Віза / Як перевірити готовність візи в Польщу
Як перевірити готовність візи в Польщу

Як перевірити готовність візи в Польщу

Як перевірити готовність візи в Польщу? — Всі хто недавно подавав документи для отримання візи хочуть якомога швидше дізнатися результат, дали візу чи ні, відстежити відповідь консула.

Все це можна зробити на офіційному сайті візового центру Польщі. І зараз я розповім як це зробити, так само пропоную подивитися відео про те як перевіряти готовність візи.

Якщо подавали документи новою поштою дивіться нову інструкцію як перевірити готовність візи в Польщу якщо подавали документи через нову пошту .

Перевірити можна двома способами:

1 — на сайт візового центру vfsglobal. com/Poland/Ukraine/

2 — можна зателефонувати на гарячу лінію за цими номерами +38 044 5955151/+38 032 298 44 10/+ 38 032 2362605/+38 050 4193010/+ 38 067 3430480/+38 093 1755503.

Заздалегідь приготуйте серію і номер закордонного паспорта, запитають так само дату народження. Якщо будите перевіряти через колл центр, просто телефонуйте і Вас проконсультують.

Якщо ж хочете перевірити через сайт, інструкція на відео.

Після того як зайшли на офіційний сайт, виберіть мову

Далі введіть серію і номер закордонного паспорта і дату народження.

Натисніть підтвердити, після чого буде видно інформація про стан документів. Всього може бути 4 стану документів:

Документи прийняті в візовий центр — це значить що ваші документи перевірені і прийняті в візовий центр, незабаром їх передадуть в консульство.

Документи передані в консульство — це значить що документи консул прийняв до розгляду і скоро дасть відповідь з приводу візи, буде схвалена віза чи ні.

Документи отримані в візовий центр і скоро будуть готові до видачі — це означає що документи в дорозі з консульства в візовий центр, після того як документи будуть отримані візовим центром вам можна буде їх забрати або якщо подавали новою поштою, замовляли доставку, вам документи будуть відправлені кур’єрською службою.

NO RECORDS FOUND

 NO RECORDS FOUND

Якщо при перевірки готовності візи в Польщу бачіте статус NO RECORDS FOUND це може означати кілька варіантів:

Ви допустили помилку в воді даних, серія номер закордонного паспорта повинна бути написана без пробілів, англійською мовою, дата народження повинна бути введена через косу лінію, без пробілів. Пробіли не допустимі взагалі як на початку так і в кінці дати народження і серії і номера закордонного паспорта.

Документи ще не отримав візовий центр, часто буває що всі дані введені правильно но все одно пише записів не знайдено, це означає що документи ще не перевірив візовий центр і вони перебувають на сортуванні. Варіантів прискорити сортування ніяк не можна, огляд йде в міру надходження документів.

Обов’язково подивіться — Що брати з собою в Польщу

Що робити якщо не знайдено і все правильно введено, як варіант можете спробувати додзвонитися до візового центру уточнити це, але сенсу в цьому немає, так як вам скажуть тільки одне, очікуйте, ваші документи ще не перевірили.

Може бути написано що документи прийняті на розгляд, це означає що ще не готові. (Розгляд документів в консульстві може бути від 7 до 30 робочих дня не рахуючи день подачі і вихідних) Але в основному приходить результат від 7 до 10 днів.

З цією статтею також цікавляться:

 Скільки коштує страховка для поїздки по безвізу? Як перевірити роботодавця в Польщі Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі
Скільки коштує страховка для поїздки по безвізу? Як перевірити роботодавця в Польщі Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Хотів перевірити готовність візи, підкажіть як

  • Щоб перевірити готовність — можете зателефонувати до візового або повірити на сайті тут

Я хочу дізнатись чи прийшла віза польська

  • Вам потрібно зателефонувати в візовий центр +38 050 4193010 /+ 38 067 3430480 /+38 093 1755503.

Підкажіть будь ласка-Паспорт отримано з Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні / Генерального Консульства Республіки Польща у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі у Lviv AC 10/02/2020 чи можна забирати документи.

  • Так, можна

Хочу дізнатись де знаходиться мій паспорт

  • З приводу Вашого питання потрібно зателефонувати в візовий центр. 050 419 30 10, 067 343 04 80, 093 170 38 51

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як зареєструватися в візовий центр Польщі

Отримання візи в Польщу

5 / 5 ( 4 голоса ) Отримання візи в Польщу Для того, щоб поїхати …

Подписаться
Уведомление о
guest
2.9K комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Ольга
Ольга
4 годин назад

Поділюсь своєю історією.. Подавали документи 30.03 через нову пошту, цього ж дня забрали з пошти і все інформації 0..на сайті писало лише, що документи прийняті візовим.. Телефонували 20.04 на гарячу лінію, сказали що документи прийняті, знаходяться на сортуванні і незнати коли будуть опрацьвані.. І тут вчора(21. 04)повідомлення з нової пошти, що прямує відправлення, того ж дня і прибули документи на відділення.. Сьогодні забрали готову візу.. Хочу сказати, що консультанти нічого толком сказати не можуть і зчитують інформацію тільки на офіційному сайті( те саме, що може зробити кожен із нас)..

Дмитро
Дмитро
7 годин назад

Вчора писалось що вiзова заява прийнята в консульство 14/04/2021,а сьогодні на сайті пишуть що ,Візову заяву прийнято у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі в Kiev 13/04/2021 що це значить?

Mariia
Mariia
Відповідь для  Дмитро
4 годин назад

Ваші документи готові, в мене такий статус був 12 днів. Вчора вирішила зареєструватись і поїхати по документи, бо на лінії ніхто не відповідав. І як виявилося документи всі ці 12 днів були готовими і просто лежали в візовому

Nastya
Nastya
7 годин назад

Добрий день ,я подивилась на сайті і там пишуть що ,Візову заяву прийнято у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі в Kiev VAC 13/04/2021 що це значить?

Nastya
Nastya
Відповідь для  Nastya
7 годин назад

А вчора я показувало що візова заява в консульстві 14/04/2021

Yana
Yana
Відповідь для  Nastya
7 годин назад

В мене так само було, і тіж самі дати. Але після обіду 20.04 статус змінівся і візу вже відправили на НП, вчора отримали на НП; а сьогодні я вже забрала!

Мекс
Мекс
15 годин назад

Нарешті отримав візу, поділюся можливо комусь буде цікаво.
Подавав Новою поштою 9.03.21
У Консульстві документи отримали 7.04.21
У візовому центрі прийняли документи 20.04.21
На нову пошту відправили 21.04.21
Документи отримав на Новій пошті 21.04.21

Юлія
Юлія
21 годин назад

Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні / Генеральному Консульстві Республіки Польща 12/04/2021
Скільки ще приблизно часу чекати на візу?

Мекс
Мекс
Відповідь для  Юлія
15 годин назад

Приблизно 10 робочих днів, від цієї дати

Наталя
Наталя
1 день назад

Можливо в когось схожа ситуація? До вчора, при перевірці готовності візи писало, що візову заяву прийнято у ППВА до Польщі у Львові і дата, сьигодні вже пише візова заява надійшла до Польського візового центру у Львові, і дата. Дати однакові 6.04.
Може хтось знає що це означає?

Мекс
Мекс
Відповідь для  Наталя
1 день назад

Скажіть коли ви відправляли документи ?
і чи вони потрапляли уже в Консульство ?

Наталя
Наталя
Відповідь для  Мекс
1 день назад

Не відправляли, самі були у візовому 6.04. А чи потрапляли мені не відомо нажаль. Хоча я до тепер не кожен день відслідковувала готовність

Мекс
Мекс
Відповідь для  Наталя
1 день назад

В мене трішки схожа ситуація, тільки я відправляв Новою поштою, і потрапили в Консульство 07.04, а вчора інформація змінилася що моя заявка прийнята в ППВА мого міста і дата також не змінилася була за 07.04
а сьогодні інформація змінилася що документи вже передані Консульством на Нову пошту. Тому можливо ви також завтра отримаєте таке повідомлення

Наталя
Наталя
Відповідь для  Мекс
1 день назад

Я власне не замовляла нп, маю намір сама забрати.

Мекс
Мекс
Відповідь для  Наталя
1 день назад

У вашому випадку наскількия знаю, повинна інформація змінитися на: Документи отримані у візовому центрі і готові до видачі.

Mariia
Mariia
Відповідь для  Наталя
1 день назад

Я подавала 07.04 особисто. З 10.04 по сьогодні статус те що візову заяву прийнято до ППВА, теж маю забрати самостійно. В візовий додзвонитися неможливо. Дзвонила в консультаційні центри то казали реєструватись на отримання документів, то так і зробила, завтра їду у Львів, маю надію не даремно.

Уляна
Уляна
1 день назад

Якщо документи були відправлені 13.04(це призначена дата подання) , а до візового потрапили 14.04-це означає що віза буде готова за місяць?

Мекс
Мекс
Відповідь для  Уляна
1 день назад

Ні, все залежить ще від того, коли вони потраплять у Консульство. Я чекав місяць після відправлення, до отримання в Консульстві. І ще дві неділі чекав на їх відправлення з Консульства. Тому 45 приблизно може зайняти весь процес.

Юлия
Юлия
1 день назад

Можливо комусь пригодиться 🙂
10.03 подала документи НП у Луцьк
11.03 документи були у візовому центрі
(до 02.04 на сайті немає жодної інформації)
02.04 документи у консульстві
18.04 передані НП
20.04 отримала

Ігор
Ігор
2 днів назадІгор
Ігор
2 днів назад

В консула з 9.04 скільки ще чекати на візу

Наталія
Наталія
Відповідь для  Ігор
1 день назад

10 днів

Mariia
Mariia
2 днів назад

Подавала 07.04. з 8.04 до 10. 04 був статус «Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні / Генеральному Консульстві Республіки Польща 07/04/2021»

А тепер 10 день вже ось цей статус.
Візову заяву прийнято у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі в Lviv AC 07/04/2021
Можливо віза вже готова? Бо отримання документів я не замовляла через НП, а особисто забрати. Можливо потрібно зареєструватись вже на отримання документів, в кого схожа ситуація, підкажіть.

Мекс
Мекс
Відповідь для  Mariia
2 днів назад

В мене схожа ситуація, документи подавав через НП 9.03 у Рівному.
Через місяць з‘явилася інформація, що моя заявка потрапила вже у Консульство Польщі 7.04.2021,
а сьогодні з‘явилася така інформація:
Візову заяву прийнято у ППВА до Польщі у Рівному і дата стоїть 7.04.2021
нічого не можу зрозуміти!

Наталія
Наталія
Відповідь для  Мекс
1 день назад

Це означає що документи вже готові

ольга
ольга
2 днів назад

Документи мої у генеральному консульство у м.Львові.19.04.2021.Чи будуть 23 квітня паспорт на руках? Хто знає?

ольга
ольга
Відповідь для  ольга
2 днів назад

Подавала 16 квітня у Івано-Франківську

Наталія
Наталія
Відповідь для  ольга
1 день назад

10-12 днів

Yana
Yana
2 днів назад

Доброго дня, скажіть будь ласка що це означає?

«Візову заяву прийнято у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі в Uzhgorod AC 13/04/2021»
Але до сьогодні писало, «Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні / Генеральному Консульстві Республіки Польща 14/04/2021»

Катя
Катя
Відповідь для  Yana
2 днів назад

Це означає, що паспорт потрапив в консульство, тепер чекати тільки, коли консул передасть назад в візовий

Yana
Yana
Відповідь для  Катя
2 днів назад

Дякую, надіюсь скоро буде готова)

Світлана
Світлана
Відповідь для  Yana
2 днів назад

Очікуйте, скоро документи будуть у вас

Yana
Yana
Відповідь для  Світлана
2 днів назад

Тільки, не розумію чому тиждень тому дата була за 14.04, а сьогодні за 13.04

Юлія
Юлія
Відповідь для  Yana
2 днів назад

Документи вже готові! Скоро відправлять до вас НП

Yana
Yana
Відповідь для  Юлія
2 днів назад

Пару хвилин тому з‘явилася інформація, що документи передано до НП
Навіть не очікувала що вже сьогодні їх відправлять

Слава
Слава
Відповідь для  Yana
2 днів назад

Подавав через нп
15.02.получив17.04 одказ у візі

Мекс
Мекс
Відповідь для  Yana
2 днів назад

В мене схожа ситуація, документи подавав через НП 9.03
Через місяць з‘явилася інформація, що моя заявка потрапила вже у Консульство Польщі 7.04.2021,
а сьогодні з‘явилася така інформація:
Візову заяву прийнято у ППВА до Польщі у Рівному і дата стоїть 7.04.2021
нічого не можу зрозуміти!

Наталія
Наталія
Відповідь для  Мекс
1 день назад

це означає що документи вже готові

Роман
Роман
3 днів назад

Доброго дня,
29.03 було відправлено документи на нову почту, 30.03 забрали і до тепер немає жодної інформації.Коли приблизно буде результат?

Наталія
Наталія
Відповідь для  Роман
2 днів назад

це значить що візовий ще не розглянув вашу заяву.

Наталія
Наталія
Відповідь для  Наталія
2 днів назад

Я чекала місяць , коли після подачі через нп документи розглянув візовий …

Мекс
Мекс
Відповідь для  Роман
2 днів назад

Я подавав НП документи ще 9.03
і до сих пір не отримав ще документи, зараз все робиться чомусь дуже довго.

володя
володя
3 днів назад

Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні / Генеральному Консульстві Республіки Польща 06/04/2021

Таня
Таня
3 днів назад

Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні / Генеральному Консульстві Республіки Польща 26/03/2021

Скажіть, будь ласка, що робити???

Катя
Катя
Відповідь для  Таня
3 днів назад

А що Вам робити? Чекати! Все ж написано, візову заяву отримали у консульстві, тепер тільки чекати

Наталія
Наталія
3 днів назад

Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні / Генеральному Консульстві Республіки Польща 06/04/2021

Подавала в Луцьку , скільки ще чекати ???

Таня
Таня
Відповідь для  Наталія
3 днів назад

В мене так само з 26.03
вже немає нервів на це все

Анастасія
Анастасія
Відповідь для  Наталія
3 днів назад

Доброго дня, у мене в консульстві Луцьк з 07.04. чекаю..

Наталія
Наталія
Відповідь для  Анастасія
3 днів назад

А якого числа ви подавали? Ми подавали 11 березня , а розглянули тільки 06/04/2021

Мекс
Мекс
Відповідь для  Наталія
2 днів назад

Я подавав 9 березня, а розглянули 07.04.2021

Анастасія
Анастасія
Відповідь для  Наталія
1 день назад

Я відправляла 10.03 через нп. з Рівного на Луцьк. 07.04 змінилася інформація, що документи у консульстві. А сьогодні написано, що заявка знову у візовому у Луцьку і стоїть та сама дата

Наталія
Наталія
Відповідь для  Анастасія
1 день назад

То це означає що документи готові , чекайте скоро відпоавлять на нову пошту

Nata
Nata
4 днів назад

Може комусь буде цікаво
01.03 відправила НП в Луцьк
01.04 прийнято консульством
14.04 в пункті прийому видачі
16.04 передано нп
17.04 забрала

Андрій
Андрій
5 днів назад

Я подавав документи 04.03.березня а зараз 17.04.квітня а мені ще візи немає чому так довго ??

Таня
Таня
Відповідь для  Андрій
4 днів назад

Ви подавали НП?чи самостійно через візовий?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Таня
4 днів назад

Через НП

Таня
Таня
Відповідь для  Андрій
3 днів назад

відслідкуйте на сайті де ваші документи

Андрій
Андрій
Відповідь для  Таня
3 днів назад

Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні / Генеральному Консульстві Республіки Польща 07/04/2021

Андрій
Андрій
Відповідь для  Андрій
3 днів назад

Пише на сайті

Марія
Марія
5 днів назад

Чи можуть відмовити у візі? Я подавала 11.03.через нову пошту. 12 березня мали прийняти документи.. 12.квітня почали документи розглядати… 16.04 відправили на нову пошту

Світлана
Світлана
Відповідь для  Марія
3 днів назад

Отримаєте відповідь, коли розпакуєте посилку з нп🤷

Віталій
Віталій
5 днів назад

Доброго дня! Перевіряв де знаходяться мої документи писало що нема інформації, а зараз і Того не пише що це може бути???

Софія
Софія
Відповідь для  Віталій
5 днів назад

У мене така ж ситуація, але перед цим писало , що візову заявку прийнято у візовому центрі. А зараз пусте віконце.

Таня
Таня
Відповідь для  Софія
5 днів назад

Коди ви подавали?

Софія
Софія
Відповідь для  Таня
5 днів назад

02/03 відсилала через НП

Софія
Софія
Відповідь для  Таня
5 днів назад

Відсилала у Рівне

Юлия
Юлия
Відповідь для  Віталій
4 днів назад

У мене цілий місяць жодної інформації не показувало 🙁

Романна
Романна
Відповідь для  Юлия
3 днів назад

Страшно довго через нп, нерви просто здають

Женя
Женя
5 днів назад

03.05 подав через нп м львов отримав 04.16

Галина
Галина
6 днів назад

Подавала 12.04
Сьогодні 16:04 прийшла смс, що документи прямують до мен будуть завтра.
Саму візу швидко зробили, а от на чергу чекали 1 місяць.
Подавала разом з хлопцем 12.04 , в нього ще немає, надіюсь в Пн буде)
Всім терпіння

Катя
Катя
Відповідь для  Галина
4 днів назад

яке місто? дякую

Галина
Галина
Відповідь для  Катя
4 днів назад

Подавали у візовий центр міста Львова

Nastya
Nastya
6 днів назад

Скільки часу чекати на візу ?

Олеся
Олеся
Відповідь для  Nastya
5 днів назад

До 45 днів

Таня
Таня
Відповідь для  Олеся
5 днів назад

Це з якого моменту? )))

Романна
Романна
Відповідь для  Таня
3 днів назад

З моменту подачі

Таня
Таня
Відповідь для  Романна
3 днів назад

до 45 днів з моменту подачі??? де таке пише???

Романна
Романна
Відповідь для  Таня
3 днів назад

На головному сайті

Романна
Романна
Відповідь для  Таня
3 днів назад

І на гарячій лінії таке ж сказали

Мекс
Мекс
Відповідь для  Nastya
2 днів назад

В мене вже 40 днів минуло, з дати подачі

Аліна
Аліна
6 днів назад

Заява на отримання візи надійшла до консульського відділу Посольства Польщі в Україні / Генерального консульства Польщі 13.04.2021р.що це означає?

Nastya
Nastya
Відповідь для  Аліна
6 днів назад

Значить що вона вже в консульстві на розгяді

Таня
Таня
6 днів назад

Відізвіться хто подавав через Рівне / Луцьк ? ОСОБИСТО через візовий центр! Хто отримав і хто ще чекає? Я з 26.03 відслідковую, паспорт Ц консула на перевірці. Вже немає сил(

Милан
Милан
6 днів назад

Візову заяву прийнято у Пункті Прийому Візових Анкет до Польщі в Uzhgorod AC 08/04/2021що це означає? Віза вже готова?

Таня
Таня
Відповідь для  Милан
6 днів назад

Так! Коли ви подавали?

Милан
Милан
Відповідь для  Таня
6 днів назад

08.04.

Оля
Оля
Відповідь для  Милан
6 днів назад

Якщо ви 8.04 подали лише, як може віза бути готова? В консула з якого часу було?

Милан
Милан
Відповідь для  Оля
6 днів назад

З 09.04.

Mariia
Mariia
6 днів назад

Чи потрібно обов’язково реєструватись у візовому центрі, щоб забрати документи самостійно?

Віктор
Віктор
6 днів назад

Напишіть хто отримав з подачею в консульство 02. 04.

Оля
Оля
Відповідь для  Віктор
6 днів назад

Сьогодні відправили на Нову Пошту.за 2.04.

Влад
Влад
Відповідь для  Віктор
6 днів назад

Сегодня отправили уже обратно в центр визовый от консула

Володимир
Володимир
Відповідь для  Віктор
6 днів назад

немає ні слуху ні духу

Таня
Таня
Відповідь для  Володимир
6 днів назад

ви подавали через який візовий центр?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Таня
5 днів назад

через Тернопіль НП

Таня
Таня
Відповідь для  Віктор
6 днів назад

З 26.03 з особистою подачею ще чекаю, і статус не міняється((((((

Володимир
Володимир
Відповідь для  Віктор
3 днів назад

сьогодні відправили в візовий центр

Ілля
Ілля
6 днів назад

Тернопіль, подали 1.03. Ще чекаємо.
Це жах

Оля
Оля
Відповідь для  Ілля
6 днів назад

Подавала теж Тернопіль 2.03,сьогодні вже отримала візу, дзвоніть.

Єлена
Єлена
Відповідь для  Оля
6 днів назад

Я подала в лютому і ще досі немає а ви у березні і вже є ?

Марія
Марія
Відповідь для  Єлена
6 днів назад

Я подавала 11.03 і ще немає

Оля
Оля
Відповідь для  Єлена
6 днів назад

В якому місті подавали?

Христина
Христина
Відповідь для  Єлена
6 днів назад

Я теж подала 22.02 і досі не має скоро можна вже по безвіз їхати

Оля
Оля
Відповідь для  Єлена
5 днів назад

Залежить від міста можливо, незнаю. Теж не розумію, як вони там перевіряють. Вперше подавала візу, що так довго 45 днів:/

Таня
Таня
Відповідь для  Оля
6 днів назад

Куди дзвонити??

Оля
Оля
Відповідь для  Таня
6 днів назад

Пробуйте на візовий у своєму місті.