Домой / Віза / Сезонне запрошення до Польщі

Сезонне запрошення до Польщі

Запрошення на сезонні роботи ZASWIADCZENIE

Сезонне запрошення в Польщу — це документ, за яким можна відкрити візу терміном до 9 місяців. Сезонне запрошення можуть видати не всі роботодавці. Під сезонними роботами мається на увазі:

 • Робота в сільському господарстві (збір полуниці, яблук і т.д.)
 • Робота в готелях
 • Туризм та багато іншого, що пов’язане з сезонному

Фірми, які працевлаштовують українців на заводи і склади не можуть виписувати запрошення даного типу. Дане запрошення роботодавець може зареєструвати в уженде, запрошення підтверджує староста печаткою, як буде показано на прикладі нижче. Зверніть також увагу на те, що дане запрошення може оформлятися тільки до кінця року! Наприклад, Ви в січні просите у роботодавця запрошення для відкриття візи, роботодавець подає таке запрошення в уженд і отримує його рівно на 9 місяців. Але, якщо роботодавець подає запрошення, наприклад, в липні, то в такому випадку запрошення буде видано тільки до кінця поточного року, тобто до 31.12.2018, а це вже не 9 місяців а всього 6. Повторно запрошення на сезонні роботи, на повні 9 місяців будуть видаватися з початку жовтня. Тобто, наприклад, Ви замовляєте запрошення в середині жовтня і Вам видають запрошення вже на повних 9 місяців.

Повна назва запрошення ZASWIADCZENIE O WPISIE WNIOSKU DO EWIDENCJI WNIOSKOW W SPRAWIE PRACY SWZONOWEJ nr ZAS/2080/2018/0010012

Ціна сезонного запрошення до Польщі

Запрошення на сезонні роботиПовний пакет для візи на запрошення на сезонні роботи
200€ 250€

Для придбання запрошення на сезонні роботи звертайтеся за цими номерами:

    +38(093)-726-52-35 
       +38(066)-726-52-35
           +38(098)-786-79-18 
Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 9:00 — 17:00 без перерви.
Субота — неділя вихідний.

Термін оформлення запрошення 20-30 днів. Загальний процес оформлення візи, від початку роботи до отримання залежить від міста подачі. У різних регіонах різні черги в візовий центр.

Перевага запрошення на сезонні роботи:

  • Перебиває візовий коридор . Якщо у Вас за останні пів року вже була піврічна віза, на підставі освядченія, Вам необхідно очікувати пів року в Україні. Якщо дуже потрібно їхати і очікувати коридору не хочеться, можете відрити візу по даному запрошенню.
  • Швидкий термін оформлення . Якщо Ви хочете їхати після піврічної візи не чекаючи коридор у Вас є 3 варіанти: їхати по безвізу на 90 днів як турист, відкривати візу на підставі запрошення від воєводи , або по запрошенню на сезонні роботи. але термін оформлення воєводського запрошення близько 2 місяців, що не всіх влаштовує, а запрошення на сезонні роботи оформляється швидко, в середньому 3 тижні.
  • Перебиває коридор після безвіза . Після того як Ви офіційно відпрацювали по безвізу 90 днів, повторно піврічне запрошення (освядченіе) Вам не видадуть на пів року, а всього на 90 днів. На підставі такого запрошення візу в Польщу відкрити не можна в біометричний паспорт, документи не приймуть.

Зразок запрошення

Сторінка 1 У даній сторінці вказана основна інформація:
1 пункт — орган що видав даний документ
2 пункт — ім’я пана який запрошує, тут так само в підпунктах 1.1, 1.2 вказується номер телефону, емейл.
3 пункт — дані заявника (Ваші дані) прізвище, ім’я, дата народження.
4 пункт — вказується дані про роботу, ким будете працювати, яка зарплата, на якому договорі будете працювати.
Сторінка 2

Це запрошення в одну сторінку, в даному прикладі вказана сторона 1 і сторона 2.

На другій сторінці вказані дати дії запрошення і мокрі печатки.

Тепер Ви знаєте як повинні виглядати запрошення на сезонні роботи, які його переваги і недоліки.

