Домой / Віза / Сезонне запрошення до Польщі

Сезонне запрошення до Польщі

Запрошення на сезонні роботи ZASWIADCZENIE

Сезонне запрошення в Польщу — це документ, за яким можна відкрити візу терміном до 9 місяців. Сезонне запрошення можуть видати не всі роботодавці. Під сезонними роботами мається на увазі:

 • Робота в сільському господарстві (збір полуниці, яблук і т.д.)
 • Робота в готелях
 • Туризм та багато іншого, що пов’язане з сезонному

Фірми, які працевлаштовують українців на заводи і склади не можуть виписувати запрошення даного типу. Дане запрошення роботодавець може зареєструвати в уженде, запрошення підтверджує староста печаткою, як буде показано на прикладі нижче. Зверніть також увагу на те, що дане запрошення може оформлятися тільки до кінця року! Наприклад, Ви в січні просите у роботодавця запрошення для відкриття візи, роботодавець подає таке запрошення в уженд і отримує його рівно на 9 місяців. Але, якщо роботодавець подає запрошення, наприклад, в липні, то в такому випадку запрошення буде видано тільки до кінця поточного року, тобто до 31.12.2018, а це вже не 9 місяців а всього 6. Повторно запрошення на сезонні роботи, на повні 9 місяців будуть видаватися з початку жовтня. Тобто, наприклад, Ви замовляєте запрошення в середині жовтня і Вам видають запрошення вже на повних 9 місяців.

Повна назва запрошення ZASWIADCZENIE O WPISIE WNIOSKU DO EWIDENCJI WNIOSKOW W SPRAWIE PRACY SWZONOWEJ nr ZAS/2080/2018/0010012

Ціна сезонного запрошення до Польщі

Запрошення на сезонні роботиПовний пакет для візи на запрошення на сезонні роботи
200 $ 250 $

Для придбання запрошення на сезонні роботи звертайтеся за цими номерами:

    +38(093)-898-04-05  
       +38(066)-726-52-35
           +38(098)-786-79-18 
Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 10:00 — 17:00 без перерви.
Субота — неділя вихідний.

Термін оформлення запрошення 20-30 днів. Загальний процес оформлення візи, від початку роботи до отримання залежить від міста подачі. У різних регіонах різні черги в візовий центр.

Перевага запрошення на сезонні роботи:

  • Перебиває візовий коридор . Якщо у Вас за останні пів року вже була піврічна віза, на підставі освядченія, Вам необхідно очікувати пів року в Україні. Якщо дуже потрібно їхати і очікувати коридору не хочеться, можете відрити візу по даному запрошенню.
  • Швидкий термін оформлення . Якщо Ви хочете їхати після піврічної візи не чекаючи коридор у Вас є 3 варіанти: їхати по безвізу на 90 днів як турист, відкривати візу на підставі запрошення від воєводи , або по запрошенню на сезонні роботи. але термін оформлення воєводського запрошення близько 2 місяців, що не всіх влаштовує, а запрошення на сезонні роботи оформляється швидко, в середньому 3 тижні.
  • Перебиває коридор після безвіза . Після того як Ви офіційно відпрацювали по безвізу 90 днів, повторно піврічне запрошення (освядченіе) Вам не видадуть на пів року, а всього на 90 днів. На підставі такого запрошення візу в Польщу відкрити не можна в біометричний паспорт, документи не приймуть.

Зразок запрошення

Сторінка 1 У даній сторінці вказана основна інформація:
1 пункт — орган що видав даний документ
2 пункт — ім’я пана який запрошує, тут так само в підпунктах 1.1, 1.2 вказується номер телефону, емейл.
3 пункт — дані заявника (Ваші дані) прізвище, ім’я, дата народження.
4 пункт — вказується дані про роботу, ким будете працювати, яка зарплата, на якому договорі будете працювати.
Сторінка 2

Це запрошення в одну сторінку, в даному прикладі вказана сторона 1 і сторона 2.

На другій сторінці вказані дати дії запрошення і мокрі печатки.

Тепер Ви знаєте як повинні виглядати запрошення на сезонні роботи, які його переваги і недоліки.

Якщо ж у Вас залишилися питання задавайте їх у коментарях.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Зміна роботодавця в Польщі

Зміна роботодавця в Польщі Зміна роботодавця в Польщі, зміст статті: Зміна роботодавця по піврічному запрошення …

21 комментарий

 1. доброго дня в мене відкрита віза на основі » ZASWIADCZENIE O WPISIE WNIOSKU DO EWIDENCJI WNIOSKOW W SPRAWIE PRACY SWZONOWEJ nr ZAS/02200/2018/0000561″ з 24,04 по 31,11,2018р,я була на роботі по цьому запрошені з 9,05 по 20,06,2018р, І 7,липня я знов їхала по цьому запрошенні і мене непустили ,пояснивши тим що в мене запрошення разове,хоча в мене було zezwolenie до 20,07,2018,і сказали щоб пані мені дала нове ZASWIADCZENIE,і я тоді можу їхати на роботу( в паспорті поставили штамп і зробили відмітку що я ненадала належних документів для вїзду у польщу),Мій роботодавець виясняла в себе де робили запрошення що все добре ,і звонила на границю чому мене непустили,сказали щоб я подавалпа оскарження,Поясніть що мені треба зробити? і чи небуде в мене поблем з цією відміткою в паспорті? Дякую

 2. Виктория

  Скажите пожалуйста, откуда начинается считается отсчёт дней перебывания в Польше? От даты визы или от дня пересечения границы??

 3. Виктория

  Здравствуйте,скажите пожалуйста при подаче документов писала заявление о аннулировании визы предыдущей так как она была с корридором ,а его отменили ,мне принесли документы с визой ,но предыдущую визу не аннулировали , не будет ли проблем с выездом ?

 4. Доброго дня,в мене в запрошенні написано що в тиждень я буду працювати 20 годин,а насправді 60,а то і більше годин,З цим в мене не виникнуть проблем з господарем?

 5. Олександр

  допоможіть будьласка розібратись у мене є робоча віза до польщі, я їхав до Литви і мені поставили штамп не біля візи а зразу на другій сторінці , не біля візи чи може бути так що мене пустили по безвізу??? Бо маю тільки 14 днів безвізу і чи можу попасти на депортацію???

  • Константин - визовый специалист

   Скорішь за все по безвізу проїхали, требо було зразу спитати у прикордоника, він запрошення дивився?

 6. Александра

  Добрый день. У меня такой вопрос откроют ли польскую визу сроком на 180дней гражданину Нигерии с видом на жительство в Украине? Заранее благодарю.

  • Константин - визовый специалист

   Добрый день, откроют если вид на жительство будет минимум на год.

 7. Олександр

  Добрий день я хотів узнати чи є коридор після пів-річного перебування в польші а чи можна відкрити візу знов на пів-річну якшо не пройшло пів року як коридора

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, треба чекати коридор пів року, або відкривати візу по запрошенню від воєводи, або запрошенню на сезонні роботи, на 9 місяців.

 8. Після безвізу чекаю запрошення на сезонну роботу до кінця 2018 .Підкажіть,будь ласка , робочу візу відкривати потрібно?

 9. Привет. Есть виза полугодовая с коридором, отработал 40 дней и поехал домой на неделю, затем приехал обратно в Польшу,а теперь собираюсь возвращаться домой. Вопрос: считаются ли те дни, которые я находился дома в счёт при повороте? Или нужно выехать по той дате , что указана на приглашении с 5.08.18-2.11.18 ? Спасибо.

 10. Доброго дня,підскажіть будь ласка:в мене термін дії сезонового запрошення (на 9 місяців) ще не закінчилось ,воно є до 14 листопада,на даний час заїхала 2 жовтня по біометрії по другому паспорті,а роботодавець повідомив мені що можу залишатись тільки до 10 грудня бо відлічується те недобуте сезонне запрошення,але я вперше заїхала по біометрії і думала що маю термін перебування 3 місяці,сезонне запрошення впливає на термін перебування по біометрії?дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *