те, як себе вести і інші моменти читайте в інших наших статтях.

Польська мова для карти поляка. Підсумки

Знання польської мови на середньому рівні є обов’язковою умовою для отримання карти поляка. На щастя, зараз існує безліч варіантів вивчення мови як з нуля, так і для вдосконалення існуючого рівня. Вибирайте те, що підходить вам по кишені і способу навчання, щоб з гідністю пройти співбесіду з консулом і отримати заповітну Карту поляка.

Польська мова для карти поляка — з цією статтею також цікавляться:

 Як записатися на співбесіду на карту поляка Як знайти коріння для карти поляка Як отримати карту поляка без польських коренів
Як записатися на співбесіду на карту поляка Отримання карти Поляка без польських коренів Як отримати карту поляка

 

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Вопросы, которые задает консул на собеседовании для получения карты поляка

Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка

4.7/5 - (10 голосов) Питання, які задає консул на співбесіді для отримання карти поляка Питання, …

Подписаться
Уведомление о
guest
102 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Інна
Інна
8 місяців назад

Карта поляка
Добридень! Підкажіть, у кого був досвід отримання карти поляка. Я зателефонувала до консульства з метою записатися на співбесіду до консула, думала призначать день. Жінка мені сказала, що я повинна заповнити внесок на офіційному сайті та надіслати його онлайн. І тоді мені протягом 2 місяців призначать зустріч. ОК. Зайшла на сайт заповнювати внесок, функції відправити онлайн я не знайшла. Я щось неправильно зрозуміла? Підкажіть, яка процедура?

Ігор
Ігор
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

Не знаю точно, але дружина відсилала електронною поштою, а що вказувати на жаль не підкажу.

Ганна
Ганна
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

Все відрізняється залежно від міста. Зазвичай на електронну пошту потрібно надсилати

Волок
Волок
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

Треба писати на електронну адресу консульства у довільній формі листа по польському фіо, адресу, телефон обов’язково вказати на отримання кп також додати заповнену анкету, скан підтвердження польського коріння, паспорт внутрішній, закордонний. Протягом 2-х місяців, якщо все добре запросить на співбесіду.

Nata
Nata
Відповідь для  Інна
8 місяців назад

для реєстрації мають бути зазначені:
— ім’я та прізвище;
— юридична адреса: (Обвід, район, місто);
— Дата реєстрації в Луцькому консульському окрузі;
— Дата та місце народження;
— Номер контактного телефону;
— тема листа: Реєстрація на Карту поляка

Заява на продовження Карти поляка після 18 років, запити на дублікати, зміна особистих даних у Карті поляка можуть бути подані після попередньої реєстрації.

Артем
Артем
8 місяців назад

Карта поляка
Якщо родичі українці отримали громадянство Польщі, чи можу я отримати карту поляка?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Артем
8 місяців назад

Якщо в свідоцтві про народження написано в графі національність поляк (Ка) то так. Громадянство Польщі мажуть отримати і негри з Папуа Нова Гвінея. Це не робить їх автоматично поляками

Anna
Anna
Відповідь для  Артем
8 місяців назад

На карту поляка потрібно щоб в графі національність було чітко написано «поляк», громадянство не підходить

Gross
Gross
9 місяців назад

Карта поляка
Доброго времени суток, хочеться дізнатися, хто підірвався на карту поляка в Вінниці, скільки займає процес? скільки коштує? жорстко чи там питають? є всі документи перекладені по корінню.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Gross
9 місяців назад

Я подавався на карту в Львові)

Gross
Gross
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

І скільки займає цей процес?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Gross
9 місяців назад

Від іспиту до отримання самої картки прийшло 2.5 місяці. Карта виготовляється безкоштовно і платити нічого не потрібно так само і віза по карті полякаСергій

Gross
Gross
Відповідь для  Сергій
9 місяців назад

Які питання там задають? довго проходить співбесіду? яке відношення там до нас?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Gross
9 місяців назад

Питання про історії Польщі, гімн, так як я подавав у Львові це були питання з видатних поляків там поховані і т.д. Співбесіда зайняла приблизно 20-25 хв. Ставлення нормальне але потрібно хоч трохи орієнтуватися в історії і володіти розмовною польським і найголовніше щоб документи були в порядку. + На кого потрапиш, є нормальні поляки які не грузить питаннями а є такі які можуть просто завалити

Stepan
Stepan
Відповідь для  Gross
9 місяців назад

Мій дід служив свого часу в польській армії,
Де чув що це може бути підставою зробити карту поляка!
Хто знає підкажіть

Андрій
Андрій
10 місяців назад

Чи можу я получити карту поляка якщо мій прадід був поляком?
Мій прадід був поляком чи можу я розраховувати на карту поляка чи ні?

Віктор
Віктор
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Одного прадіда для карти не достатньо, потрібно щоб були двоє прадідусь і прабабуся, а також потрібні документи що підтверджують їх польську національність.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Потрібно ще прабабцю

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Потрібно двоє пра.
Якщо маєте предка і вам не залежить на часі, можете спробувати вступити в полонійну організацію і через 3 роки активної участі, можна у них запросити документ-підтвердження і подати на карту поляка

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

покажи документи рідства

Serh
Serh
1 рік назад

Карта поляка
Маю карту поляка і відкриту візу на підставі цієї ж карти, можу їхати в Польщу, потрібні якісь додаткові документи?

Eric
Eric
Відповідь для  Serh
1 рік назад

Можеш відразу подати на ПМЖ

Unlx
Unlx
Відповідь для  Serh
1 рік назад

Майте на увазі карта поляка не золотий ключик відкриваючи і двері в країну щастя. Плюшки вона дає зазвичай це знижка на поїзд, працевлаштування без дозволів і т.д. З вами відразу перестануть працювати купа агентств так як вони не зможуть вас нічого заробити. На пряму вас також мало хто візьме бо у вас тільки віза в рік. Тому розраховуйте на 2800 злотих брутто робота від агентства. Знання мови зрозуміло полегшить вам життя і роботу Тай місцеві поляки будуть до вас ставитися більш поблажливо.

Олена
Олена
Відповідь для  Serh
1 рік назад

Можете їхати, але повинен бути адреса, де проходите карантин.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Serh
1 рік назад

Крім грошей на початковий період нічого.

Jan Artur
Jan Artur
1 рік назад

Карта поляка
Чи реально Отримати карту поляка, якщо прадід поляк?

Ігор
Ігор
Відповідь для  Jan Artur
1 рік назад

Якщо пра то потрібно щоб дві людини були національності поляк / полька! У мене прабабуся і пра дідусь поляки але одного з них не можу знайти документи і тому одного працівника думаю не вистачить щоб переконати консула (.

Jan Artur
Jan Artur
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

Так, і таке чув, що одного мало … може варіанти знайду ..

Anna
Anna
Відповідь для  Ігор
1 рік назад

+ Підтримую, по лінії пра має бути двоє
У такому випадку, якщо дуже потрібна карта поляка, можна вступити в полонійний організацію і по 3х роках активної участі можна подаватися на карту

Стасон
Стасон
Відповідь для  Jan Artur
1 рік назад

звісно

Jan Artur
Jan Artur
Відповідь для  Стасон
1 рік назад

Роботодавець пояснював, що як би складніше … да, яка різниця, але краще ніж взагалі без того факту!)

Олександр
Олександр
Відповідь для  Jan Artur
1 рік назад

Обов’язково потрібно мати коріння?

Toni
Toni
Відповідь для  Jan Artur
1 рік назад

Через ковід не приймають заявки на подачу карти поляка, ще з минулого року і немає інформації коли прийматимуть Сама чекаю коли можна буде подати заявки!

Олександр
Олександр
Відповідь для  Jan Artur
1 рік назад

Підкажіть, як ви знайшли коріння? Чи можливо якось дізнатися?

Jan Artur
Jan Artur
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Мені просто мати сказала, що її дід був поляк, можливо були і ще якщо поритися)

Unlx
Unlx
Відповідь для  Jan Artur
1 рік назад

Отримати можна але не думайте що це ключ до раю. Ви отримаєте купу булочок але відразу відпаде купа агентств які вас не зможуть заробити

Олександр
Олександр
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

Що в цьому поганого?

Jan Artur
Jan Artur
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

Я так розумію, гумористичний сарказм!)))

Андрій
Андрій
1 рік назад

Перетин кордону Поляка в Україну
Чи можливо зараз виїхати поляку в Україну з Чехії? І що для того потрібно?

Vitalii
Vitalii
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

З 22 березня 2021 року на українському кордоні діють додаткові обмеження, пов’язані з профілактикою COVID-19

З 22 березня 2021 року іноземці, які перетинають український кордон, крім полісу медичного страхування, що діє протягом усього періоду запланованого перебування в Україні, що покриває витрати на можливе лікування COVID-19 та перебування на карантині, також повинні мати негативне діагностичний тест на ГРВІ-CoV-2, проведений із застосуванням реакційного методу Полімеразна ланцюг (ПЛР) не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. За відсутності вищезазначених документів в’їзд на територію України буде неможливим.

У зв’язку з вищезазначеним, залежність правил в’їзду та перебування на території України від громадянства країни, громадянином якої є іноземець, або від території якої іноземець потрапляє в «зелений» або «червоний» зона на території України, станом на 22 березня 2021 р. втрачає свою силу.

Правова основа — Постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 р. №230

Vitalii
Vitalii
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

На даний момент Чехія і Польща є в червоній зоні для України.

Vitalii
Vitalii
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Це ви маєте на увазі літаком.

Jerry
Jerry
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

В‘їжджав в п‘ятнию, робив пцр тест( був на польській мові) + мав ковідну мед. страхівку.

Полина
Полина
1 рік назад

Усім привіт! Маю питання по карті побуту. Не дуже добре володію польською. Чи є в ужонді якийсь перекладач?

Зина
Зина
Відповідь для  Полина
1 рік назад

Не потрібен перекладач. Немає для чого.

Дима
Дима
Відповідь для  Полина
1 рік назад

Та там не треба особливого знання мови.

Рома
Рома
Відповідь для  Полина
1 рік назад

У малопольському воєводстві в Кракові є рус.говорящіе інспектори. Але до них практично неможливо потрапити, черга величезна.

Juliya
Juliya
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Дякую!
Підкажіть, будь ласка, яка адреса?
Як записатися по телефону чи жива черга?

Нина
Нина
Відповідь для  Полина
1 рік назад

Колегу з роботи попроси і сходити разом.

Juliya
Juliya
1 рік назад

Доброго дня!
Порекомендуйте, будь ласка, як краще зробити. Зібрала документи підтверджуючі польське коріння, але не знаю добре мови, історії та культури. Чи є сенс зараз подавати документи до консульства? Якщо так, де краще подавати документи в Україні чи Польщі?
Дякую!

Даня
Даня
Відповідь для  Juliya
1 рік назад

Доброго дня, потрібно вчити історію, немає сенсу зараз

Даня
Даня
1 рік назад

Здавать історію Польщі на карту побиту

Привіт всім! Коли подаєшся на карту побиту, то тоже нада історію Польщі здавати?
Якщо я не знаю історію Польщі, то мені дадуть карту побита?

Vlad
Vlad
Відповідь для  Даня
1 рік назад

Якщо всі потрібні документи будуть наявні і дійсні, в общем в порядку.
А Історію Польщі і мову тільки вже як на резидента або громадянство.
На карту побуту жодних іспитів складати не треба.
Це як віза тільки трохи складніше))

Jerry
Jerry
Відповідь для  Vlad
1 рік назад

На громадянство корені потрібні, історію і мову на карту поляка треба

Vlad
Vlad
Відповідь для  Jerry
1 рік назад

Карта поляка…
Йдеться про побут, на тимчасовий точно не треба

Vlad
Vlad
Відповідь для  Jerry
1 рік назад

Корені можна нарізати)

Vlad
Vlad
Відповідь для  Jerry
1 рік назад

Нарішати*)))

Jerry
Jerry
Відповідь для  Vlad
1 рік назад

Нарішати можна на румунське; а на польське зась

Rider
Rider
Відповідь для  Даня
1 рік назад

На карту сталого побиту треба знати історію Польщі, гімн і т.д. здаються іспити

Vlad
Vlad
Відповідь для  Rider
1 рік назад

На сталий можливо, я маю тимчасову, ніяких і спитів

Mariana
Mariana
Відповідь для  Даня
1 рік назад

Ні не треба знати історію на карту побиту)

Vlad
Vlad
Відповідь для  Mariana
1 рік назад

Маю карту на 3 роки, це тимчасова, не потрібно 😠

Mariana
Mariana
Відповідь для  Vlad
1 рік назад

Ну так я і написала що не треба
Я теж маю 😏

Vlad
Vlad
Відповідь для  Даня
1 рік назад

Дадуть

Олег
Олег
1 рік назад

Всім привіт Сьогодні їду в Польщу Мови не знаю від слова зовсім як бути в такій ситуації? Чи виникають проблеми у зв’язку з цим?

Сергей
Сергей
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Ні жодних проблем, пограничники польські непогано знають і розуміють українську.

Роман
Роман
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Коли перетинав Шегини-Медыка, то не запитали ні слова і сумки не дивилися. А я даремно очкував. В крайньому випадку з вами 100% їхатимуть люди, які не вперше їздять.

Олег
Олег
Відповідь для  Роман
1 рік назад

По візі або без візу їхали?

Роман
Роман
Відповідь для  Олег
1 рік назад

По безвизу, тільки паспорт і запрошення.

Irina
Irina
Відповідь для  Олег
1 рік назад

По безвизу, тільки паспорт і запрошення.

Sebastian
Sebastian
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Не переживайте вам пояснять так що зрозумієте)

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Якщо автобусом їдете те вам майже розмовляти з прикордонниками не потрібно. Те якщо літаком тоді так. Там підходите до віконця і спілкуєтеся)

Юра
Юра
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Адресу проходження карантину заповните друкарськими латинськими буквами, найскладніше

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Олег
1 рік назад

не ти перший, не ти останній їдуть не знаючи мови. ще ні кого без знання польського не розгорнули назад

Bagira
Bagira
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Ні. Все буде окей не переживайте

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Олег
1 рік назад

взагалі не партеся із цього приводу їдете чим? автобусом?

Олег
Олег
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Автобусом

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Олег
1 рік назад

ну так взагалі не партеся, пів-автобуса буде так само)

Rider
Rider
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Ну що? Перетнули межу?)))

Олег
Олег
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Не) виїжджаю тільки під час ночі ) З Одеси

Den
Den
Відповідь для  Олег
1 рік назад

звичайно немає

Анна
Анна
1 рік назад

Здравствуйте! Чи варто взагалі в довгостроковій перспективі думати про громадянство Польщі без коренів, або це все не зовсім реально? (При обліку, що будеш жити і робити всі документи, як годиться) І як в цілому виглядає шлях до громадянства поетапно? (Якщо він є)

Ярик
Ярик
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Не варто, так як доведеться 10 років (при ідеальних умовах) працювати фактично за копійки.

Анна
Анна
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Так багато хто з нас і вдома за копійки працюють роками і навіть все життя.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Анна
1 рік назад

І який сенс тоді їхати з дому?

Анна
Анна
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Ну на даний момент мені цікавіше і жити і працювати в Польше. Возможно, набридне, не знаю.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Анна
1 рік назад

У Польщі нашим громадянам цікаво заробляти, а витрачати будинку. Так працює схема.

Анна
Анна
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Чи не для всіх ця схема. Многіе їдуть саме жити. Часто читала і чула вираз: Польща-ні для заробітків, Польща-для життя, кожному своє.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Для життя Нідерланди Німеччина Іспанія, в Польщі надлишок українців, що для життя немає гуд, інакше втрачається сенс переїзду. І на рахунок «багато» ви явно погарячкували, одиниці, так правдивіше, інакше як пояснити черзі на кордоні Польща Україна?

Анна
Анна
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Але там легалізуватися нашій людині набагато складніше, наскільки я знаю. Я Польща-вона вже, як рідна, та й ментально ближчі.

Ярик
Ярик
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Всюди свои плюси и мінусі; я например живий в UK 4 роки и не хочу там жити, Наразі хватає Польщі, при чому что травня громадянство польське. Якщо купляти житло например в Голландії воно теж буде в пропорції таке ж дороге як для простого роботяга українця заробіті на житло в Польщі.

Анна
Анна
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Не була в UK тому нічого сказати не можу, чула що ціни на житло космос і емігрантів з арабських країн як в Бельгії. Простий роботяга в Нідерландах може дозволити собі скромну нерухомість в кредит.

Жека
Жека
Відповідь для  Ярик
1 рік назад

Я бачу ти диван експерт в ціх харчування Арабів в Англии як раз и не має (Якщо не рахувати шейхів) принаймі НЕ така Кількість щоб про це говорили; є індусі румуно поляки літовці болгари і.т.д. Брєд пишеш ціни на нерухомість кардинально відрізняються в Лондоні и Шотландії (например в селі якомусь)

Денис
Денис
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Якщо немає польських коренів, за візами / побиту потрібно 5 років прожити (не порушуючи коридори так сказати), щоб податися на резидента. Після 3-х років на резидентство можна пробувати подавати на громадянство РП.

Лев
Лев
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Привіт, читав ннн перший час назад, що ви комусь колись робили песель, і у мене питання, ви робили за дорученням? Скільки це коштує? Я працюю в Зд. Волі, а моя фірма в Вжешня, і дівчинка з агенства хоче мені зробити песель, але каже це коштує грошей, і цікаво скільки потрібно дати. Якщо відповісте, спасибі.

Юра
Юра
Відповідь для  Лев
1 рік назад

Песель робиться безкоштовно. Взагалі майже неможливо зробити без Вас з паспортом. Але я робив в уженде Мєйска (дуже маленькою місцевості). Де не перевіряли навіть паспорт.
Заповнював анкету на отримання по умів мешкання і паспортом.

Боря
Боря
Відповідь для  Анна
1 рік назад

У Польщі на громадянство можуть претендувати іноземці, які:
безперервно і легально проживали в країні більше 10 років;
мають дозвіл на постійне проживання або дозвіл на проживання довгострокового резидента ЄС;
мають постійну роботу і стабільний дохід;
мають власне житло або договір оренди

Дина
Дина
Відповідь для  Боря
1 рік назад

Ок, а чи працює це все на практиці? Карта побиту теж повинна оброблятися відносно швидко, але на ділі її і по 3 роки люди ждут.Так-же може бути і з іншими документами, напевно.

Боря
Боря
Відповідь для  Дина
1 рік назад

Я вам скажу так, воно працює, але як знаєте є проблема в тому що комусь щастить і він отримує карту тимчасового побути до року, а хтось як ви сказали чекає 3. Все в ваших руках, будете наполегливим і вникати в польські закони то тоді все у вас вийде.

Andrii
Andrii
1 рік назад

Скажіть, прошу, чи можна в Польщі податися на карту поляка(впеше)? Бо консульство Польщі в Україні не приймає на даний час подачу карти поляка через COVID-19.
Щиро вдячний за відповіді.

Max
Max
Відповідь для  Andrii
1 рік назад

я чет думаю що і Польщі зараз такі встановив якщо і беруть, то дистанційно

Ігор
Ігор
Відповідь для  Max
1 рік назад

Підтвердження ваших предків національності поляк/поляка! Як маєте оригінали документів про підтвердження ваших предкі то в Польщі краще подаватися на сталий побит відразу!