Якщо ж у Вас залишилися питання задавайте їх у коментарях.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

Смотрите также

Анулювати польську національну і шенген візу

Закриття і анулювання польської робочої і шенгенської візи Відкриваючи візу в Польщу для туризму або …

104 комментария

 1. доброго дня в мене відкрита віза на основі » ZASWIADCZENIE O WPISIE WNIOSKU DO EWIDENCJI WNIOSKOW W SPRAWIE PRACY SWZONOWEJ nr ZAS/02200/2018/0000561″ з 24,04 по 31,11,2018р,я була на роботі по цьому запрошені з 9,05 по 20,06,2018р, І 7,липня я знов їхала по цьому запрошенні і мене непустили ,пояснивши тим що в мене запрошення разове,хоча в мене було zezwolenie до 20,07,2018,і сказали щоб пані мені дала нове ZASWIADCZENIE,і я тоді можу їхати на роботу( в паспорті поставили штамп і зробили відмітку що я ненадала належних документів для вїзду у польщу),Мій роботодавець виясняла в себе де робили запрошення що все добре ,і звонила на границю чому мене непустили,сказали щоб я подавалпа оскарження,Поясніть що мені треба зробити? і чи небуде в мене поблем з цією відміткою в паспорті? Дякую

 2. Виктория

  Скажите пожалуйста, откуда начинается считается отсчёт дней перебывания в Польше? От даты визы или от дня пересечения границы??

  • Дни считаются когда Вы заезжаете. Но находится в Польше можете до даты окончания визы

   • Наталка

    Доброго вечора.їду на роботу по сезонному запрошенню, але спочатку хочу їхати не до того роботодавця, що робив запрошення, а до іншого і він регістрували небуде. Через три місяці хочу переїхати до роботодавця, який робив запрошення. Чи не виникне проблем з регістрували?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго вечора. Не зовсім зрозуміле Ваше питання. Уточніть будь ласка

    • Чи можна поміняти сезонне запрошення на робоче запрошення і працювати по робочому запрошенню на заводі. Дякую.

    • Юля Визовый специалист

     Так, можна

   • Наталія

    Скажіть будь-ласка,чи потрібна умова про працю,як додаток до запрошення на сесонні роботи при другому в’їзді по цьому запрошенню і при наявності діючої візи категорії D ?? Дякую

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Ні, лише діюче запрошення потрібне і все

    • Здраствуйте.жду сезогне запрошення,но говорят что в визовом у меня будет отказ.это правда?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Добрый день. Отказать могут по любому приглашению. Все зависит от Вашей ситуации

   • Татьяна

    Добрий день! Підкажіть будь ласка, у мене сезонне запрошення, по ньому пропрацювала два місяці і звільнилася. На іншій роботі мені дали умову злеценія на 2 міс. і сказали, що більше я працювати не можу. Віза з 16 квітня по 31 грудня.

    • Юля Визовый специалист

     Доброго дня. В чому полягає питання?

  • Чи можна анулювати сезонне запрошення і отримати запрошення на працю на візу Б5, а працювати по сезонній візі на заводі?

 3. Виктория

  Здравствуйте,скажите пожалуйста при подаче документов писала заявление о аннулировании визы предыдущей так как она была с корридором ,а его отменили ,мне принесли документы с визой ,но предыдущую визу не аннулировали , не будет ли проблем с выездом ?

 4. Доброго дня,в мене в запрошенні написано що в тиждень я буду працювати 20 годин,а насправді 60,а то і більше годин,З цим в мене не виникнуть проблем з господарем?

 5. Олександр

  допоможіть будьласка розібратись у мене є робоча віза до польщі, я їхав до Литви і мені поставили штамп не біля візи а зразу на другій сторінці , не біля візи чи може бути так що мене пустили по безвізу??? Бо маю тільки 14 днів безвізу і чи можу попасти на депортацію???

  • Константин - визовый специалист

   Скорішь за все по безвізу проїхали, требо було зразу спитати у прикордоника, він запрошення дивився?

 6. Александра

  Добрый день. У меня такой вопрос откроют ли польскую визу сроком на 180дней гражданину Нигерии с видом на жительство в Украине? Заранее благодарю.

  • Константин - визовый специалист

   Добрый день, откроют если вид на жительство будет минимум на год.

 7. Олександр

  Добрий день я хотів узнати чи є коридор після пів-річного перебування в польші а чи можна відкрити візу знов на пів-річну якшо не пройшло пів року як коридора

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, треба чекати коридор пів року, або відкривати візу по запрошенню від воєводи, або запрошенню на сезонні роботи, на 9 місяців.

 8. Після безвізу чекаю запрошення на сезонну роботу до кінця 2018 .Підкажіть,будь ласка , робочу візу відкривати потрібно?

 9. Привет. Есть виза полугодовая с коридором, отработал 40 дней и поехал домой на неделю, затем приехал обратно в Польшу,а теперь собираюсь возвращаться домой. Вопрос: считаются ли те дни, которые я находился дома в счёт при повороте? Или нужно выехать по той дате , что указана на приглашении с 5.08.18-2.11.18 ? Спасибо.

 10. Доброго дня,підскажіть будь ласка:в мене термін дії сезонового запрошення (на 9 місяців) ще не закінчилось ,воно є до 14 листопада,на даний час заїхала 2 жовтня по біометрії по другому паспорті,а роботодавець повідомив мені що можу залишатись тільки до 10 грудня бо відлічується те недобуте сезонне запрошення,але я вперше заїхала по біометрії і думала що маю термін перебування 3 місяці,сезонне запрошення впливає на термін перебування по біометрії?дякую

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня. Так, по правилах Ви маєте право перебувати як турист 3 місяці. Все решта — це питання Ваших відносин з роботодавцем.

 11. Доброго вечора ) Скажіть будь ласка чи видадуть мені сезонне запрошення якщо до кінця року залишилось місяць ?

  • Константин - визовый специалист

   Добого дня, видадуть, але лише на місяць, краще почекайте до нового року і Вам видадуть таке запрошення вже на 9 місяців

 12. Доброго дня.
  Скажіть будь ласка, маю запрошення на роботу (сезонне) на 9 місяців, з 01.01.19 по 01.10.19, по днях виходить 274 дні. Десь був вичитав що за таким запрошенням можна їхати тільки на 270 днів. Скажіть яку саме кількість днів правильно треба вписувати в анкету при подачі на візу, 274 чи 270. І з якого числа ставити плановану дату виїзду. Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, вписувати потрібно 270 днів. З якого числа ставити плановану дату виїзду, з 01.01.19, навіть якщо плануєте їхати пізніше.

   • Дякую.
    Скажіть, а плановану дату виїзду треба ставити так як в запрошення 01.10.19, чи ставити за мінусом 4 днів, так щоб було 270 дні, дякую

    • Константин - визовый специалист

     можно і так і так робити, це буде правильно.

 13. Доброго дня.
  Підскажіть буль ласка, в 21 пункті анкети (основна мета подорожі) достатньо вписати слово PRACA, якщо їду на роботу, чи треба там ще вписувати ZASWIADCZENIE O WPISIE WNIOSKU DO EWIDENCJI WNIOSKOW W SPRAWIE PRACY SWZONOWEJ, так як пише на запрошенні. Дякую

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня.
   Так назву Запрошення теж потрібно переписати.

 14. Доброго дня. Мала запрошення з 20.05.2018 по 15.11.2018. Заїхала в Польщу по безвізу 27.07.2018 до 08.10.2018. Не працювала. Зараз маю візу по новому запрошенню з 21.11.18 по 13.05.19 на роботу легально. Але попереднє запрошення не анульоване і не можуть мене оформити. Чи з січня 2019 року термін старого запрошення вийде чи мені йти в уженд писати заяву, що я там не працювала? Що порадите?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, новий рік не повливає, треба йти в уженд, писати заяву

   • Дякую. А те, що я не відкривала візу по старому запрошенні нічого не міняє? Я можу сама написати заяву в уженд? Бо попередній роботодавець не йде на контакт

    • Константин - визовый специалист

     Це потрібно щоб новий роботодавець написав заяву, що він хоче Вас взяти на роботу, а запрошення не може взяти, тоді йому пивинні відати, нехай ще зробить копії закордоного паспорта

 15. Доброго вечора.Підскажіть будь-ласка мені шо робити якщо в запрошені ZASWIADCZENIE помилились з одною буквою прізвища

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго вечора. Це не критична помилка і на видачу візи не повпливає

   • а якщо я буду їхати по біометричному без візи і просто покажу OSWIADCZENIE а там помилка в впрізвищі.і чи правда якщо вмене запрошення OSWIADCZENIE з 15 СІЧНЯ то я маю виїхати до 22 січня

 16. Вікторія

  Віза була відкрита з 14.06.2018 по 31.12.2018 ( сезоні роботи) за цей час я відпрацювала тільки 4 місяці.

  Коли я можу знову подавати на візу? І яку?

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня. На піврічну чи річну воєводську зараз можна

 17. а якщо я буду їхати по біометричному без візи і просто покажу OSWIADCZENIE а там помилка в впрізвищі.і чи правда якщо вмене запрошення OSWIADCZENIE з 15 СІЧНЯ то я маю виїхати до 22 січня

 18. Добрий день. А якщо по безвізу відпрацювала 3 місяці, а коридор ще не закінчився.
  Чи можна подавати на візу ? Річну чи сезону ( на 9 місяців) ?
  Дякую..

 19. Наталка

  Чи можна перереєструвати сезонне запрошення в іншого роботодавця?

 20. Наталка

  Якщо я заїхала на територію Польщі 23 червня по робочій візі і виїхала 28 вересня, то чи зможу відкрити сезонну візу і поїхати на роботу з березня? Чи треба буде чекати аж до червня?

 21. добрий день,якщо я приїхав у грудні додому після піврічної візи,чи перекриє коридор віза на сезонні роботи

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрий день. Так, перекриє

   • не розумію тоді «Константин — визовый специалист 17.01.2019 в 16:39 Для официального оформления нужно приглашение, а его не смогут дать из за коридора.

    Источник: https://multi-viza.com.ua/viza-2/koridor-v-2019-rotsi/
    © Фирма Визия»

    • Константин - визовый специалист

     Коридор перекрывает, но повторно получить освядчение будет нельзя, тоесть Вы можете открыть визу на сезонные работы, но если хотите работать к примере на заводе, который не считается сезонной работой, то могут просто не дать освядчение для переоформления.

 22. Доброго дня маю візу сезонну на 265днів запрошення так само приіхав на роботу до іншого роботодавця переробили запрошення але тільки на 44дня що я можу працювати чому так може бути таке що як відкривали попередню візу по запрошенні але дали відмову у візі що по тому запрошенні рахувалися дні що я процював нібито але візу не відкрили що я маю робити що порадете

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня, то у вас мабуть запрошення піврічне було і вони так само на піврічне хочуть зробити. Просіть воєвуду вже зараз.

 23. Добрий вечір. Підкажіть будь ласка, якщо в мене є запрошення на сезонну роботу з 01 03 2019 до 25 11 2019. На який термін мені можуть видати візу? Поясніть будь ласка що означає в 6 абзаці цього документу виконання праці чужоземцем в терміні 120 днів?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, на термін запрошення видадуть візу з 01 03 2019 до 25 11 2019

   • Добрий день.Я відкрила запрошення на 4 місяці,мені цього замало.Роботодавець,якого я знайшла пініше зробити запрошення не може.Підскажіть будь-ласка за який термін анулюється запрошення і чи дають в уженді підтвердження ануляції

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Протягом тижня можна анулювати. Підтвердження приходить роботодавцю

 24. Доброго дня, закінчується віза 22.02 19 коли можна зробити візу по сезонному запрошенню і чи потрібно чекати коридор?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно вже робити, запрошення на сезонні роботи перебиває коридор після попередній візи.

  • Доброго ранку. Підкажіть будь ласка, зробили сезонне запрошення. Візу відкрили з березня на 270 днів. Але сталися обставини, що знайшли роботу на фірмі, цей власник, робить все офіційно, і перереєстровує на себе. Чи він може перереєструвати на всі 270 днів чи ні

 25. Доброго дня
  Якщо я пів року була по візі,три місяці після цього по біометрії,тепер я можу спокійно робити сезоне запрошення і без коридору їхати знову?і якщо я хочу від травня то значить це буде не 9 а 7місяців

 26. Доброго дня! У мене відкрита віза на сезонні роботи,чи можу я працювати у іншого роботавця на посаді яка не відноситься до сезонних? Якщо так то що для цього потрібно?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, лише на сезонних роботах офіційно

 27. Доброго дня! Якщо я заїду в Польщу по сезоновому запрошенні чи об‘язково працювати по ньому легально? Обов`язково мати умову?
  Якщо я буду вертатись на Україну то будуть проблеми , що мене ніхто не оформив?

