lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Карта побиту / Як відмовитися від карти побиту в Польщі самостійно
Як відмовитися від карти побиту в Польщі самостійно

Чи можу я відмовитися від Карти побиту і що для цього потрібно зробити?

Як відмовитися від карти побиту — у попередніх матеріалах ми розглядали питання, як отримати Карту побиту в Польщі. Але іноді трапляється так, що іноземці хочуть відмовитися від Карти і привілеїв, які вона дає. Адже не завжди ми здатні планувати своє життя далеко наперед. А якщо і плануємо, то трапляються непереборні обставини, з якими складно впоратися. Тоді людина відмовляється від усього, що було зроблено і придбано раніше, і повертається на батьківщину.

Якщо це сталося з вами або з вашими друзями, тоді цей матеріал саме для вас. У ньому ми піднімемо найчастіші питання по даній темі.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Відмова від привілеїв
Причини відмови від Karta pobytu?
Хто сповіщає органи влади?
Відмова, коли карти ще немає на руках
Як самому відмовитися від ВНЖ?
Етап 1. Заява
Етап 2. Відправлення Заяви
Етап 3. Обробка Заяви
Етап 4. Оповіщення
Етап 5. Повернення пластикової карти
Етап 6. Повернення коштів
Підсумки

Відмова від привілеїв

Часто під дозволом на проживання ховається два поняття: це ВНЖ і ПМЖ. Якщо іноземець, який має постійне місце проживання, більше в ньому не потребує, то можна просто написати заяву в Воєводство. На підставі цієї заяви ПМЖ анулюється. Але навіть якщо цього не зробити і залишити межі Польщі, через 6 років цей статус анулюється автоматично. Отже, якщо іноземець не хоче далі проживати в Польщі, можна нічого не робити, а просто їхати додому. Ніяких штрафів з цього приводу не передбачено.

Якщо ж мова йде про відмову від ВНЖ, то тут ситуація трохи інша. І вона значно складніша за попередню, тому сьогодні ми зупинимося саме на темі відмови від ВНЖ.

Які існують причини відмови від Karta pobytu?

Як відмовитися від карти побиту

Карта побиту завжди видається заявнику на підставі певної причини. Наприклад, ви претендуєте або маєте конкретне місце роботи та посаду. Або ж планується навчання в чітко зазначеному вузі. Але якщо ці обставини вже недійсні, потрібно повідомити відповідальні органи і міняти карту за нововиявленими обставинами.

Отже, які бувають причини відмови:

  1. Зміна місця роботи, посади або звільнення;
  2. Якщо студент відрахований або знайшов інший вуз;
  3. Карту отримували для відновлення сімейних уз, але щось змінилося;
  4. Відкритий бізнес згорнувся.


Правило просте: змінилися обставини, які виступали підставою для видачі карти, — карта анулюється.

Хто сповіщає органи влади?

Як відмовитися від карти побиту Хто сповіщає органи влади?

Є два варіанти: або власник карти, або роботодавець /вуз. Але з точки зору вигоди для власника карти, краще все ж, щоб він заявив сам. І хоча закон зобов’язує другу сторону також повідомляти про зміну підстав, вони можуть просто-напросто забути. А вам це потім може вилитися в неприємні наслідки. Бувають іноземці, які просто збираються і їдуть додому, думаючи, що все само собою вирішиться і йому за це нічого не буде. Але наслідки бувають, і не дуже приємні.

Тому, як тільки ви звільнилися, відрахований, закрили бізнес — повідомте про це в уженд.

Розглянемо ситуацію, яка може статися з будь-яким працюють іноземцем в Польщі. Наприклад, працівник з України отримав karta pobytu на підставі довгострокового контракту на заводі. Відпрацювавши півроку, він вирішив, що умови роботи його вкрай не влаштовують і він хоче повернутися додому.Чи не поставивши до відома уженд, що не анулювавши ВНЖ, він залишає Польщу. Роботодавець самостійно написав заяву в уженд, де воно лежить без руху.

Через нетривалий час цей же українець знаходить нову роботу з більш вигідними умовами праці, отримує запрошення і йде в візовий центр за отриманням робочої візи. Але йому відмовляють. Цікаво, яке підстава? А справа в тому, що по базі у нього є ВНЖ, тому віза для роботи не потрібна. Що ж робити? Можна відправитися в Польщу за наявною карті, але на той час заявка попереднього роботодавця може бути оброблена і карта анульована. І виходить зовсім незручна ситуація.

Пам’ятайте, стежити за статусом потрібно саме вам. Якщо ви особисто ходили в управління і подавали заяву, зберігайте копію з відміткою про його прийняття до розгляду. Якщо ви відправляєте поштою, вам повинно прийти повідомлення про те, що лист отримано. Всі підтверджуючі документи зберігайте у себе.

Відмова, коли карти ще немає на руках

 Як відмовитися від карти побиту

Бувають ситуації, коли іноземець подав запит на karta pobytu, але раптом обставини змінилися. Роботодавець відмовив в роботі або абітурієнт знайшов інший вуз. Тоді він також зобов’язаний повідомляти владу, але замість «анулювання карти», буде процес «анулювання запиту».

При отриманні Карти побиту є два періоди: це період розгляду самого запиту і безпосередньо період перебування в країні вже з картою на руках. Але є ще один етап, про який багато хто не знає — отримано позитивне рішення, а пластика фізично ще немає. Якщо іноземець в цей час живе і працює в Польщі, то ніяких труднощів не буде. Але якщо потрібно виїхати з країни і знову повернутися, то його можуть очікувати труднощі.

Штамп про очікування ВНЖ не є обставиною для безперешкодного в’їзду в РП, тут потрібна віза. Але знову ж таки, візу можуть не дати, тому що на той момент посольство матиме інформацію про те, що ВНЖ у заявника є, йому віза не призначена. Тому, при виникненні даної ситуації, дочекайтеся в Польщі не тільки позитивного рішення, а й отримання пластика. Це вбереже вас від зайвих проблем в посольстві або при перетині кордону.

Як самому відмовитися від ВНЖ?


Отже, які кроки потрібно зробити, щоб відмовитися від карти побиту:

Етап 1. Заява

Ви особисто пишете заяву в уженд від руки на анулювання карти.

Встановленого бланка і форми немає, тому доведеться писати самому. Слід пам’ятати, що є поняття анулювання карти або запиту на її отримання. Не плутайте ці поняття і відображуйте їх в заяві вірно.

І хоча заява пишеться в довільній формі від руки, необхідно обов’язково відобразити важливі моменти:

  • Писати потрібно на ім’я Воєводи, який видавав карту;
  • ПІБ вказується точно як при подачі заяви на отримання карти;

Якщо Заява на анулювання запиту, прописуєте наступне: «Я (ПІБ) прошу вас припинити розгляд справи № ___. Причина наступна ___ ».

Якщо Заява на анулювання карти побиту: «Я (ПІБ) прошу вас анулювати мою карту побиту серія /номер. Причиною є ___. Планую виїхати з Польщі (дата планованого виїзду) ».

Заява пишете звичайно ж польською мовою. Якщо ви ще не володієте мовою в повній мірі, скористайтеся он-лайн ресурсами або знайдіть помічника. Не забудьте обов’язково поставити дату і підпис, копію збережіть собі. Також прикладіть документи, які підтверджують зникнення початкових підстав для видачі карти. Це може бути документ про закриття бізнесу або заяву на звільнення.

Етап 2. Відправлення Заяви


Найпростіший спосіб повідомлення — це відправка заяви в уженд поштою.

Бажано отримати відповідь про те, що заяву прийнято.Або віднесіть його особисто і попросіть на вашому екземплярі поставити відмітку про його прийняття. Вас це може виручити в майбутньому або на кордоні, або при подачі документів на візу. Пам’ятайте, за законом у вас є 15 днів для повідомлення Воєводства із зміненими підставах.

Етап 3. Обробка Заяви


Теоретично, як тільки заява потрапила на стіл інспектора, статус тут же змінюється.

Але людський фактор і завантаженість співробітників ніхто не відміняв, тому на ділі терміни можуть бути трохи затягнуті. Але не критично. Якщо вам потрібно перевірити свій статус, он-лайн це зробити не вийде. Найкраще дізнатися контакти фахівця, який веде вашу справу і уточнювати відразу у нього.

Етап 4. Оповіщення


При зміні статусу заявки або отриманні остаточного результату заявника інформують за контактами, вказаними в заяві. Найчастіше це відбувається за допомогою відправлення листа на пошту. Адреса може бути тільки польський, в Україні ніхто слати не буде. Але навіть якщо ви не бачите свій статус, при оформленні черговий візи в посольстві або Сервісному центрі ця інформація буде видна.

Етап 5. Повернення пластикової карти


Коли заявник подав Заяву та ВНЖ був анульований, пластик автоматично перестає діяти. Тому, він вже не потрібен і його запросто можна викинути. Деякі висилають його поштою разом із заявою. Або ж віддають в уженд, коли приносять заяву особисто. У будь-якому випадку, вибір залишається за вами. На результат і процес це жодним чином не впливає.

Етап 6. Повернення коштів


Якщо karta pobytu була видана давно, отримати кошти назад буде вкрай складно. Адже ці платежі покривали витрати на перевірку ваших документів, роботу фахівців і друк самого пластику. Робота виконана і за неї гроші ніхто не поверне.

Але якщо відмова відбувається на етапі подачі заяви на відкриття karta pobytu і робота по вам ще не велася, то ймовірність отримати гроші назад все ж є. Зв’яжіться з ужендом і напишіть заяву на повернення коштів. Це може бути Воєводство, муніципалітет або інше управління. Подробиці повинні бути з’ясовані за місцем вашого проживання. Адже в різних воєводствах процедура може відрізнятися, враховуйте це.

Як відмовитися від карти побиту, підсумки

Якщо обставини склалися так, що вам необхідно залишити Польщу, напишіть заяву про відмову від karta pobytu. Європейська система побудована так, що іноземці повинні сповіщати роботодавця і країну про свої наміри по відношенню до них. І тоді, якщо ви захочете знову повернутися в Польщу і продовжити свою трудову діяльність, на вашому шляху не виникне непередбачених обставин. Робіть все не тільки за законом, але й ради сумління.

Як відмовитися від карти побиту — з цією статтею так само цікавляться:

 Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова?Депортація з Польщі та відмова в карті - що робити Мінуси карту побиту
Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Депортація з Польщі та відмова в карті — що робити Мінуси карту побиту

Як відмовитися від карти побиту — якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформлення карти сталого побиту

5 / 5 ( 22 голоса ) Оформлення карти побиту для українців: як відбувається процедура …

Подписаться
Уведомление о
guest
79 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Юрий
Юрий
3 днів назад

500+ без карти побуту із печаткою в паспорті

Добрий день. Потрібна інформація. Подав із родиною на карту побиту. Маю печатку в паспорті, подав заяву на 500+. Підкажіть будь ласка хто знає із якої дати розпочинається нарахування допомоги 500+. Із дня подання заяви, із дня отримання децизвї чи коли отримаю карту побиту?

Денис
Денис
3 днів назад
Відповідь для  Юрий

З дня подачі заяви

Nadiia
Nadiia
3 днів назад
Відповідь для  Юрий

Коли отримаєте карту побиту….

Rider
Rider
3 днів назад
Відповідь для  Юрий

Треба мати в наявності карту побиту

Bogdan
Bogdan
3 днів назад
Відповідь для  Юрий

Без карти побиту неможливо було ….. Принаймні ще в вересні 20-го не можливо було.

Юрчик
Юрчик
3 днів назад
Відповідь для  Юрий

А що за допомога?

Юрий
Юрий
3 днів назад
Відповідь для  Юрчик

Щомісячна допомога родині 500 злотих на кожну дитину

Oksana
Oksana
13 днів назад

Доброго вечора!
Хотіла у вас запитати, чи є в когось контакти (Вроцлав) що допомогли б написати і відправити поштою заяву про анулювання карти побиту і повернення коштів?!
Якщо хтось знає контакти таких людей і готовий поділитися буду дуже вдячна!

Андрій
Андрій
13 днів назад
Відповідь для  Oksana

Якщо є дицизія або діюча карта то гроші Вам уже не вернуть

Bogdan
Bogdan
13 днів назад
Відповідь для  Oksana

Ви вже отримали децізію і карту?

Oksana
Oksana
13 днів назад
Відповідь для  Bogdan

Була розмова із подругою стосовно того,що вона хоче анулювати карту і вона шукає хто може запропонувати цю послугу із заявою) тому я так і написала..а який сам процес цього я не знаю (

Bogdan
Bogdan
13 днів назад
Відповідь для  Oksana

Якщо децізія вже отримана — то ніяких повернень не буде. Якщо децізія ще в розгляді — можна повернути кошти на конто того, хто внесковался на побит.

Oksana
Oksana
13 днів назад
Відповідь для  Bogdan

Зрозуміло! Щиро Вам дякую!

Olga
Olga
5 місяців назад

Доброго дня!
Я подала документи на тимчасовий побут, коли подавала документи мала воєводське запрошення на 2 роки, на даний час в мене не має відмітки в паспорті про те що я очікую отримання (печать) і хочу зараз поїхати до України щоб відкрити візу на наступний рік. Чи мені без пробле її відриють чи не буде відмови?

Оксана
Оксана
7 місяців назад

Я подала документы на карту побыта. И по семейным обстоятельствам я вынуждена покинуть Польшу. Тогда я пошла в уженд и написала отказ. Спустя пол года я вернулась в Польшу.МОГУ ЛИ Я ПОДАТЬ ЕЩЁ РАЗ НА КАРТУ ПОБЫТА????

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
7 місяців назад
Відповідь для  Оксана

Если есть такой работодатель, то можно

Дмитрий
Дмитрий
9 місяців назад

Доброго вечора.
Маю карту побиту,дійсна до 2021 року.
Я звільнився в березні 2019року.Після звільнення я просто поїхав в Україну не повідомивши в уженд про звільнення і анулювання ,роботодавець теж її не анулював.
Як мені анулювати карту.Скільки часу може зайняти анулювання?Які проблеми можуть виникнути?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 місяців назад
Відповідь для  Дмитрий

Потрібно звернутись до Уженду праці в Польщі для анулювання. Ці деталі у них уже потрібно уточнити

Мар'ян
Мар'ян
11 місяців назад

Доброго дня. Скажіть будь ласка як вирішити таке питання. Я працював в Чехії по робочій карті,звільнився з роботи,поїхав на Україну,карта дійсна ще рік,на Україні я вже півтора місяці. Як мені аналювати карту? Чи можна це зробити через консульство в Україні.І до якого часу я повинен аналювати.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
11 місяців назад
Відповідь для  Мар'ян

Доброго дня. Це питання слід уточнити в Консульстві Чехії.

Іван
Іван
1 рік назад

Доброго дня.

Нещодавно дізнався про те, що потрібно написати листа в уженд на анульовання карти тимчасового побиту.

Отримав карту в 2017 році і одразу поїхав на Україну, від того часу кордон не перетинав.

Навесні 2020 року закінчується її дія.

Не знаю як поступити чекати закінчення терміну її дії чи всеж таки писати листа в уженд.

Саша
Саша
1 рік назад

доброго дня, маю карту побиту, переходжу на пряму, вони оформляють але кажуть новий вньосек зробити не на протязі місяця, а відпрацювати по умові о праце три місяці, аж тоді подати на нову карту, щоб не було потрібне зазволеня аж до нової дицизії. так можна робити?

Саша
Саша
1 рік назад

Так переходять на пряму ті у кого печатка або віза, але якщо є карта, то по попередніх законах я за місяць маю скласти новий вньосек на нову карту. Наче мою ніхто не буде анульовувати, але через якийсь час чи не буде проблем з подачею на карту резидента якщо я буду чекати три місяці на новий вньосек?

Тетяна
Тетяна
1 рік назад

Добрий день! Який термін скасування подачі документів на карту побиту?

Олег Гулей
Олег Гулей
1 рік назад

Ще одне питання, чи зможу я дістати запрошення на нову роботу, але під час його вироблення очікую на карту побиту і знаходжусь на території РП?

Олег Гулей
Олег Гулей
1 рік назад

Доброго дня.Чекаю зараз на тимчасову карту побиту

Склалась така ситуація, що знайшов нову роботу і мені виробляють запрошення на даний момент. Після отримання запрошення, можу написати заяву про анулювання запиту на карту побиту повернутися на Україну виробити візу?

Олег
Олег
1 рік назад

Доброго дня,як анулювати карту в Україні,якщо я вже подав документи у візовий цент,я так розумію що мені візу не дадуть ?

Дякую

Антон
Антон
1 рік назад

 Якщо вже мені повідомили, що. Карта побиту готова і призначена дата отримання, але вона мені за обставинами не потрібна … обов’язково їхати отримувати або писати відмову? Що якщо готову карту просто не отримувати?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Антон

Краще напишіть заяву на відмову відразу перед отриманням, так буде правильно ніж просто не забирати.

Роман
Роман
1 рік назад

Добрий день.Как можна анулювати карту побуту в Україні щоб подаватися на візу?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Роман

Через делегування повноважень — написання завіреної і перекладеної довіреності.

Дима
Дима
1 рік назад

У вас можна взяти бланк цієї заяви?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Дима

Дима у мене в даний час немає такого бланка. У будь-якому випадку, краще дивитися на сайтах конкретних воєводств, бланки можуть відрізнятися шапками, а нерідко допускається і довільна форма — головне вказати номер карти або справи, якщо децізія ще не отримана, П. І. Б. та інші параметри.

Денис
Денис
1 рік назад

Добрий день.Как Онулировать карту побиту в Україні, вона не закрита а зараз хочу поїхати по Воєвудський запрошення?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Денис

Денис черчерез пошту, але це і довго, і ненадійно. Можливо, зручніше виїхати по карті (якщо вона діє) і анулювати її.

Люда
Люда
1 рік назад

Чоловік подався на карту побиту, децизии немає, умова про праце закінчується 12.11, тобто сенсу в карті вже немає (буде їхати в Україну).Хоче анулювати розгляд справи, але доопрацювати до кінця розумів про праце. Чи можна написати відмову 10.1о сенсу в карті вже немає (буде їхати в Україну).Хоче анулювати розгляд справи, але доопрацювати до кінця розумів про праце. Чи можна написати відмову 10.10 і 12.11 виїхати?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люда

Люда чоловік знаходиться «на штампі», то саме цей статус і є підставою для знаходження в країні. Якщо анулювати заздалегідь запит на карту, то перебуваодження в країні. Якщо анулювати заздалегідь запит на карту, то перебування стане незаконним. Краще зайнятися цим питань безпосередньо перед виїздом.

Люба
Люба
1 рік назад

Здала документи на картку побуту ,а тепер дізналася що наша фірма змінила назву, швидше за все вони анулируют ту фірму,від якої подавалися документи.Як тепер бути?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люба

Потрібно оповістити уженд. Там дуже багато деталей, в залежності від яких процес по карті або буде продовжено за новим обставинам, або почнеться заново

Коля
Коля
1 рік назад

Яподал заяву на анулювання карти побиту, виїхав в Україну, можу відразу подати на візу чи потрібно чекати на результат заяви?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Коля

Ви повинні бути впевнені, що карта анульована. Якщо у Вас на руках є якесь офіційне підтвердження, що заявка на анулювання прийнята, то можна пробувати подавати на візу.

Оля
Оля
1 рік назад

Добрий день.Можна подати заяву на повернення грошей за карту, за умови що в статусі стоїть на донос документів і 14 днів минуло вже, чи мені потрібно дочекатися скасування і потім писати заяву?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Оля

Оля якщо Ви збираєтеся анулювати запит, то заодно і уточніть у уженде можливість повернення. Це відбувається за різними правилами. В залежності від обставин. У деяких випадках повернення і зовсім неможливий.

Юля
Юля
1 рік назад

Добрий день.Мене звільнили ще 6 місяців тому, але роботодавець Карту побиту не закрив, а я тільки зараз дізналася, що треба її закрити, і знаходилася по цій карті у знайомих. Можна ще закрити цю Карту і які можуть виникнути проблеми?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля

Юля краще постаратися виїхати, і вирішити питання з картою дистанційно. Це складно і нешвидко, але зате ризику депортації не буде.

Маша
Маша
1 рік назад

Якщо я виїхала з Польщі не дочекавшись відбитків пальців з ужонда. Прийшов лист, але пройшло вже більше 7 днів, скажіть, чи можна якось відновитися ?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Маша

Маша якщо домовитеся про це безпосередньо в уженде.

Миша
Миша
1 рік назад

Привіт Я звільнився зі своєї фірми будучи на карті побуту,але на анулювання картки не подавав і жив ще близько місяця в Польщі,потім тільки я поїхав в Україну на рік,приїхав назад в Польщу по біометрії і подався ще на одну карту побуту в іншому воєводстві.Можу я зараз поїхати в свій перший уженд та подати заяву на анулювання ще тієї першої карти?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Миша

Миша так,ви зобов’язані це зробити.

Света
Света
1 рік назад

дочка закінчила навчання у польському Виші, вже працює і отримала картку побуту. Змінила роботу і переподала документи на нову карту зовсім недавно, але як виявилося, в децызии не вказана фірма. Тепер потрібно анулювати вньосек на подачу на нову карту ?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Света

Света точно Вам можуть підказати тільки в уженде. Але ви маєте право заявити про обставини, які змінилися до моменту отримання карти. Відповідно, звернувшись до уженд, Ви маєте право заявити про наявність офіційної роботи. Далі розгляд має відбуватися у відповідності з цим.

яна
яна
1 рік назад

Добрий день.У мене карта годинного побиту,днями я отримала робочу карту на території Чеської Республіки і вже перебуваю і приступила до роботи тут. Але так сталося, що польська карта лишилася у мене. Підкажіть, будь ласка, як правильно її анулювати польська карта лишилася у мене. Підкажіть, будь ласка, як правильно її анулювати, щоб надалі не було проблем?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  яна

Яна потрібно або писати відповідну заяву в уженд, або дочекатися закінчення її терміну.

Валя
Валя
1 рік назад

Я отримала карту, після отримання написала заяву про те,що втратила роботу, заяву прийняли і поставили печатку. Якщо протягом 30 днів не знаходжу роботу карта автоматично анулюється. Прислали запрошення на ін. роботу і візовому говорять про те, що потрібна довідка з уженда про те, що карта анульована. Можливості щоб надіслали довідку про закриття немає, є тільки моя заява з печаткою уженда про втрати роботи. Як бути в цій ситуації?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Валя

Валя про анулювання картки повинні бути проінформовані всі зацікавлені по базах вона буде числиться недіючою.Але документи приймає центр,вони посередники, і займаються тільки прийомом і перевіркою правильності заповнення документів. Далі все передається в посольство / консульство / РП. Побачили карту, і вимагають документи про її анулювання.Можливо, варто звернутися безпосередньо до візового відділу посольства або до серйозних посередницьким організаціям, що спеціалізуються на цих питаннях. Але, якщо з’ясується, що сталася помилка, і карта дійсно не анульована, Ви завжди зможете в’їхати по ній та вирішити питання легалізації на місці.

Олег
Олег
1 рік назад

Добрий день.Написав ожонт прайм, що я не працюю на цю людину. Поїхав додому. Почав робочу візу 180 днів але карта побути у мене залишилася,вона дійсна. Так як я сповіщень ні яких не отримував.

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Олег

Олег і в чому конкретно ваше питання?

Нина
Нина
1 рік назад

Добрий день.У мене була карта побиту. Після того як ми з роботодавцем погодили про припинення співпраці я підписала у нього документи на ануляцію цієї карти. Пройшов з того моменту рік. Сьогодні пішла подавати документи на піврічну робочу візу і мені відмовили у прийомі документів. Просять довідку з уженда про анулювання картки. З роботодавцем у мене зв’язку немає і вже як рік перебуваю в Україні, куди мені тепер звертатися за цією довідкою?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Нина

Нина вирішувати питання щодо анулювання картки потрібно було з воєводським ужендом, а не роботодавцем. Зараз потрібно зв’язуватися з воєводством і з’ясовувати деталі. Робити це шляхом листування звичайно можна, але довго і не гарантовано. Якщо є дні безвізового перебування, краще самостійно з’їздити і вирішити питання.

Наташа
Наташа
1 рік назад

Добрий день. Після онуляции карти побуту, чи можу я відразу їхати по біометрії?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Наташа

Можете, якщо інших проблем немає. Наявність карти або візи не позбавляє Вас права безвізового в’їзду.

Женя
Женя
1 рік назад

Доброго дня. У мене в моєму статусі зазначено що мені залишилося сплатити 50 злотих за карту (пластик). Але я на даний момент вже не хочу робити карту , так як поміняв роботу вже. Як мені анулювати моя справа?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Женя

Женя звертайтеся безпосередньо в уженд. І насамперед, уточніть, не можна залишити карту, просто заявивши про зміну роботи. Таке рідко, але вдається. Якщо ж ні, то всі бланки є у них.

Тарас
Тарас
11 місяців назад

Маю карту побиту. Був в уженді написав заяву на звільнення з роботи але карту не анулював. Поїхав на Україну. Чи можу зробити візу і як можна анулювати на Україні карту побиту.

Тарас
Тарас
11 місяців назад
Відповідь для  Тарас

В’їхав по біометрії до Польщі 13.04.2019 забрав 14.04.2019 карту побиту і працював по карті побиту. Звільнився з роботи і поїхав на Україну коли я можу їхати наступний раз до Польщі по біометрії.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
11 місяців назад
Відповідь для  Тарас

Через 90 днів перебування в Україні

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
11 місяців назад
Відповідь для  Тарас

Без анулювання карти візу не відкриють. Карта анулюється через Ужонд в Польщі