Візовий калькулятор
3.7/5 - (143 голоса)
Візовий калькулятор

Візовий калькулятор — для того, щоб порахувати скільки днів Ви перебували по шенгенській візі або безвізу, найзручніше користуватися даним калькулятором. Він допоможе порахувати скільки днів Ви вже пробули і скільки днів ще залишилося перебувати в ЄС, і не тільки.

Кількість днів перебування і візовий коридор

Візовий і безвізовий коридор вираховується кожним індивідуально, візовий коридор після візи також. Нагадаю, що новий рік на коридори не впливає , у всіх коридори індивідуальні.

Перебувати по безвізу і шенген візі можна 90 днів протягом 180 днів. Ми створили саме для Вас офіційний і безкоштовний візовий калькулятор, який допоможе Вам правильно розраховувати дні перебування і без порушень вільно виїхати.

Зверніть увагу! Правило підрахунку діє тільки для віз категорії «С» або безвізу. Крім того, не забувайте, що береться до уваги відвідування тільки тих країн, які підпадають під Шенгенську угоду. Хорватія, Болгарія, Румунія, Туреччина, Єгипет, Кіпр, Ірландія і Великобританія в їх число не входять.

Для правильного розрахунку днів перебування тільки внесіть дані в’їзду і виїзду в візовий калькулятор, який надано нижче.

Візовий калькулятор

Оберіть планову або останню дату в`їзду до країни ЄС

Введіть дати попередніх поїздок з закордонного паспорту

Дата в'їзду Дата виїзду К-сть днів

Потрібна медична страховка для безвізу чи візи? Замовляйте заздалегідь — заощаджуйте кошти.
Телефонуйте:
lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

Візовий калькулятор — як користуватися калькулятором

Візовий калькулятор

1 — (Передбачувана дата виїзду) сюди пишемо дату коли хочемо виїхати в ЄС з України.

Потім дати в’їзду і виїзду ми пишемо дати з печаток в закордонному паспорті які ставили нам на кордоні, виглядають вони таким чином:

дати в'їзду і виїзду

 

Розглянемо печатку детальніше.

Візовий калькулятор

1 — PL це значить що бул перетин кордон Польщі

2 — Це печать з в’їздом в ЄС

3 — Це печать з виїздом з ЄС

З печатками розібралися, повернемося до калькулятора.

2 — Дата в’їзду. Сюди пишемо дату в’їзду в ЄС.

3 — Дата виїзду. Сюди відповідно дату виїзду з ЄС.

4 — Різниця. Тут показує скільки днів пробули в цей проміжок часу.

Після того, як вказали дати, натискайте кнопку «Підрахувати», і калькулятор покаже скільки днів можна ще знаходитися в ЄС по безвізу або по шенген візі. Це відображено в 5-му пункті , (припустимо, перебування на термін до 28 днів) означає, якщо ми виїжджаємо з України 24.01.19, ми можемо перебувати 28 днів.

З цими ж датами розглянемо інший варіант

Візовий калькулятор

Ми поставили передбачувану дату виїзду в ЄС 05.03.19 , і калькулятор нам показує, якщо ми будемо виїжджати 05.03.19, тоді в ЄС можна перебувати 90 днів .

Медична страховка

Для оформлення робочої візи і для поїздки по безвізу, потрібна обов’язково медична страховка! Пропонуємо придбати її у нас, за найпривабливішими цінами, за 5 хвилин.

Візовий калькулятор — з цією статтею також цікавляться:

Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси.  Візовий коридор після візи і безвізу, як його порахувати.
Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта — страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси. Візовий коридор після візи і безвізу, як його прорахувати.
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Якщо я була в Польщі по візі, яка закінчилась 27.01, то коли можна їхати по біометрії?

  • Після Польської візи можна відразу їхати по біометрії, якщо у вас є біометричний паспорт. Але я б радив спочатку переговорити з роботодавцем, бо він навряд вас візьме офіційно на работу, у вас має бути запрошення і страховка на весь період перебування.

Якщо була віза 178 днів відбула всі 178 ,через скільки я зможу їхати по безвіз?

  • Після візи по безвізу можете їхати відразу, не чекаючи, але із запрошенням і страховкою коридору

Який термін перебування за кордоном протягом року дозволяється вперше?

  • По безвізу 90 днів в ЄС, 90 днів потрібно бути в Україні

Якщо залишилися питання, пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Запрошення для візи в Польщу на 2 роки

4.9/5 - (8 голосов) Запрошення до Польщі нового зразка Нове запрошення для отримання візи до …

Подписаться
Уведомление о
guest
705 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Тетяна
Тетяна
19 днів назад

Доброго дня
У мене була віза до 18.05.2022 року, Я заїхала через польський кордон 22.02.2022, якщо Я зараз виїду в Україну та повернусь назад через 10 днів, то Я зможу це зробити по біометрії, в мене получається після 18.05 ще є 90 днів?

Іванна
Іванна
28 днів назад

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо я заїхала по біометріїї минулого літа, використала усю біометрію і подала на карту тимчасового побиту, на яку ще чекаю, чи можу я зараз поїхати в Україну і через декілька днів заїхати назад?

Тетяна
Тетяна
1 місяць назад

Доброго дня. Допоможіть будь ласка з таким питанням. Перебувала на території Польщі сумарно 87днів по біометрії. Невдовзі планую використати ще 3 дні. Якщо мені потрібно буде знову поїхати до Польщі, раніше ніж наступних 3 місяці, який тип візи я можу відкрити та на якій підставі.

Анна
Анна
1 місяць назад

Доброго дня. Допоможіть будь ласка розібратися. Вїхала на територію Польщі 7.09.2021 по роб.візі на 180/360. Дана віза закінчилася 5.03.22. Далі перебуваю по біометрії, яка закінчується 3.06.22.
Питання: якщо є необхідність виїхати 31.05 до України, чи зможу я потім повернутися через тиждень назад до Польщі? В принципі залишається 2-3 дня не використані по біометрії, але чи пропустять на кордоні?

Анна
Анна
2 місяців назад

Добрий день. Таке питання з вересня 2021 по грудень 2021 перебував в Польщі по біометричному паспорту! З 4 лютого 2022 по 5.05.2022 є віза. Чи можна після закінчення візи ще залишатися на 90 днів по біометричному паспорту?

Вікторія
Вікторія
4 місяців назад

Коли ставиться відмітка у паспорті ,якщо поїзда здійснюється літаком? При посадці на рейс чи при виході уже в країні призначення, зокрема в Україні.

Олександр
Олександр
4 місяців назад

Доброго дня. Якщо я перебував в Польщі з 08.09.21 по 28.11.21 по безвізу, в мене лишилось 8 днів. То чи можу я включити ці 8 днів до наступних 90 днів і заїхати в Польшу раніше ніж 27.02.22. Які наслідки?

Яна
Яна
4 місяців назад

Ви не могли б, будь ласка, коли у мене буде знов 90 днів біометрії…? якщо я вперше в»їхала 16 серпня і була до 20 жовтня у Польщі, потім знову 21 грудня приїхала до Польщі і була до 11 січня 2022??

Яна
Яна
4 місяців назад

Ви не могли б, будь ласка, підказати чи залишилася у мене біометрія… та коли на наступнийи раз зможу їхати? Вперше в»їхала 16 серпня 2021 і була до 20 жовтня у Польщі, потім вдруге 21 грудня знову приїхала і була до 11 січня 2022 у Польщі, тобто в сукупності 88 днів. Мене цікавить момент чи оновлюється 90 днів з січня місяця 2022 року??

Ярослав
Ярослав
4 місяців назад

Дякую за калькулятор!
єдине з описом ще не дуже зрозуміло коли починаються мої наступні 90днів

Vova
Vova
5 місяців назад

Доброго дня чи оновлюється біометрія якщо наступив новий рік

Roman
Roman
5 місяців назад

Скажіть будь-ласка, якщо я бувши по біометрії, і був більше ніж 90 днів, то через який проміжок часу можу знов їхати по біометріїї?

Паша
Паша
5 місяців назад

Добрий день хотел би узнать бил в Польще по раб визе с 12.04.21 по 21.11.21, виза с 1.03.21 по 27.11.21 но дней 152, подавался на карту побита, могу ли поехать по без визу как турист и через сколько времени

Мар'яна
Мар'яна
6 місяців назад

Доброго дня! Якщо у вересні я повернулася з Европи, де була три місяці по біометрії, чи можу я в січні місяці по запрошенню поїхати працювати на три місяці знову по біометрії?

Ірина
Ірина
6 місяців назад

Доброго дня у мене по біометрії є 7днів,хочу полетіти літаком на вісім,які наслідки?

Ivan
Ivan
7 місяців назад

Я перебував з нового року2021 по безвізі 60 днів потім віза до нового року. Чи можна добути безвіз2022

Максим
Максим
7 місяців назад

Доброго дня! Допоможіть будь ласка, може хто знає, у мене таке питання, я зробив візу дійсну з 13-12-2020 по 12-12-2021 на 180 днів, працював 6 місяців за візою і ще 2 місяці по безвізу, і у мене зараз ще є 25 днів безвізу, а нову візу воєвуду відкрили з 13 грудня (оскільки забув анулювати стару візу) запрошення на роботу типу А дійсне з 11-09-2021 року, і ось, чи можу я приїхати зараз працювати і бути в Польщі до початку нової візи легально?

Юлія
Юлія
7 місяців назад

Доброго дня. Допоможіть розібратись. З січня офіційно працювала в Польщі по візі 5 місяців. Після закінчення візи поїхала по біо по новому запрошенню знову на роботу,але коли мене працевлаштовували, повідомили, що можу працювати лише місяць, адже можна працювати в рік лише 180 днів. Це дійсно так? Вже в цьому році я не зможу поїхати на роботу? Біометрія до кінця грудня.

Вася
Вася
7 місяців назад

Залишитися у зв’язку з продовженням карантину
Підкажіть, мій роботодавець каже, що можна залишитися в Польщі, якщо термін біометрії закінчився. Він пояснює це тим, що зараз діє Епідемічний стан у Польщі і поки діє цей стан можна залишатися по біометрії, чи так це?

Ist
Ist
Відповідь для  Вася
7 місяців назад

Тільки якщо подалися на карту.

Anna
Anna
Відповідь для  Вася
7 місяців назад

Тільки якщо ви були у Польщі 14.03.2020
За законом біометрія не продовжена, хоча люди залишаються і не одержують депорт при виїзді.
Як вам робити вирішуйте самі

zoyc
zoyc
Відповідь для  Вася
7 місяців назад

Дуже навряд. Одному роботодавець теж так говорив, ґрунтуючись на своєму особистому розумінні закону. А потім все-таки вникнув, і терміново відправив свого працівника назад до України.
Хтось тут писав, що виїжджав так без проблем. Але моя думка, це просто пощастило, потрапили на вартового. І, потім, ще не відомо, при наступному в’їзді до Польщі чи не будуть вони мати проблем, якщо інший вартовий помітить, що минулого разу було прострочено безвіз.

Микола
Микола
Відповідь для  Вася
7 місяців назад

так, у нас так, можна залишатися і виїжджати без проблем, чому інші не знають

Дайвінчик
Дайвінчик
Відповідь для  Микола
7 місяців назад

Можна отримати депорт отримати

zoyc
zoyc
Відповідь для  Микола
7 місяців назад

Ви пробували виїжджати простроченим безвізом? Чи «у нас так» це тільки у вас на роботі, і ніхто ще на собі не перевірив? Чи маєте особистий пункт пропуску через кордон?

Микола
Микола
Відповідь для  zoyc
7 місяців назад

У нас працює багато людей з України, переважно виїжджають у бік Львова, роботодавець видає умову про працю, хоча за неї на кордоні ніхто не питає, всі виїжджають по простроченій біометрії, жодних питань немає, я працюю там теж уже не мало, ми переїжджаємо через ягодинську митницю, жодних проблем немає.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Микола
7 місяців назад

Читаючи такі пояснення, воно начебто все таке добре і красиве. Але якщо копнути кожен конкретний випадок, то виявиться, що люди, наприклад, думали, що залишилися після візи на біометрію, а за фактом працювали за продовженою візою. Відповідно, немає депорту. І так, умову не питають. Або виїжджали ті, хто заїхав по біометрії до березня 2019 року. Можливо є відсоток тих, кому просто пощастило

Sergey
Sergey
Відповідь для  Вася
7 місяців назад

По біо ні

La
La
7 місяців назад

Як краще заїхати до Польщі
Вітаю! У мене є освячене на рік. З датами від 28.07.21 до 24.07.22 Вже їздила по ньому влітку безвізом. Чи можу я зараз заїхати ним, якщо найближча дата від 28.01.22.

Трудяга
Трудяга
Відповідь для  La
7 місяців назад

Це розписане запрошення із коридорами.

La
La
Відповідь для  Трудяга
7 місяців назад

Я зрозуміла, і що мене зараз не пустять? І якщо ні, то можна без візи і тоді не показувати?

La
La
Відповідь для  Трудяга
7 місяців назад

Навіть якщо і безвізом заїдете, тому, швидше за все, не зможете Ви поїхати за роботу

La
La
Відповідь для  La
7 місяців назад

У мене ще 43 дні безвізу, і якщо заїду 8 листопада, то 90 днів. Я не працюватиму, йду туди. Питання чи пропустять, і чи має сенс це запрошення, чи безвіз

Трудяга
Трудяга
Відповідь для  La
7 місяців назад

Тоді проблем немає, якщо їдете не за роботу.

La
La
Відповідь для  Трудяга
7 місяців назад

Тож показувати це запрошення, чи тупо за безвізом?

Трудяга
Трудяга
Відповідь для  La
7 місяців назад

Не показувати, ви їдете туристом, а не на роботу

La
La
Відповідь для  Трудяга
7 місяців назад

спасибі

Трудяга
Трудяга
Відповідь для  La
7 місяців назад

Коли ви повернулися з-за кордону востаннє?
Але якщо у Вас немає доступних днів після освячення, то легально працювати ви не зможете