  • Михайло

   Доброго дня, маю візу типу D05B(Сезонна) 9 місяців, чи можу я по цій візі працювати водієм далекобійником по країнах Євросоюзу?

   • Татьяна - Визовый специалист

    Доброго дня. Ця віза дає право працювати в Польщі, на сезонних роботах: готельно курортні роботи, збір, посадка урожаю

 28. Доброго дня )підскажіть якщо в мене віза відкрита від 25.03.19 то потрібно перетнути кордон до 7 днів ? Чи можна і пізніше тому що я зможу тільки через 10 виїхати до Польщі.Чи не буде проблем на кордоні?

  • Юля Визовый специалист

   Доброго дня! Після відкриття візи, можете коли завгодно перетнути кордон, єдине що потрібно, щоб Ваше запрошення діяло, щоб його не анулював працедавець.

 29. Доброго дня.

  Чи можна по сезонній візі працювати в магазині на викладці товарів?

 30. Віталій

  Доброго дня я маю на переоформленні карту, чи треба відмовлятися від неї щоб поїхати додому і зробити візу сезонові від іншого працедавця?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, не обов’язково. Але у карті можуть відмовити в такому випадку

 31. Добрий день, чи вважаються дорожні роботи сезонними?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Це залежить від фірми, але таке бути може

 32. Олександр

  Після візи d05a яку я можу відкрити?віза була на 180 днів відкрита!!!

  • Татьяна - Визовый специалист

   Сезонну D05В або річну воєводську D06. Ми можемо допомогти з такими документами.

 33. Доброго дня! Перебуваючи в Польщі по біометрії, офіційно працевлаштувався на завод. Звідти і взяв запрошення для подальшої роботи, але дали лиш терміном на 3 місяці — з кінця травня по кінець серпня 2019 року. Чи можна зараз взяти інше запрошення на сезонні роботи до кінця року, по ньому офомити візу і спокійно їхати? І чи наявність одночасно двох запрошень на руках не створить проблему при видачі візи на сезонні роботи? Наперед вдячний!

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Сезонне запрошення перекриває коридор. Можемо оформити такі документи

 34. Доброго дня. В вересні 2019 року хочу приблизно на місяців 4 відкрити сезонну візу. Чи зможу я після її закінчення відкрити звичайну національну візу? Чи повинен буду відсидіти коридор? дякую.

 35. Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, чи перекриває новий біометричний паспорт коридор по піврічній візі в старому паспорті?

 36. які документи ще потрібні для подачі на візу? таке запршеня я маю.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Документи на візу:
   — Запрошення від польського роботодавця (оригінал і копія);
   — страховка і її копія;
   — анкета в візовий центр;
   — оригінал квитанції про оплату візового збору;
   — паспорти український та закордонний та їх копії. Якщо є 2 закордонних паспорти, то брати з собою необхідно обидва! Якщо паспорт український новий — айди, то витяг про прописку не забудьте! **
   — оригінал і копія ідентифікаційного коду
   — 1 фотографія 3,5 на 4,5 см, 80% обличчя (можна зробити за 50 грн в самому візовому центрі)

   Страховку та анкету ми можемо підготувати

 37. Доброго дня…..я відробив майже три місяці по біометрії…..в мене ще залишилось 13 днів…….отримав oswiadczenie яке вступає в дію з 24.06.19 по 03.10 але зустріч на подачу документів на візу мені призначили на 02.07…..чи не виникне в мене проблем з запрошенням при подачі документів?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Це 93 дні, можуть ще прийняти документи, але це не 100%

 38. Доброго вечора, маю сезону візу, але працюю на заводі, тут мені зробили OSWIADCZENIE на 4 місяці, але протягом цих 4 місяців мені потрібно на тиждень поїхати додому і вернутися назад на завод))) чи по OSWIADCZENIE з заводу я зможу виїхати і в’їхати в Польщу без проблем і допрацювати на заводі???

 39. Людмила

  Доброго дня, мені в біометричний паспорт поставили штамп про перетин кордону не біля візи, а на попередній сторінці де я в’їжала по біометрії. Тобто виходить я не зможу працювати по візі?

  • Юля Визовый специалист

   Доброго дня. Це питання можна уточнити лише в прикордонній службі з Вашим паспортом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *