lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Корисно знати / Як перевірити готовність візи в Польщу якщо подавали новою поштою
Як перевірити готовність візи в Польщу якщо подавали новою поштою

Як перевірити готовність візи в Польщу якщо подавали новою поштою

Вам потрібно дізнатися готовність документів після подання новою поштою? Дивіться нашу інструкцію і ви зможете це зробити без проблем.

Варто розуміти, що якщо ви подавали документи на візу в Польщу не через нову пошту а особисто в візовий центр, ця інструкція вам не підходить, інструкція як перевірити готовність візи якщо подавали документи на візу дивіться тут.

Для початку вам потрібно перейти за цим посиланням, це база де є інформація по оправкам і паспортам які подавались через нову пошту.

Крок 1 вибір мови

Після того як ви перейдете за посиланням, потрібно вибрати мову, для того що б було зрозуміло що до чого.

Як перевірити готовність візи в Польщу якщо подавали новою поштою

Крок 2 введення даних

Вам потрібно ввести серію та номер закордонного паспорта, дату народження і текст, картинка (капча). Виглядати це повинно все наступним чином.

Як перевірити готовність візи в Польщу якщо подавали новою поштою

Зверніть увагу, що серію та номер закордонного паспорта потрібно обов’язково вводити без пробілів, як зазначено в прикладі (FE479036).

Дату народження потрібно вводити тільки цифрами, писати тільки через косу лінію як зазначено в прикладі (10/04/1992).

Правильно введіть код з картинки і перевірте статус, натисніть підтвердити.

Документи розглянуті відправлені назад новою поштою

Якщо ви бачите статус:

Отриманий з Консульста паспорт/документи передано курей єрській компанії «Нова Пошта» 16/06/2020. Перевірка статусу відправки Вашого документу можлива на веб-сайті компанії «Нова Пошта» за посиланням novaposhta. ua/tracking з наступного робочого дня після повернення з Консульства.

Отриманий з Консульста паспорт/документи передано курей єрській компанії "Нова Пошта" 16/06/2020. Перевірка статусу відправки Вашого документу можлива на веб-сайті компанії «Нова Пошта» за посиланням https://novaposhta.ua/tracking з наступного робочого дня після повернення з Консульства.

Це означає, що документи розглянуті і відправлені новою поштою, незабаром ви вже отримаєте їх. Так само ви можете пройти по посиланню яка вказана в статусі (novaposhta. ua/tracking) туди потрібно ввести номер ттн який вам видали при відправлення документів новою поштою. Так само ви можете зателефонувати в нову пошту (дзвонити треба з того номери який вказували при відправлення) та уточнити де ваші документи і їде на ваше ім’я і номер якась посилка.

Дізнатися відкрили візу або дали відмова у візі, заздалегідь неможливо, ви дізнаєтеся тільки коли отримаєте паспорт на руки.

Віза ще не готова

Якщо про перевірки ви бачите наступний статус:

Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні/Генеральному Консульстві Республіки Польща 22/06/2020

Візову заяву отримано у Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні/Генеральному Консульстві Республіки Польща 22/06/2020

Це означає, що документи дійшли до консульства, але ще не розглянуті, розгляд в основному займає 10-12 днів.

Якщо такий строк не пройшов, ще не буде інформації по вашій заяве.

NO RECORDS FOUND

Якщо про перевірку статуту ви ведіть наступну напис NO RECORDS FOUND в основному це означає що ви ввели дані не правильно, уважно перевірте, чи не припустилися ви помилки.

 NO RECORDS FOUND

Так само такий статус може бути якщо візовий центр не передав документи в консульство або не забрав документи з новою пошти , з моменту відправки до моменту отримання документів візовим центром проходить від 1 до 4 робочих днів . Так само ви можете зателефонувати в візовий центр Польщі і уточнити, де ваші документи.

Вам буде цікаво:

 Калькулятор Депортація з Польщі та відмова в карті - що робити  зміна роботодавця в Польщі
Калькулятор підрахунку днів по безвізу і візіДізнатись більше Що робити якщо отримали відмову у візіДізнатись більше Як перевірити роботодавця в ПольщіДізнатись більше

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як забрати паспорт з відкритою візою

5 / 5 ( 31 голос ) Як забрати паспорт з відкритою візою з візового …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии