Домой / Виза / Робота в Польщі на птахофабриці і м’ясокомбінаті

Робота в Польщі на птахофабриці і м’ясокомбінаті

Робота в Польщі на птахофабриці і м’ясокомбінаті

Робота в Польщі на птахофабриці і м’ясокомбінаті не вимагає яких-небудь професійних навичок і знання польської мови.

Про роботу в Польщі на птахофабриці, зарплата, вимоги та обов’язки. Як українці працюють на птахофабриці.

На даний момент на території Польщі функціонують безліч птахофабрик і м’ясокомбінатів і, хоча місцеве населення зі зневагою ставитися до вакансій від птахофабрик і м’ясокомбінатів в зв’язку з важкими умовами праці, громадяни України нерідко вибирають ці виробництва в якості своєї першої офіційної роботи в Польщі, тому як фабрики завжди потребують робочої сили. Незважаючи на схожість цих підприємств за спрямованістю своєї діяльності умови і оплата праці мають свої особливості.

Робота в Польщі на птахофабриці не вимагає  професійних навичок і знання польської мови. Як показує практика для працевлаштування в Польщі на птахофабрику, часто досить мати відкриту робочу візу із залишком дії не менше 3-х місяців і відсутності протипоказань по роботі з фізичними навантаженнями.

Обов’язкі

До основних обов’язків працівників відносяться обробка і розбирання птиці, сортування та пакування окремих частин тушок.

Заробітна плата

Заробітна плата на птахофабриці зазвичай становить від 10 злотих на годину. За умови 10-12 годинного робочого дня, в кінці місяця можна отримати понад 2000 злотих.

Як і всюди надається кілька коротких перерв на відпочинок і півгодинної обід. Безсумнівним плюсом при працевлаштуванні на птахофабриці в Польщі, є надання житла, а також наявність безкоштовного харчування.

Як згадувалося раніше робота на м’ясокомбінаті має свої особливості, хоча, як і всюди для працевлаштування необхідна робоча віза, також доведеться пройти медогляд і оформити санітарну книжку.

Найбільш високооплачуваною вважається робота обвальника м’яса, яка оцінюється від 12 злотих на годину, крім уміння швидко і якісно відокремлювати м’ясо від кісток, слід також врахувати і план вироблення, який зазвичай становить тонну м’яса за зміну.

Робота досить важка так як частини туші доведеться самостійно носити по цеху, тому часто роботодавець віддає перевагу працівникам чоловічої статі, але і для жінок завжди знайдеться підходяще заняття, у вигляді сортування та пакування вже попередньо оброблених і оброблених частин туші.

Для співробітників, які мають робочу візу, також надається житло і харчування. Нерідко присутній і транспорт, який в кілька змін безкоштовно доставляє працівників на виробництво.

Основні недолікі

До основних недоліків роботи в Польщі на птахофабриці і м’ясокомбінатах можна віднести постійно присутній запах і температуру повітря нижче 15 градусів в приміщеннях, крім цього робота передбачає і постійні фізичні навантаження, а недотримання правил безпеки може призвести до травм на виробництві.

Така робота відмінно підійде жителям сільської місцевості, які мають досвід роботи з птицею і м’ясом.

Незважаючи на перераховані мінуси, завдяки тому, що даний вид працевлаштування не вимагає наявності спеціальних навичок, громадяни України обирають птахофабрики і м’ясокомбінати в якості своєї першої роботи в Польщі, що дає можливість підзаробити, познайомитися зі специфікою роботи в Польщі в цілому, і рухатися далі.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *